|
KURÝRNÍ SLUŽBA
DIVIZE D
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2019/2020
Poslední aktualizace - 15. 4.2020
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2019/2020 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
2003/2004 Nejzbach V.Mýto B Torpédo V.Mýto Arsenal Hlinsko
2004/2005 Arsenal Hlinsko Becherovka Přívrat Rio Žamberk
2005/2006 Salamandr Hr.Králové Torpédo V.Mýto Gillotina Choceň
2006/2007
2007/2008 Gillotina Choceň Boca Chotěboř TORF-ESTE Pardubice B
2008/2009 Hespro Hr.Králové Nejzbach V.Mýto B Boca Chotěboř
2009/2010 Boca Chotěboř Nejzbach V.Mýto B Hespro Hr.Králové
2010/2011 Salamandr Hr.Král. B Real Hlinsko S.U.D. Světlá n/S
2011/2012 G12 Chrudim Real Hlinsko Era-pack Chrudim B
2012/2013 Era-pack Chrudim B Peliny Choceň G12 Chrudim
2013/2014 Era-pack Chrudim B Real Hlinsko Peliny Choceň
2014/2015 Peliny Choceň Flamengo Hr.Králové Zvoneček Stojice
2015/2016 Peliny Choceň Forza Hlinsko Hlinečtí orli Hlinsko
2016/2017 Forza Hlinsko Zvoneček Stojice Orel Kameničky
2017/2018 Amako Heřmanův Městec Orel Hradec Králové Forza Hlinsko
2018/2019 Amako Heřmanův Městec DTJ Juventus Hlinsko Forza Hlinsko
2019/2020 Peliny Choceň Zvoneček Stojice Amako Heřmanův Městec
HISTORICKÁ TABULKA DIVIZE po sezóně 2019/2020
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
1. Flamengo Hr.Králové (16) 372 137-69-166 1166:1145 480
2. FK Peliny Choceň (9) 246 116-36- 94 813: 726 384
3. Mados Hr.Králové B (10) 234 113-38- 83 802: 747 377 Salamandr
4. Real Hlinsko (9) 214 112-33- 69 706: 577 369
5. SK Zvoneček Stojice (9) 194 92-34- 68 688: 569 310
6. Gillotina Choceň (8) 188 92-34- 62 624: 516 310
7. Hespro Hr.Králové (10) 238 90-32-116 899: 981 302
8. FK Era-pack Chrudim B (6) 144 80-18- 46 600: 443 258
9. Rio Žamberk (7) 182 75-24- 83 569: 619 249
10. S.U.D. Světlá n/Sáz. (7) 162 69-24- 69 502: 519 231
11. Nejzbach V.Mýto B (5) 130 67-22- 41 411: 344 223
12. Forza Hlinsko (6) 124 63-20- 41 403: 311 209
13. Orel Hlinsko (6) 140 54-25- 61 428: 446 187
14. AC Zeppelin HK (6) 148 54-23- 71 380: 451 185
15. DTJ Juventus Hlinsko (6) 124 52-25- 47 384: 326 181
16. Torpédo Vysoké Mýto (4) 104 52-12- 40 393: 329 168
17. Boca Chotěboř (3) 78 51-13- 14 333: 188 166
18. Mados Hr.Králové (3) 78 51-11- 16 321: 176 164 Salamandr
19. 1.FC Pribina Hesov (5) 114 44-12- 58 418: 465 144
20. Amako Heřmanův Městec (3) 60 39- 6- 15 267: 188 123
21. Becherovka Přívrat (3) 78 36-10- 32 290: 274 118
22. AC H.Králové (4) 104 34-14- 56 279: 331 116 Údolí hladu
23. Arsenal Hlinsko (2) 52 34-11- 7 202: 112 113
24. Plumbum Hr.Králové (3) 78 32-13- 33 223: 252 109
25. XXL futsal team (4) 100 32-10- 58 346: 460 106
26. FK Řetůvka (4) 104 30-16- 58 305: 429 106
27. FK G12 Chrudim (2) 44 30- 3- 11 188: 108 93
28. Orel Kameničky (4) 80 26-15- 39 188: 290 93
29. Torf-ESTE Pardubice B (2) 78 25- 8- 45 221: 292 83
30. Pumpa Miřetice (3) 78 23-14- 41 261: 351 83
31. BFK Orel Hr.Králové (3) 60 21- 9- 30 186: 208 72
32. Nejzbach V.Mýto C (2) 52 19- 9- 24 139: 136 66
33. Butterfly Litomyšl (2) 52 18-12- 22 157: 185 66
34. Futsal Hradec Králové (2) 40 18- 9- 13 127: 110 63
35. Komtur Chrudim (2) 52 17- 8- 27 196: 255 59
36. FK Nebelvír Chrudim (2) 40 14- 4- 22 112: 132 46
37. FK Boca Chotěboř "B" (2) 44 13- 7- 24 132: 182 46
38. Smršť Česká Třebová (2) 52 11- 9- 32 124: 205 42
39. Ledvinka Hr.Králové (2) 42 11- 8- 23 117: 143 41
40. AC Plačice (1) 26 12- 4- 10 74: 66 40
41. FS Sádek (1) 22 7- 7- 8 56: 61 28
42. Zanzibar Lanškroun (1) 20 7- 3- 10 77: 84 24
43. TJ Sokol Třebeš (1) 20 7- 2- 11 50: 92 23
44. Legia Hradec Králové (1) 20 5- 2- 13 46: 79 17
45. Frigomont Hr.Králové (1) 26 4- 4- 18 59: 114 16
46. FK Gibsy Brasil HK (1) 22 4- 3- 15 50: 92 15
47. Snakes Hr.Králové (1) 26 4- 2- 20 52: 115 14
48. FOSP Řešetova Lhota (1) 20 4- 1- 15 51: 91 13
49. Benfica Hlinsko (1) 20 3- 3- 14 40: 77 12
50. FAZ Torf Pardubice (1) 22 3- 3- 16 40: 94 12
|
|
|