FUTSAL
okres BENEŠOV

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

BENEŠOV
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2016/2017


Poslední aktualizace - 24.12.2017


Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1987/1988.
Benešovská Historická tabulka se počítá klasickým součtem bodů všech soutěží dohromady, kdy jeden bod má cenu jednoho bodu.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2016/2017 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA           1.místo                 2.místo                 3.místo
1987/1988        Aweg Benešov            Bíba Líšno              Stas Černý Les
1988/1989        Aweg Benešov            Bíba Líšno              Metaz Týnec
1989/1990        FT Benešov              Tuleni Olbramovice      ŽSP Benešov
1990/1991        Tuleni Olbramovice      Bruins Benešov          FT Benešov
1991/1992        FT Benešov              Tempo Benešov           Marylin Benešov
1992/1993        FT Benešov              Tuleni Olbramovice      Santa Fe Benešov
1993/1994        Tempo Benešov           Astra Týnec             Santa Fe Benešov
1994/1995        Tuleni Olbramovice      Astra Týnec             Proxima Benešov
1995/1996        Tuleni Olbramovice      Uragán Benešov          Proxima Benešov
1996/1997        Lalula Úročnice         Bitches Benešov         Proxima Benešov
1997/1998        Sunar Benešov           Tuleni Olbramovice      Uragán Benešov
1998/1999        Aqua Benešov            OTS Benešov             Tuleni Olbramovice
1999/2000        Uragán Benešov          OTS Benešov             Beer's Bystřice
2000/2001        OTS Benešov             FC Tisem                Best Benešov
2001/2002        OTS Benešov             FC Tisem                Best Benešov
2002/2003        Tuleni Olbramovice      Best Benešov            OTS Benešov
2003/2004        Tuleni Olbramovice      Best Benešov            OTS Benešov
2004/2005        Arsenal Benešov B       FC Tisem                OTS Rabbit Benešov
2005/2006        Tuleni Olbramovice      Tempo Benešov           OTS Rabbit Benešov
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013        Žejdlík Benešov         OTS Rabbit Benešov      FK Mrač
2013/2014        Žejdlík Benešov         Tenisáci Benešov        OTS Rabbit Benešov
2014/2015        Žejdlík Benešov         Tenisáci Benešov        Devils United Benešov
2015/2016        Tenisáci Benešov        Žejdlík Benešov         Devils United Benešov
2016/2017        Tenisáci Benešov        Eltsen Benešov          Žejdlík Benešov


HISTORICKÁ TABULKA BENEŠOVSKÝCH SOUTĚŽÍ po sezóně 2016/2017
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Tuleni Olbramovice (18)   337 250-28- 59 1537: 649   778
  2. OTS Rabbit Benešov (19)   372 205-46-121 1558:1148   658
  5. Tenisáci Benešov (21)     396 200-44-152 1492:1127   645
  4. FK Tisem (17)             354 184-48-122 1238: 954   600
  7. Kopeček Chotýšany (20)    399 160-61-178 1379:1501   541
  9. United Okrouhlice (20)    391 163-32-196 1284:1382   521
 25. MK Žejdlík Benešov (11)   230 165-20- 45 1416: 935   514
 10. Lalula Úročnice (18)      343 157-42-144 1212:1079   513
 14. Gogo Benešov (17)         356 156-38-162 1300:1287   505
 12. FK Mrač (17)              351 145-60-146 1139:1062   495
  3. Best Benešov (13)         268 144-45- 79  882: 600   477
  8. TJ Beer's Bystřice (13)   295 156-34-115 1134: 889   472
 33. FK Mrač B (11)            236 138-18- 80 1068: 746   432
 26. Eltsen Benešov (15)       314 119-42-153 1058:1246   399
 30. Tenisáci Benešov B (11)   234 124-23- 87  951: 692   395
 19. AFC Dlouhé Pole (17)      342 119-35-188  955:1354   392
  6. Temos Teplýšovice (12)    238 115-36- 87  840: 676   381
 17. Racek (15)                308 114-35-159  945:1157   377
 21. Vyschlost Mstětice (12)   244 117-18-109  949: 886   369     Václavice
 13. TSV 1860 Mezihoří (15)    276 108-36-132  851: 907   360
 11. Buldoci Benešov (12)      240 105-35-100  683: 684   350
 35. Ďáblové Jablonná (11)     232  96-29-107 1000:1054   319
 15. FC Arsenal Benešov (8)    127 103- 9- 15  636: 204   318     Aweg, FT
 16. ARC Uragán Benešov (11)   192  95-20- 77  721: 546   305
 36. Deratizace Benešov (19)   350  90-34-226  989:1800   304
 20. FC Tempo Benešov (10)     198  97-21- 80  599: 593   300
 18. Aqua Benešov (9)          170  94-16- 60  518: 384   298
 53. Jokers Benešov (11)       235  87-15-133  825:1044   276
 57. Rumová smršť Vlašim (7)   154  79-17- 58  687: 555   254
 22. Berušci Benešov (8)       168  77-19- 72  540: 509   251
 23. Proxima Benešov (9)       153  77-18- 58  446: 370   249
 24. Telecom Benešov (10)      171  72-22- 77  464: 507   238
 38. PTFA Benešov (7)          152  76-11- 65  548: 504   233
 76. TJ Beer's Bystřice B (6)  134  71-10- 53  611: 440   223
 27. STROM Telecom Votice (6)  124  70-10- 44  443: 286   220
 28. Sunar Benešov (10)        153  67-14- 72  382: 488   215
  9. Tenisáci Benešov C (5)    111  67-10- 34  424: 274   211
 29. Eltsen Benešov B (6)      134  63-21- 50  515: 441   210
 70. FC Bruins Benešov (17)    323  63-24-236  781:1889   204
 82. MK Žejdlík Benešov B (6)  137  65- 8- 64  438: 471   203
 31. Dragouni Benešov (8)      156  59-21- 76  596: 661   194
  4. Motor Olbramovice (5)     105  61- 8- 36  374: 288   191
 32. Marná snaha Neveklov (5)  106  59-13- 34  514: 359   190
 54. Blanické kobry Vlašim (6) 139  56-15- 68  450: 445   183
 34. Santa Fe Benešov (6)      101  55-11- 35  361: 246   176
  6. TJ Beer´s Bystřice C (5)  105  51- 7- 47  407: 328   160
  8. Devils Utd. Benešov (5)   110  47- 9- 54  361: 442   150
  2. Rumídci Struhařov (4)      88  48- 5- 35  402: 310   149
 95. Sokol Bukovany (6)        125  45-14- 66  303: 398   149
 37. Bajkeři Benešov (4)        75  45-12- 18  285: 153   147
  4. SF Sídliště Benešov (5)   110  44-12- 54  427: 445   144
 39. Mamuti Úročnice (6)       124  43-15- 66  393: 559   144
 40. Astra Týnec n/Sáz. (5)     77  44-11- 22  288: 169   143     Metaz Týnec n/S
 41. Bitches Benešov B (5)      93  44-10- 39  258: 261   142
 42. CMS Praha (7)             128  40-20- 58  231: 333   140
 43. FC Kamenný Újezdec (7)    138  43-11- 84  359: 581   140
 44. ŽS Benešov (5)             85  42-12- 31  292: 234   138
 45. Sokol Poříčí n/Sáz. (6)    85  41-13- 31  253: 206   136
 46. Slavia Benešov (6)         93  42-10- 41  300: 289   136
 47. Čutňáci Benešov (9)       138  37-21- 80  215: 410   132
 80. Kopeček Chotýšany B (5)   129  40-10- 79  469: 639   130
 48. Tarzani Čeňovice (6)       96  40- 9- 47  208: 264   129
  6. Malibu Votice (4)          93  39-11- 43  277: 282   128
 49. FC Pumy Benešov (3)        70  39- 8- 23  305: 182   125
  2. Kiklop Louňovice (5)      109  34-17- 58  273: 349   119
 50. Santa Puelo Týnec n/S (4)  72  36- 8- 28  205: 163   114
 51. Hotel Škvor Čerčany (6)    83  33-14- 36  229: 204   113
 52. Bitches Benešov (3)        48  34- 6-  8  117:  62   108
 55. Aqua Benešov B (3)         64  30-11- 23  235: 248   101
 56. KMK Soběhrdy (8)          107  30-10- 67  223: 483   100
  9. FK Vršky Benešov (5)      105  30- 8- 67  242: 434    98
 58. Česaco Čeňovice (5)        70  29- 6- 35  207: 237    93
 59. Sunar Benešov B (3)        61  28- 7- 26  131: 103    91
  5. Vyschlost Mstětice B (3)   63  28- 7- 28  184: 206    91     Václavice
 60. Bíba Líšno (2)             37  29- 1-  7  224:  79    88
 61. Panteři Týnec n/Sáz. (3)   53  25- 9- 19  127: 104    84
 62. 1.FC Lipy Praha (5)        68  23-15- 30  163: 184    84
 63. Tornádo Ostředek (5)       63  20-15- 28  164: 163    75
 64. FC Chroustal Čerčany (3)   53  21- 9- 23  107: 105    72
  6. TJ Mnichovice (3)          66  22- 6- 38  270: 364    72
 65. Arsenal Benešov B (2)      44  22- 4- 18  179: 144    70
  8. Manchester City BN (3)     66  24- 7- 35  228: 346    70
 66. Rozmetadlo Býkovice (4)    61  18-13- 30   87: 107    67
 67. FC Kulatá Benešov (4)      69  18- 9- 42   96: 199    63
 68. Vodáci Benešov (3)         30  18- 6-  6  100:  54    60
 69. Sokol Maršovice (3)        41  18- 6- 17  118: 109    60
 71. KBV Vlašim (6)             83  17- 8- 58  101: 279    59
 72. Quo Benešov (4)            69  17- 7- 43   79: 193    58
 73. Rychlé pípy Maršovice (2)  37  19- 0- 18  150: 151    57
 74. TSV 1860 Mezihoří B (2)    36  17- 5- 14   97:  70    56
 10. Bojovníci Václavice (2)    42  15- 6- 21  159: 188    51
 75. Formanka Benešov (2)       36  15- 5- 16   76:  78    50
  4. Nekopnem si Bystřice (3)   67  15- 4- 48  111: 267    49
 77. Show Must Benešov (3)      33  13- 5- 15   67:  73    44
 78. Vegas Přestavlky (5)       63  12- 7- 44  110: 252    43
 79. FC Spořilov Benešov (1)    20  13- 4-  3   51:  23    40
 81. STAS-V Černý les (1)       15  13- 1-  1  114:  32    39
  8. Racek B (2)                42  10- 4- 28   98: 164    34
  4. Mamuti Olbramovice B (1)   18  11- 0-  7   81:  53    33
 83. JZD Struhařov (1)          15  11- 0-  4   81:  55    33
 84. Sokol Václavice (2)        29  10- 3- 16   90:  81    33
 85. AFK Abstint Benešov (2)    36   7- 8- 21   53: 113    29
 86. Fast Boss Poříčí n/S (2)   19   8- 3-  8   51:  47    27
  7. R.J. Benešov (2)           48   7- 6- 35   76: 218    27
 87. Nogomet Benešov (1)        20   6- 8-  6   24:  24    26
 88. Džuwy Benešov (2)          30   7- 4- 19   79: 113    25
 89. SSM Bystřice (1)           15   8- 0-  7   65:  84    24
 90. Červený Újezd (5)          69   7- 3- 59  102: 402    24
 91. Hydraulika Benešov (1)     21   7- 2- 12   27:  53    23
 92. Petroupim (1)              13   7- 1-  5   52:  37    22
 93. Nesperská Lhota (1)        15   7- 0-  8   53:  61    21
 94. Střezimíř (1)               8   5- 2-  1   30:  19    17
 96. Drozdi Jablonná (2)        28   4- 4- 20   33:  86    16
 97. Start Psáře (1)            15   5- 0- 10   48:  66    15
 98. VOK Benešov (1)            13   5- 0-  8   48:  72    15
 99. Sokol Jankov (1)           17   4- 2- 11   17:  34    14
100. Narex Bystřice (1)          8   2- 0-  6   16:  31     6
101. Ferenc Olbramovice (1)      8   2- 0-  6   25:  54     6
102. Mode Benešov (1)           12   2- 0- 10   22:  63     6
103. Kohákov Křečovice (1)      12   2- 0- 10   36: 100     6
© PSMF