ZPRAVODAJSTVÍ
STATISTIKY

Partneři
našeho webu

KURÝRNÍ SLUŽBA

DIETA V POHODĚ

SUSHI

KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim          22  21   1   0  198: 37  64
  2. Tango Brno                22  19   1   2  135: 58  58
  3. Bohemians 1905            22  15   1   6  105: 64  46
  4. Balticflora Teplice       22  10   5   7   94: 76  35
  5. Nejzbach Vysoké Mýto      22   9   4   9   94: 97  31
  6. Torf Pardubice            22   9   4   9  100:102  31
  7. Benago Zruč n/Sázavou     22   8   2  12  101:100  26
  8. SAT-AN Kladno             22   6   6  10   62: 85  24
  9. SK Slavia Praha           22   7   3  12   67: 81  24
 10. SK Indoss Plzeň           22   4   5  13   77:120  17
 11. Delta-Real Šumperk        22   4   4  14   81:160  16
 12. ANDY Liberec              22   2   0  20   72:206   6
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 Chrudim-Kladno 9:1, 7:2, 13:1
 Bohemians-Torf 3:2, 8:2, 9:4, 
 Teplice-Nejzbach 3:11, 5:6, 2:2 pk 3:5
 Benago-Tango 3:8, 5:3, 3:6, 1:6
 Semifinále:
 Chrudim-Nejzbach 9:1, 7:4 pp, 10:2
 Tango-Bohemians 3:4, 2:8, 0:3
 Finále:
 Chrudim-Bohemians 6:1, 4:4 pk 4:5, 9:1

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno                22  17   2   3  132: 55  53
  2. Likop Třinec              22  14   3   5  105: 79  45
  3. Agromeli Brno             22  14   3   5  101: 71  45
  4. Gillotina Choceň          22  10   4   8  103:105  34
  5. Komax Kunčice p/O         22   9   4   9   87: 78  31
  6. Slávia Havířov            22   8   7   7   87: 94  31
  7. Květnice Tišnov           22   7   7   8   63: 60  28
  8. Gamaspol Jeseník          22   8   4  10   96: 99  28
  9. VŠB Ostrava               22   7   4  11   64: 82  25
 10. Lino Kalábek              22   7   3  12   86:108  24
 11. United Frýdek-Místek      22   6   5  11   85:118  23
 12. SK Líšeň Brno             22   1   2  19   48:108   5
 PLAY-OFF:
 Finále:
 Helas-Kunčice 6:2, 4:3, 7:3
    
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Démoni Česká Lípa         22  14   3   5  109: 82  45
  2. Dalmach Turnov            22  13   2   7   92: 78  41
  3. Olympik Mělník            22  11   7   4  102: 83  40
  4. UFA Hradec Králové        22  12   3   7  117: 81  39
  5. Boca Chotěboř             22  11   2   9  105: 97  35
  6. Radobýl Litoměřice        22  10   4   8  124:103  34
  7. Betis Kadaň               22   9   1  12   72:105  28
  8. Slavia TU Liberec         22   8   3  11  113:110  27
  9. F.A.Zole Česká Lípa       22   8   3  11   75: 98  27
 10. Goll Běloves              22   8   2  12   99:123  26
 11. Arsenal Benešov           22   7   1  14  105:127  22
 12. K-Pedros Tábor            22   5   1  16   59: 85  16
 PLAY-OFF:
 Semifinále:
 Démoni Č.Lípa-Hradec Králové 8:3, 2:7, 8:3
 Turnov-Mělník 5:5 pk 4:5, 3:1, 7:2
 Finále:
 Démoni Č.Lípa-Turnov 4:2, 7:4, 6:3
  

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Brandýsek              22  20   1   1  187: 60  61
  2. 1.DFK Slaný               22  16   1   5  145:121  49
  3. FC Centurions Teplice     22  14   0   8  138:106  42
  4. PK Třebusice              22  12   2   8  123: 93  38
  5. Legie Příbram             22  11   2   9  136:120  35
  6. MCE Slaný                 22  11   1  10  115: 98  34
  7. Malibu Mladá Boleslav     22   9   2  11  109:120  29
  8. HRASL Slaný               22   9   1  12  143:136  28
  9. FK Atmos Bělá p/B         22   7   4  11   96:127  25
 10. SK Bílý balet Děčín       22   6   3  13   99:175  18
 11. HFK Příbram               22   5   1  16  139:192  16
 12. SC Veltěž                 22   3   0  19  119:201   9
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tex-Color Č. Budějovice   16  12   2   2  125: 76  38
  2. Sistemo Volfířov          16  12   1   3  119: 71  37
  3. Absolut Č. Budějovice     16  10   1   5   67: 62  31
  4. Kelta Sedlo               16   8   1   7   79: 89  25
  5. Marná snaha Písek         16   7   0   9   93: 95  21
  6. Jatka Pacov               16   4   5   7   74: 76  17
  7. Viktoria Č. Budějovice    16   5   2   9   65: 98  17
  8. Grafiko Tábor B           16   5   1  10   67: 74  16
  9. Kajmani Č. Budějovice     16   2   1  13   76:124   7
 PLAY-OFF:
 Finále: Marná snaha - Absolut ČB 6:2, 4:4
  1. Marná snaha Písek   6   3   3   0   35: 26  12
  2. Absolut ČB          6   3   1   2   24: 23  10
  3. Sistemo Volfířov    2   1   0   1    8:  8   3
  4. Kelta Sedlo         2   0   1   1   10: 12   1
  5. Tex-Color ČB        2   0   1   1   10: 13   1
  6. Jatka Pacov         2   0   0   2    5: 10   0
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín               24  17   3   4  125: 72  54
  2. Sausfork Otovice          24  16   1   7  140: 94  49
  3. Amigos Bar Plzeň          24  16   0   8  114: 82  48
  4. Draci Karlovy Vary        24  14   1   9  132: 97  43
  5. Ajax Staňkov              24  13   2   9  115: 99  41
  6. FT Františkovy Lázně      24  11   2  11  130:130  35
  7. Jerigo Plzeň              24  11   2  11  123: 99  35
  8. Rejnoci Nemanice          24  11   0  13   87:107  33
  9. SK Indoss Plzeň B         24   9   6   9  100: 95  33
 10. 2.FC Motáček Plzeň        24   7   5  12  112:131  26
 11. HERD Cheb                 24   8   1  15   92:146  25
 12. FC Remi Plzeň             24   5   3  16   82:121  18
 13. Pumidas Plzeň             24   4   2  18   75:154  14
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. G12 Chrudim               22  17   1   4   98: 49  52
  2. Real Hlinsko              22  14   3   5   90: 53  45
  3. FK Era-pack Chrudim B     22  13   5   4   87: 49  44
  4. FC Salamandr Hr.Králové B 22  14   1   7   79: 64  43
  5. 1.FC Pribina Hesov        22  10   1  11   86: 93  31
  6. Flamengo Hr.Králové       22   8   3  11   61: 86  27
  7. S.U.D. Světlá n/Sázavou   22   7   5  10   72: 75  26
  8. XXL futsal team           22   8   1  13   87:104  25
  9. Orel Hlinsko              22   7   3  12   61: 86  24
 10. Zeppelin Hr.Králové       22   7   2  13   54: 68  23
 11. FC Hespro Hr.Králové      22   7   1  14   74: 96  22
 12. SK Zvoneček Stojice       22   5   4  13   59: 85  19
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Yotiva Helas Brno B       22  16   4   2  140: 67  52
  2. Tango Brno B              22  17   1   4  142: 66  52
  3. Pivovar Vyškov            22  13   3   6  155: 94  42
  4. K 5 Brno                  22  11   6   5   99: 75  39
  5. Arkys Brno                22  11   2   9   99: 89  35
  6. Lazor Vyškov              22  11   1  10  117:116  34
  7. Nasan Okruh NL Brno       22   9   6   7   74: 79  33
  8. Lino Kalábek Brno B       22   8   4  10  100:125  28
  9. Tomson STŽ Brno           22   7   5  10   82: 76  26
 10. Morcan Žabinští Vlci Brno 22   5   3  14   97:142  18
 11. Pramen Havlíčkův Brod     22   4   2  16   65:138  14
 12. Pískovna Černovice        22   0   3  19   71:174   3
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Eximpo Náklo              14   9   1   4  107: 65  28
  2. CC Jistebník              14   9   1   4   70: 44  28
  3. Baracuda Jakubčovice      14   8   2   4   79: 54  26
  4. Parlament Ostrava         14   6   1   7   65: 77  19
  5. SK Krmelín                14   5   3   6   68: 72  18
  6. Ferram Opava              14   4   5   5   91: 87  17
  7. Oskarol Orlová            14   5   1   8   67: 90  16
  8. Medvědi Malé Hoštice      14   3   0  11   53:111   9

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC 30 Č.Budějovice        14   9   2   3   87: 56  29
  2. TJ Borek                  14   8   4   2  103: 57  28
  3. ELBH Týn n/V              14   7   2   5   77: 68  23
  4. HFASC Č.Budějovice        14   7   2   5   74: 66  23
  5. SK Vaplast Č.Budějovice   14   6   0   8   74: 89  18
  6. FC Kohouti Č.Budějovice   14   5   2   7   70: 81  17
  7. AC Gong Č.Budějovice      14   5   0   9   58: 70  15
  8. FK Zahájí                 14   3   0  11   38: 94   9
     play-off
     1.	HFASC ČB        6  5 1 0  52:25  16
     2. TJ Borek        6  4 1 1  30:19  13
     3. FC Kohouti      4  2 1 1  28:21   7
     4. FC 30           4  2 0 2  28:27   6
     5. ELBH Týn n/V    4  1 1 2  17:23   4
     6. FK Zahájí       4  1 1 2  16:27   4
     7. AC Gong         4  0 1 3  13:18   1
     8. SK Vaplast      4  0 0 4  18:42   0
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Taurito Kuřim     24  17   3   4  162: 79  54
  2. Amor Vyškov               24  15   5   4  109: 89  50
  3. Agromeli Brno B           24  15   3   6  118:101  48
  4. FC Kloboučky              24  13   2   9  140:116  41
  5. 3P Bosonohy Brno          24  11   4   9  140:128  37
  6. Technika Brno             24  11   3  10  115:123  36
  7. Slovan Brno               24  10   4  10  133:128  34
  8. FC Silůvky Brno           24  11   1  12  117:120  34
  9. SK Líšeň Brno B           24   9   4  11  101: 97  31
 10. United Ivančice           24   7   5  12  117:123  26
 11. Sokol Bučovice            24   8   1  15  121:148  25
 12. Sapporo Manerov           24   5   2  17  112:175  17
 13. Tornádo Brno              24   4   3  17  126:184  15
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Grand team Cheb           24  22   1   1  222: 64  67
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo B Hradec Králové 30  26   1   3  145: 40  79
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia TU Liberec B       20  14   4   2  161:115  46
  2. Prašivky Liberec          20  11   3   6  122:113  36
  3. Yankees Warriors Nový Bor 20  10   2   8  121:103  32
  4. Alex Liberec              20   9   4   7  107: 95  31
  5. Legnex Jablonec n/N       20  10   1   9  129:140  31
  6. Démoni Česká Lípa B       20  10   0  10  138:113  30
  7. Dalmach Turnov B          20   9   3   8  115:103  30
  8. JASIP Jablonec n/N        20   8   2  10  156:165  26
  9. Tango ?                   20   7   3  10  156:146  24
 10. Greens Liberec            20   6   2  12  114:129  20
 11. TTNF Liberec              20   4   0  16  111:208  12
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slávie OU Ostrava         30  24   1   5  171: 91  73
  2. Top Dogs Nový Jičín       30  22   3   5  158: 80  69
  3. Fugy Krnov                30  22   2   6  137: 76  68
  4. Růžové tlapičky Hukvaldy  30  20   3   7  151: 89  63
  5. KFV Roub Vítkovice        30  18   2  10   92: 55  56
  6. Sakrovec Stará Ves        30  16   5   9  132:100  53
  7. Olympia Velké Hoštice     30  14   2  14   96:104  44
  8. Beach Boys Odry           30  14   1  15  114: 97  43
  9. Shooters Bolatice         30  13   2  15  107:126  41
 10. Globtec Ostrava           30  12   1  17  107:130  37
 11. Tequila Ostrava           30  10   3  17  118:130  33
 12. Rapid Frýdek-Místek       30  10   2  18   94:157  32
 13. Smíšené NC Line Bílovec   30   9   2  19   91:140  29
 14. K1 Jeseník n/O            30   8   3  19   99:129  27
 15. Kuna Team Frýdek-Místek   30   5   4  21   61:125  19
 16. SVP Příbor                30   4   2  24   68:167  14
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Relax Prostějov           18  17   0   1  123: 44  51
  2. 1.FC Delta-Real Šumperk B 18  13   1   4  109: 54  40
  3. AC Gamaspol Jeseník B     18  13   0   5   93: 57  39
  4. Buldoci Dolní Studénky    18  12   0   6   69: 48  36
  5. KK Club Klášterec         18   7   1  10   50: 71  22
  6. Rychlé šípy Šumperk       18   6   1  11   44: 88  19
  7. Indiana Plumlov           18   6   0  12   63: 94  18
  8. Popeláci Šumperk          18   5   1  12   53: 85  16
  9. FC Moravec Vikýřovice     18   4   1  13   41: 80  13
 10. Závodní Česká Ves         18   4   1  13   53: 77  13
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Peliny Choceň             22  18   2   2  110: 56  56
  2. Becherovka Přívrat        22  16   0   6   93: 50  48
  3. DTJ Juventus Hlinsko      22  12   4   6   73: 48  40
  4. Nejzbach Vysoké Mýto B    22  11   4   7   90: 73  37
  5. Torpédo Vysoké Mýto       22  10   2  10   89: 63  32
  6. OK Interier Pardubice     22   9   3  10   76: 87  30
  7. F.K. Řetůvka              22   9   1  12   71: 77  28
  8. Rio Žamberk               22   8   3  11   71: 87  27
  9. Gillotina Choceň B        22   8   3  11   76: 88  27
 10. Metaxa Pašáci             22   8   1  13   91: 97  25
 11. ZS Brandýs n/O            22   5   4  13   54: 86  19
 12. United Bouz Chrudim       22   4   1  17   49:131  13
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Indoss Plzeň B            20  12   3   5  107: 70  39
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Benago Zruč n/S B      22  16   1   5  135: 83  49
  2. Bohemians 1905 B          22  15   3   4   99: 61  48
  3. Chemcomex Praha           22  15   0   7  109: 66  45
  4. Kmochův odkaz A           22  13   3   6  103: 65  42
  5. SK Slavia Praha B         22  12   3   7   80: 62  39
  6. PedF Praha FT A           22  10   1  11   95:100  31
  7. B.B.V. A                  22   9   3  10   88: 87  30
  8. 1.FC Naděje Praha         22   9   3  10   82: 88  30
  9. Přírodní vědy             22   9   3  10   68: 76  30
 10. ČZU Praha A               22   6   0  16   66:117  18
 11. CFC Swietelsky Letňany A  22   3   2  17   45:100  11
 12. SC Radotín                22   3   2  17   57:122  11
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sat-an Kladno B           22  18   3   1  217: 95  57
  2. AFC Kralupy n/V           22  15   2   5  142: 89  47
  3. MBV Mladá Boleslav        22  13   4   5  165: 83  43
  4. Tenisáci Benešov          22  12   0  10  126:114  36
  5. Sokol Dobřichovice        22  11   2   9  165:152  32
  6. FC Foboz Slaný            22   8   4  10  153:159  28
  7. SK Olympik Mělník B       22   9   3  10  145:146  27
  8. AFC Celtic Kladno         22   7   5  10  122:150  26
  9. TJTZ Atlantic Rakovník    22   8   1  13  120:135  25
 10. R.S.C. Čechie Slaný       22   7   2  13  142:181  23
 11. FK Union Slaný            22   6   2  14  131:201  20
 12. Rohožník Praha 21         22   3   2  17   98:221  11
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC H Most                 18  15   0   3  122: 60  45
  2. FC Partizan Most          18  14   1   3  143: 86  43
  3. SK Vinea club Kadaň       18  11   3   4   95: 85  36
  4. MaKo Litvínov             18  12   0   6  105: 74  36
  5. FC Třebenice              18  10   2   6  119: 81  32
  6. FC 2000 Jirkov            18   6   1  11   91:111  19
  7. HUN Litvínov              18   6   0  12   83: 93  18
  8. Mizerové Krupka           18   4   2  12   83:122  14
  9. FC Inter Démon Teplice    18   5   1  12   73:136  10
 10. Automat Litvínov          18   2   0  16   68:134   6
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Střepina Pelhřimov        28  22   5   1  197: 83  71
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Internazionale Otrokovice 16  13   1   2   75: 39  40
  2. Vokno Kroměříž            16  11   4   1   74: 34  37
  3. Lihovar Kojetín           16  11   1   4   61: 27  34
  4. Ekosolaris Kroměříž       16  10   2   4   67: 40  32
  5. Druko Zlín                16   8   1   7   43: 44  25
  6. Victoria Kroměříž         16   4   3   9   31: 55  15
  7. Speed Otrokovice          16   4   0  12   44: 75  12
  8. SK Bure Hulín             16   3   1  12   33: 60  10
  9. Bernard Napajedla         16   1   1  14   24: 78   4

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Žejdlík Benešov        22  17   2   3  152: 56  53
  2. OTS Rabbit Benešov        22  15   2   5   92: 61  47
  3. FC Tempo Benešov          22  13   4   5   73: 64  43
  4. Rumová smršť Vlašim       22   9   6   7   82: 80  33
  5. FC Tisem                  22  10   2  10   96: 85  32
  6. Marná snaha Neveklov      22  10   2  10   81: 81  32
  7. Tenisáci Benešov B        22   7   6   9   44: 57  27
  8. Best Benešov              22   7   6   9   83: 77  27
  9. FK Mrač                   22   8   3  11   78: 93  27
 10. TSV Mezihoří              22   7   2  13   71: 96  23
 11. Devils United Benešov     22   5   1  16   55:112  16
 12. FK Vyschlost Václavice    22   3   6  13   52: 97  15
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mrač B                 22  15   1   8  126: 75  46
  2. Racek                     22  14   1   7   95: 65  40
  3. Eltsen Benešov            22  11   5   6  100: 90  38
  4. Dragouni Benešov          22  11   2   9  114: 87  35
  5. Ďáblové Jablonná          22  11   1  10  101: 97  34
  6. Devils United Benešov B   22  11   1  10   79: 94  34
  7. SF Sídliště Benešov       22  10   3   9   90: 94  33
  8. United Okrouhlice         22  10   2  10   79: 76  32
  9. PTFA Benešov              22   9   4   9   75: 75  31
 10. Lalula Úročnice           22   7   4  11   76: 78  25
 11. PC Bruins Benešov         22   6   5  11   89: 93  23
 12. Gogo Benešov              22   2   1  19   67:167   7
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Beer´s Bystřice        24  19   4   1  139: 43  61
  2. Manchester City Benešov   24  16   4   4   73: 44  52
  3. Rumídci Struhařov         24  13   6   5   82: 45  45
  4. Jokers Benešov            24  14   0  10   93: 92  42
  5. HFT Kopeček Chotýšany     24  13   2   9   94: 79  41
  6. Racek B                   24  10   2  12   63: 81  32
  7. Kobry Vlašim              24   5   3  16   45: 78  18
  8. Tenisáci Benešov C        24   3   3  18   31: 83  12
  9. FK Vyschlost Václavice B  24   3   0  21   38:113   9

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Toka Brno                 30  24   0   6  153: 92  72
  2. Mitra Brno                30  22   3   5  146: 80  69
  3. Panama boys Brno          30  19   1  10  132: 72  58
  4. Helas Brno C              30  18   3   9  130: 90  57
  5. Tango Brno C              30  18   1  11  144:115  55
  6. Kalábek Lino Brno C       30  17   2  11  151:126  53
  7. Gladiators Brno           30  16   2  12  118: 79  50
  8. Gloria Brno               30  15   2  13  119:111  47
  9. Rychlé pípy Brno          30  12   5  13  106:104  41
 10. SOŠ OOM Brno              30  12   3  15  119:147  39
 11. Orel Řečkovice            30  11   5  14  153:131  38
 12. Soccer Brno               30  10   3  17  103:123  33
 13. BB Press Brno             30   9   3  18  102:156  30
 14. Blue Flames Brno          30   9   2  19  119:183  29
 15. Fauna Brno                30   5   1  24   89:190  16
 16. Dynamo Brno               30   4   2  24  110:195  14
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pískovna Brno B           30  23   3   4  182: 83  72
  2. Saňaři                    30  20   4   6  128: 80  64
  3. Tomson STŽ Brno B         30  19   4   7   87: 47  61
  4. Parmagianni Brno          30  15   4  11  111: 94  49
  5. Celeano Brno              30  13   6  11   93: 88  45
  6. Kickers Brno              30  14   2  14  111:101  44
  7. Slovan Brno B             30  13   4  13   91: 94  43
  8. Panama boys Brno B        30  12   6  12  114: 96  42
  9. Madrid Brno               30  12   5  13  108:133  41
 10. Atlantis Brno             30  12   4  14   85: 96  40
 11. Flaga Hustopeče           30  12   3  15  114:133  39
 12. Kalábek Brno D            30  11   5  14   95: 99  38
 13. Tornádo Brno B            30  11   2  17   96: 97  35
 14. Bystrc                    30   9   3  18   59:120  30
 15. Comix                     30   7   4  19   94:157  25
 16. Orel Obřany               30   7   1  22   72:122  22
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gladiators Brno B         30  24   3   3  130: 52  75
  2. Flamengo Brno             30  19   5   6  125: 75  62
  3. Arsenal Brno B            30  18   3   9  145: 82  57
  4. Celtic Líšeň              30  16   6   8  108: 88  54
  5. Morcan Žab.Vlci Brno B    30  17   3  10  107: 97  54
  6. Atraps Brno               30  16   2  12   99: 87  50
  7. Nasan Okruh NL B          30  16   1  13  106: 74  49
  8. FFT Vinohrady             30  14   4  12   84: 73  46
  9. Podolí Brno               30  14   3  13   79: 78  45
 10. Svážná                    30  14   2  14   91:106  44
 11. R.I.P. Brno               30  12   3  15   76:115  39
 12. Stones of Madeira Brno    30  10   2  18   71: 98  32
 13. Saint Diana Brno          30   9   2  19   76:110  29
 14. Across Brno               30   6   5  19   64:101  23
 15. FC Vinohrady              30   5   4  21   60:124  19
 16. Poclain Brno              30   4   4  22   64:125  16
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Torcida Brno              30  20   7   3  145: 85  67
  2. Wodowa Brno               30  21   2   7  132: 63  65
  3. Jiříkovice                30  20   5   5  120: 77  65
  4. Napoleon Prace            30  19   4   7  118: 55  61
  5. Chlupovi pozůstalí Brno   30  16   4  10  113: 89  52
  6. Gascar Brno               30  15   6   9  125: 97  51
  7. Experiment Brno           30  14   2  14  106:108  44
  8. Technika Brno B           30  12   6  12   69: 74  42
  9. Apollo Brno               30  11   7  12   94:101  40
 10. Deportivo Brno            30  13   1  16   84: 99  40
 11. Agora Brno                30  12   3  15  104:100  39
 12. Q.P.Chrlice               30  11   5  14   78: 90  38
 13. Řečkovice                 30  10   2  18   82:105  32
 14. Saňaři B                  30  10   1  19  102:114  31
 15. Měnín                     30   7   3  20   71:136  24
 16. Red Cards Brno            30   0   0  30    0:150   0
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. San Marino Dolní Loučky   30  25   2   3  175: 55  77
  2. Bianco Brno               30  23   1   6  123: 57  70
  3. Svážná B                  30  21   3   6  162: 97  66
  4. Madeira of Stones B       30  19   5   6  118: 69  62
  5. Albion Brno               30  16   2  12  148:118  50
  6. Flamengo Brno B           30  14   3  13  118:110  45
  7. Hombres Brno              30  13   3  14  107:116  42
  8. RLF Brno                  30  12   5  13  127: 99  41
  9. Poclain Brno B            30  12   3  15  106:124  39
 10. Excalibur Brno            30  11   1  18   93:116  34
 11. Greens Štýřice            30   9   6  15   97:128  33
 12. Kormidlo Brno             30   9   5  16  105:123  32
 13. Ingostav Brno             30   8   5  17  101:155  29
 14. Adom Brno                 30   9   1  20   89:169  28
 15. Kobas Brothers Brno       30   7   3  20   80:135  24
 16. König Brno                30   6   4  20   84:162  22
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Jehnice             30  26   3   1  113: 40  81
  2. Mitra Brno B              30  22   6   2  128: 37  72
  3. Incident Lerchova Brno    30  20   4   6  124: 59  64
  4. Adrenalin Brno            30  15   2  13  105: 98  47
  5. BB Press Brno B           30  15   2  13   91: 93  47
  6. West Žab Brno             30  14   4  12   82: 86  46
  7. Orel Řečkovice B          30  11   8  11   85: 82  41
  8. Beermingham Brno          30  12   5  13   99:100  41
  9. Barum Brno                30  12   4  14   67: 87  40
 10. Tropicana Brno            30  12   3  15  105: 99  39
 11. Onyx Brno                 30  11   5  14  108:101  38
 12. Red Devils Brno           30  11   3  16  102:108  36
 13. Besídka Brno              30   9   4  17   72:109  31
 14. Olymp Brno                30   8   5  17   81:130  29
 15. Dream snů Brno            30   8   2  20   71:133  26
 16. Raz Náraz Brno            30   4   0  26   67:138  12
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Líšeň C                   30  24   2   4  138: 49  74
  2. Sokolnice                 30  20   4   6  147: 84  64
  3. Tornádo Brno C            30  18   6   6  121: 73  60
  4. Béďa team Brno            30  19   1  10  132: 69  58
  5. Starobrno Chudčice        30  15   4  11  112:102  49
  6. Sunday Brno               30  14   5  11  114:101  47
  7. Jezdci Brno               30  13   6  11   87: 84  45
  8. Debakl Brno               30  11   9  10   92: 94  42
  9. Sokol Holásky             30  12   3  15   82:102  39
 10. Sűrreal Brno              30  12   2  16  101:107  38
 11. XXX Brno                  30  11   2  17   75:108  35
 12. Sekáči Brno               30  11   1  18  128:155  34
 13. FPO Blansko               30   9   4  17  107:128  31
 14. Schalke Brno              30   7   4  19  108:142  25
 15. ProBrno Brno              30   7   4  19  115:178  25
 16. Juve Brno                 30   7   3  20   84:167  24
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AVM Metal Brno            20  16   0   4  105: 38  48
  2. Brno City                 20  14   1   5   81: 44  43
  3. United Kohoutovice        20  12   3   5   61: 41  39
  4. Bosonohy B                20  12   3   5   67: 49  39
  5. Špilberk Brno             20  12   2   6   81: 52  38
  6. Bolest Brno               20  10   3   7   43: 45  33
  7. Storks Bový Lískovec      20   7   1  12   63: 94  22
  8. Saky Paky Brno            20   7   0  13   46: 69  21
  9. Řečkovice B               20   6   1  13   39: 58  19
 10. Blajkec Modřice           20   3   2  15   28: 61  11
 11. Orel Starý Lískovec       20   3   0  17   51:114   9
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Jehnice B           20  18   1   1  115: 26  55
  2. R.I.P. Brno B             20  14   2   4  109: 45  44
  3. ASK Brno                  20  13   2   5   84: 42  41
  4. Vema Brno                 20  12   2   6   66: 45  38
  5. Orel Řečkovice C          20  11   3   6  111: 66  36
  6. UFO Sika Brno             20   9   3   8   66: 47  30
  7. Blajkec Modřice B         20   8   1  11   85:101  25
  8. Nashville Brno            20   7   2  11   80: 77  23
  9. Parodia Brno              20   4   4  12   51: 87  16
 10. Handball Brno             20   3   1  16   45:112  10
 11. S.O.S. Brno               20   0   1  19   30:194   1
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Eliška Brno               20  15   1   4   58: 40  46
  2. FFT Vinohrady B           20  13   5   2   80: 32  44
  3. Eldo Brno                 20  11   2   7   56: 34  35
  4. Mitra Brno C              20  11   2   7   73: 59  35
  5. Gepard Brno               20  10   3   7   68: 42  33
  6. Bastards Brno             20  10   0  10   87: 83  30
  7. Antabus Brno              20   7   4   9   56: 52  25
  8. FC Vinohrady B            20   7   4   9   54: 54  25
  9. Zoner Brno                20   7   3  10   51: 65  24
 10. West Žab Brno B           20   4   2  14   38: 72  14
 11. Totenrum Brno             20   0   4  16   28:116   4
BRNO - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Židenice Brno          20  14   4   2   72: 29  46
  2. Edesseg Brno              20  14   1   5   59: 35  43
  3. Kobas Brothers Brno B     20  13   2   5   80: 32  41
  4. Frutti di Mare Brno       20  12   2   6   55: 38  38
  5. Dukla Noname Brno         20  11   1   8   81: 51  34
  6. Atlantis Brno B           20  10   3   7   70: 49  33
  7. Luxury Brno               20   6   3  11   39: 62  21
  8. Tembo Brno                20   6   3  11   55: 86  21
  9. Tropa Brno                20   6   2  12   41: 66  20
 10. Bagattino Brno            20   4   3  13   41: 79  15
 11. Musketeers Brno           20   1   2  17   20: 86   5
BRNO - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Obřany B             20  15   4   1   83: 38  49
  2. Attack Brno               20  12   1   7   75: 51  37
  3. Psychotip Brno            20  11   1   8   88: 79  34
  4. 1.FC U Boba Líšeň         20  10   2   8   95: 79  32
  5. Lamy Brno                 20   8   4   8   57: 65  28
  6. Restart Brno              20   8   2  10   68: 85  26
  7. Litrpůl Šlapanice         20   7   3  10   56: 63  24
  8. Opelik Rajhrad            20   7   2  11   54: 59  23
  9. Anitals Brno              20   6   5   9   46: 51  23
 10. Černí andělé Brno         20   6   3  11   54: 68  21
 11. RST Brno                  20   5   3  12   45: 83  18
BRNO - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Blue Flames Brno B        20  19   0   1  124: 42  57
  2. All in Brno               20  17   0   3  105: 39  51
  3. Morcan Žabin.Vlci Brno C  20  13   3   4  109: 60  42
  4. Kohouti Brno              20  12   1   7   89: 59  37
  5. Hlt club Brno             20  10   1   9   80: 78  31
  6. Carpe Diem Brno           20   9   1  10   68: 57  28
  7. Madrid Brno B             20   9   1  10   54: 69  28
  8. Ethanol Brno              20   6   1  13   62: 77  19
  9. Predators Brno            20   6   1  13   60: 96  19
 10. Donkeys Brno              20   4   1  15   53:127  13
 11. Santa Morgana Brno        20   0   0  20    0:100   0

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Tetčice                28  20   2   6  100: 44  62
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. F.A. Zole Česká Lípa B    24  20   2   2  133: 37  62
  2. Kučera Kamenický Šenov    24  19   1   4  123: 48  58
  3. Démoni Česká Lípa C       24  15   2   7  121: 64  47
  4. Mapa Česká Lípa B         24  14   4   6  101: 46  46
  5. Malibu                    24  15   0   9  116: 69  45
  6. Emu Doksy-Česká Lípa      24  14   1   9  116: 74  43
  7. Mapa Česká Lípa           24  13   3   8   83: 57  42
  8. Continental Česká Lípa    24  13   2   9   88: 75  41
  9. Nulová šance              24   5   2  17   66:142  17
 10. Bikers Nový Bor           24   5   0  19   37:139  15
 11. Premium Nový Bor          24   4   3  17   40:110  15
 12. Torpédo Nový Svět         24   4   1  19   46:126  13
 13. SČP-Svahy Česká Lípa      24   3   3  18   45:128  12

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC 30 Č.Budějovice B      18  14   0   4  109: 86  42
  2. Tex-Color Č.Budějovice B  18  11   2   5  126: 93  35
  3. West Jam Č.Budějovice     18  11   1   6  115: 87  34
  4. FC Rudolfov               18  10   1   7  123:103  31
  5. TJ Borek B                18   9   2   7  111: 97  29
  6. SVP Zbudov                18   8   2   8   93: 86  26
  7. SK Střelnice Č.Budějovice 18   7   2   9   90: 84  23
  8. SK Nesco Č.Budějovice     18   6   2  10   85:101  20
  9. Inter Č.Budějovice        18   5   1  12   63:100  16
 10. Tornádos Č.Budějovice     18   2   1  15   59:137   7
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Viktoria ČB B -Tesera     18  14   2   2  141: 74  44
  2. Rebels Borek              18  10   3   5   85: 55  33
  3. AC Demi Hluboká n/V       18   9   4   5   87: 73  31
  4. Tex-Color Č.Budějovice C  18   9   2   7   86: 74  29
  5. Sedlec                    18   9   2   7   93: 75  29
  6. TJ Borek C                18   8   2   8   79: 82  26
  7. SK Lions Velešín          18   8   1   9   87:108  25
  8. RL Dubenec                18   6   1  11   58: 95  19
  9. Storm Č.Budějovice        18   5   0  13   51: 99  15
 10. SK Zahájí B               18   3   1  14   50: 82  10

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DOMAŽLICE - 1.třída (základní část)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín          20  17   1   2  100: 26  52
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. NC Nový Kramolín           9   7   2   0  138: 35  75
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Bomber Domažlice B     10   8   0   2   86: 68  50

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. New Jersey Nový Jičín     16   9   2   5   57: 36  29
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Top Dogs Nový Jičín       16  13   2   1   80: 26  41
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KOMAX Kunčice p/O         19  14   3   2   75: 31  45

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           16  12   1   3   88: 42  37
  2. Elkomplex Ledeč n/S       16  11   0   5  101: 56  33
  3. Broďáci H.Brod            16   9   2   5   69: 51  29
  4. Zoufalci Ždírec n/D       16   8   2   6   75: 66  26
  5. FC Nagano H.Brod          16   7   2   7   99: 98  23
  6. Skuhrov B                 16   6   1   9   62: 71  19
  7. L+M Autodoprava           16   5   2   9   75: 97  17
  8. Chlapíci H.Brod           16   4   1  11   65:102  13
  9. Premium Světlá n/S        16   4   1  11   43: 94  13
HAVLÍČKŮV BROD - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       16  14   2   0   65: 19  44
HAVLÍČKŮV BROD - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       16  14   2   0   65: 19  44
  2. Svinný                    16  12   1   3   60: 33  37
  3. Žižkov Crew               16  10   0   6   40: 31  30
  4. Medvědi Klouzovy          16   9   2   5   53: 33  29
  5. Chánov Chotěboř C         16   8   2   6   54: 42  26
  6. FC Dělo Modlíkov B        16   6   2   8   68: 54  20
  7. Chlapíci H.Brod B         16   5   3   8   51: 47  18
  8. Okrouhlice                16   2   0  14   26: 69   6
  9. Hasiči Sobíňov            16   0   0  16    9: 98   0

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Forza Hlinsko             18  11   3   4   65: 40  36
  2. FK G12 Chrudim B          18  11   1   6   64: 45  34
  3. MIBA-Sport Saller Slatiň. 18  10   2   6   58: 48  32
  4. Komtur security Chrudim   18  10   2   6   66: 64  32
  5. FK Heřmanův Městec        18  10   1   7   56: 52  31
  6. Instal Zeman Chroustovice 18   9   2   7   56: 42  29
  7. FC Santos Chrudim         18   5   2  11   62: 73  17
  8. SK Rozhovice              18   5   2  11   61: 70  17
  9. Veteráni Chrudim          18   5   1  12   48: 82  16
 10. FK Kleopatra Chrudim      18   4   4  10   51: 71  16
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Čtyřkolky Skuteč          11   8   1   2   43: 24  25
  2. Sportbar Hlinsko          11   7   2   2   44: 30  23
  3. STS Rotor Hlinsko         11   7   0   4   32: 35  21
  4. Mongolia Herálec          11   7   0   4   59: 34  21
  5. Natahari Svratka          11   6   1   4   44: 29  19
  6. AC Hlinsko                11   5   3   3   44: 44  18
  7. Matuláci Včelákov         11   5   2   4   31: 30  17
  8. Orel Hlinsko B            11   4   3   4   42: 35  15
  9. FC Viničky                11   4   2   5   33: 32  14
 10. Bouchálka Dřevíkov        11   2   1   8   36: 62   7
 11. Benfica Hlinsko           11   2   1   8   27: 40   7
 12. FC Norton Skuteč          11   1   0  10   22: 62   3
     o postup
      1. Mongolia Herálec       7   7   0   0   48: 18  21
      2. Orel Hlinsko B         7   6   0   1   36:  8  18
      3. Sportbar Hlinsko       7   4   1   2   23: 19  13
      4. Čtyřkolky Skuteč       7   3   2   2   25: 24  11
      5. Natahari Svratka       7   3   1   3   33: 31  10
      6. STS Rotor Hlinsko      7   2   0   5   21: 32   6
      7. AC Hlinsko             7   1   0   6   22: 54   3
      8. Matuláci Včelákov      7   0   0   7   14: 36   0
     o sestup
      9. FC Viničky             6   4   1   1   22: 12  13
     10. Bouchálka Dřevíkov     6   4   1   1   26: 20  13
     11. FC Norton Skuteč       6   2   1   3   19: 22   7
     12. Benfica Hlinsko        6   0   1   5   17: 30   1
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. OK Interier Pardubice B   18  15   1   2   80: 24  46
  2. Sklepy Chrudim            18  13   3   2   73: 41  42
  3. Lazaros Stolany           18   9   4   5   71: 58  31
  4. NOLA PR Chrudim           18  10   0   8   56: 52  30
  5. Spartak Slatiňany         18   8   2   8   57: 73  26
  6. FK Juniors Kočí           18   8   0  10   30: 36  24
  7. FC Pumpa Miřetice         18   6   1  11   37: 49  19
  8. Viking Medlešice          18   6   1  11   52: 73  19
  9. ST Chrudim                18   4   2  12   44: 65  14
 10. FC Stera Pardubice        18   3   2  13   44: 73  11
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Perun Hluboká             20  17   1   2  121: 56  52
  2. Slánky Hlinsko            20  12   5   3   97: 59  41
  3. FK Oflenda Hlinsko        20  13   1   6   84: 63  40
  4. Viktorie Hlinsko          20  11   0   9   77: 78  33
  5. RUM-PRO Hlinsko           20  11   0   9   82: 85  33
  6. Jamaica Slaves Hlinsko    20   8   5   7   57: 55  29
  7. 1.FK Trhovka              20   9   1  10   80: 85  28
  8. Předhradí Rychumburk      20   6   2  12   62: 78  20
  9. Orel Hlinsko C            20   4   5  11   55: 65  17
 10. Norwich Hlinsko           20   5   1  14   58: 99  16
 11. Sokol Holetín             20   3   1  16   55:105  10
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Noviny Chrudimska      18  13   4   1   74: 33  43
  2. FK EXPRES VAN Slatiňany   18  13   0   5   71: 40  39
  3. FK Real Trpišov           18  10   2   6   59: 44  32
  4. FK G12 Chrudim C          18   8   6   4   56: 48  30
  5. TJ Jiskra Heřmanův Městec 18   8   4   6   65: 41  28
  6. Instal Zeman Chroustov. B 18   8   1   9   48: 48  25
  7. SK Zvoneček Stojice B     18   6   3   9   41: 56  21
  8. ŠSK GJR Chrudim           18   5   1  12   37: 60  16
  9. SPS Slatiňany             18   4   2  12   33: 63  14
 10. Kosovo Luže               18   3   1  14   20: 71  10

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Inter Interma Liberec     22  17   5   0  172: 77  56
  2. York Vratislavice n/N     22  16   2   4  158: 68  50
  3. Prašivky Liberec B        22  13   2   7  113: 88  41
  4. Pampuch team Liberec      22  13   1   8  113:105  40
  5. LRS                       22  12   3   7  157:117  39
  6. Avast! Liberecké gazely   22  11   5   6   98: 67  38
  7. Al-chajda Liberec         22  10   4   8   99: 91  34
  8. Nord Servis Liberec       22   9   2  11  112:119  29
  9. Grups C.F. Liberec        22   6   2  14  100:175  20
 10. Greens Liberec B          22   4   4  14   66:107  16
 11. Printmax                  22   4   1  17   72:149  13
 12. Volf Riders Rádio         22   0   3  19   66:163   3

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kopisty                14  11   0   3   86: 62  33
  2. SC Obr Most               14  10   0   4   69: 48  30
  3. FK Baník Meziboří         14   7   1   6   79: 85  22
  4. SC Baník Meziboří         14   7   1   6   70: 74  22
  5. MP Stavby Most            14   7   0   7   94: 82  21
  6. Spartak Janov             14   5   0   9   70:102  15
  7. Traspol Lužice            14   4   1   9   67: 68  13
  8. FC EMERAN Klíny           14   3   1  10   79: 93  10
 Play off
        1. SC Obr Most        3  2 0 1  19: 7  10
        2. FC Kopisty         3  1 0 2   5:13   7
        3. SC Baník Meziboří  3  2 0 1   8: 4   6
        4. FK Baník Meziboří  3  1 0 2   6:14   3

NÁCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OPAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krmelín B              14  10   1   3   51: 25  31
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Parlament Ostrava B    15  13   1   1   56: 24  40
OSTRAVA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zvěřáci Ostrava C         14  11   3   0   33:  8  36
OSTRAVA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Stars 30 Ostrava      14  12   0   2   68: 23  36

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tchibuk Písek B           22  16   4   2   81: 34  52
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 T
 Semifinále:
 C
 Finále:
 C
PÍSEK - 1.třída (o postup)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica                   14  14   0   0   80:  6  66
PÍSEK - 1.třída (o umístění)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brufen 800                 9   8   0   1   42:  7  24

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC KZ                     22  19   2   1  160: 57  59
  2. Ekobet Sněhuláci          22  17   0   5  174: 86  48
  3. FC Kodymka                22  12   2   8  111: 93  38
  4. B.B.V. B                  22  12   2   8   98: 74  38
  5. Bohemians 1905 C          22  12   1   9  112: 98  34
  6. VS Božolé                 22  11   0  11  134:124  33
  7. Wolch Praha A             22  10   2  10   98:117  32
  8. Frankie A                 22   7   4  11   87: 97  25
  9. Vendetta                  22   7   4  11   75:103  25
 10. Typographia M+M           22   6   2  14   75:158  20
 11. AC Barbero 1990 Praha     22   5   2  15   69:120  14
 12. Sídlišťan Praha A         22   2   3  17   68:134   9
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Wizards DDM Praha 10 A    22  20   1   1  115: 25  61
  2. Gusanos Rojos             22  17   2   3  121: 45  53
  3. KMK Břewnow boys          22  17   1   4  117: 64  52
  4. Phoenix Praha             22  14   4   4  108: 54  46
  5. Akta-Rez                  22  14   1   7   83: 62  43
  6. FC Rattamahatta A         22  13   0   9   80: 55  36
  7. Coyotes                   22  11   1  10   85: 68  34
  8. FC Real team Praha A      22   9   0  13   71: 87  27
  9. DEL 23                    16   0   0  16    0: 80   0
     KK Drazí Praha            16   0   0  16    0: 80   0
     Olympique                 16   0   0  16    0: 80   0
     NC Smetánka Praha         16   0   0  16    0: 80   0
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Comes Košíře A            22  18   0   4  133: 76  54
  2. FC WarriorS               22  17   0   5  135: 82  51
  3. FK Kobylisy A             22  15   0   7   99: 67  45
  4. KYX Praha                 22  10   4   8   78: 74  34
  5. Killtec                   22  10   2  10  124:100  32
  6. PedF Praha FT B           22   9   4   9   77: 98  31
  7. Anbesorry                 22   9   3  10   91:109  30
  8. 1.FC Jemné a Solené       22   7   3  12   87:104  24
  9. Team Alpha                22   8   0  14   84: 88  24
 10. 1.FC Radík                22   7   1  14   85:119  22
 11. Tefal-Rowenta             22   7   4  11   88:100  16
 12. Kvirencovy děti           22   4   1  17   67:131  13
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Za zenitem 00        22  17   2   3  137: 71  50
  2. FC Real 8                 22  14   1   7   94: 72  43
  3. B.B.V. C                  22  13   3   6   97: 71  42
  4. Robeda Praha NTPA         22  12   1   9   95: 93  37
  5. 1.VFC Dalagola            22  11   2   9   98: 80  35
  6. Arsenal Praha             22  10   5   7   81: 76  35
  7. Loosy                     22  10   3   9  107: 89  33
  8. FC PE3NY                  22  10   3   9   95: 86  33
  9. SANK Běchovice 2 A        22  10   3   9   70: 56  33
 10. Masakr                    22  10   2  10   94: 96  32
 11. Žižkovská smršť           22   2   1  19   56:124   7
 12. Sebranka                  22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Salvator                  22  17   0   5  128: 78  51
  2. Kmochův odkaz B           22  16   1   5  120: 75  49
  3. Wolch Praha B             22  14   1   7   95: 80  43
  4. Ičy-Skrečy                22  12   3   7   86: 68  39
  5. Tlející dřevo             22  10   4   8  109: 97  34
  6. FC RAF                    22  10   2  10   92: 99  32
  7. Wizards DDM Praha 10 B    22   9   1  12   89: 82  28
  8. Pípa Strašnice AL/AG      22   8   4  10  111:117  28
  9. Háje 2002                 22   8   1  13   99:135  25
 10. Companéros                22   6   2  14   84:124  20
 11. Sporting Bonbon           22   5   4  13   77:107  19
 12. CF Sabuka 002 A           22   5   1  16   90:118  13
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bumble-bees S.C.          22  17   1   4  125: 50  52
  2. Reservoir Dogs            22  15   3   4   95: 56  48
  3. Los Magnificos 2008       22  13   4   5   87: 64  43
  4. Hobití banda              22  15   1   6   92: 49  43
  5. AC Slovan Vokovice        22  13   0   9   72: 51  39
  6. FC Matadores              22  12   2   8   89: 83  38
  7. Dynamo                    22  10   1  11  101:108  31
  8. B.C.F. - UPC direct       22  10   0  12   99: 88  30
  9. Ajax PSK                  22   9   2  11   81: 71  29
 10. Forza Praga               22   9   0  13   55: 76  27
 11. FC Real team Praha B      20   0   0  20    0:100   0
     AC Smirnon                20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Holota líná               22  21   0   1  291: 60  63
  2. FC Hlad                   22  16   1   5  113: 53  49
  3. 1.FC Autoexpres           22  14   1   7  102:101  43
  4. RBC Praha                 22  13   1   8  123:101  40
  5. Stromovka boys            22  11   0  11  118:121  33
  6. FC Necropolitano          22  12   0  10  103:116  30
  7. 1.FC Hloubětín            22   9   0  13   96:121  27
  8. Šílení ševci              22   9   0  13   95:125  27
  9. Kubrt                     22   8   0  14  124:164  24
 10. Real Triky                22   8   0  14  133:176  24
 11. FC Roko                   22   6   2  14   72:126  20
 12. 1.PSKN                    22   2   1  19   66:172   7
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ČZU Praha B               22  18   2   2  164: 43  56
  2. FK Jooky                  22  16   3   3  132: 55  51
  3. The Masers                22  16   1   5  141: 65  46
  4. El Nino                   22  11   2   9  112:110  35
  5. AFC Temosa                22  11   3   8   93: 74  33
  6. Prosex boyz ´07           22  10   2  10  122:104  32
  7. Férovka                   22  10   2  10  109: 91  32
  8. FC Rattamahatta B         22   9   3  10   77: 79  30
  9. Kontrola Pohody           22   8   3  11   97:105  27
 10. Hell Avalanche            22   5   4  13   80:118  19
 11. Warchild                  22   4   3  15   58:121  15
 12. Trosca United             22   0   0  22   25:245  -3
PRAHA - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Montana                   22  18   2   2  132: 49  56
  2. Nářez                     22  18   1   3  139: 53  55
  3. FC Marťans                22  16   2   4  163: 57  50
  4. Nowatron                  22  13   3   6  105: 63  42
  5. Frankie B                 22  13   2   7  113: 80  41
  6. Matrix                    22  11   3   8   87: 63  36
  7. Royal Stodůlky            22   9   2  11   80: 95  29
  8. STS Chvojkovice Brod      22   8   1  13   63:106  25
  9. FC Kulda team             22   6   0  16   65:119  18
 10. AFK Putos Amos            22   5   3  14   83:109  18
 11. 1.FC Ozzáci               22   2   3  17   50:141   6
 12. FC Palcát                 22   2   0  20   41:186   6
PRAHA - 3D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hosthunters               22  22   0   0  160: 41  66
  2. FC Strašnice Praha        22  18   0   4  145: 51  54
  3. Comes Košíře B            22  17   1   4  132: 76  52
  4. Madonna's Sons Praha      22  14   2   6  132: 69  44
  5. KUR Černošice             22  11   1  10   86: 80  34
  6. CF Sabuka 002 B           22  12   0  10  124: 88  33
  7. Pivní eskadra             22  10   2  10   68: 83  32
  8. Kanálpucers ´69           22   7   1  14   70:104  22
  9. FK Kobylisy B             22   6   1  15   71:136  19
 10. Rio Bravo                 22   5   2  15   79:115  17
 11. Uroboros                  22   2   0  20   41:173   6
 12. Dřeváci                   22   2   0  20   41:143   0
PRAHA - 3E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Čechie                 22  19   1   2  176: 37  58
  2. AFC Opatov C              22  18   2   2  172: 55  56
  3. Jižní Bronx               22  14   3   5  107: 54  45
  4. RSC Modřany               22  13   0   9  117: 76  39
  5. Milwerton                 22  11   1  10  126:118  34
  6. 1.FC Bob Hurikán          22  10   3   9  124: 98  33
  7. England Revolution        22  11   0  11  101: 94  33
  8. Fotballica KMF            22  10   2  10   93:105  29
  9. Minotaurus Ládví          22   7   2  13  110:133  23
 10. FC Union USP              22   6   1  15   95:212  19
 11. Team Evolution            22   5   1  16   84:213  10
 12. Top Gun                   22   0   0  22    0:110   0
PRAHA - 3F.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SANK Běchovice 2 B        22  18   1   3  111: 46  55
  2. Sídlišťan Praha B         22  16   0   6   95: 57  48
  3. Black Bridge              22  13   5   4  113: 85  44
  4. SG Metro                  22  12   3   7   93: 75  39
  5. A.C. Dukla 1944           22  12   2   8  120: 86  38
  6. 1.FC Blues                22  12   2   8   88: 70  38
  7. Holomajzna                22  11   2   9   88: 63  35
  8. FC Konflikt               22   9   3  10   73: 68  30
  9. FC Hodkovičky             22   9   1  12   52: 54  28
 10. FC Torzo Hostivař         22   8   1  13   66: 95  25
 11. FT Fotturly               20   0   0  20    0:100   0
     AK 47                     20   0   0  20    0:100   0

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
SOKOLOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nuget Šumperk             28  21   4   3  131: 44  67
  2. Predátors Dolní Studénky  28  19   6   3   92: 38  63
  3. Fit Úsovsko               28  17   5   6  130: 66  56
  4. Popeláci Šumperk B        28  17   4   7  106: 76  55
  5. People Šumperk            28  16   2  10  102: 90  50
  6. Stars Bohutín             28  12   4  12   77: 79  40
  7. Kamion Rapotín            28  12   2  14  102:104  38
  8. Powermen Mohelnice        28  10   5  13   88:105  35
  9. Nealko Libina             28  11   2  15   99:102  35
 10. Senior Sobotín            28  10   3  15   94:106  33
 11. MK Loučná 2001            28  11   0  17   84:103  33
 12. Lázně Velké Losiny        28  10   1  17   93:135  31
 13. Holbíci Šumperk           28   9   1  18   69:100  28
 14. Po akci Bohutín           28   7   4  17   73:118  25
 15. F.O. Drozdov              28   5   3  20   59:133  18
ŠUMPERK - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk C        28  21   3   4  107: 48  66
  2. Šíša Vyšehoří             28  16   4   8   92: 50  52
  3. Semtex Šumperk            28  17   1  10  108: 68  52
  4. Žaves Šumperk             28  15   2  11  134:149  47
  5. 1.FC Chromeč              28  13   5  10   90: 82  44
  6. United Šumperk            28  14   2  12   84: 67  44
  7. Kanárci Kopřivná          28  13   4  11   97: 90  43
  8. Tupl Obec Jindřichov      28  13   3  12  140:122  42
  9. MK Bohdíkov               28  13   2  13   77: 89  41
 10. Stars Bohutín B           28  11   4  13   89: 90  37
 11. MK Ruda nad Moravou       28  10   2  16   84: 95  32
 12. MK Sokol Dlouhomilov      28  10   2  16   61: 97  32
 13. Sokol Olšany              28   9   3  16   72: 85  30
 14. GZP Šumperk               28   7   3  18   60:109  24
 15. Váňa tým Velké Losiny     28   6   4  18   45: 99  22
ŠUMPERK - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lokomotiva Skalička       24  20   2   2  100: 26  62
  2. 1.FC Bukovice             24  18   3   3   89: 35  57
  3. Vichr Temenice            24  15   2   7   80: 58  47
  4. Slavoj Šumperk            24  15   2   7   81: 54  47
  5. Překvápko Šumperk         24  13   2   9   75: 61  41
  6. Juve Šumperk              24  12   1  11   62: 59  37
  7. Jílek Rapotín             24  12   1  11   54: 53  37
  8. Váňa tým Velké Losiny B   24  11   1  12   74: 66  34
  9. Lázně Velké Losiny B      24   9   2  13   55: 82  29
 10. Sokol Václavov            24   8   1  15   53: 69  25
 11. Bratrušov                 24   6   2  16   57: 89  20
 12. Suomi Šumperk             24   3   2  19   27:102  11
 13. Draci Šumperk             24   2   3  19   36: 89   9

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.HFC Ústí n/L B          26  22   4   0  176: 82  70
ÚSTÍ NAD LABEM - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Debris Ústí n/L           24  19   2   3  161: 76  59
ÚSTÍ NAD LABEM - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CSKA Výšina B             25  20   2   3  197:102  62

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Stodola Vysoké Mýto    19  13   3   3  114: 76  42
  2. Čistírna Česká Třebová    19  12   2   5   81: 49  38
  3. Sokol Pal.Kratoch. Choceň 19  10   4   5   80: 59  34
  4. FC Gillotina Choceň C     19   7   2  10   78: 77  23
  5. Sokol Řetůvka Ústí n/O    19   6   0  13   79: 95  18
  6. FC Revival                15   0   3  12   27:103   3
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orli Bučovice             34  28   1   5  223: 90  85
  2. Sokol Bučovice B          34  28   1   5  288:133  85
  3. Amor Vyškov B             34  24   3   7  233:103  75
  4. Lazor-Domus Vyškov B      34  24   0  10  229:165  72
  5. Pivovar Vyškov B          34  23   1  10  332:220  70
  6. TJ Mouřínov               34  21   3  10  212:153  66
  7. Litrpool Studnice         34  20   4  10  234:181  64
  8. Orli Vyškov               34  17   4  13  187:174  55
  9. FC Kloboučky B            34  17   2  15  157:153  53
 10. United Vyškov             34  16   2  16  160:151  50
 11. Sapporo Manerov B         34  15   1  18  165:209  46
 12. Bučanda Slavkov           34  15   1  18  187:165  46
 13. Fifák Nouzka Vyškov       34  12   2  20  152:188  38
 14. FC Krásensko 04           34  12   1  21  146:188  37
 15. SK Hvězdlice              34   7   1  26  110:235  22
 16. JK Letiště-PF Vyškov      34   6   2  26  109:269  20
 17. JČ Marefy                 34   5   0  29  131:262  15
 18. Nafta Mouřínov            34   1   1  32   85:301   4
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. D+P United Zlín           22  18   3   1   85: 36  57
ZLÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. LA Bartec Zlín            22  17   3   2  104: 37  54

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© INFONet