FUTSAL
veteráni 2018

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

KOMPLETNÍ STATISTIKY VETERÁNSKÉ SOUTĚŽE (finálový turnaj)
Poslední aktualizace - 31. 7.2018 po 2018

Rozhodčí: 19x Košťál Milan, 17x Lutka Josef, 15x Nagy Zdeněk, 11x Lasch Jiří, 9x Šmíd Jiří, 8x Kovařík Václav, 5x Vaněk Václav, 3x Kudrna Ladislav, Smreček Ladislav, 2x Hanzlík Jiří, 1x Čep Radim, Kolář Jaroislav, Novotný Jan
Nejvíce branek v jednom zápase: 5 - Martin Strnad (1.FC Delta-Real Šumperk) proti RSC Čechie Slaný (ročník 2016)


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. Veteráni Chrudim           2x   11   9- 2-  0   43:   8   29
  2. FC Mikeska Ostrava         2x   11   7- 2-  2   31:  15   23
  3. SK Alfa Liberec            2x   11   7- 0-  4   27:  18   21
  4. RSC Čechie Slaný           1x    6   4- 0-  2   13:  15   12
  5. Combix Ústí n/L            2x    8   2- 3-  3   11:  11    9
  6. 3P Bosonohy Brno           2x    9   2- 2-  5   19:  28    8
  7. 1.FC Delta-Real Šumperk    1x    6   2- 0-  4   14:  16    6
  8. FC Baník Chomutov          1x    6   1- 1-  4   14:  16    4
  1. IFT C. Ostrava             1x    1   1- 0-  0    3:   0    3
  9. FC Defect Praha            1x    3   1- 0-  2    4:   7    3
 10. SK Interobal Plzeň         1x    3   1- 0-  2    8:  12    3
 11. Benago Praha               1x    3   1- 0-  2    8:  13    3
 12. FC Hespro Hradec Králové   1x    3   1- 0-  2    4:   9    3
 13. Plumbum Hradec Králové     1x    3   1- 0-  2    8:  18    3
 14. Old stars Kroměříž         1x    6   1- 0-  5   10:  22    3
 15. Arsenal Benešov            1x    3   0- 2-  1    5:  10    2
 16. Mikeska Vsetín             1x    1   0- 0-  1    0:   3    0
 tučně vyznačené týmy hrály v roce 2018

HRÁČI HRAJÍCÍ V CELOSTÁTNÍM FINÁLE
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2018 jsou vyznačeni tučně.
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK    GÓLY     KLUB
AVRAMOV Vladimír            6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
BAJER Vojtěch               3  (1)    1+0       -      Plumbum Hradec Králové
BARNAT Jan (1x)             1  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
BEDNÁŘ Pavel                3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
BĚLOHLÁVEK Jiří             9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr             9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
BENEŠ Roman (1x)            3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
BIŠKO Jaroslav (1x)        11  (2)     -        2      Veteráni Chrudim
BLAŽEK Petr                 6  (2)     -        -      Hespro + Plumbum HK
BOMBA Tomáš                 5  (1)     -        -      Alfa Liberec
BOŤA Josef                  3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BRANDNER Martin             2  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BRIČ Jan                    6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
BRUNCLÍK Jaroslav           1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BUBLA Petr                  6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš                 6  (1)     -        3      RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan                 6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel                6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
ČERNÍK Martin               3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
ČIHÁK Pavel                 6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
DOHNAL Jiří                 3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
DOLEŽAL Aleš                1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
DOLEŽEL Pavel              11  (2)     -        7      SK Alfa Liberec
DUCHOŇ David                3  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
DVOŘÁK Dušan                5  (1)     1        -      Veteráni Chrudim
FIALA Aleš (1x)             1  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
FIALA Aleš                  6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
FIŠER Michal (1x)           8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
FRIEDL Tomáš (1x)           4  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
FUJDIAR Josef               6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik               4  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
GOJ Jaroslav                5  (1)     -        6      Mikeska Ostrava
HALAKOVSKÝ Jiří             3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
HEJKAL Aleš                 6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
HEJNA Josef                 1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
HERIÁN Jiři (1x)            8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš               11  (2)     -        2      FC Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr                 6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
HOLOMEK Patrik              9  (2)     -       12      3P Bosonohy Brno
HORÁČEK Jan                 3  (1)     -        -      Defect Praha
HORÁK Radoslav              3  (1)     -        3      Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin               11  (2)     -        1      SK Alfa Liberec
HRABALA Radek               6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
HYNEK Karel                 3  (1)     -        -      Defect Praha
CHADIMA Miroslav            6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
CHÝLEK Martin               6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
JANDA Jaromír               3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
JANDOŠ Luděk                3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
JELÍNEK Jaroslav            3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
KAHL Petr                   5  (1)     -        2      SK Alfa Liberec
KAHOUN Jiří                 3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
KALVODA Robert              9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
KILNAR René                11  (2)     -        8      FC Mikeska Ostrava
KLABÍK Pavel                3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
KLEPL Martin                3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
KLÍMA Jan                   3  (1)     -        -      Benago Praha
KOCMATA Martin              3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
KOLÁŘ Martin                5  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
KOLAŘÍK Václav              3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek               6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav          6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
KORDA Marek                 3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
KORENÝ Radek               11  (2)     -        4      FC Mikeska Ostrava
KOUCKÝ Miroslav             5  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír               6  (1)    1+0       -      FC Mikeska Ostrava
KOWALIK Martin             11  (2)     -        2      SK Alfa Liberec
KRÁL Pavel                  3  (1)     -        1      Plumbum Hradec Králové
KRÁLOVEC Petr               3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
KŘIVINKA Radim              6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
KUČERA Radek                6  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
KUNA Václav                 3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš                6  (1)     -        4      RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří              6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
LEPKA Petr                  9  (2)     -        5      3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír             6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David                6  (1)     -        1      FC Mikeska Ostrava
LINHART Tomáš (1x)          8  (2)    1+0       2      Veteráni Chrudim
LUČKA Julius (1x)           5  (1)     -        4      Combix Ústí n/L
LUKEŠ Marek                 3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
MALÝ Roman (1x)             6  (1)     -        8      Veteráni Chrudim
MAŠEK Jiří                  3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
MATĚJKA Jiří                3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
MAVUBANTEMO Juliano         3  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur                3  (1)     -        -      Benago Praha
MELLER Tomáš (1x)          11  (2)     -        -      Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch              6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk              3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
MESTEK Otakar               3  (1)     -        -      Defect Praha
MIČKAL Patrik               6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
MONÍK Petr                  3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
MRHA Martin                 3  (1)     -        2      Arsenal Benešov
MULLAI Gazmend              3  (1)     -        1      Benago Praha
MUSIL David                 5  (1)     -        1      Alfa Liberec
MYŠIČKA Karel               6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
NĚMEC Petr                  2  (1)     -        -      Arsenal Benešov
NEUMANN Vladimír           11  (2)     -        5      FC Mikeska Ostrava
NOVÝ Petr                   6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
OPRAVIL Zdeněk              6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
PALAŠČÁK Aleš               6  (1)     -        -      SK Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav              6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
PILAŘ Tomáš                11  (2)     -        3      SK Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav             6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
PLEŠTIL Martin              3  (1)     -        -      Defect Praha
PLETICHA Jan                3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
PODRAZIL Roman (1x)         5  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
POHL Tomáš (1x)             5  (1)     -        1      Combix Ústí n/L
POLZER Stanislav            6  (1)    1+0       2      FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (1x)          11  (2)     -        1      Veteráni Chrudim
PRŮŠA Martin                3  (1)     -        -      Defect Praha
RABA Pavel                 11  (2)     -        -      SK Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef             11  (2)     -        1      SK Alfa Liberec
RANGL Radek                 3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
ROČÍN Igor                  3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
RONČKA Aleš                 5  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
RUNT Pavel                  9  (2)     -        5      SK Alfa Liberec
ŘEHŮŘEK Vratislav           3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
ŘEŽÁB Jiří                  3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
ŘÍHA Luděk                  3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
SEDLÁČEK Miroslav           6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor                 6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
SEMERÁD Miroslav (1x)      11  (2)     -       12      Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav           9  (2)     -        2      SK Alfa Liberec
SCHATZ Martin               1  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
SIMITČI Ago                 3  (1)     -        -      Benago Praha
SIMITČI Beni                3  (1)     -        1      Benago Praha
SKÝVA Miroslav              6  (1)    1+0       -      1.FC Delta-Real Šumperk
SOARES DOS REIS Marcelo     3  (1)     -        2      Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x)         6  (1)     -        2      Veteráni Chrudim
SPEIERL Martin              3  (1)     -        3      Defect Praha
STANČÍK Radovan             6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
STANĚK Jaroslav            11  (2)     -        1      SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš                 3  (1)     -        -      Benago Praha
STRNAD Martin               6  (1)     -        8      1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr                    6  (1)     -        1      RSC Čechie Slaný
SULEK Pavel                 3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
SVOBODA Petr                3  (1)     -        3      Benago Praha
SYNECKÝ Martin              3  (1)     -        -      Defect Praha
ŠILHÁN Pavel             4. 9.68      4  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
ŠMÍRA Karel             18. 2.58     13  (3)     -        -      Mikeska Vsetín a Ostrava
ŠNÍDL Petr              25.11.78      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
ŠORCÁK Pavel                6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel                 9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan                  6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
TOMAN Jan                   3  (1)     -        1      Defect Praha
TROJAN Roman                6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
TŘÍSKA Miloš                3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav                3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
TVRDÍK Pavel (1x)           8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
VANĚK Jan                   6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
VEIS Marek                  3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
VENCL Ondřej                6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor               6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
VÍTEK Karel                 3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
VLADYKA Petr (1x)          11  (2)     -       13      Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav (1x)        8  (2)     -        2      Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír               6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
VOKÁL Radek                 3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
VOSYKA Slavomír             3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
VRTĚL Milan                 6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
WALDHAUSER Jaroslav (1x)    5  (1)     -        1      Combix Ústí n/L
ZBOŽIL Zbyněk               6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
ŽÁK Pavel                   6  (1)     -        1      RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr                    3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
ŽIDLÍK Josef                6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
(ze sezóny 2017 nejsou evidovány žk a čk)

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

BENEŠOV, ARSENAL
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-0 2:2 (2:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
BRNO, 3P BOSONOHY
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:5 (0:2, 3:3)
Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2)
HRADEC KRÁLOVÉ, HESPRO
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:3 (1:3)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4)
CHOMUTOV, BANÍK
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
CHRUDIM, VETERÁNI
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0)
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:1 (3:1)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0)
Liberec, Alfa - 2-0-0 7:0 (4:0, 3:0)
Ostrava, Mikeska - 1-1-0 6:4 (4:2, 2:2)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 1:1 (1:1)
KROMĚŘÍŽ, OLD STARS
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3)
LIBEREC, ALFA
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:0 (3:0)
Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 0:7 (0:4, 0:3)
Ostrava, Mikeska - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Defect - 0-0-1 1:2 (1:2)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 4:0 (4:0)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2)
OSTRAVA, IFT C.
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 3:0 (3:0)
OSTRAVA, MIKESKA
Benešov, Arsenal - 1-0-0 6:1 (6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 5:3 (2:0, 3:3)
Chrudim, Veteráni - 0-1-1 4:6 (2:4, 2:2)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:0 (2:0)
PLZEŇ, INTEROBAL
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5)
PRAHA, BENAGO
Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3)
PRAHA, DEFECT
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:3 (1:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:3 (1:3)
Liberec, Alfa - 1-0-0 2:1 (2:1)
SLANÝ, RSC ČECHIE
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:4 (0:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4)
Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0)
Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-0 1:1 (1:1)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VSETÍN, MIKESKA
Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:3 (0:3)


VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2018 Mikeska Vsetín - IFT C. Ostrava 0:3 (0:1) 2 Opic, 1 Kornák Vsetín - Šmíra, Valíček, Zajíček, Zetek, Fröhlich, Žabčík, Blažek, Hruška, Králík IFT - Dostal, Křižák, Pohorelli M, Pohorelli T, Dziuba, Majkut, Kornák, Pliska, Opic, Rodek FC Defect Praha - FC Hespro Hradec Králové 1:3 (0:2) Toman - Vítek, Bednář, Žák Defect - Synecký, Mestek, Horáček, Hynek, Pleštil, Speierl, Průša, Toman Hradec Králové - Řehůřek, Vítek, Vokál, Veis, Jelínek, ROčín, Blažek, Bednář, Žák, Moník, Sulek, Mašek FC Defect Praha - SK Alfa Liberec 2:1 (1:1) 2 Speierl - Kowalík Defect - Synecký, Mestek, Horáček, Hynek, Pleštil, Speierl, Průša, Toman Liberec - Raba, Doležel, Hořák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Runt, Sentivan, Staněk, Musil, Bomba, Kahl Veteráni Chrudim - FC Hespro Hradec Králové 3:1 (2:0) 3 Vladyka - Šulek Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Bíško, Semerád Hradec Králové - Řehůřek, Vítek, Vokál, Veis, Jelínek, Ročín, Blažek, Bednář, Moník, Žák, Šulek, Mašek Veteráni Chrudim - SK Alfa Liberec 3:0 (2:0) Dvořák, Linhart, Semerád Chrudim - Meller, Linhart, Dvořák, Popelka, Vladyka, Bíško, Semerád Liberec - Raba, Doležel, Hořák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Runt, Sentivan, Staněk, Musil, Bomba, Kahl FC Hespro Hradec Králové - SK Alfa Liberec 0:3 (0:1) 2 Runt, 1 Sentivan Hradec Králové - Řehůřek, Vítek, Vokál, Veis, Jelínek, Ročín, Blažek, Bednář, Moník, Žák, Sulek, Mašek Liberec - Raba, Doležel, Horák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Runt, Sentivan, Staněk, Musil, Bomba, Kahl Gold Combix Ústí n/L - FC Arsenal Benešov 2:2 (1:1) 2 Lučka - Kahoun, Mrha Ústí n/L - Fiala, Barnat, Fišer, Friedl, Herian, Lučka, Podrazil, Pohl, Tvrdik, Vodehnal, Waldhauser Benešov - Boťa, Brandner, Brunclík, Doležal, Hejna, Janda, Kahoun, Klabík, Klepl, Kocmata, Mrha, Němec, Říha Gold Combix Ústí n/L - FK Mikeska Ostrava 0:2 (0:1) 2 Korený Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík, Beneš Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký Gold Combix Ústí n/L - 3P Bosonohy Brno 2:0 (0:0) Lučka, Podrazil Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík Bosonohy - Duchoň, Šrom, Bělohlávek J, Bělohlávek P, Kalvoda, Holomek, Lepka FC Arsenal Benešov - FK Mikeska Ostrava 1:6 (0:4) Klepl - 3 Goj, 1 Korený, Neuman, Rončka Benešov - Boťa, Janda, Kahoun, Klabík, Klepl, Kocmata, Mrha, Němec, Říha Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký FC Arsenal Benešov - 3P Bosonohy Brno 2:2 (0:1) Janda, Mrha - 2 Holomek Benešov - Boťa, Janda, Kahoun, Klabík, Klapl, Kocmata, Mrha, Říha, Brandner Bosonohy - Duchoň, Šrom, Bělohlávek P, Bělohlávek J, Kalvoda, Holomek, Lepka FK Mikeska Ostrava - 3P Bosonohy Brno 3:3 (2:1) 2 Goj, 1 Neuman - 2 Holomek, 1 Lepka Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký Bosonohy - Duchoň, Šrom, Bělohlávek J, Bělohlávek P, Kalvoda, Holomek, Lepka FC Mikeska Ostrava - SK Alfa Liberec 0:3 (0:1) SEMIFINÁLE 2 Kahl, 1 Musil Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký Liberec - Raba, Doležel, Hořák, Kowalik, Pilař, Rampáček, Staněk, Musil, Bomba, Kahl Veteráni Chrudim - Gold Combix Ústí n/L 1:1 (1:0) pk Combix SEMIFINÁLE Semerád - Lučka, Podrazil Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Biško, Semerád Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík, Beneš Veteráni Chrudim - FC Mikeska Ostrava 2:2 (0:2) pk Chrudim o 3-4 místo Dvořák, Vladyka, Semerád - Kolář, Goj Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Biško, Semerád Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký, Hladík Gold Combix Ústí n/L - SK Alfa Liberec 2:0 (0:0) FINÁLE Pohl, Waldhauser Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík, Beneš Liberec - Raba, Musil, Doležel, Hořák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Staněk, Bomba, Kahl
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
2016          Veteráni Chrudim         Mikeska Ostrava          Alfa Liberec
2017          Combix Ústí n/L          Alfa Liberec             Veteráni Chrudim
2018          Veteráni Chrudim         IFT C. Ostrava           Mikeska Ostrava
© PSMF