FUTSAL
Kraj PRAHA

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

PRAŽSKÝ KRAJ
(od 2003/2004 pokračovatel bývalé Divize A)
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2016/2017

Poslední aktualizace - 2.10.2017

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1990.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2016/2017 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH PRAŽSKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
1990         Nic Moc Boys             VŠTJ Matfyz              FC Naděje
1990/1991    Loko Vršovice            Nic Moc Boys             CFC Letňany
1991/1992    Defect                   Parta z Jarova           Loko Vršovice
1992/1993    Repas                    Konflikt                 Defect
1993/1994    Damned                   CFC Letňany              Bohemians CMF
1994/1995    Kodymka                  Hertha ZMZ               Matfyz
1995/1996    Bohemians CMF            Kodymka                  Matfyz
1996/1997    Lucky Penguins           Kodymka                  Damned B
1997/1998    Klokan club Peron        SK Pohoda                Apol Skřež
1998/1999    Viktoria Žižkov B        Bohemians/Damned B       Klokan club Peron
1999/2000    Viktoria Žižkov B        TJ ČZU                   Benago
2000/2001    Viktoria Žižkov B        Bohemians/Damned B       Chemcomex
2001/2002    Benago B I.              Chemcomex                Naděje
2002/2003    Benago B I.              TJ ČZU                   Chemcomex
2003/2004    Za zenitem 00            PřF Praha                Benago B I.
2004/2005    Kmochův odkaz            Za zenitem 00            Vokovicer's
2005/2006    Za zenitem 00            Vokovicer's              Viktoria Žižkov B
2006/2007    Benago B II.             Boca Bohem/Atlanta       Selp Mladá Boleslav C
2007/2008    Eco-Investment B         Selp Mladá Boleslav C    Vokovicer's
2008/2009    Selp Mladá Boleslav B    Chemcomex                Benago B II.
2009/2010    Chemcomex                Benago B II.             SK Slavia B
2010/2011    SK Slavia B              Chemcomex                Benago B II.
2011/2012    Benago B II.             Bohemians 1905 B         Chemcomex
2012/2013    Chemcomex                Bohemians 1905 B         Wizards DDM Praha 10
2013/2014    Chemcomex                Naděje                   SK Slavia B
2014/2015    Holota líná              Chemcomex                Wizards DMM Praha 10
2015/2016    Chemcomex                Holota líná              SK Slavia B
2016/2017    Chemcomex                SK Slavia B              Holota líná


HISTORICKÁ TABULKA PRAŽSKÉHO KRAJE po sezóně 2016/2017
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Chemcomex (21)           460 262-66-132 1808:1224   852   Pražačka FKÚ
  2. Přírodní vědy (25)       552 248-82-222 1894:1702   771   4)
  3. SK Slavia B (18)         416 235-52-129 1884:1376   751   1)
  4. TJ ČZU  (21)             460 190-60-210 1801:1906   629   ČZU-FCBB
  5. B.B.V. A (18)            394 166-51-177 1605:1579   549   2)
  6. 1.FC Naděje (17)         378 168-50-160 1472:1289   492
  7. B.B.V. C (13)            286 139-26-121 1096:1005   416   3)
  8. FC Bumb. B. Kodymka (10) 232 105-22-115 1109:1129   332   Kodymka
  9. FC Benago B I. (8)       176 105-32- 39  859: 540   329   Defect,DFC B,Repas
 10. Kmochův odkaz (9)        184  91-24- 69  794: 659   292
 11. FC Benago B II. (6)      132  86- 9- 37  684: 506   281
 12. FC Bianconeri (9)        198  71-31- 86  669: 750   244
 13. SK Pohoda (9)            194  83-37- 74  591: 598   237
 14. CFC Swietelsky Letň. (8) 182  97-20- 65  610: 465   234
 15. Bohemians 1905 B (6)     130  68-16- 46  574: 527   217   Klok.B, Ter. C I, B II
 16. Lokomotiva Vršovice (8)  177  78-23- 76  491: 547   197
 17. PedF Praha FT (6)        130  60-16- 54  564: 532   196
 18. 1.FC Za zenitem 00 (5)   110  58-15- 37  479: 436   189
 19. B.B.V. B (6)             132  54-16- 62  444: 481   178   Vokovicer's
 20. FC Atlanta Žižkov (6)    132  49-23- 60  411: 451   169
 21. Hertha ZMZ (5)           110  50-14- 46  433: 420   164
 22. KYX (6)                  132  40-21- 71  346: 470   141
 23. Holota líná (3)           66  45- 5- 16  414: 270   140
 24. FSC Penguins (4)          88  42-10- 36  387: 355   136   Lucky
 25. KMF Fotballica (7)       160  46-36- 88  377: 530   135
 26. Bohemians CMF (3)         66  42-11- 13  261: 157   123
 27. Klokan club Peron (3)     66  38- 9- 19  345: 257   123
 28. DFC (4)                   89  54-12- 23  331: 203   120
 29. FC Konflikt (5)          112  51-13- 48  410: 314   118
 30. Wizards DDM Praha 10 (3)  64  37- 6- 21  239: 165   117
 31. FC Nic Moc Boys (4)       91  49-14- 28  267: 174   112
 32. FK Kobylisy (3)           66  31-12- 23  241: 202   105
 33. Parta z Jarova (4)        88  38-16- 34  198: 208    92
 34. Madonna's Sonns (5)      108  34- 9- 65  249: 366    80
 35. SELP SV Ml.Bolesl. C (2)  44  23-10- 11  156: 105    79   Sokol Vysočany B
 36. The Masers (4)            88  22-11- 55  274: 426    77
 37. Sídlišťan (4)             75  24- 5- 46  251: 349    72
 38. Wolch (5)                111  27-14- 70  230: 428    71
 39. Apol Skřež (2)            44  21- 5- 18  197: 195    68
 40. SELP SV Ml.Bolesl. B (1)  22  19- 0-  3  105:  36    57   Sokol Vysočany
 41. Gusanos Rojos (3)         66  14- 9- 43  203: 298    51
 42. DFC II. (2)               44  13- 3- 28  120: 201    42
 43. Kmochův odkaz B (1)       22  13- 2-  7   77:  82    41
 44. CF Damned (1)             22  17- 3-  2   70:  24    37
 45. NC Smetánka Praha (3)     64  16- 3- 45  117: 265    35
 46. Bonapo (2)                38  15- 2- 21  116: 120    32
 47. Reservois Dogs (2)        44   8- 8- 28  161: 259    32
 48. Sokol Vysočany (1)        22   8- 5-  9   74:  70    29
 49. AC Mravenčák (2)          44   9- 7- 28  109: 167    26
 50. HFC Kobylisy (1)          16  11- 2-  3   58:  37    24
 51. Ekobet Sněhuláci (2)      44   7- 3- 34   70: 200    24
 52. AC Koruna (1)             17  10- 2-  5   61:  31    22
 53. Savci (1)                 30   9- 4- 17   81: 128    22
 54. FC Hlad (1)               22   6- 2- 14   79: 102    20
 55. Zlatý krysy (2)           22   7- 6- 19   50: 124    20
 56. KK Drazí (1)              11   5- 4- 13   73: 118    19
 57. Břewnow boys (1)          22   6- 1- 15   84: 141    19
 58. Comes Košíře Praha A (1)  22   4- 6- 12   62:  85    18
 59. Do dna (1)                11   7- 1-  3   37:  24    15
 60. Las Lábus Terasy (1)      11   6- 2-  3   50:  27    14
 61. Bethlem Devils (1)        13   6- 2-  5   47:  49    14
 62. FC WarriorS (1)           22   4- 1- 17   86: 122    13
 63. FC KZ Praha (1)           20   4- 1- 15   70: 123    13
 64. Montana (1)               22   4- 1- 17   82: 146    13
 65. FC Holosmetky (1)         11   6- 0-  5   68:  29    12
 66. FC BT Krach (1)           11   6- 0-  5   44:  38    12
 67. Příznivci mí. pohybu (1)  11   6- 0-  5   45:  52    12
 68. Čechie ZM (1)             22   3- 3- 16   75: 121    12
 69. Estudiantes Radlice (1)   10   5- 1-  4   27:  22    11
 70. SC Radotín (1)            22   3- 2- 17   57: 122    11
 71. Chelsea (1)               10   4- 2-  4   24:  18    10
 72. Black & White (1)         11   5- 0-  6   31:  33    10
 73. Forsage 8 (1)             10   4- 2-  4   25:  33    10
 74. LFC Nova (1)              11   4- 1-  6   24:  30     9
 75. VS Božolé (1)             22   2- 3- 17   64: 143     9
 76. AFC Blanc (1)             10   4- 2-  4   29:  19     8
 77. OSŘLP (1)                 11   4- 0-  7   26:  39     8
 78. FC Benago C I. (1)        22   2- 2- 18   62: 157     8   Bohemia 1997
 79. Renesance (1)             11   3- 1-  7   23:  33     7
 80. Járy da Cimrmana (1)      10   3- 1-  6   30:  59     7
 81. Láčo Endžiga (2)          36   4- 1- 31   25: 153     7
 82. Kent (1)                  10   3- 0-  7   22:  38     6
 83. Naděje B (1)              22   2- 1- 19   78: 152     6   Chrontodont
 84. Svoboda (1)               11   3- 0-  8   27: 102     6
 85. Salvator (1)              22   1- 2- 19   65: 170     5
 86. Pátek 13. (1)             11   2- 0-  9   23: 102     4
 87. Mikrofilament (1)          9   1- 0-  8   27:  57     2
 88. Santos (1)                11   2- 0-  9   18:  65     2
 89. Flash Boys Lužiny (1)      9   0- 0-  9    0:  45     0
     Squadra (1)                9   0- 0-  9    0:  45     0
 91. Dejvický nářez (1)        10   0- 0- 10    0:  50     0
     Motol (1)                 10   0- 0- 10    0:  50     0
     Slepé koně (1)            10   0- 0- 10    0:  50     0
 94. Dynamo Libuš (1)          11   0- 0- 11    0:  55     0
 95. Orion (1)                 26   0- 0- 26    0: 130     0

Poznámky:
1) - Eco B, VŽ B, Repas A, Repas B
2) - Boca Bohemians, FC Boca, Bohem/Atlanta
3) - Boca/Bohem B, Bo/Da, Bo/At, QPC, Bo/AtB
4) - Chemcomex B, PřF, PřF B, Matfyz A
© PSMF