|
Z TÉTO SEZÓNY JINÉ KONEČNÉ TABULKY NEJSOU K DISPOZICI
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pramen Havlíčův Brod 26 20 0 6 141: 91 60
2. TS Bakov n/J 26 19 1 6 119: 81 58
3. SK Cigi Caga Jistebník 26 18 3 5 108: 50 57
4. Mikeska Ostrava 26 14 5 7 123: 83 47
5. Viktoria Žižkov 26 14 3 9 117:104 45
6. Nejzbach Vysoké Mýto 26 13 3 10 139:116 42
7. Baník Ostrava 26 11 4 11 109:117 37
8. Helas Brno 26 9 7 10 95: 91 34
9. TORF Pardubice 26 10 4 12 104:101 34
10. Megas Frenštát p/R 26 10 2 14 110:119 32
11. Alfa Liberec 26 7 4 15 108:164 25
12. Bohemians/Damned Praha 26 7 2 17 95:125 23
13. Slovan Havířov 26 4 4 18 69:142 16
14. Gillotina Choceň 26 4 2 20 82:135 14
PLAY-OFF:
Čtvrtfinále:
Jistebník-V.Mýto 6:5 prodl, 5:2, Bakov-Baník 5:3, 3:4, 7:2
Mikeska-Žižkov 3:3 pk 2:4, 5:4 prodl, 6:3
H.Brod-Helas 8:4, 8:3
Semifinále:
H.Brod-Mikeska 7:5, 5:4, Bakov-Jistebník 2:2 pk 4:2, 3:2
Finále:
Pramen H.Brod - TS Bakov n/J 5:4, 4:4 pk 4:2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VSK VŠB-TU Ostrava 26 20 3 3 136: 78 63
2. Delta-Real Šumperk 26 17 2 7 155:114 53
3. 1.FC Šumperk 26 15 4 7 170: 96 49
4. Ceto Harnach Brno 26 15 4 7 101: 84 49
5. Templář Ivančice 26 14 2 10 148:122 44
6. HI-TEC Bílovec 26 12 2 12 112: 95 38
7. Era-pack Chrudim 26 14 2 10 113:104 38
8. Tomson STŽ Brno 26 12 0 14 100:117 36
9. Nejzbach Vysoké Mýto B 26 11 1 14 88:111 34
10. Dino Brno 26 9 4 13 113:124 31
11. AC Hradec Králové 26 7 4 51 83:127 25
12. Fauna Brno 26 7 3 16 76:116 24
13. Austria Oslavany 26 7 4 15 114:135 22
14. Ajax Eventure Zlín 26 3 3 20 85:171 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Adamíček Český Krumlov 26 21 2 3 191: 83 65
2. Letňany PřF Praha 26 19 5 2 134: 66 62
3. Arsenal Benešov 26 17 3 6 150: 81 54
4. Bohemia Cheb 26 17 3 6 159: 89 54
5. Indoss Plzeň 26 16 3 7 131: 99 51
6. AC Rose Kadaň 26 14 3 9 130:101 45
7. Geodet. sdružení Příbram 26 11 6 9 125:132 39
8. Elfetex Plzeň 26 11 1 14 113:137 34
9. Ebárna boys Kladno 26 10 4 12 124:133 34
10. Sokol Nová Hospoda Plzeň 26 10 1 15 92:133 31
11. Rusaco Litvínov 26 9 4 13 112:128 31
12. Botafogo Mladá Boleslav 26 6 3 17 101:141 21
13. Aston Villa Karlovy Vary 24 0 0 24 0:120 0
Combix Ústí n/L 24 0 0 24 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Montza České Budějovice 24 19 2 3 163: 81 59
2. Tomcat Písek 24 17 0 7 144: 92 51
3. Gong České Budějovice 24 15 3 6 163: 82 48
4. 1.FC Davis Písek 24 14 0 10 95: 90 42
5. Vaplast České Budějovice 24 11 3 10 147:139 36
6. Candát Prachatice 24 11 2 11 109:108 35
7. Kohouti České Budějovice 24 10 4 10 118:109 34
8. TJ HFASC České Budějovice 24 10 4 10 132:145 34
9. Tchibuk Písek 24 10 3 11 114:137 33
10. Rosa České Budějovice 24 10 3 11 123:132 33
11. TJ Borek 24 8 3 13 97:123 27
12. Elektropřístroj Písek 24 5 3 16 97:154 18
13. JČM České Budějovice 24 0 2 22 85:196 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kormidlo Brno 30 24 0 6 201:118 72
2. Helas B Brno 30 20 4 6 176:117 64
3. Hellas tour Brno 30 20 2 8 150: 87 62
4. 3P Bosonohy Brno 30 16 1 13 183:160 49
5. Tango Brno 30 16 1 13 145:128 49
6. TJ Sport Drnovice 30 15 2 13 140:129 47
7. Pentatron Brno 30 15 1 14 109:119 46
8. Slza Velké Meziříčí 30 12 4 14 114:107 46
9. Red Devils Žďár n/S 30 13 6 11 142:142 45
10. Žďárský beton Žďár n/S 30 13 4 13 100: 96 43
11. Rosňa Brno 30 13 3 14 127:132 42
12. Dukla Brno 30 13 3 14 117:131 42
13. FCS Ruprechtov 30 11 4 15 106:146 37
14. Toka Brno 30 7 3 20 125:187 24
15. Starobrno Chudčice 30 6 4 20 104:150 22
16. Torpédo Brno 30 2 2 26 74:154 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Viktoria Žižkov B 22 16 0 6 120: 70 48
2. CMF Bohemians B Praha 22 16 1 5 119: 71 47
3. Chemcomex Praha 22 13 3 6 89: 68 42
4. FC Boca Praha 22 14 0 8 113: 82 42
5. TJ ČZU Praha 22 13 1 8 122: 87 40
6. FC Kodymka Praha 22 11 2 9 143: 99 33
7. 1.FC Naděje Praha 22 8 4 10 79: 87 28
8. Letňany PřF B Praha 22 7 7 8 58: 66 28
9. Atlanta Žižkov Praha 22 8 2 12 69: 80 26
10. FSC Penguins Praha 22 6 2 14 83:122 20
11. SK Pohoda Praha 22 5 2 15 52:120 15
12. Bohemia 1997 Praha 22 2 2 18 62:157 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SČP Ústí n/L 22 18 1 3 176: 93 55
2. AC Sonáta Ústí n/L 22 14 2 6 131: 79 44
3. SK Alfa B Liberec 22 13 4 5 137: 91 43
4. Mako Litvínov 22 13 1 8 111: 81 40
5. Bílý balet Ústí n/L 22 11 2 9 101:113 35
6. Hop Trop Ústí n/L 22 10 3 9 82: 80 33
7. ISŠT Cop Most 22 10 1 11 102:109 31
8. 1.HFC Ústí n/L 22 9 0 13 109:121 27
9. FC Sokol Ústí n/L 22 7 5 10 79: 85 26
10. KMF Úder Ústí n/L 22 7 2 13 99:161 23
11. Hadidas Ústí n/L 22 5 0 17 95:145 15
12. Anderlecht Ústí n/L 22 3 3 16 94:158 12
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ ČECHY
1. Hostr Alex Liberec 2 2 0 0 14: 3 6
2. FC H Most 2 1 0 1 6: 7 3
3. Tornádo Ústí n/L 2 0 0 2 1: 11 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Krásno Valašské Meziříčí 30 21 1 8 138: 87 64
2. HV Club Tonat Ostrava 30 19 4 7 145:108 61
3. Baník B Ostrava 30 19 3 8 120: 73 60
4. New Jersey Nový Jičín 30 17 5 8 117: 87 56
5. Mikeska B Ostrava 30 16 5 9 95: 74 53
6. Megas B Frenštát p/R 30 15 4 11 131:122 49
7. SK Krmelín 30 15 4 11 117: 91 49
8. FK SME Ostrava 30 15 3 12 105: 85 48
9. 1.FC B Šumperk 30 13 7 10 136:118 46
10. FC Žihadla Opava 30 11 4 15 102: 96 37
11. Derby Ostrava 30 11 3 16 95:102 36
12. FC Man Ostrava 30 10 5 15 87:116 35
13. Trezor Ostrava 30 7 10 13 88:117 31
14. SK Ferram Opava 30 10 0 20 78:122 30
15. KFV Roub Vítkovice 30 8 4 18 67:110 28
16. Hasil Komárovice 30 1 2 27 64:177 5
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ ČECHY
Skupina A
1. Baraccuda Jakubčovice 3 3 0 0 8: 4 9
2. Mikeska Vsetín 3 2 0 1 12: 4 6
3. KMK Fortuna Ostrava 3 1 0 2 8: 12 3
4. Popeláci Šumperk 3 0 0 3 4: 12 0
Skupina B
1. Travex Přerov 3 3 0 0 15: 4 9
2. SK Ferram B Opava 3 1 1 1 7: 9 4
3. Twins '94 Nový Jičín 3 1 0 2 6: 8 3
4. Bohemia Ostrava 3 0 1 2 2: 9 1
Skupina C
1. "9" kluků Ostrava 3 3 0 0 15: 8 9
2. AC Čepo Poruba 3 2 0 1 15: 8 6
3. Dlouhý dým Podlesí 3 0 1 2 10: 17 1
4. Tsunami Příbor 3 0 1 2 5: 12 1
Skupina D
1. Parlament Ostrava 3 2 0 1 17: 8 6
2. KFV Roub B Vítkovice 3 2 0 1 12: 12 6
3. Policie Frýdlant n/O 3 1 1 1 12: 10 4
4. Sezam/Langer Ostrava 3 0 1 2 6: 17 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Atlantic Rakovník 22 15 3 5 197: 91 48
2. Vojenské lesy Praha 22 14 2 6 147:122 44
3. RSC Čechie Slaný 22 15 1 6 190:138 43
4. FC Mnichovo Hradiště 22 12 1 9 145:130 37
5. TS Bakov n/J B 22 10 3 9 122:110 33
6. SC Veltěž 22 9 4 9 152:135 31
7. Aqua Benešov 22 9 3 10 149:163 30
8. FC Arsenal B Benešov 22 9 1 12 169:183 28
9. Deportivo Kolín 22 10 0 12 147:189 27
10. Olympik Mělník 22 8 2 12 161:174 26
11. FC Tempo Benešov 22 5 1 16 112:173 16
12. Haka Krnsko '87 22 5 1 16 98:181 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Michálek Chrudim 30 23 2 5 168: 87 71
2. Torpédo Vysoké Mýto 30 22 4 4 183: 87 70
3. Arsenal Hlinsko 30 17 5 8 150:107 56
4. CK Fugas Hradec Králové 30 15 3 12 128: 94 48
5. 1.FC Dobkov 30 13 6 11 151:121 45
6. Rio Žamberk 30 13 6 11 122: 94 45
7. Torf B Pardubice 30 14 3 13 127:134 45
8. Plumbum Hradec Králové 30 14 3 13 125:132 45
9. Astro G-12 Hradec Králové 30 14 3 13 125:157 45
10. Salamandr Hradec Králové 30 13 4 13 114: 97 43
11. Labská Hradec Králové 30 13 4 13 112:127 43
12. AC Plačice 30 12 4 14 93:105 40
13. Claudius Hradec Králové 30 10 6 14 90:116 36
14. Frantic Dogs Hr.Králové 30 8 2 20 90:126 26
15. Infotech Hradec Králové 30 6 2 22 88:160 20
16. FK Attila Hradec Králové 30 5 1 24 90:171 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rangers Chodov 32 23 3 6 202:108 72
2. Baráček Luby 32 22 4 6 172:103 70
3. 2.FC Motáček Plzeň 32 22 1 9 176:119 67
4. Mako Ricci Nové Sedlo 32 22 2 8 223:144 65
5. FC Ajax Stańkov 32 18 5 9 148:113 59
6. Kompas Rollo Plzeň 32 16 3 13 115:109 51
7. Draci Karlovy Vary 32 18 2 12 199:165 50
8. Do dna Plzeň 32 15 5 12 146:120 50
9. Czech Made Plzeň 32 12 6 14 100:114 42
10. Pumidas Plzeň 32 12 4 16 110:143 40
11. Fet club Karlovy Vary 32 14 4 14 183:206 40
12. Bomber Domažlice 32 9 7 16 115:149 34
13. FC Korda Plzeň 32 10 4 18 105:168 34
14. Tensi Dolní Rychnov 32 9 3 20 162:202 30
15. Bee Sting Plzeň 32 8 5 19 140:166 29
16. THC Casino Cheb 32 8 5 19 108:155 29
17. Atletico Sokolov 32 2 1 29 93:214 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. OTS Benešov 22 17 1 4 160: 82 49
2. FC Tisem 22 13 7 2 114: 70 46
3. Best Benešov 22 13 2 7 118: 91 41
4. TJ Beer's Bystřice 22 12 4 6 114: 92 40
5. Tenisáci Benešov 22 11 3 8 111: 94 36
6. ARC Uragán Benešov 22 11 2 9 120:108 35
7. Aqua B Benešov 22 10 1 11 112:116 31
8. Telecom Benešov 22 10 1 11 94:116 31
9. United Okrouhlice 22 7 1 14 79:127 22
10. HT Kopeček Chotýšany 22 6 3 13 91:108 21
11. Eltsen Benešov 22 4 4 14 67:104 10
12. Kamenný Újezdec 22 3 1 18 68:140 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Strom Telecom Votice 22 19 1 2 132: 37 58
2. TSV Mezihoří 1860 22 14 3 5 110: 50 45
3. FK Mrač 22 13 5 4 95: 53 44
4. Eltsen B Benešov 22 13 3 6 83: 45 42
5. Mamuti Úročnice 22 11 4 7 88: 83 37
6. Buldoci Benešov 22 11 2 9 82: 77 35
7. Racek 22 8 6 8 66: 54 30
8. Temos Teplýšovice 22 7 7 8 71: 77 28
9. Gogo Benešov 22 7 4 11 54: 99 24
10. Berušci Benešov 22 5 1 16 45: 83 17
11. AFC Dlouhé Pole 22 3 1 18 43:112 10
12. Deratizace Benešov 22 3 0 19 36:135 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tuleni Olbramovice 16 16 0 0 168: 37 48
2. Ďáblové Jablonná 16 10 3 3 120: 67 33
3. FK Mrač B 16 8 2 6 71: 83 26
4. Tenisáci B Benešov 16 8 1 7 71: 62 25
5. Žejdlík Benešov 16 7 2 7 83: 91 23
6. FC Vyschlost Benešov 16 7 1 8 65: 76 22
7. Džuwy Benešov 16 5 2 9 64: 76 17
8. Jokers Benešov 16 3 1 12 51: 95 10
9. FC Bruins Benešov 16 2 0 14 38:144 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kalábek Brno 30 22 6 2 167: 65 72
2. Morcan ŽV Brno 30 20 8 2 99: 67 68
3. Krach Brno 30 18 1 11 130: 93 55
4. Brněnský drak Brno 30 16 4 10 161:129 52
5. Keloc Brno 30 14 7 9 147:107 49
6. Ceto Harnach B Brno 30 15 2 13 123:141 47
7. Nasan Nový Lískovec Brno 30 14 5 11 141:133 47
8. Tipsies Brno 30 13 4 13 117:116 43
9. UFO CZK Tondach Brno 30 13 3 14 123:139 42
10. Comix Brno 30 13 2 15 122:130 41
11. Slovan Brno 30 12 2 16 111:112 38
12. Progresklima Brno 30 12 0 18 101:114 36
13. Volksbank Brno 30 10 3 17 110:151 33
14. QPChrlice Schenk Brno 30 9 4 17 90:122 31
15. Soccer Brno 30 8 1 21 96:135 25
16. Hope Brno 30 5 0 25 74:158 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ELVO Jaspol Brno 30 22 3 5 129: 54 69
2. Arkys Brno 30 20 3 7 102: 56 63
3. ČD Robe Brno 30 17 4 9 116: 88 55
4. Jezdci Brno 30 15 7 8 142:106 52
5. Toka B Brno 30 15 5 10 117: 94 50
6. ASK Brno 30 15 5 10 104: 96 50
7. Kobas Brothers Brno 30 13 7 10 88: 90 46
8. Madeira Brno 30 14 3 13 119: 97 45
9. Greens Štýřice Brno 30 13 6 11 94: 79 45
10. Kormidlo B Brno 30 13 5 12 110:125 44
11. Litrpůl Šlapanice 30 12 3 15 80: 93 39
12. Páral Brno 30 11 4 15 97: 96 37
13. Sokolnice Brno 30 11 4 15 93:130 37
14. Nekop Brno 30 6 3 21 81:136 21
15. Amira Brno 30 5 5 20 79:130 20
16. My Brno 30 3 3 24 87:168 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mitra Brno 30 25 2 3 162: 54 77
2. Dino B Brno 30 22 3 6 141: 77 69
3. Pískovna Brno 30 20 2 8 119: 92 62
4. Apollo Brno 30 17 5 8 126: 74 56
5. Bastr Brno 30 17 4 9 79: 60 55
6. SK Líšeň Brno 30 16 3 11 85: 61 51
7. Sputnik Brno 30 15 3 12 81: 70 48
8. Chlupovi pozůstalí Brno 30 13 5 12 69: 66 44
9. SK Západí Brno 30 11 6 13 75: 86 39
10. Casino Líšeň Brno 30 11 2 17 74:100 35
11. Sirotkova Devils Brno 30 9 6 15 65: 96 33
12. Kormidlo C Brno 30 10 1 9 86:119 31
13. Jiříkovice 30 9 3 18 88: 96 30
14. Útěchov Brno 30 9 3 18 69:118 30
15. Poslední dech Brno 30 5 3 22 62:146 18
16. Saint Diana Brno 30 5 1 24 68:124 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Drullác Brno 30 22 3 5 127: 62 69
2. Kalábek B Brno 30 21 5 4 128: 53 68
3. Nasan N.Lískovec B Brno 30 20 4 6 117: 74 64
4. Comix B Brno 30 15 2 13 126:112 47
5. Incident Lerchova Brno 30 15 2 13 97: 68 47
6. ASC Brno 30 14 2 14 76: 71 44
7. Tipsies B Brno 30 13 3 14 96:105 42
8. Maba Brno 30 13 3 14 75: 93 42
9. Mineiro Brno 30 13 2 15 75: 92 41
10. Hambas Podlesí Brno 30 12 4 14 73: 87 40
11. Ingtel Brno 30 12 2 16 103:104 38
12. S.R.O. Brno 30 11 2 17 61: 82 35
13. Atlantis Brno 30 10 3 17 64:110 33
14. Motivace Brno 30 9 4 17 79: 98 31
15. Hope B Brno 30 8 5 17 75:109 29
16. Drinex Brno 30 7 4 19 82:134 25
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ELVO Jaspol B Brno 22 19 1 2 107: 36 58
2. Savik Brno 22 14 3 5 94: 61 45
3. Šipka Brno 22 14 2 6 84: 62 44
4. QPSchenk Chrlice B 22 14 1 7 83: 70 43
5. Fortuna Brno 22 10 3 9 88: 85 33
6. Flaga Hustopeče 22 9 5 8 71: 52 32
7. Makro Brno 22 10 2 10 73: 78 32
8. UFO B Brno 22 9 2 11 75: 70 29
9. Vinohrady B Brno 22 6 4 12 74:104 22
10. KH II. Brno 22 5 4 13 81:106 19
11. Veteran Brno 22 5 0 17 57:106 15
12. Sunday Brno 22 2 3 17 52:109 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Arkys B Brno 20 18 1 1 110: 27 55
2. Napoleon Prace 20 16 1 3 115: 31 49
3. Ecotechniek Brno 20 13 3 4 66: 26 42
4. SK Líšeň B Brno 20 12 4 4 66: 34 40
5. Grűntrans Brno 20 10 2 8 67: 57 32
6. Engas Brno 20 10 1 9 99: 61 31
7. Béďa team Brno 20 9 1 10 68: 69 29
8. Elektro Spáčil Brno 20 6 2 12 41: 60 20
9. Bigy Brno 20 5 3 12 47: 74 18
10. Endys Brno 20 2 0 18 19:153 6
11. FCN Líšeň Brno 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Řečkovice 20 16 2 2 166: 46 50
2. Tomson STŽ B Brno 20 16 2 2 128: 30 50
3. Mitra B Brno 20 14 1 5 84: 65 43
4. Fénix Brno 20 11 2 7 90: 50 35
5. ASK B Brno 20 10 3 7 74: 41 33
6. Laguna Brno 20 9 2 9 70: 67 29
7. Olymp Brno 20 8 2 10 41: 84 26
8. Wodowa Brno 20 7 4 9 61: 80 25
9. Teplotechna Brno 20 4 1 15 58: 96 13
10. Generali Brno 20 4 1 15 49:119 13
11. Lucky boys Brno 20 1 0 19 22:165 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fauna B Brno 20 20 0 0 93: 26 60
2. Dynamit Brno 20 18 0 2 92: 26 54
3. Wings Brno 20 14 0 6 69: 44 42
4. BMT Brno 20 12 1 7 66: 44 37
5. Technika Brno 20 9 1 10 66: 68 28
6. Athéna Brno 20 9 0 11 72: 72 27
7. Flender Brno 20 9 0 11 66: 72 27
8. Storks Nový Lískovec Brno 20 6 0 14 60: 97 18
9. Petria Brno 20 5 2 13 48: 75 17
10. Kameňáci Brno 20 3 1 16 54: 94 10
11. Ráz naráz Brno 20 2 1 17 53:116 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Armáda spásy Brno 20 20 0 0 148: 39 60
2. Květnice Tišnov 20 14 2 4 102: 35 44
3. Kástl piv Brno 20 11 2 7 80: 53 35
4. RSC Bohunice Brno 20 10 3 7 81: 61 33
5. Greens Štýřice B Brno 20 9 1 10 78: 79 28
6. Bolest Brno 20 8 4 8 52: 58 28
7. Démoni Brno 20 8 2 10 57: 66 26
8. Black Magic Brno 20 6 1 13 49: 92 19
9. Tým snů Brno 20 5 3 12 54:124 18
10. BMT B Brno 20 5 3 12 63: 78 18
11. Hlt club Brno 20 3 1 16 41:120 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Celtic Líšeň Brno 26 26 0 0 178: 24 78
2. Blackburn Brno 26 20 1 5 147: 55 61
3. Tondach Brno 26 19 3 4 119: 36 60
4. Saky Paky Brno 26 19 2 5 88: 48 59
5. Panama boys Brno 26 14 2 10 112: 70 44
6. Pískovna B Brno 26 14 1 11 110: 96 43
7. Nová Mosilana Brno 26 12 1 13 85: 93 37
8. Skokani Brno 26 11 1 14 44: 67 34
9. Šimice Brno 26 10 3 13 71: 92 33
10. United Kohoutovice Brno 26 6 4 16 36: 92 22
11. Prodik Brno 26 6 3 17 51:108 21
12. Moribundus Brno 26 4 5 17 58: 92 17
13. XXX Brno 26 4 3 19 49:145 15
14. Šimičtí tygři Brno 26 2 1 23 40:170 7
|
|
|
BRNO-VENKOV - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MSC Jablíčko Letkovice 30 20 5 5 111: 56 65
2. Zolcary Letkovice 30 17 6 7 75: 51 57
3. Inter Čučice 30 15 8 7 87: 65 53
4. Tajfun Čučice 30 15 5 10 66: 48 50
5. SK Moravany 30 15 4 11 72: 59 46
6. Vyprahlo Kuřim 30 15 4 11 57: 48 46
7. KD Alexovice 30 14 3 13 64: 61 45
8. Tajvan Ivančice 30 13 5 12 58: 51 44
9. United Ivančice 30 13 4 13 59: 57 43
10. Japex Ivančice 30 12 3 15 66: 73 39
11. Arsenal Alexovice 30 11 4 15 69: 96 37
12. AC Tetčice 30 11 3 16 61: 83 36
13. Remos Oslavany 30 11 2 17 69: 64 35
14. FC Jablíčko '96 Letkovice 30 10 3 17 53: 72 33
15. Sokol Trafo Padochov 30 9 5 16 65: 69 32
16. Žaves Nebovidy 30 4 2 24 36:115 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pohroma Ivančice 30 25 3 2 181: 47 78
2. Jantar Ivančice 30 25 2 3 122: 64 77
3. Slavoj Senorady 30 20 2 8 117: 59 62
4. FC Rokytná 30 16 5 9 80: 61 53
5. FC Bratčice 30 15 6 9 79: 47 51
6. Kovocentrum Sokol Silůvky 30 14 9 7 80: 49 51
7. Paus Oslavany 30 15 3 12 80: 83 48
8. Sokol Rebešovice 30 14 3 13 77: 79 45
9. SK Prštice 30 11 9 10 72: 54 42
10. Austria B Oslavany 30 12 4 14 96: 91 40
11. Blajkec Modřice 30 12 4 14 73: 77 40
12. Sparta Ivančice 30 11 3 16 64: 88 36
13. FC Omice 30 11 2 17 87:110 35
14. Bobor Hrubšice 30 6 5 19 59:192 23
15. Nona Nebovidy 28 0 0 28 0:140 0
Plaz Ketkovice 28 0 0 28 0:140 0
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mukl's Kuřim 14 13 0 1 69: 29 39
2. Templáři Kuřim 14 10 0 4 49: 35 30
3. Promacom Kuřim 14 9 0 5 55: 30 27
4. Profiprint Březina 14 9 0 5 45: 30 27
5. Flamengo Kuřim 14 6 1 7 46: 55 19
6. Mušketýři Kuřim 14 6 0 8 48: 46 18
7. Placýrka Kuřim 14 1 1 12 30: 57 4
8. Brázda Moravské Knínice 14 0 1 13 22: 83 1
9. Litterpool Kuřim odstoupil
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mlok Kuřim 12 9 2 1 37: 21 29
2. Taurito Kuřim 12 8 2 2 57: 38 26
3. Pivkec Tišnov 12 7 1 4 43: 28 22
4. Tučňáci Čebín 12 7 0 5 47: 26 21
5. Vel's Předklášteří 12 3 1 8 32: 42 10
6. Inter Tišnov 12 2 1 9 22: 52 7
7. Rebel Kuřim 12 1 1 10 25: 55 4
8. PP Kuřim a Knisako Moravské Knínice odstoupily
|
|
|
BRNO-VENKOV - 3.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Klucanina Kuřim 8 6 2 0 33: 14 20
2. Zlobice Kuřim 8 6 1 1 39: 4 19
3. Fet partia Kuřim 8 5 1 2 24: 8 16
4. Torzo Tišnov 6 3 0 3 12: 15 12
5. Sokol Maršov 8 3 2 3 22: 23 11
6. FC Horácká 6 2 2 2 22: 14 8
7. Schrotovody Kuřim 8 2 0 6 16: 32 6
8. Haspol Kuřim 8 1 1 6 13: 38 4
9. Naplech Kuřim 6 0 1 5 2: 43 1
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Montza B České Budějovice 18 16 0 2 113: 67 48
2. TJ Borek B 18 14 1 3 96: 48 43
3. Gong B České Budějovice 18 13 1 4 113: 51 40
4. FC Hůry 18 11 2 5 90: 54 35
5. TJ HFASC B Č.Budějovice 18 11 1 6 108: 85 34
6. FC 30 České Budějovice 18 6 0 12 49:104 18
7. Building České Budějovice 18 5 2 11 75: 86 17
8. SVP Zbudov 18 5 1 12 61: 64 16
9. Nesco České Budějovice 18 5 0 13 36: 92 15
10. Vlas Slavia Č.Budějovice 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Absolut tým Č.Budějovice 18 12 1 5 156: 73 37
2. Zahájí České Budějovice 18 11 2 5 62: 45 35
3. Cosmos České Budějovice 18 9 5 4 57: 40 32
4. Havlinda České Budějovice 18 9 1 8 60: 69 28
5. Montza C České Budějovice 18 8 4 6 56: 54 28
6. ASC Hluboká n/V 18 8 2 8 61: 72 26
7. Inter České Budějovice 18 6 3 9 60: 75 21
8. Tornádos České Budějovice 18 5 5 8 49: 67 20
9. Gefos-Geotým Č.Budějovice 18 6 2 10 41: 58 20
10. Zemani České Budějovice 18 3 1 14 39: 88 10
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
základní skupina A
1. TJ Borek C 10 8 1 1 46: 21 25
2. 00 Kuna České Budějovice 10 5 1 4 34: 29 18
3. TJ HFASC C Č.Budějovice 10 4 2 4 34: 36 14
4. Masakr team Č.Budějovice 10 4 1 5 39: 34 13
5. Kokodák České Budějovice 10 3 0 7 23: 43 9
6. Rebels České Budějovice 10 2 1 7 27: 40 7
základní skupina B
1. ASC Hluboká n/V B 10 9 0 1 56: 18 27
2. Remal České Budějovice 10 7 0 3 63: 36 21
3. PVT České Budějovice 10 7 0 3 40: 26 21
4. Leges 2000 Č.Budějovice 10 3 2 5 29: 33 11
5. West Jam České Budějovice 10 2 2 6 21: 36 8
6. Demi Hluboká n/V 10 0 0 10 12: 72 0
SKUPINA O POSTUP A UMÍSTĚNÍ
1. TJ Borek C 10 9 1 0 53: 24 28
2. 00 Kuna České Budějovice 10 4 4 2 35: 33 16
3. Remal České Budějovice 10 4 1 5 54: 53 13
4. ASC Hluboká n/V B 10 4 1 5 36: 38 13
5. TJ HFASC C Č.Budějovice 10 3 1 6 42: 52 10
6. PVT České Budějovice 10 2 0 8 32: 54 6
7. Masakr team Č.Budějovice 8 6 1 1 28: 17 19
8. Kokodák České Budějovice 8 4 2 2 33: 22 14
9. West Jam České Budějovice 8 3 3 2 23: 24 12
10. Rebels České Budějovice 8 3 0 5 27: 28 9
11. Demi Hluboká n/V 8 1 0 7 14: 34 3
12. Leges 2000 České Budějovice vyloučen ze soutěže
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Trio Český Krumlov 22 20 1 1 145: 41 61
2. B-team Český Krumlov 22 19 1 2 104: 44 58
3. Wágner Větřní 22 13 3 6 81: 68 42
4. Lazio Český Krumlov 22 12 1 9 71: 40 37
5. Karlík Mirkovice 22 12 1 9 77: 73 37
6. Hastrmani Český Krumlov 22 10 6 6 85: 60 36
7. Vyšehrad Český Krumlov 22 11 3 8 70: 68 36
8. Špičák Český Krumlov 22 9 3 10 63: 52 30
9. Konibar Kájov 22 5 1 16 49:100 16
10. SSL Český Krumlov 22 4 3 15 37: 79 15
11. Městská policie Č.Krumlov 22 4 3 15 37: 84 15
12. Cassino Český Krumlov 22 0 0 22 0:110 0
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Repre Plešivec Č.Krumlov 18 16 1 1 84: 35 49
2. Mr.United Český Krumlov 18 16 0 2 101: 23 48
3. Mates Český Krumlov 18 9 2 7 71: 54 29
4. Jedličky Český Krumlov 18 8 3 7 61: 58 27
5. Vyšehrad XXL Č.Krumlov 18 8 2 8 56: 51 26
6. Soptíci Větřní 18 6 1 11 43: 71 19
7. SAK Český Krumlov 18 5 4 9 61: 90 19
8. Penguins Větřní 18 5 2 11 38: 58 17
9. Rumcajs Český Krumlov 18 4 2 12 52: 78 14
10. Liják Český Krumlov 18 4 1 13 42: 91 13
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Debustrol Český Krumlov 18 14 4 0 121: 44 46
2. SKP Český Krumlov 18 12 4 2 67: 27 40
3. Mr.United B Český Krumlov 18 11 4 3 68: 37 37
4. Ajax Přídolí 18 9 3 6 44: 47 30
5. Hapoel Český Krumlov 18 8 5 5 66: 44 29
6. Piko Český Krumlov 18 7 2 9 45: 55 23
7. Tyrkys Český Krumlov 18 6 0 12 60: 70 18
8. Tequila Český Krumlov 18 4 4 10 46: 65 16
9. Bombarďáci Velešín 18 3 1 14 52:102 10
10. Juventus Český Krumlov 18 2 1 15 29:107 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DeCe Computers Boletice 20 15 1 4 87: 50 46
2. FK Denas Krásný Studenec 20 11 5 4 88: 58 38
3. FC Slovanka Děčín 20 10 2 8 103:100 32
4. SČP Děčín 20 8 3 9 78: 68 27
5. Lupeni Benešov n/P 20 8 2 10 121:111 26
6. FK Srbská Kamenice 20 1 1 18 54:132 4
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tatran Jakubčovice 16 12 2 2 92: 62 38
2. FC Lavina Kopřivnice 16 11 3 2 73: 41 36
3. Twins '94 Nový Jičín 16 7 2 7 61: 62 23
4. Policie Frýdlant n/O 16 7 2 7 91: 80 23
5. Tsunami Příbor 16 7 1 8 69: 64 22
6. 1.FC Tornádo Nový Jičín 16 7 1 8 63: 82 22
7. RUM Kopřivnice 16 4 3 9 58: 75 15
8. Autodoprava Frenštát p/R 16 5 0 11 51: 80 15
9. VÚK Chaos Kopřivnice 16 4 2 10 65: 77 14
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Základní skupina
1. SVP Příbor 11 9 0 2 85: 29 27
2. Dreadlock Nový Jičín 11 8 2 1 52: 26 26
3. MK Olešná Frýdek-Místek 11 7 1 3 54: 37 22
4. Dynamo Nový Jičín 11 7 0 4 77: 44 21
5. Line Suchdol n/O 11 6 2 3 82: 65 20
6. Heimat jn. Kopřivnice 11 6 0 5 55: 38 18
7. Vicher Frýdek-Místek 11 4 2 5 38: 32 14
8. Victory Frýdek-Místek 11 3 3 5 24: 38 12
9. Chyba team Libhošť 11 3 1 7 40: 61 10
10. Sharks Frýdek-Místek 11 3 1 7 34: 56 10
11. Kuna Frýdek-Místek 11 2 2 7 33: 72 8
12. Kolaps Čeladná 11 1 0 10 12: 88 3
SKUPINA O POSTUP
1. SVP Příbor 16 14 0 2 107: 40 42
2. MK Olešná Frýdek-Místek 16 11 1 4 75: 52 34
3. Dreadlock Nový Jičín 16 9 3 4 62: 39 30
4. FCS Heimat jn. Kopřivnice 16 9 0 7 73: 55 27
5. Line Suchdol n/O 16 7 2 7 94: 85 23
6. Dynamo Nový Jičín 16 7 1 8 95: 69 22
Skupina o umístění
7. Vicher Frýdek-Místek 16 7 4 5 56: 42 25
8. Kuna Frýdek-Místek 16 6 2 8 54: 83 20
9. Sharks Frýdek-Místek 16 6 1 9 53: 70 19
10. Victory Frýdek-Místek 16 4 4 8 37: 52 16
11. Chyba team Libhošť 16 4 3 9 60: 80 15
12. Kolaps Čeladná 16 1 1 14 16:115 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nika HŠ Havířov 38 29 5 4 107: 35 92
2. AC Čepo Poruba 38 27 2 9 116: 62 83
3. Saxon Havířov 38 26 4 8 117: 56 82
4. Sartoris Karviná 38 25 5 8 121: 54 80
5. Saxon B Havířov 38 24 4 10 142: 97 76
6. Medvědi Havířov 38 22 3 13 105: 81 69
7. Djablo Havířov 38 19 7 12 90: 89 64
8. NsP Havířov 38 19 5 14 113: 99 62
9. Leon Havířov 38 19 5 14 94: 81 62
10. Meteor Havířov 38 18 6 14 86: 81 60
11. Švagři Havířov 38 18 5 15 96: 78 59
12. Tornádo Havířov 38 14 5 19 108:114 47
13. AC Sedma Havířov 38 13 6 19 93:108 45
14. Orel Havířov 38 13 6 19 71:104 45
15. P.Ruch Havířov 38 12 3 23 65: 95 39
16. FSK Indians Horní Suchá 38 9 10 19 73: 90 37
17. SK Motor Havířov 38 10 5 23 83: 97 35
18. Glasgou Havířov 38 10 1 27 63:141 31
19. Axel Havířov 38 5 4 29 72:142 19
20. Rumboys CSKA Havířov 38 3 1 34 21:170 10
|
|
|
HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. S.Ú.D. Světlá n/S 18 13 1 4 88: 53 40
2. Noviny Vysočiny Havl.Brod 18 13 0 5 95: 63 39
3. Santos Chotěboř 18 11 2 5 79: 55 35
4. Kowa Ledeč n/S 18 11 2 5 84: 64 35
5. Sokol Bezděkov 18 9 2 7 60: 56 29
6. Elkomplex Ledeč n/S 18 9 1 8 81: 66 28
7. Chánov Chotěboř 18 7 3 8 70: 66 24
8. Fantom Nová Ves 18 7 0 11 68: 86 21
9. Saurus Chotěboř 18 2 1 15 43: 91 7
10. STS Chotěboř 18 2 0 16 43:111 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Dobkov B 18 14 4 0 98: 38 46
2. SB Světlá n/S 18 14 1 3 110: 44 43
3. M-Oil Skuhrov 18 11 0 7 58: 44 33
4. Zoufalci Ždírec n/D 18 8 4 6 50: 55 28
5. Hatatitla Chotěboř 18 8 1 9 60: 59 25
6. Chlapíci Havlíčkův Brod 18 8 1 10 46: 58 25
7. Chánov B Chotěboř 18 6 2 9 45: 62 20
8. Vysočina Havlíčkův Brod 18 6 1 11 50: 74 19
9. FK Premium Světlá n/S 18 3 4 11 40: 70 13
10. Santos B Chotěboř 18 2 2 14 46: 99 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. D.Ú.D. B Světlá n/S 16 14 0 2 87: 27 42
2. Vavera tým Havlíčkův Brod 16 12 2 2 72: 39 38
3. Sparťan Ledeč n/S 16 11 0 5 76: 44 33
4. Slza Havlíčkův Brod 16 9 3 3 53: 29 30
5. 1.FC Dobkov C 16 8 2 6 61: 40 26
6. Větrníci Chotěboř 16 5 4 7 42: 51 19
7. Alpa tým Chotěboř 16 2 3 12 40: 90 9
8. Klouzovy 16 2 2 12 27: 66 8
9. Rozsochatec 16 1 0 15 24: 96 3
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sextons Hradec Králové 34 25 1 8 173: 77 76
2. Senior Hradec Králové 34 22 4 8 110: 72 70
3. Foma Hradec Králové 34 22 2 10 112: 81 68
4. Koruna Hradec Králové 34 20 6 8 124: 82 66
5. Malšovice 34 18 3 13 102: 88 57
6. Flamengo Hradec Králové 34 16 8 10 101: 76 56
7. Severka Hradec Králové 34 17 2 15 99: 82 53
8. Venca Hradec Králové 34 15 3 16 116:120 48
9. Perun Hradec Králové 34 14 5 15 90: 96 47
10. SK Berka Hradec Králové 34 14 5 15 108:129 47
11. Snakes Hradec Králové 34 18 4 12 115: 91 46
12. Fortuna Hradec Králové 34 14 3 17 89: 80 45
13. IFK Tagrid Hradec Králové 34 14 2 18 92:107 44
14. Black Stars Hr.Králové 34 13 3 18 92: 92 42
15. Pivrnci Hradec Králové 34 12 6 16 106:107 42
16. Gobi ČMPK Hradec Králové 34 12 1 21 104:137 37
17. Orion Hradec Králové 34 9 4 21 76:105 31
18. Penalta Hradec Králové 34 0 0 34 12:199 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Votrok Hradec Králové 30 22 3 5 144: 52 69
2. Aero Hradec Králové 30 19 2 9 117: 78 59
3. Taxi Ford Hradec Králové 30 17 8 5 115: 86 59
4. Slatina Hradec Králové 30 18 3 9 101: 81 57
5. Rafani Hradec Králové 30 16 2 12 114: 96 50
6. Uhrinovy děti Hr.Králové 30 15 5 10 77: 78 50
7. Synové výčepu Hr.Králové 30 15 1 14 71: 84 46
8. Lunapark Hradec Králové 30 12 9 9 77: 86 45
9. Hydro Hradec Králové 30 14 1 15 98: 90 43
10. Nirvana Hradec Králové 30 13 3 14 68: 75 42
11. Dreams Hradec Králové 30 11 3 16 78:102 36
12. Lví srdce Hradec Králové 30 11 3 16 81: 92 36
13. Delta Hradec Králové 30 11 2 17 75: 86 35
14. Botafogo Hradec Králové 30 10 2 18 68: 96 32
15. Noční jezdci Hr.Králové 30 8 0 22 71: 92 24
16. AC Plačice B 30 4 1 25 62:151 13
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Literpool Hradec Králové 30 23 3 4 107: 53 72
2. Bajkonur Hradec Králové 30 17 6 7 83: 62 57
3. Bruggy Třebechovice p/O 30 17 5 8 91: 56 56
4. Frantic Dogs B Hr.Králové 30 17 3 10 86: 43 54
5. Golem Hradec Králové 30 16 3 11 80: 51 51
6. Junior Hradec Králové 30 14 5 11 73: 74 47
7. Meteor Hradec Králové 30 14 4 12 83: 81 46
8. Kanonýr Hradec Králové 30 11 7 12 83: 74 40
9. Larvy Hradec Králové 30 10 8 12 78: 91 38
10. Durex Hradec Králové 30 10 7 13 69: 72 37
11. Trencampe Hradec Králové 30 11 4 15 72: 72 37
12. SK Berka B Hradec Králové 30 11 4 15 81:104 37
13. AC Hradec Králové B 30 10 6 14 69: 78 36
14. Profitop Všestary 30 10 4 16 67: 84 34
15. Vosy Hradec Králové 30 9 4 17 56: 96 31
16. Golden Hradec Králové 30 3 1 26 46:133 10
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Attila B Hradec Králové 30 25 1 4 178: 65 76
2. Sextons B Hradec Králové 30 22 4 4 144: 55 70
3. Durex B Hradec Králové 30 18 7 5 99: 48 61
4. Aval Hradec Králové 30 19 3 8 89: 60 60
5. Penguins Hradec Králové 30 18 3 9 111: 59 57
6. McDonald's Hradec Králové 30 17 2 11 112: 79 53
7. Marnost Hradec Králové 30 14 2 14 106: 90 44
8. Tango Hradec Králové 30 12 6 12 92: 95 42
9. Katastrofa Rychnov n/K 30 13 3 14 100: 84 42
10. Rapid Hradec Králové 30 11 6 13 83: 89 39
11. PSG Hradec Králové 30 11 5 14 75: 97 38
12. Meteor B Hradec Králové 30 10 6 14 89:102 36
13. Džamil Hradec Králové 30 10 4 16 95:100 34
14. Canuks Hradec Králové 30 4 6 20 57:127 18
15. Yellow Death Hr.Králové 30 4 2 24 55:192 14
16. Bodlo Hradec Králové 30 0 0 30 9:172 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Lavina Hradec Králové 26 18 2 6 108: 65 56
2. Penguins B Hradec Králové 26 16 3 7 104: 51 51
3. SFC Jeřice 26 15 3 8 87: 54 48
4. Kopnem si Hradec Králové 26 14 6 6 84: 54 48
5. 1.RSC Hradec Králové 26 14 5 7 90: 43 47
6. Mordparta Hradec Králové 26 14 5 7 86: 50 47
7. Rychtářka Věkoše 26 12 7 7 73: 43 43
8. Lotos Hradec Králové 26 11 4 11 78: 70 37
9. Vanóza Hradec Králové 26 10 6 10 80: 65 36
10. Hurican Hradec Králové 26 11 3 12 63: 80 36
11. Lví srdce B Hr.Králové 26 8 3 15 53: 83 27
12. Zeppelin Hradec Králové 26 8 2 16 70:101 26
13. Camelot Hradec Králové 26 4 4 18 68:122 16
14. Tsunami Hradec Králové 26 0 1 25 25:188 1
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Flamengo B Hradec Králové 26 20 1 5 112: 35 61
2. Na Hrázce Hradec Králové 26 20 1 5 154: 72 61
3. Vanóza B Hradec Králové 26 17 3 6 115: 63 54
4. Mobil World Hr.Králové 26 13 9 4 85: 50 48
5. Růžový balet Hr.Králové 26 14 4 8 98: 52 46
6. Rangers Hradec Králové 26 14 4 8 98: 54 46
7. Reds Hradec Králové 26 14 4 8 88: 76 46
8. Norci Hradec Králové 26 13 3 10 82: 77 42
9. Blasters Hradec Králové 26 11 5 10 90: 72 38
10. Crazy Hradec Králové 26 7 6 13 61: 76 27
11. FC Brejk Hradec Králové 26 7 3 16 68: 87 24
12. Draci Hradec Králové 26 5 3 18 76:168 18
13. SK Berka C Hradec Králové 26 4 0 22 59:159 12
14. Vegas Hradec Králové 26 0 0 26 5:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. I+C Energo Chomutov 15 12 2 1 41: 13 38
2. 1.FC Kopeček Chomutov 15 12 1 2 39: 20 37
3. SLZA Žízeň Chomutov 15 10 2 3 32: 19 32
4. Marves Chomutov 15 8 3 4 21: 15 27
5. FC Krušnohor Chomutov 15 7 5 3 25: 24 26
6. Liptákov 15 8 1 6 33: 22 25
7. HV Domovina Chomutov 15 7 4 4 38: 17 25
8. Chmelsea Chomutov 15 6 4 5 23: 18 22
9. MTL Chomutov 15 6 1 8 29: 31 19
10. CU Bohemians Chomutov 15 5 2 8 22: 31 17
11. Flamengo Chomutov 15 5 1 9 20: 35 16
12. Torpédo-Borec Chomutov 15 4 4 7 30: 28 16
13. OMV Rapid Chomutov 15 4 3 8 20: 26 15
14. BEK Chomutov 15 4 2 9 32: 48 14
15. Machťáci Chomutov 15 2 3 10 14: 39 9
16. KMK Pivrnci Chomutov 15 1 0 14 16: 49 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Monest Chomutov 15 11 2 2 51: 19 35
2. FC Admirál Chomutov 15 10 3 2 36: 19 33
3. 1.FC Pacific Chomutov 15 10 2 3 39: 23 32
4. Benfica Chomutov 15 9 1 5 41: 32 28
5. Generali Chomutov 15 8 2 5 37: 43 26
6. AFK Adal Chomutov 15 7 4 4 29: 20 25
7. SHD Komes Most 15 7 3 5 39: 31 24
8. Bobři Chomutov 15 6 5 4 26: 22 23
9. Karibic Chomutov 15 4 4 7 32: 36 16
10. CP Chrontoš Chomutov 15 4 4 7 30: 28 16
11. Dangers Chomutov 15 5 1 9 25: 35 16
12. FC Výkop Chomutov 15 4 4 7 19: 20 16
13. 1.FC Kopeček B Chomutov 15 4 3 8 17: 28 15
14. AC Young boys Chomutov 15 4 2 9 24: 44 14
15. I+C Energo B Chomutov 15 3 4 8 20: 31 13
16. Real Všehrdy 15 1 2 12 13: 47 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Ajax Chomutov 15 10 2 3 34: 14 32
2. FC Glass Papr Chomutov 15 9 5 1 27: 12 32
3. Fiat Chomutov 15 9 4 2 29: 14 31
4. Dědek team Chomutov 15 9 3 3 35: 9 30
5. ČD Stanice Chomutov 15 9 2 4 38: 25 29
6. FC Jirkov 2000 15 7 5 3 37: 19 26
7. Restaur. U City Chomutov 15 7 2 6 35: 36 23
8. FC Modena Chomutov 15 5 3 7 14: 23 18
9. Alfa Omega Chomutov 15 5 2 8 26: 38 17
10. Deportivo Chomutov 15 5 2 8 19: 24 17
11. FC Debakl Chomutov 15 4 4 7 19: 22 16
12. SSM Chomutov 15 4 4 7 20: 33 16
13. AC ROS Chomutov 15 4 2 9 26: 43 14
14. Atletico 2000 Chomutov 15 4 1 10 27: 37 13
15. FC MK Medvědi Chomutov 15 3 3 9 20: 45 12
16. Rudá hvězda Chomutov 15 3 2 10 19: 31 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Era-pack Chrudim B 18 15 1 2 85: 43 46
2. Pumpa Miřetice 18 13 2 3 100: 56 41
3. Era-pack Chrudim 18 9 2 7 68: 69 29
4. AC Hlinsko 18 8 1 9 82: 90 25
5. Veteráni Chrudim 18 8 1 9 97: 80 25
6. Atletico Hlinsko 18 8 1 9 59: 63 25
7. Norton Skuteč 18 8 0 10 64: 72 24
8. Santos Chrudim 18 7 1 10 73: 84 22
9. DTJ Juventus Hlinsko 18 6 3 9 74: 74 21
10. Sklepy Chrudim 18 2 0 16 45:116 6
|
|
|
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Real Hlinsko 18 14 2 2 101: 57 44
2. Bratři Prosetín 18 13 0 5 87: 54 39
3. Milada Hlinsko 18 11 1 6 80: 56 34
4. FC Vitanov 18 11 0 7 69: 57 33
5. Instav Čertovina 18 9 2 7 85: 74 29
6. Sokol Krouna 18 9 0 9 70: 77 27
7. STS Rotor Hlinsko 18 5 1 12 56: 99 16
8. Křídla sovětů Hlinsko 18 4 3 11 68: 79 15
9. ČD Hlinsko 18 4 2 12 66: 99 14
10. Ajax '98 Hlinsko 18 4 1 13 42: 72 13
|
|
|
CHRUDIM - 1.třída Chrudim |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hektaři Proseč 14 13 0 1 117: 33 39
2. Oflenda Hlinsko 14 8 2 4 45: 46 26
3. Pumpa B Miřetice 14 7 2 5 59: 60 23
4. Picek team Hlinsko 14 7 2 5 40: 42 23
5. Restaur. U Karla Hlinsko 14 7 1 6 50: 50 22
6. Bratři B Prosetín 14 4 3 7 47: 55 15
7. Maccabi Hlinsko 14 5 0 9 46: 22 15
8. Anabolic Hlinsko 14 0 0 14 0: 70 0
|
|
|
CHRUDIM - 2.třída Chrudim |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kostelec Bulls 20 16 1 3 170: 52 49
2. Jatka Pacov 20 13 2 5 138: 90 41
3. Atletico Batelov 20 12 2 6 129: 98 38
4. Arsenal B Brtnice 20 12 1 7 122: 81 37
5. Kavčí Hory Polná 20 12 1 7 129:105 37
6. Belton Třebíč 20 10 3 7 115: 96 33
7. KMK Střepina Pelhřimov 20 10 1 9 82: 78 31
8. Jitro Dačice 20 8 1 11 94:122 25
9. Titanic Jihlava 20 4 1 15 82:159 13
10. Little Monsters Jihlava 20 3 2 15 78:160 11
11. Kalamita Jihlava 20 2 1 17 49:135 7
|
|
|
KARLOVY VARY - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MASH Karlovy Vary 20 18 0 2 152: 63 51
2. FC Bago Karlovy Vary 20 14 3 3 113: 66 45
3. FC Otovice 20 11 3 6 129: 95 36
4. Bengo Karlovy Vary 20 10 3 7 119: 86 33
5. PV Servis Karlovy Vary 20 10 2 8 117:113 32
6. Black Sheep Karlovy Vary 20 10 0 10 121:117 30
7. Vakmal Karlovy Vary 20 8 4 8 97:108 28
8. Fan club Karlovy Vary 20 7 2 11 98:122 23
9. Rosehill's Karlovy Vary 20 4 5 11 110:142 17
10. Chaos Chodov 20 5 0 15 115:166 15
11. Custom's King's K.Vary 20 2 0 18 80:173 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TJ Bohemia Chips Praha 22 15 0 7 100: 62 45
2. 1.FC Bresson Kladno 22 14 2 6 102: 81 44
3. Selp United Praha 22 12 3 7 94: 73 39
4. 1.DFK Slaný 22 10 4 8 72: 54 34
5. Interesta Příbram 22 8 8 6 82: 71 32
6. RSC Čechie B Slaný 22 10 1 11 79: 77 31
7. AFC Kralupy n/V 22 8 6 8 69: 72 30
8. Omask Kovo Kladno 22 8 3 11 93: 97 27
9. Dynamo Kladno 22 7 5 10 65: 73 26
10. PK Třebusice 22 7 3 12 86:104 24
11. FC Foboz Slaný 22 6 5 11 53: 96 23
12. AC Sparta Slaný 22 5 4 13 52: 78 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SFS Sport Slaný 24 18 4 2 117: 52 58
2. Alpina Slaný 24 17 2 5 109: 57 53
3. Hrasl Slaný 24 14 5 5 108: 73 47
4. AFC Celtic Kladno 24 14 1 9 103: 82 43
5. AFC Rapid Páleček 24 13 2 9 72: 85 41
6. JIKO Kralupy n/V 24 12 2 10 96: 75 38
7. TJ Bohemia Chips B Praha 24 12 2 10 103:105 38
8. 1.DFK B Slaný 24 9 5 10 78: 75 29
9. Sokol Tuřany 24 8 5 11 82:100 29
10. AFK Kladno 24 8 3 13 98:109 27
11. Slavoj Pozdeň 24 5 6 13 79:137 21
12. ŽAR Želenice 24 3 3 18 49: 85 12
13. RSC Čechie C Slaný 24 3 2 19 48:107 11
|
|
|
KOPŘIVNICE - 1.městská liga (podzim 2000) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Elán Kopřivnice 10 7 2 1 26: 12 23
2. FC Olivet Kopřivnice 10 7 0 3 24: 13 21
3. FC Jelita Kopřivnice 10 5 4 1 21: 11 19
4. RUM Kopřivnice 10 5 3 2 24: 14 18
5. Viagra team Štramberk 10 3 4 3 14: 10 13
6. SD Kopřivnice 10 3 3 4 16: 25 12
7. Křen Frenštát p/R 10 3 2 5 16: 18 11
8. Everton Závišice 10 2 3 5 11: 16 9
9. Trappes Devils Kopřivnice 10 1 5 4 15: 26 8
10. Dalas '54 Kopřivnice 10 1 5 4 8: 20 8
11. Squadra Kopřivnice 10 1 3 6 12: 22 6
|
|
|
KOPŘIVNICE - 2.městská liga (podzim 2000) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bum Šankar Kopřivnice 10 10 0 0 38: 6 30
2. FC Lubina Kopřivnice 10 7 0 3 32: 14 21
3. Ruda Pivrnec Kopřivnice 10 6 1 3 22: 22 19
4. FC Citrus Bordovice 10 6 0 4 16: 12 18
5. TB Kopřivnice 10 5 2 3 25: 22 17
6. Perun Kopřivnice 10 5 0 5 20: 23 15
7. Real Kopřivnice 10 5 0 5 22: 25 15
8. Tango Kopřivnice 10 3 1 6 14: 21 10
9. FC Baník Štramberk 10 2 0 8 11: 25 6
10. TC '90 Kopřivnice 10 1 2 7 12: 26 5
11. FC Inter Kopřivnice 10 1 2 7 12: 28 5
|
|
|
KOPŘIVNICE - 3.městská liga (podzim 2000) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Heimat jn. Kopřivnice 11 9 1 1 36: 10 28
2. DT Kopřivnice 11 7 3 1 26: 9 24
3. Hošo Nošo Frenštát p/R 11 6 2 3 30: 19 20
4. Morávia Kopřivnice 11 6 2 3 22: 15 20
5. Orel Štramberk 11 5 3 3 27: 26 18
6. Ganjabus Kopřivnice 11 3 6 2 12: 11 15
7. AC Lemon Kopřivnice 11 3 3 5 20: 20 12
8. Fox Závišice 11 3 3 5 21: 25 12
9. Pittbul Kopřivnice 11 3 1 7 14: 32 10
10. Catastrofic Kopřivnice 11 2 3 6 8: 24 9
11. Dynamo Závišice 11 2 2 7 24: 36 8
12. Seliko Kopřivnice 11 1 3 7 13: 26 6
|
|
|
KUTNÁ HORA - okresní přebor A |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Restaurace U groše K.Hora 10 8 2 0 41: 19 26
2. SK Olympia Kutná Hora 10 5 2 3 37: 25 17
3. Kanárci Kutná Hora 10 5 1 4 50: 24 16
4. Veteráni Kutná Hora 10 5 1 4 36: 29 16
5. Rats Kutná Hora 10 2 2 6 27: 41 8
6. Journalists Kutná Hora 10 0 2 8 12: 65 2
|
|
|
KUTNÁ HORA - okresní přebor B |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Saunatop Kutná Hora 10 9 1 0 62: 16 28
2. Elán Čáslav 10 6 2 2 43: 18 20
3. FC Kalich Kutná Hora 10 5 1 4 28: 18 16
4. Eurotel Kořínek K.Hora 10 4 1 5 26: 36 13
5. Metalcom Kutná Hora 10 3 0 7 25: 41 9
6. SK Slavia Kutná Hora 10 0 1 9 20: 75 1
Čtvrtfinále:
Saunatop-Veteráni 6:6 pk 6:7, 3:1, 3:2
Elán-Kanárci 2:2 pk 3:4, 3:2, 3:1
U Groše-Eurotel 10:0, 2:2 pk 0:2, 5:2
Kalich-Olympia 2:4, 1:1 pk 2:1, 3:0
Semifinále:
Saunatop-Kalich 4:1, 1:3, 6:4, U Groše-Elán 4:3, 2:1
FINÁLE:
Saunatop - U Groše 5:5 pk 0:2, 6:6 pk 2:0, 6:8, 8:4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Panthers Čáslav 12 8 3 1 34: 20 27
2. Hospoda Na Husi K.Hora 12 7 3 2 39: 25 24
3. FK Totmen Kutná Hora 12 6 2 4 47: 36 20
4. Špandau Kutná Hora 12 5 3 4 35: 27 18
5. Atto Kutná Hora 12 4 2 6 30: 29 14
6. Bovo Kutná Hora 12 3 1 8 33: 36 10
7. FC Sauna ČKD Kutná Hora 12 0 4 8 22: 69 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hostr Alex Liberec 8 7 0 1 59: 15 21
2. AC Viktoria Liberec 8 6 0 2 31: 14 19
3. FC Loosers Liberec 8 5 1 2 38: 29 16
4. Gloria Chrastava 8 5 1 2 47: 22 16
5. Kristýna Hrádek n/N 8 3 1 4 47: 40 10
6. FC Rocco Liberec 8 2 2 4 38: 45 8
7. AC Roma Chrastava 8 2 1 5 22: 50 7
8. Loko ŽST Liberec 8 2 0 6 24: 45 6
9. SAT Liberec 8 0 1 7 23: 70 1
PLAY-OFF
Semifinále: Alex-Gloria 6:2, Viktoria-Loosers 4:2
o 3.místo: Gloria - Loosers 10:2
FINÁLE: Alex Liberec - Viktoria Liberec 7:1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Partyzán Řepín 22 21 1 0 147: 37 64
2. Botafogo Mělník 22 17 3 2 114: 44 54
3. Ještěr team Mělník 22 14 4 4 102: 55 46
4. Predátor Lužec n/V 22 12 2 8 80: 71 38
5. SK Český Brod 22 11 3 8 79: 48 36
6. PMB Mělník 22 11 3 8 71: 65 36
7. Hoprdox Praha 22 11 2 9 64: 66 35
8. Rozmetadlo Vysoká 22 8 0 14 68: 81 24
9. AFK Hořín 22 5 1 16 58:109 16
10. Dino Lužec n/V 22 4 2 16 41: 85 14
11. Pražský výběr Praha 22 4 1 17 46:113 13
12. Koupaliště Neratovice 22 2 2 18 40:140 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC H Most 22 22 0 0 194: 47 66
2. SHD Komes Most 22 16 2 4 182: 86 50
3. ISŠT Cop B Most 22 13 3 6 149:102 42
4. Rapid OBI Bečov 22 13 2 7 137:115 41
5. SC Obr Most 22 11 2 9 125:108 35
6. FSC Japek Most 22 12 0 10 102: 83 33
7. 1.FC Automat Litvínov 22 10 3 9 117:112 33
8. FC Feratv Most 22 8 4 10 146:105 28
9. Baráček Litvínov 22 8 1 13 107:117 25
10. Technické služby Most 22 5 1 16 98:189 16
11. SC Litvínov 22 5 0 17 72:167 15
12. Litvínovští orli Litvínov 22 0 0 22 49:272 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Phantoms Olešnice 20 15 2 3 65: 21 47
2. FC Orel Zbečník 20 12 4 4 56: 28 40
3. Sokol Velký Dřevíč 20 11 2 7 64: 42 35
4. FCS Dobruška 20 8 2 10 56: 54 26
5. FOSP Řešetová Lhota 20 7 4 9 48: 44 25
6. SK Goll Běloves 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Žďárky 28 19 6 3 73: 21 63
2. FC Orel B Zbečník 28 19 3 6 57: 27 60
3. FK Vernéřovice 28 15 6 7 55: 32 51
4. TJ Jiskra B Adršpach 28 12 2 14 38: 56 38
5. FOSP Řešetová Lhota B 28 10 7 11 38: 39 37
6. Sokol Žďárky B 28 8 7 13 40: 47 31
7. Sokol Jasenná 28 7 1 20 27: 60 22
8. TJ Jiskra Adršpach 28 4 4 20 25: 71 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SDG Česká Čermná 20 11 2 7 35: 29 35
2. SDH Borová 20 9 7 4 34: 28 34
3. SDH Lipí 20 7 8 5 30: 25 29
4. SDH Lipí B 20 8 5 7 28: 25 29
5. Sokol Borová 20 6 5 9 29: 33 23
6. Sokol Nový Hrádek 20 3 5 12 17: 33 14
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Twins '94 Nový Jičín 22 19 1 2 114: 36 58
2. Dreadlock Nový Jičín 22 17 2 3 91: 35 53
3. Ford Cartip Nový Jičín 22 17 0 5 111: 38 51
4. Dynamo Nový Jičín 22 15 3 4 93: 52 48
5. Optics Trade Nový Jičín 22 11 2 9 78: 68 35
6. FC Jerlochovice 22 10 0 12 69: 80 30
7. FC Derby Odry 22 7 3 12 63: 73 24
8. Uran 235 Nový Jičín 22 8 0 14 63: 99 24
9. Loučka 22 8 0 14 47: 80 24
10. Obec Šenov 22 6 4 12 49: 69 22
11. Kusako Kunín 22 3 3 16 52:110 12
12. Rapid Nový Jičín 22 1 2 19 30:120 5
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Line Suchdol n/O 21 15 1 5 102: 56 46
2. Top Dogs Nový Jičín 21 9 2 10 55: 66 29
3. RIFC Garone Nový Jičín 21 9 1 11 54: 51 28
4. Štamgasti Stachovice 21 6 2 13 48: 86 20
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Na Statku Kylešovice 15 12 2 1 82: 38 38
2. FK Kylešovice 15 12 2 1 56: 32 38
3. Triangl Hlučín 15 12 1 2 95: 41 37
4. SK Policie Opava 15 11 1 3 91: 42 34
5. Dukla-Deportivo Opava 15 10 0 5 68: 49 30
6. Staveb.firma Ricka Hlučín 15 9 1 5 60: 42 28
7. OK Bar Opava 15 9 0 6 58: 35 27
8. FC Latarna 13 Opava 15 8 1 6 68: 38 25
9. Pivoňky Opava 15 7 1 7 56: 64 22
10. MSDZ Promt Opava 15 5 1 9 56: 49 16
11. Drsneyland Kateřinky 15 5 0 10 67: 73 15
12. TJ Sokol Skřípov 15 4 2 9 62: 67 14
13. Euroflex Opava 15 3 2 10 28: 65 11
14. Jika Hlučín 15 2 1 12 39: 96 7
15. Notorik Hlučín 15 2 1 12 35:120 7
16. Otice 15 0 0 15 0: 75 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. "9" kluků Ostrava 15 10 5 0 55: 28 35
2. Roal Ostrava 15 11 1 3 66: 37 34
3. FC Bohemia Poruba 15 10 2 3 43: 25 32
4. KMK Fortuna Poruba 15 9 1 5 40: 23 29
5. Parlament Třebovice 15 9 2 4 56: 38 28
6. KFV Roub B Vítkovice 15 6 4 5 49: 28 27
7. Tequilla Ostrava 15 7 1 7 38: 36 22
8. FC Leopards Ostrava 15 7 0 8 45: 44 22
9. Sezam/Langer Ostrava 15 6 2 7 48: 41 21
10. FK SME B Ostrava 15 6 2 7 43: 57 20
11. FC Cumel Ostrava 15 8 3 4 30: 40 20
12. FC Narcis Ostrava 15 5 2 8 28: 39 17
13. Slavia OU Ostrava 15 5 2 8 34: 63 16
14. Balcar City Ostrava 15 4 0 11 31: 58 12
15. Polo Ostrava 15 3 0 12 29: 46 9
16. Sakrovec Stará Ves 15 1 0 14 17: 60 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Agnesa Ostrava 15 13 0 2 50: 23 39
2. Šmatláci Poruba 15 11 0 4 57: 26 33
3. Celtic Zábřeh 15 9 3 3 49: 37 30
4. FF Flamengo Ostrava 15 9 3 3 34: 22 30
5. FC Sporting Poruba 15 9 2 4 46: 26 29
6. SK Libero Ostrava 15 9 0 6 34: 24 27
7. TJ Sokol Poruba 15 7 3 5 53: 37 24
8. KFV Roub C Vítkovice 15 7 3 5 40: 29 24
9. PF Juventus Ostrava 15 7 2 6 67: 48 23
10. Zvěřáci Ostrava 15 6 4 5 35: 28 22
11. Sampdoria Ostrava 15 6 1 8 39: 45 19
12. FC Starý Zábřeh 15 5 2 8 44: 55 17
13. Stará Poruba 15 4 4 7 47: 42 16
14. RH Kurty Ostrava 15 1 3 11 23: 53 6
15. Tahouni Ostrava 15 1 2 12 18: 66 5
16. Dreumex Ostrava 15 0 0 15 0: 75 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hrušov 15 12 1 1 61: 19 38
2. SK Krmelín B 15 11 1 3 64: 31 34
3. Toro Fifejdy Ostrava 15 9 5 1 46: 25 32
4. Kors Radvanice 15 8 3 4 53: 32 27
5. Literpool Ostrava 15 8 2 5 35: 31 26
6. Sokol Poruba 15 8 2 5 48: 36 26
7. Palba Ostrava 15 7 3 5 37: 33 24
8. Narcis B Ostrava 15 7 1 7 31: 44 22
9. Vřesina 15 7 1 7 36: 34 22
10. Nedohoda Ostrava 15 5 4 6 37: 36 19
11. Man B Ostrava 15 5 3 7 41: 48 18
12. Henkel Ostrava 15 4 2 9 32: 41 14
13. Bayern Ostrava 15 4 1 10 30: 51 13
14. FC Mates Ostrava 15 4 1 10 37: 57 13
15. Valois Ostrava 15 2 2 11 23: 48 8
16. Init Ostrava 15 2 1 12 21: 54 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Betas Ostrava 24 18 3 3 67: 23 57
2. Mikeska C Ostrava 24 17 5 2 70: 29 56
3. A-Cory Ostrava 24 13 1 10 58: 58 40
4. FC SME C Ostrava 24 11 4 9 60: 58 37
5. Nagano Ostrava 24 11 4 9 47: 50 37
6. VZS Vítkovice 24 11 4 9 45: 35 37
7. Keravit Ostrava 24 11 2 11 48: 47 35
8. Bayern NAT Ostrava 24 10 2 12 51: 45 32
9. Proskovice 24 9 5 10 42: 42 32
10. Pohoda Jazz Ostrava 24 9 3 12 44: 43 30
11. LA Svinov 24 6 4 14 42: 66 22
12. Šachťor Ostrava 24 6 2 16 36: 76 20
13. Myson Ostrava 24 3 3 18 29: 70 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Wanasto Písek 22 16 4 2 80: 60 52
2. Old Stars Players Písek 22 14 4 4 93: 47 46
3. ARA Písek 22 11 6 5 47: 41 39
4. Platan club Písek 22 12 2 8 64: 53 38
5. Palma Písek 22 11 1 10 59: 58 34
6. Dream team Písek 22 8 4 10 62: 65 28
7. FTC Rockets Písek 22 9 1 12 58: 71 28
8. Platan Protivín 22 8 4 10 61: 57 28
9. Alfa Písek 22 8 2 12 65: 68 26
10. Gastro Písek 22 7 3 12 42: 71 24
11. Reiner Písek 22 7 3 12 47: 57 24
12. Tomcat B Písek 22 2 4 16 29: 68 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Springfield Písek 22 14 3 5 61: 42 45
2. FC Tchibuk B Písek 22 13 3 6 79: 43 42
3. Latro Písek 22 12 5 5 74: 40 41
4. APP Písek 22 12 2 8 60: 46 38
5. FC Unbroken Písek 22 10 3 9 58: 64 33
6. NFC Kocman Písek 22 11 4 7 76: 68 37
7. Veselá bída Písek 22 7 6 9 53: 57 27
8. FC Špitál Písek 22 8 1 13 48: 51 25
9. Hradiště 22 5 3 14 39: 65 18
10. Klapzuba team Písek 22 2 2 18 34:105 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Platan B Protivín 22 19 3 0 104: 37 60
2. Chelsea fans Písek 22 13 6 3 64: 36 45
3. Motor Písek 22 12 4 6 66: 48 40
4. FC Beercelona Písek 22 8 4 10 50: 55 28
5. Sršni Písek 22 8 4 10 49: 64 28
6. Mobby Dick Písek 22 9 6 7 49: 33 33
7. FC Town Haal Písek 22 8 4 10 36: 39 28
8. FC Vidličky Písek 22 4 5 13 52: 77 17
9. Greenhorns Písek 22 2 9 11 37: 66 15
10. Písecká žízeň Písek 22 4 1 17 36: 91 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Z Bor Plzeň 18 11 3 4 56: 37 36
2. FC Hombre Plzeň 18 10 3 5 50: 30 33
3. TDT Plzeň 18 9 3 6 47: 32 30
4. Krvavá tlačenka Plzeň 18 9 3 6 40: 43 30
5. Thorn Metal Plzeň 18 8 5 5 32: 26 29
6. TJ Bouda Plzeň 18 8 3 7 42: 36 27
7. HN Houdek Plzeň 18 5 4 9 40: 54 19
8. FC Musil Plzeň 18 5 3 10 43: 47 18
9. Teplárna Plzeň 18 4 4 10 23: 50 16
10. Sokol Letkov 18 4 3 11 39: 57 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Lochotín 18 14 4 0 76: 16 46
2. FC Jerigo Plzeň 18 14 1 3 65: 34 43
3. Zlomený kolo Plzeň 18 12 1 5 70: 27 37
4. Drebin's team Plzeň 18 11 2 5 65: 31 35
5. Bee Sting B Plzeň 18 7 4 7 49: 44 25
6. FC Splávek Plzeň 18 6 0 12 47: 65 18
7. Big beer Plzeň 18 5 3 10 42: 80 18
8. Palmet Ždírec 18 4 5 9 44: 54 17
9. Ráj kuřáků Plzeň 18 4 1 13 29: 56 13
10. Old Tennistky Plzeň 18 2 1 15 36:116 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Apollo '98 Plzeň 18 15 1 2 125: 41 46
2. Lokos Albion Plzeň 18 11 4 3 45: 36 37
3. Tahouni Plzeň 18 9 4 5 70: 59 31
4. Carpro Mašek Plzeň 18 9 3 6 60: 45 30
5. D+M Interiér Plzeň 18 8 4 6 51: 45 28
6. Bez vůle Plzeň 18 6 6 6 36: 46 24
7. Fortuna Plzeň 18 6 4 8 40: 48 22
8. Valící se kameny Plzeň 18 6 2 10 45: 71 20
9. Veteran sex boys Plzeň 18 4 1 13 30: 63 13
10. SK Čechie Plzeň 18 1 1 16 36: 84 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Koterov 18 11 5 2 74: 21 38
2. FC Korda B Plzeň 18 11 3 4 64: 42 36
3. SK Šeptem Plzeň 18 10 2 6 45: 18 32
4. Janette Ingem Plzeň 18 9 2 7 43: 46 29
5. FC Důraz Plzeň 18 8 4 6 41: 35 28
6. BT Osona Plzeň 18 7 3 8 35: 47 24
7. Sokol Vejprnice 18 7 2 9 54: 68 23
8. Kruhy pod vočima Plzeň 18 6 4 8 46: 52 22
9. A je to Plzeň 18 5 2 11 39: 57 17
10. VIP Balet Plzeň 18 2 1 15 32: 87 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. U Řezníka Plzeň 16 12 1 3 59: 33 37
2. Green rebels Plzeň 16 11 2 3 65: 29 35
3. Hradiště 16 10 3 3 68: 28 33
4. Vejprnic. sešup Vejprnice 16 11 0 5 53: 38 33
5. Neslyšící Plzeň 16 8 3 5 51: 36 27
6. Zanesen. ventilátor Plzeň 16 4 2 10 22: 59 14
7. Nava Grafik Plzeň 16 3 4 9 26: 49 13
8. Amare Roma Plzeň 16 3 1 12 24: 62 10
9. FC Viktoria Plzeň 16 1 2 13 23: 57 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pohoda Plzeň 16 13 0 3 64: 20 39
2. FC Malvat 9001 Plzeň 16 13 0 3 49: 18 39
3. LHC Kralovice 16 12 1 3 53: 28 37
4. Kometa Plzeň 16 8 2 6 39: 31 26
5. Bulharovy měchy Plzeň 16 7 2 7 40: 36 23
6. Martin team Plzeň 16 6 1 9 28: 36 19
7. FC TBC Plzeň 16 3 2 11 28: 46 11
8. Levej výběr Plzeň 16 3 0 13 30: 78 9
9. ST.Aktuel Plzeň 16 2 2 12 22: 60 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Autobahn Plzeň 16 13 1 2 61: 13 40
2. Abel Plzeň 16 13 0 3 76: 27 39
3. Napalm Plzeň 16 13 0 3 58: 24 39
4. BBS Plzeň 16 9 0 7 41: 32 27
5. Soudek Plzeň 16 7 2 7 36: 32 23
6. Real Bolevec 16 5 0 11 37: 51 15
7. Gojko Mitič Plzeň 16 4 1 11 30: 58 13
8. Lajna Flop Plzeň 16 2 2 12 21: 73 8
9. Klabzubova 11 Plzeň 16 1 2 13 14: 74 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Bianconeri Praha 22 20 2 0 117: 21 62
2. SC Bumble-bees Praha 22 17 1 4 103: 44 52
3. FC Strašnice Praha 22 16 2 4 92: 41 50
4. Madonna's Sons Praha 22 14 1 7 89: 44 43
5. FC Chrontodont Praha 22 13 1 8 71: 49 40
6. Wolch Praha 22 9 5 8 60: 56 32
7. NC Smetánka B Praha 22 10 2 10 69: 61 30
8. Kmochův odkaz Praha 22 9 2 11 63: 76 29
9. 1.FC Homogen Praha 22 8 4 10 64: 66 28
10. FC Síto Praha 18 0 0 18 0: 90 0
Arsenal/Bozi Praha 18 0 0 18 0: 90 0
Čechie ZM Praha 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KYX Praha 22 14 3 5 95: 50 45
2. SK Čechie Praha 22 13 4 5 103: 69 41
3. Sporting Bonbon Praha 22 12 4 6 72: 65 40
4. KMF Fotballica Praha 22 12 1 9 124: 98 37
5. AC Barbero Praha 22 10 3 9 62: 61 33
6. Comes Košíře Praha 22 10 3 9 62: 71 33
7. Vokovicer´s Praha 22 8 4 10 63: 73 28
8. Gusanos Rojos Praha 22 8 4 10 89: 81 28
9. Bosanova Praha 22 8 4 10 70: 78 26
10. FC Atlanta Žižkov B Praha 22 7 4 11 65: 79 25
11. Hertha ZMZ Praha 22 7 3 12 51: 86 22
12. RSC Modřany Praha 22 3 3 16 47: 92 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Smirnon Praha 22 15 1 6 127: 67 46
2. Viktoria Žižkov C 22 14 3 5 115: 62 43
3. FC Východ Praha 22 13 2 7 79: 62 41
4. FK Pražská směs Praha 22 12 4 6 87: 46 40
5. Salvator Praha 22 10 4 8 65: 89 34
6. Kvirencovy děti Praha 22 9 4 9 71: 66 31
7. AB-ETC Praha 22 9 3 10 53: 76 30
8. Las Lábus Terasy Praha 22 8 2 12 55: 61 26
9. Loosy Praha 22 8 1 13 46: 56 25
10. 1.FC Kropex Praha 22 8 1 13 62: 98 25
11. FC RAF Praha 22 5 4 13 59: 97 19
12. Real Triky Praha 22 4 5 13 50: 89 17
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Hlad Praha 22 18 3 1 154: 59 57
2. Arsenal/Bozi B Praha 22 15 2 5 75: 44 47
3. Apol Skřež Praha 22 13 5 4 81: 49 44
4. CF Sabuka Praha 22 12 3 7 95: 77 37
5. Olympique Praha 22 11 3 8 73: 69 36
6. Hoprdox Praha 22 10 2 10 80: 73 32
7. Chvojkovice Brod Praha 22 9 3 10 71: 84 30
8. Ičy a Skrečy Praha 22 7 5 10 67: 81 26
9. Viktoria Žižkov D 22 8 2 12 64: 84 26
10. NC Smetánka Praha 22 6 0 16 58:104 18
11. FC Kulda tým Praha 22 4 4 14 47: 92 16
12. VK Blesk Praha 22 1 4 17 49: 98 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sídlišťan Praha 22 20 1 1 148: 61 61
2. VS Božolé Praha 22 15 1 6 105: 67 46
3. ATD Torpédo Praha 22 14 3 5 82: 68 45
4. Typographia M+M Praha 22 12 3 7 108: 58 39
5. AFC Temosa Praha 22 9 4 9 98:102 31
6. Zlatý krysy Praha 22 9 2 11 58: 67 29
7. Kent Praha 22 10 2 10 90: 82 29
8. 1.FC Hloubětín Praha 22 9 1 12 65: 73 28
9. FC Pigs Praha 22 9 0 13 80: 96 27
10. RSC Semtex Praha 22 8 1 13 63: 95 25
11. KK Drazí Praha 22 7 0 15 59: 87 18
12. 1.FC Autoexpres Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Vinohrady Praha 22 21 0 1 132: 31 63
2. FC Hlad B Praha 22 17 1 4 86: 25 52
3. Sokol Běchovice Praha 22 16 2 4 88: 39 50
4. Jižní Bronx Praha 22 15 0 7 89: 55 45
5. AFK Opatov C Praha 22 14 2 6 108: 39 44
6. FO Lobos Praha 22 13 3 6 84: 55 40
7. 1.FC Pivonýři Praha 22 10 1 11 62: 74 31
8. 1.FC Exit Praha 22 9 1 12 62: 73 28
9. AFK Ajax Praha 16 0 0 16 0: 80 0
The Bottles Praha 16 0 0 16 0: 80 0
Milwerton Praha 16 0 0 16 0: 80 0
Nounejm Praha 16 0 0 16 0: 80 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Za zenitem 00 Praha 22 19 0 3 175: 88 55
2. KYX B Praha 22 15 4 3 98: 41 49
3. Nakopat Praha 22 15 3 4 103: 76 48
4. Wolch B Praha 22 14 4 4 97: 57 46
5. B.D. ´95 Praha 22 12 2 8 118: 65 38
6. Anbesorry Praha 22 12 1 9 105: 80 35
7. FT Fotturly Praha 22 7 1 14 71:100 22
8. Matadores Praha 22 6 3 13 77:101 21
9. Pípa Strašnice Praha 22 6 1 15 71:129 19
10. Stromovka boys Praha 22 5 3 14 72:103 18
11. FC Konflikt B. II. Praha 22 5 2 15 42: 95 17
12. Férovka Praha 22 4 0 18 40:134 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Prima team Praha 22 19 1 2 177: 59 58
2. Favorit Praha 22 17 1 4 128: 76 52
3. Typographia M+M B Praha 22 14 0 8 161:103 42
4. DEL 23 Praha 22 13 3 6 133: 76 42
5. KMF Fotballica B Praha 22 13 3 6 112: 75 42
6. 1.FC Norton Praha 22 12 3 7 103: 84 39
7. Vlčí srdce Praha 22 9 2 11 89: 97 29
8. AFC Temosa B Praha 22 6 2 14 63:131 20
9. Koloušci Praha 22 7 3 12 92:101 18
10. FC Inter Praha 22 5 0 17 69:121 15
11. PVC Rohožky Praha 22 4 1 17 64:152 11
12. I.PSKN Praha 22 3 1 18 65:181 10
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. U-Turn Mladá Boleslav 21 19 1 1 184: 73 58
2. FC Český Brod 21 14 0 7 136:147 42
3. FCH Lusy Mladá Boleslav 21 13 2 6 157: 98 41
4. Atletiko Skalka 21 10 0 11 149:152 30
5. Nakaši Mladá Boleslav 21 9 1 11 152:154 28
6. SC Veltěž B 21 6 2 13 119:148 20
7. 1.FC Šampion Rohožník 21 6 2 13 122:181 20
8. FC Rumpra Praha 21 2 2 17 91:156 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Sedliště 8 8 0 0 71: 20 24
2. 1.FC Pizza 8 5 0 3 43: 37 15
3. Slavoj Dolní Cetno 8 5 0 3 28: 32 15
4. 1.FC Šampion Rohožník B 8 2 0 6 28: 41 6
5. THC Hashlerka Praha 8 0 0 8 0: 40 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. RSC Elektra Sokolov 26 20 6 0 109: 38 66
2. Gamby Svatava 26 17 6 3 96: 47 57
3. Hogo Fogo Kynšperk 26 17 6 3 75: 29 57
4. Mothers Horní Slavkov 26 12 6 8 72: 62 42
5. Real Josefov 26 12 6 8 76: 61 41
6. SKP Detektiv Sokolov 26 13 2 11 69: 55 40
7. Těžba Dolní Nivy 26 12 3 11 88: 85 38
8. AC Lítov 26 12 2 12 86: 73 38
9. 1.FC Bažina Sokolov 26 10 4 12 62: 88 34
10. Kočičáci Libavské údolí 26 9 6 11 69: 61 33
11. HRB Královské Poříčí 26 9 5 12 87: 90 32
12. La Koruna Sokolov 26 7 3 16 72: 80 24
13. LFC United Vřesová 26 4 1 21 72:134 13
14. Mako Ricci B Nové Sedlo 26 0 0 26 0:130 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Celtic Citice 26 22 0 4 112: 43 65
2. ASK Rád 26 21 1 4 80: 23 64
3. Fortuna Sokolov 26 19 2 5 89: 37 59
4. Shooters Horní Slavkov 26 16 2 8 99: 59 50
5. Favorit Sokolov 26 15 2 9 66: 56 47
6. Flamengo Březová 26 11 5 10 73: 58 38
7. Divočák Krásno 26 11 2 13 84: 95 35
8. FC Hysterie Sokolov 26 9 6 11 72: 56 33
9. Termiti Loket 26 8 5 13 71: 76 28
10. SA Baník Sokolov 26 8 1 17 45:108 25
11. 1.FC Michal Sokolov 26 7 2 17 46: 75 23
12. AC Lítov B 26 5 6 15 49: 79 21
13. Tenis B Dolní Rychnov 26 5 7 14 41: 73 19
14. Akryl CHZ Sokolov 26 3 3 20 37:127 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Beverly Horní Slavkov 26 21 2 3 110: 36 65
2. Cheza Sokolov 26 21 2 3 93: 35 65
3. THC Alcopunx Sokolov 26 19 2 5 105: 39 59
4. Titanic Chodov 26 18 1 7 98: 60 55
5. Notor Svatava 26 16 2 8 88: 70 49
6. 1.FC Svinec Horní Slavkov 26 13 1 12 75: 52 40
7. 1.FC Josefov 26 12 1 13 77: 52 37
8. Sparta Královské Poříčí 26 11 1 14 80: 88 34
9. Havran Mírová 26 8 1 17 47: 73 25
10. FC WC Horní Slavkov 26 7 4 15 51:104 25
11. Shooters B Horní Slavkov 26 6 6 14 48: 78 23
12. V Zátiší Bukovany 26 6 4 16 41: 70 22
13. FC Globen Dasnice 26 4 3 19 58:143 15
14. 1.FC Kladská 26 2 6 18 51:122 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Termiti B Loket 28 18 2 8 95: 24 56
2. Tennesee Sokolov 28 17 3 8 98: 53 54
3. Detektiv Sokolov 28 13 1 14 78: 67 40
4. Sparta B Královské Poříčí 28 13 0 15 70: 88 38
5. Blechšmejd Sokolov 28 10 5 13 66: 52 35
6. Divočák B Krásno 28 9 4 15 48: 71 31
7. RSC Sopek Sokolov vyloučen
FC Ďáblové Loket vyloučen
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bohemia Sokolov 24 20 2 2 142: 48 61
2. Semtex Horní Slavkov 24 18 0 6 119: 61 54
3. Kalí celej team Loket 24 10 2 12 90: 89 32
4. Dacani Královské Poříčí 24 7 2 15 58: 95 22
5. Ajax Sítiny vyloučen
Nekopnem si Sokolov odstoupil
Zeleń Sokolov odstoupil
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Plastprodukt Šumperk 30 25 3 2 160: 71 78
2. Bart Petrov 30 20 1 9 143:105 61
3. Delta-Real B Šumperk 30 18 4 8 154: 99 58
4. Fit Úsovsko 30 19 0 11 147:110 57
5. Popeláci Šumperk 30 16 7 7 126: 76 55
6. Buldoci Dolní Studénka 30 17 3 10 118: 82 54
7. Black Horse Bludov 30 16 4 10 129: 99 52
8. Sumtex Šumperk 30 16 1 13 101:106 49
9. People Šumperk 30 14 5 11 99: 89 47
10. Hoka Šumperk 30 10 7 13 113:113 37
11. Tatran Ruda n/M 30 12 0 18 124:130 36
12. Stars Bohutín 30 10 2 18 112:146 32
13. Silencio Šumperk 30 9 2 17 85:121 31
14. VPO Bláha Šumperk 30 9 2 19 87:150 29
15. Vichr Temenice 30 7 1 22 91:142 22
16. Cembrit Šumperk 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fit Úsovsko B 28 21 3 4 113: 48 66
2. Popeláci B Šumperk 28 19 5 4 89: 35 62
3. Mystic Šumperk 28 17 4 7 66: 49 55
4. 1.MK Ruda n/M 28 14 7 7 57: 40 49
5. Delta-Real C Šumperk 28 15 2 11 101: 86 47
6. Dynamo Pavlov 28 14 3 11 70: 70 45
7. Senior Sobotín 28 13 3 12 68: 58 42
8. United Šumperk 28 12 5 11 44: 52 41
9. Efekt Velké Losiny 28 9 8 11 63: 64 35
10. Pars Šumperk 28 10 5 13 67: 83 35
11. DDT Postřelmov 28 9 4 15 57: 65 31
12. Fast Velké Losiny 28 8 5 15 52: 63 29
13. Slavoj Loštice 28 6 8 14 40: 53 26
14. Sporea Šumperk 28 5 4 19 43:107 19
15. Vlci Vlčice 28 3 4 21 52:109 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rychlé šípy Šumperk 28 23 2 3 130: 27 71
2. Moravec Šumperk 28 23 1 4 99: 44 70
3. Recycling B Šumperk 28 20 2 6 135: 55 62
4. Nuget Šumperk 28 16 3 9 75: 57 51
5. Tatran B Ruda n/M 28 16 2 10 88: 59 50
6. Predátors Dolní Studénky 28 12 4 12 78: 50 40
7. Vichr B Temenice 28 11 6 11 66: 73 39
8. Lazio Velké Losiny 28 11 4 13 70: 71 37
9. TSMK Zábřeh na Moravě 28 12 1 15 79:118 37
10. GZP Šumperk 28 11 4 13 70:109 37
11. MK Dlouhomilov 28 11 3 14 59: 57 36
12. Bonus Šumperk 28 10 4 14 73: 97 34
13. Dynamo B Pavlov 28 8 1 19 46: 84 25
14. Vlci B Vlčice 28 6 1 21 63:100 19
15. Lokálka Šumperk 28 0 0 28 0:140 0
|
|
|
TÝN NAD VLTAVOU - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ELBH Týn n/V 22 18 2 2 135: 55 56
2. Chrášťany 22 15 1 6 93: 63 64
3. PDA 3517 Týn n/V 22 12 4 6 78: 59 40
4. FC Jafa Týn n/V 22 12 2 8 90: 73 38
5. Vakkos Týn n/V 22 12 0 10 82: 70 36
6. JIS Hodný Týn n/V 22 10 1 11 69: 76 31
7. FC Nuzice 22 9 3 10 65: 70 30
8. Zámecká Týn n/V 22 8 1 13 80:102 25
9. Stavitel. Neruda Týn n/V 22 7 2 13 61:106 23
10. Š+H Bohunice 22 6 4 12 66: 85 22
11. FC Hlinky Týn n/V 22 6 2 14 79: 92 20
12. Bevotex Týn n/V 22 4 2 16 67:114 14
|
|
|
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Eurotel Uherské Hradiště 24 20 2 2 101: 41 61
2. DAT Uherské Hradiště 24 18 2 4 100: 46 56
3. Orel Uherské Hradiště 24 16 3 5 93: 53 51
4. MK Sušice 24 15 2 7 96: 54 47
5. Yes Uherské Hradiště 24 14 1 9 110: 73 43
6. Eurostyl Uherské Hradiště 24 13 0 11 93: 77 36
7. LH 24:02 Uherské Hradiště 24 11 1 12 67:104 34
8. Trio Uherské Hradiště 24 7 4 13 45: 68 25
9. Flamengo Uherský Brod 24 5 5 14 58: 84 20
10. Frost Uherské Hradiště 24 5 5 14 52: 80 20
11. Ekrazit Uherské Hradiště 24 5 4 15 48: 97 19
12. TJ 13 Kunovice 24 4 6 14 50: 85 18
13. Likvidus Uherské Hradiště 24 5 1 18 42: 93 16
|
|
|
ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Combix B Ústí n/L 26 25 1 0 277: 89 76
2. Tornádo Ústí n/L 26 22 2 2 219: 91 68
3. Horal Stebno 26 15 2 9 213:172 47
4. Sokol Libouchec 26 14 5 7 209:169 47
5. Akord Ústí n/L 26 15 1 10 161:134 46
6. Policie Ústí n/L 26 10 5 11 171:158 35
7. Hornets Ústí n/L 26 9 4 13 152:212 31
8. Rychlé pípy Ústí n/L 26 9 4 13 108:130 31
9. Linde Ústí n/L 26 9 4 13 145:197 31
10. Telecom Ústí n/L 26 8 4 14 101:161 28
11. Relax Ústí n/L 26 8 2 16 142:154 26
12. Flatus MN Ústí n/L 26 7 4 15 103:177 25
13. 1.FC Vačuty Ústí n/L 26 6 2 18 104:161 20
14. Union Banka Ústí n/L 26 4 4 18 136:236 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Datacom Ústí n/L 29 24 2 3 243:103 74
2. Hop Trop B Ústí n/L 29 22 1 6 141: 98 67
3. ZOO Ústí n/L 29 20 3 6 215:157 63
4. Nic Moc Boys Ústí n/L 29 20 0 9 186:120 60
5. AC Noesis Ústí n/L 29 17 1 11 172:147 52
6. FC Pupkins Ústí n/L 29 15 1 11 164:190 46
7. Dlouhá Libouchec 29 14 3 12 164:143 45
8. TETA Ústí n/L 29 12 4 13 141:121 40
9. Tornádo B Ústí n/L 29 10 5 14 140:145 35
10. FSC Viktoria Ústí n/L 29 11 1 17 116:151 34
11. Ravel senior Ústí n/L 29 10 2 17 130:170 32
12. FC Vykrouhlá Ústí n/L 29 6 7 16 118:158 25
13. FC Sahara Ústí n/L 29 6 6 17 171:188 24
14. Debris Ústí n/L 29 6 2 21 109:181 20
15. Jordan Ústí n/L 15 5 1 9 56: 81 16
16. Hotel Palace Ústí n/L 29 4 3 22 91:204 15
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Peliny Choceň 18 13 1 4 93: 45 40
2. Nejzbach C Vysoké Mýto 18 12 2 4 74: 44 38
3. Gillotina B Choceň 18 11 4 3 65: 46 37
4. ZS Brandýs n/O 18 9 1 8 55: 56 28
5. Butterfly Litomyšl 18 8 3 7 62: 54 27
6. Medicamenta Vysoké Mýto 18 6 4 8 43: 48 22
7. FK Voči Choceń 18 6 4 8 48: 65 22
8. Želiv Vysoké Mýto 18 5 2 11 55: 74 17
9. AC Výkřiky Choceň 18 5 1 12 51: 70 16
10. OSŽ Česká Třebová 18 3 2 13 57:101 11
PLAY-OFF
Čtvrtfinále:
Gillotina-Medicamenta 4:0, Brandýs-Butterfly 1:3
Semifinále:
Peliny-Gillotina 4:5 pp, Nejzbach-Butterfly 7:2
Finále: Gillotina B - Nejzbach C 0:4
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Torpédo B Vysoké Mýto 14 10 2 2 51: 17 32
2. Becherovka Přívrat 14 8 2 4 48: 36 26
3. Lokálka Česká Třebová 14 7 2 5 38: 30 23
4. Sokol Řetůvka 14 7 0 7 55: 50 21
5. Nejzbach D Vysoké Mýto 14 6 1 7 31: 34 19
6. Mroži Choceń 14 5 2 7 39: 45 17
7. Paliva Skořenice 14 4 1 9 32: 50 13
8. Medicamenta B Vysoké Mýto 14 4 0 10 31: 63 12
PLAY-OFF
Čtvrtfinále:
Řetůvka-Nejzbach D 3:2, Lokálka-Mroži 2:0
Semifinále:
Torpédo B - Řetůvka 3:4 pk, Přívrat-Lokálka 8:1
Finále: Řetůvka - Přívrat 3:5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Travex Přerov 22 19 2 1 116: 52 59
2. Mikeska C Ostrava 22 17 1 4 106: 49 52
3. Dlouhý dým Podlesí 22 13 1 8 98: 83 40
4. Javis Zubří 22 13 0 9 84: 80 39
5. Alternátor Valaš.Meziříčí 22 12 1 9 74: 71 37
6. Climax Vsetín 22 9 4 9 76: 78 31
7. Nadace Zubří 22 8 2 12 79: 78 26
8. SK Vichury 22 7 4 11 83: 73 25
9. Braun Hrachovec 22 6 4 12 81:102 22
10. HC Rožnov p/R 22 7 0 15 80: 85 21
11. Tornádo Vsetín 22 6 3 13 59: 83 21
12. Aljaška Valašské Meziříčí 22 2 2 18 39:144 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tornádo Valašské Meziříčí 18 17 0 1 153: 43 51
2. Slivoň Vsetín 18 12 0 6 60: 48 36
3. 30 na 30 Hrachovec 18 11 0 7 84: 72 33
4. Independe Trojanovice 18 9 2 8 60: 69 29
5. Kouzelní medvídci Paseky 18 8 2 8 60: 69 26
6. Ajax Valašská Senice 18 7 0 11 61: 77 21
7. Draci Valašské Meziříčí 18 6 2 10 72: 77 20
8. Krasno B Valaš.Meziříčí 18 6 1 11 63: 81 19
9. HSK Huslenky 18 4 3 11 46: 85 15
10. Amigos Rožnov p/R 18 4 0 14 51:103 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Kloboučky 24 19 1 4 138: 45 58
2. Likérka Moravské Prusy 24 18 3 3 111: 42 57
3. FC Pivovar Vyškov 24 18 2 4 123: 57 56
4. Literpool Vyškov 24 14 3 7 89: 55 45
5. Fifák Nouzka Vyškov 24 14 1 9 99: 98 43
6. Central Taxi Drnovice 24 11 5 8 99: 81 38
7. Timesport Vyškov 24 8 7 9 64: 66 31
8. Pegas Vyškov 24 10 1 13 62: 95 31
9. VNV Vyškov 24 9 1 14 82:104 28
10. Poldauf Truck Vyškov 24 6 2 16 48:100 20
11. Sapporo Manerov 24 6 2 16 43: 90 20
12. Gambrinus Vyškov 24 5 1 18 41:115 16
13. SK Budwa Vyškov 24 2 3 19 47: 98 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Lazor Vyškov 30 22 4 4 149: 65 70
2. SK Hvězdlice 30 22 3 5 134: 39 69
3. DPP Dukelská Vyškov 30 21 3 6 120: 61 66
4. SKP Vyškov 30 19 5 6 123: 66 62
5. FC Letiště Vyškov 30 19 3 8 80: 64 60
6. Texas team Zvonovice 30 17 4 9 104: 77 55
7. Lokomotiva Vyškov 30 18 0 12 123: 88 54
8. Inter CS Uhřice 30 15 4 11 75: 63 49
9. Veteráni Drysice 30 14 5 11 90: 70 47
10. FC Růžek Vyškov 30 12 3 15 87:102 39
11. 1.FC Pavlovice 30 8 5 17 95:131 29
12. VVŠPV Vyškov 30 8 1 21 69:109 25
13. Rapid Hraničky Vyškov 30 8 0 22 64:101 24
14. FCS Ruprechtov B 30 6 2 22 75:150 20
15. Café Minibar Vyškov 30 6 1 23 65:116 19
16. Morávie Moravské Prusy 30 3 1 26 48:199 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Juve-Honda Zlín 22 17 4 1 90: 25 55
2. Desta Otrokovice 22 16 1 5 91: 37 49
3. Ajax Zlín 22 16 1 5 78: 31 49
4. Elen Rapalov Zlín 22 14 2 6 109: 56 44
5. FC Mokrá Zlín 22 11 5 6 64: 61 38
6. Miva Zlín 22 11 4 7 66: 62 37
7. AC Vltavec Zlín 22 12 0 10 70: 62 36
8. Lazio Zlín 22 11 1 10 68: 65 34
9. Arsenal Zlín 22 6 1 15 67: 71 19
10. A je to Zlín 22 4 2 16 40: 91 14
11. Yukon Nivy Zlín 22 3 1 18 41:113 10
12. Marbo Fryšák Zlín 22 0 0 22 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Plamínek Zlín 18 15 2 1 104: 47 47
2. Topol Otrokovice 18 13 1 4 92: 51 40
3. D+P Motors United Zlín 18 11 1 6 90: 50 34
4. 1.FC Zlín 18 9 1 8 59: 50 28
5. FC ASPV Zálešná Zlín 18 8 3 7 67: 53 27
6. Čutal team Zlín 18 7 3 8 49: 51 24
7. Dreamáč Zlín 18 7 1 10 62: 77 22
8. Celtic Zlín 18 5 6 7 62: 73 21
9. ASP Czech Zlín 18 3 1 14 46:111 10
10. South Slopes Zlín 18 2 1 15 33:101 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Drak Znojmo 14 12 1 1 100: 25 37
2. Tango Znojmo 14 10 2 2 102: 51 32
3. Znojemští orli Znojmo 14 9 1 4 88: 61 28
4. Vazební věznice Znojmo 14 6 2 6 64: 55 20
5. Fan club Znojmo 14 6 0 8 64:108 18
6. PSV Znojmo 14 5 1 8 60: 76 15
7. Jeans Mode Znojmo 14 3 0 11 63: 93 9
8. Devils Znojmo 14 1 1 12 34:105 4
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Benjamin Žďár n/S 18 11 3 4 63: 36 36
2. Celtic Hamry 18 10 2 6 46: 35 32
3. Alko Žďár n/S 18 9 2 7 40: 26 29
4. Lost Comandos Žďár n/S 18 8 1 9 35: 33 25
5. FC Nové Město na Moravě 18 8 0 10 45: 53 24
6. Psycho Žďár n/S 18 7 3 8 34: 43 24
7. Kozel team Žďár n/S 18 7 3 8 48: 59 24
8. PPP Team Petrovice 18 7 2 9 39: 41 23
9. La Bomba Žďár n/S 18 6 3 9 29: 47 21
10. SK BKS Žďár n/S 18 4 6 8 32: 38 18
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Botafogo Křižánky 18 12 3 3 72: 31 39
2. Mičego Svratka 18 11 4 3 44: 32 37
3. FC Směs Žďár n/S 18 11 3 4 65: 44 36
4. Soňa Žďár n/S 18 9 2 7 49: 38 29
5. TJ Slavkovice 18 8 2 8 41: 44 26
6. PŠM Pharlep Žďár n/S 18 6 3 9 28: 40 21
7. Béčko Žďár n/S 18 6 2 10 41: 54 20
8. Les Mouches Val. Meziříčí 18 5 4 9 41: 51 19
9. FC Rapid Žďár n/S 18 4 5 9 36: 42 17
10. Atletiko Fryšava 18 3 2 13 23: 64 11
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Notor Bystřice n/P 18 18 0 0 84: 13 54
2. Racom Nová Ves 18 12 2 4 75: 47 38
3. Zubr Zubří 18 11 0 7 46: 38 33
4. Buldok team Žďár n/S 18 10 0 8 47: 42 30
5. Kovárna Žďár n/S 18 7 3 8 43: 40 24
6. Rebells Žďár n/S 18 7 3 8 44: 43 24
7. AC Světnov 18 7 2 9 51: 54 23
8. A je to Žďár n/S 18 5 1 12 41: 70 16
9. FC Orel Žďár n/S 18 3 4 11 44: 66 13
10. Radňovice 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 3.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nojby Žďár n/S 18 15 1 2 76: 21 46
2. Autobus Žďár n/S 18 13 3 2 55: 22 42
3. Muflon Nížkov 18 11 4 3 79: 29 37
4. Alvarez Žďár n/S 18 10 3 5 66: 53 33
5. Rožná 18 10 1 7 80: 44 31
6. FC Semtex Žďár n/S 18 7 2 9 49: 54 23
7. Sokol Jámy 18 6 3 9 47: 42 21
8. Sosáci Žďár n/S 18 4 2 12 31: 60 14
9. Ducks Žďár n/S 18 1 3 14 25: 87 6
10. Truc team Žďár n/S 18 2 0 16 19:115 6
|
Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
|
|