FUTSAL
okres ČB

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

ČESKÉ BUDĚJOVICE
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018


Poslední aktualizace - 28. 7.2018




Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1986.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Chybí sezóna 1988, výsledky nejsou k dispozici.
Od sezóny 2002/2003 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA      1.místo                  2.místo                  3.místo
1986        TJ Borek                 Merkur Č.Budějovice      Škoda 83' Č.Budějovice
1987        Vlas Slavia ČB           TJ Vltava Č.Budějovice   Bohemia Č.Budějovice
1988        -                        -                        -
1989        Merkur Č.Budějovice      TJ Vltava Č.Budějovice   Shanghai Č.Budějovice
1990        Regina Č.Budějovice      Merkur Č.Budějovice      Rosa Gong Č.Budějovice
1991        Vlas Slavia ČB           Regina Č.Budějovice      Bohemia Č.Budějovice
1991/1992   Vlas Slavia ČB           Regina Č.Budějovice      TJ Borek
1992/1993   Regina Č Budějovice      Rosa Gong Č.Budějovice   Bohemia Č.Budějovice
1993/1994   Kohouti Č.Budějovice     TJ Borek                 Vlas Slavia ČB
1994/1995   Merkur Č.Budějovice      Vlas Slávia ČB           Borek Stars
1995/1996   Vlas Slávia ČB           Montza Č.Budějovice      Digital Č.Budějovice
1996/1997   Vlas Slávia ČB           Nesco Č.Budějovice       Havlinda Č.Budějovice
1997/1998   Vlas Slávia ČB           Montza B Č.Budějovice    TJ Borek B
1998/1999   HFASC B Č.Budějovice     Vlas Slávia ČB           JČM Č.Budějovice
1999/2000   Rosa Gong B ČB           Vlas Slávia ČB           HFASC B Č.Budějovice
2000/2001   Montza B Č.Budějovice    TJ Borek B               Gong B Č.Budějovice
2001/2002   Montza B Č.Budějovice    Absolut Č.Budějovice     Gong B Č.Budějovice
2002/2003   Montza B Č.Budějovice    Gong B Č.Budějovice      TJ Borek
2003/2004   TJ Borek B               Libra Č.Budějovice       Jávří ASC Hluboká n/V
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012   FC 30 Č.Budějovice B     Tex-Color ČB B           West Jam Č.Budějovice
2012/2013   FC 30 Č.Budějovice B     Tex-Color ČB B           West Jam Č.Budějovice
2013/2014   FC 30 Č.Budějovice B     West Jam Č.Budějovice    SK Střelnice ČB
2014/2015   Absolut tým ČB B         FC 30 Č.Budějovice B     Tex-Color Č.Budějovice C
2015/2016   FC 30 Č.Budějovice B     Absolut tým ČB B         SVP Zbudov
2016/2017   FC 30 Č.Budějovice B     West Jam Č.Budějovice    Lions Velešín
2017/2018   FC 30 Č.Budějovice B     Devianti Č.Budějovice    Lions Velešín


HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SVP Zbudov (18)           286 118-31-137 1183:1230   414
  2. Vlas Slávia VŠZ ČB (15)   148  87-16- 45  802: 552   391
  3. FC 30 Č.Budějovice B (7)  124 109- 4- 11  884: 423   331
  4. TJ Borek B II. (11)       144  71-14- 59  695: 667   253
  5. West Jam ČB (8)           142  74-11- 55  932: 706   233
  6. FC Montza B ČB (6)        108  74- 5- 29  621: 432   227
  7. FC Hůry (10)              162  62-17- 83  658: 785   219
  8. AC Gong B ČB (6)          108  61-10- 37  653: 407   193     Rosa Gong
  9. TJ HFASC B ČB (6)         112  60- 9- 43  582: 468   189
 10. SK Nesco ČB (11)          198  57-15-126  791:1357   186
 11. SK Střelnice ČB (7)       124  58- 6- 60  670: 607   180
 12. Merkur ČB (9)              18  12- 2-  4  104:  38   150     Jč. divadlo
 13. TJ Borek (9)               18  10- 1-  7   95:  86   149     Sfinx
 14. Mistrál ČB (6)             90  39- 8- 43  316: 341   142
 15. Tex-Color Borek B (5)      88  45- 6- 37  556: 516   141     ČB
 16. Absolut team ČB B (2)      36  30- 1-  5  326: 128    91
 17. FC 30 ČB (4)               72  27- 4- 41  251: 395    85
 18. TJ Regina ČB (5)                                      84
 19. Montza ČB (2)              40  26- 4- 10  225: 158    82
 20. Kohouti ČB (6)                                        80
 21. Havlinda ČB (4)            72  23- 8- 41  226: 329    77
 22. Devianti ČB (2)            34  24- 3-  7  244: 146    75
 23. FK Zahájí B (4)            70  24- 3- 43  311: 412    75
 24. Digital SKP ČB (3)         54  24- 2- 28  140: 180    74
 25. Tex-Color ČB C (2)         36  23- 4-  9  234: 178    73
 26. TJ HFASC ČB (3)            36  17- 5- 14  170: 143    72
 27. SK Lions Velešín (2)       34  21- 2- 11  221: 175    65
 28. Borek Stars (4)            36  14- 4- 18  110: 127    61     TJ Borek B
 29. Inter ČB (4)               72  19- 3- 50  249: 419    60
 30. FC Rebels Borek (4)        70  18- 5- 47  332: 469    59
 31. AC Rosa Gong ČB (4)                                   58
 32. SK JČM ČB (2)              36  16- 7- 13  161: 142    55
 33. LTC Libra ČB (1)           22  14- 3-  5  104:  77    45
 34. Shanghai Škoda ČB (4)                                 44
 35. Jávří ASC Hluboká n/V (1)  22  14- 1-  7  145:  87    43
 36. FC Rudolfov (2)            36  12- 5- 19  211: 252    41
 37. Absolut team ČB (1)        18  12- 3-  3  131:  75    39
 38. TJ Vltava ČB (3)                                      39
 39. Tesera Č.Budějovice (2)    36  12- 2- 22  181: 232    38
 40. TJ Amatér ČB (3)           36  10- 3- 21   91: 166    38
 41. FC Bohemia ČB (2)                                     37
 42. FC Tornádos ČB (3)         58  11- 4- 43  216: 412    37
 43. Gamex ČB (1)               22  11- 1- 10  123: 120    34
 44. Devills Č.Budějovice (2)   36  10- 4- 22  138: 211    34
 45. Building ČB (2)            36   9- 3- 24  124: 205    30
 46. Vaplast ČB (1)             18   9- 0-  9   77:  94    27
 47. Ajax ČB (2)                                           24
 48. VOŠ ČB (1)                 22   7- 2- 13  145: 162    23
 49. Masakr team ČB (1)         22   7- 2- 13   85: 120    23
 50. Bohemia VÚ 4445 ČB (3)                                23
 51. FC Cosmos ČB (1)           22   7- 1- 14  107: 112    22
 52. FC Remal ČB (1)            18   6- 4-  8   83: 111    22
 53. Zemani ČB (2)                                         18
 54. TJ Doudleby (1)            18   5- 2- 11   39:  74    17
 55. Energovod ČB (1)                                      16
 56. KV ČSSD ČB (2)                                        14
 57. Štítkárna ČB (1)                                      14
 58. Smaltovna ČB (1)                                      14
 59. Motor ČB (1)                                          14
 60. Netáhla ČB (1)                                        13
 61. Jihočeské hvězdy ČB (1)                               12
 62. Naper ČB (2)                                          11
 63. PS Vráto ČB (1)                                       11
 64. KV USS ČB (1)                                         11
 65. TJ Sokol ČB (1)            18   3- 1- 14   48:  73    10
 66. 00 Kuna ČB (1)             18   3- 1- 13   57:  96    10
 67. JETE ČB (1)                                            8
 68. České Budějovice (1)                                   8
 69. ČSD Elektro ČB (1)                                     8
 70. Jč. univerzita ČB (2)                                  7     VŠZ zaměs.
 71. AC Demi Hluboká n/V        22   2- 0- 20   66: 163     6
 72. Lafeta ČB (1)                                          6
 73. SSM Třebotovice (1)                                    4
 74. Unreal Č.Budějovice (1)    18   1- 0- 17   62: 149     3
 75. Vakus ČB (1)                                           2
 76. TJ HFASC Pekárenská ČB (1)                             2
 77. PVT ČB (1)                 18   0- 0- 18    0:  90     0
 78. VÚ 1735 ČB (1)                                         0
 79. Nové Hodějovice (1)                                    0
Poznámka:
1) V tabulce jsou započítány týmy od sezóny 1986.
2) Ze sezón 1986-1993/94 započteny pouze body.
© PSMF