FUTSAL
Divize A

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


DIVIZE A
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2016/2017

Poslední aktualizace - 17. 9.2017

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2016/2017 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2003/2004    SELP United Praha        1.HFC Ústí n/L           Olympik Mělník
2004/2005    Olympik Mělník           Las Lábus Terasy Praha   SKP Kolín
2005/2006    Kmochův odkaz Praha      KuVok Česká Lípa         Andy Liberec
2006/2007    Andy Liberec             Slavia TU Liberec        SKP Kolín
2007/2008    Dalmach Turnov           RSC Čechie Slaný         Atlantic Rakovník
2008/2009    Balticflora Teplice      Alfa Liberec             1.DFK Slaný
2009/2010    FC ´83 Příbram           PK Třebusice             1.DFK Slaný
2010/2011    Slavia TU Liberec        PK Třebusice             F.A.Zole Česká Lípa
2011/2012    FC Brandýsek             1.DFK Slaný              Centurions Teplice
2012/2013    Combix Ústí n/L          Balticflora Teplice B    PK Třebusice
2013/2014    Malibu Mladá Boleslav    PK Třebusice             SKP Kolín
2014/2015    Betis Kadaň              FC Brandýsek             ISŠ Příbram
2015/2016    Zlej sen Liberec         Baník Chomutov           HRASL Slaný
2016/2017    Olympik Mělník B         Svarog Teplice           Dalmach Turnov


HISTORICKÁ TABULKA DIVIZE po sezóně 2016/2017
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Brandýsek (12)         260 127-27-106 1394:1184   408
  2. PK Třebusice (9)          194  99-23- 72 1193:1000   320
  3. 1.DFK Slaný (10)          218  99-18-101 1324:1366   315
  4. SKP Kolín (7)             196  78-15-103 1033:1238   249
  5. HRASL Slaný (6)           132  69-13- 50  807: 641   220
  6. Malibu Mladá Boleslav (5) 110  59-10- 41  668: 562   187
  7. Legie Příbram (6)         132  55-14- 53  766: 818   179
  8. Atlantic Rakovník (5)     106  51-11- 44  649: 578   164
  9. MCE Slaný (5)             110  47-12- 51  651: 651   153
 10. Olympik Mělník B (4)       84  40- 5- 39  508: 487   125
 11. RSC Čechie Slaný (4)       84  39- 8- 37  539: 535   125
 12. Andy Liberec (2)           44  36- 0-  8  384: 203   108
 13. FC Betis Kadaň (3)         66  34- 4- 28  381: 344   106
 14. Olympik Mělník (2)         42  34- 1-  7  306: 204   103
 15. SK Bílý balet Děčín (4)    88  32- 7- 49  423: 610   100
 16. Slavia TU Liberec (2)      44  30- 4- 10  338: 229    94
 17. Nerrox Jablonec n/S (3)    66  28-10- 28  390: 355    94
 18. SELP Mladá Boleslav B (3)  62  26- 7- 29  300: 314    85
 19. TJ FC Dalmach Turnov (2)   40  27- 2- 11  265: 174    83
 20. FC ´83 Příbram (2)         44  25- 7- 12  308: 302    82
 21. AFC Celtic Kladno (4)      84  26- 4- 54  458: 638    82
 22. 1.FC KuVok Česká Lípa (2)  44  24- 6- 14  283: 225    78
 23. SC Veltěž (4)              86  23- 5- 57  517: 744    74
 24. Las Lábus Terasy Praha (2) 42  23- 4- 15  287: 203    73
 25. Botafogo Mělník (4)        86  23- 6- 57  512: 701    72
 26. Ebárna Kladno (2)          44  22- 4- 18  262: 236    70
 27. Balticflora Teplice B (2)  44  22- 4- 18  250: 250    70
 28. Sokol Dobřichovice (3)     66  21- 5- 40  344: 409    68
 29. Letka Liberec (2)          42  21- 2- 19  264: 260    65
 30. FC SELP United Praha (1)   20  20- 0-  0  213:  79    60
 31. Zlej sen Liberec (1)       22  20- 0-  2  234: 100    60
 32. Balticflora Teplice (1)    22  20- 0-  2  163:  50    60
 33. Kmochův odkaz Praha (1)    22  19- 2-  1  187:  67    59
 34. Démoni Česká Lípa (2)      44  17- 8- 19  261: 226    59
 35. FC Joma Sport Milovice (2) 44  17- 6- 21  203: 231    57
 36. Combix Ústí n/L (1)        22  16- 3-  3  178:  82    51
 37. FC Mapa Česká Lípa (3)     62  16- 5- 41  303: 477    50
 38. Atmos FK Bělá p/B (2)      44  15- 4- 25  245: 262    49
 39. FC Svarog Teplice (1)      22  14- 5-  3  165:  92    47
 40. 1.HFC Ústí n/L (1)         20  15- 1-  4  188: 112    46
 41. SK Alfa Liberec (1)        22  15- 1-  6  158: 105    46
 42. Hostr Alex Liberec (2)     42  13- 7- 22  185: 226    46
 43. FC Baník Chomutov (1)      22  14- 3-  5  178: 117    45
 44. ISŠ Příbram (1)            22  14- 2-  6  175: 132    44
 45. FC Centurions Teplice (1)  22  14- 0-  8  138: 106    42
 46. HFK Příbram (2)            44  13- 2- 29  316: 420    41
 47. AFC Kralupy n/V (2)        44  11- 6- 27  164: 232    39
 48. Ludis Team Třebenice (2)   44  12- 3- 29  219: 317    39
 49. F.A.Zole Česká Lípa (1)    22  11- 4-  7  147: 129    37
 50. SK Kladno B (1)            22  11- 2-  9  145:  99    35
 51. Realvestav Slatina (1)     22  11- 1- 10  156: 145    34
 52. Wizards DDM Praha 10 (1)   22  10- 2- 10   94: 102    32
 53. FK GMM Jablonec n/N (1)    22  11- 0- 11  135: 121    33
 54. Gardenline Litoměřice (1)  22   8- 5-  9  120: 135    29
 55. FC Arsenal Benešov (1)     22   8- 2- 12  122: 139    26
 56. Relax Ústí n/L (2)         44   6- 1- 37  189: 425    19
 57. Jizeran Doubr.-Turnov (1)  22   6- 0- 16  103: 169    18
 58. Inter Interma Liberec (1)  22   4- 0- 18  119: 222    12
 59. CSKA Výšina (1)            18   3- 3- 12   95: 141     9
 60. 1.FC Rohožník Praha 21 (1) 22   2- 0- 20   67: 362     6
 61. Stars Rakovník (1)         20   0- 0- 20    0: 100     0
© PSMF