FUTSAL
okres NÁCHOD

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

NÁCHOD
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2017/2018

Poslední aktualizace - 28.10.2018



Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1997/1998.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2017/2018 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
1997/1998     Proto Starkoč Náchod     Goll Běloves             Orel Zbečník
1998/1999     Orel Zbečník             Sokol Velký Dřevíč       Sokol Olešnice
1999/2000     Orel Zbečník             Goll Běloves             Sokol Velký Dřevíč
2000/2001     Phantoms Olešnice        Orel Zbečník             Sokol Velký Dřevíč
2001/2002     Orel Zbečník             Sokol Olešnice           Santus Dobruška
2002/2003     Sokol Žďárky             Sokol B Žďárky           Sokol Olešnice
2003/2004     Orel Zbečník             Phantoms Olešnice        Santus Dobruška
2004/2005     Santus Dobruška          Orel Zbečník             Phantoms Olešnice
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014 JIH   Sokol Velký Dřevíč     FOSP Řešetova Lhota      Orel Zbečník
2014/2015 JIH   Sokol Žďárky           Sokol Velký Dřevíč       FK Vernéřovice
2015/2016 JIH   Sokol Velký Dřevíč     Šneci Hronov             FK Vernéřovice
2016/2017 JIH   FOSP Řešetová Lhota    Sokol Velký Dřevíč       Orel Zbečník
2017/2018 JIH   Šneci Hronov           Sokol Velký Dřevíč       FK Vernéřovice

HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2017/2018
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. Sokol Velký Dřevíč (13)   378 204-47-127 1101: 789   659
  2. FC Orel Zbečník (12)      342 199-44- 99  957: 658   640
  3. FOSP Řešetová Lhota (12)  348 137-56-155  832: 815   467
  4. Phantoms Olešnice (8)     252 135-30- 87  561: 433   435     Sokol
  5. FK Vernéřovice (9)        258 120-42- 96  691: 610   402
  6. FCS Santus Dobruška (9)   266 113-50-103  551: 497   389
  7. TJ Sokol Žďárky (10)      288  89-58-141  560: 770   325
  8. TJ Sokol Žďárky B (4)     114  55-23- 36  259: 220   188
  9. Šneci Hronov (4)          102  58-11- 33  400: 271   185
 10. SK Goll Běloves (4)       120  51-16- 53  227: 268   169
 11. FOSP Řešetová Lhota B (3)  90  32-17- 41  128: 168   113
 12. Sokol Jasenná (4)         122  27-25- 70  117: 235   106
 13. FC Orel B Zbečník (4)     133  26-27- 80  150: 315   105
 14. Sokol Skršice-Tošov (3)    90  26-19- 45  125: 170    97
 15. Proto Starkoč Náchod (1)   32  27- 5-  0  113:  23    86
 16. TJ Jiskra Adršpach (3)    106  21-20- 65   92: 239    83
 17. TJ Pohoří (2)              54  18-13- 23   85:  99    67
 18. FCS Santus B Dobruška (1)  27  12- 4- 11   52:  48    40
 19. Sokol Opočno (2)           54   7-14- 33   49: 145    35
 20. Knauf team Lipí (2)        52   8- 2- 42   97: 276    26
 21. Sokol B Jasenná (1)        36   2- 5- 29   26: 113    11
© PSMF