FUTSAL
Kraj PARD

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

PARDUBICKÝ KRAJ
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018

Poslední aktualizace - 10. 7.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2003/2004.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH PARDUBICKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2003/2004    Nejzbach C V.Mýto        FK Řetůvka               Marná snaha Pardubice
2004/2005    Peliny Choceň            Kalbach V.Mýto           Real Hlinsko
2005/2006    Butterfly Litomyšl       Kalbach V.Mýto           Real Hlinsko
2006/2007
2007/2008    Era-Pack Chrudim B       FK Řetůvka               FK Heřmanův Městec
2008/2009    Komtur Chrudim           Zvoneček Stojice         United Chrudim
2009/2010    Torpédo Vysoké Mýto      Zvoneček Stojice         Interier Pardubice
2010/2011    G12 Chrudim              FK Řetůvka               Peliny Choceň
2011/2012    Peliny Choceň            Becherovka Přívrat       DTJ Juventus Hlinsko
2012/2013    Zvoneček Stojice         DTJ Juventus Hlinsko     Stodola V.Mýto
2013/2014    Butterfly Litomyšl       Forza Hlinsko            Hlinečtí orli Hlinsko
2014/2015    FS Sádek                 FK Heřmanův Městec       Boca Chotěboř B
2015/2016    DTJ Juventus Hlinsko     Nebelvír Chrudim         FK Heřmanův Městec
2016/2017    Amako Heřmanův Městec    S.Ú.D. Světlá n/S        Rio Žamberk
2017/2018    Benfica Hlinsko          Becherovka Přívrat       Rio Žamberk


HISTORICKÁ TABULKA PARDUBICKÉHO KRAJE po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Pašáci Jeníšovice (13)    256  83-36-137  966:1165   285     Pašáci Luže, Metaxa
  2. Zvoneček Stojice (6)      122  73-16- 33  543: 338   235
  3. OK Interier Pardub. (10)  198  67-20-111  682: 874   221
  4. Torpédo Vysoké Mýto (7)   148  64-28- 56  601: 538   220
  5. FK Becherovka Přívrat (7) 138  66-14- 58  514: 482   212
  6. FC Rio Žamberk (7)        138  60-25- 53  488: 449   205
  7. Butterfly Litomyšl (5)     96  64-10- 22  491: 263   202
  8. FK Peliny Choceň (5)       94  59-11- 24  412: 306   188
  9. FK Jiskra Heř.Městec (5)  102  55-16- 31  441: 306   181
 10. FK Řetůvka (6)            121  54- 9- 58  469: 496   171
 11. G12 Chrudim (4)            84  46-18- 20  401: 275   153
 12. DTJ Juventus Hlinsko (3)   64  41- 7- 16  263: 142   130
 13. FK Boca Chotěboř "B" (4)   72  38- 6- 28  294: 212   114
 14. ZS Brandýs n/O (5)        106  33-15- 58  332: 410   114
 15. United Bouz Chrudim (5)   104  32-15- 57  360: 511   111
 16. Orel Hlinsko (3)           64  33-13- 18  245: 190   106
 17. Kalbach V.Mýto (3)         56  31- 8- 17  183: 148   101
 18. Real Hlinsko (3)           50  27- 8- 15  218: 147    89
 19. Forza Hlinsko (2)          44  28- 5- 11  188: 135    89
 20. Benfica Hlinsko (3)        54  27- 7- 20  159: 143    88
 21. S.Ú.D. Světlá n/S (2)      34  19- 2- 13  147: 110    59
 22. Medicamenta V.Mýto (3)     53  18- 4- 31  155: 194    58
 23. FK Peliny Choceň "B" (3)   60  18- 4- 38  160: 257    58
 24. Matrix V.Mýto (2)          36  17- 5- 14  102:  98    56
 25. FC Gillotina Choceň B (3)  66  16- 6- 44  192: 316    54
 26. ERA-PACK Chrudim B (1)     20  17- 0-  3  115:  59    51
 27. FS Sádek (1)               18  16- 1-  1   82:  30    49
 28. Bukvice Vysoké Mýto (2)    44  15- 3- 26  139: 188    48
 29. Komtur secur. Chrudim (1)  22  15- 2-  5  130:  93    47
 30. FK Nebelvír Chrudim (1)    20  14- 2-  4   88:  56    44
 31. Stodola Vysoké Mýto (1)    22  14- 1-  7   76:  63    43
 32. Amako Heřma. Městec (1)    18  13- 2-  3   78:  36    41
 33. Marná snaha Pardubice (2)  35  10- 8- 17   91: 104    38
 34. Nejzbach V.Mýto B (1)      22  11- 4-  7   90:  73    37
 35. Uhelné vosy Choceň (2)     40   9- 7- 24   97: 142    34
 36. Nejzbach V.Mýto C (1)      17  10- 2-  5   54:  39    32
 37. MIBA Sport Slatiňany (1)   18   9- 2-  7   73:  85    29
 38. Rychlé pípy Heř.Městec (2) 36   8- 3- 25  116: 168    27
 39. Orel Hlinsko "B" (1)       22   8- 2- 12   71:  89    26
 40. FK Michálek Chrudim (1)    20   7- 3- 10   87: 123    24
 41. Hattrick Svratka (1)       16   7- 2-  7   66:  51    23
 42. TORF C Pardubice (1)       18   7- 2-  9   55:  59    23     Este
 43. SKP Chrudim (1)            14   7- 0-  7   58:  57    21
 44. FK Nebelvír Chrudim B (2)  34   5- 3- 26   84: 240    18
 45. Pumpa Miřetice (2)         42   6- 2- 34   84: 261    17
 46. TORF B Pardubice (1)       18   4- 0- 14   58:  83    12     Este
 47. ST Chrudim (1)             18   4- 0- 14   46:  90    12
 48. 1.FC Družba V.Mýto (1)     22   3- 1- 18   60: 141    10
 49. SK Chrast (1)              18   3- 0- 15   43: 101     9
 50. Rémont Pardubice (1)       14   2- 0- 12   51:  99     6
 *) ze sezóny 2007/2008 zřejmě chybí poslední 2 kola
© PSMF