|
LETNÍ TURNAJ 1996
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nikotin 7 4 2 1 26: 11 10
2. NC Smetánka 7 4 2 1 15: 10 10
3. Viktoria Veleslavín 7 4 2 1 20: 15 10
4. Penguins 7 4 1 2 33: 12 9
5. Montana 7 3 1 3 30: 18 7
6. Senioři 7 2 2 3 24: 26 6
7. FC K.O. 7 2 0 5 18: 42 2
8. Stars 7 0 0 7 13: 45 -2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nic Moc Boys 7 5 2 0 36: 8 12
2. Status Quo 7 3 3 1 20: 17 9
3. Viktoria Bítovská 7 3 3 1 17: 10 9
4. Estudiantes 7 4 1 2 23: 11 9
5. PK Huňáč 7 3 2 2 17: 22 8
6. Křídla vlasti 7 2 2 3 14: 14 6
7. Ansámbl 7 0 2 5 9: 34 2
8. KH Servis 7 0 1 6 11: 31 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Typos 7 6 1 0 37: 11 13
2. VK Blesk 7 4 2 1 27: 15 10
3. WT Ekonom 7 4 1 2 26: 15 9
4. RSC Modřany 7 2 3 2 15: 13 7
5. Modulus 7 3 1 3 12: 22 7
6. Demoliční četa 7 1 1 5 15: 29 3
7. Homogen 7 2 1 4 12: 27 3
8. Žvahov 7 1 0 6 14: 26 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tycho de Brahe B 7 6 0 1 27: 19 12
2. Real Tide 7 5 1 1 29: 13 11
3. Medvědi 7 5 0 2 24: 9 10
4. Q.P.C. 7 5 0 2 33: 9 10
5. Rokoska 7 1 1 5 15: 26 3
6. Rubín 7 2 1 4 14: 23 3
7. FC Manny 7 1 0 6 9: 35 0
8. CS Callida 7 1 1 5 16: 33 -3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Baltimora CP 7 7 0 0 59: 6 14
2. Instalace 7 5 0 2 29: 31 10
3. P.F.C. 7 4 0 3 16: 14 8
4. Traktor humus 7 3 1 3 25: 9 7
5. Inter Lotyšák 7 3 1 3 13: 18 7
6. Viktoria Bítovská B 7 3 0 4 8: 22 6
7. AFC Oblouci 7 2 0 5 13: 22 4
8. SP Clif 7 0 0 7 6: 47 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vojenské lesy 7 7 0 0 42: 12 14
2. FC Sorry 7 5 1 1 22: 17 11
3. Miros 7 5 0 2 25: 13 10
4. Bublifuck 7 2 2 3 11: 23 6
5. Indiana team 7 3 0 4 21: 20 6
6. FC Dehet 7 1 1 5 14: 28 3
7. Vyprahlo 7 1 2 4 13: 23 2
8. Typographia M+M 7 0 2 5 7: 19 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Dřevorubci Modřany 8 7 1 0 32: 9 15
2. DPP 8 7 0 1 29: 10 14
3. Prosex 8 6 0 2 38: 16 10
4. Maverick 8 4 1 3 15: 15 9
5. LN Sniper's 8 3 1 4 17: 22 7
6. Rokoko 8 2 2 4 13: 31 4
7. WC Lachtánci 8 1 1 6 17: 35 3
8. Vibromax '85 8 1 1 6 11: 25 3
9. Konflikt B 8 1 1 6 13: 22 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sedm andělů 8 8 0 0 53: 14 16
2. SK Trops 8 7 0 1 33: 17 14
3. AC Bozi 8 5 0 3 34: 20 10
4. SK Ujde to 8 4 1 3 23: 25 9
5. A.G.Č.V. 8 3 1 4 27: 21 7
6. Comes Košíře 8 3 1 4 25: 28 7
7. KFC Terasy B 8 2 0 6 24: 37 4
8. AC Parta 8 1 1 6 15: 39 3
9. Aréna Smíchov 8 1 0 7 8: 41 2
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL VÁCLAVA KOKEŠE - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Nikotin - Nic Moc Boys 0:5, Typos - Tycho de Brahe B 2:0,
Baltimora - Vojenské lesy 4:1, Dřevorubci - Sedm andělů 0:9
semifinále
Nic Moc Boys - Typos 9:1, Baltimora - Sedm andělů 0:3
Zápas o 3.místo
Typos - Baltimora 1:2
Finále
Nic Moc Boys - Sedm andělů 1:3
MEMORIÁL IVANA HRDLIČKY - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Smetánka - Status Quo 7:1, Blesk - Real Tide 0:2,
Instalace - Sorry 2:1, DPP - Trops 5:3
semifinále
Smetánka - Real Tide 2:4, Instalace - DPP 0:8
Zápas o 3.místo
Smetánka - Instalace 8:4
Finále
Real Tide - DPP 0:5
MEMORIÁL ALEŠE VČELAŘÍKA - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Viktoria Veleslavín - Viktoria Bítovská 2:4, Ekonom - Medvědi 5:3,
P.F.C. - Miros 0:3, Prosex - Bozi 3:5
semifinále
Viktoria Bítovská - Ekonom 1:2, Miros - Bozi 3:4
Zápas o 3.místo
Viktoria Bítovská - Miros 2:6
Finále
WT Ekonom - AC Bozi 2:4
miroslavsrb@centrum.cz |
|