FUTSAL
veteráni 2018

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

KOMPLETNÍ STATISTIKY VETERÁNSKÉ SOUTĚŽE (finálový turnaj)
Poslední aktualizace - 20. 6.2019 po 2019

Rozhodčí: 19x Košťál Milan, 17x Lutka Josef, 15x Nagy Zdeněk, 12x Kliner Jan, 11x Kolbaba Pavel, Lasch Jiří, Trlida Zdeněk, 9x Šmíd Jiří, 8x Kovařík Václav, 7x Čep Radim, Kolář Jaroslav, 6x Gasnárek Michal, Štipčák Martin, 5x Vaněk Václav, 3x Kudrna Ladislav, Smreček Ladislav, 2x Hanzlík Jiří, 1x Novotný Jan
Nejvíce branek v jednom zápase: 5 - Martin Strnad (1.FC Delta-Real Šumperk) proti RSC Čechie Slaný (ročník 2016)


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. Veteráni Chrudim           4x   21  18- 3-  0   80:  21   57
  2. SK Alfa Liberec            4x   21  12- 2-  7   60:  43   38
  3. FC Mikeska Ostrava         4x   18  11- 3-  4   48:  24   36
  4. RSC Čechie Slaný           3x   12   4- 1-  7   20:  38   13
  5. IFT C. Ostrava             2x    8   3- 1-  4   13:  20   10
  6. Combix Ústí n/L            2x    8   2- 3-  3   11:  11    9
  7. FC Hespro Hradec Králové   2x    7   3- 0-  4   11:  16    9
  8. 3P Bosonohy Brno           2x    9   2- 2-  5   19:  28    8
  9. FC Defect Praha            3x   10   2- 2-  6   16:  26    8
 10. 1.FC Delta-Real Šumperk    1x    6   2- 0-  4   14:  16    6
 11. FC Baník Chomutov          1x    6   1- 1-  4   14:  16    4
 12. FK Mladá Boleslav          1x    3   1- 0-  2    3:   4    3
 13. SK Interobal Plzeň         1x    3   1- 0-  2    8:  12    3
 14. Benago Praha               1x    3   1- 0-  2    8:  13    3
 15. Mikeska Vsetín             2x    5   1- 0-  4    4:  13    3
 16. Plumbum Hradec Králové     1x    3   1- 0-  2    8:  18    3
 17. Old stars Kroměříž         1x    6   1- 0-  5   10:  22    3
 18. Arsenal Benešov            1x    3   0- 2-  1    5:  10    2
 tučně vyznačené týmy hrály v roce 2019

HRÁČI HRAJÍCÍ V CELOSTÁTNÍM FINÁLE
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2018 jsou vyznačeni tučně.
JMÉNO                               ZÁPASY     ŽK+ČK    GÓLY     KLUB
AVRAMOV Vladimír          .  .        6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
BABORÁK Jiří              .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BAJER Vojtěch            6.12.65      3  (1)    1+0       -      Plumbum Hradec Králové
BARANČOK                  .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BARNAT Jan (1x)           .11.77      1  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
BAUER Josef             31. 1.77      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
BEDNÁŘ Pavel              . 6.77      3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
BEJDA P                   .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BEJDA Stanislav           .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BĚLOHLÁVEK Jiří          7. 3.65      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr         22. 6.75      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
BENEŠ Roman (1x)          .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
BIŠKO Jaroslav (1x)       .  .       11  (2)     -        2      Veteráni Chrudim
BLAŽEK                    .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BLAŽEK Miroslav           . 7.76      5  (2)     -        -      Mikeska Vsetín
BLAŽEK Petr             10. 8.72      6  (2)     -        -      Hespro + Plumbum HK
BOMBA Tomáš             31. 7.73     14  (3)     -        1      Alfa Liberec
BOŤA Josef                .  .        3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BRANDNER Martin           .  .        2  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BRIČ Jan                  . 3.76      6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
BRUNCLÍK Jaroslav       17. 8.74      1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BUBLA Petr                .  .        6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš             23.12.74      9  (2)     -        4      RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan              5.12.75      6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel            18.10.70      6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
ČERNÍK Martin             .  .        3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
ČERVENKA Zdeněk           . 8.78      4  (1)     -        2      IFT C. Ostrava
ČIHÁK Pavel               .  .        6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
DAVID Leoš                . 8.75      3  (1)     -        1      Mikeska Vsetín
DOHNAL Jiří               .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
DOLEŽAL Aleš            13. 5.67      1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
DOLEŽEL Pavel            2. 6.76     16  (3)     -       10      SK Alfa Liberec
DUCHOŇ David            25. 4.76      3  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
DOSTÁL Miroslav           . 1.75      8  (2)     -        -      IFT C. Ostrava
DVOŘÁK Dušan (1x)       13. 3.71     10  (2)     -        3      Veteráni Chrudim
DZIUBA David            28. 8.75      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
FIALA Aleš               2.11.71      9  (2)     -        -      FC Mikeska Ostrava
FIALA Aleš (1x)          7. 2.77      1  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
FIŠER Michal (1x)       14. 4.65      8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
FRIEDL Tomáš (1x)        1.10.73      4  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
FRöHLICH René             .11.70      5  (2)     -        1      Mikeska Vsetín
FUJDIAR Josef           27.10.65      6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik           19. 7.75      4  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
GOJ Jaroslav            17. 3.76      5  (1)     -        6      Mikeska Ostrava
HALAKOVSKÝ Jiří           .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
HANUS Martin              . 5.76      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
HEJKAL Aleš               .  .        6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
HEJNA Josef              2. 7.74      1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
HERIÁN Jiři (1x)        19.11.73      8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš            28. 8.71     18  (4)     -        3      FC Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr              7. 3.66      6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
HNÍZDIL Daniel            . 2.75      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
HOLOMEK Patrik           9. 6.74      9  (2)     -       12      3P Bosonohy Brno
HORÁČEK Jan             15. 4.73      7  (2)     -        -      Defect Praha
HORÁK Radoslav          14. 9.72      3  (1)     -        3      Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin            30.11.67     16  (3)     -        2      SK Alfa Liberec
HRABALA Radek            3.11.75      6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
HRUŠKA Robert             . 5.71      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
HYNEK Karel              5. 5.71      3  (1)     -        -      Defect Praha
CHADIMA Miroslav        28. 9.72     11  (3)     -        -      RSC Čechie Slaný
CHÝLEK Martin             .  .        6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
JANDA Jaromír            6. 6.74      3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
JANDOŠ Luděk            11. 7.73      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
JANECKÝ Jiří             8.10.69      3  (1)     -        -      Defect Praha
JEDLIČKA Petr             .12.78      4  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
JELÍNEK Jaroslav          .  .        3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
KAHL Petr                8. 8.68     10  (2)     -        2      SK Alfa Liberec
KAHOUN Jiří              5. 2.73      3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
KALVODA Robert           3. 5.71      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
KAMENICKÝ Jaroslav        .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KARBAN                    .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KÁROLYI Alexander         . 6.77      4  (1)     -        -      Defect Praha
KILNAR René             28. 5.73     18  (4)     -       13      Mikeska Ostrava
KLABÍK Pavel            20.10.67      3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
KLEPL Martin              .  .        3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
KLÍMA Jan               15.10.70      3  (1)     -        -      Benago Praha
KNOBLOCH Ondřej           .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KOCMATA Martin            .  .        3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
KOVÁŘ Martin              . 3.74      9  (1)     -        4      Mikeska Ostrava
KOLAŘÍK Václav           9.10.72      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek           26. 6.75      6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav        .  .        6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
KOŇAŘÍK Jiří              .10.78      3  (1)     -        1      Mikeska Vsetín
KOPECKÝ Marek (2x)      19. 2.77     10  (2)     -        2      Veteráni Chrudim
KORDA Marek               .  .        3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
KORNÁK David            28. 7.76      8  (2)     -        4      IFT C. Ostrava
KORENÝ Radek             2.10.73     14  (3)     -        7      FC Mikeska Ostrava
KOUCKÝ Miroslav           .  .        5  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír           15.10.76     13  (3)    1+0       1      Mikeska Ostrava
KOVÁŘ Petr                . 9.77      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
KOWALIK Martin           4. 7.74     16  (3)     -        2      SK Alfa Liberec
KOZELKA Michal          23. 3.77      6  (2)     -        -      RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří           24. 4.67      4  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
KOŽÍŠEK                   .  .        3  (1)     -        3      FK Mladá Boleslav
KRÁL Pavel                .  .        3  (1)     -        1      Plumbum Hradec Králové
KRÁLÍK Štěpán             .10.78      2  (1)     -        1      Mikeska Vsetín
KRÁLOVEC Petr           26. 4.73      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
KRAUS                     .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KŘIVINKA Radim           3. 5.74      6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
KŘIŽÁK Radim            18. 2.71      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
KUČERA Radek              .  .        6  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
KUNA Václav               .  .        3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš             8.12.68     12  (3)     -        7      RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří            .  .        6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
LAZAR Jan                 . 1.73      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
LEPKA Petr                .  .        9  (2)     -        5      3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír          2. 2.76      6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David            17. 2.76      9  (2)     -        1      FC Mikeska Ostrava
LINHART Tomáš (1x)      12.11.74      8  (2)    1+0       2      Veteráni Chrudim
LUČKA Julius (1x)         .  .        5  (1)     -        4      Combix Ústí n/L
LUKES Marek             14. 8.73      3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
MAJKUT Vladimír          4. 2.70      8  (2)     -        2      IFT C. Ostrava
MALÝ Roman (1x)         15. 4.75      6  (1)     -        8      Veteráni Chrudim
MAREŠ Michal (1x)         . 2.76      5  (1)     -        5      Veteráni Chrudim
MAREŠ Roman (2x)        15. 3.75     10  (2)     -        6      Veteráni Chrudim
MAREŠ Zbyněk            18. 6.71      3  (1)     -        -      Defect Praha
MAŠEK Jiří              22. 5.75      7  (2)     -        1      Hespro Hradec Králové
MATĚJKA Jiří             2. 2.71      3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
MAVUBANTEMO Juliano     24. 1.68      3  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur              .  .        3  (1)     -        -      Benago Praha
MELLER Tomáš (3x)       11.11.75     21  (4)    1+0       -      Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch            .  .        6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk           9. 5.68      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
MESTEK Otakar           28.12.70     10  (3)     -        -      Defect Praha
MIČKAL Patrik           30.10.69     10  (1)     -        2      Mikeska Ostrava
MIKA Roman                . 4.78      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
MONÍK Petr               4. 3.77      3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
MORÁVEK Martin           3. 8.78     10  (2)     -        4      SK Alfa Liberec
MRHA Martin              9.12.70      3  (1)     -        2      Arsenal Benešov
MULLAI Gazmend          30. 7.76      3  (1)     -        1      Benago Praha
MUSIL David             28. 2.74      5  (1)     -        1      Alfa Liberec
MYŠIČKA Karel             .  .        6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
NĚMEC Petr                .  .        2  (1)     -        -      Arsenal Benešov
NEUMANN Vladimír        24. 2.75     11  (2)     -        5      FC Mikeska Ostrava
NOVOTNÝ Ivan              .11.65      1  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
NOVÝ Petr                 .  .        6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
OPIC Martin               . 9.77      4  (1)     -        5      IFT C. Ostrava
OPRAVIL Zdeněk          13. 3.75      6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
PABIŠKA Martin            .10.71      5  (1)     -        -      SK Alfa Liberec
PALAŠČÁK Aleš           26. 4.73      6  (1)     -        -      SK Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav            .  .        6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
PILAŘ                     .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
PILAŘ Tomáš              5. 8.76     21  (4)     -        9      SK Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav         23.10.73      6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
PLESKOT Ondřej            . 6.78      4  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
PLEŠTIL Martin          16.11.71      6  (2)     -        -      Defect Praha
PLETICHA Jan            18. 4.74      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
PLISKA Martin            4. 9.77      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
PODRAZIL Roman (1x)       .  .        5  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
POHL Tomáš (1x)         25. 5.77      5  (1)     -        1      Combix Ústí n/L
POHORELLI Marek          6. 6.73      4  (1)     -        1      IFT C. Ostrava
POHORELLI Tomáš           . 9.74      8  (2)     -        -      IFT C. Ostrava
POLZER Stanislav        11. 7.72      6  (1)    1+0       2      FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (3x)        3. 7.72     21  (4)     -        1      Veteráni Chrudim
PRAŽÁK Michal           10.11.77     10  (2)     -        -      SK Alfa Liberec
PRŮCHA Josef              . 7.97      3  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
PRŮŠA Martin            13. 8.67      6  (2)     -        1      Defect Praha
RABA Pavel              12.11.75     16  (3)     -        -      SK Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef          28.11.71     11  (2)     -        1      SK Alfa Liberec
RANGL Radek               .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
ROČÍN Igor              15. 6.75      3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
RODEK Marcel            15. 4.69      8  (2)     -        -      IFT C. Ostrava
RONČKA Aleš               .  .        5  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
ROVENSKÝ Jan              .10.74      3  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ROVENSKÝ Jiří             . 9.76      3  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
RUNT Pavel               9. 1.76     19  (4)     -       15      SK Alfa Liberec
ŘEHŮŘEK Vratislav         .11.66      7  (2)     -        -      Hespro Hradec Králové
ŘEŽÁB Jiří               6. 4.75      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
ŘÍHA Luděk              14. 4.70      3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
SALÁK Michal              . 8.79      5  (1)     -        7      SK Alfa Liberec
SEDLÁČEK Miroslav         .  .        6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
SEDLÁČEK Vladimír         . 4.72      1  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor               .  .        6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
SEMERÁD Miroslav (3x)    8. 8.73     21  (4)     -       19      Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav       21. 2.76     19  (4)     -        2      SK Alfa Liberec
SCHATZ Martin             .  .        1  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
SIMITČI Ago             30. 6.74      3  (1)     -        -      Benago Praha
SIMITČI Beni             1. 1.71      3  (1)     -        1      Benago Praha
SKÝVA Miroslav           7. 9.72      6  (1)    1+0       -      1.FC Delta-Real Šumperk
SOARES DOS REIS Marcelo 11. 1.74      3  (1)     -        2      Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x)     18. 9.71      6  (1)     -        2      Veteráni Chrudim
SOCHER Václav            5. 3.78      7  (2)     -        6      Defect Praha
SPEIERL Martin          22. 6.72     10  (3)     -        6      Defect Praha
STANČÍK Radovan           .  .        6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
STANĚK Jaroslav         21.11.67     16  (3)     -        1      SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš             26. 4.73      3  (1)     -        -      Benago Praha
STOLÁR Juraj              . 7.75      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
STRNAD Martin           29. 1.76      6  (1)     -        8      1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr                  .  .        6  (1)     -        1      RSC Čechie Slaný
SULEK Pavel               .  .        3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
SVOBODA Petr             2. 2.73      3  (1)     -        3      Benago Praha
SYNECKÝ Martin            .  .        3  (1)     -        -      Defect Praha
ŠILHÁN Pavel             4. 9.68      4  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
ŠIMON David               . 6.75      4  (1)     -        2      Hespro Hradec Králové
ŠMÍRA Karel             18. 2.58     17  (4)     -        -      IFT C. OV, Mikeska Vsetín
ŠNÍDL Petr              25.11.78      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
ŠORCÁK Pavel              .  .        6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel             30.12.68      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan              13. 5.76      6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
TAUŠ Marek                . 7.78      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
TESAŘ David (2x)        29.12.78     10  (2)     -        5      Veteráni Chrudim
TOMAN Jan                1. 2.71      7  (2)     -        2      Defect Praha
TROJAN Roman            20. 8.68      6  (1)     -        -      FC Mikeska Ostrava
TRSEK Ivo                 . 1.65      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
TŘÍSKA Miloš            25. 9.72      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav            24. 2.75      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
TURČÍK Milan              . 2.79      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
TVRDÍK Pavel (1x)       25. 7.72      8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
VALÍČEK Petr              . 4.78      5  (2)     -        -      Mikeska Vsetín
VANĚK Jan                 .  .        6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
VEIS Marek                .10.75      7  (2)     -        3      Hespro Hradec Králové
VENCL Ondřej             6. 8.75      6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor            2. 9.75      6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
VÍTEK Karel               .  .        3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
VLADYKA Petr (3x)        9.11.74     21  (4)     -       23      Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav (1x)      .  .        8  (2)     -        2      Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír           12.10.74      6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
VOKÁL Radek               . 8.74      7  (2)     -        1      Hespro Hradec Králové
VOKOUN Jiří               . 8.75      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
VOLNÝ Lumír              7. 8.77      4  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
VOSYKA Slavomír          4. 6.74      3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
VRABEC Karel              .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
VRTĚL Milan               .  .        6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
VÝDA                      .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
WALDHAUSER Jarosl. (1x) 22. 4.76      5  (1)     -        1      Combix Ústí n/L
ZAJÍC                     . 8.75      3  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ZAJÍČEK Pavel             . 8.75      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ZAPADLO                   .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
ZBOŽIL Zbyněk             .  .        6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
ZETEK Tomáš               . 4.77      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ZLATNÍK Radek             . 3.76      4  (1)     -        1      Defect Praha
ŽABČÍK David              . 9.75      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ŽÁK Pavel                1. 8.73     12  (3)     -        1      RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr                  . 1.77      3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
ŽÍDEK Petr                .10.73      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
ŽIDLÍK Josef              .  .        6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
(ze sezóny 2017 nejsou evidovány žk a čk)

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

BENEŠOV, ARSENAL
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-0 2:2 (2:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
BRNO, 3P BOSONOHY
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:5 (0:2, 3:3)
Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2)
HRADEC KRÁLOVÉ, HESPRO
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 1:7 (1:3, 0:4)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-0 2:0 (2:0)
Ostrava, IFT C. - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
Vsetín, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4)
CHOMUTOV, BANÍK
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
CHRUDIM, VETERÁNI
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0)
Hradec Králové, Hespro - 2-0-0 7:1 (3:1, 4:0)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0)
Liberec, Alfa - 4-1-0 17:5 (4:0, 3:0, 3:3, 2:0, 5:2)
Ostrava, IFT C. - 1-0-0 5:2 (5:2)
Ostrava, Mikeska - 2-1-0 8:5 (4:2, 2:2, 2:1)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 3-0-0 11:6 (3:1, 5:3, 3:2)
Slaný, RSC Čechie - 2-0-0 8:0 (3:0, 5:0)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 1:1 (1:1)
KROMĚŘÍŽ, OLD STARS
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3)
LIBEREC, ALFA
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:0 (3:0)
Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-4 5:17 (0:4, 0:3, 3:3, 0:2, 2:5)
Ostrava, IFT C. - 1-1-0 6:3 (2:2, 4:1)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 6:6 (3:0, 3:6)
Praha, Defect - 1-0-1 5:3 (1:2, 4:1)
Slaný, RSC Čechie - 3-0-0 15:5 (4:0, 5:2, 6:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2)
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 4:0 (4:0)
MLADÁ BOLESLAV, FK
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 0:2 (0:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Praha, Defect - 1-0-0 3:0 (3:0)
OSTRAVA, IFT C.
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:5 (1:5)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 2:5 (2:5)
Liberec, Alfa - 0-1-1 3:6 (2:2, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 1:3 (0:3, 1:0)
Vsetín, Mikeska - 2-0-0 6:1 (3:0, 3:1)
OSTRAVA, MIKESKA
Benešov, Arsenal - 1-0-0 6:1 (6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 5:3 (2:0, 3:3)
Chrudim, Veteráni - 0-1-2 5:8 (2:4, 2:2, 1:2)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 1-0-1 6:6 (0:3, 6:3)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-0 2:0 (2:0)
Ostrava, IFT C. - 1-0-1 3:1 (3:0, 0:1)
Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Defect - 0-1-0 2:2 (2:2)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:0 (2:0)
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 3:1 (3:1)
PLZEŇ, INTEROBAL
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5)
PRAHA, BENAGO
Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3)
PRAHA, DEFECT
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:3 (1:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-3 6:11 (1:3, 3:5, 2:3)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:5 (2:1, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 0-1-0 2:2 (2:2)
Slaný, RSC Čechie - 1-1-0 4:2 (1:1, 2:0)
SLANÝ, RSC ČECHIE
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 0:8 (0:3, 0:5)
Liberec, Alfa - 0-0-3 5:15 (0:4, 2:5, 3:6)
Praha, Defect - 0-1-1 2:4 (1:1, 0:2)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4)
Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0)
Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-0 1:1 (1:1)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VSETÍN, MIKESKA
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 2:0 (2:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, IFT C. - 0-0-2 1:6 (0:3, 1:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:3 (1:3)

VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2019 Veteráni Chrudim - SK Alfa Liberec 2:0 (1:0) Vladyka, Mareš.M žk: Meller Chrudim - Meller, Mareš R, Mareš M, Kopecký, Tesař, Semerád, Vladyka, Popelka Liberec - Pabiška, Pražák, Hořák, Runt, Sentivan, Pilař, Salák, Morávek IFT C. Ostrava - Hespro Hradec Králové 1:5 (0:2) Červenka - 3 Veis, 1 Mašek, Šimon. IFT C - Dostál, Pohorelli, Rodek, Kornák, Červenka, Turčík, Novotný, Majkut, Šmíra Hespro - Šimon, Řehůřek, Pleskot, Veis, Vokál, Jedlička, Mašek Mikeska Ostrava - FC Defect Praha 2:2 (2:2) 2 Korený - Sochor, Zlatník Mikeska - Fiala, Lazar, Korený, Hanus, Hladík, Kilnar, Mika, Žídek, Levčík, Koval Defect - Károlyi, Mestek, Horáček, Speierl, Toman, Socher, Zlatník R.S.C. Čechie Slaný - Veteráni Chrudim 0:5 (0:3) 2 Mareš R, Semerád, 1 Vladyka Slaný - Hnízdil, Kvapil, Chadima, Sedláček, Žák, Vokoun, Tauš, Průcha, Kozelka Chrudim - Meller, Mareš R, Mareš M, Kopecký, Tesař, Semerád, Vladyka, Popelka Mikeska Vsetín - IFT C. Ostrava 1:3 (0:1) Frölich - 2 Majkut, 1 Kornák Vsetín - Rovenský Ji, Koňařík, Frölich, Rovenský Ja, Valíček, Blažek, Zajíc, David IFT C - Dostál, Pohorelli, Rodek, Kornák, Červenka, Turčík, Majkut, Šmíra FK Mladá Boleslav - Mikeska Ostrava 0:2 (0:0) Koval, Korený Mladá Boleslav - Knobloch, Výda, Baborák, Blažek, Bejda P, Barančok, Kamenický, Zapadlo, Karban, Vrabec, Kraus, Kožíšek, Bejda S, Pilař Mikeska - Fiala, Lazar, Korený, Hanus, Hladík, Kilnar, Mika, Žídek, Levčík, Koval SK Alfa Liberec - R.S.C. Čechie Slaný 6:3 (2:0) 2 Salák, Runt, 1 Hořák, vlastní - 2 Průcha, 1 Kvapil. Liberec - Pabiška, Pražák, Hořák, Runt, Sentivan, Pilař, Salák, Morávek, Bomba Slaný - Hnízdil, Kvapil, Chadima, Žák, Vokoun, Tauš, Průcha, Kozelka Hespro Hradec Králové - Mikeska Vsetín 0:2 (0:1) Koňařík, David. Hespro - Šimon, Řehůřek, Pleskot, Veis, Vokál, Jedlička, Mašek Vsetín - Rovenský Ji, Koňařík, Frölich, Rovenský Ja, Valíček, Blažek, Zajíc, David FC Defect Praha - FK Mladá Boleslav 0:3 (0:1) 3 Kožíšek. Defect - Károlyi, Mestek, Horáček, Speierl, Toman, Socher, Zlatník Mladá Boleslav - Knobloch, Výda, Baborák, Blažek, Bejda P, Barančok, Kamenický, Zapadlo, Karban, Vrabec, Kraus, Kožíšek, Bejda S, Pilař FC Defect Praha - R.S.C. Čechie Slaný 2:0 BARÁŽ O POSTUP DO PLAY-OFF Speirl, Sochor. Defect - Károlyi, Mestek, Horáček, Speierl, Toman, Socher, Zlatník Slaný - Hnízdil, Kvapil, Žák, Vokoun, Tauš, Průcha, Kozelka FK Mladá Boleslav - Hespro Hradec Králové 0:2 (0:0) ČTVRTFINÁLE Vokál, Šimon. Mladá Boleslav - Knobloch, Výda, Baborák, Blažek, Bejda P, Barančok, Kamenický, Zapadlo, Karban, Vrabec, Kraus, Kožíšek, Bejda S, Pilař Hespro - Šimon, Řehůřek, Pleskot, Veis, Vokál, Jedlička, Mašek Veteráni Chudim - Defect Praha 3:2 (2:0) ČTVRTFINÁLE Semerád, Vladyka, Mareš M - Socher, Toman Chrudim - Meller, Mareš R, Mareš M, Kopecký, Tesař, Semerád, Vladyka, Popelka Defect - Károlyi, Mestek, Horáček, Speierl, Toman, Socher, Zlatník IFT C. Ostrava - Mikeska Ostrava 1:0 (0:0) ČTVRTFINÁLE Kornák. IFT C - Dostál, Pohorelli, Rodek, Kornák, Červenka, Turčík, Majkut, Šmíra Mikeska - Fiala, Lazar, Korený, Hanus, Hladík, Kilnar, Mika, Žídek, Levčík, Koval Alfa Liberec - Mikeska Vsetín 4:0 (4:0) ČTVRTFINÁLE 3 Salák, 1 Pilař. Liberec - Pabiška, Pražák, Hořák, Runt, Sentivan, Pilař, Salák, Morávek, Bomba Vsetín - Rovenský Ji, Koňařík, Frölich, Rovenský Ja, Valíček, Blažek, Zajíc, David Veteráni Chudim - Hespro Hradec Králové 4:0 (1:0) SEMIFINÁLE 2 Tesař, 1 Mareš R, Vladyka Chrudim - Meller, Mareš R, Mareš M, Kopecký, Tesař, Semerád, Vladyka, Popelka Hespro - Šimon, Řehůřek, Pleskot, Veis, Vokál, Jedlička, Mašek Alfa Liberec - IFT C. Ostrava 4:1 (1:0) SEMIFINÁLE 2 Pilař, 1 Salák, Runt - Červinka. Liberec - Pabiška, Pražák, Hořák, Runt, Sentivan, Pilař, Salák, Morávek, Bomba IFT C - Dostál, Pohorelli, Rodek, Kornák, Červenka, Turčík, Majkut, Šmíra Veteráni Chudim - Alfa Liberec 5:2 (3:1) FINÁLE 3 Mareš M, 1 Tesař, Semerád - Salák, Bomba. Chrudim - Meller, Mareš R, Mareš M, Kopecký, Tesař, Semerád, Vladyka, Popelka Liberec - Pabiška, Pražák, Hořák, Runt, Sentivan, Pilař, Salák, Morávek, Bomba
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
2019          Veteráni Chrudim         Alfa Liberec             Hespro Hradec Králové
2018          Veteráni Chrudim         IFT C. Ostrava           Mikeska Ostrava
2017          Combix Ústí n/L          Alfa Liberec             Veteráni Chrudim
2016          Veteráni Chrudim         Mikeska Ostrava          Alfa Liberec
© PSMF