HANSPAULKA
VÍTĚZOVÉ - hanspaulka

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

Poslední aktualizace - 25. 5.2019

NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH 1. HANSPAULSKÉ LIGY
SEZÓNA          1.místo                2.místo                 3.místo
podzim 2018     TJ Spoje Praha         Restaurace U Pecků      Holosmetky
jaro 2018       Restaurace U Pecků     Úterní hosté            TJ Spoje Praha
podzim 2017     Restaurace U Pecků     TJ Spoje Praha          Úterní hosté
jaro 2017       Santa Dominica II.     Restaurace U Pecků      Hertha ZMZ
podzim 2016     Santa Dominica II.     Hoverla Zak             Hertha ZMZ
jaro 2016       Santa Dominica II.     Holosmetky              Akta-rez  
podzim 2015     Santa Dominica II.     Sparta Pankrác II.      Holosmetky
jaro 2015       Rowdies                Úterní hosté            Holosmetky
podzim 2014     Rowdies                Audi United             Smutný potapěči
jaro 2014       Smutný potapěči        Rowdies                 Audi United       
podzim 2013     Audi United            Boston HS               Smutný potapěči
jaro 2013       Restaurace U Pecků     Saens II.               Úterní hosté
podzim 2012     Rowdies                Santa Dominica II.      Smutný potapěči
jaro 2012       Smutný potapěči        Šumavan-Balkán          Santa Dominica II.
podzim 2011     Quo Boston             Šumavan-Balkán          Rowdies
jaro 2011       Šumavan-Balkán         Vojenské lesy           Úterní hosté
podzim 2010     Šumavan-Balkán         Vojenské lesy           Smutný potapěči
jaro 2010       Restaurace u Pecků     Šumavan-Balkán          Smutný potapěči
podzim 2009     Šumavan-Balkán         Úterní hosté            Smutný potapěči
jaro 2009       Rowdies                Úterní hosté            Restaurace u Pecků
podzim 2008     Smutný potapěči        Quo Boston              Rowdies
jaro 2008       Šumavan-Balkán         Vojenské lesy           Smutný potapěči
podzim 2007     Smutný potapěči        Vojenské lesy           Inter Lotyšák
jaro 2007       Vojenské lesy          Smutný potapěči         Quo Boston
podzim 2006     Smutný potapěči        Vojenské lesy           Inter Lotyšák
jaro 2006       Vojenské lesy          Úterní hosté            Santa Tranta
podzim 2005     Folprecht              Quo Boston              Klokan club
jaro 2005       Klokan club            Smutný potapěči         Vojenské lesy
podzim 2004     Klokan club            Folprecht               Vojenské lesy
jaro 2004       Smutný potapěči        Vojenské lesy           Klokan club
podzim 2003     Vojenské lesy          Quo Boston              Smutný potapěči
jaro 2003       Klokan club            Inter Lotyšák           Smutný potapěči
podzim 2002     Frankie                Klokan club             Smutný potapěči
jaro 2002       Klokan club            Frankie                 Bomton team
podzim 2001     Klokan club            Santa Tranta            Quo Boston
jaro 2001       Klokan club            Miramare JB             Green Tyros
podzim 2000     Damned                 Vojenské lesy           Quo Boston
jaro 2000       Vojenské lesy          Klokan club             Quo Boston
podzim 1999     Damned                 Inter Lotyšák           Klokan club
jaro 1999       Klokan club            Vojenské lesy           Frankie
podzim 1998     Klokan club            Inter Lotyšák           Damned
jaro 1998       Klokan club            Damned                  Green Tyros
podzim 1997     Damned                 Klokan club             Green Tyros
jaro 1997       Klokan club            Damned                  Křídla Ďáblic
podzim 1996     Vojenské lesy          Klokan club             Křídla Ďáblic
jaro 1996       Olympijský výběr       Klokan club             Damned
podzim 1995     Vojenské lesy          Klokan club             Síto
jaro 1995       Vojenské lesy          Síto                    Olympijský výběr
podzim 1994     Damned                 Síto                    Vojenské lesy
jaro 1994       Olympijský výběr       Vojenské lesy           Síto
podzim 1993     Damned                 Vojenské lesy           Nic Moc Boys
jaro 1993       Damned                 FKÚ Pražačka            Inter Lotyšák
podzim 1992     VH Gambrinus           Typos                   Damned
jaro 1992       Olympijský výběr       Inter Lotyšák           Damned
podzim 1991     Nic Moc Boys           Parta z Jarova          Typos
jaro 1991       Olympijský výběr       Parta z Jarova          Damned
podzim 1990     WT Ekonom              SK Čoud                 Parta z Jarova
jaro 1990       WT Ekonom              FKÚ Pražačka            Nic Moc Boys
podzim 1989     TJ Bohemia Chips       Parta z Jarova          V.Š.Z.
jaro 1989       Parta z Jarova         A.G.Č.V.                Nic Moc Boys
podzim 1988     AC Fišerka             TJ Bohemia Chips        Vojenské lesy
jaro 1988       AC Fišerka             A.G.Č.V.                Parta z Jarova
podzim 1987     AC Fišerka             Parta z Jarova          WT Ekonom
jaro 1987       Inter Lotyšák          AC Fišerka              Parta z Jarova
podzim 1986     Katovna Žižkov         Inter Lotyšák           Bombarďáci
jaro 1986       TJ Zelená liška        Bombarďáci              WT Ekonom
podzim 1985     AC Fišerka             Borussia BBC            Sen z Lorenza
jaro 1985       Čechie ÚPF             WT Ekonom               A.G.Č.V.
podzim 1984     AC Fišerka             AFK Nusle               Santa Dominica
jaro 1984       AC Fišerka             A.G.Č.V.                Real Duspa
podzim 1983     AC Fišerka             WT Ekonom               Bombarďáci
jaro 1983       AC Fišerka             Bombarďáci              Čechie ÚPF
podzim 1982     AC Fišerka             A.G.Č.V.                Feyenoord BBC
jaro 1982       AC Fišerka             Inter Lotyšák           Feyenoord BBC
podzim 1981     Sen z Lorenza          Stará Fara              AC Fišerka
jaro 1981       Inter Lotyšák          AC Fišerka              Stará Fara
podzim 1980     Kodymka                AC Fišerka              Chelsea
jaro 1980       AC Fišerka             A.G.Č.V.                Ajax Baba
podzim 1979     AC Fišerka             Hammerle                A.G.Č.V.
jaro 1979       ČSAO Karlín            AC Fišerka              Feyenoord BBC
podzim 1978     Feyenoord BBC          AC Fišerka              Borussia BBC
jaro 1978       USP Slamník            AC Fišerka              Chelsea
podzim 1977     Borussia BBC           AC Fišerka              Feyenoord BBC
jaro 1977       AC Fišerka             Chelsea                 Traktor Hustoles
podzim 1976     AC Fišerka             Borussia BBC            Traktor Hustoles
jaro 1976       AC Fišerka             Chelsea                 Kotlářka CAHA
podzim 1975     Borussia BBC           AC Fišerka              Traktor Hustoles
p74 / j75       AC Fišerka             Traktor Hustoles        Hammerle
jaro 1974       AC Fišerka             Hammerle                Kotlářka CAHA
podzim 1973     AC Fišerka             Sahos sn.               S.P.M.
jaro 1973       AC Fišerka             Sahos sn.               Kotlářka CAHA
podzim 1972     Chelsea                Liboc                   S.P.M.
jaro 1972       Chelsea                Sahos sn.               AC Fišerka
© PSMF