|
Z TÉTO SEZÓNY JINÉ KONEČNÉ TABULKY NEJSOU K DISPOZICI
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Viktoria Žižkov 30 23 3 4 162: 84 72
2. Mikeska Ostrava 30 22 3 5 161: 87 69
3. Nejzbach Vysoké Mýto 30 19 4 7 164:116 61
4. SK Cigi Caga Jistebník 30 18 5 7 149: 76 59
5. Bohemians/Damned Praha 30 17 4 9 146:128 55
6. IFT Computers Ostrava 30 17 3 10 157:105 54
7. TS Bakov n/J 30 13 7 10 127:105 46
8. Helas Brno 30 13 6 11 111:110 45
9. EMKO Havlíčkův Brod 30 13 5 12 175:146 44
10. Slovan Havířov 30 14 2 14 101:118 44
11. TK Rumpál Prachatice 30 9 4 17 124:172 31
12. Dino Brno 30 8 5 17 112:159 29
13. Letňany PřF Praha 30 9 2 19 90:144 29
14. Combix Ústí n/L 30 7 2 21 121:181 23
15. Lazio Brno 30 5 2 23 99:172 17
16. Bohemia České Budějovice 30 4 1 24 87:186 13
PLAY-OFF:
Semifinále:
Jistebník - Viktoria Žižkov 3:4, 5:12
Nejzbach V.Mýto - Mikeska Ostrava 6:5, 5:5
Finále:
Nejzbach V.Mýto - Viktoria Žižkov 4:4, 1:5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Gillotina Choceň 30 25 2 3 211:104 77
2. TORF Pardubice 30 22 3 5 196: 92 69
3. IFT C./Megas Ostrava B 30 19 5 6 186:109 62
4. 3P Bosonohy Brno 30 17 5 8 206:180 56
5. AC Hradec Králové 30 15 1 14 135:116 46
6. Arsenal Hlinsko 30 14 6 10 157:137 45
7. Geodet Rváčov 30 14 0 16 170:177 42
8. Slza Znojmo 30 12 5 13 148:140 41
9. Mikeska Ostrava B 30 13 2 15 110:148 41
10. Královo Pole Brno 30 10 8 12 164:162 38
11. Dino Brno B 30 10 6 14 118:125 36
12. DBV Lion Šumperk 30 10 4 16 154:162 34
13. Ajax Novesta Zlín 30 10 4 16 117:133 34
14. Delta-Real Šumperk 30 10 3 17 133:187 33
15. Ferram Opava 30 6 2 22 140:199 20
16. Tosta Petrov 30 5 0 25 153:323 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alfa Liberec 30 27 1 2 252: 87 82
2. Adamíček Český Krumlov 30 22 1 7 223:151 67
3. Botafogo Mladá Boleslav 30 19 1 10 177:141 58
4. Sokol Nová Hospoda Plzeň 30 16 4 10 139:123 52
5. Arsenal Benešov 30 15 4 11 176:145 49
6. Ebárna boys Kladno 30 15 3 12 160:150 48
7. Vojenské lesy Praha 30 14 5 11 172:135 47
8. SK Pohoda Praha 30 15 2 13 149:144 47
9. Aston Villa Karlovy Vary 30 14 4 12 183:167 46
10. KLC Klobuky 30 14 3 13 176:154 45
11. Lucky Penguins Praha 30 11 4 15 129:150 37
12. Rabbit Elfetex Praha 30 10 4 16 114:143 34
13. Sparta Slaný 30 10 4 16 159:198 34
14. FC Kodymka Praha 30 9 0 21 169:220 27
15. Čechie ZM Praha 30 4 4 22 120:213 16
16. TJ Borek 30 3 0 27 100:277 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TJ HFASC České Budějovice 24 16 2 6 157:116 50
2. Kohouti České Budějovice 24 15 3 6 132: 98 48
3. Nesco České Budějovice 24 14 5 5 115: 93 47
4. TJ Borek B 24 14 4 6 128: 81 46
5. Strabag Prachatice 24 19 1 4 181: 76 40
6. Candát Prachatice 24 11 1 12 113:110 34
7. Elektropřístroj Písek 24 10 3 11 113:120 33
8. 1.FC Davis Písek 24 10 3 11 94: 84 33
9. Montza České Budějovice 24 8 3 13 107:137 27
10. Rosa Gong Č.Budějovice 24 7 6 11 106:110 27
11. Regina České Budějovice 24 11 2 11 106:125 17
12. Budweiser Č.Budějovice 24 4 1 19 89:171 15
13. Merkur České Budějovice 24 0 0 24 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Templář Ivančice 30 24 2 4 191:108 74
2. Tomson STŽ Brno 30 21 4 5 156: 91 67
3. Tango Brno 30 19 5 6 155:106 62
4. TJ Sport Drnovice 30 19 3 8 159:117 60
5. Red Devils Žďár n/S 30 17 2 11 144:111 53
6. Austria Oslavany 30 15 1 14 165:135 46
7. Real Chudčice 30 14 2 14 122:116 44
8. Fauna Brno 30 14 1 15 109:110 43
9. Morcan ŽV Brno 30 12 5 13 103: 96 41
10. Pokop Domamyslice 30 12 5 13 125:152 41
11. Žďárský beton Žďár n/S 30 12 2 16 69: 80 38
12. Tipsies Brno 30 11 2 17 140:165 35
13. Arsenal Brtnice 30 11 1 18 106:141 34
14. Jitro Dačice 30 8 4 18 124:170 28
15. Žaves Brno 30 5 2 23 92:156 17
16. FCS Ruprechtov 30 5 1 24 80:186 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Viktoria Žižkov B Praha 22 15 5 2 115: 65 50
2. Bohemians/Damned B Praha 22 15 2 5 109: 67 47
3. Klokan club Praha 22 13 5 4 118: 83 44
4. Atlanta Žižkov Praha 22 12 4 6 82: 60 40
5. Benago Praha 22 12 3 7 118: 94 39
6. Letňany PřF B Praha 22 12 3 7 79: 62 39
7. TJ ČZU 22 11 3 8 96: 90 36
8. Apol Skřež Praha 22 9 1 12 87:112 28
9. Hertha ZMZ Praha 22 6 3 13 80: 99 21
10. 1.FC Naděje Praha 22 5 3 14 90:108 18
11. Boca Praha 22 3 1 18 62:122 10
12. ARV Chrontodont Praha 22 2 1 19 78:152 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rusaco Litvínov 22 17 1 4 145: 52 52
2. MaKo Litvínov 22 14 3 5 127: 58 45
3. AC Sonáta Ústí n/L 22 14 3 5 139: 86 45
4. Combix B Ústí n/L 22 12 3 7 146: 98 39
5. KMF Úder Ústí n/L 22 11 2 9 101:109 35
6. Linde Ústí n/L 22 11 1 10 116:110 34
7. Hadidas Ústí n/L 22 10 3 9 118:111 33
8. Sokol Ústí n/L 22 8 5 9 77: 76 29
9. Horal Stebno 22 7 5 10 88: 96 26
10. Hop trop Ústí n/L 22 6 5 11 71: 91 23
11. Anderlecht Ústí n/L 22 5 1 16 83:170 16
12. Rychlé pípy Ústí n/L 22 1 0 21 43:197 3
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ ČECHY
1. SČP Ústí n/L 3 3 0 0 16: 3 9
2. AC Rose Kadaň 3 2 0 1 18: 8 6
3. Slovanka Děčín 3 1 0 2 11: 20 3
4. Sokol Horní Jiřetín 3 0 0 3 3: 17 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. IFT Computers C Ostrava 15 13 1 1 76: 21 40
2. FSK VŠB Ostrava 15 12 2 1 76: 22 38
3. SK Nika HŠ Havířov 15 11 1 3 69: 37 34
4. HI-TEC Bílovec 15 10 3 2 61: 26 33
5. FC Man Ostrava 15 10 2 3 63: 48 32
6. KFV Roub Vítkovice 15 7 2 6 58: 50 23
7. Žihadla Opava 15 7 1 7 50: 38 22
8. SME Ostrava 15 7 1 7 52: 53 22
9. GKS Třinec 15 6 2 7 51: 39 20
10. Amatér Komárovice 15 6 1 8 55: 49 19
11. Ferram B Opava 15 6 0 9 46: 67 18
12. Bedřiška Ostrava 15 5 1 9 48: 79 16
13. AC SSJ Ostrava 15 5 1 9 45: 54 16
14. Slavia OU Ostrava 15 5 0 10 47: 74 15
15. SC Trumf Havířov 14 0 0 14 0: 70 0
Unie DK Ostrava 14 0 0 14 0: 70 0
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ MORAVA
Skupina A
1. Megas B Bordovice 3 3 0 0 24: 6 9
2. Roal Ostrava 3 1 1 1 12: 15 4
3. SME B Ostrava 3 1 0 2 10: 18 3
4. Monti Opava 3 0 1 2 11: 18 1
Skupina B
1. HV Club Tonat Ostrava 3 3 0 0 21: 9 9
2. New Jersey Nový Jičín 3 2 0 1 17: 9 6
3. Krásno Valašské Meziříčí 3 1 0 2 12: 17 3
4. Eagles Havířov 3 0 0 3 4: 18 0
Skupina C
1. DBV-Lion B Šumperk 3 2 1 0 14: 6 7
2. Sokol Handl Vsetín 3 2 0 1 16: 17 6
3. Euroflex Opava 3 1 1 1 12: 11 4
4. Sakrovec Stará Ves 3 0 0 3 8: 16 0
Skupina D
1. Plastprodukt Šumperk 3 2 1 0 11: 5 7
2. Medvědi Havířov 3 1 1 1 10: 10 4
3. SK Vichury 3 1 1 1 14: 12 4
4. Leopards Ostrava 3 0 1 2 9: 17 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sunar Benešov 22 19 0 3 179: 86 57
2. SC Veltěž 22 17 1 4 149: 77 52
3. Tempo Benešov 22 16 2 4 133: 84 50
4. TS Bakov n/J B 22 13 3 6 114: 74 42
5. Bitches Benešov 22 13 2 7 134:107 41
6. FC Mnichovo Hradiště 22 12 1 9 112: 90 37
7. SAF Mladá Boleslav 22 11 3 8 100:101 36
8. Arsenal B Benešov 22 11 2 9 135:120 35
9. RSC Čechie Slaný 22 7 0 15 94:141 21
10. Deportivo Kolín 18 0 0 18 0: 90 0
Betonika Lužec n/L 18 0 0 18 0: 90 0
Benfi Trenčín 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nejzbach B Vysoké Mýto 30 21 2 7 129: 73 65
2. Plumbum Hradec Králové 30 20 2 8 151: 82 62
3. Invest Hradec Králové 30 19 4 7 116: 77 61
4. Labská Hradec Králové 30 17 1 12 129:105 52
5. Halding Chrudim 30 15 1 14 131:120 46
6. Claudius Hradec Králové 30 14 3 13 101:101 45
7. Relgas G-12 Hr.Králové 30 14 2 14 102:110 44
8. Nemesis Hradec Králové 30 13 5 12 107:101 44
9. DTJ Juventus Hlinsko 30 14 2 14 137:142 44
10. Jiskra Vysoké n/J 30 12 6 12 117: 96 42
11. CK Fugas Hradec Králové 30 12 5 13 87: 86 41
12. Weber team Jilemnice 30 12 3 15 105:101 39
13. ESTE Pardubice 30 11 5 14 102:114 38
14. Rio Žamberk 30 9 5 14 101:142 32
15. Penalta Hradec Králové 30 8 3 19 78:136 27
16. ZS Brandýs n/O 30 4 1 25 68:164 13
KVALIFIKACE O OBLAST VÝCHODNÍ ČECHY
Skupina A
1. Salamandr Hradec Králové 2 2 0 0 14: 7 6
2. Arsenal B Hlinsko 2 1 0 1 9: 9 3
3. Attila Hradec Králové 2 0 0 2 6: 13 0
Skupina B
1. Torpédo Vysoké Mýto 2 2 0 0 13: 5 6
2. ESTE Pardubice 2 1 0 1 8: 7 3
3. Chánov Chotěboř 2 0 0 2 4: 14 0
Skupina C
1. Rio Žamberk 2 2 0 0 10: 4 6
2. Dream Hradec Králové 2 1 0 1 6: 5 3
3. Peliny Choceň 2 0 0 2 3: 10 0
Skupina D
1. Michálek Chrudim 2 2 0 0 9: 3 6
2. ASO Ledeč n/S 2 0 1 1 8: 10 1
3. Perun Hradec Králové 2 0 1 1 7: 11 1
FINÁLOVÁ SKUPINA A+B
1. Torpédo Vysoké Mýto 3 2 1 0 18: 13 7
2. Salamandr Hradec Králové 3 1 2 0 18: 14 5
3. Arsenal B Hlinsko 3 1 0 2 13: 16 3
4. ESTE Pardubice 3 0 1 2 9: 15 1
FINÁLOVÁ SKUPINA C+D
1. Michálek Chrudim 3 2 1 0 15: 7 7
2. Rio Žamberk 3 2 1 0 12: 6 7
3. ASO Ledeč n/S 3 1 0 2 12: 8 3
4. Dream Hradec Králové 3 0 0 3 3: 21 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.SFK Cheb 22 16 1 5 119: 86 49
2. Fet club Karlovy Vary 22 16 0 6 170:123 48
3. Rangers Chodov 22 13 6 3 127: 87 45
4. Mako Ricci Nové Sedlo 22 12 2 8 132:114 38
5. SK Indoss Plzeň 22 11 3 8 106: 77 36
6. Do dna Plzeň 22 10 4 8 94: 79 34
7. 2.FC Motáček Plzeň 22 10 3 9 90: 94 33
8. Atletico Sokolov 22 10 2 10 93: 79 32
9. Kompas Rollo Plzeň 22 7 5 10 70: 88 26
10. Pumidas Plzeň 22 6 2 14 80:122 20
11. Tenis Dolní Rychnov 22 6 2 14 89:111 20
12. Lecjaks Dobřany 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Aqua Benešov 22 19 2 1 65: 14 59
2. OTS Benešov 22 15 3 4 64: 25 48
3. Tuleni Olbramovice 22 15 3 4 72: 29 48
4. Best Benešov 22 10 6 6 43: 24 36
5. Lalula Úročnice 22 10 3 9 41: 42 33
6. Uragán Benešov 22 9 5 8 41: 38 32
7. FC Tisem 22 8 5 9 33: 35 29
8. HT Kopeček Chotýšany 22 7 4 11 38: 50 25
9. Proxima Benešov 22 6 3 13 31: 57 21
10. CMS Praha 22 5 5 12 31: 48 20
11. Bitches B Benešov 22 4 1 17 27: 83 13
12. Čutňáci Benešov 22 3 2 17 26: 67 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. United Okrouhlice 22 14 3 5 48: 28 45
2. Beer's Bystřice 22 14 2 6 55: 29 44
3. Bajkeři Benešov 22 12 4 6 59: 30 40
4. Telecom Benešov 22 11 5 6 47: 35 38
5. Tenisáci Benešov 22 10 6 6 51: 40 36
6. FK Mrač 22 10 4 8 33: 35 34
7. Temos Teplýšovice 22 8 4 10 35: 49 28
8. Buldoci Benešov 22 8 3 11 28: 36 27
9. Tarzani Čeňovice 22 8 2 12 36: 54 26
10. TSV Mezihoří 1860 22 5 6 11 33: 44 21
11. Gogo Benešov 22 5 4 13 31: 47 19
12. Sunar B Benešov 22 4 3 15 20: 49 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Eltsen Benešov 22 16 2 4 61: 20 50
2. AFC Dlouhé Pole 22 15 5 2 60: 21 50
3. Santa Puelo Týnec n/S 22 14 2 6 58: 36 42
4. Panteři Týnec n/S 22 11 4 7 42: 36 37
5. Formanka Benešov 22 11 2 9 52: 36 35
6. FC Kamenný Újezdec 22 11 0 11 45: 38 33
7. Rozmetadlo Býkovice 22 9 4 9 34: 27 31
8. Deratizace Benešov 22 7 3 12 38: 54 24
9. Racek 22 7 3 12 31: 43 24
10. Chroustal Čerčany 22 6 5 11 33: 49 23
11. Dragouni Benešov 22 6 1 15 26: 51 19
12. Bruins Benešov 22 2 4 16 20: 89 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Spořilov Benešov 20 13 4 3 51: 23 43
2. Aqua B Benešov 20 11 6 3 37: 19 39
3. Vyschlost Benešov 20 11 5 4 36: 20 38
4. STROM Telecom Votice 20 10 3 7 24: 19 33
5. Berušci Benešov 20 7 6 7 19: 22 27
6. Nogomet Benešov 20 6 8 6 24: 24 26
7. Mamuti Úročnice 20 6 6 8 33: 33 24
8. TSV Mezihoří 1860 B 20 5 5 10 16: 32 20
9. Eltsen B Benešov 20 4 6 10 19: 36 18
10. Sokol Bukovany 20 5 2 13 17: 33 17
11. AFK Absinth Benešov 20 3 5 12 15: 40 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Merito Brno 30 19 2 9 73: 50 59
2. Torpédo Brno 30 17 5 8 64: 39 56
3. Pentraton Brno 30 15 8 7 75: 41 53
4. Slovan Brno 30 15 5 10 58: 46 50
5. Arkys Brno 30 14 7 9 69: 53 49
6. Nasan Nový Lískovec Brno 30 14 5 11 73: 59 47
7. Hell boys Brno 30 13 7 10 93: 75 46
8. UFO CZK Brno 30 12 5 13 56: 56 41
9. Harnach Brno 30 12 5 13 51: 55 41
10. Motor boys Brno 30 10 11 9 62: 68 41
11. QP Chrlice 30 11 6 13 54: 53 39
12. Rebel Brno 30 13 0 17 56: 80 39
13. Páral Brno 30 10 8 12 46: 58 38
14. Comix Brno 30 10 3 17 64: 71 33
15. Hambas Podlesí Brno 30 7 5 18 51: 89 26
16. Jezdci Brno 30 5 4 21 37: 89 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hellas tour Brno 30 23 4 3 126: 48 73
2. Gloria Brno 30 20 3 7 73: 39 63
3. Volksbank Brno 30 18 4 8 63: 58 58
4. Greens Štýřice Brno 30 17 4 9 88: 59 55
5. Hope Brno 30 16 4 10 100: 56 52
6. Soccer Brno 30 16 4 10 50: 31 52
7. ASK Brno 30 16 1 13 72: 62 49
8. Kobas Brno 30 14 6 10 65: 51 48
9. ASC Brno 30 12 5 13 55: 58 41
10. Incident Lerchova Brno 30 11 3 16 68: 72 36
11. Wild boys Brno 30 11 3 16 64: 95 36
12. Extáze Brno 30 10 5 15 56: 56 35
13. Sirotkova Devils Brno 30 9 4 17 38: 67 31
14. Motivace Brno 30 9 3 18 34: 66 30
15. K+V Brno 30 7 5 18 44: 90 26
16. Tipsies B Brno 30 1 2 27 25:112 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rosňa Brno 30 24 2 4 141: 59 74
2. Kalábek Brno 30 24 2 4 110: 46 74
3. Kormidlo Brno 30 23 3 4 114: 47 72
4. Atletico Brno 30 19 2 9 121: 75 59
5. Krach Brno 30 16 3 11 74: 68 51
6. My Brno 30 15 0 15 107:106 45
7. Apollo Brno 30 13 4 13 89: 84 43
8. Brněnský drak Brno 30 13 2 15 83: 93 41
9. Arsenal Brno 30 11 6 13 78: 77 39
10. ČD OPŘ Brno 30 11 5 14 65: 88 38
11. Židenice Brno 30 9 6 15 43: 50 33
12. Nasan N.Lískovec B Brno 30 9 5 16 70: 96 32
13. Riml Brno 30 8 4 18 57: 93 28
14. Drullác Brno 30 7 4 19 65: 87 25
15. Tropicana Brno 30 7 3 20 55:108 24
16. Black Magic Brno 30 5 1 24 59:155 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Greens Štýřice B Brno 15 11 3 1 47: 23 36
2. Židenice B Brno 15 11 0 4 67: 29 33
3. Nekop Brno 15 7 3 5 45: 33 24
4. Lesart Brno 15 7 1 7 38: 38 22
5. Veterán 15 5 2 8 34: 51 17
6. Rapid Brno 15 5 1 9 40: 47 16
7. BWP Brno 15 5 1 9 41: 65 16
8. Fortuna Brno 15 4 1 10 34: 51 13
9. Šipka Brno 8 3 0 5 18: 27 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Slatina Brno 15 12 0 3 70: 27 36
2. Chlupovi pozůstalí Brno 15 11 1 3 41: 20 34
3. Fénix Brno 15 11 0 4 77: 34 33
4. Unisto Brno 15 9 0 6 59: 49 27
5. Dynamik Brno 15 7 0 8 39: 45 21
6. Moravia Brno 15 6 1 8 53: 61 19
7. Rio Brno 15 3 2 10 31: 59 11
8. Rabbit Brno 15 3 0 12 21: 64 9
9. Teplotechna Brno 8 0 0 8 13: 45 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Západí Brno 16 15 0 1 78: 20 45
2. Generali Brno 16 9 4 3 48: 36 31
3. Tornádo Brno 16 9 2 5 58: 31 29
4. Ricoh Brno 16 8 1 7 57: 50 25
5. Flaga Hustopeče 16 7 3 6 46: 29 24
6. Wodowa Brno 16 6 0 10 31: 61 18
7. Olymp Brno 16 5 2 9 31: 51 17
8. Bruttal de Luxe Brno 16 2 4 10 30: 62 10
9. Rosnička Brno 16 1 2 13 23: 72 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kormidlo B Brno 16 13 0 3 63: 26 39
2. Litrpůl Brno 16 12 1 3 55: 20 37
3. Atlantis Brno 16 11 1 4 61: 25 34
4. INA sport Brno 16 11 0 5 58: 43 33
5. Runa Brno 16 6 1 9 41: 40 19
6. K2 Brno 16 6 0 10 37: 62 18
7. BN Pepa Brno 16 5 1 10 47: 50 16
8. Sunday Brno 16 3 0 13 39: 87 9
9. MD Brno 16 2 2 12 15: 63 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Líšeň Brno 15 12 2 1 74: 39 38
2. Toka Brno 15 10 2 3 76: 44 32
3. Celtic Brno 15 7 4 4 53: 33 25
4. Canogroup Brno 15 8 1 6 61: 61 25
5. Cassino Brno 15 7 1 7 39: 34 22
6. K+V B Brno 15 6 1 8 48: 57 19
7. Makro Brno 8 2 3 3 17: 19 9
8. FCN Líšeň Brno 15 2 3 10 36: 80 9
9. Moribundus Brno 15 1 1 13 25: 62 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kozoroh Brno 16 13 2 1 79: 16 41
2. Madeira Brno 16 12 1 3 67: 27 37
3. Tomson STŽ B Brno 16 10 1 5 61: 31 31
4. Maba Brno 16 10 0 6 71: 46 30
5. Kástl piv Brno 16 8 2 6 46: 45 26
6. Brasil Brno 16 7 0 9 51: 64 21
7. Athéna Brno 16 3 1 12 26: 68 10
8. United Brno 16 2 1 13 30: 85 7
9. Nová Mosilana Brno 16 2 0 14 31: 82 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Poslední dech Brno 16 12 2 2 55: 25 38
2. Comix B Brno 16 12 0 4 63: 30 36
3. S.R.O. Brno 16 9 3 4 42: 27 30
4. Wings Brno 16 9 1 6 50: 42 28
5. Hoho Brno 16 8 2 6 49: 32 26
6. Dobráci Brno 16 7 1 8 45: 45 22
7. Mineiro Brno 16 4 2 10 39: 61 14
8. Panama boys Brno 16 3 1 12 33: 67 10
9. Nortons Brno 16 2 0 14 25: 72 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokolnice 15 13 0 2 76: 18 39
2. Andy Brno 15 12 1 2 58: 12 37
3. Jiříkovice 15 9 3 3 59: 24 30
4. Skokani Brno 15 10 0 5 55: 30 30
5. Tondach Brno 15 6 2 7 36: 44 20
6. Tým snů Brno 15 4 1 10 37: 65 13
7. Bigy Šlapanice 8 2 1 5 8: 24 7
8. Galea Brno 15 1 3 11 25: 71 6
9. Benfica Brno 15 1 1 13 14: 80 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Útěchov Brno 16 13 2 1 72: 16 41
2. Amira Brno 16 10 4 2 60: 36 34
3. Technika Brno 16 9 3 4 41: 21 30
4. Ajax Brno 16 10 0 6 49: 40 30
5. Démoni Brno 16 8 1 7 51: 37 25
6. Barbarows Brno 16 6 2 8 29: 32 20
7. Hlt club Brno 16 5 2 9 50: 49 17
8. Mitra Brno 16 2 4 10 18: 42 10
9. Later Brno 16 0 0 16 15:112 0
|
|
|
BRNO-VENKOV - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MSC Jablíčko Letkovice 28 22 2 4 147: 49 68
2. Ajax Oslavany 28 20 2 6 103: 41 62
3. Zolcary Ivančice 28 16 4 8 85: 42 52
4. FC Jablíčko '96 Letkovice 28 16 4 8 85: 58 52
5. Napalm Pohořelice 28 13 7 8 86: 69 46
6. United Ivančice 28 14 3 11 62: 55 45
7. KD Alexovice 28 15 0 13 81: 74 45
8. AC Tetčice 28 13 5 10 74: 57 44
9. Tajvan Ivančice 28 13 3 12 62: 61 42
10. Arsenal Alexovice 28 13 3 12 63: 68 42
11. SK Moravany 28 8 4 16 56: 72 28
12. Vyprahlo Kuřim 28 9 1 18 61: 94 28
13. CP Ivančice 28 8 2 18 62:103 26
14. Japex Ivančice 28 5 1 22 43:119 16
15. Santos Oslavany 28 4 0 24 47:137 12
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Flamengo Kuřim 16 14 0 2 65: 25 42
2. Literpool Kuřim 16 12 0 4 86: 49 36
3. Profiprint Březina 16 9 2 5 51: 34 29
4. Fet Partia Kuřim 16 8 2 6 52: 56 26
5. Květnice Tišnov 16 8 1 7 45: 35 25
6. Mušketýři Kuřim 16 6 3 7 54: 43 21
7. Templáři Kuřim 16 5 1 10 36: 57 16
8. Mukl's team Kuřim 16 3 1 12 46: 83 10
9. Ajax Tišnov 16 2 0 14 23: 80 6
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (východ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tajfun Čučice 16 12 2 2 78: 20 41
2. Žaves Nebovidy 16 12 2 2 56: 19 38
3. Bilbal Omice 16 9 1 6 41: 37 28
4. Sokol Rebešovice 16 8 1 7 37: 29 25
5. Austria B Oslavany 16 7 3 6 60: 54 24
6. Radegast Omice 16 6 0 10 33: 43 18
7. Sokol Silůvky 15 5 0 10 26: 44 15
8. SC Nebovidy 16 3 1 12 21: 58 10
9. Blajkec Modřice 15 3 0 12 20: 68 9
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (západ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Trafo Padochov 16 13 1 2 82: 35 40
2. Bago Zakřany 16 11 1 4 68: 46 34
3. Slavoj Senorady 16 10 1 5 77: 32 31
4. Remos Oslavany 16 10 1 5 46: 34 31
5. Paus Oslavany 16 6 3 7 49: 46 21
6. Korea Oslavany 16 5 2 9 50: 63 17
7. FC Rokytná 16 4 4 8 31: 45 16
8. Sparta Ivančice 16 3 5 8 30: 60 14
9. Orion Ivančice 16 0 2 14 10: 79 2
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Inter Tišnov 16 11 4 1 56: 21 37
2. Brázda Moravské Knínice 16 11 1 4 63: 27 34
3. Zlobice Kuřim 16 9 3 4 45: 33 30
4. PP Kuřim 16 8 4 4 47: 32 28
5. Pivkec Tišnov 16 6 4 6 44: 52 22
6. Rebel Kuřim 16 5 4 7 47: 44 19
7. Knisako Moravské Knínice 16 2 5 9 35: 52 11
8. Tučňáci Čebín 16 3 2 11 21: 54 11
9. Unisto Kuřim 16 2 0 14 25: 75 6
|
|
|
BRNO-VENKOV - 3.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vel's Předklášteří 16 14 0 2 67: 20 42
2. Flop Kuřim 16 13 0 3 68: 28 39
3. Šmarda Kuřim 16 10 2 4 65: 30 32
4. Promacom Kuřim 16 8 1 7 79: 45 25
5. FK Horácká 16 6 1 9 53: 61 19
6. Mánes Tišnov 16 5 1 10 37: 56 16
7. Naplech Kuřim 16 5 0 11 40: 68 15
8. Meteor Tišnov 16 4 3 9 31: 54 15
9. Schrotovody Kuřim 16 2 0 14 19: 99 6
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TJ HFASC B Č.Budějovice 18 14 0 4 106: 58 42
2. Vlas Slavia Č.Budějovice 18 13 2 3 129: 73 41
3. JČM České Budějovice 18 9 3 6 89: 71 30
4. FC Hůry 18 9 2 7 89: 69 29
5. SVP Zbudov 18 9 0 9 72: 69 27
6. Mistral České Budějovice 18 8 1 9 87: 95 25
7. Rosa Gong B Č.Budějovice 18 7 3 8 103: 89 24
8. TJ Doudleby 18 5 2 11 39: 74 17
9. Inter České Budějovice 18 5 0 13 56:101 15
10. Building České Budějovice 18 4 1 13 49:119 13
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC 30 České Budějovice 18 11 4 3 66: 40 37
2. Vaplast České Budějovice 18 9 6 3 74: 43 33
3. Havlinda České Budějovice 18 8 3 7 79: 65 27
4. Cosmos České Budějovice 18 8 2 8 59: 35 26
5. SKP Digital Č.Budějovice 18 8 2 8 56: 53 26
6. Jč. Rybena Č.Budějovice 18 8 2 8 70: 67 26
7. Gefos-Geotým Č.Budějovice 18 7 3 8 36: 41 24
8. Nesco B České Budějovice 18 6 6 6 39: 48 24
9. Zemani České Budějovice 18 5 4 9 52: 67 19
10. VSK Slavia Č.Budějovice 18 2 4 12 43: 79 10
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rosa Gong C Č.Budějovice 18 16 1 1 142: 41 49
2. Budweiser B Č.Budějovice 18 12 1 5 98: 49 37
3. TJ Borek C 18 11 3 4 104: 63 36
4. VSK Slavia B Č.Budějovice 18 9 2 7 60: 68 29
5. Absolut team Č.Budějovice 18 8 2 8 59: 64 26
6. Tornádos České Budějovice 18 8 1 9 57: 71 25
7. PVT České Budějovice 18 6 3 9 61: 72 21
8. Interman Hluboká n/V 18 5 5 8 47: 58 20
9. TJ HFASC C Č.Budějovice 18 5 1 12 38: 74 16
10. Kokodák České Budějovice 18 0 1 17 25:128 1
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. B-team Český Krumlov 20 18 1 1 97: 33 55
2. Trio Český Krumlov 20 17 2 1 95: 32 53
3. Hastrmani Český Krumlov 20 10 2 8 76: 65 32
4. Rangers Český Krumlov 20 10 1 9 74: 58 31
5. Konibar Kájov 20 10 0 10 75: 66 30
6. Karlík Mirkovice 20 9 3 8 53: 45 30
7. Penguins Větřní 20 9 2 9 53: 53 29
8. Špičák Český Krumlov 20 8 2 10 44: 51 26
9. Lazio Český Krumlov 20 6 1 13 50: 72 19
10. SSL Český Krumlov 20 5 2 13 55: 97 17
11. Hattrick Český Krumlov 20 0 0 20 0:100 0
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Penguins Větřní B 22 17 1 4 87: 47 52
2. Hastrmani B Český Krumlov 22 15 2 5 112: 54 47
3. Rumcajs Český Krumlov 22 14 1 7 93: 72 43
4. Toko Vyšehrad Č.Krumlov 22 11 5 6 57: 43 38
5. Soptíci Větřní 22 11 4 7 60: 46 37
6. Cassino Český Krumlov 22 10 2 10 61: 63 32
7. Jedličky Český Krumlov 22 10 0 12 60: 82 30
8. Městská policie Č.Krumlov 22 7 3 12 48: 69 24
9. Mates Český Krumlov 22 6 3 13 62: 82 21
10. SKP Český Krumlov 22 5 5 12 33: 74 20
11. SAK Český Krumlov 22 6 1 15 52: 78 19
12. Liják Český Krumlov 22 3 5 14 34: 55 14
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hapoel Český Krumlov 16 10 4 2 60: 26 34
2. Mr.United Český Krumlov 16 7 5 4 48: 33 26
3. Tyrkys Český Krumlov 16 6 3 7 37: 40 21
4. Ajax Přídolí 16 4 3 9 30: 50 15
5. Toko Vyšehrad B Č.Krumlov 16 3 5 8 19: 45 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DeCe Computers Boletice 12 10 1 1 49: 18 31
2. CSF Jedlička Děčín 12 10 0 2 59: 18 30
3. Slovanka Děčín 12 8 0 4 69: 40 24
4. SČP Děčín 12 4 1 7 29: 36 13
5. Snopek Děčín 12 4 1 7 37: 44 13
6. SKC ZZN Děčín 12 3 0 9 20: 62 9
7. Trans Děčín 12 1 1 10 36: 74 4
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Megas B Bordovice 16 14 1 1 102: 37 43
2. New Jersey Nový Jičín 16 14 0 2 111: 31 42
3. Lavina Kopřivnice 16 10 2 4 120: 52 32
4. RUM Kopřivnice 16 9 2 5 94: 58 29
5. VÚK Chaos Kopřivnice 16 6 2 8 68: 71 20
6. Fleret Frenštát p/R 16 5 3 8 57: 65 18
7. Chyba team Libhošť 16 3 3 10 46: 78 12
8. Victory Frýdek-Místek 16 2 2 12 27:115 8
9. Lupres Frýdek-Místek 16 1 1 14 35:153 4
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tornádo Nový Jičín 16 12 2 2 141: 56 38
2. Twins Nový Jičín 16 10 2 4 71: 49 32
3. Dynamo Nový Jičín 16 10 1 5 89: 74 31
4. Sharks Frýdek-Místek 16 3 1 12 42:102 10
5. Kuna Frýdek-Místek 16 2 0 14 39:101 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Medvědi Havířov 32 26 2 4 96: 38 80
2. Eagles Havířov 32 20 6 0 98: 47 66
3. AC Sedma Havířov 32 20 5 7 96: 49 65
4. NsP Havířov 32 18 8 6 98: 63 62
5. Meteor Havířov 32 19 3 10 71: 42 60
6. Saxon B Havířov 32 18 4 10 65: 38 58
7. Sartoris Karviná 32 14 6 12 62: 48 48
8. Saxon Havířov 32 12 11 9 53: 36 47
9. Brouci Havířov 32 12 8 12 64: 66 44
10. Axel Havířov 32 11 6 15 40: 53 39
11. P.Ruch Havířov 32 10 8 14 47: 51 38
12. Švagři Havířov 32 11 5 16 53: 60 38
13. Chaos Albrechtice 32 10 6 16 49: 69 36
14. A je to Havířov 32 10 4 18 51: 74 34
15. Rumboys Havířov 32 8 6 18 47: 70 30
16. Orel Havířov 32 5 2 25 30: 84 17
17. Kuřátka ČSAD Havířov 32 2 2 28 18:149 8
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Attila Hradec Králové 30 19 5 6 115: 67 62
2. Koruna Hradec Králové 30 20 2 8 98: 54 62
3. Dream Hradec Králové 30 17 2 11 81: 53 53
4. Flamengo Hradec Králové 30 16 4 10 89: 70 52
5. Perun Hradec Králové 30 14 9 7 72: 40 51
6. Rafani Hradec Králové 30 15 4 11 84: 87 49
7. Senior Hradec Králové 30 15 2 13 88: 68 47
8. Fortuna Hradec Králové 30 13 7 10 75: 59 46
9. Salamandr Hradec Králové 30 13 5 12 71: 73 44
10. IFK Hradec Králové 30 12 4 14 60: 70 40
11. Vosy Hradec Králové 30 10 9 11 72: 64 39
12. Malšovice 30 12 2 16 80: 98 38
13. Foma Hradec Králové 30 10 7 13 77: 81 37
14. Infotech Hradec Králové 30 11 4 15 66: 71 37
15. Noční jezdci Hr.Králové 30 9 2 19 76: 99 29
16. Korbel Věkoše 30 0 0 30 0:150 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Severka Hradec Králové 32 26 1 5 140: 62 79
2. Všestary 32 22 2 8 104: 49 68
3. Uhrinovy děti Hr.Králové 32 18 3 11 98: 76 57
4. Pluvitec Hradec Králové 32 18 1 13 114: 66 55
5. Nirvana Hradec Králové 32 17 4 11 76: 63 55
6. Magion Hradec Králové 32 18 1 13 94: 83 55
7. Black Stars Hr.Králové 32 17 3 12 94: 53 54
8. Delta Hradec Králové 32 16 5 11 112: 73 53
9. AC Plačice 32 16 5 11 90: 72 53
10. Aero Hradec Králové 32 15 4 13 95: 79 49
11. Synové výčepu Hr.Králové 32 15 3 14 107: 91 48
12. Hydro Hradec Králové 32 15 3 14 88: 72 48
13. Botafogo Hradec Králové 32 14 3 15 79: 84 45
14. Berka Hradec Králové 32 12 4 16 83: 88 40
15. Kukleny 32 9 0 23 73:132 27
16. Larvy Hradec Králové 32 2 0 30 16:170 6
17. Vektor Hradec Králové 32 1 0 31 5:155 3
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Gobi Hradec Králové 30 23 2 5 135: 48 71
2. Venca Hradec Králové 30 19 7 4 99: 44 64
3. Orion Hradec Králové 30 17 5 8 91: 47 56
4. Golem Hradec Králové 30 16 8 6 85: 48 56
5. Bad boys Hradec Králové 30 16 4 10 98: 90 52
6. Kanonýr Hradec Králové 30 14 7 9 83: 69 49
7. Bajkonur Hradec Králové 30 13 6 11 91: 83 45
8. Literpool Hradec Králové 30 13 4 13 90: 66 43
9. Bruggy Třebechovice p/O 30 14 1 15 92: 79 43
10. Husquarna Hradec Králové 30 13 4 13 82: 76 43
11. Trencampe Hradec Králové 30 13 3 14 75: 64 42
12. Junior Hradec Králové 30 11 9 10 75: 68 42
13. Pivrnci Hradec Králové 30 10 7 13 78: 80 37
14. Mordparta Hradec Králové 30 10 3 17 64: 88 33
15. Vegas Hradec Králové 30 3 0 27 58:196 9
16. Ajax Chlumec n/C 30 0 0 30 0:150 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Snakes Hradec Králové 22 18 1 3 104: 33 55
2. Golden Hradec Králové 22 17 2 3 91: 25 53
3. Hrobař Hradec Králové 22 15 0 7 86: 46 45
4. Marnost Hradec Králové 22 13 1 8 67: 50 40
5. Katastrofa Rychnov n/K 22 11 1 10 64: 52 34
6. PSG Hradec Králové 22 10 4 8 62: 58 34
7. Taxi Ford Hradec Králové 22 10 3 9 57: 56 33
8. Rapid Hradec Králové 22 9 1 12 52: 65 28
9. Bodlo Hradec Králové 22 7 3 12 55: 84 24
10. Canucks Hradec Králové 22 7 2 13 53: 68 23
11. Tango Hradec Králové 22 5 2 15 36: 80 17
12. Křídla sovětů Hr.Králové 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Železárny Chomutov 11 8 1 2 43: 26 25
2. Sparta Chomutov 11 7 2 2 31: 9 23
3. Fanak Chomutov 11 7 2 2 34: 14 23
4. Riel Chomutov 11 5 2 4 26: 20 17
5. LoKo Chomutov 11 5 1 5 26: 23 16
6. OMV Rapid Chomutov 11 5 1 5 25: 35 16
7. Hojčuk Chomutov 11 5 0 6 20: 36 15
8. Elmontis-ICE Chomutov 11 4 1 6 30: 29 13
9. BB Reme Chomutov 11 4 0 7 25: 32 12
10. Atlantik Chomutov 11 2 4 5 19: 23 10
11. Česká pošta Chomutov 11 3 1 7 21: 32 10
12. Hostinec U Vojty Chomutov 11 2 3 6 17: 38 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MTL Chomutov 11 11 0 0 46: 11 33
2. FC Kundratice 11 8 0 3 44: 23 24
3. Marves Chomutov 11 6 1 4 22: 23 19
4. Rádio Relax Chomutov 11 5 2 4 26: 24 17
5. Torpédo-Borec Chomutov 11 4 4 3 32: 32 16
6. Energo Chomutov 11 5 1 5 32: 25 16
7. 1.FK Spořice 11 4 3 4 33: 31 15
8. 1.FC Březenec 11 5 0 6 30: 25 15
9. Kuželna Jirkov 11 4 2 5 29: 36 14
10. Monest Chomutov 11 2 4 5 22: 29 10
11. Flamengo Chomutov 11 2 1 8 20: 43 7
12. Telecom Chomutov 11 1 0 10 13: 47 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Generali Chomutov 11 10 1 0 34: 9 31
2. HV Domovina Chomutov 11 10 0 1 43: 12 30
3. SLZA Žízeň Chomutov 11 9 0 2 58: 17 27
4. Handball Chomutov 11 6 1 4 32: 14 19
5. Tropiko Chomutov 11 6 0 5 36: 22 18
6. 1.FKP Chomutov 11 6 0 5 44: 19 18
7. Real Všehrdy 11 5 1 5 34: 25 16
8. Ajax Chomutov 11 4 1 6 23: 32 13
9. Sparta B Chomutov 11 3 1 7 29: 32 10
10. Pekárna Chomutov 11 2 1 8 19: 35 7
11. AC R.O.S. Chomutov 11 1 0 10 6:114 3
12. Debakl Chomutov 11 1 0 10 17: 43 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Michálek Chrudim 18 17 0 1 89: 35 51
2. Arsenal B Hlinsko 18 14 0 4 93: 51 42
3. Era-pack Chrudim 18 11 0 7 93: 72 33
4. Tramo Chrudim 18 10 2 6 108: 77 32
5. AC Hlinsko 18 9 1 8 86: 66 28
6. Norton Skuteč 18 6 1 11 62: 87 19
7. Geodet B Rváčov 18 5 2 11 48: 67 17
8. Viking Medlešice 18 5 1 12 59: 91 16
9. Sklepy Chrudim 18 5 1 12 64: 94 16
10. Juventus B Hlinsko 18 4 0 14 61:110 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alby Vitanov 18 11 3 4 63: 42 36
2. Sokol Krouna 18 11 3 4 86: 59 36
3. Atletico Hlinsko 18 10 2 6 70: 41 32
4. Křídla sovětů Hlinsko 18 9 4 5 76: 56 31
5. ČKZ Skuteč 18 9 3 6 95: 77 30
6. City Trhová Kamenice 18 9 2 7 48: 46 29
7. Celtic Hlinsko 18 8 2 8 59: 68 26
8. ČD Hlinsko 18 3 4 11 40: 76 13
9. STS Rotor Hlinsko 18 4 1 13 45: 75 13
10. Hotel N+N Čertovina 18 3 2 13 35: 73 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Halding B Chrudim 14 12 0 2 78: 32 36
2. SK Rozhovice 14 9 2 3 72: 50 29
3. Automatic Chrudim 14 8 3 3 76: 45 27
4. Handbal Krach Pardubice 14 8 2 4 62: 39 26
5. Spartak Slatiňany 14 6 1 7 47: 56 19
6. Nemocnice Chrudim 14 4 1 9 33: 57 13
7. Klempíří Ronov n/D 14 2 2 10 50: 95 8
8. SKF Axton Chrudim 14 1 1 12 43: 90 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Santos Chrudim 14 11 0 3 62: 22 33
2. Bruggy Chroustovice 14 10 2 2 57: 31 32
3. SK Noviny Chrudimska 14 9 0 5 57: 38 27
4. Proman Chrudim 14 6 1 7 55: 51 19
5. Michálek B Chrudim 14 6 1 7 52: 52 19
6. Viking B Medlešice 14 6 0 8 47: 51 18
7. Spartak B Slatiňany 14 3 1 10 38: 67 10
8. Autokomplet Přelouč 14 2 1 11 36: 79 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pumpa Miřetice 20 18 0 2 250: 73 54
2. Bratři Prosetín 20 15 0 5 182: 81 45
3. Milada Hlinsko 20 14 0 6 126: 92 42
4. Ajax '98 Hlinsko 20 6 1 13 91:171 19
5. Pumpa B Miřetice 20 3 1 16 72:158 10
6. Anabolic Hlinsko 20 2 2 16 51:198 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kavčí Hory Polná 18 12 2 4 99: 52 38
2. Jemnice 18 10 0 8 57: 61 30
3. Kostelec Bulls 18 7 2 9 72: 62 23
4. Arsenal B Brtnice 10 7 0 3 32: 17 21
5. Belton Třebíč 18 6 1 11 47: 70 19
6. Little Monsters Jihlava 18 4 1 13 50:116 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Olympia Příbram 26 25 1 0 175: 33 76
2. Atlantik Rakovník 26 19 3 4 130: 69 60
3. 1.DFK Slaný 26 17 4 5 120: 68 55
4. Zátiší Rakovník 26 14 2 10 88: 87 44
5. SOS Foboz Slaný 26 13 3 10 63: 75 42
6. PK Třebusice 26 13 0 13 104:113 39
7. AFC Kralupy n/V 26 12 2 12 95: 77 38
8. Olympik Mělník 26 10 3 13 84: 83 33
9. TJ Bohemia Chips Praha 26 9 4 13 76: 91 31
10. JIKO Kralupy n/V 26 9 4 13 62: 70 31
11. Spo-na Zichovec 26 9 3 14 98:104 30
12. Stadion Slaný 26 6 4 16 57: 94 22
13. Sport Club Slaný 26 6 1 19 46:128 19
14. ŽAR Želenice 26 2 2 22 33:141 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ESC Čechie B Slaný 26 23 2 1 134: 45 71
2. Botafogo Mělník 26 19 3 4 132: 47 60
3. Omask Kladno 26 16 5 5 121: 62 53
4. Bresson Kladno 26 16 3 7 112: 70 51
5. SELP Praha 26 14 6 8 96: 60 48
6. FK SFS Slaný 26 12 4 10 99: 70 40
7. HRASL Slaný 26 12 3 11 72: 81 39
8. AFC Celtic Kladno 26 12 1 13 85:107 37
9. SOS Foboz B Slaný 26 11 2 13 74: 81 35
10. AFC G.Fox Kladno 26 9 6 11 79: 83 33
11. Alpina Slaný 26 9 3 14 62: 87 30
12. AFC Rapid Páleček 26 6 2 18 52: 96 20
13. Deportvo Dřínov 24 0 0 24 0:120 0
KLC Klobuky B 24 0 0 24 0:120 0
|
|
|
KOPŘIVNICE - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VS OIL Agro Kopřivnice 30 27 3 0 112: 23 84
2. Trappes Devils Kopřivnice 30 21 1 8 83: 58 64
3. RUM Kopřivnice 30 19 5 6 95: 47 62
4. Elán Kopřivnice 30 16 5 9 63: 49 53
5. Radegast Kopřivnice 30 16 3 11 79: 63 51
6. SD Kopřivnice 30 15 6 9 61: 45 51
7. Ámos Kopřivnice 30 14 2 14 54: 54 44
8. Dallas '54 Kopřivnice 30 13 5 12 53: 56 44
9. Squadra Kopřivnice 30 11 5 14 58: 66 38
10. 1.FC Prosek Štramberk 30 10 5 15 59: 65 35
11. Olivet Kopřivnice 30 10 5 15 50: 53 35
12. Heimat jn. Kopřivnice 30 10 4 16 59: 81 34
13. Everton Závišice 30 8 6 16 42: 58 30
14. Camel Kopřivnice 30 8 1 21 51: 96 25
15. Stará garda Kopřivnice 30 6 2 22 42:101 20
16. SG Palermo Kopřivnice 30 5 4 21 42: 88 19
|
|
|
KOPŘIVNICE - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jelita Kopřivnice 30 20 3 7 74: 39 63
2. Křen Frenštát p/R 30 17 7 6 66: 40 58
3. Ruda Pivrnec Kopřivnice 30 17 6 7 86: 42 57
4. Real Kopřivnice 30 17 6 7 71: 40 57
5. 1.FC Korej Kopřivnice 30 16 6 8 50: 42 54
6. Koblížci Kopřivnice 30 16 6 8 50: 35 54
7. Bum Šankar Kopřivnice 30 16 4 10 77: 51 52
8. Inter Kopřivnice 30 16 1 13 52: 55 49
9. Tango Kopřivnice 30 14 5 11 49: 42 47
10. Baník Štramberk 30 9 10 11 54: 52 37
11. Perun Kopřivnice 30 10 7 13 47: 53 37
12. FC Lubina 30 9 6 15 42: 64 33
13. Sampdoria Kopřivnice 30 8 3 19 44: 72 27
14. Seliko Kopřivnice 30 6 4 20 37: 74 22
15. DT Kopřivnice 30 6 1 23 42: 81 19
16. Black Horses Štramberk 30 4 3 23 35: 93 15
|
|
|
KOPŘIVNICE - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. T-C '90 Kopřivnice 32 23 6 3 104: 35 75
2. TB Kopřivnice 32 17 8 7 105: 61 59
3. Megas B Bordovice 32 16 5 11 81: 55 53
4. Catastrofic Kopřivnice 32 15 5 12 75: 46 50
5. AC Lemon Kopřivnice 32 15 5 12 57: 59 50
6. Žaba Kopřivnice 32 12 7 13 70: 81 43
7. Bublinky Kopřivnice 32 10 5 17 76: 93 35
8. Pivson Frenštát p/R 32 9 4 19 65: 93 31
9. Mighty Cats Kopřivnice 32 3 3 26 26:135 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alfa B Liberec 6 6 0 0 53: 12 18
2. Social Liberec 6 5 0 1 24: 8 15
3. Imstav Rychnov n/N 6 4 0 2 35: 23 12
4. Kristýna Hrádek n/N 6 2 1 3 23: 31 7
5. Loko ŽST Liberec 6 2 0 4 20: 29 6
6. Maják Jablonec n/N 6 0 2 4 12: 36 2
7. Preciosa Liberec 6 0 1 5 9: 37 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Rose Kadaň 16 15 0 1 110: 40 45
2. Sokol Horní Jiřetín 16 11 1 4 113: 73 34
3. Sever Most 16 9 2 5 117:104 29
4. Schoeller Litvínov 16 8 1 7 90: 82 25
5. Japek Most 16 8 1 7 76: 77 25
6. Polyanalyzér Litvínov 16 7 1 8 102: 89 22
7. Mafo Teplice 16 6 1 9 109: 94 19
8. Mariánské Radčice 16 3 1 12 36: 76 10
9. KMF Osek 16 1 0 15 31:149 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Orel Zbečník 38 29 3 6 127: 37 89
2. Sokol Velký Dřevíč 38 25 3 10 84: 55 78
3. Sokol Olešnice 38 19 4 15 84: 76 61
4. SK Goll Běloves 38 17 6 15 77: 65 57
5. Sokol Řešetová Lhota 38 7 6 25 38: 89 27
6. TJ Jiskra Adršpach 38 3 6 29 23:103 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FSC Dobruška 48 27 16 5 85: 32 97
2. Sokol Žďárky 48 18 16 14 55: 43 70
3. Orel Zbečník B 48 17 14 17 69: 65 66
4. Sokol Jasenná 48 12 15 21 40: 64 51
5. TJ Jiskra Adršpach B 48 9 13 26 41: 86 40
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SDH Lipí 10 6 2 2 16: 11 20
2. Česká Čermná 10 6 2 2 20: 11 20
3. SDH Borová 10 5 4 1 24: 11 19
4. Epidemik B Náchod 10 3 2 5 18: 24 11
5. Pekaři Náchod 10 2 2 6 11: 20 8
6. SDH Borová B 10 1 2 7 16: 28 5
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Virgin Sports Nový Jičín 22 19 0 3 102: 37 57
2. New Jersey Nový Jičín 22 16 1 5 124: 53 49
3. Dreadlock Nový Jičín 22 14 3 5 71: 38 45
4. Twins Nový Jičín 22 14 2 6 68: 27 44
5. FC Jerlochovice 22 10 1 11 70: 86 31
6. Loučka 22 8 4 10 49: 60 28
7. Obec Šenov 22 8 4 10 41: 50 28
8. Derby Odry 22 8 2 12 67: 63 26
9. Včelín Fulnek 22 7 4 11 48: 58 25
10. Tabák Nový Jičín 22 4 5 13 60:117 17
11. ZEPelin Nový Jičín 22 4 3 15 53: 83 15
12. 1.FC Tornádo Nový Jičín 22 4 3 15 46:127 15
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Optics Trade Nový Jičín 16 13 3 0 85: 27 42
2. Dynamo Nový Jičín 16 12 0 4 86: 32 36
3. Kusako Kunín 16 8 3 5 53: 41 27
4. Top Dogs Nový Jičín 16 7 3 6 44: 51 24
5. Rapid Nový Jičín 16 7 1 8 28: 37 22
6. RIFC Garone Nový Jičín 16 5 1 10 30: 55 16
7. Black Horses Nový Jičín 16 5 1 10 42: 54 16
8. Ajax Nový Jičín 16 3 3 10 31: 74 12
9. RAF Kamikadze Nový Jičín 16 3 3 10 36: 64 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TJ Stěbořice 13 12 0 1 75: 35 36
2. Astron Opava 13 9 3 1 75: 31 30
3. Euroflex Opava 13 9 0 4 54: 24 27
4. Monti Opava 13 9 0 4 70: 47 27
5. Pivoňky Opava 13 7 1 5 46: 28 22
6. TJ Skřípov 13 7 1 5 54: 46 22
7. Hostinec U Obrusníku 13 7 0 6 67: 63 21
8. Promt Opava 13 6 2 5 45: 29 20
9. SK Policie Opava 13 6 0 7 63: 54 18
10. Dukla Opava 13 4 1 8 34: 63 13
11. Drsneylant Opava 13 3 1 9 43: 63 10
12. Elektro Spratek Opava 13 3 1 9 29: 47 10
13. AFK Jaktař 13 2 1 10 29:103 7
14. Bulss Služovice 13 0 3 10 25: 76 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. HV Club/Tonat Ostrava 15 15 0 0 61: 13 45
2. Leopards Ostrava 15 11 1 3 59: 21 34
3. Roal Ostrava 15 9 3 3 66: 37 30
4. Dukla '94 Ostrava 15 10 0 5 51: 55 30
5. SME B Ostrava 15 9 1 5 53: 35 28
6. Sakrovec Stará Ves 15 8 2 5 48: 33 26
7. Trezor Ostrava 15 7 2 6 43: 26 23
8. AC Čepo Poruba 15 6 4 5 49: 36 22
9. SK Krmelín 15 6 3 6 49: 39 21
10. Celtic Zábřeh 15 5 3 7 25: 42 18
11. Šmatláci Poruba 15 5 1 9 31: 49 16
12. AC Derby Ostrava 15 5 1 9 35: 38 16
13. PF Juventus Ostrava 15 4 1 10 33: 66 13
14. Cumel Ostrava 15 4 1 10 51: 70 13
15. Polo Ostrava 15 3 1 11 24: 69 10
16. 1.PK Třebovice 15 1 0 14 21: 71 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Man B Ostrava 20 16 1 3 63: 21 49
2. Agnesa Ostrava 20 13 3 4 45: 21 42
3. 9 kluků Ostrava 20 13 3 4 64: 21 42
4. Fortuna Ostrava 20 12 2 6 49: 22 38
5. SME C Ostrava 20 10 2 8 49: 40 32
6. FC Krmelín B 20 9 3 8 42: 39 30
7. Kors Radvanice 20 7 4 9 32: 41 25
8. Dřevo-plech Ostrava 20 7 1 12 35: 47 22
9. Init Ostrava 20 6 3 11 28: 38 21
10. Starý Zábřeh 20 5 2 13 28: 45 18
11. rada Ostrava 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sezam/Langer Ostrava 20 16 2 2 52: 21 50
2. Bohemia Ostrava 20 13 2 5 61: 26 41
3. KFV Roub B Vítkovice 20 11 5 4 36: 17 38
4. TJ Sokol Poruba 20 11 4 5 32: 16 37
5. Flamengo Ostrava 20 11 2 7 40: 27 35
6. Target Ostrava 20 9 2 9 44: 45 29
7. RH Kurty Ostrava 20 7 3 10 36: 44 24
8. Sporting Ostrava 20 5 7 8 15: 27 22
9. Henkel Ostrava 20 5 1 14 23: 54 16
10. Literpool Ostrava 20 2 5 13 12: 41 11
11. Tahouni Ostrava 20 2 3 15 20: 54 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Balcar City Ostrava 20 14 3 3 50: 24 45
2. Atletico Ostrava 20 13 3 4 45: 19 42
3. Narcis Ostrava 20 13 3 4 45: 24 42
4. VZS Ostrava 20 12 3 5 53: 24 39
5. Sokol Vítkovice 20 8 6 6 31: 23 30
6. Bayern Ostrava 20 8 3 9 40: 35 27
7. Nedohoda Ostrava 20 7 4 9 27: 41 25
8. Parlament Ostrava 20 5 5 10 34: 42 20
9. Sampdoria Ostrava 20 5 4 11 25: 47 19
10. Libero Ostrava 20 4 5 11 18: 33 17
11. Keravit Ostrava 20 1 1 18 12: 67 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nejistá sezóna Pelhřimov 18 15 2 1 94: 28 47
2. TJ Rynárec 18 13 2 3 59: 24 41
3. KMK Střepina Pelhřimov 18 11 0 7 67: 45 33
4. ELPE Pelhřimov 18 10 0 8 51: 51 30
5. KJB Pelhřimov 18 9 2 7 52: 50 29
6. Jatka Pacov 18 8 0 10 53: 53 24
7. Marná snaha Pelhřimov 18 7 2 9 53: 55 23
8. Elite Pelhřimov 18 5 1 12 43: 79 16
9. Arsenal Humpolec 18 4 0 14 27: 74 12
10. FC Rynárec 18 2 1 15 21: 71 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Old Stars Players Písek 22 18 1 3 82: 28 55
2. Wanasto Písek 22 16 2 4 85: 40 50
3. ARA Písek 22 12 4 6 65: 38 40
4. Palma Písek 22 12 2 8 60: 39 38
5. Dream team Písek 22 10 6 6 71: 47 36
6. Platan club Písek 22 8 4 10 45: 46 28
7. BEVO Písek 22 8 4 10 44: 52 28
8. Tchibuk Písek 22 8 2 12 56: 58 26
9. Springfield Písek 22 7 5 10 45: 68 26
10. Tomcat Písek 22 6 4 12 40: 65 22
11. NFC Kocman Písek 22 5 2 15 35: 81 17
12. Gastro Písek 22 3 2 17 23: 89 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alfa Písek 20 12 3 5 77: 42 39
2. Platan Protivín 20 12 3 5 55: 34 39
3. Logry Písek 20 11 5 4 58: 37 38
4. Unbroken Písek 20 11 3 6 55: 42 36
5. Tchibuk B Písek 20 9 5 6 63: 51 32
6. Veselá bída Písek 20 7 4 9 35: 45 25
7. APP Písek 20 7 4 9 43: 55 25
8. Tomcat B Písek 20 7 3 10 42: 59 24
9. Špitál Písek 20 7 1 12 29: 42 22
10. Motor Písek 20 5 4 11 29: 48 19
11. Beercelona Písek 20 3 2 15 40: 71 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FTC Rockets Písek 20 17 1 2 79: 24 52
2. ZZN Písek 20 14 2 4 66: 35 44
3. Hradiště 20 13 2 5 56: 22 41
4. Sršni Písek 20 11 3 6 46: 34 36
5. Latro Písek 20 9 4 7 40: 21 34
6. Vidličky Písek 20 7 6 7 51: 61 27
7. Mobby Dick Písek 20 6 2 12 28: 58 20
8. Oslov 1869 20 5 4 11 33: 50 19
9. Klapzuba team Písek 20 4 5 10 42: 56 17
10. Pakšovka Písek 20 4 3 13 29: 72 15
11. Písecká žízeň Písek 20 2 1 17 26: 63 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Z Bor Plzeň 18 12 3 3 52: 28 39
2. FC Korda Plzeň 18 9 4 5 49: 36 31
3. Krvavá tlačenka Plzeň 18 9 4 5 51: 39 31
4. FC Musil Plzeň 18 9 3 6 54: 42 30
5. TDT Plzeň 18 9 3 6 51: 40 30
6. Bee Sting Plzeň 18 8 3 7 53: 52 27
7. TJ Bouda Plzeň 18 7 1 10 41: 47 22
8. Teplárna Plzeň 18 6 4 8 37: 46 22
9. HN Houdek Plzeň 18 4 2 12 24: 43 14
10. Old Tennisstky Plzeň 18 3 1 14 31: 70 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Letkov 18 12 3 3 65: 20 39
2. Thorn metal Plzeň 18 11 4 3 44: 23 37
3. Czech made Plzeň 18 10 4 4 62: 27 34
4. FC Jerigo Plzeň 18 8 6 4 40: 32 30
5. FC Hombre Plzeň 18 7 6 5 60: 31 27
6. Big Beer Plzeň 18 7 3 8 36: 46 24
7. Palmet Ždírec 18 6 4 8 38: 32 22
8. Ráj kuřáků Plzeň 18 6 4 8 40: 54 22
9. Ajax Nová Hospoda Plzeň 18 2 4 12 27: 78 10
10. SKPP Plzeň 18 2 0 16 18: 87 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Splávek Plzeň 16 13 1 2 64: 24 40
2. Zlomený kolo Plzeň 16 10 3 3 53: 19 33
3. Metal Prodex Plzeň 16 10 1 5 50: 25 31
4. D+M Interiér Plzeň 16 10 1 5 42: 38 31
5. Paneláková džungle Plzeň 16 7 2 7 28: 29 23
6. Ještě slabší vůle Plzeň 16 5 3 8 28: 38 18
7. Carpro Mašek Plzeň 16 4 3 9 33: 61 15
8. Fortuna Plzeň 16 3 1 12 19: 45 10
9. VIP Balet Plzeň 16 2 1 13 19: 57 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Drebin's team Plzeň 16 12 1 3 65: 28 37
2. Lokos Albion Plzeň 16 11 1 4 58: 26 34
3. Valící se kameny Plzeň 16 10 2 4 34: 26 32
4. Tahouni Plzeň 16 10 2 4 41: 31 32
5. Veteran sex boys Plzeň 16 8 2 6 47: 31 26
6. Janette Plzeň 16 4 2 10 36: 46 14
7. FC Tuebor Plzeň 16 4 1 11 24: 47 13
8. Barvex Plzeň 16 4 0 12 22: 65 12
9. Sokol Vejprnice 16 3 1 12 30: 57 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Apollo '98 Plzeň 14 11 1 2 48: 26 34
2. Na dluh s dechem Plzeň 14 9 1 4 30: 13 28
3. Team Samuel Plzeň 14 7 1 6 40: 32 22
4. Koterov 14 6 3 5 36: 26 21
5. SK Šeptem Plzeň 14 5 4 5 21: 15 19
6. Osona BT Plzeň 14 6 0 8 41: 46 18
7. Šenk team Plzeň 14 3 2 9 17: 39 11
8. Black Shadow Plzeň 14 3 0 11 23: 59 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. A je to Plzeň 12 8 2 2 45: 24 26
2. Impuls Plzeň 12 8 0 4 43: 23 24
3. KV NEI Plzeň 12 7 2 3 34: 21 23
4. Victoria Plzeň 12 6 2 4 25: 30 20
5. Ještě větší tahouni Plzeň 12 5 1 6 34: 31 16
6. Zanesen. ventilátor Plzeň 12 3 1 8 26: 32 10
7. Nebílovy Plzeň 12 1 0 11 6: 52 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FKÚ Pražačka Praha 22 20 1 1 101: 39 61
2. Sporting Bonbon Praha 22 17 1 4 108: 40 52
3. Sídlišťan Praha 22 14 1 7 88: 50 43
4. KYX Praha 22 13 3 6 81: 45 42
5. AC Terron Bozi Praha 22 13 2 7 80: 61 41
6. AC Smirnon Praha 22 12 1 9 104: 76 37
7. Vokovicer's Praha 22 10 4 8 63: 47 34
8. Kvirencovy děti Praha 22 9 1 12 62: 95 28
9. AB-ETC Praha 22 6 5 11 50: 75 22
10. SUAK Rokoska D Praha 22 6 0 16 52: 86 18
11. 1.FC Norton Praha 22 2 1 19 32: 97 7
12. FC RAF Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Bianconeri Praha 22 18 2 2 83: 32 56
2. Bumble bees Praha 22 12 3 7 61: 48 39
3. Madonna's Sons Praha 22 10 7 5 57: 38 37
4. DPP Praha 22 11 3 8 59: 37 36
5. Comes Košíře Praha 22 10 6 6 56: 46 36
6. AC Barbero Praha 22 11 1 10 47: 34 34
7. FC Strašnice Praha 22 10 3 9 52: 36 33
8. KMF Fotballica Praha 22 10 3 9 53: 52 33
9. Kent Praha 22 10 2 10 63: 54 31
10. VK Blesk Praha 22 7 3 12 25: 54 24
11. Rarita team Praha 22 6 1 15 44: 69 19
12. Lamedon Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Arsenal Praha 22 18 2 2 71: 14 56
2. FC Síto Praha 22 16 3 3 60: 22 51
3. Apol Skřež B Praha 22 14 4 4 67: 25 45
4. FC Východ Praha 22 13 2 7 61: 32 41
5. EKS Dejvice Praha 22 13 1 8 69: 35 40
6. NS Smetánka Praha 22 10 1 11 46: 45 31
7. Kulda team Praha 22 10 3 9 46: 33 30
8. Kmochův odkaz Praha 22 9 3 10 45: 55 30
9. Milwerton Praha 22 8 2 12 44: 48 26
10. Hertha ZMZ B Praha 22 8 1 13 41: 41 25
11. Bata club Praha 20 0 0 20 0:100 0
Loko Vršovice Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sabuka 007 Praha 22 17 4 1 76: 29 55
2. VS Božolé Praha 22 15 1 6 75: 28 43
3. FC Hlad Praha 22 13 2 7 54: 27 41
4. Wolch Praha 22 10 5 7 53: 31 35
5. KK Drazí Praha 22 10 2 10 60: 54 32
6. Olympique Praha 22 9 4 9 46: 35 31
7. NC Smetánka B Praha 22 11 2 9 45: 54 29
8. 1.FC Hloubětín Praha 22 9 2 11 46: 45 29
9. Real Triky Praha 22 8 2 12 40: 63 26
10. FK Pražská směs Praha 22 7 4 11 54: 58 25
11. Čerti z Tróji Praha 22 7 4 11 31: 46 25
12. VFB Psychodeath Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bosanova Praha 22 16 4 2 75: 40 51
2. Bosanova 1997 Praha 22 15 2 5 67: 37 47
3. B.D.'95 Praha 22 13 7 2 69: 32 46
4. FC Pigs Praha 22 12 3 7 66: 41 39
5. Rumpra Praha 22 11 1 10 49: 37 34
6. Hoprdox Praha 22 10 3 9 55: 37 33
7. Zlatý krysy Praha 22 10 2 10 48: 46 32
8. Český dub Praha 22 9 5 8 52: 47 32
9. Ičy a Skrečy Praha 22 8 5 9 57: 66 29
10. RSC Semtex Praha 22 6 2 14 44: 62 20
11. KMF Fotballica B Praha 22 5 0 17 43: 70 14
12. FC Debakl Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Homogen Praha 20 18 2 0 99: 16 56
2. ATD Torpédo Praha 20 16 0 4 81: 27 47
3. Wolch B Praha 20 15 1 4 82: 31 46
4. 1.FC Budweiser Praha 20 13 1 6 74: 38 40
5. Las Lábus Terasy 20 13 0 7 65: 31 39
6. FC Lampion Praha 20 9 1 10 61: 68 28
7. 1.P.S.K.N. Praha 20 7 4 9 54: 57 25
8. Rarita team B Praha 20 8 1 11 47: 55 25
9. Jim Beam Praha 16 0 0 16 0: 80 0
SK Orion Praha 16 0 0 16 0: 80 0
Stop City Praha 16 0 0 16 0: 80 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Salvator Praha 20 16 3 1 93: 17 51
2. Anbesorry Praha 20 16 1 3 84: 19 49
3. Loosy Praha 20 15 2 3 83: 19 47
4. Pivonýři Praha 20 12 3 5 60: 32 39
5. AFC Opatov C Praha 20 12 1 7 68: 50 37
6. Vlčí srdce Praha 20 11 0 9 57: 52 33
7. 1.FC Autoexpres Praha 20 10 2 8 61:137 32
8. Dromedarians Praha 14 0 0 14 0: 70 0
Hydepark Praha 14 0 0 14 0: 70 0
Nazdar Praha 14 0 0 14 0: 70 0
Nuselská pohoda Praha 14 0 0 14 0: 70 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Viktoria Žižkov C Praha 20 17 2 1 102: 9 53
2. Sokol Běchovice Praha 20 16 3 1 83: 11 51
3. 1.FC Kropex Praha 20 15 0 5 89: 33 45
4. FT Fotturly Praha 20 12 4 4 66: 20 40
5. Nakopat Praha 20 13 1 6 83: 38 39
6. FC Konflikt II. Praha 20 10 3 7 55: 30 30
7. The Bottles Praha 20 8 1 11 47:104 24
8. Bloody Butchers Praha 14 0 0 14 0: 70 0
FC Buldoci Praha 14 0 0 14 0: 70 0
Michelští tygři Praha 14 0 0 14 0: 70 0
Stromovka boys Praha 14 0 0 14 0: 70 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. RSC Modřany Praha 22 19 1 2 92: 21 58
2. Gusanos Rojos Praha 22 18 0 4 80: 23 53
3. SK Čechie Praha 22 17 1 4 97: 20 52
4. AFC Temosa Praha 22 16 0 6 103: 35 48
5. Typographia M+M Praha 22 12 3 7 68: 47 39
6. FC Vinohrady Praha 22 10 3 9 58: 46 32
7. Pohodička Praha 22 12 1 9 68: 45 31
8. AFK Ajax Praha 22 7 2 13 52:109 22
9. PVC Rohožky Praha 22 6 2 14 56: 83 20
10. RSC Semtex B Praha 22 6 1 15 46: 91 19
11. 1.FC Kashell Praha 20 0 0 20 0:100 0
AFC Opatov Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Emerge Krnsko '87 18 16 0 2 112: 48 48
2. Dženo Vršovice 18 11 3 4 87: 56 36
3. Eros DOSA Říčany 18 11 2 5 104: 63 35
4. SEZTA Mladá Boleslav 18 10 2 6 87: 52 32
5. FC Šampion Rohožník 18 8 4 6 69: 71 28
6. FC Český Brod 18 9 0 9 68: 73 27
7. FK Újezd nad Lesy 18 7 1 10 70: 79 22
8. Atletiko Skalka 18 6 3 9 74: 80 21
9. P.F.C. Praha 18 4 1 13 49: 95 13
10. FSC KOSO Kosořice 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fotballica Praha 4 4 0 0 36: 14 12
2. FC Český Brod B 4 3 0 1 25: 14 9
3. Atletiko Skalka B 4 2 0 2 26: 16 6
4. SK Mentos-Šampion Praha 4 1 0 3 18: 37 3
5. Městská policie Nymburk 4 0 0 4 0: 20 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. RSC Elektro Sokolov 26 19 5 2 82: 30 62
2. Gamby Svatava 26 15 5 6 79: 41 50
3. Real Josefov 26 12 9 5 69: 49 45
4. Kočičáci Libavské Údolí 26 12 8 6 68: 49 44
5. 1.FC Kynšperk 26 14 2 10 82: 69 44
6. Mako Ricci Nové Sedlo B 26 13 2 11 70: 76 38
7. Mopros Josefov 26 11 5 10 65: 67 38
8. AC Lítov 26 11 4 11 76: 75 36
9. Mothers Horní Slavkov 26 13 1 12 75: 63 34
10. Dolní Nivy 26 11 2 13 64: 54 34
11. HRB Královské Poříčí 26 9 2 15 53: 77 29
12. Glavunion Oloví 26 9 2 15 87: 98 19
13. Bohemia Sokolov 26 4 4 18 43: 95 15
14. ASK Rád 26 3 1 22 45:115 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fortuna Sokolov 26 25 0 1 137: 27 75
2. SKP Detektiv Sokolov 26 19 3 4 98: 47 60
3. Hogo Fogo Kynšperk 26 17 3 6 85: 48 54
4. La Koruna Sokolov 26 13 6 7 59: 42 45
5. United Vřesová 26 13 2 11 71: 54 41
6. AC Lítov B 26 12 5 9 65: 58 41
7. Favorit Sokolov 26 13 1 12 74: 50 39
8. SA Baník Sokolov 26 10 3 13 54: 75 33
9. 2.FC Rakev Sokolov 26 9 4 13 65: 81 31
10. 1.FC Michal Sokolov 26 8 6 12 51: 60 29
11. Notor Svatava 26 10 2 14 60: 76 29
12. Havran Mírová 26 8 0 18 53: 83 23
13. Sparta Královské Poříčí 26 7 1 18 45: 86 19
14. Basta Sokolov 26 0 0 26 0:130 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Lítov C 26 19 3 4 84: 35 60
2. 1.FC Bažina Sokolov 26 17 5 4 82: 33 56
3. Tenis Dolní Rychnov B 26 15 5 6 76: 50 49
4. Akryl Sokolov 26 13 5 8 90: 75 44
5. Shooters Horní Slavkov 26 12 4 10 67: 64 39
6. Svinec Horní Slavkov 26 12 3 11 59: 60 39
7. 1.FC Kladská 26 11 3 12 70: 66 35
8. Divočák Krásno 26 10 5 11 65: 71 35
9. V Zátiší Bukovany 26 10 5 11 78: 84 34
10. Termiti Loket 26 9 5 12 61: 72 32
11. Loko Sokolov 26 8 4 14 72: 74 27
12. Ajax Sítiny 26 9 4 13 61: 93 25
13. Sopek Sokolov 26 7 1 18 55: 92 21
14. Cheza Sokolov 26 2 4 20 40: 91 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Celtic Citice 26 24 1 1 230: 31 73
2. Beverly Horní Slavkov 26 17 3 6 104: 43 53
3. Mopros B Josefov 26 17 2 7 95: 44 53
4. Flamengo Březová 26 15 4 7 114: 52 49
5. Termiti B Loket 26 14 4 8 80: 70 46
6. FC Loto Sokolov 26 14 4 8 86: 76 45
7. Alcopunx Chodov 26 12 4 10 89: 76 39
8. Titanic Chodov 26 13 3 10 75: 80 39
9. Nekopnem si Sokolov 26 10 2 14 67:124 29
10. FC WC Horní Slavkov 26 8 1 17 51:115 24
11. FC Globen Dasnice 26 6 2 18 67:128 20
12. Zeleň Sokolov 26 5 3 18 38:106 18
13. Dacani Královské Poříčí 26 4 2 20 46:100 14
14. Rebel Nová Ves 26 4 3 19 49:146 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DBV Lion B Šumperk 22 16 1 5 146: 87 49
2. Plastprodukt Šumperk 22 14 3 5 122: 66 45
3. People Šumperk 22 14 0 8 96: 82 42
4. Delta-Real B Šumperk 22 12 5 5 118: 68 41
5. Brinco Šumperk 22 12 3 7 97: 80 39
6. Buldoci Dolní Studénky 22 10 5 7 80: 58 35
7. Fit Úsovsko 22 11 2 9 100: 89 35
8. Tosta B Petrov 22 8 4 10 86:109 28
9. Vichr Temenice 22 9 1 12 82:106 28
10. Senior Sobotín 22 5 0 17 61:137 15
11. Recycling Šumperk 22 4 1 17 50:111 13
12. Cembrit Šumperk 22 3 3 16 52: 97 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Popeláci Šumperk 33 26 3 4 137: 58 81
2. Tatran Ruda na Moravě 33 24 5 4 127: 55 77
3. Sumtex Šumperk 33 21 1 11 98: 75 64
4. Allianz Vikýřovice 33 19 4 10 104: 71 61
5. Slavoj Loštice 33 16 1 16 87: 83 49
6. DDT Postřelmov 33 13 3 17 93: 92 42
7. United Šumperk 33 11 9 13 64: 68 42
8. Buldoci B Dolní Studénky 33 12 2 19 66:116 38
9. MK Ruda na Moravě 33 9 9 15 79: 97 36
10. Vlci Vlčice 33 10 4 19 125:119 34
11. Delta-Real C Šumperk 33 7 3 23 73:122 24
12. Vichr B Temenice 33 3 3 27 45:142 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fit Úsovsko B 29 24 3 2 168: 65 75
2. Bohutín Stars 29 21 4 4 143: 67 67
3. Popeláci B Šumperk 29 21 2 6 127: 64 63
4. Efekt Velké Losiny 29 18 4 7 104: 79 58
5. Silencio Šumperk 29 16 6 7 104: 70 54
6. Dynamo Pavlov 29 14 6 9 69: 62 48
7. Fast Velké Losiny 29 14 1 14 75: 68 43
8. Moravec Šumperk 29 13 4 12 90: 93 43
9. Pars Šumperk 29 12 2 15 96: 96 38
10. Bonus Šumperk 29 11 3 15 74: 86 36
11. Lokálka Šumperk 29 9 2 18 62: 87 29
12. Mystic Šumperk 29 9 2 18 60:107 29
13. Vlčata Vlčice 29 8 3 18 63:141 27
14. Nuget Šumperk 29 6 4 19 59: 94 22
15. Sporea Šumperk 29 3 2 24 38:134 11
16. Predátors Dolní Studénky 15 1 2 12 29: 72 5
|
|
|
TÝN NAD VLTAVOU - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Stavitel. Neruda Týn n/V 22 16 4 2 101: 35 52
2. Vakoss Týn n/V 22 15 3 4 119: 39 48
3. FC Hlinky Týn n/V 22 15 2 5 95: 38 47
4. ELBH Týn n/V 22 14 5 3 84: 44 47
5. PDA Zámecká Týn n/V 22 12 5 5 92: 59 41
6. Chrášťany 22 10 2 10 42: 60 32
7. FC Nuzice 22 8 2 12 48: 65 26
8. Bevotex Týn n/V 22 8 0 14 53: 65 24
9. Motorol Týn n/V 22 7 2 13 43: 68 23
10. Víkend Macháček Týn n/V 22 5 5 12 46: 66 20
11. FC Bohunice 22 5 1 16 53:127 16
12. Potraviny Fejfar Týn n/V 22 1 1 20 28:138 4
|
|
|
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Eurostyl Uherské Hradiště 30 22 1 7 150: 52 67
2. Johnnie Walker Uh.Hradiš. 30 20 1 9 117: 63 61
3. Yes Uherské Hradiště 30 19 2 9 133: 89 59
4. Unikov Uherské Hradiště 30 17 3 10 100: 77 54
5. Pepa bar Uherské Hradiště 30 16 4 10 118: 68 52
6. TJ 13 Kunovice 30 16 3 11 84: 73 51
7. Kord Kunovice 30 16 2 12 131:112 50
8. Eurotel Uherské Hradiště 30 14 4 12 98: 94 46
9. LH 24:02 Uherské Hradiště 30 14 4 12 73: 65 46
10. Likvidus Uherské Hradiště 30 14 3 13 76: 78 45
11. Flamengo Uherský Brod 30 13 1 16 98: 93 40
12. Trio Uherské Hradiště 30 11 2 17 80:129 35
13. Frost Uherské Hradiště 30 6 7 17 71:116 25
14. 1.HK Nedakonice 30 7 4 19 58:119 25
15. Tereza Babice 30 7 1 22 61:151 22
16. Orel Uherské Hradiště 30 6 2 22 66:133 20
|
|
|
ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SČP Ústí n/L 18 13 1 4 106: 44 40
2. Slovanka Děčín 18 11 2 5 79: 61 35
3. Telecom Ústí n/L 18 10 3 5 57: 46 33
4. Bílý balet Ústí n/L 18 8 2 8 71: 87 26
5. Sokol Libouchec 18 8 2 8 69: 65 26
6. Hornets Ústí n/L 18 8 0 10 69: 83 24
7. KMF Tornádo Ústí n/L 18 6 4 8 53: 59 22
8. Flatus MN Ústí n/L 18 5 3 10 50: 77 18
9. Nic Moc Boys Ústí n/L 18 4 4 10 52: 68 16
10. Universal Banka Ústí n/L 18 4 4 10 64: 80 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Peklo Ústí n/L 17 15 1 1 148: 52 45
2. 1.HFC Ústí n/L 17 13 1 3 141: 56 39
3. Akord Ústí n/L 17 12 1 4 119: 48 37
4. Městská policie Ústí n/L 17 8 1 8 80: 92 25
5. 1.Hot Line Ústí n/L 17 7 2 8 57: 83 23
6. Šlacha team ZOO Ústí n/L 17 5 2 10 75:107 17
7. Notor Ústí n/L 17 5 1 11 37: 65 16
8. FC Dlouhá Libouchec 17 4 2 11 67:125 12
9. Pupkins Ústí n/L 17 3 1 13 58:146 10
10. KMF Tornádo B Ústí n/L 9 2 3 4 32: 47 9
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Peliny Choceň 16 12 1 3 55: 22 37
2. Butterfly Litomyšl 16 11 1 4 82: 40 34
3. Torpédo Vysoké Mýto 16 8 4 4 50: 34 28
4. Gillotina Choceň B 16 8 4 4 66: 51 28
5. OSŽ Česká Třebová 16 6 1 9 46: 56 19
6. KB Ústí n/O 16 5 2 9 39: 75 17
7. AC Výkřiky Choceň 16 4 4 8 36: 55 16
8. Voči Choceň 16 4 3 9 42: 61 15
9. Paliva Skořenice 16 3 2 11 41: 64 11
Semifinále:
Peliny-Gillotina B 5:4, Butterfly-Torpédo 2:3
Finále:
Peliny Choceň - Torpédo Vysoké Mýto 4:4 pp (3:3) pk 8:6
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Želiv Vysoké Mýto 14 11 0 3 76: 34 33
2. Medicamenta Vysoké Mýto 14 10 1 3 71: 26 31
3. Lokálka Česká Třebová 14 9 3 2 69: 26 30
4. Řetůvka 14 7 2 5 48: 36 23
5. Marná snaha Choceň 14 5 2 7 37: 38 17
6. Mroži Choceň 14 4 3 7 33: 56 15
7. Buldoci Choceň 14 3 1 10 38: 86 10
8. Falcon Vysoké Mýto 14 1 0 13 28: 93 3
Semifinále:
Želiv-Řetůvka 4:1, Medicamenta-Lokálka 0:0 pk 5:4
Finále:
Želiv Vysoké Mýto - Medicamenta Vysoké Mýto 1:2 pp
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Handl Vsetín 22 21 0 1 125: 59 63
2. Krásno Valašské Meziříčí 22 18 0 4 103: 44 54
3. Javis Zubří 22 14 1 7 121: 77 43
4. HC Rožnov p/R 22 12 0 10 90: 86 36
5. Alternátor Valaš.Meziříčí 22 11 2 9 83: 65 35
6. SK Vichury 22 11 1 10 112: 82 34
7. Nadace Zubří 22 8 2 12 82: 92 26
8. Draci Valašské Meziříčí 22 8 2 12 79: 95 26
9. 30 na 30 Hrachovec 22 8 1 13 71: 93 25
10. Aljaška Valašské Meziříčí 22 8 1 13 77:119 25
11. Cent Karolinka 22 5 4 13 77:116 19
12. Braun Hrachovec 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Travex Přerov 16 14 0 2 110: 30 42
2. Dlouhý dým Podlesí 16 12 1 3 128: 54 37
3. Amatér B Komárovice 16 10 2 4 79: 60 32
4. Independe Trojanovice 16 8 0 8 78: 64 24
5. Climax Vsetín 16 7 2 7 63: 64 23
6. Krásno B Valaš.Meziříčí 16 6 1 9 65: 76 19
7. Tornádo Vsetín 16 6 1 9 51: 61 19
8. Slivoň Vsetín 16 5 1 10 69:112 16
9. Jooky Vsetín 16 0 0 16 25:149 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Pivovar Vyškov 22 17 3 2 118: 28 54
2. Fifák Nouzka Vyškov 22 16 0 6 101: 63 48
3. Sapporo Manerov 22 12 4 6 68: 69 40
4. Gambrinus Vyškov 22 12 2 8 52: 42 38
5. SK Budwa Vyškov 22 11 1 10 65: 64 34
6. Timesport Vyškov 22 11 1 10 62: 71 34
7. VNV Vyškov 22 9 4 9 83: 85 31
8. SKP Vyškov 22 8 2 12 62: 73 26
9. Poldauf Truck Vyškov 22 8 1 13 65: 90 25
10. Pegas Vyškov 22 8 0 14 57: 74 24
11. Central Taxi Vyškov 22 5 2 15 59: 92 17
12. AFC Kozina Vyškov 22 3 4 15 45: 86 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Likérka Moravské Prusy 24 20 2 2 165: 28 68
2. Pronaks Šaratice 24 20 2 2 125: 43 68
3. Lokomotiva Vyškov 24 18 3 3 141: 62 63
4. DPP Dukelská Vyškov 24 11 6 7 115: 64 45
5. Imos Vyškov 24 11 5 8 92: 69 44
6. Lazor Vyškov 24 12 1 11 98: 63 43
7. Rapid Hraničky Vyškov 24 11 2 11 74: 76 41
8. Texas team Zvonovice 24 10 3 11 87: 97 39
9. FCN Osvobození Vyškov 24 9 5 10 86: 83 38
10. Inter CS Uhřice 24 7 3 14 74:133 30
11. FCS Ruprechtov 24 7 1 16 69:106 28
12. Morávia Moravské Prusy 24 2 3 19 37:158 15
13. 1.FC Luleč 24 0 0 24 1:182 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Juve-Honda Zlín 22 18 4 0 86: 22 58
2. Ajax Zlín 22 15 2 5 79: 45 47
3. Elen Rapalov Zlín 22 14 3 5 71: 52 45
4. Desta Otrokovice 22 11 6 5 71: 38 39
5. REX Panoráma Zlín 22 11 4 7 70: 46 37
6. Marbo Fryšák Zlín 22 11 2 9 55: 48 35
7. MIVA Zlín 22 8 3 11 46: 63 27
8. Nivy club Zlín 22 7 3 12 49: 81 24
9. Lazio sem-tam Zlín 22 6 5 11 52: 49 23
10. Alcor Napajedla 22 5 1 16 46: 86 16
11. AC Vltavec Zlín 22 4 2 16 45: 87 14
12. Arsenal Zlín 22 4 1 17 32: 85 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bourbon Utd. Malenovice 9 8 1 0 38: 19 25
2. FC Mokrá Zlín 9 7 0 2 44: 20 21
3. FC ASPV Zálešná Zlín 9 7 0 2 34: 26 21
4. FC A je to ... Zlín 9 4 2 3 28: 17 14
5. T.H.C. United Zlín 9 4 1 4 35: 23 13
6. FC Plamínek Zlín 9 4 1 4 18: 22 13
7. Racing ASPV Zlín 9 3 1 5 22: 26 10
8. Čutal team Zlín 9 2 1 6 19: 38 7
9. 1.FC Zlín 9 2 1 6 26: 32 7
10. FC Novomatic Zlín 9 0 0 9 5: 46 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tango Znojmo 14 9 2 3 86: 55 29
2. Drak Znojmo 14 9 1 4 107: 53 28
3. Fan club Znojmo 14 9 0 5 90: 71 27
4. Vazební věznice Znojmo 14 9 0 5 59: 64 27
5. Devils Znojmo 14 7 0 7 71: 66 21
6. Orli Znojmo 14 6 1 7 61: 62 19
7. PSV Znojmo 14 3 0 11 48: 83 9
8. Nemocnice Znojmo 14 2 0 12 31:112 6
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Benjamin Žďár n/S 18 12 2 4 62: 35 38
2. Kozel team Žďár n/S 18 11 2 5 71: 51 35
3. SK BKS Žďár n/S 18 10 2 6 64: 53 32
4. Psycho Žďár n/S 18 9 1 8 55: 51 28
5. VHB Žďár n/S 18 7 4 7 48: 47 25
6. Celtic Hamry 18 8 1 9 49: 56 25
7. Starci na chmelu Žďár n/S 18 6 3 9 58: 64 21
8. La Bomba Žďár n/S 18 6 2 10 31: 51 20
9. FC Nové Město na Moravě 18 6 2 10 42: 50 20
10. Béčko Žďár n/S 18 4 3 11 35: 57 15
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slza Velké Meziříčí 18 11 5 2 74: 35 38
2. Botafogo Křižánky 18 10 4 4 67: 28 34
3. Alko Žďár n/S 18 8 7 3 35: 23 31
4. VDG Žďár n/S 18 8 4 6 50: 39 28
5. Soňa Žďár n/S 18 7 4 7 50: 52 25
6. PPP Team Petrovice 18 6 5 7 39: 36 23
7. Mičego Svratka 18 6 4 8 43: 65 22
8. Atletiko Fryšava 18 6 3 9 41: 65 21
9. PŠM Pharlep Žďár n/S 18 4 6 8 29: 46 18
10. AC Světnov 18 2 2 14 28: 67 8
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Los Commandos Žďár n/S 6 3 2 1 18: 14 11
2. A je to Žďár n/S 6 3 1 2 16: 10 10
3. NFU Velké Meziříčí 6 3 1 2 19: 11 10
4. Rebells Žďár n/S 6 3 1 2 12: 14 10
5. Kovárna Žďár n/S 6 2 2 2 13: 11 8
6. FC Směs Žďár n/S 6 2 0 4 17: 17 6
7. FC Rapid Žďár n/S 6 1 1 4 7: 25 4
|
Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
|
|