2 0 1 2
poslední aktualizace 31. prosince 2012
PŘEDKOLO
Dejvický expres - FC 1869 12:2, Old Mosquitos - Drsný šrouby 1:5,
Zelená liška jun. volný los, Banzai - Profesoři 3:3 pk 3:4,
Rychlá rota - Dejnámbůra 1:2, DPP - Real Hagrid 2:5,
Kult žlutého míče - Petrohradská 4:6, R.I.P. - Bröndby codein 1:0,
KMK Břewnow boys volný los, PRKA - Nikdo nikde 1:6,
Klucy - Torpédo Ohrobec 2:14, Hosthunters - Pigs 11:2,
Angmar - Digi Prague 8:2, Deko volný los,
Godotovi čekatelé - Morová rána 2:8, Modrý svině - Sorry 2:1,
SAS fans - Pragochmel Blšany 5:0, The Penguins 6:5 B volný los,
Palmeiras - Pivson a Pofel 0:6, Torpedo Barrandov - !nBev Tigers 6:0,
Borcibalona volný los, Ústavan - Maverick 3:0,
Vibromax - Lachtánci 5:3, Los Pepinos - PAPE Dejvice 3:9,
Vozovna Hloubětín B - Dirty Bastards 6:3, Kapr tým B - Rum Zahořany 0:7,
Borussia Dortšpunt B volný los, Ukradený širáci - Dýně 0:2,
Ši Kyo - Dynamo UK 1:8, Vojenské lesy volný los,
Sanitka AS - Kvantanámo - 1:3, GoHosp - Pragochmel Blšany B 7:7 pk 8:7.
1. KOLO
Dejvický expres - Drsný šrouby 1:2, Zelená liška jun. - Profesoři 4:3,
Dejnámbůra - Real Hagrid 1:7, Petrohradská - R.I.P. 3:0,
KMK Břewnow boys - Mikdo nikde 9:3, Torpédo Ohrobec - Hosthunters 2:8,
Angmar - Deko 2:4, Morová rána - Modrý svině 2:0,
SAS fans - The Penguins 6:5 B 2:4, Pivson a Pofel - Torpédo Barrandov 1:3,
Borcibalona - Ústavan 4:2, Vibromax - PAPE Dejvice 0:3,
Vozovna Hloubětín B - Rum Zahořany 8:1, Borussia Dortšpunt B - Dýně 4:0,
Dynamo UK - Vojenské lesy 6:2, Kvantanámo - GoHosp 1:3.
2. KOLO
Drsný šrouby - Zelená liška jun. 6:0k, Real Hagrid - Petrohradská 1:3,
KMK Břewnow boys - Hosthunters 4:2, Deko - Morová rána 6:0k,
The Penguins 6:5 B - Torpédo Barrandov 6:4, Borcibalona - PAPE Dejvice 3:3 pk 1:2,
Vozovna Hloubětín B - Borussia Dotšpunt B 5:2, Dynamo UK - GoHosp 5:0.
ČTVRTFINÁLE
Drsný šrouby - Petrohradská 6:6 pk 2:4, KMK Břewnow boys - Deko 5:2,
The Penguins 6:5 B - PAPE Dejvice 2:3, Vozovna Hloubětín B - Dynamo UK 5:11.
SEMIFINÁLE
Petrohradská - KMK Břewnow boys 3:10, PAPE Dejvice - Dynamo UK 5:1.
F I N Á L E
KMK BŘEWNOW BOYS - PAPE DEJVICE 4:3 (3:0)
Miroslav Srb |