|
KURÝRNÍ SLUŽBA
ZIMNÍ TURNAJ 2018
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Torpedo Barrandov 4 4 0 0 21: 8 8
2. Dirty Bastards 4 2 1 1 24: 14 5
3. Devils of Zderaz 4 2 1 1 9: 10 5
4. Real Praha II. 4 1 0 3 14: 19 2
5. FC Sorry 4 0 0 4 11: 28 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Barclays 4 3 0 1 17: 14 6
2. FC Holota 4 3 0 1 19: 14 6
3. Deportivo bez Coruna B 4 2 0 2 22: 22 4
4. Koberce Trend 4 2 0 2 23: 17 4
5. 1.FC Plameňáci B 4 0 0 4 5: 19 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SAS fans 4 4 0 0 30: 5 8
2. !nBev Tigers 4 3 0 1 36: 13 6
3. CF Kulišáci VET 4 1 1 2 30: 24 3
4. Nebeský Bastardi 4 1 1 2 21: 33 1
5. FC Lemplíci 4 0 0 4 7: 49 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. BFK Petrohradská A 4 3 1 0 32: 5 7
2. Kříženeček 4 3 1 0 29: 12 7
3. Šampion Rohožník 4 2 0 2 9: 26 4
4. Jabadabadoo Prosek 4 1 0 3 14: 28 2
5. FC Pigs 4 0 0 4 11: 24 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC SK FC 5 4 0 1 36: 8 8
2. Dynamo UK 5 4 0 1 42: 15 8
3. Rumpra Praha 5 4 0 1 25: 19 8
4. Reka Group - Calvados 5 2 0 3 18: 36 4
5. FC Praetorians A 5 1 0 4 16: 38 2
6. FC Sananim 5 0 0 5 9: 30 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Morová rána 5 4 1 0 34: 4 9
2. Gente 5 2 2 1 20: 8 6
3. ÚŽASný Bar Chýše 5 3 0 2 15: 20 6
4. FC Kaizer chiefs 5 1 0 4 11: 33 2
5. Hubertův Pivní Tuřín 5 2 0 3 12: 23 2
6. Bum bar VET 5 1 1 3 18: 22 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. F.C. Steaua 5 4 1 0 31: 10 9
2. Světlušky 5 3 1 1 13: 7 7
3. Reage boys 5 3 0 2 25: 12 6
4. Catchers SC 5 1 3 1 17: 18 5
5. FC Komety 5 1 1 3 15: 20 3
6. TBC Lachtan 5 0 0 5 6: 40 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. UTS Vršovice VET 5 4 0 1 22: 17 8
2. Hosthunters 5 4 0 1 27: 6 8
3. FC HNK Praha 5 3 1 1 25: 19 7
4. VK Blesk VET 5 2 0 3 18: 30 4
5. Černý pumy 5 1 0 4 12: 21 2
6. High Society 5 0 1 4 19: 30 1
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL JOSEFA HOSTINSKÉHO - (vítězové skupin)
čtvrtfinále
Torpedo Barrandov - Barclays 3:3 pk 5:4, SAS fans - Petrohradská 1:5,
AC SK FC - Morová rána 2:4, Steaua - UTS Vršovice VET 2:3.
semifinále
Torpedo Barrandov - Petrohradská 4:1, Morová rána - UTS Vršovice VET 2:4.
o 3 místo
Petrohradská - Morová rána 2:1
Finále
Torpedo Barrandov - UTS Vršovice VET 2:2 pk 4:2
Konečné pořadí: 1. Torpedo Barrandov, 2. UTS Vršovice VET, 3. BFK Petrohradská
MEMORIÁL BOHUMILA PÁTKA - (postupující z 2.míst)
čtvrtfinále
Dirty Bastards - Holota 1:0, !nBev Tigers - Kříženeček 4:3,
Dynamo UK - Gente 5:3, Světlušky - Hosthunters 3:10.
semifinále
Dirty Bastards - !nBev Tigers 3:1, Dynamo UK - Hosthunters 2:2 pk 0:1.
o 3 místo
!nBev Tigers - Dynamo UK2:7
Finále
Dirty Bastards - Hosthunters 8:4
Konečné pořadí: 1. Dirty Bastards, 2. Hosthunters, 3. Dynamo UK
MEMORIÁL VÁCLAVA KARDY - (postupující z 3.míst)
čtvrtfinále
Devils of Zderaz - Deportivo bez Coruna B 7:2, Kulišáci VET - Šampion Rohožník 3:7,
Rumpra Praha - ÚŽASný Bar Chýše 5:11, Reage boys - FC HNK Praha 2:6.
semifinále
Devils of Zderaz - Šampion Rohožník 3:5, ÚŽASný Bar Chýše - FC HNK Praha 2:2 pk 0:3.
o 3 místo
Devils of Zderaz - FC HNK Praha 4:4 pk 2:3
Finále
Šampion Rohožník - ÚŽASný Bar Chýše 2:5
Konečné pořadí: 1. ÚŽASný Bar Chýše, 2. Šampion Rohožník, 3. FC HNK Praha
|
|