FUTSAL
2019/20

Partneři
našeho webu

FUTSAL
A VŠE KOLEM

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA


KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST

1. CELOSTÁTNÍ LIGA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Era-pack Chrudim          20  18   1   1  129: 23  55
  2. Interobal Plzeň           20  17   1   2  121: 47  52
  3. AC Sparta Praha           20  16   2   2  158: 53  50
  4. Svarog Teplice            20  14   1   5  107: 59  43
  5. SK Slavia Praha           20  13   0   7  109: 83  39
  6. Helas Brno                20   7   3  10   73: 87  24
  7. FTZS Liberec              20   5   3  12   63:117  18
  8. PCO Dynamo Č.Budějovice   20   5   2  13   69:123  17
  9. Démoni Česká Lípa         20   4   4  12   67:103  16
 10. Olympik Mělník            20   5   1  14   84:127  16
 11. Nejzbach Vysoké Mýto      20   4   0  16   56:104  12
 12. Tango Hodonín             20   2   2  16   52:162   8
soutěž ukončena po 20.kole
 PLAY-OFF:
nehrálo se

2. LIGA - východ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SKUP Olomouc              21  17   1   3  151: 92  52
  2. SK Amor Kloboučky Vyškov  21  14   2   5  111: 74  44
  3. Morcan Žabinští Vlci Brno 21  13   2   6  121: 85  41
  4. VŠSK UTB Zlín             21  13   1   7  108:102  40
  5. AC Jeseník                21  10   2   9   85: 80  32
  6. Tango Hodonín B           21   9   4   8  101:102  31
  7. Baník Ostrava II.         21   9   1  11  105:115  28
  8. VŠB-TU Ostrava            21   9   0  12  103:104  27
  9. Ocel Třinec               21   8   3  10   98: 97  27
 10. ASM Dolní Loučky          21   7   2  12  115:135  23
 11. Ferram Opava              21   3   3  15   68:119  12
 12. Barracuda Jakubčovice     21   2   3  16   75:136   9
soutěž ukončena po 21.kole
2. LIGA - západ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rapid Ústí n/L            19  17   1   1  130: 62  52
  2. FK Kladno                 19  15   1   3   76: 54  46
  3. GMM Jablonec n/N          20  12   1   7  120: 85  37
  4. Wizards DDM Praha         19   9   5   5   65: 60  32
  5. Jerigo 1994 Plzeň         19   9   2   8   87: 76  29
  6. Malibu Mladá Boleslav     19   7   3   9   69: 74  24
  7. Interobal Plzeň B         19   7   1  11   88:108  22
  8. Baník Chomutov            19   7   0  12  111:115  21
  9. Boca Chotěboř             19   6   2  11   67: 89  20
 10. Dalmach Turnov            19   6   1  12   79:100  19
 11. Pampuch Liberec           19   1   1  17   65:134   4
soutěž ukončena po 21.kole

DIVIZE - "A"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. BOCA Juniors Ústí n/L     16  12   2   2  131: 59  38
  2. FC Betis Kadaň            16  12   2   2  116: 77  38
  3. TJ Spartak Perštejn       16  11   1   4  157: 97  34
  4. SK Olympik Mělník B       16   9   1   6  131:102  28
  5. FC Slatina 2006           16   7   3   6  149:125  24
  6. SKP Kolín                 16   5   0  11   86:130  15
  7. FC Atletico Chomutov      16   5   0  11   87:130  15
  8. REAS Česká Lípa           16   4   1  11   90:153  13
  9. R.S.C. Čechie Slaný       16   2   0  14   70:144   6
DIVIZE - "B"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27
  PLAY-OFF:
DIVIZE - "C"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ELBH Týn n/V              10   9   0   1   69: 44  27
  PLAY-OFF:
DIVIZE - "D"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Peliny Choceň          20  14   3   3   81: 49  45
  2. SK Zvoneček Stojice       20  13   3   4   95: 43  42
  3. Amako Heřmanův Městec     20  13   0   7   92: 67  39
  4. Flamengo Hradec Králové   20  11   5   4   78: 42  38
  5. Futsal Hradec Králové     20   9   5   6   67: 52  32
  6. DTJ Juventus Hlinsko      20   9   2   9   61: 48  29
  7. Forza Hlinsko             20   9   2   9   59: 58  29
  8. Zanzibar Lanškroun        20   7   3  10   77: 84  24
  9. Legia Hradec Králové      20   5   2  13   46: 79  17
 10. BFK Orel Hradec Králové   20   3   4  13   54: 97  13
 11. Orel Kameničky            20   2   1  17   34:125   7
DIVIZE - "E"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ASM Dolní Loučky B        21  15   1   5  117: 80  46
  2. Helas Brno B              21  13   4   4  104: 70  43
  3. FFT Vinohrady Brno        21  11   3   7   85: 67  36
  4. Arsenal Brno              21  12   0   9  124:108  36
  5. Pramen Havlíčkův Brod     21  10   4   7   98: 62  34
  6. Kalábek Brno              21   9   6   6  109: 93  33
  7. TJ Agrotec Hustopeče      21   9   5   7  107: 94  32
  8. Technika Brno             21   7   3  11   89: 95  24
  9. Sokol Repromeda Jehnice   21   7   1  13   65: 96  22
 10. Brikety-pelety Vyškov     21   6   3  12  117:139  21
 11. Panama Boys Brno          21   3   7  11   66: 90  16
 12. TJ Sokol Troubsko         21   5   1  15  105:192  16
DIVIZE - "F"
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FU Kopřivnice             11   8   2   1   57: 32  26
  2. Beach Boys Odry           11   8   0   3   74: 56  24
  3. Medvědi Malé Hoštice      11   7   0   4   93: 73  21
  4. KFV Roub Vítkovice        11   6   1   4   46: 53  19
  5. Top Dogs Nový Jičín       11   6   1   4   80: 64  19
  6. G.T. Trojanovice          11   5   1   5   60: 59  16
  7. FC Oskarol Orlová         11   5   1   5   70: 72  16
  8. Amatér Komárovice         11   5   0   6   73: 59  15
  9. 1.FC Tornádo Nový Jičín   11   5   0   6   66: 81  15
 10. Jokerit Kopřivnice        11   3   2   6   49: 59  11
 11. USK Ostrava               11   3   0   8   59: 92   9
 12. SK Krmelín                11   0   2   9   28: 55   2
 Play-off:
        1. FU Kopřivnice     5   5 0 0   37: 16   15
        2. Medv. M.Hoštice   7   4 0 3   40: 53   12
        3. Beach Boys Odry   5   3 0 2   47: 26    9
        4. Top Dogs N.Jičín  5   2 0 3   25: 25    6
        5. G.T. Trojanovice  3   1 0 2   17: 19    3
        6. KFV Roub Vítkov.  3   1 0 2   13: 17    3
        7. Amatér Komárovice 2   0 0 2    6: 13    0
        8. Oskarol Orlová    2   0 0 2    7: 23    0
 Play-out:
        1. Jokerit Kopřiv.   2   2 0 0   22:  5    6
        2. USK Ostrava       2   1 0 1   15: 18    3
        3. SK Krmelín        2   1 0 1    8: 13    3
        4. Tornádo N.Jičín   2   0 0 2    9: 18    0

KRAJ - JIHOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  JIH
  1. Absolut Č.Budějovice      18  12   4   2  146: 66  40
  2. FC 30 Č.Budějovice        18  12   4   2  117: 83  40
  3. ELBH Týn n/V              18   9   5   4  131: 91  32
  4. Dynamo Č.Budějovice B     18  10   2   6  102: 75  32
  5. Vaplast Č.Budějovice      18   9   4   5   89: 80  31
  6. Best Caffe Č.Budějovice   18   8   2   8  119: 97  26
  7. Grey Space Č.Budějovice   18   7   3   8  104:105  24
  8. FK Zahájí                 18   6   1  11   77: 83  19
  9. HFASC Č.Budějovice        18   2   1  15  103:183   7
 10. Kohouti Č.Budějovice      18   2   0  16   61:186   6
  SEVER
  1. Blue Dolphins Písek       13  11   1   1   71: 23  34
KRAJ - JIHOMORAVSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Květnice Tišnov           20  16   1   3  145: 59  49
  2. Inexis Bučovice           20  15   2   3  132: 74  47
  3. Napoleon Prace            20  14   2   4  109: 51  44
  4. Hombres Brno              20  14   1   5   97: 51  43
  5. Amor Kloboučky B          20  11   2   7  101: 60  35
  6. Gladiators Brno           20   9   4   7   72: 76  31
  7. ASM Dolní Loučky C        20   9   4   7   89: 76  31
  8. Orel Řečkovice            20   4   2  14   60:118  14
  9. Kobra Blansko             20   3   2  15   74:149  11
 10. BPA Brno                  20   3   1  16   65:134  10
 11. Kalábek Brno B            20   1   1  18   42:138   4
KRAJ - KARLOVARSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Fut Fet Karlovy Vary      18  16   0   2  122: 39  48
  2. Termiti Loket             18  14   2   2  118: 48  44
  3. Karlovarští Draci KV      18   9   2   7   96: 97  29
  4. 1.FK Josefov              18   7   0  11   79:106  21
  5. Slavia Karlovy Vary       18   5   2  11   77:121  17
  6. HERD Hradiště             18   4   2  12   77:108  14
  7. ASK Rád                   18   4   0  14   67:117  12
KRAJ - KRÁLOVÉHRADECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Hr.Králové B         14   9   3   2   91: 43  30
  2. F.C. Santus Dobruška      14  10   0   4   79: 36  30
  3. Flamengo Hr.Králové B     14   8   3   3   67: 32  27
  4. Reds Hr.Králové           14   6   2   6   77: 82  20
  5. FC Hespro Hr.Králové      14   6   0   8   60: 79  18
  6. SK FOSP Rešetova Lhota    14   5   2   7   53: 75  17
  7. FC Blešno                 14   4   0  10   53: 61  12
  8. Štroncek Cerekvice n/B    14   3   0  11   34:106   9
KRAJ - LIBERECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Liberecké Gazely Liberec  20  13   0   7   69: 53  39
  2. FT Jokers Česká Lípa      20  11   2   7   71: 46  35
  3. Gunners Řepov             20   9   4   7   59: 60  31
  4. FC Démoni Česká Lípa B    20   7   3  10   84: 84  24
  5. Pampuch Liberec B         20   6   4  10   74: 80  22
  6. Hýrou Fektory Česká Lípa  20   5   5  10   60: 94  20
KRAJ - MORAVSKOSLEZSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. 1.FSC Callibrum F-Místek  16  12   0   4   78: 43  36
  2. FC NH Ostrava             16  10   2   4   71: 54  32
  3. FC Smíšené 2003 Fulnek    16  10   1   5   66: 38  31
  4. LW Malibu Ostrava         16  10   0   6   73: 64  30
  5. Shooters Bolatice         16   7   2   7   70: 63  23
  6. Beach Boys B              16   6   2   8   40: 59  20
  7. KFV Roub Vítkovice B      16   6   1   9   55: 66  19
  8. ComProMiS Ostrava         16   3   6   7   39: 45  15
  9. FC Mroki Ostrava          16   1   0  15   46:106   3
 celkové pořadí po play-off:
  1. FC Smíšené 2003 Fulnek
  2. Shooters Bolatice
  3. FC NH Ostrava
  4. 1.FSC Callibrum Frýdek-Místek
  5. LW Malibu Ostrava
  6. KFV Roub Vítkovice B
  7. FC Mroki Ostrava
  8. Beach boys Odry B
  9. FC ComProMiS Ostrava
KRAJ - OLOMOUCKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Brodway Zábřeh            26  23   0   3  157: 49  69
KRAJ - PARDUBICKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/Sázavou   20  16   2   2  127: 51  50
  2. AC Hlinsko                20  16   1   3  123: 37  49
  3. Hattrick Svratka          20  14   1   5  101: 55  43
  4. FK Boca Chotěboř B        20  10   6   4   82: 56  36
  5. SK Sokol Prosetín         20  10   2   8  102: 83  32
  6. Benfica Hlinsko           20   9   3   8   74: 60  30
  7. FK Becherovka Přívrat     20   8   3   9   67: 66  27
  8. Pašáci Jeníšovice         20   6   2  12   71:104  20
  9. FC Rio Žamberk            20   6   1  13   66: 93  19
 10. OK Interier Pardubice     20   3   3  14   59:106  12
 11. FK Nebelvír Chrudim       20   0   0  20   26:187   0
KRAJ - PLZEŇSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kozí Doly Hříchovice   12  12   0   0  112: 43  36
KRAJ - PRAŽSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex Praha           17  12   1   4   55: 37  37
  2. Přírodní vědy             16  10   4   2   76: 39  34
  3. Kmochův odkaz             16   8   3   5   70: 50  27
  4. CFC Jack Daniels Letňany  17   8   3   6   56: 47  27
  5. SK Slavia Praha B         16   8   2   6   63: 49  26
  6. PedF Praha FT A           17   8   1   8   73: 66  25
  7. FC Sapa Praha             17   7   3   7   70: 70  24
  8. Holota líná               16   7   1   8   74: 91  22
  9. B.B.V. A                  16   6   1   9   60: 59  19
 10. Wizards DDM Praha 10 B    16   5   2   9   37: 53  17
 11. Gusanos Rojos             16   4   1  11   40: 74  13
 12. FK Kobylisy               16   3   2  11   44: 83  11
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
KRAJ - STŘEDOČESKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Futsal Club Brandýsek     18  15   0   3  124: 76  45
  2. FK Viva Příbram           18  11   3   4  142:102  36
  3. PK Třebusice              18  11   0   7  172: 89  33
  4. TJ Sokol Dobřichovice     18  10   1   7  135:118  31
  5. FC Brazil Kladno          18   9   1   8   96:115  28
  6. Hrasl Slaný               18   9   1   8  120:114  28
  7. MCE Slaný                 18   8   2   8  116:119  26
  8. FC Mazáci Přelouč         18   6   1  11  112:117  19
  9. FK Stochov                18   2   3  13   73:176   9
 10. AFC Kralupy n/V           18   2   2  14   88:152   8
KRAJ - ÚSTECKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Boca Juniors Ústí n/L     20  16   1   3  124: 56  49
KRAJ - VYSOČINA
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orchestrion Višňová       14  11   2   1   73: 39  35
KRAJ - ZLÍNSKÝ
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          18  14   1   3  116: 38  43

BENEŠOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. OTS Benešov               22  17   1   4  144: 76  52
  2. Tenisáci Benešov          22  16   4   2  104: 48  52
  3. R.S. Vlašim               22  13   4   5   96: 78  43
  4. FC Tisem                  22  13   3   6  136: 76  42
  5. TJ Bystřice               22  13   2   7  105: 66  41
  6. SF Sídliště Benešov       22   8   2  12   86:103  26
  7. FK Bojovníci Václavice    22   7   5  10   87: 99  26
  8. Eltsen Benešov            22   7   4  11  104:109  25
  9. United Okrouhlice         22   7   3  12   62: 85  24
 10. Lalula Úročnice           22   7   1  14   64: 95  22
 11. FC Arsenal Benešov        22   4   2  16   67:124  14
 12. Kopeček Chotýšany         22   4   1  17   53:149  13
BENEŠOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov B        24  20   1   3  101: 28  61
  2. FC Žejdlík Benešov        24  18   3   3  127: 58  57
  3. Dannyho Parťáci Mrač      24  17   0   7  122: 55  51
  4. PC Bruins Benešov         24  16   2   6   90: 74  50
  5. TBC Deratizace Benešov    24  13   2   9   96: 93  41
  6. Tenisáci Benešov C        24  11   3  10   58: 69  36
  7. TJ Bystřice B             24  10   3  11   92: 71  33
  8. Ďáblové Jablonná          24  10   2  12   61: 81  32
  9. AFC Dlouhé Pole           24   7   4  13   71: 78  25
 10. FC Pásovci Bystřice       24   6   3  15   74:109  21
 11. FK Vršky Benešov          24   5   1  18   40: 98  16
 12. Gogo Benešov              24   4   4  16   58:108  16
 13. Racek                     24   5   0  19   51:119  15
BENEŠOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tenisáci Benešov C        24  17   2   5  105: 37  53

BLANSKO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. PRO-STATIC Blansko A      20  20   0   0  174: 34  60
  2. TRIANGL Rájec-Jestřebí    20  18   0   2  158: 53  54
  3. Dynamo Čížovky Boskovice  20  12   1   7   92: 79  37
  4. 4FUN Blansko              20  12   0   8   93: 72  36
  5. FPO Blansko               20   9   0  11   87: 90  27
  6. TJ Rakovec Kotvrdovice    20   7   3  10   65: 83  24
  7. Staroblansko              20   7   3  10   60:104  24
  8. Ostrofsity Žonglers       20   7   2  11   74: 95  23
  9. Titul Vavřinec            20   5   1  14   61:118  16
 10. FC Auto-Benke.cz Spešov   20   5   0  15   53:107  15
 11. DNB Blansko               20   3   0  17   44:126   9

BRNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nasan Okruh NL            16  14   1   1   75: 34  43
  2. Eliška Brno               15   9   2   4   65: 41  29
  3. Saňaři Sokolnice          15   8   5   2   51: 34  29
  4. West Žab Utd. Brno        15   7   2   6   62: 57  23
  5. Pivovar Hauskrecht Brno   16   7   1   8   81: 71  22
  6. SK Líšeň                  15   6   4   5   40: 37  22
  7. Stones of Madeira Brno    16   5   7   4   38: 37  22
  8. Gladiators Brno B         15   5   5   5   44: 39  20
  9. Partizan Brno             16   5   4   7   41: 57  19
 10. Wodowa Brno               15   5   3   7   44: 61  18
 11. 1.FC U Boba Líšeň         16   4   1  11   61: 69  13
 12. R.I.P. Brno               16   3   3  10   37: 73  12
 13. Atlantis Brno             16   3   2  11   33: 62  11
BRNO - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hombres Brno B            17  13   1   3   65: 24  40
  2. AB Střelice               17  12   2   3   72: 28  38
  3. Parmagianni Brno          17  12   1   4   73: 40  37
  4. Panama boys Brno B        17  11   2   4   53: 42  35
  5. Antabus Brno              17   9   2   6   59: 51  29
  6. Bianco Brno               17   7   4   6   60: 37  25
  7. Jopparamu Brno            17   8   1   8   52: 47  25
  8. Blue Flames Brno          17   8   0   9   49: 65  24
  9. FFT Vinohrady Brno B      17   7   1   9   50: 43  22
 10. Sokol Jehnice B           17   7   1   9   48: 49  22
 11. Edesseg Brno              17   7   1   9   50: 57  22
 12. Moravany SK               17   6   1  10   41: 83  19
 13. Benfika Újezd u Brna      17   5   3   9   39: 50  18
 14. Atlantis Tropa Brno B     17   4   2  11   49: 71  14
 15. Soccer Brno               17   3   3  11   39: 71  12
 16. Chlupovi pozůstalí Brno   17   3   3  11   39: 80  12
BRNO - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žab. Vlci Brno B   17  13   1   3  108: 46  40
  2. Gloria Brno               17  12   1   4   74: 39  37
  3. Frutti di Mare Brno       17  11   3   3   48: 33  36
  4. Celtic Líšeň              17  10   1   6   76: 61  31
  5. Debakl Brno               17   9   4   4   51: 45  31
  6. Wodowa Brno B             17   9   1   7   63: 62  28
  7. Kampa Brno                17   8   3   6   60: 50  27
  8. Lamy Brno                 17   7   3   7   52: 51  24
  9. Inter Brno                17   6   4   7   44: 45  22
 10. Nasan Okruh NL B          17   6   4   7   48: 54  22
 11. ASM Dolní Loučky D        17   6   3   8   54: 61  21
 12. Madrid Brno               17   6   3   8   35: 50  21
 13. Schalke Brno              17   5   4   8   55: 68  19
 14. Barum Brno                17   3   4  10   32: 54  13
 15. Across.cz Brno            17   4   1  12   41: 67  13
 16. Gepard Brno               17   1   0  16   18: 73   3
BRNO - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tomson STŽ Brno B         13  10   2   1   62: 25  32
  2. Pískovna Brno             13  10   1   2   72: 31  31
  3. AVM Metal Brno            13   9   1   3   54: 25  28
  4. Technika Brno B           13   9   0   4   54: 42  27
  5. Dynamo Brno               13   8   0   5   79: 43  24
  6. Carpe Diem Brno           13   7   3   3   62: 44  24
  7. Ethanol Brno              13   5   2   6   36: 36  17
  8. Kobas Brothers Brno       13   5   2   6   40: 43  17
  9. Litrpůl Šlapanice         13   4   3   6   41: 45  15
 10. Madrid Brno B             13   5   0   8   30: 61  15
 11. Apollo Brno               13   4   1   8   43: 55  13
 12. Fauna Brno                13   3   3   7   30: 58  12
 13. S.B.Weiss Brno            13   1   1  11   33: 72   4
 14. Spitfire                  13   1   1  11   29: 85   4
BRNO - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Morcan Žab. Vlci Brno C   13  10   2   1  102: 37  32
  2. Trpaslíci                 13  10   1   2   74: 37  31
  3. Pitkin Brno               13  10   0   3   66: 31  30
  4. Kickers Vema              13   9   2   2   66: 42  29
  5. All in Brno               13   7   2   4   54: 28  23
  6. Deportivo Brno            13   7   2   4   55: 52  23
  7. kAPPLE Brno               13   5   2   6   46: 62  17
  8. Bafanc. "11" Brno         13   5   1   7   49: 47  16
  9. Hlt club Brno             13   4   3   6   57: 59  15
 10. AC Brno                   13   4   3   6   45: 54  15
 11. Flamengo Brno             13   4   0   9   44: 68  12
 12. Kampa Brno B              13   3   0  10   25: 67   9
 13. Kocovina Bystrc           13   2   1  10   26: 48   7
 14. Telnice                   13   1   1  11   25:102   4
BRNO - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. ASK Brno                  15  14   0   1   89: 27  42
  2. Old Blackburn Brno        15  13   1   1   99: 29  40
  3. Bolest Brno               15  11   2   2   55: 19  35
  4. Orel Řečkovice B          15   8   2   5   42: 46  26
  5. M2 Shoes Brno             15   8   0   7   54: 52  24
  6. West Žab Utd. Brno B      15   7   2   6   63: 60  23
  7. Gladiators Brno C         15   7   1   7   36: 43  22
  8. Kometa                    15   6   3   6   36: 38  21
  9. Tropicana Brno            15   6   2   7   37: 40  20
 10. Lamy Brno B               15   6   2   7   39: 49  20
 11. Bystrc                    15   6   0   9   35: 42  18
 12. Agora Brno                15   6   0   9   37: 56  18
 13. Starobrno Chudčice        15   4   3   8   33: 48  15
 14. Besídka Brno              15   3   4   8   36: 67  13
 15. Raz Náraz Brno            15   2   0  13   35: 66   6
 16. XXX Brno                  15   2   0  13   27: 71   6
BRNO - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bianco Brno B             14  12   0   2   96: 37  36
  2. Madeira of Stones Brno B  14  12   0   2   61: 18  36
  3. Jezdci Brno               14  10   1   3   54: 33  31
  4. Wodowa Brno C             14  10   1   3   50: 29  31
  5. Eliška Brno B             14  10   1   3   47: 30  31
  6. Gooners Brno              14   7   2   5   65: 47  23
  7. Forza                     14   7   2   5   56: 42  23
  8. Attack Brno               14   5   5   4   43: 40  20
  9. Citizens Brno             14   6   2   6   45: 57  20
 10. Jopparamu Brno B          14   4   5   5   34: 45  17
 11. Starý Lískovec            14   3   2   9   33: 47  11
 12. Poclain Brno              14   3   1  10   23: 80  10
 13. Excalibur                 14   2   1  11   38: 55   7
 14. Jobsko                    14   2   0  12   32: 64   6
 15. Restart                   14   0   1  13   34: 87   1
BRNO - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Orel Řečkovice C           9   7   0   2   44: 17  21
  2. O5 MY Brno                 9   7   0   2   32: 20  21
  3. Popůvky                    9   6   1   2   28: 21  19
  4. Bosonohy                   9   5   2   2   42: 30  17
  5. Parodia Brno               9   4   2   3   32: 25  14
  6. Pablo Escobar Brno         9   4   2   3   24: 20  14
  7. Hády                       9   3   2   4   19: 20  11
  8. Juventus Brno              9   2   1   6   20: 32   7
  9. Franklin Brno              9   1   2   6   17: 35   5
 10. Mejdan Brno                9   0   0   9   16: 54   0

BRNO-VENKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Veselka                12   9   3   0   75: 29  30
BRNO-VENKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Kratochvilka           30  22   1   7  154: 59  67
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Templáři Kuřim            20  14   1   5   93: 60  43
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rebel Kuřim               16  14   2   0   92: 21  44

ČESKÁ LÍPA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SF Kučera Kamenický Šenov 18  17   0   1   97: 30  51
  2. Hýrou Fektory Č.Lípa B    18  13   1   4  104: 66  40
  3. REAS Česká Lípa B         18   9   3   6   88: 57  30
  4. Fehrer-Svahy Česká Lípa   18   9   1   8   52: 62  28
  5. SF EMU Doksy-Česká Lípa   18   8   3   7   91: 58  27
  6. Yankees Warriors N.Bor    18   8   2   8   66: 45  26
  7. Grande bradke Česká Lípa  18   6   4   8   58: 69  22
  8. Partyzáni Česká Lípa      18   5   3  10   56: 73  18
  9. FC Bikers Nový Bor        18   4   1  13   36: 92  13
 10. For Kowis Česká Lípa      18   2   0  16   35:131   6
ČESKÁ LÍPA - 1.řída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hýrou Fektory Česká Lípa  24  18   5   1  156: 54  59

ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Devianti Č.Budějovice     14  12   1   1  153: 68  37
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Lions Velešín B        14  10   1   3  113: 69  31

ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

DĚČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Denas Krásný Studenec     22  17   3   2  154: 75  54
DĚČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. POP servis Děčín          24  17   2   5  124: 61  53

DOMAŽLICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Ajax Staňkov B         20  18   0   2  171: 46  54

FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FU Kopřivnice B           14  12   0   2   57: 28  36
  2. Růžové Tlapičky Hukvaldy  14   9   1   4   57: 46  28
  3. TJ Sviadnov               14   8   1   5   66: 59  25
  4. Dragons Nový Jičín        14   6   2   6   45: 53  20
  5. Lokomotiva Gangsters      14   6   2   6   62: 60  20
  6. Lavina Kopřivnice         14   5   0   9   40: 46  15
  7. Jokerit Kopřivnice B      14   4   2   8   47: 54  14
  8. Javor Bordovice           14   1   2  11   43: 71   5
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. RIFC Drivers Nový Jičín   16  11   1   4   61: 39  34
  2. SKP Frýdek Místek         16   9   2   5   64: 55  29
  3. Orel Štramberk            16   8   1   7   66: 67  25
  4. 1.FT Libhošť              16   8   0   8   50: 49  24
  5. FC Smíšené 2003 Fulnek B  16   7   1   8   57: 64  22
  6. New Jersey Nový Jičín     16   7   0   9   48: 64  21
  7. Ozon Kunín                16   6   2   8   64: 65  20
  8. Wespen Nový Jičín         16   6   1   9   65: 61  19
  9. Rapid Frýdek Místek       16   6   0  10   67: 78  18
FRÝDEK-MÍSTEK (2.třída) + NOVÝ JIČÍN
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Vegas Kopřivnice          14  14   0   0  122: 35  42
  2. AS Bizon Studénka         14  11   1   2  100: 40  34
  3. Lesní Zvěř Frenštát p/R   14   8   2   4   55: 43  26
  4. El Amigos Kopřivnice      14   8   1   5   50: 52  25
  5. Delta Frýdlant n/O        14   2   5   7   41: 69  11
  6. 1.BFK Frýdlant n/O        14   3   2   9   53: 87  11
  7. Beach Boys Odry C         14   2   2  10   36: 74   8
  8. Gunners Kopřivnice        14   1   1  12   34: 91   4

HAVÍŘOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř           14  12   1   1   86: 32  37
HAVLÍČKŮV BROD - 1. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chánov Chotěboř B         14  13   1   0   78: 28  40
HAVLÍČKŮV BROD - 2. třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. S.U.D. Světlá n/S C       14  12   2   0   57: 17  38

HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Severka Hr.Králové        30  20   3   7  109: 67  63
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí hladu B Hr.Králové  30  23   0   7  167: 62  69
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Snakes B Hr.Králové       30  24   4   2  189: 79  76
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Rychtářka Věkoše B        26  22   2   2  109: 40  68
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Replacement Hr.Králové    26  20   4   2  114: 48  64
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Údolí '91 B Hr.Králové    24  20   2   2  145: 40  62
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. XXL Hr.Králové            24  22   0   2  159: 38  66

CHOMUTOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 3.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
CHOMUTOV - 4.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

CHRUDIM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šmoulové Slatiňany        18  15   1   2  108: 33  46
  2. Aladin Chrudim            18  13   3   2   82: 43  42
  3. TFT Pardubice             18  13   2   3   87: 27  41
  4. FK Rabštejnská Lhota      18   7   1  10   53: 75  22
  5. ACS Chrudim               18   6   2  10   59: 74  20
  6. FC Kleopatra Chrudim      18   5   3  10   47: 67  18
  7. TJ Dynamo Rosice          18   5   3  10   51: 77  18
  8. Předhradí Rychmburk       18   5   3  10   45: 78  18
  9. FK Juniors Kočí           18   4   5   9   47: 61  17
 10. FK ERA-PACK Chrudim B     18   5   1  12   43: 87  16
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Bison Steak Hlinsko       13  11   2   0   80: 28  35
  2. Srníčko                   13  10   0   3   82: 23  30
  3. Matuláci Včelákov         13   9   1   3   49: 29  28
  4. STS Rotor Hlinsko         13   8   1   4   36: 37  25
  5. Sokol Studnice            13   7   2   4   51: 46  23
  6. Slánky Hlinsko            13   6   2   5   38: 48  20
  7. Orchestr Vítanov          13   6   2   5   39: 38  20
  8. Sokol Holetín             13   6   1   6   45: 44  19
  9. Jamaica Slaves Hlinsko    13   6   1   6   33: 45  19
 10. DTJ Juventus Hlinsko      13   5   2   6   50: 43  17
 11. Benfica Hlinsko           13   4   2   7   33: 36  14
 12. Hattrick Svratka          13   3   1   9   30: 51  10
 13. Norwich Hlinsko           13   1   0  12   19: 74   3
 14. Orel Hlinsko              13   0   1  12   21: 64   1
 play-off:
 Čtvrtfinále:
 Bison steak Hlinsko - Sokol Holetín 6:2, Matuláci Včelákov
 - Slánky Hlinsko 3:4 pp, Srníčko - Orchestr Vitanov 9:0,
 STS Rotor Hlinsko - Sokol Studnice 5:0.
 Semifinále:
 Bison Steak Hlinsko - Slánky Hlinsko 4:2,
 Srníčko - STS Rotor Hlinsko 3:1.
 o 3.místo:
 STS Rotor Hlinsko - Slánky Hlinsko 3:4 pp
 Finále:
 Bison Steak Hlinsko - Srníčko 2:3 pp
CHRUDIM - 1.třída Chrudim
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Mikulovice             20  16   3   1  106: 42  51
  2. Futsal Club Křižanovice   20  14   4   2   74: 34  46
  3. FK Real Trpišov           20  13   4   3  111: 56  43
  4. Instal Zeman Chroustovice 20  10   5   5   75: 55  35
  5. FC Stera Pardubice        20  11   2   7   95: 83  35
  6. FC Pumpa Miřetice         20  10   4   6   66: 44  34
  7. FC Nasavrky               20   7   0  13   62: 74  21
  8. Viničky Krucemburk        20   6   2  12   52: 81  20
  9. FC Kleopatra Chrudim B    20   5   2  13   55: 93  17
 10. United Chrudim            20   4   2  14   60:107  14
 11. FK Nebelvír Chrudim B     20   0   0  20   28:115   0

JIHLAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Splašený kladiva Třešť    16  15   0   1  114: 39  45
JIHLAVA - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

KARLOVY VARY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Dvorana Karlovy Vary      14  13   1   0  151: 43  40

KLADNO - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Foboz Slaný            16  13   1   2   90: 34  40
  2. FC Tatran Zlonice         14  11   0   3   63: 34  33
  3. FK Union Slaný            14   8   1   5   51: 43  25
  4. SK Omask Kovo Kladno      16   8   1   7   67: 60  25
  5. PK Třebusice B            14   8   0   6   43: 36  24
  6. RSC Čechie Slaný B        15   6   1   8   57: 75  19
  7. AFK Rozdělov              13   5   1   7   58: 65  16
  8. 1.DFK Slaný               15   3   2  10   36: 66  11
  9. MCE Slaný B               14   3   1  10   39: 71  10
 10. FC Brandýsek B            13   3   0  10   32: 52   9
KLADNO - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Arvato Stochov         15  12   1   2   45: 16  37
  2. KLC Klobuky               16  11   3   2   53: 28  36
  3. Ceresit Hvězda Kladno     16  11   0   5   54: 25  33
  4. SK Jarpice                16   9   2   5   51: 38  29
  5. Sokol Řevničov            16   6   3   7   47: 39  21
  6	 FC Hornets Buštěhrad      16   6   2   8   43: 43  20
  7. 1.FC Slavoj Kladno        16   6   1   9   48: 52  19
  8. Jiko Kralupy n/V          18   6   1  11   41: 76  19
  9. FC Stochov                18   4   0  14   25: 59  12
 10. 1.FC Horní Bezděkov       15   3   1  11   32: 63  10
KLADNO - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Velká Buková           16  12   3   1   69: 32  39
  2. FK Jafra Slaný            18  12   2   4   74: 32  38
  3. Sokol Dobřichovice B      16  12   1   3   55: 42  37
  4. FC Slatina B              18   9   4   5  113: 46  31
  5. TJ TZ Atlantic Rakovník   15   9   1   5   45: 54  28
  6. FK Union Slaný B          16   8   0   8   51: 34  24
  7. TJ Slabce                 16   6   0  10   30: 55  18
  8. SK Stehelčeves            16   4   1  11   41: 63  13
  9. RSC Čechie Slaný C        16   3   0  13   33: 73   9
 10. Blevice ´73               15   0   0  15   11: 91   0

LIBEREC - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Liberecké Gazely Liberec  20  13   0   7   69: 53  39

LITOMĚŘICE - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. CF Radobýl Litoměřice     12  11   1   0   83: 28  34
  2. Baxi Třebenice            12   9   1   2   57: 24  28
  3. FC Killers Lovosice B     12   7   0   5   58: 37  21
  4. Futsal Černiv             12   6   0   6   66: 53  18
  5. Dravci Bechlín            12   3   0   9   33: 67   9
  6. LBC Libochovice           12   3   0   9   31: 66   9
  7. ACZ Lovosice              12   2   0  10   23: 76   6

MLADÁ BOLESLAV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Malibu Mladá Boleslav B   15  13   1   1  158: 61  40
  2. SC Cobra Mladá Boleslav   15  12   1   2  113: 36  37
  3. Torpédo Malta Doubrava    15  12   0   3  120: 62  36
  4. FC Mnichovo Hradiště      15  11   2   2  105: 60  35
  5. Black Cocks Ml.Boleslav   15  10   1   4  117: 68  31
  6. Nakaši Mladá Boleslav     15   9   1   5  115: 76  28
  7. Inferno Mladá Boleslav    15   8   1   6   76: 88  25
  8. FK Ml.Boleslav - futsal   15   7   1   7   92: 89  22
  9. SK Bakov n/J              15   7   0   8   97:127  21
 10. Bang Mladá Boleslav       15   5   1   9  102:125  16
 11. Joga Mladá Boleslav       15   4   2   9   77:102  14
 12. Betonáři Březina          15   4   2   9   65:103  14
 13. Hattrick Mladá Boleslav   15   4   0  11   66: 86  12
 14. All Stars Mladá Boleslav  15   4   0  11  113:175  12
 15. Malibu Mladá Boleslav U21 15   3   0  12   58:116   9
 16. Hearts of Bělá p/B        15   0   1  14   65:165   1

MOST - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Baník Meziboří         20  13   2   5  128:105  41

NÁCHOD - okresní přebor (jih)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šneci Hronov              20  15   0   5   89: 46  45
NÁCHOD - okresní přebor (sever)
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0
NÁCHOD - horská liga
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

OSTRAVA - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC NH Ostrava             30  23   4   3  125: 40  73
OSTRAVA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK New Design Ostrava     15  11   2   2   58: 34  35
OSTRAVA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Martinov         15   9   2   4   42: 31  29
OSTRAVA - 1C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Zbyslavice             14  10   0   4   43: 32  30

PÍSEK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stará garda               12   8   0   4   34: 21  24
  Play-off:
  čtvrtfinále:
  1. Stará garda         2  2 0 0   7: 3  6
  Semifinále:
  1. Stará garda         2  1 1 0   4: 3  4
  Finále 

PLZEŇ - městský přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SWING nápoje Plzeň        18  13   1   4   53: 26  40
PLZEŇ - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Big beer Plzeň            18  11   2   5   62: 32  35
PLZEŇ - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Janette Ingem Plzeň       18  12   1   5   94: 67  37
PLZEŇ - 3A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. JTP Plzeň                 18  15   1   2  107: 48  46
PLZEŇ - 3B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Caterpillars Plzeň     18  14   0   4   93: 56  42
PLZEŇ - 4A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Lochotín B             20  19   0   1  160: 40  57
PLZEŇ - 4B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Stars of Oko Plzeň        20  15   3   2  117: 57  48

PRAHA - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Reservoir Dogs            11   8   0   3   58: 38  24
  2. Božolé VS                 11   7   2   2   52: 39  22
  3. TJ JM Chodov              11   7   0   4   67: 49  21
  4. 1.FC Jemné a Solené       11   7   0   4   49: 38  21
  5. FC PE3NY                  11   6   2   3   60: 44  20
  6. 1.FC Za zenitem 00        11   6   1   4   56: 50  19
  7. FC Oranjes Praha          11   6   0   5   55: 46  18
  8. PedF Praha FT B           11   5   2   4   40: 44  17
  9. Banditi z Palmovky        11   5   0   6   49: 59  15
 10. FC Real 8 A               11   3   2   6   43: 52  11
 11. FC Rattamahatta A         11   1   1   9   40: 55   4
 12. Comes Košíře              11   0   0  11    0: 55   0
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
PRAHA - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Real team Praha A      11   9   1   1   78: 36  28
  2. B.B.V. B                  11   9   0   2   71: 42  27
  3. Kodymka Bumble bees       11   8   2   1   54: 33  26
  4. CFC Jack Daniels Let. B   11   8   0   3   61: 43  24
  5. Salvator A                11   7   0   4   68: 64  21
  6. Čechie SK                 11   5   2   4   57: 55  17
  7. Tlející dřevo             11   4   0   7   38: 47  12
  8. Companéros                11   3   2   6   57: 62  11
  9. Holomajzna                11   3   0   8   39: 45   9
 10. FC Konflikt               11   2   1   8   50: 81   7
 11. Vokovicer's               11   2   1   8   46: 79   7
 12. Sporting Bonbon           11   1   1   9   49: 81   4
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
PRAHA - 2A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Šílení ševci              10   8   0   2   56: 40  24
  2. Kubrt                     10   7   1   2   60: 45  22
  3. Tefal-Rowenta             10   7   1   2   51: 27  22
  4. FK Jooky A                10   5   1   4   39: 32  16
  5. FC Roko                   10   5   0   5   27: 28  15
  6. Forza Praga               10   5   0   5   35: 36  15
  7. Real Triky                10   4   1   5   45: 44  13
  8. FC BobyBrno Hrdlořezy     10   4   0   6   34: 43  12
  9. KYX Praha                 10   3   2   5   32: 35  11
 10. FC Hlad                   10   3   0   7   27: 47   9
 11. RBC Praha                 10   1   0   9   32: 61   3
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
PRAHA - 2B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Nářez                     10  10   0   0   48: 19  30
  2. Anbesorry                 10   7   2   1   74: 33  23
  3. AFC Temosa                10   7   1   2   59: 21  22
  4. FC Kulda team             10   7   0   3   43: 33  21
  5. FC Real team Praha B      10   6   1   3   59: 34  19
  6. Stromovka boys            10   4   0   6   47: 48  12
  7. Kontrola Pohody           10   4   0   6   30: 46  12
  8. Kanálpucers ´69           10   3   0   7   30: 45   9
  9. England Revolution        10   3   0   7   28: 50   9
 10. Kvirencovy děti           10   2   0   8   21: 60   6
 11. Jižní Bronx               10   0   0  10    0: 50   0
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
PRAHA - 2C.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Minotaurus Ládví           9   8   0   1   52: 30  24
  2. Wolch Praha                9   6   2   1   56: 21  20
  3. Hosthunters                9   6   2   1   46: 24  20
  4. Matrix                     9   5   2   2   47: 20  17
  5. Jokers                     9   5   0   4   46: 30  15
  6. Loosy                      9   3   1   5   32: 40  10
  7. Masakr                     9   3   1   5   29: 31  10
  8. FC Rattamahatta B          9   3   0   6   23: 60   9
  9. Montana                    9   2   0   7   20: 50   6
 10. Ajax Praha                 9   0   0   9    0: 45   0
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
PRAHA - 2D.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Akta-Rez                   9   8   1   0   60: 21  25
  2. ČP Pankrác                 9   5   1   3   36: 24  16
  3. FK Jooky B                 9   5   1   3   44: 36  16
  4. 1.PSKN                     9   5   1   3   62: 47  16
  5. Rio Bravo                  9   5   0   4   41: 47  15
  6. FC Matadores               9   4   2   3   40: 35  14
  7. CF Sabuka 002              9   3   0   6   32: 38   9
  8. Pípa Strašnice AL/AG       9   3   0   6   48: 53   9
  9. Phoenix Praha              9   2   2   5   26: 52   8
 10. Férovka                    9   1   0   8   22: 58   3
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie
PRAHA - 2E.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Ičy-Skrečy                 9   8   1   0   53: 17  25
  2. FC Torzo Hostivař          9   7   0   2   75: 38  21
  3. RSC Modřany                9   6   1   2   51: 30  19
  4. FC RAF                     9   5   1   3   62: 37  16
  5. Salvator B                 9   5   0   4   64: 47  15
  6. FC Dynamo Černý Most       9   4   1   4   58: 33  13
  7. FC Hodkovičky              9   4   0   5   25: 41  12
  8. A.C. Dukla 1944            9   3   0   6   48: 63   9
  9. Sídlišťan Praha            9   1   0   8   19: 71   3
 10. DDDP                       9   0   0   9   18: 96   0
 soutěž byla ukončena z důvodu epidemie

PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Struhařov              21  14   1   6  148:119  43

PŘEROV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

PŘÍBRAM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Flamengo Březová "B"      22  22   0   0  243: 61  66

SEMILY - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. K                         00   0   0   0    0:  0   0

SOKOLOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Raptors Sokolov           21  14   3   4  142: 52  45
SOKOLOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Raptors Sokolov B         21  17   1   3  150: 76  52
SOKOLOV - 2.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Chodov                 20  14   1   5  133: 90  43

ŠUMPERK - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Dlouhomilov         14  10   0   4   54: 21  30
ŠUMPERK - 1A.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kopřivná                  22  17   3   2  116: 52  54
ŠUMPERK - 1B.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Popeláci Šumperk B        22  20   1   1  114: 16  61

ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Bělá 1946              22  19   1   2  147: 58  58

ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Butterfly Litomyšl     15  11   3   1  106: 42  36

VSETÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Krasno Valaš. Meziříčí 16  12   1   3   92: 46  37
  2. SK Vichury                16  11   3   2   99: 32  36
  3. FC Draci Valaš. Meziříčí  16  10   3   3   81: 52  33
  4. Las Vigas Vigantice       16  10   2   4   68: 58  32
  5. Bar Bora Bora Vidče       16   7   4   5   65: 54  25
  6. Benfika Rožnov p/R        16   7   2   7   53: 69  23
  7. MFC Hutisko Solenec       16   6   1   9   64: 74  19
  8. DK Okna Valaš. Meziříčí   16   5   2   9   47: 77  17
  9. FK Jasenice A             16   2   0  14   41: 91   6
 10. Independe Trojanovice     16   0   2  14   39: 96   2
VSETÍN - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Forza Zubří               16  11   1   4   82: 43  34
  2. Fru Fru Vsetín            16  11   1   4   72: 45  34
  3. JETHRO Zašová             16  11   0   5   73: 38  33
  4. Kouzelní Medvídci Paseky  16   9   3   4   74: 43  30
  5. Amatér Komárovice B       16   8   3   5   63: 49  27
  6. FC Křen Frenštát p/R      16   7   0   9   71: 65  21
  7. Torpex Rožnov p/R         16   4   3   9   46: 74  15
  8. FK Jasenice B             16   4   2  10   58: 84  14
  9. HSK Huslenky              16   4   2  10   43: 83  14
 10. Rossi tým Branky          16   3   1  12   46:104  10

VYŠKOV - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Amor Vyškov C             11   9   0   2  147: 49  27
  2. Lazor Vyškov              11   9   0   2  120: 57  27
  3. Orli Bučovice             11   7   1   3   61: 33  22
  4. Fifák Nouzka Vyškov       11   7   1   3   68: 46  22
  5. JČ Marefy                 11   7   0   4   98: 65  21
  6. Mouřínov                  11   6   0   5   95: 60  18
  7. Sokol Bučovice            11   6   0   5   89: 78  18
  8. Orli Vyškov               11   5   2   4   57: 57  17
  9. FC Krásensko              11   4   0   7   53: 72  12
 10. Vyškov City               11   3   0   8   66: 82   9
 11. LF Kozlany                11   1   0  10   37:123   3
 12. Sokol Ježkovice           11   0   0  11   18:187   0
 PLAY-OFF
     Skupina A
	 1. Amor Vyškov C      2   2 0 0   24: 7   6
	 2. FC Krásensko       2   1 0 1    4:10   3
	 3. Orli Vyškov        2   0 0 2    8:19   0
     Skupina B
	 1. Sokol Bučovice     2   1 0 1   11: 9   3
	 2. Vyškov City        2   1 0 1    7: 7   3
	 3. Fifák Nouzka       2   1 0 1    6: 8   3
     Skupina C
	 1. Orli Bučovice      2   2 0 0   16: 5   6
	 2. FK Mouřínov        2   1 0 1   14:11   3
	 3. LF Kozlany         2   0 0 2    8:16   0
     Skupina D
	 1. Lazor Vyškov       2   2 0 0   39: 5   6
	 2. JČ Marefy          2   1 0 1   14: 9   3
	 3. Sokol Ježkovice    2   0 0 2    5:44   0
     Semifinále A
	 1. Amor Vyškov C      2   2 0 0   12: 7   6
	 2. Fifák Nouzka       2   0 1 1   13:15   1
	 3. FK Mouřínov        2   0 1 1   12:15   1
     Semifinále B
	 1. Orli Bučovice      2   2 0 0   10: 8   6
	 2. Lazor Vyškov       2   1 0 1   14:10   3
	 3. JČ Marefy          2   0 0 2    7:13   0
     o 3.místo
     Fifák Nouzka Vyškov - Lazor Vyškov 0:8
	 FINÁLE
     Amor Vyškov C - Orli Bučovice 5:2
VYŠKOV - 1.třída
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FC Krásensko 04           19  16   2   1  105: 39  50

ZLÍN - okresní přebor
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Gumídci Kroměříž          16  13   2   1   87: 38  41

Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
© PSMF