FUTSAL
2017/18

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-Pack Chrudim          22  20   2   0  129: 26  62	
  2. Interobal Plzeň           22  17   1   4  112: 59  52	
  3. AC Sparta Praha           22  15   1   6  103: 64  46	
  4. Gardenline Litoměřice     22  14   4   4  103: 51  46	
  5. Nejzbach Vysoké Mýto      22  13   0   9   78: 77  39	
  6. SK Slavia Praha           22  11   0  11  101: 81  33	
  7. Svarog Teplice            22  11   0  11   99:100  30
  8. Helas Brno                22   8   0  14   68: 94  24	
  9. Démoni Česká Lípa         22   5   3  14   61:104  18	
 10. Olympik Mělník            22   5   0  17   72:134  15	
 11. AC Gamaspol Jeseník       22   3   2  17   55:123  11	
 12. Ocel Třinec               22   3   1  18   53:121  10	
  
 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále:
 Gardenline Litoměřice - Nejzbach Vysoké Mýto 6:1, 7:2, 7:1
 Sparta Praha - Slavia Praha 6:4, 4:2, 4:2
 Interobal Plzeň - Svarog Teplice 3:3 pp 5:4, 5:6, 7:3, 3:6, 11:5
 Era-pack Chrudim - Helas Brno 7:0, 5:1, 4:0
 Semifinále:
 Era-pack Chrudim - Gardenline Litoměřice 4:4 pk 2:1, 4:2, 3:1
 Interobal Plzeň - Sparta Praha 6:4, 1:4, 5:4, 2:5, 2:7
 Finále:
 Era-Pack Chrudim - Sparta Praha 2:1, 3:0, 4:4 pp 9:4

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. VŠB TU Ostrava            18  12   2   4  135: 86  38
  2. Bazooka Uherské Hradiště  18  12   1   5  117: 72  37
  3. Tango Hodonín             18  10   4   4  101: 60  34
  4. Atraps-Hombres Brno       18  10   4   4   91: 80  34
  5. UTB VŠSK Zlín             18   9   1   8   88: 79  28
  6. Baník Ostrava             18   8   1   9   67: 65  25
  7. Amor Lazor Vyškov         18   8   1   9   95: 86  25
  8. Barracuda Jakubčovice     18   5   2  11   97:125  17
  9. Morcan Žabinští Vlci Brno 18   4   2  12   56: 88  14
 10. Pramen Havlíčkův Brod     18   3   0  15   77:183   9
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec        22  18   1   3  144: 64  55
  2. FK Kladno                 22  15   1   6  123: 70  46
  3. GMM Jablonec n/N          22  14   1   7  139:103  43
  4. Interobal Plzeň B         22  10   4   8  115: 90  34
  5. BOCA Chotěboř             22  10   3   9   89: 87  33
  6. Jerigo 1994 Plzeň         22   9   6   7   84: 92  33
  7. Rapid Ústí n/L            22  10   2  10  131:115  32
  8. Baník Chomutov            22   9   4   9  119:119  31
  9. Malibu Mladá Boleslav     22   6   4  12   85:112  22
 10. Olympik Mělník B          22   7   0  15  108:143  21
 11. Wizards DDM Praha         22   5   4  13   71: 95  19
 12. HERD Hradiště             22   4   0  18   68:186  12

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pampuch Team Liberec      22  15   4   3  140: 96  49
  2. Legie Příbram             22  14   2   6  179:103  44
  3. Realvestav Slatina        22  13   3   6  147:149  42
  4. TJ FC Dalmach Turnov      22  11   6   5  127: 92  39
  5. FC Atletico Chomutov      22  11   2   9  131:118  35
  6. Gold Combix Ústí n/L      22  10   1  11  108:105  31
  7. FK Kobylisy Praha         22  10   0  12  113:114  30
  8. Hrasl Slaný               22   8   5   9  117:120  29
  9. FC Arsenal Benešov        22   9   1  12  114:127  28
 10. FC Betis Kadaň            22   6   3  13   89:149  21
 11. SKP Kolín                 22   6   0  16   91:123  18
 12. TJTZ Atlantic Rakovník    22   5   1  16  105:165  16
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27

  
  PLAY-OFF:

DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Interobal Plzeň B      16  16   0   0  155: 43  48

DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amako Heřmanův Městec     20  13   2   5   86: 63  41
  2. BFK Orel Hradec Králové   20  12   2   6   80: 50  38
  3. Forza Hlinsko             20  10   5   5   69: 45  35
  4. SK Zvoneček Stojice       20  10   4   6   78: 51  34
  5. Flamengo Hradec Králové   20   9   4   7   65: 59  31
  6. Orel Kameničky            20   9   3   8   54: 64  30
  7. FK Peliny Choceň          20   7   4   9   62: 57  25
  8. TJ Sokol Třebeš           20   7   2  11   50: 92  23
  9. DTJ Juventus Hlinsko      20   5   5  10   58: 65  20
 10. FC Gillotina Choceň       20   5   3  12   44: 71  18
 11. FK Nebelvír Chrudim       20   5   2  13   45: 74  17
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PRO-STATIC Blansko        22  16   3   3  199: 93  51
  2. Kalábek Brno              22  16   2   4  151: 88  50
  3. Tango Hodonín B           22  14   2   6  131: 93  44
  4. FC Kloboučky              22  13   1   8  117:106  40
  5. Toka Brno                 22  12   1   9  132:124  37
  6. Brikety-pelety Vyškov     22  10   3   9  122:112  33
  7. San Marino Dolní Loučky   22   9   3  10  110:102  30
  8. Arsenal Brno              22   9   2  11  119:127  29
  9. KSTK Mitra Brno           22   6   4  12  128:181  22
 10. Nasan Okruh NL Brno       22   6   4  12   85:118  22
 11. Amor Lazor Vyškov B       22   6   0  16  114:162  18
 12. Remos Oslavany            22   2   1  19   68:170   7
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FU Kopřivnice             13  10   1   2   79: 39  31
  2. G.T. Trojanovice          13   8   3   2   64: 47  27
  3. SK Ferram Opava           13   9   0   4  109: 64  27
  4. Beach Boys Odry           13   7   0   6   71: 61  21
  5. Růžové tlapičky Hukvaldy  13   7   0   6   71: 70  21
  6. Top Dogs Nový Jičín       13   7   0   6   79: 70  21
  7. 1.FC Tornádo Nový Jičín   13   6   2   5   73: 68  20
  8. Jokerit Kopřivnice        13   6   1   6   66: 63  19
  9. Edison Ostrava            13   6   1   6   76: 70  19
 10. KFV Roub Vítkovice        13   6   0   7   62: 61  18
 11. Amatér Komárovice         13   6   0   7   78: 87  18
 12. SK Krmelín                13   4   1   8   60: 62  13
 13. FC Oskarol Orlová         13   3   1   9   67: 92  10
 14. Dragons Nový Jičín        13   1   0  12   27:128   3
 Play-off:
        1. Ferram Opava      7   6 0 1   42: 28   18
        2. FU Kopřivnice     7   5 0 2   29: 24   15
        3. 1.FC Tornádo NJ   4   2 0 2   23: 20    6
        4. Beach Boys Odry   5   2 0 3   25: 28    6
        5. Růžové Tlapičky   3   1 0 2   10: 15    3
        6. Jokerit Kopřiv.   2   0 0 2    2:  6    0
        7. G.T. Trojanovice  2   0 0 2    9: 14    0
        8. Top Dogs N.Jičín  2   0 0 2    6: 11    0
 Play-out:
        1. Amatér Komárovice 3   2 0 1   18:  7    6
        2. SK Krmelín        4   2 0 2   30: 23    6
        3. Oskarol Orlová    2   2 0 0   17: 11    6
        4. Dragons N.Jičín   5   1 0 4   13: 37    3

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  JIH
  1. PCO Rudolfov              16  15   1   0  166: 32  46
  2. FC 30 Č.Budějovice        16  14   1   1  166: 57  43
  3. ELBH Týn n/V              16  12   0   4  126: 86  36
  4. Absolut tým Č.Budějovice  16  10   0   6  111: 79  30
  5. Vaplast Č.Budějovice      16   5   1  10   79:124  16
  6. FK Zahájí                 16   4   1  11   63:111  13
  7. Best Caffe Č.Budějovice   16   4   1  11   74:149  13
  8. HFASC Č.Budějovice        16   3   1  12   70:130  10
  9. Kohouti Č.Budějovice      16   1   2  13   45:132   5

  SEVER
  1. Blue Dolphins Písek       20  15   2   3   99: 35  47
  2. Unbroken Písek            20  14   1   5   72: 38  43
  3. Palma Písek               20  13   1   6   58: 49  40
  4. Tchibuk Písek             20  11   3   6   55: 45  36
  5. Motor Písek               20  10   4   6   62: 34  34
  6. Orange Sheep Písek        20  10   3   7   72: 43  33
  7. Chelsea fans Písek        20  10   1   9   70: 76  31
  8. Real Club                 20   7   1  12   49: 84  22
  9. Svěžíci Žďár              20   7   1  12   42: 62  22
 10. Wanasto Písek             20   5   2  13   43: 80  17
 11. SK Lions Písek            20   5   1  16   55: 85  16
 12. Dream Team Písek          20   3   2  15   33: 79  11
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FFT Vinohrady             26  23   2   1  129: 45  71
  2. Agrotec Hustopeče         26  20   3   3  205: 89  63
  3. Helas Brno B              26  18   4   4  179: 78  58
  4. Sokol Troubsko            26  14   3   9  161:122  45
  5. FPO Blansko               26  14   1  11  156:130  43
  6. Panama Brno               26  11   5  10   68: 82  38
  7. Tomson STŽ Brno           26  11   4  11  129:108  37
  8. Inexis Bučovice           26  12   0  14  129:147  36
  9. Technika Brno             26  10   3  13  105:108  33
 10. Gladiators Brno           26   9   5  12  101:106  32
 11. Atraps Brno B             26   8   5  13  101:123  29
 12. SK Líšeň Brno             26   7   3  16   92:144  24
 13. Saňaři Sokolnice          26   4   0  22   93:151  12
 14. Vyškov City               26   1   2  23   73:288   5

 1.třída
  1. Arsenal Brno B            18  13   1   4   95: 61  40
  2. Květnice Tišnov           18  12   1   5   85: 48  37
  3. TJ Sokol Jehnice          18  10   1   7   64: 58  31
  4. Nasan Okruh NL Brno B     18   8   4   6   77: 65  28
  5. Gladiators Brno B         18   8   3   7   64: 60  27
  6. Kalábek Brno B            18   7   4   7   73: 74  25
  7. Mitra Brno B              18   7   0  11   75:110  21
  8. Orel Řečkovice            18   5   2  11   86: 96  17
  9. BPA Brno                  18   4   5   9   66: 90  17
 10. Atraps Brno C             18   5   1  12   63: 86  16
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Slavia Karlovy Vary       18  13   2   3  123: 63  41
  2. Fut Fet Karlovy Vary      18  12   1   5  108: 93  37
  3. ASK Rád                   18   8   3   7   93: 96  27
  4. Termiti Loket             18   8   1   9   88: 80  25
  5. HERD Hradiště B           18   7   3   8   85: 89  24
  6. Karlovarští Draci KV      18   7   0  11   83:107  21
  7. SK Sausfork Otovice       18   3   0  15   71:123   9
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK FOSP Řešetova Lhota    12   9   1   2   56: 39  28
  2. BFK Orel Hr.Králové       12   8   0   4   59: 47  24
  3. Reds Hr.Králové           12   6   1   5   54: 52  19
  4. Flamengo Hr.Králové B     12   6   1   5   54: 47  19
  5. F.C. Santus Dobruška      12   6   0   6   53: 57  18
  6. Štroncek Cerekvice n/B    12   3   1   8   56: 68  10
  7. FC Hespro Hr.Králové      12   2   0  10   54: 76   6
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kučera Kamenický Šenov    24  16   3   5  108: 69  51
  2. Démoni Česká Lípa B       24  16   2   6  117: 80  50
  3. Gunners Řepov             24  15   5   4  124: 62  50
  4. Jokers Česká Lípa         24  13   5   6  105: 78  44
  5. Yankees Warriors Nový Bor 24  11   2  11   75: 62  35
  6. Reas Česká Lípa           24   9   2  13  105:123  29
  7. Hýrou Fektory Česká Lípa  24   8   2  14   93:101  26
  8. Continental Česká Lípa    24   7   1  16   68: 97  22
  9. Emu Doksy - Česká Lípa    24   2   0  22   47:170   6
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Edison Ostrava         16  13   1   2   88: 49  40

 nadstavba 1:
        1. FC Edison OV      5   4 0 1  123: 73   52

 nadstavba 2:
        1. PSV Frenštát      4   2 0 2   72: 84   22

KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk          18  18   0   0   95: 17  54

KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Benfica Hlinsko           16  13   2   1   63: 24  41
  2. FK Becherovka Přívrat     16  12   0   4   80: 44  36
  3. FC Rio Žamberk            16   8   3   5   77: 55  27
  4. FK Boca Chotěboř B        16   7   2   7   62: 52  23
  5. Hattrick Svratka          16   7   2   7   66: 51  23
  6. S.Ú.D. Světlá n/Sázavou   16   7   0   9   52: 59  21
  7. OK Interier Pardubice     16   6   0  10   64: 74  18
  8. Pašáci Jeníšovice         16   4   2  10   61: 74  14
  9. FK Nebelvír Chrudim B     16   2   1  13   32:124   7
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Ferda´s Grup Domažlice 14  11   0   3   93: 39  33

KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           22  19   2   1   98: 31  59

KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PK Třebusice              22  16   3   3  189:103  51
  2. Futsal Club Brandýsek     22  17   0   5  186:120  51
  3. FK VIVA Příbram           22  15   2   5  207:119  47
  4. MCE Slaný                 22  12   2   8  145:124  38
  5. Akademie Kladno           22  12   1   9  178:179  37
  6. FC Brazil Kladno          22  11   3   8  127:134  36
  7. AFC Kralupy n/V           22   9   2  11  133:114  29
  8. R.S.C. Čechie Slaný       22   9   1  12  182:216  28
  9. FC Joga Mladá Boleslav    22   9   1  12  132:158  28
 10. Sokol Dobřichovice        22   7   1  14  141:169  22
 11. AFK Rozdělov              22   3   3  16  101:177  12
 12. 1.FK Kročehlavy           22   2   1  19   84:192   7
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov B       22  18   1   3  149: 81  55
  2. Team Proboštov            22  17   2   3  139: 70  53
  3. FC Atletico Chomutov B    22  13   1   8  108: 93  40
  4. Gardenline Litoměřice B   22  13   1   8  122:131  40
  5. FC Rapid Ústí n/L B       22  11   2   9  117:114  35
  6. Killers Lovosice          22  11   2   9  133:111  35
  7. Svarog Teplice B          22  11   1  10  129:111  34
  8. Ludis Team Třebenice      22   9   0  13  115:114  27
  9. Oranjes Ústí n/L          22   7   1  14  108:161  22
 10. FC NY Tiradores Ústí n/L  22   5   2  15   63:106  17
 11. Chelsea bar Ústí n/L      22   5   1  16  116:165  16
 12. Gold Combix Ústí n/L B    22   5   0  17   77:119  15
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orchestrion Višňová       16  14   2   0  119: 43  44
  2. Phiasco Třebíč            16  13   0   3  137: 56  39
  3. FC Arsenal Brtnice        16  11   0   5  112: 72  33
  4. Pramen Havlíčkův Brod B   16   9   0   7   85: 85  27
  5. Devils Třebíč             16   7   1   8   78: 74  22
  6. Deltrans Mor. Budějovice  16   5   2   9   78: 96  17
  7. Young Boys Třebíč         16   5   0  11   57:109  15
  8. Hartvíkovice              16   3   2  11   74:123  11
  9. Raptoři Stařeč            16   1   1  14   55:137   4
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          18  14   1   3  116: 38  43



BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov          22  19   1   2  128: 48  58

BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov B        22  18   0   4  118: 51  54

BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gogo Benešov              18  14   1   3  107: 50  43



BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FFT Vinohrady Brno        22  15   5   2  110: 46  50

BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Napoleon Prace            30  27   1   2  150: 63  82

BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL B          30  27   0   3  192: 58  81

BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rangers Brno              30  26   0   4  170: 68  78

BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Syrovice            27  20   2   5  102: 57  62 x 2

BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Madrid Brno               30  22   1   7  128: 60  67

BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL C          30  22   2   6  113: 62  68

BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Litrpůl Šlapanice         22  17   2   3  127: 43  53

BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Antabus Brno              22  19   2   1  112: 41  59

BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXX Braun Brno            22  16   4   2   89: 37  52


BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orli Rakšice/Mor.Krumlov  21  18   1   2  191: 84  55

BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Jokers Česká Lípa         24  22   1   1  193: 38  67

ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59


ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC 30 Č.Budějovice B      18  16   0   2  122: 56  48

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. West Jam Č.Budějovice B   14  12   1   1  129: 67  37


ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54

DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek Místek   16  14   2   0  124: 41  44

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Smíšené 2003 Bílovec   16  11   2   3   78: 35  35

FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Spersicom                 17  12   1   4   90: 42  37

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sviadnov               15  12   3   0   75: 38  39


HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        14  11   1   2  108: 56  34

CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sportbar Hlinsko          18  13   1   4  108: 56  40
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Sokol Prosetín         14  10   2   2   82: 35  32

CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Studnice         18  15   2   1   79: 41  47
CHRUDIM - 2.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tatran Míčov              12   9   0   3   74: 27  27


JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Atletico Sokolov     10   8   1   1   95: 35  25


KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Hotel Kladno           26  20   5   1  136: 53  65
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný B          26  20   4   2  134: 65  64

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zlej se(n) Liberec B      22  18   3   1  127: 40  57


LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CF Radobýl Litoměřice     10  10   0   0   93: 10  30


MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gunners Řepov             16  15   1   0  150: 45  46


MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Baník Chomutov B       14  13   0   1  125: 60  39

 Play-off:
        1. Baník Chomutov B  4   3 1 0   26: 16   10


NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FOSP Řešetová Lhota       30  19   5   6  124: 82  62

NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Static ComProMis Ostrava  30  18   9   3  120: 53  63

OSTRAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Edison Ostrava B          15  12   1   2   67: 19  37

OSTRAVA - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Globtec Ostrava B         16  11   2   3   50: 26  35


PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FC Davis-Unbroken B     14  14   0   0   74: 26  42


    PLAY-OFF:
    Osmifinále:
     1. FC Špitál          2   2  0  0   8: 1   6

    Čtvrtfinále:
     1.	Davis-Unbroken B   2   2  0  0  11: 0   6

    Semifinále:
     1. Davis-Unbroken B   2   2  0  0  13: 7   6

    Finále:
     ?

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Arsenal Praha             22  18   1   3  164: 91  55

PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CFC Jack Daniels Letňany  22  18   1   3  111: 53  55

PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sněhuláci Praha           20  19   1   0  178: 38  58

PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Matadores Praha        20  16   2   2  112: 46  50

PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Real Triky Praha          20  15   1   4  120: 77  46

PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC RAF                    20  16   1   3  110: 63  49

PRAHA - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BobyBrno Hrdlořezy Praha  24  19   1   4  140: 65  58

PRAHA - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nářez Praha               24  22   1   1  142: 39  67


PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová B        16  14   1   1  155: 48  43

SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. La Koruna Sokolov         16  12   2   2  133: 63  38

SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC WC Horní Slavkov       24  19   1   4  155: 99  58


ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Dlouhomilov         14  10   0   4   54: 21  30

ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amor Vyškov C             24  22   2   0  241: 49  68

VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41


Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© PSMF