ZPRAVODAJSTVÍ
KLUB
STATISTIKY

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim          22  21   1   0  148: 50  64
  2. Tango Brno                22  16   2   4   95: 65  50
  3. Balticflora Teplice       22  15   3   4  105: 58  48
  4. Nejzbach Vysoké Mýto      22  13   1   8   74: 73  40
  5. FC Benago Zruč n/S        22   9   4   9   98: 87  31
  6. CCM Jistebník             22   8   3  11   65: 67  27
  7. SK Slavia Praha           22   8   2  12   64: 78  26
  8. Torf Pardubice            22   8   1  13   76: 80  25
  9. Kajot Helas Brno          22   7   3  12   75: 97  24
 10. Bohemians 1905 Praha      22   5   4  13   68: 92  19
 11. Delta-Real Šumperk        22   4   2  16   69:138  14
 12. Olympik Mělník            22   3   4  15   74:126  13
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Chrudim-Torf 17:1, 9:0, 6:1
 Tango-Slavia 1:1 pk 3:4, 1:1 pk 1:4, 3:5, 1:1 pk 3:0,
              1:1 pk 5:4
 Teplice-Jistebník 3:1, 3:2, 7:3
 Nejzbach - Benago 6:3, 2:6, 5:1, 5:2
 Semifinále:
 Chrudim-Slavia 6:1, 2:3 pp, 9:5, 7:1
 Teplice-Nejzbach 6:2, 3:1, 4:0
 Finále:
 Chrudim-Teplice 4:2, 3:4, 5:3, 5:0, 1:4

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SKP Likop Třinec          22  16   3   3  112: 43  51
  2. UFA Hradec Králové        22  15   2   5  101: 58  47
  3. VŠB Ostrava               22  13   4   5   88: 58  43
  4. Agromeli Brno             22  10   7   5  101: 78  37
  5. Slavie Havířov            22  11   3   8   90: 90  36
  6. Tango Brno "B"            22  10   4   8   84: 69  34
  7. Komax Kunčice p/O         22  11   0  11  115: 94  33
  8. Tomson STŽ Brno           22   8   3  11   79:110  27
  9. CCM Jistebník "B"         22   6   5  11   54: 72  23
 10. FC Gillotina Choceň       22   7   2  13   78:113  23
 11. Pramen Havlíčkův Brod     22   5   3  14   84:130  18
 12. SK Líšeň Brno             22   0   4  18   59:130   4
 PLAY-OFF:
 Semifinále:
 VŠB-UFA 2:5, 2:4, Třinec-Agromeli 10:0, 2:4, 1:0
 Finále:
 Třinec-UFA 7:1, 2:2 pk 0:1, 3:4,, 3:2, 9:3
    
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň              22  17   2   3  125: 72  53
  2. SK Kladno                 22  16   1   5   96: 58  49
  3. FK Mladá Boleslav         22  13   3   6  100: 78  42
  4. Radobýl Litoměřice        22  12   1   9  112: 99  37
  5. Andy Liberec              22  12   1   9  130:115  37
  6. Arsenal Benešov           22  10   2  10  110:119  32
  7. Dalmach Turnov            22   8   2  12  102: 88  26
  8. Alfa Liberec              22   8   2  12   85:106  26
  9. Balticflora Unt. Teplice  22   8   1  13   94: 89  25
 10. K-Pedros Tábor            22   7   2  13   74: 96  23
 11. Čechie Slaný              22   7   1  14  102:134  22
 12. Slavia TU Liberec         22   4   2  16   79:155  14
 PLAY-OFF:
 Semifinále:
 Litoměřice-Indoss 5:6 pp, 6:7,
 Mladá Boleslav-Kladno 3:2, 3:2 pp
 Finále:
 Indoss-Mladá Boleslav 4:3 pp, 4:5, 3:4, 6:3, 4:0
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC ´83 Příbram            22  14   4   4  172:167  46
  2. PK Třebusice              22  13   2   7  150:114  41
  3. 1.DFK Slaný               22  13   1   8  157:142  40
  4. Malibu Mladá Boleslav     22  13   1   8  129:122  40
  5. Ebárna Kladno             22  11   3   8  164:133  36
  6. FC Brandýsek              22  11   2   9  119:113  35
  7. MCE Slaný                 22   9   2  11  160:148  29
  8. FC Betis Kadaň            22   9   1  12  133:128  28
  9. AFC Celtic Kladno         22   8   2  12  148:153  26
 10. Démoni Česká Lípa         22   7   4  11   90:107  25
 11. SK Bílý balet Děčín       22   6   2  14   88:147  20
 12. SK Olympik Mělník B       22   6   0  16  122:158  18
  
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Los Pedros Tábor          20  15   1   4  123: 87  46
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfin.: B
 Semifiná.: R
 Finále: G
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               28  21   3   4  179: 76  66
  2. Draci Karlovy Vary        28  18   3   7  168:114  57
  3. SK Indoss Plzeň B         28  17   6   5  122: 68  57
  4. FC Jerigo 1994 Plzeň      28  15   4   9  144:128  49
  5. Herd Cheb                 28  14   6   8  138: 98  48
  6. 1.FC Čespo 21 Plzeň       28  14   5   9  135:107  47
  7. Do dna Plzeň              28  13   4  11  115:103  43
  8. FC Rabbit Elfetex Plzeň   28  10  11   7  121:115  41
  9. FC Remi Plzeň             28  11   7  10  106:110  40
 10. Sausfork Otovice          28  10   5  13  143:145  35
 11. FT Františkovy Lázně      28  10   4  14  118:116  34
 12. Fut Fet Karlovy Vary      28   9   3  16  134:142  30
 13. 2.FC Motáček Plzeň        28   7   4  17   98:150  25
 14. Pumidas Plzeň             28   5   2  21   83:179  17
 15. Ajax Staňkov              28   2   1  25   61:214   7
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Boca Chotěboř             26  16   5   5  109: 59  53
  2. Nejzbach Vysoké Mýto "B"  26  15   7   4   98: 57  52
  3. Hespro Hr.Králové         26  15   2   9  144:105  47
  4. Era-Pack Chrudim "B"      26  13   4   9  103: 93  43
  5. Real Hlinsko              26  12   5   9   87: 80  41
  6. Orel Hlinsko              26  11   7   8  103: 78  40
  7. Salamander Hr.Králové "B" 26   9   6  11   79:113  33
  8. S.U.D. Světlá n/Sázavou   26   9   5  12   78: 81  32
  9. XXL futsal team           26  10   1  15   79:128  31
 10. Komtur Chrudim            26   9   4  13  110:124  31
 11. Zeppelin Hr.Králové       26   9   3  14   70: 93  30
 12. Rio Žamberk               26   9   1  16   88:103  28
 13. Flamengo Hr.Králové       26   8   4  14   90: 94  28
 14. F.K. Řetůvka              26   8   4  14   77:107  28
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Květnice Tišnov      22  18   1   3  104: 29  55
  2. Arsenal Brtnice           22  14   0   8  120: 99  42
  3. Senior Brno               22  12   3   7   97: 80  39
  4. Helas Brno B              22  12   2   8  117: 87  38
  5. Bosonohy Brno             22  12   1   9   95:102  37
  6. Nasan Okruh NL Brno       22  11   1  10   90: 93  34
  7. Boss Lino Brno            22   9   4   9  100: 89  31
  8. Agromeli Brno B           22   8   3  11   83: 91  27
  9. Pivovar Vyškov            22   9   0  13   73:106  27
 10. Kalábek Brno              22   7   3  12  108:130  24
 11. Jantar Ivančice           22   5   3  14   73:121  18
 12. Slovan Brno               22   3   3  16   76:109  12 
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gamaspol Jeseník          22  17   0   5  130: 86  51
  2. VŠB-TU Ostrava B          22  15   1   6   95: 75  46
  3. United Frýdek-Místek      22  10   7   5  128: 89  37
  4. Baracuda Jakubčovice      22  10   3   9  111:109  33
  5. Parlament Ostrava         22  10   2  10  112: 94  32
  6. C.I.P. Ostrava            22   9   4   9  121:109  31
  7. Zvěřáci Ostrava           22   9   3  10   85: 98  30
  8. SK Krmelín                22   9   3  10   80: 94  30
  9. FT Brušperk               22   8   4  10  107: 99  28
 10. Medvědi Malé Hoštice      22   8   2  12  122:126  26
 11. Ferram Opava              22   7   3  12   93:129  24
 12. Česká Ves                 22   4   0  18   94:170  12

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žabinští vlci Brno 30  22   3   5  138: 73  69
  2. Arkys Brno                30  20   5   5  116: 67  65
  3. K5 Brno                   30  18   3   9  126: 82  57
  4. Pískovna Černovice        30  15   8   7  130:106  53
  5. Sapporo Manerov           30  15   4  11  126:100  49
  6. Agromeli Brno C           30  14   4  12  124:103  46
  7. Amor Vyškov               30  14   4  12  115:101  46
  8. Slovan Brno B             30  11   9  10  111:104  42
  9. SOŠ OOM Brno              30  12   2  16   99:126  38
 10. Tornádo Brno              30  12   2  16  109:143  38
 11. FC Krásensko              30  10   5  15  105:126  35
 12. FC Kloboučky              30  10   4  16  116:138  34
 13. Fauna Brno                30  10   3  17  121:137  33
 14. United Ivančice           30   8   6  16   77:114  30
 15. Oranjes Dubňany           30   9   2  19   92:127  29
 16. Bastr Brno                30   6   4  20   69:127  22
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Grand team Cheb           24  22   1   1  222: 64  67
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové 30  26   1   3  145: 40  79
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia TU Liberec B       22  17   1   4  149: 84  49
  2. F.A.Zole Česká Lípa       22  15   4   3  157: 69  49
  3. Alex Liberec              22  14   5   3  110: 72  47
  4. Démoni Česká Lípa B       22  13   1   8  135:107  40
  5. Greens Liberec            22  12   2   8  150:118  38
  6. Prašivky Liberec          22  11   1  10  113:116  34
  7. Dalmach Turnov B          22   9   1  12  106:123  28
  8. Legnex Jablonec n/N       22   8   2  12  123:169  26
  9. Tango ?                   22   8   2  12  131:125  26
 10. Mapa Česká Lípa           22   7   4  11   81:106  25
 11. York Vratislavice n/N     22   6   1  15  101:157  19
 12. RKC Liberec               22   0   0  22    0:110   0
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Twins Nový Jičín          30  20   2   8  106: 74  62
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FCZ Brinco Šumperk        20  16   1   3  101: 52  49
  2. FC Eximpo Náklo           20  15   0   5  124: 47  45
  3. 1.FC Delta-Real Šumperk B 20  14   0   6  116: 62  42
  4. KK Club Klášterec         20  12   1   7   85: 76  37
  5. AC Gamaspol Jeseník B     20   9   2   9   63: 64  29
  6. Kedul Vichr Temenice      20   8   1  11   55: 81  25
  7. Rychlé šípy Šumperk       20   7   3  10   46: 75  24
  8. Popeláci Šumperk          20   6   3  11   49: 82  21
  9. Parapety RS Šumperk       20   6   1  13   53:102  19
 10. Ajax Šumperk              20   4   4  12   48: 75  16
 11. Buldoci Dolní Studénky    20   4   2  14   56: 80  14
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Torpédo Vysoké Mýto       22  17   3   2  120: 49  54
  2. Zvoneček Stojice          22  16   1   5  104: 52  49
  3. OK Interier Pardubice     22  16   1   5  100: 61  49
  4. G12 Chrudim               22  14   4   4  115: 63  46
  5. Peliny Choceň             22  13   2   7  101: 63  41
  6. ZS Brandýs n/O            22   8   3  11   64: 75  27
  7. Orel Hlinsko "B"          22   8   2  12   71: 89  26
  8. Bukvice Vysoké Mýto       22   8   1  13   70: 91  25
  9. Uhelné vosy Choceň        22   6   5  11   54: 66  23
 10. United Chrudim            22   5   4  13   81:121  19
 11. Pašáci Luže               22   4   1  17   63:132  13
 12. 1.FC Družba Vysoké Mýto   22   3   1  18   60:141  10
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           22  14   6   2  109: 51  48
  2. FC Benago B II. Praha     22  14   4   4  140:105  46
  3. SK Slavia B Praha         22  14   3   5  122: 48  45
  4. Kmochův odkaz Praha       22  13   3   6  112: 82  42
  5. FC Kodymka Praha          22  12   2   8  114: 94  38
  6. Boca Bohemians Praha      22  12   1   9  117: 89  37
  7. ČZU - FCBB Praha          22   9   3  10   84:103  30
  8. Bohemians 1905 B Praha    22   8   4  10   87: 99  28
  9. DFC Praha                 22   7   1  14   61:104  22
 10. Sídlišťan Praha           22   6   2  14   97:136  20
 11. Montana Praha             22   4   1  17   82:146  13
 12. The Masers Praha          22   3   2  17   68:136  11
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SC Veltěž                 22  17   3   2  182: 92  54
  2. OTH Hořovice              22  15   4   3  162: 97  49
  3. AFC Kralupy n/V           22  15   2   5  146: 88  47
  4. Hrasl Slaný               22  13   1   8  155:100  40
  5. Tenisáci Benešov          22  12   1   9  109: 81  37
  6. FC Foboz Slaný            22  11   1  10  145:135  34
  7. PK Třebusice B            22   8   3  11  130:142  27
  8. TJTZ Atlantic Rakovník    22   9   0  13  101:130  27
  9. Atmos FK Bělá p/B         22   8   0  14  136:165  24
 10. Rohožník Praha 21         22   7   3  12  130:181  24
 11. FC Kings Rakovník         22   4   2  16  107:173  14
 12. Jiko Kralupy n/V          22   3   0  19  106:225   3
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
 JIH
  1. MaKo Litvínov             14  11   1   2   98: 32  34
  2. FC H Most                 13  11   1   1  102: 37  34
  3. Baník Dolní Jiřetín       15   9   0   6   84: 74  27
  4. FK Gumani Most            14   7   1   6  103: 77  22
  5. FC Partizan Most          14   6   3   5   71: 55  21
  6. Automat Litvínov          14   5   3   6   45: 52  18
  7. HUN Litvínov              14   5   0   9   59: 63  15
  8. Japek Most                14   4   1   9   51: 95  13
  9. EMERAN Klíny              14   0   0  14   29:157   0
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Pribina Hesov        14  13   1   0  114: 52  40
  2. Kovofiniš Ledeč n/S       14  10   1   3  110: 50  31
  3. FK Boca Chotěboř B        14  10   0   4   81: 49  30
  4. Chlapíci Havlíčkův Brod   14   7   2   5   76: 84  23
  5. Jatka Pacov               14   4   2   8   59: 86  14
  6. FC Dělo Modlíkov          14   3   2   9   53: 91  11
  7. Skuhrov                   14   2   1  11   56: 92   7
  8. Arsenal Brtnice B         14   2   1  11   49: 94   7
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Žejdlík Benešov        22  17   2   3  115: 65  53
  2. Tuleni Olbramovice        22  14   1   7   71: 55  43
  3. Best Benešov              22  13   3   6   70: 55  42
  4. Rabbit OTS Benešov        22  12   3   7   81: 54  39
  5. FC Tempo Benešov          22  12   2   8   77: 64  38
  6. Marná snaha Neveklov      22  11   3   8   79: 60  36
  7. FK Mrač                   22  10   1  11   74: 68  31
  8. FC Tisem                  22   9   2  11   84: 87  29
  9. TSV Mezihoří              22   8   2  12   69: 78  26
 10. Gogo Benešov              22   5   3  14   65:109  18
 11. FK Vyschlost Václavice    22   5   2  15   57:106  17
 12. United Okrouhlice         22   3   2  17   59:102  11
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mrač B                 22  16   1   5  136: 68  49
  2. PTFA Benešov              22  13   4   5   77: 57  43
  3. Devils United Benešov     22  13   3   6   86: 47  42
  4. Tenisáci Benešov B        22  11   7   4   59: 43  40
  5. Ďáblové Jablonná          22  12   1   9  107: 86  37
  6. Dragouni Benešov          22  12   1   9   93: 88  37
  7. Rumová smršť Vlašim       22  11   3   8   85: 59  36
  8. Manchester City 08 BN     22  11   1  10   91: 78  34
  9. Eltsen Benešov            22   8   2  12   66: 96  26
 10. Jokers Benešov            22   5   3  14   64:112  18
 11. Buldoci Benešov           22   4   1  17   38:111  13
 12. TJ Sokol Bukovany         22   2   1  19   41: 98   7
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lalula Úročnice           24  20   1   3  102: 27  61
  2. Devils United Benešov B   24  19   1   4  106: 34  58
  3. TJ Beer´s Bystřice        24  18   2   4  114: 47  56
  4. FK Pumy Benešov           24   9   4  11   75: 75  31
  5. SK Karlín                 24   8   3  13   59: 67  27
  6. 1.HT Kopeček Chotýšany    24   7   4  13   80: 91  25
  7. Radioaktní jitrnice BN    24   8   1  15   59:123  25
  8. FK Vyschlost Václavice B  24   5   2  17   48:115  17
  9. FC Žejdlík Benešov B      24   3   4  17   39:103  13

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Líšeň B                30  23   3   4  145: 53  72
  2. Gloria Brno               30  19   4   7  197:137  61
  3. Tango Brno C              30  19   3   8  145: 91  60
  4. Gladiators Brno           30  19   3   8  129: 76  60
  5. Daikin Brno               30  18   3   9  131: 93  57
  6. Kalábek Brno B            30  15   5  10  113:121  50
  7. Soccer Brno               30  16   1  13  108:113  49
  8. Mitra II. Brno            30  14   4  12  134:123  46
  9. Nasan Okruh NL B          30  14   0  16  135:132  42
 10. Poclain Brno              30  12   6  12  133:115  42
 11. Orel Řečkovice            30  14   0  16   97:112  42
 12. Panama boys Brno          30  12   5  13  118:111  41
 13. R.I.P. Brno               30  11   1  18  106:125  34
 14. Apollo Brno               30   5   2  23  101:195  17
 15. Kormidlo Brno             30   4   1  25   81:192  13
 16. Ingostav Brno             30   3   3  24   69:153  12
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Technika Brno             30  22   3   5  116: 54  69
  2. Svážná Brno               30  20   4   6  139: 79  64
  3. Tomson STŽ Brno B         30  20   4   6  109: 62  64
  4. Kalábek Brno C            30  17   4   9  121: 74  55
  5. Toka Brno                 30  13   8   9   96:109  47
  6. Rewin Brno                30  12   5  13  121:122  41
  7. BB Press Brno             30  12   4  14   95: 94  40
  8. Atlantis Brno             30  11   7  12   86: 90  40
  9. Dynamo Brno               30  12   3  15   89: 89  39
 10. Q.P.Chrlice Brno          30  11   6  13   89: 96  39
 11. Madrid Brno               30  10   4  16   91:135  34
 12. Blue Flames Brno          30   8   8  14   96:116  32
 13. Bianco Brno               30  10   2  18   68:106  32
 14. Werder Brno               30   9   3  18  100:116  30
 15. Nekop Brno                30   9   3  18   87:120  30
 16. Řečkovice                 30   8   4  18   78:119  28
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno C              30  24   1   5  135: 62  73
  2. Pískovna Brno B           30  21   2   7  182:117  65
  3. Saint Diana Brno          30  19   3   8  128: 72  60
  4. Nasan Okruh NL C          30  16   5   9  133:103  53
  5. Slovan Brno C             30  16   5   9  107: 81  53
  6. Atraps Brno               30  16   2  12  110: 87  50
  7. FFT Vinohrady             30  14   5  11   89: 82  47
  8. Taurito Brno              30  14   1  15  107:115  43
  9. Celtic Líšeň              30  13   3  14  106:107  42
 10. Stones of Madeira Brno    30  11   7  12   66: 58  40
 11. Bosonohy B                30  12   1  17   75: 93  37
 12. Sokolnice                 30  10   4  16  100:131  34
 13. Across Brno               30   9   3  18   70:122  30
 14. Incident Lerchova Brno    30   8   4  18   61: 99  28
 15. FC Vinohrady              30   7   5  18   61:108  26
 16. Kobas Brothers Brno       30   3   3  24   54:147  12
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flaga Hustopeče           30  22   3   5  123: 47  69
  2. Panama boys Brno B        30  22   0   8  121: 72  66
  3. Bastr Brno B              30  18   6   6   89: 61  60
  4. Jiříkovice                30  17   0  13  102: 81  51
  5. Technika Brno B           30  15   4  11   64: 64  49
  6. Wodowa Brno               30  14   6  10   98: 84  48
  7. Torcida Brno              30  14   1  15   84: 98  43
  8. Chlupovi pozůstalí Brno   30  13   3  14   76: 96  42
  9. Madeira of Stones Brno B  30  11   6  13   85: 81  39
 10. Riders Brno               30  12   3  15   98: 99  39
 11. Měnín                     30  11   5  14   91: 94  38
 12. Experiment Brno           30  10   6  14   99: 97  36
 13. Tornádo Brno B            30  10   3  17   88:118  33
 14. BMT Brno                  30  10   2  18   67: 92  32
 15. Kobas Brothers Brno B     30  10   2  18   77:123  32
 16. Blajkec Modřice           30   5   2  23   62:117  17
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tango Brno D              30  28   0   2  197: 55  84
  2. Parmagianni Brno          30  21   3   6  130: 79  66
  3. Saňaři                    30  18   2  10  128:104  56
  4. Sűrreal Brno              30  17   3  10   94: 64  54
  5. Orel Obřany               30  16   5   9  109: 75  53
  6. Olymp Brno                30  12   9   9  115: 91  45
  7. Sokolnice B               30  13   6  11   97: 99  45
  8. Kampa Brno                30  13   6  11   88: 95  45
  9. Rampy Brno                30  12   6  12   96: 96  42
 10. Sportbar Chudčice         30  13   2  15  103:124  41
 11. Napoleon Prace            30  11   4  15   79: 93  37
 12. Starobrno Chudčice        30  10   5  15   83:116  35
 13. Lamy Brno                 30  10   4  16   80: 93  34
 14. Agora Brno                30   8   5  17   76: 81  29
 15. Adom Brno                 30   7   2  21   82:142  23
 16. Boss Lino B               30   0   0  30    0:150   0
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychlé pípy Brno          30  21   4   5  120: 63  67
  2. Gladiators Brno B         30  21   2   7  115: 48  65
  3. Morcan Žab.Vlci Brno B    30  20   4   6  127: 76  64
  4. XXX B.Braun Brno          30  17   5   8   98: 75  56
  5. Mitra Brno B              30  12   7  11   84: 85  43
  6. Orel Řečkovice B          30  12   6  12   76: 78  42
  7. West Žab Brno             30  12   6  12   74: 78  42
  8. Pentatron Brno            30  13   3  14   75: 85  42
  9. Sekáči Brno               30  12   4  14  121:112  40
 10. Sunday Brno               30  12   4  14   76:104  40
 11. Senior Brno B             30  12   3  15   90:115  39
 12. Bystrc                    30  11   5  14   77: 88  38
 13. SOŠ OOM Brno B            30  11   5  14   83:103  38
 14. Tropicana Brno            30  11   4  15   92: 79  37
 15. Sokol Jehnice             30   6   2  22   60: 92  20
 16. Madrid Brno B             30   4   2  24   50:137  14
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Comix Brno                30  24   1   5  200: 64  73
  2. Podolí Brno               30  21   4   5   91: 52  67
  3. SK Líšeň C                30  19   3   8   91: 38  60
  4. Fauna Brno B              30  18   1  11  121: 93  55
  5. Kormidlo Brno B           30  18   1  11  126:111  55
  6. Červený drak Brno         30  12   6  12   88: 91  42
  7. Poclain Brno B            30  13   2  15   98: 89  41
  8. Jezdci Brno               30  12   4  14   72: 80  40
  9. Botafogo Brno             30  12   3  15   85: 86  39
 10. Deportivo Brno            30  12   2  16   88: 97  38
 11. Capalík Brno              30  12   2  16   92:110  38
 12. Carpe Diem Brno           30  11   3  16   70: 84  36
 13. Flamengo Brno             30  10   3  17   75:118  33
 14. Besídka Brno              30   9   4  17   93:137  31
 15. Excalibur Brno            30   7   6  17   73:130  27
 16. Juve Brno                 30   6   3  21   61:144  21
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Greens Štýřice            20  19   1   0  103: 38  58
  2. Blue Flames Brno B        20  13   2   5   75: 56  41
  3. Storks Nový Lískovec      20  11   3   6   86: 51  36
  4. i-center Brno             20  11   1   8   65: 48  34
  5. Špilberk Brno             20  11   1   8   62: 58  34
  6. Prison Brno               20   9   3   8   68: 53  30
  7. TJ Sokol Holásky          20   8   3   9   40: 48  27
  8. Orel Starý Lískovec       20   8   2  10   63: 70  26
  9. Pörkele Brno              20   5   2  13   51: 74  17
 10. United Kohoutovice        20   4   0  16   36: 87  12
 11. Zoner Brno                20   1   2  17   33: 99   5
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Schalke Brno              20  13   2   5   67: 47  41
  2. Barum Brno                20  12   3   5   70: 54  39
  3. BB Press B                20  11   4   5   55: 28  37
  4. Litrpůl Šlapanice         20  12   1   7   62: 40  37
  5. Siola Brno                20  12   0   8   72: 40  36
  6. West Žab United Brno B    20   9   7   4   48: 35  34
  7. Béďa team Brno            20   9   2   9   51: 50  29
  8. König Brno                20   8   1  11   61: 61  25
  9. Opelik Rajhrad            20   6   3  11   48: 53  21
 10. Madrid Brno C             20   3   2  15   27: 86  11
 11. Tropa de Elite Brno       20   2   1  17   36:103   7
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Direct Signs Brno         20  17   2   1  106: 44  53
  2. Raz Náraz Brno            20  14   2   4   74: 47  44
  3. Moravské gymnázium Brno   20  12   4   4   77: 50  40
  4. Debakl Brno               20   9   3   8   46: 50  30
  5. Antabus Brno              20   9   2   9   56: 53  29
  6. Eliška                    20   8   4   8   57: 60  28
  7. Eldo                      20   6   5   9   51: 61  23
  8. Řečkovice B               20   5   5  10   53: 57  20
  9. Onyx Brno                 20   5   4  11   40: 65  19
 10. GKP Brno                  20   4   2  14   33: 65  14
 11. Saky Paky Brno            20   3   3  14   29: 70  12
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Engas Brno                17  13   1   3  117: 25  40
  2. Gascar Brno               17  12   1   4  110: 33  37
  3. RST Brno                  17  12   1   4   82: 40  37
  4. Term Brno                 17  11   0   6   87: 32  33
  5. FPO Blansko                9   9   0   0   61: 11  27
  6. PPG Brno                  17   8   2   7   50: 59  26
  7. Stannah Brno              17   5   1  11   38: 76  16
  8. Handball Brno             17   4   3  10   52: 60  15
  9. Luxury Brno               17   1   1  15   32:114   4
 10. S.O.S. Brno               17   1   0  16   16:195   3
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. RLF ! Brno                18  13   3   2   94: 33  42
  2. Psychotip Brno            18  11   4   3   74: 45  37
  3. Hlt club Brno             18  11   3   4   62: 51  36
  4. Ethanol Brno              18   9   6   3   61: 40  33
  5. Mitra Brno C              18   9   2   7   71: 57  29
  6. Deportivo Brno B          18   7   1  10   49: 72  22
  7. Black Magic Brno          18   5   5   8   38: 43  20
  8. Bolest Brno               18   5   4   9   34: 39  19
  9. Bosonohy C                18   2   5  11   37: 65  11
 10. Ingostav Brno B           18   0   3  15   39:114   3
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Celeano Brno              20  16   1   3  103: 53  49
  2. Kickers Brno              20  15   2   3  111: 35  47
  3. Red Devils Brno           20  12   1   7   76: 47  37
  4. Albion Brno               20  10   2   8   77: 63  32
  5. R.I.P. Brno B             20   9   3   8   64: 64  30
  6. Tembo Brno                20   9   2   9   64: 61  29
  7. Attack Brno               20   9   2   9   64: 62  29
  8. Anitals Brno              20   8   4   8   60: 59  28
  9. Sűrreal Brno B            20   7   2  11   70: 76  23
 10. Dr. Nordens Brno          20   3   0  17   32: 94   9
 11. Donkeys Brno              20   2   1  17   28:135   7
BRNO - 3G.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ASK Brno                  20  15   2   3   69: 38  47
  2. UFO SIKA Brno             20  13   2   5  110: 62  41
  3. Classic Brno              20  13   1   6   80: 51  40
  4. XXX B.Braun Brno B        20  12   2   6   85: 51  38
  5. Besídka Brno B            20   9   3   8   82: 63  30
  6. Mejdan Brno               20   9   3   8   75: 86  30
  7. Orel Řečkovice C          20   8   2  10   68: 70  26
  8. Nashville Brno            20   5   4  11   68: 91  19
  9. Parodia Brno              20   5   1  14   52: 83  16
 10. Vema Brno                 20   3   7  10   42: 76  16
 11. Zágreb                    20   3   3  14   48:108  12

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Yankees Warriors Nový Bor 22  19   2   1  125: 31  59
  2. Kučera Kamenický Šenov    22  17   1   4  100: 41  52
  3. Démoni Česká Lípa C       22  14   3   5  118: 62  45
  4. Mapa Česká Lípa B         22  14   2   6   92: 48  44
  5. Emu Doksy-Česká Lípa      22  12   1   9   99: 62  37
  6. SK Provodín               22  12   1   9   84: 54  37
  7. Mapa Česká Lípa C         22  12   1   9   66: 64  37
  8. SČP Svahy Česká Lípa      22   6   3  13   66:119  21
  9. Continental Česká Lípa    22   4   2  16   47:121  14
 10. Malibu                    22   4   2  16   51:109  14
 11. 1.FC Fehrer Česká Lípa    21   2   5  14   50:117  11
 12. Torpédo Nový Svět         21   3   1  17   42:112  10

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DOMAŽLICE - 1.třída (základní část)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín          20  17   1   2  100: 26  52
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín           9   7   2   0  138: 35  75
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Bomber Domažlice B     10   8   0   2   86: 68  50

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. New Jersey Nový Jičín     16   9   2   5   57: 36  29
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Top Dogs Nový Jičín       16  13   2   1   80: 26  41
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KOMAX Kunčice p/O         19  14   3   2   75: 31  45

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S B       16  11   1   4   64: 39  34
  2. Elkomplex Ledeč n/S       16  10   1   5   69: 47  31
  3. Tipsport H.Brod           16   8   3   5   70: 62  27
  4. Afro Brothers H.Brod      16   8   3   5   87: 71  27
  5. Zoufalci Ždírec n/D       16   7   3   6   64: 65  24
  6. L+M Autodoprava           16   7   1   8   71: 65  22
  7. MKC Světlá n/S            16   6   1   9   52: 55  19
  8. FK Boca Chotěboř C        16   6   1   9   56: 67  19
  9. SKP Rebel H.Brod          16   2   0  14   27: 89   6
HAVLÍČKŮV BROD - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Nagano H.Brod          16  11   1   4   86: 54  34
  2. Broďáci H.Brod            16  10   4   2   67: 39  34
  3. Prémium Světlá n/S        16   9   2   5   67: 52  29
  4. Notor Star Štoky          16   9   1   6   71: 46  28
  5. Chánov Chotěboř           16   7   0   9   50: 59  21
  6. Chlapíci H.Brod B         16   5   4   7   58: 64  19
  7. Skuhrov B                 16   5   4   7   46: 52  19
  8. FK Boca Chotěboř D        16   5   0  11   46: 76  15
  9. 1.FC Nováci Přibyslav     16   3   0  13   36: 85   9
HAVLÍČKŮV BROD - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Raňkov                 14  13   1   0   81: 22  40
  2. Tepláci                   14   8   3   3   47: 17  27
  3. A.L.C. team Česká Bělá    14   7   4   3   51: 30  25
  4. Medvědi Klouzovy          14   6   1   7   49: 49  19
  5. Svinný                    14   5   3   6   28: 45  18
  6. Kladiváři                 14   3   5   6   27: 50  14
  7. Okrouhlice                14   2   3   9   25: 48   9
  8. Sobíňov "Z"               14   1   2  11   18: 65   5

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saller Sport Slatiňany    16  12   2   2   71: 33  38
  2. FK Kleopatra Chrudim      16  12   1   3   56: 34  37
  3. Instal Zeman Chroustovice 16  10   2   4   63: 29  32
  4. FC Santos Chrudim         16   7   2   7   54: 53  23
  5. FK Míčov                  16   6   3   7   40: 44  21
  6. FK Heřmanův Městec        16   6   1   9   60: 68  19
  7. Veteráni Chrudim          16   5   2   9   39: 60  17
  8. SK Rozhovice              16   4   1  11   37: 71  13
  9. FC Pumpa Miřetice         16   2   2  12   34: 62   8
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Atletico Hlinsko          18  15   1   2  118: 52  46
  2. DTJ Juventus Hlinsko      18  12   1   5   73: 52  37
  3. Forza Hlinsko             18  11   0   7  104: 71  33
  4. AC Hlinsko                18  10   1   7   79: 83  31
  5. FC Norton Skuteč          18   9   2   7   96: 93  29
  6. 1.FC Nadoraz Rváčov       18   8   1   9   57: 68  25
  7. STS Rotor Hlinsko         18   7   2   9   57: 70  23
  8. AC Vítanov                18   5   1  12   56: 85  16
  9. Instav Motel Čertovina    18   4   1  13   58:103  13
 10. TJ Lokomotiva Leštinka    18   4   0  14   72: 95  12
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Darren Slatiňany          18  15   2   1   75: 43  47
  1. FK G12 Chrudim B          18  13   0   5   60: 36  39
  2. Restaurace Střed Slatiň.  18  10   3   5   50: 33  33
  3. NOLA PR Chrudim           18   8   4   6   57: 43  28
  4. Sklepy Chrudim            18   9   1   8   51: 50  28
  5. Viking Medlešice          18   8   3   7   39: 34  27
  6. FC Stera Pardubice        18   8   1   9   59: 58  25
  7. Lazaros Stolany           18   6   5   7   56: 57  23
  8. TIS Chrudim               18   6   3   9   48: 63  21
  9. Metaxa Jenišovice         18   5   3  10   51: 59  18
 10. FK Real Trpišov           18   3   5  10   32: 70  14
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Perun Klub Hluboká        18  10   3   5   70: 37  33
  2. FK Oflenda Hlinsko        18  10   2   6   62: 45  32
  3. FC Krucemburk             18   9   5   4   52: 46  32
  4. Natahari Svratka          18   9   3   6   44: 29  30
  5. Matuláci Včelákov         18   6   5   7   51: 45  23
  6. Slávia Hlinsko            18   7   2   9   45: 62  23
  7. Sokol Holetín             18   2   0  16   33: 93   6
     FC Chelsea Hlinsko vyloučena
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Era-Pack Chrudim C     16  12   2   2   92: 35  38
  2. FK G12 Chrudim C          16  10   3   3   47: 26  33
  3. SK Noviny Chrudimska      16  10   1   5   58: 38  31
  4. Restaur. Střed Slatiň. B  16   7   4   5   61: 39  25
  5. ŠSK GJR Chrudim           16   6   4   6   32: 37  22
  6. SPS Slatiňany             16   5   6   5   48: 42  21
  7. FK Juniors Kočí           16   5   2   9   29: 47  17
  8. Instal Zeman Chroust.     16   3   3  10   31: 58  12
  9. Šup ho tam Luže           16   0   3  13   27:103   3
CHRUDIM - 3.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rum-Pro Hlinsko           18  17   0   1   84: 27  51
  2. Tipsport Hlinsko          18  12   1   5   64: 39  37
  3. Jamaica Hlinsko           18   7   1  10   38: 45  22
  4. Viktoria Hlinsko          18   6   3   9   29: 41  21
  5. Norwich Hlinsko           18   6   2  10   50: 52  20
  6. FC Bouchalka Dřevíkov     18   6   2  10   48: 62  20
  7. Předhradí-Rychumburk      18   4   1  13   24: 71  13

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JASIP                     20  17   3   0  179: 54  54
  2. Grupo Antolin Chrastava   20  14   2   4  105: 65  44
  3. Greens Liberec B          20  13   2   5  108: 55  41
  4. Prašivky Liberec B        20  13   2   5  121: 81  41
  5. Avast! Liberecké gazely   20  12   2   6   77: 46  38
  6. RKC Liberec B             20   8   4   8   74: 78  28
  7. Fylakos Liberec           20   6   4  10   95:110  22
  8. Volf Riders Rádio         20   5   3  12   79:117  18
  9. C.S.H. United Jablonec    20   6   0  14   59:104  18
 10. Al-chajda Liberec         20   4   2  14   66:118  14
 11. A.S.A                     20   0   0  20   55:190   0

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SC Obr Most               14  11   1   2   82: 49  34
  2. MP Stavby Most            14   9   2   3   98: 53  29
  3. FC Janov                  14   8   2   4   59: 43  26
  4. SC Litvínov               14   7   2   5   79: 60  23
  5. Eurosport Teplice         14   5   2   7   85: 79  17
  6. Domino Most               14   5   1   8   47: 77  16
  7. FC 2000 Jirkov            14   3   2   9   48: 96  11
  8. EDEKA Bečov               14   2   0  12   45: 86   6

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OPAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín B              14  10   1   3   51: 25  31
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Parlament Ostrava B    15  13   1   1   56: 24  40
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava C         14  11   3   0   33:  8  36
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Stars 30 Ostrava      14  12   0   2   68: 23  36

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KK Drazí Praha            22  16   3   3  132: 59  51
  2. VS Božolé Praha           22  15   0   7  126:101  45
  3. Bohemians 1905 C Praha    22  15   0   7  130: 81  42
  4. Frankie Praha             22  13   1   8   98: 78  40
  5. Vršáci Praha              22  13   1   8  128:103  40
  6. Vendetta Praha            22  11   2   9   82: 69  35
  7. Vokovicer's Praha         22  10   2  10  102: 85  32
  8. Wolch Praha               22   7   5  10   68: 69  26
  9. Typographia M+M Praha     22   7   3  12   76:127  24
 10. Team Alpha Praha          22   5   4  13   81:118  19
 11. B.D. '95 Praha            22   4   1  17   81:153  13
 12. ČZU - FCBB B Praha        22   5   0  17   73:134  12
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex B Praha         22  14   5   3   94: 44  47
  2. CFC Swietelsky Letňany    22  13   6   3   94: 60  45
  3. Ajax PSK Praha            22  13   3   6  109: 78  42
  4. 1.FC Naděje Praha         22  14   0   8  127: 89  42
  5. Akta-Rez Praha            22   9   3  10   91: 84  30
  6. Gusanos Rojos Praha       22   9   1  12   82: 93  28
  7. Zlatý krysy Praha         22   9   1  12   75:102  28
  8. FC Real team Praha        22   8   3  11   71: 86  27
  9. SC Bumble-bees Praha      22   8   3  11   93:112  27
 10. Coyotes Praha             22   7   4  11   96:109  25
 11. Sporting Bonbon Praha     22   7   1  14   76:106  22
 12. KMK Břewnow boys Praha    22   5   2  15   99:144  14
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Barbero 1990 Praha     22  14   3   5   89: 63  45
  2. SK Slavia C Praha         22  13   3   6   90: 53  42
  3. FC WarriorS Praha         22  12   3   7   97: 78  39
  4. Tefal-Rowenta Praha       22  10   7   5  107: 81  37
  5. 1.FC Autoexpres Praha     22  11   1  10   94:103  34
  6. 1.FC Radík Praha          22  10   4   8   97: 82  34
  7. Boca Bohemians B Praha    22  10   2  10  108: 86  32
  8. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22   9   4   9   96: 81  28
  9. FC Necropolitano Praha    22   8   3  11   97:105  24
 10. Stromovka boys Praha      22   7   2  13   77:124  23
 11. Fotballica KMF Praha      22   8   1  13   88:120  22
 12. 1.P.S.K.N. Praha          22   2   3  17   73:137   9
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Rattamahatta Praha     22  17   1   4  105: 50  52
  2. Olympique Praha           22  16   3   3  103: 51  51
  3. CF Sabuka 002 Praha       22  16   0   6  105: 62  48
  4. Wolch B Praha             22  14   1   7  105: 77  40
  5. SANK Běchovice 2 Praha    22  11   2   9   74: 57  35
  6. FC Real 8 Praha           22  10   2  10  114:106  32
  7. Masakr Praha              22   7   6   9   85: 83  27
  8. Montana B Praha           22   8   2  12   93:101  26
  9. STS Chvojkovice Brod      22   7   4  11   70: 85  25
 10. 1.FC Jemné a solené Praha 22   7   4  11   76: 92  25
 11. KUR Černošice             22   6   1  15   64:120  19
 12. FC Napalto Praha          22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PedF FT Praha             22  20   0   2  136: 48  60
  2. NC Smetánka Praha         22  15   2   5  142: 84  44
  3. Pípa Strašnice Praha      22  13   2   7  109: 89  41
  4. KYX Praha                 22  13   1   8   96: 68  40
  5. Arsenal Praha             22  13   0   9   95: 78  39
  6. RSC Modřany Praha         22  11   2   9   84: 77  35
  7. Ičy-Skrečy Praha          22   9   2  11   82: 90  29
  8. RBC Praha                 22   9   0  13  103:107  27
  9. Companěros Praha          22   8   2  12   86:110  26
 10. Salvator Praha            22   7   2  13  103:139  23
 11. FC Květnice Praha         22   7   1  14   93:139  22
 12. CF Sabuka 002 B Praha     22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DEL 23 Praha              20  20   0   0  137: 54  60
  2. Loosy Praha               20  15   0   5  111: 55  45
  3. B.C.F.-UPC direct Praha   20  13   2   5  106: 66  41
  4. FK Kobylisy Praha         20  12   3   5  103: 65  39
  5. Ajax PSK B Praha          20  11   2   7   93: 74  35
  6. AC Slovan Vokovice Praha  20   9   2   9   68: 67  29
  7. Matadores Praha           20   9   0  11   86: 92  27
  8. Phoenix Praha             20   7   0  13   83:102  21
  9. AFC Inter Praha           20   4   3  13   57:109  15
 10. Anbesorry Praha           20   4   0  16   60:120  12
 11. 1.FC Berličky Praha       20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Killtec Praha             22  18   1   3  132: 58  55
  2. PedF FT B Praha           22  15   2   5  119: 58  47
  3. Hlad Praha                22  14   3   5   85: 59  45
  4. 1.FC Hloubětín Praha      22  12   2   8   95: 88  38
  5. Šílení ševci Praha        22  11   4   7   88: 63  37
  6. Pivní eskadra Praha       22  11   3   8   98:103  36
  7. Férovka Praha             22  10   6   6   92: 79  36
  8. Kvirencovy děti Praha     22   8   3  11   81: 83  27
  9. Royal Stodůlky Praha      22   7   2  13   75: 94  20
 10. FC Roko Praha             22   5   2  15   68:100  17
 11. Marshallův útok Praha     22   4   1  17   58:142  13
 12. Italianstar Praha         22   2   1  19   59:123   7
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Comes Košíře B II. Praha  22  19   0   3  170: 67  57
  2. FC KZ Praha               22  18   0   4  207: 48  54
  3. Kubrt Praha               22  16   0   6  123:103  48
  4. TJ Nářez Praha            22  14   1   7  131: 77  43
  5. FC Kulda team Praha       22  14   0   8  126: 82  42
  6. AFC Temosa Praha          22  13   0   9   90: 79  39
  7. FK Jooky Praha            22  11   3   8   94: 81  36
  8. PProsex boyz '07 Praha    22   7   2  13   88: 96  23
  9. Kontrola Pohody Praha     22   5   0  17   91:174  15
 10. Uroboros Praha            22   4   0  18   48:201  12
 11. FC Palcát Praha           22   3   2  17   71:134  11
 12. Dřeváci Praha             22   4   0  18   64:161   9
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Prima team Praha          22  18   4   0  141: 42  58
  2. Robeda NTPA Praha         22  17   2   3  152: 44  53
  3. Matrix Praha              22  15   3   4  106: 55  48
  4. Kanálpucers '69 Praha     22  14   2   6  105: 60  44
  5. Real Triky Praha          22  13   2   7  112: 82  41
  6. FC Mufíci Praha           22  12   1   9   91: 69  37
  7. Milwerton Praha           22   9   4   9   86: 94  31
  8. Hell Avalanche Praha      22   9   1  12   75:106  28
  9. 1.FC Ozzáci Praha         22   7   3  12   60: 92  24
 10. Trosca United Praha       22   4   2  16   59:143  14
 11. EKB Praha                 20   0   0  20    0:100   0
     El Rancho Praha           20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wizzards DDM 10 Praha     22  17   3   2  130: 49  54
  2. Madonna's Sons Praha      22  17   2   3  120: 48  53
  3. FC PE3NY Praha            22  15   2   5  123: 67  47
  4. FC Strašnice Praha        22  13   4   5  112: 56  43
  5. Comes Košíře Praha        22  11   1  10   84:106  34
  6. 1.FC Kropex Praha         22  10   2  10   95: 97  32
  7. Háje 2002 Praha           22  11   2   9  112: 88  29
  8. El Nino Praha             22   9   0  13   93:116  27
  9. Žižkovská smršť Praha     22   6   4  12   77:107  22
 10. England Revolution Praha  22   7   2  13   68:122  20
 11. Hoprdox Praha             22   2   1  19   54:142   7
 12. FC Chodov Thunders Praha  22   2   1  19   48:118   4
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wolch C Praha             22  20   2   3  102: 28  62
  2. Kmochův odkaz B Praha     22  15   4   3  138: 57  49
  3. Frankie B Praha           22  15   2   5  110: 75  47
  4. FK Pražská směs Praha     22  13   1   8   95: 71  40
  5. Tlející dřevo Praha       22  11   2   9  106: 95  35
  6. 1.FC Exit Praha           22  10   3   9  100: 86  33
  7. AFC Opatov C Praha        22   9   2  11   93:101  29
  8. FC RAF Praha              22   7   2  13   82:117  23
  9. 1.FC Bob Hurikán Praha    22   7   2  13   83:120  23
 10. South Side Rottweilers    22   7   3  12   79:102  21
 11. Sídlišťan B Praha         22   6   1  15   94:119  19
 12. Pivocvična Chodov Praha   22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Los Magnificos 2008 Praha 22  18   1   3  139: 47  55
  2. Dynamo Praha              22  15   3   4  124: 75  48
  3. FC Konflikt B II. Praha   22  13   2   7   72: 56  41
  4. FC Hodkovičky Praha       22  12   1   9   73: 64  37
  5. FT Fotturly Praha         22  12   1   9   89: 89  37
  6. Black Bridge Praha        22  10   4   8  101: 85  31
  7. Jižní Bronx Praha         22   9   3  10   61: 50  30
  8. Forza Praga Praha         22   9   3  10   81: 87  30
  9. Warchild Praha            22   7   1  14   59: 86  22
 10. 1.FC Blues Praha          22   6   1  15   57:128  19
 11. FC Semtex Praha           22   4   6  12   85:109  15
 12. FC Torzo Hostivař Praha   22   2   4  16   42:107  10
PRAHA - 3G.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Smirnon Praha          22  19   1   2  136: 45  58
  2. Kent Praha                22  18   0   4  154: 73  54
  3. Fotballica KMF B Praha    22  17   1   4   98: 46  52
  4. SK Čechie Praha           22  15   1   6  111: 54  43
  5. SANK Běchovice 2 B Praha  22  13   3   6   85: 65  42
  6. FC Pigs Praha             22  10   2  10   81: 99  32
  7. AC Dukla 1944 Praha       22  10   2  10   94: 93  32
  8. Sebranka Praha            22  11   2   9   72: 56  32
  9. Auto Kelly Praha          16   0   0  16    0: 80   0
     Bezambic Praha            16   0   0  16    0: 80   0
     FC Kofíci Praha           16   0   0  16    0: 80   0
     FC Strašnice B Praha      16   0   0  16    0: 80   0

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        30  23   1   6  119: 64  70
  2. Fit Úsovsko               30  21   2   7  111: 71  65
  3. People Šumperk            30  18   2  10  111: 79  56
  4. Predators Dolní Studénky  30  16   4  10  100: 76  52
  5. Moravec Vikýřovice        30  15   4  11   81: 59  49
  6. Nuget Šumperk             30  15   1  14  101: 95  46
  7. Stars Bohutín             30  13   6  11   79: 88  45
  8. Kamion Rapotín            30  14   2  14  100:102  44
  9. Sokol Olšany              30  13   2  15   91: 89  41
 10. Holbíci Šumperk           30  12   3  15   79: 67  39
 11. Senior Sobotín            30  12   3  15   91: 89  39
 12. Lázně Velké Losiny        30  10   5  15   67: 81  35
 13. AC Roma Šumperk           30  11   0  19   90:124  33
 14. MK Loučná 2001            30  10   3  17   81:125  33
 15. Crushers Postřelmov       30   8   4  18   68:124  28
 16. Semtex Šumperk            30   7   2  21   67:103  23
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Váňa tým Velké Losiny     26  20   3   3   91: 37  63
  2. F.O. Drozdov              26  17   3   6   83: 52  54
  3. Tespo Šumperk             26  15   5   6  102: 73  50
  4. Tupl Obec Jindřichov      26  16   1   9  110: 81  49
  5. Powermen Mohelnice        26  14   3   9   67: 52  45
  6. Žaves Šumperk             26  11   4  11   82: 77  37
  7. Kanárci Kopřivná          26  11   4  11   67: 61  37
  8. MK Bohdíkov               26  11   3  12   45: 63  36
  9. MK Ruda nad Moravou       26   8   5  13   63: 86  29
 10. Překvápko Šumperk         26   8   4  14   62: 92  28
 11. Lokomotiva Skalička       26   7   4  15   53: 72  25
 12. GZP Šumperk               26   7   3  16   56: 80  24
 13. 1.FC Bukovice             26   6   4  16   71: 85  22
 14. FC Klášterec B            26   6   4  16   49: 90  22
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nealko Libina             30  24   2   4  125: 42  74
  2. Stars Bohutín B           30  23   2   5  121: 52  71
  3. Po akci Bohutín           30  22   1   7  135: 68  67
  4. Šíša Vyšehoří             30  16   7   7   77: 57  55
  5. Senior Sobotín B          30  15   5  10   87: 65  50
  6. United Šumperk            30  16   2  12   92: 58  50
  7. MK Sokol Dlouhomilov      30  15   5  10   78: 62  50
  8. Váňa tým Velké Losiny B   30  13   6  11  118: 94  45
  9. 1.FC Chromeč              30  12   5  13   83: 66  41
 10. Suomi Šumperk             30  13   0  17   94:110  39
 11. Lázně Velké Losiny B      30  10   4  16   70: 96  34
 12. Juve Šumperk              30  11   1  18   65:130  34
 13. Kedul Vichr Temenice B    30   9   6  15   63: 83  33
 14. SK Morava Ruda n/Moravou  30   5   5  20   59:112  20
 15. Jílek Rapotín             30   3   5  22   48:141  14
 16. Draci Šumperk             30   3   4  23   56:135  13

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HFC Ústí n/L B          26  22   4   0  176: 82  70
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Debris Ústí n/L           24  19   2   3  161: 76  59
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Výšina B             25  20   2   3  197:102  62

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Becherovka Přívrat     16  13   0   3  104: 40  39
  2. 1.FC Drážka Ústí n/O      16  11   3   2   78: 37  36
  3. Náhodná sešlost V.Mýto    16  10   1   5   85: 62  31
  4. Uhelné vosy Choceň B      16   9   2   5   51: 43  29
  5. Čistírna Česká Třebová    16   6   4   6   47: 48  22
  6. AC Medicamenta V.Mýto     16   6   3   7   46: 51  21
  7. Sokol Řetůvka Ústí n/O    16   6   2   8   55: 54  20
  8. Sokol Pal.Kratoch. Choceň 16   3   1  12   36: 86  10
  9. AC Výkřiky Choceň         16   0   0  16   22:103   0
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lazor-Domus Vyškov        38  32   2   4  335:144  98
  2. Sokol Bučovice            38  31   2   5  344:145  95
  3. Slovan Mosambik Rozstání  38  31   2   5  285:163  95
  4. Amor Vyškov B             38  28   2   8  266:117  86
  5. Pivovar Vyškov B          38  27   1  10  302:170  82
  6. Jantaři Nevojice          38  23   3  12  275:196  72
  7. Orli Bučovice             38  22   2  14  210:147  68
  8. Orli Vyškov               38  21   4  13  193:187  67
  9. JK Letiště-PF Vyškov      38  18   5  15  228:203  59
 10. RS Pavlovice              38  17   5  16  215:220  56
 11. SK Hvězdlice              38  16   6  16  148:152  54
 12. Omega Drysice             38  12   9  17  169:187  45
 13. Sapporo Manerov B         38  13   3  22  193:238  42
 14. Fifák Nouzka Vyškov       38  12   5  21  181:207  41
 15. FC Kloboučky B            38  10   3  25  126:203  33
 16. United Vyškov             38   9   6  23  136:243  33
 17. Litrpool Studnice         38  10   2  26  152:284  32
 18. FC Krásensko 04 B         38  10   1  27  140:251  31
 19. VHP Ivanovice             38   4   1  33  118:304  13
 20. JČ Marefy                 38   1   2  35  115:370   5
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P United Zlín           22  18   3   1   85: 36  57
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. LA Bartec Zlín            22  17   3   2  104: 37  54

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet