FUTSAL
2017/18

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-Pack Chrudim          22  20   2   0  129: 26  62	
  2. Interobal Plzeň           22  17   1   4  112: 59  52	
  3. AC Sparta Praha           22  15   1   6  103: 64  46	
  4. Gardenline Litoměřice     22  14   4   4  103: 51  46	
  5. Nejzbach Vysoké Mýto      22  13   0   9   78: 77  39	
  6. SK Slavia Praha           22  11   0  11  101: 81  33	
  7. Svarog Teplice            22  11   0  11   99:100  30
  8. Helas Brno                22   8   0  14   68: 94  24	
  9. Démoni Česká Lípa         22   5   3  14   61:104  18	
 10. Olympik Mělník            22   5   0  17   72:134  15	
 11. AC Gamaspol Jeseník       22   3   2  17   55:123  11	
 12. Ocel Třinec               22   3   1  18   53:121  10	
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále:
 Gardenline Litoměřice - Nejzbach Vysoké Mýto 6:1, 7:2, 7:1
 Sparta Praha - Slavia Praha 6:4, 4:2, 4:2
 Interobal Plzeň - Svarog Teplice 3:3 pp 5:4, 5:6, 7:3, 3:6, 11:5
 Era-pack Chrudim - Helas Brno 7:0, 5:1, 4:0
 Semifinále:
 Era-pack Chrudim - Gardenline Litoměřice 4:4 pk 2:1, 4:2, 3:1
 Interobal Plzeň - Sparta Praha 6:4, 1:4, 5:4, 2:5, 2:7
 Finále:
 Era-Pack Chrudim - Sparta Praha 2:1, 3:0, 4:4 pp 9:4

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. VŠB TU Ostrava            18  12   2   4  135: 86  38
  2. Bazooka Uherské Hradiště  18  12   1   5  117: 72  37
  3. Tango Hodonín             18  10   4   4  101: 60  34
  4. Atraps-Hombres Brno       18  10   4   4   91: 80  34
  5. UTB VŠSK Zlín             18   9   1   8   88: 79  28
  6. Baník Ostrava             18   8   1   9   67: 65  25
  7. Amor Lazor Vyškov         18   8   1   9   95: 86  25
  8. Barracuda Jakubčovice     18   5   2  11   97:125  17
  9. Morcan Žabinští Vlci Brno 18   4   2  12   56: 88  14
 10. Pramen Havlíčkův Brod     18   3   0  15   77:183   9
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec        22  18   1   3  144: 64  55
  2. FK Kladno                 22  15   1   6  123: 70  46
  3. GMM Jablonec n/N          22  14   1   7  139:103  43
  4. Interobal Plzeň B         22  10   4   8  115: 90  34
  5. BOCA Chotěboř             22  10   3   9   89: 87  33
  6. Jerigo 1994 Plzeň         22   9   6   7   84: 92  33
  7. Rapid Ústí n/L            22  10   2  10  131:115  32
  8. Baník Chomutov            22   9   4   9  119:119  31
  9. Malibu Mladá Boleslav     22   6   4  12   85:112  22
 10. Olympik Mělník B          22   7   0  15  108:143  21
 11. Wizards DDM Praha         22   5   4  13   71: 95  19
 12. HERD Hradiště             22   4   0  18   68:186  12

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pampuch Team Liberec      22  15   4   3  140: 96  49
  2. Legie Příbram             22  14   2   6  179:103  44
  3. Realvestav Slatina        22  13   3   6  147:149  42
  4. TJ FC Dalmach Turnov      22  11   6   5  127: 92  39
  5. FC Atletico Chomutov      22  11   2   9  131:118  35
  6. Gold Combix Ústí n/L      22  10   1  11  108:105  31
  7. FK Kobylisy Praha         22  10   0  12  113:114  30
  8. Hrasl Slaný               22   8   5   9  117:120  29
  9. FC Arsenal Benešov        22   9   1  12  114:127  28
 10. FC Betis Kadaň            22   6   3  13   89:149  21
 11. SKP Kolín                 22   6   0  16   91:123  18
 12. TJTZ Atlantic Rakovník    22   5   1  16  105:165  16
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27

  
  PLAY-OFF:

DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  nehrálo se
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amako Heřmanův Městec     20  13   2   5   86: 63  41
  2. BFK Orel Hradec Králové   20  12   2   6   80: 50  38
  3. Forza Hlinsko             20  10   5   5   69: 45  35
  4. SK Zvoneček Stojice       20  10   4   6   78: 51  34
  5. Flamengo Hradec Králové   20   9   4   7   65: 59  31
  6. Orel Kameničky            20   9   3   8   54: 64  30
  7. FK Peliny Choceň          20   7   4   9   62: 57  25
  8. TJ Sokol Třebeš           20   7   2  11   50: 92  23
  9. DTJ Juventus Hlinsko      20   5   5  10   58: 65  20
 10. FC Gillotina Choceň       20   5   3  12   44: 71  18
 11. FK Nebelvír Chrudim       20   5   2  13   45: 74  17
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PRO-STATIC Blansko        22  16   3   3  199: 93  51
  2. Kalábek Brno              22  16   2   4  151: 88  50
  3. Tango Hodonín B           22  14   2   6  131: 93  44
  4. FC Kloboučky              22  13   1   8  117:106  40
  5. Toka Brno                 22  12   1   9  132:124  37
  6. Brikety-pelety Vyškov     22  10   3   9  122:112  33
  7. San Marino Dolní Loučky   22   9   3  10  110:102  30
  8. Arsenal Brno              22   9   2  11  119:127  29
  9. KSTK Mitra Brno           22   6   4  12  128:181  22
 10. Nasan Okruh NL Brno       22   6   4  12   85:118  22
 11. Amor Lazor Vyškov B       22   6   0  16  114:162  18
 12. Remos Oslavany            22   2   1  19   68:170   7
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FU Kopřivnice             13  10   1   2   79: 39  31
  2. G.T. Trojanovice          13   8   3   2   64: 47  27
  3. SK Ferram Opava           13   9   0   4  109: 64  27
  4. Beach Boys Odry           13   7   0   6   71: 61  21
  5. Růžové tlapičky Hukvaldy  13   7   0   6   71: 70  21
  6. Top Dogs Nový Jičín       13   7   0   6   79: 70  21
  7. 1.FC Tornádo Nový Jičín   13   6   2   5   73: 68  20
  8. Jokerit Kopřivnice        13   6   1   6   66: 63  19
  9. Edison Ostrava            13   6   1   6   76: 70  19
 10. KFV Roub Vítkovice        13   6   0   7   62: 61  18
 11. Amatér Komárovice         13   6   0   7   78: 87  18
 12. SK Krmelín                13   4   1   8   60: 62  13
 13. FC Oskarol Orlová         13   3   1   9   67: 92  10
 14. Dragons Nový Jičín        13   1   0  12   27:128   3
 Play-off:
        1. Ferram Opava      7   6 0 1   42: 28   18
        2. FU Kopřivnice     7   5 0 2   29: 24   15
        3. 1.FC Tornádo NJ   4   2 0 2   23: 20    6
        4. Beach Boys Odry   5   2 0 3   25: 28    6
        5. Růžové Tlapičky   3   1 0 2   10: 15    3
        6. Jokerit Kopřiv.   2   0 0 2    2:  6    0
        7. G.T. Trojanovice  2   0 0 2    9: 14    0
        8. Top Dogs N.Jičín  2   0 0 2    6: 11    0
 Play-out:
        1. Amatér Komárovice 3   2 0 1   18:  7    6
        2. SK Krmelín        4   2 0 2   30: 23    6
        3. Oskarol Orlová    2   2 0 0   17: 11    6
        4. Dragons N.Jičín   5   1 0 4   13: 37    3

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  JIH
  1. PCO Rudolfov              16  15   1   0  166: 32  46
  2. FC 30 Č.Budějovice        16  14   1   1  166: 57  43
  3. ELBH Týn n/V              16  12   0   4  126: 86  36
  4. Absolut tým Č.Budějovice  16  10   0   6  111: 79  30
  5. Vaplast Č.Budějovice      16   5   1  10   79:124  16
  6. FK Zahájí                 16   4   1  11   63:111  13
  7. Best Caffe Č.Budějovice   16   4   1  11   74:149  13
  8. HFASC Č.Budějovice        16   3   1  12   70:130  10
  9. Kohouti Č.Budějovice      16   1   2  13   45:132   5

  SEVER
  1. Blue Dolphins Písek       20  15   2   3   99: 35  47
  2. Unbroken Písek            20  14   1   5   72: 38  43
  3. Palma Písek               20  13   1   6   58: 49  40
  4. Tchibuk Písek             20  11   3   6   55: 45  36
  5. Motor Písek               20  10   4   6   62: 34  34
  6. Orange Sheep Písek        20  10   3   7   72: 43  33
  7. Chelsea fans Písek        20  10   1   9   70: 76  31
  8. Real Club                 20   7   1  12   49: 84  22
  9. Svěžíci Žďár              20   7   1  12   42: 62  22
 10. Wanasto Písek             20   5   2  13   43: 80  17
 11. SK Lions Písek            20   5   1  16   55: 85  16
 12. Dream Team Písek          20   3   2  15   33: 79  11
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FFT Vinohrady             26  23   2   1  129: 45  71
  2. Agrotec Hustopeče         26  20   3   3  205: 89  63
  3. Helas Brno B              26  18   4   4  179: 78  58
  4. Sokol Troubsko            26  14   3   9  161:122  45
  5. FPO Blansko               26  14   1  11  156:130  43
  6. Panama Brno               26  11   5  10   68: 82  38
  7. Tomson STŽ Brno           26  11   4  11  129:108  37
  8. Inexis Bučovice           26  12   0  14  129:147  36
  9. Technika Brno             26  10   3  13  105:108  33
 10. Gladiators Brno           26   9   5  12  101:106  32
 11. Atraps Brno B             26   8   5  13  101:123  29
 12. SK Líšeň Brno             26   7   3  16   92:144  24
 13. Saňaři Sokolnice          26   4   0  22   93:151  12
 14. Vyškov City               26   1   2  23   73:288   5

 1.třída
  1. Arsenal Brno B            18  13   1   4   95: 61  40
  2. Květnice Tišnov           18  12   1   5   85: 48  37
  3. TJ Sokol Jehnice          18  10   1   7   64: 58  31
  4. Nasan Okruh NL Brno B     18   8   4   6   77: 65  28
  5. Gladiators Brno B         18   8   3   7   64: 60  27
  6. Kalábek Brno B            18   7   4   7   73: 74  25
  7. Mitra Brno B              18   7   0  11   75:110  21
  8. Orel Řečkovice            18   5   2  11   86: 96  17
  9. BPA Brno                  18   4   5   9   66: 90  17
 10. Atraps Brno C             18   5   1  12   63: 86  16
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia Karlovy Vary       18  13   2   3  123: 63  41
  2. Fut Fet Karlovy Vary      18  12   1   5  108: 93  37
  3. ASK Rád                   18   8   3   7   93: 96  27
  4. Termiti Loket             18   8   1   9   88: 80  25
  5. HERD Hradiště B           18   7   3   8   85: 89  24
  6. Karlovarští Draci KV      18   7   0  11   83:107  21
  7. SK Sausfork Otovice       18   3   0  15   71:123   9
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK FOSP Řešetova Lhota    12   9   1   2   56: 39  28
  2. BFK Orel Hr.Králové       12   8   0   4   59: 47  24
  3. Reds Hr.Králové           12   6   1   5   54: 52  19
  4. Flamengo Hr.Králové B     12   6   1   5   54: 47  19
  5. F.C. Santus Dobruška      12   6   0   6   53: 57  18
  6. Štroncek Cerekvice n/B    12   3   1   8   56: 68  10
  7. FC Hespro Hr.Králové      12   2   0  10   54: 76   6
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kučera Kamenický Šenov    24  16   3   5  108: 69  51
  2. Démoni Česká Lípa B       24  16   2   6  117: 80  50
  3. Gunners Řepov             24  15   5   4  124: 62  50
  4. Jokers Česká Lípa         24  13   5   6  105: 78  44
  5. Yankees Warriors Nový Bor 24  11   2  11   75: 62  35
  6. Reas Česká Lípa           24   9   2  13  105:123  29
  7. Hýrou Fektory Česká Lípa  24   8   2  14   93:101  26
  8. Continental Česká Lípa    24   7   1  16   68: 97  22
  9. Emu Doksy - Česká Lípa    24   2   0  22   47:170   6
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Static ComProMiS Ostrava  14  10   2   2   53: 29  32
  2. USK Slávie Ostrava        14   9   1   4   81: 47  28
  3. Medvědi Malé Hoštice      14   7   3   4   78: 58  24
  4. FC Smíšené 2003 Bílovec   14   7   2   5   70: 50  23
  5. Shooters Bolatice         14   7   1   6   74: 52  22
  6. Beach Boys Odry B         14   5   1   8   44: 66  16
  7. FC Globtec Ostrava        14   4   1   9   42: 68  13
  8. KFV Roub Vítkovice B      14   1   1  12   22: 94   4

 nadstavba 1:
        1. USK Slávie OV     3   3 0 0   14:  3    9
        2. ComProMiS OV      3   1 0 2    9: 13    3
        3. Smíšené Bílovec   3   2 0 1    8:  7    6
        4. Medvědi M.Hoštice 3   0 0 3   12: 20    0
 nadstavba 2:
        1. Shooters Bolatice 3   1 0 2   22: 15    3
        2. Globtec OV        3   3 0 0   16:  8    9
        3. Beach Boys B      3   0 0 3    6: 30    0
        4. KFV Roub B        3   2 0 1   16:  7    6
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Fit Úsovsko               28  23   1   4  169: 70  70
  2. Popeláci Šumperk          28  22   3   3  150: 39  69
  3. 1.FC Chromeč              28  20   0   8  127: 62  60
  4. Semtex Šumperk            28  19   2   7  138: 65  59
  5. F.O.F.O. Drozdov          28  19   1   8  118: 88  58
  6. Vichr Temenice            28  15   0  13  107:101  45
  7. Sokol Dlouhomilov         28  14   2  12   84: 85  44
  8. Kanárci Kopřivná          28  12   3  13  106:113  39
  9. Slavoj Šumperk            28  11   4  13   95:109  37
 10. Powermen Mohelnice        28  10   2  16   78: 97  32
 11. Krocani Postřelmov        28  10   2  16   80:131  32
 12. 1.FC Olšany               28   6   3  19   63:127  21
 13. Kamion Rapotín            28   5   4  19   62:134  19
 14. 1.FC Bukovice             28   6   1  21   65:128  19
 15. Sokol Václavov            28   3   2  23   52:145  11
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Benfica Hlinsko           16  13   2   1   63: 24  41
  2. FK Becherovka Přívrat     16  12   0   4   80: 44  36
  3. FC Rio Žamberk            16   8   3   5   77: 55  27
  4. FK Boca Chotěboř B        16   7   2   7   62: 52  23
  5. Hattrick Svratka          16   7   2   7   66: 51  23
  6. S.Ú.D. Světlá n/Sázavou   16   7   0   9   52: 59  21
  7. OK Interier Pardubice     16   6   0  10   64: 74  18
  8. Pašáci Jeníšovice         16   4   2  10   61: 74  14
  9. FK Nebelvír Chrudim B     16   2   1  13   32:124   7
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kozí Doly Hříchovice   12  12   0   0  112: 43  36
  2. FK Ferda´s Grup Domažlice 12   9   0   3  101: 60  27
  3. FC Mnichov 2001           12   6   0   6   59: 56  18
  4. SKP Valcha Domažlice      12   5   0   7   78: 75  15
  5. FC Ajax Staňkov           12   5   0   7   67: 68  15
  6. SK Bomber Domažlice       12   4   0   8   50: 72  12
  7. 1.FC Čermná               12   1   0  11   24:117   3
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Slavia Praha B         22  18   2   2  129: 63  56
  2. Chemcomex Praha           22  17   1   4  117: 34  52
  3. Přírodní vědy Praha       22  16   0   6   87: 59  48
  4. PedF Praha FT Praha A     22  10   5   7  112: 83  35
  5. Holota líná Praha         22  10   3   9  117:102  33
  6. B.B.V. Praha A            22   9   2  11   77: 84  29
  7. Arsenal Praha             22   8   3  11   82:113  27
  8. CFC Jack Daniels Letňany  22   7   5  10   54: 69  26
  9. FK Kobylisy Praha B       22   7   2  13   53: 75  23
 10. Gusanos Rojos Praha       22   6   3  13   59:103  21
 11. Comes Košíře Praha A      22   5   4  13   55: 96  19
 12. 1.FC Naděje Praha         22   4   0  18   37: 98  12
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PK Třebusice              22  16   3   3  189:103  51
  2. Futsal Club Brandýsek     22  17   0   5  186:120  51
  3. FK VIVA Příbram           22  15   2   5  207:119  47
  4. MCE Slaný                 22  12   2   8  145:124  38
  5. Akademie Kladno           22  12   1   9  178:179  37
  6. FC Brazil Kladno          22  11   3   8  127:134  36
  7. AFC Kralupy n/V           22   9   2  11  133:114  29
  8. R.S.C. Čechie Slaný       22   9   1  12  182:216  28
  9. FC Joga Mladá Boleslav    22   9   1  12  132:158  28
 10. Sokol Dobřichovice        22   7   1  14  141:169  22
 11. AFK Rozdělov              22   3   3  16  101:177  12
 12. 1.FK Kročehlavy           22   2   1  19   84:192   7
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov B       22  18   1   3  149: 81  55
  2. Team Proboštov            22  17   2   3  139: 70  53
  3. FC Atletico Chomutov B    22  13   1   8  108: 93  40
  4. Gardenline Litoměřice B   22  13   1   8  122:131  40
  5. FC Rapid Ústí n/L B       22  11   2   9  117:114  35
  6. Killers Lovosice          22  11   2   9  133:111  35
  7. Svarog Teplice B          22  11   1  10  129:111  34
  8. Ludis Team Třebenice      22   9   0  13  115:114  27
  9. Oranjes Ústí n/L          22   7   1  14  108:161  22
 10. FC NY Tiradores Ústí n/L  22   5   2  15   63:106  17
 11. Chelsea bar Ústí n/L      22   5   1  16  116:165  16
 12. Gold Combix Ústí n/L B    22   5   0  17   77:119  15
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orchestrion Višňová       16  14   2   0  119: 43  44
  2. Phiasco Třebíč            16  13   0   3  137: 56  39
  3. FC Arsenal Brtnice        16  11   0   5  112: 72  33
  4. Pramen Havlíčkův Brod B   16   9   0   7   85: 85  27
  5. Devils Třebíč             16   7   1   8   78: 74  22
  6. Deltrans Mor. Budějovice  16   5   2   9   78: 96  17
  7. Young Boys Třebíč         16   5   0  11   57:109  15
  8. Hartvíkovice              16   3   2  11   74:123  11
  9. Raptoři Stařeč            16   1   1  14   55:137   4
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Teamsports Bystřice p/H   16  13   2   1   66: 18  41
  2. Zelená Křídla Ludslavice  16  13   2   1   60: 29  41
  3. Autoškola Dohnal Holešov  16   7   3   6   58: 51  24
  4. Rudá Hvězda Holešov       16   7   0   9   65: 40  21
  5. Růžoví plameňáci Holešov  16   7   0   9   40: 46  21
  6. Omegaspor ´97 Pacetluky   16   6   3   7   42: 53  21
  7. Kanada Holešov            16   6   2   8   44: 38  20
  8. KSK Všetuly               16   6   2   8   32: 56  20
  9. Tropik Holešov            16   0   0  16   14: 90   0

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. OTS Benešov               22  19   0   3  142: 41  57
  2. Tenisáci Benešov          22  17   4   1   99: 37  55
  3. TJ Beer´s Bystřice        22  14   3   5   91: 57  45
  4. Eltsen Benešov            22  13   3   6  102: 83  42
  5. Rumová smršť Vlašim       22  13   3   6   95: 66  42
  6. FC Tisem                  22  12   0  10   99: 85  36
  7. FK Daniho parťáci Mrač    22  11   2   9   99: 88  35
  8. United Okrouhlice         22   8   2  12   80: 79  26
  9. Motor Olbramovice         22   6   2  14   79: 92  20
 10. Ďáblové Jablonná          22   5   1  16   57:128  16
 11. PC Bruins Benešov         22   4   0  18   57:134  12
 12. Devils United Benešov     22   0   0  22    0:110   0
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SF Sídliště Benešov       22  17   2   3  114: 58  53
  2. Tenisáci Benešov B        22  15   1   6   95: 47  46
  3. FK Bojovníci Václavice    22  13   3   6  172: 81  42
  4. 1.HT Kopeček Chotýšany    22  12   5   5  127: 84  41
  5. FC Žejdlík Benešov        22  11   4   7  103: 98  37
  6. FK Danyho parťáci Mrač B  22  11   1  10   91:102  34
  7. TJ Beer´s Bystřice B      22  10   2  10  109: 88  32
  8. Gogo Benešov              22   8   3  11   96: 98  27
  9. Lalula Úročnice           22   8   2  12   70:114  26
 10. TBC Deratizace Benešov    22   6   3  13   78:116  21
 11. Motor Olbramovice B       22   4   1  17   61:122  13
 12. Jokers Benešov            22   3   1  18   69:177  10
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Beer´s Bystřice C      24  20   1   3  134: 63  61
  2. Tenisáci Benešov C        24  20   0   4  127: 58  60
  3. 1.HT Kopeček Chotýšany B  24  14   1   9  131:115  43
  4. Kiklop Louňovice          24  11   2  11   96: 73  35
  5. FK Vršky Benešov          24   9   3  12   84: 98  30
  6. AFC Dlouhé Pole           24   3   2  19   57:139  11
  7. Racek                     24   2   1  21   65:148   7

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pivovar Hauskrecht Brno   18  13   5   0  101: 56  44
  2. Eliška Brno               18  12   4   2   98: 51  40
  3. SK Moravany               18   9   4   5   66: 66  31
  4. Napoleon Prace            18   8   3   7   63: 58  27
  5. Wodowa Brno               18   7   4   7   70: 65  25
  6. Stones of Madeira Brno    18   7   2   9   66: 65  23
  7. 1.FC U Boba Líšeň         18   6   2  10   88: 91  20
  8. Chlupovi pozůstalí Brno   18   6   1  11   64: 94  19
  9. R.I.P. Brno               18   5   2  11   48: 87  17
 10. Atlantis                  18   2   3  13   44: 75   9
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Saňaři Sokolnice B        26  18   3   5  131: 54  57
  2. TJ Sokol Jehnice B        26  17   3   6   83: 49  54
  3. Bianco Brno               26  16   5   5   78: 45  53
  4. Panama boys Brno B        26  16   5   5   67: 44  53
  5. Blue Flames Brno          26  15   3   8   86: 66  48
  6. Benfika Újezd u Brna      26  12   3  11   81: 81  39
  7. Parmagianni Brno          26  10   8   8   60: 52  38
  8. Gepard Brno               26  10   3  13   70:100  33
  9. Rychlé pípy Brno          26   9   2  15   81:101  29
 10. Nasan Okruh NL C          26   7   5  14   69: 80  26
 11. Olymp Brno                26   7   5  14   62: 77  26 
 12. Soccer Brno               26   7   3  16   73: 88  24
 13. Orel Řečkovice B          26   7   2  17   66:109  23
 14. Luxury Brno               26   4   4  18   38: 99  16
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gloria Brno               26  17   3   6  118: 66  54
  2. Morcan Žab. Vlci Brno B   26  16   5   5  112: 73  53
  3. Madrid Brno               26  16   1   9   86: 62  49
  4. Kampa Brno                26  13   1  12   97: 96  40
  5. Rangers Brno              26  11   6   9   89: 86  39
  6. Schalke Brno              26  11   4  11   92: 88  37
  7. Celtic Líšeň              26  12   1  13  102:111  37
  8. Onyx Brno                 26  11   3  12   62: 72  36
  9. Tropicana Brno            26  10   3  13   85: 97  33
 10. West Žab Utd. Brno        26  10   3  13   83:106  33
 11. Barum Brno                26   9   4  13   82: 86  31
 12. Across.cz Brno            26   9   3  14   73: 85  30
 13. SK Líšeň B                26   9   1  16   57: 80  28
 14. Troubsko B                26   8   2  16   83:113  26
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pískovna Brno             26  22   3   1  177: 63  69
  2. Partizan                  26  21   1   4  135: 41  64
  3. Sokol Syrovice            26  17   4   5   87: 46  55
  4. Tropa Brno                26  16   5   5  123: 77  53
  5. Jiříkovice                26  13   3  10   89: 74  42
  6. Barum Brno B              26  13   2  11   72: 84  41
  7. Excalibur Brno            26  11   6   9   98: 81  39
  8. Technika Brno B           26  12   3  11  101: 90  39
  9. Sokol Brno I.             26   7   6  13   81:100  27
 10. Ethanol Brno              26   8   3  15   69: 94  27
 11. Tempo Brno                26   7   2  17   71: 90  23
 12. S.B.Brno                  26   6   0  20   63:166  18
 13. Carpe Diem Brno           26   4   1  21   48:127  13
 14. Apollo Brno               26   4   1  21   58:149  13
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dynamo Brno               26  20   4   2  134: 52  64
  2. Morcan STŽ Brno B         26  17   3   6  100: 58  54
  3. Vema Kickers Brno         26  16   2   8   99: 57  50
  4. Lamy Brno                 26  14   2  10   78: 60  44
  5. Adrenalin Brno            26  13   4   9   79: 62  43
  6. Incident Lerchova Brno    26  13   2  11   90: 92  41
  7. Madrid Brno B             26  12   4  10   66: 66  40
  8. AVM Metal Brno            26  12   3  11   93:105  39
  9. Edesseg Brno              26  10   5  11   75: 60  35
 10. Bolest Brno               26  10   4  12   54: 68  34
 11. Gooners Brno              26   9   3  14  100: 96  30
 12. No Name Brno              26   7   3  16   73:134  24
 13. Kobas Brothers Brno       26   5   1  20   58:114  16
 14. Besídka Brno              26   3   2  21   41:116  11
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FFT Vinohrady Brno B      28  18   3   7  107: 66  57
  2. San Marino Dolní Loučky B 28  16   4   8   93: 64  52
  3. Debakl Brno               28  17   1  10  101: 78  52
  4. Wodowa Brno B             28  16   3   9   92: 83  51
  5. ProBrno                   28  13   6   9   77: 62  45
  6. Flaga Hustopeče B         28  13   6   9   83: 78  45
  7. Frutti di Mare Brno       28  12   3  13   99: 79  39
  8. M2 Shoes Brno             28  12   3  13   85: 87  39
  9. Bystrc                    28  11   5  12   79: 77  38
 10. R.I.P. Brno B             28  11   2  15   93:104  35
 11. West Žab Brno B           28  11   1  16   95:107  34
 12. Agora Brno                28   9   6  13   74: 97  33
 13. Starobrno Chudčice        28   6  10  12   74: 95  28
 14. Antabus Brno              28   8   4  16   90:115  28
 15. XXX Brno                  28   7   3  18   63:113  24
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Madeira of Stones Brno B  25  19   4   2   94: 40  61
  2. Inter Brno                25  15   6   4   94: 58  51
  3. Deportivo Brno            25  16   3   6  120: 87  51
  4. Eliška Brno B             25  15   3   7   99: 77  48
  5. Saňaři Sokolnice C        25  14   4   7  119: 67  46
  6. Attack Brno               25  15   1   9  107: 65  46
  7. Jezdci Brno               25  11   5   9   87: 84  38
  8. Juve Brno                 25  11   2  12  103:133  35
  9. Svážná Brno               25   9   5  11   88: 89  32
 10. Restart Brno              25   5   3  17   80:118  18
 11. Escobar Brno              25   6   0  19   57: 95  18
 12. 1.FC U Boba Líšeň B       25   5   0  20   58:115  15
 13. Poclain Brno              25   5   0  20   66:141  15
 14. Juniors Brno              13   4   2   7   64: 67  14
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AB Střelice               20  16   0   4   94: 40  48
  2. Litrpůl Šlapanice         20  15   1   4  103: 45  46
  3. Blajkec Modřice           20  13   0   7   59: 46  39
  4. ASK Brno                  20  12   2   6   64: 39  38
  5. Lamy Brno B               20  12   1   7   80: 60  37
  6. Flamengo Brno             20  10   1   9   66: 58  31
  7. Bosonohy                  20   9   2   9   60: 58  29
  8. Carpe Diem Brno B         20   8   1  11   73: 90  25
  9. Démoni Brno               20   6   0  14   33: 59  18
 10. Rychlé pípy Brno B        20   3   1  16   48:113  10
 11. Greens Štýřice            20   1   1  18   42:114   4
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žab.Vlci Brno C    22  16   1   5  141: 56  49
  2. Jopparamu Brno            22  15   3   4  109: 46  48
  3. kAPPLe Brno               22  14   4   4  109: 62  46
  4. Hlt club Brno             22  13   1   8  107: 76  40
  5. All In Brno               22  13   0   9   57: 56  39
  6. Musketeers                22  11   4   7   54: 44  37
  7. Řečkovice                 22  11   1  10   80: 69  34
  8. Wodowa Brno C             22   8   1  13   72: 87  25
  9. Parodia Brno              22   7   3  12   49: 80  24
 10. Raz Náraz Brno            22   8   0  14   56: 89  24
 11. Kampa Brno B              22   4   1  17   46:117  13
 12. Mitra Brno C              22   2   1  19   43:141   7
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. O5 MY Brno                20  15   2   3   97: 43  47
  2. Bianco Brno B             20  14   0   6   83: 45  42
  3. Atlantis Brno B           20  12   4   4   83: 44  40
  4. Kocovina Brno             20  13   1   6   68: 37  40
  5. Pískovna Brno B           20  12   1   7   77: 62  37
  6. TJ Sokol Holásky          20   9   5   6   55: 49  32
  7. Fauna Brno                20   9   1  10   64: 51  28
  8. Hády Brno                 20   8   3   9   56: 57  27
  9. Minions Brno              20   2   4  14   29: 69  10
 10. Styl Pub Brno             20   2   2  16   38:123   8
 11. Jobsko                    20   1   3  16   29: 99   6

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Veselka                12   9   3   0   75: 29  30
  2. Remos Oslavany            12   8   1   3   62: 43  25
  3. Orli Rakšice - Mor.Kruml. 12   5   1   6   63: 63  16
  4. TJ Sokol Trafo Padochov   12   2   2   8   32: 67   8
  5. MSC Jablíčko Letkovice    12   2   1   9   40: 70   7
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Yankees Warriors N.Bor B  18  15   1   2  120: 33  46
  2. Hýrou Fektory Č. Lípa B   18  14   1   3   92: 42  43
  3. Bába Kamenický Šenov      18  13   0   5   51: 49  39
  4. Partyzáni Č. Lípa         18  10   1   7   77: 55  31
  5. Gunners Č. Lípa           18   8   1   9   59: 51  25
  6. Nulová šance Jablonec n/N 18   7   0  11   54: 70  21
  7. Emu Doksy-Č. Lípa B       18   6   1  11   62:110  19
  8. Bikers Nový Bor           18   5   2  11   29: 48  17
  9. Démoni Č. Lípa C          18   4   4  10   60: 83  16
 10. Svahy Fehrer Č. Lípa      18   2   1  15   26: 89   7
 Play-off:
        1. Hýrou Fekt. ČL B  4   4 0 0   18:  7   12
        2. Partyzáni ČL      4   2 1 1   16: 18    7
        3. Bába K. Šenov     4   1 1 2   13: 13	   4
        4. Yankees War. NB B 4   1 0 3   15: 21    3
        5. Gunners ČL        4   0 2 2   14: 17    2
 Play-out:
        1. Démoni ČL C       4   4 0 0   29:  9   12
        2. Bikers N. Bor     4   3 0 1   15:  6    9
        3. Emu Doksy-ČL B    4   2 0 2   15: 12    6
        4. Svahy ČL          4   1 0 3   12: 24    3
        5. Nulová šance Jab. 4   0 0 4    0: 20    0
ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59


ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC 30 Č.Budějovice B      16  15   0   1  122: 52  45
  2. Devianti Č.Budějovice     16  12   1   3  126: 66  37
  3. SK Lions Velešín          16   8   1   7   86: 92  25
  4. West Jam Č.Budějovice     16   8   0   8   97: 87  24
  5. FC SVP Zbudov             16   7   0   9   91: 89  21
  6. Tex-Color Borek B         16   6   2   8   85:107  20
  7. FC Zahájí B               16   5   1  10   68: 98  16
  8. FC Rebels Borek           16   4   1  11   82:129  13
  9. SK Střelice Č.Budějovice  16   4   0  12   75:112  12
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Lions Velešín B        14  14   0   0  148: 50  42
  2. West Jam Č.Budějovice B   14  11   0   3  117: 69  33
  3. Borek B                   14   8   1   5   67: 66  25
  4. RL Dubenec                14   6   1   7   70: 64  19
  5. AC Demi Hluboká n/V       14   5   1   8   64: 90  16
  6. Inter Č.Budějovice        14   4   2   8   67:102  14
  7. FC Unreal Č.Budějovice    14   3   1  10   62: 96  10
  8. Kapřík tým Č.Budějovice   14   1   2  11   51:109   5

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54

DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek Místek   16  14   2   0  124: 41  44

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Smíšené 2003 Bílovec   16  11   2   3   78: 35  35

FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Spersicom                 17  12   1   4   90: 42  37

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sviadnov               15  12   3   0   75: 38  39


HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        18  15   3   0  128: 49  48
  2. SK Sokol Prosetín         18  11   3   4   78: 45  36
  3. Aladin Chrudim            18   9   2   7   74: 66  29
  4. SK Zvoneček Stojice B     18   9   1   8   71: 68  28
  5. FK Rabštejnská Lhota      18   9   0   9   57: 76  27
  6. FC Viničky Krucemburk     18   6   2  10   40: 64  20
  7. Juniors Kočí              18   5   3  10   45: 64  18
  8. Instal Zeman Chroustovice 18   5   3  10   57: 69  18
  9. Kleopatra Chrudim         18   5   3  10   52: 60  18
 10. FC Nasavrky               18   5   2  11   41: 82  17
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bison Steak Hlinsko       10   9   0   1   59: 26  27
  2. Matuláci Včelákov         10   8   0   2   33: 14  24
  3. Předhradí Rychmburk       10   6   0   4   31: 23  18
  4. Oflenda Hlinsko           10   6   0   4   43: 22  18
  5. Perun Hluboká             10   4   2   4   43: 41  14
  6. AC Hlinsko                10   4   1   5   31: 34  13
  7. Orel Kameničky            10   4   1   5   23: 34  13
  8. Slánky Hlinsko            10   3   3   4   28: 40  12
  9. Benfica Hlinsko B         10   3   0   7   31: 32   9
 10. Orchestr Vítanov          10   3   0   7   22: 49   9
 11. Hattrick Svratka          10   1   1   8   21: 50   4  
     o postup
     1. Oflenda Hlinsko         7   6   0   1   26: 13  18
     2. Bison Steak Hlinsko     7   6   0   1   40: 19  18
     3. Předhradí Rychmburk     7   4   0   3   34: 21  12
     4. Slánky Hlinsko          7   3   0   4   16: 26   9
     5. Orel Kameničky          7   2   1   4   27: 35   7
     6. AC Hlinsko              7   2   1   4   27: 43   7
     7. Perun Hluboká           7   2   0   5   25: 28   6
     8. Matuláci Včelákov       7   2   0   5   12: 22   6
     o sestup
     1. Orchestr Vítanov        6   3   1   2   17: 23  10
     2. Hattrick Svratka        6   2   2   2   20: 16   8
     3. Benfica Hlinsko B       6   2   1   3   19: 17   7  
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kleopatra Chrudim B    20  14   2   4   89: 53  44
  2. ACS Chrudim               20  13   0   7   88: 58  39
  3. FK Rabštejnská Lhota B    20  11   3   6   72: 57  36
  4. TJ Dynamo Rosice          20  10   3   7   62: 61  33
  5. FC Stera Pardubice        20   9   3   8   98: 92  30
  6. United Chrudim            20   7   6   7   62: 72  27
  7. Futsal Club Křižanovice   20   8   3   9   57: 66  27
  8. FK Real Trpišov           20   8   2  10   65: 71  26
  9. FC Pumpa Miřetice         20   7   2  11   42: 56  23
 10. FK Mikulovice             20   5   2  13   53: 75  17
 11. SK Dražkovice             20   3   4  13   52: 79  13
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jamaica Slaves Hlinsko    16  13   2   1   62: 31  41
  2. DTJ Juventus Hlinsko B    16  12   1   3   99: 48  37
  3. Sokol Studnice            16  11   0   5   69: 38  33
  4. Norwich Hlinsko           16   9   0   7   83: 55  27
  5. Sokol Holetín             16   7   2   7   70: 51  23
  6. Orel Hlinsko              16   7   1   8   48: 57  22
  7. Vortap Hlinsko            16   4   3   9   50: 68  15
  8. FC Škoda střílet Svratka  16   2   1  13   36: 94   7
  9. RUM-PRO Hlinsko           16   1   2  13   29:104   5

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Atletico Sokolov     10   8   1   1   95: 35  25


KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec B      22  18   3   1  127: 40  57


LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CF Radobýl Litoměřice     10  10   0   0   93: 10  30


MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gunners Řepov             16  15   1   0  150: 45  46


MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov B       14  13   0   1  125: 60  39

 Play-off:
        1. Baník Chomutov B  4   3 1 0   26: 16   10


NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FOSP Řešetová Lhota       30  19   5   6  124: 82  62

NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Static ComProMis Ostrava  30  18   9   3  120: 53  63

OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Edison Ostrava B          15  12   1   2   67: 19  37

OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Globtec Ostrava B         16  11   2   3   50: 26  35


PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Davis-Unbroken B     14  14   0   0   74: 26  42


    PLAY-OFF:
    Osmifinále:
     1. FC Špitál          2   2  0  0   8: 1   6

    Čtvrtfinále:
     1.	Davis-Unbroken B   2   2  0  0  11: 0   6

    Semifinále:
     1. Davis-Unbroken B   2   2  0  0  13: 7   6

    Finále:
     ?

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WarriorS               22  19   1   2  162: 69  58
  2. 1.FC Jemné a Solené       22  16   2   4  122: 74  50
  3. Wizards DDM Praha 10 B    22  13   1   8  124: 86  40
  4. PedF Praha FT B           22  13   1   8  140:106  40
  5. Reservoir Dogs            22  12   1   9  101: 94  37
  6. Sněhuláci                 22  11   0  11  102:104  32
  7. VS Božolé                 22  10   2  10  110:109  32
  8. Real Triky                22  10   0  12  126:136  30
  9. FC Marťans                22   9   1  12   92:102  28
 10. 1.FC Za zenitem 00        22   8   1  13  105:116  25
 11. Wolch Praha               22   3   0  19   64:149   9
 12. Férovka                   22   3   0  19   61:164   9
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kmochův odkaz             22  19   0   3  159: 54  57
  2. SK Čechie                 22  17   0   5  150: 80  51
  3. Kodymka Bumble bees       22  16   0   6  161: 70  48
  4. Frankie                   22  16   0   6  127: 69  48
  5. B.B.V. B                  22  11   1  10  104: 93  34
  6. Salvator A                22   9   1  12   86:137  28
  7. FC Matadores              22   9   1  12   98:120  28
  8. Akta-Rez                  22   9   1  12   76:121  28
  9. Tlející dřevo             22   9   0  13   86:107  27
 10. Vendetta                  22   7   0  15   71:110  21
 11. Phoenix Praha             22   5   1  16   91:160  16
 12. Montana                   22   2   1  19   53:141   6
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sněhuláci Praha           20  19   1   0  178: 38  58
Výsledná tabulka, II.třída, skupina A
Pořadí 	Název mužstva 	Odehrané zápasy 	Počet výher 	Počet remíz 	Počet proher 	Skóre 	Počet bodů
1. 	BobyBrno Hrdlořezy FC 	20 	18 	0 	2 	152:49 	54
2. 	Real team Praha FC A 	20 	12 	3 	5 	69:48 	39
3. 	Jokers 	20 	12 	1 	7 	80:55 	37
4. 	Tefal-Rowenta 	20 	12 	1 	7 	82:70 	37
5. 	KYX Praha 	20 	11 	2 	7 	73:71 	35
6. 	Šílení ševci 	20 	11 	2 	7 	93:78 	35
7. 	Real 8 FC B 	20 	9 	0 	11 	85:78 	27
8. 	Roko FC 	20 	7 	1 	12 	62:89 	22
9. 	Hlad FC 	20 	7 	0 	13 	51:74 	21
10. 	Jooky FK A 	20 	6 	0 	14 	54:89 	18
11. 	Team Alpha 	20 	0 	0 	20 	0:100 	0
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Matadores Praha        20  16   2   2  112: 46  50
Výsledná tabulka, II.třída, skupina B
Pořadí 	Název mužstva 	Odehrané zápasy 	Počet výher 	Počet remíz 	Počet proher 	Skóre 	Počet bodů
1. 	Oranjes Praha FC 	20 	17 	2 	1 	178:66 	53
2. 	PE3NY FC 	20 	16 	3 	1 	124:48 	51
3. 	Masakr 	20 	9 	1 	10 	94:87 	28
4. 	Loosy 	20 	8 	3 	9 	90:101 	27
5. 	Real 8 FC A 	20 	8 	2 	10 	81:99 	26
6. 	Anbesorry 	20 	8 	2 	10 	103:111 	26
7. 	Kubrt 	20 	8 	2 	10 	111:113 	26
8. 	Forza Praga 	20 	7 	3 	10 	78:117 	24
9. 	Kvirencovy děti 	20 	7 	3 	10 	102:115 	24
10. 	Kulda team FC 	20 	6 	1 	13 	90:149 	19
11. 	Minotaurus Ládví 	20 	5 	0 	15 	102:147 	15
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Real Triky Praha          20  15   1   4  120: 77  46
Výsledná tabulka, II.třída, skupina C
Pořadí 	Název mužstva 	Odehrané zápasy 	Počet výher 	Počet remíz 	Počet proher 	Skóre 	Počet bodů
1. 	Hosthunters 	20 	17 	2 	1 	147:55 	53
2. 	Nářez 	20 	13 	2 	5 	90:60 	41
3. 	Companéros 	20 	13 	1 	6 	118:84 	40
4. 	Rattamahatta FC A 	20 	12 	3 	5 	91:63 	39
5. 	Pípa Strašnice AL/AG 	20 	10 	4 	6 	107:95 	33
6. 	Jooky FK B 	20 	9 	0 	11 	92:82 	27
7. 	Vokovicer's 	20 	7 	2 	11 	90:92 	23
8. 	Matrix 	20 	7 	2 	11 	63:72 	23
9. 	Konflikt FC 	20 	6 	1 	13 	76:122 	19
10. 	B.C.F. - UPC direct 	20 	6 	0 	14 	76:108 	18
11. 	Kontrola Pohody 	20 	1 	1 	18 	57:174 	4
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC RAF                    20  16   1   3  110: 63  49
Výsledná tabulka, II.třída, skupina D
Pořadí 	Název mužstva 	Odehrané zápasy 	Počet výher 	Počet remíz 	Počet proher 	Skóre 	Počet bodů
1. 	Comes Košíře B 	20 	13 	4 	3 	103:60 	43
2. 	Sporting Bonbon 	20 	13 	2 	5 	102:74 	41
3. 	RAF FC 	20 	12 	1 	7 	126:85 	37
4. 	Ičy-Skrečy 	20 	12 	1 	7 	80:48 	37
5. 	Holomajzna 	20 	11 	1 	8 	104:70 	34
6. 	Real team Praha FC B 	20 	9 	3 	8 	84:80 	30
7. 	ČP Pankrác 	20 	8 	3 	9 	84:73 	27
8. 	Salvator B 	20 	6 	3 	11 	90:111 	21
9. 	England Revolution 	20 	6 	2 	12 	70:119 	20
10. 	Dynamo Černý Most FC 	20 	5 	2 	13 	60:112 	16
11. 	Torzo Hostivař FC 	20 	3 	2 	15 	64:135 	11
PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BobyBrno Hrdlořezy Praha  24  19   1   4  140: 65  58
Výsledná tabulka, III.třída, skupina A
Pořadí 	Název mužstva 	Odehrané zápasy 	Počet výher 	Počet remíz 	Počet proher 	Skóre 	Počet bodů
1. 	TJ JM Chodov 	16 	14 	1 	1 	108:27 	43
2. 	Stromovka boys 	16 	10 	4 	2 	89:42 	34
3. 	Rio Bravo 	16 	9 	1 	6 	70:51 	28
4. 	Temosa AFC 	16 	8 	3 	5 	74:41 	27
5. 	Rattamahatta FC B 	16 	7 	2 	7 	58:65 	23
6. 	1.PSKN 	16 	7 	0 	9 	74:86 	21
7. 	RBC Praha 	16 	6 	2 	8 	55:80 	20
8. 	Kanálpucers 69 	16 	4 	1 	11 	29:85 	13
9. 	KUR Černošice 	16 	0 	0 	16 	0:80 	0
PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nářez Praha               24  22   1   1  142: 39  67
Výsledná tabulka, III.třída, skupina B
Pořadí 	Název mužstva 	Odehrané zápasy 	Počet výher 	Počet remíz 	Počet proher 	Skóre 	Počet bodů
1. 	Sídlišťan Praha 	16 	15 	0 	1 	114:51 	45
2. 	Sabuka 002 CF 	16 	12 	1 	3 	85:43 	36
3. 	Dukla A.C. 1944 	16 	10 	2 	4 	89:47 	32
4. 	Bob Hurikán 1.FC 	16 	8 	0 	8 	82:75 	24
5. 	Hodkovičky FC 	16 	7 	1 	8 	56:53 	22
6. 	Crux Praha 1.FC 	16 	6 	0 	10 	61:61 	18
7. 	Modřany RSC 	16 	5 	1 	10 	63:98 	16
8. 	Jižní Bronx 	16 	4 	3 	9 	66:67 	15
9. 	Blizzard Praha 10 	16 	1 	0 	15 	48:169 	3

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová B        16  14   1   1  155: 48  43

SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. La Koruna Sokolov         16  12   2   2  133: 63  38

SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WC Horní Slavkov       24  19   1   4  155: 99  58


ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Dlouhomilov         14  10   0   4   54: 21  30

ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amor Vyškov C             24  22   2   0  241: 49  68

VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41


Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© PSMF