1 9 8 3
1. KOLO
Kluzežid - Véčkaři 7:1, Vypito - Flóra 0:1,
Skot - Nemehla 6:0k, Kehar - Lopota 3:4,
Radiologie volno, Sklenářka - PS 02 2:2 pk 3:1,
Supové - Betlém 1:4, Ďolíček - Limita 7:0,
Popularos - Gambrinus 0:4, Táboriti - Cinda 1:10,
Smíchov - Lipi 2:2 pk 2:0, Fišerka - Ambassador 6:0k,
Hertha - Dědo 4:1, Prosek - Kodymka 0:14,
Noťa volno, Hroch volno, Paragraf - Kampa 6:0k,
Vodní stavby - Borussia 0:6k, FC Střešovice - TJ Bohemia Chips 5:10,
Karel IV. volno, Kyjský kozel - KMK Střešovice B 3:7,
FC Koule - Ujde to 12:2, Netopýr volno,
Namo - TJ Bohemia Chips B 1:4, Solidarita - Kuchilla 1:7,
Geoteam - SSŽ int. 1:3, Torpédo Kyje - Folimanka 11:0,
Elektron - RSC KV B 0:6k, MFC Letňany - Sen z Lorenza 1:7,
Bombardéři - Nova 0:6k, SOU EL - Benda 1:13,
Koně '82 - K.L. 0:6k, City Žižkov volno, Cnaiping volno,
Alex - Hvězdy 2:3, Mravenčák - Ajax Baba 6:0k,
Groteska B - Kalich 9:9 pk 3:2, Sokolka - AC Košíře 2:3,
Špekouni volno, Dynamit Vinohrady - Joe's Garage 0:6k,
H.P.C. - Spoje 0:6k, Pigs - Maskoti 9:0,
PFC Nusle - Sahara 1:7, Veleslavín - Traktor Praha 6:0k,
Kolo - Vyprahlo 2:3, Tennis BBC - Juventus Vinohrady 7:6,
Tempo volno, Imados - Dlouhý lán 0:6k,
Chirana - Picza 2:2 pk 9:8, Tradyáš - National 4:2,
Delirium - Jive 1:11, Napajedla - Thermia 6:0k,
KV Praha 2 - LSD Vysočany 13:3, Promile - Republikán 6:0k,
Kolaps volno, Kladno - Oblouci 0:6k, Olympia - Gymnázium 6:0k,
Hadovka - Touš 6:0, Houtyš - NPL 6:0k, Sklerotic volno,
Konef Rojos - AC City 1:14, SPM - Bonapart 4:3,
Čechie RaJ - Újezd nad Lesy 4:4 pk 1:3, Praseodym volno,
Krmelec - Černý psi 0:3, KKK Žižkov - Voděradská 6:0k,
Sumci volno, Hodkovičky volno, Est - Amatéři 2:2 pk 3:2,
Zelená liška - Červenkové 6:0k, Orion - Stará Fara 0:6k,
Duspa - Bombarďáci 1:3, Old boys - Kodymka B 6:0k,
Arsenal BBC - Dalagola 6:0k, Sahos jun. - Shawnodese 0:6k,
Santos - AFK Nusle 0:6k, Chelsea - Slamník 6:3,
P.F.C. - Groteska 3:2, Kopáči - Buczina 5:3,
Nic Moc Boys - Trona 0:6k, Čechie 12* - Viking 4:4 prodl. 3:0,
Břevnov - Ekonom 1:4, Perly - Duspa B 0:6k,
Traktor humus - Euforie 0:6k, Cosmos Sedlec - Šampus 0:6k,
Hroch B - Monočlánek 2:0, Estudiantes volno,
Klandr - Pešci 4:5, Jr.Bruins - Medici 0:6k,
Klampáč - FC Kozel 2:3, KMK Střešovice - Chirana 6:0k,
Bohuliby volno, Klondike - Baterie 5:1,
Formanka - Traverza 0:6k, Katovna - Indiana 3:2,
Bolardt - Lotyšák B 0:1, Technometra - H.P.Ú. 6:0k,
Nottoric - International 3:0, RSC KV - Gayapos 1:4,
Dukla stavbař - Rokoska 6:2, Sparta Motol - Sparta Pankrác 7:6,
Vitamín - Klokan 1:3, SK Koule - AC Motor 1:2,
Phobos - Slavík 2:3, TiS Letná - Buldoci 6:0k,
Hvězdy B - Pacific 6:0k, OPBH - Lotyšák 5:8,
Suvenýři - Rychlé pípy 2:0, Typos - Šumavan 0:6,
QPC - Tennis HpC 0:6k, Pokrok volno, Betl - SSŽ int. 6:0k,
Dřina volno, Sokol Motol - Ajax Baba B 1:6,
OST-IH - Drobečci 0:6k, Uhříněves - Kotlářka 0:6k,
Tochelee - Damned 11:4, AGČV - Bojovníci 7:0,
Kop Ho Do volno, Dvorce - Velvarská 1:4,
Feyenoord - Batalion 4:1, Lázeň - Palouk 0:6k,
MK Praha 6 - AFK Dejvice 0:6k, Hygie - Athenia 2:8,
Michle volno, Parta z Jarova - Větrák 5:0,
Vojenské lesy - Atletico 4:7
2. KOLO
Kluzežid - Flóra 17:0, Skot - Lopota 2:4,
Radiologie - Sklenářka 0:6k, Betlém - Ďolíček 2:2 pk 2:1,
Gambrinus - Cinda 1:12, Smíchov - Fišerka 0:8,
Hertha - Kodymka 8:9, Noťa - Hroch 2:2 prodl. 0:3,
Paragraf - Borussia 0:6k, TJ Bohemia Chips - Karel IV. 9:12,
KMK Střešovice B - FC Koule 6:0k, Netopýr - TJ Bohemia Chips B 6:1,
Kuchilla - Žízeň 2:3, Torpédo Kyje - RSC KV B 5:2,
Sen z Lorenza - Nova 0:6k, Benda - K.L. 6:2,
City Žižkov - Cnaiping 2:2 pk 3:2, Hvězdy - Mravenčák 6:1,
Groteska B - Košíře 3:1, Špekouni - Joe's Garage 5:3,
Spoje - Pigs 1:7, Sahara - Veleslavín 6:0k,
Vyprahlo - Tennis BBC 1:1 pk 3:4, Tempo - Dlouhý lán 2:0,
Chirana - Tradyáš 3:13, Jive - Napajedla 0:6k,
KV Praha 2 - Promile 1:1 pk 1:3, Kolaps - Oblouci 0:6k,
Olympia - Hadovka 0:6k, Houtyš - Sklerotic 2:10,
AC City - SPM 2:3, Újezd nad Lesy - Praseodym 0:6k,
Černý psi - KKK Žižkov 3:3 prodl. 2:0, Sumci - Hodkovičky 1:3,
Est - Zelená liška 0:3, Stará Fara - Bombarďáci 3:0,
Old boys - Arsenal BBC 7:1, Shawnodese - AFK Nusle 1:4,
Chelsea - P.F.C. 2:1, Kopáči - Trona 7:1,
Čechie 12* - Ekonom 3:8, Duspa B - Euforie 1:1 pk 3:4,
Šampus - Hroch B 14:0, Estudiantes - Pešci 5:2,
Medici - FC Kozel 1:8, KMK Střešovice - Bohuliby 5:2,
Klondike - Traverza 1:2, Katovna - Lotyšák B 2:2 pk 3:2,
Technometra - Nottoric 7:1, Gayapos - Dukla stavbař 2:8,
Sparta Motol - Klokan 1:2, AC Motor - Slavík 1:2,
TiS Letná - Hvězdy B 0:6k, Lotyšák - Suvenýři 3:0,
Šumavan - Tennis HpC 2:2 prodl. 2:1, Pokrok - Betl 2:10,
Dřina - Ajax Baba B 2:5, Drobečci - Kotlářka 1:5,
Tochelee - AGČV 1:10, Kop Ho Do - Velvarská 2:5,
Feyenoord - Palouk 2:1, AFK Dejvice - Pih 0:6k,
Athenia - Michle 8:2, Parta z Jarova - Atletico 3:0
3. KOLO
Kluzežid - Lopota 7:0, Sklenářka - Betlém 2:3,
Cinda - Fišerkaq 3:9, Kodymka - Hroch 2:7,
Borussia BBC - Karel IV. 9:0, KMK Střešovice - Netopýr 1:2,
Žízeň - Torpédo Kyje 0:6k, Nova - Benda 0:10,
City Žižkov - Hvězdy 3:4, Groteska B - Špekouni 4:0,
Pigs - Sahara 2:7, Tennis BBC - Tempo 2:7,
Tradyáš - Napajedla 0:6k, Promile - Oblouci 3:1,
Hadovka - Sklerotic 4:4 prodl. 0:1, SPM - Praseodym 2:4,
Černý psi - Hodkovičky 4:3, Zelená liška - Stará Fara 5:4,
Old boys - AFK Nusle 2:1, Chelsea - Kopáči 3:2,
Ekonom - Euforie 5:2, Šampus - Estudiantes 3:1,
FC Kozel - KMK Střešovice 0:6k, Traverza - Katovna 3:1,
Technometra - Dukla stavbař 2:10, Klokan - Slavík 6:3,
Hvězdy B - Lotyšák B 4:10, Šumavan - Betl 1:1 prodl. 1:0,
Ajax Baba B - Kotlářka 3:2, AGČV - Velvarská 6:0k,
Feyenoord - Pih 6:0k, Athenia - Parta z Jarova 1:4
4. KOLO
Kluzežid - Betlém 0:0 pk 1:0, Fišerka - Hroch 4:1,
Borussia BBC - Netopýr 5:3, Torpédo Kyje - Benda 2:2 pk 2:0,
Hvězdy - Groteska B 3:3 prodl. 1:0, Sahara - Tempo 2:13,
Napajedla - Promile 3:3 prodl. 0:1, Sklerotic - Praseodym 1:4,
Černý psi - Zelená liška 5:4, Old boys - Chelsea 2:1,
Ekonom - Šampus 3:3 pk 4:2, KMK Střešovice - Traverza 6:0k,
Dukla stavbař - Klokan 1:7, Lotyšák - Šumavan 8:2,
Ajax Baba B - AGČV 0:5, Feyenoord - Parta z Jarova 0:5
OSMIFINÁLE
Kluzežid - Fišerka 3:4, Borussia BBC - Torpédo Kyje 6:0k,
Hvězdy - Tempo 6:0k, Promile - Praseodym 6:0k,
Černý psi - Old boys 2:4, Ekonom - KMK Střešovice 12:5,
Klokan - Lotyšák 4:2, AGČV - Parta z Jarova 3:1
ČTVRTFINÁLE
Fišerka - Borussia BBC 11:3, Hvězdy - Promile 0:3,
Old boys - Ekonom 1:2, Klokan - AGČV 3:4
SEMIFINÁLE
AC Fišerka - FC Promile 3:2, WT Ekonom - A.G.Č.V. 6:0k
F I N Á L E
AC FIŠERKA - WT EKONOM 4:2
Miroslav Srb |