|
LETNÍ TURNAJ 1990
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Beránek 6 3 2 1 23: 13 8
2. FC Typos A+B 6 4 0 2 25: 13 8
3. Viktoria Bítovská 6 3 1 2 30: 12 7
4. RSC KV 6 4 2 0 20: 7 6
5. ZM Dancer 6 1 1 4 17: 43 3
6. SK Trops 6 1 2 3 12: 20 2
7. KFK Betl A+B 6 0 2 4 11: 31 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AFK Nusle 6 5 1 0 27: 7 11
2. Dřevorubci Modřany 6 5 1 0 19: 3 11
3. ČSA 6 3 1 2 15: 9 5
4. Viktoria Bítovská B 6 2 0 4 15: 21 4
5. Real Praha 6 1 1 4 7: 22 3
6. Podolka 6 0 2 4 3: 23 2
7. Speciál Bráník 6 1 2 3 9: 13 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Seno a vidle Písnice 6 4 2 0 33: 7 10
2. Kalich club Žižkov 6 5 0 1 16: 3 10
3. ČTZ 1990 6 3 1 2 22: 13 7
4. Parazit 6 1 1 4 11: 28 3
5. Radiologie 6 1 2 3 9: 17 2
6. PMP 6 1 1 4 12: 27 1
7. Gumáci 6 1 3 2 6: 15 -3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alien Vysočany 6 5 0 1 26: 11 10
2. FC Košíře 6 3 2 1 16: 10 8
3. OFC Benda 6 4 0 2 23: 15 8
4. Albert 6 2 1 3 15: 18 5
5. AIDS 6 2 1 3 19: 20 3
6. 1.FC Kropex 6 2 0 4 13: 17 2
7. Hrabě X 6 1 0 5 6: 25 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vojenské lesy 6 4 1 1 20: 7 9
2. Juventus Vinohrady 6 4 0 2 20: 16 8
3. KK Keckafogo 6 4 0 2 14: 11 8
4. AC Rezeda B 6 2 2 2 15: 14 6
5. Jawa team 6 1 2 3 9: 12 4
6. TJ Nebušice 6 1 1 4 12: 23 3
7. SK Vyšehrad 6 0 4 2 7: 14 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Masters 6 4 2 0 25: 17 10
2. Devils of Zderaz 6 4 1 1 34: 21 9
3. AFC Oblouci '81 6 3 2 1 25: 18 8
4. CF Trona 6 2 1 3 15: 24 5
5. Viktoria Veleslavín 6 1 2 3 15: 22 4
6. Chelsea 6 1 2 3 11: 21 4
7. La Plate de Cűnde 6 0 0 6 11: 25 -8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Inter Lotyšák 6 6 0 0 41: 10 12
2. Parta z Jarova 6 4 1 1 37: 12 9
3. Prohibice 6 3 2 1 24: 18 8
4. Vibromax 1985 6 2 0 4 18: 22 4
5. Dřevorubci Modřany B 6 1 1 4 12: 30 3
6. PCAS Nusle 6 1 1 4 13: 28 1
7. AC Xamax 6 0 3 3 10: 25 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Euforie 6 5 0 1 25: 8 10
2. Konflikt 6 4 0 2 15: 14 8
3. Berger club 6 3 0 3 15: 11 6
4. Čechie 12* 6 3 0 3 17: 12 6
5. RSC KV C 6 3 1 2 20: 15 5
6. Estudiantes Radlice 6 2 1 3 15: 15 5
7. Kožich B 6 0 0 6 5: 37 -8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Myšáci 6 4 2 0 31: 9 10
2. Zelená liška 6 5 0 1 26: 10 10
3. National Zahrádky A+B 6 4 1 1 16: 7 9
4. H.U.P. '85 6 3 0 3 25: 22 6
5. Táboriti 6 2 0 4 21: 26 4
6. Union 6 0 1 5 7: 23 1
7. A je to ! 6 1 0 5 8: 37 -2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Eman Javorák B 6 5 0 1 20: 10 10
2. Tučňáci 6 4 0 2 27: 15 8
3. Tycho de Brahe 6 4 0 2 19: 12 8
4. Nic Moc Boys 6 4 0 2 18: 5 8
5. DPP 6 3 0 3 17: 13 6
6. Thermia 6 1 0 5 14: 29 2
7. Parta brusiče Karhana 6 0 0 6 1: 32 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vyprahlo 7 6 1 0 25: 9 13
2. Nisa 7 3 2 2 24: 14 8
3. Laboratorní přístroje 7 5 0 2 31: 19 8
4. F.B.N. 7 3 1 3 24: 29 7
5. Befeleme 7 2 2 3 19: 21 6
6. Merlin 7 2 2 3 20: 27 6
7. KFC Terasy 7 2 0 5 12: 34 4
8. Úžas Corporation 7 1 0 6 17: 29 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Holosmetky 6 5 1 0 28: 4 11
2. WT Ekonom 6 5 0 1 33: 6 10
3. DM Johnson 6 4 1 1 31: 10 9
4. JUDr. Brouk Pytlík 6 2 1 3 17: 21 5
5. Pigs 6 1 2 3 14: 30 4
6. Ballet SI 6 1 1 4 9: 25 3
7. Pokrok 6 0 0 6 0: 36 0
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL VÁCLAVA KOKEŠE - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Beránek - AFK Nusle 3:4, Seno a vidle Písnice - Alien 8:4,
Vojenské lesy - Masters 3:5, Inter Lotyšák - Euforie 6:0,
Myšáci - Eman Javorák B 2:1, Vyprahlo - Holosmetky 3:2.
semifinále
AFK Nusle - Seno a vidle Písnice 3:4, Masters - Inter Lotyšák 2:7,
Vyprahlo - Myšáci 1:8.
Finále
Seno a vidle - Inter Lotyšák 2:2, Myšáci - Seno a vidle 2:6, Myšáci - Inter Lotyšák 1:1.
Konečné pořadí: 1. Seno a vidle Písnice, 2. Inter Lotyšák, 3. Myšáci
MEMORIÁL IVANA HRDLIČKY - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Typos - Dřevorubci 7:3, Kalich club - FC Košíře 1:4,
Juventus Vinohrady - Devils of Zderaz 3:4, Parta z Jarova - Konflikt 7:2,
Zelená liška - Tučňáci 3:2, Nisa - Ekonom 2:7.
semifinále
Typos - FC Košíře 0:1, Devils of Zderaz - Parta z Jarova 5:8,
Zelená liška - Ekonom 2:2 pk 3:4.
Finále
FC Košíře - Parta z Jarova 2:3, FC Košíře - Ekonom 0:2, Ekonom - Parta z Jarova 5:2.
Konečné pořadí: 1. WT Ekonom, 2. Parta z Jarova, 3. FC Košíře
POHÁR ÚTĚCHY - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Viktoria Bítovská - ČSA 1:1 pk 1:2, ČTZ - Benda 0:6k,
Keckafogo - Oblouci 0:0 pk 1:3, Prohibice - Berger 4:2,
National - Tycho de Brahe 2:3, Laboratorní přístroje - Johnson 0:6k.
semifinále
ČSA - Benda 0:5, Oblouci - Prohibice 2:2 pk 4:3,
Tycho de Brahe - Johnson 1:3.
Finále
Oblouci - Benda 1:3, Oblouci - Johnson 0:5, Johnson - Benda 3:2.
Konečné pořadí: 1. DM Johnson, 2. OFC Benda, 3. Oblouci
miroslavsrb@centrum.cz |
|