ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
SEZÓNA
FOTO-VIDEO
SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim          22  22   0   0  134: 40  66
  2. Eco-Investment Praha      22  15   4   3   99: 59  49
  3. FC Benago Zruč n/S        22  10   6   6   94: 76  36
  4. SELP Mladá Boleslav       22   9   6   7   81: 69  33
  5. Helas Sunny Days Brno     22  10   3   9   87: 92  33
  6. Nejzbach Vysoké Mýto      22   8   4  10   84: 90  28
  7. Delta-Real Šumperk        22   8   3  11   75:117  27
  8. Torf Pardubice            22   7   5  10   57: 62  26
  9. CC Jistebník              22   7   3  12   60: 69  24
 10. Olympik Mělník            22   6   2  14   68: 96  20
 11. SK Kladno                 22   5   2  15   63: 99  17
 12. VŠB Ostrava               22   3   6  13   60: 93  15
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Helas-Selp 1:3, 2:2 pk 4:3, Benago-Mýto 6:1, 2:3, 6:3 pp
 Eco-Šumperk 7:3, 4:5, 8:1, Chrudim-Torf 5:0, 3:2
 Semifinále:
 Eco-Benago 8:2, 4:0, 7:4,
 Chrudim-Selp 1:4, 3:2, 3:4 pp, 3:0, 5:2
 Finále:
 Chrudim-Eco 8:1, 6:0, 4:3

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Brno                22  21   0   1  124: 42  63
  2. Likop SKP Třinec          22  15   2   5  102: 62  47
  3. Gillotina Choceň          22  12   3   7   89: 58  39
  4. UFA Hradec Králové        22  12   2   8  104: 66  38
  5. Mikeska Ostrava           22  10   4   8   72: 69  34
  6. Pramen Havlíčkův Brod     22   9   3  10   71: 79  30
  7. FC Agromeli Brno          22   9   2  11   83: 87  29
  8. Slávie Havířov            22   9   2  11   80: 90  29
  9. Tomson STŽ Brno           22   7   3  12   71: 95  24
 10. Bulldogs Hodonín          22   6   3  13   68: 88  21
 11. Tatran Jakubčovice        22   5   2  15   74:120  17
 12. Nasan Okruh NL Brno       22   3   2  17   59:141  11
    
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Klokani Vršovice Praha    22  18   2   2  152: 67  56
  2. Indoss Plzeň              22  16   4   2  107: 62  52
  3. Andy Liberec              22  15   0   7  171: 96  45
  4. Arsenal Benešov           22  12   4   6  133: 97  40
  5. K-Pedros Tábor            22  10   2  10   87: 89  32
  6. Čechie Slaný              22  10   1  11  102:113  31
  7. TS Bakov nad Jizerou      22  10   1  11   91:118  31
  8. Dalmach Turnov            22   9   3  10  123:114  30
  9. Protec Plzeň              22   7   2  13   95:134  23
 10. Slavia TU Liberec         22   6   4  12  103:118  22
 11. Olympik Mělník "B"        22   3   5  14   86:117  14
 12. AFC Celtic Kladno         22   1   2  19   82:207   5
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Balticflora Teplice    22  20   0   2  163: 50  60
  2. SK Alfa Liberec           22  15   1   6  158:105  46
  3. 1.DFK Slaný               22  12   2   8  136:125  38
  4. FC ´83 Příbram            22  11   3   8  136:135  36
  5. SK Bílý balet Děčín       22  11   1  10  116: 99  34
  6. Ebárna Kladno             22  11   1  10   98:103  34
  7. FC Brandýsek              22  10   3   9   89: 98  33
  8. PK Třebusice              22   9   4   9  104: 92  31
  9. TJTZ Atlantic Rakovník    22   9   2  11  125:118  29
 10. FC Betis Kadaň            22   7   2  13  113:128  23
 11. FC Mapa Česká Lípa        22   6   3  13   97:172  18
 12. SKP Kolín                 22   0   0  22    0:110   0
  
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Los Pedros Tábor          20  15   1   4  123: 87  46
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfin.: B
 Semifiná.: R
 Finále: G
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Indoss Plzeň B         26  21   3   2  165: 74  66
  2. FK Lochotín               26  20   4   2  152: 62  64
  3. Draci Karlovy Vary        26  18   2   6  146:104  56
  4. Do dna Plzeň              26  12   6   8  111: 92  42
  5. 1.FC Čespo 21 Plzeň       26  12   5   9  109: 95  41
  6. Herd Cheb                 26  12   4  10  112: 89  40
  7. FUFet Club Karlovy Vary   26  10   3  13  133:155  33
  8. Rabbit Plzeň              26   9   4  13  103:118  31
  9. FC Remi Plzeň             26   9   3  14   83: 96  30
 10. Pumidas Plzeň             26   8   4  14  108:139  28
 11. Materie Sokolov           26   8   2  16  120:144  26
 12. Ajax Staňkov              26   7   4  15  102:128  25
 13. FT Františkovy Lázně      26   5   5  16   82:122  20
 14. Pebal Plzeň               26   5   3  18   83:191  18
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hespro Hr.Králové         26  18   4   4  167: 90  58
  2. Nejzbach Vysoké Mýto "B"  26  19   1   6   99: 66  58
  3. Boca Chotěboř             26  18   3   5  119: 67  57
  4. Era-pack Chrudim "B"      26  14   4   8   95: 80  46
  5. Real Hlinsko              26  15   1  10  100: 77  46
  6. Zeppelin Hr.Králové       26  11   5  10   71: 76  38
  7. Salamandr Hr.Králové "B"  26  11   4  11   82: 83  37
  8. Rio Žamberk               26  10   5  11   70: 81  35
  9. F.K. Řetůvka              26   7   7  12   83:102  28
 10. Flamengo Hr.Králové       26   7   4  15   92: 91  25
 11. Butterfly Litomyšl        26   6   7  13   69:106  25
 12. REX Reality-XXL           26   6   6  14   86:119  24
 13. Smršť Česká Třebová       26   5   5  16   58:102  20
 14. Peliny Choceň             26   5   4  17   65:116  19
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Brno B              22  19   1   2  150: 58  58
  2. 1.FC Květnice Tišnov      22  14   5   3   88: 43  47
  3. Helas Brno B              22  13   2   7  111: 77  41
  4. SK Líšeň Brno             22  12   1   9  101: 87  37
  5. Boss Lino Brno            22  10   3   9  100: 95  33
  6. Pivovar Vyškov            22  10   2  10  112:102  32
  7. Arsenal Brtnice           22   8   4  10  118:129  28
  8. Templář Ivančice          22   9   1  12   77:102  28
  9. Bosonohy Brno             22   8   1  13   93:118  22
 10. Kalábek Brno              22   7   0  15   94:121  21
 11. Slovan Brno               22   6   2  14   78:112  20
 12. Jantar Ivančice           22   4   2  16   68:146  14 
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Komax Kunčice p/Ondř.     11   9   0   2   76: 33  27
  2. F.T. Brušperk             11   8   2   1   72: 41  26
  3. FC Parlament Ostrava      11   7   2   2   52: 32  23
  4. AC Gamaspol Jeseník       11   7   1   3   65: 54  22
  5. SK Ferram Opava           11   5   1   5   63: 54  16
  6. Tahouni-Zvěřáci Ostrava   11   5   1   5   43: 42  16
  7. Panorama Ostrava          11   5   0   6   44: 54  15
  8. SK Krmelín                11   4   1   6   47: 45  13
  9. AFC Medvědi Malé Hoštice  11   3   2   6   63: 76  11
 10. VŠB-TU Ostrava B          11   2   4   5   32: 50  10
 11. Závodní Česká Ves         11   2   2   7   50: 87   8
 12. Kavárna Fer@net Ostrava   11   0   2   9   38: 77   2

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Senior Brno               30  18   9   3  146: 85  63
  2. Slovan Brno B             30  19   4   7  137: 85  61
  3. Agromeli Brno B           30  17   4   9  135: 95  55
  4. Tornádo Brno              30  15   5  10  141:123  50
  5. Morcan Žabinští Vlci Brno 30  16   1  13  111:109  49
  6. Amor Vyškov               30  15   1  14   95: 97  46
  7. Fauna Brno                30  13   2  15  120:127  41
  8. Pískovna Černovice        30  11   7  12  132:143  40
  9. Sapporo Manerov           30  12   3  15  102:113  39
 10. United Ivančice           30  11   5  14   78: 95  38
 11. FC Krásensko              30  11   5  14  109:107  38
 12. Arkys Brno                30  11   4  15   82: 90  37
 13. FC Kloboučky              30  11   4  15  127:139  37
 14. Bulldogs Hodonín B        30  10   6  14   83:115  36
 15. Bastr Brno                30  10   2  18   83:112  32
 16. Oranjes Dubňany           30   8   2  20  101:147  26
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Grand team Cheb           24  22   1   1  222: 64  67
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové 30  26   1   3  145: 40  79
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Alfa Liberec B            24  21   0   3  200:113  63
  2. Démoni Česká Lípa         24  18   3   3  157:103  57
  3. F.A.Zole Česká Lípa       24  16   3   5  136: 94  51
  4. Alex Liberec              24  16   1   7  148:100  49
  5. Nerrox Jablonec n/N       24  14   4   6  149:102  46
  6. Slavia TU Liberec B       24  14   1   9  189:137  43
  7. Greens Liberec            24   9   1  14  124:158  28
  8. Legnex Jablonec n/N       24   9   0  15  163:211  27
  9. Mapa Česká Lípa B         24   8   1  15  151:167  25
 10. Dalmach Turnov B          24   7   4  13  106:136  25
 11. Prašivky Liberec          24   5   2  17  116:177  17
 12. York Vratislavice n/N     24   4   0  20  119:200  12
 13. RKC Liberec               24   4   2  18  120:180  11
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Twins Nový Jičín          30  20   2   8  106: 74  62
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Delta-Real Šumperk B 22  21   1   0  133: 41  64
  2. FCZ Brinco Šumperk        22  17   2   3   97: 53  53
  3. Buldoci Dolní Studénky    22  16   1   5   72: 38  49
  4. Parapety RS Šumperk       22  14   3   5   88: 52  45
  5. AC Gamaspol Jeseník B     22   9   1  12   81: 81  28
  6. Popeláci Šumperk          22   9   1  12   54: 64  28
  7. Rychlé šípy Šumperk       22   8   3  11   70: 76  27
  8. FC Klášterec              22   8   3  11   92: 94  27
  9. Kedul Vichr Temenice      22   7   2  13   67:100  23
 10. MK Loučná 2001            22   6   3  13   66: 91  21
 11. DV Projekt Velké Losiny   22   6   2  14   57: 77  20
 12. Relax Prostějov           22   0   0  22    0:110   0
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Komtur security Chrudim   22  15   2   5  130: 93  47
  2. Zvoneček Stojice          22  14   4   4  102: 53  46
  3. United Chrudim            22  13   4   5  100: 81  43
  4. Torpédo Vysoké Mýto       22  10   5   7  103: 72  35
  5. Orel Hlinsko              22  12   4   6   95: 70  34
  6. G12 Chrudim               22  11   4   7   97: 82  34
  7. Jiskra Heřmanův Městec    22  10   3   9   98: 81  33
  8. ZS Brandýs n/O            22   8   4  10   84: 80  28
  9. Bukvice Vysoké Mýto       22   7   2  13   69: 97  23
 10. Pašáci Luže               22   6   4  12  101:122  22
 11. OK Interier Pardubice     22   5   6  11   91: 98  21
 12. Pumpa Miřetice            22   0   0  22   23:164  -3
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SELP SV Mladá Boleslav B  22  19   0   3  105: 36  57
  2. Chemcomex Praha           22  15   2   5   91: 40  47
  3. FC Benago B II. Praha     22  15   0   7  101: 81  45
  4. Kmochův odkaz B Praha     22  13   2   7   77: 82  41
  5. Klokani Vršovice B Praha  22  11   1  10  106: 93  34
  6. Eco-Investment B Praha    22   9   1  12   85: 77  28
  7. Boca Bohemians Praha      22   8   3  11   96:102  27
  8. TJ ČZU Praha              22   8   3  11   88:114  27
  9. FC Kodymka Praha          22   8   3  11   81: 95  27
 10. Vokovicer's Praha         22   6   4  12   74:100  22
 11. FC Bianconeri Praha       22   6   2  14   58:100  20
 12. The Masers Praha          22   3   1  18   67:109  10
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Malibu Mladá Boleslav  22  14   4   4  145:116  46
  2. FC Foboz Slaný            22  13   4   5  174:146  43
  3. Alpina Slaný              22  14   0   8  171:120  42
  4. Atmos FK Bělá p/B         22  12   1   9  157:138  37
  5. AFC Kralupy n/V           22  11   2   9  138:115  35
  6. 1.FC Rohožník Praha 21    22  10   5   7  146:115  35
  7. SC Veltěž                 22  11   2   9  168:125  35
  8. PK Třebusice B            22   9   4   9  124:132  31
  9. OTH Hořovice              22  10   0  12  172:143  30
 10. TJ FC Kings Rakovník      22   7   1  14  109:148  22
 11. FC Stochov                22   5   4  13   97:169  19
 12. SK Omask Kovo Kladno      22   2   1  19  107:241   7
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
 JIH
  1. FC Partizan Most          18  15   1   2  109: 37  46
  2. MaKo Litvínov             18  12   4   2  123: 42  40
  3. FC H Most                 18  12   2   4  101: 54  38
  4. FK Rakord Most            18  11   1   6  100: 92  34
  5. Baník Dolní Jiřetín       18   9   2   7   82: 73  29
  6. Vinea club Kadaň          18   9   2   7   86: 60  29
  7. Automat Litvínov          18   6   5   7   68: 64  23
  8. SHD Komes Most            18   3   0  15   57:140   9
  9. Japek Most                18   2   1  15   41: 88   7
 10. EMERAN Klíny              18   2   0  16   37:154   6
 finálová část:
        1. Partizan Most    6  4 1 1  47: 17   26
        2. MaKo Litvínov    6  3 1 2  20: 13   21
        3. FC H Most        6  2 1 3  23: 27   14
        4. FK Rakord Most   6  1 1 4  14: 47    7
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S         14  13   0   1   94: 44  39
  2. 1.FC Pribina Hesov        14   9   0   5  107: 66  27
  3. Futsal Skuhrov            14   8   0   6   64: 63  24
  4. Kovofiniš Ledeč n/S       14   7   1   6   85: 76  22
  5. Chánov Chotěboř           14   6   1   7   59: 67  19
  6. Arsenal Brtnice B         14   4   0  10   67:101  12
  7. FC Dělo Modlíkov          14   4   0  10   66: 97  12
  8. Jatka Pacov               14   4   0  10   73:101  12
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. MK Žejdlík Benešov        22  18   1   3  124: 69  55
  2. Tuleni Olbramovice        22  15   1   6  109: 50  46
  3. Tenisáci Benešov          22  14   4   4  107: 37  46
  4. Rabbit OTS Benešov        22  11   7   4   81: 67  40
  5. FC Tempo Benešov          22  11   3   8   79: 54  36
  6. FK Vyschlost Václavice    22  11   0  11  100: 92  33
  7. Best Benešov              22   9   2  11   82: 89  29
  8. Marná snaha Neveklov      22   8   2  12   76: 98  26
  9. Gogo Benešov              22   8   0  14   78:111  24
 10. United Okrouhlice         22   7   1  14   72: 93  22
 11. TJ Beer´s Bystřice        22   5   1  16   61:133  16
 12. Ďáblové Jablonná          22   3   2  17   78:154  11
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mrač                   22  15   4   3   99: 54  49
  2. FC Tisem                  22  15   3   4  104: 60  48
  3. TSV Mezihoří              22  12   4   6  117: 62  40
  4. Tenisáci Benešov B        22  12   4   6   66: 53  40
  5. PTFA Benešov              22  12   3   7   85: 62  39
  6. Rumová smršť Vlašim       22  11   3   8  106: 66  36
  7. Eltsen Benešov            22  11   3   8  102: 87  36
  8. Dragouni Benešov          22  10   3   9   93:103  33
  9. Devils Utd.Benešov        22   8   3  11   65: 75  27
 10. Buldoci Benešov           22   5   1  16   61:130  16
 11. TJ Sokol Bukovany         22   3   2  17   56:121  11
 12. Kobry Vlašim              22   1   1  20   63:144   4
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Manchester City Benešov   26  19   3   4  126: 54  60
  2. FK Mrač B                 26  18   4   4  108: 53  58
  3. Jokers Benešov            26  17   5   4  117: 60  56
  4. TJ Racek                  26  14   5   7   80: 65  47
  5. Lalula Úročnice           26  14   2  10  104: 80  44
  6. Radioaktivní Jitrnice BN  26  13   3  10  124:119  42
  7. TBC Deratizace Benešov    26  12   4  10  101: 83  40
  8. PC Bruins Benešov         26  10   4  12   79:108  34
  9. FK Vyschlost Václavice B  26  10   2  14   80:105  32
 10. 1.HT Kopeček Chotýšany    26   7   4  15   70:105  25
 11. AFC Dlouhé Pole           26   8   1  17   59: 89  25
 12. FK Pumy Benešov           26   7   3  16   78:119  24
 13. MK Žejdlík Benešov B      26   6   3  17   74:115  21
 14. TJ Beer´s Bystřice B      26   4   3  19   73:118  15

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Soccer Brno               30  26   1   3  224: 80  79
  2. SOŠ OOM Brno              30  24   1   5  155: 92  73
  3. K5 Brno                   30  20   2   8  144: 74  62
  4. Daikin Brno               30  17   5   8  132:106  56
  5. Kalábek Brno B            30  17   3  10  129: 90  54
  6. Poclain Brno              30  16   2  12  136: 99  50
  7. Mitra Brno                30  15   3  12  129:108  48
  8. Ingostav Brno             30  14   3  13  125: 97  45
  9. Gloria Brno               30  14   2  14  156:158  44
 10. Apollo Brno               30  14   2  14  129:153  44
 11. R.I.P. Brno               30  12   0  18   86:122  36
 12. Kormidlo Brno             30  12   0  18  138:203  36
 13. Nasan Okruh NL B          30  10   4  16   99:115  34
 14. Incident Lerchova         30   8   4  18   82:104  28
 15. Bianco Brno               30   4   2  24   54:167  14
 16. Buddha clan Brno          30   0   0  30    0:150   0
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gladiators Brno           30  23   3   4  103: 48  72
  2. Tomson STŽ Brno B         30  20   7   3  113: 67  67
  3. Orel Řečkovice            30  17   3  10  113: 89  54
  4. Nekop Brno                30  14   4  12  122: 99  46
  5. Q.P.Chrlice               30  14   4  12   74: 78  46
  6. Dynamo Brno               30  15   1  14   91: 99  46
  7. Kalábek Brno C            30  13   6  11   81: 69  45
  8. BB Press Brno             30  13   5  12   91: 80  44
  9. Řečkovice                 30  12   5  13   92: 82  41
 10. Madrid Brno               30  11   6  13   92:117  39
 11. Blue Flames Brno          30  12   2  16  100:103  38
 12. Toka Brno                 30  12   2  16   90:104  38
 13. Jezdci Brno               30  10   6  14   96: 95  36
 14. Olymp Brno                30  11   2  17   80:111  35
 15. BrnoReal Brno             30   7   2  21   93:148  23
 16. Wodowa Brno               30   4   6  20   73:115  18
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Brno C              30  26   0   4  156: 67  78
  2. SK Líšeň B                30  24   2   4  137: 42  74
  3. Panama boys Brno          30  16   6   8   96: 76  54
  4. St.Diana Brno             30  16   2  12  111: 81  50
  5. Slovan Brno C             30  15   2  13  115: 81  47
  6. Stones of Madeira Brno    30  15   2  13   92: 80  47
  7. Sokolnice                 30  15   2  13  116:118  47
  8. Celtic Líšeň              30  14   2  14  112:104  44
  9. Rewin Brno                30  12   4  14  105:119  40
 10. Nasan Okruh NL C          30  12   3  15  108:126  39
 11. Kobas Brothers Brno       30  11   4  15   75:107  37
 12. Primon Bosonohy B         30  11   3  16  100:103  36
 13. Parmagianni Brno          30  11   2  17   79:117  35
 14. Morcan Žab.Vlci Brno B    30  10   3  17   84:125  33
 15. Podolí Brno               30  10   1  19   77: 81  31
 16. Juve Brno                 30   2   2  26   44:180   8
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pískovna Brno B           30  23   1   6  203: 89  70
  2. Stones of Madeira Brno B  30  21   2   7  121: 66  65
  3. Werder Brno               30  20   2   8  134: 85  62
  4. Bastr Brno B              30  19   4   7  101: 50  61
  5. Flaga Hustopeče           30  19   3   8  119: 70  60
  6. Sokolnice B               30  15   4  11  110:109  49
  7. Tornádo Brno B            30  14   4  12  129:109  46
  8. Červený drak Brno         30  12   5  13   92: 90  41
  9. Adom Brno                 30  12   4  14  117:107  40
 10. Experiment Brno           30  11   2  17   87:129  35
 11. Chlupovi pozůstalí        30   9   5  16   65: 99  32
 12. Blajkec Modřice           30   9   4  17   60:100  31
 13. Měnín                     30   9   4  17   73:118  31
 14. Engas Brno                30   9   3  18   85:110  30
 15. Schalke Brno              30   8   3  19   92:124  27
 16. Hlt club Brno             30   4   2  24   82:215  14
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno C              30  26   2   2  177: 56  80
  2. C.I.5 Brno                30  23   2   5  118: 54  71
  3. Atlantis Brno             30  21   2   7  122: 58  65
  4. Sekáči Brno               30  19   1  10  130:108  58
  5. Jiříkovice                30  17   2  11  118: 67  53
  6. Agora Brno                30  15   4  11   88: 77  49
  7. Napoleon Prace            30  14   6  10  122: 74  48
  8. Kobas Brothers Brno B     30  14   4  12   93: 76  46
  9. Starobrno                 30  12   3  15   94:113  39
 10. Saňaři                    30  11   4  15  100:136  37
 11. Orel Obřany               30   9   8  13   91:114  35
 12. BMT Brno                  30   9   5  16   78:105  32
 13. Makro Brno                30   9   3  18   71:129  30
 14. Knock out Brno            30   8   5  17   78:107  29
 15. Eliška Brno               30   6   3  21   72:128  21
 16. Buddha clan Brno B        30   0   0  30    0:150   0
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Across Brno               30  23   4   3  109: 48  73
  2. Atraps Brno               30  22   5   3  137: 60  71
  3. Agromeli Brno C           30  23   1   6  147: 76  70
  4. Tropicana Brno            30  18   7   5   96: 72  61
  5. Gladiators Brno B         30  15   8   7   98: 55  53
  6. Sunday Brno               30  15   3  12   88: 70  48
  7. XXX B.Braun Brno          30  12   4  14  112:101  40
  8. Flamengo Brno             30  13   1  16  104:112  40
  9. SOŠ OOM Brno B            30  12   3  15  109:134  39
 10. Orel Řečkovice B          30  11   5  14   97: 96  38
 11. Incident Lerchova Brno B  30  10   6  14   89: 84  36
 12. Senior Brno B             30  11   3  16  106:125  36
 13. Bystrc                    30  10   2  18  102:126  32
 14. Raz Náraz Brno            30   9   1  20   81:107  28
 15. Blue Flames Brno B        30   5   4  21   90:141  19
 16. Orel Starý Lískovec       30   1   3  26   57:215   6
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Daikin Brno B             30  28   0   2  143: 38  84
  2. FFT Vinohrady             30  21   3   6   97: 48  66
  3. FC Vinohrady              30  19   3   8   89: 45  60
  4. Capalík Brno              30  17   2  11   91: 68  53
  5. Fauna Brno B              30  17   1  12  117: 90  52
  6. Jezdci Brno B             30  15   4  11   82: 60  49
  7. Rychlé pípy Brno          30  15   2  13  100: 97  47
  8. Pentatron Brno            30  14   4  12   81: 66  46
  9. Fénix Brno                30  14   3  13   93: 82  45
 10. Sűrreal Brno              30  12   9   9   73: 64  45
 11. Poclain Brno B            30  12   2  16   85: 83  38
 12. Deportivo Brno            30  12   2  16   67: 79  38
 13. Panama boys Brno B        30  10   2  18   70: 89  32
 14. Red Devils Brno           30   8   2  20   61:101  26
 15. Prison Brno               30   6   1  23   49:138  19
 16. Pobřeží Slonoviny Brno    30   0   0  30    0:150   0
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Carpe Diem Brno           20  17   1   2   99: 20  52
  2. Technika Brno             20  14   3   3   73: 32  45
  3. i-center Brno             20  14   1   5   61: 46  43
  4. Dynamit Brno              20  11   5   4   64: 35  38
  5. Storks Nový Lískovec      20  11   3   6   74: 59  36
  6. Bosonohy C                20   8   3   9   53: 62  27
  7. Orel Starý Lískovec B     20   6   4  10   47: 79  22
  8. Predators Brno            20   6   0  14   62: 82  18
  9. Pörkele Brno              20   5   2  13   40: 69  17
 10. United Kohoutovice        20   5   1  14   47: 70  16
 11. ŽVK Brno                  20   1   1  18   38:104   4
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Besídka Brno              20  15   4   1  119: 38  49
  2. Pikantní utopenci Brno    20  13   4   3   52: 41  43
  3. XXX Braun Brno B          20  13   2   5   93: 54  41
  4. UFO SIKA CZ Brno          20  12   2   6  120: 70  38
  5. Classic Brno              20  10   2   8   74: 57  32
  6. Nashville Brno            20   8   2  10   81: 90  26
  7. Magnet Brno               20   7   4   9   73: 73  25
  8. BB Press Brno B           20   6   4  10   60: 66  22
  9. Slovaktual Brno           20   5   6   9   56: 87  21
 10. Mejdan Brno               20   2   4  14   54:109  10
 11. Orel Řečkovice C          20   1   2  17   31:128   5
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Boss Lino Brno B          20  14   2   4   97: 57  44
  2. Madrid Brno C             20  13   1   6   87: 53  40
  3. No name Brno              20  12   2   6   81: 54  38
  4. Debakl Brno               20  11   4   5   70: 43  37
  5. Řečkovice B               20  11   2   7   71: 39  35
  6. Saky Paky Brno            20  11   2   7   57: 43  35
  7. R.I.P. Brno B             20   8   6   6   64: 53  30
  8. Moravské gymnázium Brno   20   9   0  11   76: 63  27
  9. Antabus Brno              20   6   3  11   49: 48  21
 10. PPG Brno                  20   3   2  15   62: 96  11
 11. GKP Brno                  20   0   0  20   10:175   0
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Botafogo Brno             20  14   2   4   81: 35  44
  2. Torcida Brno              20  14   1   5   86: 44  43
  3. Sűrreal Brno B            20  12   3   5   81: 42  39
  4. Ethanol Brno              20  11   2   7   51: 70  35
  5. Barum Brno                20  10   3   7   60: 46  33
  6. Psychotip Brno            20   9   3   8   67: 55  30
  7. Zoner Brno                20   7   5   8   45: 62  26
  8. Mitra Brno B              20   7   3  10   53: 76  24
  9. Diablos Brno              20   5   3  12   51: 88  18
 10. Vema Brno                 20   4   0  16   43: 70  12
 11. Parodia Brno              20   3   3  14   48: 78  12
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Líšeň C                20  19   1   0  118: 26  58
  2. Sportbar Chrlice          20  15   1   4  115: 45  46
  3. Rampy Brno                20  15   0   5   98: 51  45
  4. Athéna Brno               20  14   0   6   94: 42  42
  5. Lamy Brno                 20  13   2   5   67: 42  41
  6. SK Západí                 20   7   2  11   53: 88  23
  7. Attack Brno               20   6   2  12   69: 76  20
  8. Onyx Brno                 20   5   1  14   46: 84  16
  9. Albion Brno               20   4   2  14   52:122  14
 10. Dr. Nordens Beaches Brno  20   4   0  16   39:119  12
 11. Handball Butchers Brno    20   1   3  16   41: 97   6
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Excalibur Brno            20  19   0   1   75: 36  57
  2. West Žab United Brno      20  14   2   4   74: 35  44
  3. Litrpůl Šlapanice         20  12   1   7   60: 57  37
  4. Béďa team Brno            20   9   3   8   68: 34  30
  5. Term Brno                 20   9   2   9   59: 44  29
  6. Madrid Brno B             20   9   1  10   65: 72  28
  7. Siola Brno                20   9   0  11   75: 67  27
  8. Anitals Brno              20   9   0  11   49: 57  27
  9. Black Magic Brno          20   8   2  10   59: 60  26
 10. König Brno                20   5   1  14   57: 70  16
 11. RST                       20   1   0  19   28:137   3
BRNO - 3G.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Brno D              20  19   1   0  138: 47  58
  2. Comix Brno                20  14   3   3  111: 58  45
  3. Kampa Brno                20  11   5   4   61: 43  38
  4. Greens Štýřice            20  10   4   6   74: 49  34
  5. RLF ! Brno                20   7   5   8   95: 87  26
  6. Deportivo Brno B          20   7   5   8   58: 61  26
  7. Eldo Brno                 20   7   1  12   57: 84  22
  8. Rascalls Brno             20   6   3  11   65: 68  21
  9. Bolest Brno               20   6   2  12   46: 80  20
 10. Mifa Brno                 20   5   2  13   56: 97  17
 11. Stannah Brno              20   1   1  18   27:124   4

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Démoni Česká Lípa B       24  19   3   2  136: 47  60
  2. Yankees Warriors Nový Bor 24  19   1   4  129: 55  58
  3. Kučera Kamenický Šenov    24  16   3   5  141: 66  51
  4. Emu Doksy-Česká Lípa      24  14   2   8  107: 83  44
  5. Mapa Česká Lípa C         24  13   4   7   78: 57  43
  6. SK Provodín               24  13   4   7   90: 68  43
  7. Crystalex Nový Bor        24  10   8   6  117: 95  38
  8. Haida Nový Bor            24   9   4  11   79: 94  31
  9. Nisson                    24   8   0  16   71:121  24
 10. Continental Česká Lípa    24   6   4  14   62:106  22
 11. Torpédo Nový Svět         24   5   1  18   81:111  16
 12. Mapa Česká Lípa D         24   4   1  19   72:143  13
 13. SČP Svahy Česká Lípa      24   2   1  21   66:183   7

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DOMAŽLICE - 1.třída (základní část)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín          20  17   1   2  100: 26  52
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín           9   7   2   0  138: 35  75
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Bomber Domažlice B     10   8   0   2   86: 68  50

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. New Jersey Nový Jičín     16   9   2   5   57: 36  29
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Top Dogs Nový Jičín       16  13   2   1   80: 26  41
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KOMAX Kunčice p/O         19  14   3   2   75: 31  45

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Boca Chotěboř C        16  12   1   3   78: 54  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Boca Chotěboř B        16  11   3   2   47: 27  36
  2. FK Chlapíci H.Brod        16  11   2   3   50: 29  35
  3. Broďáci H.Brod            16  10   5   1   33: 19  35
  4. 1.FC Nováci Přibyslav     16   6   4   6   30: 28  22
  5. Chánov Chotěboř B         16   6   0  10   35: 36  18
  6. Losenice                  16   5   3   8   38: 40  18
  7. Skuhrov B                 16   4   5   7   30: 40  17
  8. Premium Světlá n/S        16   3   4   9   28: 43  13
  9. A.L.C. team Česká Bělá    16   2   2  12   20: 49   8
HAVLÍČKŮV BROD - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Notor Star Štoky          16  12   2   2   54: 26  38
  2. Chlapíci H.Brod B         16  11   1   4   50: 30  34
  3. FK Boca Chotěboř C        16   9   1   6   33: 33  28
  4. Medvědi Klouzovy          16   8   2   6   37: 28  26
  5. 1.FC Roztoči              16   6   4   6   36: 34  22
  6. FC Raňkov                 16   6   4   6   40: 41  22
  7. Tepláci Rozsochatec       16   4   4   8   27: 36  16
  8. Okrouhlice                16   2   4  10   24: 47  10
  9. Kladiváři                 16   2   2  12   18: 44   8

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Rozhovice              18  13   4   1   81: 33  43
  2. FK Míčov                  18  10   2   6   59: 41  32
  3. FC Santos Chrudim         18   7   5   6   48: 41  26
  4. FK Hradby Chrudim         18   8   2   8   54: 56  26
  5. Instal Zeman Chroustovice 18   8   2   8   49: 43  26
  6. Veteráni Chrudim          18   7   2   9   44: 59  23
  7. Orel Hlinsko B            18   6   4   8   41: 48  22
  8. SK Chrást                 18   7   0  11   45: 65  21
  9. FC Chelsea Hlinsko        18   6   2  10   50: 73  20
 10. SK Noviny Chrudimska      18   6   1  11   36: 48  19
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Ekomonitor Hlin.  22  20   0   2  136: 67  60
  2. AC Hlinsko                22  16   0   6  157:106  48
  3. Atletico Hlinsko          22  13   4   5  134: 88  43
  4. DTJ Juventus Hlinsko      22  12   1   9   98: 60  37
  5. Nadoraz Rváčov            22   9   4   9   79: 84  31
  6. Lokomotiva Leštinka       22   9   4   9   96:105  31
  7. Instav Motel Čertovina    22  10   0  12   94:116  30
  8. Forza Hlinsko             22   9   2  11  135:116  29
  9. AC Vítanov                22   8   3  11  102: 92  27
 10. FC Norton Skuteč          22   7   3  12  106:129  24
 11. STS Rotor Hlinsko         22   7   0  15   97: 99  21
 12. Sokol BJ Holetín          22   1   1  20   51:223   4
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saller Sport Slatiňany    18  15   2   1   81: 39  47
  2. Metaxa Jenišovice         18  11   4   3   62: 49  37
  3. Restaurace Střed Slatiň.  18   8   5   5   55: 41  29
  4. NOLA PR Chrudim           18   8   2   8   56: 52  26
  5. Sklepy Chrudim            18   6   7   5   59: 59  25
  6. Lazaros Stolany           18   8   1   9   67: 61  25
  7. FK G12 Chrudim B          18   5   4   9   54: 52  19
  8. FC Stera Pardubice        18   5   2  11   57: 76  17
  9. FK Real Trpišov           18   3   5  10   42: 84  14
 10. Viking Medlešice          18   4   2  12   41: 61  14
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Perun Klub Hluboká        10   9   0   1   58: 18  27
  2. FK Oflenda Hlinsko        10   8   1   1   40: 16  25
  3. FC Krucemburk             10   4   1   5   25: 36  13
  4. Sokol Hlinsko             10   3   3   4   34: 40  12
  5. Jeseter Skuteč            10   1   2   7   17: 41   5
  6. Norwich Hlinsko           10   0   3   7   18: 41   3
     Vlastenci Skuteč vyloučeni
	 Bratři Prosetín vyloučeni
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Heřmanův Městec B      18  15   1   2  104: 36  46
  2. Restaur. Střed Slatiň. B  18  11   4   3   59: 43  37
  3. FK G12 Chrudim C          18  12   1   5   63: 44  37
  4. SK Noviny Chrudimska B    18  11   2   5   42: 29  35
  5. SPS Slatiňany             18  10   1   7   50: 43  31
  6. FK Era-Pack Chrudim D     18   8   1   9   47: 66  25
  7. SK Křižanovice            18   6   0  12   61: 67  18
  8. ŠSK GJR Chrudim           18   5   1  12   43: 46  16
  9. FK Juniors Kočí           18   5   1  12   41: 61  16
 10. PF Chrudim                18   1   0  17   22: 95   3
CHRUDIM - 3.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Matuláci Včelákov         14  12   1   1   55: 19  37
  2. Natahari Svratka          14  11   2   1   58: 22  35
  3. Rum-Pro Hlinsko           14   7   0   7   41: 37  21
  4. Sokol Studnice            14   6   2   6   31: 36  20
  5. Slávia Hlinsko            14   6   1   7   32: 33  19
  6. Viktoria Hlinsko          14   5   4   5   35: 39  19
  7. Restaur. U Karla Hlinsko  14   2   1  11   15: 58   7
  8. Předhradí-Rychumburk      14   0   3  11   20: 43   3

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango                     22  22   0   0  184: 39  66
  2. JASIP                     22  16   2   4  183: 80  50
  3. Prašivky Liberec B        22  16   1   5  125: 64  49
  4. Sfinx                     22  14   2   6  102: 60  44
  5. Greens Liberec B          22  12   0  10   83: 84  36
  6. Grupo Antolin Chrastava   22  11   0  11  104: 94  33
  7. C.S.H. United Jablonec    22  10   1  11   90:101  31
  8. RKC Liberec B             22   8   3  11   90: 84  27
  9. Al-chajda Liberec         22   7   3  12   82:105  24
 10. Fylakos Liberec           22   6   2  14  100:121  20
 11. Popeláři                  22   2   0  20   42:214   6
 12. Volf Riders Rádio         22   1   0  21   63:202   3

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. HUN Litvínov              18  17   1   0  156: 79  52
  2. MP Stavby Most            18  13   0   5  122: 60  39
  3. SC Obr Most               18  10   2   6  102: 74  32
  4. ISŠS Meziboří             18   9   3   6  113:107  30
  5. Spartak Janov             18  10   0   8   77: 68  30
  6. PM Hrob                   18   8   0  10  124:130  24
  7. Domino Most               18   7   1  10   66: 75  22
  8. SC Litvínov               18   6   1  11   91:106  19
  9. EDEKA Bečov               18   5   0  13   75:141  15
 10. FC 2000 Jirkov            18   0   2  16   68:154   2

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OPAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín B              14  10   1   3   51: 25  31
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Parlament Ostrava B    15  13   1   1   56: 24  40
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava C         14  11   3   0   33:  8  36
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Stars 30 Ostrava      14  12   0   2   68: 23  36

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sídlišťan Praha           22  17   1   4  124: 66  52
  2. KK Drazí Praha            22  16   1   5  136: 83  49
  3. VS Božolé Praha           22  15   2   5  132: 76  47
  4. Vršáci Praha              22  12   3   7  123:114  39
  5. Frankie Praha             22  11   4   7  113: 94  37
  6. Gusanos Rojos Praha       22  10   4   8  118: 96  34
  7. Typographia M+M Praha     22   9   4   9   98: 97  31
  8. Wolch Praha               22   9   2  11   61: 65  29
  9. CFC Swietelsky Letňany    22   8   2  12   92:102  26
 10. Apol Skřež Praha          22   6   1  15   95:148  19
 11. TJ ČZU B Praha            22   5   1  16   76:116  16
 12. Pípa Strašnice Praha      22   1   1  20   75:185   4
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Montana Praha             22  18   0   4  123: 77  54
  2. 1.FC Naděje Praha         22  15   2   5  129: 82  47
  3. Zlatý krysy Praha         22  11   2   9  114:102  35
  4. Chemcomex B Praha         22  11   1  10   78: 64  31
  5. B.D. '95 Praha            22   9   3  10  102:123  30
  6. Bumble-bees S.C. Praha    22   8   5   9  102: 99  29
  7. Vendetta Praha            22   8   3  11   57: 68  27
  8. Ajax PSK Praha            22   8   2  12   95: 97  26
  9. Kent Praha                22   8   2  12   80:110  26
 10. Coyotes Praha             22   9   1  12   94:109  25
 11. CF Sabuka 002 Praha       22   8   0  14   88:115  24
 12. FC WarriorS Praha         22   7   3  12   81: 97  24
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Klokani Vršovice C Praha  22  19   0   3  146: 56  57
  2. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22  14   2   6  116: 81  44
  3. 1.FC Autoexpres Praha     22  13   3   6  101: 74  42
  4. KYX Praha                 22  10   6   6   87: 66  36
  5. Tefal-Rowenta Praha       22  11   3   8   97: 87  36
  6. Arsenal Praha             22  10   1  11   73: 79  31
  7. RBC Praha                 22   9   2  11  120:114  29
  8. AC Barbero 1990 Praha     22   8   3  11   82:100  27
  9. Loosy Praha               22   8   3  11   85:110  27
 10. 1.FC Hloubětín Praha      22   6   4  12   76:113  22
 11. Hlad Praha                22   4   3  15   50: 95  15
 12. Royal Stodůlky Praha      22   2   6  14   67:125  12
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Team Alpha Praha          22  16   1   5  132: 87  49
  2. FC Rattamahatta Praha     22  16   1   5  108: 67  49
  3. FC Real 8 Praha           22  13   3   6  114: 89  42
  4. Salvator Praha            22  14   0   8  124:119  42
  5. Montana B Praha           22  11   2   9  111:103  35
  6. 1.FC Radík Praha          22  10   3   9   92: 92  33
  7. Fotballica KMF Praha      22   8   4  10   91: 93  28
  8. Anbesorry Praha           22   7   4  11   81:109  25
  9. Boca Bohemians B Praha    22   8   0  14  103: 86  24
 10. AC Smirnon Praha          22   7   3  12  103:116  24
 11. Kubrt Praha               22   6   0  16  109:155  18
 12. EKB Praha                 22   5   1  16  105:157  13
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sporting Bonbon Praha     22  18   1   3  121: 69  55
  2. Akta-Rez Praha            22  18   0   4  115: 58  54
  3. Olympique Praha           22  14   2   6   85: 69  44
  4. Wolch B Praha             22  12   2   8  103: 82  35
  5. Masakr Praha              22  11   2   9  106:101  35
  6. Madonna'S Sons Praha      22  10   3   9   90: 75  33
  7. Companěros Praha          22  10   2  10   96: 89  29
  8. STS Chvojkovice Brod      22   9   2  11   89: 87  29
  9. CF Sabuka 002 B Praha     22   7   3  12  103:122  24
 10. 1.FC Exit Praha           22   7   2  13   81:100  23
 11. FC Strašnice Praha        22   5   3  14   69: 97  18
 12. ATD Torpédo Praha         22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Real team Praha        22  16   4   2   98: 42  49
  2. B.C.F.-UPC direct Praha   22  14   3   5  111: 57  45
  3. 1.FC Jemné a Solené Praha 22  12   5   5  124: 91  41
  4. AC Slovan Vokovice Praha  22  10   7   5   75: 51  37
  5. FC Matadores Praha        22  10   6   6  101: 66  36
  6. RSC Modřany Praha         22  10   3   9   73: 78  33
  7. Ičy-Skrečy Praha          22  10   3   9   91: 68  33
  8. AFC Inter Praha           22  10   2  10   86:125  29
  9. 1.FC Berličky Praha       22   9   0  13  100: 91  27
 10. Prima team Praha          22   8   3  11   89:112  27
 11. FC Semtex Praha           22   4   2  16   68:125  14
 12. AC Bezambic Praha         22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SELP SV Mladá Boleslav C  22  20   1   1  115: 18  61
  2. 1.PSKN Praha              22  18   0   4  111: 67  54
  3. Killtec Praha             22  15   2   5  124: 54  47
  4. Wizards DDM Praha 10      22  15   1   6   96: 44  46
  5. Real Triky Praha          22  11   4   7  101: 96  37
  6. FC Roko Praha             22  11   2   9   91: 78  35
  7. FT Chodov Thunders Praha  22  10   1  11   77: 80  31
  8. AB-ETC Praha              22   9   2  11   74: 72  29
  9. Šílení ševci Praha        22   7   3  12   66: 83  24
 10. ATC Škodná Praha          22   4   1  17   61:101  13
 11. Uroboros Praha            22   1   2  19   39:133   5
 12. Marshallův útok Praha     22   1   1  20   24:153   4
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Květnice Praha         22  18   2   2  155: 93  56
  2. NC Smetánka Praha         22  18   1   3  134: 89  52
  3. TJ Nářez Praha            22  14   2   6  131: 83  44
  4. FC Kulda team Praha       22  15   2   5  125: 71  44
  5. FK Jooky Praha            22  12   3   7   93: 81  39
  6. FC Strašnice B Praha      22  11   5   6  102: 77  38
  7. El Nino Praha             22   8   3  11  123:128  27
  8. AFC Temosa Praha          22   8   2  12   80: 99  26
  9. Hell Avalanche Praha      22   7   0  15   77:110  21
 10. Férovka Praha             22   5   2  15   84:111  17
 11. PProsex boyz '07 Praha    22   4   2  16   81:133  14
 12. FC Outdoor cas Praha      22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Háje 2002 B Praha         22  18   1   3  123: 38  55
  2. FC Napalto Praha          22  18   0   4  151: 71  51
  3. 1.VFC Dalagola Praha      22  15   1   6  125: 81  46
  4. FC PE3NY Praha            22  15   0   7  127: 61  45
  5. Kvirencovy děti Praha     22  13   2   7  117: 68  41
  6. Kanálpucers '69 Praha     22  12   1   9  100: 85  37
  7. Milwerton Praha           22   9   2  11   77: 96  29
  8. Sokol Běchovice Praha     22   9   0  13   77: 90  27
  9. Trosca United Praha       22   8   0  14   66:128  24
 10. FC Palcát Praha           22   5   3  14   68:101  18
 11. Arsenál Nad Lesy Praha    22   4   2  16   44:146  11
 12. 1.FC Pivonýři Praha       22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Kobylisy Praha         22  19   1   2  166: 51  58
  2. Stromovka boys Praha      22  18   0   4  176: 70  54
  3. FC Necropolitano Praha    22  17   1   4  151: 59  52
  4. Pivní eskadra Praha       22  14   1   7  105: 98  43
  5. Háje 2002 Praha           22  13   0   9  109: 92  39
  6. Comes Košíře Praha        22  12   1   9  111:101  37
  7. NTPA Robeda Praha         22  11   2   9   99: 83  29
  8. Žižkovská smršť Praha     22   8   1  13   89:103  25
  9. FC Mufíci Praha           22   6   0  16   79:126  18
 10. Kapacity Praha            22   5   2  15   76:131  14
 11. Dřeváci Praha             22   4   1  17   62:120  13
 12. THC Radotín Praha         22   0   0  22   37:226   0
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FT PedF Praha             22  17   3   2  173: 67  54
  2. Wolch C Praha             22  15   4   3  105: 47  49
  3. Kmochův odkaz II. Praha   22  15   3   4  122: 73  48
  4. FC RAF Praha              22  12   2   8   79: 92  38
  5. South Side Rottweilers    22  12   2   8  112: 80  38
  6. AFC Opatov C Praha        22  11   1  10  106: 85  31
  7. Tlející dřevo Praha       22   9   4   9  104: 99  31
  8. FK Pražská směs Praha     22   9   1  12   87:106  28
  9. Frankie B Praha           22   7   4  11   82:107  25
 10. Olympique B Praha         22   7   3  12   69: 88  24
 11. 1.FC Bob Hurikán Praha    22   3   0  19   90:175   6
 12. Pivocvična Chodov Praha   22   1   1  20   52:162   4
PRAHA - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Phoenix Praha             22  20   1   1  177: 53  61
  2. Ajax PSK B Praha          22  16   3   3  131: 55  51
  3. 1.FC Kropex Praha         22  15   0   7  141: 68  45
  4. Auto Kelly Praha          22  13   1   8  103: 95  40
  5. Dynamo Praha              22  10   2  10  113: 98  32
  6. FC Hodkovičky Praha       22  10   1  11   73: 82  31
  7. Hoprdox Praha             22   9   2  11   80: 99  29
  8. Forza Praga Praha         22   8   3  11   79:104  27
  9. Kontrola Pohody Praha     22   8   0  14   68:125  24
 10. FC Konflikt B II. Praha   22   7   0  15   68:104  21
 11. Warchild Praha            22   4   2  16   65:133  14
 12. SG-1 Futsal team Praha    22   4   1  17   92:174  13
PRAHA - 3G.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DEL 23 Praha              22  18   1   3  165: 78  55
  2. SANK Běchovice 2 Praha    22  18   1   3  133: 53  55
  3. Sebranka Praha            22  14   2   6  121: 82  41
  4. Los Magnificos 2008 Praha 22  11   3   8   89: 94  36
  5. Sídlišťan B Praha         22  10   1  11   99:114  31
  6. Fotballica KMF B Praha    22   8   6   8   76: 89  30
  7. SK Čechie Praha           22   9   1  12   76: 90  28
  8. Jižní Bronx Praha         22   8   4  10   66: 68  28
  9. FT Fotturly Praha         22   9   0  13   97:105  27
 10. AC Dukla 1944 Praha       22   8   1  13   69:114  25
 11. FC Pigs Praha             22   4   1  17   63:114  13
 12. FC Torzo Hostivař Praha   22   3   3  16   47:110  12

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Fit Úsovsko               30  23   2   5  154: 64  71
  2. Predators Dolní Studénky  30  22   3   5  126: 52  69
  3. Popeláci Šumperk B        30  17   5   8   93: 75  56
  4. Semtex Šumperk            30  16   3  11   69: 66  51
  5. MK Loučná 2001 B          30  15   3  12   91: 84  48
  6. Stars Bohutín             30  14   3  13   74: 86  45
  7. Kamion Rapotín            30  13   5  12   58: 58  44
  8. Sokol Olšany              30  12   4  14   74: 82  40
  9. Senior Sobotín            30  11   5  14   95: 85  38
 10. People Šumperk            30  12   2  16   80: 86  38
 11. Crushers Postřelmov       30  10   5  15   76: 89  35
 12. Moravec Vikýřovice        30   9   8  13   48: 77  35
 13. AC Roma Šumperk           30  10   4  16   80:101  34
 14. Lázně Velké Losiny        30   9   6  15   82:112  33
 15. Kanárci Kopřivná          30   6   9  15   57: 72  27
 16. GZP Šumperk               30   5   5  20   63:131  20
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Holbíci Šumperk           30  22   4   4   96: 38  70
  2. MK Ruda nad Moravou       30  21   4   5  120: 56  67
  3. Nuget Šumperk             30  19   3   8   90: 66  60
  4. Tespo Šumperk             30  17   3  10   84: 60  54
  5. Žaves Šumperk             30  17   3  10   85: 79  54
  6. Powermen Mohelnice        30  14   7   9   89: 58  49
  7. FC Klášterec              30  15   2  13   97: 84  47
  8. X-team Brníčko            30  12   5  13   77: 81  41
  9. Váňa tým Velké Losiny     30  12   3  15   74: 79  39
 10. FC Maršíkov               30  11   4  15   64: 71  37
 11. Překvápko Šumperk         30  11   2  17   57:102  35
 12. F.O. Drozdov              30   9   6  15   61: 75  33
 13. MK Bohdíkov               30   8   8  14   53: 75  32
 14. United Šumperk            30   9   4  17   50: 78  31
 15. Vlci Vlčice               30   6   2  22   44:104  20
 16. Stars Bohutín B           30   5   4  21   62: 97  19
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tupl Obec Jindřichov      30  25   3   2  147: 49  78
  2. Lokomotiva Skalička       30  21   4   5   84: 41  67
  3. 1.FC Bukovice             30  20   4   6  118: 71  64
  4. Rychlé šípy Šumperk B     30  19   2   9  109: 64  59
  5. MK Sokol Dlouhomilov      30  17   4   9   68: 48  55
  6. 1.FC Chromeč              30  15   3  12   50: 45  48
  7. Šíša Vyšehoří             30  13   4  13   54: 79  43
  8. Suomi Šumperk             30  13   3  14  124:110  42
  9. Juve Šumperk              30  12   5  13   66: 77  41
 10. Kedul Vichr Temenice B    30  12   5  13   84: 84  41
 11. Lázně Velké Losiny B      30  11   3  16   63: 85  36
 12. Váňa tým Velké Losiny B   30   9   7  14   81: 80  34
 13. Nealko Libina             30   9   3  18   68: 78  30
 14. Pivnice Sobotín           30   8   5  17   52: 86  29
 15. FireBall Šumperk          30   3   8  19   52:109  17
 16. Jílek Rapotín             30   1   1  28   22:136   4

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HFC Ústí n/L B          26  22   4   0  176: 82  70
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Debris Ústí n/L           24  19   2   3  161: 76  59
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Výšina B             25  20   2   3  197:102  62

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Becherovka Přívrat     16  14   0   2   91: 35  42
  2. Náhodná sešlost           16   9   1   6   80: 39  28
  3. Uhelné vosy               16   7   3   6   36: 47  24
  4. Sokol Řetůvka Ústí n/O    16   7   1   8   46: 59  22
  5. AC Medicamenta V.Mýto     16   6   1   9   51: 64  19
  6. 1.FC Družba Vysoké Mýto   16   5   4   7   52: 70  19
  7. Sokol Pal.Kratoch. Choceň 16   6   1   9   41: 55  19
  8. 1.FC Drážka Ústí n/O      16   5   3   8   44: 54  18
  9. Čistírna Česká Třebová    16   3   6   7   42: 60  15
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Bučovice            38  30   2   6  285:133  92
  2. Amor Vyškov C             38  29   4   5  198: 89  91
  3. Lazor-Domus Vyškov        38  29   3   6  294:156  90
  4. Pivovar Vyškov B          38  28   3   7  329:153  87
  5. Omega Drysice             38  24   3  11  226:152  75
  6. Amor Vyškov B             38  24   2  12  208:138  74
  7. RS Pavlovice              38  22   3  13  257:188  69
  8. Fifák Nouzka Vyškov       38  22   2  14  201:160  68
  9. Orli Vyškov               38  16   5  17  181:199  53
 10. Sapporo Manerov B         38  16   3  19  211:229  51
 11. VHP Ivanovice             38  13   6  19  153:216  45
 12. Orli Bučovice             38  14   3  21  172:217  45
 13. FC Kloboučky B            38  14   3  21  176:204  45
 14. KAFIstav Drnovice         38  13   5  20  186:209  44
 15. Jantaři Nevojice          38  13   3  22  223:258  42
 16. United Vyškov             38  11   3  24  185:282  36
 17. FC Krásensko 04 B         38   9   4  25  143:237  31
 18. JK Letiště Vyškov         38   7   4  27  120:228  25
 19. West Vyškov               38   7   2  29  122:253  23
 20. SK Hvězdlice              38   7   1  30  123:292  22
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P United Zlín           22  18   3   1   85: 36  57
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. LA Bartec Zlín            22  17   3   2  104: 37  54

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet