FUTSAL
2017-18

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL


PRAŽSKÝ KRAJ - po sezóně 2017-2018
Poslední aktualizace - 31.12.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiální soutěžE v sezóně 95/96.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH PRAŽSKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2017/18      FC WarriorS              Wizards DDM P-10         Slavia Praha + FK Kobylisy
2016/17      AC Sparta Praha          SK Slavia Praha          FK Kobylisy + Wizards DDM P-10
2015/16      AC Sparta Praha          SK Slavia Praha          FT PedF + Wizards DDM P-10
2014/15      Wizards DDM P-10         Holota líná              Sparta Praha + CFC Letňany
2013/14      AC Sparta Praha          Wizards DDM P-10         Slavia Praha + WarriorS
2012/13      SK Slavia Praha          Holota líná              Marťans + FK Kobylisy
2011/12      SK Slavia Praha          KMK Břewnow boys         Holota líná + FT PedF
2010/11      Bohemians 05             SK Slavia Praha          Barbero + FT PedF
2009/10      SK Slavia Praha          Bohemians 05             WarriorS + FT PedF
2008/09      Benago Zruč n/S          SK Slavia Praha          Montana + Klokani Vršovice
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05      Benago Praha             Terasy KFC               Selp Vysočany + Rohožník Let.
2003/04      Viktoria Žižkov          Benago Praha             Typographia + PřF Letňany CFC
2002/03      soutěž se nehrála
2001/02      Benago Praha             Viktoria Žižkov          Typographia + Viktoria Žiž. B
2000/01      Viktoria Žižkov          Bohemians 05             Bumble bees + CFC Letňany
1999/00      Viktoria Žižkov          Benago Praha             PřF Letňany CFC
1998/99      Viktoria Žižkov          SK Pohoda                Bohemians CMF
1997/98      Viktoria Žižkov          Bohemians/Damned         CFC Letňany + Čechie ZM
1996/97      Damned                   DFC                      CFC Letňany + Bohemians CMF
1995/96      DFC                      Damned                   CFC Letňany


ČTVRTFINÁLE:
Frankie - SK Slavia Praha 3:5, Phoenix - Wizards DDM 0:8,
FC Real 8 - FC WarriorS 7:8 pp (6:6), Oranjes - FK Kobylisy 2:3,
SEMIFINÁLE:
SK Slavia Praha - FC WarriorS 5:6, FK Kobylisy - Wizards DDM 1:3
FINÁLE:
1.FC WarriorS - Wizards DDM Praha 10 2:1 (1:0)


HISTORICKÁ TABULKA PRAŽSKÉHO KRAJE po sezóně 2017/18
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Slavia Praha (12)      28  17- 4-  7  179:  89    55     Viktoria Žižkov, Eco
  2. Wizards DDM Praha 10 (7)  18  12- 0-  6   63:  44    36
  3. AC Sparta Praha (4)       10   9- 0-  1   61:  13    27
  4. Holota líná (5)           13   8- 0-  5   85:  50    24
  5. FC WarriorS (9)           17   6- 4-  7   79:  96    22
  6. Bohemians 1905 (4)         9   5- 3-  1   64:  25    18     Klokani Vršovice
  7. FT PeDF (8)               13   5- 1-  7   62:  77    16
  8. Comes Košíře (5)           9   4- 1-  4   34:  29    13
  9. FC Marťans (6)            10   4- 1-  5   32:  62    13
 10. Benago Zruč n/S (2)        6   3- 3-  0   34:  22    12
 11. KMK Břewnow Boys (2)       6   4- 0-  2   22:  23    12
 12. FK Kobylisy Praha (5)      8   3- 0-  5   34:  22     9
 13. CFC Letňany (2)            4   2- 0-  2   20:  12     6
 14. Montana (1)                3   2- 0-  1   27:  27     6
 15. FK Kobylisy (3)            5   2- 0-  3   12:  13     6
 16. AC Barbero 1990 (3)        5   2- 0-  3   15:  31     6
 17. Phoenix (6)                8   1- 2-  5   24:  50     5
 18. Bumble bees (1)            2   1- 0-  1    7:   4     3
 19. Tlející dřevo (1)          2   1- 0-  1   10:   7     3
 20. FC Bianconeri (1)          2   1- 0-  1    8:   9     3
 21. Frankie (2)                3   1- 0-  2    9:  23     3
 22. RBC Praha (1)              2   1- 0-  1    7:  22     3
 23. FC Real 8 (3)              4   0- 2-  2   17:  25     2
 24. Oranjes (1)                1   0- 0-  1    2:   3     0
 25. SK Slavia Praha B (1)      1   0- 0-  1    2:   4     0     Viktoria Žižkov B
 26. Šílení ševci (1)           1   0- 0-  1    1:   3     0
 27. FC Real team (1)           1   0- 0-  1    1:   4     0
 28. Dynamo ČM (1)              1   0- 0-  1    4:   8     0
 29. FC Napalto (1)             1   0- 0-  1    0:   5     0
 30. Slovan Vokovice (1)        1   0- 0-  1    0:   5     0
 31. Holomajzna (1)             1   0- 0-  1    5:  11     0
 32. ČP Pankrác (1)             1   0- 0-  1    7:  14     0
 33. SG Metro (1)               1   0- 0-  1    4:  13     0
 34. AFK Putos Amos (1)         1   0- 0-  1    0:   9     0
 35. Benago Praha D (1)         1   0- 0-  1    1:  11     0     Typographia M+M B
 36. Typographia M+M A (2)      2   0- 0-  2    8:  20     0
 37. FC Semtex (1)              1   0- 0-  1    3:  15     0
 38. Squadra Lazzura (1)        1   0- 0-  1    2:  18     0
 39. FC Jooky (6)               6   0- 0-  6   12:  39     0
© M. Srb