FUTSAL
Kraj LIB

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

LIBERECKÝ KRAJ
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018

Poslední aktualizace - 16. 6.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH LIBERECKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2003/2004    Nerrox Jablonec n/N      Slavia TU Liberec        Dalmach Turnov
2004/2005    KuVok Nový Bor           Alfa Liberec B           Slavia TU Liberec
2005/2006    Kozel Turnov             Slavia TU Liberec        Hostr-Alex Liberec
2006/2007    Hostr-Alex Liberec       Dalmach Turnov           RKC Liberec
2007/2008    Continental Česká Lípa   Alfa Liberec             Hostr-Alex Liberec
2008/2009    Alfa Liberec B           Démoni Česká Lípa        F.A.Zole Česká Lípa
2009/2010    Slavia TU Liberec B      F.A.Zole Česká Lípa      Alex Liberec
2010/2011    Tango ?                  Legnex Jablonec n/N      Alex Liberec
2011/2012    Slavia TU Liberec B      Prašivky Liberec         Yankees Warriors Nový Bor
2012/2013    JASIP Jablonec n/N       Inter Interma Liberec    Démoni Česká Lípa B
2013/2014    Slavia TU Liberec B      Jizeran Doubrava-Turnov  Dalmach Turnov B
2014/2015    Zlej sen Liberec         Pampuch Liberec          TTNF Liberec
2015/2016    Pampuch Liberec          GMM Jablonec n/N B       TTNF Liberec
2016/2017    Kučera Kamenický Šenov   Pampuch Liberec          Démoni Česká Lípa B
2017/2018    Kučera Kamenický Šenov   Démoni Česká Lípa B      Gunners Řepov


HISTORICKÁ TABULKA LIBERECKÉHO KRAJE po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Hostr-Alex Liberec (10)   184 107-23- 54 1004: 766   344
  2. Démoni Česká Lípa B (8)   168  99- 9- 60 1057: 839   306
  3. Slavia TU Liberec B (5)   106  70- 8- 28  818: 585   215
  4. Legnex Jablonec n/N (8)   160  67-13- 80 1109:1269   214
  5. FC Dalmach B Turnov (6)   128  57-16- 55  678: 675   187
  6. Pampuch team Liberec (4)   76  52- 6- 18  601: 341   162
  7. Greeens Liberec (6)       124  45-11- 68  693: 783   146
  8. TTNF Liberec (5)           94  40- 6- 48  641: 696   126
  9. Slavia TU Liberec (4)      66  40- 4- 22  364: 277   124
 10. Continental Č.Lípa (4)     82  41- 2- 39  310: 285   122
 11. Prašivky Liberec (5)      108  37- 9- 62  523: 688   117
 12. Kučera Kamenic. Šenov (2)  48  37- 4-  7  261: 125   115
 13. Yankees Warrior N.Bor (4)  90  35- 6- 49  374: 392   111
 14. Tango ? (4)                78  34- 8- 36  569: 522   110
 15. TJ FC Dalmach Turnov (4)   60  34- 6- 20  290: 202   108
 16. SK Alfa B Liberec (3)      56  33- 2- 21  276: 229   101
 17. F.A.Zole Česká Lípa (2)    46  31- 7-  8  293: 163   100
 18. JASIP Jablonec n/N (3)     62  31- 5- 26  457: 388    98
 19. SF Mapa Česká Lípa (5)     92  29- 8- 55  334: 480    92
 20. Inter Interma Liberec (3)  58  28- 5- 25  437: 394    89
 21. Nerrox Jablonec n/N (2)    42  27- 6-  9  240: 146    87
 22. Reas Česká Lípa (5)       100  25- 5- 70  496: 810    80
 23. Kozel Turnov (2)           32  23- 3-  6  176:  71    72
 24. Jizeran Doubrava-Tur. (2)  42  21- 6- 15  279: 252    69
 25. RKC Liberec (5)            86  21- 4- 61  343: 527    64
 26. F.A.Zole Česká Lípa B (3)  58  19- 5- 12  320: 425    62
 27. Hýrou Fektory Č.Lípa (2)   48  19- 2- 27  179: 197    59
 28. Démoni Česká Lípa (1)      24  18- 3-  3  157: 103    57
 29. EMU Doksy Česká Lípa (4)   84  16- 5- 63  215: 472    53
 30. Gunners Řepov (1)          24  15- 5-  4  124:  62    50
 31. Zlej se(n) Liberec (1)     16  16- 0-  0  194:  58    48
 32. York Vratislavice n/N (3)  66  14- 4- 48  326: 536    46
 33. Crystalex Nový Bor (2)     36  15- 0- 21  101: 153    45
 34. Jokers Česká Lípa (1)      24  13- 5-  6  105:  78    44
 35. SF Mapa Česká Lípa B (2)   40  14- 2- 24  255: 309    44
 36. KuVok Nový Bor (1)         18  13- 2-  3   72:  32    41
 37. GMM Jablonec n/N B (1)     16  12- 2-  2  171: 126    38
 38. SK Alfa Liberec (1)        16  13- 0-  3  154:  82    39
 39. Makro Liberec (1)          10   5- 0-  5   46:  37    15
 40. 1.FC Rykonad Osečná (1)    18   4- 2- 12   56:  86    14
 41. Olympia Liberec (2)        24   4- 2- 18   49: 132    14
 42. RSCM Český Dub (2)         26   4- 1- 21   99: 244    13
 43. Gloria Chrastava (1)       18   0- 0- 18    0:  90     0
 44. Andílci Česká Lípa (1)     24   0- 0- 24    0: 120     0
© PSMF