FUTSAL
2018/19

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Svarog Teplice            22  20   0   2  132: 51  60
  2. AC Sparta Praha           22  19   0   3  204: 48  57
  3. FK Era-Pack Chrudim       22  18   2   2  126: 27  56
  4. SK Slavia Praha           22  15   3   4  111: 59  48
  5. Interobal Plzeň           22  12   1   9  120: 62  37
  6. Olympik Mělník            22  10   2  10   92:129  32
  7. Démoni Česká Lípa         22   8   1  13   71:108  25
  8. Helas Brno                22   7   2  13   66: 87  23
  9. Bazooka Uherské Hradiště  22   6   2  14   77:102  20
 10. FTZS Liberec              22   6   1  15   78:151  19
 11. VŠB Ostrava               22   4   0  18   55:198  12
 12. Gardenline Litoměřice     22   0   0  22    0:110   0

 PLAY-OFF:
 Čtvrtfinále:
 Sparta Praha - Démoni Česká Lípa 8:2, 9:1, 9:3
 Era-Pack Chrudim - Olympik Mělník 10:1, 11:2, 11:1
 Slavia Praha - Interobal Plzeň 4:2, 7:5 (4:4) pp, 5:0
 Svarog Teplice - Helas Brno 6:4, 0:10, 4:3
 Semifinále:
 Sparta Praha - Era-pack Chrudim 3:0, 4:6 pp, 10:9 pp, 5:3
 Svarog Teplice - Slavia Praha 5:3, 9:4, 4:2
 Finále:
 Sparta Praha - Svarog Teplice 6:1, 4:0, 6:0

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nejzbach Vysoké Mýto      20  16   3   1  135: 55  51
  2. AC Gamaspol Jeseník       20  16   2   2  120: 61  50
  3. Morcan Žabinští Vlci Brno 20  12   2   6  103: 75  38
  4. Tango Hodonín             20  11   2   7  105: 82  35
  5. Baník Ostrava II.         20  10   2   8   94: 84  32
  6. Ocel Třinec               20   8   4   8  106: 91  28
  7. VŠSK UTB Zlín             20   6   3  11   95: 98  21
  8. Ferram Opava              20   6   2  12   84:103  20
  9. ASM Dolní Loučky          20   6   1  13   72:126  19
 10. Barracuda Jakubčovice     20   4   2  14   90:139  14
 11. USK Ostrava               20   3   1  16   70:160  10
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PCO Dynamo Č.Budějovice   22  19   2   1  170: 69  59
  2. FK Kladno                 22  18   2   2  129: 59  56
  3. GMM Jablonec n/N          22  13   5   4  130: 88  44
  4. Rapid Ústí n/L            22  13   2   7  128: 97  41
  5. Malibu Mladá Boleslav     22  11   1  10   89:100  34
  6. Jerigo 1994 Plzeň         22   9   5   8  109:102  32
  7. Boca Chotěboř             22   8   3  11   86:102  27
  8. Baník Chomutov            22   6   5  11   96:161  23
  9. Pampuch Liberec           22   6   2  14  105:119  20
 10. Wizards DDM Praha 10      22   6   1  15   92:117  19
 11. Olympik Mělník B          22   4   4  14  107:134  16
 12. Legie Příbram             22   3   0  19   87:180   9

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ FC Dalmach Turnov      14   9   4   1   96: 42  31
  2. FC Atletico Chomutov      14  10   1   3   79: 64  31
  3. FC Slatina 2006           14   7   3   4   88: 70  24
  4. FK Kobylisy Praha         14   5   3   6   63: 67  18
  5. HRASL Slaný               14   5   2   7   83: 73  17
  6. Gold Combix Ústí n/L      14   5   1   8   69: 83  16
  7. SKP Kolín                 14   3   5   6   89: 94  14
  8. FC Baník Chomutov B       14   1   3  10   59:133   6
  Play-off:
  1. Atletico CV         2  2 0 0  13: 8  6
  2. Dalmach Turnov      2  2 0 0  10: 5  6
  3. FC Slatina 2006     2  0 0 2   8:13  0
  4. Kobylisy Praha      2  0 0 2   5:10  0
  o 3.místo:Finále:
  FC Slatina - FK Kobylisy 12:4
  Finále:
  Dalmach Turnov - Atletico Chomutov 6:3
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27

  
  PLAY-OFF:

DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  nehrálo se ?
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amako Heřmanův Městec     20  13   4   3   89: 58  43
  2. DTJ Juventus Hlinsko      20  13   3   4   73: 51  42
  3. Forza Hlinsko             20  12   2   6   80: 51  38
  4. Flamengo Hradec Králové   20   9   4   7   65: 59  31
  5. Futsal Hradec Králové     20   9   4   7   60: 58  31
  6. SK Zvoneček Stojice       20  10   1   9   67: 72  31
  7. FK Peliny Choceň          20   9   3   8   75: 59  30
  8. BFK Orel Hradec Králové   20   6   3  11   52: 61  21
  9. Orel Kameničky            20   5   6   9   40: 55  21
 10. SK FOSP Řešetova Lhota    20   4   1  15   51: 91  13
 11. Benfica Hlinsko           20   3   3  14   40: 77  12
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kloboučky              20  14   1   5  133: 89  43
  2. Arsenal Brno              20  13   2   5  118: 91  41
  3. ASM Dolní Loučky B        20  12   0   8  114: 89  36
  4. Agrotec Hustopeče         20   9   3   8  144:122  30
  5. Brikety Pelety Vyškov     20   9   3   8   91:108  30
  6. Tango Hodonín B           20   9   3   8   93: 91  30
  7. Kalábek Brno              20   9   2   9  114:102  29
  8. Pro-STATIC Blansko        20   8   3   9  108:127  27
  9. Amor Vyškov               20   8   1  11   93:135  25
 10. FFT Vinohrady Brno        20   5   3  12   84:100  18
 11. Nasan Okruh NL Brno       20   3   1  16   64:102  10
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. KFV Roub Vítkovice        11   8   0   3   51: 33  24
  2. FU Kopřivnice             11   7   1   3   47: 43  22
  3. Beach Boys Odry           11   7   1   3   80: 54  22
  4. 1.FC Tornádo Nový Jičín   11   7   0   4   70: 65  21
  5. AC Gamaspol Jeseník B     11   6   1   4   48: 55  19
  6. FC Oskarol Orlová         11   5   2   4   57: 52  17
  7. Jokerit Kopřivnice        11   5   1   5   53: 39  16
  8. Amatér Komárovice         11   4   1   6   59: 70  13
  9. G.T. Trojanovice          11   3   3   5   47: 41  12
 10. Top Dogs Nový Jičín       11   3   1   7   59: 73  10
 11. SK Krmelín                11   3   0   8   37: 68   9
 12. Růžové tlapičky Hukvaldy  11   2   1   8   48: 63   7
 Play-off:
        1. 1.FC Tornádo NJ   8   7 0 1   56: 37   21
        2. Jokerit Kopřiv.   8   4 0 4   29: 21   12
        3. Oskarol Orlová    5   3 0 2   39: 29    9
        4. KFV Roub Vítk.    5   3 0 2   19: 17    9
        5. FU Kopřivnice     3   1 0 2    4: 12    3
        6. Amatér Komárovice 2   0 0 2    8: 14    0
        7. FC Kloboučky      1   0 0 1    2:  8    0
        8. Gamas. Jeseník B  2   0 0 2    6: 15    0
        9. Beach Boys Odry   2   0 0 2    8: 18    0
 Play-out:
        1. Top Dogs N.Jičín  2   2 0 0   17: 12    6
        2. G.T. Trojanovice  2   1 0 1   15: 17    3
        3. RT Hukvaldy       2   1 0 1   12: 13    3
        4. SK Krmelín        2   0 0 2   10: 12    0

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  JIH
  1. PCO Rudolfov              16  15   1   0  166: 32  46


  SEVER
  1. Blue Dolphins Písek       22  17   2   3  110: 39  53

KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Helas Brno B              20  14   2   4  127: 69  44
  2. Inexis Vyškov             20  13   0   7  108:100  39
  3. Technika Brno             20  11   3   6  102: 81  36
  4. Panama Brno               20  10   4   6   57: 56  34
  5. Saňaři Sokolnice          20  10   2   8  115:103  32
  6. Hombres Brno              20  10   1   9   93: 79  31
  7. Gladiators Brno           20   8   2  10   70: 73  26
  8. Tomson STŽ Brno           20   7   2  11   57: 72  23
  9. Repromeda Jehnice         20   7   1  12   78:105  22
 10. Sokol Troubsko            20   6   2  12   99:119  20
 11. Remos Oslavany            20   4   1  15   91:140  13
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Termiti Loket             21  16   2   3  108: 65  50
  2. Fut Fet Karlovy Vary      21  14   3   4  145: 84  45
  3. HERD Hradiště             21  13   2   6  132: 94  41
  4. ASK Rád                   21   9   2  10  108:112  29
  5. Slavia Karlovy Vary       21   9   0  12   98:123  23
  6. SK Sausfork Otovice       21   7   1  13  111:133  18
  7. Karlovarští Draci K.Vary  21   5   2  14   80:132  17
  8. 1.FK Josefov              21   4   2  15   96:135  14
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Hr.Králové B     14  11   1   2   70: 37  34
  2. FC Legia Hr.Králové       14  11   0   3   70: 33  33
  3. F.C. Santus Dobruška      14   9   1   4   95: 53  28
  4. FC Hespro Hr.Králové      14   9   0   5   78: 56  27
  5. Reds Hr.Králové           14   4   0  10   33: 84  12
  6. Orel Hr.Králové B         14   4   0  10   43: 67  12
  7. FC Blešno                 14   3   1  10   42: 66  10
  8. Štroncek Cerekvice n/B    14   3   1  10   50: 85  10
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gunners Řepov             21  16   2   3   93: 36  50
  2. FT Jokers Česká Lípa      21  14   4   3   77: 48  46
  3. Liberecké Gazely Liberec  21  13   1   7   85: 50  40
  4. REAS Česká Lípa           21  11   2   8   63: 65  35
  5. FK Yankees Nový Bor A     21   7   1  13   43: 66  22
  6. SF Kučera Kamenický Šenov 21   6   2  13   62: 86  20
  7. Hýrou Fektory A           21   5   3  13   55: 94  18
  8. FC Démoni Česká Lípa B    21   4   1  16   59: 92  13
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Medvědi Malé Hoštice      16  14   0   2  118: 61  42
  2. KFV Roub Vítkovice B      16  11   1   4   86: 44  34
  3. LW Malibu Ostrava         16   9   1   6   68: 66  28
  4. Shooters Bolatice         16   9   1   6   77: 67  28
  5. FC Smíšené 2003 Fulnek    16   9   0   7   63: 47  27
  6. ComProMiS Ostrava         16   8   2   6   86: 60  26
  7. Beach Boys Odry B         16   6   1   9   51: 63  19
  8. FC Globtec Ostrava        16   1   1  14   43:110   4
  9. FC Mroki Ostrava          16   1   1  14   39:113   4
 nadstavba 1:
        1. Medvědi Malé Hoštice
        2. KFV Roub Vítkovice B
        3. FC Smíšené 2003 Fulnek
        4. LW Malibu Ostrava
        5. Shooters Bolatice
 nadstavba 2:
        1. ComProMiS Ostrava
        2. Beach Boys Odry B
        3. FC Mroki Ostrava
        4. FC Globtec Ostrava
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brodway Zábřeh            26  23   0   3  157: 49  69
  2. Popeláci Šumperk          26  17   4   5   99: 58  55
  3. Fit Úsovsko               26  15   4   7  125: 84  49
  4. 1.FC Chromeč              26  14   5   7   90: 54  47
  5. Slavoj Šumperk            26  14   2  10  120: 88  44
  6. Vichr Temenice            26  12   5   9  107: 92  41
  7. Semtex Šumperk            26  12   3  11  116:113  39
  8. MK Sokol Dlouhomilov      26  11   3  12   72: 83  36
  9. Kanárci Kopřivná          26  10   3  13   77: 80  33
 10. 1.FC Bukovice             26   9   2  15   58:126  29
 11. Kamion Rapotín            26   8   2  16   62: 93  26
 12. Krocani Postřelmov        26   6   3  17   68:134  21
 13. 1.FC Olšany               26   5   4  17   69:108  19
 14. Powermen Mohelnice        26   5   2  19   61:119  17
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Zanzibar Lanškroun        20  14   2   4  109: 58  44
  2. S.U.D. Světlá n/Sázavou   20  12   2   6   99: 60  38
  3. AC Hlinsko                20  12   1   7   87: 54  37
  4. Hattrick Svratka          20  11   1   8   55: 71  34
  5. SK Sokol Prosetín         20  10   4   6   93: 90  34
  6. FK Becherovka Přívrat     20  10   1   9   76: 73  31
  7. FK Boca Chotěboř B        20   9   3   8   75: 59  30
  8. FK Nebelvír Chrudim       20   8   1  11   62: 86  25
  9. FC RIO Žamberk            20   7   2  11   65: 76  23
 10. OK Interier Pardubice     20   6   0  14   72:103  18
 11. Pašáci Jeníšovice         20   1   3  16   44:107   6
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kozí Doly Hříchovice   12  12   0   0  112: 43  36

KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Slavia Praha B         22  17   3   2  121: 53  54
  2. FT PedF Praha A           22  17   2   3  121: 66  53
  3. Chemcomex Praha           22  16   3   3  108: 42  51
  4. Kmochův odkaz             22  12   1   9   88: 77  37
  5. Přírodní vědy             22  10   1  11   88: 83  31
  6. FK Kobylisy B             22   9   4   9   67: 72  31
  7. B.B.V. A                  22   9   2  11   92:100  29
  8. Holota líná               22   9   1  12  104:105  28
  9. CFC Jack Daniels Letňany  22   7   6   9   55: 61  27
 10. FC WarriorS               22   7   4  11   98:105  25
 11. Gusanos Rojos             22   2   2  18   48:125   8
 12. Arsenal Praha             22   2   1  19   72:173   7
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK VIVA Příbram           18  16   0   2  146: 92  48
  2. Futsal Club Brandýsek     18  13   0   5  153:107  39
  3. PK Třebusice              18  12   1   5  160: 90  37
  4. R.S.C. Čechie Slaný       18  12   0   6  131:118  36
  5. FC Mazáci Přelouč         18   7   1  10  111:107  22
  6. FC Brazil Kladno          18   6   1  11   96:112  19
  7. TJTZ Atlantic Rakovník    18   6   1  11   95:151  19
  8. Sokol Dobřichovice        18   5   1  12  133:154  16
  9. AFC Kralupy n/V           18   4   3  11   74:122  15
 10. MCE Slaný                 18   4   2  12   99:145  14
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Boca Juniors Ústí n/L     20  16   1   3  124: 56  49
  2. FC Betis Kadaň            20  11   1   8   94: 82  34
  3. FC Svarog Teplice B       20   9   1  10   82:100  28
  4. FC Atletico Chomutov B    20   8   1  11   75: 79  25
  5. FC Rapid Ústí n/L B       20   7   0  13   89:118  21
  6. FC Killers Lovosice       20   6   2  12   73:102  20
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orchestrion Višňová       14  11   2   1   73: 39  35
  2. Young Boys Třebíč         14   9   2   3   85: 57  29
  3. Phiasco Třebíč            14   9   0   5   69: 46  27
  4. Pramen Havlíčkův Brod B   14   7   3   4   58: 53  24
  5. Devils Třebíč             14   6   0   8   71: 57  18
  6. Futsal Mor. Budějovice    14   5   1   8   57: 82  16
  7. FC Arsenal Brtnice        14   4   2   8   57: 72  14
  8. Raptoři Stařeč            14   0   0  14   46:110   0
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          18  14   1   3  116: 38  43

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov          20  14   5   1   77: 35  47
  2. FC Tisem                  20  15   0   5  109: 68  45
  3. OTS Benešov               20  14   2   4  150: 66  44
  4. TJ Bystřice               20  14   1   5  109: 68  43
  5. United Okrouhlice         20  11   0   9   82: 84  33
  6. Rumová smršť Vlašim       20  10   2   8  101: 84  32
  7. SF Sídliště Benešov       20   4   6  10   60: 99  18
  8. Eltsen Benešov            20   4   3  13   59:123  15
  9. D. Parťáci Mrač           20   4   3  13   69:125  15
 10. FC Arsenal Benešov        20   4   2  14   83:101  14
 11. Ďáblové Jablonná          20   2   4  14   61:107  10
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Lalula Úročnice           18  13   1   4  112: 49  40
  2. FK Bojovníci Václavice    18  10   5   3   93: 55  35
  3. Kopeček Chotýšany         18  11   2   5  102: 78  35
  4. FC Žejdlík Benešov        18   9   5   4  102: 70  32
  5. Tenisáci Benešov B        18   9   4   5   65: 49  31
  6. TJ Bystřice B             18   9   2   7  103: 76  29
  7. Gogo Benešov              18   7   2   9   80: 78  23
  8. Deratizace Benešov        18   6   2  10   62:100  20
  9. PC Bruins Benešov         18   3   1  14   57:104  10
 10. Jokers Benešov            18   1   0  17   39:156   3
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov C        24  17   2   5  105: 37  53
  2. TJ Bystřice C             24  15   4   5  112: 54  49
  3. FK Vršky Benešov          24  15   3   6   82: 48  48
  4. Kopeček Chotýšany B       24   9   3  12   91: 93  30
  5. Racek                     24   7   2  15   44: 92  23
  6. AFC Dlouhé Pole           24   6   2  16   47: 91  20
  7. FC Pásovci Bystřice       24   6   2  16   44:110  20

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Napoleon Prace            22  21   1   0  148: 47  64
  2. Pivovar Hauskrecht Brno   22  16   1   5  142: 80  49
  3. West Žab Utd. Brno        22  14   0   8  103: 66  42
  4. Wodowa Brno               22  12   2   8   95: 70  38
  5. SK Líšeň                  22  11   2   9   74: 69  35
  6. Eliška Brno               22   9   2  11   92: 92  29
  7. 1.FC U Boba Líšeň         22   9   1  12   97: 99  28
  8. Atlantis Brno             22   8   3  11   73: 97  27
  9. Stones of Madeira Brno    22   8   1  13   47: 76  25
 10. R.I.P. Brno               22   6   1  15   77: 96  19
 11. Chlupovi pozůstalí Brno   22   6   1  15   55:118  19
 12. SK Moravany               22   4   1  17   42:135  13
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Partizan Brno             28  23   2   3  123: 58  71
  2. Panama boys Brno B        28  19   3   6  117: 66  60
  3. Bianco Brno               28  17   4   7  114: 59  55
  4. Sokolnice B               28  17   3   8  104: 72  54
  5. Hombres Brno B            28  17   1  10  116: 86  52
  6. Parmagianni Brno          28  16   2  10  114: 88  50
  7. FFT Vinohrady Brno B      28  15   4   9   91: 74  49
  8. TJ Sokol Jehnice B        28  14   3  11   85: 66  45
  9. Soccer Brno               28  11   3  14   95:101  36
 10. Benfika Újezd u Brna      28   9   7  12   76: 88  34
 11. Blue Flames Brno          28  10   2  16  101:112  32
 12. Rangers Brno              28   9   2  17  100:121  29
 13. Tropa Brno                28   6   4  18   74:131  22
 14. Luxury Brno               28   6   2  20   75:123  20
 15. Olymp Brno                28   0   0  28    0:140   0
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gloria Brno               28  23   3   2  140: 52  72
  2. Morcan Žab.Vlci Brno B    28  21   4   3  180: 71  67
  3. Nasan Okruh NL B          28  19   1   8  112: 75  58
  4. Schalke Brno              28  18   0  10  134: 82  54
  5. Barum Brno                28  14   3  11   94: 76  45
  6. Onyx Brno                 28  13   4  11   99:102  43
  7. Gepard Brno               28  13   3  12   89: 91  42
  8. Madrid Brno               28  12   4  12   95: 82  40
  9. Celtic Líšeň              28  11   5  12  111:123  38
 10. Across.cz Brno            28  10   6  12   81:102  36
 11. Debakl Brno               28  11   3  14   71: 92  36
 12. Kampa Brno                28   7   4  17   65:108  25
 13. Inter Brno                28   7   1  20   54:128  22
 14. Tropicana Brno            28   4   3  21   73:129  15
 15. Rychlé pípy Brno          28   4   2  22   68:153  14
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dynamo Brno               30  23   1   6  159: 65  70
  2. AB Střelice               30  21   5   4  136: 67  68
  3. Jopparamu Brno            30  21   3   6  122: 57  66
  4. Pískovna Brno             30  20   5   5  162: 85  65
  5. Edesseg Brno              30  17   5   8   99: 53  56
  6. Tomson STŽ Brno B         30  16   5   9  101: 72  53
  7. Lamy Brno                 30  17   2  11  104: 78  53
  8. Jiříkovice                30  14   6  10  112:110  48
  9. Technika Brno B           30  13   5  12   98:105  44
 10. AVM Metal Brno            30  11   2  17   90:120  35
 11. Sokol Syrovice            30   9   7  14   83: 97  34
 12. Madrid Brno B             30   8   3  19   70:113  27
 13. Kobas Brothers Brno       30   7   3  20   78:119  24
 14. Ethanol Brno              30   4   4  22   63:129  16
 15. Apollo Brno               30   5   1  24   63:165  16
 16. S.B.Weiss                 30   4   3  23   52:157  15
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Deportivo Brno            30  20   4   6  117: 73  64
  2. Frutti Mare Brno          30  20   3   7  124: 65  63
  3. Antabus Brno              30  20   3   7  140: 76  63
  4. Bolest Brno               30  18   2  10   90: 60  56
  5. ASM Dolní Loučky D        30  16   7   7  104: 83  55
  6. Wodowa Brno B             30  16   3  11  119: 80  51
  7. West Žab Utd. Brno B      30  13   3  14   99:120  42
  8. M2 Shoes Brno             30  11   8  11   88: 97  41
  9. Orel Řečkovice            30  12   3  15   91:109  39
 10. Bystrc                    30  11   5  14   89: 91  38
 11. Agora Brno                30  11   2  17   92:134  35
 12. Starobrno Chudčice        30   8  10  12   87: 96  34
 13. Raz Náraz Brno            30  10   3  17   84: 92  33
 14. R.I.P. Brno B             30   9   3  18   84:116  30
 15. XXX Brno                  30   6   6  18   75:109  24
 16. ProBrno Brno              30   4   5  21   61:143  17
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stones of Madeira Brno B  30  23   4   3  130: 57  73
  2. Svážná                    30  22   0   8  164:103  66
  3. Bianco Brno B             30  21   3   6  156: 92  66
  4. Attack Brno               30  21   3   6  138: 68  66
  5. Jezdci Brno               30  18   3   9  116: 82  57
  6. Gooners Brno              30  16   5   9  120: 81  53
  7. Nasan Okruh NL C          30  16   3  11   99: 94  51
  8. Eliška Brno B             30  14   2  14  107: 90  44
  9. Excalibur Brno            30  13   5  12   85: 89  44
 10. Citizens Brno             30  10   3  17   86:109  33
 11. Atlantis Brno B           30  10   3  17   87:129  33
 12. Restart Brno              30   9   4  17  104:135  31
 13. Poclain Brno              30   9   2  19   94:127  29
 14. Carpe Diem Brno           30   8   3  19   67: 94  27
 15. Pablo Escobar Brno        30   5   1  24   74:148  16
 16. AC Brno                   30   3   0  27   70:199   9 
BRNO - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Litrpůl Šlapanice         22  17   2   3  116: 38  53
  2. Pitkin Brno               22  13   4   5   73: 41  43
  3. Jopparamu Brno B          22  13   1   8   74: 48  40
  4. Lamy Brno B               22  12   2   8   75: 59  38
  5. Deportivo Brno B          22  10   1  11   94: 86  31
  6. Carpe Diem Brno B         22   9   4   9   82: 90  31
  7. Sokol Holásky             22   9   2  11   65: 73  29
  8. Fauna Brno                22   7   5  10   65: 86  26
  9. Bosonohy                  22   8   1  13   67: 93  25
 10. Popůvky                   22   7   3  12   47: 68  24
 11. Blajkec Modřice           22   7   2  13   52: 93  23
 12. Franklin Brno             22   5   3  14   62: 97  18
BRNO - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Moracn Žab.Vlci Brno C    22  22   0   0  152: 36  66
  2. Vema Kickers Brno         22  14   1   7   79: 56  43
  3. Hlt club Brno             22  14   0   8  100: 78  42
  4. Wodowa Brno C             22  12   2   8   78: 57  38
  5. All in Brno               22  11   4   7   59: 52  37
  6. kAPPLE Brno               22  10   2  10   69: 66  32
  7. Kocovina Brno             22  10   1  11   55: 62  31
  8. Jobsko                    22   9   3  10   48: 56  30
  9. 1.FC U Boba Líšeň B       22   9   2  11   56: 76  29
 10. Parodia Brno              22   6   1  15   42: 86  19
 11. Hády                      22   5   2  15   60: 96  17
 12. Minions Brno              22   1   0  21   15: 92   3
BRNO - 3C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Old Blackburn Brno        22  17   1   4  128: 44  52
  2. Gladiators Brno C         22  16   2   4   86: 44  50
  3. Orel Řečkovice B          22  15   2   5  100: 50  47
  4. ASK Brno                  22  14   2   6  106: 52  44
  5. Bafanc. "11" Brno         22  12   2   8   82: 74  38
  6. Besídka Brno              22  11   4   7   60: 71  37
  7. Juventus Brno             22   9   2  11   70: 77  29
  8. Raz Náraz Brno B          22   8   1  13   64: 65  25
  9. Mejdan Brno               22   4   5  13   57:108  17
 10. O5 MY Brno                22   5   1  16   49: 83  16
 11. Kampa Brno B              22   4   3  15   38:113  15
 12. Flamengo Brno             22   4   1  17   61:120  13

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Veselka                12   9   3   0   75: 29  30

BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Č. Lípa B   18  14   1   3  119: 47  43
  2. FK Yankees Nový Bor B     18  13   2   3   84: 35  41
  3. SF EMU Doksy Č. Lípa      18  11   0   7  105: 79  33
  4. FC Démoni Č. Lípa C       18  10   0   8   99: 93  30
  5. Grande Bradke Č. Lípa     18   9   2   7   79: 69  29
  6. Gunners Č. Lípa           18   9   1   8   68: 59  28
  7. Partyzáni Č. Lípa         18   8   0  10   80: 72  24
  8. FC Bikers Nový Bor        18   7   1  10   62: 61  22
  9. For Kowis Č. Lípa         18   3   1  14   58:161  10
 10. Fehrer - Svahy Č. Lípa    18   2   0  16   47:125   6
ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59


ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC 30 Č.Budějovice B      16  15   0   1  122: 52  45

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Lions Velešín B        14  14   0   0  148: 50  42


ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54

DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Callibrum Frýdek-Místek   16  14   1   1  117: 45  43
  2. Loko Gangsters Kopřivnice 16  12   0   4  111: 53  36
  3. FU Kopřivnice B           16  10   1   5   64: 55  31
  4. Lavina Kopřivnice         16   9   3   4   76: 53  30
  5. TJ Sviadnov               16   8   1   7   62: 61  25
  6. Jokerit Kopřivnice B      16   7   1   8   52: 58  22
  7. Javor Bordovice           16   4   0  12   42: 93  12
  8. Růž. Tlapičky Hukvaldy B  16   3   2  11   44: 78  11
  9. 1.FT Libhošť              16   0   1  15   49:121   1
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dragons Nový Jičín        16  12   0   4   73: 44  36
  2. Ozon Kunín                16  10   4   2   56: 32  34
  3. Orel Štramberk            16   9   2   5   70: 51  29
  4. Wespen Nový Jičín         16   7   5   4   58: 49  26
  5. Rapid Frýdek-Místek       16   6   4   6   60: 63  22
  6. SKP Frýdek-Místek         16   5   3   8   56: 68  18
  7. RIFC Drivers Nový Jičín   16   4   3   9   42: 55  15
  8. Borcibalona Kopřivnice    16   4   3   9   46: 63  15
  9. Delta Frýdlant p/O        16   1   4  11   45: 81   7
FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Smíšené 2003 Fulnek B  14  10   2   2   71: 39  32
  2. New Jersey Nový Jičín     14   8   2   4   65: 52  26
  3. El Amigos Kopřivnice      14   6   2   6   55: 61  20
  4. Loko Gangsters B Kopřiv.  14   6   1   7   54: 66  19
  5. Gunners Kopřivnice        14   5   3   6   56: 59  18
  6. Lesní Zvěř Frenštát p/R   14   6   0   8   53: 59  18
  7. AS Bizon Studénka         14   5   3   6   49: 50  18
  8. Beach Boys Odry C         14   2   3   9   44: 61   9
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN (2.třída)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Borcibalona Kopřivnice    16  12   0   4   70: 29  36


HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        18  13   1   4  125: 67  40
  2. Kleopatra Chrudim         18  12   1   5   72: 50  37
  3. FK Juniors Kočí           18  11   2   5   61: 46  35
  4. Aladin Chrudim            18  10   2   6   71: 43  32
  5. ACS Chrudim               18   9   1   8   64: 56  28
  6. FK Rabštejnská Lhota      18   9   0   9   55: 69  27
  7. Předhradí Rychmburk       18   6   4   8   40: 70  22
  8. Viničky Krucemburk        18   4   2  12   44: 73  14
  9. FK Nebelvír Chrudim B     18   4   2  12   48: 77  14
 10. Instal Zeman Chroustovice 18   2   5  11   38: 67  11
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Oflenda Hlinsko           16  14   0   2   64: 35  42
  2. Matuláci Včelákov         16  13   2   1   69: 20  41
  3. Bison Steak Hlinsko       16  12   3   1   82: 30  39
  4. Slánky Hlinsko            16   6   4   6   60: 54  22
  5. Jamaica Slaves Hlinsko    16   5   4   7   42: 63  19
  6. Orel Kameničky            16   5   1  10   34: 53  16
  7. Orchestr Vítanov          16   4   1  11   33: 55  13
  8. Hattrick Svratka          16   3   2  11   40: 64  11
  9. Perun Hluboká             16   1   1  14   38: 88   4  
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Dynamo Rosice          16  10   2   4   75: 48  32
  2. FC Nasavrky               16  10   1   5   58: 44  31
  3. FC Stera Pardubice        16  10   1   5   72: 65  31
  4. United Chrudim            16   9   3   4   62: 53  30
  5. FK Real Trpišov           16   9   0   7   68: 46  27
  6. Futsal Club Křižanovice   16   5   4   7   47: 50  19
  7. FK Mikulovice             16   5   1  10   47: 68  16
  8. FC Pumpa Miřetice         16   5   1  10   40: 59  16
  9. FC Kleopatra Chrudim B    16   2   1  13   49: 85   7
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. DTJ Juventus Hlinsko B    14  11   2   1   80: 36  35
  2. Sokol Studnice            14   9   1   4   75: 39  28
  3. Benfica Hlinsko           14   8   2   4   48: 37  26
  4. Sokol Holetín             14   7   1   6   65: 51  22
  5. Norwich Hlinsko           14   7   0   7   61: 50  21
  6. Orel Hlinsko              14   6   2   6   47: 49  20
  7. FC Škoda Střílet Svratka  14   3   0  11   31: 89   9
  8. Vortap Hlinsko            14   1   0  13   16: 72   3  

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dvorana Karlovy Vary      14  13   1   0  151: 43  40
  2. Fut Fet Karlovy Vary B    14  10   1   3  149: 80  31
  3. Futsal Hroznětín          14   9   1   4  122: 78  28
  4. 1.FC Atletico Sokolov     14   7   1   6   98: 86  22
  5. TJ RH Karlovy Vary        14   6   2   6   98: 99  20
  6. ACA Ostrov                14   4   1   9   69:103  13
  7. AC Žízeň Karlovy Vary     14   3   1  10   67:119  10
  8. Slavoj Bečov n/Teplou     14   0   0  14   41:187   0

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. MCE Slaný B               22  17   1   4  118: 54  52
  2. FC Foboz Slaný            22  13   2   7   79: 64  41
  3. FK Union Slaný            22  12   4   6   84: 51  40
  4. RSC Čechie Slaný B        22  12   2   8   83: 82  38
  5. SK Omask Kovo Kladno      22  11   3   8   89: 76  36
  6. PK Třebusice B            22   9   5   8   69: 57  32
  7. 1.FK Kročehlavy           22   9   4   9   63: 70  31
  8. 1.DFK Slaný               22   8   5   9   78: 78  29
  9. AFK Rozdělov              22   8   3  11   68: 85  27
 10. FC Brandýsek B            22   7   3  12   71: 92  24
 11. 1.FC Slavoj Kladno        22   4   6  12   57: 92  18
 12. 1.FC Horní Bezděkov       22   3   0  19   63:121   9
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Stochov                22  17   1   4  120: 47  52
  2. FC Tatran Zlonice         22  15   2   5  101: 58  47
  3. SK Jarpice                22  13   1   8   87: 67  40
  4. FC Brazil Kladno B        22  13   1   8  118: 89  40
  5. FC Arvato Stochov         22  11   2   9   68: 49  35
  6. Sokol Řevničov            22  10   2  10   65: 74  32
  7. KLC Klobuky               22   9   3  10   75: 68  30
  8. Jiko Kralupy n/V          22   9   1  12   65: 98  28
  9. FT Nové Strašecí          22   9   1  12   59: 82  28
 10. FC Stochov                22   8   2  12   62: 68  26
 11. TJ Slabce                 22   6   0  16   66:114  18
 12. RSC Čechie Slaný C        22   4   0  18   50:122  12
KLADNO - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ceresit Hvězda Kladno     20  15   2   3   83: 37  47
  2. Sokol Dobřichovice B      20  14   2   4   63: 41  44
  3. FC Slatina B              20  11   4   5   82: 46  37
  4. FC Velká Buková           20  10   3   7   70: 57  33
  5. FK Borussia Hrdlív        20  10   1   9   47: 52  31
  6. FK Kačice                 20   8   5   7   76: 60  29
  7. FC Hornets Buštěhrad      20   7   5   8   51: 45  26
  8. SK Stehelčeves            20   8   2  10   62: 74  26
  9. Jafra FK Slaný            20   7   2  11   56: 67  23
 10. FK Union Slaný B          20   6   0  14   37: 45  18
 11. Blevice ´73               20   1   0  19   15:118   3

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pampuch Liberec B         11  10   0   1   88: 36  30
  2. TTNF Liberec              11   7   1   3   78: 51  22
  3. GMM Jablonec n/N B        11   6   0   5   68: 75  18
  4. Prašivky-Nord servis LBC  11   3   0   8   41: 73   9
  5. Legends team Liberec      12   1   1  10   46: 86   4

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CF Radobýl Litoměřice     12  12   0   0   65: 23  36
  2. Baxi Třebenice            12   8   0   4   49: 32  24
  3. FC Killers Lovosice B     12   7   0   5   44: 34  21
  4. Futsal Černiv             12   5   0   7   37: 43  15
  5. NCH Lovosice              12   4   0   8   39: 53  12
  6. ACZ Lovosice              12   4   0   8   35: 58  12
  7. TJ FC Dubany              12   2   0  10   23: 49   6

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Malibu Mladá Boleslav B   15  15   0   0  137: 68  45
  2. FK Mladá Boleslav         15  11   0   4  118: 68  33
  3. Bang Mladá Boleslav       15  10   1   4  101: 78  31
  4. Malibu Mladá Boleslav U21 15   9   2   4  110: 63  29
  5. Mnichovo Hradiště         15   9   1   5  113: 71  28
  6. Torpédo Malta Doubrava    15   9   0   6  122: 75  27
  7. Inferno Mladá Boleslav    15   8   0   7   74: 68  24
  8. Black Cocks Ml. Boleslav  15   8   0   7  107: 91  24
  9. SC Cobra Mladá Boleslav   15   7   2   6   62: 79  23
 10. Nakaši Mladá Boleslav     15   6   3   6   96: 78  21
 11. SK Bakov n/J              15   6   0   9   92:109  18
 12. Hattrick Mladá Boleslav   15   5   0  10   60: 91  15
 13. Joga Mladá Boleslav       15   4   1  10   83:119  13
 14. Betonáři Březina          15   4   0  11   63: 99  12
 15. All Stars Mladá Boleslav  15   3   0  12  103:152   9
 16. Hearts of Bělá p/B        15   1   0  14   53:185   3

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Baník Meziboří         20  13   2   5  128:105  41
  2. Rapid Bečov               20  11   2   7  186:148  35
  3. Automat Litvínov          20  10   2   8  140:123  32
  4. FC Kopisty                20   8   3   9  140:134  27
  5. SFK Meziboří              20   7   1  12  115:156  22
  6. FC Betis Kadaň B          20   6   0  14   99:142  18

NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šneci Hronov              20  15   0   5   89: 46  45

NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC NH Ostrava             30  23   4   3  125: 40  73
  2. Inter Ostrava             30  21   4   5  106: 39  67
  3. Zvěřaci Ostrava           30  18   9   3   87: 51  63
  4. FC Edison Ostrava         30  19   4   7  144: 65  61
  5. Toro Fifejdy Ostrava      30  18   3   9  111: 79  57
  6. FC Sampdoria Ostrava      30  18   2  10  112: 60  50
  7. Static comProMiS OV B     30  14   8   8   91: 65  50
  8. AC Derby/Man Ostrava      30  14   4  12   68: 66  46
  9. Sokol Poruba              30  13   3  14   70: 62  42
 10. KFV Roub Vítkovice C      30  12   3  15   76: 89  39
 11. Fortuna/Leopards Ostrava  30  12   1  17   82:108  37
 12. KFV Roub Dorost/U-21      30   8   8  14   57: 83  32
 13. Jiné Kafe Ostrava         30   9   4  17   76:127  31
 14. FC Bukanýři Ostrava       30   6   4  20   70:121  22
 15. AC Čepo Pustkovec         30   2   5  23   46:116  11
 16. DTJ Vřesina               30   0   0  30    0:150   0
OSTRAVA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK New Design Ostrava     15  11   2   2   58: 34  35
  2. Gallaher Ostrava          15  10   2   3   60: 31  32
  3. FC Brušperk               15   7   3   5   74: 49  24
  4. FC Dravci Dolní Benešov   15   5   2   8   41: 53  17
  5. Hattrick                  15   4   1  10   47: 77  13
  6. Olimpia Velké Hoštice     15   2   2  11   30: 66   8
OSTRAVA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Martinov         15   9   2   4   42: 31  29
  2. Tig Tech Team             15   8   4   3   58: 42  28
  3. FC Inkognito              15   7   2   6   48: 40  23
  4. Shooters Bolatice B       15   6   0   9   36: 45  18
  5. Invictus                  15   6   0   9   42: 54  18
  6. Zwěř Ostrava              15   4   2   9   31: 45  14
OSTRAVA - 1C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Zbyslavice             14  10   0   4   43: 32  30
  2. FC Nedohoda Ostrava       14   8   2   4   55: 35  26
  3. Orel Stebořice            14   7   2   5   50: 44  23
  4. FC Oskarol Ostrava B      14   7   0   7   54: 42  21
  5. Toro Fifejdy Ostrava B    14   6   3   5   48: 33  21
  6. FC Šalamoun               14   6   2   6   35: 37  20
  7. FC Michálkovice           14   4   2   8   40: 65  14
  8. FC Haas                   14   1   1  12   14: 61   4

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Handball Písek         12   9   3   0   49: 18  30


PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FT PedF Praha B           22  16   2   4  144: 95  50
  2. VS Božolé                 22  15   1   6  111:113  46
  3. FC Oranjes Praha          22  12   4   6  119:110  40
  4. Wizards DDM Praha 10 B    22  12   1   9  114: 86  37
  5. Comes Košíře A            22  12   0  10  139:132  36
  6. FC Marťans                22  11   2   9  108: 87  35
  7. Sněhuláci                 22  10   3   9  117: 99  33
  8. 1.FC Jemné a Solené       22  10   1  11  111:101  31
  9. Reservoir Dogs            22   9   3  10  103:105  30
 10. FC BobyBrno Hrdlořezy     22   7   2  13  100:118  23
 11. Real Triky                22   3   3  16  100:156  12
 12. FC Matadores              22   3   2  17   95:159  11
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kodymka Bumble bees       22  17   3   2  143: 76  54
  2. B.B.V. B                  22  15   4   3  128: 76  49
  3. Čechie SK                 22  15   2   5  145: 83  47
  4. FC PE3NY                  22  13   3   6  117: 71  42
  5. 1.FC Za zenitem 00        22  13   1   8  123:113  40
  6. Companéros                22  11   1  10  110: 94  34
  7. Frankie                   22  10   1  11   90: 89  31
  8. Tlející dřevo             22   8   1  13   79:114  25
  9. Salvator A                22   7   1  14   99:142  22
 10. Akta-Rez                  22   6   0  16   88:142  18
 11. Jokers                    22   5   1  16   73:105  16
 12. Nářez                     22   3   0  19   62:152   9
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ JM Chodov              22  17   2   3  119: 57  53
  2. FC Real 8 B               22  17   0   5  119: 63  51
  3. Tefal-Rowenta             22  14   2   6  109: 86  44
  4. Šílení ševci              22  13   2   7  132:112  41
  5. KYX Praha                 22  13   1   8   81: 60  40
  6. FK Jooky A                22  11   4   7   87: 75  37
  7. FC Roko                   22   9   1  12   73: 73  28
  8. FC Hlad                   22   9   2  11   80: 81  28
  9. Wolch Praha               22   8   2  12  103:107  26
 10. Forza Praga               22   4   3  15   79:115  15
 11. Kvirencovy děti           22   3   2  17   84:161  11
 12. Ajax Praha                22   3   1  18   58:134  10
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Konflikt               20  14   3   3  125: 70  45
  2. Vokovicer's               20  14   1   5  101: 60  43
  3. FC Rattamahatta A         20  13   2   5  100: 58  41
  4. Anbesorry                 20  12   3   5  101: 68  39
  5. AFC Temosa                20  10   2   8   74: 67  32
  6. FC Kulda team             20   9   2   9   86: 90  29
  7. Kubrt                     20   9   1  10  101: 89  28
  8. Férovka                   20   8   2  10   63: 89  26
  9. Stromovka boys            20   7   0  13   73: 97  21
 10. Kontrola Pohody           20   5   0  15   63:116  15
 11. RBC Praha                 20   1   0  19   57:140   3
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Real 8 A               20  18   1   1  131: 35  55
  2. FC Real team Praha A      20  15   1   4  112: 46  46
  3. Matrix                    20  14   2   4  126: 46  44
  4. Minotaurus Ládví          20  13   3   4  144: 95  42
  5. Salvator B                20   9   3   8   95: 96  30
  6. Masakr                    20   7   3  10   87: 91  24
  7. Loosy                     20   7   1  12   55: 68  22
  8. FC Rattamahatta B         20   6   1  13   67:121  19
  9. Montana                   20   5   2  13   50:114  17
 10. Jižní Bronx               20   3   2  15   54:146  11
 11. Kanálpucers ´69           20   2   3  15   57:120   9
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hosthunters               20  17   1   2  143: 66  52
  2. Sporting Bonbon           20  14   0   6  121: 75  42
  3. ČP Pankrác                20  12   2   6  113: 71  38
  4. Pípa Strašnice AL/AG      20  12   2   6  131:111  38
  5. Comes Košíře B            20  11   3   6  128:100  36
  6. Phoenix Praha             20   9   1  10   93:101  28
  7. FK Jooky B                20   8   2  10   86: 79  26
  8. CF Sabuka 002             20   7   1  12   91:134  21
  9. Rio Bravo                 20   5   1  14   58:123  16
 10. 1.PSKN                    20   4   1  15   79:121  13
 11. RSC Modřany               20   3   2  15   91:153  11
PRAHA - 2E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Real team Praha B      20  16   0   4  148: 47  48
  2. Holomajzna                20  15   1   4  105: 52  46
  3. Ičy-Skrečy                20  14   1   5   80: 47  43
  4. FC RAF                    20  14   0   6  119: 86  42
  5. FC Torzo Hostivař         20  11   1   8   93: 88  34
  6. FC Dynamo Černý Most      20   9   1  10   69: 75  28
  7. A.C. Dukla 1944           20   7   0  13   83:119  21
  8. Sídlišťan Praha           20   7   0  13   85:106  21
  9. FC Hodkovičky             20   6   0  14   40: 93  18
 10. England Revolution        20   6   0  14   62:116  18
 11. 1.FC Bob Hurikán          20   3   0  17   49:104   8

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Raptors Sokolov           21  14   3   4  142: 52  45
  2. 1.FK Josefov B            21  10   4   7   96: 92  34
  3. FK Havran Mírová          21  12   2   7  108: 76  34
  4. Termiti Loket B           21   9   3   9   89: 83  30
  5. ASK Rád B                 21   8   5   8   84: 91  29
  6. AC Lítov                  21   7   6   8   76: 96  27
  7. Dacani Královské Poříčí   21   6   4  11   76:128  14
  8. Celtic Citice             21   4   1  16   69:122   9
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Raptors Sokolov B         21  17   1   3  150: 76  52
  2. Termiti Loket C           21  12   3   6   97: 64  39
  3. La Koruna Sokolov         21  11   2   8   94: 94  35
  4. FC Rudolec                21  10   3   8  115: 90  33
  5. SKP Detektiv Sokolov      21   9   1  11   64: 76  28
  6. AC Lítov B                21   8   3  10   75:110  27
  7. FC Beverly Horní Slavkov  21   5   2  14   67:105  17
  8. FC Těšovice               21   4   1  16   46: 93  13
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Chodov                 20  14   1   5  133: 90  43
  2. Baník Krásno              20  13   2   5  140: 91  41
  3. 1.FC Svinec               20  10   1   9  104:117  31
  4. AC Shooters H. Slavkov    20   8   1  11  109:119  25
  5. FC WC Horní Slavkov       20   6   2  12   97:134  20
  6. FC Vřesová                20   5   1  14   77:109  16

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Dlouhomilov         14  10   0   4   54: 21  30

ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Draci Valašské Meziříčí   20  16   3   1  107: 34  51
  2. Krasno Valašské Meziříčí  20  16   1   3  107: 49  49
  3. SK Vichury Vsetín         20  13   1   6  103: 64  40
  4. Las Vigas Vigantice       20  10   0  10   66: 67  30
  5. Independe Trojanovice     20   7   4   9   67: 74  25
  6. Regmont Valašské Meziříčí 20   7   3  10   64: 80  24
  7. MFC Hutisko Solenec       20   6   5   9   77: 79  23
  8. DK Okna Valašské Meziříčí 20   7   1  12   46: 83  22
  9. Benfika Rožnov p/Rad.     20   6   3  11   70: 83  21
 10. Kouz. Medv. Paseky p/R    20   6   2  12   57: 84  20
 11. Torpex Rožnov p/R         20   4   1  15   38:105  13
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bar Bora Bora Vidče       16  13   2   1   82: 39  41
  2. FK Hodslavice             16  10   1   5   75: 54  31
  3. Amatér Komárovice B       16   8   1   7   62: 63  25
  4. JETHRO Zašová             16   8   1   7   58: 54  25
  5. Fru Fru Vsetín            16   8   1   7   84: 61  25
  6. Forza Zubří               16   8   1   7   78: 76  25
  7. Rossi tým Branky          16   6   1   9   70: 97  19
  8. Křen Frenštát p/R         16   3   1  12   53: 87  10
  9. HSK Huslenky              16   3	1  12   34: 65  10

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amor Vyškov B             12  12   0   0  135: 46  36
  2. Orli Bučovice A           12  10   1   1   94: 42  31
  3. Lazor Vyškov              12   9   0   3  102: 69  27
  4. Fifák Nouzka Vyškov       12   8   0   4   86: 55  24
  5. Sokol Bučovice            12   7   0   5   84: 63  21
  6. Vyškov City               12   6   1   5   55: 49  19
  7. JČ Marefy                 12   5   2   5   87: 79  17
  8. Orli Vyškov               12   5   2   5   68: 68  17
  9. FC Kloboučky B            12   5   1   6   68: 60  16
 10. Orli Bučovice B           12   4   1   7   63: 63  13
 11. FC Krásensko              12   1   1  10   53: 92   4
 12. Galaxy Rousínov           12   1   1  10   44:102   4
 13. LF Kozlany                12   0   0  12   38:189   0
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41


Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© PSMF