1. Koruna Hr.Králové (8) 242 119-39- 84 763: 621 387
2. Fortuna Hr.Králové (10) 302 111-46-145 702: 727 371
3. Senior Hr.Králové (7) 216 106-40- 70 619: 462 358
4. Flamengo Hr.Králové (7) 212 107-29- 76 609: 483 342
5. IFK Tagrid Hr.Králové (8) 246 92-47-107 549: 627 323
6. SK Attila Hr.Králové (8) 242 101-29-112 680: 727 320
7. Foma Hr.Králové (5) 156 75-21- 60 455: 399 246
8. Vosy Hr.Králové (6) 182 73-29- 80 442: 464 236
9. Venca Hr.Králové (5) 156 70-23- 63 478: 442 233
10. Mon-pot Orion HK (5) 152 72-20- 60 372: 333 224
11. Berka Blasters HK (6) 176 68-21- 87 441: 521 217
12. Penalta Hr.Králové (4) 126 58-24- 44 320: 255 199
13. Infotech Hr.Králové (4) 126 62-11- 53 386: 334 197
14. Rafani Hr.Králové (5) 156 58-27- 71 393: 468 189
15. Severka Hr.Králové (3) 96 58-13- 25 359: 253 187
16. Golem Hr.Králové (3) 90 48-19- 23 293: 186 163
17. Frantic Dogs Hr.Král. (3) 90 49-14- 27 279: 194 161 Invest
18. Korbel Věkoše (4) 120 50- 9- 61 263: 324 159 Slavia
19. AC Hr.Králové (2) 60 48- 5- 7 250: 70 149 Údolí hladu
20. Malšovice (4) 126 46- 8- 72 288: 424 146
21. Salamandr Hr.Králové (3) 90 42-16- 32 256: 202 142 Adal
22. Pivrnci Hr.Králové (3) 90 40-12- 38 278: 260 132
23. Frantic Dogs B HK (3) 90 38-14- 38 276: 245 128
24. Black Stars H.Králové (3) 90 38-10- 42 241: 264 124
25. Zeppelin Hr.Králové (2) 60 37- 5- 18 200: 128 116
26. Perun Hr.Králové (3) 96 34-13- 49 175: 269 115
27. Sextons Hr.Králové (2) 60 35- 8- 17 233: 147 113
28. Snakes Hr.Králové (2) 60 29- 9- 22 207: 148 96
29. Katastrofa Rychnov (2) 60 28-10- 22 154: 126 94
30. Junior Hr.Králové (2) 60 27- 9- 24 163: 148 90
31. AC Aero Hr.Králové (3) 86 25-14- 47 182: 276 84
32. HOSEP Hr.Králové (2) 60 28-10- 22 213: 192 82
33. Lunapark Hr.Králové (2) 60 23-12- 25 135: 141 81
34. Dream team Hr.Králové (2) 66 25- 6- 35 145: 167 81
35. Flamengo B Hr.Králové (1) 30 23- 5- 2 143: 36 74
36. Relgas G12 Hr.Králové (1) 30 23- 2- 5 135: 59 71
37. Morava B Hr.Králové (1) 30 20- 2- 8 108: 75 62
38. Rychtářka Věkoše (1) 30 19- 3- 8 117: 70 60
39. Lavina Hr.Králové (1) 30 18- 5- 7 108: 56 59
40. Slatina Hr.Králové (2) 60 15-14- 31 135: 187 59
41. Údolí hladu B HK (1) 30 18- 4- 8 96: 60 58
42. Taxi Ford Hr.Králové (1) 30 17- 6- 7 114: 70 57
43. Meteor Hr.Králové (2) 60 16- 6- 38 154: 263 54
44. Gobi ČMPK Hr.Králové (1) 36 16- 4- 16 99: 114 52
45. FC Vektor Hr.Králové (3) 84 16- 9- 59 105: 273 50
46. Literpool Hr.Králové (2) 60 13- 5- 42 83: 228 44
47. Claudius Hr.Králové (1) 26 19- 4- 3 81: 33 42
48. Orel Zbečník (1) 30 13- 3- 14 81: 92 42
49. Bruggy Třebechovice (1) 30 12- 5- 13 96: 83 41
50. FC Votrok Hr.Králové (2) 58 12- 5- 41 73: 215 41
51. Larvy Hr.Králové (1) 30 12- 4- 14 91: 95 40
52. Plumbum B Hr.Králové (1) 26 17- 4- 5 123: 61 38
53. V.I.P.s Hr.Králové (1) 26 16- 5- 5 89: 52 37
54. Profikop Všestary (1) 36 11- 3- 22 74: 118 36
55. Fugas Hr.Králové (1) 30 10- 5- 15 71: 85 35
56. Kukleny (2) 54 14- 6- 34 72: 203 34
57. Noční jezdci HK (1) 30 9- 2- 19 76: 99 29
58. Synové výčepu HK (1) 30 8- 3- 19 50: 112 27
59. Uhrinovy děti HK (1) 30 7- 3- 20 62: 137 24
60. Hespro B Hr.Králové (1) 30 6- 3- 21 78: 135 21
61. Trencampe Hr.Králové (1) 30 6- 2- 22 41: 97 20
62. Magion Hr.Králové (1) 26 1- 2- 23 47: 135 4
63. FC Sova Hr.Králové (1) 28 0- 0- 28 0: 140 0
Poznámka:
1) Započítány týmy od sezóny 1994/96. Pokud se hrálo dříve není známo.
2) V sezóně 1994/1995 se za výhru počítaly 2 body
PŘEJMENOVANÉ (NEBO NOVÉ) CELKY
Black Stars
Flamengo B, Frantic Dogs B
Golem
Hespro B, Hosep
Katastrofa Rychnov
Larvy, Lavina, Literpool, Lunapark
Meteor, Morava B
Pivrnci
Rafani, Rychtářka Věkoše
Sextons, Slatina, Synové výčepu
Trencampe
Údolí hladu B, Uhrinovy děti
Zeppelin
|