FUTSAL
okres CHRUDIM

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

CHRUDIM
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018

Poslední aktualizace - 24. 8.2018

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1993/1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2002/2003 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
1991/1992     Rapid Chomutov           Loko Racing Chomutov     D.J. Žižka Chomutov
1993/1994     Era-pack Chrudim         Tuplák 0,5 Hlinsko       SOUs Hlinsko
1994/1995     Norton Skuteč            Hauko Slatiňany          Křídla sov. Hlinsko
1995/1996     AC Hlinsko               Era-pack Chrudim         DTJ Juve B Hlinsko
1996/1997     Tučňáci Srní             Era-pack Chrudim         Nadoraz B Rváčov
1997/1998     Dekora B Hlinsko         Tramo Chrudim            Halding Chrudim
1998/1999     Michálek Chrudim         Arsenal B Hlinsko        Era-pack Chrudim
1999/2000     Geodet B Rváčov          Veteráni Chrudim         Era-pack Chrudim
2000/2001     Era-pack B Chrudm        Pumpa Miřetice           Era-pack Chrudim
2001/2002     Pumpa Miřetice           Veteráni Chrudim         Era-pack B Chrudim
2002/2003
2003/2004
2004/2005     Era-pack B Chrudim       Norton Skuteč            Veteráni Chrudim
2005/2006     Era-pack B Chrudim       Michálek Chrudim         Norton Skuteč
2006/2007     Era-pack B Chrudim       Darren Slatiňany         FK Míčov
2007/2008     Veteráni Chrudim         Instal Chroustovice      Orel Hlinsko B
2008/2009     SK Rozhovice             FK Míčov                 Santos Chrudim
2009/2010     Saller Sport Slatiňany   Kleopatra Chrudim        Instal Chroustovice
2010/2011     DTJ Juventus Hlinsko     G12 Chrudim B            Veteráni Chrudim
2011/2012     Forza Hlinsko            G12 Chrudim B            MIBA Sport Slatiňany
2012/2013     G-12 Chrudim B           SK Rozhovice             Sklepy Chrudim
2013/2014     Jiskra Heř. Městec B     Interier Pardubice       Sklepy Chrudim
2014/2015     Nebelvír Chrudim         United Chrudim           Kleopatra Chrudim
2015/2016     Šmoulové Slatiňany       TORF FAZ Pardubice B     United Chrudim
2016/2017     Šmoulové Slatiňany       Kleopatra Chrudim        TORF FAZ Pardubice
2017/2018     Šmoulové Slatiňany       Sokol Prosetín           Aladin Chrudim


HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Veteráni Chrudim (13)     236 124-25- 87  973: 832   397     Tramo
  2. Era-pack B Chrudim (9)    166 111-16- 39  796: 457   349     Geodet B Rváčov
  3. Norton Skuteč (12)        212  99-18- 95  797: 861   315
  4. FC Santos Chrudim (14)    246  90-26-130  789: 907   296     Alby Vitanov
  5. Era-pack Chrudim (8)      140  77-16- 47  684: 540   247
  6. Instal Zeman Chroust. (9) 156  67-23- 66  459: 428   224
  7. Sklepy Chrudim (11)       188  64-17-107  642: 823   209
  8. SK Rozhovice (8)          140  56-19- 65  471: 492   187
  9. Kleopatra Chrudim (7)     116  54-18- 44  427: 384   180
 10. AC Hlinsko (8)            140  55-14- 71  561: 597   179
 11. United Chrudim (7)        116  54-11- 51  466: 470   173
 12. Šmoulové Slatiňany (3)     48  40- 5-  3  369: 142   125
 13. FK Míčov (5)               88  37-12- 39  243: 272   123
 14. FK G12 Chrudim B (3)       54  37- 5- 12  204: 129   116
 15. DTJ Juve B Hlinsko (5)     90  33- 7- 50  339: 421   106
 16. FK Heřmanův Městec (4)     70  32- 7- 31  250: 245   103
 17. Dekora B Hlinsko (2)       40  32- 2-  6  107: 103    98     Tučňáci Srní
 18. FK Michálek Chrudim (2)    36  32- 1-  3  187:  99    97
 19. Pumpa Miřetice (4)         70  29- 8- 33  266: 263    95
 20. Miba-Sport Slatiňany (3)   52  27- 6- 19  171: 148    87
 21. Atletico Hlinsko (3)       54  24- 6- 24  206: 218    78
 22. G-12 Chrudim (3)           54  23- 8- 23  199: 192    77
 23. Orel Hlinsko B (3)         54  20- 9- 25  182: 183    69
 24. Juniors Kočí (4)           64  20- 9- 35  176: 232    69
 25. Jiskra Heřm. Městec B (3)  48  21- 5- 22  178: 194    68
 26. TJ Chrást (3)              54  22- 0- 32  171: 203    66
 27. DTJ Juve Hlinsko (2)       36  19- 5- 12  146: 101    62
 28. Křídla sovětů Hlinsko (3)  46  18- 3- 25  205: 220    57
 29. Viking Medlešice (3)       58  17- 4- 37  207: 290    55
 30. SOUT Hlinsko (4)           68  15- 5- 48  249: 402    50
 31. Tep. čerpadla Pardub. (2)  32  15- 3- 14  148: 146    48
 32. FK Darren Slatiňany (1)    18  15- 0-  3  123:  54    45
 33. Aladin Chrudim (2)         32  14- 3- 15  128: 137    45
 34. Komtur Secur. Chrudim (2)  36  14- 3- 19  118: 137    45
 35. Halding Chrudim (1)        22  14- 1-  7   91:  65    43
 36. Arsenal B Hlinsko (1)      18  14- 0-  4   93:  51    42
 37. FC Chelsea Hlinsko (2)     36  13- 3- 20  103: 138    42
 38. FC Viničky Krucemburk (2)  34  11- 4- 19   81: 132    37
 39. SK Sokol Prosetín (1)      18  11- 3-  4   78:  45    36
 40. Forza Hlinsko (1)          18  11- 3-  4   65:  40    36
 41. SK Noviny Chrudimska (2)   34  11- 3- 20  101: 105    36
 42. Orel Hlinsko (2)           36   9- 9- 18  108: 140    36
 43. FC Automatic Chrudim (2)   36  10- 6- 20  102: 167    36
 44. Nebelvír Chrudim (1)       16  11- 1-  4   67:  33    34
 45. FC Nasavrky (2)            32  10- 4- 18   94: 148    34
 46. Hauko Slatiňany (1)        14  11- 0-  3   90:  47    33
 47. FAZ Torf Pardubice B (1)   16  10- 1-  5   64:  54    31
 48. OK Interier Pardubice (1)  16  10- 0-  6   66:  53    30
 49. AC Vitanov (2)             36   7- 8- 21   95: 137    29
 50. SK Zvoneček Stojice B (1)  18   9- 1-  8   71:  68    28
 51. Mongolia Herálec (1)       18   9- 1-  8   65:  67    28
 52. Sokol Krouna (2)           32   9- 1- 22  139: 191    28
 53. FK Rabštejnská Lhota (1)   18   9- 0-  9   57:  76    27
 54. FK Hradby Chrudim (1)      18   8- 2-  8   54:  56    26
 55. SKP Chrudim (1)            18   6- 4-  8   80:  92    22
 56. ABL Pardubice (1)          18   6- 2- 10   67:  73    20
 57. FAZ Torf Pardubice (1)     14   6- 1-  7   63:  87    19
 58. Real Hlinsko (1)           18   5- 2- 11   69:  87    17
 59. STS Rotor Hlinsko (1)      22   4- 4- 14   76: 104    16
 60. Zvoneček Stojice (1)       14   5- 0-  9   58:  78    15
 61. ČD Hlinsko (1)             14   4- 1-  9   43:  60    13
 62. Nebelvír Chrudim B (1)     16   3- 2- 11   55:  93    11
 63. TJ Sokol Studnice (1)      18   2- 0- 16   42: 127     6
Poznámka:
1) Započítány týmy od sezóny 1994/95. Pokud se hrálo dříve není známo.
© PSMF