FUTSAL
HISTOR. TABULKA

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


HISTORICKÁ TABULKA 2. LIGY

Poslední aktualizace - 1. 3.2019 (údaje se průběžně aktualizují)

NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH 2. LIGY
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
1994/1995     Pragoclima Ostrava       Koalko Č.Krumlov         Damned Praha
1995/1996     Čepo Poruba              Ajax Cheb                Ebárna Boys Kladno
1996/1997     TS Bakov n/J             Lazio Brno               Bohemia Č.Budějovice
1997/1998     Helas Brno               Rýznar Zábřeh n.M.       Gillotina Choceň
              Letňany Praha            Adamíček Č.Krumlov       Ebárna Boys Kladno
1998/1999     Gillotina Choceň         TORF Pardubice           IFT C/Megas B Ostrava
              Alfa Liberec             Adamíček Č.Krumlov       Botafogo M.Boleslav
1999/2000     Megas Frenštát p/R       TORF Pardubice           Templář Ivančice
              Combix Ústí n/L          Arsenal Benešov          Adamíček Č.Krumlov
2000/2001     VŠB Ostrava              Delta-Real Šumperk       1.FC Šumperk
              Adamíček Č.Krumlov       Letňany Praha            Arsenal Benešov
2001/2002     Era-pack Chrudim         Templář Ivančice         Spartak Bílovec
              Bohemia Cheb             Atlantic Rakovník        Letňany Praha
2002/2003     Pramen Havlíčkův Brod    Delta-Real Šumperk       Templář Ivančice
              Ebárna Boys Kladno       Čechie Slaný             Atlantic Rakovník
2003/2004     TORF Pardubice           Slávia Havířov           Sport bar Chrlice
              Car system Cheb          Čechie Slaný             Indoss Plzeň
2004/2005     Delta-Real Šumperk       Slávia Havířov           Templář Ivančice
              Ebárna Boys Kladno       Indoss Plzeň             Car system Cheb
2005/2006     VŠB Ostrava              Bulldogs Ivančice        Medvědi Malé Hoštice
              Indoss Plzeň             Olympik Mělník           Čechie Slaný
2006/2007     Bulldogs Hodonín         Bossard Brno             Tango Brno
              Selp Vysočany Praha      Olympik Mělník           Alfa Liberec
2007/2008     Helas Brno               Tango Brno               Likop Třinec
              Olympik Mělník           Indoss Plzeň             Terasy Praha
2008/2009     Tango Brno               Likop Třinec             Gillotina Choceň
              Klokani Vršovice         Indoss Plzeň             Andy Liberec
2009/2010     Likop Třinec             UFA Hradec Králové       VŠB Ostrava
              Indoss Plzeň             FK Mladá Boleslav        SK Kladno
2010/2011     Delta-Real Šumperk       Gillotina Choceň         Agromeli Brno
              Andy Liberec             SK Kladno                Alfa Liberec
2011/2012     Helas Brno               Komax Kunčice p/O        Likop Třinec
              Démoni Česká Lípa        Dalmach Turnov           Olympik Mělník
2012/2013     Agromeli Brno            VŠB Ostrava              Likop Třinec
              UFA Hradec Králové       Olympik Mělník           Slavia TU Liberec
2013/2014     Likop Třinec             KFV Roub Vítkovice       VŠB Ostravac
              Olympik Mělník           Démoni Česká Lípa        Boca Chotěboř
2014/2015     Agromeli Brno            Gamaspol Jeseník         Amor Vyškov
              Indoss Plzeň             Démoni Česká Lípa        Gardenline Litoměřice
2015/2016     Gamaspol Jeseník         Likop Třinec             Sistemo Volfířov
              Gardenline Litoměřice    ISŠ Příbram              GMM Jablonec n/S
2016/2017     Gamaspol Jeseník         Amor-Lazor Vyškov        Baník Ostrava II.
              Olympik Mělník           Zlej se(n) Liberec       Jerigo Plzeň
2017/2018     VŠB Ostrava              Bazooka Uher. Hradiště   Tango Hodonín
              Zlej se(n) Liberec       SK Kladno                GMM Jablonec n/N

Tučnými písmeny jsou vyznačena mužstva, která hrají 2.ligu v sezóně 2018/2019.
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Benešov    465 216-48-201 2358:2273 696
  2. Radio Krokod. Brno 349 192-42-115 1558:1291 617
  3. SK Kladno          336 192-38-106 1702:1302 614
  4. VŠB Ostrava        326 169-51-106 1411:1142 558
  5. Interobal Plzeň    231 157-28- 46 1375: 819 499
  6. SKP Likop Třinec   221 144-30- 47 1154: 633 462
  7. Olympik Mělník A   200 129-31- 40 1191: 771 418
  8. Rohožník Letňany   226 123-33- 70 1040: 768 402
  9. Delta-Real Šumperk 210 118-18- 74 1085: 934 372
 10. Františkovy Lázně  200 115-23- 62 1059: 867 368
 11. Bulldogs Hodonín   188 114-21- 53  906: 691 363
 12. Slávia Havířov     240 107-30-103 1034:1047 351
 13. Adamíček Č.Krumlov 164 112-11- 41 1015: 705 347
 14. Alfa Liberec       204 108-14- 82 1120: 925 338
 15. TORF-ESTE Pardub.  190 103-22- 35  890: 703 331
 16. Gillotina Choceň   186 100-19- 67  926: 790 319
 17. Tomson STŽ Brno    254  98-22-134 1040:1156 319
 18. FK Boca Chotěboř   189  87-22- 80  931: 826 283
 19. Gamaspol Jeseník   154  86-22- 46  762: 569 280
 20. Dalmach Turnov     180  82-19- 79  863: 782 265
 21. UFA Hradec Králové 140  82-17- 41  703: 487 260
 22. FK Mladá Boleslav  155  79-16- 60  663: 579 253
 23. Čechie Slaný       174  78-14- 82  996: 992 248
 24. Tango Hodonín A    121  78-10- 33  672: 375 244
 25. Sokol NH Plzeň     174  72-21- 81  785: 845 237
 26. Pramen Havl. Brod  172  69-14- 89  766: 912 221
 27. Andy Liberec        92  62- 5- 25  646: 426 191
 28. Arsenal Hlinsko    126  54-18- 54  657: 579 177
 29. Combix Ústí n/L    142  55- 9- 78  675: 755 176
 30. Slavia TU Liberec  132  53-15- 63  692: 707 175
 31. Klokani Vršovice    88  56- 6- 26  539: 366 174
 32. GMM Jablonec n/N   101  54-12- 35  623: 513 174
 33. 1.FC Šumperk       108  54-10- 44  667: 522 172
 34. Helas Brno          69  54- 5- 10  413: 206 167
 35. Radobýl Litoměřice 132  51-13- 68  675: 733 166
 36. VVM Bílovec        122  49-14- 59  489: 498 161
 37. Démoni Česká Lípa   72  48- 9- 15  447: 297 153
 38. Ferram Opava       168  45-18-105  702: 941 153
 39. Betis Kadaň        152  43-23- 86  585: 813 152
 40. Komax Kunčice p/O   92  46-11- 35  400: 326 149
 41. Amor Lazor Vyškov   92  44-16- 32  450: 386 148
 42. Atlantic Rakovník   88  42-14- 32  480: 414 140
 43. K-Pedros Tábor     110  44- 8- 58  453: 464 140
 44. Bohemia ČB          86  42-12- 32  391: 359 138
 45. Malibu Ml.Boleslav 101  41-14- 46  424: 491 137
 46. Platan club Písek  108  41-13- 54  454: 480 136
 47. Elfetex Plzeň      130  43- 7- 80  529: 679 136
 48. Geodet Rváčov       82  41- 7- 34  420: 396 130
 49. Medvědi M.Hoštice   88  40- 9- 39  393: 431 129
 50. Nejzbach V.Mýto B  100  38-14- 48  385: 417 128
 51. Sport bar Chrlice  110  37-13- 60  413: 484 126
 52. SELP Vysočany Pha   66  40- 5- 21  429: 314 125
 53. Aston Villa KV     106  36-16- 54  485: 589 124
 54. CCM Jistebník B     70  36-13- 21  278: 191 121
 55. Botafogo Ml.Boles.  86  37- 8- 41  397: 404 119
 56. Morcan ŽV Brno      89  35-12- 42  326: 340 117
 57. Vojenské lesy Pha  104  34-11- 59  403: 501 113
 58. Baník Ostrava II.   70  33-10- 27  291: 258 109
 59. Hekto N.Město n.M. 108  32-13- 63  415: 502 109
 60. Kormidlo Brno       88  32-12- 44  428: 481 108
 61. Gardenline Litomě.  66  33-11- 22  346: 305 107
 62. F.A.Zole Čes. Lípa  88  31-12- 45  347: 456 105
 63. AC Hradec Králové   86  32- 7- 47  345: 388 103
 64. Zlej sen Liberec    44  32- 5-  7  286: 163 101
 65. Jerigo 1994 Plzeň   57  30-11- 16  241: 215 101
 66. KFV Roub Vítkovice  58  29- 8- 21  249: 224  95
 67. FC Dino Brno        78  29- 8- 41  357: 402  95
 68. Era-pack Chrudim    48  32- 4- 12  266: 182  94
 69. UTB VŠSK Zlín       71  29- 7- 35  317: 338  94
 70. 3P Bosonohy Brno    60  28-10- 22  355: 404  94
 71. Mnichovo Hradiště   66  27-10- 29  376: 374  91
 72. KLC Klobuky         82  28- 6- 48  386: 463  90
 73. Sokol Přívoz OV     88  27- 7- 54  285: 410  88
 74. FC Květnice Tišnov  64  24-15- 25  197: 168  87
 75. Sparta Slaný        82  25-12- 45  363: 476  87
 76. Lino Kalábek Brno   85  25- 9- 51  339: 457  84
 77. SK Krmelín          66  23-13- 30  241: 294  82
 78. Protec Plzeň        88  24-10- 54  391: 531  82
 79. 1.HFC Ústí n/L      66  25- 4- 37  383: 401  79
 80. GS Příbram          70  22- 9- 39  327: 429  75
 81. AC Rose Kadaň       48  23- 5- 20  259: 233  74
 82. Herd Hradiště       66  23- 5- 38  290: 416  74
 83. Ajax Novesta Zlín   86  22- 8- 56  306: 453  74
 84. FK Volfířov         58  22- 7- 29  316: 334  73
 85. Rusaco Litvínov     56  21-10- 25  238: 263  73
 86. Baník Chomutov      57  20-12- 25  306: 360  72
 87. SK Pohoda Praha     60  23- 2- 35  267: 325  71
 88. Draci Kralovy Vary  66  21- 5- 40  357: 487  68
 89. AC Čepo Poruba      30  21- 4-  5  135:  80  67
 90. Mikeska Ostrava B   52  21- 4- 27  182: 235  67
 91. K-Sport Jin.Hradec  66  20- 7- 39  337: 517  67
 92. Santa Fé Benešov    56  19- 8- 29  229: 294  65
 93. Lazio Brno          30  20- 3-  7  176: 114  63
 94. IFT C. Ostrava B    30  19- 5-  6  186: 109  62
 95. Ajax Noves. Zlín B  55  16-13- 26  173: 217  61
 96. Lucky Penguins Pha  52  18- 7- 27  237: 284  61
 97. Rapid Ústí n/L      35  19- 3- 13  225: 165  60
 98. Wizards DDM Praha   57  16-11- 30  207: 253  59
 99. Atraps-Hombre Brno  34  17- 7- 10  145: 133  58
100. Nasan okruh Brno   100  15-12- 73  290: 590  57
101. CF Damned Praha     26  18- 2-  6  129:  64  56
102. Sampdoria Ústí n/L  56  17- 5- 32  143: 214  56
103. CF Kodymka Praha    52  17- 2- 33  276: 385  53
104. Tango Brno B        44  15- 7- 22  152: 173  52
105. Utd. Frýdek-Místek  44  14- 9- 21  183: 236  51
106. Michálek Chrudim    44  15- 5- 24  200: 243  50
107. TEX-COLOR Písek     44  16- 2- 26  221: 291  50
108. Viktoria Žižkov B   44  14- 8- 22  173: 245  50
109. Kmochův odkaz Pha   44  16- 1- 27  221: 282  49
110. Tatran Jakubčovice  55  14- 7- 34  241: 337  49
111. Zábřeh na Moravě    22  17- 2-  3  149:  75  47
112. Čechie ZM Praha     52  14- 5- 33  244: 315  47
113. ESTE Pardubice      52  14- 5- 33  196: 286  47
114. Materia Sokolov     44  14- 4- 26  229: 315  44
115. Jerevan Slavičín    44  13- 5- 26  166: 267  44
116. ISŠ Příbram         22  13- 4-  5  128: 105  43
117. Olympik Mělník B    57  12- 7- 38  255: 341  43
118. Tango Hodonín B     38  12- 5- 21  140: 205  41
119. Goll Běloves        44  13- 2- 29  167: 243  41
120. Slza Znojmo         58  12- 5- 41  148: 280  41
121. Bohemians Praha     30  12- 4- 14  140: 144  40
122. Královo Pole Brno   58  10- 8- 40  164: 302  38
123. Bazooka Uher.Hrad.  18  12- 1-  5  117:  72  37
124. Nemesis Hr.Králové  30  12- 1- 17   98: 144  37
125. Nejzbach V.Mýto A   14  11- 2-  1   88:  40  35
126. SK Líšeň Brno       82   8-11- 63  207: 405  35
127. Interobal Plzeň B   22  10- 4-  8  115:  90  34
128. Dynamo Č.Budějice   13  10- 2-  1  100:  41  32
129. Gong Č.Budějovice   22   9- 3- 10  122: 125  30
130. Fauna Brno          26   7- 3- 16   76: 116  24
131. FC Brandýsek        22   7- 1- 14   82: 107  22
132. Austria Oslavany    26   7- 4- 15  114: 135  22
133. Dekora Hlinsko      22   9- 0- 13  145: 124  21
134. Man Ostrava         30   7- 0- 23   98: 181  21
135. Lazor Vyškov        30   6- 2- 22   76: 128  20
136. Egretta Bílovice    40   5- 4- 31  119: 193  19
137. Konflikt Praha      26   6- 1- 19   66: 135  19
138. SFK Cheb            22   5- 3- 14  113: 170  18
139. Háječek Prachatice  30   5- 1- 24  101: 226  16
140. ASM Dolní Loučky    14   5- 0-  9   54:  82  15
141. GKS MOND Třinec     22   5- 0- 17   85: 139  15
142. Krasno V.Meziříčí   22   5- 0- 17   87: 205  15
143. Tosta Petrov        30   5- 0- 25  153: 323  15
144. Pampuch Liberec     13   4- 2-  7   60:  65  14
145. FC '83 Příbram      20   4- 1- 15   82: 213  13
146. TORF FAZ Pardubice  36   3- 3- 30   91: 244  12
147. Ludis Třebenice     22   2- 4- 16   66: 126  10
148. Dobřichovice        22   3- 1- 18   52: 149  10
149. SKP Kolín           22   3- 0- 19   94: 131   9
150. TJ Borek            30   3- 0- 27  100: 277   9
151. USK Ostrava         15   2- 1- 12   57: 122   7
152. AFC Celtic Kladno   22   1- 2- 19   82: 207   5
153. Legie Příbram       13   1- 0- 12   47: 105   3
154. Sunar team Benešov  30   0- 0- 30    0: 150   0
© M. SRB