FUTSAL
2014-15

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL


PRAŽSKÝ KRAJ - po sezóně 2014-2015
Poslední aktualizace - 31.12.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiální soutěžE v sezóně 95/96.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH PRAŽSKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2014/15      Wizards DDM P-10         Holota líná              Sparta Praha + CFC Letňany
2013/14      AC Sparta Praha          Wizards DDM P-10         Slavia Praha + WarriorS
2012/13      SK Slavia Praha          Holota líná              Marťans + FK Kobylisy
2011/12      SK Slavia Praha          KMK Břewnow boys         Holota líná + FT PedF
2010/11      Bohemians 05             SK Slavia Praha          Barbero + FT PedF
2009/10      SK Slavia Praha          Bohemians 05             WarriorS + FT PedF
2008/09      Benago Zruč n/S          SK Slavia Praha          Montana + Klokani Vršovice
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05      Benago Praha             Terasy KFC               Selp Vysočany + Rohožník Let.
2003/04      Viktoria Žižkov          Benago Praha             Typographia + PřF Letňany CFC
2002/03      soutěž se nehrála
2001/02      Benago Praha             Viktoria Žižkov          Typographia + Viktoria Žiž. B
2000/01      Viktoria Žižkov          Bohemians 05             Bumble bees + CFC Letňany
1999/00      Viktoria Žižkov          Benago Praha             PřF Letňany CFC
1998/99      Viktoria Žižkov          SK Pohoda                Bohemians CMF
1997/98      Viktoria Žižkov          Bohemians/Damned         CFC Letňany + Čechie ZM
1996/97      Damned                   DFC                      CFC Letňany + Bohemians CMF
1995/96      DFC                      Damned                   CFC Letňany


OSMIFINÁLE:
FK Jooky - Comes Košíře 0:5, FC Marťans - Wizards DDM Praha 10 3:6, 
FC WarriorS - FT PedF 4:4 pk 3:1
ČTVRTIFINÁLE:
Comes Košíře - AC Sparta Praha 2:7, Wizards DDM Praha 10 - FK Kobylisy 6:2, 
FC WarriorS - Holota líná 4:11, CFC Jack Daniels Letňany - SK Slavia Praha 5:0
SEMIFINÁLE:
AC Sparta Praha - Wizards DDM Praha 10 2:3, Holota líná - CFC Jack Daniels Letňany 7:2
FINÁLE:
Wizards DDM Praha 10 - Holota líná 7:4


HISTORICKÁ TABULKA PRAŽSKÉHO KRAJE je uveřejněna vždy v poslední odehrané sezóně
© M. SRB