2 0 1 3
poslední aktualizace 31. prosince 2013
1. KOLO
Vojenské lesy - Viktoria Bítovská B 6:0, Banana Chiquita - Kalich club 7:0,
Atomovej brouk B - PRKA 1:4, Morna to zařídí - Profesoři 1:3,
Borcibalona volný los, Speciál Bráník - Angmar 2:5,
Hosthunters - Unreal Students 11:3, Ústavan - Rum Zahořany 4:3,
Břewnow boys - i Kyo 8:1, Vozovna Hloubětín B - FC 1869 3:3 pk 4:1,
PAPE Dejvice - Tamu Pua 2:4, rot - Praetorians 11:1,
The Penguins 6:5 B volný los, Torpédo Ohrobec - Pragochmel Blany 4:3,
Lachtánci - Senioři 4:2, GoHosp - Real Hagrid 0:6k,
Holosmetky volný los, Výtrník - JUDr. Brouk Pytlík 5:1,
Drsný rouby - Habet 4:2, MTPCH - JH 1:1 pk 4:2,
Deko - Rychlá rota 18:2, Komety - Power Rangers 0:5,
Rokoska - R.I.P. B 3:4, Dynamo UK - Pigs 7:1,
Borussia Dortpunt B volný los, Morová rána - Dýně 6:0k,
Cvrčci - Berlusconi 3:2, Don Giovanni - Palmeiras 6:1,
Petrohradská - Ross Crock 6:1, Pivson a Pofel - Modrý svině 1:3,
Bozi B - Bröndby codein 10:3, Real TIDE - FNT 3:0.
2. KOLO
Vojenské lesy - Banana Chiquita 4:0, PRKA - Profesoři 0:1,
Borcibalona - Angmar 2:2 pk 4:1, Hosthunters - Ústavan 4:1,
Břewnow boys - Vozovna Hloubětín B 3:4, Tamu Pua - rot 0:6k,
The Penguins B - Torpédo Ohrobec 6:0k, Lachtánci - Real Hagrid 4:6,
Holosmetky - Výtrník 3:1, Drsný rouby - MTPCH 4:2,
Deko - Power Rangers 8:6, R.I.P. B - Dynamo UK 1:3,
Borussia Dortpunt B - Morová rána 6:0k, Cvrčci - Don Giovanni 3:4,
Petrohradská - Modrý svině 3:0, Bozi B - Real TIDE 0:9.
3. KOLO
Vojenské lesy - Profesoři 8:0, Borcibalona - Hosthunters 9:1,
Vozovna Hloubětín B - rot 6:6 pk 3:5, The Penguins 6:5 B - Real Hagrid 6:1,
Holosmetky - Drsný rouby 6:3, Deko - Dynamo UK 7:3,
Borussia Dortpunt B - Don Giovanni 5:2, Petrohradská - Real TIDE 3:2.
ČTVRTFINÁLE
Vojenské lesy - Borcibalona 2:1, rot - The Penguins 6:5 B 3:1,
Holosmetky - Deko 1:1 pk 4:1, Borussia Dortpunt B - Petrohradská 3:1.
SEMIFINÁLE
Vojenské lesy - rot 6:0k, Holosmetky - Borussia Dortpunt B 1:1 pk 3:0.
F I N Á L E
VOJENSKÉ LESY - FC HOLOSMETKY 0:1
Miroslav Srb |