FUTSAL
PLAY-OFF

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

KOMPLETNÍ STATISTIKA A HISTORICKÁ TABULKA PLAY-OFF
Poslední aktualizace - 15. 5.2018

Počet diváků: 420 utkání vidělo 192.180 diváků - průměr 458 na zápas
Delegáti: 41x Bydžovský Zdeněk, 27x Hora Jan, 24x Chyba Michal, Kirilák Jiří, 23x Návesník Pavel, Nepil Pavel, Starý Ladislav, 21x Drobný Ladislav, 17x Hoffman, Svědiroh Miroslav, 16x Strnad Karel, 15x Maurer Miroslav, Pelikán, 14x Pivovarčík, Poppr Zbyněk, Primus, 13x Bednář Kamil, 12x Amler, Pavlas Jan, Tanáč, 11x Navalaný, 10x Bača, Blažek, Havíř Milan, Klier Radoslav, Nehera, Novotný Josef, 9x Hanzlík Jiří, Stix Jiří, Žižka, 8x Houška Zbyněk, Lobo Radek, Rohánek, Smreček Ladislav, Svoboda, Švagr Roman, Venc Radek, 7x Trunc Jiří, 6x Glogar, Kalina, Slavický, 5x Černý Martin, Kudrna Ladislav, 4x Ceral Jan, 3x Bareš, Běhunek Zdeněk, 2x Broda, Vokulič Miroslav, 1x Brtníček Miroslav, Jurečka, Kalina, Kovařík M, Linhart Karel, Mitáš, Popek, Spišák, Štěrba, Žák Pavel
Rozhodčí: 51x Henych Karel, 49x Venc Radek, 43x Černý Ondřej, Kaštánek Libor, 34x Honěk, Lasch Jiří, 32x Lobo Radek, 27x Černý Martin, Kresta Jan, 26x Melničuk Vladimír, 25x Milner Michal, 23x Ježek, 22x Gasnárek Michal, 21x Blažej, 20x Nagy Zdeněk, Smreček Ladislav, 19x Gryc Leoš, Herzog Antonín, Kincl, Sebök, 18x Linhart, 17x Czene, Petr Zdeněk, 16x Hofmann, 15x Kudrna Ladislav, Novotný Josef, Šmíd Jiří, 14x Brejník, Chládek Miroslav, Pustějovský Antonín, 13x Polák Ivo, Trlida, 12x Maurer Miroslav, Mráz, Petřík Petr, Slanina Tomáš, 11x Bělovský, Bokroš, Markovský, Řeháček Lubomír, 10x Cílek Martin, Kovárník, Matyš Jan, Novotný Jan, Vaněk Tomáš, Vomastek, 9x Čurda Michal, Klečacký, Rybka, Vozárik Dušan, 8x Bouška, 7x Hanzlík Jiří, Kliner Jan, 6x Nešněra Filip, Štola, 5x Amler Evžen, Čep Radim, Jedlička, Košťál Milan, Kovařík Václav, Molík, Štipčák Martin, 4x Bača, Filípek, Skřítecký, 3x Havíř Milan, Hric, Kovařík M, Matějka, Rek Lubomír, Vaněk J, Vodrážka Dan, Zbožínek, 2x Glogar, Ipser, Kolář Jaroslav, Mecner, Orálek, Pavlas, Pivoňka, Plzák Daniel, Pražák, Stádník, Šenkýř, Šifalda, Velebil, 1x Bláha, Filipský, Harnol, Hýsek Roman, Kabeláč, Kašpar, Kolbaba, Krupa, Kubr, Laštovička Stanislav, Příhoda Radek, Sojka, Svatík, Šebetka, Vokněr, Žižka
Nejvíce branek v jednom zápase: 6 - Radek Mikan (Nejzbach V.Mýto) proti Pardubicím


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim     16x  142 107-20- 15  780: 310  344
  2. SK Slavia Praha      19x  101  32-21- 48  335: 421  117
  3. Nejzbach V.Mýto      18x   95  31-16- 48  319: 397  109
  4. CCM Jistebník        11x   62  28-17- 17  222: 188  101
  5. Balticflora Teplice   8x   55  29- 6- 20  215: 171   93
  6. Benago Zruč n/S      13x   70  26- 9- 35  273: 338   87
  7. Tango Hodonín         7x   45  14- 8- 23  178: 183   50
  8. AC Sparta Praha       5x   35  13- 7- 15  109: 118   46
  9. TS Bakov n/J          6x   29  13- 6- 10  108:  90   45
 10. Helas Keloc Brno     12x   39   9- 7- 23  113: 185   34
 11. Bohemians 1905 Praha  3x   19   9- 3-  7   78:  91   30
 12. Mikeska Ostrava       6x   23   7- 3- 13   74:  98   24
 13. Interobal Plzeň       3x   18   7- 2-  9   71:  86   20
 14. SKP Likop Třinec      4x   17   6- 0- 11   64:  78   18
 15. Pramen H. Brod        2x    8   5- 1-  2   43:  37   16
 16. Gardenline Litoměř.   2x   11   4- 2-  5   44:  36   14
 17. Svarog Teplice        1x    5   2- 1-  2   23:  29    7
 18. SK Kladno             4x   13   2- 1- 10   31:  74    7
 19. TORF-ESTE Pardubice   8x   20   1- 2- 17   36: 111    5
 20. Delta-Real Šumperk    2x    5   1- 0-  4   15:  32    3
 21. Slávia Havířov        2x    5   1- 0-  4   13:  31    3
 22. Alfa Liberec          2x    4   0- 1-  3    4:  18    1
 23. Radio Krokodýl Brno   1x    3   0- 0-  3    5:  13    0
 24. VŠB Ostrava           1x    3   0- 0-  3    0:  12    0


HRÁČI HRAJÍCÍ V PLAY-OFF
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání z play-off.
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v play-off v sezóně 17/18:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRHAM Tomáš               18  (5)    5+1      7      3     Interobal, SK Kladno
ALVES Douglas              14  (2)    1+0      7      6     Gardenline, Baltic (D.Graciano)
ANGELLOT Garces            16  (2)    5+0     17     11     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
ARSOVSKI Gjokica            3  (1)     -       -      -     Slavia Praha (Djo)
AMARO Vagner Anibal         9  (2)    1+0      3      4     Gardenline Litoměřice (Vagnao)
BACHOR Filip                3  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
BARAN Jiří                  5  (1)    1+0      4      2     Svarog Teplice
BARTŮNĚK Michal            25  (4)    0+1      -      -     Interobal Gardenline, Slavia Pha
BELEJ Michal               68  (9)    7+0     72     44     Sparta, Benago, Tango Brno
BERAN Jiří                 11  (4)    1+0      1      4     Nejzbach, TORF
BERAN Ladislav              5  (1)     -       1      -     Svarog Teplice
BEZSTAROSTI Tomáš          36  (5)     -       1      -     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
BORGES DOS SANTOS Fabricio  6  (1)    1+0      5      3     Gardenline Litoměřice (Fabricio)
BRAHIMI Azem               51  (7)    7+0     26     18     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
BRYCHTA Martin ml.         25  (6)    3+0      3      3     SK Slavia, Nejzbach
BUCHTA Tomáš                8  (1)    1+0      -      -     Interobal Plzeň
CARDOSO DA SILVA Christi.  28  (3)    2+0      -      -     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
CUPÁK David                23  (6)    9+1     13      9     Sparta Praha, Helas Brno
ČERNÝ David                 4  (1)    2+0      5      4     Svarog Teplice
ČÍHAL Daniel                1  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
DA COSTA DURVAL Rafael      6  (1)    1+0      4      4     Gardenline Litoměřice (Rafael)
DA SILVA BORGES Lucas       4  (1)    1+1      1      1     Svarog Teplice (Da Silva)
DANG Robert                 2  (2)     -       -      -     Helas Brno
DE CARVALHO Luiz           16  (2)    2+0     11      5     Sparta Praha, Benago (Pimpolho)
DE FREITAS Felipe          51  (6)    9+1     32     27     Era-pack Chrudim
DOLEŽAL Jiří                3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
DOŠA Martin                32  (5)   12+0     12      8     Era-pack Chrudim, Sparta Praha
DOUBRAVSKÝ Bohumír          6  (2)    2+0      3      1     Helas Brno, Tango Brno
DROZD David                19  (2)    1+0      4      5     Era-pack Chrudim
DROZD Pavel                16  (2)    1+0      4      2     Era-pack Chrudim
EHRENBERGER Jan             3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
FERNANDES DA SILVA Sob.     9  (1)    1+0      3      2     Sparta Praha (Amadeu)
FOGACA Valente Diego       26  (3)    2+0     11      9     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
GERČÁK Libor               71  (13)   7+0      6     12     Nejzbach Vysoké Mýto
HÁJEK Daniel                3  (1)     -       -      -     Slavia Praha
HÁJEK David                11  (1)     -       -      -     Sparta Praha
HAVEL Jan                  62  (11)  11+2     16     10     Interobal, Krokodýl, Tango, Helas
HLOUŠ Radek                60  (11)    -       -      2     Era-pack Chrudim. TORF
HOLÝ Michal                38  (5)    6+0     17     16     Interobal, Baltic., Bohem.1905
HOMOLA Jan                 24  (4)    4+0      1      4     Slavia Praha
HORA Martin                14  (2)     -       -      -     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
HRDÝ Radek                 11  (2)    1+0      3      2     Gardenline Litoměřice
HRUBÝ Vítězslav            21  (4)    1+0      5      4     Slavia, Chrudim, Krokodýl, VM
HŮLA Michal                 5  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
JENÍČEK Petr               25  (4)    4+0      5      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JIRÁSKÝ Michal             16  (3)    2+0      3      2     Nejzbach Vysoké Mýto
KASAL Daniel                5  (1)    1+0      2      2     Svarog Teplice
KASÝK Zdeněk               11  (3)    1+0      1      1     Interobal Plzeň
KLIMEŠ Milan                8  (3)    2+0      2      -     Helas Brno
KOC Václav                 10  (3)    3+0      -      -     Interobal Plzeň
KOCOUREK Dominik            3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
KONEČNÝ Marek              10  (4)     -       -      -     Helas Brno, SK Kladno
KOUDELKA Tomáš             69  (8)    7+0     18     27     Era-pack Bohem.1905 TORF
KOVÁCS Michal              54  (7)   13+1     27     25     Garde Sparta Era Balt Tango
KROK Lukáš                 11  (2)     -       3      1     Gardenline Litoměřice
KRSTEVSKI Ivan              3  (1)    1+0      1      -     Slavia Praha
KŘEMEN Jan                 23  (3)    4+1     15     10     Interobal Plzeň, Sparta Praha
KUBÁT Jaroslav              9  (2)    5+1      7      1     Nejzbach Vysoké Mýto
KUBICA David                3  (1)     -       -      -     Helas Brno
KUBÍČEK Václav jn.         53  (9)    4+0      1      4     Gard Interob RadioKr TangoBrno
KUDRNA Michal              13  (2)     -       -      -     Svarog Teplice, Benago Zruč n/S
KULHÁNEK Martin             5  (1)     -       1      1     Svarog Teplice
KÜNSTNER Dušan              8  (1)     -       -      2     Interobal Plzeň
LEVČÍK Patrik               9  (2)    2+0      3      -     Sparta Praha, Helas Brno
LIDMILA Patrik              6  (2)    1+0      1      1     Helas Brno
LIŠTVÁN Jan                55  (10)   8+1     20     18     Mýto Slavia Benago Era-pack
LYTVYNENKO Dmytro           8  (1)     -       -      1     Era-pack Chrudim
MAREŠ Michal              117  (14)   5+0     75     55     Era-pack, Pramen HB
MAREŠ Roman               102  (13)  17+0     70     72     Era-pack, Pramen HB
MÍČA Ondřej                26  (7)    6+1     11      1     Slavia Praha
MICHALEC Roman             39  (8)    4+2      8      4     Nejzbach Vysoké Mýto
MILOŠIC Ladislav            1  (1)     -       -      -     Helas Brno
MIŽÁR Jakub                16  (3)    3+1      4      1     Interobal Plzeň
MUŽÍK Jiří                  9  (3)    2+0      -      1     Helas, Radio Krokodýl Brno
NĚMEC Lukáš                13  (2)    3+0      -      1     Interobal Plzeň
NOVÁK David                 5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Jiří               90  (12)  16+0     45     34     Slavia, Baltic, Boh.05
OVČAČÍK Jan                12  (4)    1+0      1      1     Helas Brno
PEREIRA COSTA Carlos        5  (1)    2+0      1      5     Svarog Teplice (Jean)
PEREIRA PAIVA Robert       11  (2)     -       3      4     Gardenline Litoměřice (Two)
POUL Tomáš                  3  (1)     -       1      -     Helas Brno
PRESL David                 6  (2)     -       -      -     Helas Brno
REŠETÁR Lukáš              94  (10)   7+0     96     56     Era-pack Chrudim
RIBEIRO Fontoura            9  (1)     -      10      4     Era-pack Chrudim (Everton)
ROZBOUD Karel              10  (2)     -       -      -     Interobal Plzeň
SAMPAIO F. Luiz             5  (1)    1+0      3      1     Svarog Teplice (Claudinho)
SITA Zdeněk                 1  (1)     -       -      -     Slavia Praha
SKLENÁŘ Václav             16  (5)    2+0      3      6     Nejzbach, TORF
SLÁMA Zdeněk               81  (12)   7+0     57     18     Interobal Sparta Baltic Eco
SLAVÍK Jaroslav            19  (5)    1+0      5      -     Interobal Třinec Tango CCM Jis
SLOVÁČEK Matěj             69  (10)   8+0     40     21     Era-pack, TORF Pardubice
SMĚŘIČKA Martin            15  (2)    1+0      9      4     Slavia Praha
SOARES DOS REIS Marcelo    35  (4)    7+1     17     25     Benago, Teplice (Marcelo)
SOP Martin                 34  (6)    5+1      3      1     Sparta a Slavia Praha
SOROKIN Oleksandr           3  (1)     -       1      1     Era-pack Chrudim
SOUZA ARAUJO Edilson        5  (1)    3+0      5      4     Svarog Teplice (Nene)
ŠABATA Martin              14  (3)    1+0      2      4     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠARKÓZY Ivan                6  (2)     -       -      -     Helas Brno
ŠIMON David                23  (6)    1+0      1      1     Gardenline, Helas, TORF, VM
ŠPINAR Jan                  6  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTANGLICA Šimon             2  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTRAJT Michal              11  (2)    3+0     10      3     Interobal Plzeň
ŠTVERÁK Tomáš              30  (4)    3+1     17     14     Interobal, Benago, Bohemians 1905
TAVERNA Rodrigo            44  (6)    5+1     29     21     Gardenline Chrudim Tango Baltic.
TETOUR David                6  (2)     -       -      -     Slavia Praha, SK Kladno
TUREK Vojtěch               3  (1)    2+0      1      1     Slavia Praha
VÁGNER Jakub               31  (6)    9+2      6      5     Nejzbach Vysoké Mýto
VAHALA Ondřej              41  (7)    4+0      5      3     Slavia Benago Boh.05 Eco
VAVREK Johan               11  (2)     -       -      1     Gardenline Litoměřice
VLADYKA Petr              100  (15)   6+0     71     46     Nejzbach VM, Era-pack
VNUK Tomáš                 17  (3)    4+1     16     12     Interobal Plzeň, Benago
WEBER Prates Max           85  (9)    4+1     85     50     Era-pack Chrudim (Max)
ZÁRUBA Radim               56  (8)   11+0     29     24     Gard SlaviaPha Erapack TangoBr
ZATLOUKAL Martin            1  (1)     -       -      -     Helas Brno
ŽĎÁNSKÝ Jakub              90  (13)   1+0      -      1     Era-pack, Tango Brno
ŽEŽULKA Jan                 3  (1)     -       -      -     Slavia Praha


Ostatní hráči hrající play-off v minulých sezónách:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRAHÁM Martin              4  (1)    0+1      4      1     Helas Brno
ABRAHÁM Tomáš               2  (1)     -       2      2     Helas Brno
ALI Feras                   5  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
ALMEIDA Raphael             5  (1)    2+0      2      3     Tango Brno
ALMEIDA FERREI. Rodrigo     8  (1)    0+1      4      4     Era-pack Chrudim (Mancha)
ALTOUMI Adham               8  (1)    1+0      4      3     Benago Zruč n/S
AMRANI Fouad               15  (2)    5+0      9     16     Benago Zruč n/S
ANDERSON Claudino Ribeiro   2  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Kilmer)
ANTOŠ Pavel                 2  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
BABORÁK Jiří                2  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
BAKEŠ Milan                 3  (2)    1+1      1      1     Nejzbach Vysoké Mýto
BARNAT Jan                  3  (1)     -       1      1     Balticflora Teplice
BARON Lukáš                 3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
BÁRTA Tomáš                 1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
BARTOŠ Michal               5  (1)    1+0      5      -     Nejzbach V. Mýto
BARTOŠEK Tomáš              3  (2)     -       -      -     Benago Praha
BARTOŠEK Vlastimil          4  (2)     -       2      -     Mikeska a Baník Ostrava
BATISTA RIBEIRO Emerson    26  (2)    3+0      2      2     Balticflora Teplice
BAYER Jiří                  1  (1)     -       -      -     Jistebník
BEJDA Pavel                24  (6)    7+0      4      7     TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav            36  (7)    6+1     24     12     Slavia Pha, Selp, Bakov
BELLADA Jaroslav           39  (7)     -       -      1     Kladno, Bohemians, Eco
BELLADA Václav             16  (6)    1+1      4      2     Bohemians, Eco Praha
BENEŠ Tomáš                 1  (1)    1+0      -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
BERAN Kamil                 7  (2)    1+0      7      1     Mikeska Ostrava
BERÁNEK Jakub               5  (1)     -       -      -     SK Kladno
BERÁNEK Jiří                3  (1)     -       -      1     SK Slavia Praha
BERÁNEK Roman               2  (2)     -       -      2     Helas Brno
BERKY Marian                9  (2)    1+0      -      -     Tango Brno
BERNAS Petr                 5  (1)    2+0      3      1     SK Kladno
BERNER Tomáš                2  (2)     -       -      -     Era-pack Chrudim
BÍLEK                       1  (1)    0+1      -      -     TS Bakov nad Jizerou
BÍLEK Jakub                 1  (1)     -       -      -     Jistebník
BILÍK Pavel                 6  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
BLAHETA Martin             16  (5)     -       4      4     Jistebník
BLAHUT Jan                  3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
BLAŽEJ Vít                 20  (4)    1+0      8      3     Tango Brno, Jistebník
BLAŽEK Petr I.             20  (4)    1+0      9      6     TS Bakov nad Jizerou
BOBEK Milan                 4  (1)     -       -      2     TS Bakov nad Jizerou
BOBYLEV Fedor               4  (2)     -       -      -     Helas Brno
BOČÁNEK Ondřej             16  (6)     -       1      -     Tango Brno
BöHM Lukáš                  4  (1)     -       -      3     Interobal Plzeň
BORTLÍK Martin              3  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
BOUŠKA Milan               28  (8)    5+0      7      5     Eco-investment Praha
BOUŠKA Tomáš               27  (4)     -       7      3     Era-pack Chrudim
BOZDĚCH David               2  (1)     -       -      2     SK Slavia Praha
BRANDT Jean Pierre          9  (1)    1+0      2      1     Balticflora Teplice
BROŽ Rostislav             30  (7)    5+1     12     17     Jistebník
BROŽEK Daniel              21  (6)    2+0      3      2     Benago, Kladno, Bakov
BRŠŤÁK Juraj                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
BRŮNA Martin               42  (10)   2+1     10     12     Sparta, Krokodýl, Tango Brno, Eco
BRUNOVSKÝ Anton             8  (1)     -       -      2     Sparta Praha
BRYCHTA Jiří                2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
BRYCHTA Michal             14  (2)     -       1      3     Nejzbach Vysoké Mýto
BUBLA Jiří                  3  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
BUČEK Michal               33  (8)    1+0     20     15     Jistebník, Frenštát
BUCHTA Jan                  2  (1)     -       -      -     Helas Brno
BUCHTA Tomáš                1  (1)     -       -      -     Interobal Plzeň
BURGET Vlastimil            9  (4)    5+0      4      2     TORF Pardubice
BURŠÍK Tomáš               20  (5)     -       4      2     Tango Brno
BURYAN Filip                3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
CAMARA SOBRAL Ricardo       3  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Ricardinho)
CAMPOS LOPES Paulo          8  (1)    2+0      6      6     Era-pack Chrudim (Cesar)
CAVALLARO Thiago            8  (1)    1+1      -      -     Balticflora Teplice
CENEK Čeněk                 6  (2)    2+0      3      -     Tango Brno
CICALA Martin               7  (3)     -       -      -     Viktoria Žižkov
CIESLAR Josef               7  (2)     -       1      -     Tango, VŠB Ostrava
CINTULA Martin              6  (1)     -       2      2     Eco-investment Praha
CÍSAŘ Tomáš                 7  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
COSTA PINTO Paulo Nuro      7  (1)    3+0      1      3     Balticflora Teplice
CUPÁK Vojtěch               8  (4)    2+0      1      1     Helas Brno
ČAPKA Jaroslav              2  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ČAVERA Milan               15  (4)     -       3      1     Jistebník
ČERMÁK Petr                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
ČERNÍK Jakub                2  (1)     -       1      1     TORF Pardubice
ČERNÝ Michal                9  (2)    2+0      1      2     Nejzbach Vysoké Mýto
ČIHAŘ Radek                 2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ČÍŽEK Jindřich              1  (1)     -       -      -     SK Kladno
ČONKA Matěj                 2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
ČURDA Jan                   3  (1)    1+0      2      1     SK Kladno
DA ARAJO Luciano           10  (1)    3+0      7      2     Era-pack Chrudim
DA COSTA Carlos Alberto    10  (1)    2+0      6      2     Balticflora Teplice
DA COSTA Jeronimo Antonio  10  (1)    1+0      -      3     Balticflora Teplice
DA SILVA Douglas           28  (4)    2+0     33     13     Era-pack Chrudim
DA SILVA Ferrer             5  (1)    1+0      2      -     Gardenline Litoměřice (Wenderson)
DASTYCH David               1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
DE ALMEIDA Marcio          14  (2)    2+0      6      4     Chrudim, Teplice (Marcino)
DE LIMA Emerson            41  (5)    4+1     27     22     Era-pack Chrudim (Dentinho)
DE LUIS Yubero Alváro      10  (1)    2+0      8      5     Era-pack Chrudim (Alvarito)
DE OLIVEIRA Caio           12  (4)    6+0      -      6     Benago Zruč n/S
DEMEL Jan                   6  (2)     -       -      2     Jistebník, Mikeska OV
DENYSIUK Oleksandr          3  (1)     -       -      -     Tango Brno
DLABOLA Martin              2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
DLOUHÝ Martin              83 (18)    4+1     69     25     Sparta Bohem Balt Eco
DOBROVOLNÝ Marian           1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
DOLEŽÁLEK Lukáš             3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
DOLEŽEL Pavel               2  (1)    1+0      1      -     Alfa Liberec
DORNAY Jan                  2  (1)    1+0      -      2     Helas Brno
DOSTÁL Jakub               27  (5)    3+0      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
DOSTÁL Zdeněk              14  (3)    2+0      8      2     Era-pack Chrudim
DOSTÁL Zdeněk               6  (1)    1+0      1      3     Nejzbach Vysoké Mýto
DRAHOVSKÝ Tomáš            14  (2)     -      14      4     Benago Zruč n/S
DUFEK Aleš                  1  (1)     -       -      -     Tango Brno
DUFEK Petr                 12  (5)     -       -      -     TORF Pardubice
DUJKA Michal                1  (1)     -       -      -     Helas Brno
DVOŘÁČEK Michal             3  (2)     -       1      -     Viktoria Žižkov
DVOŘÁK Daniel               2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
DVOŘÁK Dušan               28  (6)    3+0     11      9     Era-pack Chrudim
DVOŘÁK František            7  (3)    1+0      3      2     Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Jakub                2  (1)     -       -      -     Tango Brno
DVOŘÁK Ondřej              14  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
DVOŘÁK Viktor               2  (1)     -       -      -     Helas Brno
DYATLOV Andrej              2  (1)     -       -      1     Balticflora Teplice
ECKELSBERGER Pavel         24  (6)    3+0      5      3     Jistebník
EISENREICH Jindřich         7  (2)    1+0      2      -     SK Slavia, Bohemians 05
ELMAN Miroslav              3  (1)     -       -      -     SK Kladno
ENGELMANN Vojtěch           5  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
FASAN Richard               3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
FAU Tomáš                   2  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FEJERČÁK Pavel             33  (8)    3+0      2      5     Jistebník
FIALA Aleš                  8  (2)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
FIDLER Patrik               4  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
FIDRA Jan                   5  (3)    1+0      -      -     TORF Pardubice
FICHTNER Tomáš              6  (2)    1+1      -      1     Sparta, Benago Zruč n/S
FILINGER David             31  (10)  11+0     26      7     Gardenline, Slavia, Benago
FIŠER Miroslav              5  (2)     -       1      1     Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk                7  (2)    1+0      -      -     Pramen Havlíčkův Brod
FITKO Martin                7  (2)    3+0      2      4     SK Kladno
FITSAK Jurij                1  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FITZEL Tomáš               24  (6)    2+0      5      1     SK Kladno, Benago
FORGÁČ Ondřej              13  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
FORMAN Adam                 7  (2)    2+1      1      -     Interobal Plzeň
FORMÁNEK Pavel             83  (14)  15+0     36     23     Sparta, Mýto, Era-pack
FORSETTO Arthur            11  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FRANĚK David                6  (2)    1+0      -      -     Bohemians 1905
FREISLER Petr              14  (3)    2+0      5      6     Megas Frenštát p/R
FRIČ David                 40  (9)   16+4      7     21     Sparta, Kladno, Eco
FROHNA Jakub                4  (1)     -       -      -     Bohemians 1905
FRUHVIRT Daniel             2  (1)     -       -      -     Helas Brno
FRYČ Libor                  1  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
FUBŠO Roman                 1  (1)     -       -      -     Jistebník
FUCHSA Filip                2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
FUJDIAR Josef ml.           5  (2)    2+0      -      -     SK Kladno
GABČO Josef ml.             5  (1)    1+0      2      -     Benago ZRuč n/S
GAJĎOK Tomáš                1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
GALAČ Roman                 5  (2)    1+0      2      1     Mikeska Ostrava
GALIA Tomáš                11  (3)    0+1      -      3     Radio Krokodýl, Helas Brno
GALVAO DOS SANTOS A.F.     10  (1)    2+0      5      7     Benago Zruč n/S (Andre)
GARČÁR Radim               12  (1)    1+0      -      -     Slavia Praha
GAŠTAN Luboš               16  (4)     -       6      4     Helas Brno
GELNAR Petr                12  (4)    1+0      -      -     VŠB OV, Jistebník
GERČÁK Jakub               18  (4)     -       1      2     Nejzbach Vysoké Mýto
GIIL Qivind                 2  (1)     -       4      1     Benago Praha
GOMEZ LIMA Sidney           8  (1)    1+0      5      2     Era-pack Chrudim
GREMMEL Jakub               2  (1)     -       -      -     Tango Brno
GRUNTORÁD Martin            5  (2)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
HAFENRICHTER Pavel         14  (3)    1+0      -      -     SK Kladno, Balticflora
HÁJEK Jakub                 3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HAJNÍK Lukáš                1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
HALAMÍČEK Radek            17  (4)    6+0      3      2     Mikeska OV, Jistebník
HALÍK Jaroslav              6  (2)     -       1      1     Pramen Havlíčkův Brod
HAMALA Michal               1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
HANČ Lukáš                  3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
HANOUSEK Libor             12  (2)    2+0      4      5     Era-pack Chrudim
HANSL Libor                 9  (3)     -       1      -     Nejzbach VM, Era-pack
HANUŠ Martin                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
HANZLÍK Karel               1  (1)     -       -      1     Tango Brno
HANZLÍK Radek              11  (3)    1+0      -      3     Sparta Praha, Bohemians 1905
HARUŠŤÁK Jaroslav          10  (3)    1+0      3      -     Mikeska Ostrava
HAUF Ondřej                 1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
HAVEL Josef                42  (9)    9+0     11     17     Tango a Helas Brno
HAVELKA Petr                3  (2)    1+0      -      -     Helas Brno
HAVLÍČEK Martin             3  (1)     -       -      -     Benago Praha
HAVLÍK Roman                8  (4)     -       -      3     Helas Brno
HAVRDA Ondřej              17  (4)    2+0      3      -     Sparta a Slavia Praha
HEJZLAR Jiří               24  (6)    1+0      -      2     Nejzbach Vysoké Mýto
HERNANDEZ Antonio           5  (2)     -       1      2     Benago Praha
HIBLER Lukáš                4  (1)    1+0      1      -     Interobal Plzeň
HIKL Milan                  1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
HLADÍK Tomáš               14  (6)    1+0      9      3     Mikeska OV, Jistebník
HLAVA David                 1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
HLAVÁČ Libor                4  (3)     -       -      -     TORF Pardubice
HLAVATÝ Radek               2  (1)    1+0      1      2     TORF Pardubice
HLOUŠEK Michal              2  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HNILIČKA Jan                7  (2)     -       -      -     Viktoria Žižkov
HOFFMANN Petr              30  (6)    6+0     14     17     Era-pack, Nejzbach VM
HOCHMAN Petr               14  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HOLEČEK Michal             40  (8)    7+0     13      8     Sparta Benago Slavi Selp
HOLEČEK Ondřej              1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
HOLUBEK Jan                 1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
HOLUŠA Jan                  8  (2)    0+1      -      -     Mikeska Ostrava
HORÁČEK Jan                13  (4)    1+0      6      5     Viktoria Žižkov
HORÁK Petr                  2  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
HORÁK Roman                18  (6)     -       6      4     Helas Brno
HORYNA Václav               5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
HOŘÍNEK Jiří                1  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
HOUSA Jan                   2  (1)    1+0      -      1     Alfa Liberec
HRDINA Antonín             25  (5)    7+1     27     14     Slavia Praha
HRDINA Martin              34  (10)   8+0      7      5     Slavia Selp Benago Bakov
HUDAČEK Marko               7  (2)     -       1      1     Interobal Plzeň, Tango Brno
HUDZIECZEK Jaroslav         3  (1)     -       -      1     Likop Třinec
HŮLKA David                12  (5)    6+0      -      4     Viktoria Žižkov
HŮLKA Petr                 17  (4)     -       -      3     TS Bakov nad Jizerou
HUŠBAUER Jan                4  (2)     -       -      -     Eco-investment Praha
HVOLKA Tomáš               32  (7)    4+0     13      4     Jistebník, Žižkov
CHADIMA Marek               9  (3)    1+0      1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Miroslav            5  (2)    1+0      2      -     SK Kladno, Benago
CHADZIDIS Dimostenos       59  (11)  12+0     20     20     Tango a Helas Brno
CHALOUPKA David             5  (2)     -       1      -     SK Kladno
CHIARELLA Simon Victor      3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
CHLAD Marek                 1  (1)     -       -      -     Tango Brno
CHLEBEK Michal              2  (1)     -       1      -     Megas Frenštát p/R
CHMELÍK Zdeněk             27  (4)     -       4      4     Nejzbach, Era-pack Chrudim
CHROBÁK Marek              14  (5)    3+0      2      -     SK Kladno, Benago
CHVÁLA Miloš                3  (1)     -       1      -     TORF Pardubice
CHVĚJA Radim                3  (1)     -       -      1     Jistebník
IMLAUF Marek                1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ISAEV Oleg                 10  (1)     -       4      4     Balticflora Teplice
JADRNÝ Tomáš                6  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JAKUBEC František           7  (3)    1+0      2      1     Viktoria Žižkov
JAKUP Ahmet                 3  (1)    1+0      -      -     Benago Praha
JANATKA Aleš                6  (2)    1+0      3      1     TS Bakov nad Jizerou
JANDERA Dušan               4  (2)    1+1      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JANOUŠEK Jiří               3  (2)     -       2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JANOVSKÝ Jan               16  (3)    2+0      6      3     Jistebník
JARÁB Michael               6  (3)     -       2      -     SK Kladno
JAVŮREK Jan                 2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
JAVŮREK Josef               4  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JELÍNEK Ondřej             39  (7)    1+0     19     12     Jistebník, Nejzbach VM
JELÍNEK Petr                7  (3)     -       -      -     Žižkov, Benago Praha
JELÍNEK Radim               3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
JEŘÁBEK Jan I.             10  (3)    2+0      2      1     TORF Pardubice
JEŘÁBEK Jan II.             3  (1)     -       1      2     TORF Pardubice
JEŽDÍK Jiří                12  (3)     -       4      3     Benago Praha
JÍLEK Jaroslav              3  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
JOŠT David                  3  (1)     -       1      -     Sparta Praha
JUNEK Petr                 24  (5)    2+0      8      3     Bohemians, SK Kladno
JURČ Michal                 5  (2)    1+0      -      -     Jistebník, VŠB Ostrava
KABELE Jiří                 2  (1)    1+0      1      1     Sparta Praha
KAČER Vlastimil             4  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
KADEŘÁBEK Jaroslav          3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
KADLEC Jan                  4  (1)     -       3      -     Viktoria Žižkov
KAFKA Miloslav              9  (3)    1+1      3      3     Pramen HB, Benago
KAHUDA Jan                 15  (5)    2+0      1      3     Selp Torf VŽ Benago Bakov
KALFAS Jakub                1  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KALINA Jan                 46  (6)    1+0      -      -     Balticflora Teplice
KALUŽA Miroslav             2  (1)    2+1      -      -     TORF Pardubice
KALVODA Robert              8  (3)    1+0      -      -     Helas Brno
KAMENICKÝ Jaroslav         36  (8)    1+0     18     20     Selp MB, TS Bakov
KAMENÍK Libor               3  (1)    1+0      2      -     Helas Brno
KANTOR David                3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KAPLAN Aleš                20  (6)    2+0      3      1     Nejzbach Vysoké Mýto
KAPSA Martin                3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
KARBAN Josef               20  (4)    2+0      4      2     TS Bakov nad Jizerou
KASÁLEK Martin             14  (4)    3+0     10      1     Helas Brno
KAŠICKÝ Dušan              36  (7)    8+0     14     15     Jistebník
KAŠPAR Jiří                19  (9)    3+0      -      -     TORF, Era-pack, Žižkov
KILIJÁN Jakub              22  (4)    2+0      4      3     Slavia, Benago, Teplice
KILLAR Lukáš                1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
KLEPRLÍK Milan              2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
KLÍMA Jan                  29  (9)    1+4      1      9     Benago Zruč n/S
KLODA Rostislav             2  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KLUSÁČEK Tomáš              8  (1)    1+0      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
KNOBLOCH Ondřej            31  (7)    7+0      1      1     Slavia Selp Benago Bakov
KOHAJDÍK Juraj              3  (1)     -       2      1     Benago Zruč n/S
KOHNHäUSER Rudolf           7  (2)     -       1      -     TS Bakov nad Jizerou
KOKEŠ Filip                 4  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
KOLÁŘ Jiří                  1  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
KOMÁR Vítězslav            24  (7)     -       1      4     Mikeska OV, Jistebník
KONEČNÝ Jiří                2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
KONEČNÝ Marek               4  (2)    1+0      1      -     Balticflora Teplice
KONEČNÝ Roman               2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
KONEČNÝ Tomáš               1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
KOPECKÝ Marek              64  (9)   12+2     26     39     Era-pack, Bohemians
KORENÝ Radek               21  (6)    3+0     10      5     Jistebník
KORNÁK David               17  (5)    1+1      2      2     CCJ Mikeska Baník Frenšt.
KOSINA Jan                 16  (4)    1+0      1      -     SK Slavia Praha
KOSTKA Vlastislav          11  (5)    3+0      3      1     TORF Pardubice
KOŠELÍK Radim               1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
KOUSAL Libor                6  (2)     -       -      -     Helas Brno
KOVAL Radomír              12  (4)    1+0      1      -     Jistebník, Mikeska OV
KOVÁŘ Přemysl               1  (1)     -       -      -     Helas Brno
KOVAŘÍK René               17  (4)     -       7      1     Jistebník, Frenštát p/R
KOWALIK Martin              2  (2)     -       -      -     Alfa Liberec
KOZÁK Petr                  3  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KOZELSKÝ Jiří               2  (1)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
KOŽÍŠEK Jiří               13  (3)    4+0      3      -     TS Bakov nad Jizerou
KOŽUŠNÍK Martin            15  (3)    2+0      3      2     Jistebník, Mikeska OV
KRACMAN Matěj              16  (3)    2+0      3      -     Slavia Praha, Selp MB
KRAJČ Marján               10  (4)     -       -      -     Slavia, Benago Zruč
KRAKOVČÍK Karel             3  (2)     -       -      -     Baník Ostrava
KRATOCHVÍL Tomáš            2  (2)    1+0      1      -     Jistebník
KRAUS Zdeněk                1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
KRAYZEL Petr               54 (11)    2+1      3      6     CCM Jistebník
KRAYZEL Radim              21  (6)    5+1      6      5     Jistebník
KREIZL Martin               3  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
KREŽELOK Ondřej             3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KRCHO Dušan                 3  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
KRISTEN Karel               5  (3)    1+1      2      3     Benago Zruč n/S
KRIŠAL Michal              10  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
KROH Jaroslav               3  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
KROULÍK Radovan            36  (8)    4+0     10      6     Era-pack, Nejzbach VM
KRYGIEL Zdeněk              2  (1)     -       -      -     Jistebník
KŘÍŽ David                  3  (1)     -       1      -     Helas Brno
KŘIŽÁK Radim                5  (2)    1+0      1      -     Baník Ostrava
KUBELKA Matouš             13  (2)    1+0      2      -     Sparta Praha
KUČ Ervin                  14  (2)     -       1      1     Sparta Praha
KUČERA Jiří                 1  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
KUČERA Martin               7  (3)     -       -      -     Slavia Praha
KUČERŇÁK Tomáš              1  (1)     -       -      -     Helas Brno
KUCHTA Pavel                4  (2)     -       4      8     Pramen Havlíčkův Brod
KUMPAN Ondřej               9  (3)     -       7      6     Pramen, TORF, Era-pack
KVAPIL Josef               20  (4)     -       5      7     Nejzbach Vysoké Mýto
KVÍČALA Filip               4  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KYŠKA Daniel                2  (1)     -       1      -     Prostor DZ Ostrava
LACKO Ivan                 10  (4)    2+0      5      5     Helas Brno
LADEIRA Guilherme          29  (3)    6+1     18     14     Balticflora Teplice
LADOMERSKÝ Marek            2  (1)    1+0      -      -     Viktoria Žižkov
LALÁK Jiří                  1  (1)    1+0      -      -     VŠB Ostrava
LANDRGOTT Tomáš             5  (2)     -       -      -     Interobal Plzeň
LAŠTOVKA Luboš             31  (6)    1+0      7      5     Nejzbach VM, TORF Pce
LEBEDA Michael              1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
LECHOVIČ Roman             17  (4)    1+0      4      1     Mikeska OV, Jistebník
LEITE Joao                  7  (1)    2+0      3      4     Balticflora Teplice
LEITNER Roman               2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
LERCH Stanislav             8  (3)    3+0      -      3     Helas Brno
LÉSKA Pavel                 4  (1)    1+0      -      2     Helas Brno
LETRA DA COSTA Ferreira     8  (1)    1+0      1      4     Balticflora Teplice
LEVČÍK David               28  (8)    9+1      7      8     Mikeska OV, Jistebník
LEXA Josef                  1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
LIDMILA Jakub               7  (4)    3+0      2      2     Helas Brno
LINHART Tomáš              40  (7)    5+1      5      2     Era-pack Chrudim
LIPAVSKÝ Tomáš              3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
LIRA DE AGUINO Vinicius    13  (3)    4+0      4      7     Benago, Teplice
LöFFLER Erik                4  (2)     -       -      -     Slavia Praha, Selp MB
LOUP Jan                    5  (2)     -       -      -     Helas Brno
MÁCA Theodor               35  (9)    1+0      -      1     Eco-investment Praha
MACKO Jaroslav              2  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MAČÁT Petr                  1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MACHÁČEK Martin             5  (1)     -       -      -     Gardenline Litoměřice
MACHÁČEK Pavel              2  (2)    1+0      5      -     Selp MB, TORF Pce
MACHÁČEK Roman              6  (3)     -       1      2     Selp MB, Benago Praha
MAJER Aleš                  3  (1)    1+0      2      2     Benago Praha
MAJKUT Aleš                 2  (1)     -       -      2     Pramen DZ Ostrava
MAJKUT Vladimír             5  (2)    1+0      1      2     Baník Ostrava
MÁLEK Pavel                 4  (1)     -       1      -     Bohemians 1905
MALÍK Jiří                  5  (2)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
MÁLKO Martin                4  (2)     -       2      2     Šumperk, Chrudim
MÁLKO Ondřej                5  (2)    1+0      2      1     Delta-Real Šumperk
MALÝ Oldřich               37  (7)    9+1     16     29     Jistebník, Frenštát p/R
MALÝ Roman                 46 (12)    5+2     13     17     TORF, Nejzbach VM
MAMIYEV Alexandr            7  (3)     -       1      1     Balticflora Teplice
MANDA Pavel                 7  (2)    2+1      -      -     SK Kladno
MAREŠ Antonín               2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Martin               26  (6)    2+0      -      1     Sparta, Benago Zruč n/S
MAREŠ Michal II.           31  (6)    6+0      1      6     Krokodýl Mýto Era-pack Tango
MAREŠ Petr                  8  (3)    2+0      6      7     Pramen HB, TORF Pardubice
MAREŠ Zbyněk               11  (7)    1+0      9      1     Selp MB, Viktoria Žižkov
MARIÁNUS Pavel              4  (1)     -       1      -     Interobal Plzeň
MARKOVIČ Dejan              6  (1)    1+0      -      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MARQUES Evandros           11  (1)    1+0      3      2     Balticflora Teplice
MARTINEC Jakub              2  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
MARUCHNIČ Ivo              35  (6)    5+0     28     14     Jistebník, Frenštát p/R
MAŘÍK Stanislav             1  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
MÁŠA Jakub                  2  (1)     -       -      -     Tango Brno
MAŠA Martin                21  (6)    3+0     11      4     Helas Brno
MATĚJ Jaromír               4  (2)     -       -      1     Jistebník, Mikeska OV
MATĚJKA Jiří                4  (1)     -       3      -     Viktoria Žižkov
MATĚJKA Tomáš              48  (9)    6+0      6      6     Slavia Pha, Selp, Bakov
MATOUŠEK Josef             12  (3)    0+1      4      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MATUŠINSKÝ                  1  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
MATYSKA Lukáš               2  (1)     -       1      1     Radio Krokodýl Brno
MAŽÁRI Patrik              28  (5)     -       -      -     Sparta Praha, Balticflora
MELECHOVSKÝ Aleš            4  (2)    2+0      1      -     TORF Pardubice
MELLER Tomáš               96  (12)   3+2      6      7     Era-pack Chrudim
MENDROK Lukáš               3  (1)     -       1      -     Likop Třinec
MERKL Lukáš                 5  (1)    0+1      6      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MESTEK Otakar               3  (1)     -       -      1     Viktoria Žižkov
MICA Tomáš                  4  (2)    2+0      3      -     Krokodýl a Helas Brno
MIČKAL Patrik              22  (6)    4+0      6     12     Mikeska Ostrava
MIKA Roman                  3  (2)     -       -      -     Mikeska Ostrava
MIKAN Radek                88 (14)   12+3     73     54     TORF, Era-pack, Nejzbach
MOLNÁR Lukáš                2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
MORAVEC Tomáš               1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
MORÁVEK Martin              1  (1)    0+1      1      -     Alfa Liberec
MORONG Tomáš                6  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MRKVA Aleš                  7  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
MUDRIK Vladimír            11  (2)    1+0      3      1     Jistebník, Mikeska OV
MULLAI Gazmend              2  (1)     -       1      -     Benago Praha
MÜLLER David               11  (4)    4+0      3      2     Benago Zruč, SK Kladno
MÜNZBERGER Petr            32  (7)    9+0     11      4     Nejzbach Vysoké Mýto
MUSIAL Roman               28  (6)    2+0     13     13     Jistebník Mikeska Frenšt.
MYŠKA Pavel                32  (5)     -       -      1     Jistebník
NACHTIGALL Petr             2  (2)     -       -      -     TORF Pardubice
NAVRÁTIL Petr               4  (2)     -       3      2     Delta-Real Šumperk
NETOLICKÝ Roman            19  (5)    3+0      2      2     TORF Pardubice
NEUMANN Tomáš               7  (3)    1+0      5      -     Viktoria Žižkov
NIKEL Tomáš                 3  (1)     -       -      -     Jistebník
NIKITIN Alexandr            2  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
NOSKO Martin                1  (1)     -       -      -     Radio Krokodýl Brno
NOVÁK Jiří                  2  (1)     -       -      1     Alfa Liberec
NOVÁK Libor                14  (4)     -       -      -     Bakov nad Jizerou
NOVÁK Petr                 15  (4)    1+0      1      3     TORF Pardub., Era-pack
NOVOTNÝ Ivan                2  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
NOVOTNÝ Luděk              15  (5)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Pavel ml.          28  (7)    2+0     13      7     Slavia Praha, Nejzbach
NOVOTNÝ Radek               2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
NOVOTNÝ Vojtěch             1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
NÝVLT Pavel                 1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
OBERMAJER Tomáš             6  (3)     -       -      -     Eco-investment Praha
OKLEŠTĚK Lukáš              5  (2)    1+0      3      1     Delta-Real Šumperk
OLIVA Petr                 51  (8)   13+0     14     10     Era-pack Slavia Pha Selp
OLIVEIRA Gevanildo         10  (1)    2+0      4      2     Balticflora Teplice (Giva)
OPRAVIL Zdeněk              2  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
OUTRATA Pavel              15  (4)    3+0      6      1     Helas, Krokodýl a Tango Brno
PABIŠKA Martin              2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PAGÁČ Andrej                6  (1)    2+1      -      -     Tango Brno
PACHECO Davide             11  (2)    1+0      1      2     SK Slavia Praha
PAKHOMOV Daniil             3  (1)     -       3      -     Balticflora Teplice
PALAŠČÁK Aleš               1  (1)    0+1      -      -     Alfa Liberec
PALLA Tomáš                10  (2)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
PÁRAL Roman                 1  (1)    1+0      -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PAVLÍČEK Petr              25  (4)    1+1      5      4     Era-pack, TORF Pardubice
PAVLÍK Marek                5  (1)     -       4      -     Helas Brno
PEER Richard                2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
PECHÁČEK Filip             15  (4)    2+0      3      3     Era-pack, TORF Pardubice
PECHÁČEK Martin             8  (3)    1+1      2      3     TORF Pardubice
PELANT Jiří                 7  (3)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
PELC Miroslav               5  (1)     -       -      -     SK Kladno
PEREIRA Marcio Gomez        9  (1)    1+1      5      5     Balticflora Teplice
PEREIRA Ricardo            13  (2)    1+0      3      7     Balticflora Teplice
PERGL Pavel                 4  (1)    1+0      2      1     Selp Mladá Boleslav
PEŠÍR Tomáš                 1  (1)    1+0      3      -     Benago Zruč n/S
PEŠKA Lukáš                 9  (2)    1+0      1      -     Tango Brno
PETR Jaroslav               7  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
PETR Milan                  2  (1)     -       -      1     SK Kladno
PETRÁŠ Eduard               2  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
PETRŽELKA Dalibor           3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
PIKULÍK Vlastimil           3  (1)     -       -      -     CCM Jistebník
PILNÝ Pavel                17  (5)    1+2      1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PLEYER Petr                66 (12)   12+0     27     15     Kladno Bohem Slavia Pha
PLISKA Martin               5  (2)    1+0      -      -     VŠB OV, Jistebník
PODMAJERSKÝ Miroslav        4  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PODRAZKÝ Miroslav           1  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
PODROUŽEK Jiří              8  (3)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PODROUŽEK Roman            34  (7)    8+1      9      7     Nejzbach Vysoké Mýto
POHORELLI Marek             4  (2)    1+1      3      -     Baník Ostrava
POLÁČEK Jaroslav            6  (1)     -       1      -     Selp Mladá Boleslav
POLÁK Milan                 2  (1)    0+1      1      -     SK Kladno
POLÁŠEK Radek              11  (3)    1+1      9      1     Mikeska OV, Jistebník
POLLÁK Erik                 2  (1)     -       -      -     Tango Brno
POLZER Stanislav           28  (6)    3+1     10      4     Mikeska OV, Jistebník
POMPA Milan                 8  (3)    2+0      5      1     Mikeska a Baník Ostrava
POPELKA Petr               74 (12)   10+1     20     18     Era-pack Chrudim
POSPÍŠIL Bohumil            2  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
POSPÍŠIL Tomáš              1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
POTŮČEK Václav              2  (1)     -       -      -     CCM Jistebník
PRAŽÁK Michal               1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PROCHÁZKA Luděk             2  (1)     -       -      -     Rádio Krokodýl Brno
PROCHÁZKA Martin            2  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
PROKEŠ Tomáš                7  (2)     -       -      -     Tango Brno
PRZYCZKO Filip              3  (1)     -       2      -     Likop Třinec
PYTLOUN Jaroslav           24  (4)    1+0      -      -     Benago, Sparta a Slavia
RABA Pavel                  1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
RAČUK Michal                4  (2)     -       -      -     Balticflora Teplice
RADA David                  5  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
RAJNOCH Daniel             59 (10)    6+1     55     24     Era-pack, Nejzbach VM
RÁLIŠ Martin                2  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
RAMIREZ Kevin               3  (1)     -       5      1     Benago Zruč n/S
RAMPÁČEK Josef              1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
REINHARDT Kevin            10  (1)    0+1      4      -     Balticflora Teplice
REIS Jean Clodi             9  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Jean)
RESL Jan                   16  (3)    2+0      3      -     TS Bakov nad Jizerou
REZNIČENKO Ivan             2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
RIBEIRO César António       9  (1)     -       2      1     Balticflora Teplice
RIBEIRO Da Silva           21  (3)    2+1     19      9     Benago, Chrudim, Baltic. (Sidnei)
RICK Gabriel               17  (4)    4+0     10      2     Tango, Benago Zruč n/S
RICHTÁR Petr               18  (5)    3+0     10      1     Jistebník
RICHTER Jiří                2  (1)     -       -      1     Baník Ostrava
RODEK Marcel ml.           46  (9)    8+2     34     21     Benago Zruč, Mikeska
RODEK Marcel st.            5  (2)     -       -      2     Baník Ostrava
RODINGER Dominik            3  (1)    1+0      -      -     Slavia Praha
RODRIGUEZ Danilo            4  (1)     -       2      2     Gardenline Litoměřice (Danilinho)
ROHAN Radek                 1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ROSHAN David                5  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
ROTT Miroslav              25  (6)    3+0      7      5     Sparta, Slavia, Bohem05
ROZHON Martin               1  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ROZSYPAL Aleš               4  (1)     -       1      2     Jistebník
RUNT Pavel                  4  (3)    2+0      -      2     Era-pack, Alfa Liberec
RŮŽIČKA Jiří                1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
RYBA Marek                 28  (4)    4+0     16     15     Era-pack Chrudim
ŘEHULKA Radovan             4  (2)     -       -      -     VŠB + Mikeska Ostrava
ŘEZNÍČEK Jakub              3  (1)    2+0      -      -     Tango Brno
ŘÍHA Petr                  24  (6)    4+0     10      4     Nejzbach Vysoké Mýto
SABOL Marian                1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
SAIDL Pavel                 1  (1)     -       -      1     Selp Mladá Boleslav
SALÁK Daniel                3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
SALÁK Michal               48  (7)    5+1     24     14     Slavia, Balticflora Teplice
SALVA Martin                3  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
SAMEK Martin                1  (1)     -       -      -     SK Kladno
SAMEK Miroslav              3  (1)    1+0      -      -     Likop Třinec
SÁRA Zdeněk                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
SASÁK Maroš                 5  (1)     -       1      -     Benago Praha
SAUL Olmo Campana           6  (1)    3+1      7      7     Benago Zruč n/S
SEDLÁČEK František         13  (2)     -       1      -     Gardenline, SK Slavia Praha
SEDLÁČEK Vladimír          13  (2)    1+0      2      -     TS Bakov nad Jizerou
SEIDLER Michal             26  (4)    5+0     21     15     Tango Brno, CCM Jist.
SEMERÁD Miroslav           35  (8)    6+1     15     11     Sparta VM Selp MB, TORF
SENTIVAN Miroslav           4  (3)     -       2      -     Era-pack, Alfa Liberec
SEVERINO Paulo              9  (1)     -      10      4     Balticflora Teplice
SEVERINO Tiago              9  (1)    2+0      -      1     Balticflora Teplice
SCHOŘ Čeněk                 1  (1)     -       -      1     Helas Brno
SIEGL Horst                 2  (2)     -       1      -     Benago Praha
SIKORA Martin               1  (1)     -       -      -     Likop Třinec
SIMITČI Ago                62  (13)   5+0      7      5     Benago Zruč n/S
SIMITČI Beni               14  (4)    1+0      2      1     Benago Zruč n/S
SIMON Jakub                 7  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
SKYBÍK Jaroslav             3  (1)     -       1      1     Mikeska Ostrava
SKÝVA Miroslav              2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
SLAVÍK Radek               13  (2)     -       3      5     Nejzbach Vysoké Mýto
SLOVÁČEK Jakub              9  (3)    1+0      -      -     TORF Pardubice
SLUKA Tomáš                48 (11)    7+0     46     18     Chrudim, CCJ, Mikeska
SLUNÉČKO Jakub              7  (5)    2+1      2      1     Bohemians, V.Žižkov
SMETANA Jiří               10  (4)    2+0      2      1     Viktoria Žižkov
SMETANA Josef               6  (3)     -       -      -     Viktoria Žižkov
SOARES Fabio               10  (1)    2+0     11      8     Balticflora Teplice
SOBOTA Petr                 2  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
SOBRAL Ricardo             33  (4)    3+1     22     27     Era-pack Chrudim
SOCHER Václav               7  (2)    2+0      2      1     Viktoria Žižkov
SOCHŮREK Ondřej             4  (1)    1+0      -      -     Interobal Plzeň
SOKOL Richard               4  (2)     -       -      -     Šumperk, Chrudim
SOKOVNIN Sergej             3  (1)    1+0      1      1     Balticflora Teplice
SOPKO Martin                2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
SOUČEK Tomáš                1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
SOUKENÍK Ondřej             3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
SOUSA Vinicius Menezes     11  (1)    1+0      4      6     Balticflora Teplice
SOUŠEK Roman                3  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
SPAL Václav                10  (3)    1+0      1      4     Eco-investment Praha
SPEIERL Martin             15  (5)    2+0      3      6     Viktoria Žižkov
SPURNÝ Adam                 4  (2)    2+0      -      1     Helas Brno
SRKAL Marek                 3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
STARÝ Tomáš                 3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
STEJSKAL David              6  (2)    2+0      2      1     Era-pack Chrudim
STEJSKAL Ota               19  (5)     -       -      2     Nejzbach, TORF, Helas
STEJSKAL Pavel             70  (14)   6+0     16     24     Plzeň Spar Bohe Benago Eco
STEJSKAL Pavel              2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
STIBORA Vladimír            2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
STOJAN Jiří                 2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej             5  (2)    0+1      1      -     Benago Zruč n/S
STRNAD Martin               2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
STŘÍŽ Michal                1  (1)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
STUDENÝ Vítek               3  (1)     -       -      -     SK Kladno
STÝBLO Lukáš                6  (2)     -       1      -     Benago Zruč n/S
SUCHAN Daniel               1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
SUCHÝ Aleš                  2  (2)     -       -      -     Nejzbach VM, Žižkov
SVĚTLÍK Ivo                 5  (1)    1+0      -      -     Benago Zruč n/S
SVOBODA Michal              3  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
SVOBODA Milan              24  (5)    3+0      6      -     Tango Brno
SVOBODA Petr                5  (2)    1+0      4      -     Žižkov, Benago Praha
SVOBODA Petr                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
SVOBODA Roman               4  (1)    1+0      -      3     Helas Brno
SÝKORA Radek               10  (4)    1+1      3      1     Helas Brno
SÝKORA Roman                3  (1)     -       -      -     Radio Krokodýl Brno
SYNEK Jakub                 1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
SZATHMARY Roman             4  (2)     -       2      1     Pramen Havlíčkův Brod
ŠABLATURA Pavel            11  (2)    1+0      -      -     Megas Frenštát p/R
ŠÁLEK Dalibor              14  (3)    1+0      1      -     Megas Frenštát p/R
ŠIDLA Ondřej                4  (1)     -       -      -     Tango Brno
ŠILHÁN Pavel                4  (2)     -       -      -     Eco-investment Praha
ŠÍMA Jiří                   7  (6)    3+1      2      3     Helas Brno
ŠIMÁK David                 3  (1)     -       2      1     Delta-Real Šumperk
ŠIMÁNEK Josef               4  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMON Jan                   4  (2)     -       -      -     Slavia Praha
ŠINDELÁŘ David              6  (2)     -       7      3     Benago Praha
ŠINOGL Matěj                3  (1)     -       1      1     Delta-Real Šumperk
ŠISLER Jiří                 2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
ŠÍŠA Jiří                   8  (2)    4+0      -      1     Interobal Plzeň
ŠKERKO Libor                2  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
ŠKODA Filip                 2  (1)    0+1      -      -     VŠB Ostrava
ŠKOPEK Bohuslav             1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ŠMERAL Petr                 6  (2)     -       1      -     TORF Pardubice
ŠMÍD Jiří                   4  (1)     -       -      1     Viktoria Žižkov
ŠMÍRA Jiří                  2  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ŠMÍRA Karel                15  (6)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ŠNAJBERK Michal             1  (1)     -       1      -     Benago Praha
ŠNÍDL Petr                 37  (6)    5+0     15      8     Bohemians, Eco, Benago
ŠPAČEK Radim               24  (4)    5+0      8      7     Jistebník, Frenštát p/R
ŠPLÍCHAL Martin             7  (3)     -       -      -     Helas Brno
ŠRAJBR Jiří                 3  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ŠROBA Tomáš                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
ŠROM Martin                 2  (1)     -       -      -     Jistebník
ŠTANCL Petr                 5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠŤASTNÝ Jiří                2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ŠTĚPÁN Václav               1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁNEK Roman             14  (4)     -       -      -     TORF Pardub., Nejzbach
ŠTORC Aleš                 22  (4)    1+0     10      3     Benago Zruč n/S, Eco
ŠTORK Rostislav             2  (1)    1+0      1      1     Helas Brno
ŠTRUBLÍK Kamil              3  (1)     -       1      -     Mikeska Ostrava
ŠTVERKA David               5  (2)     -       -      1     Mikeska Ostrava
ŠUBA Petr                   6  (2)     -       5      3     Helas Brno
ŠULTES Pavel                1  (1)     -       2      -     Delta-Real Šumperk
ŠUMNÍK Marek                3  (1)     -       -      -     Jistebník
ŠVAMBERA Jan                2  (1)    1+0      1      -     SK Kladno
ŠVEC Rostislav              6  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
ŠVIHÁLEK Martin             3  (1)     -       -      -     Helas Brno
TEZNER Jiří                 5  (2)     -       1      1     Delta-Real Šumperk
TICHÝ Jakub                10  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
TICHÝ Petr                  3  (1)     -       -      2     Balticflora Teplice
TICHÝ Petr                 29  (5)    3+0      6      3     Sparta, Bohemians 05, Eco
TICHÝ Petr                  4  (1)    0+1      1      2     Gardenline Litoměřice
TILL Lukáš                  8  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
TOLSTOV Alexander          24  (3)     -      16      8     Balticflora Teplice
TOMAN Radek                15  (5)    1+0      3      7     Helas Brno
TONDRA Michal              10  (3)    3+0      2      -     Mikeska OV, Jistebník
TOPOLSKÝ Pavel              1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
TUHÁČEK Karel              20  (6)     -       -      -     Helas Brno
TUMA Lukáš                  1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Martin                 9  (2)     -      11      1     Helas Brno
TŮMA Martin                11  (4)     -       2      2     TS Bakov nad Jizerou
ULICH Ivo                   8  (2)     -       -      2     Slavia Praha, Selp MB
ULVR Martin                 3  (1)     -       1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
UNGER Jaroslav             44 (10)    3+0      6      2     Nejzbach Vysoké Mýto
URBAN David                 1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
URBANEC Tomáš              12  (5)    2+1      1      1     TORF Pardubice
VÁCLAVSKÝ Ladislav          3  (1)    1+0      -      1     Delta-Real Šumperk
VACULA Vojtěch             10  (2)    1+0      1      -     Tango Brno
VÁGNER Robert               5  (1)    1+0      -      1     Sparta Praha
VÁCHA Tomáš                27  (5)    2+0     10      2     Nejzbach VM, Era-pack
VALA Pavel                  6  (2)     -       -      1     Pramen Havlíčkův Brod
VÁŇA Petr                  17  (3)     -       5      6     Benago Praha
VAŠÁK Marek                 1  (1)     -       -      -     SK Kladno
VAŠÍČEK Aleš                6  (1)    2+0      -      -     Eco-investment Praha
VAŠÍČEK Jiří                4  (2)     -       -      -     Helas Brno
VEČEŘA Václav               7  (3)     -       -      -     Helas Brno
VEIGA Wilson                9  (1)    0+1      2      4     Benago Zruč n/S (Neto)
VEIRA Martinho Diego        5  (1)    1+0      -      1     Benago Zruč n/S (Victor)
VEIS Marek                  1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
VEJVODA Michal             13  (4)    2+0      2      -     Slavia Praha
VELINSKÝ David             31  (5)    5+1      6      4     Era-pack, Nejzbach VM
VELJKOVIČ Nedad             8  (1)    1+0      5      4     Tango Brno
VENCL Aleš                  5  (4)     -       1      -     Torf Pce, Pramen HB
VENCL Ondřej                3  (1)     -       1      -     Helas Brno
VESELOVSKÝ Tomáš           31  (8)    8+0     15      9     Krokodýl, Tango a Helas Brno
VESELÝ Jan                  8  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
VESELÝ Jiří                13  (4)    3+0      6      1     SK Kladno
VESELÝ Roman                1  (1)    1+1      -      1     Helas Brno
VESELÝ Tomáš                3  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
VÍŠEK Petr                  2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
VINCENC Tomáš               3  (2)    1+0      2      -     SK Kladno
VÍTEK Martin                3  (2)     -       -      -     TORF Pardubice
VLACH Aleš                 14  (4)    2+0      -      -     Helas a Tango Brno
VLČEK Petr                  1  (1)    1+0      -      -     Helas Brno
VLČEK Radim                11  (3)    2+0      1      -     Tango Brno
VOBOŘIL Petr                3  (1)     -       -      1     Benago Praha
VODECKÝ Igor               36  (5)    8+1     15     18     Sparta, Bohemians, Eco
VODRÁŽKA David              8  (1)     -       -      3     Nejzbach Vysoké Mýto
VODVÁRKA Roman              6  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
VOLEMAN Aleš                1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
VOŠMÍK Petr                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
VOTAVA Radek                8  (4)     -       -      1     Viktoria Žižkov
VOZÁR Mario                51  (8)    1+0      1      4     Sparta Boh05 Benago Eco
VRABEC Karel               18  (3)    3+0     25     16     TS Bakov nad Jizerou
VRABEC Karel                2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
VRATIŠOVSKÝ Filip           7  (4)    1+0      1      -     TORF Pardubice
VÝBORNÝ Kamil               4  (2)    3+0      -      -     SK Kladno
VÝDA Michal                17  (4)    2+1      5      2     TS Bakov nad Jizerou
VÝDA Michal                 1  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
VÝDA Slavomír              17  (3)    2+0      3      1     TS Bakov nad Jizerou
VYMĚTALÍK Vladimír          3  (1)    1+0      1      2     SK Kladno
WELLINGTON Firmino         20  (3)    1+1      -      1     Era-pack Chrudim (Ton)
WOJNAR Mikuláš             16  (3)     -       1      -     Slavia Praha
WONKA Marek                 5  (1)    1+0      1      1     Mikeska Ostrava
WOSLLEY Alves Rodrigues     6  (2)     -       -      -     Era-pack Chrudim
ZAHRADNÍK Pavel             1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ZACHAŘ Miloš                1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ZAPADLO Michal             15  (4)    1+0      4      3     TS Bakov nad Jizerou
ZAPLETAL Petr              33  (6)    2+1      6      9     Garden Sparta Bohem05 Slavia
ZÁVODNÝ Zdeněk              5  (2)     -       1      1     Baník Ostrava
ZÁŘICKÝ Tomáš               3  (1)     -       -      -     Jistebník
ZÁVODNÍK Tomáš              1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
ZAVŘEL Roman                3  (2)     -       -      -     Helas Brno
ZELENKA Luděk               1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ZELENSKÝ Rostislav          1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ZEMAN Marek                 1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ZEMEK Jan                   6  (3)    1+0      -      2     TORF Pardubice
ZHOŘ Karel                 20  (5)     -       -      -     Helas Brno
ZIEBER Michal               1  (1)    0+1      -      -     SK Kladno
ZÍKA Ludvík                 2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
ZOTYKA Lukáš                8  (3)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ZRZAVÝ Lukáš               26  (5)    1+1      -      2     Tango Brno
ZWINGER Tomáš               8  (2)     -       -      -     Jistebník
ZYRYANOV Nikita             8  (2)     -       -      -     Sparta Praha, Balticflora Teplice
ŽAMPA Viktor                9  (3)     -       2      -     Slavia Praha
ŽÍDEK Karel                17  (4)    1+0      3      6     VŠB OV, Megas Frenštát
ŽIGA Marcel                31  (6)    1+0     10      7     Jistebník
ŽLAB Michal                 2  (1)    0+1      -      -     Jistebník
ŽMOLÍK Dušan                1  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
© PSMF