|
HISTORICKÁ TABULKA POHÁRU VÍTĚZŮ LIG
po 1990
Poslední aktualizace - 29. června 2008 - tabulka JE kompletní
Čísla znamenají tyto údaje:
pořadí po sezóně 1986, název týmu, označení vítěze, počet sezón, počet zápasů (V-R-P), skóre, počet bodů, penaltové skóre, kolikrát se mužstvo umístilo na medailovém pořadí.
1. FKÚ Pražačka V 5 16 ( 10- 2- 4) 52: 25 22 ( 6: 4) 1-1-0
2. TJ Bohemia Chips 1980 V 5 14 ( 8- 2- 4) 50: 37 18 ( 8: 4) 1-0-1
3. CF Damned 3 10 ( 7- 2- 1) 33: 13 16 ( 6: 8) 0-1-0
4. AC Fišerka V 4 12 ( 7- 2- 3) 34: 26 16 ( 6: 4) 1-0-1
5. Nemesis V 2 9 ( 6- 3- 0) 28: 5 15 ( 9: 7) 1-0-0
6. Lonegen II. V 2 10 ( 6- 3- 1) 40: 29 15 (11: 7) 1-0-1
7. FC Namo 2 8 ( 6- 2- 0) 32: 12 14 ( 3: 5) 0-1-0
8. Houbaři 2 6 ( 4- 1- 1) 15: 7 9 ( 2: 4)
9. AC Mravenčák 2 7 ( 4- 1- 2) 20: 13 9 ( 2: 1)
10. Start '83 2 6 ( 3- 2- 1) 20: 13 8 ( 6: 7) 0-0-1
11. Inter Lotyšák A 2 6 ( 3- 1- 2) 25: 15 7 ( 4: 2) 0-1-0
12. VŠZ-Čoud 1 5 ( 3- 1- 1) 17: 9 7 ( 2: 1) 0-1-0
13. Lucián 1 5 ( 3- 1- 1) 23: 18 7 ( 3: 2) 0-0-1
14. Rychlé pípy 1 5 ( 3- 1- 1) 16: 12 7 ( 2: 1) 0-0-1
15. Shanghai 3 7 ( 3- 1- 3) 14: 15 7 ( 4: 2) 0-0-1
16. Celtic Letňany 2 5 ( 3- 1- 1) 10: 12 7 ( 2: 4)
17. Andrlecht Brusel 3 6 ( 2- 2- 2) 30: 15 6 ( 5: 5)
18. Daltonové 2 5 ( 3- 0- 2) 21: 8 6
19. Atletico I. 1 4 ( 3- 0- 1) 15: 4 6 0-0-1
20. FC Bajo 1 4 ( 3- 0- 1) 16: 6 6
21. ČKD Chlumecká B 1 4 ( 3- 0- 1) 15: 7 6
22. Hombre 1 4 ( 3- 0- 1) 19: 13 6
23. DPP 1 4 ( 3- 0- 1) 12: 7 6
24. SK Ujde to 1 4 ( 2- 2- 0) 8: 5 6 ( 2: 3)
25. Garden City 2 5 ( 2- 2- 1) 13: 10 6 ( 4: 4)
26. Socra AFK Karlín 2 4 ( 2- 2- 0) 10: 8 6 ( 5: 7)
27. Slavík 2 5 ( 3- 0- 2) 22: 20 6
28. Cosmos Sedlec 1 3 ( 2- 1- 0) 15: 3 5 ( 1: 2)
29. Inter Lotyšák B II. 1 3 ( 2- 1- 0) 12: 4 5 ( 2: 3)
30. FC Typos 2 5 ( 2- 1- 2) 20: 13 5 ( 6: 5) 0-0-1
31. Klokan club Perón A 1 3 ( 2- 1- 0) 6: 4 5 ( 5: 6)
32. Dřevorubci Modřany 1 4 ( 2- 1- 1) 11: 9 5 ( 4: 3)
33. TJ Zelená liška 2 4 ( 2- 1- 1) 16: 14 5 ( 2: 4)
34. Anbesaw 1 4 ( 2- 1- 1) 9: 8 5 ( 3: 0)
35. Hawaii 1 3 ( 2- 0- 1) 15: 5 4
36. RSC KV jun. 1 3 ( 2- 0- 1) 9: 5 4
37. Kalich club Žižkov 1 3 ( 2- 0- 1) 10: 6 4
38. Tycho de Brahe 1 3 ( 2- 0- 1) 8: 6 4
39. BF Ouagadougou 1 3 ( 1- 2- 0) 3: 2 4 ( 5: 4)
40. Műller Thurgau 1 3 ( 2- 0- 1) 6: 5 4
41. Apostrophe FZ 4 5 ( 1- 2- 2) 12: 14 4 ( 3: 6)
42. FC Kobylisy 1 4 ( 1- 2- 1) 6: 10 4 ( 7: 5)
43. Parta z Jarova 3 5 ( 2- 0- 3) 11: 20 4
44. The Penguins 6:5 C 1 2 ( 1- 1- 0) 14: 4 3 ( 2: 3)
45. Návštěvníci Žižkov '84 1 2 ( 1- 1- 0) 6: 0 3 ( 2: 3)
46. Invest 1 2 ( 1- 1- 0) 8: 2 3 ( 0: 3)
47. Borussia BBC 1 2 ( 1- 1- 0) 9: 3 3 ( 2: 3)
48. Dynamit Vinohrady 1 2 ( 1- 1- 0) 10: 5 3 ( 3: 4)
49. Regent GFC B 1 2 ( 1- 1- 0) 6: 3 3 ( 1: 2)
50. Šelf Brothers 1 2 ( 1- 1- 0) 8: 5 3 ( 1: 3)
51. SK Palouk 1960 1 2 ( 1- 1- 0) 4: 3 3 ( 1: 3)
52. UTS Vršovice 1 4 ( 0- 3- 1) 6: 7 3 ( 9: 4)
53. TJ Nářez 2 3 ( 1- 1- 1) 5: 9 3 ( 1: 2)
54. FC Kozel 1 4 ( 0- 3- 1) 4: 9 3 (11: 7) 0-0-1
55. Bata club 3 4 ( 1- 1- 2) 4: 12 3 ( 1: 3)
56. Beer boys 1 2 ( 1- 0- 1) 7: 2 2
57. PFC Kodymka A 1 2 ( 1- 0- 1) 8: 3 2
58. Kyjský kozel 1 2 ( 1- 0- 1) 10: 5 2
59. AFK Folimanka 1 2 ( 1- 0- 1) 6: 2 2
60. Viktoria Bítovská B 1 2 ( 1- 0- 1) 10: 6 2
61. Lord Mayor Idiot 1 2 ( 1- 0- 1) 8: 5 2
62. VŠSK MFF UK B 1 2 ( 1- 0- 1) 5: 3 2
63. Síto 1 2 ( 1- 0- 1) 8: 6 2
64. Hartford Whalers 1 2 ( 1- 0- 1) 9: 7 2
65. Čechie ÚPF 1 2 ( 1- 0- 1) 3: 2 2
66. VH Gambrinus 1 1 ( 1- 0- 0) 4: 3 2
67. Elektron 1 1 ( 1- 0- 0) 5: 4 2
68. Ořechovka 1 2 ( 1- 0- 1) 7: 6 2
69. Gothes 1 2 ( 1- 0- 1) 9: 8 2
70. Caroil 1 2 ( 1- 0- 1) 8: 8 2
71. ČKD Chlumecká 1 2 ( 1- 0- 1) 6: 6 2
72. National Zahrádky III. 1 2 ( 1- 0- 1) 2: 2 2
73. Vibromax 1985 2 3 ( 1- 0- 2) 6: 7 2
74. AFK Beton 1 2 ( 1- 0- 1) 5: 6 2
FC Střešovice 1 2 ( 1- 0- 1) 5: 6 2
76. Vyprahlo B 1 2 ( 1- 0- 1) 4: 5 2
Stará Fara B 1 2 ( 1- 0- 1) 4: 5 2
HC Zlíchov 1 2 ( 1- 0- 1) 4: 5 2
79. §-Kophodo 1 2 ( 1- 0- 1) 3: 4 2
80. OSFO 1 2 ( 1- 0- 1) 8: 10 2
81. CF Fugas 1 2 ( 1- 0- 1) 5: 7 2
82. Pro Soccer 04 1 2 ( 1- 0- 1) 3: 5 2
83. Válcovna plechu 1 2 ( 1- 0- 1) 2: 4 2
84. Kulišáci 1 2 ( 1- 0- 1) 3: 6 2
85. Vršáci 3 4 ( 1- 0- 3) 7: 11 2
86. Old boys 1 2 ( 1- 0- 1) 6: 10 2
87. Pohoda United 2 3 ( 1- 0- 2) 4: 8 2
88. Hertha ZMZ 1 2 ( 1- 0- 1) 2: 7 2
89. KMK Střešovice 1 2 ( 1- 0- 1) 4: 10 2
90. Burda 1 2 ( 1- 0- 1) 6: 13 2
91. FC Pupu 2 3 ( 1- 0- 2) 10: 18 2
92. FC SKI Úterní hosté 2 3 ( 1- 0- 2) 7: 15 2
93. Javornický FK 3 4 ( 1- 0- 3) 9: 18 2
94. Svahos Libeň 1 1 ( 0- 1- 0) 5: 5 1 ( 2: 3)
95. Balbín 1 1 ( 0- 1- 0) 2: 2 1 ( 2: 3)
96. Groteska B 1 1 ( 0- 1- 0) 2: 2 1 ( 0: 1)
97. Nic Moc Boys 1 1 ( 0- 1- 0) 1: 1 1 ( 4: 5)
98. Indiana team 1 1 ( 0- 1- 0) 1: 1 1 ( 1: 3)
99. Budweiser 1 1 ( 0- 1- 0) 0: 0 1 ( 0: 2)
100. Drobečci 1 1 ( 0- 1- 0) 0: 0 1 ( 0: 3)
101. SS Žízeň Žižkov 1 2 ( 0- 1- 1) 1: 2 1 ( 3: 0)
102. Olympijský výběr 2 2 ( 0- 1- 1) 6: 8 1 ( 0: 2)
103. Atletico II. 1 2 ( 0- 1- 1) 3: 6 1 ( 3: 2)
104. Harmasan 1 2 ( 0- 1- 1) 0: 3 1 ( 2: 0)
105. FC Typos B II. 1 2 ( 0- 1- 1) 5: 9 1 ( 2: 0)
106. Aphodius 1 2 ( 0- 1- 1) 7: 12 1 ( 3: 2)
107. Tučňáci 1 1 ( 0- 0- 1) 4: 5 0
LFC Nova 1 1 ( 0- 0- 1) 4: 5 0
Santa Tranta A 1 1 ( 0- 0- 1) 4: 5 0
110. Špekouni 1 1 ( 0- 0- 1) 3: 4 0
111. Kehar club 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 3 0
SK Napajedla 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 3 0
H.U.P. '85 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 3 0
1.USP Slamník Vršovice 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 3 0
OFC Benda 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 3 0
116. SK Vyšehrad 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
Rokoska B 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
Ballet SI 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
SK Trops 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
Kuchilla 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
Kolbenka 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
AC Bolardt 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
FC Kapr tým 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
AC City 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 2 0
125. Malostranský SK 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 1 0
Sparta Pankrác II. 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 1 0
Rozmetadlo 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 1 0
128. Orion 1 1 ( 0- 0- 1) 7: 9 0
129. Bobo team 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 4 0
Felix club 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 4 0
131. QUO Boston 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 3 0
TFC Netopýr 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 3 0
RSC KV B 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 3 0
RSC KV C 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 3 0
KFC Terasy 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 3 0
136. Traktor humus 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 2 0
Las Palmas 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 2 0
Milwerton 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 2 0
FC Kotlářka CAHA 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 2 0
140. Juventus Vinohrady 1 1 ( 0- 0- 1) 3: 6 0
141. Queens Park Club 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 5 0
AGP '83 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 5 0
143. MS Buczina 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 4 0
Seno a vidle Písnice 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 4 0
Čechie 12* 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 4 0
Sokol v šoku 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 4 0
RSC KV 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 4 0
148. Erko Kbely 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 3 0
Myšáci 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 3 0
150. Kmochův odkaz 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 5 0
151. Úžas Corporation 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 6 0
152. VV Vokra 1 1 ( 0- 0- 1) 3: 8 0
153. P.Z.Č. B 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 7 0
PFC Puk 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 7 0
155. FC Konflikt 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 5 0
P.Z.Č. 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 5 0
157. Buran Buran 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 8 0
158. Propast team 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 7 0
Slovan Roztoky 2 2 ( 0- 0- 2) 1: 7 0
160. Berger club 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
Monočlánek 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
Stará Blažková 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
ABS 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
AB-ETC 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
Krone 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
Vyprahlo 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
Santos 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
P.F.C. 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
Dlouhý lán 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
KR Hagen 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
CF Lopota 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
ARV Chrontodont 1 1 ( 0- 0- 1) 0: 6 0
173. RSC Independiente 1 1 ( 0- 0- 1) 2: 9 0
174. CSc. Sklenářka Žižkov 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 8 0
175. FC Kluzežid 2 2 ( 0- 0- 2) 2: 10 0
176. Def Leppard's 2 2 ( 0- 0- 2) 2: 11 0
177. MVS Vršovice 1 1 ( 0- 0- 1) 1: 11 0
178. KFK Betl 2 2 ( 0- 0- 2) 1: 12 0
Miroslav Srb |
|