|
PRAŽSKÝ KRAJ - po sezóně 2020-2021
Poslední aktualizace - 31.12.2021
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiální soutěžE v sezóně 95/96.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Mužstva, která hrála v sezóně 2020/2021 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH PRAŽSKÉHO KRAJE
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
2020/21 soutěž se nehrála z důvodu covid-19
2019/20 SK Slavia Praha Wizards DDM P-10 Sapa + 1.FC J+S
2018/19 SK Slavia Praha Wizards DDM P-10 FK Kobylisy + Sapa
2017/18 FC WarriorS Wizards DDM P-10 Slavia Praha + FK Kobylisy
2016/17 AC Sparta Praha SK Slavia Praha FK Kobylisy + Wizards DDM P-10
2015/16 AC Sparta Praha SK Slavia Praha FT PedF + Wizards DDM P-10
2014/15 Wizards DDM P-10 Holota líná Sparta Praha + CFC Letňany
2013/14 AC Sparta Praha Wizards DDM P-10 Slavia Praha + WarriorS
2012/13 SK Slavia Praha Holota líná Marťans + FK Kobylisy
2011/12 SK Slavia Praha KMK Břewnow boys Holota líná + FT PedF
2010/11 Bohemians 05 SK Slavia Praha Barbero + FT PedF
2009/10 SK Slavia Praha Bohemians 05 WarriorS + FT PedF
2008/09 Benago Zruč n/S SK Slavia Praha Montana + Klokani Vršovice
2007/08
2006/07 Eco Investment Selp Vysočany Terasy KFC + Benago Praha
2005/06
2004/05 Benago Praha Terasy KFC Selp Vysočany + Rohožník Let.
2003/04 Viktoria Žižkov Benago Praha Typographia + PřF Letňany CFC
2002/03 soutěž se nehrála
2001/02 Benago Praha Viktoria Žižkov Typographia + Viktoria Žiž. B
2000/01 Viktoria Žižkov Bohemians 05 Bumble bees + CFC Letňany
1999/00 Viktoria Žižkov Benago Praha PřF Letňany CFC
1998/99 Viktoria Žižkov SK Pohoda Bohemians CMF
1997/98 Viktoria Žižkov Bohemians/Damned CFC Letňany + Čechie ZM
1996/97 Damned DFC CFC Letňany + Bohemians CMF
1995/96 DFC Damned CFC Letňany
soutěž nebyla odehrána z důvodu covid-19
HISTORICKÁ TABULKA PRAŽSKÉHO KRAJE po sezóně 2020/21
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
1. SK Slavia Praha (15) 34 23- 4- 7 224: 97 73 Viktoria Žižkov, Eco
2. Wizards DDM Praha 10 (9) 24 16- 0- 8 87: 59 48
3. FC Sapa Praha (12) 22 8- 4- 10 94: 113 28 FC WarriorS
4. AC Sparta Praha (4) 10 9- 0- 1 61: 13 27
5. Holota líná (5) 13 8- 0- 5 85: 50 24
6. FK Kobylisy Praha (9) 15 6- 1- 8 52: 41 19
7. Bohemians 1905 (4) 9 5- 3- 1 64: 25 18 Klokani Vršovice
8. FT PeDF (8) 13 5- 1- 7 62: 77 16
9. Benago Zruč n/S (3) 8 4- 3- 1 38: 25 15 Benago Praha
10. Comes Košíře (5) 9 4- 1- 4 34: 29 13
11. FC Marťans (6) 10 4- 1- 5 32: 62 13
12. KMK Břewnow Boys (2) 6 4- 0- 2 22: 23 12
13. Balticflora Teplice (1) 3 2- 0- 1 24: 9 6 Selp Sokol Vysočany
14. CFC Letňany (2) 4 2- 0- 2 20: 12 6
15. Montana (1) 3 2- 0- 1 27: 27 6
16. AC Barbero 1990 (3) 5 2- 0- 3 15: 31 6
17. Phoenix (6) 8 1- 2- 5 24: 50 5
18. Bumble bees (1) 2 1- 0- 1 7: 4 3
19. Tlející dřevo (1) 2 1- 0- 1 10: 7 3
20. FC Bianconeri (1) 2 1- 0- 1 8: 9 3
21. Terasy KFC (1) 2 1- 0- 1 9: 11 3
22. 1.FC J+S Praha (1) 2 1- 0- 1 4: 14 3
23. Frankie (2) 3 1- 0- 2 9: 23 3
24. RBC Praha (1) 2 1- 0- 1 7: 22 3
25. FC Real 8 (4) 5 0- 2- 3 20: 31 2
26. Kmochův odkaz (1) 1 0- 0- 1 6: 7 0
27. SK Slavia Praha B (1) 1 0- 0- 1 2: 4 0 Viktoria Žižkov B
28. Šílení ševci (1) 1 0- 0- 1 1: 3 0
29. FC Real team (1) 1 0- 0- 1 1: 4 0
30. Banditi z Palmovky (1) 1 0- 0- 1 0: 3 0
31. FC Napalto (1) 1 0- 0- 1 0: 5 0
Slovan Vokovice (1) 1 0- 0- 1 0: 5 0
Torzo Hostivař (1) 1 0- 0- 1 0: 5 0
34. Holomajzna (1) 1 0- 0- 1 5: 11 0
FC Oranjes (2) 2 0- 0- 2 5: 11 0
36. ČP Pankrác (1) 1 0- 0- 1 7: 14 0
37. SG Metro (1) 1 0- 0- 1 4: 13 0
38. AFK Putos Amos (1) 1 0- 0- 1 0: 9 0
39. Benago Praha D (1) 1 0- 0- 1 1: 11 0 Typographia M+M B
40. Typographia M+M A (2) 2 0- 0- 2 8: 20 0
41. FC Semtex (1) 1 0- 0- 1 3: 15 0
42. Benago Praha C (1) 1 0- 0- 1 3: 18 0
43. Squadra Lazzura (1) 1 0- 0- 1 2: 18 0
44. Dynamo ČM (3) 3 0- 0- 3 5: 26 0
45. FC Jooky (6) 6 0- 0- 6 12: 39 0
|
|
|