FUTSAL
Kraj STRČ

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

STŘEDOČESKÝ KRAJ
(od 2003/2004 pokračovatel bývalé Divize B)
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2018/2019

Poslední aktualizace - 13. 5.2019

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1994/1995.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2018/2019 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH STŘEDOČESKÉHO KRAJE
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
1994/1995    TS Bakov n/J             Slavia Benešov           Tempo Benešov
1995/1996    Sparta Slaný             Tempo Benešov            KLC Klobuky
1996/1997    KLC Klobuky              Sparta Slaný             SC Veltěž
1997/1998    Botafogo Ml. Boleslav    Vojenské lesy Praha      SC Veltěž
1998/1999    Sunar Benešov            SC Veltěž                Tempo Benešov
1999/2000    Olympia Příbram          Atlantik Rakovník        HAKA Krnsko
2000/2001    Atlantik Rakovník        Vojenské lesy Praha      RSC Čechie Slaný
2001/2002    FC Mnichovo Hradiště     Vojenské lesy Praha      Deportivo Kolín
2002/2003    Vojenské lesy Praha      Arsenal Benešov B        SELP United Praha
2003/2004    FC Brandýsek             Joma Sport Milovice      FC Jílové
2004/2005    Ebárna Boys Kladno B     AFC Celtic Kladno        PK Třebusice
2005/2006    SELP Vysočany Praha B    AFC Celtic Kladno        PK Třebusice
2006/2007    PK Třebusice             Hotel Kladno             AFC Kralupy n/V
2007/2008    1.DFK Slaný              Hotel Kladno             Alpina Slaný
2008/2009    Malibu Mladá Boleslav    Foboz Slaný              Alpina Slaný
2009/2010    SC Veltěž                OTH Hořovice             AFC Kralupy n/V
2010/2011    Hrasl Slaný              Ebárna Kladno            Legie Příbram
2011/2012    Sat-an Kladno B          AFC Kralupy n/V          MBV Mladá Boleslav
2012/2013    SKP Kolín                RSC Čechie Slaný         MBV Mladá Boleslav    
2013/2014    ISŠ Příbram              RSC Čechie Slaný         Olympik Mělník B
2014/2015    Olympik Mělník B         VIVA Příbram             Trans Slatina
2015/2016    Olympik Mělník C         Realvestav Slatina       Atlantic Rakovník
2016/2017    AFC Kralupy n/V          MCE Slaný                VIVA Příbram
2017/2018    PK Třebusice             FC Brandýsek             VIVA Příbram
2018/2019    VIVA Příbram             FC Brandýsek             PK Třebusice

HISTORICKÁ TABULKA STŘEDOČESKÉHO KRAJE po sezóně 2018/2019
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. AFC Kralupy n/V (13)      278 145-31-102 1772:1422   466
  2. PK Třebusice (10)         214 124-19- 71 1541:1151   391
  3. SC Veltěž (9)             198 112-17- 69 1354:1099   353
  4. MCE Slaný (11)            234 108-17-109 1528:1638   341
  5. TJTZ Atlan. Rakovník (10) 216  98-18-100 1227:1191   309
  6. FC Arsenal Benešov B (9)  188  94-21- 73 1234:1213   300
  7. RSC Čechie Slaný (9)      186  89-10- 87 1193:1177   274
  8. FC Foboz Slaný (9)        198  83-15-100 1242:1343   264
  9. AFC Celtic Kladno (8)     176  82-15- 79 1280:1277   261
 10. FC Mnichovo Hradiště (7)  132  78-10- 44  772: 588   244
 11. FC Tempo Benešov (7)      146  78- 9- 59  821: 733   243
 12. SKP Kolín (7)             154  77- 5- 92 1070:1108   233     Deportivo
 13. FK VIVA Příbram (5)       106  70-14- 22  838: 553   224
 14. TS Bakov n/Jizerou B (6)  132  65-20- 47  705: 582   215
 15. Vojenské lesy Praha (4)    88  69- 6- 13  642: 331   213
 16. Rohožník Praha 21 (9)     186  58-17-111  976:1432   191     Šampion
 17. SK Olympik Mělník B (5)   110  62- 9- 39  705: 618   189
 18. HFK Příbram (7)           154  57-11- 86 1021:1140   184
 19. Alpina Slaný (6)          128  59- 6- 63  857: 897   183
 20. Atmos FK Bělá p/Bezd. (7) 154  59- 6- 89  880:1001   183
 21. Akademie Kladno (6)       132  55-15- 62  939: 946   180     FC O.K.
 22. FC Jílové (4)              86  58- 4- 24  800: 551   178
 23. FC Sebranka Stochov (6)   128  54- 9- 65  750: 768   165
 24. FC Joga Ml. Boleslav (5)  110  49-14- 47  636: 637   161
 25. FC Brandýsek (3)           62  48- 1- 13  525: 308   145
 26. Ebárna Kladno (3)          62  46- 4- 12  479: 307   142     SK Hotel
 27. Tenisáci Benešov (4)       88  42- 6- 40  396: 382   132
 28. LK Trans Slatina (3)       66  39- 6- 21  567: 431   123     Realvestav, SK
 29. SK Sat-an Kladno B (2)     44  39- 4-  1  421: 185   121     Ebárna Boys B
 30. MBV Mladá Boleslav (3)     66  37- 8- 21  466: 314   116
 31. KLC Klobuky (3)            58  36- 2- 20  308: 243   110
 32. FC Malibu Ml.Boleslav (3)  62  35- 4- 23  485: 414   109
 33. AC Sparta Slaný (2)        44  33- 5-  6  276: 171   104
 34. Sokol Dobřichovice (4)     84  32- 7- 45  553: 628    97
 35. Hrasl Slaný (2)            44  31- 3- 10  324: 178    96
 36. SK Olympik Mělník (3)      66  30- 6- 30  458: 452    96
 37. Bitches Benešov (3)        66  27- 2- 27  383: 439    83
 38. 1.DFK Slaný (2)            42  25- 6- 11  356: 233    81
 39. OTH Hořovice (2)           44  25- 4- 15  334: 240    79
 40. PK Třebusice B (3)         66  23- 9- 34  353: 414    78
 41. Omask Kovo Kladno (4)      84  25- 3- 56  510: 714    78
 42. SELP Vysočany Praha (2)    44  22- 3- 19  298: 233    69     United
 43. Botafogo Mělník (2)        44  22- 3- 19  330: 339    69
 44. HAKA Krnsko '87 (3)        66  21- 5- 40  332: 449    68     Emerge
 45. AFC Rapid Páleček (2)      36  20- 2- 14  160: 152    62
 46. Dynamo Kladno (3)          66  19- 5- 42  287: 352    62
 47. Betonika Plus Lužec (3)    62  19- 3- 40  228: 343    60
 48. Botafogo Ml.Boleslav (1)   22  19- 2-  1  146:  48    59
 49. Olympia Příbram (1)        22  19- 1-  2  220:  49    58
 50. Aqua Benešov (2)           44  18- 4- 22  295: 325    58
 51. TJ Sokol Katusice (4)      84  18- 4- 62  450: 809    58
 52. Sunar Benešov (1)          22  19- 0-  3  179:  86    57
 53. FC Brazil Kladno (2)       40  17- 4- 19  223: 246    55
 54. ISŠ Příbram (1)            22  18- 0-  4  231: 164    54
 55. SELP Vysočany Praha B (1)  22  17- 1-  4  187:  95    52
 56. SK Olympik Mělník C (1)    22  17- 0-  5  239: 144    51
 57. Joma Sport Milovice (1)    22  17- 0-  5  194: 115    51
 58. SAF Mladá Boleslav (2)     44  15- 6- 23  184: 291    51
 59. FC Kings Rakovník (3)      66  15- 4- 47  347: 513    49
 60. 1.FC Rohožník Pha 21 B (3) 66  14- 6- 46  386: 774    48     Rohož./Letň. B
 61. Eros Dosa Říčany (2)       44  14- 4- 26  188: 238    46
 62. 1.DFK Slaný B (2)          44  13- 3- 28  238: 284    42
 63. Legie Příbram (1)          22  13- 2-  7  173: 120    41
 64. AFK Rozdělov (2)           44  12- 5- 27  253: 330    41
 65. FK Union Slaný (2)         44  12- 4- 28  275: 372    40
 66. FC ´83 Příbram (1)         20  12- 1-  7  152: 102    37
 67. TS Bakov nad Jizerou (1)   14  12- 0-  2   73:  30    36
 68. Slavia Benešov (1)         14  11- 1-  2   74:  36    34
 69. RSC Čechie Slaný B (1)     22   9- 1- 12  140: 151    28
 70. 1.FC Slavoj Kladno (2)     44   8- 2- 34  257: 466    26
 71. 1.FK Kročehlavy (2)        44   8- 1- 35  189: 350    25
 72. FC Mazáci Přelouč (1)      18   7- 1- 10  111: 107    22
 73. TJ Bohemia Chips Praha (2) 44   6- 4- 34  265: 403    22
 74. Atletiko Skalka (2)        44   6- 2- 36  280: 489    20
 75. FC Dženno Vršovice (1)     22   6- 1- 15   98: 151    19
 76. FC Tatran Zlonice (1)      20   5- 0- 15  114: 240    15
 77. Sport Club Slaný (1)       22   4- 1- 17   57: 118    13
 78. TJ Bystřice (1)            22   4- 0- 18   98: 210    12
 79. Himmer Mladá Boleslav (1)  22   4- 1- 17  106: 188    10
 80. Benfi Trenčín (2)          40   2- 2- 36   85: 261     6
 81. Jiko Kralupy n/V (1)       22   3- 0- 19  106: 225     3
 82. Euro Debř (1)              14   0- 0- 14    0:  70     0
 83. Sezta Mladá Boleslav (1)   22   0- 0- 22    0: 110     0
     Astra Týnec n/S (1)        22   0- 0- 22    0: 110     0
     Fireco Říčany (1)          22   0- 0- 22    0: 110     0
© PSMF