1 9 7 9
1. KOLO
Pih - Čechie Žižkov 3:3, 2:5, Stará Fara B - SPM 6:0k,
Estudiantes - Feyenoord BBC B 0:13, Velvarská - Trona 3:4, 4:7,
Inter Lotyšák - Feyenoord BBC 6:0k, QPA - Real Duspa 6:6, 2:0,
Hvězdy - Dvorce 5:2, 4:2, Vidláci - Pigs 0:6k,
Noťa - Ajax Baba 6:2, 9:4, Batalion - Kotlářka CAHA 1:4, 1:3,
Sen z Lorenza - Ekonom 1:5, 5:3, Borussia BBC - Praseodym 6:2, 0:6k,
Palouk - Dlouhý lán 1:1, 2:1, Indiana - Typos 2:2, 2:2 pk 3:4,
Čechie 12* - AGČV 1:9, Tennis HpC - Kop Ho Do 7:3, 1:5 pk 4:5,
Santos - Slamník B 3:2, 0:5, KKK Žižkov - Jive 3:4, 3:5,
AC Štola - Pečkárna 3:3, 5:0, AFK Nusle - Sokol Motol 1:5, 7:7,
Šumavan - Kodymka 1:7, Tennis BBC - Michle 2:2, 7:0,
Novodvorská - Šachťor Dejvice 0:6k, Katovna - Véčkaři 5:2, 9:0,
Černý psi - Břevnov 1:1, 5:2, FC Střešovice - Kehar 0:6k,
NMB - Benfica 5:6, 6:0k, Sokol Malá Strana - ČSAO Karlín 1:0, 0:6k,
Houtyš - Kampa 4:5, 3:5, Chelsea - Stará Fara 0:3, 3:1,
AFK Dejvice - Klampáč 7:6, 5:4, Fišerka - Hygie 20:4
2. KOLO
Čechie Žižkov - Stará Fara B 3:1, 0:6k, Feyenoord BBC B - Trona 3:3, 5:2,
Inter Lotyšák - QPC 7:0, Hvězdy - Pigs 5:5, 2:0,
Ajax Baba - Batalion 6:0, Ekonom - Praseodym 1:3, 2:5,
Dlouhý lán - Typos 2:6, 2:4, AGČV - Kop Ho Do 5:1, 11:1,
Slamník B - Jive 0:3, 3:3, AC Štola - Sokol Motol 1:7,
Kodymka - Tennis BBC 4:1, 5:6, Šachťor Dejvice - Katovna 2:2, 1:2,
Černý psi - Kehar 3:1, 7:4, NMB - ČSAO Karlín 1:1, 0:3,
Kampa - Stará Fara 2:2, 0:6, AFK Dejvice - Fišerka 1:6, 0:6k
OSMIFINÁLE
Stará Fara B - Feyenoord BBC B 0:5, 0:5, Inter Lotyšák - Hvězdy 2:2, 4:1,
Ajax Baba - Praseodym 5:4, 1:4, Typos - AGČV 0:6k,
Jive - Sokol Motol 0:2, 2:1, Kodymka - Katovna 2:1, 0:2,
Černý psi - ČSAO Karlín 2:2, 1:2, Stará Fara - Fišerka 3:6, 3:1
ČTVRTFINÁLE
Feyenoord BBC B - Inter Lotyšák 0:6, Praseodym - AGČV 1:5, 1:6,
Sokol Motol - Katovna 1:1, 1:1 pk 4:3, ČSAO Karlín - Fišerka 1:1, 1:8
SEMIFINÁLE
Inter Lotyšák - AGČV 3:2, 6:0k, Sokol Motol - Fišerka 5:5, 3:3 prodl. 2:0
F I N Á L E
INTER LOTYŠÁK - SOKOL MOTOL 6:2 + 3:2
Miroslav Srb |