|
Z TÉTO SEZÓNY JINÉ KONEČNÉ TABULKY NEJSOU K DISPOZICI
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Cigi Caga Jistebník 26 21 2 3 135: 68 65
2. Pramen Havlíčkův Brod 26 18 1 7 153:110 55
3. Mikeska Ostrava 26 17 2 7 138: 89 53
4. Prostor DZ Ostrava 26 16 2 8 127: 91 50
5. TS Bakov n/J 26 15 4 7 140: 94 49
6. Nejzbach Vysoké Mýto 26 14 4 8 142:106 46
7. Helas Brno 26 14 3 9 138:110 45
8. Viktoria Žižkov 26 11 5 10 122:113 38
9. Alfa Liberec 26 12 1 13 121:115 37
10. Slovan Havířov 26 10 1 15 95:125 31
11. Bohemians/Damned Praha 26 9 3 14 103:119 30
12. Gillotina Choceň 26 5 3 18 90:135 18
13. Dino Brno 26 4 1 21 86:195 13
14. TK Rumpál Prachatice 26 0 0 26 0:130 0
PLAY-OFF:
Čtvrtfinále:
V.Mýto-Mikeska 12:2, 2:4, 5:2, Žižkov - Jistebník 2:5, 0:3
Bakov-Prostor 10:3, 6:1, Helas-H.Brod 6:2, 7:4
Semifinále:
Helas-V.Mýto 4:3, 2:6, 3:6, Bakov-CCJ 4:1, 0:4, 1:1 pk 3:1
Finále:
Nejzbach V.Mýto - TS Bakov 3:3 pk 5:4, 2:5, 2:5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Megas Frenštát p/R 30 26 2 2 240: 76 80
2. TORF Pardubice 30 25 1 4 182: 70 76
3. Templář Ivančice 30 21 4 5 126: 92 67
4. Tomson STŽ Brno 30 18 2 10 165:135 56
5. Geodet Rváčov 30 17 3 10 158:127 54
6. Harnach Brno 30 17 3 10 129:102 54
7. 1.FC Šumperk 30 17 2 11 166:143 53
8. VŠB Ostrava 30 14 5 11 140:118 47
9. HI-TEC Bílovec 30 13 4 13 101:107 43
10. 3P Bosonohy Brno 30 11 5 14 149:224 38
11. Nejzbach Vysoké Mýto B 30 10 7 13 123:132 37
12. AC Hradec Králové 30 10 2 18 127:145 32
13. Ajax Novesta Zlín 30 9 1 20 104:149 28
14. Arsenal Hlinsko 30 8 3 19 131:148 27
15. Slza Znojmo 28 0 0 28 0:140 0
Královo Pole Brno 28 0 0 28 0:140 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Combix Ústí n/L 30 23 2 5 229:120 71
2. Arsenal Benešov 30 23 1 6 191:100 70
3. Adamíček Český Krumlov 30 21 3 6 168:110 66
4. Letňany PřF Praha 30 21 2 7 157: 77 65
5. Sokol Nová Hospoda Plzeň 30 16 3 11 144:131 51
6. Ebárna boys Kladno 30 16 2 12 159:140 50
7. Aston Villa Karlovy Vary 30 13 6 11 160:164 45
8. Rusaco Litvínov 30 12 6 12 126:135 42
9. 1.SFK Cheb 30 12 5 13 142:150 41
10. Botafogo Mladá Boleslav 30 12 4 14 119:122 40
11. KLC Klobuky 30 12 2 16 127:151 38
12. Elfetex Plzeň 30 11 1 18 128:137 34
13. Sparta Slaný 30 9 4 17 115:169 31
14. Vojenské lesy Praha 30 9 3 18 115:149 30
15. SK Pohoda Praha 30 8 0 22 118:181 24
16. Sunar Benešov 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Montza České Budějovice 18 12 2 4 92: 74 38
2. 1.FC Davis Písek 18 11 2 5 75: 39 35
3. Kohouti České Budějovice 18 10 4 4 78: 66 34
4. TJ Borek 18 9 3 6 90: 71 30
5. TJ HFASC České Budějovice 18 8 2 8 96: 83 26
6. Elektropřístroj Písek 18 7 2 9 76: 88 23
7. Candát Prachatice 18 6 4 11 86: 89 22
8. Rosa Gong Č.Budějovice 18 7 1 10 81:103 22
9. Nesco České Budějovice 18 5 1 12 76:102 16
10. JČM České Budějovice 18 3 3 12 78:113 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Helas B Brno 30 24 3 3 171: 74 75
2. Fauna Brno 30 23 1 6 120: 55 70
3. Austria Oslavany 30 20 3 7 158:120 63
4. Tango Brno 30 17 3 10 134: 89 54
5. TJ Sport Drnovice 30 16 3 11 152:116 51
6. Žďárský beton Žďár n/S 30 12 7 11 91: 75 43
7. Red Devils Žďár n/S 30 13 3 14 93:131 42
8. Vinohrady Brno 30 13 2 15 146:130 41
9. Starobrno Chudčice 30 12 4 14 131:129 40
10. Pentatron Brno 30 13 1 16 107:118 40
11. Torpédo Brno 30 12 4 14 82:119 40
12. Slza Velké Meziříčí 30 11 5 14 126:107 38
13. Kavčí Hory Polná 30 11 2 17 106:174 35
14. FCS Ruprechtov 30 9 1 20 111:147 28
15. Zolcary Letkovice 30 5 2 23 95:183 17
16. Morcan ŽV Brno 30 4 3 23 80:140 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Viktoria Žižkov B Praha 22 14 2 6 106: 75 44
2. TJ ČZU Praha 22 13 3 6 119: 96 42
3. Benago Praha 22 12 5 5 99: 71 41
4. Klokan club Praha 22 12 2 8 114: 87 38
5. FCS Penguins Praha 22 11 4 7 98: 92 37
6. Bohemians B Praha 22 10 3 9 81: 88 33
7. FKÚ Pražačka Praha 22 9 5 8 67: 63 32
8. Letňany PřF B Praha 22 8 5 9 83: 77 29
9. FC Kodymka Praha 22 7 3 12 81:106 24
10. Atlanta Žižkov Praha 22 6 6 10 60: 77 24
11. FC Bianconeri Praha 22 5 3 14 63: 93 18
12. Čechie ZM Praha 22 3 3 16 75:121 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Rose Kadaň 22 20 1 1 147: 52 61
2. Combix B Ústí n/L 22 19 1 2 167: 68 58
3. SČP Ústí n/L 22 15 2 5 135: 84 47
4. Mako Litvínov 22 13 2 7 105: 67 41
5. Hadidas Ústí n/L 22 12 2 8 122:111 38
6. AC Sonáta Ústí n/L 22 11 3 8 127: 93 36
7. Hop Trop Ústí n/L 22 8 3 11 88: 99 27
8. KMF Úder Ústí n/L 22 8 1 13 91:135 25
9. Anderlecht Ústí n/L 22 6 0 16 98:162 18
10. FC Sokol Ústí n/L 22 5 2 15 76: 97 17
11. Horal Stebno 22 4 2 16 80:151 14
12. FC Linde Ústí n/L 22 1 1 20 71:188 4
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ ČECHY
1. ISŠT Cop Most 3 1 2 0 10: 8 5
2. Alfa Liberec B 3 1 2 0 11: 10 5
3. Bílý balet Ústí n/L 3 1 1 1 13: 12 4
4. 1.HFC Ústí n/L 3 0 1 2 8: 12 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mikeska B Ostrava 30 26 2 2 116: 45 80
2. Prostor DZ B Ostrava 30 22 2 6 122: 53 68
3. Delta-Real Šumperk 30 20 4 6 108: 52 64
4. FC Man Ostrava 30 16 6 8 81: 47 54
5. FC Žihadla Opava 30 17 2 11 88: 62 53
6. HV/Tonat Ostrava 30 17 1 12 104: 69 52
7. 1.FC Šumperk B 30 16 3 11 89: 91 51
8. Megas B Frenštát p/R 30 15 4 11 92: 67 49
9. FK SME Ostrava 30 14 4 12 101: 85 46
10. Plastprodukt Šumperk 30 12 4 14 101: 84 40
11. KFV Roub Vítkovice 30 10 8 12 82: 72 38
12. SK Ferram Opava 30 9 5 16 77: 83 32
13. FC Bart Petrov 30 9 3 18 81:132 30
14. Amatér Komárovice 30 8 4 18 78:108 28
15. SK Intaz HŠ Havířov 28 0 0 28 0:140 0
GKS Třinec 28 0 0 28 0:140 0
KVALIFIKACE O OBLAST SEVERNÍ MORAVA
Skupina A
1. Sokol Handl Vsetín 3 2 1 0 23: 9 7
2. Euroflex Opava 3 2 0 1 14: 17 6
3. SSJ Ostrava 3 1 1 1 13: 10 4
4. Popeláci Šumperk 3 0 0 3 9: 23 0
Skupina B
1. Krásno Valašské Meziříčí 3 2 1 0 10: 5 7
2. New Jersey Nový Jičín 3 2 0 1 25: 6 6
3. Atletico Ostrava 3 1 1 1 10: 17 4
4. Saxon B Havířov 3 0 0 3 6: 23 0
Skupina C
1. Derby Ostrava 3 3 0 0 11: 3 9
2. Sezam/Langer Ostrava 3 2 0 1 18: 6 6
3. Travex Přerov 3 1 0 2 12: 8 3
4. Triangl Hlučín 3 0 0 3 5: 29 0
Skupina D
1. Trezor Ostrava 3 2 1 0 13: 5 7
2. SK Krmelín 3 2 1 0 13: 7 7
3. Buldoci Dolní Studénka 3 1 0 2 5: 10 3
4. Lavina Kopřivnice 3 0 0 3 0: 9 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Olympia Příbram 22 19 1 2 220: 99 58
2. Atlantik Rakovník 22 11 3 8 155:125 36
3. HAKA Krnsko 22 11 2 9 135:117 35
4. FC Mnichovo Hradiště 22 11 0 11 136:134 33
5. TS Bakov n/J B 22 10 3 9 135:124 33
6. FC Arsenal B Benešov 22 10 3 9 160:185 33
7. FC Tempo Benešov 22 10 1 11 145:160 31
8. Bitches Benešov 22 10 0 12 173:175 30
9. Aqua Benešov 22 9 1 12 146:162 28
10. SC Veltěž 22 8 3 11 144:152 27
11. RSC Čechie Slaný 22 8 2 12 119:137 26
12. SAF Mladá Boleslav 22 4 3 15 84:182 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Halding Chrudim 30 19 3 8 138: 89 60
2. Plumbum Hradec Králové 30 18 2 10 122: 94 56
3. CF Fugas Hradec Králové 30 17 3 10 112: 86 54
4. Astro G-12 Hradec Králové 30 16 2 12 113: 93 50
5. Torpédo Vysoké Mýto 30 15 2 13 126:116 47
6. Rio Žamberk 30 15 2 13 122:133 47
7. Salamandr Hradec Králové 30 14 5 11 106: 90 47
8. Labská Hradec Králové 30 13 6 11 147:117 45
9. Claudius Hradec Králové 30 14 2 14 104: 88 44
10. FK Michálek Chrudim 30 13 3 14 95:107 42
11. Invest United Hr.Králové 30 11 8 11 97: 95 41
12. AC Plačice 30 11 4 15 77:109 37
13. ESTE Pardubice 30 12 0 18 100:138 36
14. Jiskra Vysoké n/J 30 10 5 15 116:114 35
15. ASO Ledeč n/S 30 10 3 17 120:150 33
16. DTJ Juventus Hlinsko 30 7 0 23 120:185 21
KVALIFIKACE O OBLAST VÝCHODNÍ ČECHY
SKUPINA A + B = finále
ESTE Pardubice - postup bez boje
1.FC Dobkov - postup bez boje
Skupina C
1. Infotech Hradec Králové 1 1 0 0 0: 0 1
1. Jiskra Vysoké n/J 1 1 0 0 0: 0 1
Skupina D
1. Attila Hradec Králové 2 2 0 0 8: 4 6
2. Orel Zbečník 2 1 0 1 3: 3 3
3. Perun Hradec Králové 2 0 0 2 2: 4 0
SKUPINA C + D = finále
1. Attila Hradec Králové 3 2 1 0 10: 7 7
2. Infotech Hradec Králové 3 1 2 0 7: 6 5
3. Jiskra Vysoké n/J 3 1 1 1 11: 10 4
4. Orel Zbečník 3 0 0 3 9: 14 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Indoss Plzeň 26 22 2 2 165: 77 68
2. 2.FC Motáček Plzeň 26 18 5 3 161: 86 59
3. Mako Ricci Nové Sedlo 26 17 4 5 166:121 52
4. Fet-club Karlovy Vary 26 16 3 7 157:140 51
5. Rangers Chodov 26 15 3 8 139:105 48
6. THC Casino Cheb 26 12 3 11 106:106 39
7. Do dna Plzeň 26 11 4 11 114:112 37
8. Pumidas Plzeň 26 11 3 12 105:101 36
9. FC Ajax Staňkov 26 9 2 15 85:112 29
10. Bee Sting Plzeň 26 8 3 15 125:151 27
11. Tenis Dolní Rychnov 26 7 3 16 129:157 24
12. FC Korda Plzeň 26 8 2 16 110:134 23
13. Kompas Rollo Plzeň 26 5 2 19 74:151 14
14. Atletico Sokolov 26 3 1 22 83:166 10
PLAY-OFF
Semifinále:
Fet-Indoss 3:5, 6:6 pk 6:5, 3:7
Mako-Motáček 5:5 pk 3:4, 6:6 pk 2:4
o 3.místo: Fet club - Mako Ricci 9:10
Finále:
Indoss Plzeň - Motáček Plzeň 8:4, 4:1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Uragán Benešov 22 14 1 7 134: 79 43
2. OTS Benešov 22 13 3 6 138:117 42
3. Beer's Bystřice 22 12 4 6 89: 60 40
4. FC Tisem 22 12 3 7 106: 65 39
5. Bajkeři Benešov 22 11 3 8 109: 91 36
6. Best Benešov 22 11 2 9 88: 77 35
7. United Okrouhlice 22 11 2 9 105: 92 35
8. Aqua B Benešov 22 9 4 9 86:113 31
9. Bitches B Benešov 22 9 2 11 94:111 29
10. Eltsen Benešov 22 7 5 10 89: 90 26
11. HT Kopeček Chotýšany 22 6 5 11 95:120 23
12. CMS Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Eltsen B Benešov 22 17 2 3 153: 61 53
2. Telecom Benešov 22 15 1 6 103: 72 46
3. Tenisáci Benešov 22 14 4 4 116: 68 46
4. Kamenný Újezdec 22 14 2 6 87: 71 44
5. Buldoci Benešov 22 12 2 8 74: 61 38
6. TSV Mezihoří 1860 22 10 4 8 84: 69 34
7. Temos Teplýšovice 22 10 2 10 86: 93 32
8. Santa Pueblo Týnec n/S 22 10 0 12 85: 81 30
9. FK Mrač 22 7 3 12 76: 79 24
10. Gogo Benešov 22 4 4 14 86:117 16
11. AFC Dlouhé Pole 22 4 0 18 56:107 12
12. Deratizace Benešov 22 1 4 17 41:168 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mamuti Úročnice 16 12 2 2 86: 42 38
2. TSV Mezihoří 1860 B 16 12 0 4 81: 38 36
3. Strom Telecom Votice 16 11 0 5 85: 27 33
4. Racek 16 10 0 6 63: 37 30
5. Berušci Benešov 16 9 1 6 60: 49 28
6. FC Vyschlost Benešov 16 7 1 8 51: 61 22
7. Absint Benešov 16 4 3 9 38: 73 15
8. Dragouni Benešov 16 3 1 12 48: 93 10
9. FC Bruins Benešov 16 0 1 15 19:111 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rosňa Brno 30 20 6 4 142: 82 66
2. Hellas tour Brno 30 20 5 5 140: 73 65
3. Kormidlo Brno 30 20 5 5 188:124 65
4. Kalábek Brno 30 17 5 8 129: 86 56
5. Tipsies Brno 30 18 1 11 136:101 55
6. Slovan Brno 30 17 3 10 121: 94 54
7. Nasan Nový Lískovec Brno 30 16 3 11 101:123 51
8. Hell boys Brno 30 14 3 13 142:136 45
9. Progresklima Brno 30 13 3 14 103: 93 42
10. UFO CZK Tondach Brno 30 11 3 16 87:100 36
11. QP.Chrlice Schenk Brno 30 11 2 17 133:140 35
12. Harnach B Brno 30 10 5 15 108:131 35
13. Motor boys Brno 30 9 6 15 138:151 33
14. Volksbank Brno 30 7 4 19 94:141 25
15. Arkys Brno 30 7 2 21 88:129 23
16. Rebel Brno 30 2 0 28 62:208 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Brněnský drak Brno 30 19 6 5 120: 64 63
2. Soccer Brno 30 17 6 7 86: 56 57
3. Hope Brno 30 17 5 8 95: 47 56
4. Krach Brno 30 16 5 9 76: 67 53
5. My Brno 30 16 3 11 143:126 51
6. Páral Brno 30 14 8 8 107: 77 50
7. Greens Štýřice Brno 30 14 5 11 89: 76 47
8. Kormidlo B Brno 30 14 5 11 121:121 47
9. Comix Brno 30 15 1 14 94: 97 46
10. ASK Brno 30 12 5 13 85: 97 41
11. Kobas Brothers Brno 30 11 7 12 78: 79 40
12. Jezdci Brno 30 12 3 15 77: 92 39
13. Apollo Brno 30 10 2 18 74:106 32
14. Hambas Podlesí Brno 30 7 7 16 64: 80 28
15. Atletico Brno 30 7 2 21 93:152 23
16. ASC Brno 30 4 0 26 57:122 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Madeira Brno 30 22 2 6 112: 42 68
2. Toka Brno 30 21 2 7 115: 65 65
3. Sokolnice Brno 30 17 5 8 89: 63 56
4. Litrpůl Brno 30 16 3 11 61: 55 51
5. Amira Brno 30 14 7 9 70: 54 49
6. Chlupovi pozůstalí Brno 30 14 7 9 44: 29 49
7. Útěchov Brno 30 11 10 9 56: 48 43
8. Poslední dech Brno 30 14 1 15 70: 92 43
9. Kormidlo C Brno 30 14 1 15 98:109 43
10. Sirotkova Devils Brno 30 11 6 13 64: 59 39
11. SK Západí Brno 30 12 3 15 75: 83 39
12. Drinex Brno 30 12 3 15 56: 59 39
13. Greens Štýřice B Brno 30 10 8 12 50: 56 38
14. Fénix Brno 30 6 10 14 51: 81 28
15. Fauna B Brno 30 4 4 22 36: 97 16
16. Generali Brno 30 4 4 22 30: 85 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ELVO Kozoroh Brno 30 25 3 2 114: 39 78
2. Players Brno 30 25 1 4 155: 59 76
3. ČD OPŘ Brno 30 18 4 8 111: 83 58
4. Extáze Brno 30 16 2 12 103: 95 50
5. SK Líšeň Brno 30 15 4 11 85: 71 49
6. Drullác Brno 30 15 2 13 93: 91 47
7. Incident Lerchova Brno 30 15 2 13 112: 75 47
8. Sputnik Brno 30 15 2 13 91: 78 47
9. Comix B Brno 30 13 4 13 115:101 43
10. Nasan N.Lískovec B Brno 30 12 4 14 106:115 40
11. Motivace Brno 30 11 4 15 94:110 37
12. Dino B Brno 30 12 0 18 109:119 36
13. Andy Brno 30 9 5 16 94: 90 32
14. K+V Brno 30 6 5 19 61:125 23
15. Tropicana Brno 30 5 4 21 43:130 19
16. Arsenal Brno 30 4 2 24 60:155 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tipsies B Brno 15 11 2 2 69: 31 35
2. Monarc Brno 15 10 2 3 46: 32 32
3. KH Brno II. 15 9 1 5 59: 35 28
4. Flaga Hustopeče 15 9 0 6 57: 45 27
5. UFO CZK Tondach B Brno 15 6 1 8 49: 55 19
6. Fortuna Brno 15 5 0 10 40: 65 15
7. Veteran Brno 15 4 2 9 33: 57 14
8. Vinohrady B Brno 8 4 0 4 29: 33 12
9. Makro Brno 15 1 2 12 28: 56 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Atlantis Brno 16 12 2 2 58: 17 38
2. Grűntrans Brno 16 11 4 1 51: 17 37
3. Casino Líšeň Brno 16 11 3 2 62: 23 36
4. S.R.O. Brno 16 9 1 6 52: 29 28
5. Ricoh Brno 16 7 3 6 48: 33 24
6. Barbarows Brno 16 6 4 6 32: 21 22
7. Béďa team Brno 16 3 1 12 29: 63 10
8. Bigy Brno 16 1 3 12 13: 47 6
9. Inet Brno 16 1 1 14 17:112 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kalábek B Brno 16 15 0 1 109: 22 45
2. Tornádo Brno 16 14 0 2 98: 26 42
3. Tomson STŽ B Brno 16 9 0 7 54: 56 27
4. Blackburn Brno 16 7 1 8 41: 47 22
5. Athéna Brno 16 6 3 7 51: 70 21
6. Teplotechna Brno 16 6 1 9 54: 62 19
7. Alcatraz Brno 16 4 1 11 32: 84 13
8. Mitra Brno 16 4 0 12 39: 81 12
9. Olymp Brno 16 4 0 12 39: 69 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bastr Brno 15 12 3 0 84: 26 39
2. ASK B Brno 16 8 3 5 61: 42 27
3. RSC Bohunice Brno 16 8 2 6 63: 40 26
4. Black Magic Brno 16 8 2 6 50: 49 26
5. Démoni Brno 15 7 4 4 49: 42 25
6. Laguna Brno 16 8 1 7 64: 60 25
7. K+V B Brno 16 4 5 7 60: 64 17
8. Rio Brno 16 3 0 13 28: 87 9
9. Kameňáci Brno 16 2 2 12 33: 82 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jiříkovice 15 11 2 2 76: 31 35
2. Saint Diana Brno 15 11 2 2 67: 18 35
3. Celtic Líšeň Brno 15 11 0 4 93: 23 33
4. Skokani Brno 15 9 3 3 39: 28 30
5. K 2 Brno 15 5 3 7 33: 38 18
6. Moribundus Brno 15 5 2 8 22: 42 17
7. AIS Líšeň Brno 15 2 2 11 23: 61 8
8. Lucky Boys Brno 8 2 0 6 15: 30 6
9. Prodik Brno 15 0 2 13 23:106 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Maba Brno 16 14 1 1 104: 42 43
2. Ingtel Brno 16 14 0 2 90: 31 42
3. Kástlpiv Brno 16 11 2 3 73: 38 35
4. Šipka Brno 16 8 2 6 55: 42 26
5. Hlt club Brno 16 5 3 8 39: 70 18
6. Nová Mosilana Brno 16 4 2 10 41: 58 14
7. Bolest Brno 16 3 2 11 29: 56 11
8. United Brno 16 3 2 11 33: 74 11
9. Sunday Brno 16 2 2 12 33: 86 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mineiro Brno 16 12 1 3 55: 23 37
2. Wings Brno 16 11 3 2 68: 30 36
3. Tondach Brno 16 11 0 5 67: 35 33
4. Storks Nový Lískovec 16 8 0 8 46: 56 24
5. Tým snů Brno 16 7 1 8 54: 57 22
6. Dobráci Brno 16 6 2 8 47: 53 20
7. Stará pekárna Brno 16 4 2 10 41: 56 14
8. Rapid Brno 16 0 0 16 0: 80 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Start Lesná Brno 15 11 2 2 60: 26 35
2. North Stars Brno 15 8 1 6 49: 30 25
3. Flender Brno 15 6 6 3 33: 26 24
4. Technika Brno 15 7 3 5 36: 31 24
5. Panama boys Brno 15 6 1 8 29: 33 19
6. Wodowa Brno 15 5 2 8 34: 46 17
7. Prace Brno 8 5 0 3 30: 15 15
8. Dynamit Brno 15 4 2 9 14: 34 14
9. New Castle Brno 15 3 1 11 23: 67 10
|
|
|
BRNO-VENKOV - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MSC Jablíčko Letkovice 28 21 5 2 109: 38 68
2. Tajfun Čučice 28 19 3 6 95: 32 60
3. Ajax Oslavany 28 17 4 7 71: 47 55
4. Tajvan Ivančice 28 14 8 6 69: 48 50
5. Květnice Tišnov 28 14 6 8 67: 52 48
6. SK Moravany 28 13 5 10 66: 53 44
7. Arsenal Alexovice 28 11 8 9 77: 73 41
8. Sokol Trafo Padochov 28 11 6 11 69: 73 39
9. Vyprahlo Kuřim 28 10 6 12 51: 66 36
10. KD Alexovice 28 11 2 15 64: 69 35
11. AC Tetčice 28 9 6 13 44: 55 33
12. United Ivančice 28 9 5 14 60: 69 32
13. FC Jablíčko '96 Letkovice 28 5 11 12 48: 58 26
14. Japex Ivančice 28 5 7 16 44: 69 22
15. Napalm Pohořelice 28 0 0 28 0:140 0
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mušketýři Kuřim 16 11 1 4 77: 40 34
2. Literpool Kuřim 16 10 1 5 62: 52 31
3. Mukl's team Kuřim 16 9 2 5 56: 36 29
4. Profiprint Březina 16 8 3 5 53: 36 27
5. Flamengo Kuřim 16 8 1 7 51: 42 25
6. Placýrka Kuřim 16 6 4 6 46: 40 22
7. Templáři Kuřim 16 5 1 10 31: 52 16
8. Brázda Moravské Knínice 16 4 0 12 31: 70 12
9. Inter Tišnov 16 3 1 12 33: 77 10
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (východ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Inter Čučice 16 12 2 2 86: 23 38
2. Žaves Nebovidy 16 10 4 2 57: 20 34
3. Austria B Oslavany 16 11 0 5 43: 41 33
4. Kovocentrum Sokol Silůvky 16 8 3 5 37: 23 27
5. Blajkec Modřice 16 8 1 7 40: 34 25
6. Sokol Rebešovice 16 7 3 6 34: 33 24
7. Bilbal Omice 16 5 2 9 39: 48 17
8. Radegast Omice 16 2 3 11 25: 69 9
9. Amatér Čučice 8 0 0 8 6: 35 0
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (západ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Remos Oslavany 14 13 0 1 106: 18 39
2. Slavoj Senorady 14 10 1 4 38: 27 31
3. Paus Oslavany 14 8 0 6 36: 41 24
4. FC Rokytná 14 6 2 6 20: 30 20
5. Sparta Ivančice 14 5 2 7 24: 39 17
6. Orion Ivančice 14 4 2 8 25: 44 14
7. FC Bratčice 14 3 1 10 29: 41 10
8. Jantar Ivančice 14 2 3 9 40: 42 9
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Promacorn Kuřim 16 12 3 1 75: 26 39
2. PP Kuřim 16 11 0 5 56: 42 33
3. Vel's Předklášteří 16 10 1 5 50: 29 31
4. Rebel Kuřim 16 8 1 7 28: 31 25
5. Pivkec Tišnov 16 7 2 7 39: 44 23
6. Tučňáci Čebín 16 5 3 8 34: 43 18
7. Šmarda Kuřim 16 5 1 10 39: 59 16
8. Knisako Moravské Knínice 16 4 3 9 38: 45 15
9. Zlobice Kuřim 16 3 0 13 17: 58 9
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rosa Gong B Č.Budějovice 18 13 2 3 118: 65 41
2. Vlas Slavia Č.Budějovice 18 10 4 4 103: 60 34
3. TJ HFASC B Č.Budějovice 18 10 3 5 92: 76 33
4. Vaplast České Budějovice 18 9 0 9 77: 94 27
5. Montza B České Budějovice 18 8 3 7 103: 81 27
6. FC 30 České Budějovice 18 7 4 7 73: 84 25
7. SVP Zbudov 18 6 2 10 47: 67 20
8. TJ Borek B 18 5 3 10 73: 88 18
9. FC Hůry 18 4 5 9 60: 89 17
10. Havlinda České Budějovice 18 4 2 12 51: 98 14
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rosa Gong C Č.Budějovice 14 12 2 0 110: 27 38
2. Building České Budějovice 14 7 2 5 63: 51 23
3. Nesco B České Budějovice 14 7 1 6 43: 36 22
4. Cosmos České Budějovice 14 7 1 6 42: 62 22
5. Montza C České Budějovice 14 6 1 7 71: 63 19
6. Zemani České Budějovice 14 5 4 5 35: 60 19
7. Inter České Budějovice 14 3 2 9 44: 65 11
8. Gefos-Geotým Č.Budějovice 14 1 3 10 19: 52 6
9. SKP Digital České Budějovice odstoupil po podzimu
Jč.Rybena České Budějovice vyloučena
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Absolut tým Č.Budějovice 18 15 2 1 131: 57 47
2. SK Zahájí 18 12 1 5 79: 34 37
3. Interman Hluboká n/V 18 10 2 6 73: 65 32
4. TJ Borek C 18 10 1 7 72: 58 31
5. Tornádos České Budějovice 18 8 2 8 51: 48 26
6. PVT České Budějovice 18 7 4 7 40: 50 25
7. 00 Kuna České Budějovice 18 6 2 10 46: 76 20
8. VSK Slavia Č.Budějovice 18 5 0 13 36: 93 15
9. Kokodák České Budějovice 18 4 3 11 50: 79 14
10. TJ HFASC C Č.Budějovice 18 4 1 13 35: 81 13
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. B-team Český Krumlov 20 17 2 1 97: 48 53
2. Trio Český Krumlov 20 16 1 3 111: 38 49
3. Karlík Mirkovice 20 15 1 4 70: 34 46
4. Hastrmani Český Krumlov 20 12 1 7 86: 62 37
5. Konibar Kájov 20 6 4 10 56: 75 22
6. Lazio Český Krumlov 20 6 3 11 54: 72 21
7. Toko Vyšehrad Č.Krumlov 20 6 3 11 45: 58 21
8. SSL Český Krumlov 20 6 1 13 39: 62 19
9. Špičák Český Krumlov 20 5 3 12 34: 67 18
10. Wágner Větřní 20 4 4 12 38: 65 16
11. Rangers Český Krumlov 20 4 3 13 49: 98 15
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Městská policie Č.Krumlov 18 10 3 5 47: 29 33
2. Cassino Český Krumlov 18 10 3 5 69: 52 33
3. Rumcajs Český Krumlov 18 10 2 6 81: 61 32
4. Penguins Větřní 18 9 3 6 49: 51 30
5. Hastrmani B Český Krumlov 18 10 0 8 72: 57 30
6. Mates Český Krumlov 18 8 2 8 61: 57 26
7. Jedličky Český Krumlov 18 7 2 9 51: 81 23
8. Soptíci Větřní 18 5 4 9 42: 47 19
9. SKP Český Krumlov 18 4 3 11 24: 51 15
10. Hapoel Český Krumlov 18 3 6 9 46: 56 15
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mr.United Český Krumlov 18 17 0 1 128: 23 51
2. SAK Český Krumlov 18 12 2 4 76: 35 38
3. Repre Plešivec Č.Krumlov 18 11 0 7 65: 52 33
4. Vyšehrad XXL Č.Krumlov 18 9 3 6 48: 43 30
5. Liják Český Krumlov 18 7 4 7 28: 42 25
6. Ajax Přídolí 18 5 5 8 39: 52 20
7. Tyrkys Český Krumlov 18 5 5 8 40: 54 20
8. Tequila Český Krumlov 18 5 3 10 42: 54 18
9. Piko Český Krumlov 18 4 3 11 38: 59 15
10. Juventus Český Krumlov 18 2 1 15 40:130 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DeCe Computers Děčín 15 11 3 1 94: 35 36
2. FC Slovanka Děčín 15 9 2 4 107: 72 29
3. SK Snopek Děčín 15 9 0 6 95: 60 27
4. FK Denas Děčín 15 6 1 8 47: 44 19
5. SČP Děčín 15 3 2 10 60: 96 11
6. SK Srbská Kamenice 15 2 2 11 54:137 8
Semifinále:
Slovanka-Snopek 4:8, 3:6, DeCe-Denas 2:3, 4:1, 4:2
Finále:
Snopek Děčín - DeCe Computers Děčín 1:0, 7:3
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. New Jersey Nový Jičín 16 12 3 1 80: 40 39
2. FC Lavina Kopřivnice 16 12 0 4 93: 55 36
3. 1.FC Tornádo Nový Jičín 16 9 2 5 74: 72 29
4. RUM Kopřivnice 16 9 1 6 84: 59 28
5. VÍK Chaos Kopřivnice 16 8 1 7 77: 52 25
6. Twins '94 Nový Jičín 16 7 2 7 54: 51 23
7. Autodoprava Frenštát p/R 16 7 0 9 55: 72 21
8. Chyba team Libhošť 16 2 0 14 34: 92 6
9. Dynamo Nový Jičín 16 0 3 13 49:107 3
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Junker Jakubčovice 16 12 1 3 98: 54 37
2. Policie Frýdlant n/O 16 11 1 4 108: 51 34
3. Tsunami Příbor 16 10 3 3 80: 48 33
4. Vicher Frýdek-Místek 16 9 2 5 70: 62 29
5. Sharks Frýdek-Místek 16 8 2 6 66: 66 26
6. MK Olešná Frýdek-Místek 16 6 2 8 54: 75 20
7. Heimat jn. Kopřivnice 16 3 5 8 48: 59 14
8. Victory Frýdek-Místek 16 1 3 12 44:102 6
9. Kuna team Frýdek-Místek 16 1 3 12 44: 95 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Medvědi Havířov 34 25 5 4 133: 37 80
2. Saxon B Havířov 34 24 3 7 144: 66 75
3. Rumboys Havířov 34 23 5 6 114: 51 73
4. Leon Havířov 34 23 2 9 117: 81 71
5. Djablo Havířov 34 20 7 7 90: 43 67
6. Saxon Havířov 34 20 6 8 96: 66 66
7. Sartoris Karviná 34 20 3 11 112: 75 63
8. AC Sedma Havířov 34 19 5 10 97: 76 62
9. Meteor Havířov 34 15 6 13 89: 77 51
10. Orel Havířov 34 12 6 16 74: 86 42
11. NsP Havířov 34 11 6 17 82:116 39
12. Axel Havířov 34 10 7 17 89:105 37
13. Tornádo Havířov 34 10 3 21 73:127 33
14. FSK Indians Horní Suchá 34 9 5 20 90:103 32
15. Švagři Havířov 34 9 4 21 67:100 31
16. 1.FC CSKA Havířov 34 9 2 23 61:115 29
17. P.Ruch Havířov 34 7 5 22 66:101 26
18. Eagles Havířov 34 0 0 34 0:170 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Severka Hradec Králové 36 23 4 9 133: 98 73
2. Infotech Hradec Králové 36 20 4 12 105: 78 64
3. Perun Hradec Králové 36 20 4 12 101: 74 64
4. Attila Hradec Králové 36 19 5 12 135: 94 62
5. Flamengo Hradec Králové 36 18 4 14 104: 87 58
6. Senior Hradec Králové 36 18 4 14 97: 89 58
7. Orion Hradec Králové 36 17 5 14 82: 74 56
8. Penalta Hradec Králové 36 16 5 15 101: 94 53
9. Malšovice 36 17 2 17 111:111 53
10. Venca Hradec Králové 36 14 10 12 103:103 52
11. Gobi ČMPK Hradec Králové 36 16 4 16 99:114 52
12. Foma Hradec Králové 36 16 3 17 107:116 51
13. Koruna Hradec Králové 36 14 6 16 107: 93 48
14. Fortuna Hradec Králové 36 14 6 16 92: 94 48
15. IFK Tagrid Hradec Králové 36 13 6 17 84: 98 45
16. Vosy Hradec Králové 36 13 3 20 70:107 42
17. Rafani Hradec Králové 36 12 4 20 89:102 40
18. Profikop Všestary 36 11 3 22 74:118 36
19. Dreams Hradec Králové 36 8 4 24 64:114 28
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Berka Hradec Králové 30 20 1 9 94: 58 61
2. Snakes Hradec Králové 30 19 3 8 124: 86 60
3. Black Stars Hr.Králové 30 17 5 8 76: 42 56
4. Noční jezdci Hr.Králové 30 16 4 10 98: 77 52
5. Aero Hradec Králové 30 13 7 10 102: 87 46
6. Synové výčepu Hr.Králové 30 13 5 12 88: 81 44
7. Uhrinovy děti Hr.Králové 30 13 4 13 93: 96 43
8. Pluvitec Hradec Králové 30 13 4 13 84: 89 43
9. Delta Hradec Králové 30 13 2 15 78: 81 41
10. Nirvana Hradec Králové 30 11 5 14 60: 77 38
11. Hydro Hradec Králové 30 11 3 16 83: 86 36
12. Botafogo Hradec Králové 30 11 3 16 67: 92 36
13. AC Plačice B 30 11 3 16 69: 98 36
14. Lavina Hradec Králové 30 9 8 13 62: 65 35
15. Penguins Hradec Králové 30 10 5 15 75: 83 35
16. Magion Hradec Králové 30 6 6 18 46:101 24
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hrobař Hradec Králové 30 26 1 3 149: 40 79
2. Pivrnci Hradec Králové 30 19 5 6 90: 61 62
3. Golem Hradec Králové 30 17 7 6 92: 51 55
4. Bajkonur Hradec Králové 30 17 3 10 102: 97 54
5. Bruggy Třebechovice p/O 30 16 4 10 102: 53 52
6. Durex Hradec Králové 30 15 5 10 93: 49 50
7. Junior Hradec Králové 30 15 5 10 63: 56 50
8. Literpool Hradec Králové 30 15 4 11 91: 82 49
9. Frantic Dogs B Hr.Králové 30 13 6 11 74: 56 45
10. Trencampe Hradec Králové 30 13 3 14 68: 78 42
11. Na Hrázce Hradec Králové 30 13 2 15 66: 77 41
12. Kanonýr Hradec Králové 30 12 3 15 76: 74 39
13. Meteor Hradec Králové 30 8 3 19 67: 88 27
14. Golden Hradec Králové 30 6 2 22 51:115 20
15. Vegas Hradec Králové 30 4 4 22 70:162 16
16. Bad boys Hradec Králové 30 2 1 27 26:141 7
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Votrok Hradec Králové 22 18 2 2 102: 22 56
2. Larvy Hradec Králové 22 16 1 5 92: 47 49
3. Taxi Ford Hradec Králové 22 16 0 6 86: 32 48
4. Aval Hradec Králové 22 14 2 6 59: 34 44
5. Canucks Hradec Králové 22 11 1 10 71: 73 34
6. Katastrofa Rychnov n/K 22 10 3 9 59: 49 33
7. PSG Hradec Králové 22 9 4 9 59: 66 31
8. Rapid Hradec Králové 22 10 0 12 49: 77 30
9. Dzamil Hradec Králové 22 7 3 12 49: 66 24
10. Tango Hradec Králové 22 4 5 13 40: 83 17
11. Marnost Hradec Králové 22 4 2 16 37: 65 14
12. Bodlo Hradec Králové 22 1 1 20 23:112 4
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slatina Hradec Králové 24 21 1 2 145: 42 64
2. SK Berka B Hradec Králové 24 18 2 4 116: 57 56
3. SFC Jeřice 24 16 3 5 109: 48 51
4. Vanóza Hradec Králové 24 14 5 5 96: 59 47
5. Hurican Hradec Králové 24 15 1 8 87: 48 46
6. Lotos Hradec Králové 24 14 2 8 70: 37 44
7. Penguins B Hradec Králové 24 11 2 11 83: 59 35
8. 1.RSC Hradec Králové 24 8 3 13 57: 59 27
9. Kopnem si Hradec Králové 24 7 3 14 36: 83 24
10. Mordparta Hradec Králové 24 7 0 17 53: 85 21
11. Lví srdce B Hr.Králové 24 5 2 17 46:130 17
12. Camelot Hradec Králové 24 3 4 17 41:102 13
13. Tsunami Hradec Králové 24 2 2 20 27:157 8
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Údolí hladu B Hr.Králové 24 17 5 2 92: 25 56
2. Lví srdce Hradec Králové 24 18 2 4 100: 45 56
3. Rudý balet Hradec Králové 24 14 3 7 76: 52 45
4. Blasters Hradec Králové 24 14 2 8 85: 43 44
5. Rangers Hradec Králové 24 12 4 8 75: 54 40
6. Vanóza B Hradec Králové 24 12 1 11 72: 63 37
7. Crazy Hradec Králové 24 10 6 8 55: 46 36
8. Mobil World Hr.Králové 24 11 2 11 67: 57 35
9. Lunapark Hradec Králové 24 10 2 12 70: 58 32
10. Flamengo B Hradec Králové 24 9 4 11 80: 59 31
11. Norci Hradec Králové 24 8 6 10 56: 72 30
12. SK Berka C Hradec Králové 24 2 1 21 32:166 7
13. Gabo Hradec Králové 24 0 0 24 0:120 0
|
|
|
CHOMUTOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Železárny Chomutov 11 7 1 3 55: 26 22
2. Denbacor Chomutov 11 7 1 3 26: 25 22
3. Sparta Chomutov 11 7 1 3 38: 23 22
4. Fanak Chomutov 11 7 1 3 30: 17 22
5. AC Rose B Kadaň 11 7 1 3 34: 20 22
6. I+C Energo Chomutov 11 6 1 4 33: 26 19
7. Loko Chomutov 11 4 2 5 26: 31 14
8. BB Reme Chomutov 11 4 0 7 23: 39 12
9. FC Hojčuk Chomutov 11 3 2 6 22: 32 11
10. 1.FC Kundratice 11 3 2 6 25: 31 11
11. MTL Chomutov 11 1 4 6 20: 36 7
12. OMV Rapid Chomutov 11 1 2 8 11: 37 5
|
|
|
CHOMUTOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hostinec U Wojty Jirkov 11 9 1 1 45: 15 28
2. Torpédo-Borec Chomutov 11 7 2 2 36: 19 23
3. SK Energo Chomutov 11 6 0 5 25: 21 18
4. Marves Chomutov 11 5 2 4 27: 27 17
5. Česká pošta Chomutov 11 4 3 3 48: 36 16
6. 1.FC Březenec 11 5 0 6 22: 28 15
7. Radio Relax Chomutov 11 4 3 4 25: 26 15
8. Kuželna Jirkov 11 4 3 4 26: 35 15
9. Monest Chomutov 11 4 2 5 30: 27 14
10. 1.FK Spořice 11 4 2 5 26: 31 14
11. Gwenerali Chomutov 11 3 0 8 18: 46 9
12. HV Domovina Chomutov 11 1 1 9 16: 38 4
|
|
|
CHOMUTOV - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FKP Chomutov 11 9 1 1 35: 19 28
2. Telecom Chomutov 11 8 1 2 47: 14 25
3. Sparta B Chomutov 11 8 0 3 37: 17 24
4. FK Handball Chomutov 11 6 4 1 43: 15 22
5. SLZA Žízeň Chomutov 11 6 2 3 40: 15 20
6. Flamengo Chomutov 11 6 0 5 50: 23 18
7. Admirál club Chomutov 11 5 0 6 23: 22 15
8. AC Ajax Chomutov 11 4 3 4 19: 22 15
9. FC Debakl Chomutov 11 3 1 7 17: 39 10
10. Pekárna Chomutov 11 2 1 8 21: 39 7
11. Real Všehrdy 11 2 1 8 17: 39 7
12. AC ROS Chomutov 11 0 0 11 12: 97 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Geodet B Rváčov 18 15 2 1 92: 48 47
2. Veteráni Chrudim 18 15 1 2 100: 59 46
3. Era-pack Chrudim 18 9 4 5 82: 61 31
4. Atletico Hlinsko 18 9 1 8 78: 81 28
5. Norton Skuteč 18 9 0 9 98: 87 27
6. Alby Santos Vitanov 18 8 1 9 80: 57 25
7. AC Hlinsko 18 7 1 10 85: 85 22
8. Sklepy Chrudim 18 4 2 12 59: 98 14
9. DTJ Juventus B Hlinsko 18 4 1 13 71:108 13
10. Viking Medlešice 18 3 1 14 57:118 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pumpa Miřetice 18 15 1 2 130: 61 46
2. Křídla sovětů Hlinsko 18 12 1 5 95: 68 37
3. Sokol Krouna 18 11 3 4 94: 67 36
4. Bratři Prosetín 18 12 0 6 109: 88 36
5. Alby Santos B Vitanov 18 8 1 9 70: 78 25
6. ČKZ Skuteč 18 7 1 10 86:102 22
7. Loko ČD Hlinsko 18 7 1 10 81: 93 22
8. STS Rotor Hlinsko 18 7 0 11 75: 80 21
9. Hotel N+N Čertovina 18 7 0 11 73: 85 21
10. City Trhová Kamenice 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Milada Hlinsko 14 12 0 2 100: 28 36
2. Real Hlinsko 14 11 2 1 85: 29 35
3. Ajax '98 Hlinsko 14 11 0 3 72: 28 33
4. Pumpa B Miřetice 14 7 3 4 52: 45 24
5. Restaur. U Karla Hlinsko 14 5 1 8 37: 57 16
6. Anabolic Hlinsko 14 2 3 9 24: 69 9
7. Maccabi Hlinsko 14 2 2 10 46: 95 8
8. Picek team Hlinsko 14 0 1 13 16? 92 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kostelec Bulls 20 16 1 3 114: 33 49
2. Jitro Dačice 20 14 2 4 112: 64 44
3. Nejistá sezóna Pelhřimov 20 12 4 4 83: 55 40
4. Jatka Pacov 20 13 0 7 98: 72 39
5. Arsenal B Brtnice 20 10 1 9 83: 59 31
6. Titanic Jihlava 20 9 1 10 76: 73 28
7. Kalamita Jihlava 20 7 1 12 50: 82 22
8. Little Monsters Jihlava 20 6 2 12 58: 98 20
9. Atletico Batelov 20 6 1 13 42: 90 19
10. Belton Třebíč 20 6 0 14 54: 96 18
11. Pohoda Třešť 20 4 1 15 53:101 13
|
|
|
KARLOVY VARY - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Draci Karlovy Vary 26 22 1 3 132: 53 67
2. Hustovlas Chodov 26 20 1 5 156: 89 61
3. Stasko Karlovy Vary 26 18 5 3 175: 69 59
4. Rychlé špunty Nová Role 26 18 2 6 113: 67 56
5. AC Start Karlovy Vary 26 16 6 4 135: 73 54
6. MHD Karlovy Vary 26 11 3 12 76: 74 36
7. Victoria Karlovy Vary 26 9 7 10 90:110 34
8. Hurikán Karlovy Vary 26 11 1 14 108:111 34
9. FC Bago Karlovy Vary 26 7 6 13 57: 86 27
10. Komma Chodov 26 7 5 14 81:115 26
11. Fialky Nejdek 26 7 2 17 57:109 23
12. Ajax Karlovy Vary 26 6 2 18 79:140 20
13. AC Žízeň Karlovy Vary 26 4 3 19 55:107 15
14. Kasako Karlovy Vary 26 2 4 20 62:149 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Skupina A
1. Stasko B Karlovy Vary 14 10 2 2 72: 23 31
2. Peňarol Samba K.Vary 14 9 2 3 66: 48 29
3. MASH Karlovy Vary 14 7 4 3 60: 46 25
4. Black Sheep Karlovy Vary 14 6 5 3 68: 59 23
5. Pohoda Kolová 14 7 2 5 60: 61 23
6. Union Karlovy Vary 14 6 4 4 65: 63 22
7. Custom's Kings K.Vary 14 5 3 6 43: 67 18
8. Žraloci Karlovy Vary 14 4 1 9 28: 95 12
Skupina B
1. PV-servis Karlovy Vary 16 12 2 2 105: 46 38
2. Jakuza Nová Role 16 11 3 2 100: 39 36
3. Bengo Karlovy Vary 16 10 3 3 82: 45 33
4. Chaos Chodov 16 7 2 7 75: 59 23
5. FC Otovice 16 6 1 9 59: 72 19
6. MHD B Karlovy Vary 16 6 1 9 57: 76 19
7. 1.FC EmPé Karlovy Vary 16 5 0 11 54: 96 15
8. Kattenbeck Karlovy Vary 16 3 1 12 47: 81 10
9. Rosehill's Rats K.Vary 16 2 2 12 36:101 8
FINÁLOVÁ SKUPINA
1. Bengo Karlovy Vary 7 5 2 0 34: 16 17
2. PV-servis Karlovy Vary 7 5 1 1 38: 23 16
3. Stasko B Karlovy Vary 7 4 3 0 32: 19 15
4. MASH Karlovy Vary 7 3 1 3 29: 21 10
5. Black Sheep Karlovy Vary 7 3 1 3 22: 20 10
6. Chaos Chodov 7 3 0 4 29: 27 9
7. Peňarol Samba K.Vary 7 1 1 5 7: 30 4
8. Jakuza Nová Role 7 0 0 7 0: 35 0
Skupina o umístění
9. MHD B Karlovy Vary 7 6 0 1 33: 12 18
10. Žraloci Karlovy Vary 7 5 0 2 32: 14 15
11. FC Otovice 7 4 0 3 36: 34 12
12. Custom's Kings K.Vary 7 4 0 3 28: 21 12
13. Union Karlovy Vary 7 4 0 3 32: 26 12
14. Rosehill's Rats K.Vary 7 3 0 4 25: 26 9
15. Pohoda Kolová 7 2 0 5 13: 29 3
16. Kattenbeck Karlovy Vary 7 0 0 7 0: 35 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Olympik Mělník 22 14 3 5 88: 61 45
2. Botafogo Mělník 22 14 2 6 99: 68 44
3. 1.DFK Slaný 22 13 4 5 80: 44 43
4. PK Třebusice 22 12 5 5 89: 67 41
5. Bresson Kladno 22 12 3 7 89: 72 39
6. RSC Čechie B Slaný 22 12 1 9 74: 68 37
7. FC Foboz Slaný 22 11 1 10 69: 79 34
8. AFC Kralupy n/V 22 8 6 8 73: 70 30
9. OMASK Kladno 22 6 4 12 88: 87 22
10. TJ Bohemia Chips Praha 22 6 2 14 60:106 20
11. FC Stadion Slaný 22 4 1 17 51: 90 13
12. JIKO Kralupy n/V 22 3 2 17 46: 93 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Interesta Příbram 24 22 1 1 160: 43 67
2. FC Selp Praha 24 19 3 2 131: 46 60
3. Dynamo Kladno 24 18 1 5 102: 56 55
4. FC Foboz B Slaný 24 15 0 9 88: 63 45
5. FK SFS Slaný 24 14 3 7 91: 51 45
6. AFC Rapid Páleček 24 12 2 10 82: 72 38
7. RSC Čechie C Slaný 24 9 2 13 60: 71 29
8. HRASL Slaný 24 8 0 16 49: 86 24
9. ŽAR Želenice 24 6 2 16 42: 86 20
10. Alpina Slaný 24 6 1 17 44: 78 19
11. AFC Celtic Kladno 24 6 1 17 63:127 19
12. Slavoj Pozdeň 24 5 3 16 62:134 18
13. AFK Kladno 24 5 3 16 72:111 18
|
|
|
KOPŘIVNICE - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VS OIL Agro Kopřivnice 30 24 2 4 140: 39 74
2. RUM Kopřivnice 30 21 2 7 86: 41 65
3. Viagra team Štramberk 30 19 5 6 100: 33 62
4. Squadra Kopřivnice 30 16 3 11 69: 56 51
5. FC Olivet Kopřivnice 30 14 8 8 68: 54 50
6. SD Kopřivnice 30 15 5 10 72: 48 50
7. Dalas '54 Kopřivnice 30 15 4 11 73: 56 49
8. FC Jelita Kopřivnice 30 15 4 11 69: 54 49
9. Trappes Devils Kopřivnice 30 14 5 11 90: 68 47
10. Elán Kopřivnice 30 13 5 11 58: 59 44
11. Křen Frenštát p/R 30 12 4 14 60: 74 40
12. Everton Závišice 30 8 6 16 52: 66 30
13. Real Kopřivnice 30 6 10 14 40: 72 28
14. Ruda Pivrnec Kopřivnice 30 7 5 18 54:101 26
15. Ámos Kopřivnice 30 6 2 22 51:111 20
16. Radegast Kopřivnice 30 0 0 30 0:150 0
|
|
|
KOPŘIVNICE - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TC-'90 Kopřivnice 22 12 6 4 62: 29 42
2. Bum Šankar Kopřivnice 22 11 5 6 48: 30 38
3. Koblížci Kopřivnice 22 10 6 6 31: 20 36
4. FC Lubina 22 9 8 5 50: 39 35
5. Perun Kopřivnice 22 9 2 11 33: 56 29
6. Tango Kopřivnice 22 6 10 6 35: 31 28
7. FC Citrus Bordovice 22 9 1 12 36: 47 28
8. T.B. Kopřivnice 22 7 6 9 55: 67 27
9. FC Inter Kopřivnice 22 7 5 10 38: 37 26
10. Stará garda Kopřivnice 22 5 10 7 50: 53 25
11. Rolling Beers Kopřivnice 22 7 4 11 40: 50 25
12. FC Baník Štramberk 22 6 5 11 38: 47 23
|
|
|
KOPŘIVNICE - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hošo Nošo Frenštát p/R 16 11 2 3 56: 30 35
2. Seliko Kopřivnice 16 8 5 3 30: 21 29
3. Fox Kopřivnice 16 7 5 4 26: 25 26
4. Pivson Frenštát p/R 16 7 2 7 36: 34 23
5. Pivní bublinky Kopřivnice 16 6 5 5 39: 35 23
6. AC Lemon Kopřivnice 16 4 5 7 26: 22 17
7. Catastrofic Kopřivnice 16 3 7 6 23: 36 16
8. Dynamo Závišice 16 3 6 7 38: 52 15
9. D.T. Kopřivnice 16 3 3 10 21: 40 12
|
|
|
KUTNÁ HORA - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
SKUPINA A
1. Elán Čáslav 12 8 2 2 45: 25 26
2. 1.FC Kalich Kutná Hora 12 6 1 5 42: 41 19
3. Guinness Kutná Hora 12 6 1 5 36: 29 19
4. Bílý balet Kutná Hora 12 1 2 9 26: 54 5
SKUPINA B
1. SKP Olympia Kutná Hora 12 11 0 1 78: 23 33
2. Rats Kutná Hora 12 6 0 6 36: 34 18
3. Eurotel Kořínek K.Hora 12 6 0 6 44: 44 18
4. Totmen Morybundus K.Hora 12 1 0 11 25: 82 3
SKUPINA C
1. Journallists Kutná Hora 12 9 0 3 44: 29 27
2. Veteráni Kutná Hora 12 7 1 4 40: 19 22
3. Barbora Kutná Hora 12 4 2 6 27: 36 14
4. Sokol Hlízov 12 2 1 9 23: 50 7
SKUPINA D
1. Kanárci Kutná Hora 12 10 2 0 63: 20 32
2. Metalcom Kutná Hora 12 6 3 3 45: 31 21
3. SK Slavia Kutná Hora 12 4 1 7 26: 36 13
4. Stars Zbyslav 12 1 0 11 11: 58 3
Čtvrtfinále:
Kalich-Olympia 2:1, 0:2, 6:3, Kanárci-Rats 4:0, 1:2, 1:1
Journallits-Metalcom 7:1, 5:0, Elán-Veteráni 1:1, 2:2
Semifinále:
Kalich-Kanárci 3:2, 5:1, Journallits-Elán 4:2, 2:1
FINÁLE:
Kalich - Journallits 5:2, 9:9, 6:5, 4:6, 3:2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alfa B Liberec 8 7 1 0 83: 26 22
2. Rocco Liberec 8 6 0 2 65: 33 18
3. Loko ŽST Liberec 8 3 1 4 37: 49 10
4. FC Loosers Liberec 8 2 0 6 34: 50 6
5. SAT Liberec 8 1 0 7 24: 85 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Základní skupina A
1. SK Olympik Mělník 12 10 1 1 60: 17 31
2. Partyzán Řepín 12 9 0 3 65: 24 27
3. PMB Mělník 12 7 0 5 46: 37 21
4. Predátors Lužec n/V 12 5 1 6 37: 51 16
5. AS Roma Mělník 12 5 0 7 40: 54 15
6. EMĚ Mělník 12 5 0 7 38: 51 15
7. Atak Mělník 12 0 0 12 26: 74 0
Základní skupina B
1. FC Fefi club Mělník 12 11 0 1 69: 21 33
2. SK Český Brod 12 9 2 1 57: 23 29
3. Ještěr team Mělník 12 5 2 5 39: 41 17
4. Rozmetadlo Vysoká 12 4 2 6 35: 39 14
5. Koupaliště Neratovice 12 4 2 6 32: 45 14
6. Dino Lužec n/V 12 4 1 7 22: 40 13
7. FK Hořín 12 0 1 11 13: 62 1
FINÁLOVÁ SKUPINA
1. SK Olympik Mělník 6 5 1 0 33: 6 16
2. FC Fefi club Mělník 6 4 1 1 29: 14 13
3. PMB Mělník 6 3 1 2 15: 14 10
4. SK Český Brod 6 3 1 2 18: 18 10
5. Ještěr team Mělník 6 1 1 4 23: 29 4
6. Predátor Lužec n/V 6 1 1 4 16: 30 4
7. Partyzán Řepín 6 1 0 5 17: 38 3
skupina o umístění
8. EMĚ Mělník 5 3 2 0 28: 11 11
9. Rozmetadlo Vysoká 5 3 1 1 21: 15 10
10. FK Hořín 5 3 0 2 12: 20 9
11. Koupaliště Neratovice 5 2 0 3 15: 15 6
12. Dino Lužec n/V 5 1 1 3 11: 13 4
13. Roma Mělník 5 1 0 4 9: 20 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ISŠT Cop Most 18 16 2 0 104: 30 50
2. SHD Komes Most 18 14 2 2 111: 35 44
3. Baráček Litvínov 18 10 2 6 70: 50 32
4. FC Ferat Most 18 10 1 7 68: 59 31
5. Sever Most 18 10 0 8 70: 56 27
6. FSC Japek Most 18 8 2 8 65: 58 26
7. Rapid Bečov 18 6 1 11 50: 81 19
8. Polyanalysér Litvínov 18 6 1 11 49: 76 19
9. MaKo B Litvínov 18 4 0 14 48: 80 12
10. SC Litvínov 18 0 1 17 38:147 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Orel Zbečník 30 22 6 2 95: 24 72
2. SK Goll Běloves 30 12 7 11 55: 54 43
3. Sokol Velký Dřevíč 30 13 3 14 50: 53 42
4. FCS Dobruška 30 10 9 11 33: 40 39
5. Sokol Olešnice 30 11 4 15 40: 65 37
6. Sokol Žďárky 30 3 9 18 24: 62 18
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FSOP Řešetová Lhota 30 17 7 6 61: 25 58
2. FC Orel B Zbečník 30 14 10 6 53: 34 52
3. TJ Jiskra B Adršpach 30 13 6 11 45: 40 45
4. TJ Jiskra Adršpach 30 13 6 11 31: 30 45
5. FK Vernéřovice 30 10 7 13 41: 50 37
6. Sokol Jasenná 30 7 7 16 22: 40 28
7. Sokol B Žďárky 30 6 7 17 24: 44 25
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Česká Čermná 20 14 2 4 53: 28 44
2. SDH Borová 20 12 4 4 41: 23 40
3. SDH Lipí 20 10 3 7 31: 25 33
4. Sokol Borová 20 8 2 10 41: 34 26
5. SDH Lipí B 20 6 3 11 19: 38 21
6. Sokol Nový Hrádek 20 1 4 15 20: 58 7
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Twins '94 Nový Jičín 22 15 6 1 78: 30 51
2. Dreadlock Nový Jičín 22 15 4 3 93: 30 49
3. Ford Cartip Nový Jičín 22 15 1 6 106: 49 46
4. New Jersey Nový Jičín 22 13 2 7 120: 79 41
5. Optics Trade Nový Jičín 22 12 4 6 75: 52 40
6. Dynamo Nový Jičín 22 11 3 8 94: 65 36
7. Kusako Kunín 22 9 2 11 75: 87 29
8. FC Jerlochovice 22 6 6 10 55: 72 24
9. Loučka 22 7 1 14 57: 57 22
10. Obec Šenov 22 6 3 13 50: 64 21
11. FC Derby Odry 22 5 2 15 59: 89 17
12. FC Tabák Nový Jičín 22 1 0 21 59:237 3
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Uran 235 Nový Jičín 24 15 3 6 90: 60 48
2. Rapid Nový Jičín 24 12 5 7 54: 49 41
3. Ajax Nový Jičín 24 11 5 8 52: 54 38
4. Line Suchdol n/O 24 10 5 9 76: 49 35
5. Top Dogs Nový Jičín 24 9 7 8 54: 45 34
6. RAF Kamikadze Nový Jičín 24 7 3 14 47: 69 24
7. RIFC Garone Nový Jičín 24 4 4 16 46: 93 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Triangl Hlučín 15 14 1 0 92: 38 43
2. Ráj v Dakotě 15 11 1 3 70: 51 34
3. OK Bar Opava 15 10 2 3 66: 30 32
4. TJ Zlatníky 15 9 4 2 73: 42 31
5. Sika Hlučín 15 9 2 4 66: 41 29
6. Staveb. firma Ricka Opava 15 8 3 4 55: 47 27
7. Euroflex Opava 15 9 0 6 61: 37 27
8. SK Policie Opava 15 7 1 5 50: 54 22
9. FP Retis Opava 15 5 4 6 40: 36 19
10. Latarna 13 Opava 15 5 3 7 48: 72 18
11. Drsneyland Opava 15 4 2 9 37: 58 14
12. TJ Skřípov 15 4 1 10 37: 57 13
13. Dukla Opava 15 3 2 10 36: 56 11
14. FC Baklík Opava 15 3 2 10 35: 72 11
15. MSDZ Opava 15 3 1 11 36: 56 10
16. Lazio Opava 15 0 1 14 35: 82 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Derby Ostrava 15 12 2 1 43: 18 38
2. TJ Krmelín 15 11 3 1 51: 19 36
3. Sezam/Langer Ostrava 15 10 2 3 68: 30 32
4. AC SSJ Ostrava 15 10 1 4 38: 22 31
5. Roal Ostrava 15 9 1 5 61: 40 28
6. TJ Sakrovec Stará Ves n/O 15 7 3 5 35: 27 24
7. Atletico Ostrava 15 8 0 7 53: 46 24
8. FK SME B Ostrava 15 6 3 6 43: 37 21
9. Trezor Ostrava 15 6 3 6 41: 36 21
10. Slavia OU Ostrava 15 6 1 8 37: 46 19
11. Balcar City Ostrava 15 6 1 8 28: 49 19
12. FC Leopards Ostrava 15 5 0 10 25: 41 15
13. Agnesa Ostrava 15 5 0 10 40: 48 15
14. Celtic Zábřeh 15 4 2 9 38: 41 14
15. Šmatláci Poruba 15 2 0 13 18: 63 6
16. Man/Tahouni B Ostrava 15 1 2 12 21: 77 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KFV Roub B Vítkovice 15 9 4 2 42: 21 31
2. KMK Fortuna Poruba 15 9 3 3 45: 30 30
3. FC Narcis Ostrava 15 9 3 3 58: 36 30
4. FC Cumel Ostrava 15 9 1 5 45: 43 28
5. TJ Sokol Vítkovice 15 8 3 4 50: 36 27
6. Polo Ostrava 15 8 2 5 33: 32 26
7. "9" kluků Ostrava 15 7 4 4 64: 41 25
8. Bohemia Poruba 15 7 3 5 49: 41 24
9. Parlament OV/Třebovice 15 6 2 7 40: 39 20
10. PF Juventus Ostrava 15 6 2 7 49: 54 20
11. FF Flamengo Ostrava 15 6 0 9 43: 52 18
12. TJ Sokol Poruba 15 4 4 7 25: 39 16
13. FK Bayern Ostrava 15 4 2 9 50: 56 14
14. TJ Krmelín B 15 4 1 10 35: 53 13
15. VZS Vítkovice 15 4 0 11 33: 64 12
16. FK SME C Ostrava 15 2 2 11 34: 59 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Starý Zábřeh 18 12 3 3 41: 24 39
2. KFV Roub C Vítkovice 18 11 3 4 40: 20 36
3. Vakus Vítkov 18 9 4 5 31: 26 31
4. Dreumex Ostrava 18 8 5 5 25: 19 29
5. FC Rada Ostrava 18 8 3 7 31: 32 27
6. A-Cory Ostrava 18 7 2 9 25: 24 23
7. Init Ostrava 18 5 5 8 24: 27 20
8. Keravit Ostrava 18 5 1 12 21: 42 16
9. Vřesina 18 4 4 10 20: 28 16
10. Nedohoda Ostrava 18 4 4 10 14: 30 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KC Sporting Poruba 20 13 5 2 44: 20 44
2. FC Libero Ostrava 20 12 5 3 39: 26 41
3. Proskovice 20 10 5 5 37: 19 35
4. RH Kurty Ostrava 20 9 3 8 40: 25 30
5. Sampdoria Ostrava 20 7 5 8 32: 31 26
6. Zvěřáci Ostrava 20 7 4 9 30: 31 25
7. Man/Tahouni C Ostrava 20 6 5 9 30: 35 23
8. Kors Radvanice 20 6 5 9 28: 48 23
9. Literpool Ostrava 20 5 7 8 22: 30 22
10. Valois Ostrava 20 5 5 10 25: 35 20
11. Svinov 20 4 4 12 28: 45 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Old Stars Players Písek 22 17 3 2 88: 39 54
2. Wanasto Písek 22 14 3 5 72: 44 45
3. Palma Písek 22 12 3 7 56: 36 39
4. Tchibuk Písek 22 10 5 7 57: 44 35
5. Platan club Písek 22 11 2 9 51: 59 35
6. ARA Písek 22 10 4 8 41: 30 34
7. Dream team Písek 22 9 2 11 60: 71 29
8. Platan Protivín 22 8 3 11 52: 56 27
9. Reiner Písek 22 7 5 10 38: 54 26
10. Alfa Písek 22 6 2 14 50: 72 20
11. Tomcat Písek 22 6 2 14 48: 72 20
12. Springfield Písek 22 3 4 15 41: 79 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FTC Rockets Písek 22 17 2 3 98: 37 53
2. Tchibuk B Písek 22 16 3 3 86: 46 51
3. Logry Písek 22 15 1 6 78: 52 46
4. Tomcat B Písek 22 11 2 9 57: 47 35
5. Gastro Písek 22 10 3 9 47: 54 33
6. Unbroken Písek 22 10 0 12 50: 52 30
7. Špitál Písek 22 9 3 10 50: 57 30
8. APP Písek 22 8 6 8 58: 64 30
9. Veselá bída Písek 22 7 4 11 43: 45 25
10. NFC Kocman Písek 22 8 1 13 69: 82 25
11. Hradiště 22 7 1 14 41: 63 22
12. ZZN Písek 22 1 0 21 26:104 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Davis B Písek 20 19 0 1 113: 21 57
2. Klapzuba team Písek 20 13 2 5 65: 45 41
3. Latro Písek 20 10 3 7 49: 31 33
4. Motor Písek 20 10 2 8 66: 50 32
5. Alea Protivín 20 8 3 9 51: 61 27
6. FC Vidličky Písek 19 9 2 8 53: 49 29
7. FC Beercelona Písek 19 8 5 6 44: 43 29
8. Sršni Písek 19 8 3 8 30: 29 27
9. Chelsea fans Písek 19 7 4 8 43: 56 25
10. Mobby Dick Písek 19 6 3 10 29: 50 21
11. Písecká žízeň Písek 19 2 7 10 28: 57 13
12. Greenhorns Písek 19 3 3 13 26: 69 12
13. FC Town Haal Písek 19 2 5 12 11: 47 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Letkov 18 12 2 4 66: 34 38
2. Thorn Metal Plzeň 18 9 5 4 44: 28 32
3. SK Z Bor Plzeň 18 9 3 6 57: 32 30
4. TDT Plzeň 18 9 2 7 55: 39 29
5. FC Musil Plzeň 18 7 2 9 35: 50 23
6. HN Houdek Plzeň 18 6 4 8 42: 48 22
7. Krvavá tlačenka Plzeň 18 5 5 8 48: 51 20
8. Teplárna Plzeň 18 5 5 8 33: 47 20
9. TJ Bouda Plzeň 18 4 7 7 32: 48 19
10. Old tennisstky Plzeň 18 5 3 10 40: 75 18
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Czech Made Plzeň 18 14 4 0 65: 14 46
2. FC Hombre Plzeň 18 13 2 3 87: 39 41
3. FC Jerigo Plzeň 18 11 4 3 58: 39 37
4. Zlomený kolo Plzeň 18 9 2 7 54: 39 29
5. Big beer Plzeň 18 8 1 9 56: 70 25
6. FC Splávek Plzeň 18 7 2 9 49: 55 23
7. Palmet Ždírec 18 7 0 11 47: 57 21
8. SK Čechie Plzeň 18 4 4 10 43: 52 16
9. Ráj kuřáků Plzeň 18 5 1 12 27: 53 16
10. Ajax Nová Hospoda Plzeň 18 2 0 16 24: 89 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Lochotín 18 13 2 3 64: 23 41
2. Drebin's team Plzeň 18 12 2 4 71: 21 38
3. Metal Prodex Plzeň 18 9 3 6 43: 32 30
4. Lokos Albion Plzeň 18 9 3 6 45: 39 30
5. Fortuna Plzeň 18 9 2 7 49: 44 29
6. Valící se kameny Plzeň 18 8 2 8 55: 40 26
7. Bez vůle Plzeň 18 7 5 6 44: 43 26
8. D+M Interiér Plzeň 18 6 2 10 32: 49 20
9. Carpro Mašek Plzeň 18 4 4 10 39: 75 16
10. VIP Balet Plzeň 18 0 1 17 23: 98 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Apollo Plzeň 16 15 0 1 84: 24 39
2. Veteran sex boys Plzeň 16 11 0 5 48: 28 33
3. Tahouni Plzeň 16 9 3 4 42: 28 24
4. A je to Plzeň 16 6 2 8 44: 46 20
5. Janette Ingem Plzeň 16 6 1 9 29: 36 19
6. Sokol Vejprnice 16 6 1 9 33: 66 19
7. Barvex Plzeň 16 5 3 8 33: 39 18
8. Kruhy pod vočima Plzeň 16 5 2 9 38: 59 17
9. 1.FC Tuebor Plzeň 16 2 0 14 17: 63 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Koterov 18 12 4 2 56: 18 40
2. FC Důraz Plzeň 18 9 6 3 43: 19 33
3. BT Osona Plzeň 18 10 3 5 51: 33 33
4. SK Šeptem Plzeň 18 5 13 0 34: 15 28
5. Nava Grafik Plzeň 18 7 5 6 35: 38 26
6. Zanesen. ventilátor Plzeň 18 5 7 6 24: 37 22
7. Samuel team Plzeň 18 5 6 7 49: 46 21
8. FC Viktoria Plzeň 18 5 5 8 40: 46 20
9. Šenk team Plzeň 18 3 5 10 24: 52 14
10. Ještě větší tahouni Plzeň 18 1 2 15 19: 71 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Neslyšící Plzeň 24 16 4 4 92: 44 52
2. Vejprnický sešup Plzeň 24 16 4 4 79: 40 52
3. Hradiště 24 14 3 7 66: 47 45
4. Amare Roma Plzeň 24 13 2 9 61: 61 41
5. Green Rebels Plzeň 24 12 4 8 76: 55 40
6. Zuřivá zóna Plzeň 24 12 4 8 77: 66 40
7. Ábel Plzeň 24 13 1 10 65: 55 40
8. LHC Kralovice 24 11 3 9 73: 66 36
9. Martin team Plzeň 24 9 1 14 56: 83 28
10. Napalm Plzeň 24 9 0 15 51: 83 27
11. Autobahn Plzeň 24 7 1 16 60: 79 22
12. Soudek Plzeň 24 5 4 15 37: 81 19
13. Kometa Plzeň 24 2 3 19 41: 73 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Naděje Praha 22 18 3 1 123: 46 57
2. KYX Praha 22 13 6 3 73: 31 45
3. Sporting Bonbon Praha 22 14 2 6 75: 41 44
4. Madonna's Sons Praha 22 13 3 6 80: 53 42
5. FC Chrontodont Praha 22 12 4 6 63: 38 40
6. FC Strašnice Praha 22 8 5 9 56: 41 29
7. Comes Košíře Praha 22 8 4 10 50: 63 28
8. FC Síto Praha 22 7 5 10 54: 82 26
9. VS Božolé Praha 22 7 4 11 60: 64 25
10. AC Smirnon Praha 22 7 3 12 61: 90 22
11. CF Sabuka Praha 22 4 3 15 48: 84 15
12. Apol Skřež Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Boca Praha 22 15 2 5 129: 77 47
2. SC Bumble bees Praha 22 14 4 4 127: 64 46
3. Bosanova Praha 22 12 4 6 82: 62 40
4. Vokovicer's Praha 22 11 4 7 65: 54 37
5. AC Terron Bozi Praha 22 10 6 6 89: 78 34
6. KMF Fotballica Praha 22 9 5 8 79: 86 32
7. FC Arsenal Praha 22 9 4 9 67: 66 31
8. Hertha ZMZ Praha 22 9 4 9 70: 74 31
9. AC Barbero 1990 Praha 22 9 2 11 70: 64 29
10. Sídlišťan Praha 22 8 5 9 70: 76 29
11. Bohemia 1997 Praha 22 5 2 15 62: 99 17
12. DPP Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kmochův odkaz Praha 22 18 2 2 74: 44 56
2. 1.FC Homogen Praha 22 13 5 4 71: 44 44
3. Apol Skřež B Praha 22 12 4 6 61: 50 40
4. FC Východ Praha 22 11 4 7 57: 38 37
5. ATD Torpédo Praha 22 10 4 8 69: 60 34
6. FC Hlad Praha 22 7 7 8 53: 43 28
7. AB-ETC Praha 22 8 2 12 50: 57 26
8. FC Kulda team Praha 22 7 4 11 45: 55 25
9. NC Smetánka Praha 22 6 7 9 48: 40 25
10. VK Blesk Praha 22 7 1 14 45: 61 22
11. Wolch B Praha 22 6 4 12 43: 67 20
12. Rarita team Praha 22 3 4 15 30: 87 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Atlanta Žižkov B Praha 22 15 2 5 95: 53 45
2. NC Smetánka B Praha 22 14 2 6 64: 37 44
3. Wolch Praha 22 13 4 5 66: 35 43
4. Viktoria Žižkov C Praha 22 12 1 9 61: 77 37
5. Loosy Praha 22 9 5 8 49: 45 32
6. Olympique Praha 22 9 4 9 61: 61 31
7. Hoprdox Praha 22 8 8 6 57: 51 30
8. Kvirencovy děti Praha 22 8 3 11 70: 68 27
9. Salvator Praha 22 7 5 10 35: 60 26
10. 1.FC Kropex Praha 22 7 3 12 57: 65 24
11. FC Český dub Praha 22 6 1 15 42: 69 19
12. Anbesorry Praha 22 5 0 17 38: 74 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Gusanos Rojos Praha 22 19 2 1 84: 19 59
2. SK Čechie Praha 22 19 1 2 82: 21 58
3. RSC Modřany Praha 22 15 0 7 75: 33 45
4. FC Pigs Praha 22 10 4 8 49: 47 34
5. Kent Praha 22 10 2 10 66: 58 32
6. AFC Temosa Praha 22 9 5 8 44: 50 32
7. Zlatý krysy Praha 22 9 3 10 42: 37 30
8. KK Drazí Praha 22 8 3 11 53: 67 27
9. 1.FC Hloubětín Praha 22 8 3 11 40: 50 27
10. B.D.'95 Praha 22 7 2 13 44: 62 21
11. Sokol Běchovice Praha 22 4 3 15 34: 59 13
12. SUAK Rokoska D Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Autoexpres Praha 20 16 1 3 98: 32 49
2. Las Lábus Terasy Praha 20 14 3 3 59: 24 45
3. FC RAF Praha 20 12 3 5 65: 35 39
4. 1.FC Norton Praha 20 10 2 8 61: 50 32
5. FC Hlad B Praha 20 11 2 7 62: 38 29
6. 1.PSKN Praha 20 9 1 10 52: 58 28
7. 1.FC Pivonýři Praha 20 9 1 10 64: 45 28
8. KMF Fotballica B Praha 20 9 3 8 61: 53 24
9. Milwerton Praha 20 7 4 9 46: 63 23
10. Rarita team B Praha 18 0 0 18 0: 90 0
1.FC Prosex Praha 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Pražská směs Praha 20 15 3 2 78: 22 48
2. STS Chvojkovice Praha 20 14 4 2 52: 31 46
3. Real Triky Praha 20 10 6 4 48: 18 36
4. Matadores Praha 20 10 3 7 46: 36 33
5. Nakopat Praha 20 10 1 9 49: 55 31
6. AFK Opatov C Praha 20 8 3 9 61: 49 27
7. FO Lobos Praha 20 8 2 10 41: 53 26
8. Vlčí srdce Praha 20 7 1 12 56: 62 22
9. FC Konflikt II. Praha 20 4 6 10 19: 32 18
10. AFC Temosa B Praha 20 4 4 12 32: 61 16
11. AFK Ajax Praha 20 3 1 16 28: 91 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Typographia M+M Praha 20 18 2 0 98: 18 56
2. Viktoria Žižkov D Praha 20 15 0 5 80: 33 45
3. RSC Semtex Praha 20 13 2 5 68: 34 41
4. Ičy a Skrečy Praha 20 12 2 6 72: 40 38
5. FT Fotturly Praha 20 8 4 8 49: 37 28
6. FC Vinohrady Praha 20 9 3 8 70: 51 25
7. FC Inter Praha 20 7 1 12 52: 81 20
8. PVC Rohožky Praha 20 5 5 10 43: 56 20
9. Koloušci Praha 20 8 3 9 70: 72 15
10. The Bottles Praha 20 4 0 16 40:120 6
11. FSC Penguins B Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Deportivo Kolín 22 19 1 2 216: 63 58
2. SEZTA Mladá Boleslav 22 16 1 5 133: 70 49
3. FCH Lusy Mladá Boleslav 22 15 2 5 128: 64 47
4. Eros DOSA Říčany 22 14 0 8 102:103 42
5. FC Rumpra Praha 22 13 2 7 120: 81 41
6. SC Veltěž B 22 10 3 9 96:100 33
7. FC Český Brod 22 10 1 11 88:127 31
8. Atletiko Skalka 22 9 2 11 96:119 29
9. 1.FC Šampión Rohožník 22 7 1 14 89:130 22
10. Nakaši Mladá Boleslav 22 8 1 13 99:139 22
11. Benfi Trenčín 20 0 0 20 0:100 0
1.FC Makro Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Dženno Vršovice 8 6 1 1 51: 17 19
2. AC Staré Město 8 4 1 3 37: 22 13
3. 1.FC Pizza 8 4 1 3 31: 26 13
4. FK Újezd Sibřina 8 3 0 5 26: 47 9
5. 1.FC Šampión Rohožník B 8 1 1 6 17: 40 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Gamby Svatava 26 19 3 4 79: 41 60
2. RSC Elektra Sokolov 26 19 0 7 89: 49 57
3. Těžba Dolní Nivy 26 17 4 5 98: 47 55
4. Real Josefov 26 17 3 6 70: 46 53
5. Hogo Fogo Kynšperk 26 14 3 9 73: 48 45
6. SKP Detektiv Sokolov 26 13 4 9 70: 49 43
7. Mako Ricci B Nové Sedlo 26 13 2 11 87: 72 40
8. La Koruna Sokolov 26 11 5 10 67: 47 38
9. AC Lítov 26 11 3 12 74: 73 36
10. Kočičáci Libavské Údolí 26 9 4 13 72: 57 31
11. HRB Královské Poříčí 26 9 1 16 47: 71 27
12. LFC United Vřesová 26 6 3 17 52: 84 21
13. Mopros Josefov 26 6 1 19 42:106 19
14. 1.FC Kynšperk 26 0 0 26 0:130 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fortuna Sokolov 26 19 4 3 111: 43 61
2. ASK Rád 26 18 4 4 71: 33 58
3. Shooters Horní Slavkov 26 18 3 5 113: 50 57
4. Mothers Horní Slavkov 26 16 5 5 95: 45 53
5. Bažina Sokolov 26 14 2 10 67: 56 44
6. Favorit Sokolov 26 13 4 9 65: 43 43
7. Akryl Sokolov 26 12 4 10 85: 63 40
8. 2.FC Rakev Sokolov 26 12 4 10 69: 58 40
9. Tenis B Dolní Rychnov 26 10 5 11 70: 67 34
10. 1.FC Michal Sokolov 26 8 3 15 51: 68 27
11. SA Baník Sokolov 26 6 6 14 42: 91 24
12. AC Lítov B 26 5 5 16 42: 74 20
13. Havran Mírová 26 3 7 16 47:107 16
14. Bohemia Sokolov 26 0 0 26 0:130 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Celtic Citice 24 19 4 1 128: 30 61
2. Flamengo Březová 24 15 6 3 65: 36 51
3. Divočák Krásno 24 12 8 4 84: 49 44
4. Termiti Loket 24 13 2 9 74: 60 41
5. AC Lítov C 24 11 3 10 76: 64 36
6. Beverly Horní Slavkov 24 10 6 8 65: 66 35
7. 1.FC Svinec Horní Slavkov 24 10 4 10 52: 51 34
8. 1.FC Kladská 24 8 5 11 72: 81 29
9. Notor Svatava 24 8 3 13 56: 77 26
10. V Zátiší Bukovany 24 8 3 13 44: 67 26
11. Sparta Královské Poříčí 24 6 3 15 47: 62 20
12. Mopros B Josefov 24 5 4 15 26: 64 19
13. FC Loto Sokolov 24 5 1 18 47:129 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Skupina A
1. Titanik Chodov 14 10 1 3 57: 22 31
2. Alcopunx Chodov 14 9 0 5 55: 31 27
3. Shooters B Horní Slavkov 14 8 1 5 42: 34 25
4. FC WC Horní Slavkov 14 7 3 4 45: 36 24
5. Ajax Sítiny 14 7 2 5 53: 39 23
6. Termiti B Loket 14 7 0 7 43: 46 21
7. Dacani Královské Poříčí 14 3 2 9 33: 47 11
8. Ďáblové Loket 14 0 1 13 22: 95 1
Skupina B
1. Cheza Sokolov 12 8 0 4 33: 18 24
2. La Koruna B Sokolov 12 6 2 4 35: 27 20
3. Globen Dasnice 12 5 3 4 47: 36 18
4. Blechšmejd Sokolov 12 5 2 5 26: 29 17
5. Sopek Sokolov 12 5 3 4 25: 21 17
6. Nekopnem si Sokolov 12 5 2 5 24: 35 16
7. Zeleň Sokolov 12 2 0 10 28: 52 6
SKUPINA O POSTUP
1. Cheza Sokolov 20 14 2 4 60: 26 44
2. Titanik Chodov 20 12 1 7 57: 40 37
3. THC Alcopunx Chodov 20 10 2 8 48: 35 31
4. FC WC Horní Slavkov 20 10 0 10 47: 52 30
5. Shooters B Horní Slavkov 20 8 2 10 51: 57 26
6. La Koruna B Sokolov 20 8 4 8 34: 39 25
7. FC Globen Dasnice 20 4 5 11 43: 76 17
8. Blechšmejd Sokolov 20 4 4 12 31: 46 16
Skupina o umístění
9. Ajax Sítiny 12 9 2 1 54: 31 29
10. Sopek Sokolov 12 8 1 3 46: 30 22
11. Nekopnem si Sokolov 12 7 2 3 49: 30 20
12. Termiti B Loket 12 6 2 4 62: 32 20
13. Dacani Královské Poříčí 12 3 2 7 35: 43 11
14. Zeleň Sokolov 12 3 1 8 33: 45 4
15. Ďáblové Loket 12 1 0 11 16: 84 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Popeláci Šumperk 22 16 2 4 86: 53 50
2. Delta-Real B Šumperk 22 15 3 4 109: 72 48
3. Buldoci Dolní Studénka 22 13 3 6 85: 57 42
4. Tatrab Ruda na Moravě 22 11 4 7 93: 69 37
5. Brinco Šumperk 22 9 6 7 80: 70 33
6. Recycling Šumperk 22 10 2 10 71: 71 32
7. People Šumperk 22 9 3 10 89: 69 30
8. Fit Úsovsko 22 8 5 9 89: 73 29
9. Cembrit Šumperk 22 8 4 10 85: 85 28
10. Vichr Temenice 22 7 7 8 70: 83 28
11. Sumtex Šumperk 22 5 3 14 66:100 18
12. Allianz Vikýřovice 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Delta-Real C Šumperk 22 15 3 4 71: 44 48
2. Senior Sobotín 22 14 6 2 73: 30 48
3. Fit Úsovsko B 22 13 5 4 81: 52 44
4. Popeláci B Šumperk 22 12 5 5 60: 40 41
5. Silencio Šumperk 22 10 7 5 67: 50 37
6. Bohutín Stars 22 11 0 11 71: 59 33
7. MK Ruda na Moravě 22 10 2 10 48: 62 32
8. Slavoj Loštice 22 7 4 11 46: 54 25
9. DDT Postřelmov 22 6 3 13 48: 61 21
10. Efekt Velké Losiny 22 5 2 15 35: 74 17
11. Vlci Vlčice 22 4 2 16 44: 77 14
12. United Šumperk 22 3 5 14 29: 60 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Black Horse Bludov 26 20 3 3 90: 39 63
2. Mystic Šumperk 26 17 4 5 74: 40 55
3. Dynamo Pavlov 26 17 3 6 74: 44 54
4. Sporea Šumperk 26 13 6 7 55: 48 46
5. Fast Velké Losiny 26 12 6 8 52: 48 42
6. Pars Šumperk 26 12 3 11 72: 56 39
7. Moravec Šumperk 26 11 4 11 57: 46 37
8. MK Dlouhomilov 26 10 5 11 38: 55 35
9. Nuget Šumperk 26 10 4 12 46: 55 34
10. Lokálka Šumperk 26 7 7 12 47: 60 28
11. Predátors Dolní Studénky 26 7 3 16 32: 58 24
12. Vlčata Vlčice 26 6 3 17 43: 75 21
13. Vichr B Temenice 26 5 5 16 35: 60 20
14. Bonus Šumperk 26 6 1 19 41: 79 19
|
|
|
TÝN NAD VLTAVOU - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vakoss Týn n/V 24 21 2 1 119: 37 65
2. Stavitel. Neruda Týn n/V 24 16 3 5 120: 74 51
3. Zámecká Týn n/V 24 17 0 7 108: 64 51
4. FC Jafa Týn n/V 24 15 4 5 101: 64 49
5. ELBH Týn n/V 24 15 2 7 115: 74 47
6. Chrášťany 24 11 3 10 84: 83 36
7. FC Nuzice 24 8 5 11 69: 84 29
8. FC Hlinky Týn n/V 24 9 1 14 66:100 28
9. Bevotex Týn n/V 24 8 2 14 73:108 26
10. Motorol Týn n/V 24 8 2 14 68:105 26
11. PDA Týn n/V 24 7 3 14 69: 84 24
12. Víkend Macháček Týn n/V 24 3 3 18 50: 94 12
13. Elistal Brom Týn n/V 24 2 2 20 59:130 8
|
|
|
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Eurostyl Uherské Hradiště 30 25 3 2 139: 53 78
2. Yes Uherské Hradiště 30 23 3 4 166: 63 72
3. MK Sušice 30 19 3 8 136: 85 60
4. DAT Uherské Hradiště 30 19 1 10 110: 79 58
5. Pepa bar Uherské Hradiště 30 15 5 10 120: 91 50
6. Eurotel Uherské Hradiště 30 15 4 11 104:101 49
7. Flamengo Uherský Brod 30 14 4 12 91: 79 46
8. Johnnie Walker Uh.Hradiš. 30 12 5 13 96:102 41
9. 1.HK Liďák Nedakonice 30 11 6 13 101:119 39
10. LH 24:02 Uherské Hradiště 30 10 6 14 72:114 36
11. Orel Uherské Hradiště 30 9 5 16 75: 93 32
12. Likvidus Uherské Hradiště 30 8 3 19 63:134 27
13. Frost Uherské Hradiště 30 7 4 19 74:105 25
14. TJ 13 Kunovice 30 7 3 20 49:104 24
15. Trio Uherské Hradiště 30 7 2 21 73:120 23
16. Unikov Uherské Hradiště 30 6 5 19 73:129 23
|
|
|
ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bílý balet Ústí n/L 22 17 1 4 142: 82 52
2. 1.HFC Ústí n/L 22 17 1 4 109: 61 52
3. Akord Ústí n/L 22 16 1 5 101: 76 49
4. Sokol Libouchec 22 12 3 7 102: 90 39
5. Slovanka Děčín 22 10 4 8 110: 91 34
6. Tornádo Ústí n/L 22 9 7 6 122: 90 34
7. Relax Ústí n/L 22 9 5 8 126:110 32
8. Flatus MN Ústí n/L 22 7 3 12 95:105 24
9. Telecom Ústí n/L 22 6 0 16 90:113 18
10. Rychlé pípy Ústí n/L 22 5 2 15 88:139 17
11. Hornets Ústí n/L 22 5 1 16 101:156 16
12. Nic Moc Boys Ústí n/L 22 4 1 17 75:148 13
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Výkřiky Choceň 16 11 2 3 62: 44 35
2. FK Peliny Choceň 16 10 4 2 65: 35 34
3. Gillotina B Choceň 16 8 3 5 54: 41 27
4. Butterfly Litomyšl 16 8 0 8 50: 43 24
5. FK Voči Choceň 16 7 2 7 48: 54 23
6. OSŽ Česká Třebová 16 6 1 9 47: 62 19
7. ZS Brandýs n/O 16 5 3 8 33: 47 18
8. Medicamenta Vysoké Mýto 16 5 3 8 39: 39 18
9. Koton Ústí n/O 16 3 0 13 26: 58 9
PLAY-OFF
Semifinále:
Výkřiky-Butterfly 6:3, Peliny-Gillotina 3:1
Finále:
Výkřiky Choceň - Peliny Choceň 1:2
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Telecom Vysoké Mýto 16 13 2 1 66: 22 41
2. Želiv Vysoké Mýto 16 11 1 4 64: 28 34
3. Becherovka Přívrat 16 9 1 6 71: 52 28
4. Sokol Řetůvka 16 9 0 7 50: 47 27
5. Nejzbach C Vysoké Mýto 16 7 1 8 38: 44 22
6. Paliva Skořenice 16 6 3 7 46: 45 21
7. Marná snaha Skořenice 16 3 4 9 25: 56 13
8. Lokálka Česká Třebová 16 4 1 11 32: 60 13
9. Mroži Choceň 16 2 3 11 23: 52 9
PLAY-OFF
Semifinále:
Telecom-Řetůvka 3:0, Želiv-Přívrat 6:1
Finále:
Želiv Vysoké Mýto - Telecom Vysoké Mýto 1:3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Handl Vsetín 22 17 0 5 112: 85 51
2. Krasno Valašské Meziříčí 22 14 4 4 129: 62 46
3. Travex Přerov 22 14 3 5 139: 49 45
4. Dlouhý dým Podlesí 22 15 0 7 110: 82 45
5. Alternátor Valaš.Meziříčí 22 14 2 6 86: 61 42
6. SK Vichury 22 13 3 6 96: 50 42
7. HC Rožnov p/R 22 10 2 10 94: 98 32
8. Nadace Zubří 22 9 2 11 112: 94 29
9. Javis Zubří 22 7 4 11 67: 85 25
10. Aljaška Valašské Meziříčí 22 2 4 16 59:149 10
11. 30 na 30 Hrachovec 22 2 1 19 52:164 7
12. Draci Valašské Meziříčí 22 2 1 19 50:125 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Braun Hrachovec 18 14 2 2 103: 48 43
2. Climax Vsetín 18 12 2 4 69: 33 38
3. Tornádo Vsetín 18 11 2 5 62: 37 35
4. Independe Trojanovice 18 9 3 6 70: 54 30
5. Kouzelní medvídky Paseky 18 8 4 6 64: 43 28
6. HSK Huslenky 18 8 2 8 60: 69 26
7. Krasno B Valaš.Meziříčí 18 8 0 10 59: 68 24
8. Ajax Valašská Senice 18 7 0 11 50: 74 21
9. Slivoň Vsetín 18 5 1 12 50: 67 16
10. Amatér B Komárovice 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fifák Nouzka Vyškov 22 18 3 1 112: 56 57
2. FC Pivovar Vyškov 22 17 1 4 116: 43 52
3. Gambrinus Vyškov 22 12 1 9 62: 51 37
4. Timesport Vyškov 22 11 3 8 51: 47 36
5. Likérka Moravské Prusy 22 11 1 10 68: 54 34
6. Sapporo Manerov 22 10 2 10 55: 67 32
7. Central Taxi Drnovice 22 9 3 10 71: 70 30
8. Pegas Vyškov 22 9 2 11 46: 49 29
9. SK Budwa Vyškov 22 8 4 10 57: 60 28
10. VNV Vyškov 22 5 2 15 62:104 17
11. Poldauf Truck Vyškov 22 3 3 16 40: 90 12
12. Pronaks Šaratice 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Literpool Vyškov 26 21 3 2 196: 58 66
2. FC Kloboučky 26 21 2 3 138: 55 65
3. Texas team Zvonovice 26 13 6 7 95: 74 45
4. DPP Dukelská Vyškov 26 14 3 9 100: 78 45
5. AFC Kozina Vyškov 26 14 2 10 90: 86 44
6. FC Letiště Vyškov 26 12 6 8 78: 66 42
7. Rapid Hraničky Vyškov 26 12 2 12 98: 84 38
8. Imos Vyškov 26 11 4 11 91: 75 37
9. Lokomotiva Vyškov 26 11 3 12 102:109 36
10. Lazor Vyškov 26 9 4 13 91:105 31
11. 1.FC Pavlovice 26 9 2 15 88:111 29
12. Inter CS Uhřice 26 8 2 16 97:139 26
13. FCS Ruprechtov B 26 5 0 21 60:155 15
14. Likérka B Moravské Prusy 26 1 3 22 67:196 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Desta Otrokovice 22 17 3 2 82: 26 54
2. Juve-Honda Zlín 22 14 3 5 79: 35 45
3. Arsenal Zlín 22 12 5 5 73: 45 41
4. Ajax Zlín 22 11 6 5 56: 34 39
5. Elen Rapalov Zlín 22 9 5 8 66: 63 32
6. Lazio Pizza bowling Zlín 22 8 4 10 49: 60 28
7. AC Vltavec Zlín 22 8 3 11 58: 67 27
8. Tartan Zlín 22 8 2 12 58: 61 26
9. Bourbon United Malenovice 22 7 3 12 60: 92 24
10. Marbo Fryšák Zlín 22 6 4 12 52: 68 22
11. Nivy club Zlín 22 2 1 19 33:120 7
12. FC Góól Rybena Zlín 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Mokrá Zlín 9 7 1 1 40: 16 22
2. FC A je to ... Zlín 9 5 2 2 22: 15 17
3. D+P Motors United Zlín 9 5 1 3 28: 18 16
4. 1.FC Zlín 9 5 1 3 28: 23 16
5. FC ASPV Zálešná Zlín 9 5 1 3 31: 27 16
6. FC Plamínek Zlín 9 5 0 4 25: 31 15
7. Čutal team Zlín 9 3 1 5 21: 29 10
8. Dreamáč Zlín 9 3 0 6 14: 27 9
9. Westland Otrokovice 9 2 1 6 20: 26 7
10. ASP Czech Zlín 9 0 2 7 18: 35 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tango Znojmo 14 12 1 1 118: 59 37
2. Drak Znojmo 14 10 2 2 84: 47 32
3. Vazební věznice Znojmo 14 9 1 4 87: 71 28
4. PSV Znojmo 14 6 0 8 63: 73 18
5. Fan club Znojmo 14 5 1 8 78: 78 16
6. Jeans Mode Znojmo 14 4 1 9 67: 87 13
7. Znojemská razítka Znojmo 14 4 0 10 50: 95 12
8. Znojemští orli Znojmo 14 3 0 11 47: 84 9
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Nové Město na Moravě 18 12 3 3 71: 36 39
2. Benjamin Žďár n/S 18 10 4 4 59: 35 34
3. Alko Žďár n/S 18 10 3 5 55: 34 33
4. Psycho Žďár n/S 18 9 4 5 58: 41 31
5. SK BKS Žďár n/S 18 9 4 5 47: 38 31
6. Kozel team Žďár n/S 18 8 2 8 65: 49 26
7. Celtic Hamry 18 6 5 7 55: 53 23
8. La Bomba Žďár n/S 18 5 5 8 32: 51 20
9. Starci na chmelu Žďár n/S 18 3 3 12 39: 80 12
10. VHB Žďár n/S 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Botafogo Křižánky 18 16 1 1 85: 23 49
2. PPP Team Petrovice 18 11 2 5 50: 26 35
3. Lost Comandos Žďár n/S 18 10 3 5 43: 24 33
4. Soňa Žďár n/S 18 10 1 7 47: 34 31
5. Mičego Svratka 18 7 4 7 38: 45 25
6. Les Mouches Val. Meziříčí 18 7 3 8 51: 49 24
7. Béčko Žďár n/S 18 7 2 9 44: 58 23
8. Atletiko Fryšava 18 5 4 9 34: 45 19
9. PŠM Pharlep Žďár n/S 18 2 6 10 35: 64 12
10. A je to ! Žďár n/S 18 1 2 15 30: 89 5
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. TJ Slavkovice 18 15 2 1 68: 23 47
2. FC Směs Žďár n/S 18 14 2 2 68: 36 44
3. FC Rapid Žďár n/S 18 10 2 6 41: 37 32
4. Zubr Zubří 18 9 1 8 57: 40 28
5. Radňovice 18 8 3 7 52: 42 27
6. Kovárna Žďár n/S 18 8 3 7 48: 46 27
7. Rebells Žďár n/S 18 7 0 11 48: 54 21
8. AC Světnov 18 5 2 11 57: 63 17
9. FC Orel Žďár n/S 18 3 2 13 35: 67 11
10. SK Vepřová 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 3.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Notor Bystřice n.P. 18 16 2 0 84: 13 50
2. Racom Nová Ves 18 15 1 2 79: 33 46
3. Buldok team Žďár n/S 18 10 3 5 61: 38 33
4. Nojby Žďár n/S 18 9 1 8 53: 52 28
5. Muflon Nížkov 18 8 1 9 48: 38 25
6. Melmek Žďár n/S 18 8 0 10 51: 59 24
7. Sosáci Žďár n/S 18 7 0 11 57: 66 21
8. Sokol Jámy 18 4 4 10 47: 66 16
9. Ducks Žďár n/S 18 4 0 14 40:100 12
10. FC Semtex Žďár n/S 18 2 2 14 24: 81 10
|
Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
|
|