2 0 0 1
PŘEDKOLO
1.PFC - Noťa 1:1 pk 4:1, Guiness - Atomovej brouk 0:6k,
Kolomajzna - Copacabana 0:6k, Hodkovičky - Stříbrný hroch 2:3,
Blankyt Bulldogs B - Protector 0:6k, Zodyhyd - Lejboys 1:2,
GFC - Letná stars 5:2, Žižkovská sedma - Vozovna Hloubětín 2:3,
Sedm zbabělých - A je to 0:6k, Juventus Pivus - Struhy 0:6,
Real Sharks - Ovar-Ž team oba 0:6k, TJ Bohemia Chips C - Vulkán 6:0k,
Real Kamýk - Sananim 0:6k, Beach attack - Strahovská 10 4:0,
Imidin Opatov - Viktoria Bítovská B 2:2 pk 2:3, Francinův ležák - Vibromax 2:5,
Plameňáci - Blaženka spiders 0:2, Hashlerka - Dromedarians 6:0k,
Barevný pastelky - ZJ Károv 0:5.
1. KOLO
Bomton team - Pigs 6:2, TJ Bohemia Chips - Ruzyně 5:2,
Casino 7 - Demoliční četa 2:2 pk 3:1, Pražačka - Keckafogo 9:0,
Trops - 1.PFC 6:2, Bedna - Morová rána 6:0k,
Výlov - Atomovej brouk 1:0, Pradox - A je to 4:1,
Smutný potapěči - Dynamit Baterie B 4:2, USP Slamník - Gente-Yeti 2:2 pk 4:3,
Dynamo Praclub - ZJ Károv 1:0, Unreal - Reds 2:2 pk 3:2,
Bakera - Manny 6:0k, DPP B - ACE Praha 3:3 pk 3:0,
Martini - Palmeiras 4:1, Senioři - Sananim 4:0,
Inter Lotyšák - Beach attack 9:2, La Vokno - Montana 1:8,
Pomeranč - KKK 0:6k, Jednota Košík - Stříbrný hroch 3:5,
Houbaři - Terasy B 6:0k, Alténa - Vozovna Hloubětín 1:1 pk 4:5,
Ještěrka - Hashlerka 1:3, Killing power - Torpédo Ohrobec 1:1 pk 2:3,
DPP Ipswich 9:1, Rowdies - Copacabana 2:4,
Pod lesem - Maverick 5:2, Chabry - Atleto 1:9,
Fugas B - Messenger 4:2, Útlum - Callida 0:0 pk 3:0,
Trapas - Blaženka spiders 1:3, Améby - Porter 6:0k,
Lucky team - Orgasmico 6:0k, Ujde to - GFC 0:6k,
Hostavice - Beer boys 0:3, Matfyz B - Klika 1:4,
Vulcano - TJ Bohemia Chips C 6:0, Basta fidli - Italia 6:0k,
Penco - Hypochondři 6:0k, M-Bubo - Bítovská B 1:0,
Kalparta Kids - Balbín 6:0, Bomton team B - Pyjavice 2:1,
Typos - Akta-rez 3:3 pk 2:3, Uličníci - Bašta 6:0k,
AGP - Tsunami 5:2, Limita - Protector 0:6k,
Dynamo RUM - RH Modřany 0:6k, GFC Regent - Šampion Rohožník 12:1,
Vojenské lesy - Pašáci 2:3, Pražská legie - Višeň 5:0,
Kojots - Ukrutní 6:0k, PFC - Polnohospodár 2:3,
Blesk - Struhy 5:2, Krušovická nepostoupila ani bez boje,
Vittoria Žižkov B - Partizan Břevnov 0:6, England United - Sunar 0:2,
Oranjes - Lynx 2:0, Káca - Lejboys oba 0:6k,
President - Výtržník 5:0, Botič - Studenti 6:0k,
TJ Bohemia Chips B - Desad Dejvice 5:1, Green shock - Pražské peklo 6:0k,
Víťazný február - Vykotlaný dub 6:0k, Kalich - Vibromax 4:4 pk 4:5.
2. KOLO
Bomton team - TJ Bohemia Chips 7:2, Casino 7 - Pražačka 0:10,
Trops - Bedna 2:3, Výlov - Pradox 0:6k,
Smutný potapěči - USP Slamník 2:3, Torpédo Praclub - Unreal 8:2,
Bakera - DPP B 6:1, Martini - Spirit bar 3:3 pk 2:3,
Inter Lotyšák - Montana 0:6k, KKK postup bez boje,
Houbaři - Vozovna Hloubětín 5:1, Hashlerka - Torpédo Ohrobec 6:0k,
DPP postup bez boje, Pod lesem - Atleto 0:6k,
Fugas B - Útlum 6:0k, Blaženka spiders - Améby 1:2,
Lucky team - GFC 7:2, Beer boys - Klika 4:5,
Vulcano - Basta fidli 4:0, Penco - M-Bubo 1:1 pk 2:1,
Kalparta Kids - Bomton team B oba 0:6k, Akta-rez - Uličníci 8:2,
AGP - Protector 2:0, RH Modřany - GFC Regent 6:0k,
Pašáci - Pražská legie 1:7, Kojots - Polnohospodár 7:1,
Blesk postup bez boje, Partizan Břevnov - Sunar 7:1,
Oranjes postup bez boje, President - Botič 0:6k,
TJ Bohemia Chips B - Green shock 13:1, Víťazný február - Vibromax 1:3.
3. KOLO
Bomton team - Pražačka 3:1, Bedna - Pradox 7:5,
USP Slamník - Torpédo Praclub 6:0k, Bakera - Spirit bar 3:2,
Montana - KKK 0:6k, Houbaři - Hashlerka 10:0,
DPP - Atleto 8:2, Fugas B - Améby 2:3,
Lucky team - Klika 3:4, Vulcano - Penco 2:2 pk 3:2,
Akta-rez postup bez boje, AGP - RH Modřany 0:6k,
Pražská legie -Kojots 0:6k, Blesk - Partizan Břevnov 0:6k,
Oranjes - Botič 0:1, TJ Bohemia Chips B - Vibromax 6:0k.
OSMIFINÁLE
Bomton team - Bedna 1:4, USP Slamník - Bekera 10:0,
KKK - Houbaři 2:2 pk 4:3, DPP - Améby 2:0,
Klika - Vulcano 2:5, Akta-rez - RH Modřany 3:3 pk 2:3,
Kojots - Partizan Břevnov 1:3, Botič - TJ Bohemia Chips B 0:3.
ČTVRTFINÁLE
Bedna - USP Slamník 4:5, KKK - DPP 1:6,
Vulcano - RH Modřany 0:6k, Partizan Břevnov - TJ Bohemia Chips B 4:1.
SEMIFINÁLE
USP Slamník - DPP 0:0 pk 4:3, RH Modřany - Partizan Břevnov 2:6.
F I N Á L E
I.USP SLAMNÍK VRŠOVICE - PARTIZAN BŘEVNOV 2:2 pk 1:2
Miroslav Srb |