1 9 8 5
PŘEDKOLO
Tornádo - Úžasní Jahelkové B 1:4, Thermia - ZM Gól 3:1,
Flóra - Gothes 1:13, Touš - Válcovna plechu 5:1,
Mor - Stará Fara B 1:4, Špekouni - Chlumecká 3:8,
Krmelec - Sniper's 4:3, Slimák - Santos 6:9,
Jumpeři - PZČ B 1:1 pk 3:5, Nottoric - Union 3:1,
Holan - Podolí 2:2 pk 2:4, Lucián - ND 1:6,
21 - RSC KV jun. 0:6k, Dobrošovka - AFC 61. PS 6:0k,
Santos B - Kolaps B 3:2, Větrák - Andrlecht 4:5,
National - Karel IV. 1:5, Lážo plážo - Lhotka 6:0k,
Smícháč - Ajax Krč 1:7
1. KOLO
Úžasní Jahelkové B - QPC 6:0k, Delirium - Estudiantes 1:9,
Rokoska - Tennis HpC 6:4, Bítovská - Folimanka 11:3,
Groteska B - Monočlánek 3:0, Marná snaha - Mars 1:2,
Thermia - Klampáč 0:6k, Tochelee - PFC Puk 4:4 pk 2:1,
Atletico - Slavík 0:6k, Damned - Cinda 2:6,
Traverza - Kodymka 2:4, Budweiser - Euforie 3:7,
Bolardt - City Žižkov 0:6k, Gothes - Klandr 6:0k,
Klondike - Typos B II. 1:0, Pigs - Juventus Vinohrady 6:0k,
Joe's Garage - SPM B 4:4 pk 3:2, Kop Ho Do - SK Koule 4:2,
Úder Buzuluk - Parta z Jarova 1:6, Touš - Tennis BBC 6:0k,
Lotyšák - Torpédo Kyje 6:0k, Čechie ÚPF - Kolo 0:6k,
Batalion - Kotlářka CAHA 6:4, Gente - Shawnodese 5:3,
Animals - PFC Nusle 6:0k, Sandokan's - Houtyš 1:2,
Stará Fara B - Kehar 2:2 pk 3:2, Hroch B - Sklenářka 0:7,
UZ ČKD - Šampus 0:5, Kopáči - Dlouhý lán 0:8,
Drobečci - Ekonom 1:6, NMB - Táboriti 5:1,
Trops - Spoje 5:4, Chlumecká - Bonapart 9:2,
Apostrophe - AGČV 6:0k, RSC KV B - Start 0:4,
Ajax Baba B - Benda 1:3, Hvězda - MFC Letňany 2:2 pk 2:3,
Vršáci - Čechie 12* 5:3, Krmelec - Strahov 6:0k,
Lopota - Felix 0:6k, Rokoska B - SPM 0:2,
OPBH nádeník - Sen z Lorenza 0:6k, Podolka - Garden City 0:6k,
Šampáňo - Šumavan 1:2, Santos - Úterní hosté 5:1,
Pih - Praseodym 1:7, Vyzunk - Berger 1:6,
Santa Dominica - Est 9:3, Galaxie - TJ Bohemia Chips 6:1,
AC City - Pešci 2:1, Paragraf - Typos 0:9,
PZČ B - Jive 2:2 pk 6:7, Véčkaři - Cnaiping 2:1,
Palouk - Napajedla 3:3 pk 2:3, PFC - Ďolíček 6:2,
SK Střešovice - Veleslavín 0:6k, Baterie - Příkopy 2:1,
Nottoric - Bombarďáci 3:7, Letná - Savci 6:3,
Žízeň - Limita 0:1, Popularos - Fišerka 2:7,
Alex - Old boys 3:6, Čoud - Viking 3:0,
Real ZM - Podolí 0:2, FC Károv - Geoteam 6:0k,
Tresoria - Nova 1:3, Letná B - Tempo 1:10,
Kampa - Pokrok 1:6, Hertha - Lázně 5:2,
Sedlec - ND 14:1, RSC KV - Sumci 3:0,
Návštěvníci - Jr.Bruins 0:1, Solidarita - MVS 5:0,
Tycho de Brahe - Vodováha 9:4, GFC - Gambrinus 1:2,
Kozlíci - Sokol v šoku 0:6k, Chelsea - RSC KV jun. 2:0,
AFK Dejvice - AFK Nusle 0:1, LSD Vysočany - TJ Bohemia Chips B 1:1 pk 2:4,
Namo - Vyprahlo 2:2 pk 3:4, Klár Rávla - Kalich 0:11,
Netopýr - KKK Žižkov 0:6k, RSC KV C - Dobrošovka 6:1,
Xamax - Betlém 3:3 pk 3:1, Ujde to - Tuscarora 2:6,
Stará Fara - Oblouci 3:1, KMK Střešovice - AC Košíře 10:7,
Velvarská - Terminál 0:6k, Flamengo - Santos B 10:2,
Befeleme - Promile 1:1 pk 4:2, Kolaps - Hadovka 3:0,
Sahara - Groteska 2:4, Socra - Trona 13:0,
Bohuliby - Zelená liška 0:14, Hvězdy B - Andrlecht 4:1,
Sporting Hadovka - FC Paragáni 0:6k, Sklerotic - Benda 3:3 pk 4:3,
Noťa - Slamník 2:6, FC Střešovice - Bílý lev 2:1,
Indiana - Kuchilla 8:3, Brázdové - Karel IV. 1:2,
Buczina - Dements 2:5, Gilgameš - Bokem Ú-boku 4:0,
Fugas - Elektron 0:9, Rychlé pípy - Katovna 0:1,
Arsenal BBC - Picza 2:4, Hvězdy - Lážo plážo 6:0k,
Černý psi - Feyenoord BBC 1:2, PZČ - Start B 6:0k,
Dědo - Kabely 1:10, Úžasní Jahelkové - Klokan 3:3 pk 1:3,
Chirana - Vitamín 5:2, Supové - Olympia 6:0k,
Borussia BBC - Ajax Krč 11:4, Dvorce - Betl 2:4,
Roztoky - KV Praha 2 10:2, Radiologie - Picza B 4:9,
Traktor humus - Havana 0:6k, AC Motor - Kaple boys 12:5,
Břevnov - Vojenské lesy 4:3, Olšany - VC Žižkov 3:5,
Kyjský kozel - Botafogo 5:9, Traktor Praha - Kluzežid 6:0k,
Amatéři - Rezeda 2:1, Jejda band - Duspa 3:9,
Suvenýři - FC Kozel 0:7, Technometra - Dukla stavbař 5:3
2. KOLO
Úžasní Jahelkové B - Estudiantes 0:5, Rokoska - Bítovská 4:3,
Groteska B - Mars 4:7, Klampáč - Tochelee 0:6k,
Slavík - Cinda 2:6, Kodymka - Euforie 5:2,
City Žižkov - Gothes 6:7, Klondike - Pigs 8:0,
Joe's Garage - Kop Ho Do 3:9, Touš - Parta z Jarova 1:2,
Lotyšák - Kolo 1:1 pk 3:0, Batalion - Gente 1:2,
Animals - Houtyš 6:0k, Sklenářka - Stará Fara B 6:0k,
Dlouhý lán - Šampus 3:7, Ekonom - NMB 0:6k,
Trops - Chlumecká 4:5, Apostrophe - Start 4:6,
Benda - MFC Letňany 6:0, Vršáci - Krmelec 1:2,
Felix - SPM 5:4, Sen z Lorenza - Garden City 4:9,
Šumavan - Santos 2:7, Praseodym - Berger 2:1,
Santa Dominica - Galaxie 0:6k, Typos - AC City 5:0,
Jive - Véčkaři 0:6k, Napajedla - P.F.C. 0:6k,
Veleslavín - Baterie 9:0, Bombarďáci - Letná 5:2,
Fišerka - Limita 6:0, Old boys - Čoud 2:5,
Podolí - FC Károv 6:2, Nova - Tempo 3:5,
Pokrok - Hertha 0:10, RSC KV - Sedlec 4:4 pk 3:1,
Jr.Bruins - Solidarita 3:2, Gambrinus - Tycho de Brahe 8:1,
Chelsea - Sokol v šoku 4:5, AFK Nusle - TJ Bohemia Chips 11:1,
Vyprahlo - Kalich 1:12, RSC KV C - KKK Žižkov 2:13,
Xamax - Tuscarora 4:2, Stará Fara - KMK Střešovice 6:0k,
Terminál - Flamengo 1:9, Befeleme - Kolaps 14:2,
Groteska - Socra 1:4, Zelená liška - Hvězdy B 6:5,
FC Paragáni - Sklerotic 0:6k, Slamník - FC Střešovice 6:3,
Indiana - Karel IV. 6:0k, Dements - Gilgameš 1:1 pk 2:3,
Elektron - Katovna 8:4, Picza - Hvězdy 0:6,
Feyenoord BBC - PZČ 0:6k, Kabely - Klokan 0:6k,
Chirana - Supové 2:8, Borussia BBC - Betl 3:1,
Roztoky - Picza B 4:1, Havana - AC Motor 2:5,
Břevnov - VC Žižkov 3:1, Botafogo - Traktor Praha 8:4,
Amatéři - Duspa 1:5, FC Kozel - Technometra 2:3
3. KOLO
Estudiantes - Rokoska 0:0 pk 4:3, Mars - Tochelee 0:3,
Cinda - Kodymka 3:2, Gothes - Klondike 1:1 pk 3:2,
Kop Ho Do - Parta z Jarova 2:3, Lotyšák - Gente 3:1,
Animals - Sklenářka 3:4, Šampus - NMB 1:2,
Chlumecká - Start 0:4, Benda - Krmelec 0:6k,
Felix - Garden City 2:6, Santos - Praseodym 2:0,
Galaxie - Typos 1:1 pk 4:2, Véčkaři - P.F.C. 1:3,
Bombarďáci - Veleslavín 0:6k, Fišerka - Čoud 0:6k,
Podolí - Tempo 6:0k, Hertha - RSC KV 1:1 pk 4:3,
Jr.Bruins - Gambrinus 3:1, AFK Nusle - Sokol v šoku 3:4,
Kalich - KKK Žižkov 3:3 pk 5:4, Xamax - Stará Fara 1:9,
Flamengo - Befeleme 3:2, Socra - Zelená liška 0:4,
Sklerotic - Slamník 2:8, Indiana - Gilgameš 8:1,
Elektron - Hvězdy 3:0, PZČ - Klokan 6:0k,
Supové - Borussia BBC 6:0k, Roztoky - AC Motor 10:1,
Břevnov - Botafogo 1:4, Duspa - Technometra 3:1
4. KOLO
Estudiantes - Tochelee 1:0, Cinda - Gothes 4:10,
Parta z Jarova - Lotyšák 3:6, NMB - Sklenářka 2:0,
Start - Krmelec 19:1, Garden City - Santos 1:0,
Galaxie - P.F.C. 2:0, Veleslavín - Čoud 1:3,
RDZN - Hertha 1:1 pk 5:4, Jr.Bruins - Sokol v šoku 2:8,
Kalich - Stará Fara 0:6k, Flamengo - Zelená liška 5:1,
Slamník - Indiana 2:2 pk 4:2, Elektron - PZČ 1:1 pk 4:2,
Supové - Roztoky 3:4, Botafogo - Duspa 4:1
OSMIFINÁLE
Estudiantes - Gothes 1:1 pk 4:3, NMB - Lotyšák 2:1,
Start - Garden City 1:3, Galaxie - Čoud 1:4,
RDZN - Sokol v šoku 5:2, Stará Fara - Flamengo 0:3,
Slamník - Elektron 7:0, Roztoky - Botafogo 5:2
ČTVRTFINÁLE
Estudiantes - NMB 2:1, Garden City - Čoud 2:2 pk 3:1,
RDZN - Flamengo 3:3 pk 2:3, Slamník - Roztoky 2:1
SEMIFINÁLE
Slamník - Flamengo 2:1, Estudiantes - Garden City 0:7
F I N Á L E
GARDEN CITY - I.USP SLAMNÍK VRŠOVICE 3:1
Miroslav Srb |