|
KURÝRNÍ SLUŽBA
DIVIZE F
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2019/2020
Poslední aktualizace - 17. 4.2020
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2019/2020 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH DIVIZE
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
2003/2004 Medvědi Malé Hoštice Mikeska B Ostrava SKP Betas Třinec
2004/2005 SKP Betas Třinec Ferram Opava Sokol Přívoz Ostrava
2005/2006 CC Jistebník B SK Krmelín Sokol Přívoz Ostrava B
2006/2007 CC Jistebník B SK Krmelín Ferram Opava
2007/2008 Baracuda Jakubčovice Parlament Ostrava Gamaspol Jeseník
2008/2009 Komax Kunčice p/O FT Brušperk Parlament Ostrava
2009/2010 Gamaspol Jeseník VŠB Ostrava United Frýdek-Místek
2010/2011 Baracuda Jakubčovice SK Krmelín Parlament Ostrava
2011/2012 Eximpo Náklo CC Jistebník Baracuda Jakubčovice
2012/2013 SK Krmelín Eximpo Náklo Baracuda Jakubčovice
2013/2014 Parlament Ostrava Baracuda Jakubčovice FU Kopřivnice
2014/2015 Baracuda Jakubčovice FU Kopřivnice Parlament Ostrava
2015/2016 Baracuda Jakubčovice Jokerit Kopřivnice FU Kopřivnice
2016/2017 Baracuda Jakubčovice Jokerit Kopřivnice Ferram Opava
2017/2018 Ferram Opava FU Kopřivnice Tornádo Nový Jičín
2018/2019 Tornádo Nový Jičín Jokerit Kopřivnice Oskarol Orlová
2019/2020 FU Kopřivnice Medvědi Malé Hoštice Beach Boys Odry
HISTORICKÁ TABULKA DIVIZE po sezóně 2019/2020
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
1. Baracuda Jakubčovice (13) 236 143-25- 68 1469:1128 454
2. SK Krmelín (15) 249 120-27-102 1116:1060 387
3. FC Parlament Ostrava (12) 217 103-24- 90 1179:1090 333
4. SK Ferram Opava (13) 222 97-22-103 1245:1224 313
5. AC Gamaspol Jeseník (6) 121 70-12- 39 766: 608 222
6. FU Kopřivnice (7) 105 68-10- 27 562: 382 214
7. KFV Roub Vítkovice (10) 179 60-16-103 738: 862 196
8. VŠB Ostrava B (6) 117 58-13- 46 511: 482 187 Megas B
9. FC Oskarol Orlová (10) 150 47-14- 89 792:1003 155
10. FC Jokerit Kopřivnice (6) 92 48- 7- 37 491: 363 151
11. AFC Medvědi M.Hoštice (7) 119 46- 7- 66 644: 827 145
12. SVP Tsunami Příbor (5) 106 41- 8- 57 483: 599 131
13. Tahouni-Zvěřáci OV (7) 139 38-13- 88 471: 644 127
14. F.T. Brušperk (4) 75 39- 9- 27 408: 342 126
15. FC Eximpo Náklo (4) 64 37- 7- 20 422: 306 118
16. CC Jistebník B (2) 44 35- 4- 5 326: 164 109
17. Komax Kunčice p/Ondř. (3) 59 33- 7- 19 341: 258 106
18. Top Dogs Nový Jičín (6) 86 32- 7- 47 469: 544 103
19. Sezam Langer Ostrava (4) 88 30-10- 48 392: 499 100
20. SKP Betas Třinec (2) 38 31- 3- 4 262: 114 96
21. Beach Boys Odry (4) 59 31- 1- 27 369: 328 94
22. Tornádo Nový Jičín (3) 49 27- 2- 20 297: 289 83
23. United Frýdek-Místek (3) 54 23-11- 20 313: 294 80
24. Růž.tlapičky Hukvaldy (5) 57 25- 4- 28 268: 289 79
25. Sokol Přívoz Ostrava B (2) 40 25- 2- 13 267: 205 77 Přívoz A
26. G.T. Trojanovice (3) 42 18- 7- 17 212: 197 61
27. Amatér Komárovice (3) 42 17- 1- 24 242: 250 52
28. Mikeska B Ostrava (1) 18 15- 0- 3 137: 86 45
29. Panorama Ostrava (2) 29 12- 1- 16 147: 157 37
30. HDO Olomouc (2) 44 10- 4- 30 128: 222 34
31. Apollón H. Bludovice (1) 24 10- 3- 11 126: 132 33
32. C.I.P. Ostrava (1) 22 9- 4- 9 121: 109 31
33. CC Jistebník (1) 14 9- 1- 4 70: 44 28
34. Závodní Česká Ves (2) 33 6- 2- 25 144: 257 20
35. Edison Ostrava (1) 13 6- 1- 6 76: 70 19
36. AC Gamaspol Jeseník B (1) 13 6- 1- 6 54: 70 19
37. AC Derby/MAN Ostrava (1) 18 5- 1- 12 71: 103 16
38. Dragons Nový Jičín (2) 32 4- 1- 27 96: 272 13
39. USK Ostrava (1) 13 4- 0- 9 74: 110 12
40. Kavárna Fer@net OV (2) 35 3- 2- 30 110: 263 11
41. Roal Darkovičky (1) 20 1- 0- 19 91: 254 3
42. FC Kloboučky (1) 1 0- 0- 1 2: 8 0
|
|
|