FUTSAL
Kraj VYSOČINA

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

KRAJ VYSOČINA
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018

Poslední aktualizace - 18. 6.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2002/2003.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH KRAJE VYSOČINA
SEZÓNA       1.místo                  2.místo                  3.místo
2002/2003    Boca Chotěboř            Střepina Pelhřimov       M-Oil Havlíčkův Brod
2003/2004    Red Devils Žďár n/S      Žďárský beton Žďár n/S   MKC GJ-SB Světlá n/S
2004/2005    Penthause Jihlava        M-Oi1 Havlíčkův Brod     Žďárský beton Žďár n/S
2005/2006    Střepina Pelhřimov       Sokol Arsenal Brtnice    Boca Chotěboř
2006/2007
2007/2008
2008/2009    S.U.D. Světlá n/S        Pribina Hesov            Futsal Skuhrov
2009/2010    Pribina Hesov            Kovofiniš Ledeč n/S      Boca Chotěboř B
2010/2011    Orchestrion Višňová      Opatov Třebíč            Phiasco Třebíč
             Boca Chotěboř B          Skuhrov                  Jatka Pacov
2011/2012
2012/2013    Orchestrion Višňová      Phiasco Třebíč           RH Třebíč
             JAS Ledeč n/S            Dělo Modlíkov            Chlapíci Havlíčkův Brod
2013/2014    Phiasco Třebíč           Devils Třebíč            Orchestrion Višňová
2014/2015    Devils Třebíč            Orchestrion Višňová      Pramen Havlíčkův Brod B
2015/2016    Orchestrion Višňová      Phiasco Třebíč           Young Boys Třebíč
2016/2017    Phiasco Třebíč           Young Boys Třebíč        Devils Třebíč
2017/2018    Orchestrion Višňová      Phiasco Třebíč           Arsenal Brtnice


HISTORICKÁ TABULKA KRAJE VYSOČINA po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Kovofiniš Ledeč n/S (8)   174  92-13- 69  956: 794   289     JAS
  2. Orchestrion Višňová (7)   114  87- 8- 19  675: 301   269
  3. Phiasco Třebíč (7)        114  82- 9- 23  768: 354   255
  4. Střepina Pelhřimov (4)    112  70-13- 29  607: 423   223
  5. 1.FC Pribina Hesov (6)    140  68-13- 59  684: 570   217
  6. M-Oil Havlíčkův Brod (4)  112  65- 9- 38  567: 442   204
  7. S.U.D. Světlá n/S (5)     118  64-10- 44  579: 434   202
  8. FK Boca Chotěboř (4)      112  64-10- 38  495: 354   202     Dobkov B
  9. Arsenal Brtnice (5)       128  61-16- 51  551: 467   199
 10. Devils Třebíč (7)         114  60- 2- 52  566: 551   182
 11. Žďárs. beton Žďár n/S (3)  86  59- 3- 24  462: 259   180
 12. Chánov Chotěboř (6)       144  53-13- 78  573: 649   172
 13. Penthause Jihlava (3)      86  54- 9- 23  415: 245   171
 14. MKC GJ-SB Světlá n/S (4)  102  50-13- 39  434: 391   163
 15. FC Dělo Modlíkov (8)      128  51-10- 67  535: 598   163
 16. FC Jatka Pacov (7)        156  43- 6-107  581: 970   135
 17. Red Devils Žďár n/S (2)    58  44- 2- 12  287: 140   134
 18. Ekon Jihlava (4)          112  37- 8- 67  461: 601   119
 19. Deltrans Mor.Budějov. (6)  98  30-14- 54  420: 525   104
 20. Sh. United Vladislav (5)   82  29- 8- 45  307: 366    95
 21. Pramen H.Brod B (4)        68  30- 4- 34  296: 339    94
 22. FC Skuhrov (4)             62  27- 6- 29  274: 273    87
 23. RH Třebíč (4)              62  24- 5- 33  251: 287    85
 24. Young Boys Třebíč (3)      52  26- 6- 20  241: 257    84
 25. Opatov Třebíč (3)          46  25- 2- 19  208: 192    77
 26. Chlapíci Havl. Brod (3)    48  23- 5- 20  194: 230    74
 27. FK Boca Chotěboř B (2)     30  23- 2-  5  166:  90    71
 28. Kavčí hory Polná (2)       56  21- 4- 31  238: 351    67
 29. Arsenal Brtnice B (3)      44  14- 3- 27  167: 241    45
 30. Belton Třebíč (2)          56  14- 3- 39  193: 320    45
 31. Dalas Stars Dalešice (2)   32  14- 2- 16  142: 138    44
 32. G-tým stáj Dačice (1)      26  14- 1- 11  121: 113    43 
 33. Zoufalci Ždírec n/D (2)    56   9- 6- 41  163: 374    33
 34. Raptoři Stařeč (2)         34   7- 3- 24  149: 246    24
 35. All Black N.Syrovice (2)   36   7- 3- 26  110: 217    24
 36. Candrkáři Jaroměřice (1)   16   7- 1-  8   46:  62    22
 37. Glasspo Světlá n/S (1)     18   6- 3-  9   56:  95    21
 38. Kostelec Bulls (1)         26   6- 2- 18  103: 159    20
 39. FK Materna Stařeč (2)      34   5- 4- 25  108: 227    19
 40. Afro Brothers H.Brod (1)   16   3- 4-  9   49:  87    13
 41. SKP Rebel Havl. Brod (1)   28   4- 1- 23   63: 151    13
 42. Hartvíkovice (1)           16   3- 2- 11   74: 123    11
 43. Atletico Batelov (1)       26   3- 0- 23   83: 172     9
 44. S.U.D. Světlá n/S B (1)    16   1- 2- 13   44:  89     5
 45. FK Rudíkov - Trnava (2)    32   1- 1- 30   62: 267     4
© PSMF