FUTSAL
2016/17

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ERA-PACK Chrudim          22  19   3   0  105: 32  60
  2. Benago Zruč n/S           22  13   4   5  120: 63  43
  3. Gardenline Litoměřice     22  11   5   6   79: 62  38
  4. Interobal Plzeň           22  10   3   9   73: 78  33
  5. SK Slavia Praha           22   9   5   8   78: 78  32
  6. AC Sparta Praha           22   9   4   9   78: 64  31
  7. Helas Brno                22   9   4   9   77: 91  31
  8. SKP Třinecká ocel         22   7   3  12   59: 89  24
  9. Nejzbach Vysoké Mýto      22   6   6  10   62: 77  24
 10. Démoni Česká Lípa         22   7   2  13   48: 85  23
 11. Tango Hodonín             22   6   4  12   75: 79  22
 12. Mados Hradec Králové      22   3   3  16   51:107  12
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále: 
 ERA-PACK Chrudim - SKP Ocel Třinec 12:1, 8:1, 9:1
 Benago Zruč n/S - Helas Brno 5:0, 10:6, 5:2 pp
 Garden. Lit.  - Sparta Pha 5:5 pk 2:1, 2:4, 5:3, 4:2, 3:5
 SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 3:4 pp, 7:2, 3:5, 6:4
 Semifinále:
 ERA-PACK Chrudim - Sparta Praha 7:1, 4:3 pp, 8:0
 Benago Zruč n/S - SK Slavia Praha 3:4 pp, 1:2, 8:5, 3:6
 Finále:
 ERA-PACK Chrudim - Slavia Praha 5:5 pk 3:1, 3:6, 2:0, 2:5


2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AC Jeseník                16  14   1   1   90: 43  43
  2. Amor Lazor Vyškov         16   8   4   4   72: 65  28
  3. Baník Ostrava             16   8   3   5   67: 63  27
  4. Atraps-Hombres Brno       16   7   3   6   54: 53  24
  5. Tango Hodonín B           16   6   4   6   65: 82  22
  6. VŠB TU Ostrava            16   6   2   8   59: 52  20
  7. UTB Zlín                  16   5   2   9   73: 72  17
  8. Morcan Žab. Vlci Brno     16   5   1  10   50: 57  16
  9. Nasan Okruh NL Brno       16   3   0  13   46: 89   9
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Olympik Mělník            22  18   2   2  140: 59  56
  2. Zlej se(n) Liberec        22  14   4   4  142: 99  46
  3. Jerigo 1994 Plzeň         22  14   3   5   93: 71  45
  4. GMM Jablonec n/N          22  12   2   8  158:105  38
  5. FK Kladno                 22  10   3   9   92: 76  33
  6. Baník Chomutov            22   9   5   8  145:130  32
  7. Wizards DDM Praha         22   8   6   8   81: 91  30
  8. HERD Hradiště             22   9   2  11   95:120  29
  9. BOCA Chotěboř             22   7   4  11   89: 99  25
 10. Malibu Mladá Boleslav     22   6   4  12   83:119  22
 11. Betis Kadaň               22   4   4  14   83:149  16
 12. COMBIX Ústí n/L           22   1   1  20   72:155   4


DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Olympik Mělník B       22  17   1   4  151:107  52
  2. FC Svarog Teplice         22  14   5   3  165: 92  47
  3. TJ FC Dalmach Turnov      22  13   2   7  156:110  41
  4. Hrasl Slaný               22  12   3   7  160:113  39
  5. TJTZ Atlantic Rakovník    22  11   3   8  141:128  36
  6. Realvestav Slatina        22  11   1  10  156:145  34
  7. FC Arsenal Benešov        22   8   2  12  122:139  26
  8. R.S.C. Čechie Slaný       22   8   2  12  119:155  26
  9. Legie Příbram             22   7   4  11  139:136  25
 10. SKP Kolín                 22   7   4  11  127:154  25
 11. Futsal Club Brandýsek     22   7   4  11  122:147  25
 12. Ludis Team Třebenice      22   1   1  20  100:232   4
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27

  
  PLAY-OFF:

DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Interobal Plzeň B      16  16   0   0  155: 43  48
  2. FC Rapid Karlovy Vary     16  12   0   4  102: 39  36
  3. Do Dna Plzeň              16   9   1   6   66: 62  28
  4. FK Lochotín               16   9   0   7   88: 74  27
  5. Flamengo Březová          16   8   0   8   85: 70  24
  6. FC Jerigo 1994 Plzeň B    16   6   2   8   63: 80  20
  7. ASK Rád                   16   4   2  10   56: 99  14
  8. Karlovarští Draci KV      16   4   1  11   47:114  13
  9. Herd Hradiště B           16   1   0  15   31:112   3
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Forza Hlinsko             20  12   3   5   76: 51  39
  2. SK Zvoneček Stojice       20  11   4   5   88: 59  37
  3. Orel Kameničky            20  10   5   5   60: 46  35
  4. FC Gillotina Choceň       20   9   4   7   75: 70  31
  5. DTJ Juventus Hlinsko      20   8   7   5   63: 49  31
  6. FK Nebelvír Chrudim       20   9   2   9   67: 58  29
  7. Flamengo HK               20   8   5   7   70: 55  29
  8. FK Peliny Choceň          20   9   2   9   81: 63  29
  9. BFK Ledvinka HK           20   7   3  10   64: 71  24
 10. Mados MT B HK             20   6   5   9   57: 82  23
 11. FC Hespro HK              20   0   2  18   39:136   2
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kalábek sport Brno     22  17   0   5  153: 97  51
  2. Pramen Havlíčkův Brod     22  15   1   6  145: 98  46
  3. FC Toka Brno              22  14   0   8  118: 94  42
  4. 1.FC Květnice Tišnov      22  12   3   7  132: 80  39
  5. KSTK Mitra Brno           22  11   3   8  151:137  36
  6. Arsenal Brno              22   9   3  10  118:107  30
  7. Remos Oslavany            22   9   2  11  107:116  29
  8. SK Amor Lazor Vyškov B    22   8   3  11  110:131  27
  9. FC Kloboučky              22   8   0  14  103:140  24
 10. San Marino Dolní Loučky   22   7   1  14   91:129  22
 11. Brikety-pelety Štěpán Vy. 22   6   3  13  105:154  21
 12. Technika Brno             22   5   3  14   82:132  18
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Baracuda Jakubčovice      10   9   0   1   96: 37  27
  2. Jokerit Kopřivnice        10   8   0   2   60: 41  24
  3. FU Kopřivnice             10   6   1   3   63: 41  19
  4. Růžové tlapičky Hukvaldy  10   6   1   3   50: 41  19
  5. SK Ferram Opava           10   5   1   4   67: 49  16
  6. KFV Roub Vítkovice        10   4   2   4   55: 46  14
  7. SK Krmelín                10   3   3   4   48: 60  12
  8. Beach Boys Odry           10   4   0   6   53: 66  12
  9. Top Dogs Nový Jičín       10   3   0   7   46: 70   9
 10. Dragons Nový Jičín        10   2   0   8   40: 83   6
 11. FC Oskarol Orlová         10   1   0   9   41: 85   3
 Play-off:
        1. Jakubčovice       6   6 0 0   49: 23   18
        2. Jokerit           7   4 0 3   32: 28   12
        3. Ferram Opava      5   2 0 3   27: 29    6
        4. Hukvaldy          4   2 0 2   11: 16    6
        5. SK Krmelín        3   1 0 2   10: 15    3
        6. FU Kopřivnice     3   1 0 2   13: 20    3
        7. KFV Roub          2   0 0 2    4:  7    0
        8. Beach Boys Odry   2   0 0 2   11: 19    0
 Play-out:
        1. Top Dogs N.Jičín  4   3 1 0   26: 15   10
        2. Oskarol Orlová    4   2 0 2   26: 29    6
        3. Dragons N.Jičín   4   0 1 3   16: 24    1


KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  JIH
  1. PCO Rudolfov              16  14   1   1  160: 60  43
  2. FC 30 České Budějovice    16  11   2   3  117: 79  35
  3. ELBH Týn n/V              16  11   1   4  136: 87  34
  4. T-C Borek                 16  10   2   4  119:104  32
  5. Absolut tým Č.Budějovice  16   8   1   7  105: 75  25
  6. FK Zahájí                 16   7   0   9   95:101  21
  7. Vaplast České Budějovice  16   4   1  11   75:130  13
  8. Kohouti České Budějovice  16   1   1  14   49:127   4
  9. HFASC České Budějovice    16   1   1  14   68:161   4

  SEVER
  1. Unbroken Písek            22  17   0   5  103: 36  51
  2. Blue Dolphins Písek       22  14   4   4   83: 48  46
  3. Wanasto Písek             22  14   3   5   77: 50  45
  4. Palma Písek               22  12   4   6   82: 58  40
  5. Motor Písek               22  12   1   9   68: 54  37
  6. Chelsea Fans Písek        22   9   4   9   70: 75  31
  7. SK Lions Písek            22   8   5   9   48: 64  29
  8. Orange Sheep Písek        22   8   4  10   61: 70  28
  9. Real Club Písek           22   8   3  11   64: 74  27
 10. Tchibuk Písek             22   7   5  10   55: 48  26
 11. Svěžíci Žďár              22   2   3  17   32: 90   9
 12. Dream Team Písek          22   2   2  18   25:101   8
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PRO-STATIC Blansko        22  19   0   3  213: 97  57
  2. RK Helas Brno B           22  17   1   4  128: 64  52
  3. TJ Agrotec Hustopeče      22  13   4   5  131:110  43
  4. Tomson STŽ Brno           22  12   3   7  120:103  39
  5. Gladiators Brno           22  10   2  10   98: 87  32
  6. Sokol Saňaři Sokolnice    22   8   5   9   94: 99  29
  7. SK Líšeň Brno             22   9   2  11   91:101  29
  8. Orli BeF Kotvrdovice      22   8   3  11   88:103  27
  9. TJ Sokol Troubsko         22   8   1  13   97:124  25
 10. FK Inexis Bučovice        22   5   3  14  106:177  18
 11. Panama Boys Brno          22   5   2  15   75:105  17
 12. FK Orli Bučovice          22   3   4  15   76:147  13
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Sausfork Otovice       18  15   0   3  132: 77  45
  2. Termiti Loket             18  10   3   5   99: 65  33
  3. Fut Fet Karlovy Vary      18   8   2   8  135:116  26
  4. Slavia Karlovy Vary       18   8   1   9   81: 82  25
  5. Dvorana Karlovy Vary      18   7   2   9   68: 84  20
  6. ASK Rád B                 18   5   2  11   75:100  17
  7. AC Lítov                  18   3   4  11   65:131  13
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové B     14  11   2   1   78: 28  35
  2. F.C. Santus Dobruška      14  10   2   2   70: 35  32
  3. SK FOSP Řešetova Lhota    14   7   4   3   67: 44  25
  4. Štroncek Cerekvice n/B    14   8   1   5   56: 39  25
  5. Reds Hradec Králové       14   5   1   8   35: 63  16
  6. BFK Ledvinka HK           14   4   0  10   42: 54  12
  7. Gibsy Brasil Hr.Králové   14   3   1  10   31: 65  10
  8. FC Hespro Hradec Králové  14   2   1  11   35: 86   7
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kučera Kamenický Šenov    24  21   1   2  153: 56  64
  2. Pampuch team Liberec      24  20   1   3  116: 46  61
  3. Démoni Česká Lípa B       24  19   0   5  140: 63  57
  4. Continental Česká Lípa    24  12   0  12   85: 82  36
  5. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  11   0  13   86: 96  33
  6. Yankees Warriors Nový Bor 24  11   0  13   87: 71  33
  7. REAS Česká Lípa           24   7   1  16   80:132  22
  8. EMU Doksy-Česká Lípa      24   5   1  18   72:153  16
  9. Andílci Česká Lípa        24   0   0  24    0:120   0
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Edison Ostrava         16  13   1   2   88: 49  40
  2. Amatér Komárovice         16   9   2   5   89: 68  29
  3. Medvědi Malé Hoštice      16   8   3   5   82: 69  27
  4. Tornádo Nový Jičín        16   8   2   6   79: 77  26
  5. G.T. Trojanovice          16   8   1   7   68: 59  25
  6. Shooters Bolatice         16   7   3   6   67: 58  24
  7. Nachmelené opice Krnov    16   6   1   9   54: 82  19
  8. PSV Frenštát p/R          16   5   1  10   57: 74  16
  9. FC Globtec Ostrava        16   1   0  15   37: 85   3
 nadstavba 1:
        1. FC Edison OV      5   4 0 1  123: 73   52
        2. Tornádo NJ        5   3 0 2  115:109   35
        3. Trojanovice       5   3 0 2  104: 87   34
        4. Medvědi MH        5   2 0 3  106: 95   33
        5. Komárovice        5   1 0 4  113:108   32
        6. Shooters          5   2 0 3   88: 84   30
 nadstavba 2:
        1. PSV Frenštát      4   2 0 2   72: 84   22
        2. N.O. Krnov        4   0 0 4   54:102   19
        3. FC Globtec        4   4 0 0   57: 90   15
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk          18  18   0   0   95: 17  54
  2. Semtex Šumperk            18  15   0   3   83: 34  45
  3. Nealko Libina             18  13   1   4   98: 55  40
  4. 1.FC Chromeč              18  13   1   4   72: 52  40
  5. Kamion Rapotín            18  13   1   4  106: 55  40
  6. Powermen Mohelnice        18  11   0   7   78: 61  33
  7. Fit Úsovsko               18  11   0   7   98: 58  33
  8. Slavoj Šumperk            18  11   0   7   67: 53  33
  9. Lázně Velké Losiny        18  10   2   6   94: 47  32
 10. F.O.F.O. Drozdov          18   9   3   6   72: 46  30
 11. Sokol Dlouhomilov         18   8   0  10   42: 51  24
 12. Krocani Postřelmov        18   7   1  10   59: 90  22
 13. Tupl Obec Jindřichov      18   5   1  12   58:100  16
 14. 1.FC Bukovice             17   5   1  11   58: 76  16
 15. Vichr Temenice            18   4   2  12   55: 95  14
 16. 1.FC Olšany               18   4   1  13   38: 93  13
 17. Kanárci Kopřivná          17   3   0  14   37: 76   9
 18. Sokol Václavov            18   2   0  16   34:102   6
 19. Překvápko Šumperk         18   1   0  17   32:115   3
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amako Heřmanův Městec     18  13   2   3   78: 36  41
  2. S.U.D. Světlá n/Sázavou   18  12   2   4   95: 51  38
  3. FC Rio Žamberk            18  10   2   6   79: 63  32
  4. FC Butterfly Litomyšl     18  10   2   6   94: 63  32
  5. FK Becherovka Přívrat     18   9   1   8   73: 63  28
  6. OK Interier Pardubice     18   8   1   9   63: 84  25
  7. Benfica Hlinsko           18   6   3   9   48: 59  21
  8. FK Boca Chotěboř B        18   8   2   8   69: 61  20
  9. FK Nebelvír Chrudim B     18   3   2  13   52:116  11
 10. Pašáci Jeníšovice         18   1   3  14   40: 95   6
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Ferda´s Grup Domažlice 14  11   0   3   93: 39  33
  2. FC Ajax Staňkov           14   9   0   5   91: 53  27
  3. FC Mnichov 2001           14   8   2   4   73: 58  26
  4. FC Kozí Doly Hříchovice   14   8   0   6   82: 57  24
  5. SKP Valcha Domažlice      14   7   1   6   67: 56  22
  6. SK Bomber Domažlice       14   6   1   7   45: 70  19
  7. 1.FC Čermná               14   5   0   9   49: 68  15
  8. S.A.S Beroušek Domažlice  14   0   0  14   15:114   0
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           22  19   2   1   98: 31  59
  2. SK Slavia Praha B         22  19   1   2  134: 55  58
  3. Holota líná Praha         22  14   2   6  136: 89  44
  4. FK Kobylisy Praha A       22  13   4   5   93: 62  43
  5. Přírodní vědy Praha       22  11   2   9   81: 94  35
  6. FT PedF Praha A           22  10   1  11   87: 93  31
  7. B.B.V. Praha              22   6   6  10   80: 86  24
  8. 1.FC Naděje Praha         22   6   3  13   74:102  21
  9. Gusanos Rojos Praha       22   5   5  12   67: 81  20
 10. Comes Košíře Praha A      22   4   6  12   62: 85  18
 11. Reservoir Dogs Praha      22   2   6  14   74:131  12
 12. Kodymka Bumble Bees Praha 22   3   2  17   56:133  11
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AFC Kralupy n/V           22  17   1   4  144: 79  52
  2. MCE Slaný                 22  16   2   4  162: 91  50
  3. FK VIVA Příbram           22  15   3   4  172:109  48
  4. PK Třebusice              22  14   2   6  153:107  44
  5. FC Joga Mladá Boleslav    22  13   3   6  129:109  42
  6. AFK Rozdělov              22   9   2  11  152:153  29
  7. Akademie Kladno           22   9   2  11  159:151  29
  8. Sokol Dobřichovice        22   9   3  10  114:153  27
  9. FC Foboz Slaný            22   7   1  14  109:137  22
 10. 1.FK Kročehlavy           22   6   0  16  105:158  18
 11. HFK Příbram               22   4   0  18  112:193  12
 12. Atmos FK Bělá p/B         22   3   1  18   90:161  10
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FCA Chomutov              22  18   2   2  146: 75  56
  2. Team Proboštov            22  15   2   5  142: 74  47
  3. Combix Ústí n/L B         22  14   3   5  136:101  45
  4. Italové Ústí n/L          22  13   4   5  129: 93  43
  5. ACZ Lovosice              22  12   2   8  102:100  38
  6. Oranjes Ústí n/L          22  11   1  10  130:101  34
  7. Bourači Teplice           22  10   0  12  124:137  30
  8. Gardenline Litoměřice B   22   8   4  10  113:130  28
  9. FC NY Tiradores Ústí n/L  22   8   0  14   97:130  24
 10. Bosnia Teplice            22   6   4  12   89:108  22
 11. Relax Ústí n/L            22   3   0  19   68:158   9
 12. Killers Lovosice          22   2   2  18   75:144   8
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Phiasco Třebíč            18  17   0   1  135: 37  51
  2. Young Boys Třebíč         18  11   3   4  108: 76  36
  3. Devils Třebíč             18  12   0   6  109: 83  36
  4. Orchestrion Višňová       18  10   1   7  106: 61  31
  5. Schefield Utd Vladislav   18  10   0   8   79: 89  30
  6. Dělo Modlíkov             18   7   0  11   67: 89  21
  7. Raptoři Stařeč            18   6   2  10   94:109  20
  8. Pramen Havlíčkův Brod B   18   6   2  10   73:102  20
  9. Futsal Morav. Budějovice  18   3   2  13   67:121  11
 10. ALL Black Nové Syrovice   18   3   0  15   58:129   9
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          18  14   1   3  116: 38  43
  2. FC Světlošov              18  13   2   3  105: 53  41
  3. FC Betis Francova Lhota   18  10   2   6   84: 65  32
  4. Omegaspor ´97 Tlumačov    18   9   2   7   84: 60  29
  5. Zanzibar Prštné           18   7   1  10   59: 91  22
  6. Young Boys Baťov Otrokov. 18   2   3  13   54:119   9
  7. FC Trávníky United        18   2   1  15   26:102   7


BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov          22  19   1   2  128: 48  58
  2. Eltsen Benešov            22  14   2   6  113: 86  44
  3. FC Žejdlík Benešov        22  12   3   7  106:104  39
  4. TJ Beer´s Bystřice        22  12   2   8   97: 61  38
  5. FK Mrač                   22  10   3   9  103: 91  33
  6. Rumová smršť Vlašim       22  10   1  11   93:101  31
  7. OTS Rabbit Benešov        22   9   2  11  100:103  29
  8. Ďáblové Jablonná          22   8   3  11   66:109  27
  9. Devils Utd Benešov        22   8   2  12   75: 84  26
 10. Motor Olbramovice         22   8   2  12   78: 95  26
 11. PC Bruins Benešov         22   6   3  13   59: 86  21
 12. SF Sídliště Benešov       22   3   2  17   62:112  11
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov B        22  18   0   4  118: 51  54
  2. United Okrouhlice         22  17   1   4  130: 70  52
  3. FC Tisem                  22  15   1   6  126: 58  46
  4. FK Mrač B                 22  14   2   6  114: 68  44
  5. TJ Beer´s Bystřice B      22  13   2   7  155: 67  41
  6. Kopeček Chotýšany         22  12   2   8  116: 86  38
  7. FK Bojovníci Václavice    22  10   3   9   98: 95  33
  8. Deratizace Benešov        22   8   1  13   86:133  25
  9. Lalula Úročnice           22   7   2  13   74: 90  23
 10. FC Žejdlík Benešov B      22   6   1  15   80:113  19
 11. AFC Dlouhé Pole           22   3   1  18   56:211  10
 12. FC Nekopnemsi Bystřice    22   1   0  21   16:127   3
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gogo Benešov              18  14   1   3  107: 50  43
  2. Tenisáci Benešov C        18  13   0   5   70: 44  39
  3. Jokers Benešov            18  12   1   5   80: 67  37
  4. Mamuti Olbramovice B      18  11   0   7   81: 53  33
  5. TJ Beer´s Bystřice C      18  11   0   7   82: 56  33
  6. Kiklop Louňovice          18   8   1   9   72: 57  25
  7. Kopeček Chotýšany B       18   7   0  11   92:105  21
  8. FK Vršky Benešov          18   6   1  11   42: 61  19
  9. Racek                     18   6   0  12   59: 92  18
 10. TJ Sokol Bukovany         18   0   0  18   16:116   0


BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FFT Vinohrady Brno        22  15   5   2  110: 46  50
  2. R.I.P. Brno               22  14   4   4   90: 70  46
  3. Kalábek Brno B            22  12   4   6   97: 77  40
  4. Atraps Brno B             22  12   4   6   85: 71  40
  5. BPA Brno                  22  12   1   9   75: 74  37
  6. KSTK Mitra Brno B         22   9   4   9   98: 88  31
  7. Gladiators Brno B         22   8   4  10   67: 65  28
  8. Stones of Madeira Brno    22   7   5  10   63: 81  26
  9. TJ Sokol Jehnice          22   5   8   9   67: 67  23
 10. Orel Řečkovice            22   5   5  12   90:102  20
 11. Wodowa Brno               22   4   5  13   72:105  17
 12. 1.FC U Boba Líšeň         22   3   3  16   59:127  12
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Napoleon Prace            30  27   1   2  150: 63  82
  2. FK EBOO                   30  19   2   9  124: 76  59
  3. Vema Kickers Brno         30  17   5   8  118: 88  56
  4. Chlupovi pozůstalí Brno   30  18   2  10  156: 97  56
  5. Benfika Újezd u Brna      30  16   2  12   85: 78  50
  6. Panama boys Brno B        30  15   4  11  114: 71  49
  7. Soccer Brno               30  14   4  12  109:106  46
  8. Saňaři Sokolnice B        30  14   4  12  120:103  46
  9. Atlantis Brno             30  13   3  14   83: 96  42
 10. Parmagianni Brno          30  12   4  14   92: 94  40
 11. Bianco Brno               30  12   3  15   80:104  39
 12. Blue Flames Brno          30  10   3  17  113:129  33
 13. Pískovna Brno             30   9   3  18   92:145  30
 14. Juve Brno                 30   8   3  19   92:161  27
 15. Rychlé pípy Brno          30   7   3  20   98:149  24
 16. Agora Brno                30   6   0  24   90:156  18
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL B          30  27   0   3  192: 58  81
  2. Morcan Žabinští Vlci B    30  25   2   3  179: 75  77
  3. SK Moravany               30  20   3   7  112: 63  63
  4. Schalke Brno              30  19   2   9  121: 84  59
  5. Celtic Líšeň              30  16   4  10  133:114  52
  6. Troubsko B                30  15   4  11  103: 96  49
  7. Gloria Brno               30  14   5  11  106: 94  47
  8. West Žab Utd. Brno        30  12   3  15  116:104  39
  9. Onyx Brno                 30  12   3  15   95:118  39
 10. Across.cz Brno            30  12   2  16  114:102  38
 11. SK Líšeň B                30  10   4  16   62:101  34
 12. Celeano Brno              30   9   5  16   94:115  32
 13. Kampa Brno                30   8   2  20   75:127  26
 14. Torcida Brno              30   7   2  21   92:170  23
 15. Svážná Brno               30   7   1  22   72:186  22
 16. Tempo Brno                30   6   0  24   65:124  18
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rangers Brno              30  26   0   4  170: 68  78
  2. TJ Sokol Jehnice B        30  22   4   4  118: 39  70
  3. Orel Řečkovice B          30  17   5   8   95: 64  56
  4. Incident Lerchova Brno    30  17   4   9   91: 63  55
  5. Dynamo Brno               30  17   3  10  117:103  54
  6. AVM Metal Brno            30  17   2  11  141:107  53
  7. Adrenalin Brno            30  14   4  12  112:106  46
  8. Tomson STŽ Brno B         30  13   5  12   95: 71  44
  9. Edesseg Brno              30  13   4  13   85: 74  43
 10. M2 Shoes Brno             30  12   3  15   91:112  39
 11. Olymp Brno                30  10   3  17   68: 98  33
 12. Tropa Brno                30   9   4  17   82:120  31
 13. Lamy Brno                 30   7   8  15   66:106  29
 14. Malé pivo Mendelu Brno    30   7   4  19   65:108  25
 15. Flamengo Brno             30   7   2  21   72:138  23
 16. Vema Kickers Brno B       30   2   5  23   34:125  11
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Syrovice            27  20   2   5  102: 57  62 x 2
  2. Jiříkovice                27  19   3   5  107: 59  60
  3. Luxury Brno               27  19   2   6  106: 47  59
  4. Technika Brno B           27  18   0   9  108: 59  54
  5. NoName Brno               27  16   1  10  113: 86  49
  6. Bolest Brno               27  15   3   9   91: 57  48
  7. Gooners Brno              27  14   1  12   78: 74  43
  8. 1.FC U Boba Líšeň B       27  13   3  11   82: 73  42
  9. Apollo Brno               27  11   1  15  101:120  34
 10. Poclain Brno              27  10   1  16   89: 80  31
 11. Sokol Brno I.             27  10   1  16   93:107  31
 12. Besídka Brno              27   8   4  15   83: 80  28
 13. Atlantis Brno B           14   5   1   8   32: 43  16
 14. Jóbsko                    27   3   1  23   53:174  10
 15. S.B. Brno                 27   2   2  23   56:178   8
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Madrid Brno               30  22   1   7  128: 60  67
  2. Gepard                    30  20   3   7   83: 67  63
  3. San Marino D. Loučky B    30  18   6   6  115: 57  60
  4. Atraps Brno C             30  16   7   7  109: 64  55
  5. FFT Vinohrady Brno B      30  16   6   8   93: 52  54
  6. Bystrc                    30  16   3  11   70: 60  51
  7. Tropicana Brno            30  16   2  12  119: 87  50
  8. R.I.P. Brno B             30  14   2  14   95: 95  44
  9. Frutti di Mare Brno       30  11   5  14   73: 94  38
 10. Debakl Brno               30  11   4  15   67: 86  37
 11. Wodowa Brno B             30  11   4  15   94: 94  37
 12. Starobrno Chudčice        30   9   7  14   65: 82  34
 13. ProBrno                   30   7   7  16   72:121  28
 14. Red Devils Brno           30   8   3  19   78:138  27
 15. Carpe Diem Brno           30   6   4  20   67:115  22
 16. R.U.Medvídci Brno         30   5   4  21   67:123  19
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL C          30  22   2   6  113: 62  68
  2. Stones of Madeira B       30  19   4   7  119: 70  61
  3. West Žab Utd. B           30  19   2   9  143:111  59
  4. Barum Barum               30  17   6   7  115: 61  57
  5. Jezdci Brno               30  16   7   7  120: 80  55
  6. FK EBOO Brno B            30  18   1  11  114: 91  55
  7. Saňaři Sokolnice C        30  16   2  12  117: 81  50
  8. Deportivo Brno            30  14   3  13  113:115  45
  9. Attack Brno               30  13   3  14  109:108  42
 10. Anitals Brno              30  10   6  14   87: 89  36
 11. Excalibur Brno            30  10   4  16   87:109  34
 12. Flaga Hustopeče B         30  10   4  16   99: 99  34
 13. Inter Brno                30  10   3  17   80:111  33
 14. Juve Brno B               30   9   1  20   91:161  28
 15. Pablo Escobar Brno        30   5   5  20   69:104  20
 16. Dudes City Brno           30   4   3  23   72:196  15
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Litrpůl Šlapanice         22  17   2   3  127: 43  53
  2. Béďa team Brno            22  12   5   5   53: 43  41
  3. TJ Sokol Holásky          22  11   3   8   71: 64  36
  4. Restart Brno              22  11   1  10  102: 77  34
  5. Blajkec Modřice           22  10   3   9   63: 67  33
  6. FC AB Střelice            22   9   3  10   59: 62  30
  7. VSCH Kocovina Bystrc      22   8   5   9   55: 58  29
  8. Lamy Brno B               22   9   2  11   66: 85  29
  9. Rychlé pípy Brno B        22   9   2  11   66: 99  29
 10. Greens Štýřice            22   9   1  12   71: 89  28
 11. Bosonohy Brno             22   6   3  13   73: 81  21
 12. Démoni Brno               22   5   2  15   39: 77  17
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Antabus Brno              22  19   2   1  112: 41  59
  2. Madrid Brno B             22  14   4   4   69: 41  46
  3. Morcan Žab. Vlci Brno C   22  12   6   4  119: 66  42
  4. Wodowa Brno C             22  10   6   6   89: 60  36
  5. Jopparamu Brno            22  11   3   8   73: 66  36
  6. HK                        22  11   2   9   85: 89  35
  7. kAPPLe Brno               22  10   2  10   80: 70  32
  8. Parodia Brno              22   6   9   7   64: 71  27
  9. Musketeers Brno           22   5   5  12   45: 58  20
 10. Mitra Brno C              22   5   1  16   50: 94  16
 11. Hády Brno                 22   5   0  17   46:115  15
 12. Jovimer Brno              22   3   2  17   39:100  11
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXX Braun Brno            22  16   4   2   89: 37  52
  2. O5 MY Brno                22  16   2   4  114: 58  50
  3. Orel Řečkovice C          22  16   1   5  117: 53  49
  4. Řečkovice                 22  13   3   6   74: 53  42
  5. Ethanol Brno              22  14   0   8   77: 50  42
  6. Raz Náraz Brno            22  10   5   7  102: 62  35
  7. Kampa Brno B              22  10   3   9   79: 86  33
  8. ASK Brno                  22  10   1  11   74: 59  31
  9. All In Brno               22   7   2  13   42: 74  23
 10. Tropa Brno B              22   5   1  16   62: 85  16
 11. Mejdan Brno               22   3   0  19   45:158   9
 12. Minions Brno              22   1   0  21   17:117   3

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orli Rakšice/Mor.Krumlov  21  18   1   2  191: 84  55
  2. Arsenal Brno              21  15   1   5  150: 76  46
  3. SK Veselka                21  14   3   4  107: 63  45
  4. Remos Oslavany B          21  11   2   8   80: 90  35
  5. TJ Sokol Trafo Padochov   21   8   2  11   78:111  26
  6. MSC Jablíčko Letkovice    21   6   2  13   56: 95  20
  7. UNITED Ivančice           21   3   2  16   59:133  11
  8. FC Pitchpunti Ivančice    21   2   1  18   52:121   7
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jokers Česká Lípa         24  22   1   1  193: 38  67
  2. Yankees Warriors N. Bor B 24  18   3   3  136: 48  57
  3. Gunners Česká Lípa        24  16   3   5  104: 68  51
  4. Partyzáni Česká Lípa      24  11   0  13   76:107  33
  5. Bikers Nový Bor           24  10   3  11   73: 70  33
  6. Bába Kamenický Šenov      24   8   4  12   57: 86  28
  7. Nulová šance Jablonec n/N 24   7   4  13   57: 92  25
  8. Démoni Česká Lípa C       24   3   2  19   55:158  11
  9. Svahy Česká Lípa          24   2   2  20   47:131   8
ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59


ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54

DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek Místek   16  14   2   0  124: 41  44
  2. Lokomotiva Gangsters Kop. 16  12   2   2   99: 51  38
  3. Jokerit Kopřivnice B      16  12   0   4   80: 43  36
  4. Lavina Kopřivnice         16   9   1   6   81: 44  28
  5. Růž. Tlapičky Hukvaldy B  16   5   4   7   48: 71  19
  6. New Jersey Nový Jičín     16   4   4   8   47: 73  16
  7. Dreadlock Nový Jičín      16   3   2  11   40: 87  11
  8. Bazal Team Vražné         16   3   1  12   44:103  10
  9. K1 Jeseník n/O            16   1   2  13   35: 85   5
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Smíšené 2003 Bílovec   16  11   2   3   78: 35  35
  2. Beach Boys Odry B         16  11   1   4   67: 40  34
  3. SKP Frýdek Místek         16  10   3   3   77: 50  33
  4. Orel Štramberk            16   9   1   6   69: 53  28
  5. Spersicom Frýdek Místek   16   8   2   6   52: 49  26
  6. 1.FT Libhošť              16   7   4   5   51: 47  25
  7. FU Kopřivnice B           16   5   5   6   48: 38  20
  8. RIFC Drivers Nový Jičín   16   5   3   8   54: 66  18
  9. Ozon Kunín                16   5   2   9   32: 56  17
 10. Chupaderos Štramberk      16   4   3   9   45: 72  15
 11. Javor Bordovice           16   3   4   9   52: 84  13
 12. Wespen Nový Jičín         16   2   2  12   44: 79   8
FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Spersicom                 17  12   1   4   90: 42  37

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sviadnov               15  12   3   0   75: 38  39
  2. Delta Frýdlant n/O        15  12   0   3   66: 36  36
  3. Rapid Frýdek Místek       15  10   1   4   62: 35  31
  4. Gunners Kopřivnice        15   7   1   7   42: 44  22
  5. Kaša Hostašovice          14   7   0   7   60: 59  21
  6. Lokomotiva Gangsters B    15   6   2   7   57: 55  20
  7. Quick Strike Nový Jičín   15   6   1   8   59: 60  19
  8. AS Bizon Studénka         14   5   1   8   48: 63  16
  9. Beach Boys Odry C         14   3   3   8   35: 55  12
 10. El Amigos Kopřivnice      14   3   2   9   38: 53  11
 11. Kamarádský Kyblík         14   1   2  11   31: 75   5

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        14  11   1   2  108: 56  34
  2. Kleopatra Chrudim         14  10   2   2   79: 43  32
  3. FAZ Torf Pardubice        14   6   1   7   63: 87  19
  4. Juniors Kočí              14   5   3   6   49: 55  18
  5. FC Nasavrky               14   5   2   7   53: 66  17
  6. Aladin Chrudim            14   5   1   8   54: 71  16
  7. Zvoneček Stojice          14   5   0   9   58: 78  15
  8. United Chrudim            14   3   2   9   66: 74  11
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Sokol Prosetín         14  10   2   2   82: 35  32
  2. Instal Zeman Chroustovice 14   9   2   3   55: 34  29
  3. Viničky Krucemburk        14   9   1   4   45: 35  28
  4. FK Rabštejnská Lhota      14   7   4   3   62: 48  25
  5. FK Mikulovice             14   6   2   6   58: 50  20
  6. FK Real Trpišov           14   4   0  10   51: 65  12
  7. FK Slatiňany              14   2   2  10   39: 84   8
  8. FC Pumpa Miřetice         14   2   1  11   34: 75   7
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tatran Míčov              12   9   0   3   74: 27  27
  2. Dynamo Rosice             12   7   0   5   50: 38  21
  3. FK Rabštejnská Lhota B    12   6   3   3   45: 33  21
  4. Futsal Club Křižanovice   12   6   1   5   54: 39  19
  5. ŠSK GJR Chrudim           12   4   3   5   42: 44  15
  6. Stera Pardubice           12   4   2   6   42: 58  14
  7. FC Nasavrky B             12   1   1  10   26: 94   4

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Atletico Sokolov     10   8   1   1   95: 35  25
  2. ACA Ostrov                10   8   1   1   91: 52  25
  3. TJ RH Krlovy Vary         10   6   0   4   67: 57  18
  4. Futsal Hroznětín          10   5   1   4   72: 64  16
  5. Fan Club Karlovy Vary     10   5   1   4   66: 64  16
  6. Fut Fet Karlovy Vary B    10   4   1   5   69: 64  13
  7. Slavia Karlovy Vary B     10   4   1   5   68: 68  13
  8. Slavoj Bečov n/Teplou     10   4   0   6   58: 79  12
  9. TJ Roma Karlovy Vary      10   4   0   6   55: 83  12
 10. Kovomat H+H Karlovy Vary  10   2   2   6   37: 44   8
 11. AC Žízeň Karlovy Vary     10   1   0   9   42:110   3

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec B      22  18   3   1  127: 40  57
  2. Pampuch team Liberec B    22  16   2   4  142: 62  50
  3. Zlej se(n) Liberec junior 22  15   2   5  137: 71  47
  4. Avast! Liberecké Gazely   22  12   3   7  111: 77  39
  5. TTNF Liberec              22  11   2   9  123:111  35
  6. Makro Liberec             22  10   0  12  106:114  30
  7. GMM Jablonec n/N B        22   9   3  10  107:116  30
  8. Alex Liberec              22   9   0  13   78: 93  27
  9. Prašivky Liberec          22   8   1  13   77:136  25
 10. Al-chajda Liberec         22   7   1  14   68:120  22
 11. Legends team Liberec      22   5   3  14   77:124  18
 12. Gamba United Liberec      22   2   0  20   40:129   6

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CF Radobýl Litoměřice     10  10   0   0   93: 10  30
  2. Baxi Třebenice            10   7   0   3   32: 25  21
  3. NCH Lovosice              10   6   0   4   24: 26  18
  4. Dravci Bechlín            10   4   0   6   22: 35  12
  5. Jupíci Libochovice        10   3   0   7   21: 46   9
  6. TJ FC Dubany              10   0   0  10    7: 57   0

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gunners Řepov             16  15   1   0  150: 45  46
  2. FC Mnichovo Hradiště      16  14   2   0  186: 48  44
  3. Nakaši Mladá Boleslav     16  12   1   3  120: 57  37
  4. SC Cobra Mladá Boleslav   16  10   0   6  120: 94  30
  5. FK Mladá Boleslav         16  10   0   6  137:100  30
  6. Malibu Mladá Boleslav B   16   9   2   5  119: 97  29
  7. Black Cocks Ml. Boleslav  16   9   1   6  103: 97  28
  8. Torpédo Malta Doubrava    16   8   0   8   95:105  24
  9. Lucky Teem Mladá Boleslav 16   8   0   8  127:114  24
 10. Hattrick Mladá Boleslav   16   7   0   9   98:104  21
 11. Hearts of Bělá            16   6   1   9   79:110  19
 12. Dynamo Mladá Boleslav     16   5   1  10   79:100  16
 13. Inferno Mladá Boleslav    16   5   0  11   70:130  15
 14. Bang Mladá Boleslav       16   4   2  10   67:124  14
 15. SK Bakov n/J              16   4   1  11   94:127  13
 16. Futsal Milovice           16   2   0  14   72:204   6
 17. Betonáři Březina          16   2   0  14   74:134   6

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov B       14  13   0   1  125: 60  39
  2. FC Atletico Chomutov B    14   8   2   4   92: 63  26
  3. FC Betis Kadaň B          14   7   1   6   69: 83  22
  4. FK Baník Meziboří         14   7   1   6   79: 91  22
  5. FC Kopisty                14   7   0   7   82: 81  21
  6. Rapid Bečov               14   6   0   8   86: 91  18
  7. SFK Meziboří              14   4   0  10   85:114  12
  8. Automat Litvínov          14   2   0  12   68:103   6
 Play-off:
        1. Baník Chomutov B  4   3 1 0   26: 16   10
        2. Baník Meziboří    4   1 1 2   27: 31    4
        3. Betis Kadaň B     4   1 1 2   20: 28    4
        4. Atletico Chom. B  4   1 1 2   17: 15    4

NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FOSP Řešetová Lhota       30  19   5   6  124: 82  62
  2. TJ Sokol Velký Dřevíč     30  14   6  10  122: 92  48
  3. Orel Zbečník              30  14   4  12   93: 92  46
  4. Šneci Hronov              30  13   5  12  103: 84  44
  5. FK Vernéřovice            30  11   5  14   84:109  38
  6. Sokol Žďárky              30   5   3  22   64:131  18
NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Static ComProMis Ostrava  30  18   9   3  120: 53  63
  2. Zvěřáci Ostrava           30  16   8   6   86: 67  56
  3. KFV Roub Vítkovice B      30  16   7   7   97: 58  55
  4. Sokol Poruba              30  17   4   9   77: 68  55
  5. Toro Fifejdy              30  16   6   8  102: 77  54
  6. Sampdoria Ostrava         30  16   6   8   89: 66  54
  7. Inter Ostrava             30  16   5   9   77: 39  53
  8. Bukanýři Ostrava          30  15   3  12  100: 98  48
  9. Vřesina DTJ Ostrava       30  14   5  11  110: 86  47
 10. AC Derby/Man Ostrava      30  11   7  12   70: 68  40
 11. Fortuna/Leopards Ostrava  30  12   3  15   76: 94  39
 12. AC Čepo Pustkovec         30  10   6  14   93:106  36
 13. Jiné Kafe Ostrava         30   8   7  15   73:100  31
 14. Dravci Dolní Benešov      30   6   2  22   60:104  20
 15. Zwěř o.s. Ostrava         30   4   2  24   45:108  14
 16. Pegasus Ostrava           30   4   2  24   56:139  14
OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Edison Ostrava B          15  12   1   2   67: 19  37
  2. Brušperk FT               15  11   0   4   61: 37  33
  3. Zbyslavice team           15  10   2   3   57: 41  32
  4. FC Mroki Ostrava          15  10   1   4   70: 44  31
  5. Tig Tech Team Budišov n/B 15   8   4   3   58: 38  28
  6. KFV Roub Vítkovice dorost 15   9   1   5   49: 36  28
  7. Gallaher Ostrava          15   8   1   6   49: 41  25
  8. Orel Stěbořice            15   7   1   7   45: 46  22
  9. Inkognito Ostrava         15   6   3   6   39: 32  21
 10. TJ Sokol Martinov         15   6   3   6   43: 34  21
 11. Nedohoda Ostrava          15   6   0   9   29: 40  18
 12. Šalamoun Ostrava          15   4   2   9   34: 48  14
 13. New Design Ostrava        15   4   2   9   25: 47  14
 14. Hattrick Ostrava          15   2   3  10   28: 68   9
 15. Shooters Bolatice B       15   2   2  11   29: 62   8
 16. FC Haas Ostrava           15   1   0  14   22: 82   3
OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Globtec Ostrava B         16  11   2   3   50: 26  35
  2. Chachaři Ostrava          16  11   2   3   61: 39  35
  3. Flamengo Ostrava          16  10   2   4   38: 27  32
  4. Inkognito Ostrava B       16   8   2   6   36: 31  26
  5. V.D.Stav Polanka          16   7   3   6   48: 42  24
  6. Marhory Ostrava           16   6   3   7   37: 37  21
  7. Olympia Hoštice           16   2   5   9   25: 36  11
  8. KFV Roub Vítkov. dorost B 16   3   2  11   24: 45  11
  9. ODV Chleba Ostrava        16   3   1  12   27: 63  10

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Davis-Unbroken B     14  14   0   0   74: 26  42
  2. Sršni-Tchibuk B Písek     14  10   3   1   56: 26  33
  3. FC Handball Písek         14  10   1   3   53: 21  31
  4. Klapzuba team Písek       14   8   3   3   51: 39  27
  5. Wanasto B Písek           14   8   0   6   48: 41  24
  6. SK Masters Písek          14   6   2   6   32: 29  20
  7. FC Špitál Písek           14   5   4   5   35: 32  19
  8. FC Brufen 800 Písek       14   5   3   6   32: 29  18
  9. Béčka-Lions B Písek       14   5   2   7   29: 31  17
 10. Tomcat Písek              14   4   4   6   36: 37  16
 11. Wanasto C Písek           14   5   1   8   32: 41  16
 12. FC AISIN Písek            14   4   3   7   31: 45  15
 13. AC Parta Písek            14   3   3   8   24: 29  12
 14. Žraloci Písek             14   2   2  10   26: 68   8
 15. Platan club Písek         14   0   1  13   17: 82   1

    PLAY-OFF:
    Osmifinále:
     1. FC Špitál          2   2  0  0   8: 1   6
     2. FC Brufen          2   2  0  0   7: 1   6
     3. SK Masters         2   2  0  0   4: 2   6
     4. AC Parta           2   1  0  1   4: 2   3
     5. Wanasto B          2   1  0  1   7: 7   3
     6. FC AISIN           2   1  0  1   7: 7   3
     7. Klapzuba team      2   1  0  1   2: 4   3
     8. Wanasto C          2   0  0  2   2: 4   0
     9. Béčka-Lions B      2   0  0  2   1: 7   0
    10. Tomcat             2   0  0  2   1: 8   0
    Čtvrtfinále:
     1.	Davis-Unbroken B   2   2  0  0  11: 0   6
     2. Sršni-Tschibuk B   2   2  0  0   8: 4   6
     3. FC Špitál          2   2  0  0   4: 1   6
     4. SK Masters         2   1  1  0   3: 2   4
     5. Wanasto B          2   0  1  1   2: 3   1
     6. FC Handball        2   0  0  2   1: 4   0
     7. FC Brufen          2   0  0  2   4: 8   0
     8. AC Parta           2   0  0  2   0:11   0
    Semifinále:
     1. Davis-Unbroken B   2   2  0  0  13: 7   6
     2. Sršni-Tchibuk B    2   1  0  1   4: 2   3
     3. SK Masters         2   1  0  1   2: 4   3
     4. FC Špitál          2   0  0  2   7:13   0
    Finále:
     ?

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Praha             22  18   1   3  164: 91  55
  2. Wolch Praha               22  13   3   6   92: 70  42
  3. Wizards DDM Praha 10 B    22  13   2   7  112: 76  41
  4. 1.FC Jemné a Solené Praha 22  12   3   7  104: 96  39
  5. 1.FC Za zenitem 00 Praha  22  12   3   7  126:111  39
  6. FC WarriorS Praha         22   8   4  10  105:123  28
  7. FC Marťans Praha          22   9   1  12   81:104  28
  8. FT PedF Praha B           22   8   3  11   92: 93  27
  9. VS Božolé Praha           22   8   3  11  117:117  27
 10. Vendetta Praha            22   7   2  13   78: 89  23
 11. Sídlišťan Praha A         22   7   1  14   74:123  22
 12. Tefal-Rowenta Praha       22   3   2  17   68:120  11
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CFC Jack Daniels Letňany  22  18   1   3  111: 53  55
  2. Kmochův odkaz Praha       22  14   4   4  110: 64  46
  3. FK Kobylisy Praha B       22  14   4   4  113: 57  46
  4. Frankie Praha             22  14   3   5  115: 67  45
  5. B.B.V. Praha B            22   9   5   8  115: 97  32
  6. SK Čechie Praha           22  10   1  11   88: 89  31
  7. Salvator Praha A          22   9   1  12   99:110  28
  8. Tlející dřevo Praha       22   7   5  10   91: 92  26
  9. Akta-Rez Praha            22   7   2  13   76:118  23
 10. Montana Praha             22   7   2  13   71:121  23
 11. Hosthunters Praha         22   5   1  16   96:138  16
 12. Sporting Bonbon Praha     22   3   1  18   68:147  10
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sněhuláci Praha           20  19   1   0  178: 38  58
  2. FC Real team Praha A      20  12   2   6   85: 66  38
  3. Team Alpha Praha          20  10   5   5   64: 60  35
  4. FC Hlad Praha             20  11   2   7   69: 56  35
  5. Jokers Praha              20   9   3   8   72: 68  30
  6. KYX Praha                 20   9   3   8   77: 68  30
  7. Šílení ševci Praha        20   8   2  10   65: 88  26
  8. Kubrt Praha               20   6   4  10   78: 87  22
  9. FC Roko Praha             20   6   3  11   46: 91  21
 10. Forza Praga               20   4   2  14   56: 97  14
 11. RBC Praha                 20   2   1  17   42:113   7
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Matadores Praha        20  16   2   2  112: 46  50
  2. Férovka Praha             20  10   3   7   84: 71  33
  3. Los Magnificos 2008 Praha 20   9   5   6   71: 71  32
  4. FC Kulda team Praha       20   9   2   9   77: 96  29
  5. FK Jooky Praha A          20   8   3   9   62: 61  27
  6. Kvirencovy děti Praha     20   8   3   9   85: 85  27
  7. FC Real 8 Praha A         20   8   3   9   87: 87  27
  8. FC Rattamahatta Praha A   20   6   6   8   76: 76  24
  9. Anbesorry Praha           20   7   1  12   75: 93  22
 10. Loosy Praha               20   6   3  11   64: 85  21
 11. Rio Bravo Praha           20   5   5  10   51: 73  20
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Real Triky Praha          20  15   1   4  120: 77  46
  2. Phoenix Praha             20  11   5   4  119: 74  38
  3. Vokovicer's Praha         20  11   1   8   86: 66  34
  4. Pivní eskadra Praha       20   9   5   6   77: 51  32
  5. Matrix Praha              20   9   4   7   82: 66  31
  6. Masakr Praha              20   9   3   8   80: 61  30
  7. Companéros Praha          20   9   3   8   89: 92  30
  8. Kontrola Pohody Praha     20   8   2  10   73:115  26
  9. B.C.F. - UPC direct B     20   7   4   9   65: 68  25
 10. FK Jooky Praha B          20   8   0  12   78: 99  24
 11. CF Sabuka 002 Praha       20   0   0  20    0:100   0
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC RAF                    20  16   1   3  110: 63  49
  2. FC Real team Praha B      20  15   1   4  108: 59  46
  3. Comes Košíře B II.        20  13   3   4  105: 58  42
  4. Ičy-Skrečy                20  12   3   5   80: 56  39
  5. Salvator B                20   8   2  10  105:110  26
  6. ČP Pankrác                20   8   0  12   79: 92  24
  7. Holomajzna                20   7   3  10   80: 83  24
  8. Pípa Strašnice AL/AG      20   8   0  12   82: 93  24
  9. England Revolution        20   6   3  11   75: 94  21
 10. FC Torzo Hostivař         20   4   3  13   74:126  15
 11. B.C.F. - UPC direct A     20   3   1  16   63:127  10
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BobyBrno Hrdlořezy Praha  24  19   1   4  140: 65  58
  2. FC Real 8 Praha B         24  17   3   4  136: 75  54
  3. FC Oranjes Praha          24  17   3   4  153: 78  54
  4. FC PE3NY Praha            24  16   2   6  129: 68  50
  5. TJ JM Chodov Praha        24  12   7   5  119: 90  43
  6. Stromovka boys Praha      24  11   1  12   90:100  34
  7. Minotaurus Ládví Praha    24  11   0  13  108:140  33
  8. FC Rattamahatta B         24  10   1  13   83:114  31
  9. AFC Temosa                24   9   3  12   91: 82  30
 10. Kanálpucers 69 Praha      24   9   1  14   84:117  28
 11. 1.PSKN Praha              24   6   1  17  106:139  18
 12. FK Pražská směs           24   4   0  20   54:147  12
 13. Royal Stodůlky            24   2   3  19   68:146   9
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nářez Praha               24  22   1   1  142: 39  67
  2. FC Konflikt Praha         24  15   2   7   99: 73  47
  3. KUR Černošice             24  14   5   5  107: 52  47
  4. Dukla A.C. 1944           24  13   3   8  112: 91  42
  5. FC Dynamo Černý Most      24  11   7   6   90: 67  40
  6. Sídlišťan Praha B         24  12   3   9  120:100  39
  7. 1.FC Bob Hurikán          24  11   4   9   87: 99  37
  8. RSC Modřany               24   9   8   7   91: 96  35
  9. FC Hodkovičky             24   9   4  11   61: 55  31
 10. Jižní Bronx               24   9   3  12   77: 92  30
 11. SG Metro                  24   5   2  17   64:100  17
 12. 1.FC Crux Praha           24   5   0  19   77:143  15
 13. FC Ordo Victoria          24   0   0  24    0:120   0

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová B        16  14   1   1  155: 48  43
  2. Termiti Loket B           16  11   0   5   67: 53  33
  3. FK Havran Mírová          16   8   4   4   82: 60  28
  4. 1.FK Josefov              16   6   4   6   80: 64  22
  5. AC Lítov B                16   7   1   8   79: 72  22
  6. Celtic Citice             16   7   0   9   79: 99  21
  7. ASK Rád C                 16   5   4   7   73: 69  19
  8. Raptors Sokolov           16   5   2   9   50: 66  17
  9. SKP Detektiv Sokolov      16   1   0  15   35:169   3
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. La Koruna Sokolov         16  12   2   2  133: 63  38
  2. Termiti Loket C           16  12   0   4   93: 49  36
  3. Dacani Královské Poříčí   16   8   1   7   72: 68  25
  4. SKP Detektiv Sokolov B    16   6   5   5   65: 63  23
  5. Raptors Sokolov B         16   7   2   7   63: 75  23
  6. AC Lítov C                16   6   2   8   61: 68  20
  7. FC Rudolec                16   5   3   8   63: 79  18
  8. HRB Královské Poříčí      16   5   1  10   63:100  16
  9. Sedláci Staré Sedlo       16   3   0  13   54:102   9
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WC Horní Slavkov       24  19   1   4  155: 99  58
  2. HRB Královské Poříčí B    24  16   2   6  151:118  50
  3. FC Hysterie Sokolov       24  15   1   8  135: 93  46
  4. 1.FC Svinec               24  14   1   9  163:109  43
  5. FC Dolní Nivy             24  13   3   8  201:166  42
  6. Termiti Loket D           24  12   4   8  113: 83  40
  7. Baník Krásno              24  14   1   9  159:101  39
  8. FC Chodov                 24  11   2  11  139: 89  35
  9. FC Beverly Horní Slavkov  24  10   2  12  133:121  32
 10. FC Vřesová                24   9   2  13  122:151  29
 11. FC Těšovice               24   8   1  15   93:100  25
 12. AC Shooters Horní Slavkov 24   5   0  19  105:188  15
 13. AC Hlavno                 24   0   0  24   40:291   0

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Dlouhomilov         14  10   0   4   54: 21  30
  2. Krocani Postřelmov        14   9   2   3   56: 49  29
  3. Sokol Olšany              14   8   2   4   52: 45  26
  4. Kanárci Kopřivná          14   8   1   5   42: 32  25
  5. 1.FC Bukovice             14   8   0   6   66: 53  24
  6. Vichr Temenice            14   6   1   7   48: 56  19
  7. Sokol Václavov            14   4   0  10   44: 55  12
  8. Překvápko Šumperk         14   0   0  14   28: 79   0
ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amor Vyškov C             24  22   2   0  241: 49  68
  2. Sokol Bučovice            24  17   2   5  162: 88  53
  3. Vyškov City               24  13   5   6  129: 84  44
  4. Orli Bučovice B           24  14   1   9  125:110  43
  5. Fifák Nouzka Vyškov       24  12   6   6  150:115  42
  6. JČ Marefy                 24  11   3  10  158:148  36
  7. Lazor-Domus Vyškov        24  11   3  10  162:160  36
  8. Orli Vyškov               24  11   1  12  124:140  34
  9. United Vyškov             24   8   3  13   77:109  27
 10. FK Mouřínov               24   8   1  15  110:159  25
 11. FC Krásensko              24   6   0  18   92:146  18
 12. TJ Studnice               24   4   2  18   92:194  14
 13. FC Kloboučky B            24   4   1  19   67:187  13
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41


Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© PSMF