|
Z TÉTO SEZÓNY JINÉ KONEČNÉ TABULKY NEJSOU K DISPOZICI
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mikeska Ostrava 30 25 2 3 210: 95 77
2. CC LKW Jistebník 30 25 1 4 183: 60 76
3. Ajax Novesta Zlín 30 24 0 6 164: 84 72
4. DFC Praha 30 23 0 7 185:117 69
5. Nejzbach Vysoké Mýto 30 18 3 9 214:151 57
6. IFT Computers Ostrava 30 18 2 10 201:149 56
7. Plumbum Hradec Králové 30 14 3 13 122:131 45
8. CF Damned Praha 30 10 3 17 170:172 33
9. EMKO Havlíčkův Brod 30 9 5 16 157:180 32
10. Slovan Havířov 30 9 5 16 98:146 32
11. Combix Ústí n/L 30 10 2 18 140:166 32
12. Ajax Sebald Cheb 30 9 3 18 133:203 30
13. TK Rumpál Prachatice 30 8 5 17 133:192 29
14. Dekora Hlinsko 30 9 2 19 130:182 29
15. AC Čepo Poruba 30 5 2 23 122:199 17
16. Ebárna boys Kladno 30 3 4 23 102:241 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TS Bakov n/J 30 20 5 5 166: 77 65
2. Lazio Brno 30 20 3 7 176:114 63
3. Bohemia České Budějovice 30 20 2 8 171:118 62
4. Arsenal Benešov 30 19 2 9 153:118 59
5. Dino Brno 30 18 3 9 154:115 57
6. CFC Letňany Praha 30 17 3 10 142: 98 54
7. Adamíček Český Krumlov 30 14 1 15 155:162 43
8. Platan club Písek 30 13 2 15 151:143 41
9. Ferram Opava 30 13 2 15 150:160 41
10. Bohemians CMF Praha 30 12 4 14 140:144 40
11. Nemesis Hradec Králové 30 12 1 17 98:144 37
12. TORF Pardubice 30 12 0 18 123:136 36
13. Alfa Liberec 30 11 2 17 129:149 35
14. MIKO Žďár n/S 30 10 3 17 138:149 33
15. Man Ostrava 30 7 0 23 98:181 21
16. Neuk Háječek Prachatice 30 5 1 24 101:226 16
KVALIFIKACE O 2.LIGU
SKUPINA "ZÁPAD" A
1. Aston Villa Karlovy Vary 2 2 0 0 11: 5 6
2. AC Sparta Slaný 2 1 0 1 5: 7 3
3. Alfa Liberec 2 0 0 2 3: 7 0
SKUPINA "ZÁPAD" B
1. FC Kodymka Praha 2 1 1 0 5: 2 4
2. KLC Klobuky 2 1 0 1 4: 4 3
3. Rusaco Litvínov 2 0 1 1 5: 7 1
SKUPINA "ZÁPAD" C
1. Sokol Nová Hospoda Plzeň 2 2 0 0 9: 3 6
2. Lucky Penguins Praha 2 1 0 1 6: 5 3
3. Mako Litvínov 2 0 0 2 1: 8 0
SKUPINA "VÝCHOD"
1. Harnach Brno 3 2 1 0 14: 8 7
2. GKS Třinec 3 2 0 1 14: 10 6
3. MIKO Žďár n/S 3 0 2 1 12: 13 2
4. ESTE Pardubice 3 0 1 2 5: 14 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Strabag Prachatice 16 13 0 3 101: 57 39
2. Regina České Budějovice 16 11 0 5 94: 73 33
3. Montza České Budějovice 16 8 2 6 83: 82 26
4. Kohouti České Budějovice 16 8 1 7 78: 84 25
5. TJ Borek 16 8 1 7 69: 46 25
6. Rosa Gong Č.Budějovice 16 8 0 8 79: 69 24
7. TJ HFASC České Budějovice 16 5 2 9 54: 70 17
8. Merkur České Budějovice 16 5 2 9 59: 85 17
9. Tomcat Písek 16 1 2 13 65:116 5
10. KMK Střepina Pelhřimov a FC Davis Písek vyloučeni
Adamíček Český Krumlov B odstoupil před soutěží
KVALIFIKACE O OBLAST JIŽNÍ ČECHY
1. Nesco České Budějovice 4 4 0 0 44: 23 12
2. Tomcat Písek 4 2 1 1 34: 22 7
3. Candát Prachatice 4 2 1 1 19: 10 7
4. Elektropřístroj Písek 4 1 0 3 13: 30 3
5. Jatka Pacov 4 0 0 4 12: 37 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Helas Brno 30 27 2 1 235: 93 83
2. Harnach Brno 30 23 2 5 202: 82 71
3. Topol Otrokovice 30 22 2 6 233: 96 68
4. Tomson STŽ Brno 30 16 4 10 157:113 52
5. Fauna Brno 30 16 4 10 168:156 52
6. Austria Oslavany 30 15 6 9 156:151 51
7. Red Devils Žďár n/S 30 16 2 12 134:118 50
8. Peprmint Prostějov 30 13 3 14 125:137 42
9. TJ Sport Drnovice 30 11 6 13 129:149 39
10. Slza Znojmo 30 11 6 13 134:120 39
11. Žďárský beton Žďár n/S 30 11 4 15 86: 98 37
12. Real Chudčice 30 10 4 16 155:188 34
13. Lazor Vyškov 30 8 6 16 110:151 30
14. Fifák Nouzka Vyškov 30 8 1 21 125:221 25
15. Morcan ŽV Brno 30 5 2 23 91:185 17
16. ÚCF Brno 30 1 2 27 73:247 5
KVALIFIKACE O OBLAST JIŽNÍ MORAVA
Skupina A
1. Žaves Brno 3 2 1 0 8: 3 7
2. Lazor Vyškov 3 2 0 1 8: 4 6
3. Arsenal Brtnice 3 1 1 1 9: 9 4
4. Saňaři Sokolnice 3 0 0 3 3: 12 0
Skupina B
1. Primon Bosonohy Brno 3 3 0 0 17: 4 9
2. Benango Veselí n.M. 3 2 0 1 6: 4 6
3. Desta Otrokovice 3 1 0 2 6: 10 3
4. Sapporo Manerov 3 0 0 3 4: 15 0
Skupian C
1. Královo Pole Brno 3 2 1 0 17: 2 7
2. Tango Brno 3 2 1 0 14: 4 7
3. Fifák Nouzka Vyškov 3 1 0 2 9: 19 3
4. MSC Jablíčko Letkovice 3 0 0 3 0: 15 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Lucky Penguins Praha 22 15 1 6 121: 65 46
2. FC Kodymka Praha 22 13 3 6 120:100 42
3. CF Damned B Praha 22 13 2 7 121: 74 41
4. DFC B Praha 22 9 8 5 105: 83 35
5. TJ ČZU Praha 22 9 5 8 88: 88 32
6. VŠSK Matfyz Praha 22 9 4 9 83: 82 31
7. Hertha ZMZ Praha 22 10 1 11 78: 77 31
8. Atlanta Žižkov Praha 22 8 6 8 72: 72 29
9. FC Repas Praha 22 11 1 10 71: 70 28
10. FC Pohoda Praha 22 8 4 10 69: 87 27
11. KMF Fotballica Praha 22 4 2 16 50:114 14
12. Loko Vršovice Praha 22 4 1 17 55:121 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Combix B Ústí n/L 22 17 1 4 144: 93 52
2. Rusaco Litvínov 22 15 2 5 149: 89 47
3. AC Sonáta Ústí n/L 22 13 1 8 101: 72 40
4. FC Sokol Ústí n/L 22 11 4 7 75: 83 37
5. KMF Úder Ústí n/L 22 11 3 8 93: 76 36
6. Hop Trop Ústí n/L 22 12 0 10 91: 82 36
7. Hadidas Ústí n/L 22 11 1 10 111: 98 34
8. Horal Stebno 22 8 3 11 87: 94 27
9. Rychlé pípy Ústí n/L 22 8 2 12 86:103 26
10. Sokol Horní Jiřetín 22 7 2 13 84:114 23
11. Flatus MN Ústí n/L 22 6 0 16 72:124 18
12. Slovanka Děčín 22 3 1 18 79:144 10
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ ČECHY
Skupina A
1. Mako Litvínov 2 1 1 0 4: 3 4
2. Slovanka Děčín 2 0 2 0 2: 2 2
3. Linde Ústí n/L 2 0 1 1 3: 4 1
Skupina B
1. Flatus Ústí n/L 2 2 0 0 6: 2 6
2. Anderlecht Ústí n/L 2 1 0 1 7: 5 3
3. SK Alfa B Liberec 2 0 0 2 2: 8 0
Semifinále:
Mako-Anderlecht 2:3, Flatus-Slovanka 2:1
Finále:
Anderlecht Ústí n/L - Flatus Ústí n/L 2:1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. IFT Computers B Ostrava 15 14 0 1 93: 41 42
2. GKS Třinec 15 12 0 3 69: 38 36
3. Rýznar Zábřeh na Moravě 15 10 1 4 89: 47 31
4. FC Žihadla Opava 15 8 1 6 62: 43 25
5. Trezor Ostrava 15 7 3 5 55: 45 24
6. HI-TEC Bílovec 15 6 4 5 69: 52 22
7. AC Čepo B Poruba 15 7 1 7 62: 53 22
8. DBV Šumperk 15 6 2 7 85: 72 20
9. Nika Intaz Havířov 15 6 2 7 50: 65 20
10. Unie DK Orbis Ostrava 15 6 1 8 38: 55 19
11. Sakrovec Stará Ves 15 6 0 9 54: 64 18
12. FC Bedřiška Ostrava 15 5 3 7 42: 60 18
13. FC SME Ostrava 15 5 2 8 44: 72 17
14. SKM Ostrava 15 4 4 7 46: 53 16
15. Panthers Ostrava 15 3 2 10 47: 68 11
16. Dakota Ostrava 15 2 0 13 21: 98 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KLC Klobuky 22 16 2 4 126: 65 50
2. Sparta Slaný 22 15 4 3 125: 86 49
3. SC Velzěž 22 15 0 7 116:100 45
4. Mnichovo Hradiště 22 14 2 5 103: 69 44
5. Tempo Benešov 22 13 1 8 122:103 40
6. Arsenal Benešov B 22 9 5 8 102:114 32
7. Deportivo Kolín 22 9 0 13 116:111 27
8. Betonika Lužec 22 9 0 13 129:127 27
9. PK Třebusice 22 8 2 12 120:130 26
10. SKPŠ Šampion Rohožník 22 7 1 14 112:136 22
11. Sport Club Slaný 22 4 1 17 57:118 13
12. Eros DOSA Říčany 22 2 4 16 74:143 10
KVALIFIKACE O OBLAST STŘEDNÍ ČECHY
Skupina A
1. TS Bakov n/J B 2 2 0 0 7: 1 6
2. Bitches Benešov 2 1 0 1 8: 8 3
3. Stadion Slaný 2 0 0 2 4: 11 0
Skupina B
1. Botafogo Mladá Boleslav 2 2 0 0 18: 3 6
2. Lalula Úročnice 2 1 0 1 11: 14 3
3. Benfi Trenčín 2 0 0 2 6: 18 0
Skupina C
1. Vojenské lesy Praha 2 2 0 0 10: 1 6
2. SKPŠ Šampion Rohožník B 2 1 0 1 11: 7 3
3. SKPŠ Šampion Rohožník 2 0 0 2 3: 16 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Plumbum Hradec Králové B 30 22 2 6 147: 82 68
2. Gillotina Choceň 30 21 3 6 165: 85 66
3. ESTE Pardubice 30 19 6 5 125: 64 63
4. ČKD Labská Hradec Králové 30 20 2 8 153: 94 62
5. FC Nadoraz Rváčov 30 14 10 6 93: 64 51
6. Claudius Hradec Králové 30 16 1 13 113: 97 49
7. FK Fugas Hradec Králové 30 13 5 12 92: 79 44
8. Arsenal Hlinsko 30 13 3 14 104: 96 42
9. Nejzbach Vysoké Mýto B 30 11 8 11 96: 89 41
10. Rio Žamberk 30 12 3 15 94:125 39
11. V.I.P.s Hradec Králové 30 10 6 14 88:104 36
12. G-12 Hradec Králové 30 12 0 18 100:136 36
13. DTJ Juventus Hlinsko 30 10 3 17 117:135 33
14. CR Rex Hradec Králové 30 8 5 17 77:120 29
15. Tramo Chrudim vyloučeno ze soutěže
Viking Medlešice vyloučen ze soutěže
KVALIFIKACE O OBLAST VÝCHODNÍ ČECHY
Skupina A
1. Údolí hladu Hradec Králové 2 2 0 0 26: 3 6
2. Chánov Chotěboř 2 0 1 1 6: 15 1
3. FC Nadoraz Rváčov B 2 0 1 1 5: 19 1
Skupina B
1. Weber team Jilemnice 2 2 0 0 11: 4 6
2. Peliny Choceň 2 0 1 1 6: 9 1
3. DTJ Juventus Hlinsko 2 0 1 1 6: 10 1
Skupina C
1. Jiskra Vysoké n/J 2 2 0 0 13: 6 6
2. CZ Rex Hradec Králové 2 1 0 1 5: 7 3
3. Výkřiky Choceň 2 0 0 2 4: 9 0
Skupina D
1. Frantic Dogs Hr.Králové 2 2 0 0 9: 6 6
2. Tučňáci Srní 2 1 0 1 10: 5 3
3. Adal Hradec Králové 2 0 0 2 6: 14 0
FINÁLOVÁ SKUPINA A
1. Údolí hladu Hradec Králové 2 2 0 0 19: 2 6
2. Weber team Jilemnice 2 2 0 0 19: 4 6
3. Peliny Choceň 3 1 0 2 14: 19 3
4. Chánov Chotěboř 3 0 0 3 10: 37 0
FINÁLOVÁ SKUPINA B
1. Jiskra Vysoké n/J 3 2 1 0 14: 6 7
2. Frantic Dogs Hr.Králové 3 2 1 0 11: 5 7
3. CZ Rex Hradec Králové 3 1 0 2 9: 16 3
4. Tučňáci Srní 3 0 0 3 7: 14 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Aston Villa Karlovy Vary 27 23 0 4 186:104 69
2. Sokol Nová Hospoda Plzeň 27 19 6 2 153: 73 63
3. Rangers Chodov 27 15 3 9 123: 94 48
4. Big Snails Karlovy Vary 27 14 4 9 122: 96 46
5. Gamby Svatava 27 15 1 11 114:113 46
6. Lecjaks Dobřany 27 14 4 9 99: 96 46
7. RSC Reko Sokolov 27 13 2 12 93: 80 41
8. Mako Ricci Nové Sedlo 27 11 6 10 110:110 39
9. 2.FC Motáček Plzeň 27 10 3 14 85: 94 33
10. Radio Taxi Plzeň 27 9 1 17 105:144 28
11. Atletico Sokolov 27 8 4 15 55: 81 28
12. AC Lítov 27 7 4 16 82:102 25
13. Rabbit Elfetex Plzeň 27 5 4 18 85:130 19
14. Fortuna Sokolov vyloučena ze soutěže
Rebels Chodov vyloučen ze soutěže
Dybs Plzeň vyloučena ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Lalula Úročnice 22 15 2 5 55: 32 47
2. Bitches Benešov 22 14 4 4 49: 30 46
3. Proxima Benešov 22 13 2 7 63: 38 41
4. Tarzani Čeňovice 22 11 6 5 52: 31 39
5. Uragán Benešov 22 11 2 9 52: 36 35
6. OTS Benešov 22 8 7 7 55: 43 31
7. Kopeček Chotýšany 22 9 4 9 48: 40 31
8. FC Tisem Benešov 22 9 4 9 28: 33 31
9. Tenisáci Benešov 22 8 6 8 55: 50 30
10. Hotel Škvor Čerčany 22 6 6 10 57: 58 24
11. Čutňáci Benešov 22 5 1 16 31: 54 16
12. Vegas Přestavlky 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tuleni Olbramovice 22 17 3 2 77: 27 54
2. Aqua Benešov 22 16 1 5 63: 29 49
3. Sunar team Benešov 22 15 2 5 60: 20 47
4. Gogo Benešov 22 15 1 6 42: 22 46
5. CMS Praha 22 9 7 6 52: 44 34
6. Best Benešov 22 9 7 6 34: 27 34
7. United Okrouhlice 22 9 4 9 43: 38 31
8. FC Kulatá Benešov 22 7 6 9 43: 41 27
9. Telecom Benešov 22 6 4 12 32: 43 22
10. Tornádo Ostředek 22 3 7 12 35: 52 16
11. Quo Benešov 22 3 4 15 24: 52 13
12. FC KBV Vlašim 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Temos Teplýšovice 14 11 1 2 47: 11 34
2. Buldoci Benešov 14 9 4 1 31: 7 31
3. AFC Dlouhé Pole 14 8 3 3 25: 14 27
4. Chroustal Čerčany 14 7 1 6 28: 20 22
5. Panteři Týnec n/S 14 6 2 6 30: 24 20
6. Santa Puelo Týnec n/S 14 6 1 7 28: 25 19
7. Deratizace Benešov 14 3 0 11 9: 35 9
8. PC Bruins Benešov 14 0 0 14 3: 65 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bitches Benešov B 14 10 3 1 48: 18 33
2. Sunar team Benešov B 14 10 2 2 52: 18 32
3. FC Mrač 14 9 2 3 47: 22 29
4. Bajkeři Benešov 14 8 3 3 50: 15 27
5. Beer's Bystřice 14 4 4 6 24: 25 16
6. TJ Racek 14 3 3 8 11: 36 12
7. Eltsen Benešov 14 2 2 10 10: 32 8
8. PC Kamenný Újezdec 14 0 1 13 4: 80 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bitches Benešov B 5 3 2 0 9: 6 11
2. Buldoci Benešov 5 3 1 1 8: 3 10
3. Sunar team Benešov B 5 3 0 2 10: 7 9
4. Temos Teplýšovice 5 2 1 2 11: 11 7
5. FC Mrač 5 0 2 3 4: 9 2
6. AFC Dlouhé Pole 5 0 2 3 3: 10 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Primon Bosonohy Brno 30 22 4 4 124: 69 70
2. Tango Man Brno 30 18 4 8 92: 62 58
3. Královo Pole Brno 30 17 6 7 99: 61 57
4. Hell boys Brno 30 18 1 11 104:102 55
5. Žaves Brno 30 13 9 8 85: 77 48
6. Tipsies Brno 30 15 3 12 86: 64 48
7. Krach Brno 30 12 9 9 58: 46 45
8. Nasan Nový Lískovec Brno 30 14 3 13 70: 69 45
9. Hambas Podlesí Brno 30 14 2 14 72: 87 44
10. Keramika Brno 30 12 4 14 77: 66 40
11. Cebiko Brno 30 11 6 13 64: 66 39
12. FC Páral Brno 30 11 4 15 69: 81 37
13. Laro Brno 30 9 4 17 74:100 31
14. Slovan Brno 30 8 1 21 54: 88 25
15. Merito Brno 30 7 3 20 48:102 24
16. Ostopovice 30 6 4 20 52: 88 22
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hope Brno 30 24 0 6 106: 41 72
2. Jezdci Brno 30 18 7 5 74: 35 61
3. Rebel Brno 30 17 5 8 87: 59 56
4. Nekop Brno 30 15 9 6 83: 42 54
5. Greens Štýřice 30 15 4 11 72: 60 49
6. Chlupovi pozůstalí Brno 30 14 6 10 57: 39 48
7. Sputnik Brno 30 14 6 10 64: 48 48
8. Gloria Brno 30 14 3 13 64: 49 45
9. Riml Brno 30 13 4 13 68: 69 43
10. Black Magic Brno 30 12 5 13 65: 80 41
11. Technika Brno 30 12 3 15 67: 84 39
12. Rum Brno 30 11 6 13 66: 56 39
13. Delta Bohunice Brno 30 11 4 15 53: 75 37
14. Rapid Brno 30 10 6 14 61: 72 36
15. Kadet Brno 30 5 2 23 44: 88 17
16. Sny svatojáns. nocí Brno 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Motor boys Brno 30 20 4 6 98: 38 64
2. Comix Brno 30 18 4 8 86: 61 58
3. HSC Erica Brno 30 19 1 10 110: 66 58
4. ASC Brno 30 17 6 7 83: 41 57
5. Mavel Brno 30 15 8 7 70: 43 53
6. Kobas Brno 30 16 3 11 87: 54 51
7. Tropicana Brno 30 15 5 10 80: 55 50
8. UFO Brno 30 15 5 10 79: 63 50
9. Okruh Nový Lískovec Brno 30 15 3 12 79: 66 48
10. FC Židenice Brno 30 14 5 11 66: 50 47
11. Q.P.Chrlice Brno 30 15 1 14 99: 56 46
12. UNI Líšeň Brno 30 14 2 14 65: 64 44
13. Titanic Brno 30 11 2 17 57: 80 35
14. Rychlé šípy Brno 30 6 4 20 44: 96 22
15. Rabbit Brádek Brno 30 2 3 25 29:157 9
16. Arsenal Černovice 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Extáze Brno 16 11 3 2 59: 18 36
2. Drullác Brno 16 10 3 3 70: 38 33
3. Tipsies B Brno 16 9 5 2 47: 29 32
4. KH Brno 16 9 2 5 65: 33 29
5. Hlt club Brno 16 8 1 7 48: 45 25
6. SK Líšeň Brno 16 5 4 7 36: 36 19
7. ÚCF B Brno 16 5 1 10 35: 44 16
8. United Kohoutovice Brno 16 3 0 13 17: 92 9
9. Via Petrov Brno 16 2 1 13 20: 62 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Torpédo Brno 16 12 3 1 72: 22 39
2. Victor Brno 16 11 3 2 80: 16 36
3. Milano Brno 16 10 1 5 65: 42 31
4. RSC Bohunice Brno 16 7 2 7 52: 46 23
5. Generali Brno 16 7 1 8 35: 51 22
6. Ječmínek Brno 16 5 4 7 27: 29 19
7. Bruttal de Luxe Brno 16 5 2 9 33: 46 17
8. Zimour Brno 16 4 2 10 26: 64 14
9. Bobíci Brno 16 2 0 14 21: 94 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sirotkova Devils Brno 16 13 1 2 66: 19 40
2. Lesart Brno 16 11 3 2 72: 26 36
3. Triumf Brno 16 11 1 4 79: 32 34
4. INA Sport 16 9 0 7 56: 42 27
5. Young Gods Brno 16 8 1 7 77: 51 25
6. Rio Brno 16 6 2 8 55: 44 20
7. Fortuna Brno 16 4 2 10 34: 63 14
8. SSC Brno 16 2 2 12 26:117 8
9. Ostopovice B Brno 16 2 0 14 26: 98 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Wild boys Brno 15 12 2 1 79: 29 38
2. Wings Brno 15 11 3 1 78: 33 36
3. Pegas Brno 15 11 0 4 85: 41 33
4. Slatina Brno 15 7 0 8 61: 72 21
5. Celtic Brno 15 5 2 8 41: 55 17
6. Brazil Brno 15 4 4 7 44: 58 16
7. Tým snů Brno 15 5 1 9 43: 57 16
8. Cockers Brno 15 2 0 13 31: 88 6
9. Atrium Brno 8 1 0 7 11: 40 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Atletico Vanicek Brno 15 11 3 1 56: 14 36
2. Krach B Brno 15 11 1 3 38: 22 34
3. Rosňa Brno 15 10 0 5 73: 25 30
4. Incident Lerchova Brno 15 7 0 8 42: 41 21
5. Wodowa Brno 15 6 1 8 32: 40 19
6. Kozoroh Brno 15 6 1 8 34: 48 19
7. Hoho Brno 15 5 1 9 19: 37 16
8. Střelice Brno 8 2 1 5 17: 28 7
9. Rockers Brno 15 1 0 14 7: 72 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Motivace Brno 16 13 1 2 42: 12 40
2. Knock out Brno 16 11 1 4 56: 14 34
3. Toka Brno 16 9 2 5 44: 36 29
4. Technika B Brno 16 7 2 7 48: 33 23
5. Haken Brno 16 7 1 8 46: 46 22
6. DFC Brno 16 5 4 7 20: 24 19
7. Animals Brno 16 6 0 10 23: 54 18
8. S.R.O. Brno 16 3 4 9 24: 32 16
9. Archa Brno 16 3 1 12 20: 83 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MSC Jablíčko Letkovice 28 27 1 0 151: 52 82
2. Ajax Oslavany 28 23 3 2 145: 63 72
3. Templář Ivančice 28 18 1 9 132: 69 55
4. Saňaři Sokolnice 28 15 6 7 88: 49 51
5. SK Moravany 28 13 3 12 76: 51 42
6. Šiko Kuřim 28 13 3 12 96: 83 42
7. Japex Němčice 28 13 3 12 78: 94 42
8. Tajvan Ivančice 28 12 4 12 73: 80 40
9. Arsenal Alexovice 28 12 2 14 56: 72 38
10. FC Jablíčko Letkovice 28 10 4 14 62: 61 34
11. Profiprint Březina 28 8 4 16 67: 86 28
12. Sokol Kuřim 28 7 4 17 46: 89 25
13. Vyprahlo Kuřim 28 6 3 19 49:120 21
14. CP Ivančice 28 5 3 20 60:124 18
15. Santos Oslavany 28 6 0 22 45:116 18
16. Kozel Oslavany vyloučen ze soutěže
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.liga (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fet Partia Kuřim 16 12 3 1 50: 21 39
2. Zlobice Kuřim 16 9 3 4 48: 38 30
3. Litterpool Kuřim B 16 7 3 6 51: 40 24
4. Templáři Kuřim 16 6 6 4 39: 27 24
5. CK Kovo Přísnotice 16 6 2 8 32: 29 20
6. Mušketýři Kuřim 16 5 4 7 44: 47 19
7. FC Květnice 16 4 4 8 39: 59 16
8. Brázda Moravské Knínice 16 4 4 8 30: 40 16
9. FET Kuřim 16 3 3 10 31: 55 12
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.liga (východ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Sokol Tetčice 16 15 0 1 74: 18 45
2. Žaves Nebovidy 16 10 4 2 50: 24 34
3. Austria Oslavany B 16 10 1 5 56: 25 31
4. Slavoj Senorady 16 10 1 5 48: 31 31
5. Bilbal Omice 16 5 3 8 39: 44 18
6. Nona Nebovidy 16 5 2 9 37: 38 17
7. SC Nebovidy 16 5 2 9 27: 29 17
8. Radegast Omice 16 4 2 10 28: 59 14
9. FK Nebovidy 16 0 1 15 15:106 1
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.liga (západ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. United Ivančice 16 12 2 2 37: 15 38
2. KD Alexovice 16 11 2 3 49: 34 35
3. Remos Oslavany 16 9 3 4 57: 28 30
4. Paus Oslavany 16 9 2 5 61: 33 29
5. Trafo Padochov 16 7 1 8 38: 42 22
6. Manchester Polanka 16 6 3 7 50: 42 21
7. Korea Oslavany 16 4 2 10 28: 45 14
8. Litrpůl Ivančice 16 3 2 11 41: 80 11
9. Orion Ivančice 16 2 1 13 17: 59 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Muk'ls team Kuřim 16 16 0 0 101: 19 48
2. Mánes Tišnov 16 12 1 3 48: 23 37
3. Drak Brno 16 8 2 6 43: 41 25
4. Pinkec Tišnov 16 7 3 6 43: 33 24
5. Las Čebas Kuřim 16 7 2 7 29: 45 23
6. Rebel Kuřim 16 6 0 10 40: 55 18
7. Ajax Tišnov 16 6 0 10 29: 54 18
8. Tučňáci Čebín 16 5 0 11 26: 51 15
9. První pivní Kuřim 16 1 0 15 14: 67 3
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vlas Slavia Č. Budějovice 16 13 2 1 106: 45 41
2. SK Nesco České Budějovice 16 10 3 3 119: 67 33
3. Havlinda České Budějovice 16 8 1 7 65: 58 25
4. Montza České Budějovice B 16 7 1 8 68: 70 22
5. Mistrál České Budějovice 16 7 0 9 51: 67 21
6. TJ Borek B 16 6 2 8 55: 75 20
7. SVP Zbudov 16 6 2 8 50: 65 20
8. FC Hůry České Budějovice 16 6 0 10 56: 96 18
9. Digitál SKP Č. Budějovice 16 3 1 12 36: 73 10
10. PVT České Budějovice odstoupil ze soutěže
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Gong Č. Budějovice B 18 15 0 3 115: 40 45
2. TJ HFASC Č. Budějovice B 18 15 0 3 76: 34 45
3. JČM České Budějovice 18 14 1 3 104: 42 43
4. Cosmos České Budějovice 18 9 1 8 54: 61 28
5. Bullding České Budějovice 18 7 1 10 50: 77 22
6. Zemani České Budějovice 18 6 2 10 50? 70 20
7. VSK Slavia Č. Budějovice 18 6 1 11 45: 79 19
8. SK Nesco Č. Budějovice B 18 6 0 12 40: 49 18
9. Amatér České Budějovice 18 4 3 11 52: 84 15
10. Jč.Rybena Č. Budějovice 18 3 1 14 51:104 10
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 3.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TJ Doudleby 18 16 0 2 79: 26 48
2. Interman Hluboká n/V 18 15 0 3 69: 35 45
3. Inter České Budějovice 18 12 0 6 87: 48 36
4. Geotým České Budějovice 18 11 1 6 80: 44 34
5. VSK Slavia Č.Budějovice B 18 9 0 9 67: 73 27
6. FC 30 České Budějovice 18 8 1 9 78: 60 25
7. Tornádos České Budějovice 18 7 0 11 46: 71 21
8. PVT České Budějovice B 18 5 1 12 56: 70 16
9. TJ HFASC Č. Budějovice C 18 5 0 13 53: 88 15
10. Bad Boys České Budějovice 18 0 1 17 30:138 1
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. B-team Plešivec Č.Krumlov 19 14 5 0 87: 36 47
2. Hastrmani Český Krumlov 20 14 1 5 86: 48 43
3. Konibar Kájov 20 13 1 6 80: 53 40
4. FC Karlík Mirkovice 20 11 4 5 49: 30 37
5. Lazio Český Krumlov 19 9 3 7 56: 50 30
6. Rangers Větřní 20 9 1 10 60: 66 28
7. Hattrick Český Krumlov 20 5 5 10 47: 58 20
8. SSL Rouster Český Krumlov 20 5 5 10 49: 71 20
9. Vyšehrad Český Krumlov 20 4 7 9 41: 68 19
10. Špičák 20 4 4 12 46: 53 16
11. Městská policie Č.Krumlov 20 3 0 17 29: 97 9
12. Turbo Český Krumlov vyloučeno ze soutěže
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Penguins Větřní 24 16 6 2 71: 33 54
2. Cassino Český Krumlov 24 15 6 3 108: 58 51
3. Rollo Český Krumlov 24 14 4 6 116: 60 46
4. Hastrmani Český Krumlov B 24 13 3 8 97: 79 42
5. Rumcajs Český Krumlov 24 11 7 6 96: 71 40
6. Soptíci Větřní 24 11 3 10 83: 47 36
7. Liják Český Krumlov 24 11 2 11 51: 58 35
8. SKP Český Krumlov 24 10 3 11 60: 85 33
9. Montíci Český Krumlov 24 9 4 11 61: 70 31
10. SAK Český Krumlov 24 6 3 15 71:106 21
11. Jedličky Český Krumlov 24 6 3 15 66:104 21
12. Tyrkys Český Krumlov 24 6 2 16 44: 71 20
13. Mates Český Krumlov 24 4 2 18 47:129 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Cobra Frýdek-Místek 18 14 1 3 89: 26 43
2. Fleret Frenštát p/R 18 14 0 4 73: 26 42
3. SOU Frýdek-Místek 18 13 1 4 109: 39 40
4. MK Olešná 18 11 1 6 63: 41 34
5. FC Sokol Žabeň 18 8 3 7 54: 35 27
6. DTJ Frýdek-Místek 18 7 5 6 49: 37 26
7. Victory Frýdek-Místek 18 7 3 8 45: 59 24
8. FC Sokol Frýdek-Místek 18 4 4 10 39: 60 16
9. Centrum Tigers Frý-Místek 18 2 0 16 20:104 6
10. Lija Frýdek-Místek 18 1 0 17 16:130 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jamax Havířov 20 18 0 2 74: 18 54
2. Medvědi Havířov 20 14 2 4 74: 18 44
3. Eagles Havířov 20 14 2 4 69: 40 44
4. Saxon Havířov 20 13 2 5 50: 24 41
5. Sartoris Karviná 20 11 2 7 71: 36 35
6. Haspo Havířov 20 10 2 8 47: 44 32
7. P.ruch Havířov 20 6 3 11 29: 49 21
8. Rumboys Havířov 20 6 2 12 33: 54 20
9. Funny Havířov 20 6 1 13 38: 67 19
10. Chaos Havířov 20 1 2 17 18: 84 5
11. Orel Havířov 20 1 2 17 24: 93 5
|
|
|
HAVLÍČKŮV BROD - 1.liga (skupina A) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Glass Světlá n/S 14 11 2 1 83: 33 35
2. Jas Ledeč n/S 14 9 0 5 49: 29 27
3. Saurus Chotěboř 14 7 5 2 43: 38 26
4. Santos Chotěboř 14 7 2 5 39: 31 23
5. Hatatitla Chotěboř 14 5 2 7 44: 50 17
6. FC Dobkov 14 3 4 7 38: 65 13
7. Sokol Bezděkov 14 3 3 8 31: 44 12
8. Vrtule Chotěboř 14 1 2 11 22: 59 5
|
|
|
HAVLÍČKŮV BROD - 1.liga (skupina B) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Chánov Chotěboř 14 10 1 3 42: 20 31
2. Zoufalci Ždírec n/D 14 8 3 3 30: 17 27
3. STS Chotěboř 14 8 2 4 46: 32 26
4. Líbači Chotěboř 14 7 2 5 48: 36 23
5. S.Ú.D. Světlá n/S 14 5 1 8 28: 32 16
6. Větrníci Chotěboř 14 5 0 9 27: 46 15
7. Sharks Lučice 14 4 0 10 25: 52 12
8. Fantom Nová Ves 14 3 1 10 28: 48 10
|
|
|
HAVLÍČKŮV BROD - 1.liga (finálová skupina) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Glass Světlá n/S 5 4 0 1 21: 9 12
2. Saurus Chotěboř 5 4 0 1 16: 7 12
3. STS Chotěboř 5 3 0 2 8: 11 9
4. Chánov Chotěboř 5 2 0 3 10: 18 6
5. Jas Ledeč n/S 5 2 0 3 8 8 6
6. Zoufalci Ždírec n/D 5 0 0 5 7: 17 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Údolí hladu Hr.Králové 30 26 3 1 138: 28 81
2. Frantic Dogs Hr.Králové 30 21 2 7 98: 52 65
3. Adal Hradec Králové 30 16 5 9 107: 51 53
4. Senior Hradec Králové 30 15 5 10 84: 57 50
5. SK Attila Hradec Králové 30 15 4 11 91: 62 49
6. Korbel Věkoše 30 15 4 11 86: 49 49
7. Penalta Hradec Králové 30 13 11 7 66: 44 47
8. AC Aero Hradec Králové 30 14 5 11 90: 83 47
9. Flamengo Hradec Králové 30 13 6 11 75: 77 45
10. Mon-pot Orion Hr.Králové 30 13 4 13 60: 69 43
11. FC Vosy Hradec Králové 30 12 5 13 72: 76 41
12. Fortuna Hradec Králové 30 11 5 14 67: 67 38
13. Koruna Hradec Králové 30 10 8 12 79: 82 38
14. SK Berka Hradec Králové 30 11 1 18 59: 95 34
15. Votrok Hradec Králové vyloučen ze soutěže
16. Vektor Hradec Králové vyloučen ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Venca Hradec Králové 30 21 4 5 123: 71 67
2. Malšovice 30 20 4 6 131: 51 64
3. Infarkt Hradec Králové 30 18 3 9 85: 59 57
4. Junior Hradec Králové 30 16 2 12 91: 72 50
5. FOMA Hradec Králové 30 13 6 11 101: 75 45
6. Hydro Hradec Králové 30 14 3 13 83: 77 45
7. SC Lukas Hradec Králové 30 14 1 15 66: 72 43
8. Vegas Hradec Králové 30 13 4 14 99: 94 42
9. Magion Hradec Králové 30 12 6 12 82: 86 42
10. Pivrnci Hradec Králové 30 11 8 11 59: 80 41
11. Duarig Hradec Králové 29 11 5 13 58: 84 38
12. Na Hrázce Hradec Králové 30 10 7 13 59: 82 37
13. Trencampe Hradec Králové 30 11 4 15 55: 52 37
14. AS Montas Hradec Králové 29 11 4 14 67: 87 37
15. SSC Forces Hradec Králové 30 6 3 21 49: 97 21
16. Kukleny 30 6 1 23 54:119 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Severka Hradec Králové 32 24 4 4 128: 60 76
2. Delta bar Hradec Králové 32 21 3 8 149: 64 66
3. Synové výčepu Hr.Králové 32 19 6 7 124: 75 63
4. Real Masaryka Hr.Králové 32 19 4 9 111: 68 61
5. Golem Hradec Králové 32 18 7 7 115: 61 61
6. Juventus Chlumec n/C 32 19 3 10 118: 72 60
7. Gabo Cerekvice 32 16 3 13 114:108 51
8. Marnost Hradec Králové 32 15 5 12 70: 79 50
9. Hurican Hradec Králové 32 15 3 14 122:122 48
10. Lunapark Hradec Králové 32 15 3 14 92: 85 48
11. Durex gum Hradec Králové 32 15 3 14 72: 72 48
12. Sokol Jasenná 32 9 8 15 54: 86 35
13. Růžový balet Hr.Králové 32 8 2 22 67:114 26
14. Snakes Hradec Králové 32 8 2 22 68:137 26
15. Plácka 32 7 2 23 85:152 23
16. Lavina Hradec Králové 32 5 5 22 52:100 20
17. Karma Hradec Králové 32 4 3 25 52:147 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Loko Chomutov 11 9 0 2 33: 14 27
2. Sparta Chomutov 11 8 1 2 35: 20 25
3. Železárny Chomutov 11 7 3 1 38: 19 24
4. Atlantik Chomutov 11 6 3 2 34: 19 21
5. BB Honda Chomutov 11 5 2 4 24: 20 17
6. Fanak Chomutov 11 5 2 4 24: 27 17
7. Alnea Chomutov 11 4 1 6 24: 23 13
8. FC Kundratice 11 4 0 7 25: 33 12
9. SK Energo Chomutov 11 4 0 7 25: 26 12
10. Elmontis ICE Chomutov 11 3 1 7 22: 40 10
11. Zlatníci Ervěnice 11 3 1 7 26: 32 10
12. OMV Rapid Chomutov 11 1 0 10 12: 49 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Písečná 11 7 1 3 38: 14 22
2. Česká pošta Chomutov 11 7 1 3 28: 17 22
3. Torpédo Korim 11 7 0 4 40: 21 21
4. Kuželna Jirkov 11 7 0 4 36: 18 21
5. SK Mike Jirkov 11 6 2 3 34: 17 20
6. Eurotaxi Chomutov 11 6 2 3 32: 20 20
7. FC Telecom Chomutov 11 6 1 4 24: 26 19
8. FC Orient Chomutov 11 5 3 3 24: 22 18
9. Restaur. Na Mýtě Chomutov 11 4 2 5 24: 26 14
10. SFK Spořice 11 3 1 7 17: 32 10
11. FC Merkur Chomutov 11 1 1 9 18: 44 4
12. Domovina Chomutov 11 0 0 11 6: 64 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Marves Chomutov 11 10 0 1 49: 10 30
2. Relax 92,3 Chomutov 11 8 1 2 45: 19 25
3. Flamengo Chomutov 11 8 0 3 51: 25 24
4. Deportivo Chomutov 11 7 1 3 35: 26 22
5. MTL Chomutov 11 7 0 4 45: 33 21
6. Slza Žízeň Chomutov 11 5 1 5 48: 34 16
7. Real Všehrdy 11 5 0 6 36: 33 15
8. FC Ajax Chomutov 11 4 2 5 43: 43 14
9. Sparta B Chomutov 11 3 2 6 24: 36 11
10. Pekárna Chomutov 11 3 2 6 28: 45 11
11. FC Debakl Chomutov 11 1 1 9 19: 41 4
12. AC R.O.S. Chomutov 11 0 0 11 8: 86 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tučňáci Srní 18 14 1 3 98: 48 43
2. Era-pack Chrudim 18 13 1 4 104: 63 40
3. Nadoraz Rváčov B 18 10 1 7 56: 56 31
4. Norton Skuteč 18 9 2 7 66: 49 29
5. Sklepy Chrudim 18 7 4 7 60: 59 25
6. AC Hlinsko 18 6 3 9 63: 75 21
7. Juventus Hlinsko B 18 6 3 9 60: 72 21
8. SOUT Hlinsko 18 6 3 9 72: 89 21
9. Křídla sovětů Hlinsko 18 5 1 12 74:101 16
10. Sokol Krouna 18 4 1 13 74:107 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. STS Rotor Hlinsko 18 16 0 2 81: 33 48
2. Holding Chrudim 18 13 0 5 104: 63 40
3. United Hlinsko 18 10 3 5 71: 66 33
4. Oko Stars Chrudim 18 8 2 8 61: 74 26
5. ČD Hlinsko 18 7 3 8 61: 70 24
6. Atletico Hlinsko 18 7 3 8 52: 50 24
7. Viking Medlešice B 18 7 0 11 50: 68 21
8. Celtic Hlinsko 18 4 5 9 49: 67 17
9. GMR Skuteč 18 4 4 10 42: 60 16
10. City Trhová Kamenice 18 3 2 13 54: 75 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Arsenal Brtnice 14 13 0 1 78: 18 39
2. Texana Dušejov 14 8 2 4 41: 23 26
3. Belton Třebíč 14 8 1 5 59: 27 25
4. Cannabis Batelov 14 8 1 5 36: 29 25
5. Dachau Dačice 14 7 3 4 52: 35 24
6. Pohoda Třešť 14 5 0 9 35: 44 15
7. FK Real Jihlava B 14 2 1 11 23: 78 7
8. FK Real Jihlava 14 0 2 12 14: 89 2
9. FC MF Třebíč odstoupil ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vinea Energo Kadaň 11 8 2 1 40: 11 26
2. FC Kometa Kadaň 11 8 2 1 27: 10 26
3. IQ-0 Kadaň 11 7 1 3 28: 15 22
4. RK Chmel Kadaň 11 7 0 4 20: 17 21
5. Faraoviki Kadaň 11 6 3 2 18: 7 21
6. FC Santos Kadaň 11 5 1 5 24: 25 16
7. Šmoulové Kadaň 11 4 3 4 25: 23 15
8. SK Torro Kadaň 11 4 2 5 28: 23 14
9. FC Liďák Kadaň 11 4 0 7 15: 31 12
10. Elmar Kadaň 11 2 1 8 16: 34 7
11. Tatrabeton Kadaň 11 1 2 8 9: 33 5
12. Tango-Afrika Kadaň 11 0 3 8 8: 30 3
13. Černí baroni Klášterec vyloučení ze soutěže
Balet Peřeje Klášterec vyloučen ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fan club Torro Kadaň 38: 13 26
2. Bronto team Kadaň 31: 19 25
3. The Simpsons Kadaň 23: 9 23
4. Allegro Kadaň 22: 14 19
5. Chess Kadaň 20: 21 19
6. Fuckers Kadaň 30: 20 18
7. FC Mordyje Klášterec 14: 17 17
8. B.K.P. Kadaň 16: 20 15
9. Dehet Kadaň 18: 19 13
10. FC Kopačky Kadaň 17: 25 5
11. Devils Kadaň 13: 28 4
12. Group 4 Kadaň 6: 41 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Köloman Kadaň 42: 10 33
2. Rangers Kadaň 30: 3 24
3. VH Zelňačka Kadaň 33: 7 22
4. FK Anus Kadaň 25: 13 19
5. Stěrače Kadaň 22: 11 19
6. ETU II. Tušimice 38: 26 19
7. FC Otroci Kadaň 20: 19 17
8. SC Fekál Kadaň 14: 27 9
9. AC Bingo Kadaň 16: 36 7
10. Popižu Kadaň 10: 33 7
11. Mannesmann Kadaň 10: 41 6
12. FC Brzdy Kadaň 17: 51 6
|
|
|
KADAŇ - 2.liga (finálová skupina) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Köloman Kadaň 11 9 1 1 48: 10 28
2. Rangers Kadaň 11 7 2 2 19: 5 23
3. Bronto team Kadaň 11 7 1 3 24: 19 22
4. Fan club Torro Kadaň 11 6 3 2 26: 15 21
5. ETU II. Tušimice 11 5 3 3 24: 23 18
6. Simpsons Kadaň 11 4 4 3 16: 23 16
7. VH Zelňačka Kadaň 11 4 2 5 17: 16 14
8. Fuckers Kadaň 11 3 2 6 22: 33 11
9. Chess Kadaň 11 2 4 5 13: 23 10
10. FK Anus Kadaň 11 2 2 7 12: 18 8
11. Stěrače Kadaň 11 1 5 5 8: 18 8
12. Allegro Kadaň 11 1 1 9 6: 31 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. HC Vršek Jáchymov 22 18 1 3 122: 71 55
2. Victoria Karlovy Vary 22 14 5 3 115: 65 47
3. Rychlé špunty Nová Role 22 13 4 5 96: 65 43
4. KOMMA Chodov 22 13 2 7 98: 68 41
5. Fet-club Karlovy Vary 22 13 1 8 102: 76 40
6. Peňarol Samba K. Vary 22 12 1 9 92: 63 37
7. AC Start Karlovy Vary 22 11 2 9 93: 69 35
8. Stasko Karlovy Vary 22 10 2 10 71: 76 32
9. Kasako Karlovy Vary 22 8 3 11 80: 77 27
10. AC Žízeň Karlovy Vary 22 4 1 17 40:107 13
11. Squadra Azzura K. Vary 22 1 0 21 26:120 3
12. Kozlovka Karlovy Vary 22 1 0 21 26:131 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fialky Nejdek 16 15 0 1 146: 32 45
2. Customs Kings K. Vary 16 11 0 5 96: 59 33
3. Hurikán Karlovy Vary 16 11 0 5 91: 66 33
4. Masters Nejdek 16 9 1 6 64: 54 28
5. Black Sheep K. Vary 16 9 1 6 66: 62 28
6. Rosenhill´s K. Vary 16 5 1 10 61: 82 16
7. Chaos Chodov 16 4 0 12 57:106 12
8. Starci Sedlec 16 4 0 12 34: 84 12
9. Ajax Karlovy Vary 16 2 1 13 47:117 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vojenské lesy Praha 14 12 1 1 75: 31 37
2. Celtic Kladno 14 11 0 3 56: 29 33
3. HRASL Slaný 14 9 1 4 50: 26 28
4. AFC Kralupy n/V 14 7 2 5 53: 40 23
5. PK Třebusice B 14 4 2 8 47: 52 14
6. Rapid Páleček 14 4 1 9 37: 53 13
7. TJ Bohemia Chips 1980 14 3 1 10 41: 68 10
8. Pit´s Slaný 14 1 2 11 23: 81 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.DFK Slaný 14 12 1 1 67: 20 37
2. Čechie Slaný 14 9 2 3 67: 49 29
3. Stadion Slaný 14 9 0 5 52: 40 27
4. JIKO Kralupy n/V 14 7 0 7 28: 30 21
5. FOBOZ Slaný 14 5 4 5 47: 45 19
6. Zátiší Rakovník 14 3 3 8 25: 49 12
7. Olympik Mělník 14 3 2 9 42: 70 11
8. R.S.C. Slaný 14 1 2 11 33: 58 5
|
|
|
KLADNO - 1.liga (finálová skupina) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vojenské lesy Praha 7 6 0 1 24: 10 18
2. Stadion Slaný 7 4 2 1 18: 10 14
3. HRASL Slaný 7 4 1 2 21: 12 13
4. AFC Kralupy n/V 7 3 2 2 21: 17 11
5. Celtic Kladno 7 2 2 3 21: 19 8
6. 1.DFK Slaný 7 2 2 3 13: 20 8
7. Čechie Slaný 7 1 2 4 22: 26 5
8. JIKO Kralupy n/V 7 0 1 6 13: 39 1
|
|
|
KLADNO - 1.liga (skupina o umístění) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FOBOZ Slaný 7 5 1 1 31: 20 16
2. PK Třebusice B 7 5 0 2 29: 21 15
3. Olympik Mělník 7 3 2 2 25: 20 11
4. Zátiší Rakovník 7 2 4 1 15: 9 10
5. TJ Bohemia Chips 1980 B 7 2 4 1 21: 22 10
6. R.S.C. Slaný 7 2 3 2 13: 14 9
7. Rapid Páleček 7 0 3 4 11: 20 3
8. Pit´s Slaný 7 0 1 6 10: 29 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Agro Kopřivnice 30 26 3 1 85: 17 81
2. Radegast Kopřivnice 30 20 3 8 116: 62 62
3. Dalas Kopřivnice 30 19 4 7 102: 39 61
4. Ámos Kopřivnice 30 18 4 8 73: 48 58
5. RUM Kopřivnice 30 16 3 11 75: 78 51
6. SD Kopřivnice 30 15 5 10 88: 46 50
7. Palárna Štramberk 30 15 3 12 65: 52 48
8. Trapes Kopřivnice 30 14 4 12 96: 96 46
9. Pěťák Bordovice 30 12 3 15 79: 74 39
10. A.C.Ton Kopřivnice 30 11 5 14 50 69 38
11. Fortuna Kopřivnice 30 10 5 15 48: 71 35
12. Stará garda Kopřivnice 30 10 1 19 51: 82 31
13. Palermo Kopřivnice 30 8 5 17 53: 55 29
14. Black Horses Kopřivnice 30 9 1 20 56: 98 28
15. Bröndby Kopřivnice 30 5 3 22 38:114 18
16. Slezská Kopřivnice 30 4 5 21 29:103 17
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Korej Kopřivnice 30 20 6 4 85: 37 66
2. Everton Závišice 30 17 9 4 71: 24 60
3. Heimat jn. Kopřivnice 30 17 8 5 88: 42 59
4. Elán Štramberk 30 17 6 7 87: 35 57
5. Camel Kopřivnice 30 15 8 7 75: 47 53
6. Ruda Pivrnec Kopřivnice 30 13 4 13 62: 48 43
7. Tango Kopřivnice 30 11 10 9 50: 39 43
8. Koblížci Kopřivnice 30 11 10 9 52: 49 43
9. Squadra Kopřivnice 30 12 7 11 48: 47 43
10. Real Kopřivnice 30 11 5 14 50: 49 38
11. Perun Kopřivnice 30 11 5 14 45: 59 38
12. Lubina Kopřivnice 30 10 5 15 47: 69 35
13. Chaos Kopřivnice 30 9 7 14 56: 66 34
14. Baník Štramberk 30 8 3 19 39: 96 27
15. Seliko Kopřivnice 30 7 4 19 54: 90 25
16. T-C Kopřivnice 30 0 5 25 29:145 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Stará Garda Kopřivnice B 26 20 3 3 84: 25 63
2. Juventus Kopřivnice 26 19 2 5 86: 37 59
3. D.T.-2 Kopřivnice 26 18 3 5 72: 29 57
4. RVHP Kopřivnice 26 17 3 6 94: 49 54
5. Křen Frenštát p/R 26 13 5 8 69: 36 44
6. Lazio Kopřivnice 26 12 4 10 62: 59 40
7. Jelita Kopřivnice 26 12 3 11 68: 65 39
8. Inter Kopřivnice 26 9 9 8 51: 42 36
9. Pivní bublinky Kopřivnice 26 11 3 12 50: 61 36
10. Sampdoria Lisov 26 9 3 14 58: 64 30
11. Lemon Kopřivnice 26 7 4 15 38: 64 25
12. Sever Kopřivnice 26 6 4 16 33: 68 22
13. Heimat Kopřivnice 26 5 1 20 36: 92 16
14. Kaštany Kopřivnice 26 0 1 25 5:116 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Top Sport MAKO Litvínov 12 11 1 0 72: 14 34
2. Vinohrady Most 12 10 1 1 70: 18 31
3. Schoerell Litvínov 12 6 1 5 49: 45 19
4. SKP Most 12 5 1 6 41: 56 16
5. FC Sparta Most 12 3 0 9 30: 55 9
6. Polyanalyser Litvínov 12 3 0 9 25: 55 9
7. Batiko Meziboří 12 2 0 10 26: 70 6
Rusaco Litvínov B a Drink Most odstoupily
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. New Jersey Nový Jičín 22 19 3 0 139: 39 60
2. Včelín Fulnek 22 17 1 4 114: 30 52
3. FC Derby Odry 22 13 5 4 76: 50 44
4. AD Trend Nový Jičín 22 14 1 7 109: 61 43
5. Obec Šenov 22 13 2 7 73: 46 41
6. Dreadlock Nový Jičín 22 12 3 7 68: 44 39
7. Twins Nový Jičín 22 10 2 10 62: 45 32
8. Tabák Nový Jičín 22 7 4 11 75: 86 25
9. Victori Šenov 22 4 1 17 33: 82 13
10. Red Bulls Nový Jičín 22 4 1 17 28:125 13
11. Optics Trade Nový Jičín 22 4 1 17 35:101 13
12. Ajax Nový Jičín 22 3 0 19 35:138 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ZEP Nový Jičín 12 7 0 5 46: 48 21
2. Loučka 12 6 0 6 44: 45 18
3. Dynamo Nový Jičín 12 5 0 7 46: 43 15
/pre> |
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Bohemia Ostrava 13 11 2 0 79: 18 35
2. FC Leopards Ostrava 13 9 0 4 50: 20 27
3. Tonat Ostrava 13 8 2 3 52: 32 26
4. Šmatláci Poruba 13 8 1 4 49: 35 25
5. Henkel Ostrava 13 7 3 3 42: 32 24
6. Sokol Vítkovice 13 7 1 5 39: 34 22
7. Polo Ostrava 13 6 3 4 32: 37 21
8. FC Man Ostrava B 13 6 2 5 33: 26 20
9. Sampdoria Ostrava 13 6 0 7 38: 45 18
10. V.I.P. Ostrava 13 4 1 8 29: 50 13
11. KB Ostrava 13 3 3 7 34: 43 12
12. Flamengo Ostrava 13 2 1 10 13: 43 7
13. Egé Szégére Ostrava 13 2 1 10 19: 51 7
14. FC VZS Ostrava 13 1 0 12 22: 75 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VŠB Ostrava 13 13 0 0 66: 7 39
2. FC Krmelín 13 12 0 1 57: 15 36
3. AC SSJ Ostrava 13 9 1 3 53: 26 28
4. Sokol Poruba 13 8 3 2 54: 20 27
5. SPŠ Ostrava 13 8 1 4 52: 26 25
6. KFV Roub Vítkovice 13 7 2 4 44: 17 23
7. GMM Ostrava 13 6 2 5 48: 36 20
8. Juventus Ostrava 13 6 0 7 71: 54 18
9. FC HV Club Ostrava 13 6 0 7 42: 43 18
10. Agnesa Ostrava 13 3 1 9 31: 60 10
11. Suchý Ostrava 13 2 2 7 31: 67 8
12. Loko Ostrava 13 2 1 10 17: 92 7
13. Stará Poruba 13 2 1 10 28: 56 7
14. Mikeska Ostrava B 13 0 0 13 0: 65 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Celtic Zábřeh 13 11 1 1 53: 17 34
2. FC Bayern Ostrava 13 10 1 2 49: 28 31
3. Dukla ´94 Ostrava 13 10 0 3 71: 28 30
4. FC SME Ostrava B 13 8 1 4 43: 33 25
5. Balcar City Ostrava 13 8 1 4 55: 30 25
6. Derby Ostrava 13 7 2 4 50: 25 23
7. KMK Fortuna Ostrava 13 7 2 4 48: 28 23
8. FC Nedohoda Ostrava 13 7 0 6 39: 37 21
9. KPE Oskarol Ostrava 13 6 0 7 48: 40 18
10. FC Domino Ostrava 13 5 0 8 36: 59 15
11. VNF Krach Ostrava 13 3 1 9 15: 50 10
12. Pragobanka Ostrava 13 3 0 10 23: 60 9
13. FC Narcis Ostrava 13 1 1 11 24: 54 4
14. Sporting Poruba 13 0 0 13 0: 65 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Old Stars Písek 22 18 2 2 92: 39 56
2. Wanasto Písek 22 17 4 1 85: 28 55
3. Dream Team Písek 22 10 6 6 62: 46 36
4. TOP Star 22 9 5 8 46: 56 32
5. Elektropřístroj Písek 22 10 2 10 53: 50 32
6. Palma Písek 22 9 4 9 40: 42 31
7. ARA Písek 22 8 6 8 44: 36 30
8. FC Tchibuk Písek 22 7 8 7 51: 40 29
9. FC Brandy Písek 22 7 5 10 60: 64 26
10. Veselá bída Písek 22 6 4 12 37: 61 22
11. Springfield Písek 22 3 3 16 34: 65 12
12. Mobby Dick Písek 22 3 1 18 23: 95 10
|
|
|
PÍSEK - 2.liga (základní část) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NFC Kocman Písek 16 12 0 4 41: 29 36
2. Gastro Písek 16 10 4 2 60: 28 34
3. Tchibuk Písek B 16 9 4 3 49: 24 31
4. FC Davis Písek 16 9 3 4 34: 21 30
5. BEVO Písek 16 9 1 6 34: 30 28
6. FC Špitál Písek 16 5 1 10 27: 41 16
7. Motor Písek 16 4 2 10 30: 44 14
8. SK Beercelona Písek 16 3 2 11 26: 55 11
9. Hradiště 16 2 1 13 20: 49 7
|
|
|
PÍSEK - 2.liga (finálová část) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NFC Kocman Písek 20 16 0 4 57: 36 48
2. Gastro Písek 20 12 5 3 73: 36 41
3. FC Davis Písek 20 11 3 6 46: 27 36
4. Tchibuk Písek B 20 10 4 6 54: 43 34
5. BEVO Písek 20 9 2 9 46: 48 29
6. Motor Písek 19 6 2 11 34: 48 20
7. FC Špitál Písek 19 5 3 11 30: 46 18
8. SK Beercelona Písek 19 4 3 12 30: 60 15
9. Hradiště 19 3 2 14 26: 52 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Logry Písek 20 14 3 3 58: 38 45
2. Alfa Písek 20 14 1 5 67: 28 43
3. Tomcat Písek B 20 11 2 7 48: 34 35
4. ZZN Písek 20 10 2 8 42: 35 32
5. Platan Protivín 20 9 4 7 30: 35 31
6. APP Písek 19 8 2 9 39: 36 26
7. Thörmithy Písek 19 6 3 10 50: 46 21
8. Oslov 1869 19 4 3 12 28: 65 15
9. Sršni Písek 19 1 2 16 21: 66 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Do dna Plzeň 16 11 2 3 54: 30 35
2. FC Musil Plzeň 16 9 3 4 60: 38 30
3. Pumidas Plzeň 16 7 4 5 42: 32 25
4. FC Korda Plzeň 16 7 3 6 37: 36 24
5. SK Z Bor Plzeň 16 6 5 5 37: 37 23
6. Teplárna Plzeň 16 6 4 6 47: 47 22
7. TDT Plzeň 16 5 6 5 33: 34 21
8. FC Bouda Plzeň 16 3 2 11 21: 50 11
9. Olympia Klatovy 16 2 3 11 34: 61 9
10. Loko depo Plzeň vyloučeno
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. IRD Dobřany 18 14 2 2 69: 24 44
2. Kompas rollo Plzeň 18 11 3 4 52: 34 36
3. HN Houdek Plzeň 18 9 2 7 35: 26 29
4. Old tennisstky Plzeň 18 8 1 9 31: 37 25
5. Krvavá tlačenka Plzeň 18 7 3 8 52: 46 24
6. Sokol Letkov 18 6 3 9 33: 40 21
7. FC Jerigo Plzeň 18 6 3 9 34: 43 21
8. SKPP Plzeň 18 6 2 10 29: 37 20
9. Malaplast Plzeň 18 6 2 10 26: 39 20
10. Ajax Nová Hospoda Plzeň 18 6 1 11 21: 55 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Hombre Plzeň 18 14 1 3 89: 31 43
2. Czech made Plzeň 18 13 3 2 87: 14 42
3. FC Splávek Plzeň 18 9 5 4 76: 38 32
4. FC Brutál Plzeň 18 9 4 5 48: 24 31
5. Paneláková džungle Plzeň 18 8 3 7 48: 39 27
6. D+M Interiér Plzeň 18 7 3 8 39: 44 24
7. FC Inel Plzeň 18 6 1 11 46: 45 19
8. AFC Slza Plzeň 18 4 3 11 31: 74 15
9. Zanesenej ventilátor Plz. 18 4 1 13 31:113 13
10. A je to Plzeň 18 2 4 12 25: 98 10
11. APK Radčice vyloučeny ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bee sting Plzeň 20 17 1 2 98: 37 52
2. Palmet Ždírec 20 15 2 3 92: 44 47
3. Zlomený kolo Plzeň 20 11 3 6 73: 40 36
4. Božská těla Plzeň 20 11 2 7 54: 42 35
5. Slabá vůle Plzeň 20 9 6 5 40: 31 33
6. Big beer Plzeň 20 9 3 8 69: 54 30
7. Fortuna Plzeň 20 8 5 7 43: 45 29
8. Rehaalterna Plzeň 20 7 5 8 48: 53 26
9. Lokos Albion Plzeň 20 5 1 14 50: 89 16
10. FC Janette Plzeň 20 2 1 17 25: 89 7
11. Rabštejn 20 1 1 18 26: 99 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Klokan club Praha 22 19 2 1 117: 29 59
2. Madonna´s sons Praha 22 11 8 3 65: 30 41
3. ARV Chrontodont Praha 22 13 1 8 92: 55 40
4. Kvirencovy děti Praha 22 12 3 7 67: 57 39
5. Kent Praha 22 10 3 9 58: 52 33
6. Zlatý krysy Praha 22 10 2 10 50: 59 32
7. KK Drazí Praha 22 10 3 9 74: 62 32
8. VK Blesk Praha 22 8 3 11 45: 62 26
9. FC Norton Praha 22 8 2 12 49: 64 26
10. FC Síto Praha 22 7 3 12 36: 77 24
11. Kulda team Praha 22 5 3 14 42: 84 18
12. Wolch Praha 22 2 1 19 30: 94 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Apol Skřež Praha 22 16 2 4 78: 37 50
2. FKÚ Pražačka Praha 22 15 4 3 71: 35 49
3. Frutco Sídlišťan Praha 22 15 3 4 57: 28 48
4. FC Naděje Praha 22 10 3 9 64: 44 33
5. Comes Košíře Praha 22 9 5 8 68: 57 32
6. Rokoska D Praha 22 9 3 10 44: 44 30
7. FC Promile Praha 22 9 1 12 57: 64 28
8. Lamedon Praha 22 8 2 12 44: 75 26
9. AB-ETC Praha 22 8 2 12 55: 63 26
10. Inzeto Homogen Praha 22 8 1 13 41: 57 25
11. DSK Semtex Praha 22 4 5 13 42: 74 17
12. NC Smetánka Praha 22 5 1 16 29: 72 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KYX Praha 22 17 2 3 90: 26 53
2. FC Strašnice Praha 22 15 4 3 75: 32 49
3. FC RAF Praha 22 14 3 5 86: 42 45
4. Bussiness Praha 22 12 5 5 61: 48 41
5. Rarita team Praha 22 10 3 9 50: 44 33
6. FC Lampion Praha 22 9 4 9 50: 41 31
7. KMF Fotballica B Praha 22 8 5 9 50: 54 29
8. Hertha ZMZ B Praha 22 7 4 11 41: 70 24
9. SK Orion Praha 22 6 3 13 46: 71 21
10. TJ ČZU B Praha 22 6 4 12 45: 61 19
11. FC Stop City Praha 22 4 2 16 22: 84 11
12. FC Pivonýři Praha 22 2 1 19 41:104 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bumble bees Praha 22 19 1 2 85: 22 58
2. Vokovicer´s Praha 22 16 2 4 66: 22 50
3. FC Boca Praha 22 16 1 5 87: 39 49
4. Pražská směs Praha 22 11 4 7 58: 37 37
5. Comes Košíře B Praha 22 11 3 8 59: 41 35
6. EKS Dejvice Praha 22 9 4 9 62: 49 31
7. Kmochův odkaz Praha 22 9 3 10 66: 54 30
8. FT Fotturly Praha 22 10 3 9 48: 40 30
9. Ajax Praga 22 9 2 11 56: 74 29
10. FC Konflikt B II. 22 6 5 11 38: 47 23
11. Anbesaw Praha 20 0 0 20 0:100 0
FC Kropex Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kent B Praha 22 16 2 4 90: 21 50
2. AFC Temosa Praha 22 16 2 4 92: 44 50
3. AC Barbero Praha 22 15 5 2 77: 27 50
4. SK Pohoda B Praha 22 14 3 5 85: 53 42
5. Standard Sior Praha 22 11 1 10 68: 64 34
6. Wolch B Praha 22 9 4 9 51: 56 31
7. FC Pigs Praha 22 8 6 8 68: 51 29
8. FC Debakl Praha 22 8 1 13 55: 62 25
9. FC Budweiser Praha 22 7 3 12 49: 75 24
10. Typographia M+M Praha 22 6 5 11 48: 73 23
11. Real Triky Praha 22 5 2 15 48: 95 17
12. Lucky Penguins B Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Boti Terron Praha 20 15 4 1 105: 26 49
2. Psychodeath Praha 20 14 3 2 78: 34 45
3. Bata club Praha 20 15 1 4 91: 46 42
4. FC Východ Praha 20 12 5 3 68: 25 41
5. Olympique Praha 20 12 4 4 71: 33 40
6. Čerti z Tróji Praha 20 7 2 11 49: 50 23
7. Michelští tygři Praha 20 8 2 10 67: 83 23
8. Las Lábus Terasy Praha 20 6 3 11 47: 67 21
9. FC Vinohrady Praha 20 5 4 11 41: 73 16
10. Standa Vavřička Praha 18 0 0 18 0: 90 0
Bastards Praha 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DPP Praha 22 18 2 2 108: 24 56
2. Bianconeri Praha 22 18 1 3 102: 22 54
3. VS Božolé Praha 22 17 1 4 101: 33 52
4. CF Sabuka 002 Praha 22 16 2 4 105: 44 50
5. Ičy a Skrečy Praha 22 13 4 5 78: 48 43
6. AFC Opatov Praha 22 9 3 10 60: 75 30
7. Český dub Praha 22 9 2 11 54: 56 28
8. PT Libuš Praha 22 8 3 11 60: 62 26
9. Milwerton Praha 22 6 2 14 41: 73 20
10. FC Hloubětín Praha 22 5 2 15 40:101 16
11. Nazdar Praha 22 2 0 20 29:130 2
12. FC Rowing Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sporting Bonbon Praha 22 18 1 3 105: 36 55
2. Hoprdox Praha 22 14 3 5 65: 24 45
3. Hlad Praha 22 13 2 7 64: 31 40
4. AC Smirnon Praha 22 12 4 6 76: 58 40
5. FC Rumpra Praha 22 12 3 7 60: 32 39
6. Stromovka boys Praha 22 12 1 9 62: 51 37
7. Gusanos Rojos Praha 22 11 3 8 76: 51 36
8. Nuselská pohoda Praha 22 9 3 10 64: 54 30
9. DSK Semtex B Praha 22 9 2 11 54: 63 29
10. FC Nakopat Praha 22 6 6 10 55: 81 24
11. Horsi´s Heads Praha 20 0 0 20 0:100 0
CF Gerardo Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Újezd nad Lesy 10 7 3 0 49: 23 24
2. Dženo Vršovice 10 8 0 2 59: 25 24
3. SKPŠ Šampion Rohožník B 10 5 3 2 38: 27 18
4. Atletiko Skalka 10 2 2 6 27: 40 8
5. Razat Staré Město 10 2 1 7 26: 45 7
6. Mentos Horní Počernice 10 1 1 8 24: 63 4
7. Roosevelt Praha vyloučen
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TS Bakov n/J B 12 12 0 0 97: 15 36
2. Benfi Trenčín 12 8 0 4 54: 33 24
3. SAF Mladá Boleslav 12 7 2 3 53: 29 23
4. D.P. Dobřichov 12 6 2 4 52: 34 20
5. Žoček Mladá Boleslav 12 5 0 7 34: 64 15
6. LFC Záboří n/L 12 2 0 10 22: 77 6
7. Rapid Mladá Boleslav 12 0 0 12 0: 60 0
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - 1.liga (finálová skupina) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TS Bakov n/J B 3 3 0 0 19: 9 15
2. Benfi Trenčín 3 2 0 1 13: 8 7,5
3. SKPŠ Šampion Rohožník B 3 2 0 1 10: 11 7
4. Dženo Vršovice 3 1 0 2 9: 10 6
5. SAF Mladá Boleslav 3 1 0 2 11: 12 4,5
6. FK Újezd n/L 3 0 0 3 10: 22 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Veterání Rohožník 6 3 2 1 19: 8 11
2. Rapid Poříčany 6 3 2 1 16 10 11
3. SK Orion Praha 6 1 3 2 17: 16 6
4. Sokol Třebestovice 6 1 0 5 7: 25 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Candát Prachatice 8 6 0 2 35: 27 18
2. Strabag Prachatice B 8 5 1 2 48: 29 16
3. Frama Prachatice 8 3 2 3 31: 27 11
4. Neuk Háječek Prachatice B 8 3 0 5 32: 35 9
5. FC Norton Prachatice 8 1 1 6 19: 47 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Weber Jilemnice 16 13 3 0 113: 37 42
2. Sokol Jablonec n/J 16 10 1 5 80: 60 31
3. Jiskra Vysoké n/J 16 7 2 7 63: 59 23
4. AC Kniha Jilemnice 16 5 1 10 52: 73 16
5. Panthers Benecko 16 1 1 14 41:124 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Dolní Nivy 22 14 4 4 76: 46 46
2. Juventus Rovná 22 14 2 6 56: 40 44
3. Real Josefov 22 10 8 4 46: 28 38
4. FK Josefov 22 9 7 6 54: 39 34
5. Akryl Sokolov 22 10 4 8 56: 54 34
6. 1.FC Kynšperk 22 9 6 7 39: 28 33
7. Tenis Dolní Rychnov 22 10 3 9 39: 45 33
8. Kočičáci Libavské Údolí 22 9 2 11 57: 51 29
9. United Chodov 22 6 5 11 46: 54 22
10. FC Michal Sokolov 22 5 6 11 35: 52 21
11. AC Lítov B 22 4 7 11 36: 55 19
12. Titanic Chodov 22 3 4 15 25: 73 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Glavunion Oloví 22 16 0 6 100: 49 47
2. Bohemia Sokolov 22 12 4 6 75: 52 40
3. HF Kynšperk 22 12 4 6 43: 32 40
4. FC Rakev Sokolov 22 13 0 9 52: 43 39
5. Mothers Horní Slavkov 22 11 3 8 73: 70 36
6. Favorit Sokolov 22 11 3 8 55: 45 35
7. Marie Majerová Sokolov 22 9 5 8 69: 55 32
8. HRB Královské Poříčí 22 10 2 10 59: 56 32
9. Detektiv Sokolov 22 8 4 10 67: 64 28
10. Baník Sokolov 22 9 1 12 46: 64 28
11. Basta Sokolov 22 5 4 13 52: 84 18
12. Tenis Dolní Rychnov B 22 1 0 21 24.101 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mako Ricci Nové Sedlo B 26 19 5 2 154: 28 62
2. ASK Rád 26 19 4 3 90: 39 60
3. Notor Svatava 26 18 1 7 122: 47 55
4. Cheza Sokolov 26 16 3 7 81: 38 51
5. La Koruna Sokolov 26 15 4 7 70: 37 49
6. Pařez Svatava 26 16 2 8 96: 69 49
7. Havran Mírová 26 11 7 8 77: 64 40
8. TJ Baník Krásno 26 10 2 14 71: 86 32
9. Sopek Sokolov 26 7 7 12 59: 76 25
10. Radon Sokolov 26 5 6 15 51: 96 20
11. Lokomotiva Sokolov 26 3 4 19 47:139 12
12. Rebel Nová Ves 26 2 1 23 20: 98 6
13. Sparta Královské Poříčí vyloučena ze soutěže
FC Gymso Sokolov vyloučen ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Delta Real Šumperk 40 33 3 4 205: 75 102
2. Brinco Šumperk 40 19 12 9 128: 90 69
3. People Šumperk 40 21 3 16 160:125 66
4. Buldoci Dolní Studénky 40 17 5 18 110:111 56
5. Senior Sobotín 40 15 8 17 101:126 53
6. Ekodo-Lenox Šumperk 40 14 7 19 115:141 49
7. Vichr Temenice 40 14 3 23 136:175 45
8. DBV Šumperk B 40 12 8 20 115:146 44
9. Vlci Vlčice 40 9 4 27 122:192 31
Kvalifikace o 1.ligu:
Vlci Vlčice - DDT Postřelmov 5:0 + 5:0k
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Plastprodukt Šumperk 32 26 5 1 168: 58 83
2. Senior Sobotín B 32 18 4 10 111: 59 58
3. EZANOVA Šumperk 32 17 5 10 103: 63 56
4. DDT Postřelmov 32 17 3 12 115: 88 54
5. Sumtex Šumperk 32 14 4 14 87: 95 46
6. Slavoj Loštice 32 13 5 14 98: 97 44
7. United Šumperk 32 10 6 16 70: 96 36
8. Sporea Šumperk 32 8 3 21 89:138 27
9. Hurikán Velké Losiny 32 4 1 27 52:186 13
Kvalifikace o 2.ligu:
Mystic Šumperk - Hurikán Velké Losiny 0:1 + 1:4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fit Úsovsko 32 29 2 1 243: 58 89
2. Allianz Vikýřovice 32 23 2 7 171: 62 71
3. MF Ruda n/M 32 19 2 11 104: 87 59
4. Vlci Vlčice B 32 17 1 14 117:104 52
5. Buldoci Dolní Studénky B 32 13 2 17 85: 94 41
6. Vichr Temenice B 32 12 2 18 90:142 38
7. Mystic Šumperk 32 10 3 19 63:132 33
8. Rapid Šumperk 32 7 2 23 93:201 23
9. Pars Šumperk 32 4 4 24 76:161 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VAB Rapotín 12 8 1 3 39: 24 25
2. Delta Real Šumperk B 12 7 1 4 51: 25 23
3. Dynamo Pavlov 12 3 3 6 20: 25 12
4. Popeláci Šumperk 12 3 1 8 17: 53 10
|
|
|
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - 1.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Benago Veselí n/M 22 17 4 1 120: 32 55
2. Komex Uherské Hradiště 22 15 3 4 122: 52 48
3. Johnnie Walker Mařatice 22 15 3 4 95: 45 48
4. Yes Uherské Hradiště 22 12 6 4 70: 46 42
5. Megacomp Uherské Hradiště 22 12 3 7 71: 59 39
6. Deborah Uherské Hradiště 22 11 3 8 70: 60 36
7. Ekotrend Zlín 22 7 4 11 49: 88 25
8. Experts Mařatice 22 6 3 13 61: 91 21
9. Likvidus Uherské Hradiště 22 5 3 14 58: 80 18
10. Trio Ponožky Veselí n/M 22 5 2 15 40: 80 17
11. Frost Uherské Hradiště 22 4 3 15 61: 94 15
12. ZZN Pomoraví Staré Město 22 2 5 15 35:125 11
13. Svazijský silnoproud Uherský Brod vyloučen
24:01 Ostrožská Nová Ves vyloučena
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Linde Ústí n/L 14 10 2 2 85: 39 32
2. Anderlecht Ústí n/L 14 9 2 3 84: 44 29
3. Nic Moc Boys Ústí n/L 14 9 1 4 80: 69 28
4. FC Duan Ústí n/L 14 8 3 3 89: 46 27
5. Sokol Libouchec 14 4 0 10 66:111 12
6. SČP Ústí n/L 14 3 2 9 52: 73 11
7. FC Penco Ústí n/L 14 3 2 9 67:112 11
8. Hornets Ústí n/L 14 3 0 11 64: 93 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Výkřiky Choceň 16 11 2 3 60: 39 35
2. FK Peliny Choceň 16 11 1 4 48: 31 34
3. Butterfly Litomyšl 16 10 2 4 64: 43 32
4. OSŽ Česká Třebová 16 7 4 5 47: 47 25
5. Gillotina Choceň B 16 7 2 7 73: 52 23
6. FK Voči Choceň 16 6 3 7 56: 42 21
7. KB Ústí n/O 16 6 2 8 63: 65 20
8. FC Paliva Skořenice 16 5 2 9 40: 52 17
9. Olymp Sruby 16 0 0 16 23:106 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Brandýs n/O 12 11 1 0 74: 20 34
2. Medicamenta Vysoké Mýto 12 7 1 4 36: 19 22
3. Želiv Vysoké Mýto 12 7 0 5 47: 36 21
4. FC Mroži Choceň 12 4 1 7 25: 51 13
5. AC Choceň 12 2 2 8 19: 42 8
6. Falcon Česká Třebová 12 2 1 9 17: 56 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. HC Rožnov p/R 20 15 1 4 82: 51 46
2. Alternátor V.Meziříčí 20 13 2 5 88: 50 41
3. SK Vichury 20 13 1 6 101: 55 40
4. TTV Rožnov p/R 20 12 3 5 59: 38 39
5. Krasno V.Meziříčí 20 10 1 9 80: 54 31
6. Amatér Komárovice 20 9 4 7 88: 71 31
7. Javis Zubří 20 9 2 9 60: 73 29
8. Slivoň Vsetín 20 6 2 12 73:100 20
9. Draci V.Meziříčí 20 5 2 13 41: 71 17
10. Tornádo Vsetín 20 3 3 14 33: 99 12
11. Botafogo Kelč 20 2 5 13 52: 95 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Napoleon Slavkov 8 6 1 1 51: 27 19
2. Budwa Vyškov 8 6 0 2 39: 16 18
3. Pivovar Vyškov 8 6 0 2 36: 20 18
4. Pokop Domamyslice 8 5 0 3 36: 34 15
5. Senior Vyškov 8 4 0 4 22: 20 12
6. Brazil Vyškov 8 3 0 5 27: 32 9
7. Sokol Ruprechtov 8 3 0 5 27: 39 9
8. Disco Bučovice 8 1 2 5 22: 39 5
9. Osvobození Vyškov 8 0 1 7 18: 51 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Timesport Vyškov 7 6 1 0 29: 5 19
2. Sapporo Manerov 7 6 0 1 39: 14 18
3. Eurotaxi Vyškov 7 5 0 2 26: 13 15
4. AFC Kozina Vyškov 7 3 0 4 16: 21 9
5. SKP Vyškov 7 2 1 4 22: 23 7
6. Pegas Vyškov 7 1 3 3 20: 25 6
7. Radegast Moravské Prusy 7 1 1 5 9: 44 4
8. Gambrinus Vyškov 7 0 2 5 7: 23 2
|
|
|
VYŠKOV - 1 (finálová skupina) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sapporo Manerov 8 8 0 0 44: 10 24
2. Eurotaxi Vyškov 8 6 0 2 30: 29 18
3. Napoleon Slavkov 8 4 1 3 41: 27 13
4. Pivovar Vyškov 8 4 1 3 30: 20 13
5. AFC Kozina Vyškov 8 3 2 3 30: 30 11
6. Timesport Vyškov 8 3 1 4 19: 20 10
7. Budwa Vyyškov 8 2 1 5 24: 36 7
8. Senior Vyškov 8 1 1 6 19: 48 4
9. Pokop Domamyslice 8 1 1 6 19: 36 4
|
|
|
VYŠKOV - 1 (skupina o umístění) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Ruprechtov 8 7 0 1 54: 23 21
2. SKP Vyškov 8 6 0 2 40: 21 18
3. Pegas Vyškov 8 4 0 4 25: 23 12
4. Gambrinus Vyškov 8 3 3 2 23: 20 12
5. DF Bučovice 8 3 1 4 23: 30 10
6. SHD Ruprechtov 8 3 0 5 18: 31 9
7. Brazil Vyškov 8 3 0 5 18: 26 9
8. Radegast Moravské Prusy 8 2 2 4 21: 29 8
9. Osvobození Vyškov 8 1 2 5 15: 34 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Desta Otrokovice 22 17 1 4 88: 46 52
2. Juventus CAT Zlín 22 12 3 7 76: 43 39
3. FC Zálešná Zlín 22 12 2 8 60: 58 38
4. MIVA Zlín 22 12 1 9 76: 69 37
5. Lazio Zlín 22 12 0 10 69: 62 36
6. Marbo Zlín 22 9 5 8 83: 76 32
7. Bayern Potoky Zlín 22 9 2 11 56: 71 29
8. AC Vltavec 22 9 1 12 59: 67 28
9. Rapalov Zlín 22 8 3 11 62: 79 27
10. Arsenal Zlín 22 7 3 12 67: 72 24
11. Catenaccio Otrokovice 22 6 2 14 49: 84 20
12. Ajax Zlín 22 5 5 12 55: 73 20
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. REX Panorama Zlín 6 5 1 0 18: 4 16
2. Alcor Napajedla 6 4 0 2 18: 10 12
3. Kanár boys Zlín 6 1 1 4 11: 21 4
4. Wet club Zlín 6 1 0 5 13: 25 3
5. 1.FC Zlín vyloučen
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 1.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Benjamin Žďár n/S 16 12 1 3 56: 27 37
2. SKPP Kozel team Žďár n/S 16 10 2 4 79: 36 32
3. SK BKS Žďár n/S 16 9 4 3 46: 40 31
4. Celtic Hamry 16 7 3 6 48: 52 24
5. Medin Nové Město 16 6 1 9 25: 48 19
6. VHB Team Žďár n/S 16 6 0 10 35: 40 18
7. La Bamba Žďár n/S 16 5 3 8 34: 58 18
8. Béčko Žďár n/S 16 5 0 11 38: 44 15
9. VDG Žďár n/S 16 4 2 10 24: 51 14
10. Mona Herálec vyloučen ze soutěže
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 2.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Agora Vít 18 13 2 3 79: 34 42
2. Botafogo Křižánky 18 12 3 3 77: 32 39
3. PPP Team Žďár n/S 18 10 4 4 40: 27 34
4. Alko Vysočany Žďár n/S 18 8 3 7 37: 31 27
5. Pharlep Žďár n/S 18 7 4 7 36: 39 25
6. Starci na chmelu Žďár n/S 18 6 4 8 48: 58 22
7. Mičégo Svratka 18 4 7 7 28: 54 19
8. Aris Polnička 18 4 6 8 22: 45 18
9. Alfa Žďár n/S 18 4 3 11 33: 55 15
10. A je to Žďár n/S 18 2 3 13 32: 57 9
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 3.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Atletiko Fryšava 18 15 1 2 81: 31 46
2. AC Světnov 18 13 3 2 62: 34 42
3. S+K Soňa Žďár n/S 18 13 1 4 76: 38 40
4. FC Orel Žďár n/S 18 7 4 7 49: 43 25
5. SK Vepřová 18 7 2 9 47: 61 23
6. TJ Slavkovice 18 5 4 9 44: 49 19
7. Melmek Žďár n/S 18 5 3 10 36: 80 18
8. Sokol Žďár n/S 18 5 1 12 51: 70 16
9. Kovárna team Žďár n/S 18 4 3 11 35: 67 15
10. Rebells Žďár n/S 18 3 2 13 27: 45 11
|
Pokud se hrálo jinde, nejsou tabulky k dispozici.
|
|