FUTSAL
Divize D

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

DIVIZE D
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018

Poslední aktualizace - 16. 6.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2003/2004    Nejzbach V.Mýto B        Torpédo V.Mýto           Arsenal Hlinsko
2004/2005    Arsenal Hlinsko          Becherovka Přívrat       Rio Žamberk
2005/2006    Salamandr Hr.Králové     Torpédo V.Mýto           Gillotina Choceň
2006/2007
2007/2008    Gillotina Choceň         Boca Chotěboř            TORF-ESTE Pardubice B
2008/2009    Hespro Hr.Králové        Nejzbach V.Mýto B        Boca Chotěboř
2009/2010    Boca Chotěboř            Nejzbach V.Mýto B        Hespro Hr.Králové
2010/2011    Salamandr Hr.Král. B     Real Hlinsko             S.U.D. Světlá n/S
2011/2012    G12 Chrudim              Real Hlinsko             Era-pack Chrudim B
2012/2013    Era-pack Chrudim B       Peliny Choceň            G12 Chrudim
2013/2014    Era-pack Chrudim B       Real Hlinsko             Peliny Choceň
2014/2015    Peliny Choceň            Flamengo Hr.Králové      Zvoneček Stojice
2015/2016    Peliny Choceň            Forza Hlinsko            Hlinečtí orli Hlinsko
2016/2017    Forza Hlinsko            Zvoneček Stojice         Orel Kameničky
2017/2018    Amako Heřmanův Městec    Orel Hradec Králové      Forza Hlinsko

HISTORICKÁ TABULKA DIVIZE po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové (14)  332 117-60-155 1023:1044   411
  2. Mados Hr.Králové B (10)   234 113-38- 83  802: 747   377   Salamandr
  3. Real Hlinsko (9)          214 112-33- 69  706: 577   369
  4. Gillotina Choceň (8)      188  92-34- 62  624: 516   310
  5. FK Peliny Choceň (7)      206  93-30- 83  657: 618   309
  6. Hespro Hr.Králové (10)    238  90-32-116  899: 981   302
  7. FK Era-pack Chrudim B (6) 144  80-18- 46  600: 443   258
  8. Rio Žamberk (7)           182  75-24- 83  569: 619   249
  9. SK Zvoneček Stojice (7)   154  69-30- 55  526: 454   237
 10. S.U.D. Světlá n/Sáz. (7)  162  69-24- 69  502: 519   231
 11. Nejzbach V.Mýto B (5)     130  67-22- 41  411: 344   223
 12. Orel Hlinsko (6)          140  54-25- 61  428: 446   187
 13. AC Zeppelin HK (6)        148  54-23- 71  380: 451   185
 14. Torpédo Vysoké Mýto (4)   104  52-12- 40  393: 329   168
 15. Boca Chotěboř (3)          78  51-13- 14  333: 188   166
 16. Mados Hr.Králové (3)       78  51-11- 16  321: 176   164   Salamandr
 17. 1.FC Pribina Hesov (5)    114  44-12- 58  418: 465   144
 18. Forza Hlinsko (4)          84  42-16- 26  264: 202   142
 19. Becherovka Přívrat (3)     78  36-10- 32  290: 274   118
 20. AC H.Králové (4)          104  34-14- 56  279: 331   116   Údolí hladu
 21. Arsenal Hlinsko (2)        52  34-11-  7  202: 112   113
 22. DTJ Juventus Hlinsko (4)   84  30-20- 34  250: 227   110
 23. Plumbum Hr.Králové (3)     78  32-13- 33  223: 252   109
 24. XXL futsal team (4)       100  32-10- 58  346: 460   106
 25. FK Řetůvka (4)            104  30-16- 58  305: 429   106
 26. FK G12 Chrudim (2)         44  30- 3- 11  188: 108    93
 27. Torf-ESTE Pardubice B (2)  78  25- 8- 45  221: 292    83
 28. Pumpa Miřetice (3)         78  23-14- 41  261: 351    83
 29. Nejzbach V.Mýto C (2)      52  19- 9- 24  139: 136    66
 30. Butterfly Litomyšl (2)     52  18-12- 22  157: 185    66
 31. Orel Kameničky (2)         40  19- 8- 13  114: 110    65
 32. Komtur Chrudim (2)         52  17- 8- 27  196: 255    59
 33. FK Nebelvír Chrudim (2)    40  14- 4- 22  112: 132    46
 34. FK Boca Chotěboř "B" (2)   44  13- 7- 24  132: 182    46
 35. Smršť Česká Třebová (2)    52  11- 9- 32  124: 205    42
 36. Amako Heřmanův Městec (1)  20  13- 2-  5   86:  63    41
 37. Ledvinka Hr.Králové (2)    42  11- 8- 23  117: 143    41
 38. AC Plačice (1)             26  12- 4- 10   74:  66    40
 39. BFK Orel Hr.Králové (1)    20  12- 2-  6   80:  50    38
 40. FS Sádek (1)               22   7- 7-  8   56:  61    28
 41. TJ Sokol Třebeš (1)        20   7- 2- 11   50:  92    23
 42. Frigomont Hr.Králové (1)   26   4- 4- 18   59: 114    16
 43. FK Gibsy Brasil HK (1)     22   4- 3- 15   50:  92    15
 44. Snakes Hr.Králové (1)      26   4- 2- 20   52: 115    14
 45. FAZ Torf Pardubice (1)     22   3- 3- 16   40:  94    12
© PSMF