|
KURÝRNÍ SLUŽBA
HRÁČI V 2. LIZE
Poslední aktualizace - březen 2024 (po sezóně 2023/24)
Základem pro vznik této hráčské databáze jsou Zápisy o utkání z 2. lig.
Název mužstva u hráče je uváděn v té podobě, pod jakým mužstvo v době působení hráče hrálo.
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
(asistence jsou vedeny od sezóny 2003/2004)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2023/2024 jsou vyznačeni tučně.
JMÉNO ZÁPASY GÓLY ASIST KLUB, ZA KTERÝ HRÁČ HRÁL
ABÍK Jiří 19. 1.77 5 (1) - - HI-TEC Bílovec
ABRAHAM Martin 20. 9.78 1 (1) - - Olympik Mělník B
ABRHAM Tomáš 5.12.91 53 (4) 22 21 Interobal B, SK Kladno, Čechie Sl
ABSOLON Jakub 24. 3.87 16 (2) - 2 Gillotina Choceň
ABSOLON Nikola . . 19 (2) 12 5 Tango Hodonín
ADAM Jan 19.10.76 88 (5) 27 - Templář Ivančice
ADAM Petr 18. 1.79 80 (6) 21 7 Templář Ivančice
ADAMČÍK Adam 6. 5.70 1 (1) - - Fauna Brno
ADAMEC Jan 1. 8.75 96 (5) 29 - VVM-IPSO Bílovec
ADAMEC Jindřich 22. 6.85 2 (1) - - Boca Chotěboř
ADAMEC Marek 13. 3.76 30 (3) 19 7 Kmochův odkaz Praha, TS Bakov n/J
ADAMEC Martin 26.11.63 28 (1) 3 - IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
ADAMEC Milan 10. 5.75 44 (3) 16 - Botafogo Mladá Boleslav
ADAMEC Petr 28.10.69 109 (7) 39 - Rohožník Letňany PřF Praha
ADÁMEK Richard 30.10.73 24 (1) 19 - Královo Pole Brno
ADAMÍČEK Zbyněk 4. 4.73 139 (6) 2 - Adamíček Český Krumlov
AMBROZ Aleš 25. 4.78 1 (1) - - KFV Roub Vítkovice
AMBRŮČEK Jaroslav 24. 5.48 2 (1) - - Adamíček Český Krumlov
ANASTAZIU Janis 9. 3.53 5 (1) - - Mikeska Ostrava
ANDĚL Jan . . 1 (1) - - Ferram Opava
ANDĚL Michal 23. 9.82 18 (2) 2 3 Tatran Jakubčovice
ANDĚL Petr . 2.87 2 (1) - 1 K-Pedros Tábor
ANDĚL Tomáš 19. 5.66 32 (3) 3 - Alfa Liberec
ANDERLE Jiří 15. 4.62 56 (3) 61 - Bohemia České Budějovice
ANDRAŠČÍK Petr 22.12.74 6 (1) 2 - AC Rose Kadaň
ANDREJKO Jaroslav 30. 5.61 13 (1) 4 - Mikeska Ostrava
ANDRLE Robert 23.10.75 2 (1) 1 - Adamíček Český Krumlov
ANDRÝSEK Jiří 19. 5.65 11 (2) - - Harnach Brno
ANTOŠ David 7. 8.82 1 (1) - - Démoni Česká Lípa
ANTOŠ Jiří 24. 8.73 2 (1) 1 3 FC Mnichovo Hradiště
ANTOŠ Jiří 2. 9.76 2 (1) - - ESTE Pardubice
ANTOŠ Pavel 19. 8.75 33 (2) 24 - TS Bakov nad Jizerou
ANTOŠÍK Patrik . 6.95 24 (3) 16 12 UTB Zlín
AOKI Dario 9. 4.87 19 (1) 8 6 Krupka, Atraps Modřice
APPL Jaroslav 11.11.75 18 (3) 15 - Delta-Real a 1.FC Šumperk
ARAUJO DA SILVA Allan . 4.02 6 (1) 12 8 FTZS Liberec (Allanzin)
ARGENT Andrew 18. 4.83 25 (3) 15 7 Wizards Praha
ARCHALOUS Petr . 5.86 1 (1) - - Slavia Liberec
ARMLICH Jiří 26. 3.72 4 (2) - - Medvědi Malé Hoštice
AŠER Michal 5. 5.74 38 (2) 16 - Arsenal Hlinsko
AUERVEK Jan 31.10.78 27 (2) 16 9 1.HFC Ústí n/L
AUGUSTIN Tomáš 8. 9.70 187 (12) 81 8 Agromeli Brno
AUJESKÝ Vít . 7.00 18 (2) 14 6 Amor Kloboučky Vyškov
AUST Jiří 4.10.76 5 (1) 5 - Delta-Real Šumperk
AUST Radek 4.10.76 12 (2) 5 - Delta-Real Šumperk
AXAMIT . . 1 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
AZEVEDO Dias Gustavo 19. 8.99 31 (3) 38 17 Atraps Brno
BABIC Michal 15. 7.80 3 (1) - 1 Medvědi Malé Hoštice
BABINEC Radim 19.11.76 14 (1) 4 - Megas Frenštát pod Radhoštěm
BABKA Luděk 24. 8.77 1 (1) - - AC Rose Kadaň
BABKA Tomáš 11. 5.89 48 (4) 1 7 Arsenal Benešov
BABORÁK Jan 1. 5.87 14 (3) 4 2 Gillotina Choceň
BABORÁK Jiří 14.11.57 56 (5) 11 2 FK Mladá Boleslav
BABOVÁK Jan 26. 2.98 23 (3) 5 6 Olympik Mělník B+A
BABOVÁK Michal 8.12.99 29 (3) 9 6 Olympik Mělník B+A
BABUŠÍK Adam 19. 4.92 2 (1) - - KFV Roub Vítkovice
BACULIAK Marek 23. 6.78 50 (4) 11 2 Přívoz, Man, Krmelín, Bílovec
BÁČA Lukáš 31.12.89 16 (2) - 1 TORF FAZ Pardubice
BAČINA Petr 22.12.80 1 (1) - - TORF FAZ Pardubice
BAČKOVSKÝ Michal 24. 5.82 13 (1) 1 1 Protec Plzeň
BAČOVSKÝ Ondřej 28. 9.92 44 (5) 28 16 Amor Lazor Vyškov
BADOŠEK Ondřej 20.11.76 2 (1) - - Sokol Přívoz Ostrava
BADŽGOŇ František 2.10.66 5 (1) 1 - Mikeska Ostrava
BAEV Dmitriy 19. 9.88 8 (1) 5 2 SK Líšeň Brno
BACHOR Filip 26. 2.97 7 (1) 4 4 Spartak Perštejn
BAJER Luděk 6.12.70 10 (2) - - Botafogo Mladá Boleslav
BAJGAR Lukáš 6. 2.81 26 (2) 2 - VŠB Ostrava
BAJZA Karel 4. 1.98 48 (4) 10 12 Gamaspol Jeseník
BAKEŠ Lukáš 22. 4.80 116 (9) 31 66 Dalmach Turnov
BAKIU Luan 29. 9.92 37 (2) - 3 Combix Ústí n/L
BAKLÍK Michal 19. 2.81 20 (2) - - Jerevan Slavičín
BAKO Petr 20. 6.66 14 (1) 10 - Botafogo Mladá Boleslav
BALA Roman 5. 2.97 1 (1) - - SKUP Olomouc
BALÁK Marek 24. 9.69 12 (3) 11 1 Kormidlo Brno
BALATA Luboš 13. 1.63 22 (2) 5 - Arsenal Benešov
BALÁŽ Libor 18. 1.77 2 (1) 4 - Austria Oslavany
BALÁŽ Marian . 6.87 4 (1) - - Sparta Praha
BALÁŽ Martin 11.12.71 2 (1) - - Slávia Havířov
BALÁŽ Martin 23. 1.76 67 (4) 42 19 K-Pedros Tábor, K-Sport J.Hrad.
BALÁŽ Pavel 5. 4.98 16 (3) 5 12 FTZS B, Zlej se(n) Liberec
BÁLEK Ondřej 27. 7.82 1 (1) 5 - SKP Kolín
BALÍK Vojtěch 1. 2.86 37 (2) 26 14 Sistemo Volfířov
BALKO Jan 8. 7.91 17 (1) - - United Frýdek-Místek
BALVÍN Miroslav 12. 3.75 5 (1) 2 - Čechie ZM Praha
BAMBULA Miloslav 8. 1.63 7 (1) 11 - Sparta Slaný
BANGHA Marek 10. 2.88 85 (7) 5 5 Dalmach Turnov
BANOVIČ Tomáš 20.12.93 31 (2) 22 10 Olympik Mělník
BÁŇA . . 1 (1) - - Wizards Praha
BARAC Jakub 4. 8.96 4 (1) 3 - Pampuch Liberec
BARAC Vojtěch 17. 1.99 15 (2) 4 2 Pampuch Liberec
BARÁK Petr 16. 4.75 12 (3) - - Tomson STŽ Brno
BARÁK Stanislav 8. 4.85 6 (1) - - Boca Júniors Krupka
BARAN Jiří 16. 7.93 18 (1) 16 6 Ludis Třebenice
BARÁNEK Radim . 8.88 10 (1) 9 6 Medvědi Malé Hoštice
BARÁNEK Stanislav 10. 8.79 4 (3) 2 1 Medvědi Malé Hoštice
BARANOVSKÝ Petr 24. 6.80 6 (2) - - Draci Karlovy Vary
BARBORIK Alexander 13. 9.63 2 (1) 1 - Platan Písek
BARBOŘÁK Tomáš 8. 9.89 10 (3) - - Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
BARČÁK Martin 30. 9.74 66 (4) 66 - Elfetex Plzeň
BARČÍK Michal 20. 2.76 87 (5) 154 - 1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
BAREŠ Jan 6. 7.87 4 (1) - - TS Bakov n/J
BAREŠ Michal 29.10.76 7 (2) 7 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
BARNAT Jan 29.11.77 8 (1) 6 4 Balticflora Unt. Teplice
BARNET Roman Petr .11.01 2 (1) - - Sparta Praha
BARON Lukáš 3. 6.92 111 (6) 96 71 Likop Třinec
BARSČ Pavel 9. 3.68 17 (4) - 2 Gamaspol Jeseník
BÁRTA Adam .11.06 6 (1) 5 2 Amor Kloboučky Vyškov
BÁRTA Jakub . . 2 (1) - - Morgan Teplice
BÁRTA Martin 27. 9.70 46 (11) 44 10 Arsenal a Santa Fe Benešov
BÁRTA Michal 5. 4.75 7 (1) 5 - TJ Borek
BÁRTA Milan 1. 2.56 2 (1) 1 - Adamíček Český Krumlov
BÁRTA Tomáš 13.12.81 60 (6) 9 4 Gillotina Choceň
BÁRTA Zdeněk 26. 5.71 11 (1) 3 - AC Rose Kadaň
BARTALOŠ Kamil 8. 9.70 49 (2) 38 - Gillotina Choceň
BARTÁŠEK Jan 10. 6.80 12 (1) - - TS Bakov n/J
BARTEJS Petr 15. 5.79 21 (2) 42 - Vojenské Lesy Praha
BÁRTEK David 28. 7.79 36 (3) 11 1 Sokol Přívoz a VŠB OV, Krmelín
BARTEK Jan 18. 9.81 107 (6) 2 3 UFA Hradec Králové
BÁRTEK Luboš 7. 3.73 41 (2) 4 - ESTE Pardubice
BÁRTEK Lukáš 9. 9.90 12 (3) 2 3 Herd Hradiště
BARTESKA Tomáš 20. 6.00 1 (1) - - Ferram Opava
BARTHELDI Robert 7.12.70 17 (2) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
BARTOLŠIC Jakub 27. 8.81 20 (2) 3 4 Klokani Vršovice Praha
BARTOŇ Filip 25. 8.93 1 (1) 1 - Slávia Havířov
BARTOŇ Tomáš 10. 2.92 23 (3) - - ASM D.Loučky, Agrom, Tango B B
BARTOŇ Zdeněk 28. 4.73 15 (1) 6 - Krasno Valašské Meziříčí
BARTOŠ Jan 13. 9.88 1 (1) - - Balticflora Unt. Teplice
BARTOŠ Jan 12. 1.93 14 (1) 13 14 Bazooka Uherské Hradiště
BARTOŠ Jan 17. 9.87 3 (1) - - Nasan okruh Brno
BARTOŠ Miroslav 21. 5.71 1 (1) - - Fauna Brno
BARTOŠ Radim 31. 1.72 24 (1) 2 - Lazio Brno
BARTOŠ Roman 28.11.83 22 (1) 15 6 Komax Kunčice
BARTOŠ Roman 19. 5.87 1 (1) 1 - UFA Hradec Králové
BARTOŚÁK Miroslav 8. 2.80 35 (2) 17 5 Ferram Opava
BARTOŠEK Vlastimil 22. 5.64 1 (1) 4 - K-Sport Jindřichův Hradec
BÁRTŮ David 6.12.81 14 (2) 3 7 FK Volfířov
BARTŮNĚK Pavel 19. 6.79 5 (3) 3 1 Andy Liberec
BARTŮNĚK . . 1 (1) - - Bohemians futsal
BARTŮNĚK Pavel . 1.85 20 (2) 5 - Nasan Okruh NL Brno
BARTYZAL Jan 22. 9.83 21 (2) - - Atlantic Rakovník
BARTYZAL Miroslav 30. 6.61 1 (1) - - Bulldogs Hodonín
BARTYZAL Robin 8.11.88 1 (1) - - Dukla Hodonín
BARVÍNEK Ondřej 3. 1.87 18 (2) 13 9 Materia Sokolov
BASTL Ladislav 21.12.66 14 (1) 1 - Slza Znojmo
BAŠTA Lukáš 16. 2.80 57 (4) - 1 Herd, Kmochův odkaz, Pramen HB
BATAJ Ondřej . . 1 (1) 1 - Arsenal Benešov
BATĚK David 11. 1.76 1 (1) - - Slavia Liberec
BATELKA David 3. 5.93 20 (2) 16 6 Morgan Teplice
BAŤHA Petr 11.11.73 2 (1) 1 - AC Rose Kadaň
BAUDYŠ Petr . 4.92 9 (1) 5 1 TORF FAZ Pardubice
BAUER Jan 25. 5.80 15 (1) 15 - SFK Cheb
BAUER Jan 25.10.80 49 (4) 26 2 Atlantic Rakovník
BAUER Josef 31. 1.77 89 (6) 106 2 Čechie Slaný, Klobuky, Žižkov B
BAUER Martin 8.10.79 10 (3) 3 4 Motáček Plzeň
BAUER Tomáš 27.11.81 14 (1) 7 - SFK Cheb
BÄUMEL Roman 24. 6.65 65 (3) 19 - Vojenské Lesy Praha
BAUMRUK Tomáš 23. 9.72 9 (1) 4 - AC Rose Kadaň
BAUS Radek 23. 7.79 30 (2) 6 5 VŠB Ostrava
BAVOR Vít 24. 3.77 66 (3) 28 - AC Hradec Králové
BAZALKA Zdeněk 5. 3.77 1 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
BÁZLER Jiří 22.11.71 17 (1) - - Combix Ústí nad Labem
BAŽANT Jan 3.11.95 22 (2) 7 11 Démoni Česká Lípa
BAŽANT Matěj 3. 6.99 4 (1) - - ISŠ Příbram
BDŽOCH Jan 3.10.85 17 (1) 6 5 Pramen Havlíčkův Brod
BEBENEK Petr 1. 8.85 14 (2) 1 - Slávie Havířov
BECK Tomáš 14. 4.88 38 (5) 14 6 VŠB, Jistebník B, Hodonín
BEČKA Zdeněk . 7.93 2 (1) 1 - Indoss Plzeň
BEČVÁŘÍK David 1. 9.92 13 (2) 4 5 Démoni Česká Lípa
BEČVAŘÍK Jiří 4. 9.89 2 (1) - 1 F.A.Zole Česká Lípa
BEDERKA Sláva 17. 2.75 11 (1) 4 - Neuk Háječek Prachatice
BEDNÁŘ Miroslav 5.11.56 5 (1) 1 - Neuk Háječek Prachatice
BEDNÁŘ Pavel 26. 3.68 22 (1) 41 - Combix Ústí nad Labem
BEDNÁŘ Petr 3. 9.88 12 (2) 4 3 Jerigo, Protec Plzeň
BEDNAŘÍK Filip . 9.05 5 (1) 2 1 Helas Brno B
BEDRI Pavel 5. 6.83 18 (5) - - K-Pedros Tábor
BEDRNA Lubomír . 6.72 1 (1) - - Helas B Brno
BEHAN Zdeněk . 3.96 5 (1) 5 5 Baník Ostrava
BĚHOUNEK Tomáš 3. 1.85 8 (4) 4 1 Slávia Havířov
BĚHUNEK Dušan 11. 6.73 32 (4) 12 - 1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
BECHYNĚ Jan 3.12.84 9 (3) 5 1 Arsenal Benešov
BEILNER Roman 23. 7.62 68 (4) 27 2 Ferram Opava
BEINHAUER Michal 2.12.80 3 (2) 1 - Medvědi Malé Hoštice
BEJBL Jan 11. 3.98 59 (6) 14 7 SK Kladno
BEJBL Pavel 1. 9.76 31 (2) 18 - Aston Villa Karlovy Vary
BEJBL Radomil 23.10.69 7 (1) 6 - Santa Fe Benešov
BEJDA Pavel 25. 3.75 43 (2) 19 - TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav 11. 2.77 99 (6) 94 63 Démoni ČL, TS Bakov
BEJSTA Tomáš 7.12.76 26 (1) 32 - TJ Borek
BEJVL Luděk 29. 7.69 31 (4) 3 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
BEJVL Robert 19.12.74 95 (5) 12 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
BEKA Martin 22. 3.72 27 (2) 4 - TS Bakov nad Jizerou
BELÁK Dominik 24.12.99 2 (1) 1 - ASM Dolní Loučky
BELÁK Kamil 25. 1.87 10 (1) 3 2 Goll Běloves
BĚLÁK Martin 28. 7.02 18 (3) 8 10 Atraps Modřice
BĚLÁK Tomáš 15. 1.82 16 (2) 4 2 Sport bar Chrlice
BĚLE Jiří 25. 2.71 20 (2) 7 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
BELEJ Michal 16.11.82 33 (4) 55 27 Tango Brno A+B
BĚLÍK Miroslav 13. 4.92 13 (2) 2 1 Gamaspol Jeseník
BĚLÍK Zdeněk 19. 6.91 56 (7) 57 43 Malibu Mladá Boleslav
BELKO Lukáš 3.11.86 13 (1) 4 5 Alfa Liberec
BELLADA Jaroslav 3. 7.84 45 (7) - 1 Wizards, FK Ml.Boleslav, VŽ B
BELLADA Václav 22.11.86 25 (4) 10 5 Wizards
BĚLOHLÁVEK Jiří 7. 3.65 49 (2) 97 - 3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Michal 30. 9.85 24 (2) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
BĚLOHLÁVEK Petr 22. 6.75 12 (2) 7 - 3P Bosonohy Brno
BĚLOHRADSKÝ Pavel 11.12.75 74 (7) 31 - Tomson STŽ Brno
BĚLOUŠEK Martin 4. 5.90 40 (8) 13 9 Boca Chotěboř
BĚLOVSKÝ Ondřej 6. 9.97 51 (8) 13 11 Boca Chotěboř
BENÁT Petr 20. 5.80 19 (1) 24 6 Dynamo České Budějovice
BENC Tomáš 20. 3.88 116 (13) - 8 Boca Chotěboř
BENDA Jaroslav . . 24 (2) 32 18 Morgan Teplice
BENDA Karel 12. 7.64 7 (1) - 1 Olympik Mělník B
BENDA Lukáš . 7.95 6 (1) 7 1 Helas Brno B
BENDÁK Jan . . 6 (2) 3 3 Pampuch Liberec
BENDÁK Martin 12. 8.78 6 (1) 5 - Kodymka Praha
BENDL Petr .11.94 66 (5) 53 36 Jerigo Plzeň
BENEDIKT Jan . 6.03 8 (1) 1 - Jerigo Plzeň
BENEK Aleš 24.11.90 37 (3) 67 20 FTZS B, Zlej se(n) Liberec
BENEŠ David 31. 5.98 64 (5) 26 16 Tango Hodonín A+B
BENEŠ Jakub 14. 9.87 6 (1) - - Bulldogs Hodonín
BENEŠ Jakub 23. 1.91 8 (2) 6 6 Zlej se(n) Liberec
BENEŠ Jan 27. 6.78 53 (3) 38 4 Car system Cheb
BENEŠ Jan 25.12.78 7 (2) 5 1 Rohožník Letňany PřF Praha
BENEŠ Jan 12. 9.86 48 (3) 55 37 K-Sport Jindřichův Hradec
BENEŠ Marek 16. 5.83 11 (1) 2 - GS Příbram, Viktoria Žižkov B
BENEŠ Pavel 28. 5.69 5 (1) 4 7 K-sport Jindřichův Hradec
BENEŠ Petr 1. 5.64 1 (1) - - Nadoraz a Geodet Rváčov
BENHÁK . . 1 (1) - 2 Absolut Černý Dub
BENIČ Zoran . 8.75 4 (1) 1 1 Andy Liberec
BENÍŠEK Tomáš 24. 1.92 78 (8) 81 66 GMM Jablonec n/N
BENKOVSKÝ Aleš 23. 3.79 17 (3) 4 2 TEX-COLOR Písek, Bohemia ČB
BERAN Kamil 14. 5.71 24 (1) 19 - Mikeska Ostrava
BERAN Martin 4. 8.76 54 (3) 46 5 FC Mnichovo Hradiště
BERAN Radek 9.11.77 57 (3) 18 14 Slavia Liberec
BERÁNEK Jakub 8. 4.91 23 (2) 7 6 F.A.Zole Česká Lípa
BERÁNEK Jakub 1. 1.87 5 (2) 2 - SK Kladno, Andy Liberec
BERÁNEK Jan 25. 2.78 13 (2) 11 6 Slavia Liberec
BERÁNEK Jaroslav 5. 2.76 71 (4) 47 37 Slavia Liberec
BERÁNEK Jaroslav . 7.87 1 (1) 1 - Gardenline Litoměřice
BERÁNEK Jiří 9. 4.83 56 (4) 54 35 Démoni Sl.Liberec Mělník A+B
BERÁNEK Jiří 5.12.95 3 (1) 1 1 Atraps-Hombres Brno
BERÁNEK Lukáš 12. 3.82 5 (1) 2 - Tomson STŽ Brno
BERÁNEK Michal . 4.97 21 (3) 2 1 Pramen Havlíčkův Brod
BERÁNEK Roman 29. 9.64 12 (1) 10 - Helas Brno
BERÁNEK Štefan 1. 4.93 6 (1) - 1 Dynamo České Budějovice
BERÁNEK Tomáš 29. 1.89 1 (1) 1 - Jerigo Plzeň
BERÁNEK Vlastimil 7. 3.81 40 (3) 56 12 Indoss Plzeň
BERČÍK Milan 14. 8.55 24 (1) 12 - Ajax Novesta Zlín B
BERECZKÝ Tomáš 7. 3.90 19 (2) 26 10 Materia Sokolov
BEREŽNÝ Michal 18. 6.75 1 (1) 1 - Alfa Liberec
BERGER Lukáš 5. 5.84 6 (1) 2 - Sport bar Chrlice
BERGMANN Jan 3. 6.84 14 (2) 4 5 Radobýl Litoměřice
BERKA Martin 29. 9.67 53 (4) 10 - Santa Fé a Arsenal Benešov
BERKY Marian 16.11.77 1 (1) 1 1 Tango B Brno
BERKY Ondřej . . 22 (5) 19 6 Boca Chotěboř
BERNARD Filip 29.12.77 14 (1) 2 3 AFC Celtic Kladno
BERNARD Leoš 21. 6.79 75 (5) 25 19 Dalmach Turnov
BERNARD Petr 13.12.73 2 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
BERNARD Tomáš 30. 9.74 15 (1) 5 7 AFC Celtic Kladno
BERNAT Jaroslav 23. 3.85 9 (1) 2 - Malibu Mladá Boleslav
BERNÁT Luděk 11. 2.74 24 (2) 20 - Geodetické sdružení Příbram
BERNÁT Pavel 7. 8.88 70 (6) 125 64 Zlej a Slavia Lib., GMM Jablonec
BETYÁR Miroslav 14. 2.85 79 (6) 52 68 Combix Ústí n/L, Andy
BEUTEL Patrik 7. 5.87 12 (2) 7 6 Kmochův odkaz Praha
BEZDĚK David 25.12.72 24 (1) 2 - Fauna Brno
BEZDÍČEK Matěj . . 5 (1) - 1 Nejzbach Vysoké Mýto
BEZDIČKA Václav 1. 6.73 26 (2) 24 13 Protec Plzeň
BEZCHLEBA Patrik 21. 4.74 49 (5) 11 - Arsenal a Dekora Hlinsko
BEZNOSKA Lukáš . 8.91 2 (1) 2 1 AFC Celtic Kladno
BEZSTAROSTI Pavel 5. 8.79 18 (2) 7 - Elfetex Plzeň
BIALEK Milan 14. 6.93 12 (2) 4 5 SK Kladno, FTZS B Liberec
BIALOŇ René 3. 3.74 10 (1) 1 - Man Ostrava
BICAN Jan 9. 1.76 20 (1) 1 - Neuk Háječek Prachatice
BICAN Lukáš 26. 8.83 4 (1) 1 - FC ´83 Příbram
BICAN Petr 18. 6.81 1 (1) 2 1 Alfa Liberec
BIČÁK Marek . . 9 (1) 3 4 Combix Ústí n/L
BIČÍK David 6. 4.81 20 (3) 17 14 Selp Praha
BIČOVSKÝ Přemysl 18. 8.50 19 (2) 11 - Letňany PřF Praha
BIDMON Michal 23. 4.97 50 (4) 14 10 Tango Hodonín A+B
BIDMON Petr 3.11.92 3 (2) - 1 Dukla a Bulldogs Hodonín
BIDZINSKI Petr 21.11.77 39 (3) 20 - VŠB Ostrava
BÍLEK Dominik 17. 3.99 31 (3) 6 8 ASM D.Loučky, Amor-Lazor Vyškov
BÍLEK Jakub 11. 9.87 42 (4) 13 1 Roub Vítkovice, Jisteb.B
BÍLEK Jaroslav 9. 3.61 31 (3) 9 - Botafogo Mladá Boleslav
BÍLEK Jaroslav 6. 9.84 8 (6) - 1 Malibu Mladá Boleslav
BÍLEK Josef 2. 8.76 1 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
BÍLEK Michal . . 3 (1) 3 4 Morgan Commando Teplice
BÍLEK Michal 25. 1.88 27 (7) 9 4 Malibu MB, TS Bakov n/J
BÍLEK Michal 13.10.97 2 (1) 2 - Combix Ústí n/L
BÍLEK Rostislav 16. 5.81 3 (2) - - Delta-Real Šumperk
BÍLEK Viktor 12. 1.71 10 (1) 5 - Královo Pole Brno
BILÍK Miroslav 15.11.88 28 (2) - 2 Jistebník B
BÍLOVSKÝ Igor 4. 7.75 189 (11) 101 16 Tomson STŽ Brno
BÍLOVSKÝ Petr 18. 5.67 3 (2) 1 - Tomson STŽ Brno
BÍLÝ Ondřej . 9.79 11 (1) 5 6 Kmochův odkaz Praha
BÍLÝ Roman 23.10.76 13 (2) 11 - Draci Karlovy Vary
BÍNA Marek 6. 7.00 13 (3) 6 9 FTZS B, Zlej se(n)
BÍNA Pavel 10. 6.91 69 (5) 23 43 FTZS B, Zlej se(n) a Andy Liberec
BINAR Marek 12. 4.78 30 (3) - - Ferram Opava
BINAR Tomáš 19. 4.91 13 (1) 6 13 Ferram Opava
BINEK Josef 4. 8.65 38 (4) 19 - Dino Brno A + B
BIS Tomáš . 4.06 2 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
BISKUPIČ Marek . . 3 (1) - - Tango Hodonín B
BITNER Jiří 24. 1.54 2 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
BITOMSKÝ Ondřej . . 9 (1) 1 - Ferram Opava
BITTA Kamil 18. 4.80 21 (4) 4 6 Medvědi Malé Hoštice
BITTENGEL Jindřich 21. 2.83 2 (1) - - Indoss Plzeň
BITTNER Tomáš 10. 6.77 7 (1) 1 - SK Krmelín
BÍZEK Petr 3. 5.76 5 (2) 4 3 K-Sport Jindřichův Hradec
BLABLA Petr 12.10.81 35 (2) 19 - Ajax Novesta Zlín
BLAHA David . . 4 (1) 1 - Bazooka Uherské Hradiště
BLÁHA Martin 14. 6.90 64 (5) 16 28 Roub Vítkovice, Jisteb. B
BLÁHA Milan 26. 9.84 167 (12) 64 80 Jablonec n/N, Slavia Liberec
BLÁHA Ondřej . . 3 (2) 2 5 Pampuch Liberec
BLÁHA Pavel 27. 7.68 5 (1) - - TJ Borek
BLÁHA Pavel 6. 7.69 3 (1) 7 2 Draci Karlovy Vary
BLÁHA Petr 14.12.84 22 (2) 12 10 Terasy Praha
BLÁHA Václav 25. 1.89 4 (1) - - Car system Cheb
BLAHŮŠEK Richard 9. 5.65 4 (1) 3 - Arsenal Benešov
BLAHUT Jan 30. 1.90 124 (9) 38 51 Baník a VŠB OV, Jistebník B
BLAHUTA Matyáš 27. 3.00 63 (6) 35 32 Baník Ostrava
BLANDA Jan 15. 2.90 13 (1) 5 - Čechie Slaný
BLASCHKE Jan . . 3 (1) - - Pampuch Liberec
BLAŽEJ Michal 27. 3.84 7 (2) 9 4 UFA Hradec Králové
BLAŽEJ Vít 15.12.78 40 (2) 31 - VŠB Ostrava
BLAŽEJOVSKÝ Jaroslav 10. 9.93 10 (2) 2 - Jerigo Plzeň
BLAŽEK Dominik . . 5 (1) 1 - Wizards Praha
BLAŽEK Hynek 13.11.82 16 (1) 3 - Gong České Budějovice
BLAŽEK Jakub 20. 8.89 16 (2) 13 5 Interobal Plzeň B+A
BLAŽEK Ladislav 17. 3.80 12 (1) - - Ajax Novesta Zlín
BLAŽEK Martin 18. 9.00 3 (1) 1 - Tango Hodonín B
BLAŽEK Michael 10. 7.68 4 (1) - - Konflikt Praha
BLAŽEK Michal 6. 6.92 75 (7) 42 35 Wizards Praha
BLAŽEK Petr 10. 8.72 87 (6) 38 37 UFA a AC Hradec Králové
BLAŽEK Petr 2. 8.86 67 (4) 4 12 FK Mladá Boleslav
BLAŽEK Radim 21. 9.90 28 (2) 9 13 Gardenline Litoměřice
BLAŽEK Tomáš 4.12.80 11 (3) 1 2 Boca Chotěboř
BLAŽEVIČ Richard 22. 4.82 1 (1) - - Barracuda Jakubčovice
BLINKA Bronislav 28. 3.66 7 (1) 1 - Krasno Valašské Meziříčí
BOBÁČEK Lukáš 9. 1.79 27 (2) 17 - Sokol Přívoz OV, Krmelín
BOBEK David .12.05 1 (1) - - FTZS Liberec B
BOBEK Milan 12. 9.77 114 (7) 91 47 Slavia a Alfa Lib., Mn. Hrad.
BOČÁNEK Ondřej 25. 3.90 42 (6) - 1 T.Hod.B, Bílovice, Tango Brno A+B
BOČEK Jan 23. 2.93 35 (5) 17 9 Baník Chomutov
BOČEK Martin 14.12.76 16 (3) 9 2 Perštejn, Materia, Rose Kadaň
BOČOK Ondřej 12. 7.88 11 (1) - - Andy Liberec
BODANSKÝ Michal . 1.88 3 (1) - 1 Jerigo Plzeň
BODEČEK Adam . . 13 (1) 3 1 Žabinští Vlci Brno
BODNARUK Petro . 1.99 30 (3) 27 21 Jerigo Plzeň
BOGNER Michal . . 5 (1) - - Atraps Modřice
BOGUAJ Denis .11.06 3 (1) 2 - AC Hlinsko
BOGUAJ Patrik 10. 3.73 17 (1) 10 - Arsenal Hlinsko
BOHÁČ David 3. 2.76 5 (1) - - Ferram Opava
BOHÁČEK Tomáš 28.11.85 33 (2) 15 10 Betis Kadaň
BOHATA Petr 26. 2.89 9 (2) 2 3 Zlej se(n) Liberec (+5.11.2022)
BöHM Lukáš 14.12.88 4 (1) - 1 UFA Hradec Králové
BöHM Lukáš 2. 8.93 22 (2) 9 6 Indoss Plzeň
BöHM Stanislav 29.12.89 2 (1) - 2 Pramen Havlíčkův Brod
BOHUN Martin 4. 1.92 14 (1) - - Tango Hodonín B
BOHUN Petr 21. 8.00 18 (4) 6 9 Tango Hodonín A+B
BOHUNĚK David 25. 5.85 12 (1) - 3 Legie Příbram
BOHŮNEK Matěj . . 1 (1) - - Absolut Černý Dub
BOCHŇÁK David . . 3 (1) - - Baník Ostrava
BOJKO Miloš 24.11.70 33 (2) - - Sport bar Chrlice
BOMBA Tomáš 31. 7.73 69 (4) 14 - Alfa Liberec
BONAVENTURA Filip 6.11.00 2 (1) - - Olympik Mělník B
BORÁK Jiří . 7.85 1 (1) 3 1 UFA Hradec Králové
BORÁK Michal 19. 2.83 5 (1) 1 - VVM-IPSO Bílovec
BORÁK Radim .12.82 3 (1) 1 - Jerevan Slavičín
BOREŠ Jiří 26. 9.73 114 (6) 2 18 Templář Ivančice
BOROVIČ Milan 23. 1.74 17 (1) 2 - Letňany PřF Praha
BOROVKA Vlastimil 21. 7.72 3 (1) 5 - Bohemia České Budějovice
BORSKÝ Pavel 14. 8.72 68 (4) 21 - Letňany PřF Praha
BORTLÍK Martin 9.10.72 218 (12) 3 9 Baník Otrava, Sokol Přívoz OV
BORTLÍK Petr 6. 2.80 15 (2) 11 - VŠB Ostrava
BORUCINSKI Artuš 14. 9.76 5 (1) 1 - Megas Frenštát pod Radhoštěm
BOŠKO David 30. 3.85 75 (9) 22 23 Malibu + FK + Botafogo MB
BOTH Milan 23. 5.76 35 (2) 13 15 Jerevan Slavičín
BOTOREK Jan 22. 1.90 12 (1) 4 4 K-Pedros Tábor
BOUBÍN Patrik 26. 2.76 41 (2) 41 - Lucky Penguins Praha
BOUČEK Josef 30. 6.97 4 (1) - 1 ISŠ Příbram
BOUČEK Michal 10. 4.91 25 (4) 9 7 Morcan ŽV Brno, Egretta
BOUŘIL Václav 10.12.61 3 (2) 1 - Bohemia České Budějovice
BOUŠE Václav 26. 6.63 8 (2) 1 - Aston Villa Karlovy Vary
BOUŠEK Svatopluk 15. 5.98 13 (2) 5 4 Bohemians fut, Morgan Teplice
BOUŠKA Michal 23.12.81 53 (3) 55 15 Arsenal Hlinsko
BOUŠKA Milan 28. 9.74 29 (3) 10 12 Olympik Mělník, Žižkov B
BOUŠKA Svatopluk 12. 5.70 24 (1) 33 - CF Damned Praha
BOUŠKA Tomáš 12.10.79 18 (5) 17 7 Arsenal a Dekora Hlinsko
BOŽEK Stanislav 17. 6.76 5 (1) - - Vojenské Lesy Praha
BRABEC Jan 28. 8.73 21 (1) 2 - Královo Pole Brno
BRABEC Miloslav . . 12 (1) 2 6 Pramen Havlíčkův Brod
BRABEC Tomáš . . 1 (1) - - Selp Praha
BRABLC Stanislav 2. 2.91 1 (1) - - Dukla Hodonín
BRABLEC Jakub 17. 3.87 6 (2) 2 - VŠB Ostrava
BRADÁČ Antonín 30.10.55 21 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín B
BRAJER Marek 16.11.67 16 (2) 40 - Čechie ZM Praha
BRÁKORA Ondřej 19. 7.99 10 (2) 2 3 Tango Hodonín B
BRANDSTETTER Libor 16. 7.67 25 (1) 34 - Královo Pole Brno
BRANEAC Martin .11.89 13 (1) 1 - Malibu Mladá Boleslav
BRAUN Martin 2. 2.90 11 (2) 3 2 FAZ TORF Pardubice
BRAUN Oliver 5. 2.81 18 (2) 1 1 Materia Sokolov
BRÁZDA Dalibor 2. 3.77 13 (1) 6 - Ajax Novesta Zlín
BRÁZDIL Petr 26. 1.98 41 (2) 26 54 SKUP Olomouc
BRECKL Libor 23. 3.71 1 (1) - - 1.FC Šumperk
BREJCHA Jakub .11.04 18 (2) 1 1 Bohemians futsal Praha
BREJCHA Karel . 2.89 15 (1) - - Betis Kadaň
BREJCHA Rudolf 26. 4.76 26 (2) 15 - Vojenské Lesy Praha
BRENDL František 20. 5.76 32 (2) - - ESTE Pardubice
BREVČINSKÝ Dominik 31. 3.98 12 (2) 4 - Baník Ostrava
BREZINA Martin 9.12.83 24 (3) 11 9 Tango B a Dukla Hodonín
BRHEL Petr 14.11.81 12 (1) 1 - Ajax Novesta Zlín
BRIČ Jan 14. 3.76 15 (2) - 1 Baník Chomutov
BRŇOVJÁK Rostislav 12. 2.68 63 (4) 13 2 Sokol Přívoz Ostrava
BROKL Ondřej 28. 4.88 2 (1) - - Viktoria Žižkov B
BROSCHINSKÝ Jan 1. 9.85 1 (1) - - Alfa Liberec
BROSCHINSKÝ Lukáš 17.11.95 13 (2) 3 5 Pampuch Liberec
BROUČEK Martin 25.12.63 10 (1) 2 - Konflikt Praha
BROŽ David 10. 2.68 19 (2) 6 - Geodetické sdružení Příbram
BROŽ Lukáš 4. 1.82 3 (2) - - Andy Liberec
BROŽ Marek . . 7 (1) - 1 SK Kladno
BROŽ Vojtěch 2. 5.88 61 (4) 71 44 F.A.Zole Česká Lípa
BROŽ Zdeněk 5. 7.93 72 (4) 53 21 F.A.Zole Česká Lípa
BROŽEK Daniel 7. 8.74 13 (1) 2 5 Gardenline Litoměřice
BROŽEK Josef 9. 7.75 19 (5) 9 9 Arsenal Benešov
BROŽÍK Václav 6. 4.72 14 (2) 9 - Elfetex Plzeň
BROŽÍK Vítězslav 22.12.85 30 (4) 36 20 Radobýl Litoměřice
BRŠLICA Pavel 27. 6.98 21 (3) 3 7 UTB VŠSK Zlín
BRŠŤÁK Juraj 26.10.80 8 (1) 1 - Helas Brno
BRTVA Radim 13. 6.78 12 (2) - - Car system Cheb
BRŤKA Peter 14. 5.77 12 (1) 5 - Čechie ZM Praha
BRUJEVIČ Jan 31. 7.78 21 (1) 5 - AC Hradec Králové
BRŮNA Martin 2. 2.87 49 (5) 26 28 Atraps, Tango Brno A+B
BRUNCLÍK Jaroslav 17. 8.74 88 (7) 75 83 Arsenal Benešov
BRŮŽEK Michal 20. 6.90 7 (1) 7 2 K-Pedros Tábor
BRYCHNÁČ Aleš 9. 2.79 51 (3) 20 - Michálek, TORF-ESTE Pardubice
BRYCHTA Jakub 24. 7.91 1 (1) - - Tango Brno B
BRYCHTA Jiří 15.11.86 61 (4) 15 35 FK Ml.Boleslav, Selp Praha
BRYCHTA Martin 9. 9.66 19 (2) 9 - Nejzbach Vysoké Mýto B
BRYCHTA Michal 9.12.94 14 (2) 7 4 Nejzbach V.Mýto, Agromeli Brno
BŘEČKA Martin .10.05 2 (1) - - Bohemians futsal
BŘEZÁK Boris 18. 3.60 12 (1) - - Čechie ZM Praha
BŘEZINA Martin . . 1 (1) 1 - Dukla Hodonín
BŘEZINA Petr 11. 2.80 145 (11) 41 32 Agromeli Brno, Chrlice
BŘEZINA Radek 2. 2.83 130 (8) 76 65 Tomson STŽ Brno, Komax
BŘEZOVSKÝ . . 3 (1) - - Helas Brno B
BŘEŽNÝ Daniel 19.12.77 5 (1) 4 - Agromeli Brno
BŘÍZA Jan 2. 8.83 1 (1) 1 - Arsenal Hlinsko
BŘÍZA Vladimír 24. 1.82 13 (1) - - Arsenal Hlinsko
BUBENÍK Igor . 5.85 6 (1) 5 3 TEX-COLOR Písek
BUBLA Michal 12.11.74 1 (1) 1 - Harnach Brno
BUBLÍK Michal 7. 4.78 10 (2) 5 5 Protec Plzeň
BUBLÍK Ondřej 27.11.91 2 (1) 1 2 ISŠ Příbram
BUC Marek 18. 2.94 33 (5) 10 8 Tango Hodonín A+B, SK Líšeň Brno
BUCŇÁK David 28.11.95 2 (1) 1 1 Tango Hodonín B
BUČEK Miroslav 29. 8.74 8 (1) 2 - 3P Bosonohy Brno
BUDĚJCKÝ Daniel 24. 6.72 35 (2) 43 - Bohemia České Budějovice
BUDIL Jan 27. 2.69 9 (1) 4 - Austria Oslavany
BUDÍN Jaroslav 2. 5.54 5 (2) 3 - Vojenské Lesy Praha
BUDÍN Zdeněk 23.11.55 2 (1) - - Vojenské Lesy Praha
BUDÍNSKÝ Luboš 3. 9.62 2 (1) 1 - Alfa Liberec
BUFÁK Vlastislav 9. 5.66 15 (3) 1 - Botafogo Mladá Boleslav
BUFKA Jan 3. 9.90 6 (1) 3 - Materia Sokolov
BUCH Oleg 21. 5.54 9 (2) - - Geodetické sdružení Příbram
BUCH Zdeněk 16. 6.92 18 (1) 11 11 ISŠ Příbram
BUCHNER Libor 23. 7.78 13 (1) - - SFK Cheb
BUCHNER Roman 21. 8.64 9 (1) - - SFK Cheb
BUCHVALDEK Petr 6.10.72 50 (4) 35 11 Medvědi Malé Hoštice
BUCHTA Bronislav 8.10.97 8 (1) 4 2 Interobal Plzeň B
BUCHTA Jan 12.12.87 18 (1) 6 4 Helas Brno
BUCHTA Petr 6. 6.47 4 (2) - - Vojenské Lesy Praha
BUCHTA Tomáš 27. 1.00 11 (2) 6 8 Interobal Plzeň B
BUJDÁK Roman 20. 6.73 12 (3) 13 3 K-Sport Jindřichův Hradec
BUJOK Václav 8.10.88 13 (3) - 1 Slávie Havířov
BUKÁČEK David 4. 9.84 4 (1) 3 - Egreta Bílovice
BULATOVIČ Vuk 7. 4.99 14 (1) 21 13 Spartak Perštejn
BULAVA Martin 27. 6.77 21 (3) 5 2 Sokol Přívoz OV, SK Krmelín
BULENA Radek 1. 3.78 31 (3) 9 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
BULÍN Pavel 7. 3.68 30 (1) - - Slza Znojmo
BULIS Patrik . . 2 (1) - - TORF FAZ Pardubice
BULUŠEK Jan 28. 3.97 27 (2) 10 10 Atraps-Hombres Brno
BULVAS Václav 30.12.77 3 (1) - - CFC Letňany Praha
BUNDZÍK Martin 25. 9.92 3 (1) - 2 Baník Chomutov
BUREŠ Alexandr . . 2 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
BUREŠ Jakub 2. 2.90 3 (1) - - Slavie Havířov
BUREŠ Jan 20. 7.68 6 (2) 1 - TORF-ESTE Pardubice
BUREŠ Jiří 17. 7.84 7 (2) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
BUREŠ Miroslav 12. 6.83 8 (1) 1 - Ebárna Boys Kladno
BUREŠ Petr 10. 8.79 5 (1) 1 1 Bulldogs Hodonín
BUREŠ Petr 1. 1.70 19 (2) - - Vojenské Lesy Praha
BUREŠ Vít 4. 4.73 1 (1) - - Ceto Brno
BURGET Vlastimil 24. 5.73 101 (5) 100 - ESTE a TORF-ESTE Pardubice
BURIAN Jiří . . 2 (1) - 1 FC ´83 Příbram
BURIAN Luboš . 9.90 23 (3) 10 8 Nasan Okruh NL Brno
BURIAN Marek .10.88 61 (4) 11 8 F.A.Zole Česká Lípa
BURIAN Martin 13.12.88 80 (5) 35 40 Arsenal Benešov
BURIAN Stanislav 12.10.88 8 (1) 1 2 VŠB Ostrava
BURIÁNEK Josef 24. 2.97 40 (4) 1 3 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
BURSA David . . 2 (1) - - Olympik Mělník B+A
BURSA Pavel . 3.85 29 (4) 5 2 GMM Jablonec n/N
BURSA Vladimír 22. 5.70 34 (5) - 2 Dalmach Turnov
BURŠÍK Tomáš 21. 2.85 164 (12) 87 63 AtraBrno, TanHodA, TanHodB, TanB A+B
BURY Michal 28.12.91 5 (1) - 1 Slávia Havířov
BURYAN Filip 11. 2.94 75 (4) 46 42 Likop Třinec
BURYÁN Jan 17. 2.77 16 (2) 5 6 Démoni Česká Lípa
BUŘIČ Petr 13. 5.62 21 (1) 10 - Sampdoria Ústí nad Labem
BUŘIČ Tomáš 4. 1.87 26 (3) 2 3 Herd Hradiště
BUŠ Daniel 28. 1.68 12 (2) 1 3 Kmochův odkaz Praha
BUZEK Michal 2.12.96 12 (3) 2 2 Olympik Mělník B+A
BŮŽEK Luboš 23.12.74 103 (6) 88 46 Čechie Slaný
BŮŽEK Patrik 19. 2.92 3 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
BŮŽEK Viktor 7. 6.02 10 (3) - - Baník Ostrava
BYSTROŇ Vratislav 24. 1.77 10 (2) - - Sokol Přívoz a SME Ostrava
BZONEK Jan 26. 8.92 41 (3) 20 13 Wizards Praha, VŠB Ostrava
CÁBA Robert 10. 5.76 2 (1) 1 1 Kmochův odkaz Praha
CABADAJ Tomáš 19. 4.97 14 (2) 8 13 Olympik Mělník B+A
CABAN Roman 21. 5.81 4 (2) 1 1 Atlantic Rakovník
CACÁK Milan 6. 3.94 1 (1) - - Arsenal Benešov
CAFOUREK Josef 13. 5.99 2 (1) - - Baník Chomutov
CACH Adam . 7.96 13 (1) 6 4 AC Hlinsko
CAIZL Pavel 9. 3.90 72 (7) 43 26 SK Kladno, Čechie Slaný
CAJTHAML Zbyněk 29. 6.71 29 (2) 31 7 Car system Cheb
CAKL Martin .12.00 20 (2) 14 10 Pramen Havlíčkův Brod
CAKL Roman 18. 9.71 44 (3) 34 - Alfa Liberec
CAMPOS ALMEIDA Kelvin . 2.01 5 (1) 4 4 Atraps Brno
CAPOVSKÝ Pavel 27. 4.99 10 (1) - - Baník Ostrava
CARBOL Nikolas 5. 8.99 4 (2) - - Baník Ostrava
CARDENAL DE JESUS Caio 30. 7.98 22 (2) 49 23 Boca juniors Krupka (Cesar)
CASKA Radek 23. 9.78 19 (1) 3 - Lucky Penguins Praha
CAUSIDIS Marek 26. 5.91 36 (2) 30 20 United Frýdek-Místek
CAUSIDIS Marián 18.10.88 42 (2) 32 24 United Frýdek-Místek
CECH Jaroslav 6.11.84 11 (2) 6 10 SK Volfířov
CECHMEISTER Roman 12. 9.76 26 (2) 4 7 SK Líšeň a Kalábek Brno
CENEK Čeněk 12. 9.92 60 (5) 41 24 Tango Hodonín A+B, Tango Brno B
CENEK Lukáš 28. 8.89 17 (2) 9 2 Egretta Bílovice
CERHA Aleš 23. 7.83 27 (3) 6 - Elfetex Plzeň
CÉSAR Dušan 30. 4.70 3 (2) - - Terasy Praha
CESTR Martin 27. 9.81 34 (2) 13 11 Arsenal Hlinsko
CIBRÍK Michal 13.10.96 56 (4) 29 34 Morgan, Boca Krupka, Combix
CICALA Aldo 12. 8.77 16 (2) 2 - Viktoria Žižkov B
CICALA David 8. 2.80 16 (2) 2 - Viktoria Žižkov B
CICALA Martin 20.10.67 4 (2) - - Viktoria Žižkov B
CICKO Tomáš 25.11.00 1 (1) - - Baník Chomutov
CIESLAR Josef 22.11.85 142 (8) 93 77 Likop Třinec
CIESLAR Martin 11. 3.75 21 (3) - 1 Likop Třinec
CIHELKA Michal 25. 1.77 34 (2) 11 - Lucky Penguins Praha
CIHLÁŘ Jan 2. 5.95 1 (1) - - Démoni Česká Lípa
CIHLÁŘ Pavel 18.10.70 19 (2) 14 - 3P Bosonohy Brno
CÍCHA Dalibor 21.10.89 22 (2) 4 5 VŠB Ostrava
CÍLEK Martin 15. 3.82 10 (1) - 1 Čechie Slaný
CIMPL . . 1 (1) 1 - FC Kladno
CIPRUŠ Radek 11. 9.92 2 (1) 3 1 Pramen Havlíčkův Brod
CÍSAŘ Bohuslav 11.12.75 12 (3) 3 3 Pramen Havlíčkův Brod
CÍSAŘ Marek 27. 3.74 68 (7) 43 70 Tábor, K-Sport J.Hradec
CÍSAŘ Pavel 8.11.76 1 (1) - - Vojenské Lesy Praha
CÍSAŘ Tomáš 28.11.82 48 (3) 1 6 FK Ml.Boleslav, Kmoch Praha
CMORIAK Štefan 9. 2.61 42 (3) - - SME Ostrava
CMORJÁK Tomáš . . 7 (1) - - Baník Ostrava
COUFAL Jakub . 7.01 11 (2) 3 2 Pramen Havlíčkův Brod
CRHONEK Ivo 9. 7.69 9 (1) 5 - GKS MOND Třinec
CSIKÁN Vojtěch 22.11.82 115 (9) 45 31 Likop Třinec
CUDRÁK Ondřej 24.11.65 21 (2) 16 - Čepo Poruba, Slávia Havířov
CULEK Michal 5. 9.84 39 (2) 30 18 1.HFC Ústí nad Labem
CUPÁK David 27. 5.89 37 (2) 41 34 Helas Brno
CUPÁK Vojtěch 12. 6.94 2 (1) - - Helas Brno
CURYLO Jan 20. 4.71 6 (1) - - SME Ostrava
CVIERTNA Adam 15.12.78 46 (4) 8 8 KFV Roub a Mikeska B
CVINGRÁF Patrik 31. 3.90 7 (2) - 1 Tango Brno B
CVRČEK Marek 26. 9.76 4 (1) - - Vojenské Lesy Praha
CYPRA Tomáš 15. 9.81 59 (4) 18 26 K-Pedros Tábor, K-Sport J.Hrad.
CZENE Pavel 23. 7.74 1 (1) - - Baník Ostrava
CZERNÝ Ladislav 21. 3.77 21 (2) 8 5 Ferram Opava
CZINA Patrik .10.99 2 (1) - - Baník Ostrava
ČABLÍK Pavel 15. 8.82 24 (4) 6 2 Čechie Slaný
ČADAN Miroslav 6. 7.65 2 (1) - - Čepo Poruba Poruba
ČADÍLEK . . 5 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
ČADINA Tomáš 18.12.78 5 (1) 1 - Pohoda Praha
ČÁHA František 12. 8.94 21 (3) 11 7 Wizards Praha
ČÁCHA Martin 6. 7.97 2 (1) 2 - Olympik Mělník B
ČÁLEK Karel . 7.84 24 (2) 9 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ČÁLEK Milan 31.10.77 9 (1) 14 2 SKP Kolín
ČÁLEK Pavel 21. 4.80 5 (1) 6 - Vojenské Lesy Praha
ČALKOVSKÝ Petr 27. 7.78 2 (1) - - Era-pack Chrudim
ČAMPA Rudolf 17. 6.83 19 (2) 14 2 Agromeli Brno
ČÁMSKÝ Milan . 7.91 54 (4) 14 15 Gardenline Litoměřice
ČÁNI Václav 17. 4.68 22 (1) - - Sampdoria Ústí nad Labem
ČÁP Dominik . 1.97 3 (1) - 1 TORF-ESTE Pardubice
ČÁP Michal 24. 4.86 92 (10) 56 40 Boca Chotěboř
ČAP Zdeněk 5. 5.71 7 (1) 3 3 SKP Kolín
ČAPEK Dušan 22. 8.84 151 (12) 69 45 Boca Chotěboř
ČAPEK Matěj 18. 2.92 37 (3) 9 5 Rapid Ústí n/L
ČAPEK Michal 6. 5.79 94 (9) 20 21 Boca Chotěboř
ČAPEK Pavel 7. 1.76 2 (1) 3 - Alfa Liberec
ČAPKA Jaroslav 17.10.77 1 (1) 1 - Megas Frenštát pod Radhoštěm
ČASTA Pavel 22.10.64 48 (3) 5 - Ajax Novesta Zlín
ČASTA Rostislav 7. 6.78 1 (1) - - K-Sport Jindřichův Hradec
ČÁSTKA Slavomír 7. 6.78 72 (5) 29 36 UFA Hradec Králové
ČAVERA Milan 20. 5.76 9 (1) 12 - HI-TEC Bílovec
ČAVERA Petr 11. 8.79 25 (3) 10 1 Ferram Opava
ČECH David 28. 7.84 91 (5) 67 45 K-Pedros Tábor
ČECH Jonáš . . 1 (1) - - Legie Příbram
ČECH Karel 24.10.68 3 (2) 1 - Kodymka Praha
ČECH Marcel 29. 4.72 3 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
ČECH Vojtěch 9. 7.01 33 (3) 31 16 Tango Hodonín
ČECHLOVSKÝ David 20. 9.72 52 (3) 52 - Gillotina Choceň
ČECHLOVSKÝ Patrik .11.92 23 (2) - - Gillotina Choceň
ČECHLOVSKÝ Petr 11.10.75 146 (9) 146 62 Gillotina Choceň
ČECHOVSKÝ . . 1 (1) - - Tango Hodonín
ČECHURA Jan 4. 1.91 56 (4) 3 7 Wizards DDM Praha
ČEJCHAN Ondřej 2. 9.85 22 (2) - 1 Goll Běloves
ČEJKA Ladislav 14. 7.77 45 (3) 60 - Vojenské Lesy Praha
ČEJKA Lukáš 7. 3.81 43 (3) 6 10 Nasan okruh Brno
ČEJKA Václav 14.10.69 2 (1) - - Ebárna Boys Kladno
ČELŮSTKA Petr 11. 1.74 6 (1) 3 2 Ferram Opava
ČEMUS Jan 8. 1.70 6 (1) 4 - Lucky Penguins Praha
ČEP Radim 3. 7.82 95 (5) 2 6 Tomson STŽ Brno
ČEPELÍK Jaroslav . . 1 (1) - 1 Dalmach Turnov
ČERBAČESKÝ Ondřej 29.11.92 41 (6) 12 8 Wizards Praha
ČERMÁK Dominik 30. 5.95 1 (1) - - Boca juniors Krupka
ČERMÁK Filip . . 5 (2) 2 2 Atraps Modřice
ČERMÁK Jan 8. 4.79 11 (1) 3 3 Olympik Mělník B
ČERMÁK Jan 21. 1.96 27 (4) 7 4 Malibu Mladá Boleslav
ČERMÁK Jan . 8.04 17 (2) 14 16 Absolut Černý Dub
ČERMÁK Jiří 18. 6.77 20 (2) 4 - Kormidlo Brno
ČERMÁK Michal 18. 8.64 12 (2) 1 - Kodymka Praha
ČERMÁK Michal 5.12.68 29 (5) 24 - TORF-ESTE Pardubice
ČERMÁK Petr 27. 7.59 3 (1) 4 - Botafogo Mladá Boleslav
ČERMÁK Petr 3. 5.63 21 (3) 14 - Arsenal Benešov
ČERMÁK Vlastimil 25.10.69 30 (2) - - Santa Fé Benešov
ČERMÍN Lukáš 25. 2.78 17 (2) 6 - Arsenal Benešov
ČERNEK Lukáš . 8.93 11 (1) 10 - Tango Hodonín B
ČERNÍK Ivan 31. 3.59 3 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
ČERNÍN Aleš . 2.72 3 (2) - 1 F.A.Zole Česká Lípa
ČERNOHORSKÝ Adam 25. 3.95 24 (2) 13 5 VŠB Ostrava, Ferram Opava
ČERNOHORSKÝ Antonín 2. 1.98 1 (1) - - Combix Ústí n/L
ČERNOHORSKÝ Arnošt 14. 4.90 47 (3) 33 23 Combix Ústí n/L
ČERNOHORSKÝ Lukáš 12. 1.85 23 (3) 7 3 Indoss, Delta a 1.FC Šumperk
ČERNOHORSKÝ Michael 11. 2.93 30 (3) 19 4 Wizards Praha
ČERNOHOUS Petr 25. 2.64 8 (1) - - Tosta Petrov
ČERNOCH David 4. 5.92 5 (1) - - Barracuda Jakubčovice
ČERNOCH Jan 18.12.83 7 (2) 2 - Slávia Havířov
ČERNÝ . . 3 (1) - - Tiradores Ústí n/L
ČERNÝ Dan 8. 2.80 14 (2) 6 1 Morcan ŽV Brno
ČERNÝ Daniel .. 17 (1) 13 6 Nasan okruh Brno
ČERNÝ Jaroslav 9. 3.52 13 (6) - - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ČERNÝ Jiří 28.11.64 10 (1) - - SKP Kolín
ČERNÝ Lukáš 19. 1.90 17 (2) 6 1 Agromeli Brno
ČERNÝ Martin . . 2 (1) - - Balticflora Unt. Teplice
ČERNÝ Martin 30. 1.88 84 (5) 1 6 Nasan okruh Brno
ČERNÝ Michal 12.10.82 56 (5) 32 42 UFA HK, Nejzbach B
ČERNÝ Pavel 5.10.64 16 (1) 6 - Helas Brno
ČERNÝ Pavel 20.10.64 6 (1) 1 - Vojenské Lesy Praha
ČERNÝ Pavel 19. 6.78 36 (2) 16 - Arsenal Hlinsko
ČERNÝ Petr 13. 1.69 88 (4) 1 - Platan Písek
ČERNÝ Petr 13. 9.75 24 (4) - - UFA Hradec Králové
ČERNÝ Tomáš . . 8 (1) 8 2 United Kadaň
ČERNÝ Václav . . 1 (1) 1 1 Baník Chomutov
ČERVENKA Luboš 29.12.84 7 (1) 4 - K-Pedros Tábor
ČERVENKA Martin . 4.83 23 (3) 2 2 SK Líšeň Brno
ČERVENKA Petr 15.12.78 5 (1) - - Ebárna Boys Kladno
ČERVENKA Petr . . 1 (1) - - SKUP Olomouc
ČERVENKA Richard 4. 2.70 6 (1) - - Bulldogs Ivančice
ČERVENKA Zdeněk 29. 8.78 28 (2) 17 - SK Krmelín
ČERVENÝ Jaroslav 11. 7.75 44 (4) 17 1 Atlantic Rakovník
ČERVENÝ Pavel 14.11.82 17 (3) 2 2 Květnice Tišnov
ČERVENÝ Štěpán 6. 2.00 3 (2) - - SKUP Olomouc
ČERVEŇÁK Antonín 16. 2.70 5 (1) - - Ajax Cheb
ČERVEŇÁK Patrik . 2.96 1 (1) - - ISŠ Příbram
ČERVEŇÁK Robert . 4.72 15 (1) 3 - SFK Cheb
ČERVÍN Roman . 2.89 11 (2) - - Pramen Havlíčkův Brod
ČERVINKA Vladimír 18. 3.59 2 (1) - - Lazor Vyškov
ČEŘOVSKÝ Lukáš 17. 9.94 20 (2) 20 11 Pampuch Liberec
ČESLÁK Tomáš 8. 6.93 1 (1) - - Combix Ústí n/L
ČIBENKA Richard 14.10.76 3 (1) - 1 FC United Kadaň
ČIČKO Stanislav .10.88 31 (2) - - Komax Kunčice
ČIHÁK Milan 13. 5.73 20 (2) 12 - Vojenské Lesy Praha
ČIHÁK Radek 26. 6.78 11 (1) 6 - Pramen Havlíčkův Brod
ČÍHAL Daniel 3. 9.92 1 (1) - - Morgan Teplice
ČIKARA Petr 23. 1.81 25 (3) - - Viktoria Žižkov B, Rohožník
ČIPERA David . 7.00 19 (1) 12 17 Arsenal Bernešov
ČISÁR Jan 11. 5.94 24 (3) 25 9 Boca Krupka, Combix ÚL
ČISÁR Lukáš 7. 2.99 3 (1) 1 1 Combix Ústí n/L
ČÍŠE Zdeněk 20. 3.73 4 (1) 3 - Pohoda Praha
ČÍTEK Petr 20. 8.74 7 (1) 7 6 1.HFC Ústí n/L
ČÍŽEK David 21.10.92 4 (1) 4 - FC Brandýsek
ČÍŽEK Jindřich 4. 6.74 84 (4) - 4 SK Kladno, Čechie Slaný
ČÍŽEK Ondřej 9.12.83 28 (2) 1 5 FC Mnichovo Hradiště
ČIŽNÁR Martin 13. 1.78 36 (3) 52 10 Draci Karlovy Vary
ČIŽNÁR Milan 28. 4.76 4 (1) 4 - Draci Karlovy Vary
ČOPÁK Robin 9. 2.91 3 (1) 4 1 Slávia Havířov
ČOUPEK Jan . 5.92 3 (2) 1 - Helas Brno
ČOUPEK Jan 24.12.67 5 (1) 1 - Fauna Brno
ČUBA Marcel 12.12.75 17 (2) 3 8 Terasy Praha
ČUBOK Jan 25. 7.91 8 (1) - - Medvědi Malé Hoštice
ČUHEL Petr 4. 1.65 4 (1) 9 - Helas Brno
ČURDA Jan 28. 8.88 134 (10) 58 45 SK Kladno
ČURDA Martin 16. 1.64 135 (7) 26 - Ebárna Boys Kladno
ČUREJA Rudolf 22. 1.75 15 (2) 12 - Lucky Penguins Praha
ČVANČARA Jakub 28. 6.91 7 (2) 1 2 Démoni Česká Lípa
DA COSTA Antonio Paulo 27. 1.82 30 (3) 3 16 Morgan Teplice, Krupka (Jeronimo)
DALECKÝ Martin 6. 4.74 19 (1) 11 - Arsenal Hlinsko
DALECKÝ Milan 8. 7.74 42 (4) 25 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
DALECKÝ Radek 15. 9.72 72 (4) 15 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
DAMBORSKÝ Ondřej . . 7 (1) - 1 SK Líšeň Brno
DAMBORSKÝ Ondřej 31. 8.92 4 (2) - - Wizards Praha
DÁMEC Jan 14. 4.76 22 (2) 21 - Kodymka Praha
DANCZIK Martin . . 1 (1) - - Herd Hradiště
DANČ Hynek 7. 1.77 33 (2) 28 - Bohemia a SFK Cheb
DANĚK Jakub 22. 3.00 3 (3) 3 2 FTZS B, Zlej se(n) Liberec
DANÍČEK Nikolas 21.10.91 13 (1) 7 1 Andy Liberec
DANÍČEK Radek 7.11.83 10 (2) 1 2 Andy Liberec
DANIEL Jan 7. 3.95 49 (5) 12 7 Gamaspol Jeseník
DANKO Oleksandr 7. 7.99 9 (3) 6 3 Helas B, Atraps Modřice
DAŇHEL Martin 7. 2.81 1 (1) - - Terasy Praha
DAREBNÍK Ladislav 6. 8.87 5 (1) - - VŠB Ostrava
DA SILVA JUNIOR Manoel Luiz . 8.00 15 (1) 6 5 Atraps Brno
DASTYCH David 22. 3.94 5 (1) 3 3 TORF FAZ Pardubice
DASTYCH Jakub 17. 4.01 5 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
DAŠEK Jan 3. 1.65 26 (1) 10 - Combix Ústí nad Labem
DAŠEVSKÝ Tomáš 17. 9.67 33 (2) 6 - Ferram Opava
DAVID Lukáš . . 6 (1) - - Bazooka Uherské Hradiště
DAVID Michal 17. 9.73 18 (2) 45 - Sparta Slaný
DAVÍDEK Oldřich 27. 8.73 55 (4) 25 3 Bossard a Kormidlo Brno
DĚDEK Dominik . 4.98 3 (1) 2 1 FTZS Liberec B
DĚDIČ Jan 18.12.88 5 (2) 1 1 Betis, Baltic.Unt. Teplice
DEJ Martin 19. 1.88 4 (2) - 1 VŠB Ostrava
DĚKAN Jakub 5. 5.92 1 (1) - - Zlej se(n) Liberec
DEMČENKO Jevgenij 10. 1.87 22 (2) 13 20 Combix Ústí n/L
DEME Richard 22. 6.73 101 (6) 110 - Letňany Praha, Platan Písek
DEME Robert 25. 8.75 69 (3) 63 - Platan Písek
DEMEL Jan 1. 1.87 20 (3) 24 10 VŠB, Kunčice, Jistebník B
DEMETER Aleš . 3.01 2 (1) 1 - Jerigo Plzeň
DEMETER Libor . 7.97 5 (1) 4 1 Gamaspol Jeseník
DEMETER Robin 21.12.89 1 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
DEMETER Václav . 6.00 17 (2) 6 5 Olympik Mělník B
DEMJANOVIČ Marek 7. 2.81 5 (1) 5 2 Bulldogs Hodonín
DEMKE Lukáš 19. 6.91 44 (3) 44 20 Démoni Česká Lípa
DEMKO Luboš 15. 1.93 7 (1) - - ASM Dolní Loučky
DEMYANCHUK Viktor 7. 3.80 14 (1) 4 1 SK Kladno
DERÍK Nikolas 12. 5.95 21 (3) 7 3 Baník Ostrava
DERKA Jan 2. 8.90 14 (1) - 2 Amor Vyškov
DEVÁTÝ Michal . 9.02 24 (2) 16 3 FTZS B Liberec
DIČKA Tibor 20. 2.92 39 (5) 1 2 Roub, United F-M, CCJ B
DIDO Patrik . . 1 (1) - 3 Andy Liberec
DIEPOLD Jaroslav 20. 4.71 9 (1) 7 - Indoss Plzeň
DÍL Jan 28. 2.97 4 (2) 3 2 Pampuch Liberec
DIOGO Henrique Paolo . . 1 (1) - - Atraps Modřice
DISTEL František 9. 5.68 1 (1) - 1 K-sport Jindřichův Hradec
DITTERT Martin 27. 5.86 9 (1) - - Komax Kunčice
DIVÁCKÝ Marek . . 1 (1) 1 1 ASM Dolní Loučky
DIVÁCKÝ Přemysl 6. 9.49 15 (3) 2 1 Sport bar Chrlice
DIVÁCKÝ Přemysl 31.10.72 16 (4) 7 - Sport bar Chrlice
DIVECKÝ Vladimír 20. 1.63 20 (1) 11 - Nemesis Hradec Králové
DIVINA Václav 19. 9.77 35 (2) 6 5 Likop Třinec
DIVIŠ Jan 14.12.69 7 (3) 6 - Indoss Plzeň
DIVIŠ Jakub . 7.95 2 (1) - - Indoss Plzeň
DIVIŠ Martin 5. 6.91 31 (2) 34 14 Goll Běloves
DLASK Jakub 4. 6.00 11 (3) 1 - FTZS B, Zlej se(n) Liberec
DLASK Tomáš . . 3 (1) - - FTZS B Liberec
DLESK Miroslav 8. 7.72 4 (1) 3 - Konflikt Praha
DLESK Petr 26. 9.79 25 (4) 16 - Sokol N.Hospoda + Motáček Plzeň
DLESK Tomáš 25. 9.76 6 (2) 4 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
DLOUHÝ Jakub . . 4 (3) - - Dalmach Turnov
DLOUHÝ Jiří 20. 9.73 2 (1) 1 - CFC Letňany Praha
DLOUHÝ Martin 3. 3.75 65 (5) 61 37 Rapid Ústí n/L, Viktoria Žižkov B
DLOUHÝ Stanislav 15. 8.76 24 (2) 22 - Bohemia a SFK Cheb
DLUGOŠ Jan 23. 6.68 3 (1) 1 - TJ Borek
DLUHOŠ Adam 6. 2.99 47 (3) 6 11 Baník Ostrava
DLUHOŠ Lukáš 2.11.81 11 (1) - - Sokol Přívoz Ostrava
DO Tomáš . 3.93 16 (2) 2 2 Atraps-Hombres Brno
DOBEŠ Ivo 6. 4.83 1 (1) - - VŠB Ostrava
DOBEŠ Miroslav . . 1 (1) 1 - Herd Hradiště
DOBEŠ Petr 25. 8.75 9 (1) 4 2 Bulldogs Ivančice
DOBEŠ Tomáš 26. 2.76 17 (2) 10 4 Bulldogs Hodonín
DOBIÁŠ Jakub . . 5 (1) 5 1 Gardenline Litoměřice
DOBIÁŠ Matěj . . 13 (2) 12 5 Interobal Plzeň B
DOBIÁŠ Michal . 2.89 54 (3) 14 9 Komax Kunčice
DOBROVOLNÝ Aleš 22.10.75 7 (1) 3 - Alfa Liberec
DOBROVOLNÝ Petr 29. 8.77 84 (9) 65 16 Agromeli, Kormidlo a KP Brno
DOČEKAL Lukáš . 2.99 52 (5) 9 11 Boca Chotěboř
DOČEKAL Miroslav 3. 1.80 19 (2) 25 4 Car system a SFK Cheb
DOHANIČ Miloš 8.10.68 3 (1) 3 - Platan Písek
DOHNAL Aleš 10. 7.86 10 (2) - 1 Gamaspol Jeseník
DOHNAL Jiří 5. 8.76 14 (3) 11 - Vojenské Lesy Praha
DOHNAL Petr 24. 5.64 47 (4) - - Car system Cheb
DOKOUPIL Jan 1. 9.95 5 (2) - 1 Olympik Mělník
DOLANSKÝ Libor 22. 4.62 21 (1) 2 - Man Ostrava
DOLECHEK Danyil . . 48 (5) 64 33 Bamík Chomutov
DOLEJŠ Jaroslav 7. 3.74 21 (2) - - V.Lesy, Arsenal Benešov, Pohoda
DOLEJŠKA Jan 23. 2.91 33 (5) 7 5 Wizards DDM Praha
DOLEJŠKA Matěj 6. 3.90 2 (1) 1 4 Spartak Perštejn
DOLEŽAL Adam 5. 8.79 47 (4) 4 1 Atlantic Rakovník
DOLEŽAL Aleš 13. 5.67 33 (4) 29 - Arsenal a Santa Fé Benešov
DOLEŽAL Dušan 27. 1.70 12 (1) 3 - Kalábek Brno
DOLEŽAL Jan 2.11.90 11 (2) 2 4 ISŠ a FC ´83 Příbram
DOLEŽAL Jan . 1.89 1 (1) - 1 Alfa Liberec
DOLEŽAL Jiří . 5.98 5 (1) 5 2 SK Kladno
DOLEŽAL Lukáš 5. 2.84 3 (1) 2 - Vojenské Lesy Praha
DOLEŽAL Martin 29. 5.80 74 (8) 82 31 Boca Chotěboř
DOLEŽAL Martin 18.12.80 4 (1) - - Tango Brno
DOLEŽAL Ondřej . . 3 (1) - - Pampuch Liberec
DOLEŽAL Petr 28. 2.83 1 (1) - - Boca Chotěboř
DOLEŽAL Tomáš 31.10.89 39 (3) 10 3 FK Mladá Boleslav
DOLEŽAL Vlastimil 24. 4.69 19 (2) 15 - Santa Fé Benešov
DOLEŽEL Jiří 15. 7.69 101 (5) 19 - TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Praha
DOLEŽEL Jiří 26. 9.93 8 (1) 4 1 Sparta Praha
DOLEŽEL Pavel 2. 6.76 5 (2) 2 1 Slavia Liberec
DOLINSKÝ Martin 25. 4.64 9 (1) 2 - Sampdoria Ústí nad Labem
DOLNÍČEK Ondřej .12.05 11 (1) 8 1 Nejzbach Vysoké Mýto
DOMÁCÍ Jiří 30. 3.77 2 (1) - - FC Mnichovo Hradiště
DOMANSKÝ Martin . . 10 (1) - 1 VŠSK UTB Zlín
DOMAS Lukáš 10. 4.83 22 (2) 15 8 FT Františkovy lázně
DöMISCH Martin 29. 9.78 35 (2) 9 - Viktoria Žižkov B
DONÁT Vladislav 10.10.85 16 (2) 21 3 Andy Liberec
DORKO Jaroslav 19.11.70 8 (1) 2 - Lazor Vyškov
DORNAY Jan 24.10.83 26 (2) 20 6 Helas Brno
DORŇÁK Petr . . 15 (1) 1 - Komax Kunčice
DOROZLO David 25. 4.84 29 (4) 11 12 Sláv.Havířov, Likop Třinec
DORT Filip 27. 7.80 1 (1) 4 - Vojenské Lesy Praha
DORŮŠEK Michal 19. 4.76 5 (2) 2 2 Jerevan Slavičín
DOSTÁL Daniel 25. 5.90 1 (1) - 1 Alfa Liberec
DOSTÁL Ivan 7.10.74 1 (1) - - Gillotina Choceň
DOSTÁL Jakub 6. 6.84 67 (6) 18 20 UFA HK, Nejzbach VM B
DOSTÁL Jaroslav 17. 2.96 14 (5) - - Gamaspol Jeseník
DOSTÁL Martin 22.12.77 10 (3) 2 - Kormidlo Brno
DOSTÁL Patrik . 6.72 5 (1) 1 - Tatran Jakubčovice
DOSTÁL Zdeněk 19.10.79 60 (4) 85 38 Pramen HB, Arsenal Hlinsko
DOSTÁLEK Karel 28. 1.57 24 (2) - - Geodetické sdružení Příbram
DOSTÁLEK Martin 28. 5.84 14 (2) 6 3 FC '83 + GS Příbram
DOSTÁLEK Tomáš 3. 8.79 8 (3) 2 5 Boca Chotěboř
DOŠEK Milan 5. 7.81 11 (1) 4 5 Atlantic Rakovník
DOUBRAVSKÝ Bohumír 15. 5.93 25 (5) 20 17 Tango Hodonín A
DOUDA Adam 9. 9.94 1 (1) - 1 GMM Jablonec n/S
DOUŠA Václav 31. 7.61 2 (1) - - KLC Klobuky
DOUTNÁČ Radim 14. 4.82 1 (1) - - Los Pedros Tábor
DRÁB Václav 30. 4.83 2 (1) - - Rohožník Praha
DRÁBEK Martin . . 5 (1) 1 1 SB Chrlice
DRAGOUN Štěpán . . 9 (2) - - Malibu Mladá Boleslav
DRAGOUN Zdeněk 20. 8.72 10 (3) 1 - Botafogo Mladá Boleslav
DRAHOŠ Jan 10. 8.73 11 (2) 14 10 Draci Karlovy Vary
DRAŠNAR Vilém 3. 7.69 32 (3) 55 - Vojenské Lesy Pha, Botafogo MB
DRAŽAN Michal . 1.81 11 (1) 3 5 Legie Příbram
DRBAL Tomáš 5. 8.80 1 (1) - 1 Selp Praha
DRBOHLAV Ondřej 9. 2.89 5 (2) - - Pampuch Liberec
DRECHSLER Jiří . 9.75 2 (1) - - FC ´83 Příbram
DRESLER Jan 16. 9.87 3 (1) - 1 Selp Praha
DREXLER David 20. 4.94 1 (1) - - Ferram Opava
DRGA Jiří 24.12.80 10 (1) - - VVM-IPSO Bílovec
DRGA Michal 25. 3.78 5 (1) - - Ajax Novesta Zlín
DROBNÝ . . 2 (1) 1 2 SKUP Olomouc
DRVOTA Petr 9. 6.73 48 (4) 28 - Gillotina Choceň
DŘEVĚNÝ Radek 24. 7.66 30 (1) 5 - Slza Znojmo
DŘEVOJAN Filip . 3.98 21 (1) 2 9 Arsenal Beneěšov
DUBNICKÝ Vendelín 2.11.76 22 (2) 15 - Slávia Havířov
DUBOVÝ Lukáš 19. 9.74 32 (5) 3 3 Slavia Liberec
DUBSKÝ Lukáš 31.12.78 31 (2) 17 - Michálek Chrudim
DUBSKÝ Ondřej . . 1 (1) - - Sparta Praha
DUBSKÝ Václav . . 4 (1) - 2 TS Bakov n/J
DUCAR Filip . . 1 (1) - - Mikeska Ostrava
DUDA Pavel 17. 6.77 11 (2) - - VŠB Ostrava
DUDA Rostislav 31.12.78 84 (4) 48 43 Likop Třinec
DUDA Štěpán 7. 5.94 47 (4) 32 20 GMM Jablonec, Chotěboř
DUDEK Ladislav 28.11.68 20 (1) - - Lucky Penguins Praha
DUFEK Aleš 3.12.88 85 (6) 41 14 Tango A+B a Tomson
DUFEK Daniel 25. 8.79 26 (2) 9 7 Materia Sokolov
DUFEK David . 4.80 24 (3) 22 9 Slavia Liberec
DUFEK Josef 5. 4.53 69 (3) 1 - Vojenské Lesy Praha
DUFEK Lukáš 31.10.79 18 (1) 10 2 AFC Celtic Kladno
DUFEK Petr 10. 7.80 18 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
DUCHEK Dominik 11. 2.99 8 (1) - - Interobal Plzeň B
DUCHNIČ Oleg 4. 1.85 8 (1) 15 4 UFA Hradec Králové
DUCHOŇ David 25. 4.76 21 (2) - - Kalábek Brno
DUNÍK Tomáš 10.12.81 28 (3) 1 4 Olympik Mělník A+B
DUNKA . . 1 (1) 1 - Tango Hodonín
DUNKA Rudolf 25. 1.72 18 (2) 5 - Adamíček Český Krumlov
DURČEK Václav 21. 4.83 6 (1) 5 - 1.HFC Ústí n/L
DUŠÁNEK Lukáš 25. 3.86 16 (1) 7 7 Démoni Česká Lípa
DUŠEK Adam . . 7 (1) 4 1 Ferram Opava
DUŠEK David 23.12.87 11 (3) 3 4 Wizards Praha
DUŠEK Karel 12.10.74 41 (3) 32 - Bohemians a Letňany Praha
DUŠEK Michal 25. 8.77 2 (1) - - Bohemians CMF Praha
DUŠEK Milan .. 10 (1) 5 - Geodetické sdružení Příbram
DUŠEK Tomáš 9. 4.85 17 (1) 5 - Nejzbach Vysoké Mýto B
DUŠEK Zdeněk . . 6 (2) - - Boca juniors Krupka
DUŠEK Zdeněk 20. 3.81 6 (1) 2 - TORF-ESTE Pardubice
DUTKA Jakub 9. 3.86 13 (2) 3 5 Démoni Česká Lípa
DVORSKÝ Filip 15. 9.80 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
DVORSKÝ Michal . . 19 (2) 1 1 Pampuch Liberec
DVOŘÁČEK Daniel . . 1 (1) - - Baník Chomutov
DVOŘÁČEK Jiří 8. 8.81 7 (1) 4 1 Goll Běloves
DVOŘÁČEK Josef 12. 2.73 9 (1) - - Harnach Brno
DVOŘÁČEK Ladislav 30. 1.77 4 (1) - - Dino Brno
DVOŘÁČEK Lukáš 21.12.88 17 (2) 12 6 Tango Brno A+B
DVOŘÁČEK Michal 29. 4.65 7 (2) 6 - Viktoria Žižkov B
DVOŘÁČEK Michal 5.12.81 4 (1) 1 1 Sport bar Chrlice
DVOŘÁČEK Michal 10. 3.87 19 (6) - - Malibu Mladá Boleslav
DVOŘÁČEK Roman 22. 2.89 4 (3) - - Malibu Mladá Boleslav
DVOŘÁČEK Václav 25. 6.76 33 (3) - - Sparta Slaný
DVOŘÁČEK Zdeněk 19. 2.74 35 (2) - - 3P Bosonohy Brno
DVOŘÁK . . 2 (1) 1 - Sparta Praha
DVOŘÁK . . 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Daniel 16. 7.78 195 (10) 119 66 Mělník, Klokani, Rohožník
DVOŘÁK Daniel 17. 5.81 21 (2) 2 - Viktoria Žižkov B
DVOŘÁK David 13. 5.73 1 (1) - - Olympik Mělník
DVOŘÁK David 11.10.74 25 (2) 24 - Michálek Chrudim
DVOŘÁK Dominik . 6.97 27 (3) 23 12 Tiradores, Rapid Ústí n/L
DVOŘÁK Dušan 13. 3.71 34 (3) 65 4 Pramen HB, Era-pack Chrudim
DVOŘÁK František 4. 8.76 3 (1) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
DVOŘÁK Jakub 4.12.87 4 (2) - - Materia Sokolov
DVOŘÁK Jakub 8. 5.94 36 (2) - 3 Tango Hodonín
DVOŘÁK Jan 22. 6.96 38 (3) 5 6 Herd Hradiště
DVOŘÁK Jaroslav 15. 8.76 1 (1) - 1 1.HFC Ústí n/L
DVOŘÁK Jiří 5. 3.62 43 (3) 2 - Ebárna Boys Kladno
DVOŘÁK Jiří 16. 2.76 9 (2) 1 - Alfa Liberec
DVOŘÁK Josef 15. 4.81 11 (1) 2 2 Nejzbach Vysoké Mýto B
DVOŘÁK Martin . 2.02 14 (1) 7 7 Tiradores Ústí n/L
DVOŘÁK Michal 20. 7.87 62 (5) 28 18 Čechie Slaný, FC Brandýsek
DVOŘÁK Miloš 1. 4.73 26 (1) 5 - Fauna Brno (26.5.2020)
DVOŘÁK Miroslav 24. 9.76 16 (1) 10 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
DVOŘÁK Pavel 9. 8.71 3 (1) - - Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Pavel . 7.98 30 (3) - 1 SK Kladno
DVOŘÁK Petr 28.12.65 122 (6) 50 - Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Petr 3. 2.74 23 (1) 25 - Combix Ústí nad Labem
DVOŘÁK Stanislav 24. 3.75 12 (1) - - Lucky Penguins Praha
DVOŘÁK Tomáš 30. 3.76 5 (2) 2 1 Tango Brno
DVOŘÁK Viktor 10. 7.88 15 (2) 1 1 Květnice Tišnov, Helas Brno
DVOŘÁK Vlastislav 2.10.64 2 (1) - - Arsenal Benešov
DYDEK Roman 18. 6.69 18 (1) 20 - Helas Brno
DYMÁČEK Jan 29. 7.82 16 (1) 1 2 Tango Brno
DYNKA Viktor 3.12.70 5 (1) 1 - Ajax Novesta Zlín B
DYTRYCH Jan 28. 5.80 17 (2) - - Viktoria Žižkov B
DZIMKO Dominik 24. 5.94 1 (1) - - Olympik Mělník
DZIUBA Denis 26. 5.00 47 (5) 31 16 Baník Ostrava
DŽOBÁK Roman 14. 3.70 4 (1) 1 - Ajax Cheb
DŽUDŽA Martin 10.10.02 42 (4) 3 1 Boca Krupka, Rapid Ústí n/L
ĎOUBAL Petr 7. 9.88 7 (3) 3 1 Boca Chotěboř
ĎURICA Milan 20. 3.86 36 (4) 18 16 Absolut Černý Dub
ĎURICA Petr 16. 3.91 29 (3) 19 7 Barracuda Jakubčovice
ĎURIŠ Martin 28. 7.80 1 (1) - - Ceto Brno
ECKERT Roman 22.10.65 21 (1) - - Sampdoria Ústí nad Labem
EDER Ladislav 1. 1.80 3 (1) 2 - Botafogo Mladá Boleslav
EGERMAIER Luděk 22. 7.79 9 (2) 2 - Indoss a Elfetex Plzeň
EHRENBERGER Jan 5. 9.88 15 (3) 2 2 FK Mladá Boleslav, Nejzbach VM
EIMER Antonín . 5.87 1 (1) - 1 Goll Běloves
EIS Zdeněk 9. 1.82 3 (1) 1 - Arsenal Hlinsko
EISENREICH Jindřich 29. 5.92 41 (3) 64 23 Herd Hradiště
EITLER Jan 16.12.64 35 (2) 13 - Ebárna Boys Kladno
EKRT Roman 12. 7.79 87 (7) 1 6 Gardenline a Radobýl
ELICER David 11. 8.80 27 (2) 17 - RSC Čechie Slaný
ENDRYCH Luděk 6.11.72 31 (5) 7 - Ferram Opava
ENGEL Jiří 27.10.81 7 (1) 6 - Pohoda Praha
ENGELMANN Vojtěch 14. 2.61 18 (2) - - Rohožník Letňany PřF Praha
ENGELMANN Vojtěch 4. 7.89 3 (1) 1 - Rohožník Praha
ENŽL Jaroslav 3. 4.74 47 (4) 12 - Templář Ivančice
ERŠIL Zdeněk 21. 4.88 5 (1) 4 1 VŠB Ostrava
ERTEL Lukáš 28. 5.82 9 (1) 8 - SK Krmelín
EXNER Pavel 7. 9.94 4 (1) 2 - Baník Chomutov
FABO Jaroslav . 8.89 2 (1) - - Medvědi Malé Hoštice
FADLER Martin . 9.83 42 (3) 8 5 Gardeline Litoměřice
FAFEJTA Vladimír 21. 7.54 8 (1) - - Aston Villa Karlovy Vary
FAJGARA Pavel 13. 5.80 2 (1) - - Dukla Hodonín
FAJKUS Aleš .10.88 57 (6) 9 3 VŠB Ostrava
FALÁŘ Miloslav 6. 3.94 2 (1) 1 - Herd Hradiště
FALDÝN Milan . 8.80 8 (1) 4 2 Tatran Jakubčovice
FALKENBERG Robin . . 10 (2) 1 3 Dalmach Turnov
FALTYS Tomáš 24. 5.85 37 (2) 12 4 Nejzbach Vysoké Mýto B
FAMFULE Jan 13.12.59 14 (1) 1 - Platan Písek
FANTA Martin 15.12.75 32 (3) 17 - Botafogo Mladá Boleslav
FANTA Matěj 27. 6.84 1 (1) - - FC Mnichovo Hradiště
FANTA Miroslav . 5.85 6 (1) - - Olympik Mělník B
FARA Ladislav 2. 9.76 3 (1) - - SFK Cheb
FARÁŘ Martin 12.12.86 13 (2) 4 2 Baník Chomutov
FARID Sammy 2.11.03 2 (1) - - Baník Chomutov
FARKAŠ Darek 19. 1.99 36 (4) 17 5 SK Kladno
FARKÁŠ Jan . . 7 (2) 1 - VŠB Ostrava
FARMAČKA David 25. 1.91 2 (1) 1 - Tango Brno B
FASAN Richard 5. 6.74 70 (5) 38 7 VŠB Ostrava
FAU Tomáš 7. 7.85 7 (1) 1 1 Balticflora Unt. Teplice
FAZEKAŠ Martin 21. 3.81 38 (2) 1 6 Materia Sokolov
FEBRY . . 1 (1) - - Tango Hodonín
FEDOR Adam . 6.99 11 (1) 5 1 Wizards Praha
FEDORCO Jiří 10. 6.87 22 (2) 10 7 Motáček Plzeň
FEDORCO Michal 7. 2.90 16 (1) 13 6 Protec Plzeň
FEDOREK Ladislav . . 6 (1) 2 1 Herd Hradiště
FEDORIŠKA Jiří 6. 1.72 28 (2) 6 - Rusaco Litvínov
FEDORKO Jan 19. 4.93 18 (3) 3 5 Dalmach Turnov
FEJGL Daniel . 8.04 10 (2) 3 4 Bohemians futsal Praha
FEJGL Jiří 28. 8.74 66 (3) 60 - AC Hradec Králové
FEJZULLAHI Arton 5.12.01 14 (1) 2 1 Sparta Praha
FEJT Tomáš . 5.02 2 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
FEKETE Viliam 25. 2.83 1 (1) 3 - Geodetické sdružení Příbram
FELIX Martin 24. 6.75 4 (1) 2 - CFC Letňany Praha
FELLNER Daniel 4. 9.79 6 (1) 3 - Draci Karlovy Vary
FENCL Jan 5.11.70 126 (6) 58 5 Botafogo MB, Mnichovo Hradiště
FENDRICH Tomáš .11.95 33 (2) 28 11 VŠB Ostrava
FENYK Tomáš 30. 1.79 2 (2) - - Geodetické sdružení Příbram
FERANEC Albert 19. 1.62 23 (2) - - Sokol Nová Hospoda Plzeň
FERBY Jiří 19.10.97 45 (4) 5 8 Atraps, Tango Hodonín A+B
FERDAN Miroslav 18. 9.87 4 (2) - 3 FK Volfířov
FERENC Jan 13. 8.95 60 (7) 44 18 Baník Ostrava
FERGL Josef 24. 2.81 1 (1) 5 - Indoss Plzeň
FERKO Miroslav 7. 2.67 7 (1) 1 1 Draci Karlovy Vary
FERRY . . 1 (1) - 1 Atraps Modřice
FEŘTEK Václav 27. 3.67 18 (3) 14 - Sparta Slaný
FESSL David 28. 7.98 20 (3) 9 4 Žabinští Vlci Brno, Tango Hodonín
FIALA Aleš (Doblej) 2.11.71 25 (3) - - Mikeska Ostrava A+B
FIALA Aleš 7. 2.77 75 (5) 20 45 Olympik Mělník, 1.HFC Ústí
FIALA Luboš 15. 8.80 28 (2) 11 8 Materia Sokolov
FIALA Martin . 2.88 1 (1) - - Helas Brno
FIALA Martin 1. 2.74 8 (1) 2 - SK Krmelín
FIALA Michal 1. 2.89 4 (1) 1 - Balticflora Unt. Teplice
FIALA Patrik . . 1 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
FIALA Pavel 28.10.66 13 (1) 13 - Harnach Brno
FIALA Petr 10. 9.69 1 (1) - - Fauna Brno
FIALA Radim . . 1 (1) - - SB Chrlice
FIALA Robin 20. 3.91 16 (2) - - Amor Vyškov
FIALA Roman 28.10.66 8 (1) 1 - Harnach Brno
FIALA Vladislav 9. 8.65 44 (3) 42 - Dino Brno
FIALA Zdeněk 11. 2.85 35 (3) - 2 Egretta Bílovice, Agromeli Brno
FIALKA Tomáš 15. 3.98 37 (5) 16 13 SKUP Olomouc, Amor-Lazor Vyškov
FIC Milan 13. 5.84 29 (3) 14 6 Květnice Tišnov
FICEK Ondřej 18. 8.88 1 (1) - 1 Ferram Opava
FIDLER Milan 1. 7.78 7 (1) - - KLC Klobuky
FIDRICH David 5. 3.94 9 (1) 2 3 Malibu Mladá Boleslav
FIEDLER Jiří 3.10.04 27 (3) 2 2 Boca Chotěboř
FIEDLER Václav 28. 6.81 15 (2) - 1 Selp Praha, GS Příbram
FICHTNER Tomáš 8. 9.88 17 (1) 25 18 SK Kladno
FIKAR Daniel . 2.98 18 (2) 6 5 Pramen Havlíčkův Brod
FIKEJZ David 22. 2.85 1 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
FIKEJZ Radim 30. 6.87 4 (1) 1 - Kmochův odkaz Praha
FÍLA Petr 15. 3.76 23 (2) 8 - Vojenské Lesy Praha
FILA Roman 4.11.79 6 (1) 2 - Dino Brno
FILINGER David 12. 1.78 32 (4) 29 21 Perštejn Rapid Gardenline Helas
FILINGER Jaroslav 1. 6.92 19 (1) 27 16 Indoss Plzeň
FILIP Evžen 10.11.68 1 (1) - - K-sport Jindřichův Hradec
FILIP Miroslav 6. 2.93 36 (3) 28 14 Arsenal Benešov
FILIP Roman 18. 5.71 19 (6) 19 7 Arsenal Benešov
FILIP Vladimír 9. 4.78 34 (4) 18 9 Wizards, FK Ml.Bol., Selp Pha
FILÍPEK Jan 10.10.79 10 (1) 4 - Vojenské Lesy Praha
FILIPSKÝ Petr 9. 7.85 8 (1) 2 5 Bazooka Uherské Hradiště
FILLA Jakub 5. 3.98 24 (4) 2 2 Dalmach Turnov
FINKE Michal 3.10.73 91 (5) 145 - Bohemia a Ajax Cheb
FINKLÁR Martin 24. 1.87 1 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
FISCHER Oto 8.12.61 2 (1) 1 - Tosta Petrov
FISCHER Robert 28. 7.90 3 (1) 2 - K-Pedros Tábor
FIŠER Dalibor 26. 9.83 9 (1) - 1 Ferram Opava
FIŠER Filip . . 7 (1) - - Morgan Commando Teplice
FIŠER Karel 17. 4.86 3 (1) - 1 AFC Celtic Kladno
FIŠER Michal 14. 4.65 26 (1) - - Combix Ústí nad Labem
FIŠER Miroslav 26. 1.66 111 (7) 26 45 Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk 11.12.70 6 (2) 1 3 Pramen Havlíčkův Brod
FIŠKA Vilém 1. 4.73 63 (3) 19 - Sparta Slaný
FIŠNAR Lukáš .10.94 10 (1) 2 2 Komax Kunčice
FITKO Martin 25.11.85 16 (2) 11 10 Čechie Slaný, Olympik Mělník
FITZEL Tomáš 29.10.85 26 (2) 21 13 Gardenline, Viktoria Žiž. B
FLACHS Dominik 12. 6.97 6 (2) 1 - ASM D.Loučky, Amor-Lazor
FLAJZAR David . 6.96 17 (2) - - Amor Kloboučky Vyškov
FLAKSA Lukáš 12. 8.80 6 (1) 4 2 FC Františkovy lázně
FLENDROVSKÝ Petr 7.11.86 2 (1) - - Nasan okruh Brno
FLORIAN Tomáš 12. 7.96 11 (2) 2 3 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
FLUDER Jaromír 24. 9.69 17 (2) - - Ajax Novesta Zlín
FOJTÍK Bronislav 8. 3.91 10 (1) 2 - Jerevan Slavičín
FOJTÍK Dominik 3. 4.95 17 (1) 12 10 KFV Roub Vítkovice
FOJTÍK Marek 7. 5.73 2 (1) 1 - Adamíček Český Krumlov
FOLEJTAR Michal . . 2 (1) - - SK Kladno
FORAL Roman 23.12.97 40 (2) 26 18 VŠSK Zlín
FORGÁČ Ondřej 11.11.94 9 (1) 5 2 Agromeli Brno
FORMÁČEK David 30. 7.97 32 (4) 46 17 Boca Chotěboř
FORMÁČEK Tomáš 30. 3.01 6 (2) - 2 Boca Chotěboř
FORMAN Adam 17. 9.87 38 (4) 9 8 Interobal Plzeň B+A
FORMÁNEK Jiří . . 27 (2) 23 10 Morgan Teplice
FORMÁNEK Pavel 28. 9.83 39 (4) 28 14 Nejzbach VM, Michálek Chrudim
FORMÁNEK Tomáš 16.11.00 7 (3) 2 - Sparta Praha, Malibu Mladá Boleslav
FORRÓ Adam 23. 9.99 18 (2) 4 - Amor Vyškov
FORRÓ Daniel 17. 5.93 24 (2) 2 5 Amor Vyškov
FöRSTER Boris 4. 6.89 4 (1) 1 2 Baník Ostrava
FOŘT Jakub 10. 8.03 1 (1) - - Interobal Plzeň B
FOŘT Petr 27.10.76 7 (2) - - Arsenal Hlinsko
FOŘTÍK Jan . 6.88 1 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
FOUSEK Luboš . . 4 (1) 2 - Materia Sokolov
FRADICK Goes Conceicao 1.12.98 20 (1) 33 32 Boca Júniors Krupka
FRAJT Lukáš . . 13 (1) 6 1 Betis Kadaň
FRANC Jan . . 8 (2) 1 3 FTZS B Liberec
FRANCE Lukáš .10.01 5 (1) 3 - Wizards Praha
FRANĚK David 6. 6.83 20 (2) - - Klokani Vršovice Praha
FRANEK Rostislav 8. 4.76 38 (2) 8 10 Likop Třinec
FRANK Jakub . . 1 (1) 1 1 TEX-COLOR Písek
FRAŇO Marián 26.11.77 3 (1) - - Likop Třinec
FRATRIČ Rostislav 26. 7.70 18 (1) - 1 SK Krmelín
FREBORT Jaromír 4. 2.97 46 (9) 25 21 Baník Ostrava, KFV Roub
FREIBERG Roman 16. 4.68 3 (1) - - Nemesis Hradec Králové
FREISLER Petr 31. 1.66 21 (1) 11 - Megas Frenštát pod Radhoštěm
FREITAS SILVA Gustavo 17. 8.01 17 (1) 18 11 Boca Júniors Krupka
FRÉMUND Adam .12.95 35 (3) 12 8 Jerigo Plzeň
FRÉMUND Jan 11. 8.90 11 (1) - 2 Jerigo Plzeň
FREY Pavel 18. 5.80 23 (2) 19 5 Kmochův odkaz Praha
FRIČ David 17. 2.83 31 (4) 16 - SK a EB Kladno, Viktoria Ž. B
FRIDRICH Ladislav 9.12.81 14 (2) 5 - Ebárna Boys Kladno
FRIEDEL Pavel 14. 4.81 9 (1) 3 - VVM-IPSO Bílovec
FRIEDL Martin 16. 2.91 25 (2) 12 11 UFA Hradec Králové
FRIEDL Tomáš 1.10.73 66 (5) 19 32 Combix a 1.HFC Ústí n/L
FRIMMEL Denis 8. 1.94 2 (1) 4 - Atraps-Hombres Brno
FRIŠ Václav 24. 5.91 22 (1) 7 3 Sokol Dobřichovice
FRITSCHE Tomáš 28. 2.70 13 (2) 5 - Nejzbach Vysoké Mýto B
FRKALA Jan 2. 5.79 65 (6) 7 3 Slávia Havířov
FRNKA Jan . 1.82 27 (1) - - Démoni Česká Lípa
FRNKA Robert 22.11.75 16 (3) 3 - VŠB Ostrava
FRŇKA Petr 21.12.71 28 (2) 10 2 Rohožník Letňany PřF Praha
FRöHLICH René 23.11.70 13 (1) 10 - Krasno Valašské Meziříčí
FROHNA Jakub 2. 1.82 45 (4) 36 31 Gardenline, Klokani Praha
FROHNA Jan . . 12 (2) 2 2 Klokani Vršovice Praha
FROLDA Aleš 25. 2.80 6 (1) 4 - Pramen Havlíčkův Brod
FROLÍK David . . 2 (1) - 1 AFC Celtic Kladno
FROLÍK Jakub 18. 8.83 5 (1) - - RSC Čechie Slaný
FROLO David 15.11.90 3 (1) - - Jerevan Slavičín
FRONC Marek 2. 2.86 8 (1) - - Slávia Havířov
FRONK Zbyněk 11. 5.76 16 (4) 3 1 Atlantic Rakovník
FRűHBAUER Zdeněk . . 1 (1) - 1 Boca Chotěboř
FRÝBORT Vlastimil 30. 8.69 2 (1) - - Královo Pole Brno
FRYČ Libor 14. 2.67 26 (2) 13 13 Sokol Přívoz Ostrava
FRÝDL Jaroslav 3. 6.64 1 (1) - - Man Ostrava
FRYDRYCH Jan 29. 7.77 60 (5) 40 - VŠB Ostrava, Rohožník Praha
FRYŠ Radek 8.12.72 104 (7) 8 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
FRÝZEK Lukáš 16. 9.97 9 (1) 3 1 Olympik Mělník B
FUBŠO Roman 27. 1.74 52 (3) 25 14 SK Krmelín
FUČÍK Petr 20.12.73 75 (7) 52 - Ceto Brno
FUČÍK Vojtěch 15.10.81 30 (3) 16 - Ceto Brno
FÜHRER Tomáš 20.11.80 54 (4) 33 5 Sport bar Chrlice
FUCHSA Filip 21. 5.76 32 (2) 4 - Viktoria Žižkov B
FUJA Tomáš 3. 1.83 4 (1) 3 1 Motáček Plzeň
FUJDIAR Jaroslav 5.12.68 136 (8) 99 - Ebárna Boys Kladno
FUJDIAR Josef 27.10.65 127 (9) 177 3 Ebárna Boys Kladno
FUJDIAR Josef 23. 1.92 83 (7) 37 34 SK Kladno
FUKA Vladimír 18. 1.81 4 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
FUNDA Jiří 21. 6.95 3 (2) 2 1 Absolut Černý dub
FUNDA Ladislav 14.12.84 21 (1) 12 7 SKP Kolín
FUNIOK Matěj 20. 2.93 3 (1) - - KFV Roub Vítkovice
FUNTY Marek . 3.01 1 (1) - - Atraps Brno
FÜRBACHER Karel 21.11.82 2 (1) - 1 Motáček Plzeň
FURIK Martin 28. 6.93 82 (8) 58 17 Gamaspol Jeseník
FÜSS Marek 25. 3.81 57 (4) 21 8 Medvědi Malé Hoštice
GÁBA Jiří 31. 1.70 25 (3) 22 - Delta-Real Šumperk
GABČO Josef 6. 2.73 46 (4) 57 24 Olympik Mělník A+B
GABČO Josef 19. 9.93 111 (8) 143 101 Olympik Mělník B+A
GÁBOR Pavel 17. 8.73 25 (2) 15 - Adamíček Český Krumlov
GABRIEL Jakub 30. 7.76 34 (2) 7 - Botafogo Mladá Boleslav
GABRIEL Jiří . . 1 (1) - - Wizards DDM Praha
GADLENA Otakar 22. 6.63 4 (1) - - ESTE Pardubice
GAJDOŠ Jaroslav 9. 3.65 11 (1) 9 - Alfa Liberec
GAJDOŠ Martin . . 47 (3) 36 23 Rapid Ústí n/L
GAJDOŠ Michal 9.10.82 13 (2) 7 4 Materia Sokolov
GALBAVÝ Josef 16. 7.81 36 (3) 25 - EB Kladno, Sparta Slaný
GALIA Denis . 4.04 7 (2) 2 3 Helas Brno B
GALIA Radim 4. 5.87 35 (2) 14 11 Komax Kunčice
GALIA Tomáš 13. 1.83 44 (4) 35 26 Amor-Lazor Vyškov
GALLE Tomáš 21. 4.68 3 (1) - - Dalmach Turnov
GALUS Martin 19. 3.90 54 (5) 45 14 Baník Ostrava, KFV Roub
GALUŠKA Michal 29.11.85 11 (3) 2 2 VŠB Ostrava
GANAJ Dalibor 16. 3.88 3 (2) 5 1 Slávia Havířov
GANAJ Martin 20. 2.85 32 (6) 22 5 Slávia Havířov
GANSUKH Chongor . . 28 (2) 12 6 Tiradores, Boca Júniors Krupka
GARGOŠ Michael 9.10.75 60 (4) 31 19 Medvědi Malé Hoštice
GAŠTAN Lubomír 3. 6.69 41 (2) 66 - Ceto a Lazio Brno
GAŠTAN Vladimír 9. 6.72 29 (1) 37 - Lazio Brno
GAVELČÍK Lukáš 2. 1.79 82 (6) 103 28 Agromeli Brno
GAZDA Pavel 15. 8.74 1 (1) - - Viktoria Žižkov B
GAZDÍK Ladislav .11.92 1 (1) - - Olympik Mělník
GAŽI Matěj 1. 8.94 35 (3) 18 3 KFV Roub Vítkovice
GAŽI Štefan 5. 9.00 10 (1) 9 3 ASM Dolní Loučky
GEBAUER Jiří 27. 7.75 5 (2) - - Ferram Opava
GEBAUER Roman 3. 5.71 1 (1) 1 - SME Ostrava
GEBHART Michal 16.10.95 2 (1) - - Tango Hodonín B
GEDEON Filip 1. 8.02 42 (6) 34 36 Baník Chomutov
GEISSLER Jiří 29. 3.93 22 (1) - - Sokol Dobřichovice
GELAČÁK Libor . 6.81 2 (1) 1 - Baník Ostrava
GELNAR David 10. 4.74 12 (1) 7 - Man Ostrava
GELNAR Petr 11. 1.79 105 (9) 4 2 VŠB Ostrava, VVM-IPSO Bílovec
GELNAR Roman 9. 2.82 12 (2) 4 - VVM-IPSO Bílovec
GERČÁK Jakub 22.11.90 27 (3) 19 15 Nejzbach Vysoké Mýto
GERČÁK Libor 22. 7.75 33 (3) 2 14 Nejzbach V.Mýto, Helas Brno
GERGELA Jaroslav 31. 8.80 26 (3) 15 1 VŠB Ostrava
GERGELY Ludvík 18. 4.72 10 (1) 3 - Draci Karlovy Vary
GERŽA Milan . 5.86 1 (1) - - Květnice Tišnov
GILLERN Adam . . 2 (1) - 1 VŠSK UTB Zlín
GINTER Jaroslav 29. 4.73 8 (2) 1 - AC Rose Kadaň
GINZEL Karel 5.11.68 37 (5) 7 - Adamíček Český Krumlov
GINZEL Zbyněk 27.11.70 99 (6) 328 - Adamíček Český Krumlov
GLAC Antonín 23. 9.71 4 (1) - - Mikeska Ostrava
GLAC Petr 14. 5.85 35 (2) 18 12 Gamaspol Jeseník
GLENCNER Roman 4. 2.70 5 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
GLöCKNER Lukáš 13. 1.96 16 (2) 11 7 Malibu Mladá Boleslav
GLOMB Jiří 23. 9.61 23 (3) 10 - Arsenal Benešov
GLOZYGA David 15. 4.83 3 (2) 1 - Tosta Petrov, Rýznar Zábřeh
GLOZYGA Jiří 10. 6.79 4 (1) - - 1.FC Šumperk
GNIDA Adam 31.10.98 19 (4) 1 2 Gamaspol Jeseník
GNIDA Jiří . 3.69 2 (2) - 1 Gamaspol Jeseník
GODFRYD Marek 13. 2.00 25 (2) 2 - Likop Třinec
GOIŠ David 1.12.80 8 (1) 1 - Tango Brno
GOJ Jaroslav 17. 3.76 36 (3) 30 29 Likop Třinec
GOLL Robin 11. 7.83 18 (2) 2 3 Goll Běloves
GOLOVKO Cyril 13. 3.92 5 (1) 5 6 Wizzards Praha
GONDA Miroslav 23. 5.78 2 (1) 1 - Geodetické sdružení Příbram
GONDZSALA David . . 2 (1) - - Jerigo Plzeň
GöRNER Radek 2. 5.83 1 (1) - - Elfetex Plzeň
GORNICKÝ Leoš 26. 6.74 1 (1) - - Platan Písek
GOROL Marian 9. 2.83 49 (7) 9 14 Betis Kadaň
GöTH Jakub . . 9 (1) 18 9 Pramen Havlíčkův Brod
GOTTVALD David . . 6 (1) - - Amor-Lazor Vyškov
GOTTWALD Filip 3.10.75 21 (3) 7 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
GOTTWALD Radek 24. 1.86 25 (3) 7 9 Kalábek Brno
GÖTZ Pavel . . 6 (2) - - Morgan Teplice
GöYBULAK Safak .10.77 4 (1) 5 2 Herd Hradiště
GRABMűLLER Daniel 17. 4.86 41 (3) 18 14 Olympik Mělník A+B
GRAFNETTER Jan 1. 7.80 31 (3) 7 - Letňany PřF Praha
GREGOR Čestmír 20. 6.84 5 (1) - - Arsenal Hlinsko
GREGOR Štěpán 26. 3.86 11 (1) 3 5 Kmochův odkaz Praha
GREIPEL Martin 21. 1.67 2 (1) 4 - Ferram Opava
GREMMEL Jakub 18. 6.86 28 (4) 9 11 Tango Hodonín A+B, Amor Vyškov
GRIGER Lukas . . 6 (1) 1 - Atraps Modřice
GRIGERA Jiří . . 11 (2) 6 2 Absolut Černý Dub
GRIM Jaromír 6. 6.86 23 (3) 21 21 Amor Lazor Vyškov
GRMELA Adam . 9.85 61 (4) 17 25 Kalábek a Agromeli Brno
GRMELA Ľudevít 16. 4.61 2 (1) 2 - Helas Brno
GRODA Jiří 2. 4.78 1 (1) - - Ferram Opava
GROF Petr 6. 2.81 9 (1) 5 - AC Rose Kadaň
GROSS Pavel 15.11.78 43 (4) 50 2 Agromeli, 3P Bos., Kormidlo
GROŠ Rostislav 11. 6.83 9 (1) 6 1 Betas Třinec
GRUBER Robert 11. 8.85 3 (1) - - Viktoria Žižkov B
GRUBNER Adam 31. 5.87 12 (1) 2 - FC Brandýsek
GRUBNER Jan 27. 2.76 6 (1) - 2 FC Brandýsek
GRULICH Richard 5. 8.78 3 (1) 3 - Pohoda Praha
GRUNERT Jakub 26. 3.86 120 (7) 88 78 Gardenline a Radobýl
GRUNERT Lukáš 3. 8.83 64 (6) 14 8 Radobýl Litoměřice
GRUNTORÁD Martin 6. 3.82 101 (8) 5 7 Delta-Real Šumperk
GRUS Vojtěch . 3.81 44 (4) 11 6 SK Líšeň Brno
GRUSS Petr 1. 5.67 15 (1) 2 - Mikeska Ostrava B
GRUSSER Zbyněk 20. 4.63 21 (1) 5 - Nemesis Hradec Králové
GRŮZ Mojmír 24. 6.78 4 (2) 1 - Gillotina Choceň
GRYGERA . . 1 (1) 1 - Absolut Černý dub
GRZNÁR Josef 1. 4.77 20 (1) - - AFC Celtic Kladno
GRZNARIK Jakub . . 1 (1) - - SK Kladno
ystrong>GSCHWENTNER Roman 7.11.98 7 (1) 3 - FTZS B Liberec
GULYKÁŠ Dominik 9. 8.98 1 (1) - - Rapid Ústí n/L
GURECKÝ Ladislav 7.12.65 99 (5) 66 - Ferram Opava
GUREGA Štefan 6. 8.65 8 (2) 4 - Draci Karlovy Vary
GUTH Petr . . 3 (1) - 2 Tiradores Ústí n/L
GUTHEIS Petr 7. 6.68 2 (1) 2 - Čechie ZM Praha
GUTTER Martin 29.10.71 43 (3) 31 - Kalábek a Dino Brno A + B
GYENGE Petr 3. 4.01 1 (1) - - Baník Chomutov
HAAN David 26.10.81 33 (2) 3 1 FAZ TORF Pardubice
HAAS Petr 10. 1.92 26 (3) 21 5 Arsenal Benešov
HABA Radek . . 16 (1) 9 3 Betis Kadaň
HABÁŇ Martin 23. 1.71 17 (1) 4 - Ajax Novesta Zlín B
HABART Matěj 20.10.02 19 (1) 12 4 Bohemians Praha 1905 futsal
HABRMAN Filip 13. 2.84 3 (2) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
HAČKA Ondřej .10.82 28 (3) 43 24 Dynamo ČB, TEX-COLOR Písek
HAFENRICHTER Pavel 24. 1.89 63 (4) 23 21 Čechie Slaný
HAJAS Pavel 17. 8.88 35 (2) 17 9 Combix, Balt.Unt.Teplice
HAJAŠ Daniel 14. 4.03 7 (2) - - Rapid Ústí n/L
HAJAŠ Pavel . 9.05 5 (1) - - Tiradores Ústí n/L
HÁJEK Daniel 4. 6.90 17 (1) 21 7 ISŠ Příbram
HÁJEK Jakub . . 5 (1) - 1 Sparta Praha
HÁJEK Jan 22.11.81 70 (4) 35 6 Sokol Přívoz Ostrava
HÁJEK Jiří 26. 9.68 50 (4) 3 9 Protec Plzeň
HÁJEK Jiří 29. 3.77 33 (3) 23 5 Draci Karlovy Vary
HÁJEK Marek . . 6 (1) 1 - Interobal Plzeň B
HÁJEK Miroslav 14. 1.75 64 (4) 75 10 Atlantic Rakovník
HÁJEK Pavel 20. 8.79 2 (2) - - Arsenal Benešov
HÁJEK Pavel . . 3 (1) 1 3 Absolut Černý Dub
HÁJEK Petr 11.12.77 62 (5) 59 10 Slávia Havířov
HAJNÍK Lukáš 19.10.75 5 (2) 1 - Megas Frenštát p/R, EB Kladno
HAJNÝ Miroslav 7.10.82 10 (2) 5 - GS Příbram, Atlantic Rakovník
HAJŽMAN Marek 11. 5.82 63 (5) - 6 Indoss Plzeň
HAKL Filip 31.12.89 6 (2) 3 2 Olympik Mělník A+B
HAKL Petr 29. 7.79 4 (1) - - Kalábek Brno
HÁLA Jaromír 15. 3.90 12 (1) 2 2 Radobýl Litoměřice
HALÁČEK Josef 25. 3.74 29 (4) 17 - Adamíček Český Krumlov
HALAHIJA Martin . 7.88 9 (2) - - Egretta Bílovice
HALAMÍČEK Filip 10. 1.00 37 (3) 2 1 Baník Ostrava
HALAMÍČEK Radek 26. 5.84 72 (6) 31 59 VŠB, Mikeska, Slavie Hav.
HALAMKA Radek 29.11.89 3 (2) - 1 Pramen Havlíčův Brod
HALAŠKA Rostislav 22.11.76 28 (3) 5 6 Medvědi Malé Hoštice
HALBICH Martin 11. 4.77 14 (1) - 1 Selp Praha
HALEC Jaroslav 6.12.83 1 (1) - - SME Ostrava
HÁLEK Ivan 4.12.56 45 (3) 3 - Bohemia České Budějovice
HALENKA Jakub 25.12.72 35 (2) 17 1 Dobřichovice, Bohemians Praha
HALÍK Jaroslav 16.11.71 7 (3) 1 1 Pramen Havlíčkův Brod
HALKOCI Rostislav 9.10.63 7 (1) 13 - Slza Znojmo
HALODA Tomáš 11. 1.90 28 (3) 29 15 Amor-Lazor, UTB Zlín
HALUZA Jaroslav 18. 7.70 16 (1) 7 - Ajax Novesta Zlín B
HALUZA Oldřich . 6.91 25 (2) 4 4 Helas Brno B
HALWIGER Jan 3. 3.80 1 (1) - - AFC Celtic Kladno
HAMALA Ivo 11. 7.74 4 (1) - - Sokol Přívoz Ostrava
HAMALA Miloš 15. 4.62 15 (1) 2 - Tosta Petrov
HAMBÁLEK Martin 19. 9.78 4 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
HAMBERGER Radek 14. 9.71 13 (2) 3 - Adamíček Český Krumlov
HAMOUZ Jaroslav 4. 5.77 1 (1) - - Atlantic Rakovník
HAMŠÍK Michal 25. 3.74 59 (5) 20 22 Olympik Mělník B+A (+18.10.20)
HAMPEŠŤ Jiří . 1.79 98 (8) 30 40 Arsenal Benešov
HÁNA Jiří 13. 2.57 7 (1) 2 - Adamíček Český Krumlov
HANÁČEK Dag 26. 3.86 14 (2) 2 1 FAZ TORF Pardubice
HANÁK Adam .12.06 3 (1) - - Helas B Brno
HANÁK Jakub . 2.95 2 (2) 1 - ASM D.Loučky, Atraps-Hombres
HANÁK Michal . . 8 (2) - 1 Nasan Okruh NL Brno
HANDLÍŘ Michal 27.11.90 43 (3) 31 22 Amor Kloboučky Vyškov
HANDOR Tomáš 15. 1.85 21 (2) 7 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
HANOUSEK Libor 15. 7.72 30 (3) 33 - TORF-ESTE, Geodet Rváčov, Era-pack
HANOUSEK Petr 16. 3.88 8 (4) 8 1 Boca Chotěnoř
HANOUŠEK Martin 23. 1.85 11 (4) 3 1 F.A.Zole Česká Lípa
HANSL Ladislav 23.10.87 110 (7) 113 36 Žabinští Vlci Brno
HANSL Libor 14.11.74 29 (2) 37 - Nejzbach Vysoké Mýto B
HANSL Tomáš 22. 3.73 20 (1) 10 - Nejzbach Vysoké Mýto B
HANUS Jakub 5. 4.85 32 (2) 22 19 Kalábek Brno
HANUS Ondřej 22. 5.81 2 (2) - - Gillotina Choceň
HANUS Pavel 9. 9.68 4 (1) - - Kalábek Brno
HANUŠ Martin 12. 1.94 49 (6) 23 30 Helas B+A, ASM D.Loučky, Atraps-Hombres
HANYÁŠ Pavel 27. 4.82 3 (1) 1 - Slávia Havířov
HANZL Tomáš 6. 9.78 3 (3) - - Dalmach Turnov
HANZL Zdeněk 30.11.80 82 (5) 65 54 Radobýl Litoměřice
HANZLÍK Karel 21. 2.96 13 (1) - 1 Tango Hodonín
HANZLÍK Radek 20. 6.86 11 (1) 2 4 Rapid Ústí n/L
HANŽL Petr 14. 3.77 8 (2) - - SME Ostrava
HARAG Pavel 24. 6.78 83 (4) 17 - Delta-Real Šumperk
HARANT Tomáš 2. 2.78 9 (3) 17 4 Selp a Rohožník Letňany Praha
HARASIM Marek 29. 1.79 14 (2) 8 2 Medvědi Malé Hoštice
HARČAR Milan 11. 9.64 26 (1) 8 - Nemesis Hradec Králové
HARNACH Martin 2. 1.73 125 (12) 50 - Agromeli Brno
HART Milan 12. 4.88 8 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
HARTMAN František 19.12.80 31 (2) - 2 Bulldogs Hodonín
HARTMAN Hynek .12.74 25 (5) 1 - Betis Kadaň
HARUŠŤÁK Jaroslav 2. 4.73 11 (2) 10 - Mikeska Ostrava A + B
HARVÁNEK Marcel 21.12.76 2 (1) - - Draci Karlovy Vary
HASMAN Michal 12. 5.66 14 (1) - - Santa Fé Benešov
HAŠEK Martin 11.10.69 3 (2) 1 - Alfa Liberec
HAŠEK Ondřej . 4.81 1 (1) - 1 FC Brandýsek
HAŠEK Rostislav 2. 6.75 10 (4) 4 - Arsenal Benešov
HAŠKOVEC Karel 27. 5.72 2 (1) - - Vojenské Lesy Praha
HATALA Dominik 10. 7.90 10 (2) - - Delta-Real Šumperk
HAUF Ondřej 5. 2.85 6 (1) 4 - Pramen Havlíčkův Brod
HAUNOLD Jiří 10. 1.90 117 (8) 67 66 GMM Jablonec n/N
HAUPT Pavel 27. 4.70 2 (1) - - Austria Oslavany
HAUSCHKE Jakub 6. 2.89 33 (2) 2 5 Goll Běloves
HAUSLEITNER Jakub 16. 9.88 2 (1) 2 - FC '83 Příbram
HAVEL Jan 15. 2.88 33 (6) 23 15 Interobal B, Tango Brno A+B
HAVEL Jiří 16.10.79 57 (3) 1 4 Klokani Vršovice, Arsenal Hl.
HAVEL Josef 12. 2.82 51 (3) 20 43 Tango Brno A+B
HAVEL Martin 27.12.75 4 (1) 7 4 Andy Liberec
HAVEL Martin 4.10.76 7 (1) 11 3 Atlantic Rakovník
HAVEL Petr 1. 4.99 6 (1) 1 5 Dalmach Turnov
HAVEL Miroslav 26. 3.83 3 (2) 1 1 Pramen Havlíčkův Brod
HAVEL Stanislav 20. 6.82 2 (1) 1 - Arsenal Hlinsko
HAVEL Vladimír 3.12.85 11 (1) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
HAVELKA Jiří 16. 8.64 77 (4) 17 - Hekto Nové Město na Moravě
HAVELKA Lukáš . 8.89 10 (1) - - Wizards Praha
HAVELKA Lukáš 2.11.84 1 (1) 1 1 FC ´83 Příbram
HAVELKA Petr 26.12.72 13 (1) 4 - Helas Brno
HAVELKA Radek 19. 1.75 15 (1) 3 - TJ Borek
HAVELKA Richard 10. 2.67 79 (4) 9 - Hekto Nové Město na Moravě
HAVIAR David 31. 7.86 15 (2) 14 8 Démoni Č.Lípa, Baník Chomutov
HAVLÁSEK Jan 29. 4.88 68 (4) 52 30 F.A.Zole Česká Lípa
HAVLÁSEK Petr 3. 1.81 4 (2) - - HI-TEC Bílovec
HAVLÁSEK Tomáš 21. 3.75 76 (5) 98 - VVM-IPSO Bílovec
HAVLÍČEK Karel 7.11.56 19 (1) 5 - Dino Brno
HAVLÍČEK Marek . . 7 (1) - - SKUP Olomouc
HAVLÍČEK Martin 29. 1.74 11 (2) 1 - Letňany PřF Praha
HAVLÍČEK Miloš 28. 9.71 9 (2) - - Templář Ivančice
HAVLÍČEK Petr 11. 3.72 10 (2) - - MIKO Žďár nad Sázavou
HAVLÍČEK Petr 5. 3.74 1 (1) - - Harnach Brno
HAVLÍČEK Zdeněk 23.12.63 57 (4) 64 - Dino Brno A + B
HAVLÍK Adam . 9.04 2 (1) 2 - Helas Brno B
HAVLÍK Adrián 18. 6.80 1 (1) 3 - K-Sport Jindřichův Hradec
HAVLÍK David . . 2 (1) - - TEX-COLOR Písek
HAVLÍK Jan 7. 8.89 16 (3) 1 4 Slavie Havířov
HAVLÍK Radek 21. 2.71 10 (1) 4 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
HAVLÍK Roman 17 9.86 18 (2) - - FK Volfířov
HAVLÍN Antonín 15. 9.83 3 (1) - - Květnice Tišnov
HAVLÍN Dominik 27.12.96 56 (3) 129 30 Žabinští Vlci Brno
HAVLÍN Ondřej 5. 7.00 29 (3) 1 2 Atraps Modřice
HAVRÁNEK Leoš 14. 3.86 24 (2) 6 8 SK Krmelín
HAVRDA Ondřej . 3.86 13 (1) 13 12 SK Kladno
HAVRLÍK David 15. 9.75 19 (2) 17 - Geodetické sdružení Příbram
HEBRON Pavel . 3.87 1 (1) 1 1 Agromeli Brno
HECL Bohdan 6.12.74 115 (8) 125 11 Delta a 1.FC Šumperk, Zábřeh
HEFNER Jindřich 6. 5.73 6 (1) 8 - AC Rose Kadaň
HEGER Daniel 27.10.78 79 (4) 62 31 Medvědi Malé Hoštice
HEGR Josef 22. 3.81 5 (2) 2 - Slavia TU a Alfa Liberec
HEIDER Jiří . 6.83 17 (1) - 1 Ferram Opava
HEISER Jaroslav 6. 4.63 8 (1) - - Ferram Opava
HEJL Šimon . . 4 (1) 1 1 FTZS Liberec B
HEJNA Josef 2. 7.74 43 (6) 81 - Arsenal Benešov
HEJNÍČEK Petr 13. 6.67 19 (2) - - Bohemia České Budějovice
HEJNÍK Vojtěch . 3.93 29 (3) 25 16 VŠB Ostrava
HEJNÝ Milan .10.90 2 (1) - - Gamaspol Jeseník
HEJZLAR Jiří 1. 4.71 41 (3) 1 - Nejzbach VM B, Gillotina Choceň
HEKERA Aleš 29.11.75 60 (4) 2 8 Slávia Havířov, Likop Třinec
HELCELET Lukáš 30. 8.80 5 (2) 3 - Andy Liberec
HELER Adam . . 3 (1) - - SK Kladno
HELIGR Miroslav 20. 9.72 4 (2) 2 - AC Rose Kadaň
HELLER Adam 17. 6.93 3 (2) 1 1 Jerigo Plzeň
HELLER Stanislav 24. 3.62 15 (1) 4 - Sampdoria Ústí nad Labem
HEMZÁČEK Jiří . 3.99 14 (2) - 2 Jerigo Plzeň
HENDRYCH David 19.12.77 3 (1) 1 - Elfetex Plzeň
HENDRYCH Vlastimil 4. 5.75 19 (2) 8 6 Materia Sokolov
HENEK David . 7.98 22 (2) 12 5 Pramen Havlíčkův Brod
HENEK Jakub . 7.95 28 (2) 15 17 Pramen Havlíčkův Brod
HENKL Jiří 2. 8.74 2 (1) 1 - 1.FC Šumperk
HENZL Michal 6.12.95 8 (1) 3 2 Ludis Třebenice
HEPPNER Josef 27.10.98 2 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
HERBERSTEIN Josef 25.10.68 5 (1) 5 - Sparta Slaný
HERC Ondřej 16. 3.93 3 (2) 3 1 Wizards Praha
HERDA Martin 20. 7.76 15 (1) 2 - TJ Borek
HERDA Pavel 23. 8.65 9 (1) - - Botafogo, Vojenské lesy Praha
HERDA Petr 9.10.79 15 (1) 3 - TJ Borek
HERIAN Jan 19. 5.72 27 (5) 12 6 Terasy, Nadoraz a Geodet Rváčov
HERIAN Jiří 19.11.73 12 (1) 5 - Combix Ústí nad Labem
HERIBAN František . 8.82 62 (4) 33 16 SK Líšeň Brno
HERINK Jan 25.10.93 2 (1) - - Helas Brno
HERMA Petr 11.10.68 1 (1) - - Los Pedros Tábor
HERMAN Otto 10. 9.67 2 (1) - - Dino Brno
HERMANN Tomáš 10. 3.93 15 (1) 9 3 Gillotina Choceň
HEROUT Martin . 8.80 1 (1) - - UFA Hradec Králové
HERTÍK Tomáš 19. 3.78 7 (1) 3 - AC Hradec Králové
HERTL Zdeněk . 4.88 1 (1) - - Medvědi Malé Hoštice
HERYNK František 31.10.59 31 (3) 6 - Vojenské Lesy Praha
HERZOG Radek 18.10.71 6 (1) 4 - Mikeska Ostrava B
HEŘMAN Ladislav 31.10.76 2 (1) 1 1 Arsenal Benešov
HEŘMAN Libor 15. 1.69 17 (1) 1 - Neuk Háječek Prachatice
HEŘMAN Roman 2. 9.71 2 (1) - - Materia Sokolov
HEŘMAN Vladislav 1.10.61 13 (1) - - Nemesis Hradec Králové
HEŘMÁNEK Aleš 23. 3.88 12 (2) - 2 Démoni Česká Lípa
HIBLER Lukáš 5. 4.91 28 (3) 39 30 Herd Hradiště
HIEKE Jan 10. 7.78 18 (3) 24 10 Agromeli a Kalábek Brno
HIKL Milan 7.10.77 6 (2) - - TS Bakov n/J
HLADÍK Jiří 23.10.72 1 (1) - - Kmochův odkaz Praha
HLADÍK Roman . 4.94 2 (2) - 1 Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš 28. 8.71 137 (11) 95 38 Slávia Havířov, Mikeska Ostrava
HLADKÝ Adam 4.10.84 10 (3) 3 2 Tango A+B Brno
HLADKÝ Marcel 13. 6.00 1 (1) - 1 Atraps Modřice
HLADKÝ Petr 14. 1.78 47 (4) 2 1 Medvědi Malé Hoštice
HLÁSEK Zdeněk 17. 9.65 10 (2) 21 - Ebárna Boys Kladno
HLASICA Milan 7. 5.77 4 (1) - - Čechie ZM Praha
HLAVA David 28. 6.80 20 (4) 48 9 SK Kladno, Alfa Liberec
HLAVA David 2.10.90 23 (2) 7 11 Goll Běloves
HLAVA Lukáš 14.12.93 7 (1) 3 3 TORF FAZ Pardubice
HLAVÁČ Drahomír 14. 6.84 32 (4) 8 9 Tomson Brno
HLAVÁČ Libor 31. 3.77 57 (3) 27 - ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Ondřej 23. 7.75 57 (3) 39 - ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Pavel 19. 3.73 40 (4) 12 - Hekto Nové Město na Moravě
HLAVÁČ Petr 7. 3.66 106 (8) 82 3 Ebárna Boys Kladno
HLAVÁČ Tomáš 25.11.82 14 (2) 11 4 Kmochův odkaz Praha
HLAVÁČEK Jiří 6. 4.70 2 (1) 1 - Botafogo Mladá Boleslav
HLAVATÝ Petr 19. 9.69 6 (1) - - Alfa Liberec
HLAVATÝ Radek 2. 6.77 48 (2) 72 - TORF-ESTE Pardubice
HLAVICA Martin 9.11.67 3 (1) 2 - Krasno Valašské Meziříčí
HLAVIČKA Jakub 13.12.72 17 (1) 5 - Bohemians CMF Praha
HLAVÍN Lukáš . 6.95 5 (1) 2 1 TEX-COLOR Písek
HLAVONĚK Jan 17. 1.89 50 (3) - 7 Květnice Tišnov
HLINKA Štěpán .12.95 5 (1) 2 2 ISŠ Příbram
HLOBIL Patrik 15. 9.94 39 (5) 8 19 UTB Zlín
HLOUŠ Radek 9.12.80 24 (3) - - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
HLOUŠEK Michal . 5.93 14 (1) 5 4 Wizards Praha
HLOUŠEK Zdeněk . 1.00 6 (1) 1 - AC Hlinsko
HLOUŠEK Zdeněk 24. 8.73 29 (2) 13 - Dekora a Arsenal Hlinsko
HLOŽEK Jan 2. 9.58 2 (1) - - Lazor Vyškov
HLUBŮČEK Josef .11.88 7 (1) 3 3 Alfa Liberec
HNANÍČEK Josef 28.12.86 15 (2) 10 2 Jerevan Slavičín
HNILIČKA Jan 19. 3.70 21 (1) - - CF Damned Praha
HNILIČKA Petr 18. 1.64 2 (1) 1 - Konflikt Praha
HNILO Tomáš 29. 3.78 61 (4) 24 18 Likop Třinec, Slavičín
HNÍZDIL Daniel 6. 2.75 101 (9) 8 16 Ol.Mělník A+B, Čechie Slaný
HNÍZDIL Dominik 4. 9.97 21 (1) 4 2 Bohemians Praha 1905 futsal
HOBÍK Karel 1. 5.86 14 (1) - 1 Templář Ivančice
HOBÍK Petr 10.11.99 11 (2) 1 - Malibu Mladá Boleslav
HODAČ Petr 1.10.62 20 (1) 5 - Nemesis Hradec Králové
HODONSKÝ Jan 23.12.99 13 (2) 5 4 Tango Hodonín B+A
HODULÍK Radim 22. 5.80 16 (2) 9 - SK Krmelín
HODŽIČ Dino . 5.91 3 (1) 3 2 Wizards Praha
HOFFMANN Daniel 6. 7.86 15 (2) 6 6 SK Líšeň Brno
HOFFMANN Filip . . 5 (2) 1 1 ASM Dolní Loučky
HOFFMANN Martin 25. 3.87 88 (5) 35 26 Nasan okruh Brno
HOFFMANN Petr 22. 2.78 38 (2) 37 - AC Hr. Králové, Nejzbach VM B
HOFMAN Tomáš . . 6 (3) - - Boca Chotěboř
HOFMAN Antonín 5. 9.69 2 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
HOFMANN Lukáš . . 3 (2) 1 - Absolut Černý Dub
HOCH Dominik 28. 8.99 8 (2) - 1 Tango Hodonín
HOCHMAN Petr 6.10.97 4 (1) 8 4 Olympik Mělník B
HOLAN Hynek 5. 4.84 32 (2) 20 11 ISŠ a FC ´83 Příbram
HOLÁŇ Milan 21. 8.67 25 (2) 3 - Mikeska Ostrava B
HOLAS . . 1 (1) - - AC Hlinsko
HOLÁTKO Rudolf 3.11.59 25 (3) - - Templář Ivančice
HOLEC Daniel 25. 3.77 10 (1) 3 - Botafogo Mladá Boleslav
HOLEC David . 7.91 14 (1) 4 1 AC Hlinsko
HOLEC David 29. 7.91 14 (1) 10 6 UFA Hradec Králové
HOLEC Libor 3. 4.82 15 (2) 4 5 K-Sport Jindřichův Hradec
HOLEČEK Michal 13. 2.88 37 (4) 33 15 TS Bakov n/J, Selp Praha
HOLEČEK Ondřej 16. 3.82 8 (3) 4 7 Andy Liberec
HOLICKÝ Marek 9.12.82 3 (2) 2 2 Motáček Plzeň
HOLICKÝ Ondřej 7.12.91 65 (4) 23 35 GMM Jablonec n/N
HOLINGER Vlastimil 17.11.65 15 (1) 9 - Geodetické sdružení Příbram
HOLINKA Daniel .12.75 2 (2) - - United Frýdek-Místek
HÖLL Jan 25. 4.81 130 (8) 42 17 Tomson STŽ Brno
HÖLL Radek 3.10.77 179 (9) 122 46 Tomson STŽ Brno
HOLLY Marek 7. 3.88 1 (1) - - Combix Ústí n/L
HOLMAN Jakub 2. 2.93 60 (4) 22 18 KFV Roub, United F-M
HOLMAN Jaroslav 12. 2.93 14 (2) 10 11 Perštejn, Baník Chomutov
HOLOMEK Patrik 6. 9.74 18 (3) 26 - Agromeli + 3P Bosonohy
HOLOMEK Pavel 13. 4.72 6 (2) 10 - 3P Bosonohy Brno
HOLOUBEK Martin 11.10.78 22 (2) 10 6 Ferram Opava
HOLUB Antonín 8. 3.86 22 (3) 12 17 SK Kladno
HOLUB Denis . . 1 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
HOLUB Martin 20. 8.74 17 (2) 5 - Era-pack Chrudim
HOLUB Ondřej . 2.06 9 (1) - 2 Bohemians Praha 1905 futsal
HOLUB Roman 21. 9.76 10 (2) - - RSC Čechie Slaný
HOLUB Vojtěch .12.03 29 (2) 32 9 Bohemians Praha 1905 futsal
HOLUBEC Jiří 2.10.73 3 (1) - - Ferram Opava
HOLUBEC Tomáš 17. 1.80 18 (2) 7 - Geodetické sdružení Příbram
HOLUŠA Jan 2. 9.80 5 (1) - - VŠB Ostrava
HOLUŠA Richard 3.11.77 26 (3) 1 - SME Ostrava
HOLÝ Antonín 7. 6.64 6 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín B
HOLÝ Jaroslav 3. 2.68 2 (1) 1 - AC Rose Kadaň
HOLÝ Michal 29. 5.90 72 (5) 79 58 Interobal Plzeň B+A
HOLÝ Štěpán 18. 8.96 9 (1) 2 4 ISŠ Příbram
HOMOLA Jan 17. 2.94 1 (1) - - Tango Brno B
HOMR Vladimír 9. 7.68 48 (5) 13 - Elfetex Plzeň
HON Petr 22. 7.67 18 (1) 1 - Lazor Vyškov
HONĚK Lukáš 11. 8.81 14 (1) 2 - SME Ostrava
HONS Pavel 15. 7.69 92 (5) 43 - TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Pha
HOPP Marek 11. 7.70 6 (2) 5 - Ferram Opava
HORA Martin 7. 4.01 20 (1) 12 8 Sparta Praha
HORA Tomáš 28. 7.82 1 (1) - 1 Radobýl Litoměřice
HORÁČEK Jan 7. 2.89 57 (5) 4 8 Dalmach Turnov
HORÁČEK Martin 21. 6.80 41 (4) 23 - Templář Ivančice
HORÁČEK Petr . . 1 (1) - - AC Hlinsko
HORÁČEK Petr 18. 6.92 6 (2) 1 1 Zlej se(n) Liberec
HORÁK . . 1 (1) - - Bohemians futsal
HORÁK David 19. 8.76 51 (2) - - IFT C. Ostrava B, Frenštát p/R
HORÁK Ivo . 1.95 9 (1) 5 2 Absolut Černý Dub
HORÁK Jakub 27.12.89 1 (1) - - FK Mladá Boleslav
HORÁK Jaroslav 25. 3.77 119 (7) 19 - Delta-Real Šumperk
HORÁK Jiří 1.11.90 19 (2) 2 1 VŠB Ostrava
HORÁK Libor 5. 1.62 11 (1) 1 - Kalábek Brno
HORÁK Milan 30.10.81 21 (3) 15 17 Absolut ČD, TEX-COLOR Písek
HORÁK Petr 28. 4.68 85 (5) 58 - Era-pack, Geodet, Dekora Hlin.
HORÁK Petr 12. 4.94 3 (1) 1 2 F.A.Zole Česká Lípa
HORÁK Roman 8. 5.69 20 (1) 8 10 Helas Brno
HORÁK Roman 3.10.80 3 (1) - - Radobýl Litoměřice
HORČIC Lukáš 15.10.83 4 (2) - - Kmochův odkaz Praha
HOREJŠ David 19. 5.77 3 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
HORKA Marian 25. 8.83 44 (4) 52 34 K-Pedros Tábor
HORNA Milan 23. 2.91 1 (1) 1 - Baník Chomutov
HORNA Tomáš 17. 5.83 8 (2) - - Kormidlo Brno
HORNÁT Jan . 7.82 22 (4) 8 10 Absolut Černý Dub
HORNÍČEK Petr 25. 6.71 3 (1) - - Vojenské Lesy Praha
HORNÍČEK Radek 11. 8.81 9 (4) 5 1 Delta-Real Šumperk
HORNÍK Karel 27.12.77 9 (3) 8 - Draci Karlovy Vary
HORNÍK Martin 15.11.78 30 (2) - - Michálek Chrudim
HORVÁT Jaroslav . 2.91 16 (2) 7 3 Combix Ústí n/L
HORVÁT Ladislav 10. 5.84 5 (1) 2 1 Slávie Havířov
HORVÁT Vítězslav .12.90 10 (3) 2 2 Radobýl Litoměřice
HORVÁTH Marek .12.96 8 (1) 3 2 Tiradores Ústí n/L
HORVÁTH Gejza 25.10.72 27 (2) 7 - Ajax Cheb
HORVÁTH Jiří . . 6 (1) - - Betis Kadaň
HORVÁTH Michal .10.90 3 (1) - - Jistebník B
HORVÁTH Stanislav 27.10.70 14 (2) 14 - AC Rose Kadaň
HORVÁTH Tomáš 29. 4.99 62 (4) 12 14 Amor-LazorKlob.Vyškov Tango Hod.
HORVÁTH Vojtěch .10.05 1 (1) - - Atraps Brno
HORYNA Václav 7. 8.90 12 (1) - 3 Gillotina Choceň
HOŘÁK Dominik 16. 4.96 43 (3) 17 18 FTZS B, Pampuch Liberec
HOŘÁK Jan . . 6 (1) 2 2 Bohemians futsal
HOŘÁK Martin 30.11.67 52 (3) 26 - Alfa Liberec
HOŘÁNEK Martin 22. 2.72 2 (1) 3 - Botafogo Mladá Boleslav
HOŘEJŠÍ Jakub 10. 3.86 1 (1) 1 - Čechie Slaný
HOŘÍNEK Jiří 18. 4.80 31 (3) 26 - VŠB Ostrava
HöSL Petr 1. 5.80 2 (1) - - Letňany PřF Praha
HOSPODKA Lukáš . 4.01 29 (2) 6 8 Pramen Havlíčkův Brod
HOSPODKA David 20. 4.81 4 (3) - 1 Boca Chotěboř
HOSTAŠ Josef 18. 5.86 32 (4) 6 6 Slavia Liberec
HOSTEK Daniel 2. 7.78 6 (1) 11 - TJ Borek
HOŠ Kamil 4. 8.72 82 (5) 74 - VVM-IPSO Bílovec
HOŠEK Karel 25. 3.85 7 (1) 3 - Templář Ivančice
HOŠEK Petr 23.11.63 10 (1) - - Platan Písek
HOUDEK Vladimír 5. 3.73 4 (1) 2 1 Arsenal Benešov
HOUDEK Zdeněk 3.10.74 80 (5) 13 - Elfetex Plzeň
HOURA Tomáš 1. 7.85 72 (5) 53 40 Slavia a Alfa Liberec
HOUSA Jan 24.12.74 8 (1) 11 - Alfa Liberec
HOUSAR Petr 2.12.81 8 (1) - - Elfetex Plzeň
HOUSKA Filip 30. 8.78 2 (1) 2 - TJ Borek
HOUŠKA Marcel 5. 9.70 6 (1) 1 - Lazor Vyškov
HOUŠTECKÝ Zdeněk 17.11.71 4 (1) 4 - Čechie ZM Praha
HOUŠŤ Josef 20. 4.84 112 (7) 21 31 SK Líšeň Brno, Chrlice
HOVJACKÝ Patrik 10. 9.70 24 (2) - - Mikeska Ostrava B
HOVORKA Richard 29. 7.65 15 (2) - - KLC Klobuky
HOVORKA Tomáš 14.11.73 13 (1) 10 10 SKP Kolín
HOZDA Miroslav 6. 5.86 9 (2) 10 6 Alfa Liberec
HRABA Zdeněk . 2.07 1 (1) - - Bohemians futsal
HRABÁK Lukáš 15. 8.80 2 (1) - - Vojenské Lesy Praha
HRABALA Radek 3.11.75 18 (1) 11 - Tosta Petrov
HRABÁLEK Marek 16. 4.90 16 (2) - 2 Tango Brno B
HRABČÁK Štefan 7. 3.52 23 (1) - - TJ Borek
HRABČÁK Vít 10. 9.79 21 (1) 11 - TJ Borek
HRABĚ Daniel 28.12.93 1 (1) - - Herd Hradiště
HRABEC Tomáš 30.12.71 9 (1) 3 - Ajax Novesta Zlín
HRABÍK Petr .12.83 7 (1) 2 1 UFA Hradec Králové
HRABOVSKÝ Karel 21.12.88 4 (1) 1 - Tatran Jakubčovice
HRABOVSKÝ Mario 31.12.77 12 (4) - - Kormidlo Brno
HRABOVSKÝ Pavel 3. 3.76 27 (3) 3 1 SK Krmelín
HRADEC Petr 6. 4.81 72 (4) - 2 Tango Brno, Slavie Havířov
HRADIL Erik . 6.94 5 (2) 3 2 UTB Zlín
HRADIL Pavel . 6.91 3 (1) - - Slávia Havířov
HRACHOVEC Patrik 7. 8.00 1 (1) - - Absolut Český Dub
HRACHOVEC Václav 24. 1.96 26 (3) 13 12 Absolut Český Dub
HRACHOVSKÝ Jan 24. 3.81 38 (10) 28 16 Arsenal Benešov
HRANIČKA Petr 5. 3.85 49 (5) 12 6 Gardenline a Radobýl
HRAŠKO Marek 4.12.88 23 (2) 2 - Jistebník B
HRAZDĚRA Filip 30. 8.98 3 (1) 2 - USK Ostrava
HRAZDÍLEK Petr 16. 1.75 3 (1) 1 - GKS MOND Třinec
HRBÁČ Jiří 22. 2.84 27 (2) 10 20 Dynamo ČB, FK Volfířov
HRBÁČ Kamil 18. 6.77 46 (4) 15 13 Medvědi Malé Hoštice
HRČEK Radek 2. 2.72 23 (1) 11 - Man Ostrava
HRDINA Denis 27.10.84 2 (1) 1 - TS Bakov n/J
HRDINA Jiří 24. 3.75 15 (2) - - VŠB Ostrava
HRDINA Martin 28. 5.81 16 (1) 14 - FC Mnichovo Hradiště
HRDINA Petr 10. 4.95 2 (1) - 3 Betis Kadaň
HRDINKA Patrik . 2.98 71 (5) 40 26 Betis Kadaň
HRDINKA Valter . . 11 (1) - 1 Betis Kadaň
HRDLIČKA Pavel 24. 9.69 17 (3) - - TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Praha
HRDLÍK Pavel 1. 8.74 5 (1) 2 - Botafogo Mladá Boleslav
HRDÝ Lukáš . 3.93 21 (1) 2 8 Ludis Třebenice
HRDÝ Radek 7. 8.95 60 (6) 56 47 Rapid, Mělník, Gardenline
HRDÝ Tomáš . 3.93 21 (1) 3 5 Ludis Třebenice
HREBINKA Lukáš 10. 2.93 8 (2) 2 2 Radobýl Litoměřice
HRIC Jakub 4. 7.91 9 (1) 6 7 Dynamo České Budějovice
HRICZ Jiří 28. 2.71 15 (1) 1 - Dekora Hlinsko
HRNČÍŘ Tomáš . 4.03 11 (1) 2 7 Nejzbach Vysoké Mýto
HRNČIŘÍK . . 1 (1) - - Atraps Brno
HRNEČEK Martin 19. 4.70 6 (1) - 3 Terasy Praha
HRNEČEK Vojtěch 5. 1.73 68 (4) 2 1 Klokani Vršovice Praha
HROCH Martin 4.11.81 34 (5) 21 2 Delta-Real a 1.FC Šumperk
HROCH Miroslav 6.11.61 4 (1) 1 - Tosta Petrov
HROMADA Karel 6. 5.87 21 (3) 9 8 Likop Třinec
HROMADA Michal 25. 9.73 17 (2) 23 - Pohoda Praha
HROMÁDKA Tomáš 8.11.89 107 (10) 20 31 Boca Chotěboř
HROMEK Jan 23. 2.00 11 (5) 5 3 Tango Hodonín
HRON Bohumil 4. 2.68 79 (5) 40 - Adamíček Český Krumlov
HRON Jiří 30. 9.65 35 (4) 15 - Dino Brno A + B
HRON Matěj . 6.94 10 (2) 5 6 TORF FAZ Pardubice
HRON Vojtěch . . 4 (1) 3 3 Pramen Havlíčkův Brod
HRUBIK Nenad 10. 2.80 29 (2) 24 - RSC Čechie Slaný
HRUBŠA Štefan 5. 1.57 6 (1) 2 - Dino Brno
HRUBÝ Lukáš 10. 8.82 3 (1) - - Arsenal Hlinsko
HRUBÝ Lukáš 27. 3.87 3 (2) - 1 K-sport Jindřichův Hradec
HRUBÝ Marek . . 33 (2) 12 21 Barracuda Jakubčovice
HRUBÝ Matěj 27. 2.82 4 (1) - 1 UFA Hradec Králové
HRUBÝ Vítězslav 4. 5.94 27 (2) 50 17 Nejzbach, Gillotina Choceň
HRŮNEK Pavel 21. 5.74 2 (1) 1 - KLC Klobuky
HRUŠKA Filip . . 15 (1) 15 3 Bohemians futsal
HRUŠKA Jiří 4. 7.60 13 (1) 4 - Konflikt Praha
HRUŠKA Jiří 3. 2.73 35 (2) 6 - ESTE Pardubice
HRUŠKA Tomáš 21.10.76 3 (1) - - VŠB Ostrava
HRUŠKA Tomáš 9. 3.92 2 (2) - - Radobýl Litoměřice
HRUŠKA Miroslav 20. 5.80 5 (1) 2 - Botafogo Mladá Boleslav
HRUŠKA Václav 2.12.85 10 (1) 13 11 Alfa Liberec
HRUŠTINEC Jakub 7.12.98 1 (1) - - Baník Chomutov
HRŮZA David 27. 5.91 14 (3) 1 1 Atraps-Homres, Agromeli Brno
HRŮZA Marek 5. 3.82 50 (3) 18 17 Tomson STŽ Brno
HUBÁČEK Lukáš 30. 8.70 79 (4) 46 - Hekto Nové Město na Moravě
HUBÁČEK Vojtěch . 5.95 10 (1) - 1 UTB Zlín
HUBENÝ Jan 20. 4.67 20 (1) 11 - Lazio Brno
HUBKA Jan 23. 7.81 4 (2) - 1 Goll Běloves, F.A.Zole Č.Lípa
HUBŠT Petr 12. 8.77 5 (1) 4 2 SKP Kolín
HUČKO Jan 29. 2.92 2 (1) - - Tango Hodonín B
HUDAČEK Marko 27.10.96 7 (1) 5 6 Interobal Plzeň B
HUDÁK Jan 17.12.73 24 (2) 18 - AC Rose Kadaň
HUDEC Jan 11.11.97 3 (1) - - Boca Chotěboř
HUDEC Roman 5.12.83 3 (1) 2 - Michálek Chrudim
HUDEC Václav 15. 8.83 2 (1) - 1 Indoss Plzeň
HUDEČEK Jaromír 13. 5.77 19 (1) 5 7 Tango Brno
HUDEČEK Lukáš . . 28 (2) 3 2 Ferram Opava
HUDEČEK Pavel . 2.91 21 (2) 14 6 Herd Hradiště
HUDKÝ . . 1 (1) - - Atraps Modřice
HUDOUSEK Matěj 14. 3.03 18 (1) 5 14 Sparta Praha
HUDZIECZEK Jaroslav 4. 8.95 31 (3) 4 3 Likop Třinec
HUJO Tomáš 1. 2.98 4 (1) 1 3 Baník Ostrava
HŮLA Michal 3. 8.98 24 (2) 1 5 Baník Chomutov
HULBOJ Mateusz 9. 2.96 4 (1) - 1 USK Ostrava
HULINSKÝ Petr 31.10.97 3 (1) 1 1 Spartak Perštejn
HŮLKA David 26. 5.74 8 (2) 2 - Viktoria Žižkov B
HŮLKA Josef 10. 2.67 75 (4) 30 - Mnichovo Hradiště, Botafogo MB
HŮLKA Josef 14.11.86 71 (3) 39 26 FK Mladá Boleslav
HŮLKA Petr 10. 2.72 48 (2) - - TS Bakov nad Jizerou (+14.3.2009)
HUŇÁČEK Jakub 12. 4.93 14 (2) - 1 ASM D.Loučky, Atraps-Hombres
HURAJ Daniel 18.10.67 7 (1) - - TJ Borek
HURČÍK Jan 22.12.73 43 (2) 21 - Rusaco Litvínov
HURDES Pavel 13. 5.99 18 (5) 1 2 Malibu Mladá Boleslav
HURNÍK Jiří 1. 2.79 3 (1) 1 - Elfetex Plzeň
HURT Daniel 11. 7.91 107 (9) 97 59 Dalmach Turnov
HURT Vojtěch 6. 5.91 21 (1) 7 7 Ludis Třebenice
HURT Vojtěch 11. 7.91 96 (9) 70 47 Dalmach Turnov, Litoměřice
HUSA Jakub . 7.93 1 (1) - - Tango Hodonín B
HUSÁK Vojtěch 1. 8.02 29 (3) - - Malibu Mladá Boleslav
HUSÁK Jiří 3. 7.86 54 (5) 22 17 Slavia TU a Alfa Liberec
HUSANOVIČ Miralem . 7.90 3 (1) - - Atraps Brno
HUSÁR Tomáš . 4.04 6 (1) 1 2 Amor Kloboučky Vyškov
HUSÁRIK Radim . 4.86 6 (2) 4 2 Slávia Havířov
HUSTÝ Michal . 9.95 5 (2) - - Gillotina Choceň
HUŠEK Jan . 7.99 7 (1) 6 5 Arsenal Benešov
HUŤKA Michal 18. 3.81 72 (5) 33 30 UTB Zlín
HUŤKA Roman 2. 6.65 3 (1) 1 - GKS MOND Třinec
HŮZA Ladislav 12. 1.65 56 (3) 8 - Alfa Liberec
HVĚZDA Jiří 5. 2.75 9 (1) 4 1 AFC Celtic Kladno
HVOLKA Tomáš 12.10.81 2 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
HYBNER Jan 5. 5.92 34 (3) 26 18 GMM Jablonec, Pampuch Liberec
HYKA Miroslav 25. 4.90 17 (1) 1 3 Dalmach Turnov
HYKA Petr 30.11.82 55 (7) 87 39 Olympik Mělník B+A
HYNEK Christopher 15.11.02 14 (2) 7 7 Tango Hodonín
HYNEK Josef 16. 3.75 2 (1) 2 - Era-pack Chrudim
HYNEK Karel 5. 5.71 12 (1) 5 - CF Damned Praha
HYNEK Petr 20. 5.68 1 (1) 1 - Hekto Nové Město na Moravě
HYPIUS Josef 15. 4.91 42 (3) 12 16 GMM Jablonec n/N
HYRNÍK Ondřej . . 9 (1) 1 - Baník Ostrava
HYSKÝ Václav 5. 3.93 5 (1) 1 1 United Kadaň
CHABR František . . 18 (2) 10 4 Morgan Commando Teplice
CHABROŇ Jakub . . 2 (1) - - Baník Ostrava
CHADIMA David 14. 3.86 40 (3) 9 10 Gillotina Choceň, Mýto B
CHADIMA Jan 18. 5.94 11 (2) 1 1 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
CHADIMA Marek 1. 3.89 10 (2) 1 4 Nejzbach Vysoké Mýto A+B
CHADIMA Miroslav 28. 9.72 93 (7) 63 25 Čechie Slaný
CHADRABA Jan 2. 5.87 49 (4) - 10 F.A.Zole Česká Lípa
CHADZIDIS Dimos 29. 9.81 79 (6) 79 55 Tango A+B a Hellas tour Brno
CHALOUPKA David 20. 8.86 25 (3) 27 10 SK Kladno
CHALOUPKA Pavel 5. 4.68 140 (7) 7 - Ebárna Boys Kladno
CHALOUPKA Pavel 6. 4.94 17 (2) - - Olympik Mělník B+A
CHALOUPKA Petr 8. 5.72 13 (1) 3 - Gillotina Choceň
CHALOUPKA Viktor 17. 4.73 6 (1) - - Arsenal Hlinsko
CHALUPA Jaroslav 2. 1.87 7 (2) 1 2 Čechie Slaný, SK Kladno
CHALUPA Lukáš 18. 5.98 67 (5) 40 12 Baracuda, VŠB, Wizards
CHALUPA Petr 19. 9.66 6 (1) 2 - Kodymka Praha
CHALUPA Petr 11. 8.95 16 (8) - 1 Boca Chotěboř
CHALUPSKÝ Jiří 12. 6.86 44 (4) 25 10 VŠB Ostrava, Kalábek Brno
CHARVÁT Jiří 13. 3.88 53 (5) 35 16 Arsenal Benešov
CHARVÁT Lukáš 21. 3.86 2 (1) - - TS Bakov n/J
CHARVÁT Martin 6. 2.67 67 (5) 6 - Tomson STŽ Brno
CHARVÁT Roman 20. 3.71 16 (3) 1 - Elfetex Plzeň
CHARVÁT Rostislav 4. 2.79 32 (2) 9 2 Rohožník Letňany PřF Praha
CHLAD Petr 23.12.98 12 (3) 2 2 Boca Chotěboř
CHLÁDEK David . . 4 (1) - - Démoni Česká Lípa
CHLASTÁK Martin 5.10.85 39 (3) 23 29 Arsenal Benešov
CHLASTÁK Petr 26. 4.84 9 (1) 5 3 Arsenal Benešov
CHLEBORÁD Erik 5. 4.01 2 (2) 2 - Malibu Mladá Boleslav
CHLEBOUN Jiří 9. 5.89 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
CHLEBOUN Patrik 5.11.90 25 (4) 13 6 Gillotina Choceň
CHLOMEK Martin 6.10.88 7 (2) 1 1 Alfa Liberec
CHLOPEK Patrik 16. 6.98 12 (1) 14 3 USK Ostrava
CHLUDIL Jakub . . 2 (2) - - Tango Hodonín
CHLUP Martin 13. 5.88 60 (3) 37 21 Květnice Tišnov
CHLUP Tomáš 9.11.88 12 (2) 1 - Agromeli Brno
CHMEL Jaromír 3. 3.62 1 (1) 1 - Ferram Opava
CHMEL Robin 29. 8.89 15 (1) 8 1 Ferram Opava
CHMELA Josef .. 3 (1) 3 - Ceto Brno
CHMELAN Jiří 18. 3.96 60 (5) 43 34 Perštejn, Rapid ÚL, Baník CV
CHMELAŘ Jaromír 20.10.69 29 (3) - - Kormidlo Brno
CHMELAŘ Michal . . 14 (3) 6 1 UFA Hradec Králové
CHMELÍK Jakub 17. 1.87 17 (2) 5 10 Goll Běloves
CHMELÍK Zdeněk 13. 7.88 16 (1) 14 6 Pramen Havlíčkův Brod
CHOTOVINSKÝ Jan 16.11.83 16 (1) 5 2 Los Pedros Tábor
CHOVANEC Denis 11. 2.94 11 (2) 3 7 Barracuda Jakubčovice
CHOVANEC Jakub 3. 3.78 5 (1) - - ESTE Pardubice
CHRÁSCINA Tomáš 11.12.98 58 (4) 38 46 Žabinští Vlci, Atraps-Hombres
CHRISTENSON Pupo Robson . . 1 (1) - - Atraps Modřice
CHROBÁK Marek 15. 8.85 37 (2) 39 38 Gardenline Litoměřice
CHROMEČKA Václav 24.10.93 11 (1) 1 2 VŠB Ostrava
CHROMEK Adam 22. 4.91 32 (3) 25 15 UFA Hradec Králové
CHROMÝ Radek 1. 2.69 25 (1) 11 - Slza Znojmo
CHROPŮVKA Jaroslav 4. 2.95 5 (2) - - Pampuch Liberec, GMM Jablonec
CHROUST Martin 5. 5.93 130 (7) 49 63 Žabinští Vlci Brno
CHRPA Marek 7. 4.94 13 (1) 4 3 Arsenal Benešov
CHRPA Martin 7. 4.94 18 (1) 7 1 Arsenal Benešov
CHRT Ondřej 25. 1.84 100 (5) 53 70 K-Pedros Tábor
CHRUDIMSKÝ Filip 26. 5.89 23 (3) 9 9 Rapid a Combix Ústí n/L
CHRŽ Ondřej 11. 4.91 20 (1) - - Indoss Plzeň
CHUBIRKA Vadim 3. 8.90 77 (6) 9 5 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
CHUDÁREK Roman 26. 9.74 43 (3) 41 - Ajax Novesta Zlín
CHUDÍK Michal . . 5 (1) - 1 Tatran Jakubčovice
CHUCHLA Pavel 30. 4.68 3 (1) 5 - Čechie ZM Praha
CHURÁČEK Martin 2.11.64 2 (1) - - Viktoria Žižkov B
CHVAL Bohuslav 15. 6.73 37 (3) 24 - KLC Klobuky
CHVÁLA Miloš 24. 4.90 21 (2) 16 10 TORF FAZ Pardubice
CHVĚJA Daniel 5.10.98 18 (1) 1 - VŠB Ostrava
CHVOJ Michal 22.12.92 4 (2) - 2 Čechie Slaný
CHYBA Michal 28. 2.67 27 (3) - - Geodetické sdružení Příbram
CHYTIL Roman 24. 1.86 34 (2) 8 9 Komax Kunčice
CHYTKA František 12. 5.95 7 (1) 4 - Legie Příbram
CHYTKA Tomáš 23. 1.64 20 (1) 9 - Austria Oslavany
CHYTRÝ Milan 23. 8.77 38 (3) 17 2 Atlantic Rakovník, GS Příbram
IBL Jaroslav 24. 4.61 3 (1) 1 - Ebárna Boys Kladno
IHNATIŠIN Jakub 31. 1.90 1 (1) - - Ferram Opava
IHRING David .11.90 1 (1) - - Wizards DDM Praha
ILČÍK Jiří 12. 2.78 44 (4) 12 - VŠB Ostrava
IMLAUF Marek 22.12.87 15 (5) 4 1 Wizards DDM Praha, SK Kladno
IMLAUF Tomáš 30. 3.89 74 (7) 29 26 Wizards DDM Praha
INNEMAN Radek 29.11.79 8 (1) - 1 AFC Celtic Kladno
ITNER Michael 24. 5.91 3 (1) 1 - Mikeska Ostrava
IVAN Michal 17. 1.83 4 (1) - - Letňany PřF Praha
JAČEK Jaroslav 14. 8.91 8 (2) 3 - Dalmach Turnov
JADRNÝ Tomáš 19. 6.77 109 (7) - 5 Gillotina Choceň, Nejzbach VM B
JAGLAŘ Radim 30. 1.78 45 (3) 7 5 Sokol Přívoz Ostrava
JäGER Jindřich .12.95 17 (1) 6 5 Démoni Česká Lípa
JäGR Jiří . 3.86 18 (3) 2 2 GMM Jablonec, Slavia Liberec
JAHL Michal 3. 5.72 34 (3) 24 - TORF-ESTE Pardubice
JAHODA . . 3 (1) - 1 Bohemians futsal Praha
JAHODA Mário 13.11.73 6 (1) 2 - CF Damned Praha
JAHODA Pavel . 5.83 57 (4) 13 10 SK Líšeň Brno
JAHŮDKA David 15. 3.86 34 (2) - 4 Nasan okruh Brno
JAKAB Josef 12. 7.97 1 (1) - - Olympik Mělník B
JAKAB Josef 14. 3.64 21 (1) 6 - Botafogo Mladá Boleslav
JAKEŠ Martin 25.10.74 1 (1) - - Boca Chotěboř
JAKEŠ Tomáš 1.10.04 18 (3) 8 3 Boca Chotěboř
JÁKL Adam 18. 4.00 62 (7) 36 24 Bohemians futsal, GMM Jablonec n/N
JAKŠ Marek 14.11.85 17 (1) 2 - Nejzbach Vysoké Mýto B
JAKUBEC František 26. 2.77 3 (1) - - Klokani Vršovice Praha
JAKUBEC Michal 7.12.92 12 (3) - 3 Herd Hradiště
JAKUBEC Petr 9. 8.78 4 (1) 1 - Sokol Přívoz Ostrava
JAKUBEC Roman 9. 7.79 91 (6) 55 56 Templář Ivančice
JAKUBEC Zdeněk 7. 3.78 24 (2) 12 - Botafogo Mladá Boleslav
JAKUBÍČEK Michal 23. 1.87 42 (6) 10 4 Tango Hod. A+B, Bulldogs Hodonín
JAKUBÍK Lukáš 29. 6.83 6 (1) - - Tatran Jakubčovice
JAMRICH Ladislav 18. 3.03 14 (2) 10 8 Baník Chomutov
JÁN Václav 14. 6.70 1 (1) - - FC Mnichovo Hradiště
JANÁČEK Libor 23. 7.69 31 (3) 7 10 Andy Liberec
JANÁK Martin 7. 2.95 73 (5) 57 33 Absolut ČD, Amor Vyškov, Volfířov
JANÁS Martin 11.11.83 57 (3) 25 30 Květnice Tišnov
JANDA František . . 6 (2) 2 - Boca Chotěboř
JANDA Jakub 4. 3.92 16 (2) 4 3 Radobýl Litoměřice
JANDA Jan 1.11.84 11 (1) 3 2 Kormidlo Brno
JANDA Jaromír 6. 6.74 180 (14) 95 37 Arsenal Benešov
JANDA Michael 22. 2.90 65 (4) 2 - Betis Kadaň
JANDA Patrik . . 2 (1) - - TORF FAZ Pardubice
JANDA Petr . . 2 (2) 2 1 Baník Chomutov
JANDA Tomáš 14.10.65 48 (3) 19 - Rohožník Letňany a Pohoda Praha
JANDA Vítězslav 6. 2.97 10 (2) 1 4 Herd Hradiště
JANDÁK Karel 20. 3.74 8 (1) 2 - KLC Klobuky
JANDERA Dušan 20.10.83 10 (1) 4 - Nejzbach V.Mýto B
JANDERA Rostislav 21. 3.98 5 (1) 3 2 ISŠ Příbram
JANDERKA Radomír . 8.04 16 (2) 19 14 Helas Brno B
JANDOŠ Luděk 11. 7.73 35 (4) 30 2 Indoss Plzeň
JANĎOUREK Karel 21. 6.72 15 (1) 3 - Konflikt Praha
JANEBA Radek . 9.04 1 (1) - - Bohemians futsal
JANEČEK David . 6.04 27 (2) 3 10 Betis Kadaň
JANEČEK Jaromír .10.91 41 (3) 2 5 Nasan Brno
JANEČEK Pavel . . 3 (2) 3 - Absolut Černý Dub
JANEČEK Pavel 11. 9.77 11 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
JANEČKA Martin 12. 6.95 40 (2) 65 44 SKUP Olomouc
JANEČKA Radek 9.10.96 56 (3) 8 19 SKUP Olomouc, Bazooka UH
JANEČKO David 22.12.73 9 (1) 4 - GKS MOND Třinec
JANÍČEK Martin 16. 2.81 1 (1) - - Kormidlo Brno
JANITA Patrik 2.11.94 42 (4) 10 13 VŠB Ostrava
JANKOVIČ Jan 30. 8.74 3 (1) 1 - Rusaco Litvínov
JANKOVIČ Ján 19. 4.83 39 (6) 1 - Tango A+B a Bulldogs Hodonín
JANKŮ Zdeněk 2.10.65 3 (1) - - Pohoda Praha
JANNACK Alexandr 5. 6.80 22 (2) 14 - Viktoria Žižkov B
JÁNOŠ Marek 25. 8.75 32 (3) 10 9 Bulldogs Hodonín
JANOŠEK Jaroslav 16.10.69 6 (2) 1 - Dino Brno
JANOŠÍK Jiří 2. 2.59 24 (1) 4 - Sampdoria Ústí nad Labem
JANOŠÍK Martin 7.11.68 81 (4) 69 - Alfa Liberec
JANOŠÍK Patrik 27. 5.92 60 (6) 23 28 Baník Chomutov, Betis Kadaň
JANOŠÍK Tomáš 16. 4.97 9 (3) 9 7 Baník Chomutov
JANOŠKO Michal .. 1 (1) - - Viktoria Žižkov B
JANOTA Jan 2. 4.80 20 (2) 4 1 Atlantic Rakovník
JANOTA Jiří 31.10.72 17 (1) - - Bohemians CMF Praha
JANOTA Petr . . 16 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
JANOTKA Tomáš 4. 3.82 49 (4) 77 8 Sport bar Chrlice
JANOUCH Marcel 18. 9.77 17 (2) 12 6 Olympik Mělník
JANOUŠ Jakub 8. 3.97 4 (1) - 1 Sokol Dobřichovice
JANOUŠ Kamil 2. 2.02 13 (1) 3 4 FTZS Liberec B
JANOUŠ Martin 14.11.91 18 (1) 5 4 Sokol Dobřichovice
JANOUŠEK Jaromír 6.10.76 2 (1) - - Delta-Real Šumperk
JANOUŠEK Jiří 17.11.89 10 (1) 6 8 UFA Hradec Králové
JANOUŠEK Michal 9. 3.95 40 (5) 4 3 Wizards Praha
JANOUŠEK Pavel 24.10.82 54 (3) 24 15 Arsenal Hlinsko
JANOUŠEK Zdeněk 26. 1.64 9 (2) 4 - Arsenal Benešov
JANOVSKÝ Jan 20. 6.85 36 (3) 25 15 Slávia Havířov
JANOVSKÝ Patrik 29. 6.90 4 (1) - 1 Amor Vyškov
JANŠTA Pavel 4.10.78 1 (1) - - Letňany PřF Praha
JANTOŠ Josef 26.11.71 2 (1) - - Vojenské Lesy Praha
JANULÍK Tomáš 29. 8.90 99 (8) 53 33 Tango Hodonín A>+B, Bulldogs Hodonín
JANUŠ Radek 30.10.71 17 (1) 4 - Ajax Novesta Zlín B
JANUŠ Vlastimil 16. 3.74 56 (3) 16 - Ajax Novesta Zlín A + B
JANUŠKA Jiří .10.97 4 (1) 3 2 Arsenal Benešov
JARÁB Michal 18. 1.89 128 (9) 85 71 SK Kladno
JAROSZ Dariusz 2.12.64 46 (2) 53 - Botafogo Mladá Boleslav
JAROSZ Rafael 16. 8.69 4 (1) 1 - Botafogo Mladá Boleslav
JAROŠ Jiří 8.10.74 13 (3) 16 - Ajax Novesta Zlín
JAROŠ Jiří . 5.93 3 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
JAROŠ Martin 21. 6.83 2 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
JAROŠ Miroslav . 3.92 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
JAROŠ Petr 4. 1.64 11 (1) 7 - Nemesis Hradec Králové
JAROŠ Václav 18.10.92 38 (3) 23 15 KFV Roub Vítkovice
JAROŠ Zdeněk 8. 6.65 20 (1) 4 - Nemesis Hradec Králové
JASANSKÝ Martin 4. 8.89 27 (2) 30 30 Dynamo Č.Budějovice, TEX-Color Písek
JASENSKÝ Adam 11.11.92 1 (1) - - UTB Zlín
JASENSKÝ Erik 31. 3.89 14 (1) 2 - Dynamo České Budějovice
JASONĚK Petr 24. 9.82 5 (1) 1 - Krasno Valašské Meziříčí
JAŠA Alois 11. 6.87 76 (5) 19 11 Nasan okruh Brno
JAŠEK Jan 22. 6.82 7 (1) - - VŠB Ostrava
JAŠEK René . 1.01 8 (2) 2 - Helas Brno B
JATI Filip 21. 2.98 18 (2) 6 4 Gamaspol Jeseník
JAVOREK Ladislav 28. 3.62 1 (1) 1 - AC Rose Kadaň
JAVOREK Petr 9. 2.86 1 (1) 2 - ISŠ Příbram
JAVŮREK Jan 19. 1.87 27 (6) 11 4 Malibu Mladá Bolesla
JAVŮREK Josef 18. 9.66 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
JAVŮREK Roman 24. 2.82 9 (1) - 3 Indoss Plzeň
JEDLIČKA . . 1 (1) - - Helas Brno B
JEDLIČKA Dalibor . . 5 (2) - - UTB Zlín
JEDLIČKA Marek 23. 5.89 1 (1) - - Indoss Plzeň
JEDLIČKA Martin 24. 1.98 3 (1) - - ISŠ Příbram
JELEN Karel 5. 2.91 1 (1) - - Boca Juniors Krupka
JELÍNEK David . . 7 (1) 6 2 FTZS B Liberec
JELÍNEK David . . 2 (1) - - Tomson STŽ Brno
JELÍNEK David 28.10.76 2 (1) - - Pohoda Praha
JELÍNEK Karel 8. 3.76 2 (2) - - Letňany PřF Praha
JELÍNEK Luboš 4.11.65 77 (4) 130 38 1.HFC a Combix Ústí n/L
JELÍNEK Miroslav 13. 1.83 5 (1) 1 - Draci Karlovy Vary
JELÍNEK Ondřej 20. 8.77 18 (2) 8 - VŠB Ostrava
JELÍNEK Petr 8.10.63 4 (1) 4 - Helas Brno
JELÍNEK Petr 9. 4.71 3 (1) - - Rohožník Letňany PřF Praha
JELÍNEK Radek 31.12.01 48 (5) 42 23 Baník Chomutov
JELÍNEK Radim 27. 3.74 20 (3) 4 - VŠB a Mikeska Ostrava B
JELÍNEK Roman 7. 2.86 77 (5) 116 41 UFA Hradec Králové
JELÍNEK Tomáš . . 1 (1) - 4 FTZS Liberec B
JELÍNEK Tomáš 2. 2.98 23 (3) 27 19 Rapid Ústí n/L
JELONEK David 19. 4.88 9 (2) 1 1 FC United Kadaň
JENČ Michal 10. 1.93 91 (8) - 4 Olympik Mělník B+A
JENÍČEK František 28. 8.68 18 (1) 8 - Sampdoria Ústí nad Labem
JENÍČEK Jiří 22. 6.65 3 (1) - - CF Damned Praha
JENÍČEK Petr 13. 7.83 40 (3) 4 4 Nejzbach Vysoké Mýto
JENÍK Jiří . . 3 (2) 3 - Slavia Liberec
JERASOV Dmitrij . . 18 (2) - 1 FTZS B Liberec
JEREČIČ . . 1 (1) - - Baník Chomutov
JEREMIAS Pavel . . 18 (1) 3 - Tomson Brno
JEŘÁBEK Filip 22. 8.97 7 (2) 6 2 Wizards Praha
JEŘÁBEK Filip 10. 4.01 3 (1) - 3 GMM Jablonec
JEŘÁBEK Jakub 20. 2.99 3 (1) - - KFV Roub Vítkovice
JEŘÁBEK Jan II. 23. 3.90 2 (1) 1 1 TORF-FAZ Pardubice
JEŘÁBEK Karel 3. 2.62 11 (2) 5 - Pohoda Praha
JEŘÁBEK Martin 25. 6.84 9 (2) 4 2 Agromeli a Kormidlo Brno
JEŠINA Lukáš 21. 4.94 17 (3) 6 3 Gillotina Choceň
JEŽDÍK Jiří 6. 2.90 4 (1) 1 1 Sparta Praha
JEŽDÍK Tomáš 28. 8.64 11 (2) 8 - Konflikt a Čechie ZM Praha
JEŽEK Marek 29. 3.71 90 (7) 89 - Arsenal a Santa Fé Benešov
JEŽEK Martin 16. 8.90 1 (1) 2 - Zlej se(n) Liberec
JÍCHA Matěj .12.04 10 (1) 7 2 Boca Chotěboř
JÍCHA Pavel 26. 7.79 1 (1) 1 - AFC Celtic Kladno
JÍLEK Daniel 27. 7.78 17 (2) 4 1 Nejzbach Vysoké Mýto B
JÍLEK Jan .. 2 (1) 2 - Indoss Plzeň
JÍLEK Jaroslav 2. 7.85 54 (4) 21 29 FK Mladá Boleslav
JÍLEK Michal 7. 6.87 67 (4) 53 32 Tango B, Bulldogs Hodonín
JÍLEK Petr 7. 1.82 30 (2) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
JÍLEK Tomáš . . 21 (2) 7 2 ASM D.Loučky, Atraps-Hombre
JILEMNICKÝ Jan . . 2 (2) - - Pampuch Liberec
JÍNA Pavel 1. 8.92 28 (2) 13 11 Olympik Mělník A+B
JINDRA Aleš 12. 6.73 24 (5) 17 1 Indoss Plzeň
JINDRA Martin 8. 6.80 6 (1) - - Aston Villa Karlovy Vary
JINDRA Tadeáš 1. 7.92 77 (5) 106 32 Amor-Lazor Vyškov, FK Volfířov
JINDRA Tomáš 30. 1.86 2 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
JINDŘICH Václav 14.10.84 5 (1) 3 - RSC Čechie Slaný
JÍRA Marek 23. 6.86 54 (6) 57 37 Dalmach Turnov, Andy
JÍRA Pavel . . 1 (1) - - Dalmach Turnov
JIRÁK Jan . . 23 (4) - 2 GMM Jablonec n/N
JIRÁNEK Jakub 8. 5.87 112 (7) 20 32 SK Kladno, Čechie Slaný
JIRÁSEK Ladislav 15. 1.84 1 (1) - - Kormidlo Brno
JIRÁSKÝ Michal 12.10.93 35 (3) 27 32 Nejzbach Vysoké Mýto
JIRDÁSEK Adam 26. 4.02 39 (4) 1 3 Malibu Mladá Boleslav
JIREČEK Tomáš 19. 7.82 6 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
JIRKOVSKÝ Radek 19.10.72 7 (1) 2 2 AFC Celtic Kladno
JIROUŠ Zbyněk 10. 1.68 17 (2) - - TORF-ESTE Pardubice
JIROUŠEK Martin 27. 4.76 31 (2) 52 - Kodymka Praha
JIROUŠEK Petr 15.11.82 7 (2) 7 2 Alfa Liberec
JIROUŠEK Zdeněk 12. 4.52 21 (1) - - Královo Pole Brno
JÍROVEC Jaroslav 28.11.69 7 (1) 5 - TJ Borek
JÍRŮ Jaroslav 16. 3.96 11 (1) 6 7 Arsenal Benešov
JIŘÍČEK Michal 9. 1.89 3 (2) - - Alfa Liberec
JIŘIČNÝ Jakub 7.11.86 6 (2) - - KFV Roub Vítkovice
JIŘÍK Milan 13. 6.67 13 (1) - - Platan Písek
JISKRA Jakub 10. 1.88 6 (1) 2 - Olympik Mělník B
JÍŠA Petr 24.12.65 42 (3) 4 - Arsenal Benešov
JOHAN Alexandr 6. 6.73 60 (3) 29 - Platan Písek
JOCH Antonín 11.11.70 14 (2) 5 - Ajax Novesta Zlín B
JOCHMAN Miloslav 11. 9.78 16 (2) - - Čechie Slaný
JOKL David 27. 5.74 158 (11) - - Agromeli Brno
JOKL David 30.11.81 1 (1) - - 1.FC Šumperk
JÓN Luděk 3.10.81 7 (2) 21 9 Materia Sokolov
JORDAN Jan 9. 4.80 4 (1) - - TJ Borek
JOSEFI Tomáš . 8.75 1 (1) - - SK Líšeň Brno
JOSKA Petr 24. 4.67 5 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
JOZA Miroslav 22. 4.69 43 (4) 4 - TORF-ESTE Pardubice, Čechie ZM Praha
JUDITA Denis 9.10.91 1 (1) - - Slavia Havířov
JUGAS Jiří 29. 1.66 6 (2) 2 - Ajax Novesta Zlín
JUHÁS Lukáš 21. 6.92 85 (5) 37 35 UTB Zlín
JULINA Zdeněk 10. 1.76 19 (2) 16 7 Jerevan Slavičín
JUNEK Jiří 30. 1.95 7 (1) 4 4 ISŠ Příbram
JUNEK Petr 22. 1.84 35 (4) 32 23 SK Kladno, Čechie Slaný
JUNGBAUER Radomír 31.10.90 36 (3) 8 5 Olympik Mělník
JűNGER Erik 28. 6.99 10 (2) - - Amor-Lazor Vyškov
JUNGR Marek . 4.87 6 (1) 6 3 SK Kladno
JUNGR Martin 8.11.92 1 (1) - 1 SK Kladno
JURAČKA Stanislav 7.11.72 14 (3) 16 5 FC '83 + GS Příbram
JURAJDA Šimon . . 1 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
JURAN David 22. 8.93 1 (1) - - Morcan ŽV Brno
JURÁNEK Ivan 21. 5.67 9 (1) 3 - MIKO Žďár nad Sázavou
JURÁSEK Vojtěch 13. 5.90 5 (2) 3 1 Wizards DDM Praha
JURČ Michal 9. 2.80 39 (4) 43 3 VŠB Ostrava
JURČÁK Milan 24. 9.79 12 (1) - - Gamaspol Jeseník
JURČEKA Jiří 21.10.86 8 (2) 2 1 VŠB Ostrava
JURČOVSKÝ Petr . . 1 (1) - - Amor Vyškov
JURČOVSKÝ Petr 23. 3.89 114 (8) 39 54 Mělník A+B, FK Ml.Boleslav
JURDA Tomáš .. 3 (1) - - Kalábek Brno
JURKA Jiří 21. 4.86 26 (2) 29 10 Egretta Bílovice
JURKA Radovan 12. 3.74 8 (1) 2 - IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
JURNEČKA Jan 4. 5.67 49 (4) - - Tomson STŽ Brno
JURNEČKA Lukáš 20. 5.95 4 (1) 2 - Pramen Havlíčkův Brod
JUŘÁTEK Jiří 31. 1.84 26 (3) - 5 Gamaspol Jeseník
JUŘICA Radek 24. 3.90 33 (2) 17 13 United Frýdek-Místek
JUŘÍČEK Tomáš 1. 3.95 13 (2) 6 1 Helas Brno B, ASM Dolní Loučky
JUŘIČKA Marek 3. 4.73 2 (1) 2 - Krasno Valašské Meziříčí
JUŘIČKA Martin 28. 5.80 30 (2) - - Ajax Novesta Zlín
JŮZL Radovan . . 5 (1) 1 - SK Líšeň Brno
KABELE Jakub 21.11.93 1 (1) - - Absolut Černý Dub
KABELE Jiří 17. 2.87 4 (1) 3 - SK Kladno
KAČER Jan . 4.77 1 (1) - - K-Pedros Tábor
KAČÍREK Jiří 22. 2.70 4 (1) - - Platan Písek
KADERKA Lukáš 26. 5.86 3 (1) - 3 TEX-COLOR Písek
KADEŘÁBEK Lukáš 11. 7.83 2 (1) - - Arsenal Hlinsko
KADLEC Jan . . 11 (3) 12 8 Gamaspol Jeseník
KADLEC Jan 13.12.82 96 (7) 58 32 Indoss Plzeň
KADLEC Marek 26. 1.92 51 (4) 15 3 Betis Kadaň
KADLEC Martin . . 2 (1) - - Jerigo Plzeň
KADLEC Miroslav 2.11.76 1 (1) - 1 TEX-COLOR Písek
KADLEC Ondřej . . 6 (1) 3 2 Baník Chomutov
KADLEC Tomáš 11. 1.79 104 (9) 55 31 Indoss Plzeň
KADLEC Viktor 26. 7.00 44 (4) 56 59 Absolut Černý Dub
KADUCH Tomáš 27. 5.96 18 (1) 3 6 USK Ostrava
KADULA Radim 17. 3.76 8 (1) 1 - Spartak Bílovec
KAFKA Miloslav 21. 1.77 8 (2) 7 3 Pramen Havlíčkův Brod
KAFKA Pavel 19. 4.82 2 (2) - - Boca Chotěboř
KÁFONĚK Miloslav 23. 4.67 15 (1) - - Austria Oslavany
KAHL Petr 8. 8.68 72 (7) 68 12 Alfa Liberec
KAHL Tomáš 3.11.87 38 (4) 17 14 Alfa Liberec
KAHOUN Jiří 5. 2.73 208 (14) 189 17 Arsenal a Santa Fé Benešov
KAHOUN Pavel 1. 8.80 19 (1) 13 4 SK Líšeň Brno
KAHUDA Jan 7. 7.78 71 (5) 75 31 Selp a Lucky Penguins
KAIDL Lukáš 18.11.81 64 (5) 28 27 Betis a AC Rose Kadaň
KAINC Pavel 16.12.68 106 (6) 9 - Adamíček Český Krumlov
KAIPR Pavel 8.12.74 9 (2) 10 - Sparta Slaný
KAIZRLIK Pavel 15. 9.66 48 (2) 12 - Gillotina Choceň
KAJABA Jan 31.10.78 2 (1) - - Vojenské Lesy Praha
KAJAK Daniel . . 1 (1) - - Baník Chomutov
KALAY René . 4.03 10 (2) 4 4 Baník Ostrava
KALENDA Jan 11. 4.79 5 (1) 1 - Vojenské Lesy Praha
KALFAS Jakub 17.11.95 43 (4) 11 3 Likop Třinec
KALHOUS . . 2 (1) - - Bohemians futsal Praha
KALÍK Michal 1. 4.83 17 (3) 5 - KLC Klobuky, RSC Čechie Slaný
KALINA Dominik .12.03 3 (1) - - ?
KALINA Jan 28. 2.78 1 (1) - - Combix Ústí n/L
KALINA Martin 11. 3.88 36 (2) 66 34 Kalábek Brno
KALINA Pavel 24.11.69 42 (3) 41 - Bohemia České Budějovice
KALINA Václav 15. 7.79 1 (1) - 1 AFC Celtic Kladno
KALINOVSKÝ Jiří 4. 9.72 8 (1) 2 - Lucky Penguins Praha
KALÍŠEK Josef 7.11.77 1 (1) 1 - Botafogo Mladá Boleslav
KALMÁR Jan 8. 1.98 2 (1) - - SKUP Olomouc
KALMUS Robin 24.12.87 78 (8) 20 18 VŠB a Mikeska Ostrava
KALOUSEK Marek . . 4 (2) 5 4 Absolut Černý Dub
KALOUSEK Zdeněk 17.12.82 78 (7) 56 43 Dalmach Turnov
KALUBA Zdeněk 6. 3.71 69 (6) 67 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
KALUS Vojtěch 18. 2.93 29 (3) 11 14 UTB Zlín
KALUŽA Miroslav 25. 7.75 81 (5) 73 - ESTE a TORF-ESTE Pardubice
KALVODA Robert 3. 5.71 92 (6) 20 9 Kalábek, Helas, Kormidlo
KAMARÝT Jiří 19. 4.90 14 (2) 12 9 Arsenal Benešov
KAMENICKÝ Jaroslav 10. 6.75 43 (4) 19 32 FK Ml.Boleslav, Mělník
KAMENICKÝ Miroslav 15.11.70 68 (5) 80 6 Car system Cheb
KAMENÍK Libor 28. 8.71 8 (1) 3 1 Kormidlo Brno
KAMENSKÝ Vojtěch 28.10.01 14 (2) 3 - Helas Brno B
KANÁT Martin 11. 6.86 26 (2) 2 3 Jerigo Plzeň
KANTA Josef 11. 4.77 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
KANTOR Aleš 14. 2.75 38 (2) 35 - VŠB Ostrava
KANTOR David 4.11.95 82 (6) 41 31 Likop Třinec
KANTOR Jan 4. 2.83 5 (1) - - Delta-Real Šumperk
KAŇA Filip 15.10.88 1 (1) - - Legie Příbram
KAŇKA Josef 16. 8.76 3 (1) 4 - Arsenal Benešov
KAŇKA Lukáš 10. 6.86 1 (1) - - Jerigo Plzeň
KAŇKA Michal 3. 3.74 63 (12) 73 3 Arsenal a Santa Fé Benešov
KAŇKOVSKÝ Karel 17. 3.90 48 (3) 58 23 Démoni Česká Lípa
KAŇOK Vítězslav 7. 6.93 15 (1) 4 - VŠB Ostrava
KAPITÁN Martin . 7.77 2 (1) - - AC Hlinsko
KÁPL Pavel 3. 7.66 95 (4) 74 - Platan Písek
KAPLAN Aleš 9.11.82 138 (9) 115 81 Choceň, Nejzbach VM B
KAPLAN Jan 23. 4.77 94 (6) 47 18 Pramen Havlíčkův Brod
KAPLAN Jaroslav 8. 4.60 11 (2) 2 - Dino Brno A+B
KAPOUN Jan 20. 3.92 12 (1) 3 2 Rapid Ústí n/L
KAPSA Luboslav 6. 3.61 1 (1) - - IFT C. Ostrava/Megas OV B (29.6.2006)
KAPSA Martin 1.11.85 191 (11) 127 80 VŠB Ostrava, Kunčice
KARABÁŠ Milan 8. 1.74 5 (1) 7 - Neuk Háječek Prachatice
KARABINA Michal 12. 1.92 35 (3) 3 1 Amor-Lazor Vyškov
KARAFIÁT Jan 28. 6.78 1 (1) - - Herd Hradiště
KARAKASIDIS Jakub 18. 5.83 8 (1) 2 2 Gamaspol Jeseník
KARAS Tomáš . . 4 (1) - - SK Líšeň Brno
KARÁSEK Antonín 22. 9.77 18 (1) 5 - Lazor Vyškov
KARÁSEK Matěj . 5.04 3 (1) 2 1 FTZS Liberec B
KARÁSEK Milan 19.12.86 18 (2) 16 10 Malibu Mladá Boleslav
KARBAN Josef 30. 1.75 42 (3) 22 - TS Bakov nad Jizerou
KARCZMARZYK Lukáš . 9.87 1 (1) - - Betas Třinec
KARČMÁŘ Adam 8.10.96 2 (1) 1 - USK Ostrava
KARDA Miroslav 3.12.69 7 (1) 1 4 Arsenal Benešov
KARDOS Imrich . 6.95 39 (2) 12 6 Betis Kadaň
KARELA Aleš 1. 2.71 2 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
KAREŠ Tomáš 31. 3.75 8 (1) 5 - Tosta Petrov
KARGL Vladimír 15.12.72 18 (1) 18 - Vojenské Lesy Praha
KARLÍK Petr .10.99 20 (2) 7 4 Pramen Havlíčkův Brod
KARLOVSKÝ Karel 16. 5.72 20 (2) 8 - Ajax Cheb
KAROLA Vlastimil 10.11.65 12 (2) - - Ajax Novesta Zlín
KARVAI Marek 7. 6.85 7 (1) 3 - Atlantic Rakovník
KASAL Daniel 1. 7.97 46 (4) 36 22 Baník CV, Perštejn, Morgan
KASAL Zdeněk 20. 7.76 15 (3) - 4 Tomson STŽ Brno
KASÁLEK Martin 8. 9.80 1 (1) 1 1 Helas Brno
KASCHNÝ René 29. 4.72 59 (5) 37 - VVM-IPSO Bílovec
KASÍK Karel 9. 4.66 5 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
KASPŘÁK Petr . 1.84 4 (1) - 1 Bazooka Uherské Hradiště
KASÝK Zdeněk 16. 9.93 54 (5) 38 33 Jerigo a Interobal Plzeň B+A
KAŠA Petr 3. 8.86 18 (2) 2 1 Komax Kunčice
KAŠE Jan 3. 6.75 16 (1) 12 - Bohemians CMF Praha
KAŠE Martin 19. 4.90 49 (4) 4 5 K-Pedros Tábor
KAŠICKÝ Dušan 14.10.82 23 (2) 14 4 VŠB Ostrava
KAŠÍK Jakub 26. 2.96 32 (2) 13 18 VŠSK Zlín
KAŠKO Roman . 6.90 14 (2) 1 1 Betis Kadaň
KAŠPAR Bohuslav 16. 2.75 28 (3) 1 - Platan Písek
KAŠPAR Jiří 28.11.76 57 (4) - - Helas Brno, TORF-ESTE Pardubice
KATEŘIŇÁK Jiří 25. 8.95 37 (8) 22 25 Malibu Mladá Boleslav
KAUTSKÝ Ladislav 19.12.78 23 (2) 38 - Pohoda Praha
KAVÁLEK Martin 14. 4.92 99 (9) 103 43 SK Kladno, FC Brandýsek
KAVENA Jakub . . 1 (1) - - Wizards Praha
KAVENA T . . 1 (1) - - Wizards Praha
KAVKA Daniel . 1.93 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
KAVKA Martin 27. 9.67 26 (2) 11 - Nejzbach Vysoké Mýto B
KAVULOK Petr 15. 8.80 15 (1) - - VŠB Ostrava
KAZÁR Tomáš 8.10.84 39 (11) 26 19 Gamaspol Jeseník
KAZAR Viktor 7.10.73 2 (1) 1 - Rusaco Litvínov
KAZDA Matyáš 27.12.98 6 (3) 4 2 FTZS B Liberec, Zlej se(n) Liberec
KEDZIOR Petr 22.10.63 13 (1) 9 - Lazor Vyškov
KEJDANA Dominik 30. 7.96 26 (2) 13 10 Pampuch Liberec
KEJMAR Aleš 2. 3.77 5 (1) 4 - Vojenské Lesy Praha
KELER Radim 17. 8.63 2 (1) 1 - Mikeska Ostrava
KELNAR Jan . . 37 (6) 21 10 Baník a VŠB Ostrava
KENDÍK Lukáš 13. 4.94 1 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
KERNER Matyáš 13. 5.00 21 (2) 9 6 Tiradores, Baník Chomutov
KESZEG Jan 25. 3.86 4 (1) - - FK Mladá Boleslav
KESZELI Luděk 20. 2.65 1 (1) 1 - Tosta Petrov
KETTNER Michal 20. 6.94 15 (4) 5 3 Olympik Mělník B+A
KHEML Patrik 11. 3.74 7 (2) - 1 Selp Praha
KIBAL Radek 1. 6.02 41 (5) 13 12 Baník Chomutov
KIERYK Zdeněk 4.12.80 8 (3) 2 - Ebárna Boys Kladno
KILEVNÍK Martin 11. 8.77 16 (1) 15 13 UFA Hradec Králové
KILIÁN Petr 5. 8.78 139 (13) 179 67 Arsenal Benešov
KILIJÁN Jakub 31. 8.91 50 (5) 46 30 Spartak Perštejn, Betis Kadaň
KILLAR Lukáš 5. 8.81 1 (1) 1 - Alfa Liberec
KILNAR René 28. 5.73 10 (1) 6 4 Slávia Havířov
KINDL Martin . . 1 (1) - - SK Kladno
KINSKÝ Jan 31. 3.92 16 (1) 7 3 Betis Kadaň
KINZL Jiří 14. 1.69 8 (1) 2 - Lucky Penguins Praha
KIRÁLY Richard 12. 2.72 5 (1) 2 - Sparta Slaný
KIROV Milen Valentinov 11.10.87 21 (1) 1 1 SK Kladno
KISEL Ivo 18. 4.86 7 (1) 1 2 Slávia Havířov
KISZA Rostislav 20. 7.99 30 (3) 15 2 Likop Třinec, VŠB Ostrava
KISZA Tomáš 12. 2.93 32 (2) 3 3 Likop Třinec
KITANOVIČ Aleksandar . 1.95 10 (1) 9 3 Olympik Mělník
KLABAN Jiří 5. 6.64 29 (3) 5 - Tomson STŽ Brno
KLABÍK Pavel 20.10.67 12 (1) 10 - Santa Fé Benešov
KLÁR Vlastislav 4. 4.73 11 (1) 12 - GKS MOND Třinec
KLARMAN Pavel 27.11.70 47 (2) 45 - Rusaco Litvínov
KLAS Marcel 18. 7.74 47 (5) 1 3 Arsenal Hlinsko
KLAUDINGER René . 6.05 12 (1) - - AC Hlinsko
KLEČKA Daniel 16.10.90 67 (5) 2 5 Jerigo + Interobal B Plzeň
KLEIBER Radim 13. 7.91 17 (3) 9 6 Tango Hodonín A+B
KLEIBL Milan 1.11.64 12 (1) 13 - Austria Oslavany
KLEIN Vojtěch 25. 3.93 1 (1) - - Atraps-Hombres Brno
KLEJNOT Jan 18. 9.94 10 (1) 5 5 USK Ostrava
KLEMENT Vilém 22. 6.03 10 (3) 1 1 Boca Chotěboř
KLEMPERER Aleš 9. 1.70 1 (1) - - CFC Letňany Praha
KLEMPERER Jan 2. 6.73 76 (3) 67 - CFC Letňany Praha
KLEMPT Kamil 10. 1.88 22 (2) 7 - Čechie Slaný
KLEMSA Jaroslav 26. 8.85 20 (2) 7 8 Delta-Real Šumperk
KLEŠTINEC Roman 9.11.65 6 (1) 3 - 1.FC Šumperk
KLÍČ Pavel 3. 7.02 5 (2) 3 - Baník Chomutov
KLIER Jiří 11.12.76 22 (2) - - Herd Hradiště, Car system Cheb
KLIER Matěj 23. 6.92 33 (3) 15 22 Rapid Ústí n/L
KLIER Radoslav 1. 4.69 36 (2) - - KLC Klobuky
KLIKA Dušan 30. 1.78 1 (1) - - Kalábek Brno
KLIKA Vojtěch . 3.99 13 (1) 6 - AC Hlinsko
KLÍMA Bohumil 15. 9.00 26 (6) 4 2 Baník Chomutov
KLÍMA Daniel 12. 4.99 17 (2) 6 6 Baník Chomutov
KLÍMA Jan 15.10.70 3 (1) - 1 Gardenline Litoměřice
KLÍMA Jiří 10. 3.70 43 (2) 16 - Botafogo Mladá Boleslav
KLÍMA Karel 30. 4.76 1 (1) - - Rohožník Praha
KLÍMA Libor 30. 5.80 56 (3) 20 20 UFA Hradec Králové
KLÍMA Lukáš 9.10.81 8 (1) 3 4 UFA Hradec Králové
KLÍMA Lukáš 17. 7.92 23 (2) 17 13 Zlej se(n) Liberec
KLÍMA Vojtěch . . 3 (2) - - Bohemians futsal
KLIMAS Radovan 12. 4.77 2 (2) - - Sport bar Chrlice
KLÍMEK Radim 27. 7.74 28 (3) - - Čepo Poruba, Mikeska B, Krmelín
KLÍMEK Tomáš 2. 5.78 53 (4) 12 4 Sokol Přívoz Ostrava
KLIMENT . . 1 (1) - - Boca Chotěboř
KLIMENT Jan 11. 8.93 15 (3) 2 1 F.A.Zole Česká Lípa
KLIMEŠ Michal 31. 7.91 1 (1) - 1 Baník Chomutov
KLIMEŠ Milan 28. 3.89 29 (2) 32 11 Helas a SB Chrlice Brno
KLIMEŠ Pavel 17. 1.92 198 (14) 146 65 Boca Chotěboř, Pramen Havlíčkův Brod
KLIMT Jonáš 28. 8.98 14 (1) 10 1 SK Kladno
KLÍR Jonáš 19. 4.94 12 (2) 3 7 FAZ TORF Pardubice
KLISKÝ . . 1 (1) - - Boca Juniors Krupka
KLOBÁSA Stanislav 7. 3.94 1 (1) 1 1 Malibu Mladá Boleslav
KLOBOUČNÍK Petr 22. 6.73 13 (1) 1 2 SKP Kolín
KLOBUCKÝ Pavel 19. 9.75 44 (3) 12 - KLC Klobuky
KLODA Rostislav 20.11.79 77 (10) - 1 Likop Třinec
KLOFÁČ Adam 5. 9.90 1 (1) - - Kmochův odkaz Praha
KLOFANDA Jaroslav 5. 5.82 16 (1) 2 1 Goll Běloves
KLOUDA Martin 30. 3.81 11 (3) 4 - Geodetické sdružení Příbram
KLUCH Karel 9.10.93 12 (1) - 1 F.A.Zole Česká Lípa
KLUSÁČEK Tomáš 21. 2.75 46 (3) 46 - AC Hr. Králové, Nejzbach VM B
KLUSÁK Petr 1.10.77 30 (5) - - Delta-Real Šumperk
KLUSÁK Stanislav 15.11.84 28 (4) 19 18 Agromeli a Tango B Brno
KLYMPUSH Maksym 31. 7.98 3 (1) 2 - Atraps Brno
KMENT Štěpán 28. 6.69 73 (7) 47 6 Rohožník, Čechie ZM Praha
KMÍNEK Filip 29. 4.03 7 (1) 2 1 Gamaspol Jeseník
KMÍNEK Patrik 4. 2.01 15 (2) 5 4 Gamaspol Jeseník
KMOCH Petr 17. 6.71 3 (1) 3 - Draci Karlovy Vary
KMOCH Vojtěch 27. 1.80 43 (2) 38 26 Kmochův odkaz Praha
KMONÍČEK Karel 27. 5.64 3 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
KNAPČOK Jan 23. 2.68 21 (2) 9 - MIKO Žďár nad Sázavou
KNÁPEK Miroslav 7. 3.80 21 (2) 6 - VŠB Ostrava
KNAPÍK Štefan 9. 8.78 32 (3) 29 15 Radobýl Litoměřice
KNĚBORT Václav 13.11.58 19 (2) 14 - Alfa Liberec
KNĚBORT Vladimír . 7.75 9 (1) 2 3 Dalmach Turnov
KNECHT Richard 14. 3.71 1 (1) - - Nasan okruh Brno
KNEJZLÍK Karel 23.10.96 9 (2) 5 3 FTZS B Liberec, Zlej se(n) Liberec
KNESL Ivo 15.12.72 9 (1) 2 - Kalábek Brno
KNESPL Lukáš 8. 8.88 2 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
KNĚŽÍNEK Martin 29. 8.68 13 (1) 5 - Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Miloš 17. 5.63 25 (1) 8 - Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Vojtěch 22.10.90 46 (3) 17 12 Sistemo Volfířov
KNIŽÁTEK Petr 2.12.76 15 (1) 3 - Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOBLOCH Pavel 27. 9.59 18 (1) - - FC Mnichovo Hradiště
KNOFLÍČEK Lukáš 11. 7.86 16 (2) 11 4 Nasan okruh Brno
KNOP Jan . . 1 (1) - - Betis Kadaň
KNOP Václav 1. 3.80 18 (1) 17 - Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOPP Jiří 10.12.75 11 (1) 2 - SME Ostrava
KNOR Vasil 15.11.83 13 (2) 9 3 Boca Juniors Krupka
KNOŠKA Lukáš .. 3 (1) 1 - Vojenské Lesy Praha
KNOTEK David 17.10.82 14 (1) 4 2 Nasan okruh Brno
KNOTEK Libor 11. 9.76 87 (6) 31 44 Templář Ivančice
KŇAŽEJE Luboš 20. 5.74 32 (2) - - AC Hradec Králové
KOBERSKÝ Tomáš .. 7 (1) 1 - FK Mladá Boleslav
KOBYLKA Jiří 19. 3.73 3 (1) - - Kalábek Brno
KOBZA Zdeněk 20. 2.65 11 (1) - - Tosta Petrov
KOC Václav 31.12.65 68 (6) 51 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
KOC Václav 23. 3.90 48 (3) 51 31 Jerigo a Interobal Plzeň B
KOCÁB Zdeněk 19. 5.71 20 (2) 2 - Templář Ivančice
KOCANDA Zdeněk 31. 5.70 1 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
KOCIAN Jiří 11. 2.75 10 (2) 10 - Vojenské Lesy Praha
KOCIÁN Miroslav 11. 5.77 4 (1) 1 - Rohožník Praha
KOCIČ Marko . . 1 (1) - - Spartak Perštejn
KOCMAN Petr 1. 8.70 4 (1) 1 - 3P Bosonohy Brno
KOCMAN Tomáš 18. 1.90 53 (5) 31 12 Radobýl Litoměřice
KOCMATA Roman 4.10.72 5 (1) 3 - Santa Fé Benešov
KOCMICH Lukáš 13. 5.94 1 (1) - - Tatran Jakubčovice
KOCMICH Tomáš . 7.86 14 (1) 2 1 Tatran Jakubčovice
KOCO Daniel 21. 7.02 12 (1) - - SK Kladno
KOCOUREK František 14.12.90 22 (1) 1 2 Sokol Dobřichovice
KOCOUREK Lubomír 21. 1.84 50 (4) 29 12 Nasan okruh Brno
KOCOUREK Ondřej 5.12.96 20 (1) 5 13 Sokol Dobřichovice
KOCÚR Milan 16.11.71 1 (1) - - Slavia Liberec
KOČÍ Aleš 18. 8.81 4 (2) 4 - Geodetické sdružení Příbram
KOČÍ Hynek 20.12.05 2 (1) - - Baník Chomutov
KOČÍ Jan 22. 7.70 6 (1) - - CF Damned Praha
KOČÍ Jan 13. 8.90 14 (1) 8 5 Sokol Dobřichovice
KOČÍ Jiří 13. 8.77 2 (1) - - FC Mnichovo Hradiště
KOČÍ Ondřej 7. 4.95 5 (1) - 1 ISŠ Příbram
KOČÍ Ondřej . 3.79 50 (4) 5 12 F.A.Zole Česká Lípa
KOČÍ Patrik 23. 5.75 49 (3) 33 13 Tango Brno
KOČÍ Petr 6. 2.63 37 (2) - - Kodymka Praha
KODENKO Tomáš 29. 4.90 27 (3) 5 4 Slávia Havířov
KONDZIOLKA Filip . 5.98 2 (2) 2 - Baník Ostrava
KODEŠ Jakub 5.10.97 25 (2) 5 1 VŠB Ostrava
KOFR Roman 2. 4.73 33 (3) - 1 FC Mnichovo Hradiště
KOHL Roman 29. 8.90 1 (1) 1 - Alfa Liberec
KÖHLER David 26. 5.95 12 (2) - - USK a Baník Ostrava
KÖHLER Tomáš 25. 3.80 38 (4) - 1 Slávia Havířov
KÖHLER Zdeněk 25.10.57 10 (1) 1 - Konflikt Praha
KOHNHäUSER Rudolf 29. 4.85 114 (8) 39 17 Malibu + FK Ml.Boleslav
KOHNHäUSER Vladimír 16.12.87 57 (6) 14 5 Malibu MB + TS Bakov n/J
KOHOUT David . 8.06 6 (1) - 2 Malibu Mladá Boleslav
KOHOUT Milan 21. 1.88 38 (3) 31 14 Herd Hradiště
KOHOUTEK Marek 4. 1.78 15 (4) 6 - Delta-Real Šumperk
KOHUT Pavel 23. 7.85 1 (1) - 3 Likop Třinec
KOCH František 7. 6.54 3 (1) - - Ferram Opava
KOCH Jiří 1. 2.83 18 (1) 13 - Gong České Budějovice
KÖKERT Daniel 18. 5.72 10 (2) 7 - 1.HFC Ústí n/L
KOKEŠ Filip 17. 2.89 7 (1) 5 1 Selp Mladá Boleslav
KOKEŠ Michal 8. 5.74 78 (5) 35 12 Ferram Opava
KOKEŠ Radim 29. 7.74 3 (1) 2 - Adamíček Český Krumlov
KOKINDA Ivo . . 18 (2) 6 4 Wizards Praha
KOKOŠEK Jaroslav . . 1 (1) - - Ferram Opava
KOKOŠKA Robert 3. 5.88 2 (2) 1 1 Kmochův odkaz Praha
KOKY Jaroslav 20. 8.76 14 (2) 7 - Michálek Chrudim
KOKY Josef 28.11.97 29 (3) 3 4 Atraps Modřice, ASM D.Loučky
KÓL Lukáš 18.12.79 7 (1) - - Rýznar Zábřeh na Moravě
KOLACÍ Jiří 4.10.77 3 (1) 1 - Lucky Penguins Praha
KOLACÍ Petr 7.11.74 14 (2) 16 12 K-Sport Jindřichův Hradec
KOLÁČEK Adam 30.12.96 2 (1) 2 1 ASM Dolní Loučky
KOLÁČEK Ivo 8.12.72 11 (2) - - Dino Brno
KOLÁČEK Lukáš 16.12.83 8 (1) 4 - Vojenské Lesy Praha
KOLÁČEK Miroslav 2.11.82 1 (1) - - Gong České Budějovice
KOLÁČEK Vít 20. 7.88 54 (6) 34 26 Wizards, Gardenline a Radobýl
KOLÁŘ Dominik 20. 4.87 3 (2) 2 - United Frýdek-Místek
KOLÁŘ Jiří 11. 6.69 45 (5) 15 10 K-Pedros Tábor
KOLÁŘ Jiří 29.11.69 19 (2) 3 1 Pramen Havlíčkův Brod
KOLÁŘ Karel 1. 1.59 49 (3) 20 - Dino Brno
KOLÁŘ Otto 12. 3.73 1 (1) - - Andy Liberec
KOLÁŘ Robin 18. 4.90 5 (2) 2 - Ludis Třebenice
KOLAŘÍK Jakub 16. 2.93 28 (2) 9 13 Tango Hodonín B
KOLAŘÍK Jan . . 6 (1) 1 4 Pramen Havlíčkův Brod
KOLAŘÍK Ondřej . 4.01 1 (1) 1 1 Baník Chomutov
KOLAŘÍK Petr 31. 3.64 5 (1) 2 - Helas Brno
KOLAŘÍK Václav 9.10.72 136 (9) 1 8 Indoss Plzeň
KOLÁŘSKÝ Jiří 17. 4.67 59 (8) 12 1 Ebárna Boys Kladno
KOLENKO David . . 3 (1) 3 - USK Ostrava
KOLENKO Jakub 9. 5.93 11 (1) 8 3 USK Ostrava
KOLENKO Ondřej 16.10.96 4 (1) 1 - USK Ostrava
KOLESNÁČ Marian 10. 7.65 51 (3) 11 4 Draci Karlovy Vary
KOLESNÁČ Michal 12.10.66 40 (3) - 1 Draci Karlovy Vary
KOLÍNEK Jaroslav 12. 9.72 2 (1) 2 2 Medvědi Malé Hoštice
KOLÍNEK Robert 8.11.68 7 (2) 2 - Bulldogs Hodonín
KOLÍSEK Václav 1.10.84 22 (2) 12 13 Terasy Praha
KOLLÁRIK Peter 27.11.79 1 (1) - - Kormidlo Brno
KOLLER Libor 3.12.69 5 (2) 4 6 K-sport Jindřichův Hradec
KOLLER Stanislav 19. 3.59 20 (6) 16 - Arsenal Benešov
KOLMAN Daniel 31.12.71 12 (3) 1 - Selp Praha
KOLMAN Filip . 2.91 9 (1) 8 5 Sokol Dobřichovice
KOLOC Martin . 2.88 2 (1) - - Květnice Tišnov
KOMÁR Vítězslav 11. 7.82 27 (3) 5 13 Jistebník B, HI-TEC Bílovec
KOMARA Mikuláš 4. 2.74 39 (3) 7 4 SME Ostrava
KOMÁREK Petr 16. 5.71 2 (2) - - Ceto Brno
KOMÍNEK Radek 26. 6.75 14 (1) 5 - Tosta Petrov
KOMMA Ondřej 1. 1.99 47 (5) 24 20 Malibu Mladá Boleslav
KOMŇACKÝ František 15.11.51 2 (1) 2 - Lazor Vyškov
KOMORNÍK Milan 28. 6.80 38 (2) 15 17 Kmochův odkaz Praha
KOMOROUS Pavel . . 7 (1) 1 3 Balticflora Unt. Teplice
KONÁŠ David 9. 8.73 138 (8) 99 4 Motáček a Sokol NH Plzeň
KONČOK Martin 14. 2.69 13 (2) 1 - Bohemia České Budějovice
KONDÁŠ Ali 29. 7.62 7 (1) 1 - Arsenal Benešov
KONDÁŠ Robert 1.11.84 1 (1) - 1 Arsenal Benešov
KONDRÁT Josef 5. 4.78 190 (14) 1 21 Arsenal Benešov
KONDZIOLKA Filip 19. 5.98 5 (2) 1 2 Baník Ostrava
KONEČNÍK Zdeněk 10. 7.87 39 (3) 55 30 UTB Zlín
KONEČNÝ Filip 25.11.98 10 (2) 4 2 Tango Hodonín B
KONEČNÝ Jiří 2. 9.66 18 (1) 1 3 3P Bosonohy Brno
KONEČNÝ Jiří 24. 9.71 83 (6) 23 - Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
KONEČNÝ Marek 30. 1.91 30 (2) 1 3 Helas Brno B
KONEČNÝ Michal 27. 8.97 8 (1) 1 2 Tango Hodonín B
KONEČNÝ Petr 19.12.66 39 (5) - - Kormidlo a Helas Brno
KONEČNÝ Roman 6. 4.65 47 (2) 2 - 3P Bosonohy Brno
KONEČNÝ Tomáš 1.10.82 43 (3) 26 16 TS Bakov n/J
KONÍČEK Jan 6. 3.03 8 (3) - - Gamaspol Jeseník
KONYA Tomáš 6. 2.91 1 (1) - - Selp Praha
KOŇA Jan .12.02 3 (2) 1 1 Rapid Ústí n/L
KOŇAŘÍK Marek 14. 4.91 4 (1) - - Slávie Havířov
KOŇAŘÍK Petr 22. 1.85 1 (1) - - Viktoria Žižkov B
KOPA Radek . 5.97 17 (2) 15 9 Malibu Mladá Boleslav
KOPAL Zdeněk 27. 7.63 32 (2) 26 - Kodymka Praha
KOPECKÝ Adam . . 1 (1) - - Gillotina Choceň
KOPECKÝ Bronislav 18. 4.75 58 (5) 13 7 Gillotina Choceň
KOPECKÝ Josef 2. 7.71 13 (2) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
KOPECKÝ Libor 16. 4.75 4 (1) 1 - Vojenské Lesy Praha
KOPECKÝ Lukáš 28. 6.91 17 (1) 15 7 Pramen Havlíčkův Brod
KOPECKÝ Patrik 19. 4.99 2 (1) - - KFV Roub Vítkovice
KOPECKÝ Tomáš . . 2 (1) - - Čechie Slaný
KOPEČEK Vít 28. 7.92 6 (2) - 5 FK Volfířov
KOPŘIVA Jan 23. 2.90 9 (2) - - Wizards Praha
KOPŘIVA Jiří . . 4 (1) 3 - Radobýl Litoměřice
KOPŘIVA Lukáš 2. 6.99 8 (2) 3 1 Morgan commando Teplice
KOPŘIVA Petr 14. 6.79 57 (3) 8 5 Tomson STŽ Brno
KOPŘIVA Petr 5. 2.80 12 (2) 11 8 Materia Sokolov
KOPTA Jan 1. 8.95 4 (1) 5 2 Baník Chomutov
KOPTA Zdeněk 10. 1.87 127 (10) 122 45 Baník Chomutov, Betis Kadaň
KOPUNEC Jiří 22. 8.76 26 (3) 31 5 Kormidlo Brno
KORANDA Jan 23. 5.95 2 (2) 2 1 Radobýl Litoměřice
KORBEL Josef 7. 6.67 40 (6) - - Arsenal a Santa Fé Benešov
KOREJZA Milan 25. 3.84 20 (2) 5 7 Malibu Mladá Boleslav
KORNÁK David 28. 7.76 24 (2) 19 15 Mikeska OV, Slávie Havířov
KORNHAUSER Jaroslav 12. 1.66 23 (3) 9 - Dino Brno A + B
KORTÁN Jiří 30. 3.73 21 (2) 9 - Platan Písek
KORYTÁŘ Jiří 25. 8.68 8 (1) 6 - Krasno Valašské Meziříčí
KOŘÁN Petr 21. 7.71 47 (3) 75 - Aston Villa Karlovy Vary
KOŘÍNEK Jiří 3.12.71 37 (3) 44 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
KOŘÍNEK Aleš 28. 5.95 3 (1) - - Morgan Teplice
KOŘÍNEK Vratislav . . 24 (3) 29 15 GMM Jablonec n/N
KOS Igor 16. 3.77 7 (2) 2 - Kormidlo Brno
KOSÁN Jiří 21. 9.74 16 (4) - - FC '83 + GS Příbram
KOSEČEK Lukáš 18. 3.87 18 (2) 2 4 Jerevan Slavičín
KOSCHATSKÝ Tomáš 22.10.73 14 (1) - - Medvědi Malé Hoštice
KOSINA Daniel . 3.04 31 (2) 23 12 Bohemians futsal Praha
KOSTADINOVSKÝ Paris 21. 8.73 7 (3) 9 - Kormidlo Brno
KOSTELKA Ondřej 1. 1.94 6 (1) - - Amor-Lazor Vyškov
KOSTERA Daniel 25.10.00 8 (1) 3 - Ferram Opava
KOSTKA David 23. 1.92 26 (3) 18 11 Amor-Lazor Vyškov, UTB Zlín
KOSTKA Vlastislav 4.10.76 11 (1) 1 - TORF-ESTE Pardubice
KOSTRABA Jaroslav 26. 1.96 7 (4) - - Malibu Mladá Boleslav
KOSTŘIBA Jiří 31. 5.78 3 (1) 1 - Medvědi Malé Hoštice
KOŠAŘ Pavel 17.12.52 2 (2) - - Arsenal Benešov
KOŠEK Jan 9. 7.71 19 (1) 11 - CF Damned Praha
KOŠINA Roman 20. 1.80 5 (1) 4 - Arsenal Hlinsko
KOŠŤÁL Tomáš 16. 1.96 2 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
KOTAČKA Jaroslav 19. 5.75 10 (1) 3 - Austria Oslavany
KOTÁN Marek 17. 6.73 1 (1) - - SME Ostrava
KOTAS Adam 16. 5.98 4 (1) - - Likop Třinec
KOTÁSEK Pavel .10.88 20 (2) 1 - Dukla Tango B
KOTEK Rostislav 2. 3.73 3 (1) - 1 Draci Karlovy Vary
KOTEK Tomáš 18. 7.97 13 (1) 7 1 F.A.Zole Česká lípa
KOTEN Tomáš 9. 6.74 33 (2) 7 - Sparta Slaný
KOTOLÁN Petr 27. 9.50 87 (5) - - Ajax Novesta Zlín A
KOTORA Petr 25.10.70 11 (2) 11 - Arsenal a Santa Fé Benešov
KOTOUČ Miroslav 16.11.83 5 (1) 1 - Kalábek Brno
KOTRBA Ivo . . 5 (1) 1 2 UFA Hradec Králové
KOTRBA Ladislav 17. 4.82 20 (3) 1 1 K-Sport Jindřichův Hradec
KOTRBA Michal 14. 5.89 7 (2) - - CCM Jistebník B
KOTRLA Kryštof 29. 3.94 18 (2) - 1 VŠB Ostrava
KOTRLA Matěj 22. 4.94 47 (3) 12 12 VŠB Ostrava
KOTULÁN Jan 20. 4.81 42 (3) 1 3 Amor-Lazor Vyškov
KOTYZA Martin 1.10.84 11 (2) 11 7 Alfa Liberec
KOUBA Jiří 2.10.84 2 (1) - 2 Radobýl Litoměřice
KOUBEK Filip 15. 9.92 15 (2) 4 - Tango Brno B
KOUBEK František 6.11.69 13 (2) 14 7 K-Sport Jindřichův Hradec
KOUBEK Luděk 16. 6.76 68 (6) 76 7 Kormidlo a Dino Brno A + B
KOUBEK Martin 27. 5.98 16 (1) 8 5 SK Kladno, Olympik Mělník B
KOUBEK Zdeněk 19.11.71 24 (3) 7 9 1.HFC Ústí n/L
KOUBUS Petr 1. 6.75 83 (7) 3 12 Dalmach Turnov
KOUDELA Václav 26.11.78 9 (1) 3 - Indoss Plzeň
KOUDELKA Luboš 29. 5.89 98 (7) 4 7 Wizards Praha
KOUDELKA Petr 6. 4.92 5 (1) 1 - Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
KOUDELKA Petr 27. 4.86 1 (1) - - Alfa Liberec
KOUDELKA Tomáš 17.12.90 2 (1) - - Arsenal Hlinsko
KOUDELKA Tomáš 23.11.70 80 (4) 9 - Harnach Brno
KOUDELKA Zbyněk . 8.84 2 (1) - - Andy Liberec
KOUKLÍK Jakub . 5.01 19 (1) 5 7 Arsenal Benešov
KOUKLÍK Josef . 8.72 7 (1) 2 - Arsenal Benešov
KOUKLÍK Josef . 4.99 20 (1) 7 4 Arsenal Benešov
KOUKOLA Petr 27. 6.95 3 (1) - - Delta-Real Šumperk
KOUMESKÝ David .. 1 (1) - - AC Rose Kadaň
KOUNEK Tomáš 7.12.88 7 (1) 1 - Pramen Havlíčkův Brod
KOUŘIL Jaroslav 16. 3.79 15 (1) 12 5 Templář Ivančice
KOUŘIL Vladimír 4. 7.75 7 (1) 4 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
KOUSAL Libor 26. 5.71 56 (3) - 1 Kormidlo a Helas Brno
KOUTEK Daniel 1. 6.98 5 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
KOUTENSKÝ Michal 12. 7.70 2 (1) - - Rusaco Litvínov
KOUTNÍK David 9. 5.93 13 (2) 4 2 Baník Chomutov
KOUTNÝ Jakub 8.12.01 15 (1) 4 3 Žabinští Vlci Brno
KOUTNÝ Martin 8.10.93 61 (10) 45 26 Boca Chotěboř
KOUTNÝ Pavel 31.12.69 4 (2) 1 - 1.FC Šumperk
KOVÁCS Michal 17. 4.90 61 (5) 86 53 Interobal Plzeň A+B
KOVÁČ Daniel 3. 3.00 1 (1) 1 - Baník Chomutov
KOVÁČ Jiří . . 17 (2) 8 3 Goll Běloves
KOVÁČ Martin 16. 4.98 19 (1) 3 12 SKUP Olomouc
KOVÁČ Michal 29. 9.76 9 (1) 9 - Bohemia Cheb
KOVÁČ Petr 1. 7.69 2 (1) - - Mikeska Ostrava
KOVÁČ Radoslav 27.11.79 1 (1) - - Tosta Petrov
KOVÁČIK Lukáš 17.12.90 35 (3) 25 10 KFV Roub Vítkovice
KOVAL Aleš 29. 6.81 9 (1) 3 - Ferram Opava
KOVAL Radomír 15.10.76 7 (2) 1 2 Baník Ostrava, Jistebník B
KOVALČÍK Radim 29.12.73 1 (1) - - Žabinští Vlci Brno (+22.7.2018)
KOVARČÍK Radim 1.12.77 47 (3) 5 - Hekto Nové Město na Moravě
KOVÁŘ Jiří 18. 3.91 20 (2) 17 13 UTB Zlín
KOVÁŘ Miroslav . . 11 (1) 4 3 Atraps-Hombres Brno
KOVÁŘ Otto 23. 7.67 199 (17) 89 24 Arsenal Benešov
KOVÁŘ Přemysl 1.12.74 9 (1) 3 5 Bulldogs Hodonín
KOVÁŘ Stanislav 2. 1.67 29 (3) 1 - Konflikt a Čechie Praha, TORF-ESTE
KOVAŘÍK Alois 27. 7.58 43 (2) 13 - IFT C. B, Megas Frenštát p/R
KOVAŘÍK Jan 2.10.88 85 (6) 51 84 GMM Jablonec, Slavia Liberec
KOVAŘÍK Jaroslav 15. 7.83 6 (1) 6 6 Protec Plzeň
KOVAŘÍK Martin 25. 7.82 7 (1) - - Rohožník Praha
KOVAŘÍK René 4. 2.77 115 (6) 63 14 Kunčice, IFT C. B, Frenštát
KOVAŘÍK Vladislav 4.11.75 19 (3) 15 - Sparta Slaný
KOWALIK Martin 4. 7.74 35 (3) 9 2 Alfa Liberec
KOZA Martin 22. 6.83 14 (2) 5 3 FT Františkovy lázně
KOZÁK Daniel 2. 6.83 40 (2) 12 7 Goll Běloves
KOZÁK Petr . . 31 (2) 14 10 Čechie Slaný
KOZEL Jan . 2.92 1 (1) - - Jerigo Plzeň
KOZEL František 25. 9.80 16 (1) 1 1 FC Františkovy lázně
KOZEL Petr .. 3 (1) - - Hellas tour Brno
KOZEL Radim 10.10.95 1 (1) - - USK Ostrava
KOZELKA Michal 23. 3.77 65 (5) 45 - KLC Klobuky, RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří 24. 4.67 19 (1) 18 - Mikeska Ostrava
KOZELSKÝ Lukáš 4.11.90 23 (3) 1 1 VŠB Ostrava
KOZELSKÝ Marek 17. 7.93 115 (10) 36 29 Baník Ostrava, Gamaspol Jeseník
KOZLER Jaroslav 9. 3.74 2 (1) - - Selp Praha
KOZLÍK Radek 18.11.67 42 (2) 15 12 Nasan okruh Brno
KOZLÍK Roman 26. 2.64 46 (3) 18 - Bohemia Cheb
KOZMA Karel 11. 6.91 8 (2) 2 - Malibu MB, TS Bakov n/J
KOZUB Ivan . 6.98 6 (1) 1 2 Wizards
KOŽDOŇ Břetislav 19. 2.90 2 (1) 1 - F.A.Zole Česká Lípa
KOŽDOŇ Jakub 13. 5.96 5 (1) - - Likop Třinec
KOŽÍŠEK Jiří 2. 6.75 29 (4) 20 - Bakov, Botafogo MB, Alfa Lib.
KOŽUŠNÍK Martin 6. 1.85 1 (1) - - CCM Jistebník B
KRACMAN Matěj 20. 7.86 54 (4) 34 26 FK Ml.Boleslav, Selp Praha
KRÁČIK Jan 19.12.65 1 (1) - - Combix Ústí nad Labem
KRAHULA Pavel 1. 8.69 21 (1) 4 - Austria Oslavany
KRAJČ Marian 16.12.79 4 (1) - - SK Kladno
KRAJČA Pavel 21. 2.93 92 (6) 61 66 Tango Hodonín, UTB Zlín
KRÁJČI Lukáš 12. 7.81 3 (2) 3 2 Kmochův odkaz Praha
KRAJINA Evžen 7. 5.53 28 (3) - - Vojenské Lesy Praha
KRAKOVČÍK Karel 7. 9.65 1 (1) - - SME Ostrava
KRAKOVČÍK Martin 6.10.00 38 (7) 17 16 Baník Ostrava
KRAKOVIČ Jan 19.11.71 23 (2) 12 2 Kalábek Brno
KRÁL František 6. 1.64 57 (5) 11 - Konflikt Praha, Arsenal Benešov
KRÁL Jan . . 3 (1) - - United Kadaň
KRÁL Marcel 27. 5.78 8 (1) 2 - TS Bakov n/J
KRÁL Miroslav 10. 1.86 55 (4) 139 32 Andy Liberec
KRÁL Ondřej . . 4 (1) 4 - Delta-Real Šumperk
KRÁL Ondřej 17. 4.83 52 (4) 23 18 Indoss Plzeň
KRÁL Ondřej . 6.95 6 (1) 1 - Interobal Plzeň B
KRÁL Ondřej 24. 7.91 62 (4) 31 16 Amor Lazor Vyškov
KRÁL Pavel 12. 9.92 52 (4) 15 16 Malibu Mladá Boleslav
KRÁL Tomáš 25.11.75 9 (1) 1 4 Materia Sokolov
KRÁLÍČEK Petr 3. 4.63 7 (2) - - Draci Karlovy Vary
KRÁLOVEC Petr 26. 4.73 92 (8) 99 13 Indoss Plzeň
KRäMER Pavel 12. 1.74 18 (2) 16 - AC Rose Kadaň
KRäMER Petr 5. 2.72 11 (1) 12 - AC Rose Kadaň
KRAMEŠ Martin . 8.93 2 (1) 3 - ISŠ Příbram
KRAMOLIŠ Martin 22. 3.84 50 (5) 11 13 Nasan okruh Brno
KRÁSA Karel 26. 3.88 7 (1) 2 - Tatran Jakubčovice
KRASNICKÝ Jakub 6. 6.88 84 (8) 61 60 FTZS B, Zlej, GM?M, Slavia Liberec
KRÁTKÝ Jan . 1.96 1 (1) - 1 Gamaspol Jeseník
KRÁTKÝ Marcel 23. 7.76 2 (1) - - Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Marek 8. 6.93 19 (2) 19 12 Morgan Teplice
KRÁTKÝ Michal . 5.93 5 (1) 4 1 Gillotina Choceň
KRÁTKÝ Miloš 2.12.67 21 (1) - - Vojenské Lesy Praha
KRÁTKÝ Rostislav 17.12.68 4 (2) - - Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Tomáš 14. 2.79 18 (1) 7 - Mikeska Ostrava B
KRATOCHVÍL David .. 10 (1) 2 - Bohemians CMF Praha
KRATOCHVÍL Jiří 12. 4.88 137 (12) 62 68 Boca Chotěboř
KRATOCHVÍL Michal 14.12.91 117 (7) 34 39 Žabinští Vlci Brno
KRATOCHVÍL Tomáš 2. 4.85 152 (10) 73 50 Dalmach Turnov
KRATOCHVÍL Tomáš 28. 5.85 48 (3) 12 3 Františkovy lázně, CS Cheb
KRATOCHVÍL Vít 24. 3.00 3 (2) 2 - FTZS B, Zlej se(n) Liberec
KRAUS Daniel 12.10.85 31 (3) 5 - Templář Ivančice
KRAUS Pavel 18.11.81 104 (10) 48 35 Jablonec, Slavia a Andy LB
KRAUS Zdeněk 26. 2.77 88 (5) 109 35 FK Ml.Boleslav, Mn. Hradiště
KRAYZEL Petr 16. 6.69 5 (2) 1 - KFV Roub Vítkovice
KRČÁL Miloš 23. 8.79 19 (2) 20 10 Pramen Havlíčkův Brod
KRČMÁRIK David 4. 3.00 4 (1) - - GMM Jablonec n/N
KRČMÁŘ David 14. 7.98 6 (2) - - Malibu Mladá Boleslav
KRČMAŘÍK Lukáš 6. 8.89 9 (2) 11 8 Ferram Opava
KRČMAŘÍK Michal . . 1 (1) 1 - Ferram Opava
KREITL Tomáš 12.12.81 4 (1) - - SFK Cheb
KREJČÍ Jan . 8.97 2 (1) 1 1 Absolut Černý Dub
KREJČÍ Jakub .. 4 (1) 1 1 Kormidlo Brno
KREJČÍ Jiří 8. 7.90 5 (1) - - FC '83 Příbram
KREJČÍ Karel 4. 3.92 11 (2) 7 10 ISŠ + FC '83 Příbram
KREJČÍ Lukáš .. 7 (1) - - TS Bakov n/J
KREJČÍ Martin 10.12.96 11 (1) 3 4 USK Ostrava
KREJČÍ Martin 28. 3.88 7 (1) 4 5 Betis Kadaň
KREJČÍ Matěj 13. 2.90 1 (1) - 1 Alfa Liberec
KREJČÍ Michal 8. 7.78 43 (4) 13 1 Sport bar Chrlice, Fauna Brno
KREJČÍ Tomáš 22. 7.81 44 (4) 25 13 Indoss a Protec Plzeň
KREJČÍ Vlastimil 7. 7.77 1 (1) - - UFA Hradec Králové
KREJČÍK Aleš 2. 9.86 200 (12) 87 70 Dalmach Turnov
KREJČÍK Jaroslav 5. 7.73 16 (3) 11 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
KREJČÍK Kamil 6. 9.87 153 (13) 192 90 Jablo Slavia Alfa a Andy, FK MB
KREJČÍK Ondřej 14.11.84 26 (2) 5 4 Alfa Liberec
KREJČÍK Petr 1.10.69 16 (1) 6 - Austria Oslavany
KREJČÍŘ Daniel 23. 6.71 29 (1) 29 - Královo Pole Brno
KREJČÍŘ Martin 23.10.72 12 (2) 3 - Ceto Brno
KREJČÍŘ Tomáš 28. 8.98 30 (4) 5 7 Atraps Brno, ASM D.Loučky
KREJČIŘÍK Ondřej 5.11.91 37 (2) 28 6 Tango Hodonín B
KREJSA Vratislav . 2.85 24 (2) 8 2 Nasan Okruh NL Brno
KREJZA Luboš 17.10.84 18 (3) 4 5 Radobýl Litoměřice
KREMLÍK Michal 24.10.81 20 (3) - 1 UFA Hradec Králové
KREMR Lukáš 7. 1.93 6 (1) 1 4 Combix Ústí n/L
KREUZER Zdeněk 17. 7.74 16 (2) 3 - Rohožník Letňany PřF Praha
KREŽELOK Ondřej 27. 7.92 74 (5) 1 6 Likop Třinec
KRCHŇAVÝ Krištof . 9.01 3 (1) 3 - Helas Brno B
KRIČFALUŠIJ Ladislav 15. 1.59 4 (1) - - Vojenské Lesy Praha
KRISTEN Karel 7. 3.74 1 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
KRISTL Adam . . 1 (1) - - Jerigo Plzeň
KRISTL Tomáš 9. 1.96 59 (6) 36 19 Jerigo Plzeň
KRIŠTOF Jakub . 1.07 2 (1) - 1 Helas Brno B
KRIŠTOF Martin . 2.96 1 (1) 1 - ASM Dolní Loučky
KRIŠTOF René . 6.97 2 (1) - - Atraps Modřice
KRKOŠKA Roman 5. 8.88 32 (3) 8 8 VŠB Ostrava
KRNÁČ Theodor 27. 9.67 7 (2) - 2 1.HFC Ústí nad Labem
KRŇÁVEK David 1. 2.78 2 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
KROC Lukáš 1. 3.89 21 (1) 5 1 FC Brandýsek
KROC Patrik 24. 4.92 17 (1) 6 13 FC Brandýsek
KROH Jaroslav 11. 3.90 37 (2) 9 5 SK Kladno
KROHMER Tibor . 4.94 43 (3) 15 5 Gamaspol Jeseník
KROK Lukáš 10. 1.91 126 (8) 186 108 BaníkCV Peršt Krup Rapid Combix
KROMKA Jan 13. 7.84 8 (1) 1 4 Los Pedros Tábor
KROPÍK Michal 20. 2.85 1 (1) 1 - Olympik Mělník B
KROTIL Daniel . . 9 (1) 3 - Bohemians futsal
KROTIL Štěpán . . 1 (1) - - Boca Chotěboř
KROULÍK Radovan 30. 7.77 7 (2) 8 2 Nejzbach Vysoké Mýto B
KROUPA David 24. 6.92 22 (4) 12 2 KFV Roub, United F-M
KROUPA Jakub 7. 1.91 25 (3) - 4 Malibu Mladá Boleslav
KROUPA Jiří 11.11.90 18 (2) 1 5 Jistebník B
KROUPA Libor 3. 9.70 102 (8) 29 3 Gillotina Choceň
KROUPA Marek 4. 4.93 38 (4) 13 8 Dalmach Turnov
KROUPA Tomáš 27. 9.78 81 (5) 3 3 Gillotina Choceň
KROUTIL Jakub . . 2 (1) - - Baník Chomutov
KROUTIL Václav 16.10.89 21 (4) 6 5 Wizards Praha
KRPELÍK Radim 28. 4.72 21 (1) 2 - Man Ostrava
KRPEŠ Herbert 17. 9.79 2 (2) - 1 Arsenal Benešov
KRPEŠ Lukáš . 2.91 2 (1) 1 - Combix Ústí n/L
KRSTIČ Stefan 12.11.93 7 (1) 6 6 Spartak Perštejn
KRTEK Michal 21.10.87 2 (1) - 1 FK Volfířov
KRUIS Tomáš 8. 3.74 1 (1) - - Selp Praha
KRUMNIKL Marek 3. 8.96 19 (1) - 3 USK Ostrava
KRUMPOLC Marek 18. 8.68 25 (1) 4 - Královo Pole Brno
KRUPA Jan . 8.90 1 (1) 1 - ISŠ Příbram
KRUŠKA Jiří 1. 8.63 48 (3) - - Botafogo Mladá Boleslav
KRŮTA Radek . 7.86 55 (4) - - Radobýl Litoměřice
KRUŽBERSKÝ Lukáš 19.10.77 14 (2) - - Ferram Opava
KRYL Tomáš 10. 6.77 18 (3) 17 - Geodetické sdružení Příbram
KRZEMIEŇ Vít 21. 3.95 60 (7) 10 6 VŠB Ostrava, Likop Třinec
KŘEHLÍK Vladimír 26. 2.84 64 (4) 2 3 K-Pedros Tábor
KŘEMEN Jan 10. 2.97 49 (4) 19 16 Arsenal Benešov
KŘEMENÁK Milan . 2.91 1 (1) - 1 SK Líšeň Brno
KŘEPELKA Jan 24. 3.89 5 (1) 3 1 Delta-Real Šumperk
KŘEPELKA Miloslav 7. 7.79 2 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
KŘEPELKA Roman 11. 3.89 9 (2) - 1 Malibu Mladá Boleslav
KŘEPELKA Václav . 7.92 57 (5) 15 12 UTB Zlín
KŘEPSKÝ Petr 25.10.78 18 (1) 2 - Tosta Petrov
KŘESŤAN Petr 19. 9.64 3 (2) - - Dino Brno
KŘÍBEK Jaroslav 28. 7.72 13 (1) 3 - SME Ostrava
KŘIVÁK Lukáš 19.12.00 7 (3) 1 2 Tango Hodonín A+B
KŘIVÁNEK Filip .11.90 1 (1) - - Agromeli Brno
KŘIVÁNEK Lukáš . . 7 (1) 10 5 Bazooka Uherské Hradiště
KŘIVÁNEK Martin 8. 5.81 16 (3) 11 1 Atlantic Rakovník
KŘIVÁNEK Pavel 23. 5.81 3 (1) - - Kalábek Brno
KŘIVÁNEK Robert 30. 5.67 11 (2) 2 - Ceto Brno
KŘIVÍNKA Radim 3. 5.74 4 (1) 2 - 3P Bosonohy Brno
KŘIVSKÝ Kamil 2. 3.82 3 (1) - 1 Boca Chotěboř
KŘIVSKÝ Radek 16. 4.77 12 (3) - 1 Boca Chotěboř
KŘÍŽ Aleš 20. 6.84 38 (3) 5 3 Květnice Tišnov
KŘÍŽ David 16. 8.73 16 (3) 18 2 Helas a Bossard Brno
KŘÍŽ František 4. 5.87 6 (1) 8 4 FK Volfířov
KŘÍŽ Jiří 24. 2.79 3 (1) 2 1 Slavia Liberec
KŘÍŽ Martin 22.10.80 36 (2) 1 - VŠB Ostrava
KŘÍŽ Patrik . 8.91 52 (4) 4 3 Absolut Černý Dub
KŘÍŽ Radek 2.12.64 1 (1) - - FT Františkovy lázně
KŘÍŽ Tomáš 4.10.80 3 (2) - - Geodetické sdružení Příbram
KŘÍŽ Vojtěch .11.87 10 (1) 6 8 Combix Ústí n/L
KŘIŽÁK Jan 30.11.00 4 (2) - - VŠB Ostrava, KFV Roub Vítkovice
KŘIŽÁK Radim 18. 2.71 62 (4) 1 - Man Ostrava, SK Krmelín
KŘÍŽEK Bořivoj 29. 7.67 16 (2) 1 - TS Bakov n/J, Alfa Liberec
KŘÍŽEK Jan 21.12.68 53 (2) 1 - TS Bakov nad Jizerou
KŘÍŽENECKÝ Lukáš 15. 5.91 12 (1) 2 2 K-Pedros Tábor
KŘÍŽENECKÝ Matin 2. 7.93 13 (1) 1 4 K-Pedros Tábor
KŘIŽKA Zbyněk 13. 2.72 13 (1) 3 - SME Ostrava
KSELÍK Petr 25.12.65 30 (1) 16 - Slza Znojmo
KUBA Roman 3. 1.86 2 (1) 2 1 Delta-Real Šumperk
KUBA Václav 20. 5.87 6 (1) 4 3 Legie Příbram
KUBÁČ Martin . . 1 (1) - - Olympik Mělník B
KUBALA David 17.10.90 26 (3) 3 6 Combix Ústí n/L
KUBALA Tomáš 29. 6.69 10 (1) 7 - GKS MOND Třinec
KUBALA Vítězslav 22. 3.73 22 (2) 29 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
KUBÁSEK Jiří 9. 8.61 17 (2) 2 - Santa Fé Benešov
KUBAŠTA Hynek 19. 8.70 5 (1) 1 - Michálek Chrudim
KUBÁT Jaroslav 15. 6.95 26 (2) 20 26 Nejzbach Vysoké Mýto
KUBÁT Jiří 24. 2.71 2 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
KUBÁT Pavel . 6.52 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
KUBÁT Richard 8. 1.86 17 (3) 3 6 Pramen Havlíčkův Brod
KUBEC Petr 9. 3.80 91 (5) 31 29 Gillotina Choceň
KUBELKA Matouš 10. 2.95 18 (1) 22 9 Démoni Česká Lípa
KUBĚNA Zdeněk 27. 2.56 16 (1) 4 - 3P Bosonohy Brno
KUBENKA Pavel 15. 3.82 3 (2) - - RSC Čechie Slaný
KUBEŠ Jan 3. 6.76 15 (4) 2 - Rohožník Letňany, Čechie ZM Pha
KUBEŠ Jan 16. 8.85 27 (2) 11 9 TEX-COLOR Písek
KUBEŠ Lukáš . . 45 (6) 28 25 Slavia Liberec, F.A.Zole Česká Lípa
KUBEŠ Robert 19.11.72 8 (1) 1 - Mikeska Ostrava
KUBICA David 9. 2.94 37 (7) 2 4 Boca Atraps Egre Agrom TanBrnoB
KUBICE Michal 5. 5.83 25 (2) 14 3 Indoss Plzeň
KUBÍČEK Václav 22.11.91 21 (4) - - Tango Brno A+B
KUBÍK Josef 8. 5.66 16 (1) 3 - Austria Oslavany
KUBÍK Luboš 20. 1.64 5 (2) 5 - TORF-ESTE Pardubice
KUBÍK Petr 8. 7.69 36 (2) 22 - Aston Villa Karlovy Vary
KUBÍK Roman . . 3 (1) - 3 Materia Sokolov
KUBÍK Viktor 24. 4.83 12 (1) 3 3 FC Františkovy lázně
KUBÍK Vojtěch 2. 6.83 2 (1) 1 3 Spartak Perštejn
KUBÍN Jaromír 10. 4.62 86 (5) 70 - AC Rose Kadaň, Aston Villa KV
KUBÍN Vlastimil 7.10.66 12 (2) 7 - Aston Villa Karlovy Vary
KUBINČAN Petr 11. 2.76 7 (1) 15 - SFK Cheb
KUBÍNEK Jaroslav 12. 6.66 19 (2) 16 - AC Rose Kadaň
KUBISA Marek . . 8 (1) 4 2 Tango Hodonín B
KUBIZŇÁK Aleš . 2.05 5 (1) - - Tiradores Ústí n/L
KUBOŇ Martin 7.11.74 9 (3) 3 2 Draci Karlovy Vary
KUBR Tomáš 12. 1.74 5 (2) 2 - Kodymka Praha
KUČ Ervin 2. 1.94 13 (2) 6 9 Olympik Mělník B, Wizards
KUČERA David 13. 6.70 5 (3) 2 - Kormidlo Brno
KUČERA David 26. 8.95 2 (1) - - Atraps-Hombres Brno
KUČERA Jan 28. 6.83 25 (2) 9 8 FT Františkovy lázně
KUČERA Jiří 11. 8.65 40 (2) 3 - Pohoda Praha
KUČERA Jiří 22. 6.82 3 (1) - - Kmochův odkaz Praha
KUČERA Marcel 30. 9.67 76 (4) 16 - Pohoda a Rohožník Letňany
KUČERA Martin . . 6 (1) - 1 Bohemians futsal
KUČERA Martin 1. 9.77 2 (1) - - Rohožník Praha
KUČERA Martin 24. 4.92 33 (3) - 4 SK Kladno
KUČERA Ondřej 14. 9.78 5 (1) 3 1 Atlantic Rakovník
KUČERA Patrik 9.10.92 30 (2) 8 5 Květnice Tišnov
KUČERA Pavel . . 1 (1) - - Bazooka Uherské Hradiště
KUČERA Petr 22. 7.85 74 (7) 56 35 Interobal Plzeň B+A
KUČERA Zdeněk . 1.90 3 (1) 1 3 Pramen Havlíčkův Brod
KUČERŇÁK Tomáš 3. 5.79 15 (1) 6 - 3P Bosonohy Brno
KUČÍ Karel 3. 8.85 34 (3) 3 - Tango Hod. B + Bulldogs Hodonín
KUČÍREK Lukáš . 6.92 3 (1) 1 4 Pramen Havlíčkův Brod
KUDĚLKA Tomáš 15.12.71 4 (1) - - Megas Frenštát pod Radhoštěm
KUDIBAL Radek 14. 8.73 28 (3) - - Arsenal Benešov
KUDLÁČEK Antonín 21. 1.59 2 (1) - - Alfa Liberec
KUDLÁČEK Ladislav . . 33 (2) 3 5 Goll Běloves
KUDLÁČEK Michal 11. 7.80 29 (4) 14 5 Pramen Havlíčkův Brod
KUDRLE Martin 21. 5.81 4 (2) - 2 K-sport Jindřichův Hradec
KUDRNA Ladislav 29. 9.86 3 (1) - - Gardenline Litoměřice
KUDRNA Michal 24. 7.87 48 (5) 3 11 Čechie Slaný
KUDRNA Milan 18. 1.73 6 (1) 2 - Lazor Vyškov
KUFA Daniel 12. 3.94 7 (1) 1 2 VŠB Ostrava
KUFA Petr 28. 9.83 37 (2) 12 4 Likop Třinec
KüHN Antonín 12. 6.63 3 (1) - - Radobýl Litoměřice
KUHN Petr 26. 2.67 5 (1) 2 - AC Rose Kadaň
KűHNEL Lukáš 18. 3.97 8 (4) 1 2 Malibu Mladá Boleslav
KUHNERT Lukáš 20.11.85 86 (4) 25 24 Komax Kunčice
KUHAJDA Lukáš 27.11.95 3 (1) 5 1 Jerigo Plzeň
KUCHAŘ Luděk 4. 1.85 10 (2) 7 7 FK Volfířov
KUCHAŘ Milan 21. 3.66 17 (1) 5 - Nemesis Hradec Králové
KUCHTA Pavel 30. 5.73 19 (2) 24 - Pramen Havlíčkův Brod
KUCHOVSKÝ Ondřej 28. 2.79 21 (1) 2 3 Tomson Brno
KUCHŤÁK Bernard 5. 4.70 23 (1) 12 - Slza Znojmo
KUKLA Miroslav 31. 5.96 10 (2) 5 2 GMM Jablonec n/N
KUKLA Petr 13. 4.80 24 (2) 25 - Atlantic Rakovník
KUKLA Štěpán 6. 3.94 4 (1) 1 - K-Pedros Tábor
KUKLETA Roman 22.12.64 2 (1) 1 - Dino Brno (+26.11.2011)
KULDAN František 6. 8.89 24 (4) 18 11 Morcan, Helas, Agromeli
KULHA Michal 16.11.92 42 (3) 16 17 Démoni Česká Lípa
KULHÁNEK Martin 1.11.87 8 (3) 3 - Slávia Havířov
KULHÁNEK Michal 19. 2.76 42 (4) 3 - Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
KULHÁNEK Michal 21. 4.82 1 (1) - - Car system Cheb
KULHÁNEK Michal 7. 1.86 82 (6) 73 36 Jablonec, Dalmach Turnov
KULHÁNEK Petr 22. 9.87 23 (3) 18 6 Andy a Alfa Liberec
KULHÁNEK Tomáš . . 16 (3) 1 2 Baník Chomutov
KULHAVÝ Václav 4. 3.78 9 (2) - - Alfa Liberec
KULÍŠEK Radek . 3.87 9 (1) 3 3 Jerevan Slavičín
KUMPAN Ondřej 27.10.74 56 (5) 142 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
KUMŠTA Martin 29. 5.84 71 (7) 2 7 Arsenal Benešov
KUNA Martin 4. 6.81 4 (1) - - K-Sport Jindřichův Hradec
KUNA Zdeněk 12. 3.97 23 (4) 16 9 Absolut Černý dub
KUNART Tomáš 29. 4.97 6 (2) - - Baník Chomutov
KUNC Michal . . 10 (2) - - VŠB Ostrava
KUNC Pavel 19. 6.83 10 (1) 4 7 Barracuda Jakubčovice
KUNCL Michael .12.93 13 (2) 4 3 Morgan commando Teplice
KUNDRÁT Radek 10. 5.83 10 (1) 2 - Krasno Valašské Meziříčí
KUNDRÁTEK Lukáš 15. 2.94 28 (3) 18 17 VŠB Ostrava
KUNDRÁTEK Patrik 15. 2.94 17 (3) 15 20 VŠB Ostrava
KUNICKÝ Dominik 12. 8.96 20 (2) - 4 Tango Hodonín
KUNST Ondřej 11. 2.84 2 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
KűNSTNER Dušan 13. 1.98 18 (2) 6 7 Interobal Plzeň B
KUNT Jiří 19. 8.73 6 (3) 5 - Platan Písek
KUPČÍK Martin 29.11.78 52 (7) 14 1 Delta-Real Šumperk
KUPKA Jaroslav 21. 6.82 3 (1) 2 - Spartak Bílovec
KUPKA Oldřich 9. 2.79 39 (5) 1 - Helas Brno, Chrlice
KUPKA Petr 6. 9.80 3 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
KURC Michal . . 5 (1) 2 - Malibu Mladá Boleslav
KUREK Radislav 29. 3.79 59 (4) - 6 Radobýl Litoměřice
KURKA Kryštof 12. 8.00 22 (2) 4 4 Ferram Opava
KURKA Tomáš 16. 5.74 62 (4) 14 7 Medvědi Malé Hoštice
KURTIN David 4. 4.72 10 (1) - - Harnach Brno
KURUCZ Ladislav 19. 1.72 39 (3) 38 40 Selp Praha
KŮŘIL Matěj . 8.07 23 (2) 1 1 Tango Hodonín
KŮŘIL Ondřej . . 13 (1) - 1 Dukla Hodonín
KUS Stanislav 25. 2.61 58 (3) 16 - Sparta Slaný
KUSÝ Josef 11. 1.76 24 (2) 3 - Elfetex Plzeň
KUSÝ Radek 27. 8.75 6 (1) 1 - Michálek Chrudim
KUTA Pavel . 2.06 8 (1) 3 5 Nejzbach Vysoké Mýto
KUTÁL Petr 18. 4.70 10 (1) 24 - Man Ostrava
KUTHAN Pavel 19. 4.66 2 (1) 1 - Arsenal Benešov
KUTÍLEK Ondřej 11.11.83 72 (4) 16 26 Andy Liberec
KUTÍLEK Pavel 26.12.81 26 (4) 15 16 Andy Liberec
KUTLÁK Ivan 28. 6.98 5 (1) - 1 Interobal Plzeň B
KUZMA Jan 23.12.72 2 (1) 5 - Sampdoria Ústí nad Labem
KUZMA Ladislav 8. 5.63 4 (2) 2 - Adamíček Český Krumlov
KUZNĚCOV Jan . 1.82 21 (3) 1 5 F.A.Zole Česká Lípa, Slavia Praha
KUZNÍK Daniel 4.10.69 87 (4) 132 - Ferram Opava
KUZNÍK Jakub . . 5 (1) 3 - Ferram Opava
KUŽEL Martin 17. 5.81 1 (1) 1 - Bohemia Cheb
KUŽELKA Josef 18. 3.88 13 (2) 14 12 Alfa Liberec
KUŽÍLEK Jiří 16.10.81 20 (3) 12 2 Delta-Real a 1.FC Šumperk
KVAPIL Jan 7. 3.89 65 (9) 15 5 Malibu a FK Mladá Boleslav
KVAPIL Josef 12.10.73 8 (2) 10 - Nejzbach Vysoké Mýto B
KVAPIL Martin 14. 4.73 88 (7) - 4 Agromeli, Chrlice, Kalábek
KVAPIL Tomáš 8.12.68 210 (13) 291 36 Čechie Slaný, Letňany, Konflikt
KVAPIL Tomáš . 8.81 20 (4) - 3 Andy Liberec
KVASNICA Michael . . 15 (1) - - Legie Příbram
KVASNIČÁK Stanislav 24. 6.61 16 (1) - - Nemesis Hradec Králové
KVASNIČKA Stanislav 10. 1.66 13 (3) 3 - Botafogo Mladá Boleslav
KVASNIČKA Vojtěch 18. 3.90 6 (1) - - Olympik Mělník B
KVĚT Roman 17.12.97 1 (1) 1 - ISŠ Příbram
KVÍTEK Jiří 10.12.66 8 (2) 21 - AC Rose Kadaň
KVÍTEK Michael 17. 6.96 20 (2) - 1 Pampuch Liberec
KÝČEK Daniel 3. 1.92 5 (1) 15 8 Démoni Česká Lípa
KYLÍŠEK Martin 11. 3.72 9 (1) - - AC Rose Kadaň
KYMLIČKA Libor 28. 7.83 1 (1) - - Arsenal Benešov
KYNCL Michal . 7.95 6 (1) - - AC Hlinsko
KYSELA Jan 9. 4.74 5 (1) - - Platan Písek
KYSELA Ondřej 28.11.76 18 (2) 18 - Dekora Hlinsko, Geodet Rváčov
KYSELÁK Ondřej 4. 5.96 25 (3) 21 8 VŠB Ostrava
KYSELKA Richard 8. 5.77 4 (1) - 2 Arsenal Benešov
KYSUČAN Jiří 2. 6.75 31 (4) 18 - Delta a 1.FC Šumperk, Zábřeh
KYŠKA Karel 23. 8.71 56 (3) 47 - Ferram Opava
KYZLÍK Luboš 15. 9.88 47 (3) 29 18 Gardenline a Radobýl
LACEK Adam . . 1 (1) 2 - Démoni Česká Lípa
LACKO Ivan 3. 8.89 17 (1) 9 5 Helas Brno
LAHŮLEK Václav .11.96 8 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
LACH Jan 23. 3.71 72 (4) 7 - Adamíček Český Krumlov
LÁCHA Patrik 20. 1.92 4 (1) 4 3 Combix Ústí n/L
LAIBL Patrik 2. 6.76 49 (2) 14 - Lucky Penguins Praha
LALÁK Jiří 26. 9.82 105 (8) 65 31 VŠB Ostrava, Helas Brno
LAMAČ Filip 15. 8.95 3 (1) 2 1 Olympik Mělník
LAMAČ Petr 7. 8.02 3 (1) - - ASM Dolní Loučky
LAMAČ Štěpán 12. 7.93 2 (1) - - Dalmach Turnov
LAMÁČEK František 31. 7.02 23 (2) 7 5 Tango Hodonín
LAMICHHANE Bhimsen . . 17 (1) - - Spartak Perštejn
LAMBOR Patrik 29. 3.85 9 (1) 3 - Indoss Plzeň
LAMKAŠ Robert 5. 4.76 14 (1) 3 - Lazor Vyškov
LÁN Miloslav 28. 4.81 15 (1) 17 - Kalábek Brno
LANDRGOTT Tomáš 21.12.93 44 (4) 2 3 Interobal Plzeň B+A
LANDVOJTOVIČ Jan 31.10.62 51 (3) 1 - Sparta Slaný
LANDVOJTOVIČ Jan 30. 7.87 13 (1) 6 2 Čechie Slaný
LANDYŠ Jan 12. 8.83 31 (2) 9 10 Andy Liberec
LANG . . 1 (1) 1 - Amor Kloboučky Vyškov
LANG Bohuslav 1.11.00 1 (1) - - ASM Dolní Loučky
LANG Martin 30. 9.69 74 (5) 33 - Elfetex Plzeň
LANGE Robert 29. 7.90 46 (5) 11 18 Morcan ŽV Brno
LANGER Bohuslav 8. 6.63 25 (2) 20 - Kodymka Praha
LÁNÍČEK Michal 15. 7.67 23 (4) - - Tomson STŽ Brno
LANTORA Jiří 19.11.77 17 (3) 14 - Geodetické sdružení Příbram
LAŇKA Denis 13. 5.97 6 (1) 12 8 ISŠ Příbram
LAŇKA Miroslav 12. 5.60 17 (1) 10 - Platan Písek
LAPČÍK Martin 2. 1.97 17 (2) 2 2 SKUP Olomouc, Bazooka UH
LAPEŠ Martin 29. 9.75 3 (2) 1 1 Helas Brno, Templář Ivančice
LAPORČÁK Martin 17. 8.70 5 (2) - - Dino Brno
LAŠČÁK Libor 18.10.71 4 (2) 1 - Ajax Novesta Zlín
LAŠTOVKA Luboš 9. 5.77 77 (6) 96 23 Selp, Nejzbach VM B, Choceň
LAUŠ Stanislav 22. 7.71 5 (2) - - 3P Bosonohy Brno
LÁVIČKA Luboš 7. 6.92 37 (3) 30 25 Herd Hradiště
LAVIČKA Viktor 13. 9.68 71 (6) 147 - Adamíček Český Krumlov
LAZAR Jan 12. 1.73 19 (2) 7 3 Baník a Mikeska Ostrava
LEASURE Philip 12.12.95 14 (3) 16 4 Tango H. A+B, ASM D.Loučky
LEBÁNEK Miroslav 9.10.71 11 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín B
LEBDUŠKA Petr 13. 2.82 4 (1) 2 - F.A.Zole Česká Lípa
LECJAKS Lukáš 22. 5.00 9 (2) - 1 Interobal Plzeň B
LEDEN Pavel 15. 7.66 8 (1) 12 - Combix Ústí nad Labem
LÉDL Jakub 5.12.96 17 (2) - 3 Combix Ústí n/L
LÉDL Jan 15. 9.81 11 (1) 3 2 Indoss Plzeň
LEDVINA Jan . . 1 (1) 1 - Jerigo Plzeň
LEHNER Lukáš 9. 6.00 15 (1) 7 6 Olympik Mělník B
LEHOTSKÝ Jiří 8. 2.69 55 (6) - - SFK, Car system a Ajax Cheb
LECHOVIČ Tomáš 21. 7.80 11 (1) 1 1 Sokol Přívoz Ostrava
LEIBL Adam 8. 8.96 1 (1) - 1 USK Ostrava
LEIDL Petr 21. 4.69 5 (2) - - TORF-ESTE Pardubice
LEINHÄUPEL Jiří 16. 1.69 2 (1) - - Alfa Liberec
LEJSKA Jiří 9. 4.80 26 (3) 12 8 Sport bar Chrlice
LEJSKA Josef 21.10.81 32 (3) 10 1 Sport bar Chrlice
LELEK Lukáš 1. 4.93 110 (6) 32 33 Olympik Mělník
LENC Lukáš 9. 2.84 31 (2) 9 12 1.HFC Ústí nad Labem
LENC Martin 13.11.91 1 (1) 2 - Combix Ústí nad Labem
LENDLER Patrik 26. 4.96 29 (2) 12 3 VŠSK Zlín
LENGYEL Roman 3.11.78 17 (1) 18 12 Dynamo České Budějovice
LENK Ondřej .10.90 109 (8) 46 46 Jerigo Plzeň
LENRT Dominik 12.11.94 12 (2) 6 5 Ludis Třebenice, Radobýl Lit.
LERCH Stanislav 30. 6.91 20 (1) 13 8 Helas Brno
LESÁK Adam 12. 6.89 59 (5) 30 22 Gillotina Choceň
LÉSKA Pavel 8. 9.73 24 (1) 24 - Lazio Brno
LÉSKA Petr 8. 9.73 2 (1) - - Fauna Brno
LESKOVJAN Miroslav 10. 2.85 1 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
LEŠÁK Vladimír 23. 9.74 52 (3) 27 - Ebárna Boys Kladno, KLC Klobuky
LEŠENAR Lubomír 2. 2.76 24 (4) 5 - Delta-Real Šumperk
LEŠTINA Pavel 3. 2.82 11 (2) 2 1 K-sport Jindřichův Hradec
LEVČÍK David 17. 2.76 1 (1) - - Mikeska Ostrava B
LEVČÍK Patrik 1.11.92 15 (2) 14 13 Tango Hodonín A+B
LEVÝ Jaroslav 25. 4.83 55 (4) 36 13 Protec Plzeň
LEVÝ Stanislav 24.10.93 3 (1) - - Baník Chomutov
LEWKIW Martin . 5.83 10 (2) - 1 Kormidlo Brno
LEXA Josef 11. 2.72 1 (1) - 2 Alfa Liberec
LEXA Robin 20. 6.78 6 (1) - - Dino Brno
LEŽÍK Matěj 25. 7.94 2 (1) - - UFA Hradec Králové
LHOTSKÝ Jan .11.87 2 (1) - - Combix Ústí n/L
LIBORA Tomáš 8.10.75 120 (6) 13 - Čechie, Botafogo, Bohem a Letň.
LIBORA Václav 28. 1.48 1 (1) - - Čechie ZM Praha
LIBŘICKÝ Stanislav 5. 1.91 8 (2) - 2 UFA Hradec Králové
LIČKA Josef 24. 5.93 1 (1) - - Amor-Lazor Vyškov
LIČKA Josef 25. 8.60 17 (1) 9 - Lazor Vyškov
LIDMILA Jakub 5.10.92 29 (3) 14 9 Helas Brno B+A, Atraps
LIDMILA Patrik .10.98 28 (2) 27 12 Helas Brno B
LIETAVA Jaroslav 18.10.89 9 (2) 2 1 Alfa Liberec
LIETAVA Ondřej 29.10.87 9 (2) 7 - Alfa Liberec
LIGOCKI Josef 9.12.83 12 (1) 3 4 Betas Třinec
LIKE Adam 25. 7.95 8 (2) 2 3 Interobal Plzeň B
LILKO Radek 28. 8.74 29 (2) 3 - Rusaco Litvínov
LINDNER Jakub 24. 9.86 3 (1) 2 - Nasan okruh Brno
LINDOVSKÝ Jiří 14. 3.62 3 (1) - - Ferram Opava
LINEK Jiří 23. 2.74 32 (2) 49 - Arsenal Hlinsko
LINET Petr 17. 2.92 11 (2) 4 7 Delta-Real Šumperk
LINGER David 14. 5.74 24 (2) 5 1 SK Líšeň Brno
LINGER Jakub 8. 3.78 12 (2) 5 - Pohoda Praha
LINHART Jaroslav 9. 3.64 16 (2) 7 - Betas a GKS MOND Třinec
LINHART Marek . 9.95 5 (2) - - Pampuch Liberec
LINHART Marek 8. 7.90 17 (1) 5 4 UFA Hradec Králové
LINHART Matěj 29. 3.87 1 (1) - - Alfa Liberec
LINHART Tomáš 22.11.74 24 (2) 5 - Era-pack Chrudim
LINHART Václav 7.12.72 1 (1) - - Terasy Praha
LINHART Viktor 18.12.75 48 (3) 9 15 Bulldogs Hodonín
LINHART Zdeněk . 3.94 2 (2) 1 1 Absolut Černý Dub
LINKA Tomáš 6. 7.73 106 (6) 32 - Car system a Ajax Cheb
LIPAVSKÝ Tomáš 28. 1.93 58 (4) 24 5 Nejzbach VM, Gillotina Choceň
LÍSKOVEC Petr 16. 9.65 50 (3) 29 - Bohemia České Budějovice
LISTOPAD Jiří 13. 1.66 11 (1) 5 - AC Rose Kadaň
LISÝ Marek 10. 3.93 2 (1) 1 1 UFA Hradec Králové
LIŠKA Jan 6. 7.71 1 (1) - - Draci Karlovy Vary
LIŠKA Martin 25. 1.97 5 (2) 2 1 Pampuch Liberec
LIŠKA Tomáš 8. 4.77 2 (1) 3 - Elfetex Plzeň
LIŠTVÁN Jan 21.10.88 34 (2) 24 24 Nejzbach VM, Pramen HB
LITERA Václav 1. 7.65 24 (1) 2 - Ebárna Boys Kladno
LITERÁK Tomáš 8. 8.90 6 (1) 8 - Mikeska Ostrava
LÍZÁLEK Kryštof 28. 8.03 36 (2) 21 21 Bohemians futsal
LNĚNIČKA Vladimír 10. 1.76 4 (1) - - Nemesis Hradec Králové
LOČÁREK Patrik 28. 4.97 5 (1) - 2 Pramen Havlíčkův Brod
LODER Tomáš 6. 2.80 23 (2) - - Atlantic Rakovník, GS Příbram
LöFFLER Erik 21. 2.83 17 (1) - 1 Selp Praha
LOGARA Vanja 18.10.85 38 (2) 22 12 Kalábek Brno
LOCHMAN Petr 3. 7.75 14 (2) 4 - ESTE Pardubice
LONGAUER Matúš 3. 4.98 25 (4) 1 - Atraps Modřice, ASM D.Loučky
LORENC Matěj 7. 7.98 6 (1) 2 - SKUP Olomouc
LORENC Tomáš 3. 3.80 57 (8) 29 8 Čechie a Sparta Sla., EB Kladno
LORINCZ Jozef 7. 4.78 5 (1) - - Era-pack Chrudim
LOSERT Richard 27. 3.70 60 (6) 45 - Delta-Real a 1.FC Šumperk
LOŠŤÁK David 22. 2.97 35 (2) 46 12 SKUP Olomouc
LOŠŤÁK Ivo 19. 6.70 4 (2) 3 - 1.FC Šumperk
LOTHRING Jan 20. 6.95 3 (2) - - Morgan Teplice
LOUČKA Luboš 25. 8.82 1 (1) - - Vojenské Lesy Praha
LOUČKA Radek 12.11.95 1 (1) - - TORF FAZ Pardubice
LOUKOTA Karel 11.12.78 28 (2) 13 10 K-sport Jindřichův Hradec
LOUKOTA Martin . . 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
LOUKOTA Tomáš 6. 7.01 8 (2) 3 2 Baník Chomutov
LOUŠA Martin 13. 4.73 17 (1) - - Elfetex Plzeň
LOUŽECKÝ . . 3 (1) - 1 Jerigo Plzeň
LUBĚNA Pavel 15. 5.74 22 (4) 3 - 1.FC Šumperk
LUČ Ondřej 13. 7.78 44 (3) 18 2 SK Krmelín
LUDAČKA Milan 7.10.51 4 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
LUDIN Tomáš 8. 7.78 22 (1) 4 - Fauna Brno
LUHOVÝ Jakub 30. 7.97 5 (1) - 1 Interobal Plzeň b
LUKA Antonín (Kašpar) 13.12.86 35 (3) 12 10 KFV Roub Vítkovice
LUKÁČ Daniel 12. 5.85 89 (5) 32 29 Malibu MB, Arsenal Benešov
LUKÁČ Marek 18. 5.96 4 (2) - - Gamaspol Jeseník
LUKÁČ Martin 17. 2.88 43 (3) 18 19 Herd Hradiště
LUKÁČ Petr 4.12.78 1 (1) - - Alfa Liberec
LUKÁŠ Jiří 16.10.74 82 (4) 64 - CFC Letňany a Čechie ZM Praha
LUKÁŠEK Miroslav 29. 9.82 1 (1) - - UFA Hradec Králové
LUKES Jan 15.10.83 6 (1) 1 2 Nejzbach Vysoké Mýto B
LUKES Marek 14. 8.73 27 (4) 23 1 Indoss Plzeň
LUKEŠ Jan . 2.91 10 (1) - 1 Zlej se(n) Liberec
LUKEŠ Josef . 5.75 18 (1) 3 1 FC Brandýsek
LUKEŠTÍK David 11.11.88 77 (6) 55 35 Amor-Lazor Vyškov
LUKŠA Ivan 26.10.67 20 (3) 7 - Hekto Nové Město na Moravě
LUKŠIJA Haris 6. 8.71 35 (2) 13 11 Kalábek Brno
LUKŠIJA Tarik 6. 6.01 1 (1) - 1 Helas Brno B
LUNER Jiří 15. 7.78 22 (2) 7 10 Tango Brno
LUNER Zdeněk 9. 5.81 45 (3) 10 6 Tango Brno
LUŠTINEC Miroslav 28. 9.61 87 (4) 27 - Platan Písek
LUU David . 1.93 28 (2) - - Atraps-Hombres Brno
LUŽNÝ Jiří 8.11.82 62 (4) - 2 SK Líšeň a Helas Brno
LYČKA Lukáš 12. 2.79 34 (2) 2 - VVM-IPSO Bílovec
LÝSEK Patrik 13. 9.82 35 (2) 9 10 United Frýdek-Místek
LYSINA Miroslav 17. 3.56 9 (2) 8 - Bohemia České Budějovice
MACÁK Jakub . 1.86 1 (1) - - Čechie Slaný
MACÁK Michal 9.11.66 7 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
MACÁK Roman 2. 9.64 26 (2) 12 - Rusaco Litvínov
MACÁNEK Ondrej 9. 3.89 8 (1) 7 - Dukla Hodonín
MACEJ Martin . 9.86 10 (1) 3 1 Nasan okruh Brno
MACEK Filip 5.10.81 21 (3) 19 9 Likop Třinec, Slavičín
MACEK Martin 7. 4.92 21 (3) 5 5 Delta-Real Šumperk
MACEK Tomáš 25. 7.79 27 (3) 15 - Geodetické sdružení Příbram
MACERIDIS Kostas 22. 5.62 1 (1) - - Konflikt Praha
MACÍČEK Jakub .. 2 (1) - 1 VŠB Ostrava
MACÍČEK Marek 29. 8.89 9 (1) 14 - Krasno Valašské Meziříčí
MACKO David . . 1 (1) - - Atraps-Hombres Brno
MACOUN Aleš 28.10.64 6 (3) - - Letňany PřF Praha
MACURA David .12.94 122 (10) 105 63 Gamaspol Jeseník
MAČÁT Petr 11.10.73 2 (1) 2 - Nejzbach Vysoké Mýto B
MAČO Milan 1. 2.68 9 (2) 1 - Mikeska Ostrava B
MAČURA Ota 19.10.71 1 (1) - - AFC Celtic Kladno
MÁDR Radomil 20. 8.70 19 (2) 1 - Elfetex Plzeň
MAGNUS Jiří 30. 7.63 15 (2) - - Santa Fé Benešov
MACH Jiří 16. 7.70 18 (1) 3 - Ajax Novesta Zlín B
MACH Lukáš 10.11.84 12 (2) 12 3 Nejzbach Vysoké Mýto
MACH Lukáš . 4.91 11 (2) 7 - Tiradores, Rapid Ústí n/L
MACH Radek 25. 2.75 2 (1) - - Michálek Chrudim
MÁCHA Pavel 7. 3.80 58 (3) 23 7 SK Krmelín
MACHAČ Jaroslav 4.12.77 31 (2) 15 3 Ebárna Boys Kladno
MACHÁČ Karel 4. 4.91 12 (1) - 1 SK Líšeň Brno
MACHÁČEK . . 1 (1) - 1 Sparta Praha
MACHÁČEK Lukáš 11. 4.79 1 (1) - - Alfa Liberec
MACHÁČEK Martin 29. 8.91 58 (4) 22 20 Rapid ÚL, Gardenline
MACHÁČEK Pavel 18.12.77 25 (3) 72 27 Selp Praha
MACHÁČEK Petr 3. 2.65 16 (1) 6 - Santa Fé Benešov
MACHÁČEK Petr . . 16 (1) 9 3 Arsenal Hlinsko
MACHÁČEK Roman 8. 1.77 38 (3) 33 39 Selp Praha
MACHÁČEK Tomáš 31. 1.96 15 (1) 4 4 Pampuch Liberec
MACHÁČEK Zdeněk 10. 5.67 4 (1) 1 - TS Bakov nad Jizerou
MACHÁLEK Milan . . 2 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
MACHÁLEK Pavel 8. 2.80 58 (8) 13 6 VŠB Ostrava
MACHÁT Jakub 16. 6.88 1 (1) - 1 Kalábek Brno
MACHÁT Jan 10. 7.77 48 (5) 30 9 Sport bar Chrlice
MACHEK Ondřej 24. 1.83 3 (1) 1 - FC '83 Příbram
MACHO Daniel 13. 5.73 2 (1) 1 - Pohoda Praha
MACHŮ Dominik 30. 3.98 96 (6) 65 35 Malibu Mladá Boleslav
MACHŮ Štěpán 21. 2.04 7 (3) 3 - Malibu Mladá Boleslav
MACHULKA Jan 26. 4.91 71 (5) 1 2 Olympik Mělník A+B
MACHYTKA Patrik 30. 3.01 12 (1) 4 4 Olympik Mělník B
MAISTRYZSIN Jiří 13. 7.82 1 (1) 1 - Delta-Real Šumperk
MAIXNER Roman 26. 1.66 62 (5) 1 1 Kalábek, Agromeli a Dino Brno
MAJER Filip . . 4 (2) 1 1 Dalmach Turnov
MAJERČÍK Lubomír 13. 6.56 18 (1) 3 - Lazor Vyškov
MAJEWSKI Jiří 9.11.82 5 (1) - 1 Ferram Opava
MAJKUT Marek 21. 7.96 7 (1) 1 1 KFV Roub Vítkovice
MAJRYCH Roman 5.10.78 24 (2) 16 - Viktoria Žižkov B
MAJZLÍK Jiří 13. 5.73 16 (1) 5 - Ajax Novesta Zlín B
MAKOVIČKA Petr 23. 9.72 4 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
MAKOVINY Michal . 9.87 47 (6) 3 5 GMM Jablonec, Slavia Lib.
MAKULA Kamil 14. 1.85 91 (5) 84 106 GMM Jablonec n/N, Andy Liberec
MALÁK Marek 20.11.93 45 (4) 23 32 Olympik Mělník B
MALEC Jan 15. 8.94 29 (2) 20 8 Combix Ústí n/L
MÁLEK Daniel . . 3 (1) 1 - Andy Liberec
MÁLEK Pavel 29.12.82 42 (3) 23 27 Klokani Vršovice Praha
MALEŇÁK Marek 18. 6.89 273 (18) 137 150 Baník II, VŠB, Slávia Havířov
MALÍK Adam 6. 8.95 18 (4) - 1 Malibu Mladá Boleslav
MALÍK Juraj . . 2 (1) - - Baník Ostrava
MALINA Radek . . 2 (1) - - UFA Hradec Králové
MALINA Tomáš . . 5 (2) 1 3 Barracuda Jakubčovice
MALINOVSKÝ Petr 23. 3.87 36 (2) 13 14 VŠB Ostrava
MALINSKÝ Dominik 14. 7.96 13 (2) 4 3 Olympik Mělník B+A
MALÍNSKÝ Roman 15. 6.69 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
MALÍŘ Miroslav . 9.95 39 (4) 18 13 ASM D.Loučky, Atraps-Hombres
MÁLKO Martin 19.12.75 134 (9) 137 42 Delta-Real a 1.FC Šumperk
MÁLKO Ondřej 17. 5.79 107 (9) 158 28 Delta-Real Šumperk
MALOHLAVA Ondřej 12.11.81 3 (1) 2 2 Medvědi Malé Hoštice
MALOCH Radim 23. 3.88 7 (1) 1 - Ferram Opava
MALŮŠ Stanislav 5.11.77 25 (2) 30 10 Bulldogs Hodonín
MALÝ Adam 15.11.92 77 (6) 9 22 Jerigo Plzeň
MALÝ Daniel . . 1 (1) 1 - Absolut Černý Dub
MALÝ Jakub 10.12.87 1 (1) 1 - Jistebník B
MALÝ Lukáš 15. 6.92 17 (1) 4 1 Bazooka Uherské Hradiště
MALÝ Martin 26. 4.90 9 (1) 4 5 Goll Běloves
MALÝ Oldřich 13. 7.74 51 (2) 106 - IFT C. B, Megas Frenštát p/R
MALÝ Pavel . 6.97 3 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
MALÝ Petr 25. 2.80 5 (1) 4 3 AFC Celtic Kladno
MALÝ Roman 15. 4.75 9 (3) 6 2 UFA HK, Nejzbach VM B
MALÝ Tomáš 28. 4.78 6 (1) 1 - Spartak Bílovec
MAMIYEV Alexandr 27.10.89 25 (2) 4 9 FC United Kadaň
MANDA Pavel 28. 1.83 55 (4) 1 9 SK Kladno
MANDAUS Ladislav 19. 3.83 4 (1) - - FT Františkovy Lázně
MANĎÁK Jan 24. 4.89 170 (12) 138 68 Baník VŠB, Sla.Haví., Mikeska
MÁNEK Stanislav 13.11.84 2 (1) - 1 Bulldogs Hodonín
MANĚNA Václav 27.11.65 73 (4) 48 - Elfetex Plzeň
MANSFELD Adam 11.11.99 1 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
MANTEY Samuel 11.12.91 2 (1) - - Ferram Opava
MAŇAS Marek 19. 7.91 128 (10) 77 51 Malibu Mladá Boleslav
MAŇKOŠ . . 6 (1) 1 - Tiradores Ústí n/L
MAŇKOŠ Zdeněk . . 2 (1) - - Materia Sokolov
MARCINOV David 5.12.96 95 (7) 69 35 Gamaspol Jeseník
MARČANÍK Antonín 15. 2.98 1 (1) - - Ludis Třebenice
MARČÍK Petr . 1.87 7 (1) 6 - TS Bakov nad Jizerou
MARČÍK Zdeněk 29. 7.98 1 (1) - - UTB VŠSK Zlín
MAREC František 22. 3.64 130 (6) 27 7 Ferram Opava
MAREK Adam 29. 6.87 11 (2) - - Komax Kunčice
MAREK František . 5.93 15 (1) - - Gardenline Litoměřice
MAREK Jakub 18. 4.92 56 (3) - 5 Combix Ústí n/L
MAREK Jakub 24.10.03 17 (1) 6 3 Jerigo Plzeň
MAREK Jiří 17. 8.77 4 (1) 2 - Man Ostrava
MAREK Josef 19. 7.70 5 (2) 1 - Pramen Havlíčkův Brod
MAREK Libor 31. 8.64 17 (1) 10 - Bohemia Cheb
MAREK Martin . . 11 (1) 1 2 Arsenal Hlinsko
MAREK Martin 25. 4.72 1 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
MAREK Michal . . 8 (2) - 2 Pampuch Liberec
MAREK Milan 10. 5.69 4 (1) 1 - Bohemia České Budějovice
MAREK Tomáš 21. 2.93 39 (5) 6 4 Jerigo Plzeň
MAREK Tomáš 14. 5.74 8 (1) 4 - Ferram Opava
MAREK Tomáš 20. 4.81 32 (5) 38 5 SK Kladno
MAREŠ Antonín 30.10.76 26 (2) 8 - Vojenské Lesy Praha
MAREŠ Jiří 19. 9.57 46 (4) 81 - Hekto Nové Město na Moravě
MAREŠ Karel 20. 3.77 48 (5) 27 2 Kormidlo a 3P Bosonohy Brno
MAREŠ Martin 26.12.91 1 (1) - - SK Kladno
MAREŠ Michal 3. 2.76 45 (4) 60 57 Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Michal II. 8. 6.91 52 (4) 19 13 Tango Hodonín, Pramen HB
MAREŠ Petr 9.11.73 91 (7) 100 30 Pramen Havl.Brod, Ceto Brno
MAREŠ Richard 24.10.72 25 (1) 3 - Fauna Brno
MAREŠ Roman 15. 3.75 12 (2) 24 32 Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Tomáš . 6.91 31 (2) - 6 TEX-COLOR Písek
MARIÁNUS Pavel 7. 7.94 15 (2) 8 4 Interobal Plzeň B
MARIČ Matěj 11. 9.91 31 (4) 31 14 Wizards, Ludis, Radobýl, Gard.
MARKOVIČ Dejan 3. 9.86 27 (2) 10 12 Nejzbach Vysoké Mýto B
MARŠÁL Jiří 23. 6.70 6 (1) - - Lucky Penguins Praha
MARŠOUN Lukáš 11.11.97 6 (1) 1 - Arsenal Benešov
MARTINÁK Daniel 7. 9.79 4 (1) 3 - Ferram Opava
MARTINÁK Petr 9. 4.83 17 (3) 8 6 M.Hoštice, Ferram Opava
MARTINČEK Libor 13.11.83 2 (1) - 1 Ferram Opava
MARTINČEK Robert 29. 8.78 21 (2) 8 11 Likop Třinec
MARTINEC . . 2 (1) 1 - Absolut Černý Dub
MARTINEC Jakub 29. 3.00 5 (1) - 1 Olympik Mělník B
MARTINEC Jaroslav 1. 9.74 11 (1) 1 - Michálek Chrudim
MARTÍNEK David 12. 8.71 14 (1) 10 - ESTE Pardubice
MARTÍNEK Jan 24. 3.88 36 (3) 39 14 Combix Ústí n/L
MARTÍNEK Jindřich 27. 5.87 9 (4) 2 - Pramen Havlíčkův Brod
MARTINEZ Daniel . 2.98 2 (1) - - Amor-Lazor Vyškov
MARTINÍK Jan 15. 4.77 12 (1) 4 - Sokol Přívoz Ostrava
MARTIŠ Tomáš 18. 2.97 7 (1) 2 1 Bazooka Uherské Hradiště
MARTONI David 8.12.99 10 (1) 3 2 Tango Hodonín B
MARUCHNIČ Ivo 25.10.76 106 (5) 94 27 Kunčice, IFT C. B, Frenštát
MARUŠ Pavel 23. 8.86 27 (2) 6 3 Egretta Bílovice
MARVAN Tomáš 2.12.95 7 (1) 3 2 ASM Dolní Loučky
MARYŠKA Jakub 25. 4.96 143 (10) 45 56 Malibu Mladá Boleslav
MARYŠLER Libor 26. 5.85 4 (2) - - Amor Kloboučky Vyškov
MAŘÍK Martin 11.11.69 52 (5) 23 - Elfetex Plzeň
MAŘÍK Stanislav 9.12.89 9 (1) 7 - SK Kladno
MASAŘÍK Jan 15. 4.95 109 (7) 5 28 GMM Jablonec n/N
MASOPUST Darek 20. 1.66 5 (1) 2 - Bohemia Cheb
MÁŠA Jakub 15. 4.93 10 (2) 1 - ASM D.Loučky, Atraps Brno
MAŠA Martin 21.11.77 22 (1) 16 13 Helas Brno
MÁŠA Richard 20. 6.88 13 (1) 4 5 Kalábek Brno
MAŠEK Daniel 8. 6.69 23 (2) 46 - Čechie ZM Praha
MAŠEK David 6.12.91 11 (2) 1 1 Malibu Mladá Boleslav
MAŠEK Jiří 23. 2.95 11 (2) 5 5 ASM Dolní Loučky
MAŠEK Jiří 22. 5.75 27 (2) - 2 UFA Hradec Králové
MAŠEK Miroslav 31. 3.68 2 (1) - - Vojenské Lesy Praha
MAŠEK Stanislav 30. 8.00 1 (1) - - Bohemians futsal
MAŠÍK Jaroslav 14.11.65 2 (1) 1 - TORF-ESTE Pardubice
MAŠÍK Josef 9. 8.73 9 (1) 3 - Platan Písek
MAŠTALÍŘ Jiří 18.11.91 13 (2) 2 3 Combix Ústí n/L
MAŠTALKA Pavel 27.10.68 2 (1) 2 - Vojenské Lesy Praha
MATAS Martin 14. 4.97 37 (6) 12 9 Jerigo, Interobal Plzeň B
MATĚJ Jaromír 29. 8.82 35 (3) 27 7 CCM Jistebník B, SME OV
MATĚJČEK Milan 14. 2.81 40 (5) 44 32 Olympik Mělník A+B
MATĚJČEK Tomáš 23. 3.60 33 (4) 12 - Draci a Aston Villa K.Vary
MATĚJÍČEK Milan 31. 3.63 24 (1) 8 - Nemesis Hradec Králové
MATĚJÍČEK Pavel 30. 6.80 1 (1) - - Gillotina Choceň
MATĚJKA Jaroslav 29. 8.83 30 (3) 13 15 UFA Hradec Králové
MATĚJKA Lukáš 21. 6.84 4 (1) 1 - UFA Hradec Králové
MATĚJKA Tomáš 8. 1.94 3 (1) 2 1 Radobýl Litoměřice
MATĚJOVSKÝ Dominik .10.06 8 (1) 2 1 Malibu Mladá Boleslav
MATĚJOVSKÝ Marek 20.12.81 5 (1) 5 - Vojenské Lesy Praha
MATĚJŮ Aleš . 6.96 2 (1) - - ISŠ Příbram
MATOCHA Marek 3. 7.97 2 (1) - 1 SKUP Olomouc
MATOUŠ Otakar 18. 6.73 1 (1) 1 2 K-Sport Jindřichův Hradec
MATOUŠ Petr 30. 7.93 46 (8) 7 10 Malibu Mladá Boleslav
MATOUŠEK . . 1 (1) - - Absolut ČD
MATOUŠEK Daniel . 3.03 9 (2) - - Betis Kadaň
MATOUŠEK Luděk 21. 2.69 13 (1) 10 - Vojenské Lesy Praha
MATOUŠEK Lukáš . 1.99 19 (1) 19 9 Arsenal Benešov
MATOUŠEK Michal 23. 7.83 14 (1) 10 - Gong České Budějovice
MATOUŠEK Ondřej 15.12.79 46 (7) 23 1 Čechie a Sparta Slaný, Kladno
MATOUŠEK Zdeněk 9. 2.78 9 (3) 5 1 Agromeli, Kalábek a Dino Brno
MATULA Pavel . 6.86 2 (1) - - Jerevan Slavičín
MATURA Petr 23. 5.78 68 (6) 29 - Delta-Real Šumperk
MATUSÁK Michal 17. 7.89 23 (3) - - KFV Roub Vítkovice
MATŮŠ Roman 12.11.89 53 (3) 14 8 Květnice Tišnov
MATUŠÍK Filip 26.12.79 57 (5) 9 4 Slávie Havířov
MATUŠÍK Ondřej 22. 9.81 63 (8) 46 27 Slávia Havířov
MATUŠINSKÝ Petr 24. 4.71 54 (3) - 1 SK Krmelín
MATUŠKA Josef 29. 4.77 50 (3) 19 25 Bulldogs Hodonín
MATYSKA Lukáš 26. 4.92 37 (2) 33 15 Helas B+A, Atraps, Agromeli
MÄTZELT Petr 10. 7.96 12 (3) 2 5 Dalmach, GMM Jablonec n/N
MAUR Matěj 14. 6.01 12 (1) 7 1 Interobal Plzeň B
MAURER Pavel 28. 9.75 5 (2) - - Ceto Brno
MAVUBANTEMO Julio 24. 1.68 20 (1) 30 - Combix Ústí nad Labem
MAZÁNEK Milan 3. 6.91 53 (5) 31 23 GMM Jablonec n/N
MAZÁNEK Patrik . 9.04 3 (1) 1 - Dalmach Turnov
MAZÁNEK Tomáš 28. 9.93 74 (6) 55 56 GMM Jablonec n/N
MAZOCH Michal 10. 5.83 111 (7) - 5 Roub, Komax Kunčice, VŠB
MAŽÁRI Patrik 13. 1.95 12 (2) 7 6 Olympik Mělník B
MEČÍŘ Jan 1.12.93 68 (6) 71 54 GMM Jablonec, Zlej se(n)
MEČÍŘ Matěj 26. 1.00 34 (4) 23 15 GMM Jablonec
MEČÍŘ Petr 4. 2.92 126 (7) 242 97 GMM Jablonec
MEDÝNSKÝ Pavel 28.10.64 12 (2) 1 6 Selp Praha
MEIXNER Pavel 4. 5.71 92 (5) 57 5 Templář Ivančice
MELAR Tomáš 1. 5.73 57 (3) - - Ferram Opava
MELEK Ján 14. 4.85 12 (2) 5 2 UFA Hradec Králové
MELHUBA Michal 27. 2.79 7 (1) 1 - Rýznar Zábřeh na Moravě
MELCHER Petr 12. 8.73 1 (1) - - Kormidlo Brno
MELICHAR Lukáš 18. 6.92 1 (1) - - Pampuch Liberec
MELICHAR Pavel 20.10.74 9 (2) 13 - AC Rose Kadaň
MELLER Lubomír 29. 7.73 1 (1) 3 - Era-pack Chrudim
MELLER Tomáš 11.11.75 24 (2) - - Era-pack Chrudim
MELOUN Aleš 16. 5.71 172 (10) - 6 Havl.B Ars.Hli. Era-pack Geodet
MELOUN Jiří 31. 5.72 61 (5) 23 - Adamíček Český Krumlov
MELOUNEK Rudolf 20. 3.64 22 (2) 15 6 Olympik Mělník
MELOUNEK Rudolf 9.11.86 3 (1) 4 1 Olympik Mělník B
MELZOCH David 16.10.92 24 (2) 14 5 FK Volfířov
MEMETI Adrian 22. 5.93 31 (3) 15 8 Morgan Teplice, Boca Krupka
MENCL Jaroslav 12. 9.73 196 (13) 29 53 Turnov, Mn.Hradiště
MENCL Radek 14.11.67 27 (5) - 2 Dalmach Turnov
MENCL Vlastimil 1. 6.75 1 (1) - - Dalmach Turnov
MENDLÍK David 18. 7.81 19 (1) 21 - Gong České Budějovice
MENDLÍK Radek 22. 7.82 20 (1) - - Gong České Budějovice
MENDROK Lukáš 7. 5.87 102 (6) 66 50 Likop Třinec
MENŠÍK Robert . . 4 (1) - 1 TORF FAZ Pardubice
MENŠL Karel 26.10.87 21 (1) - 3 UFA Hradec Králové
MERJAVČÍK Petr 5. 8.69 43 (2) 17 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
MERKL Lukáš 5.10.91 18 (2) 50 10 Nejzbach Vysoké Mýto
MERZ Martin 20. 8.88 2 (1) - - Olympik Mělník
MĚSÍČEK Zdeněk 9. 5.68 105 (6) 102 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
MĚSKA Ondřej 24. 6.94 3 (1) 3 2 TEX-COLOR Písek
MESQUITA RODRIGUES David . 3.00 3 (1) 8 5 FTZS B Liberec
MESTANČÍK Jan 4. 3.82 11 (1) 12 - Gong České Budějovice
MESTEK Otakar 28.12.70 1 (1) 1 - AC Rose Kadaň
MEZERA Jaroslav 28. 5.82 106 (7) 36 47 Betis Kadaň
MEZNÍK Michal 3. 1.94 83 (6) 31 51 Žabinští Vlci Brfno
MICA Tomáš 25. 5.83 44 (4) 41 26 Atraps-Hombres a Agromeli Brno
MICÁK Štefan 11. 5.87 21 (6) 5 4 Baník Chomutov
MICZKA Roman 25.10.79 57 (5) 21 27 Slavia Havířov, Likop Třinec
MÍČ Vojtěch 11. 5.86 3 (1) - - Radobýl Litoměřice
MÍČEK Jaroslav 4. 4.74 23 (3) 16 - Bohemia České Budějovice
MIČÍK Stanislav 17.12.64 41 (3) 16 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
MIČKA Adam 12. 1.91 3 (2) 1 3 Tango Brno B
MÍČKA Zdeněk 6. 1.61 14 (2) 10 - Ebárna Boys Kladno
MIČKAL Patrik 30.10.69 42 (5) 24 11 Sl.Hav, CCM B, Mikeska B
MIČKAL Patrik 15. 5.96 7 (1) - - KFV Roub Vítkovice
MIČOLA Tomáš 26. 9.88 11 (2) 15 3 Ferram Opava
MIFEK Robert 27. 3.76 5 (1) 2 - Hekto Nové Město na Moravě
MIHALÍK Robert 5. 2.69 18 (3) 3 3 FC Mnichovo Hradiště
MIHOK Matěj 11.10.75 3 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
MICHAL Lukáš 11. 5.79 72 (6) 56 60 UFA Hradec Králové
MICHAL Martin 15. 5.82 6 (1) 9 - UFA Hradec Králové
MICHALČÁK Hynek 25. 1.78 26 (3) 21 - 1.FC Šumperk
MICHALEC Martin 10. 9.63 13 (2) 3 - Vojenské Lesy Praha
MICHALEC Richard 21. 6.91 39 (5) 15 19 Tango Hodonín A+B
MICHALEC Roman 23. 3.89 3 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
MICHÁLEK Aleš 18. 6.86 64 (4) 70 44 Tatran Jakubčovice
MICHÁLEK Dušan 29. 3.72 22 (1) 4 - Neuk Háječek Prachatice
MICHÁLEK Karel 4. 7.57 19 (2) - - Vojenské Lesy Praha
MICHÁLEK Marek 8. 1.89 66 (3) 6 15 Démoni Česká Lípa
MICHÁLEK Martin 19.12.69 83 (5) 10 - Elfetex Plzeň
MICHÁLEK Ondřej 12. 9.00 1 (1) - - GMM Jablonec n/N
MICHÁLEK Zdeněk 29. 4.62 4 (2) - - Sparta Slaný
MICHÁLEK Zdeněk 2. 3.79 12 (3) - - Tomson STŽ Brno
MICHALÍK David 2. 1.87 140 (9) 24 13 KFV Roub, Slávia Havířov
MICHALÍK Jan 27. 9.90 97 (6) 52 16 Slávia Havířov
MICHALÍK Luděk 24. 4.75 28 (3) 1 4 Selp a Damned Praha
MICHOVSKÝ Jiří 7.11.03 11 (2) - - Baník Chomutov
MIK Tomáš 21.10.75 6 (1) 1 - K-Sport Jindřichův Hradec
MÍKA David 19. 3.81 3 (2) 3 1 Indoss Plzeň
MIKA Jiří 1.11.75 24 (1) 25 - Tosta Petrov
MIKA Robert 20.12.70 4 (1) 1 - Tango Brno
MIKA Roman 28. 4.78 11 (1) 9 - Mikeska Ostrava B
MÍKA Zdeněk 10. 4.74 4 (1) 1 - Geodetické sdružení Příbram
MIKAN Radek 30. 8.76 7 (4) 9 3 Nejzbach Vysoké Mýto B
MIKEL Martin 18. 6.90 34 (3) 1 3 UTB VŠSK Zlín
MIKEŠ Jan 10.12.76 12 (1) 5 - Čechie ZM Praha
MIKEŠ Marek 8. 5.85 3 (1) 1 1 FT Františkovy Lázně
MIKEŠ Miroslav 16. 7.00 32 (2) 27 17 Amor Kloboučky Vyškov
MIKINA Josef 31. 7.92 1 (1) - - Radobýl Litoměřice
MIKLOŠ Jiří 9.11.76 10 (2) 2 - Rusaco Litvínov
MIKOLÁŠ Daniel 31. 3.99 3 (1) - 1 Baník Ostrava
MIKOLÁŠ Jan 18. 1.89 18 (3) 3 1 Gardenline Litoměřice
MIKOLÁŠ Václav 6. 4.86 46 (3) 2 6 Gardenline Litoměřice
MIKSAN Libor 25.10.68 8 (1) 1 - Indoss Plzeň
MIKULA Milan 22. 7.70 8 (1) 1 - Konflikt Praha
MIKULICA René . . 6 (1) 4 1 Bazooka Uherské Hradiště
MIKYSA Lukáš 7. 2.89 25 (3) 8 7 Démoni Česká Lípa
MIKYSKA Michal 4. 5.97 19 (2) 20 10 VŠB Ostrava
MILÁČEK Tomáš 3. 6.74 2 (1) 2 - Pohoda Praha
MILEC Václav 27.10.67 1 (1) - - Kodymka Praha
MILER Milan 29. 8.64 1 (1) - - CF Damned Praha
MILOŠIC Ladislav 12. 5.95 21 (2) 3 - Helas Brno B
MINARÍK Dominik 7. 6.98 4 (1) - 1 VŠB Ostrava
MINAŘÍK Petr 9. 7.64 19 (2) 15 12 Baník Chomutov
MINAŘÍK Petr 30.10.92 38 (4) 28 13 Baník Chomutov
MINX Jan 14. 4.98 23 (2) 15 7 SKUP Olomouc
MIRABILE František 30.11.73 13 (2) 12 - Slavia Liberec, EB Kladno
MIRGA PETR 9. 3.00 3 (2) 2 1 Baník Chomutov
MÍROVSKÝ Luděk 4. 8.88 4 (1) 2 1 Bulldogs Hodonín
MIŠKEV Jan 9. 4.90 23 (3) 4 2 KFV Roub, Jistebník B
MIŠKOVSKÝ David 14. 6.84 4 (2) 3 - Malibu Mladá Boleslav
MIŠUN Jiří 21.12.50 32 (3) 7 - Ajax Novesta Zlín
MITÁČ Jan 25. 3.95 52 (4) 14 11 F.A.Zole Česká Lípa
MITROVSKÝ Petr 9. 9.65 1 (1) - - Konflikt Praha
MIŽÁR Jakub 23.11.88 70 (6) 19 29 Interobal Plzeň B+A
MLÁDEK Dominik 11. 2.97 11 (2) 12 5 VŠB Ostrava, Atraps-Hombres Brno
MLEZIVA 22. 6.92 4 (2) - 1 Baník Ostrava
MLYNÁŘ Bronislav 7. 9.89 22 (2) 10 15 Gamaspol Jeseník
MLYNÁŘ Jan 20. 8.85 20 (2) 14 6 UFA Hradec Králové
MOC Bohuslav 16. 3.93 1 (1) - 1 VŠB Ostrava
MOC Radek 11. 8.78 7 (1) - - Alfa Liberec
MOCANU Liviu 14. 8.82 14 (2) 3 - Michálek Chrudim
MOLNÁR David 23. 8.83 73 (4) 39 37 Tatran Jakubčovice
MOLNÁR Kamil 16. 6.88 74 (4) 30 25 Tatran Jakubčovice
MOLNÁR Lukáš 26.10.86 6 (2) - - TORF-FAZ Pard., Legie Příbram
MONHART Miroslav 11. 2.80 11 (2) 5 2 Materia Sokolov
MONÍK Jaroslav 27.12.78 1 (1) - 1 UFA Hradec Králové
MONÍK Petr 4. 3.77 47 (3) 17 - AC Hradec Králové
MORAVEC Dalibor 15. 2.89 36 (2) 10 17 Pampuch Liberec
MORAVEC David . 6.75 2 (1) - - SKUP Olomouc
MORAVEC Jakub 15. 8.98 10 (2) - 1 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
MORAVEC Jan 1. 3.79 3 (1) 3 - Lucky Penguins Praha
MORAVEC Libor . . 11 (2) 3 - Delta Real Šumperk
MORAVEC Matouš 7. 5.93 33 (3) 11 6 Delta Real Šumperk
MORAVEC Miloš 11. 4.85 166 (13) 56 36 Boca Chotěboř
MORAVEC Miroslav 26.11.77 22 (2) 4 - Viktoria Žižkov B
MORAVEC Tomáš 10. 8.80 14 (2) 5 - Era-pack Chrudim
MORÁVEK Jaromír 14. 8.80 9 (2) 7 5 Olympik Mělník
MORÁVEK Jiří 31. 1.75 8 (2) - 1 UFA Hradec Králové
MORÁVEK Miloš . 7.81 8 (2) - 2 FAZ TORF Pardubice
MORONG Tomáš 26. 2.92 23 (2) - 1 Gillotina Choceň
MOSLER Dalibor 1. 5.87 11 (1) 3 4 Medvědi Malé Hoštice
MOSLER Tomáš 28.12.98 26 (2) 3 6 Helas Brno B
MOSNA Guirelli Guilhe. . 6.89 11 (1) 23 7 Rapid Ústí n/L
MOŠKO Peter 3.12.79 17 (1) 15 10 Balticflora Unt. Teplice
MOTÁK Jiří 26. 7.82 19 (3) 6 - K-Sport Jindřichův Hradec
MOTÁK Lukáš 15.10.77 88 (6) 46 13 K-Sport J. Hradec, Adamíček ČK
MOTAL Lukáš 6. 3.90 3 (1) 3 2 UTB Zlín
MOTL Marek 26. 8.74 10 (1) 4 - Bohemians CMF Praha
MOTYČKA Dušan 4. 9.76 116 (7) 34 1 Tomson STŽ a Královo Pole Brno
MOUČKA Jan 14. 9.78 62 (5) 21 17 Pramen Havlíčkův Brod
MOUČKA Petr . . 7 (1) 5 1 SB Chrlice
MOUDRÝ Ivan 7. 5.87 11 (1) 4 2 K-Sport Jindřichův Hradec
MOUDRÝ Kamil 2. 5.74 98 (5) 62 - Ajax Novesta Zlín A
MOUDŘÍK Jan 20. 2.80 1 (1) - - Rohožník Praha
MOULÍK Jiří 27. 2.74 12 (1) 9 3 Arsenal Benešov
MOZGA Pavel 29. 6.73 16 (2) 33 - 1.FC Šumperk
MRAVEC David 5. 9.87 7 (1) 1 - Gamaspol Jeseník
MRÁZ Jiří 1. 8.98 47 (6) 38 17 Gamaspol Jeseník
MRÁZ Pavel 31. 8.68 8 (1) 7 2 Selp Praha
MRÁZEK Pavel 25. 7.70 53 (4) 12 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
MRÁZEK Roman 21. 2.75 66 (4) 38 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
MRÁZEK Tomáš 10. 3.99 25 (3) - 4 Rapid Ústí n/L
MRÁZEK Václav 11. 9.73 7 (1) 3 - Indoss Plzeň
MRÁZEK Vladislav 13. 3.80 21 (3) 2 1 Helas Brno B+A
MRCEK Zdeněk 6. 6.77 28 (2) 5 - Indoss Plzeň
MRHA Martin 9.12.70 260 (20) 103 20 Arsenal Benešov
MRIJA Andreas 17. 2.74 66 (4) 9 13 Andy Liberec
MRKLAS Jan 9. 5.85 9 (1) 4 3 Dalmach Turnov
MRKVA Aleš 1. 6.76 37 (2) 20 - Michálek Chrudim
MRKVICA Vítězslav 3. 4.76 46 (3) 15 3 SK Krmelín
MRKVIČKA Václav 22. 1.70 21 (1) 5 - Lazio Brno
MROZEK Richard 7.11.91 1 (1) - - Slávie Havířov
MRŠTINA Bohumil 30. 1.86 45 (5) 34 20 Čechie Slaný
MRVÍK Martin 22. 2.85 4 (2) - - Malibu Mladá Boleslav
MÜCK Robert 24. 3.66 18 (1) - - Lucky Penguins Praha
MUCZKA David 29. 1.97 17 (1) - 5 Ferram Opava
MUDRÍK Vladimír 20. 7.82 134 (12) 80 62 Baník OV, Roub, VŠB, Helas
MÜHLFAIT Robert 21.10.82 80 (6) 10 21 Radobýl Litoměřice
MUCHA Aleš .10.90 2 (1) 1 - SK Líšeň Brno
MUKANOV Aibek 3. 5.86 19 (1) 4 3 Balticflora Unt. Teplice
MULAČ Jiří 7. 2.83 20 (1) 9 - Gong České Budějovice
MULAČ Martin 3. 8.71 9 (1) 10 - Bohemians CMF Praha
MULAČ Robert 26. 3.76 26 (1) 30 - Bohemians CMF Praha
MULÁČEK Lukáš 9. 7.90 13 (1) 5 3 Čechie Slaný
MÜLLER David 9.11.80 57 (7) 40 46 SK Kladno, Gardenline, Čechie Slaný
MÜLLER Edvard 27.12.72 65 (4) 1 - Car system Cheb
MÜLLER Pavel 18.11.71 15 (1) 3 - Neuk Háječek Prachatice
MÜLLER Petr 20. 6.91 5 (1) 1 2 Démoni Česká Lípa
MURÍN Filip 27. 9.03 29 (3) 7 2 Baník Ostrava
MURIN Karel 13.12.79 4 (3) - - Baník Ostrava
MURÍN Mário 19. 2.93 17 (5) 1 1 Baník Ostrava
MURIN Tomáš 14. 5.97 35 (3) 18 14 Barracuda Jakubčovice
MUSÁLEK Michal 1. 1.66 30 (1) - - Lazio Brno
MUSIAL Roman 7. 9.76 8 (2) 15 4 Mikeska OV, Slávie Havířov
MUSIL . . 1 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
MUSIL David 28. 2.74 74 (6) 105 16 Slavia a Alfa Liberec
MUSIL Jakub 20.10.82 5 (1) - - FT Františkovy lázně
MUSIL Lubomír 20. 7.78 2 (1) 2 - Dino Brno
MUSIL Marcel 11.12.68 6 (2) 2 - Sport bar Chrlice
MUTŇANSKÝ Petr 24.10.72 15 (1) 3 - Královo Pole Brno
MUŽÍK Daniel 4. 8.73 35 (2) 28 - Rusaco Litvínov
MUŽÍK Jakub . . 16 (3) 8 5 ASM D.Loučky, Atraps-Hombres
MUŽÍK Petr 23.12.86 10 (2) 12 7 Indoss a Protec Plzeň
MYKYTJUK Andrej 29. 8.99 20 (2) 1 - Amor Lazor Vyškov
MYSLÍK Vladimír 24. 6.78 74 (9) 47 17 Indoss a Sokol NH Plzeň
MYSLIVEC Jaroslav 31. 1.73 10 (4) 6 - Arsenal Benešov
MYSLIVEC Pavel 15.10.68 2 (1) 1 - MIKO Žďár nad Sázavou
MYŠÁK Lubomír 2. 9.79 1 (1) - - Gillotina Choceň
MYŠÁK Stanislav 12. 2.76 40 (3) 1 4 Bulldogs Hodonín
MYŠIČKA Karel .11.99 36 (2) 31 11 Betis Kadaň
MYŠKA Jan 19. 6.67 14 (2) 6 - Kalábek Brno
MYŠKA Pavel 30. 7.83 126 (10) 5 7 Baník OV, VŠB, Spartak Bílovec
MYŠKA Petr 20.10.77 20 (2) 5 - Michálek Chrudim
NÁDENÍČEK René 15. 8.68 12 (4) 4 - Kormidlo a Lazio Brno
NÁDENÍČEK Roman 25.11.80 13 (1) 5 - Tomson STŽ Brno
NÁDRASKÝ Radek 29. 8.77 76 (6) 27 4 Indoss Plzeň
NADRCHAL Jiří 14.10.83 8 (3) 9 3 Arsenal Hlinsko
NÁDVORNÍK Roman 21. 3.73 20 (3) 9 - Rohožník Letňany PřF Praha
NAĎAL Michal 16.12.88 2 (1) - - Betis Kadaň
NACHTIGAL Lukáš 17.10.94 7 (1) - 1 SK Kladno
NACHTIGAL Zdeněk 22. 5.72 3 (1) - 1 AFC Celtic Kladno
NAJBRT Petr 5. 1.70 5 (2) 1 1 Pramen Havlíčkův Brod
NAJBRT Roman 14. 5.65 3 (1) 3 - Adamíček Český Krumlov
NÁJEMNÍK Richard 26. 3.75 20 (2) 9 - Pohoda Praha
NAJMAN Pavel 12. 7.88 1 (1) - - Herd Hradiště
NÁPLAVA Miroslav 20. 4.72 16 (2) 9 - AC Rose Kadaň
NÁPRSTEK Miloš 8. 3.78 17 (2) 1 2 Gardenline Litoměřice
NÁSLER Josef 5. 6.53 4 (1) - - Ajax Cheb
NÁVRAT Dalibor 3.11.01 4 (2) - - Baník Ostrava
NAVRÁTIL Jakub 9. 4.85 1 (1) - 1 SKP Kolín
NAVRÁTIL Jan 6. 8.80 5 (1) - - Tango Brno
NAVRÁTIL Martin 3.10.76 44 (4) 14 4 Tomson + Kormidlo Brno
NAVRÁTIL Michal 5.10.74 8 (1) 4 - Krasno Valašské Meziříčí
NAVRÁTIL Milan 8. 8.59 9 (2) 3 - 3P Bosonohy Brno
NAVRÁTIL Petr 2. 2.66 50 (3) 23 - Dino Brno
NAVRÁTIL Petr 17. 7.82 120 (9) 140 16 Delta-Real a 1.FC Šumperk
NAZARIKOV Anton . 7.80 3 (1) 1 - Balticflora Unt. Teplice
NEAR Vítězslav 1. 2.75 6 (1) 2 - Bohemia Cheb
NEBESKÝ Jaroslav 19. 5.73 13 (2) 1 - Sport bar Chrlice
NEBOR Filip 1.11.90 23 (3) 12 4 KFV Roub, CCM Jistebník B
NEČAS David 27. 1.78 61 (3) 29 - Letňany PřF Praha
NEČAS Lukáš 27.11.00 7 (2) 6 5 Olympik Mělník B
NEČAS Radim 26. 8.69 1 (1) - - K-sport Jindřichův Hradec
NEČEK Vít 9.11.86 23 (2) - 1 Betis Kadaň
NEČEKAL Milan 3. 8.73 31 (3) - 2 Herd Hradiště
NEDĚLNÍK Jiří 13. 1.89 84 (7) 41 26 Agromeli Brno
NEDVĚD Dominik 30. 9.91 54 (5) 21 7 Wizards, Delta Real Šumperk
NEDVĚDÍK Milan 20. 8.02 30 (3) - - Tango Hodonín
NECHVÁTAL Michal 26. 9.01 2 (2) 1 - Tango Hodonín
NEJEDLÝ Jan 4. 2.00 40 (5) - 5 Baník Chomutov
NEJEDLÝ Petr 4. 3.77 6 (2) 11 2 Selp Praha, Draci Karlovy Vary
NEJEZCHLEBA Miroslav 22. 3.82 48 (5) 7 8 Likop Třinec, VŠB Ostrava
NEKARDA Robert 5. 8.77 45 (3) 41 20 Bulldogs Hodonín
NEKOLA Petr 22. 6.83 9 (2) - - Rohožník Letňany PřF Praha
NEKOVAŘÍK Filip . 5.97 2 (1) 1 - TORF FAZ Pardubice
NEKVASIL David 28. 5.03 22 (2) 17 13 Bohemians futsal
NĚMEC Daniel 13.11.74 2 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
NĚMEC Daniel 30. 9.81 27 (2) - 2 United Frýdek-Místek
NĚMEC David . . 1 (1) - - Rapid Ústí n/L
NĚMEC David 25. 2.78 8 (1) 2 - Era-pack Chrudim
NĚMEC Jakub 22. 7.83 113 (9) 35 20 Mělník B+A, Viktoria Žižkov B
NĚMEC Jan 29.11.93 20 (5) 5 8 Gamaspol Jeseník
NĚMEC Jiří 5. 4.63 2 (1) - - Adamíček Český Krumlov
NĚMEC Josef 28.11.82 76 (6) 106 93 Zlej se(n) a Andy Liberec
NĚMEC Libor 8.11.78 20 (4) 24 7 Kormidlo Brno
NĚMEC Lukáš 22. 8.96 34 (4) 8 6 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
NĚMEC Lukáš 18. 7.83 19 (2) 4 8 Kalábek Brno
NĚMEC Marek . . 16 (1) 8 7 Terasy Praha
NĚMEC Martin 12. 9.88 17 (1) 7 4 Kalábek Brno
NĚMEC Martin 27. 7.75 1 (1) - - Atlantic Rakovník
NĚMEC Matěj 11.10.94 15 (2) 5 7 Pampuch Liberec
NĚMEC Nikola .11.90 2 (1) - - SK Líšeň Brno
NĚMEC Pavel 18. 3.77 8 (4) 2 - Baník OV, CCM Jistebník B, SME OV
NĚMEC Petr 19. 5.86 10 (2) 2 1 FAZ TORF Pardubice
NĚMEC Petr 29. 8.01 23 (4) 5 3 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
NĚMEC Roman 30. 4.81 12 (3) 1 1 VŠB Ostrava
NĚMECKÝ Bořivoj 3. 7.70 10 (1) 10 - Konflikt Praha
NĚMEČEK Jaroslav 18. 1.61 2 (1) 1 - Botafogo Mladá Boleslav
NĚMEČEK Jiří 14. 4.75 21 (2) 2 3 Kalábek Brno
NĚMEČEK Jiří 10. 4.52 4 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
NĚMEČEK Jiří 4. 1.73 3 (1) 5 - Neuk Háječek Prachatice
NĚMEČEK Lukáš 5. 1.78 31 (2) 9 4 Kalábek Brno
NĚMEČEK Marek 28. 3.79 6 (1) 5 - Geodetické sdružení Příbram
NĚMEČEK Martin 1. 1.01 10 (3) 5 6 Absolut Černý Dub
NĚMEČEK Martin 8. 1.00 3 (2) - - Tango Hodonín B+A
NĚMEČEK Vlastimil 13. 1.85 9 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
NEMETH Ivan 20. 8.65 3 (1) - - Hellas tour Brno
NEMETH Josef 25.11.76 4 (1) - - Lazor Vyškov
NENIČKA Dominik 24. 8.90 25 (4) 3 7 K-Pedros Tábor
NENIČKA Lukáš 13.12.77 32 (2) 6 - VŠB Ostrava
NEPOVÍM Petr 17. 5.75 4 (1) - - Nadoraz a Geodet Rváčov
NEPOVÍM Tomáš 22. 6.76 6 (1) - - ESTE Pardubice
NEPPL Michal 31. 7.88 18 (1) 21 9 UFA Hradec Králové
NERADA Libor 7. 9.72 14 (1) 14 - Slza Znojmo
NERADA Radek 14.11.68 15 (1) 3 - Slza Znojmo
NESHYBA Roman 23.11.76 12 (1) 3 - Lucky Penguins Praha
NESVADBA Lukáš .11.82 16 (3) 5 2 Nasan Okruh NL Brno
NEŠPOR Rostislav 19. 3.65 2 (1) - - Dino Brno
NEŠPOR Stanislav 6. 8.66 43 (2) 8 - Nejzbach Vysoké Mýto B
NETOLICKÝ Petr 22. 3.64 4 (1) - - Dekora Hlinsko
NETOLICKÝ Roman 23. 3.87 17 (1) 11 4 Arsenal Hlinsko
NETOPIL Radim 8. 6.79 124 (9) 1 6 Delta-Real Šumperk
NETREFA Pavel 23.11.78 48 (5) 24 - Ebárna Boys Kladno
NETRVAL Jakub 15.11.95 19 (3) 5 5 Herd Hradiště
NEUDECKER Michal .12.89 15 (1) 8 2 Květnice Tišnov
NEUMAN Jiří 31. 8.85 14 (2) 2 1 Jerevan Slavičín
NEUMAN Ondřej 7. 7.80 91 (5) 85 61 Olympik Mělník, Andy Liberec
NEUMAN Vladimír 24. 2.75 40 (5) 17 13 Slávie Havířov
NEUMANN David 16. 4.95 1 (1) - - Pampuch Liberec
NEUMANN Marek 26.12.95 65 (5) 47 34 Baník Ostrava
NEUMANN Tomáš 22. 9.70 1 (1) 1 - AC Rose Kadaň
NEVAŘIL Petr 26. 4.82 3 (1) 1 - Letňany PřF Praha
NEVĚDĚL Pavel 26. 1.73 59 (5) 27 - Tomson STŽ Brno
NEVOSAD Jakub 6. 9.90 14 (3) 9 6 Absolut ČD, TEX-COLOR Písek
NEVRLÝ Daniel 20. 9.75 13 (1) 19 - Man Ostrava
NEVŘALA Michal 9.12.93 30 (4) - 1 UTB Zlín
NEVYHOŠTĚNÝ Michal 24. 2.65 4 (1) 8 - Alfa Liberec
NEZDARA Luděk 23. 5.67 1 (1) - - Dalmach Turnov
NGUYEN TUNGI Aanh 29. 5.97 1 (1) - - ASM Dolní Loučky
NGUYEN Van Tiep . 3.97 12 (3) 3 2 Gamaspol Jeseník
NICKLAS Marek . . 4 (1) 2 2 Materia Sokolov
NIESLANIK Denis 17. 3.99 24 (2) 26 9 Baník Ostrava
NIESLANIK Tobiáš 15. 3.05 16 (2) 3 4 Baník Ostrava
NIKO Viliam 30. 9.69 5 (2) 9 - TS Bakov nad Jizerou
NIKODÉM Jiří . 7.87 11 (2) - - TEX-COLOR Písek
NIMRICHTER Martin 5. 4.75 7 (3) 1 - Ceto Brno
NITSCHE Petr 23. 1.81 31 (4) 20 8 Arsenal Benešov
NOBST Dominik 23. 6.94 22 (3) 29 12 Baník Chomutov
NODI Alex 1. 9.73 5 (1) 3 - AC Rose Kadaň
NOGA Lukáš 24.10.86 9 (2) 4 2 Likop Třinec
NOGA Zdeněk 25.10.68 4 (1) 7 - GKS MOND Třinec
NOGRÁDY Zoltán 13.11.70 6 (1) - - Adamíček Český Krumlov
NOHÁČEK Petr 6. 7.77 21 (4) - 4 Protec Plzeň
NOHAVA Petr 21.11.63 17 (2) 5 - Lucky Penguins Praha
NOHEJL Tomáš 8. 3.67 4 (1) 2 - Konflikt Praha
NOHÝNEK Stanislav 2. 8.83 4 (1) 4 2 FC '83 Příbram
NOSÁL Pavel 20. 5.73 39 (2) 10 - Rusaco Litvínov
NOSKO Martin 19.11.86 82 (6) 66 48 Agromeli Brno
NOUZÁK Radko 31. 5.01 4 (2) - - Morgan Commando Teplice
NOUZECKÝ . . 1 (1) - - Arsenal Benešov
NOVÁČEK Jan . 1.88 38 (2) 25 21 TEX-COLOR Písek
NOVÁK Bohumil 19. 5.80 9 (2) 4 - Sparta a RSC Čechie Slaný
NOVÁK Daniel 11. 5.67 11 (1) 2 - Mikeska Ostrava
NOVÁK Daniel 20. 9.88 2 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
NOVÁK Daniel 28. 4.98 36 (4) 31 15 Dalmach Turnov
NOVÁK David 11. 1.79 9 (3) 4 3 Motáček Plzeň
NOVÁK David 1. 2.97 17 (2) 19 7 Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK David 11. 2.99 10 (2) 6 2 Malibu Mladá Boleslav
NOVÁK František 8. 8.78 47 (4) 13 4 Atlantic Rakovník
NOVÁK Jakub 12. 3.87 64 (5) 28 20 Agromeli Brno, Chrlice
NOVÁK Jan 1.10.03 7 (2) 4 1 Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK Jaroslav 29. 3.64 38 (4) 8 - TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Jaroslav 15. 5.69 2 (1) 1 - TJ Borek
NOVÁK Jaroslav 6. 1.74 4 (1) 1 - Michálek Chrudim
NOVÁK Jiří 7. 9.73 38 (2) 12 - Sparta Slaný
NOVÁK Jiří 29. 8.78 7 (1) 5 - Alfa Liberec
NOVÁK Jiří 7.11.84 12 (2) 5 1 FAZ TORF Pardubice
NOVÁK Jiří 5.12.93 197 (13) 120 112 Betis K, Perštejn, Baník Ch
NOVÁK Josef 18. 9.63 167 (10) 70 36 Agromeli a Dino Brno A + B
NOVÁK Josef 29. 1.66 1 (1) - - Vojenské Lesy Praha
NOVÁK Josef 11. 3.77 14 (2) 14 6 1.HFC Ústí nad Labem
NOVÁK Josef 29. 2.92 50 (3) 12 21 SK Volfířov
NOVÁK Libor 18. 7.79 1 (1) - - TS Bakov n/J
NOVÁK Lukáš 30.11.98 6 (2) 1 3 Amor-Lazor Vyškov
NOVÁK Marek 10. 6.73 3 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
NOVÁK Martin 31.10.78 27 (3) 19 - 1.FC Šumperk, Zábřeh n.M.
NOVÁK Martin 20. 2.81 9 (1) 6 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
NOVÁK Martin 15. 4.87 3 (1) - - Viktoria Žižkov B
NOVÁK Matyáš 30. 8.01 20 (3) 3 4 Malibu Mladá Boleslav
NOVÁK Michal . 7.98 41 (3) - 2 Betis Kadaň
NOVÁK Michal 1. 5.72 34 (2) 58 - Kodymka Praha
NOVÁK Michal 25. 4.82 28 (3) 3 - Ajax Novesta Zlín
NOVÁK Milan 20.12.64 1 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
NOVÁK Milan 20. 4.67 2 (1) - - Alfa Liberec
NOVÁK Miloš . . 26 (2) 30 - Botafogo Mladá Boleslav
NOVÁK Miroslav 26.12.82 19 (2) 10 4 Draci Karlovy Vary
NOVÁK Oldřich 22. 3.79 3 (2) 2 1 Arsenal Benešov
NOVÁK Ondřej 12.12.78 1 (1) - - Lucky Penguins Praha
NOVÁK Pavel 25. 1.75 4 (2) 3 1 Selp Praha
NOVÁK Petr 20. 6.98 18 (2) 1 2 Gamaspol Jeseník
NOVÁK Petr 7. 7.05 24 (3) 3 1 Baník Ostrava
NOVÁK Petr 15. 2.69 40 (3) 24 - TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Petr 16.10.81 64 (5) 35 30 Arsenal Hlinsko, Era-pack
NOVÁK Radek 12. 5.91 17 (2) - - Combix Ústí n/L, Betis Kadaň
NOVÁK Radek 21. 6.87 3 (1) - - UFA Hradec Králové
NOVÁK Richard 6. 1.74 4 (1) - - Michálek Chrudim
NOVÁK Roman 28. 8.72 47 (2) 17 - KLC Klobuky
NOVÁK Tomáš . . 5 (1) - 2 Wizards Praha
NOVÁK Tomáš .10.85 10 (2) 4 1 Gillotina Choceň
NOVÁK Tomáš 15. 2.93 4 (2) - - KFV Roub Vítkovice
NOVÁK Václav 27. 3.85 2 (1) - - K-Sport Jindřichův Hradec
NOVÁK Vít . 7.05 11 (1) 1 3 AC Hlinsko
NOVÁK Vojtěch .12.05 2 (1) 1 2 FTZS Liberec B
NOVÁK Vladimír 5.10.88 77 (7) 18 9 Gamaspol Jeseník
NOVIKOV Oleg 26. 2.72 2 (1) - - Delta-Real Šumperk
NOVOTNÝ Ctibor 5.12.87 37 (4) 14 15 Absolut Černý Dub
NOVOTNÝ Filip 17. 8.95 7 (2) 3 3 Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Ivan 20.11.65 13 (4) 7 - SME a Mikeska Ostrava B
NOVOTNÝ Jakub . 6.94 10 (2) 5 7 Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Jan 1. 4.97 105 (8) 64 35 Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Jiří 12. 7.88 3 (2) 3 - Rapid Ústí n/L, Viktoria Žižkov B
NOVOTNÝ Jiří .11.06 1 (1) - - Helas Brno B
NOVOTNÝ Josef 30.11.66 1 (1) - 1 K-sport Jindřichův Hradec
NOVOTNÝ Josef 21. 3.72 57 (5) 20 6 Hlinsko, Nador + Geod, J.Hradec
NOVOTNÝ Josef 23. 9.76 23 (2) 8 - Letňany PřF Praha
NOVOTNÝ Ladislav . . 1 (1) - - VŠB Ostrava
NOVOTNÝ Libor 26. 1.74 209 (12) 216 76 Tomson STŽ Brno
NOVOTNÝ Luděk 15. 5.77 28 (2) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
NOVOTNÝ Lukáš . 4.05 9 (1) 1 1 Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Matouš 27. 7.98 16 (1) 16 3 Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Michal 9. 5.71 5 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
NOVOTNÝ Miroslav 7.10.86 1 (1) - 1 TEX-COLOR Písek
NOVOTNÝ Miroslav 14. 9.84 108 (6) 59 43 Radobýl Litoměřice
NOVOTNÝ Ondřej . 4.02 17 (1) 15 9 Arsenal Benešov
NOVOTNÝ Ondřej 19. 5.88 20 (2) 21 11 Alfa Liberec
NOVOTNÝ Pavel 12. 3.67 53 (4) 65 8 Nejzbach VM B, Gillotina Choceň
NOVOTNÝ Pavel 25. 3.67 23 (1) 2 - Sampdoria Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Pavel 16.12.79 19 (2) 5 - Elfetex Plzeň
NOVOTNÝ Pavel 13.10.80 25 (3) 31 2 Delta-Real Šumperk
NOVOTNÝ Pavel 16. 2.87 31 (2) 16 16 Tango Hodonín
NOVOTNÝ Pavel 13. 8.90 162 (12) 127 114 Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Pavel 7. 3.95 1 (1) - 1 Olympik Mělník
NOVOTNÝ Petr 1. 6.67 15 (5) 8 - Arsenal Benešov
NOVOTNÝ Petr 30.12.85 33 (2) 1 2 Alfa Liberec
NOVOTNÝ Petr 14. 4.89 11 (2) 11 7 Zlej se(n) Liberec
NOVOTNÝ Štefan 10. 2.89 6 (2) - - Dukla a Bulldogs Hodonín
NOVOTNÝ Tomáš 4. 9.70 2 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
NOVOTNÝ Tomáš 28. 4.87 63 (10) 44 23 Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Václav 14. 9.92 1 (1) - - Amor Vyškov
NOVOTNÝ Vladimír 8. 6.62 16 (1) 5 2 Gillotina Choceň
NOVOTNÝ Vladimír 27. 9.72 50 (5) 30 - Delta-Real Šumperk
NOVOTNÝ Vojtěch 11.10.94 7 (1) 5 4 Pampuch Liberec
NOVÝ Jaromír 25. 5.73 18 (1) 5 - Neuk Háječek Prachatice
NOVÝ Jiří 14. 4.83 9 (2) - - Elfetex Plzeň
NOVÝ Martin 9. 5.77 88 (9) 77 10 SK Kladno
NOVÝ Michal 31.12.89 16 (4) 1 2 Baník Chomutov, Betis Kadaň
NOVÝ Milan 22. 1.76 4 (1) 3 - 3P Bosonohy Brno
NOVÝ Ondřej 23.10.93 47 (4) 21 20 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
NOVÝ Petr 2. 8.93 96 (7) 104 99 Baník Chomutov
NOVÝ Tomáš 20.10.79 64 (4) - 2 Likop Třinec
NOŽIČKA Stanislav 9.12.74 71 (3) - - AC Hradec Králové
NOŽKA Lukáš 26. 9.86 33 (2) 21 13 Goll Běloves
NUDERA Jakub . 1.89 1 (1) - - Alfa Liberec
OBERLEITNER Vít 22. 9.94 22 (3) 3 2 Wizards Praha
OBERREITER Lukáš 5. 7.86 1 (1) - - Alfa Liberec
OBEŠLO František 29. 5.77 4 (2) 4 1 Materia Sokolov
OBEŠLO Stanislav 16. 7.66 54 (3) 22 - Pohoda a Rohožník Letňany Praha
OBRÁZEK Josef 26.10.84 6 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
OBRUČA Lukáš 26. 5.97 40 (3) 22 18 Amor Vyškov
OBŠIL Adam 16. 2.95 18 (2) 1 1 Gamaspol Jeseník
OCELÍK Aleš 30. 7.85 1 (1) - - Jerevan Slavičín
OCELÍK Jaroslav 4. 3.82 7 (1) 2 1 Jerevan Slavičín
OCELÍK Michal 17. 2.88 17 (2) 4 2 Jerevan Slavičín
OCIEPA Mieczyslaw 24. 8.84 15 (1) 7 7 Kalábek Brno
OČADLÍK Daniel 11. 2.88 87 (5) 31 18 Likop Třinec
OČENÁŠ Josef 22. 5.66 2 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
ODSTRČIL Čestmír 19. 6.63 25 (2) 14 - Kodymka Praha
ODVÁŘKA Martin 4. 8.88 53 (8) 53 37 Boca Chotěboř
ODVÁŘKA Radek 11. 3.86 75 (6) 18 15 Boca Chotěboř
ODZIONEK Rostislav 3.11.61 12 (1) 2 - Man Ostrava
OHAINKA Jaroslav 31. 3.74 3 (1) - - 3P Bosonohy Brno
OHÁŇKA Tomáš 16. 3.78 1 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
OHNĚNÍK Jiří 16. 5.77 3 (1) 1 - Combix Ústí nad Labem
OHNSORG Vít 8. 4.82 40 (4) 27 11 Pramen Havlíčkův Brod
OHNUTEK Tomáš 7.11.91 13 (1) 7 7 Bazooka Uherské Hradiště
OKLEŠTĚK Lukáš 13. 8.81 17 (4) 2 1 Delta-Real a 1.FC Šumperk
OLIVA Petr 23.10.87 1 (1) - - TS Bakov n/J
OLŠA Michal 26. 6.71 41 (5) 33 - Kormidlo a Ceto Brno
OLŠA Michal 15. 7.73 64 (4) 32 - Templář Ivančice
OLŠOVSKÝ Viktor 20. 6.91 12 (1) - - Baník Ostrava
ONDEREK Tomáš 21.12.74 130 (10) 69 52 Slávia Havířov
ONDRA Petr 14. 5.62 14 (1) 8 - Lazor Vyškov
ONDRÁČEK Jaroslav 11. 6.63 6 (1) - - Alfa Liberec
ONDRAČKA Lukáš 11. 6.85 1 (1) - 1 FC ´83 Příbram
ONDRAČKA Michal 4. 5.83 18 (2) 1 3 FC ´83 a GS Příbram
ONDRASZEK Tomáš 7.11.85 19 (1) - - Betas Třinec
ONDRUŠ Dušan 23. 1.92 36 (3) 13 15 Jakubčovice, VŠB Ostrava
OPÁLECKÝ Jaroslav 21. 6.99 4 (1) - - Rapid Ústí n/L
OPÁLKA Petr 7. 8.90 25 (2) 1 2 Jistebník B
OPAVA Pavel 28. 8.70 43 (5) 1 - Elfetex Plzeň
OPLUŠTIL Jan 26. 6.93 85 (7) 63 66 Likop Třinec
OPRAVIL Zdeněk 16. 3.75 70 (8) 61 27 Delta-Real a 1.FC Šumperk
OPRCHAL Zbyněk 10.11.84 17 (2) 14 5 Sport bar Chrlice
ORAVA Radim 30.11.77 21 (1) 1 - Krasno Valašské Meziříčí
ORAVEC Jan 3. 4.83 23 (2) 5 3 Amor Vyškov, Kalábek Brno
ORDELT Adam 14. 6.96 1 (1) - - Olympik Mělník B
OREL Jaroslav 5.12.97 1 (1) - - Gamaspol Jeseník
OREM Štefan 16. 8.93 15 (1) 3 2 Ludis Třebenice
ORLÍČEK Jiří 18. 3.59 54 (3) 24 - Bohemia České Budějovice
OROS Miroslav 1. 1.76 65 (3) 59 - Hekto Nové Město na Moravě
ORT Jiří . 7.73 3 (2) - - F.A.Zole Česká Lípa
OSECKÝ Vojtěch 7. 5.74 1 (1) - - Nasan okruh Brno
OSLZLA Tomáš 7. 9.99 1 (1) - - SKUP Olomouc
OSMANOVIČ Edin 5. 4.68 6 (1) 4 - TS Bakov nad Jizerou
OŠKERA Dušan 12.12.74 64 (3) 15 - Ajax Novesta Zlín
OTÁHAL Michal 15. 1.91 14 (1) - 1 Atraps Brno
OTAVA Zdeněk 1. 8.83 11 (2) 8 4 Jerevan Slavičín
OTCOVSKÝ Tomáš 11. 5.75 5 (1) 1 - Letňany PřF Praha
OTCOVSKÝ Robert 2. 7.74 6 (4) 1 - Atlantic Rakovník
OTRADOVSKÝ Tomáš 15. 1.91 4 (2) - - Agromeli Brno
OTTL Milan 27. 5.66 15 (2) 15 - Arsenal Benešov
OUTRATA Pavel 22. 1.84 93 (7) 109 45 Bazooka UH, Agromeli, Tango Brno
OUTRATA Roman .11.90 1 (1) - - Agromeli Brno
OVČAČÍK Jan 18. 5.93 6 (1) 3 2 Helas Brno
PABIŠKA Martin 17.10.71 102 (7) - 2 Tábor, J.Hradec, Alfa, Rakovník
PACÁK Aleš . 3.87 4 (1) 1 1 Agromeli Brno
PABOUSEK Jiří 30. 3.00 22 (2) 18 4 Pramen Havlíčkův Brod
PÁCAL Robert 7. 5.75 12 (3) - - Ceto Brno
PACÍK Miroslav 17. 2.73 22 (2) 5 3 1.HFC Ústí n/L
PADYCH Jakub 31.12.91 16 (2) 10 2 Jistebník B
PAGÁČ Andrej 5. 6.88 2 (1) 2 1 Tango B Brno
PAGÁČ Martin . 8.76 52 (4) - 3 SK Líšeň Brno
PACHL Christian . 6.94 1 (1) - - Gillotina Choceň
PACHOLÍK Stanislav . 7.98 46 (4) 43 18 Absolut Černý Dub
PAKOSTA Filip 11.12.77 162 (10) 117 22 Tomson STŽ Brno
PALAŠČÁK Aleš 26. 4.73 66 (6) 7 2 Alfa Liberec
PALAŠČÁK Petr 24. 4.68 6 (1) 1 - Alfa Liberec
PALATKA Jan 17. 6.04 4 (2) 1 3 Nejzbach Vysoké Mýto
PALDUS Michal 13. 7.78 4 (2) 1 - GMM Jablonec n/S
PALEČEK Martin . 3.69 34 (2) 3 12 Démoni Česká Lípa
PÁLINKÁŠ Robert 7.12.84 74 (5) 20 6 Betis Kadaň
PALKA Karel . 4.94 23 (4) 12 7 Jerigo Plzeň
PALME Josef . 7.93 2 (2) - - Pampuch Liberec
PALLA Sebastian 5. 9.92 70 (7) 23 46 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
PALLA Tomáš 17. 1.76 50 (2) - - IFT C. B, Megas Frenštát p/R
PALOUNEK Karel 16. 8.69 20 (2) 12 1 Dalmach Turnov
PALÚCH Milan . 5.81 6 (1) 5 - Medvědi Malé Hoštice
PALUS David 31. 3.80 2 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
PANÁČEK Tomáš 31. 7.96 1 (1) - - ASM Dolní Loučky
PÁNEK Dominik 19. 7.96 43 (3) 29 16 VŠB Ostrava
PÁNEK Oldřich 17. 3.78 10 (2) 3 1 Selp Praha
PANGRÁC Michal 24. 7.68 160 (9) 69 1 SKP Kolín, Rohož. Letň. Praha
PANOVSKÝ Lukáš 3. 5.86 52 (4) 12 5 ASM D.Loučky, Květnice Tišnov
PANTÁLEK Lukáš 19.12.92 17 (1) 3 1 UTB Zlín
PANTUČEK Václav 17.10.64 18 (1) 10 - Helas Brno
PANÝREK David 29. 4.87 2 (1) - - Selp Praha
PAPADOPULOS Nikolas . 5.96 18 (1) 3 2 USK Ostrava
PAPEŽ Jakub . 1.03 17 (1) 9 1 Jerigo Plzeň
PAPÍRNÍK Marek 19. 7.85 2 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
PÁRA Petr .10.89 25 (1) 7 6 FK Mladá Boleslav
PÁRAL Josef 5. 2.66 2 (1) - - Konflikt Praha
PÁRAL Karel . 2.84 13 (2) 5 2 Slavia Liberec
PARDUBSKÝ Miloslav 15. 2.69 4 (2) 1 - AC Rose Kadaň
PARFUS František 30. 6.65 11 (2) 3 - 3P Bosonohy Brno
PAROBEK Aleš 24.12.94 93 (8) 3 5 Tango Hodonín A+B
PAROBEK Roman 8.10.91 3 (1) - - Dukla Hodonín
PAROULEK Ludvík 28. 3.78 8 (1) - - Delta-Real Šumperk
PARPEL Vladimír 25. 3.85 1 (1) 2 - Atlantic Rakovník
PARTYSCH Miroslav 21. 1.83 1 (1) - - 1.FC Šumperk
PARTYŠ Zdeněk 17. 3.83 3 (1) 1 1 Tango Brno
PAŘENICA Radim 17. 3.88 23 (2) 33 15 KFV Roub, United F-M
PAŘÍZEK Jakub 10. 2.00 6 (2) 4 2 Absolut Černý Dub
PAŘÍZEK Michal 26. 4.92 130 (10) 72 48 Dalmach Turnov
PASECKÝ Michal . 2.07 1 (1) 2 - Absolut Černý Dub
PASECKÝ Petr . 8.96 21 (3) 36 11 Absolut Černý Dub
PASECKÝ Petr 19. 7.72 1 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
PASEKA Jaroslav . 1.89 47 (4) 42 21 Combix Ústí n/L
PASTUCHA Michael 3. 5.89 21 (6) 6 - Slávie Havířov
PASTVA Antonín 28.10.82 41 (3) 16 - VVM-IPSO Bílovec
PASTVA Tomáš 6. 4.82 81 (6) 28 10 SK Líšeň a Tango Brno
PASTYRYK Jan 16. 9.79 30 (3) 37 - Geodetické sdružení Příbram
PASTYŘÍK Petr 14. 4.74 4 (1) 2 2 Jerevan Slavičín
PAŠTĚKA Martin 8. 4.90 10 (2) - - Amor Vyškov
PATAČÍK Dušan 9. 1.67 53 (3) 16 - Spartak Bílovec
PATÁK Jaroslav 17. 4.70 49 (2) 40 - Santa Fé Benešov
PÁTEK Petr 5.10.87 98 (11) - 19 Boca Chotěboř, Alfa Liberec
PATKA Karel 15.11.87 6 (3) - 1 Radobýl Litoměřice
PATKA Marek 16. 2.93 24 (2) 15 10 Pampuch Liberec
PATRMAN Petr 16. 3.96 40 (2) 6 7 FTZS B Liberec
PAULE Petr 25. 6.77 4 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
PAULE Roman 14. 5.74 19 (1) 4 - Neuk Háječek Prachatice
PAULUS Václav 14.11.68 64 (6) 1 - Adamíček Český Krumlov
PÁV Ondřej 18. 5.88 7 (2) 8 2 Arsenal Benešov
PAVELKA Aleš 7. 7.84 68 (4) 1 9 Tatran Jakubčovice
PAVELKA Rostislav 7.10.76 22 (2) 11 - Kormidlo Brno
PÁVIŠ Richard 15.10.78 9 (2) 1 - Kalábek Brno
PAVLAS Jakub . 6.00 5 (1) 1 - Pramen Havlíčkův Brod
PAVLÁSEK Josef 22. 7.83 9 (2) 7 8 Indoss Plzeň
PAVLICA Jan 23. 2.92 37 (2) 28 13 Betis Kadaň
PAVLICA Zbyněk 24. 1.66 9 (2) 3 - Bohemia České Budějovice
PAVLÍČEK Jiří 14.10.75 54 (3) 18 3 Květnice Tišnov
PAVLÍČEK Lukáš .10.94 9 (2) 2 3 Jerigo Plzeň
PAVLÍČEK Michal 12. 7.79 58 (3) 29 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
PAVLÍČEK Petr 31. 5.72 1 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
PAVLÍČEK Radim 30.10.90 5 (2) - - Démoni Česká Lípa
PAVLÍK Jan 5. 5.59 14 (1) - - Ajax Novesta Zlín B
PAVLÍK Jan 20. 3.98 17 (1) 5 4 Olympik Mělník
PAVLÍK Marek 28. 5.75 18 (1) 14 - Helas Brno
PAVLÍK Miroslav 23. 7.50 76 (5) 36 11 Arsenal Benešov
PAVLÍK Miroslav 18. 6.78 93 (8) 56 36 Arsenal Benešov
PAVLÍK Tomáš 30.10.95 1 (1) 1 - Olympik Mělník
PAVLIŠ Michal 5. 9.98 22 (2) 5 10 Atraps Brno
PAZDERA Vojtěch 16.10.98 1 (1) 1 - SKUP Olomouc
PAZDERNÍK Jakub 13. 7.90 1 (1) - - FC '83 Příbram
PECA Ladislav 26. 4.73 47 (2) 20 - Rusaco Litvínov
PECKA Josef 5.11.72 27 (5) 1 2 Dalmach Turnov
PECKA Luboš 19. 2.78 4 (1) 3 - Dynamo České Budějovice
PECKA Miroslav 4.12.87 11 (2) 6 4 Materia Sokolov
PECKA Tomáš 8. 7.96 4 (3) - - Dalmach Turnov
PECKA Tomáš .10.99 11 (1) 19 8 Arsenal Benešov
PECL Roman 29. 7.73 8 (1) 4 - Lazor Vyškov
PEČENÝ Martin 29. 9.69 65 (3) 49 - Bohemia České Budějovice
PEER Richard 13. 8.80 30 (2) 22 - Viktoria Žižkov B
PECH Václav 14. 1.64 20 (1) 2 - Lazor Vyškov
PECHÁČEK Filip 15. 4.78 2 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
PECHÁČEK Miroslav 7.10.76 1 (1) - - Terasy Praha
PECHÁČEK Vít .10.97 17 (1) 2 1 Wizards Praha
PECHANEC Ondřej 11.10.86 10 (6) 3 3 Malibu Mladá Boleslav
PECHAR Tomáš 17. 6.85 21 (2) 24 12 Kmochův odkaz Praha
PECHO Peter 20.10.93 20 (3) - - Baník Ostrava
PECHR Jiří 14. 5.86 51 (7) 1 2 Jerigo Plzeň
PEIGER Lumír 1. 6.69 1 (1) - - Megas Frenštát pod Radhoštěm
PEINELT Jan 8.11.90 18 (5) 3 5 Betis Kadaň
PEJCHAL Jan 4. 5.83 19 (2) 12 15 Goll Běloves
PEKÁČ Jan 23. 3.90 30 (2) 19 5 Tango Brno B
PEKÁREK Zdeněk 7. 4.77 10 (2) - 1 Atraps Modřice, Nasan Okruh
PEKÁREK Jiří 12. 5.68 20 (1) 16 - Sampdoria Ústí nad Labem
PEKÁREK Luboš 21. 7.68 7 (1) 3 - Sampdoria Ústí nad Labem
PEKAŘ Petr 3. 5.86 22 (2) 7 4 Dalmach Turnov
PEKAŘ Vojtěch 17. 9.91 17 (1) 1 1 Pampuch Liberec
PĚKNICE Matěj 5. 3.87 10 (1) 3 2 K-Pedros Tábor
PEKNÍK Tomáš 14.11.90 129 (8) 81 40 Jerigo Plzeň
PĚKNÝ Petr 13. 4.77 3 (1) - 2 SKP Kolín
PELÁN Radek 18. 2.90 11 (1) 2 1 Baník Ostrava
PELANT Jiří 30. 9.78 23 (2) 14 - Botafogo MB, Mnichovo Hradiště
PELC Antonín 9.12.64 31 (2) 8 - Ebárna Boys Kladno
PELIKÁN Dominik 21. 9.97 1 (1) - - Boca Chotěboř
PELIKÁN Zdeněk 14. 7.71 11 (2) 3 - 3P Bosonohy Brno
PELLER Stanislav 9. 4.65 88 (6) 35 - Arsenal Benešov
PERESTJUK David 5. 1.92 1 (1) - - United Kadaň
PERGER Tomáš 3.12.01 26 (2) 2 2 Dalmach Turnov
PERGL Martin 1. 8.73 60 (5) - - Ebárna Boys Kladno
PERGL Michal 14.11.74 4 (1) 3 2 Selp Praha
PERGL Pavel 14.11.77 6 (1) 4 7 Selp Praha (+1.5.2018)
PERGL Petr 24. 8.69 3 (1) - - Čechie ZM Praha
PERIČEVIČ Václav 9. 5.00 4 (1) - 2 Bohemians Praha futsal
PERINA Lukáš 5. 7.02 34 (4) 7 11 Helas B, Dynamo ČB, Absolut ČD
PERL David 12. 6.91 19 (1) 7 3 Sokol Dobřichovice
PERNICA Přemysl 6.12.81 75 (6) 30 21 SK Líšeň, SB Chrlice
PERNICA Radek 18.11.77 8 (2) 3 2 Sport bar Chrlice
PEŘINA David 29. 8.76 37 (2) 41 32 Materia Sokolov
PEŠÁK Milan 4. 5.93 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
PEŠEK Adam . 6.07 2 (1) - - AC Hlinsko
PEŠEK Ivan 21.12.67 2 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
PEŠEK Martin 8. 4.94 1 (1) - - KFV Roub Vítkovice
PEŠEK Libor . 2.04 15 (1) 4 3 AC Hlinsko
PEŠEK Miroslav 18. 7.02 1 (1) - - Baník Chomutov
PEŠEK Zdeněk 14.11.69 30 (4) 7 - Arsenal Benešov
PEŠÍR Tomáš 30. 5.81 32 (3) 54 30 Gardenline Litoměřice
PEŠKA Lukáš 11. 5.91 39 (4) 8 13 Agromeli a Tango A+B
PEŠKAR Jaroslav 22. 1.88 19 (1) 25 9 Andy Liberec
PEŠTA Jiří 6. 6.98 43 (3) 13 22 Amor Kloboučky Vyškov
PEŠTA Marek 13. 2.97 2 (1) - - Atraps Modřice
PEŠTUKA Jan 20. 7.65 9 (2) 2 - AC Rose Kadaň
PETEREK Karel 5. 1.76 13 (1) 8 - SFK Cheb
PETEREK Stanislav 3. 4.87 20 (1) 8 14 Dynamo České Budějovice
PETERKA Jan 2. 6.81 15 (1) - - Balticflora Unt. Teplice
PETERKA Tomáš 8. 5.80 20 (1) 15 - Gong České Budějovice
PETEŘÍK Tomáš 31. 1.80 17 (2) 12 3 Indoss Plzeň
PETÍK Ladislav 5. 2.85 3 (1) - - FT Františkovy lázně
PĚTIOKÝ Tomáš 13. 5.92 1 (1) 2 - Démoni Česká Lípa
PETLACH Antonín 24.11.70 4 (2) 1 - Amor Vyškov
PETLACH Martin 7. 7.91 30 (3) 12 12 Amor Vyškov
PETLACH Pavel 19. 4.65 11 (1) 4 - Ajax Novesta Zlín B
PETR Jakub 8. 9.94 39 (3) 28 43 VŠB, Barracuda Jakubčovice
PETR Jiří . 3.66 9 (2) - - United Frýdek-Místek
PETR Hynek 20. 5.68 33 (3) 6 - MIKO Žďár nad Sázavou
PETR Martin 16. 3.75 3 (2) - - Pramen Havlíčkův Brod
PETR Zdeněk 16. 5.84 10 (1) 6 - VVM-IPSO Bílovec
PETRÁK Bronislav 10. 2.84 1 (1) - - FT Františkovy lázně
PETRÁK Igor 3. 8.92 6 (1) - 1 Tango Hodonín B
PETRÁK Jan 1.10.83 3 (1) - - Vojenské lesy Praha
PETRÁŇ Daniel 24. 5.79 12 (2) 4 - Geodetické sdružení Příbram
PETRÁSEK Kryštof . . 4 (2) 5 - Helas Brno B
PETRÁŠ Eduard 12. 4.65 48 (5) - - Slávia Havířov
PETRÁŠ Michal . . 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
PETRLÁK Jakub 21. 1.95 7 (2) 1 - Jerigo Plzeň
PETRLÁK Miroslav . . 16 (2) 17 6 Pampuch Liberec
PETROVIČ Michal 30. 4.77 66 (5) 30 - VVM-IPSO Bílovec
PETROVSKÝ Luděk 21. 1.69 18 (2) - 1 SK Líšeň + 3P Bosonohy Brno
PETRŮSEK David .12.93 9 (1) 2 2 UTB Zlín
PETRŽELKA Dalibor 15. 1.84 98 (5) 35 30 Komax Kunčice, VŠB Ostrava
PETŘÍK Jan 13.11.77 8 (2) 1 1 1.HFC Ústí n/L
PETŘÍK Josef 18. 9.80 50 (8) 73 52 Dalmach Turnov
PETŘÍK Martin 18. 3.68 22 (2) 20 - UFA + Nemesis Hr.Králové
PETŘIVALSKÝ Aleš 13. 4.85 19 (4) 11 5 Slávia Havířov
PFAF Michal 5.11.76 4 (1) 1 - Vojenské Lesy Praha
PFEFFER Filip 15. 8.98 13 (1) - 2 Bazooka Uherské Hradiště
PFEFFER Petr . . 1 (1) 1 - Žabinští Vlci Brno
PFEIFER Leoš 24. 2.70 25 (1) 15 - Lazio Brno
PFEIFER Vlastimil 24. 2.70 1 (1) - - ESTE Pardubice
PCHÁLEK Petr 6.10.66 28 (2) 3 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
PICEK Tomáš 3. 4.75 8 (2) - 1 TS Bakov n/J
PICKA Aleš 1.10.71 14 (1) 2 - Nadoraz a Geodet Rváčov
PICKA Pavel 9.11.70 40 (3) - 1 K-Sport Jindřichův Hradec
PICKA Pavel 17. 9.86 2 (1) - 3 TEX-COLOR Písek
PÍCHA David 15.12.92 2 (1) - - Dynamo České Budějovice
PÍCHA Jakub 21. 7.91 9 (2) 8 5 Radobýl Litoměřice
PÍCHA Karel . . 2 (1) 1 2 Absolut Černý Dub
PIKULÍK Vlastimil 12. 7.81 2 (1) - - CCM Jistebník B
PILAŘ Luboš 5. 3.73 73 (4) 25 - ESTE a TORF-ESTE Pardubice
PILAŘ Tomáš 5. 8.76 17 (3) 23 1 Alfa Liberec
PILÍK Pavel 13. 2.92 11 (1) 15 12 ISŠ Příbram
PILÍK Tomáš 20.12.88 3 (1) 11 2 ISŠ Příbram
PILLER David 19.12.83 4 (1) - - Kmochův odkaz Praha
PILMAN Patrik 11.12.86 2 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
PILNÝ Martin . . 1 (1) - - ASM Dolní Loučky
PILNÝ Pavel 7. 2.86 32 (2) 8 7 Nejzbach Vysoké Mýto B
PILOUS Marek 2. 8.88 40 (4) - 1 Slávia Havířov
PILZ Karel 11. 3.85 7 (2) 3 1 FC Mnichovo Hradiště
PINC Dušan 1.10.68 73 (3) 14 - KLC Klobuky
PINDRYČ Radim 24.10.82 10 (1) 7 - Ajax Novesta Zlín
PINĎÁK . . 1 (1) - - Sparta Praha
PINEAU Štěpán 3. 2.02 1 (1) - - Absolut Černý Dub
PIŇO Tibor 26.10.84 20 (2) 9 4 VŠB Ostrava, Delta-Real Šumperk
PÍSAŘ Tomáš . 3.89 14 (2) 5 2 Gardenline Litoměřice
PISKOŘ Dominik . 8.93 4 (1) 1 - Baník Ostrava
PITHART Patrik 17. 6.75 11 (1) 13 - ESTE Pardubice
PITLOUN Stanislav 26. 9.98 57 (6) 18 18 Bohemians futsal, Malibu MB
PITOŇÁK Marián . 8.99 1 (1) - - Morgan Teplice
PITRA Přemysl 25. 1.79 9 (2) 2 - Michálek Chrudim
PITRUN Antonín 26.12.68 72 (4) 30 - Hekto Nové Město na Moravě
PITZINGER Josef 8. 4.79 23 (4) 4 3 Dukla + Bulldogs Hodonín
PIZUR Jaroslav . 1.96 5 (1) - - Egretta Bílovice
PIŽL Julius 2.12.77 14 (1) 12 - Arsenal Hlinsko
PLACÁK David 22. 2.80 47 (5) 34 20 UFA Hradec Králové
PLAČEK Jiří 23.11.65 15 (1) - - Slza Znojmo
PLACHÝ Jaroslav 23.10.73 33 (4) 21 - 1.FC a Delta-Real Šumperk
PLACHÝ Tomáš 4. 8.90 34 (3) - 12 FK Volfířov
PLÁNIČKA Tomáš 26. 7.00 1 (1) - - Bohemians futsal
PLECITÝ Pavel 1. 1.01 22 (1) 2 6 Sparta Praha
PLECHATÝ Lukáš . 2.03 8 (2) - - FTZS B Liberec
PLECHATÝ Tomáš 16. 1.00 41 (4) 1 5 FTZS B, Zlej se(n) Liberec
PLEIER Petr 15. 3.94 7 (1) - - Jerigo Plzeň
PLEŠEK Jan 5. 7.88 1 (1) - - USK Ostrava
PLEŠKO Lukáš 21. 5.77 27 (6) 20 6 Indoss Plzeň
PLETICHA Jan 18. 4.74 24 (5) 11 1 Indoss Plzeň
PLETICHA Jan 18. 5.78 21 (2) 12 - Ebárna Boys Kladno
PLEYER Petr 18.11.83 1 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
PLHÁK Gustav 20. 2.80 2 (1) - - Květnice Tišnov
PLHÁK Patrik 26.10.88 175 (11) 178 171 Gamaspol Jeseník
PLIC Ondřej 4. 3.91 7 (2) 4 2 TEX-COLOR Písek
PLICHTA Antonín 6. 3.95 19 (2) 21 8 Pramen Havlíčkův Brod
PLINTOVIČ Petr 29. 4.84 27 (5) 10 5 Malibu MB, TS Bakov n/J
PLISKA Martin 4. 9.77 59 (8) 36 14 VŠB Ostrava
PLOC David 20. 8.96 59 (5) 16 36 Bohemians futsal, Malibu MB
PLOCHÝ Michal . . 15 (1) 2 3 Démoni Česká Lípa
PLUCHA Tomáš 29. 3.70 6 (2) 6 - Čechie ZM Praha
PLUSCHKE Daniel 30. 5.72 2 (1) 2 - Medvědi Malé Hoštice
PLYER Lukáš 2. 9.83 14 (1) 5 5 Slávia Havířov
PLZÁK Michal 23. 5.92 20 (1) 3 - Sokol Dobřichovice
POCAIA KLYSC. Henrique . 6.98 2 (1) 2 1 Boca juniors Krupka
PODAL Lukáš 25. 5.90 49 (3) 19 11 Květnice Tišnov
PODANÝ Michal 26. 6.79 1 (1) - - Michálek Chrudim
PODBORSKÝ Tomáš 27.11.82 4 (1) - - Květnice Tišnov
PODEŠVA Ivan 17. 5.67 38 (3) 24 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
PODHORSKÝ Roman 21. 6.66 24 (1) 7 - CF Damned Praha
PODLENA Jakub 3. 4.84 1 (1) 1 - FC ´83 Příbram
PODLIPSKÝ Miroslav 1. 7.91 33 (2) 2 3 Herd Hradiště
PODMAJERSKÝ Miroslav 15. 1.78 16 (2) 23 8 Nejzbach Vysoké Mýto B
PODOLNÍK Jiří 25.11.89 14 (1) 11 8 UFA Hradec Králové
PODRAZIL Radek 26.12.73 3 (1) - - Alfa Liberec
PODRAZIL Tomáš 28. 6.77 1 (1) - - Bulldogs Hodonín
PODRAZKÝ Miroslav 18. 8.84 3 (1) 6 - Viktoria Žižkov B
PODROUŽEK Jiří 13. 4.77 24 (3) 10 - Nejzbach Vysoké Mýto B
PODROUŽEK Roman 13.11.78 18 (4) 14 - Nejzbach Vysoké Mýto B
PODZIMEK Ondřej 9. 4.01 1 (1) - - GMM Jablonec n/N
PODZIMEK Petr 23.10.72 30 (3) 8 - Elfetex Plzeň
POHL Tomáš 25. 5.77 47 (6) 54 25 Combix + 1.HFC UL, Mělník B
POHL Václav . 2.88 7 (1) 1 1 Goll Běloves
POHNÁN Lukáš 23. 3.84 18 (2) - 1 Atlantic Rakovník
POHORSKÝ Jan 18. 1.89 88 (7) 38 36 Arsenal Benešov
POHORSKÝ Petr 27. 9.98 34 (3) 22 22 Wizards Praha
POHORSKÝ Vojtěch 31. 3.87 40 (3) 33 17 Arsenal Benešov
POHOŘÁLEK Michal 6. 5.98 7 (1) 5 2 Legie Příbram
POHUNEK Miloslav 25. 7.78 23 (2) 2 - Rohožník Letňany, Žižkov B
POCHYLÝ Tomáš 23.12.80 24 (2) 8 7 Bulldogs Hodonín
POK Michal . . 1 (1) - - Jerigo Plzeň
POKORNÝ David 20. 8.70 41 (2) 5 - Kodymka Praha
POKORNÝ Ivan 8. 1.85 10 (1) 3 3 SKP Kolín
POKORNÝ Jakub 3.12.86 126 (7) 79 59 Olympik Mělník A+B
POKORNÝ Josef 29. 3.73 7 (1) 1 - Sampdoria Ústí nad Labem
POKORNÝ Marek .. 1 (1) - - Kalábek Brno
POKORNÝ Marek 28. 8.66 28 (2) 18 - 3P Bosonohy Brno
POKORNÝ Martin 20. 5.94 5 (1) 4 5 FC Brandýsek
POKORNÝ Milan 28. 6.81 14 (1) 5 3 Tango Brno
POKORNÝ Patrik 26. 3.94 63 (6) 32 14 Morcan ŽV, Egretta Bílovice
POKORNÝ Vladimír 8.12.67 8 (1) 15 - Sampdoria Ústí nad Labem
POLÁČEK Jakub 5. 1.95 14 (1) - 3 F.A.Zole Česká Lípa
POLÁČEK Jaroslav 23.11.83 75 (4) 23 11 FK Ml.Boleslav, VŠB Ostrava
POLÁČEK Josef 15. 5.90 1 (1) 1 - Combix Ústí n/L
POLÁČEK Roman 8. 2.74 34 (3) 29 - Dino Brno A + B
POLÁCH Marcel 21. 6.82 10 (2) - - VŠB Ostrava
POLÁCH Radomil 28. 8.82 7 (2) 1 - Jerevan Slavičín
POLÁK Jakub . . 1 (1) 1 - Wizards Praha
POLÁK Michal 10. 7.70 9 (2) 1 - Bossard Brno
POLÁK Michal 15. 4.77 1 (1) - - Nasan okruh Brno
POLÁK Milan 24. 5.87 41 (4) 41 18 Čechie Slaný
POLÁK Přemysl 17. 5.80 4 (1) - - Fauna Brno
POLÁK Radek 1. 5.69 12 (1) 4 - CF Damned Praha
POLÁK Zdeněk 25. 9.62 13 (4) - - Dino Brno A + B
POLÁK Zdeněk 22. 7.85 3 (1) 3 - Tango Brno
POLANKA Petr 5. 8.89 110 (9) 43 28 Malibu Mladá Boleslav
POLÁŠEK David 28. 8.93 156 (10) 86 85 Baník a VŠB Ostrava
POLÁŠEK Jakub 5. 3.90 42 (3) 12 16 KFV Roub Vítkovice
POLÁŠEK Kamil 14. 7.76 2 (1) - - Sport Bar Chrlice
POLÁŠEK Luděk 11. 6.70 16 (2) 20 - IFT C. B, Megas Frenštát p/R
POLÁŠEK Michal 13. 1.80 7 (1) - - Mikeska Ostrava B
POLÁŠEK Milan 31. 3.76 6 (2) - - Delta-Real Šumperk
POLÁŠEK Miroslav 5.11.75 27 (3) 12 - Hekto Nové Město na Moravě
POLÁŠEK Radek 23. 8.71 15 (1) 6 - Fauna Brno
POLHOŠ Ladislav .12.95 10 (2) 1 - Baník Ostrava
POLÍVKA Aleš 24.12.77 8 (1) 1 - Indoss Plzeň
POLÍVKA Tomáš 20. 1.95 2 (2) - 1 Zlej se(n) Liberec
POLLÁK Erik 21. 3.95 15 (3) 2 4 ASM D.Loučky, Atraps-Hombres
POLOMIK Patrik . . 1 (1) - - SKUP Olomouc
POLONEC Milan 18. 3.85 6 (1) 4 - Kalábek Brno
POLÝNEK Jiří 3.12.82 3 (1) 2 1 Delta-Real Šumperk
POLZER Radim 3. 2.74 5 (2) - - Man Ostrava, SK Krmelín
POLZER Stanislav 11. 7.72 6 (1) 11 - Mikeska Ostrava B
POMPA Dominik 10. 9.98 1 (1) - 1 KFV Roub Vítkovice
POMPA Milan 11.12.72 37 (2) 32 - Mikeska Ostrava A+B
POMPA Petr 8.12.81 5 (1) - - Delta-Real Šumperk
PONCAR Milan 19. 4.74 2 (1) - - RSC Čechie Slaný
PONDĚLÍK Jaroslav 17. 9.82 47 (6) 28 13 Protec a Sokol NH Plzeň
POPEK Pavel .10.83 5 (2) 1 - Agromeli Brno
POPELKA Petr 3. 7.72 74 (8) 43 30 AC Hlin, Boca, Dekora, Arsenal, Era-pack
POŘÍZEK Dominik 10. 6.99 1 (1) 2 - ASM Dolní Loučky
POSPĚCH Zbyněk 24.10.82 30 (3) 38 20 Baník Ostrava, Ferram Opava
POSPÍCHAL Tomáš 21. 9.91 2 (1) - - Agromeli Brno
POSPIŠ Tomáš 11. 6.92 11 (2) 12 4 Tango Hodonín
POSPÍŠIL Evžen 29. 1.81 1 (1) - - Rohožník Letňany PřF Praha
POSPÍŠIL Jakub 10. 2.91 106 (7) 1 6 VŠB Ostrava
POSPÍŠIL Martin . 2.93 2 (1) - - Wizards Praha
POSPÍŠIL Patrik 31. 5.93 3 (1) - 1 Tango Brno B
POSPÍŠIL Petr 21. 9.76 20 (2) 6 4 Kalábek Brno
POSPÍŠIL Radek 3. 5.73 61 (4) 5 3 Sport bar Chrlice
POSPÍŠIL Tomáš 18. 9.79 4 (1) - 2 Selp Praha
POSPÍŠIL Tomáš 17. 7.87 60 (6) 10 14 Morcan ŽV Brno
POSPÍŠIL Vratislav 8. 2.65 30 (3) 1 - Sparta Slaný
POSTAVA Pavel 24. 9.64 17 (3) 9 - Ajax Novesta Zlín
POSTAVA Pavel 4. 1.92 20 (2) 27 5 UTB Zlín
POSTRÁNECKÝ Michal 4. 1.61 14 (1) 8 - Santa Fé Benešov
POTÁČEK Martin 31.12.72 46 (5) 18 18 Agromeli Brno, Tosta Petrov
POTOČEK Matěj . 6.00 3 (1) - - Jerigo Plzeň
POTOČNÝ Roman 25. 4.91 18 (2) 27 8 Radobýl Litoměřice
POTŮČEK Václav 17.11.87 134 (11) 45 39 Baník a VŠB Ostrava, Jistebník B
POUCHLÝ David .12.74 6 (2) 1 - SK Líšeň Bno
POUZAR Radim 16. 3.83 22 (1) 24 24 Dynamo České Budějovice
POVŠÍK Viktor . . 1 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
POŽIVIL Bořek 30. 4.91 2 (2) 1 - Zlej se(n) Liberec
PRÁGL Miroslav 23. 5.86 19 (1) 9 3 Ludis Třebenice
PRACHAŘ Josef 28. 3.99 12 (4) 4 4 Gamaspol Jeseník
PRAJZA Jakub .12.93 8 (1) 3 5 Bazooka Uherské Hradiště
PRAKS Tomáš 3. 8.96 4 (2) 1 1 Atraps-Hombres Brno
PRÁŠIL Jan . 3.89 13 (1) 11 6 Ferram Opava
PRÁŠIL Karel 24. 3.86 43 (3) 28 24 Jablonec, Slavia Liberec
PRÁŠIL Martin 4. 7.91 1 (1) - - Ferram Opava
PRAVDA Bohuslav 13. 3.84 21 (3) 25 11 K-Sport Jindřichův Hradec
PRAŽÁK David 26. 8.81 2 (1) - - Slávia Havířov
PRAŽÁK Michael 1.10.91 5 (1) 3 2 Olympik Mělník B
PRÉGL Dominik .11.95 2 (1) 3 - Arsenal Benešov
PREISLER Martin . 5.93 3 (2) - 1 Morgan Commando Teplice
PREISNER Tomáš .11.95 7 (1) - 1 Baník Ostrava
PREJSA Tomáš 23. 6.94 103 (9) 59 53 Bohemians futsal, Mělník A+B
PRES Jiří 23. 4.64 9 (2) - - Jerevan Slavičín
PRESL David 7.12.91 12 (1) 1 1 Tango B Brno
PRESLER Radim . . 10 (1) 2 1 Tatran Jakubčovice
PREŠNAJDER Pavel 1. 1.81 1 (1) - - Jerevan Slavičín
PRCHAL Jiří .11.96 24 (4) 10 12 Pramen HB, Boca Chotěboř
PRCHAL Jiří 23. 8.81 13 (2) 11 7 Materia Sokolov
PRIELOŽNÝ Jan 15. 9.94 29 (3) 5 6 Olympik Mělník B+A
PRIMAS . . 1 (1) - - Jerigo Plzeň
PROFANT Petr 28. 5.72 8 (1) - - Adamíček Český Krumlov
PROCHÁZKA Daniel 5. 3.95 8 (2) 2 4 Morgan Commando Teplice
PROCHÁZKA David 3. 2.87 24 (4) 19 24 Alfa Liberec
PROCHÁZKA Josef 4.10.72 63 (4) 26 - Elfetex Plzeň
PROCHÁZKA Ladislav 10. 4.68 53 (3) 27 - Sparta Slaný
PROCHÁZKA Luděk 20. 1.89 35 (3) 18 22 Kalábek a Agromeli Brno
PROCHÁZKA Lukáš 21. 1.91 30 (4) 4 3 Amor-Lazio Kloboučky Vyškov
PROCHÁZKA Martin 16.12.82 10 (1) 2 - Baník Ostrava
PROCHÁZKA Martin 31. 1.80 4 (1) - - Austria Oslavany
PROCHÁZKA Matěj 21. 2.89 8 (1) - - Dalmach Turnov
PROCHÁZKA Michal 30.10.72 22 (1) 3 - Fauna Brno
PROCHÁZKA Milan 1. 3.96 1 (1) - 1 Combix Ústí n/L
PROCHÁZKA Miroslav 26. 1.71 20 (1) 2 2 Templář Ivančice
PROCHÁZKA Miroslav 9. 9.71 22 (2) - - Platan Písek, Letňany Praha
PROCHÁZKA Petr 3. 7.72 1 (1) - - AC Rose Kadaň
PROCHÁZKA Petr 7. 1.77 82 (8) 35 - Bossard a Ceto Brno
PROCHÁZKA Petr .10.83 11 (2) 6 2 SK Líšeň Brno
PROCHÁZKA Šimon . . 17 (1) 6 4 SK Kladno
PROCHÁZKA Tomáš 14. 4.81 17 (2) 16 - Ebárna Boys Kladno
PROCHÁZKA Václav 15. 2.67 1 (1) - - Konflikt Praha
PROKEŠ Jiří 11. 8.67 76 (6) 52 21 Kalábek, Bosonohy, Tango B
PROKEŠ Jiří 21.12.91 7 (1) 1 2 Agromeli Brno
PROKEŠ Lukáš 3. 7.84 80 (5) 121 46 K-Pedros Tábor
PROKEŠ Tomáš 29.10.91 39 (3) 22 12 Helas a Atraps-Hombres Brno
PROKOFYEV Dmitry . 9.91 5 (2) - - Helas Brno B
PROKOP Martin 6.10.71 5 (1) 4 - Man Ostrava
PROKOP Tomáš 13.12.74 75 (3) 43 - KLC Klobuky
PROKOPEC Petr 3.12.89 124 (10) 2 12 Dalmach Turnov
PROKŮPEK Jaroslav 1.10.73 11 (1) 3 - TS Bakov nad Jizerou
PROKŮPEK Patrik 6.12.95 17 (1) 3 5 TORF FAZ Pardubice
PROŠEK Radim 5. 7.73 82 (8) 56 1 Agromeli Brno
PROVAZNÍK Kryštof 21. 3.00 16 (2) - 3 FTZS B Liberec
PROVAZNÍK Roman 30.12.81 39 (6) 21 5 Boca Chotěboř, Pramen HB
PROVAZNÍK Tomáš 29. 8.80 10 (2) 5 5 Materia Sokolov
PRSKAVEC Ivo 5. 7.64 66 (4) 42 - Platan Písek
PRSKAVEC Tomáš . . 3 (1) 1 - Malibu Mladá Boleslav
PRUDIL Jaroslav .. 7 (1) - - Rohožník Letňany PřF Praha
PRUDIL Jaroslav 30.10.77 40 (2) 8 - VŠB Ostrava
PRŮCHA Adam 19. 6.91 14 (1) 12 6 Pramen Havlíčkův Brod
PRŮCHA Josef 17. 7.79 121 (7) 121 33 Čechie Slaný
PRŮCHA Tomáš 23.11.77 35 (3) 17 22 Olympik Mělník A+B
PRŮŠA Martin 13. 8.67 83 (6) 17 - Rohožník Letňany, Pohoda Praha
PRUŽINA Luboš 3.12.79 1 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
PRZYCZKO Filip 24. 3.91 85 (7) 58 37 Baník Ostrava, Likop Třinec
PŘECECHTĚL Vít . 9.88 1 (1) - - Baník Ostrava
PŘÍBRAMSKÝ Petr 15.11.66 2 (1) 2 - Platan Písek
PŘIBYL David 19. 7.80 6 (2) 4 3 TEX-COLOR Písek
PŘIBYL Jaromír 5. 5.74 2 (1) 1 - SME Ostrava
PŘIBYL Jaroslav 4.11.54 50 (3) 8 - Bohemia České Budějovice
PŘIBYL Marek 7. 3.73 3 (1) 1 - SME Ostrava
PŘIBYL Ondřej 28. 5.92 1 (1) 1 - Pramen Havlíčkův Brod
PŘIHODA Pavel 4. 8.84 1 (1) - - Tomson STŽ Brno
PŘÍKASKÝ Antonín 25.10.58 3 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín B
PŘÍLOŽNÝ Miroslav 27.11.55 3 (1) 3 - Dekora Hlinsko
PSOTNÝ Milan 15. 6.59 29 (4) 6 - Draci a Aston Villa K.Vary
PSZYK Lukáš 19.11.88 13 (2) 6 3 Alfa Liberec
PŠIKAL Jan 20. 1.83 1 (1) - - Helas Brno
PŠURNÝ Jaroslav 1.11.80 130 (7) 3 48 Žabinští Vlci Brno
PTÁČEK Jan . 9.78 14 (2) 3 3 SK Líšeň Brno
PTÁČEK Jaroslav 21. 8.75 18 (1) 10 - Michálek Chrudim
PTÁČEK Pavel 16. 4.70 20 (1) - - Lazor Vyškov
PTÁČEK Stanislav 21. 7.69 22 (1) 35 - Combix Ústí nad Labem
PÚČALA Libor 15. 9.82 3 (1) 7 - Michálek Chrudim
PUČEJDL Pavel 3. 6.70 2 (1) - - Bohemia České Budějovice
PŮDA Kamil 1. 2.95 26 (2) 46 17 VŠB Ostrava
PUDIL Dušan 31.10.76 19 (4) 18 5 Arsenal Benešov
PUDIL Martin 19. 5.88 15 (2) 2 4 Pramen Havlíčkův Brod
PUHLOVSKÝ Jan . 7.84 5 (2) 1 - Démoni Česká Lípa
PULKO Lukáš 16. 2.90 4 (1) - 2 Combix Ústí n/L
PŮLPÁN Lukáš 18.11.84 58 (3) 25 12 F.A.Zole a Démoni ČL
PUNČOCHÁŘ David 17. 6.78 3 (1) - 3 Selp Praha
PURKART Jan 19. 9.81 5 (1) - 1 K-Sport Jindřichův Hradec
PUSS Tomáš 22.12.88 2 (1) - - United Kadaň
PUSTĚJOVSKÝ Martin 20. 3.79 9 (1) 2 - IFT C. Ostrava/Megas OV B
PUŠ Michal 6. 4.87 35 (3) - 9 TS Bakov n/J
PYSZKO Milan 1.11.62 13 (1) 3 - Aston Villa Karlovy Vary
PYTEL Jan 6. 4.70 11 (3) 1 5 K-Sport Jindřichův Hradec
PYTLÍČEK Miloš 1.10.65 19 (1) 2 - Vojenské Lesy Praha
PYTLÍK Radek 22. 3.93 1 (1) - - KFV Roub Vítkovice
PYTLOUN Jaroslav 5. 1.95 16 (3) - 1 Bohemians futsal, Malibu MB
RABA Pavel 12.11.75 21 (1) 2 - Alfa Liberec
RABUŠIC Martin 16. 4.90 3 (1) - - Agromeli Brno
RÁC Michal 27. 6.88 12 (2) 4 9 Alfa Liberec
RÁC Radek 26. 9.81 19 (1) 38 14 AFC Celtic Kladno
RACEK Oldřich 4.12.78 2 (2) 2 - Dino Brno
RACKO Filip 22. 7.85 27 (8) 45 7 Slávia Havířov
RACKO Vlastimil 9.10.83 1 (1) - - Ferram Opava
RAČANSKÝ Milan 19. 5.96 17 (2) 4 2 USK Ostrava, Amor Vyškov
RÁČEK Vojtěch 16.10.81 6 (1) 3 2 Helas Brno
RAČUK Michal 2. 4.81 26 (2) - 2 Morgan Teplice, Balt Unt. Teplice
RADA Jakub 5. 5.87 20 (2) 35 22 Kmochův odkaz Praha
RADA Jaroslav 8. 8.75 11 (2) 6 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
RADA Jiří 29.12.80 8 (1) 3 1 Herd Hradiště
RADA Tomáš 6. 4.71 2 (1) - - Mikeska Ostrava
RADA Tomáš 28. 9.83 10 (2) 10 8 Kmochův odkaz Praha
RADA Zdeněk . . 9 (1) 4 1 Čechie Slaný
RADOSTA Petr 31. 5.69 58 (4) 4 - Indoss Plzeň
RADOUCH David 6. 1.93 27 (5) 65 22 Absolut ČD, Dynamo ČB, TEX-COLOR
RACHMAN Pavel 29. 6.74 22 (2) 12 - Kodymka Praha
RACHNEV Filip 18.10.78 6 (1) - 2 Terasy Praha
RAICHARD Jan . 5.79 5 (1) 5 2 FC Brandýsek
RAINER Jaroslav 8. 3.91 13 (1) 2 3 Ludis Třebenice
RAISIGL Václav 17. 6.02 1 (1) - - Tango Hodonín
RAJDL Lukáš 4. 3.93 31 (3) - 2 Pramen Havlíčkův Brod
RAJCHRT Jaroslav 18.11.79 5 (1) 1 - Materia Sokolov
RAJNOCH Daniel 22. 9.74 3 (1) 4 - Nejzbach Vysoké Mýto B
RAJNOCH Marek 4. 1.00 10 (1) 2 9 Nejzbach Vysoké Mýto
RAJNYŠ Vít 1. 8.88 18 (3) 11 9 Baník Chomutov
RAK Pavel 27. 2.82 4 (1) 7 - 1.FC Šumperk
RAKOWSKI Lukáš 8. 9.82 37 (5) 24 8 Likop Třinec
RAKUŠAN Luděk 26. 6.75 1 (1) - - FC Mnichovo Hradiště
RALENOVSKÝ Jaroslav 29.12.68 18 (1) 13 - Austria Oslavany
RÁLIŠ David 13. 2.02 9 (1) 6 2 Nejzbach Vysoké Mýto
RÁLIŠ Martin 5. 9.95 12 (1) 1 2 Nejzbach Vysoké Mýto
RAMPÁČEK Josef 28.11.71 2 (1) - - Alfa Liberec
RAMPULA David 14.12.75 94 (5) 68 51 Nasan okruh Brno
RANDA Aleš 6. 1.70 32 (3) - - Elfetex Plzeň
RANDA Tomáš 31. 3.80 4 (1) 2 - Draci Karlovy Vary
RANDÁK Adam 31. 1.75 45 (3) 60 - Vojenské Lesy Praha
RANDÁK Matěj 8.11.98 54 (5) 42 16 Dalmach Turnov
RAPAVÝ Marian 24. 1.59 37 (4) 2 4 Radobýl Litoměřice
RAPAVÝ Michal 16. 9.84 98 (6) 45 39 Radobýl Litoměřice
RAŠÍN Ondřej 12.10.82 15 (4) 8 8 Zlej se(n) a Andy Liberec
RAŠKA Jan 1. 9.01 13 (2) 3 1 Baník Ostrava
RAŠKA Lumír 16. 5.72 8 (1) 2 - Man Ostrava
RATAJ Ondřej . 7.00 11 (1) 9 7 Arsenal Benešov
RATHAUS Petr 11.12.90 46 (3) 13 15 Wizards Praha
RATIBORSKÝ Ondřej .11.94 2 (1) - 1 Helas Brno
RAUS Jan .11.05 1 (1) - 1 Helas Brno B
RAZÁK Filip 17.10.95 39 (6) 7 6 FTZS B, Malibu Mladá Boleslav
RAZÁK Kryštof 22.11.02 2 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
RECMAN Pavel 13. 1.76 4 (1) 1 1 United Frýdek-Místek
REDZINA Petr 10.12.78 8 (1) 2 2 Sokol Přívoz Ostrava
REDZINA Roman 24. 2.77 6 (1) - - Sokol Přívoz Ostrava
REGEC Lukáš 30. 4.99 18 (3) 5 5 Baník Ostrava
REHÁK Marián 26.11.91 41 (5) 24 10 Tango Hodonín A+B
REHÁK Tomáš . 5.84 1 (1) - - Betis Kadaň
REHANZL Vladimír 1. 3.72 2 (1) 4 - TJ Borek
REIDINGER Lukáš 20.12.91 39 (2) 14 12 TEX-COLOR Písek
REIF Miroslav 17. 4.74 1 (1) - - Draci Karlovy Vary
REICHEL Lukáš 10. 9.80 7 (1) 4 1 Medvědi Malé Hoštice
REICHL Dominik 11. 5.95 4 (2) - - Delta-Real Šumperk
REIN Filip 15. 1.91 3 (1) 3 1 TEX-COLOR Písek
REINELT Michal 25. 4.86 77 (7) 13 18 Gamaspol Jeseník
REISENAUER Tomáš 7. 8.82 1 (1) - - 1.HFC Ústí nad Labem
REISCHEL Ondřej 17. 7.99 6 (1) - - Combix Ústí n/L
REISCHL Pavel 20. 2.74 16 (2) - - TORF-ESTE Pardubice
REISCHL Václav 17. 9.69 11 (2) 1 - TORF-ESTE Pardubice
REJMAN Martin 26.11.92 1 (1) - 1 Olympik Mělník
REK Tomáš 23. 6.93 1 (1) - - Baník Ostrava
REMENEC Lubomír 2.10.77 71 (5) 66 33 FK Ml.Boleslav, Mělník A+B
REN Štěpán 12. 7.84 18 (2) 17 7 1.HFC Ústí n/L, Čechie Slaný
REPA Martin 10. 8.91 24 (4) 32 19 Baník Ostrava II.
RESL Jan 30. 3.75 63 (5) 67 4 TS Bakov n/J, Mn. Hradiště
REŠETÁR Lukáš 28. 4.84 52 (3) 69 35 Indoss Plzeň
REVAY Jakub . 7.96 2 (2) - 1 Likop Třinec
REVENDA Luděk 31. 5.63 20 (2) 12 - Kodymka Praha
REZNIČENKO Ivan 4. 6.73 54 (7) 1 4 Pramen Havlíčkův Brod
REŽNAR Marek 20. 4.80 40 (4) 30 13 Medvědi Malé Hoštice
REŽNAR Radek 21. 6.00 18 (2) - 1 Ferram Opava
RIC Lukáš . 7.98 9 (1) 2 5 ISŠ Příbram
RIDZOŇ Slavomír 19. 1.86 18 (2) 6 1 Draci Karlovy Vary
RICHLÝ Zdeněk 1. 4.63 4 (1) - - Ferram Opava
RICHTÁRIK Radovan 2.12.93 32 (3) 4 1 Tatran Jakubčovice
RICHTER Daniel . . 2 (1) 2 1 Morgan Commando Teplice
RICHTER Daniel 7.10.86 9 (1) - - Tatran Jakubčovice
RICHTER Jiří 14. 3.64 16 (2) - - Slavia Havířov, Čepo
RICHTER Tomáš . 9.79 3 (1) 2 - Tatran Jakubčovice
ROČÍN Igor 15. 6.75 6 (1) 1 1 Nejzbach Vysoké Mýto B
RODEK Marcel 7.11.88 8 (2) 4 2 Baník Ostrava, Jistebník B
RODEN Václav 27.12.86 1 (1) - - Absolut Černý Dub
RODYWIRJA Rudolf 16. 1.64 8 (1) - - MIKO Žďár nad Sázavou
ROHLÍK Jan 18. 9.72 2 (1) - - Michálek Chrudim
ROKOS Jan 12. 4.71 20 (1) 9 - CF Damned Praha
ROLENC Jan 4. 4.91 59 (6) 42 20 Olympik Mělník B+A
ROLNÝ Pavel 25. 6.73 11 (1) 4 2 AFC Celtic Kladno
ROM Lukáš 17.11.89 2 (1) 5 - Legie Příbram
ROMANĚNKO Jan 31.10.96 29 (3) 9 11 Baník Ostrava
ROMANOVSKÝ Dušan 31. 7.76 42 (3) 1 - 1.FC Šumperk
ROMBA Rostislav 16. 1.67 19 (1) 2 - Man Ostrava
RONDOŠ Ondřej 11.12.90 5 (2) 1 2 Radobýl Litoměřice
ROSA Zdeněk 11. 3.75 18 (2) 21 - Rusaco Litvínov
ROSENBAUM Karel 2.10.73 18 (2) 18 - Rusaco Litvínov
ROSENDORFSKÝ Zdeněk 30.11.74 24 (2) - 2 1.HFC Ústí n/L
ROSENKRANZ Petr 18.12.79 59 (4) 46 45 Klokani Vršovice Praha
ROSENMAYER Tomáš 27. 1.78 19 (1) 6 6 Nasan okruh Brno
ROSOCHA Jakub 12. 8.87 45 (6) 28 13 Radobýl Litoměřice
ROSŮLEK Aleš 13. 1.64 2 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
ROSŮLEK Jan . 9.93 16 (1) 6 5 Nejzbach Vysoké Mýto
ROSŮLEK Roman 22. 1.64 96 (5) 2 - TORF-ESTE Pardubice
ROTREKL Jan 10.12.82 40 (4) 32 9 Sport bar Chrlice
ROTSČILD Jan 16. 1.73 14 (2) 9 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ROTT Miroslav 18. 4.88 8 (2) 2 1 SK Kladno
ROUB Adam 24. 4.98 18 (2) 3 2 Betis Kadaň
ROUBÍČEK Jan 7. 3.75 115 (9) 45 4 Rohožník Letň., Čechie Praha
ROUČKA Filip . . 18 (3) - 1 Wizards, Interobal Plzeň B
ROUČKA Vladimír 2. 3.69 22 (1) 11 - Platan Písek
ROUDNICKÝ Filip 26. 8.97 44 (4) 1 4 Malibu Mladá Boleslav
ROUPEC Jan 27.10.86 21 (2) 7 1 VŠB Ostrava
ROUS Jan 19. 7.90 94 (8) 56 30 Jerigo Plzeň
ROUS Radek 14. 7.95 4 (2) - - Jerigo Plzeň
ROUS Tomáš 23. 6.74 18 (4) 10 8 Protec Plzeň
ROUŠAR David 25. 3.83 7 (1) 2 - FC '83 Příbram
ROUT Ladislav 17.10.82 18 (3) 11 7 Motáček Plzeň
ROUTA Martin 3. 8.68 71 (5) 21 - Letňany PřF Praha
ROVINELLI Ferrante 12. 2.63 5 (1) 7 - Bohemians Praha
ROZBORIL Pavel 8.12.71 7 (2) 1 - Ferram Opava
ROZBOŘIL Lukáš 9.12.89 35 (2) 4 8 Egretta Bílovice
ROZBOUD Karel 31. 8.97 41 (4) 21 26 Jerigo, Interobal Plzeň B+A
ROZEHNAL Matěj 25. 5.99 33 (2) 40 14 Amor Kloboučky Vyškov
ROZENSKÝ Miloš 15. 6.59 65 (3) 45 - Sparta Slaný
ROZKOVEC Vojtěch 31. 3.03 1 (1) - - Dalmach Turnov
ROZKYDAL Štepán 11.11.97 7 (1) 3 1 Bazooka Uherské Hradiště
ROZMAJZL Michal 15. 1.91 2 (2) - 1 Zlej se(n) a Andy Liberec
ROZSYPAL Lukáš 9. 9.98 5 (1) 3 3 Arsenal Benešov
ROZSYPAL Martin 8. 3.90 14 (2) - 1 KFV Roub Vítkovice
ROZUM Karel 14. 7.70 3 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín
ROZUMEK Jiří 27. 5.86 13 (1) 1 2 Sokol Přívoz Ostrava
RUBÁŠ Zdeněk 15. 1.76 15 (1) 1 - Draci Karlovy Vary
RUBÝ Patrik 17.12.95 23 (2) 20 16 Ferram Opava
RUBÝ Tomáš 24. 2.72 4 (1) 1 - Ferram Opava
RUDA Jan 17.11.93 33 (2) 25 14 Morgan Teplice
RUDA Martin .11.81 3 (1) 1 - Nasan Okruh Brno
RUDOLF Jaroslav 9. 1.91 1 (1) - - Alfa Liberec
RUDZAN Ondřej 25. 8.98 39 (7) 32 12 Malibu Mladá Boleslav
RUFER Václav 21. 4.68 12 (1) - - GKS MOND Třinec
RUML Matěj 7. 1.01 10 (3) 2 1 Bohem.futsal, Malibu MB
RUMLER Pavel 10. 7.98 35 (2) 18 12 FTZS B
RUMLER Štěpán 18.10.90 21 (3) 10 6 FTZS B, Pampuch, GMM Jablonec n/N
RUMPLI Miroslav 25. 1.67 2 (1) - - SKP Kolín
RŮNA Tomáš 17.11.83 1 (1) - - TEX-COLOR Písek
RUNT Pavel 9. 1.76 55 (5) 107 94 Zlej sen a Alfa, Olympik Mělník
RUNT Petr 29. 3.68 25 (3) 32 - Alfa Liberec
RUPRICH Daniel 1. 8.78 40 (3) 29 - Delta-Real Šumperk
RUPRICH Michal 1. 8.78 19 (2) 11 - Delta-Real Šumperk
RUPRICH Robert 14. 6.77 57 (4) 26 1 Delta-Real Šumperk
RUS Aleš 18. 4.94 17 (2) 5 6 Amor Kloboučky Vyškov
RUS Jiří 24.10.75 17 (1) 3 - SME Ostrava
RUSAK Pavlo 10.10.90 17 (3) 1 3 Olympik Mělník B+A
RUSNOK Jakub 30. 7.94 22 (3) 6 1 Baník Ostrava
RUSÝ Jakub 19. 5.87 2 (2) 1 - Radobýl Litoměřice
RUTA Josef 27.11.65 65 (3) 21 - Čepo Poruba, Mikeska OV B
RŮŽIČKA Antonín 9.10.78 11 (1) 3 - Atlantic Rakovník
RŮŽIČKA Jan 26. 8.84 24 (2) 16 17 Terasy Praha
RŮŽIČKA Jiří 13. 4.85 7 (1) 2 2 TORF FAZ Pardubice
RŮŽIČKA Jiří 16. 7.92 4 (1) 5 1 FC Brandýsek
RŮŽIČKA Josef 10. 8.73 8 (2) 1 - Rusaco Litvínov
RŮŽIČKA Lukáš 8. 8.81 1 (1) - 1 Terasy Praha
RŮŽIČKA Martin 2. 6.93 108 (9) 4 15 Gamaspol Jeseník
RŮŽIČKA Matěj . . 1 (1) - 1 Combix Ústí n/L
RŮŽIČKA Milan 25. 6.68 106 (5) 99 - TORF-ESTE, CFC Letňany, Čechie Pha
RŮŽIČKA Miloslav 28. 6.64 148 (7) 97 - TORF-ESTE Pardubice
RŮŽIČKA Patrik . 1.94 3 (2) 2 1 Absolut Černý Dub
RŮŽIČKA Pavel 12. 9.75 1 (1) - - VŠB Ostrava
RŮŽIČKA Pavel 29. 4.84 5 (1) 4 - Ebárna Boys Kladno
RŮŽIČKA Petr 28. 7.67 53 (3) 2 - Tomson STŽ Brno
RŮŽIČKA Tomáš 6. 3.74 3 (1) 1 - Geodetické sdružení Příbram
RŮŽIČKA Václav 22.12.63 89 (4) 47 - Platan Písek
RYANT Pavel . . 1 (1) 1 - Baník Chomutov
RYBA Marek 29. 1.82 7 (1) 8 - Michálek Chrudim
RYBAŘ Matěj 22. 1.02 10 (1) 4 5 Interobal Plzeň B
RYBAŘÍK David 30. 3.88 7 (1) 2 2 Barracuda Jakubčovice
RYBKA Miroslav 1.11.48 14 (1) 6 - Arsenal Benešov
RYBKA Zdeněk 16. 9.79 89 (10) 55 18 Arsenal Benešov
RYBYŠÁR Tadeáš . 9.04 6 (1) - - Tiradores Ústí n/L
RÝDL Jan 11. 2.72 4 (2) - 1 1.HFC Ústí n/L
RÝDL Zdeněk 17.10.85 8 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
RYDVAL Petr 19. 9.68 26 (3) 9 - TORF-ESTE Pardubice
RYCHLÝ Libor 4.11.85 16 (1) 8 8 FC Brandýsek
RYCHNA Radek 4. 4.96 45 (4) 4 6 Jerigo Plzeň
RYCHTERA David .12.89 5 (1) 2 1 UFA Hradec Králové
RYS Vladimír 19. 2.64 52 (3) 39 - Botafogo Mladá Boleslav
RYŠÁNEK David 18.11.87 1 (1) - - Slávia Havířov
RYŠÁNEK Pavel 14. 6.88 9 (2) 6 1 Helas Brno, SB Chrlice
RYŠAVÝ Bohdan 16. 1.74 26 (2) 11 - 3P Bosonohy Brno
RYŠAVÝ Michal 28.10.92 28 (2) 6 8 Atraps Modřice
RYŠAVÝ Vlastimil 9.12.93 39 (4) 54 20 Atraps Modřice, ASM D.Loučky
RYŠKA Michal 20. 7.73 29 (3) - - Tomson STŽ Brno
RYŠLAVÝ Michal 6. 6.78 9 (2) - 1 1.HFC Ústí n/L
RYVOLA Radek 11. 2.76 68 (4) 15 - Ceto Brno
RÝZNAR Miroslav 16. 1.97 4 (1) - - SKUP Olomouc
ŘEHÁČEK Daniel 23. 6.77 95 (5) 30 - VVM-IPSO Bílovec
ŘEHÁČEK Jan . 4.85 9 (3) 8 2 GMM Jablonec n/N
ŘEHÁK Tomáš . 1.91 13 (1) 4 1 Arsenal Benešov
ŘEHÁK Zdeněk . . 25 (2) 4 4 SK Kladno
ŘEHÁNEK David 2. 5.78 8 (2) - - Medvědi Malé Hoštice
ŘEHULKA Radovan 10. 2.82 38 (5) - - VVM-IPSO Bílovec, VŠB Ostrava
ŘEHŮŘEK Jiří 3.10.78 2 (1) - - Dino Brno
ŘEHŮŘEK Pavel 20. 4.76 4 (1) - - Dino Brno
ŘEPA Jan . 7.02 1 (1) - - Absolut Černý Dub
ŘEPECKÝ Radim 30. 3.77 16 (1) - 5 SK Krmelín
ŘEPKA Michal 30.10.74 5 (1) 6 - Platan Písek
ŘEŘÁBEK Martin 26. 3.80 51 (4) 6 17 Klokani Vršovice Praha
ŘEŘICHA Radek 1. 5.78 1 (1) - - Ceto Brno
ŘEŘUCHA Oto 9. 6.68 101 (4) 25 - Alfa Liberec
ŘEZÁČ Karel . . 8 (1) 1 1 Protec Plzeň
ŘEZÁČ Michael .11.91 3 (1) 1 - Herd Hradiště
ŘEZÁČ Michal 27. 4.71 1 (1) 1 - Platan Písek
ŘEZÁČ Pavel 13. 6.77 23 (2) - 2 Protec Plzeň
ŘEZNÍČEK Jakub 17.12.96 35 (6) 16 8 Gamaspol Jeseník, Tango H. B
ŘEZNÍČEK Jan . 4.96 9 (4) 1 2 Gamaspol Jeseník
ŘEZNÍČEK Lukáš 14. 9.88 7 (1) 1 1 Sparta Praha
ŘEZNÍČEK Martin . 3.98 1 (1) - - Baník Ostrava
ŘEZNÍČEK Milan 14. 2.77 11 (1) - - Tomson STŽ Brno
ŘEZNÍK David 2. 5.01 15 (1) 3 2 Žabinští Vlci Brno
ŘEŽÁB Jiří 6. 4.75 63 (4) 66 - Indoss Plzeň
ŘEŽÁBEK Filip 22. 5.88 6 (4) - 1 Jerigo Plzeň
ŘIČICA Jakub . . 1 (1) - - SKUP Olomouc
ŘÍČKA Jaroslav 30.12.67 63 (3) 15 - KLC Klobuky
ŘÍČKA Jiří 31. 3.80 59 (4) 17 4 Čechie Slaný, KLC Klobuky
ŘÍHA Daniel . . 3 (2) - 1 ASM Dolní Loučky
ŘÍHA Luděk 14. 4.70 167 (13) 3 - Arsenal Benešov
ŘÍHA Martin . 4.03 4 (2) 1 - Helas Brno B
ŘÍHA Pavel 12.12.77 27 (3) 22 - Arsenal Benešov
ŘÍHA Petr 5. 9.74 33 (5) 33 12 UFA a AC Hr.Král., Nejzbach B
ŘÍHA Radek 23. 1.73 11 (3) 15 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
ŘÍHA Radek 27.10.89 11 (1) 5 5 Arsenal Benešov
SABOL Marian 19. 1.68 29 (2) 6 - Era-pack Chrudim
SADÍLEK Jaroslav 12.11.83 50 (3) 21 20 Indoss a Motáček Plzeň
SÁDOVSKÝ Petr 12. 5.67 2 (1) - - Nadoraz a Geodet Rváčov
SAGAN Vladimír 8. 2.69 14 (1) 5 - GKS MOND Třinec
SAIBT Radek 12. 4.86 53 (4) 1 2 Olympik Mělník A+B
SÁL Robert 22. 3.79 37 (2) - - Rohožník Praha
SALAČ Ladislav 19. 2.81 12 (1) - 2 United Kadaň
SALÁK Daniel 28. 5.96 19 (1) 7 5 Boca Júniors Krupka
SALÁK Michal 3. 8.79 18 (2) 31 6 Teplice Utd., Elfetex
SALON Robert 16. 5.67 131 (6) 120 - Adamíček Český Krumlov
SALVA Bedřich 29.11.71 10 (1) 1 - Gamaspol Jeseník
SALVET Ladislav 14. 8.67 42 (2) 3 1 Kmochův odkaz Praha
SAMČENKO Michal 21. 7.76 8 (1) 3 - TORF-ESTE Pardubice
SAMEC Michal . . 16 (2) 17 8 Bakov, Kmoch, Selp Praha
SAMEK Jiří 16. 8.74 85 (4) 128 56 Klokani Vršovice Praha
SAMEK Lubomír 2. 9.78 43 (4) 20 11 Gamaspol Jeseník
SAMEK Miroslav 31. 1.92 75 (6) 29 27 Likop Třinec
SAMEK Petr 19. 6.75 2 (1) - - Sokol Přívoz Ostrava
SAMEK Robert 28.10.60 10 (1) 1 - Bohemians CMF Praha
SAMOEL Jiří 2. 4.71 12 (1) 3 - ESTE Pardubice
SANDR David 21. 9.95 15 (2) 10 16 Legie a ISŠ Příbram
SANKO Petr 13.12.90 7 (1) 2 - Betis Kadaň
SAPÍK Milan 3. 1.74 234 (12) 2 3 Č.Sla Kolín Bakov Letň. VŽ B
SÁRA Tomáš 19. 9.83 23 (2) - 1 Kalábek a Hellas tour Brno
SÁRA Zdeněk 17. 5.83 21 (2) 3 10 Kalábek Brno
SAVARDI Martin 2. 5.91 1 (1) - - K-Pedros Tábor
SEBRALA Martin 17.10.78 68 (4) 70 34 Medvědi Malé Hoštice
SEDLÁČEK . . 1 (1) - - Helas Brno B
SEDLÁČEK Adam 21. 2.92 1 (1) - - Tango B Brno
SEDLÁČEK David 15. 7.94 16 (5) 9 3 Malibu Mladá Boleslav
SEDLÁČEK Erik 11.12.96 1 (1) - 1 Atraps-Hombres Brno
SEDLÁČEK František 3. 3.96 4 (1) 5 4 Olympik Mělník B
SEDLÁČEK Ladislav 19.10.64 16 (4) 6 - Indoss Plzeň
SEDLÁČEK Luboš 13.10.77 12 (1) 5 - Sparta Slaný
SEDLÁČEK Petr 24. 8.72 6 (1) 1 - Neuk Háječek Prachatice
SEDLÁČEK Petr 19. 8.74 10 (1) 2 - Templář Ivančice
SEDLÁČEK Vít 22. 5.00 23 (4) 13 12 Rapid a Combix Ústí n/L
SEDLÁČEK Vladimír 18. 4.72 52 (3) 43 - Sparta Slaný
SEDLÁČEK Vladimír 4.11.75 41 (3) 15 - TS Bakov, FC Mnichovo Hradiště
SEDLÁK Aleš 16. 6.88 5 (1) - 2 K-Pedros Tábor
SEDLÁK Jiří 18. 3.79 9 (1) 6 - 3P Bosonohy Brno
SEDLÁK Jiří 29. 8.79 5 (1) - - Čechie ZM Praha
SEDLÁK Martin 12.10.88 6 (2) 1 1 TS Bakov n/J
SEDLÁK Pavel 17. 8.77 8 (1) 6 - Lucky Penguins Praha
SEDLÁK Petr 25. 8.74 32 (4) 15 2 Car system Cheb
SEDLÁK Slavomír 27. 4.78 9 (2) - - Tango Brno
SEDLÁK Tomáš .10.89 33 (2) 15 15 Egretta Bílovice
SEDLÁK Václav 16. 1.77 21 (1) 15 11 Balticflora Unt. Teplice
SEDLÁŘ David 16. 7.82 20 (2) 16 4 Ferram Opava
SEDLÁŘ Dominik . 5.90 9 (2) 5 - Jistebník B
SEDLÁŘ Radek 8.11.67 10 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín
SEDLECKÝ Libor 29. 3.78 35 (3) 2 - Elfetex Plzeň
SEDLMAJER Michal . 3.85 20 (1) 9 8 GMM Jablonec n/S
SEDMIDUBSKÝ Tomáš 19. 9.83 4 (1) - - Agromeli Brno
SEEMANN Pavel 11.12.72 9 (1) 9 - Dino Brno
SEIDENGLANZ Martin 14. 8.89 108 (6) 31 25 Gillotina Choceň
SEIDL Jakub . 9.96 10 (1) 2 2 Tiradores Ústí n/L
SEIDL Milan . 5.90 17 (1) - 6 Tiradores Ústí n/L
SEIDL Petr 29.10.75 1 (1) - - RSC Čechie Slaný
SEIDLMAN Ondřej . 6.85 11 (1) 5 4 Goll Běloves
SEJK Lukáš . 8.92 3 (1) 1 - K-Pedros Tábor
SEJKORA Petr 25. 4.86 22 (2) 3 4 Nejzbach Vysoké Mýto B
SEJPAL Michal 26. 4.77 13 (1) 3 - KLC Klobuky
SEKANINA Lukáš . . 4 (1) - 3 Nejzbach Vysoké Mýto
SEKANINA Tomáš 5.12.90 1 (1) - - Agromeli Brno
SELINGER Tomáš 26. 4.91 4 (1) 4 3 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
SELYVONENKO Ivan 6.10.94 45 (5) 17 25 Wizards, Helas B, Atraps Modřice, ASM DL
SEMAN Hynek 27. 9.84 6 (1) 5 - VVM-IPSO Bílovec
SEMAN Marek 3. 7.76 12 (1) 5 - Elfetex Plzeň
SEMECKÝ Josef 5. 3.65 94 (4) - - Letňany a Čechie ZM Praha
SEMENSKÝ Martin . . 32 (3) 1 5 Dalmach Turnov
SEMERÁD Miroslav 8. 8.73 81 (5) 87 2 Nejzbach VM, TORF-ESTE Pardubice
SEMERÁD Petr 28. 2.79 4 (1) 1 - Bohemia České Budějovice
SEMOTÁN Pavel 6. 3.78 66 (3) 27 - Ajax Novesta Zlín
SENDULSKÝ Eduard 27.10.61 1 (1) - - Rohožník Praha
SENFT Daniel 5. 5.76 4 (1) - - AC Rose Kadaň
SENFT Tomáš . 6.95 3 (1) 1 3 Arsenal Benešov
SENTIVAN Miroslav 21. 2.76 129 (11) 80 81 Andy a Alfa Liberec
SEVERÝN Martin 6.10.64 9 (2) - - Nadoraz a Geodet Rváčov
SEVERÝN Martin . 6.95 11 (1) 1 - AC Hlinsko
SEYFERT Václav 6. 8.87 65 (5) 27 29 ASM D.Loučky, Květnice Tišnov
SHKIRICH Kiril 4. 9.92 25 (3) 18 12 Wizards Praha, ASM Dolní Loučky
SHKLYARSKYY Bohdan . 4.00 10 (2) 3 1 Interobal Plzeň B
SHON Thomas . 9.06 30 (2) 1 2 Bohemians futsal
SCHAEFER Martin 10. 5.88 1 (1) - - Wizards Praha
SCHAMBERGER Vlasti. 7. 9.74 12 (3) 4 - Elfetex Plzeň
SCHEINHERR Jiří 2. 1.85 19 (4) 6 2 Indoss a Motáček Plzeň
SCHEJBAL Jiří 13.10.73 23 (2) 18 - TORF-ESTE Pardubice
SCHIMKE Robert 19. 1.80 85 (8) 47 48 Slávia Havířov
SCHLEHOFER František 26. 7.56 39 (2) - - Bohemia a SFK Cheb
SCHILLER Rudolf 20. 5.69 21 (2) 9 - Čechie ZM Praha
SCHMEILER Tomáš . . 15 (1) 3 1 Dalmach Turnov
SCHMEISER Marek . . 2 (1) - - FAZ TORF Pardubice
SCHMIDT Martin 16.10.76 15 (3) 7 - Geodetické sdružení Příbram
SCHMIED Lukáš .10.89 10 (1) 1 1 Combix Ústí n/L
SCHNEIDER Daniel .10.94 120 (8) 88 63 Gamaspol Jeseník, VŠB Ostrava
SCHOLZ Michael . 7.95 8 (1) - 3 GMM Jablonec n/S
SCHOTTENBERGER Jiří . 9.88 19 (2) 2 1 Květnice Tišnov
SCHREIER Jan . . 7 (2) 3 - Barracuda Jakubčovice
SCHREIER Michal 27. 4.82 24 (3) 7 3 Ferram Opava
SCHREINER Filip 15.11.03 12 (1) 10 12 Betis Kadaň
SCHREINER Martin 28. 8.00 15 (2) 4 3 Spartak Perštejn
SCHUPPLER Luboš 1. 2.71 15 (3) 18 - Adamíček Český Krumlov
SCHWARZ Jan .12.91 7 (1) - - United Frýdek-Místek
SCHWEINER Jiří 29. 3.72 25 (3) 29 4 Draci Karlovy Vary
SIDERIDIS Paris 25. 9.72 18 (3) 1 - Sport bar Chrlice
SIDOR Martin 21.11.91 11 (2) 3 2 Morgan Teplice, Boca Krupka
SIEGLER Tomáš 11. 5.80 1 (1) - - Vojenské Lesy Praha
SIEROTA Dariusz 21.10.90 56 (3) 37 22 Likop Třinec
SIKORA Martin 26. 5.94 75 (7) 1 4 Likop Třinec, Baník Ostrava
SIKORA Michal 25. 1.85 12 (3) 1 - Likop Třinec
SIKORA Tomáš 15. 9.88 20 (2) 20 5 Slávia Havířov, Likop Třinec
SILNÝ Jan . . 9 (1) 4 1 Bazooka Uherské Hradiště
SILNÝ Jiří 15. 8.68 19 (1) 44 - Tosta Petrov
SILNÝ Milan 27. 2.70 26 (3) 4 2 Čechie Slaný
SILVA MOTA DOS SANTOS Pablo .11.00 2 (1) 5 - FTZS Liberec (Rabisco)
SIMITČI Ago 30. 6.74 8 (1) 1 1 Sparta Praha
SINKULE Patrik . 9.93 4 (3) 1 - Herd Hradiště
SITAR Tomáš 6. 4.68 180 (11) 111 24 Tomson STŽ Brno
SITEK Martin 28. 3.80 7 (2) 4 - Viktoria Žižkov B
SITTA Petr 20. 2.82 51 (5) 27 1 1.FC a Delta-Real Šumperk
SIUDA Libor 12. 4.65 54 (3) 41 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
SKÁCEL Tomáš . . 12 (1) 1 2 Ferram Opava
SKÁLA Dušan . 3.92 22 (1) 1 - Tiradores Ústí n/L
SKALA Jan 9. 6.68 1 (1) - - Bohemia České Budějovice
SKALA Luboš 15. 3.66 2 (1) 1 - Arsenal Benešov
SKÁLA Zdeněk 29. 8.73 22 (2) 29 - Elfetex Plzeň
SKALÁK Lukáš . . 16 (1) - - SK Kladno
SKALICKÝ Aleš 14. 2.71 5 (1) 2 - Botafogo Mladá Boleslav
SKALICKÝ Michal 8.10.03 44 (5) 3 1 Malibu Mladá Boleslav
SKALNÍK Jan .11.98 5 (1) 2 - Amor Kloboučky Vyškov
SKALOZUBOV Yuriy . . 1 (1) - - Interobal Plzeň B
SKIRKA Lukáš . . 29 (3) 3 1 Betis Kadaň
SKLÁRČIK Eduard 4. 5.80 3 (1) 1 - Ceto Brno
SKLENÁŘ David . 5.86 4 (1) 5 2 VŠSK UTN Zlín
SKLENÁŘ David . 5.96 3 (2) - - Gillotina Choceň
SKLENÁŘ Václav 21. 3.91 15 (2) 15 18 Jerigo, Interobal B
SKOČ Petr 10. 8.63 2 (1) - - Mikeska Ostrava
SKOPAL Jaromír . 9.93 1 (1) - - Betis Kadaň
SKOPAL Roman 15. 3.79 12 (2) 1 - Rýznar Zábřeh, 1.FC Šumperk
SKOŘEPA Stanislav . . 7 (1) - 1 Čechie Slaný
SKOTNICA Jakub 4. 3.76 43 (2) 2 - Pohoda Praha
SKOUMAL Lukáš . . 18 (2) 4 7 Amor Vyškov, ASM Dolní Loučky
SKOUPÝ Michal . 8.96 8 (1) 4 3 ASM Dolní Loučky
SKRAMUŽSKÝ Jakub 14.10.84 1 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
SKRYJA Libor 19. 5.66 3 (1) - - MIKO Žďár nad Sázavou
SKŘIVAN Adam . . 29 (3) 6 8 SKUP Olomouc, Bazooka UH
SKUPEŇ Jan 22. 7.80 6 (1) 1 - VŠB Ostrava
SKURKA Martin 21.10.79 2 (1) - - Mikeska Ostrava B
SKYBA Jaromír 25. 1.71 40 (2) 6 - Ajax Novesta Zlín B
SKYBA Martin . 6.89 9 (1) 2 2 Egretta Bílovice
SKYBÍK Jaroslav 2. 5.76 20 (1) 31 - VŠB Ostrava
SKÝPALA Miroslav 10.11.77 2 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
SLABÝ Roman 16.11.73 7 (1) 5 - Aston Villa Karlovy Vary
SLÁDEČEK David 26. 3.75 2 (1) 3 2 Dalmach Turnov
SLÁDEČEK Radim . 8.77 21 (1) 2 - Komax Kunčice
SLÁDEK Bronislav . 2.83 2 (1) - 2 FC '83 Příbram
SLÁDEK Jakub . 7.86 1 (1) - - Bulldogs Hodonín
SLÁDEK Tomáš .. 6 (1) - - Delta Real Šumperk
SLADKÝ Ladislav 5. 8.70 4 (1) 1 - Harnach Brno
SLÁMA Jiří . . 2 (1) - - Kalábek Brno
SLÁMA Petr . 7.79 1 (1) - - Boca Chotěboř
SLÁMA Tomáš . 7.86 6 (2) 1 1 TEX-COLOR Písek
SLÁMA Vít . 1.93 4 (1) - - Combix Ústí n/L
SLÁMA Vladimír 27. 2.71 6 (2) - - TORF-ESTE Pardubice
SLÁMA Zdeněk 19. 1.77 9 (1) 4 - Austria Oslavany
SLÁMA Zdeněk 28.12.82 46 (4) 97 - Interobal B, Car system Cheb
SLANAŘ Petr 13.12.81 28 (3) 19 10 Pramen Havlíčkův Brod
SLANOVODSKÝ Martin 1.11.78 2 (1) 1 - Car system Cheb
SLANÝ David 11. 2.75 20 (1) 18 - Slza Znojmo
SLANÝ Jakub . . 15 (2) 5 6 Tango Hod. B, Bazooka UH
SLANÝ Petr 19.10.80 2 (1) - 2 Ferram Opava
SLAPNIČKA Libor . 3.90 10 (1) 2 3 FC Brandýsek
SLATINKA Tomáš . . 4 (1) - 2 Pampuch Liberec
SLAVĚTÍNSKÝ Libor 1. 6.65 2 (1) 1 - Helas Brno
SLAVĚTÍNSKÝ Michal 26. 3.72 31 (2) 11 - Sport bar Chrlice
SLAVÍČEK Michal 28. 3.75 14 (1) 5 - Lazor Vyškov
SLAVÍK Jakub . . 10 (1) 3 1 Nejzbach Vysoké Mýto
SLAVÍK Jaroslav 16. 8.92 44 (4) 50 23 Interobal B, Baník OV, CCJ B
SLAVÍK Luděk 29. 1.74 10 (1) - - Man Ostrava
SLAVÍK Martin 5. 5.93 5 (1) 4 6 TEX-COLOR Písek
SLAVÍK Martin 12. 7.71 43 (5) 35 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
SLAVÍK Milan 22. 9.73 96 (5) 117 86 Templář Ivančice
SLAVÍK Petr 28.10.67 3 (1) - - Alfa Liberec
SLAVÍK Radek 10. 4.66 1 (1) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto B
SLAVÍK Tomáš . 7.82 5 (1) 1 1 SK Kladno
SLEPČÍK Dalibor . 2.00 10 (2) 2 4 Rapid a Combix Ústí n/L
SLEPIČKA Miroslav 10.11.81 10 (3) 21 6 ISŠ a GS Příbram
SLEPIČKA Petr 17.10.77 10 (2) 11 2 Arsenal Benešov
SLEZÁK Daniel . . 16 (2) 4 - Olympik Mělník B
SLEZÁK Jiří 5. 7.77 89 (8) 19 4 Tomson STŽ Brno
SLEZÁK Leoš 7. 3.69 3 (2) 1 1 Tomson STŽ Brno
SLEZÁK Lukáš 12. 1.82 14 (1) 6 8 SKP Kolín
SLEZÁK Milan 21. 8.75 3 (1) - - Man Ostrava
SLEZÁK Milan 19. 5.88 2 (1) - - Slávia Havířov
SLIWKA Milan 4. 6.65 12 (1) 3 - Slávia Havířov
SLOBODIAN Rostislav . 2.92 57 (4) 37 15 UTB Zlín
SLOUP Václav 28.11.99 63 (4) 33 15 Tiradores Ústí n/L, Rapid Ústí n/L
SLOVÁČEK Jakub 9. 8.88 21 (2) 4 6 FAZ TORF Pce, Arsenal Hlinsko
SLOVÁČEK Matěj 8.10.90 18 (1) 14 5 Arsenal Hlinsko
SLOVÁČEK Petr 22. 6.98 30 (4) 35 18 Atraps Brno, ASM D.Loučky
SLOVÁK Ondřej . . 1 (1) - - FTZS Liberec B
SLUKA Tomáš 19. 5.78 6 (2) 5 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
SLUNÉČKO Jakub 26.12.78 38 (3) 57 23 Klokani Vršovice, Žižkov B
SMATANA Luboš 11.11.78 33 (2) 5 4 Slavia Liberec
SMAŽÍK Jiří 22.10.79 11 (1) 7 1 Gamaspol Jeseník
SMĚJA Filip 14.10.70 1 (1) - - Dino Brno
SMEJKAL Daniel 16. 5.78 7 (2) 14 - Vojenské Lesy Praha
SMEJKAL Dominik . . 4 (1) 1 2 Amor-Lazor Vyškov
SMEJKAL Jaroslav 20. 1.80 14 (3) 5 - FC '83 + GS Příbram
SMEJKAL Libor 8. 6.87 13 (2) 1 1 Pramen Havlíčkův Brod
SMEJKAL Lukáš . . 20 (2) 15 7 Gillotina Choceň
SMEJKAL Miroslav .. 1 (1) 1 - Viktoria Žižkov B
SMEJKAL Radek . . 2 (1) 1 - Olympik Mělník B
SMÉKAL Petr 11.11.74 45 (2) 23 - Arsenal Hlinsko
SMÉKAL Roman 31.12.77 24 (2) - - Arsenal Hlinsko
SMĚLÝ Miroslav 2. 8.78 28 (2) 5 - Michálek Chrudim
SMETANA David 14. 8.84 113 (8) 44 21 Slávia Havířov
SMETANA Jaroslav 29.12.65 22 (2) 9 - Ajax Novesta Zlín
SMETANA Jaroslav 16. 3.78 39 (3) 36 3 FC Mnichovo Hradiště
SMETANA Josef 15.11.75 3 (1) 2 1 Kmochův odkaz Praha
SMETANA Marek 8. 2.74 24 (3) 28 17 1.HFC Ústí n/L
SMETANA Václav .10.92 1 (1) - - Nasan Okruh NL Brno
SMIOVSKÝ Michal . 2.86 2 (1) - - Sokol Dobřichovice
SMÍŠEK Miroslav . 1.05 16 (1) 3 1 Absolut Černý Dub
SMITAL Pavel 30.10.88 46 (6) 11 18 Atraps, SK Líšeň, Tango B, Chrlice
SMITKA Milan 23. 3.68 10 (1) 1 - KLC Klobuky
SMOLA Jan 12. 8.88 37 (4) 19 14 Gillotina Choceň
SMOLAŘ Daniel . 4.00 22 (2) - - Tiradores Ústí n/L, Rapid Ústí n/L
SMOLJAK Jakub 5. 6.90 1 (1) - - Selp Praha
SMOLKA Milan 9. 6.63 10 (1) 3 - Fauna Brno
SMOLKA Jakub 10.12.78 9 (2) 1 - HI-TEC Bílovec
SMRČKA Filip . . 2 (1) 3 3 Morcan ŽV Brno
SMRŽ Marek 17. 3.68 15 (1) - - Tosta Petrov
SMRŽ Marek 7. 8.91 8 (2) 3 1 Delta Real Šumperk
SMRŽ Vojtěch . . 9 (2) - - Delta-Real Šumperk
SNÁŠEL Milan . 5.78 5 (1) 3 - Tatran Jakubčovice
SNIEGOŇ Michal 11. 1.92 43 (3) 6 7 Likop Třinec
SNÍŽEK Petr . 3.90 2 (2) - - Absolut Černý Dub
SOBĚSLAV Ondřej 17. 6.91 10 (1) 7 1 Zlej se(n) Liberec
SOBOCIK Roman 22. 5.75 142 (7) 65 50 Slávia Havířov
SOBOLÍK Patrik . 9.95 13 (3) - 4 Absolut Černý Dub
SOBOTA Michal 19.11.66 2 (1) 1 - Slza Znojmo
SOBOTA Petr 27. 9.76 48 (2) 25 - IFT C. B, Megas Frenštát p/R
SOBOTKA Radek 15. 2.76 27 (2) 10 - Nejzbach Vysoké Mýto B
SOCHA Karel 9. 2.79 4 (1) 5 3 Kmochův odkaz Praha
SOCHA Petr 11.12.71 11 (1) 1 - CFC Letňany Praha
SOCHA Robert 10.11.68 23 (2) - - Tomson STŽ Brno
SOCHER Václav 5. 3.78 17 (2) 26 - Viktoria Žižkov B
SOCHOR Aleš 8. 1.76 18 (3) 16 - Draci Karlovy Vary
SOCHOR Miloslav 30.10.78 32 (3) 20 5 Rohožník Letňany PřF Praha
SOCHOR Petr 8. 7.81 2 (1) 3 - K-sport Jindřichův Hradec
SOCHOR Stanislav 27. 7.65 62 (4) 13 - Hekto Nové Město na Moravě
SOJKA Bohumil 3. 9.70 2 (1) 1 - Ceto Brno
SOJKA Martin . 2.73 38 (2) 8 3 United Frýdek-Místek
SOJKA Miroslav 8. 6.62 20 (2) 1 - 3P Bosonohy Brno
SOJKA Vlastislav 24. 5.92 2 (1) - - Květnice Tišnov
SOKOL . . 1 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
SOKOL Richard 8. 8.79 78 (9) 93 11 Delta-Real Šumperk, Zábřeh
SOKOLÍČEK Dominik 29. 4.96 4 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
SOLDÁT Karel .11.93 2 (1) 1 1 ISŠ Příbram
SOMBERG Jindřich 28.10.71 7 (1) - - Ajax Novesta Zlín B
SOMERAUER Martin 1. 9.88 62 (9) 44 23 Boca Chotěboř
SOMMER Zdeněk . . 1 (1) - - Barracuda Jakubčovice
SOP Martin . 6.93 9 (2) 6 3 SK Kladno
SOPKO Martin 24. 2.78 60 (4) 52 36 FK Mladá Boleslav
SOPŮŠEK Roman 21. 3.88 52 (4) 45 53 Tango Hodonín, Bazooka UH
SOROKA . . 2 (1) - - Tiradores Ústí n/L
SOŠKO Michal 20. 3.91 45 (3) 25 25 KFV Roub Vítkovice
SOUČEK Jakub 5. 1.84 60 (5) 26 22 F.A.Zole ČL, SKP Kolín
SOUČEK Jan 3. 9.89 41 (5) 12 5 Gillotina Choceň
SOUČEK Martin 24. 6.75 5 (1) - - Combix Ústí nad Labem
SOUČEK Petr 1. 1.77 66 (6) - 8 Medvědi M.Hoštice, Ferram Opava
SOUDEK Lukáš 30. 5.72 76 (5) 49 30 Protec a Sokol NH Plzeň
SOUKENÍK Petr . . 14 (2) 3 1 Pampuch Liberec
SOUKUP Adam . 8.85 41 (3) 24 1 SK Líšeň Brno
SOUKUP David .11.91 7 (2) 13 3 Combix Ústí n/L
SOUKUP Filip . 4.96 10 (1) 2 - Indoss Plzeň
SOUKUP Lukáš . . 12 (2) - - Bohemians futsal, Boca Krupka
SOUKUP Marek .12.92 1 (1) - - Dalmach Turnov
SOUKUP Milan 27. 8.65 7 (1) 5 - Ebárna Boys Kladno
SOUKUP Milan 2. 5.86 83 (6) 111 51 Zlej, Malibu, Démoni, GMM
SOUKUP Robert 19. 9.90 12 (2) 1 1 Zlej se(n) Liberec
SOUKUP Šimon . . 6 (1) - 1 Betis Kadaň
SOUKUP Václav 7. 9.80 33 (3) - 1 Betis Kadaň
SOUKUP Vít .12.00 5 (2) - - Tango Hodonín B+A
SOUMAR Aleš . 8.95 36 (2) - 1 Olympik Mělník
SOURADA David 16.11.74 31 (5) 47 16 Slávia Havířov
SOUŠEK Petr 30.10.76 1 (1) - - Olympik Mělník
SOUŠEK Roman 6. 4.71 79 (4) - 1 Nejzbach Vysoké Mýto B
SOVA Aleš 3. 9.71 17 (1) 19 - Královo Pole Brno
SOVA Jakub . . 14 (3) 5 7 Absolut Černý Dub
SOVA Viktor . 5.90 1 (1) - - Helas Brno
SOVÁK Miroslav 11. 8.79 8 (1) 8 - Krasno Valašské Meziříčí
SPÁČIL Jan 6. 4.73 104 (8) 28 - Bossard Brno
SPAL Václav 12. 5.76 21 (2) 22 8 Olympik Mělník A+B
SPEIERL Martin 22. 6.72 124 (8) 178 20 Frant. lázně, CS a Ajax Cheb
SPĚŠNÝ Michal 23. 4.77 32 (3) 17 8 Agromeli a Kalábek Brno
SPILKA Ondřej 18. 9.88 4 (1) - - Kalábek Brno
SPILKO František 13. 5.75 24 (2) 9 - Ebárna Boys Kladno
SPöRL Rudolf 31. 3.82 51 (4) 40 1 Indoss a Sokol NH Plzeň
SPORYSZ Martin 6.10.92 16 (1) 9 3 Likop Třinec
SPOUSTA Jan . 2.89 17 (2) 2 2 Betis Kadaň
SPURNÝ Adam 9. 3.80 54 (4) 19 7 Helas Brno, VŠB Ostrava
SPURNÝ Daniel 28. 2.90 42 (3) 7 11 VŠB Ostrava, UTB VŠSK Zlín
SPURNÝ Jiří 4.10.75 5 (2) 1 - Letňany PřF Praha
SRB Miroslav 3.12.59 24 (2) - - Vojenské lesy Praha
SRB Pavel 20. 3.76 47 (6) 14 - Ceto Brno
SRB Tomáš . 4.05 1 (1) - - Helas B Brno
SRBA Petr 24.10.67 32 (2) 3 - Nejzbach Vysoké Mýto B
SRDÍNKO Pavel 25. 4.64 17 (1) 2 - Santa Fé Benešov
SRKAL Marek 4.10.88 10 (1) 20 5 Goll Běloves
SRNA Robert 29. 1.82 8 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín
SRUBEK Richard . . 1 (1) - - VŠB Ostrava
SRUBJAN Pavel . 4.93 9 (1) 5 1 Goll Běloves
STAFF David . . 5 (3) 1 3 Barracuda Jakubčovice
STACH Martin . . 25 (2) 11 10 Combix Ústí n/L
STACHEL Petr 13. 2.83 175 (14) 74 27 Baník Ostrava, Slávia Havířov
STANČÍK Roman 24. 9.63 44 (3) 40 - Aston Villa Karlovy Vary
STANĚK Jan 10.12.66 33 (2) 30 - AC Rose Kadaň
STANĚK Jaroslav 21.11.67 89 (5) 90 - Alfa Liberec
STANĚK Jiří 6. 2.68 13 (1) 1 - Hekto Nové Město na Moravě
STANĚK Josef 14.10.80 5 (1) 5 - Geodetické sdružení Příbram
STANĚK Luděk 22. 6.73 45 (2) - - Ferram Opava
STANĚK Milan . 4.91 48 (3) 19 31 Absolut Černý Dub
STANĚK Ondřej 16. 2.87 210 (13) 160 145 Boca Chotěboř
STANĚK Radim . 1.94 32 (4) 12 5 Absolut Černý Dub
STANĚK Vlastimil 16. 8.71 75 (5) 94 7 Templář Ivančice
STANĚK Zdeněk 8. 2.79 45 (4) 24 22 Medvědi Malé Hoštice
STANÍČEK Roman 26. 2.87 53 (4) 24 11 Medvědi Malé Hoštice
STANKUŠ Robin 29. 8.88 5 (2) - - Slavie Havířov
STÁREK Lukáš . 4.88 1 (1) - - Alfa Liberec
STARÝ David 11. 9.75 2 (1) - - KLC Klobuky
STARÝ David . 6.76 16 (1) - - FAZ TORF Pardubice
STARÝ Lukáš 18. 5.79 14 (1) 8 - KLC Klobuky
STARÝ Marek 3. 8.73 7 (3) 3 1 Kormidlo Brno
STARÝ Marek 4. 4.77 4 (1) 2 - Letňany PřF Praha
STARÝ Martin . 2.91 2 (1) - - FAZ TORF Pardubice
STARÝ Petr 22. 4.87 102 (7) 55 51 Žabinští Vlci Brno
STARÝ Richard 8. 1.70 173 (9) 92 2 Rohožník Letňany PřF Praha
STAŘÍK Pavel 4. 5.71 52 (3) 63 - Aston Villa Karlovy Vary
STASHKO Rostyslav . . 11 (1) - - Interobal Plzeň B
STAŠ Petr 7. 5.73 11 (1) 3 - GKS MOND Třinec
STAŠKO Jan . 4.93 2 (2) 2 1 Slavia Havířov
STEBEL Libor 3. 6.91 95 (10) 41 35 Baník Ostrava, Slavie Havířov
STEINBAUER Drah. 27.10.64 9 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
STEINER Jiří 18. 7.83 99 (5) 74 63 UFA Hradec Králové
STEINHAUSER Miroslav 6. 4.64 10 (1) 4 - Slza Znojmo
STEINMETZ Erik 30.10.75 5 (1) - - Kalábek Brno
STEJSKAL David 27. 9.83 10 (2) 4 - Michálek Chrudim
STEJSKAL Jan 3.10.80 21 (1) 16 - Gong České Budějovice
STEJSKAL Jindřich . 9.83 2 (1) - 6 Arsenal Benešov
STEJSKAL Libor .11.71 19 (3) - 1 Herd Hradiště
STEJSKAL Lukáš . 3.80 12 (2) 10 7 Gardenline Litoměřice
STEJSKAL Martin 27.11.87 36 (4) 5 10 K-Pedros Tábor
STEJSKAL Michal 15. 5.83 19 (1) 15 - Gong České Budějovice
STEJSKAL Ota 4.10.64 5 (2) - - Selp Praha, Nejzbach V.Mýto B
STEJSKAL Pavel 28.12.77 50 (3) 24 21 Selp Praha
STEJSKAL Pavel 12. 3.79 73 (6) 31 72 SK Kladno, Mělník B, VŽ B
STEJSKAL Richard 21. 5.75 12 (2) 4 - AC Hradec Králové
STEJSKAL Rudolf 21. 3.63 17 (1) 3 - Pohoda Praha
STEJSKAL Tomáš 28. 5.69 4 (1) 7 - Čechie ZM Praha
STEJSKAL Vítězslav 22. 4.78 16 (2) 2 - Letňany PřF Praha
STEKLÝ Petr 12. 8.74 66 (3) 36 - AC Hradec Králové
STEKLÝ Zdeněk 3. 3.78 71 (3) 28 - AC Hradec Králové
STIBOR Jan . . 26 (2) 11 10 Morgan Teplice
STIBOR Mike .10.93 11 (1) 7 6 FC Brandýsek
STIBORA Vladimír . . 2 (1) 3 - Bohemians futsal
STIEBER Marian 27.10.77 2 (1) 1 - Vojenské Lesy Praha
STLOUKAL Milan 18. 4.65 6 (2) 2 - Nejzbach Vysoké Mýto B
STOJAN Jiří 11. 2.77 101 (7) 13 8 Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej 24. 8.79 5 (1) 4 4 Jerevan Slavičín
STOJKA Erik 4. 6.99 14 (2) 1 2 SK Kladno, Malibu Ml.Boleslav
STOKLASA Václav 21. 8.66 21 (1) 6 - Sampdoria Ústí nad Labem
STOKLÁSEK Martin 5. 5.85 73 (4) 6 7 Morcan ŽV Brno
STOSZEK Lukáš 24. 6.84 118 (6) 119 82 Likop Třinec
STOSZEK Tomáš 23. 6.75 16 (2) 13 1 Betas a GKS MOND Třinec
STRÁDAL Ladislav 27. 1.77 16 (2) 21 - AC Rose Kadaň
STRÁDAL Václav 5. 4.75 1 (1) - 1 1.HFC Ústí nad Labem
STRACHOŇ Jaromír 12. 4.72 22 (1) 16 - Ajax Novesta Zlín B
STRAKA Jakub 17. 3.93 1 (1) - - Tango Brno B
STRAKA Marek . 7.92 2 (1) - - Delta-Real Šumperk
STRAKOŇ Filip . . 4 (1) - 1 Morcan ŽV Brno
STRAKOŇ Jiří 27. 2.72 19 (1) 4 - Helas Brno
STRÁNSKÝ Jindřich . 7.98 9 (3) - 1 Boca Chotěboř
STRÁNSKÝ Karel .. 2 (1) 2 - Ceto Brno
STRÁNSKÝ Karel 24. 1.78 31 (2) 4 4 Pramen Havlíčkův Brod
STRÁNSKÝ Ladislav 17.12.68 2 (1) - - Alfa Liberec
STRATENÝ Michal . . 5 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
STREJC Josef 1. 2.83 8 (1) - 5 FC ´83 Příbram
STREMPEK Denis . 4.96 7 (1) - - Barracuda Jakubčovice
STRNAD David .10.90 4 (2) 2 3 TEX-COLOR Písek
STRNAD Martin 29. 1.76 106 (7) 64 8 Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
STRNAD Pavel .10.90 6 (1) - - Indoss Plzeň
STRNAD Petr 6.11.69 13 (1) 24 - Tosta Petrov
STRNAD Tomáš 18. 3.77 32 (4) - - Delta-Real Šumperk
STRNADEL .. 1 (1) 1 - Atlantic Rakovník
STRNKA Daniel 23.12.73 10 (1) 11 - IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
STROLENÝ Jiří 5. 9.75 16 (2) 7 5 Materia Sokolov
STROMSKÝ Tomáš 6.10.83 30 (2) 2 - SME Ostrava
STROUHAL Jakub 22. 2.00 3 (1) - 1 Malibu Mladá Boleslav
STRUHAŘ Martin .12.83 2 (1) - - Jerevan Slavičín
STŘEDULA Adam . . 4 (2) 2 3 Ferram Opava
STŘELEC Michal 22. 8.76 30 (3) 24 3 Templář Ivančice, Oslavany
STŘEŠŇÁK Luboš 31.10.72 85 (4) 61 - Hekto Nové Město na Moravě
STŘIHAVKA Tomáš 4. 7.78 5 (1) 2 1 Ebárna Boys Kladno
STUDENÝ Jiří 15. 5.79 7 (1) 1 - Sport bar Chrlice
STUDENÝ Petr 15. 6.81 13 (2) 3 3 Sport bar Chrlice
STUDENÝ Vítek . 1.90 36 (2) 9 3 SK Kladno
STUCHLÍK Jan .12.97 1 (1) - - UTB Zlín
STUKHEIL Jakub .10.98 13 (3) 1 4 Rapid a Combix Ústí n/L
STUPKA Petr 11.12.72 27 (3) 53 2 Rohožník Letňany PřF Praha
STÝBAL Michal . . 15 (2) 11 2 Pampuch Liberec
STYBLÍK Josef 1. 8.63 6 (2) 3 - Pohoda Praha
STÝBLO Lukáš 9. 4.97 4 (1) - 1 Olympik Mělník B
STÝSKAL Matěj . . 10 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
SUDÍK Jiří 1. 3.62 18 (1) 4 - Tosta Petrov
SUDÍK Jiří 12. 9.80 9 (1) 3 - Tosta Petrov
SUCHAN Daniel 27. 6.73 16 (2) 9 10 Alfa Liberec
SUCHAN Josef 30. 5.65 59 (7) 1 - Delta-Real a 1.FC Šumperk
SUCHAN Petr 21. 9.79 2 (1) 3 - TJ Borek
SUCHÁNEK Dominik . . 1 (1) - 1 Tango Hodonín B
SUCHÁNEK Jiří . 1.88 1 (1) 1 - Radobýl Litoměřice
SUCHOMEL Ivan 28. 9.62 222 (16) 141 8 Arsenal Benešov
SUCHOMEL Zdeněk 28. 1.87 91 (8) 95 63 GMM Jablonec, Slavia Liberec
SUCHOPÁR Tomáš 10. 3.68 4 (1) 4 - Ebárna Boys Kladno
SUCHÝ Aleš 21.10.73 19 (1) 20 - Nemesis Hradec Králové
SUCHÝ Martin 14.10.72 8 (1) 2 - CF Damned Praha
SUCHÝ Petr 1. 1.65 24 (1) 8 - Královo Pole Brno
SUCHÝ Petr 21.12.75 35 (3) 41 - KLC Klobuky, Sparta Slaný
SUCHÝ Vladislav 28. 7.70 3 (1) - - CF Damned Praha
SULEK Jan .11.84 6 (2) 6 3 TEX-COLOR Písek
S(Š)ULEK Jiří . . 2 (1) - 1 Motáček Plzeň
SŮRA Robert 27. 8.73 19 (3) 2 4 Slavia Liberec
SURMAJ David 10. 9.96 18 (2) 15 11 Olympik Mělník B+A
SUROVEC Kryštof 18. 5.96 1 (1) - - Baník Ostrava
SURYNEK Martin 9. 1.91 19 (2) 7 7 Tango Brno A+B
SUSKO Dušan 17. 3.65 35 (3) 29 - Dino a 3P Bosonohy Brno
SÜSS Robert 2. 9.72 2 (1) - - Indoss Plzeň
SÜSSMILCH Jakub 25.11.93 175 (13) 75 102 Betis, Perštejn, Baník Ch
SUTNAR Radek 11. 7.68 46 (4) 4 7 Protec Plzeň
SŮVA Martin . . 7 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
SVÁDA Ondřej 15. 4.75 23 (2) 8 - Geodetické sdružení Příbram
SVÁTA Matěj 2. 8.97 8 (2) 2 2 Olympik Mělník B+A
SVÁTEK Jan 27. 5.83 17 (3) 27 10 Selp Praha
SVEDEK Marian 17.12.73 4 (1) 7 - Tosta Petrov
SVEDEK Radek 4.10.72 31 (4) 29 - 1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
SVĚRÁK Daniel . 4.01 22 (2) 6 6 Bohemians futsal
SVĚTLÍK Ivo 14. 3.79 10 (2) 9 1 Jerevan Slavičín
SVITÁK Václav 29.10.67 11 (3) 4 2 Arsenal Benešov
SVÍTIL Libor . . 1 (1) - - Betis Kadaň
SVÍTIL Petr 26.11.76 17 (2) 10 3 Pramen Havlíčkův Brod
SVÍZELA Jakub . . 11 (1) 8 4 Bazooka Uherské Hradiště
SVOBODA Jan 19. 3.73 38 (3) 43 - Letňany Přf a Pohoda Praha
SVOBODA Karel .10.95 5 (2) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
SVOBODA Leoš 24. 7.73 6 (1) 5 - TORF-ESTE Pardubice
SVOBODA Lukáš . . 2 (1) - - Interobal Plzeň B
SVOBODA Lukáš 26.10.79 92 (6) 3 3 Slávia Havířov
SVOBODA Lukáš . 1.98 15 (5) 5 5 Baník Chomutov
SVOBODA Marek . . 1 (1) - - Pramen Havlíškův Brod
SVOBODA Martin . . 5 (1) - 1 Helas Brno B
SVOBODA Milan 27. 2.92 44 (4) 28 28 Tango Hodonín, Tango Brno B
SVOBODA Ondřej . 4.05 8 (1) - - Nejzbach VM
SVOBODA Pavel 28.12.89 117 (7) 55 23 Žabinští Vlci
SVOBODA Petr . . 20 (4) 15 8 Dalmach Turnov
SVOBODA Petr 9.11.67 4 (2) 1 - Ebárna Boys Kladno
SVOBODA Petr 15. 6.72 3 (1) 2 - AC Rose Kadaň
SVOBODA Petr 2. 2.73 60 (4) 74 15 Selp, Damned a Žižkov Praha B
SVOBODA Petr . 7.85 2 (1) - - FC Brandýsek
SVOBODA Petr 6. 5.88 42 (3) 26 27 Nasan okruh a Helas Brno
SVOBODA Petr .11.02 - (-) - - Nejzbach VM
SVOBODA Richard . . 1 (1) - - Tango Hodonín
SVOBODA Roman 18. 5.69 17 (1) 12 - Helas Brno
SVOBODA Slavomír .10.93 9 (1) 3 4 Baník Chomutov
SVOBODA Tomáš . . 1 (1) - - Baník Chomutov
SVOBODA Václav 23. 8.81 4 (2) - - VŠB Ostrava
SVOBODA Vlastimil 4. 8.79 18 (2) 13 6 Car systém a Bohemia Cheb
SVORNÍK Viktor 4. 1.77 6 (1) 2 - Rýznar Zábřeh na Moravě
SVOZIL Roman 25. 6.69 2 (1) 1 - Ajax Novesta Zlín
SVRČEK Roman 10.11.73 69 (4) 12 - Ferram Opava
SVRČINA Tomáš 4. 1.82 4 (1) - - VŠB Ostrava
SYCHA Milan . 6.94 8 (1) - 2 Atraps-Hombres Brno
SÝKORA Aleš 28. 6.72 3 (1) - - TS Bakov nad Jizerou
SÝKORA Jiří 3. 5.77 4 (1) 10 3 Motáček Plzeň
SÝKORA Radek 24. 4.84 42 (2) 44 28 Helas Brno
SÝKORA Roman 23. 3.74 302 (15) 12 19 Agromeli Brno
SÝKORA Vlastimil 24. 1.77 9 (1) 1 - Geodetické sdružení Příbram
SYMERSKÝ Michal . 7.84 10 (2) - 1 Likop Třinec
SYNEK David 18. 1.87 47 (3) 20 17 Gillotina Choceň
SYNEK Jakub . . 4 (1) 7 - Démoni Česká Lípa
SYROVÝ Jan 6. 6.76 2 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
SYSEL Jan . . 1 (1) - - Démoni Česká Lípa
SZABO Robert 17.11.77 16 (4) 6 - FC '83 + GS Příbram
SZATHMARY Roman 21.10.72 17 (1) 5 - Pramen Havlíčkův Brod
SZNAPKA Jakub 11.10.99 2 (1) 1 1 Helas Brno B
SZOTKOWSKÝ . . 1 (1) - - Baník Ostrava
SZUSCIK Marek 16. 1.76 13 (1) 5 4 Betas Třinec
SZUSCIK Michael 5. 2.77 12 (1) 2 - Betas Třinec
SZUSCIK Ondřej 3. 4.86 3 (1) - - Betas Třinec
SZWARC Jan 23. 6.76 5 (1) 2 - Bohemians CMF Praha
ŠABATA Martin 4. 1.86 125 (9) 109 59 Nejzbach A+B, Gillotina
ŠABLATURA Jan . 8.90 31 (3) - 4 VŠB Ostrava, Jistebník B
ŠABLATURA Pavel 18. 9.72 50 (2) 20 - IFT C. B, Megas Frenštát p/R
ŠABLATURA Tomáš 26. 8.93 1 (1) - - CCM Jistebník B
ŠAFÁRIK Marek . 8.89 1 (1) - - TEX-COLOR Písek
ŠAFÁRIK Richard . 7.01 2 (1) - - Atraps Modřice
ŠAFÁŘ Emil 23. 6.70 5 (1) - 1 Dalmach Turnov
ŠAFÁŘ Jan 12.11.90 33 (3) 14 10 Wizards Praha, SK Kladno
ŠAFÁŘ Jiří . 5.97 11 (1) - - Gamaspol Jeseník
ŠAFÁŘ Pavel 17.12.69 15 (1) 13 - FC Mnichovo Hradiště
ŠAFÁŘ Roman 27. 3.70 3 (1) - 2 Dalmach Turnov
ŠAFR Tomáš 30. 1.80 1 (1) - - Vojenské Lesy Praha
ŠAFRA Martin 29.10.73 27 (2) 21 - Ebárna Boys Kladno
ŠAFRÁNEK Marek 7. 4.81 1 (1) - 1 Ludis Třebenice
ŠACH Ladislav 4. 9.68 1 (1) - - Arsenal Benešov
ŠAJER Ivo 27.12.74 3 (1) - - Mikeska Ostrava
ŠALAMOUN Martin 27. 8.82 1 (1) 1 - Delta-Real Šumperk
ŠALDA Martin 12. 8.71 62 (3) 20 - AC Hradec Králové
ŠÁMAL Jiří 29. 9.72 5 (2) - - TS Bakov n/J, Indoss Plzeň (+10.2021)
ŠAMÁREK Jan .11.86 1 (1) - - Tatran Jakubčovice
ŠANDA Martin 28.10.00 9 (1) - - Olympik Mělník B
ŠANDA Petr . 8.92 5 (3) 2 - F.A.Zole Česká Lípa
ŠANDERA Zbyněk 21. 2.86 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
ŠANTRŮČEK Radim . 7.86 37 (3) 2 3 Gillotina Choceň
ŠARAN Rudolf . . 30 (3) 7 6 Barracuda Jakubčovice
ŠARKÉZY René 10. 6.76 11 (1) 4 - Man Ostrava
ŠARKÖZY Ivan 6.10.99 2 (1) 2 1 Atraps Brno
ŠAROCH Radek 29. 7.74 9 (2) - 2 Čechie Slaný
ŠAUER Ivoš 18. 8.83 7 (1) 1 - Austria Oslavany
ŠČISLÁK Daniel 2. 8.85 53 (4) 32 17 FT Fran.lázně, NH Plzeň
ŠČISLÁK David 21. 8.91 45 (4) 15 20 Herd Hradiště, Frant. lázně
ŠČUREK Roman 22.10.72 25 (2) 15 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
ŠEBEK Jan 9.12.93 77 (7) 69 49 Jerigo a Indoss Plzeň
ŠEBEK Josef 3. 9.64 2 (1) - - MIKO Žďár nad Sázavou
ŠEBEK Rostislav 23. 7.97 18 (2) 5 7 Boca Krupka, Baník Chomutov
ŠEBESTA David .11.99 17 (3) 30 8 Tango Hodonín A+B
ŠEBESTA Karel 7. 2.81 19 (1) 10 - Gong České Budějovice
ŠEBESTA Milan 15.10.78 59 (5) 49 21 Agromeli a Kalábek Brno
ŠEBESTA Ondřej 3. 7.80 2 (1) - - Bulldogs Hodonín
ŠEBO Dušan . 2.76 1 (1) - - Slávia Havířov
ŠEDA František . 2.04 7 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
ŠEDA Gabriel 17.12.75 14 (1) 2 - Gillotina Choceň
ŠEDA Josef 23. 2.83 8 (2) - - Aston Villa Karlovy Vary
ŠEDA M . . 1 (1) 1 1 Nejzbach Vysoké Mýto
ŠEDA Pavel 31. 1.63 71 (5) 22 - AC Rose Kadaň, Aston Villa KV
ŠEDINA Vlastimil . . 33 (2) 14 12 Morgan Commando Teplice
ŠEDIVÝ Jan . 4.97 1 (1) - - ISŠ Příbrama
ŠEDIVÝ Radek 22. 1.77 46 (3) 7 - TORF-ESTE Pardubice
ŠEDRLA Daniel . 5.95 3 (1) - 1 Amor Vyškov
ŠEJNOHA Jan 2.10.74 4 (1) 3 - Bohemians CMF Praha
ŠEMBERA Pavel . . 1 (1) - - Rapid Ústí n/L
ŠENK Radim 6. 1.74 2 (1) - - Man Ostrava
ŠENKÝŘ Marek 25. 1.87 10 (1) 7 1 K-Sport Jindřichův Hradec
ŠERÁK Ladislav 24. 8.77 30 (2) 51 - Lucky Penguins Praha
ŠERDZIK Pavel 19. 7.82 8 (2) 5 2 Car system Cheb
ŠESTÁK Jan . . 6 (1) - - Tatran Jakubčovice
ŠESTÁK Jaroslav . 7.71 13 (1) 1 4 Tatran Jakubčovice
ŠESTAUBER Stanislav 21. 3.81 7 (1) - - TJ Borek
ŠEVČÍK Michal 12. 9.80 47 (4) 40 16 Agromeli Brno
ŠEVČÍK Milan 30. 1.86 142 (9) 162 74 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
ŠEVČÍK Radovan 28. 1.65 41 (3) 1 - Bohemia České Budějovice
ŠEVČÍK Vít 17. 4.65 2 (1) 3 - Sampdoria Ústí nad Labem
ŠÍBA Pavel 1.11.66 15 (2) 16 7 Materia Sokolov
ŠICNER Martin 3. 4.84 3 (2) 2 2 K-Sport Jindřichův Hradec
ŠIDLA Ondřej . 9.94 25 (4) 19 21 Atrapos Modř, ASM DL, Atraps-Hombres
ŠÍDLO Josef .10.81 56 (4) 12 18 F.A.Zole Česká Lípa
ŠÍDLO Milan . . 4 (1) 1 2 Sparta Praha
ŠÍDLO Miloš . 9.91 23 (2) 3 4 SK Líšeň Brno
ŠÍDLO Ondřej 8.12.86 49 (6) 4 12 Du.Hodonín SK Líšeň Tango AB
ŠIKL Zdeněk 5. 3.73 8 (1) 5 - Dekora Hlinsko
ŠILHAN Pavel 4. 9.68 18 (3) - 1 K-Sport Jindřichův Hradec
ŚILHÁN Petr 4. 8.91 1 (1) - 1 Alfa Liberec
ŠÍMA Jiří 22. 5.79 4 (2) - - Helas Brno
ŠÍMA Marek 31. 1.00 25 (2) 13 7 FTZS Liberec B
ŠÍMA Radek 10. 3.64 24 (3) 31 - Bohemia České Budějovice
ŠIMÁČEK Jan 11. 4.83 38 (6) 39 16 Radobýl Litoměřice
ŠIMÁČEK Michal 11.12.95 58 (6) 30 9 Malibu Mladá Boleslav
ŠIMÁČEK Pavel 28. 8.73 108 (19) 82 39 Arsenal Benešov
ŠIMÁČEK Pavel . 3.98 36 (2) 8 9 Arsenal Benešov
ŠIMÁK David 25. 7.91 53 (3) 23 23 Delta Real Šumperk
ŠIMÁK Radek 22. 6.71 19 (1) - - Čepo Poruba
ŠIMANDL Jiří 26. 3.93 80 (4) 27 31 Olympik Mělník
ŠIMÁNĚ Jakub 2. 6.87 1 (1) - - FK Mladá Boleslav
ŠIMÁNĚ Zdeněk . . 9 (1) 6 4 Jerigo Plzeň
ŠIMÁNEK Josef 13. 3.77 26 (3) - - Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMANOVSKÝ Martin 10.10.75 1 (1) - - Terasy Praha
ŠIMEČEK Jan . . 6 (1) 1 - Helas Brno B
ŠIMEČEK Radek 9. 6.79 138 (10) 44 10 Tomson STŽ Brno
ŠIMEČEK Roman 26. 6.68 120 (9) 8 1 Tomson STŽ Brno
ŠIMEČEK Vojtěch . . 30 (2) 7 7 Ferram Opava
ŠIMEK David 5. 4.74 13 (1) 5 - TJ Borek
ŠIMEK David 10. 2.80 10 (3) 4 - Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMEK Jiří 8. 6.93 60 (5) 21 17 Dalmach Turnov
ŚIMEK Martin 15. 3.82 16 (1) 1 3 FC Brandýsek
ŠIMEK Petr 24.12.68 3 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín B
ŠIMÍK Aleš 30. 8.70 6 (1) 4 - TJ Borek
ŠIMKA Luděk 7.11.73 5 (1) 2 - Kalábek Brno
ŠIMLINGER Michal 26. 3.78 154 (10) 78 9 Motáček a Sokol NH Plzeň
ŠIMON Adam . 5.05 3 (1) 1 1 Boca Chotěboř
ŠIMON David 14. 6.75 47 (4) 10 6 Nejzbach, ESTE a TORF-ESTE
ŠIMON David 17. 9.79 3 (1) 3 - Olympik Mělník
ŠIMON Jakub . 9.95 1 (1) - 1 F.A.Zole Česká Lípa
ŠIMON Jan 21.10.78 14 (3) 16 3 Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMON Jan . 9.95 17 (1) 12 8 Gardenline Litoměřice
ŠIMON Miloš 5. 7.66 2 (1) - - TS Bakov nad Jizerou
ŠIMON Ondřej .11.96 6 (2) 1 4 Boca Chotěboř
ŠIMON Patrik 2.12.75 13 (1) 3 - Era-pack Chrudim
ŠIMONÍČEK Jan 13. 2.85 30 (4) 27 12 Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMONÍK Karel . 6.86 13 (2) - - Kalábek Brno
ŠIMONKA Martin 19. 4.63 10 (1) 6 - Konflikt Praha, TORF-ESTE Pardubice
ŠIMORA Martin 17.12.70 34 (3) - - Elfetex Plzeň
ŠINÁGL Ladislav . 7.90 29 (2) 2 1 FC Betis Kadaň
ŠINAL Jan 13. 7.74 8 (1) 5 - GKS MOND Třinec
ŠINDELÁŘ Jakub 24. 2.94 12 (2) 4 3 ISŠ + FC ´83 Příbram
ŠINDELÁŘ Jan 30. 4.87 6 (2) 2 2 Ferram Opava
ŠINDELÁŘ Jiří . 7.92 13 (1) 3 11 Démoni Česká Lípa
ŠINDELÁŘ Marek 19. 8.77 7 (1) 2 - Ajax Novesta Zlín
ŠINDELÁŘ Martin 9. 4.82 5 (1) - 4 FC ´83 Příbram
ŠINDELÁŘ Petr . 8.82 119 (6) 70 47 Arsenal Benešov
ŠINDELÁŘ Radek 2. 4.77 10 (1) 11 - Geodetické sdružení Příbram
ŠINDLER Dominik . . 1 (1) - - USK Ostrava
ŠINDLER Lubomír 3. 2.72 6 (1) - - 1.FC Šumperk
ŠINFELT Lukáš . . 10 (1) - - Balticflora Unt. Teplice
ŠINKOVIC Michal 3. 4.89 23 (3) 4 3 Spartak Perštejn, Baník Chomutov
ŠINOGL Matěj 15. 3.90 33 (3) 20 15 Delta Real Šumperk
ŠÍP Radek 25. 5.93 1 (1) - - Morgan Commando Teplice
ŠÍPEK Bohumil 27. 4.80 9 (1) 1 1 Ferram Opava
ŠIPKA Adam 14. 9.03 9 (1) - 2 SKUP Olomouc
ŠIPKA Jan 2. 6.96 54 (3) 85 33 SKUP Olomouc, Bazooka UH
ŠIROKÝ Milan . 3.82 3 (1) 2 - UFA Hradec Králové
ŠIRŮČEK Roman 26. 4.76 13 (2) 5 - Dekora a Arsenal Hlinsko
ŠIRŮČEK Václav 26. 8.68 66 (5) 60 - Ebárna Boys Kladno
ŠISLER Michael 17.10.92 5 (1) 2 1 Malibu Mladá Boleslav
ŠISLER Jiří 24.11.84 12 (2) 11 1 Zlej se(n) Liberec
ŠÍŠA Jiří 11. 9.91 11 (1) 7 2 Indoss Plzeň
ŠITLER David 4. 3.84 70 (5) 9 4 K-Pedros Tábor
ŠKACH Stanislav 5. 6.73 8 (1) 1 2 Motáček Plzeň
ŠKARABUŠKA Martin 2. 3.67 16 (2) - - Dino Brno
ŠKARDA Libor . 9.68 19 (2) 8 5 Draci Karlovy Vary
ŠKÁREK Martin 25. 1.87 16 (3) 5 2 Atraps-Hombres, SK Líšeň Brno
ŠKARYD Martin 3. 2.70 6 (2) 1 - Pramen Havlíčkův Brod
ŠKAVRONKA Ivo 22. 8.74 84 (7) 14 3 Slávia Havířov
ŠKLÍBA Tomáš 15.11.76 1 (1) 1 - Gillotina Choceň
ŠKODA Filip 21. 2.83 25 (2) 17 4 VŠB OV, Delta-Real Šumperk
ŠKODA Lukáš . 8.89 1 (1) - - Pampuch Liberec
ŠKOLA Jiří . 9.82 38 (2) 9 8 United Frýdek-Místek
ŠKOLA Vojtěch 1.11.85 27 (2) 10 4 United Frýdek-Místek
ŠKOPEK Libor 18. 5.83 15 (1) 6 4 Tatran Jakubčovice
ŠKOPEK Michal 28. 5.70 17 (1) 2 4 SKP Kolín
ŠKOPEK Pavel 11. 5.61 5 (1) 3 - TJ Borek
ŠKORŇA Adam 19. 4.00 28 (3) 1 4 Baník Ostrava
ŠKORŇA Norbert 10. 9.80 10 (1) 10 - Krasno Valašské Meziříčí
ŠKORŇÁK Radek 24.11.95 11 (2) 1 1 KFV Roub Vítkovice
ŠKRABAL Jakub . 6.91 7 (1) 2 1 Olympik Mělník B
ŠKRÉTA Jan 4. 3.82 47 (4) 24 18 Dalmach Turnov
ŠKROBÁNEK Karel 8. 3.73 2 (1) - - Ferram Opava
ŠKRKOŇ Josef 6. 2.79 60 (3) 47 17 SK Krmelín
ŠKŮREK Ladislav 10. 9.78 126 (8) 63 36 FC Betis Kadaň
ŠKVÁRA Martin 21. 8.71 2 (1) - - AFC Celtic Kladno
ŠKVOR Michal 7. 5.79 1 (1) - - SKP Kolín
ŠLACHTA Jakub 30. 7.98 13 (4) 4 7 Baník Chomutov
ŠLAJCHRT Martin 13. 1.85 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
ŠLAPÁK Jaroslav 9. 1.70 5 (1) - - Adamíček Český Krumlov
ŠLÉGR Jaromír 4. 2.69 41 (2) 25 - TORF-ESTE Pardubice
ŠLÉGR Patrik 19. 1.00 26 (5) 14 11 Baník Chomutov
ŠLÉGR Václav 2. 8.94 36 (2) 5 7 Spartak Perštejn, Baník CV
ŠLEHOFER Lukáš 9. 7.92 2 (1) 1 - Olympik Mělník B
ŠLEIS Pavel 22. 1.68 161 (7) 40 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠLEMR Radomír 6. 1.68 64 (4) - - AC Rose Kadaň, Aston Villa KV
ŠLESINGER Vojtěch 24. 1.82 25 (2) 7 1 SME Ostrava
ŠLOCAR René 27.12.73 4 (1) 5 - Alfa Liberec
ŠMAHEL Ladislav . 1.04 10 (1) 3 6 AC Hlinsko
ŠMALEC Jiří 19. 1.69 61 (4) 56 - Ferram Opava
ŠMARHOVYČ Viktor 29. 6.99 1 (1) - - KFV Roub Vítkovice
ŠMEJDA Ondřej 8. 2.82 1 (1) - - Michálek Chrudim
ŠMEJKAL Milan 7.12.87 12 (1) - 2 Olympik Mělník B
ŠMEJKAL Patrik . 3.95 15 (1) 4 2 Tiradores Ústí n/L
ŠMEJKAL Patrik .12.92 1 (1) - - Sokol Dobřichovice
ŠMEJKAL Petr 14.11.79 99 (13) 79 57 Arsenal Benešov
ŠMERDA Dominik 29. 7.99 4 (1) 4 2 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
ŠMERDA Jaromír 12. 8.79 14 (2) 7 - Vojenské Lesy Praha
ŠMÍD Jakub 24. 5.76 9 (1) 12 - Bohemians CMF Praha
ŠMÍD Martin 26. 3.84 22 (1) 23 20 UFA Hradec Králové
ŠMÍD Rostislav 16. 2.87 15 (1) 6 5 Olympik Mělník B
ŠMÍDA Roman 22. 1.89 20 (2) 8 8 ASM Dolní Loučky
ŠMÍDL Patrik 24.11.97 3 (2) - 2 Jerigo, Interobal Plzeň B
ŠMÍDOVEC Petr 13.11.71 23 (1) 5 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠMÍRA Jiří 16.10.81 41 (2) 7 - Kunčice, Mikeska OV B
ŠMÍRA Karol 18. 2.58 55 (6) 2 - Baník Ostrava, Mikeska OV A+B
ŠNAJDR Radek 22.10.66 36 (2) 19 - Santa Fé Benešov
ŠNAJDR Vladimír 11. 2.80 10 (1) 5 - Ajax Novesta Zlín
ŠNEBERGER David 1. 1.90 45 (3) 28 31 Herd Hradiště
ŠNEBERK Jaroslav 20. 1.84 6 (1) 3 1 Motáček Plzeň
ŠNÉDAR Jaroslav . . 5 (2) 4 1 ASM Dolní Loučky
ŠNÍDL Jan . 4.07 14 (1) 2 1 SK Kladno
ŠNÍDL Josef 10. 3.76 70 (4) 40 6 Atlantic Rakovník
ŠNÍDL Petr 25.11.78 161 (11) 196 48 SK Kladno, Atlantic Rak, Čechie Sl
ŠNOBL Tomáš 30.11.83 74 (5) 54 38 Pramen Havlíčkův Brod
ŠOLC Petr 20. 8.81 51 (5) 17 11 Malibu MB, TS Bakov n/J
ŠOLÍN Petr 30. 8.91 4 (1) 3 3 K-Sport Jindřichův Hradec
ŠOLTÉS Michal 5. 3.77 16 (1) 3 4 Olympik Mělník
ŠOLTYS Miloslav 14. 7.88 125 (8) 3 11 Jerigo Plzeň
ŠOMPLÁK Ondřej 29. 3.82 37 (2) 20 14 Helas a Bossard Brno
ŠOMPLÁK Radovan 18. 4.86 56 (4) 20 17 Kalábek, Agromeli a Helas
ŠORM Jan . 8.88 5 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
ŠORNA Tomáš 14. 6.90 11 (1) 3 6 FC ´83 Příbram
ŠORSÁK Jakub 11. 2.00 28 (4) 12 13 FTZS Liberec B, Baník Chomutov
ŠOSVALD Michal 27. 1.75 34 (3) 12 3 FC Mnichovo Hradiště
ŠOTOLA Rostislav 8. 3.76 17 (2) 1 - 1.FC Šumperk, Rýznar Zábřeh
ŠOTOLA Tomislav 3.10.89 6 (1) 4 4 ASM Dolní Loučky
ŠOUREK Dušan 6. 8.75 5 (1) 2 - Alfa Liberec
ŠPAČEK Ivan 2.10.69 25 (1) - - Austria Oslavany
ŠPAČEK Josef 8. 7.89 74 (5) 8 14 UFA Hradec Králové
ŠPAČEK Radim 19. 1.76 122 (6) 117 47 Kunčice, IFT C. B, Frenštát
ŠPAČEK Vladimír 26. 2.64 45 (4) 22 - Dino Brno
ŠPERER Josef 3. 3.78 32 (3) 12 9 Legie a GS Příbram
ŠPERKA Tomáš 7. 8.99 22 (2) 18 18 Helas Brno B
ŠPERKA Tomáš 16. 2.69 5 (1) 1 - Královo Pole Brno
ŠPETA Martin 7. 3.84 52 (4) 34 14 RSC Čechie Slaný
ŠPICAR Patrik 28. 9.90 55 (6) 54 38 Baník Chomutov
ŠPICL Martin . 9.79 1 (1) - - ASM Dolní Loučky
ŠPICL Michal 21. 9.99 9 (2) 2 - Interobal Plzeň B
ŠPIČKA Vojtěch 7. 4.86 9 (2) 5 3 Gamaspol Jeseník
ŠPIČKA Zbyněk 27.11.00 8 (1) 5 5 Helas Brno B
ŠPIEGEL Filip 6.10.77 15 (2) 7 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠPÍNA Marcel 15. 2.95 64 (5) 38 27 Dalmach Turnov
ŠPÍNA Martin 3. 3.92 23 (3) 12 7 Dalmach Turnov
ŠPINAR Jan 11. 4.97 51 (3) - 1 Nejzbach Vysoké Mýto
ŠPINGL Jiří 17. 9.61 6 (1) - - TORF-ESTE Pardubice
ŠPIROCH Jiří 8. 7.64 19 (1) - - Neuk Háječek Prachatice
ŠPITÁLNÍK Jiří 28. 7.78 1 (1) 2 - SKP Kolín
ŠPLÍCHAL Štěpán 13. 8.88 12 (1) - 1 Ludis Třebenice
ŠPOK Karel 7.12.83 11 (1) 5 4 Tatran Jakubčovice
ŠRAIN Jan 17. 1.97 1 (1) - - ISŠ Příbram
ŠRÁMEK Dominik . 9.02 13 (1) 11 5 Absolut ČD
ŠRÁMEK Karel 18. 2.76 14 (3) - - Amor Vyškov
ŠRÁMEK Milan 20. 5.74 7 (2) - - Elfetex Plzeň
ŠRÉDL Zdeněk 17. 8.70 23 (2) - - Rusaco Litvínov
ŠRITR Jan 2. 1.79 7 (2) - 1 Dalmach Turnov
ŠROBA Tomáš 23.12.85 16 (1) 14 5 Ebárna Boys Kladno
ŠROM Jakub 28. 9.83 1 (1) - - Ferram Opava
ŠTABRŇÁK Roman . 9.64 3 (1) - - Čechie Slaný
ŠTAJNER Jiří 27. 5.76 9 (4) 8 7 Zlej se(n), Démoni ČL, Andy LB
ŠTANGLICA Šimon 11. 4.00 21 (2) 15 5 Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTĚDRONSKÝ Martin 18. 9.92 16 (1) 2 1 Sokol Dobřichovice
ŠTEFAN Jiří . 6.61 3 (1) - - Dalmach Turnov
ŠTEFAN Pavel 29. 7.83 2 (1) 2 - FT Františkovy Lázně
ŠTEFEČEK Ondřej 11. 5.81 8 (2) 7 5 Selp Praha
ŠTEFEK Roman 16. 1.85 9 (1) 4 4 SKP Likop Třinec
ŠTEFFAN Jiří 29. 1.91 64 (8) 17 13 Dalmach Turnov
ŠTEFL Lubomír . 1.88 8 (2) 2 - Nasan Okruh NL
ŠTEFL Michal 24. 2.76 75 (6) 31 19 Arsenal Hlin., Era-pack, Geodet
ŠTEFL Pavel 29. 9.79 112 (8) 86 41 Arsenal, Erapack, Rváč, Dekora
ŠTEIER Stanislav 5.12.90 42 (2) 35 25 TEX-COLOR Písek
ŠTEIF Jaroslav 11. 6.62 56 (3) - - Květnice Tišnov
ŠTEINER David 14. 8.99 19 (3) - 2 Malibu MB, Ol.Mělník A+B
ŠTEINER Pavel 11. 4.80 2 (2) 1 - SK Krmelín
ŠTENGEL František . 7.04 19 (1) 12 6 Tiradores Ústí n/L
ŠTENGEL Zdeněk . 7.04 20 (1) 8 4 Tiradores Ústí n/L
ŠTĚPÁN Petr 11. 3.69 1 (1) - - Selp Praha
ŠTĚPÁN Radek 1.11.77 14 (2) 3 - Draci Karlovy Vary
ŠTĚPÁN Václav 15. 7.75 16 (2) 6 - TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁNEK Jiří 10. 6.85 19 (2) 4 - UFA Hradec Králové
ŠTĚPÁNEK Karel 21. 4.77 10 (1) 6 4 Materia Sokolov
ŠTĚPÁNEK Michal . 5.05 1 (1) - - Helas Brno B
ŠTĚPÁNEK Petr 16. 9.73 9 (1) 2 - Fauna Brno
ŠTĚPÁNEK Roman 2. 8.80 54 (8) 25 13 UFA HK, Nejzbach VM B, AC HK
ŠTĚPÁNEK Tomáš 28.11.91 2 (2) - - Herd Hradiště
ŠTĚPÁNEK Zdeněk 25. 5.74 1 (1) - - Selp Praha
ŠTĚPANÍK Ondřej 29. 6.82 2 (1) - - Ajax Novesta Zlín
ŠTĚRBA Petr 23. 4.65 19 (1) 6 - GKS MOND Třinec
ŠTĚRBA Vojtěch . . 15 (1) 3 2 Čechie Slaný
ŠTĚTINA Marek 26. 5.77 10 (1) 4 - Lazor Vyškov
ŠTĚTKA Petr 14. 7.74 28 (2) 13 - MIKO Žďár nad Sázavou
ŠTÍPEK Stanislav 17.12.72 66 (4) 97 29 Draci a Aston Villa K.Vary
ŠTÍTKOVEC Jan 21.10.90 27 (5) 1 3 Betis Kadaň
ŠTOL Daniel . 3.97 1 (1) - - Baník Chomutov
ŠTOLBA Martin 1.11.90 6 (1) 1 - Olympik Mělník B
ŠTOLBA Michael 26. 2.77 32 (5) 3 - Elfetex Plzeň
ŠTOLBA Robin 20.12.93 62 (5) 74 27 Amor-Lazor Vyškov, Volfířov
ŠTORC Aleš 2. 3.75 1 (1) - - SK Kladno
ŠTORC Lukáš 31.10.89 7 (1) 1 1 Radobýl Litoměřice
ŠTORC Tomáš 16. 2.92 7 (1) 3 3 Combix Ústí n/L
ŠTOREK Ladislav 22.11.70 40 (3) 63 - Dekora a Arsenal Hlinsko
ŠTORK Rostislav 5.10.74 72 (6) 75 5 Templář Ivančice
ŠTOURAČ Radek 11. 6.67 24 (1) 29 - Královo Pole Brno
ŠTRAJT Michal 22. 1.90 18 (3) 29 19 Interobal Plzeň B+A
ŠTRÉBL Tomáš 6. 5.71 98 (6) 64 1 Car system a Bohemia Cheb
ŠTRUBL Jiří 19.10.72 2 (1) 2 - Královo Pole Brno
ŠTRUNC Miroslav 26. 2.70 3 (1) - - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ŠTRUNZ Miroslav 10. 9.73 5 (1) - - AC Rose Kadaň
ŠTUMPFAL Lukáš 4. 6.93 4 (1) 2 2 TEX-COLOR Písek
ŠTURC David .10.86 11 (1) - - Slávia Havířov
ŠTURM Dušan 26. 8.72 20 (2) 20 - Bohemia a SFK Cheb
ŠTURMA David 11.10.90 9 (1) - - Selp Vysočany
ŠTURMA Čestmír 7.11.73 23 (2) 16 - Vojenské Lesy Praha
ŠTURMA Jaroslav 2. 1.74 4 (2) - - Vojenské Lesy Praha
ŠTURMA Petr .10.91 12 (1) 6 5 Bulldogs Hodonín
ŠTURMA Zdeněk 9. 7.87 9 (1) 8 10 Bulldogs Hodonín
ŠTVERÁK Tomáš 28. 3.90 38 (4) 41 47 Interobal Plzeň B+A
ŠTVERKA David 15. 8.81 3 (1) - 2 Mikeska Ostrava
ŠŤASTNÝ Jiří 23. 3.68 162 (7) 60 - TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Michal 5. 2.97 14 (1) 2 2 Bohemians futsal
ŠŤASTNÝ Michal 15. 9.82 78 (5) 24 18 SK Líšeň Brno, SB Chrlice
ŠŤASTNÝ Milan 13.10.64 76 (6) 29 - TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Pavel .10.68 18 (2) - - Gamaspol Jeseník
ŠŤASTNÝ Petr 1. 8.73 10 (2) - - Elfetex Plzeň
ŠŤASTNÝ Tomáš 9. 9.66 51 (4) 51 - Kormidlo Brno
ŠŤASTNÝ Tomáš 31. 5.83 17 (1) 2 - VVM-IPSO Bílovec
ŠŤASTNÝ Václav 6.10.78 40 (4) 4 1 Atlantic Rakovník
ŠŤOVÍČEK Jáchym 27.10.03 3 (1) - 1 FTZS Liberec B
ŠUBA Martin 8. 8.73 13 (1) 14 - Slza Znojmo
ŠUBA Pavel 15. 2.68 3 (2) - - Olympik Mělník
ŠUBA Pavel 28. 7.95 56 (5) 17 9 Olympik Mělník B+A
ŠUBA Petr 30.11.74 19 (1) 30 - Slza Znojmo
ŠUBRT Pavel .. 2 (1) 2 - Geodetické sdružení Příbram
ŠUK Martin .11.88 27 (2) 1 1 Delta-Real Šumperk
ŠŮLA Ladislav 27. 4.70 35 (4) - - Elfetex Plzeň
ŠULÁK Daniel 24. 7.80 5 (1) 3 - Krasno Valašské Meziříčí
ŠULC Dominik 11.10.93 17 (2) 10 9 Dalmach Turnov
ŠULC Jan 2. 6.98 13 (2) 10 5 Pampuch Liberec
ŠULC Roman 20. 3.79 51 (4) 27 18 Gillotina Choceň
ŠUMA Jiří . . 1 (1) - - F.A.Zole Česká Lípa
ŠUMNÍK Marek 7. 7.87 1 (1) - - VŠB Ostrava
ŠUP Dominik 28. 1.97 14 (2) 19 11 Olympik Mělník
ŠURANSKÝ Vladimír 13. 2.65 46 (6) 28 1 Adamíček ČK, K-Sport J. Hradec
ŠURANYI Radim 27. 6.77 6 (1) 4 - SME Ostrava
ŠURÁŇ Jiří 7. 7.87 4 (1) 1 - Jerevan Slavičín
ŠUSTA Petr 6.10.64 9 (2) 10 - Pohoda Praha
ŠUSTEK Michal 28.10.83 1 (1) - - Ferram Opava
ŠUSTR Dominik 16. 8.96 3 (1) 6 7 Olympik Mělník B
ŠUSTR Pavel 13.10.74 50 (8) 81 7 Agromeli Brno
ŠUSTR Roman 11. 5.78 11 (1) 10 - Nadoraz a Geodet Rváčov
ŠUVADA Pavel 16. 8.82 28 (4) 9 4 Tango Brno A+B
ŠVÁB Marek 29. 6.92 14 (2) 3 4 Morgan Commando Teplice
ŠVÁB Petr 8. 2.83 12 (1) 9 8 FC '83 Příbram
ŠVÁB Svatopluk 16. 6.73 23 (3) - - Čechie Slaný
ŠVÁBENSKÝ Adam . 3.98 3 (2) 2 - Morgan Commando Teplice
ŠVÁBIK Jan 5.12.91 15 (3) 4 3 Roub, VŠB + Mikeska Ostrava
ŠVADLENA Jiří 7. 4.52 2 (1) - - Lucky Penguins Praha
ŠVACH Petr 21. 9.81 25 (2) 19 17 Jerevan Slavičín
ŠVACH Tomáš 29. 8.84 33 (2) 1 7 Jerevan Slavičín
ŠVÁCHA Jan 13. 5.76 72 (6) 92 - KLC Klobuky, RSC Čechie Slaný
ŠVAJDA Petr . . 7 (1) - 1 Jerevan Slavičín
ŠVAMBERA Jan 2. 5.92 18 (1) 12 9 SK Kladno
ŠVANCARA Petr 5.11.77 15 (1) 16 17 Bazooka Uherské Hradiště
ŠVANDA Pavel . 2.92 7 (1) - - Tiradores Ústí n/L
ŠVARC Jan . . 7 (1) - - Legie Příbram
ŠVASTA Lukáš .12.83 44 (4) 2 2 F.A.Zole Česká Lípa
ŠVÁSTA Ondřej 23. 4.83 77 (6) 81 25 Čechie Slaný
ŠVEC Martin 30. 6.90 45 (3) 32 36 Démoni Česká Lípa
ŠVEC Matěj 11. 7.99 16 (2) 6 7 Absolut Černý Dub
ŠVEC Pavel 29. 5.81 30 (3) 13 5 Indoss Plzeň
ŠVEC Petr 31. 3.83 5 (1) 3 2 K-Pedros Tábor
ŠVEC Rostislav 20.10.81 9 (1) 2 2 Baník Ostrava
ŠVEJNOHA Martin 25.11.77 6 (3) 4 - Elfetex Plzeň
ŠVESTKA Jiří 15. 4.89 10 (1) 2 4 FC United Kadaň
ŠVIHÁLEK Martin 14.10.86 27 (2) 10 7 Helas Brno
ŠVIDRNOCH Luboš 16. 7.79 39 (2) - - VŠB Ostrava
ŠVORC Lukáš 21. 1.88 7 (1) 1 - Alfa Liberec
ŠVRČEK Filip 14. 9.79 5 (1) 3 - Delta-Real Šumperk
TÁBORSKÝ Petr 16. 2.90 31 (2) 21 15 Helas B Brno
TÁBORSKÝ Zdeněk 15. 9.64 3 (1) - - Kalábek Brno
TACHTADŽIS Nikos 19.12.95 15 (2) 7 5 Amor Vyškov, Tango B Brno
TAJČ Tomáš 23. 7.99 5 (1) 3 2 Olympik Mělník B
TAJOVSKÝ Tadeáš . 7.99 4 (1) 1 1 Pramen Havlíčkův Brod
TALÁCKO Jan 29. 5.87 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
TANČOUZ Pavel 3. 2.82 1 (1) - - Elfetex Plzeň
TAPŠÍK Marek 27. 6.74 23 (3) 10 - Harnach Brno
TAUSSIG Lukáš 3. 8.78 4 (1) 1 - Dalmach Turnov
TAUŠ Dominik 17. 2.84 10 (2) 4 - RSC Čechie Slaný
TAUŠ Marek 15. 7.78 69 (5) 46 9 Čechie Slaný
TAVARES DOS SAN. Viktor 19. 1.98 19 (2) 21 15 Boca juniors Krupka
TAVERNA Rodrigo 22. 3.83 24 (2) 6 18 Boca juniors Krupka
TECHL Václav 14.10.71 2 (1) 4 - CF Damned Praha
TEICHMANN Adam 23.12.99 8 (3) 1 1 Žabinští Vlci, Ferram
TEJKL Jakub 29. 1.90 20 (3) 5 4 Delta Real Šumperk
TEOFIL Lukáš 13.10.94 30 (3) 10 5 Likop Třinec, USK a VŠB Ostrava
TEPLAN Jaroslav 9.10.85 8 (1) 2 - Pramen Havlíčkův Brod
TEPLAN Tomáš 21. 2.87 7 (2) 2 4 Pramen Havlíčkův Brod
TERINGL Marek 24. 9.79 7 (1) - - TJ Borek
TESÁČEK Tadeáš 18. 1.05 27 (3) 1 1 Amor Kloboučky Vyškov
TESAŘ David 29.12.78 49 (3) 33 - Michálek, TORF-ESTE Pardubice
TESAŘ Jiří 10. 4.77 26 (2) 12 7 TORF FAZ Pardubice
TESAŘ Martin 15. 3.82 26 (2) 5 3 TORF FAZ Pardubice
TESAŘ Tomáš 23. 4.91 19 (1) 8 5 FC Brandýsek
TĚTEK Jakub . . 7 (2) 3 2 Interobal Plzeň B
TETOUR David 18. 9.91 83 (7) 3 6 SK Kladno
TEUBNER Filip 16. 4.95 1 (1) - - Pampuch Liberec
TEZNER Jan 5. 5.82 40 (5) 15 1 Delta-Real a 1.FC Šumperk
TEZNER Jiří 23.12.79 112 (9) 83 22 Delta + 1.FC Šumperk, Zábřeh
THOMAS Cristiano . 2.87 2 (1) 1 1 Boca júniors Krupka
TICHÁČEK Jiří 7. 6.73 9 (2) - - Materia Sokolov
TICHÁNEK Jakub 5. 8.96 9 (1) - - Barracuda Jakubčovice
TICHOTA Karel 19. 1.75 9 (1) 25 15 Draci Karlovy Vary
TICHÝ Daniel . 5.97 5 (1) - - Interobal Plzeň B
TICHÝ František 21. 8.72 78 (5) 14 - Era-pack Chrudim, Geodet Rváčov
TICHÝ Jakub 22. 1.90 33 (4) - - Wizards, SK Kladno, FK MB
TICHÝ Jan 27.10.77 5 (1) - - AFC Celtic Kladno
TICHÝ Jan 17. 1.79 16 (1) 3 5 Combix Ústí n/L
TICHÝ Libor 9.12.82 35 (3) 24 9 Kalábek a Nasan Okruh Brno
TICHÝ Michal 3. 9.75 36 (3) 26 - VŠB Ostrava
TICHÝ Michal 15. 9.76 51 (2) 22 - Arsenal Hlinsko
TICHÝ Ondřej 12. 4.77 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
TICHÝ Ondřej 1.10.93 11 (4) 5 1 Boca Chotěboř
TICHÝ Pavel 17. 2.83 119 (9) 53 50 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
TICHÝ Petr 19.11.71 24 (2) 7 - HI-TEC Bílovec
TICHÝ Petr 22. 5.73 20 (2) 15 17 Olympik Mělník
TICHÝ Petr 23. 1.78 4 (1) 2 - AC Rose Kadaň
TICHÝ Petr 25. 6.91 49 (9) 52 33 Rapid ÚL, Gardenline a Radobýl
TICHÝ Slavoj 22.12.68 8 (2) 2 5 Olympik Mělník
TICHÝ Slavoj 31.10.92 9 (2) - 2 Olympik Mělník A+B
TICHÝ Zdeněk . . 7 (1) 5 4 Arsenal Benešov
TILINGER Filip 11.11.04 11 (1) 4 1 Bohemians futsal
TILKERIDIS Nikolas 11. 2.98 21 (2) 11 10 SKUP Olomouc
TILL Jakub .12.92 142 (11) - 8 Gamaspol Jeseník
TILL Lukáš 19. 5.83 17 (2) - 3 Nejzbach Vysoké Mýto B
TIMP Jakub 21. 5.85 13 (1) 2 2 Slávia Havířov
TIMP Tomáš 15. 5.92 18 (3) 10 10 Baník Ostrava, Slávia Havířov
TINKA Tomáš 14.12.95 16 (1) 11 6 USK Ostrava
TIPOAS Nikola 6. 4.79 17 (4) 9 - Sport bar Chrlice
TITZL Michal 28. 8.83 2 (1) - - Delta-Real Šumperk
TÍŽEK Lukáš 25. 2.00 19 (1) 2 2 VŠB Ostrava
TÍŽEK Pavel 9. 8.69 35 (2) 8 - HI-TEC Bílovec
TKÁČ Dušan 26.10.79 11 (2) 11 - Geodetické sdružení Příbram
TKÁČ Jaroslav 15. 2.77 11 (2) 6 - Geodetické sdružení Příbram
TLAČBABA Jaromír 24. 9.62 39 (2) 23 - Austria Osl, Templář Ivančice
TLUSTOŠ Daniel 22. 6.69 19 (2) - - TORF-ESTE Pardubice
TLUSTÝ Lukáš 9. 6.84 4 (1) 2 1 Ebárna Boys Kladno
TOBIÁŠEK Pavel 6.12.80 4 (1) - - AC Hradec Králové
TOČÍK Daniel 7. 9.95 41 (3) 21 35 FK Volfířov
TOKÁR David . . 1 (1) - - FTZS Liberec B
TOKAR Ivan .10.72 9 (1) 3 2 UFA Hradec Králové
TOMAJ Ludvig 15.10.76 3 (1) 2 - Tosta Petrov
TOMAN Alexandr 11. 9.66 3 (1) - - FC ´83 Příbram
TOMAN Filip 19. 9.88 9 (2) 3 5 Zlej se(n) Liberec
TOMAN Martin 24. 9.91 14 (1) 17 5 FK Volfířov
TOMAN Matěj .11.89 9 (1) 3 - FC Brandýsek
TOMAN Radek 25. 8.72 17 (1) 24 - Lazio Brno
TOMAN Zdeněk 2. 5.82 2 (1) - - KLC Klobuky
TOMÁNEK Martin 10. 3.77 3 (1) 3 - Geodet Rváčov
TOMAS Ondřej 4.10.76 2 (1) - - Ebárna Boys Kladno
TOMASZEWSKÝ David 16. 1.85 4 (1) - - Morcan ŽV Brno
TOMÁŠ Martin 3.12.69 3 (1) 1 - Combix Ústí nad Labem
TOMÁŠEK Adam .12.81 10 (1) - 3 UFA Hradec Králové
TOMÁŠEK Filip 2.12.95 49 (4) 30 18 VŠB Ostrava
TOMÁŠEK Jiří 31. 7.81 9 (1) 3 9 AFC Celtic Kladno
TOMÁŠEK Karel 21.11.88 16 (1) 11 7 Gardenline Litoměřice
TOMÁŠEK Libor 17. 2.71 1 (1) 1 1 Olympik Mělník
TOMÁŠEK Radek 27.11.79 7 (3) - - Alfa Liberec
TOMAŠTÍK Miroslav 5.10.00 19 (2) 5 2 Amor Klob. Vyškov, VŠSK UTB Zlín
TOMČÍK Svatopluk .10.87 3 (1) - - Ferram Opava
TOMEČEK Marek 13.11.87 21 (2) 5 6 K-Pedros Tábor
TOMEK Jiří 27. 2.89 112 (7) 47 36 Wizards Praha
TOMEK Patrik 11.12.83 13 (1) 8 1 SK Krmelín
TOMEK Petr 15.12.72 24 (2) 11 - 1.FC Šumperk
TOMEŠ Miroslav 15. 6.78 49 (3) 2 3 Slavia Liberec
TOMEŠ Pavel 13. 2.75 6 (3) - - Čechie Slaný
TOMEŠ Petr 4. 8.83 5 (1) - 4 UFA Hradec Králové
TOMIČ Alexandr 2. 2.87 7 (1) 3 1 TORF FAZ Pardubice
TOMÍČEK Denis 1.11.95 2 (1) - - Delta-Real Šumperk
TOMÍČEK Kamil 2. 9.92 1 (1) - - VŠB Ostrava
TOMOV Antim .12.05 3 (1) - - Wizards Praha
TONCAR Petr 25. 5.79 6 (1) 1 - Los Pedros Tábor
TONCR Michal 22. 8.87 17 (1) 2 6 Egretta Bílovice
TONDRA Michal 18. 2.76 64 (4) 83 12 Sokol Přívoz Ostrava
TOPIARZ Jiří 1. 2.81 54 (3) 34 18 Likop Třinec
TOPIČ Karel 7.12.55 5 (2) 2 - Ajax Novesta Zlín A + B
TOPOLSKÝ Pavel 15. 8.73 19 (2) 11 - ESTE Pardubice
TOPOR Lukáš 12. 9.96 35 (4) 12 3 Atraps Brno
TORÁČ Daniel 20. 5.88 17 (4) 2 3 Likop Třinec
TORDA Dominik . 4.95 32 (2) 29 10 VŠSK Zlín
TOŠOVSKÝ Filip . . 3 (1) 4 3 Baník Chomutov
TOŠOVSKÝ Jakub 10. 3.88 14 (2) 8 6 Legie Příbram, Indoss Plzeň
TOŠOVSKÝ Martin 4. 1.70 112 (6) 29 8 Gillotina Choceň
TOŠOVSKÝ Matěj 1.10.86 68 (4) 3 5 UFA Hradec Králové
TOTZAUER Miloš 12.10.67 16 (1) 3 - CFC Letňany Praha
TOUPAL Pavel 4. 2.78 6 (1) - - SK Krmelín
TOUŠ Ondřej 22. 5.86 11 (1) 2 2 Jerigo Plzeň
TOVÁRNICKÝ Daniel 25. 3.75 21 (2) 3 - Elfetex Plzeň
TRAIBI Aziz 10. 2.73 4 (1) 1 - Alfa Liberec
TRAPL Marcel 19. 7.72 24 (1) 2 - Adamíček Český Krumlov
TRÁVNÍČEK Tomáš . 4.06 9 (1) 1 - Bohemians futsal
TRÁVNÍČEK Michal . . 1 (1) - - Bossard Brno
TRÁVNÍČEK Milan 23.11.91 1 (1) - - FK Volfířov
TRÁVNÍČEK Petr 13. 6.77 2 (1) - - Bulldogs Hodonín
TRBUŠEK Radim 29. 1.00 5 (2) - - Žabinští Vlci Brno
TRČKA Miroslav 24.11.88 24 (2) 10 2 Nasan Okruh NL Brno
TREBICHALSKÝ Pavel 13.10.65 4 (1) 1 - Čepo Poruba
TREBICHALSKÝ Petr 21. 7.70 22 (1) - - Čepo Poruba
TREGLER Jaroslav 1.12.95 3 (1) 5 3 ISŠ Příbram
TREJBAL Antonín . . 1 (1) - - Morgan Commando Teplice
TREML Lukáš 25. 8.99 4 (2) 1 1 Spartak Perštejn, Baník Chomutov
TREPKA Libor 19. 7.70 74 (4) 51 - Adamíček Český Krumlov
TREŠL Filip 27.10.80 78 (7) - - Slavia Liberec, Atlantic Rak.
TREXLER Evžen 10. 4.68 4 (1) - - Konflikt Praha
TRHLÍN Tomáš . 5.04 11 (1) 1 - FTZS Liberec B
TRITA Tomáš 9.10.88 2 (1) 1 1 Alfa Liberec
TRLLO Zbyněk 4. 1.86 20 (2) 1 1 Jerevan Slavičín
TRNĚNÝ Zdeněk 24.11.55 10 (1) - 2 K-Sport Jindřichův Hradec
TRNKA Jaroslav 27. 5.95 3 (1) 1 1 SK Kladno
TRNKA Lukáš 1. 3.85 43 (3) 12 13 Gardenline Litoměřice
TRNKA Martin . 8.90 31 (3) 15 4 Jerigo Plzeň
TRNKA Zdeněk 19. 4.95 7 (2) 2 - Olympik Mělník
TROJÁČEK Michal 20. 7.87 31 (2) 13 7 Egretta Bílovice
TROJÁK Jaroslav 7. 5.67 6 (3) - 1 FC Mnichovo Hradiště
TROJAN Aleš 25. 1.68 182 (9) 70 1 Ebárna Boys Kladno
TROJAN Martin 28. 5.78 2 (1) 1 - Čechie ZM Praha
TROJAN Roman 20. 8.68 22 (2) 26 - Mikeska Ostrava A + B
TROJOVSKÝ Martin 21. 2.98 22 (4) 4 3 Jerigo Plzeň
TRUBIČKA Jaroslav 8. 3.93 16 (4) 3 6 Olympik Mělník B+A, Ludis Třebenice
TRUHELKA Jan 31. 3.80 17 (6) 11 2 Arsenal Benešov
TRUKSA Filip 3. 7.98 60 (5) 7 9 Malibu Mladá Boleslav
TRUPL Tomáš 1. 9.86 11 (1) 10 4 Medvědi Malé Hoštice
TRUŠINA Martin 27. 2.74 9 (1) - - Ferram Opava
TRUTNOVSKÝ Jiří 19.12.79 41 (4) 40 32 Olympik Mělník A+B
TRUTNOVSKÝ Vít 14. 5.87 1 (1) - - UFA Hradec Králové
TŘÍSKA Jakub 19. 4.83 8 (1) - - Jerigo Plzeň
TŘÍSKA Miloš 25. 9.72 90 (6) 20 9 Indoss Plzeň
TUČEK Václav 24. 2.75 76 (7) 35 3 Indoss Plzeň
TUHÁČEK Karel 18. 7.74 20 (1) - - Helas Brno
TUHÝ Jan . . 1 (1) - 2 Boca Chotěboř
TUHÝ Martin 3.10.71 11 (1) 2 - AC Rose Kadaň
TULAJER Milan .. 1 (1) - - Delta-Real Šumperk
TULEJ Pavel 16. 3.72 19 (2) 3 - Ajax Cheb
TŮMA Dominik . . 8 (1) 13 5 Absolut Černý Dub
TŮMA František 29.12.93 5 (3) - 1 Boca Chotěboř
TŮMA Jakub . . 40 (2) 17 14 Ferram Opava
TŮMA Jan 3. 4.74 23 (2) 17 - ESTE Pardubice
TŮMA Jiří 25. 9.74 21 (3) 14 - AC Hradec Králové
TUMA Lukáš 19. 9.82 1 (1) - - TS Bakov n/J
TŮMA Martin 8.12.67 9 (1) 1 - Sampdoria Ústí nad Labem
TŮMA Martin 25. 8.77 138 (10) 158 54 Agromeli a Kormidlo Brno
TŮMA Miroslav 16. 3.66 50 (4) 10 - Ferram Opava
TŮMA Tomáš 2.11.78 18 (2) 5 5 Pramen Havlíčkův Brod
TUNÁK Maroš 21. 2.78 66 (6) 18 14 Slavia Liberec
TUPÝ Pavel 25. 6.73 18 (2) - - Platan Písek
TURČÍK Milan 19. 2.79 55 (3) 21 3 SK Krmelín
TURČÍK Petr 19. 2.79 20 (2) 3 - SK Krmelín
TUREČEK Michal 7. 2.77 26 (3) 14 - Ajax Novesta Zlín A + B
TUREK Jiří 18. 9.79 19 (2) 10 - AC Rose Kadaň
TUREK Tomáš 1. 6.75 70 (4) 46 43 Klokani Vršovice Praha
TUREK Vratislav 1. 5.56 1 (1) 2 - K-sport Jindřichův Hradec
TUROŇ Roman 13. 2.74 1 (1) - - Rohožník Praha
TUROŇ Rostislav 21. 7.83 1 (1) - - Betas Třinec
TUTKO Josef 9.12.70 8 (1) 2 - Lazor Vyškov
TVAROH Pavel 14. 4.85 79 (6) 1 7 Malibu MB, TS Bakov n/J
TVRDEK Vladimír 11. 6.62 9 (1) - - Bohemia České Budějovice
TVRDÍK Pavel 25. 7.72 10 (1) 6 - Combix Ústí nad Labem
TVRDÝ Vojtěch 28. 8.94 30 (4) 5 - Dalmach Turnov
TÝBL Vladimír . 7.86 1 (1) - - Radobýl Litoměřice
TYBUREC Jan 8. 4.79 2 (1) - - Ebárna Boys Kladno
TYC Radek 30. 8.87 8 (1) 1 2 Nasan okruh Brno
TYKAL Tomáš 19. 8.00 49 (6) 31 24 Baník Chomutov
TYL Radek 11. 8.79 21 (2) - 3 Jerevan Slavičín
TYLČ Adam 7. 5.98 65 (5) - 4 Atraps Brno, ASM Dolní Loučky
TÝŘL Jan 13.11.78 11 (2) 2 - Lucky Penguins Praha
ŤOK Tomáš 2. 2.95 53 (4) 68 63 Tango Hodonín A+B
ŤUPA Miroslav 13.10.64 87 (4) 23 - Hekto Nové Město na Moravě
UHER Daniel 28. 3.97 16 (1) 5 3 VŠB Ostrava
UHER Miroslav 10. 8.94 1 (1) - - Malibu MB
UHEREK Jakub 27. 6.87 36 (2) 6 7 United Frýdek-Místek
UHEREK Miroslav 24. 7.74 3 (1) 2 - Vojenské Lesy Praha
UHLÍK Pavel 6. 2.57 5 (2) - - Ajax Cheb
UHLÍK Zdeněk 24. 2.61 66 (3) 120 - Aston Villa Karlovy Vary
UHLÍK Zdeněk 9. 2.84 16 (2) 4 - Aston Villa Karlovy Vary
UHLÍŘ Filip 8.12.79 8 (1) 2 1 Nejzbach Vysoké Mýto B
UCHAL Oleksandr . . 2 (1) - - Jerigo Plzeň
UCHYTIL Ladislav 1.10.62 3 (1) 1 - Dekora Hlinsko
UJFALUŠI Radim 8. 4.76 1 (1) - - Tosta Petrov
ULBRICH Jan 20. 1.78 65 (5) 20 10 Sport bar Chrlice
ULČ Lukáš 25. 3.86 36 (3) 23 17 Protec Plzeň
ÚLEHLA Tomáš 14. 1.65 18 (1) - - Ajax Novesta Zlín B
ULLÍK Martin 28.10.79 6 (2) 2 3 Terasy Praha
UNGER Jaroslav 13. 8.77 30 (4) 13 3 Nejzbach Vysoké Mýto B
UNZEITIG Pavel .. 4 (1) 2 - Vojenské Lesy Praha
UNZEITIG Tomáš 19. 9.78 27 (3) - - Delta-Real Šumperk
URBAN Filip 20. 8.95 4 (1) - - Delta-Real Šumperk
URBAN Jiří 16.12.79 47 (4) 42 2 Atlantic Rakovník
URBAN Libor . 4.88 29 (2) 10 11 Čechie Slaný
URBAN Petr 23.10.78 4 (2) 2 - Atlantic Rakovník
URBAN Radek 19.11.74 35 (4) 16 - Elfetex Plzeň
URBAN Viktor 27. 3.87 2 (1) - - KFV Roub Vítkovice
URBÁNEK Kamil 10. 7.74 9 (1) 3 - 1.FC Šumperk
URBÁNEK Michal 18. 7.69 57 (4) 45 - TORF-ESTE, Letňany, Čechie ZM Praha
URBÁNEK Petr 5. 8.98 60 (7) 14 9 Atraps Brno, ASM D.Loučky
URBÁNEK Tomáš 25. 1.81 1 (1) 1 - Bulldogs Hodonín
URBÁNSZKÝ Alexandr 11. 3.92 22 (2) 4 4 Boca Krupka, Combix Ústí n/L
URYCH Šimon 8. 4.94 105 (9) 40 34 Wizards Praha, TEX-COLOR Písek
UTRATIL Jan . . 2 (1) - - Goll Běloves
UZLÍK Václav 26. 9.73 67 (5) 52 - Elfetex Plzeň
VACEK David . . 13 (1) 11 7 Pramen Havlíčkův Brod
VACEK David 16.11.73 5 (1) - - Motáček Plzeň
VACEK Jan 18. 5.79 17 (1) 8 6 SKP Kolín
VACEK Jiří 13.11.80 73 (6) 72 34 Radobýl Litoměřice
VACEK Tomáš 13. 2.68 59 (4) 4 4 Protec Plzeň
VACEK Tomáš . . 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
VÁCLAV Radim . 4.79 11 (2) 5 8 Slavia Liberec
VÁCLAVÍČEK Karel .. 1 (1) - - Dino Brno
VÁCLAVÍČEK Rostislav 9. 1.72 23 (1) 14 - Dino Brno
VÁCLAVÍK Pavel 3. 4.66 8 (1) 2 - HI-TEC Bílovec
VÁCLAVÍK Rudolf 9. 5.76 3 (2) 1 - Sport bar Chrlice
VÁCLAVSKÝ Ladislav 24.12.90 33 (3) 13 14 Delta Real Šumperk
VACOVSKÝ Václav 25. 5.80 14 (1) - 2 Draci Karlovy Vary
VACULA Vojtěch 19. 6.82 81 (6) 30 39 Tango Brno A+B
VACULÍK Josef 20. 9.82 26 (3) 6 8 Bulldogs Hodonín
VACULÍN Viktor 25. 4.81 11 (1) 12 - Krasno Valašské Meziříčí
VÁGNER Alex 19. 1.90 4 (1) - 1 Nejzbach VM
VÁGNER Jakub 4. 8.89 23 (3) 9 8 Nejzbach VM, Pramen HB
VÁGNER Jiří 31.12.82 9 (2) 2 7 Alfa Liberec
VÁGNER Lukáš 21. 7.78 8 (1) - - Kalábek Brno
VÁGNER Tomáš .11.86 20 (2) - - Olympik Mělník, Radobýl Litoměřice
VÁCHA Zdeněk 20. 2.87 90 (6) 53 46 Wizards Praha
VACHNÍK Jiří 14. 8.64 1 (1) - - Draci Karlovy Vary
VACHO Libor 10. 6.82 5 (1) - - Goll Běloves
VAIGL Pavel 7.11.75 2 (1) - - Protec Plzeň
VAJČNER Michal 18. 2.82 9 (1) 3 - Tango Brno
VAJDA Radek 16. 3.76 12 (3) 2 5 K-Sport Jindřichův Hradec
VAJDLICH Jan 27.12.86 2 (1) - - Květnice Tišnov
VALA Dušan 28. 6.90 9 (1) 6 - Baník Ostrava
VALA Lukáš 3. 8.79 43 (1) - 3 Tango Brno
VÁLA Miroslav 30.11.82 4 (1) - - Morgan Commando Teplice
VALA Mojmír 5.10.77 8 (1) - - SK Krmelín
VALA Pavel 4. 2.79 28 (7) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
VALA Radovan 17. 6.68 3 (1) - - Krasno Valašské Meziříčí
VÁLA Slavomír 18.11.93 11 (3) 8 3 Olympik Mělník B+A
VALA Vladan 6. 7.70 58 (7) 2 4 Morcan ŽV a Ceto Brno
VALACH Petr 20. 2.68 13 (1) - - Ajax Novesta Zlín B
VALACH Viktor 30. 7.61 1 (1) - - AFC Celtic Kladno
VALÁŠEK Vratislav 23. 4.93 3 (1) 1 - Gillotina Choceň
VALDMAN Pavel 20.11.87 46 (4) 11 8 Herd, Františkovy lázně
VÁLEK Jakub 14. 6.97 27 (4) 4 2 Baník Ostrava
VÁLEK Martin 5. 5.93 25 (2) 17 9 F.A.Zole Česká Lípa
VALENTA Miroslav 22.11.97 6 (1) 1 1 Legie Příbram
VALENTA Ondřej 20. 7.92 4 (3) 2 1 Wizards Praha
VALENTA Sebastian 25. 5.03 6 (1) 1 - Bohemians futsal Praha
VALENTA Zbyněk . 7.77 10 (1) - - Jerevan Slavičín
VALEŠ Jan 27. 4.86 45 (3) 7 11 TS Bakov n/J
VALÍK Petr 15. 7.71 76 (7) 2 6 Bílovice Tomson Chrlice Fauna
VALÍN Jiří 15. 5.65 5 (1) - 1 Olympik Mělník
VALTA Jakub 24. 9.97 4 (2) - 1 Betis Kadaň, Baník Chomutov
VALTA Michal 28.12.90 13 (1) 6 2 Legie Příbram
VALTA Ondřej 25. 6.94 1 (1) - - ISŠ Příbram
VALTA Petr . 2.89 15 (2) 8 7 Combix Ústí n/L
VALTER . . 1 (1) - - Betis Kadaň
VALTR Jaroslav 19.12.79 24 (3) 8 11 Kmochův odkaz a Selp Praha
VAMBERSKÝ Filip .11.97 10 (1) - - AC Hlinsko
VAN NECK Henck 7. 3.70 7 (3) 2 - Ajax Novesta Zlín A + B
VANC Karel 7.11.84 20 (2) 4 6 Alfa Liberec
VANČÁT Milan 20. 9.88 9 (3) - - Jerigo a Indoss Plzeň, Legie
VANČO Jan 25. 2.81 17 (2) 10 7 KFV Roub Vítkovice
VANČURA Jakub 3. 5.84 1 (1) - - SKP Kolín
VANĎURKA Marian 1.11.70 13 (2) 1 3 Bulldogs Hodonín
VANDA Filip 12. 9.92 80 (8) 25 31 Tango Hodonín A>+B, Dukla Hodonín
VANĚČEK David 25. 7.83 1 (1) 3 1 Indoss Plzeň
VANĚČEK Jakub . 4.05 1 (1) - - Helas B Brno
VANĚK . . 2 (1) 2 - Absolut Černý dub
VANĚK Jakub 4. 1.89 9 (1) 1 1 Ferram Opava
VANĚK Jan 14.10.76 1 (1) 4 - AC Rose Kadaň
VANĚK Jaroslav 28. 9.75 18 (1) 5 - Vojenské Lesy Praha
VANĚK Jiří 25.12.89 23 (2) 10 5 Slavia Liberec
VANĚK Jiří 12. 1.95 7 (1) - 1 Radobýl Litoměřice
VANĚK Matěj 3. 4.93 110 (9) 103 23 Malibu Mladá Boleslav
VANĚK Michal . . 2 (1) - - United Kadaň
VANĚK Richard . . 7 (1) - - Herd Hradiště
VANĚK Roman 21. 7.68 2 (1) - - Santa Fé Benešov
VANĚK Tomáš 11. 4.93 39 (4) 17 9 GMM Jablonec, Slavia Liberec
VANĚK Vlastimil 14. 4.84 4 (2) 2 - Wizards DDM Praha
VANTUCH Martin 2.10.74 1 (1) 3 - Ceto Brno
VANTUCH Prokop 5.11.82 23 (4) 8 2 Baník Ostrava
VÁŇA Petr 3.11.87 17 (1) 18 17 SKP Kolín
VÁŇA Tomáš 7.11.88 1 (1) - - Viktoria Žižkov B
VANÍČEK Vít . 1.93 8 (1) 4 2 Combix Ústí n/L
VARDAN Martin 21. 5.72 17 (1) 13 - Ajax Novesta Zlín B
VARGA David 1. 9.95 1 (1) - - Helas Brno B
VARHAN David 19. 3.94 3 (1) - 1 TEX-COLOR Písek
VARMUŽA Tomáš 16. 3.97 66 (6) 17 28 Tango A+B a Dukla Hodonín
VAŘEKA Vítězslav 3. 9.82 19 (2) - - 1.FC Šumperk
VASYLYK Daniel 25. 3.73 31 (2) 18 - Ajax Cheb
VAŠÁK Josef 25. 8.74 9 (1) 7 - Pramen Havlíčkův Brod
VAŠÁK Marek 11. 2.89 131 (10) 48 37 SK Kladno
VAŠÁK Michal 1. 6.74 72 (6) 76 26 Indoss Plzeň
VAŠEK Kryštof . 6.99 13 (1) 11 10 AC Hlinsko
VAŠEK David 24. 6.92 7 (3) 1 - KFV Roub Vítkovice
VAŠEK Michal 28. 5.75 11 (1) 8 - 1.FC Šumperk
VAŠEK Petr . . 11 (1) - 3 Ferram Opava
VAŠEK Radek 18. 7.70 105 (6) 77 22 Arsenal a Dekora Hlinsko
VAŠEK Radim 2. 3.72 2 (1) - - TJ Borek
VAŠÍČEK Aleš 17. 9.89 8 (1) 1 1 Bulldogs Hodonín
VAŠÍČEK Jiří 26. 5.76 17 (2) - - Helas Brno, SB Chrlice
VÁVRA Andreas . . 2 (1) - - Bohemians futsal
VÁVRA Lumír 27. 3.65 12 (1) 3 - IFT C. Ostrava/Megas Ostrava B
VÁVRA Michael 29. 6.91 5 (1) 2 - GMM Jablonec n/S
VÁVRA Michal . 7.95 19 (2) 17 9 Absolut ČD, Bohemians futsal
VÁVRA Miroslav 2.10.87 20 (4) 6 7 Dalmach Turnov
VÁVRA Zdeněk 5. 2.77 13 (2) 5 - Kodymka Praha
VAVRAČ Jan 2. 5.94 155 (10) 146 107 Gamaspol Jeseník
VAVREK Johan 10.12.93 19 (1) 7 5 Ludis Třebenice
VAVROŠ Daniel . 4.94 44 (3) 41 25 Barracuda Jakubčovice
VAVRUŠÁK Radim 16. 5.93 43 (4) 17 6 Jeseník, KFV Roub
VAVŘIČKA Pavel .10.90 1 (1) - - Jerigo Plzeň
VAVŘÍK Lukáš . 4.87 5 (1) - 3 Dukla Hodonín
VEBER Štěpán 15. 1.97 22 (3) 3 4 Dalmach Turnov
VEČEREK Martin 7. 4.87 8 (2) - 1 VŠB Ostrava
VEČEŘA Jakub 2. 8.91 55 (7) 37 17 Slávie Havířov, SK Kladno
VEČEŘA Miroslav 14. 8.83 5 (1) - - Delta-Real Šumperk
VEČEŘA Václav 16. 8.88 117 (7) - 14 ŽV, D.Loučky, Atraps, Helas, Agrom
VEDRAL Oldřich 26. 6.71 9 (1) - - Lazio Brno
VEIS Marek 26.10.75 2 (1) - - UFA Hradec Králové
VEJR Vítek 24. 5.98 2 (2) - - Malibu Mladá Boleslav
VEJR Tomáš 31. 5.95 1 (1) - - Bohemians futsal Praha
VELAN Jan 14.11.91 13 (1) - - Helas Brno
VELE Petr 15. 3.68 52 (2) 14 - TS Bakov nad Jizerou
VELEBA Martin 15. 5.73 19 (2) 4 - ESTE Pardubice
VELECHOVSKÝ Jakub 19. 6.02 62 (3) 4 4 Malibu Mladá Boleslav
VELEMAN Pavel 23. 4.74 13 (1) 11 - Car system Cheb
VELFL Tomáš 16. 5.80 16 (2) 13 - Geodetické sdružení Příbram
VELIČKA Bohdan 17.12.98 1 (1) 1 - VŠB Ostrava
VELINSKÝ Adam 12.11.02 8 (1) 7 5 Nejzbach Vysoké Mýto
VELINSKÝ David 21. 2.77 9 (2) 8 2 Nejzbach Vysoké Mýto B
VELINSKÝ Tomáš 26. 8.79 5 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto B
VELJKOVIČ Nenad 18. 8.83 20 (3) 15 21 Spartak Perštejn, Tango Brno B
VELKOBORSKÝ Jan 14. 7.75 3 (1) 4 - Draci Karlovy Vary
VENCÁLEK Jan . 7. 95/em> 2 (1) - - ?
VENCÁLEK Stanislav 21.12.68 6 (1) 2 - MIKO Žďár nad Sázavou
VENCL Aleš 3. 4.72 28 (2) 20 - Nemesis HK, TORF-ESTE Pardubice
VENCL Ondřej 6. 8.75 88 (7) 60 66 Agromeli, Tango A+B, Templář
VENDL . . 1 (1) - - Betis Kadaň
VENTA Václav 22.10.87 18 (1) 7 8 Legie Příbram
VEREŠČÍNSKÝ Petr 28.12.79 11 (2) 5 6 Motáček Plzeň
VERNEK Michal 25. 2.89 15 (1) 3 - Olympik Mělník B
VERNER Aleš 10. 6.91 75 (6) 15 20 Betis Kadaň
VERNER David 7. 3.95 55 (5) 13 7 SK Kladno, Arsenal Benešov
VERNER Miroslav 4. 8.67 2 (1) - - KLC Klobuky
VESELOVSKÝ Martin 27. 5.78 88 (5) 61 4 Car system Cheb
VESELOVSKÝ Matěj 15. 1.00 35 (4) 8 23 Bohemians futsal, Malibu MB
VESELOVSKÝ Tomáš 19.11.82 64 (5) 35 37 Tango Hodonín, Agromeli Brno
VESELÝ Antonín . . 1 (1) - - Morgan Commando Teplice
VESELÝ Filip 3. 2.93 32 (2) 19 2 VŠB Ostrava
VESELÝ Jakub . 1.94 5 (1) - 1 Slávia Havířov
VESELÝ Jiří 31. 3.80 138 (16) 106 20 SK Kladno, Čechie Slaný
VESELÝ Luděk 6. 4.74 14 (1) 20 - Sampdoria Ústí nad Labem
VESELÝ Martin 19. 7.83 2 (1) - - Los Pedros Tábor
VESELÝ Martin 30.10.87 15 (1) 3 6 Olympik Mělník B
VESELÝ Miloš 27. 5.79 27 (5) 13 13 K-Pedros Tábor
VESELÝ Pavel 16. 3.89 5 (2) - - Boca Chotěboř
VESELÝ Petr . . 1 (1) - - UFA Hradec Králové
VESELÝ Petr 25.11.66 25 (2) - - 3P Bosonohy Brno
VESELÝ Petr 6. 4.84 1 (1) - - Boca Chotěboř
VESELÝ Petr 18. 3.89 2 (1) - - FC ´83 Příbram
VESELÝ Radek 12. 4.80 3 (1) - - Pohoda Praha
VESELÝ Roman 16. 2.74 8 (1) 8 - Helas Brno
VESELÝ Václav 22. 2.66 9 (2) 3 - Ceto Brno
VESPALEC Miroslav 10.11.79 1 (1) - - Kormidlo Brno, Austria Oslavany
VĚTROVEC Dominik 1. 3.72 28 (1) 6 - Ajax Cheb
VĚTROVEC Josef 23. 5.68 32 (1) 3 - Ajax Cheb
VĚTROVEC Pavel 21. 9.84 6 (1) 2 1 Sokol Dobřichovice
VĚTROVEC Petr 8. 5.73 50 (2) 1 - Ajax Cheb
VĚTROVEC Zdeněk .12.97 4 (1) - - Jerigo Plzeň
VEVERKA Martin 29. 9.78 5 (1) 4 - Viktoria Žižkov B
VÉVODA Lubomír 7.11.86 11 (2) 1 2 Materia Sokolov
VICAN Jiří 30. 9.66 34 (2) - - Aston Villa Karlovy Vary
VICENEC Libor 2. 9.75 27 (5) 1 - Delta-Real Šumperk
VÍCH Jiří 28. 1.69 14 (2) 2 - Konflikt Praha, TORF-ESTE
VICH Milan 18. 2.61 91 (7) 12 - TORF-ESTE Pardubice
VIK Daniel 30. 3.02 10 (2) 10 4 FTZS Liberec B
VIK Petr 22.12.70 2 (1) - - Dino Brno
VIK Tadeáš 29.12.02 13 (1) - 1 Pampuch Liberec
VILČKO Radim 30.10.79 12 (2) 2 4 Kmochův odkaz Praha
VILÍM Miroslav 3. 8.71 2 (1) - - Platan Písek
VILÍMEK Filip 17.12.92 2 (1) 1 - Sistemo Volfířov
VILIŠ Radim 19. 3.68 26 (2) 9 - Ferram Opava
VIMR Jiří 19.11.81 68 (6) 50 2 Ebárna Boys Kladno
VINCENC Tomáš 22. 3.86 49 (3) 30 25 SK Kladno
VINTR Ondřej 1. 8.97 2 (1) 3 - Amor Kloboučky Vyškov
VINTRLÍK Jan 15.12.94 6 (1) 2 - Tango Hodonín
VIRT Adam 5. 8.98 27 (2) 9 16 Rapid Ústí n/L
VIRT Václav 27. 4.74 6 (1) 2 - Olympik Mělník
VÍŠEK Petr 4. 3.79 42 (4) 2 6 Radobýl Mělník A+B, L.Peng.
VIŠVÁDER Juraj 7.11.89 9 (2) 1 5 Tango Hodonín A+B
VITÁSEK Čestmír 17. 2.97 5 (1) - 1 Pramen Havlíčkův Brod
VITÁSEK Jan 30. 3.83 8 (1) 7 6 FC ´83 Příbram
VITÁSEK Martin 7. 7.69 2 (2) - - Kormidlo Brno
VITÁSEK Roman 9.12.96 64 (5) 2 8 Amor-Lazor Vyškov, UTB Zlín
VÍTEK Aleš 13. 7.66 9 (1) - - Slza Znojmo
VÍTEK Lukáš 21. 5.80 46 (3) 8 - SK Krmelín
VÍTEK Martin 26.11.75 20 (2) 13 - FAZ TORF + TORF-ESTE Pce
VÍTEK Pavel 21. 8.79 75 (9) 8 15 Dalmach Turnov
VÍTEK Roman 4. 2.82 30 (3) 8 8 Boca Chotěboř
VITOUŠ Josef 21. 6.93 4 (2) 1 - Jerigo Plzeň
VITOUŠ Ondřej 16. 3.90 143 (9) 86 85 Jerigo a Indoss Plzeň
VLADYKA Petr 9.11.74 5 (2) 5 - Nejzbach Vysoké Mýto A+B
VLADYKA Tomáš 9. 9.79 29 (2) 7 3 Rohožník Letňany PřF Praha
VLACH Aleš 10.12.82 157 (11) 77 42 Helas Tan AB Sl.Hav Chrl Korm
VLACH Lukáš . 3.97 41 (5) 60 11 Pampuch, Jablonec
VLACH Lukáš 18. 6.02 16 (1) 11 7 Baník Chomutov
VLACH Ondřej 22.11.86 6 (1) 3 1 Zlej se(n) Liberec
VLASÁK Zdeněk 4.12.79 11 (1) - - Botafogo Mladá Boleslav
VLČEK Jaroslav 31. 5.80 74 (5) 25 36 Slávia Havířov
VLČEK Lukáš 26. 2.94 9 (1) - - Komax Kunčice
VLČEK Michal . 8.70 1 (1) - - SKP Kolín
VLČEK Petr 9.11.75 3 (1) 4 - Helas Brno
VLČEK Radim 20. 5.81 74 (6) 44 31 Tango A+B Brno
VLK Petr 24. 3.01 2 (2) - - Malibu Mladá Boleslav
VNUK Tomáš 1.12.93 55 (3) 54 57 Indoss Plzeň
VOBECKÝ Lukáš 14. 8.85 73 (5) 1 6 Combix a 1.HFC Ústí n/L
VOBINUŠKA David 16.11.82 72 (5) - - K-Pedros Tábor
VOBORNÍK Jakub 14. 7.00 22 (3) 3 11 Boca Chotěboř
VOBOŘIL David 12. 2.91 23 (2) 3 3 Wizards Praha
VOBOŘIL Tomáš 13. 8.94 35 (3) 26 31 Rapid ÚL, Olympik Mělník B
VOCÍLKA Tomáš 24. 4.89 10 (1) 1 3 K-Pedros Tábor
VODÁČEK Jakub .10.92 2 (1) - 1 FK Volfířov
VODHÁNĚL Jan 25. 4.97 2 (2) - - Malibu Mladá Boleslav
VODIČKA Jaromír 29.10.69 44 (3) 28 - Bohemia České Budějovice
VODIČKA Ondřej 3. 3.93 17 (2) 1 5 Zlej se(n) Liberec
VODIČKA Zdeněk 28.10.72 110 (9) 139 25 Klokani, Era-pack, Geodet
VODRÁŽKA Oldřich 28. 1.69 148 (8) 27 2 Rohožník Letňany PřF Praha
VODRÁŽKA Tomáš 17. 6.84 43 (4) 61 2 Atlantic Rakovník, GS Příbram
VODRÁŽKA Tomáš 11. 1.90 63 (4) 31 24 F.A.Zole Česká Lípa
VODVÁRKA Jakub 23. 4.95 3 (1) - - Gillotina Choceň
VOGT Dominik 17. 5.93 55 (4) 2 13 FTZS B, Zlej se(n), Slavia TU Liberec
VOHRNA Marek 5. 6.90 32 (4) 9 9 Jerigo Plzeň
VOJÁČEK Michael . 9.95 8 (1) 2 1 Interobal Plzeň B
VOJTA Lubomír 12.10.74 107 (8) - 8 Čechie Sl., Letňany, Botafogo
VOJTA Petr 1.12.77 1 (1) - - Arsenal Benešov
VOJTEK Lukáš 30. 4.75 39 (2) 9 7 Kalábek Brno
VOJTEK Michal 15.12.87 55 (4) 38 15 Roub Vítkovice, Jistebník B
VOJTÍŠEK Marek 22. 4.02 14 (2) 8 6 Nejzbach Vysoké Mýto
VOJTÍŠEK Pavel 18. 5.78 21 (1) 7 - Královo Pole Brno
VOKÁL Josef . 3.89 6 (2) 1 - F.A.Zole Česká Lípa
VOKOUN Jiří 22. 8.75 59 (5) 44 26 Olympik Mělník B+A
VOKOUN Jiří 11.12.96 61 (4) 78 42 Olympik Mělník B+A
VOKOUN Martin 14. 5.99 44 (5) 6 5 SK Kladno
VOKULIČ Miroslav 9. 3.66 2 (1) 1 - Mikeska Ostrava
VOKULIČ Ondřej 11. 9.01 5 (1) - - Baník Ostrava
VOLÁK Marek 16. 4.75 12 (3) - - Betis Kadaň
VOLEJNÍČEK Martin 6. 9.69 39 (3) - - Nasan okruh Brno
VOLEMAN Jakub 19. 3.90 10 (1) 4 1 Olympik Mělník B
VOLESKÝ Zdeněk 12. 5.87 15 (1) 3 - TORF FAZ Pardubice
VOLF Jiří 18. 7.92 132 (10) 23 52 Malibu Mladá Boleslav
VOLF Libor 19.11.86 46 (3) 36 34 Gardenline, Čechie Slaný
VOLF Vladimír 19. 2.92 58 (5) 12 17 Olympik Mělník A a B
VOLF Zdeněk 7. 8.66 18 (1) 12 - Dekora Hlinsko
VOLMAN Roman 16. 7.91 10 (1) 1 6 AFC Celtic Kladno
VOLNÝ David 22.10.78 2 (1) 1 - Sokol Přívoz Ostrava
VOLNÝ Lumír 7. 8.77 23 (2) 12 - Mikeska Ostrava B
VOLNÝ Marek 4. 7.05 22 (2) 14 10 Baník Ostrava
VOLRÁB Libor 9. 1.80 51 (3) - - KLC Klobuky
VOMELA Dominik . . 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
VONDRA Martin 27.10.80 59 (5) 25 - Ebárna Boys Kladno
VONDRÁČEK Michal . 5.99 22 (1) 9 5 Tiradores Ústí n/L
VONDRÁČEK Denis 6. 2.98 2 (1) 5 1 Baník Chomutov
VONEŠ Radek 25.12.78 49 (5) 19 10 K-Pedros Tábor
VOŇKA Miroslav 7. 6.65 40 (3) 11 - Alfa Liberec
VOPAT Petr 17. 8.71 37 (2) 15 - Rusaco Litvínov
VOPRŠAL Matěj 6. 7.95 2 (1) 2 1 Pramen Havlíčkův Brod
VORÁČEK Jan 10. 5.88 3 (1) - - Balticflora Unt. Teplice
VORÁČEK Jakub 6. 8.89 27 (2) 7 5 FC United Kadaň
VORÁČEK Jaroslav 6. 2.78 97 (5) 67 - Elfetex Plzeň
VORÁČEK M. 6. 2.78 5 (1) 2 - Elfetex Plzeň
VORÁČEK Martin 21.12.92 1 (1) 3 - TEX-COLOR Písek
VORÁLEK Ivo 13. 4.81 43 (3) 31 8 Bulldogs Hodonín
VOSÁHLO Jan 19. 4.69 17 (2) 12 - CF Damned Praha
VOSMANSKÝ Pavel 12. 8.88 8 (3) - - Gardenline Litoměřice
VOSOL Marek 20. 3.93 14 (3) - - KFV Roub Vítkovice
VOSTÁREK Miroslav 3. 8.70 12 (1) 11 - Lucky Penguins Praha
VOSYKA Slavomír 4. 6.74 61 (3) 52 72 1.HFC Ústí n/L
VOŠAHLÍK Rudolf 21. 6.88 10 (1) 5 7 Combix Ústí n/L
VOŠKERUŠA Jan 7.10.65 8 (1) - - Austria Oslavany
VOŠMÍK Petr 20. 3.86 27 (3) - 1 Čechie Slaný, SK Kladno
VOTAVA Martin 11. 5.73 1 (1) 4 - 1.HFC Ústí nad Labem
VOTAVA Tomáš . . 60 (3) 6 6 Rapid Ústí nad Labem
VOTÍPKA Radek 23. 8.78 61 (4) 60 47 Protec Plzeň
VOTOUPAL Michal . 1.95 18 (2) 11 9 Pramen Havlíčkův Brod
VOTROUBEK Jan 2. 3.75 26 (3) 17 - AC Hradec Králové
VOTRUBA Michal 23. 4.75 2 (1) 1 - TJ Borek
VOTRUBA Miroslav 1. 3.78 10 (1) - - TJ Borek
VOTT Karel 30. 9.64 13 (3) - - Sparta Slaný
VOVES Petr 31. 5.00 11 (1) 3 2 Interobal Plzeň B
VOZKA Petr 6. 5.64 8 (1) - - Bohemia Cheb
VRABEC Jakub 26. 7.96 2 (1) - - Baník Ostrava
VRABEC Karel 17. 9.84 29 (5) 28 23 Zlej sen a Alfa Liberec
VRABEC Patrik 4. 3.77 6 (1) 5 - Čechie ZM Praha
VRABEC Pavel 24. 3.87 88 (5) 48 60 Alfa a Andy Liberec
VRÁNA Aleš 10. 9.74 314 (16) 100 67 Agromeli Brno
VRÁNA David 24. 8.84 60 (4) 17 21 Klokani Praha, Olympik Mělník
VRÁNA Jakub 3.10.95 1 (1) - - Malibu Mladá Boleslav
VRÁNEK Lukáš .11.96 1 (1) 1 - Helas B Brno
VRATIŠOVSKÝ Filip 4. 1.91 24 (2) 8 5 FAZ a TORF-ESTE Pardubice
VRBA Daniel 4. 3.85 10 (1) 6 2 1.HFC Ústí nad Labem
VRBA Jan .10.88 11 (6) 3 1 Baník Chomutov
VRBA Jiří 28. 8.73 75 (5) 39 - Ajax Novesta Zlín A + B
VRBA Josef 11. 1.84 2 (1) - - FC United Kadaň
VRBA Kamil 3. 4.63 19 (4) 4 - Medvědi M.Hoštice, Ferram
VRBA Lukáš 1. 7.86 16 (2) 18 4 Tango Hodonín B
VRBA Marek 28.11.91 35 (3) 1 1 Amor Kloboučky Vyškov
VRBKA David 10. 5.78 31 (3) - - Michálek, TORF-ESTE Pardubice
VRBKA David . 1.89 38 (2) 6 3 Egretta Bílovice
VRCHOTA Denis .10.04 21 (1) 10 6 Sparta Praha
VRKOSLAV Jindřich . 2.88 7 (1) 2 2 Betis Kadaň
VRLA Jan 15.10.76 6 (1) 2 - Terasy Praha
VŮCH Egon 1. 2.91 1 (1) 2 1 Zlej se(n) Liberec
VURBS Jaroslav 12.12.72 3 (1) 1 - Tango Brno
VYBÍRAL Pavel 28. 9.58 44 (2) 24 - Kodymka Praha
VÝBORNÝ Filip 8. 9.95 8 (2) 1 4 SK Kladno, Wizards Praha
VÝBORNÝ Kamil 5. 5.90 32 (5) 10 8 SK Kladno
VÝBORNÝ Petr 8. 1.96 12 (1) 6 7 Rapid Ústí n/L
VYČÍTAL David 29. 5.03 7 (2) 4 3 FTZS Liberec B
VÝDA Michal 23. 2.77 44 (3) 1 - Čechie Slaný, Viktoria Žižkov B
VÝDA Michal 30. 3.77 20 (3) 6 - Botafogo MB, TS Bakov n/J
VÝDA Slavomír 19.11.73 33 (2) 6 - TS Bakov nad Jizerou
VYDARENÝ Jiří 1. 1.86 7 (1) 7 1 UFA Hradec Králové
VYDRA David 26. 5.72 43 (2) 28 - Pohoda Praha
VYHNAL Michal .10.81 2 (1) - - AFC Celtic Kladno
VYHNÁNEK Tomáš . 8.73 3 (2) - - SK Líšeň Brno
VYCHODIL Michal 30. 4.72 37 (2) 33 - Lucky Penguins Praha
VYKA Marek 25. 1.95 10 (1) 4 4 USK Ostrava
VYKOUKAL Lukáš 20. 4.83 182 (14) 4 21 GMM Jablonec, Slavia Liberec
VYKOUPIL Milan 23. 2.90 17 (1) - 2 Indoss Plzeň
VYKYDAL David 6.10.98 12 (2) - - SKUP Olomouc
VYKYDAL Lukáš 29.12.83 4 (1) - - VŠB Ostrava
VYLEŽÍK Michal 22.12.85 54 (5) 23 9 VŠB a Mikeska Ostrava
VYMETAL Petr 2. 8.98 43 (5) 7 12 Boca Chotěbo
VYMETAL Tomáš 2. 2.92 95 (10) 2 11 Boca Chotěboř
VYMĚTALÍK Vladimír 20. 5.81 5 (1) 3 4 SK Kladno
VYSEKAL David 7. 5.84 4 (2) - 1 Draci Karlovy Vary
VYSKOČIL Jan 26. 6.72 2 (1) - - Aston Villa Karlovy Vary
VYSOKÝ Jaroslav 2. 2.77 16 (2) 8 - Platan Písek, Lucky Penguins
VYSTRČIL Martin 15. 6.71 1 (1) - - Andy Liberec
VYŽRAL David 6. 7.75 2 (1) - - TJ Borek
WÁGNER Martin 6. 3.90 12 (2) 6 3 ISŠ a FC ´83 Příbram
WÁGNER Tomáš 6. 3.90 8 (2) 16 5 ISŠ a FC ´83 Příbram
WAJSHAJTL Petr 16. 8.98 7 (2) 3 2 Combix Ústí n/L
WALACH Dominik 1. 1.85 3 (2) - - Likop Třinec
WALDHAUSER Jaroslav 22. 4.76 3 (1) - - Combix Ústí nad Labem
WALLA Marek 24. 3.92 4 (1) 1 1 SK Líšeň Brno
WALTER David 12.11.87 3 (1) 1 4 Combix Ústí n/L
WALTER Matěj 21. 3.96 3 (1) - - Ludis Třebenice
WALTER Michal 2. 4.02 4 (1) - - Jerigo Plzeň
WANACKI Andreas 16.11.92 6 (1) 2 1 Pampuch Liberec
WANKE Karel 27. 5.72 34 (4) 27 - Ferram Opava
WASSERBAUER Petr 18.11.65 2 (1) 3 - Dekora Hlinsko
WASSERBAUER Zdeněk 21.10.67 9 (3) - - Pramen Havlíčkův Brod
WEBER Vojtěch 5. 1.90 14 (2) - - FC United Kadaň
WEIGL Roman 24.10.00 13 (2) 8 1 Tango Hodonín
WEINER David . 2.95 23 (2) 15 10 Olympik Mělník
WEINER Petr 22. 9.84 6 (2) - - Ferram Opava
WEINFURTER Pavel 6.12.68 22 (2) 5 - Ajax Cheb
WEINFURTER Tomáš 18. 4.73 17 (2) 2 - Ajax a Bohemia Cheb
WEISSER Kamil 18. 7.94 15 (3) - 1 Baník Chomutov
WELLISCH Simon . . 9 (1) 3 1 USK Ostrava
WENHARDT Mikuláš 11.11.70 46 (4) 5 - VVM-IPSO Bílovec
WENZL Tomáš 15. 7.78 29 (2) 10 - Michálek Chrudim
WIDDER Thomas 22. 6.99 19 (2) - 3 Atraps Modřice
WIMBERSKÝ Václav 11.10.66 55 (5) 83 41 K-Sport J. Hradec, Adamíček ČK
WINKLER Petr 18.11.75 1 (1) - - Andy Liberec
WINTER Jiří 29.12.73 2 (1) 1 - Bohemia České Budějovice
WINTER Kryštof 13. 2.06 18 (1) 16 6 Sparta Praha
WITTMAN Lukáš 31.10.86 1 (1) - - Baník Chomutov
WOITEK Lukáš 7.11.91 70 (6) 28 25 Gamaspol Jeseník
WOJCIUCH Lukáš 28.10.80 22 (1) 11 4 SME Ostrava
WOJNAR Mikoláš 31. 7.90 17 (1) 3 4 SK Kladno
WOLF Josef 15. 7.65 36 (3) 8 - Kormidlo Brno
WONKA Marek 17. 8.80 12 (1) 1 - Mikeska Ostrava B
WONKA Stanislav 10.11.56 6 (2) - - Mikeska Ostrava A + B
ZABILANSKÝ Jan 27. 5.97 13 (2) 3 2 Malibu Mladá Boleslav
ZÁBRANSKÝ Petr 25. 7.89 16 (1) 7 3 Bulldogs Hodonín
ZACPAL Denis . 2.99 3 (1) - 1 SKUP Olomouc
ZAĎKO František 25. 8.77 4 (1) - - AC Rose Kadaň
ZÁDRAPA Dalibor 25. 5.73 7 (1) - - SME Ostrava
ZAGOL Pavel . . 6 (1) 3 - Barracuda Jakubčovice
ZÁHORKA Stanislav 20.11.63 93 (5) 83 - Era-pack Chrudim
ZAHRADA Alan 3. 8.68 49 (3) 23 - Čepo Poruba, Mikeska Ostrava B
ZAHRÁDKA Jaroslav 13.11.63 1 (1) - - AC Rose Kadaň
ZACH Aleš 18. 9.77 5 (2) 2 2 Indoss Plzeň
ZACH Milan 1. 7.78 1 (1) - - Arsenal Benešov
ZACH Miroslav 9. 5.74 37 (2) 37 33 Indoss Plzeň
ZACH Pavel 5. 2.80 3 (1) 1 - SFK Cheb
ZACHARIÁŠ Michal 25. 5.84 7 (2) 6 4 SK Kladno
ZACHAŘ Jakub . 5.07 2 (1) 1 - Nejzbach Vysoké Mýto
ZACHAŘ Jan 22. 1.66 11 (1) - - Gillotina Choceň
ZAJÍČEK Aleš 2. 5.64 20 (1) 1 - Man Ostrava
ZAJÍČEK Jiří 4. 1.84 62 (4) 26 12 Bakov, Selp, Botaf, Mn.Hrad
ZAJÍČEK Michal .11.86 11 (1) - - Ferram Opava
ZAJÍČEK Petr 4.12.63 4 (1) - - CF Damned Praha
ZAJÍČEK Petr 20. 6.00 11 (1) 5 2 Interobal Plzeň B
ZAJÍČEK Tomáš 27. 1.97 10 (1) 3 5 Interobal Plzeň B
ZAJÍČEK Vojtěch 29. 6.04 25 (3) 8 5 Malibu Mladá Boleslav
ZAJONC Petr 13. 7.62 33 (2) 16 - Mikeska Ostrava A + B
ZAKOPAL Ladislav 17.10.78 17 (2) 14 10 Jerevan Slavičín
ZÁKOUCKÝ Matěj 4. 4.98 19 (1) 9 2 Legie Příbram
ZÁKOUCKÝ Roman 11. 1.67 2 (1) - - Geodetické sdružení Příbram
ZÁKOUCKÝ Vojtěch 3. 2.85 20 (1) 20 9 Legie Příbram
ZALACKO Denis 14. 9.98 7 (1) - 2 VŠB Ostrava
ZAMASTIL . . 1 (1) - - Nejzbach Vysoké Mýto
ZÁMEČNÍK Stanislav 27.10.65 5 (1) 2 - Sampdoria Ústí nad Labem
ZÁMEK Filip 14. 7.97 8 (1) - - Atraps Modřice
ZAPADLO Michal 15.12.75 46 (3) 29 - TS Bakov nad Jizerou
ZAPALAČ Petr 30. 4.87 2 (1) 5 2 Slávie Havířov
ZAPLETAL Jan . 5.89 6 (1) 1 2 Gardenline Litoměřice
ZAPLETAL Martin 20. 5.97 40 (3) 19 35 SKUP Olomouc, Bazooka UH
ZAPLETAL Petr 21. 2.93 20 (1) 5 1 SK Kladno
ZÁPOTOČNÝ Ladislav . 2.98 10 (1) 4 2 Amor Kloboučky Vyškov
ZÁPOTOČNÝ Lukáš 22. 4.87 3 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
ZÁRUBA Radim 28.12.94 25 (2) 6 6 Tango Brno B
ZÁRUBA Vlastimil 27. 4.74 55 (4) 12 - Spartak Bílovec
ZÁRYBNICKÝ Jan 21. 5.80 6 (2) - - Arsenal Benešov
ZÁŘICKÝ Tomáš 10. 7.65 42 (3) 9 4 Slávia Havířov
ZAŤOVIČ Patrik . 7.93 8 (2) 10 2 Amor Lazor Vyškov
ZAVADIL Daniel 5. 4.74 5 (2) 8 - 1.FC Šumperk
ZAVADIL Daniel 10. 9.77 14 (1) 12 - SFK Cheb
ZÁVESKÝ Bohumil 8. 9.86 3 (1) 2 - Alfa Liberec
ZÁVESKÝ František 28. 4.87 1 (1) 1 - TEX-COLOR Písek
ZÁVESKÝ Zbyněk 25.11.84 15 (1) 11 4 Balticflora Unt. Teplice
ZÁVODNÍK Jan 6.10.64 16 (1) - - 3P Bosonohy Brno
ZÁVODNÍK Tomáš 28. 4.86 26 (2) 1 1 VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ František . 3.96 2 (2) - 1 VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ Petr 3. 7.80 2 (1) - - 1.FC Šumperk
ZÁVODNÝ Zdeněk 9. 7.71 27 (2) 11 17 Sokol Přívoz Ostrava
ZAVŘEL Roman 10. 6.77 24 (3) 21 5 Kormidlo Brno
ZBORNÍK Jiří 1. 5.76 21 (2) 4 - Platan Písek
ZBOŘIL Miloslav 1. 3.72 16 (1) 3 - Ajax Novesta Zlín B
ZBOŽÍNEK Jan 12. 2.78 67 (3) 43 - Delta-Real Šumperk
ZBUDIL Roman 24.10.77 17 (2) 2 4 Kmochův odkaz Praha
ZDICH Václav 2.10.85 22 (1) 2 - Démoni Česká Lípa
ZDRAŽIL Jan 29.11.81 69 (5) 72 46 Dalmach Turnov
ZDRAŽIL Tomáš 17.12.90 9 (2) 3 3 ASM Dolní Loučky
ZDRŽÁLEK Dominik 3. 2.96 5 (2) 11 2 Olympik Mělník B
ZDVOŘÁK Marek 23.12.92 4 (1) - 1 Ludis Třebenice
ZEDNÍK Petr 8. 2.82 5 (3) 2 - SK Krmelín
ZEJDA Tomáš 28.10.88 7 (3) 2 - Tango Brno
ZEJDA Václav 15. 3.94 5 (2) - 1 FK Volfířov
ZELENKA Jan 27. 7.99 30 (3) 14 5 Pramen Havlíčkův Brod
ZELENKA Michal . 6.86 24 (2) 4 10 Démoni Česká Lípa
ZELENKA Michal 30.12.77 14 (2) 7 - Elfetex Plzeň
ZELENKA Ondřej 19. 3.91 15 (2) 6 5 Čechie Slaný
ZELENKA Slavomír .. 1 (1) - - Draci Karlovy Vary
ZELENKA Tomáš 9. 9.81 4 (1) 4 - Ebárna Boys Kladno
ZELENKA Václav 19.10.89 11 (1) 3 3 Atlantic Rakovník
ZELENÝ Jan 5.11.90 22 (2) - - Čechie Slaný
ZELINKA Adam . . 1 (1) - - Bazooka Uherské Hradiště
ZELINKA Denis 4. 8.98 1 (1) - - Boca Chotěboř
ZELINKA Štěpán . 6.96 2 (1) - - Ludis Třebenice
ZELNÍČEK Lukáš 6. 8.79 14 (2) 8 5 Templář Ivančice
ZEMAN Filip . 1.97 7 (1) 1 2 Olympik Mělník
ZEMAN Jáchym .. 2 (1) 1 - TORF FAZ Pardubice
ZEMAN Jan 15. 9.72 10 (1) 4 - Bohemians CMF Praha
ZEMAN Marek 22. 5.80 6 (1) 3 - SME Ostrava
ZEMAN Michal 18. 8.84 24 (4) 50 17 Andy Liberec
ZEMAN Miroslav 28. 3.78 1 (1) - - K-Sport Jindřichův Hradec
ZEMAN Pavel 11. 9.73 26 (3) 24 - KLC Klobuky
ZEMAN Radek 2.10.70 43 (5) 38 - Ceto Brno
ZEMAN Roman 18. 5.77 2 (2) 1 - Pramen Havlíčkův Brod
ZEMAN Václav 13.11.80 1 (1) - - Selp Praha
ZEMÁNEK Jan 6. 1.95 1 (1) - 2 Démoni Česká Lípa
ZEMEK Jan 28. 9.75 11 (1) 5 - TORF-ESTE Pardubice
ZEMEN Jiří 16. 8.74 24 (1) 11 - Bohemians CMF Praha
ZETEK Roman 10.10.69 9 (1) 3 - Krasno Valašské Meziříčí
ZEZULA Filip 9.12.04 3 (2) - - Amor Kloboučky Vyškov
ZEZULKA Tomáš . . 3 (1) - - Egretta Bílovice
ZEZULKA Tomáš 14. 6.73 5 (1) 2 - Man Ostrava
ZHOŘ Karel 25. 7.73 2 (2) - - Helas Brno
ZIEBER Michal 22. 3.83 39 (4) 19 18 SK Kladno
ZIGMUND Jiří 3. 4.94 14 (2) 5 7 Morgan Teplice
ZICH Lukáš 10. 1.85 4 (1) - 1 Kmochův odkaz Praha
ZÍKA Jan 13.10.01 1 (1) 1 - SK Kladno
ZÍKA Ludvík 8. 4.83 77 (4) 4 29 Andy Liberec
ZÍKA Pavel 13. 2.74 15 (2) - - Bohemia České Budějovice
ZIKA Radek 4. 5.92 18 (1) 3 2 Slávia Havířov
ZIKMUND Alexandr 8. 2.01 3 (1) - - Interobal Plzeň B
ZÍMA Tomáš 7.12.91 17 (1) 9 3 Čechie Slaný
ZIMMERMANN Patrik 28. 5.03 6 (1) - - Amor Kloboučky Vyškov
ZLATNÍK Jan 22. 5.67 21 (1) 8 - CF Damned Praha
ZLÍNSKÝ Tomáš 30.10.77 55 (4) 38 - Bossard, Fauna a Hellas tour
ZLOCH Václav 31. 3.63 3 (1) - - Ajax Cheb
ZMIJ Dalibor 3. 7.00 2 (1) 1 - Malibu Mladá Boleslav
ZOTYKA Lukáš 18. 4.85 1 (1) - - Mikeska Ostrava
ZOUBEK Lukáš 23. 8.00 8 (1) - 3 Morgan Teplice
ZOUBEK Tomáš 2. 7.82 8 (1) 9 - Jerevan Slavičín
ZOUHAR Jan .. 17 (1) 5 - Dino Brno
ZOUHAR Matěj 29. 6.86 30 (2) 6 13 Egretta Bílovice
ZOUHAR Milan 9. 5.71 18 (1) 4 - Lazor Vyškov
ZOUHAR Vlastimil 3. 6.57 28 (3) 4 - Dino Brno A + B
ZOULA Ladislav 21. 8.90 7 (2) - 1 Baník Chomutov
ZOUNEK Filip 28. 1.02 32 (2) 25 8 FTZS Liberec B
ZOUZA Petr 28. 5.76 5 (1) 8 - CF Damned Praha
ZRALÝ Zdeněk 21. 9.71 26 (1) 28 - Fauna Brno
ZREBŇÁK David 27.12.02 1 (1) - - Baník Chomutov
ZRNÍK Richard 13. 3.96 33 (4) 7 5 Gamaspol Jeseník
ZRNO Zdeněk 14. 8.63 23 (3) 10 - Sokol Nová Hospoda Plzeň
ZRZAVÝ Lukáš 4. 2.89 20 (4) 1 2 Tango A+B Brno
ZUB David .12.99 15 (1) 5 3 AC Hlinsko
ZUBEK Zdeněk 28. 9.82 13 (1) 4 4 AFC Celtic Kladno
ZUBÍČEK Josef 21. 9.76 27 (2) 23 - Ajax Novesta Zlín
ZUKIČ Elvis 10. 1.00 1 (1) 2 - Atraps Modřice
ZUMR Jan 5. 7.71 22 (1) 52 - Neuk Háječek Prachatice
ZUNA Pavel 13. 7.78 34 (5) 6 8 Radobýl Litoměřice
ZVĚŘINA Pavel 16. 5.78 2 (1) - 2 Nejzbach Vysoké Mýto B
ZVOLENSKÝ Karel 11. 7.63 5 (1) 4 - ESTE Pardubice
ZWETTLER René 7. 9.70 18 (3) 6 - FC '83 + GS Příbram
ZWINGER Tomáš 21. 5.78 13 (2) - - VVM-IPSO Bílovec
ZYKMUND Ondřej 5. 2.83 1 (1) - - Gamaspol Jeseník
ŽÁČEK David 1. 5.91 9 (1) 2 2 ISŠ Příbram
ŽÁČEK František 31. 1.97 16 (2) 4 4 Atraps Brno
ŽÁČEK Marcel 2. 1.70 6 (1) 1 4 Draci Karlovy Vary
ŽÁČEK Ondřej 14. 7.86 144 (10) 119 90 Arsenal Benešov
ŽÁČEK Ondřej 19. 2.92 38 (4) 24 14 UTB Zlín
ŽÁČEK Tomáš 11. 6.86 77 (5) 41 19 Komax Kunčice, VŠB Ostrava
ŽÁČEK Vojtěch 24. 6.99 2 (2) - - ASM Dolní Loučky
ŽAHOUR Pavel 25. 7.67 2 (1) - - Adamíček Český Krumlov
ŽÁK Aleš 19. 4.62 12 (1) 5 - Tosta Petrov
ŽÁK Jakub . . 11 (2) 2 - Gamaspol Jeseník
ŽÁK Lukáš 3. 2.88 1 (1) - - Alfa Liberec
ŽÁK Michal 4. 5.92 86 (8) 34 21 Gamaspol Jeseník
ŽÁK Pavel 1. 8.73 31 (6) 12 4 Čechie Slaný
ŽÁK Petr . 1.77 4 (2) - - UFA Hradec Králové
ŽÁK Roman 11. 5.64 2 (1) - - ESTE Pardubice
ŽÁKOVSKÝ Radek 10.11.66 7 (1) 2 - Královo Pole Brno
ŽALMAN Michal 27. 8.92 28 (2) 10 4 Delta-Real Šumperk
ŽÁRSKÝ Martin 25.10.67 1 (1) 1 - Konflikt Praha
ŽDÁNSKÝ Filip 24. 3.00 10 (2) 4 2 Amor Kloboučky Vyškov
ŽĎÁNSKÝ Jakub 28. 5.86 23 (2) - 1 Tango Brno A+B
ŽĎÁNSKÝ Vít 8. 2.95 14 (2) 2 3 Démoni Česká Lípa
ŽĎÁRSKÝ Jiří . . 2 (1) - 1 Kmochův odkaz Praha
ŽEMBA Jiří 9. 2.95 2 (1) 3 2 GMM Jablonec n/N
ŽEMLA Jakub . . 4 (1) - - Helas Brno B
ŽÍDEK Karel 19. 5.75 86 (4) 50 13 Kunčice, IFT C. B, Frenštát
ŽÍDEK Marek 11.10.74 3 (1) - - Ferram Opava
ŽIDÍK Ivan . . 8 (2) - - Nejzbach Vysoké Mýto
ŽIDOV Radek 17. 2.75 3 (1) 3 - SFK Cheb
ŽIGA Marcel 5. 6.81 58 (6) 41 - Jistebník B, VVM Bílovec
ŽIGA Richard 8. 8.80 9 (1) 6 7 Materia Sokolov
ŽIGO Michal 5.12.88 22 (3) - 1 Tango Hodonín B, Bulldogs
ŽILA Jan .11.93 1 (1) - - Pramen Havlíčkův Brod
ŽILA Petr . . 7 (2) - 1 Jerigo Plzeň
ŽILÁK Jiří 9.10.83 17 (2) 1 - Indoss Plzeň
ŽIR Vladimír 28. 1.78 11 (1) 4 5 Balticflora Unt. Teplice
ŽIVNŮSTKA David . 6.00 38 (4) - 1 Betis Kadaň
ŽÍŽALA . . 1 (1) - - Sparta Praha
ŽIŽKA Martin 24. 4.00 7 (1) 2 1 Zlej se(n) Liberec
ŽIŽKA Michael 23. 5.81 9 (2) 8 8 Kmochův odkaz Praha
ŽLAB Michal 7. 3.74 7 (1) 1 - Man Ostrava
ŽMOLÍK Dušan 9. 8.82 6 (2) 8 4 Delta-Real a 1.FC Šumperk
ŽOČEK Jakub 20.11.91 65 (7) 53 52 FTZS B, Zlej se(n), Slavia. Andy
ŽOČEK Miroslav 22. 9.67 85 (5) 38 - TORF-ESTE Pardubice
ŽOCH Lukáš 22.12.81 26 (3) 7 4 VŠB Ostrava
ŽUREK David 30. 4.91 32 (3) 10 10 Ferram Opava
ŽUREK Dušan 24. 6.83 1 (1) - 1 VŠB Ostrava
ŽUREK Jan 28.12.74 2 (1) 2 - Dino Brno
ŽUREK Jan 25. 9.82 34 (2) 22 14 Ferram Opava
ŽYLA Marcin . . 11 (1) 2 6 USK Ostrava
|
|