|
LETNÍ TURNAJ 1994
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nic Moc Boys 7 26: 14 11
2. FC Vyprahlo 7 19: 15 10
3. SK Ujde to 7 16: 14 9
4. Parta z Jarova 7 16: 15 8
5. AC Bozi 7 27: 17 7
6. CF Trona 7 16: 17 5
7. Rokoska 7 13: 19 4
8. PC Mělník 7 10: 32 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pape Dejvice 7 24: 7 13
2. AC Bozi B 7 23: 11 10
3. Válcovna plechu 7 19: 12 9
4. PK Huňáč 7 14: 13 8
5. Alabao 7 20: 13 5
6. LN Sniper's 7 14: 30 4
7. FC Kožich 7 19: 30 3
8. AC Parta 7 15: 32 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DPP 7 40: 6 14
2. Maverick 7 38: 12 12
3. Estudiantes 7 22: 18 7
4. Bussiness 7 22: 19 6
5. Ansambl 7 31: 28 6
6. Čech mejd 7 14: 24 6
7. TO 69 7 11: 29 3
8. Dobrmani 7 0: 42 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Baltimora CP 7 58: 7 12
2. FC Typos 7 31: 8 11
3. Viktoria Bítovská 7 23: 14 10
4. Homogen 7 15: 19 7
5. Tazmánští čertíci 7 14: 34 5
6. FC Košíře 7 5: 15 3
7. Parazit 6 5: 32 2
8. Tic Tac 6 9: 43 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fotturly 8 22: 8 13
2. Kent 8 44: 19 12
3. Folprecht 8 34: 12 11
4. Podolka 8 29: 15 10
5. Libuš 8 30: 25 10
6. P.F.C. 8 18: 27 7
7. Sabuka 8 13: 24 4
8. Queen 8 21: 32 3
9. Skleník Bulls 8 2: 51 -6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vojenské lesy 8 59: 4 15
2. WT Ekonom 8 40: 7 15
3. SK Trops 8 31: 18 11
4. KFC Terasy 8 32: 26 8
5. Medvědi 8 27: 36 7
6. FC Konflikt B 8 16: 31 7
7. Tycho de Brahe B 8 21: 31 4
8. Férovka 8 11: 36 3
9. Mekhaup 8 0: 48 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alien Vysočany 8 54: 10 16
2. Tučňáci 8 44: 23 13
3. FC Pigs 8 33: 31 9
4. Inter Lotyšák 8 34: 28 8
5. Vibromax 8 27: 22 8
6. Pražská směs 8 24: 29 8
7. Typographia M+M 8 21: 34 7
8. FC Konflikt C 8 17: 34 3
9. Litrpůl 8 10: 53 -2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Q.P.C. 8 42: 7 16
2. Holosmetky 8 28: 13 11
3. Oblouci 8 33: 11 10
4. Stará garda 8 21: 24 8
5. Dřevorubci Modřany B 8 19: 19 7
6. Daltonové 8 21: 18 6
7. Viktoria Bítovská B 8 16: 38 5
8. Grinders 8 14: 37 2
9. Sen Černý Most 8 7: 34 1
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL VÁCLAVA KOKEŠE - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Nic Moc Boys - Pape Dejvice 6:0, DPP - Baltimora 2:3,
Fotturly - Vojenské lesy 1:14, Alien - Q.P.C. 0:6k
semifinále
Nic Moc Boys - Baltimora 3:5, Vojenské lesy - Q.P.C. 2:1
o 3.místo
Nic Moc Boys - Q.P.C. 1:1 pk 3:4
Finále
Baltimora CP - Vojenské lesy 2:2 pk 5:4
MEMORIÁL IVANA HRDLIČKY - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Vyprahlo - Bozi B 6:0k, Maverick - Typos 1:4,
Kent - Ekonom 3:1, Tučňáci - Holosmetky 5:6
semifinále
Vyprahlo - Typos 2:6, Kent - Holosmetky 4:4 pk 4:5
o 3.místo
Vyprahlo - Kent 2:8
Finále
FC Typos - FC Holosmetky 2:3
MEMORIÁL ALEŠE VČELAŘÍKA - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Ujde to - Válcovna plechu 1:3, Estudiantes - Viktoria Bítovská 1:2,
Folprecht - Trops 5:1, Pigs - Oblouci 0:2
semifinále
Válcovna plechu - Viktoria Bítovská 1:2, Folprecht - Oblouci 2:2 pk 3:2
o 3.místo
Válcovna plechu - Oblouci 5:3
Finále
Viktoria Bítovská - Folprecht 2:3
miroslavsrb@centrum.cz |
|