FUTSAL
okres OSTRAVA

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

OSTRAVA + OPAVA
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2018/2019

Poslední aktualizace - 4. 5.2019

Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2002/2003 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2018/2019 jsou vyznačena tučně.


NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
1994       A  SPŠ Ostrava              Saturn Hlučín            Unie DK Ostrava
           B  Mikeska Ostrava          Ferneto Ostrava          Dakota Ostrava
1994/1995  A  Bedřiška Ostrava         Juventus Ostrava         Henkel Ostrava
           B  Domino Ostrava           Šmatláci Poruba          Ferneto B Ostrava
           C  HI-TEC Bílovec           Sakrovec Stará Ves       Trezor Ostrava
1995/1996  A  Šmatláci Poruba          A je to Ostrava          Henkel Ostrava
           B  Panthers Ostrava         Bohemia Ostrava          Sokol Poruba
           C  Tretor Ostrava           Juventus Ostrava         Čepo B Poruba
1996/1997  A  Bohemia Ostrava          Leopards Ostrava         Tonat Ostrava
           B  VŠB Ostrava              FC Krmelín               SSJ Ostrava
           C  Celtic Zábřeh            Bayern Ostrava           Dukla Ostrava
1997/1998  A  KFV Roub Vítkovice       Tonat Ostrava            FC Krmelín
           B  HV Club Ostrava          Dukla Ostrava            Juventus Ostrava
           C  USK Slavia Ostrava       SME Ostrava              Roal Ostrava
1998/1999     HV Club/Tonat Ostrava    Leopards Ostrava         Roal Ostrava
1999/2000     Derby Ostrava            TJ Krmelín               Sezam/Langer Ostrava
2000/2001     "9" kluků Ostrava        Roal Ostrava             Bohemia Ostrava
2001/2002     Cumel Ostrava            Fortuna Poruba           Tequilla Ostrava
2002/2003     Derby Ostrava            Betas Třinec             SME Ostrava B
2003/2004     Slavia Ostrava           Toro Ostrava             Alukola Ostrava
2004/2005     VZS Ostrava              Agnesa Ostrava           Sokol Poruba
2005/2006     SK Krmelín B             Drilling Trade Ostrava   Balcar City Ostrava
2006/2007     Sakrovec Stará Ves       Panorama Ostrava         Fugy Krnov
2007/2008     Fugy Krnov               Fortuna Ostrava          Pajda Zbyslavice
2008/2009     C.I.P. Ostrava           FC Bolatice              SKP Likop Třinec B
2009/2010     FT Brušperk B            Drilling Trade Ostrava   Sampdoria Ostrava
2010/2011
2011/2012     KFV Roub Vítkovice B     Vinobox Ostrava          Sokol Poruba
2012/2013     Profin Ostrava           VZS Ostrava              Sokol Poruba
2013/2014     Edison Ostrava           Tequila Ostrava          Olda Stars Ostrava
2014/2015     Toro Fifejdy Ostrava     Derby Ostrava            Sampdoria Ostrava
2015/2016     Sampdoria Ostrava        Inter Ostrava            Pegasus Ostrava
2016/2017     Static ComProMis OV      Zvěřáci Ostrava          KFV Roub Vítkovice B
2017/2018     Toro Fifejdy Ostrava     Inter Ostrava            Zvěřáci Ostrava
2018/2019     FC NH Ostrava            Inter Ostrava            Zvěřáci Ostrava

HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2018/2019
poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. TJ Sokol Poruba (18)      394 198-59-137 1020: 864   646
  2. FC Sampdoria Ostrava (18) 391 173-50-168 1074:1018   567
  3. AC Derby/Man Ostrava (14) 311 149-56-106  797: 613   503
  4. Toro Fifejdy Ostrava (9)  245 136-34- 75  819: 621   442
  5. AC Čepo Pustkovec (13)    315 104-56-155  780: 874   368     Čepo Poruba B
  6. Fortuna/Leopards OV (10)  275 105-29-141  778: 926   344
  7. Zvěřáci Ostrava (8)       230  86-50- 94  581: 578   308
  8. Inter Ostrava (6)         172  94-24- 54  518: 336   306
  9. Dravci Dolní Benešov (8)  221  84-32-105  572: 663   284
 10. FC Bohemia Ostrava (11)   156  77-19- 60  473: 353   250
 11. KFV Roub Vítkovice B (9)  160  69-31- 60  435: 346   243
 12. FC SME B Ostrava (10)     142  71-21- 50  436: 364   232
 13. Roal Darkovičky (8)       108  63-10- 35  419: 297   199
 14. Pegasus Ostrava (5)       146  58-18- 70  390: 435   192
 15. FC Leopards Ostrava (9)   126  58-11- 57  347: 306   186
 16. Sakrovec Stará Ves (8)    113  53-17- 43  315: 263   176
 17. Tequilla Ostrava (5)      102  52-13- 37  320: 236   169
 18. Balcar City Ostrava (10)  121  52-16- 63  362: 384   165
 19. Agnesa Ostrava (9)        129  49-17- 63  295: 376   164
 20. DTJ Vřesina Ostrava (7)   170  50- 9-111  324: 615   159
 21. Pajda Zbyslavice (5)      100  48-11- 41  261: 244   155
 22. FC VZS Ostrava (5)        101  47-14- 40  293: 280   155
 23. Šmatláci Poruba (8)       105  51- 6- 48  293: 295   152
 24. ATM Hlučín (4)            116  44-16- 56  295: 339   148
 25. Dukla '94 Ostrava (5)      64  41- 7- 16  263: 174   140
 26. Celtic Zábřeh (8)         107  42-12- 53  267: 342   136
 27. Čechymen Ostrava (3)       86  40-10- 36  247: 249   130
 28. Bukanýři Ostrava (4)      114  39-12- 63  320: 421   129
 29. FC Cumel Ostrava (6)       87  41-12- 34  265: 256   128
 30. Jiné Kafe Ostrava (4)     114  35-20- 59  283: 395   125
 31. Edison Ostrava (2)         58  39- 7- 12  236: 106   124
 32. TJ SK Krmelín (4)          56  39- 6- 11  220:  94   123
 33. Drilling Trade Ostrava (3) 70  38- 8- 24  228: 163   122
 34. Sezam/Langer Ostrava (6)  103  35-15- 53  281: 307   121
 35. Panorama Ostrava (3)       71  35-15- 21  191: 135   120
 36. KMK Fortuna Poruba (5)     67  35- 9- 23  208: 145   115
 37. USK OU Slavia Ostrava (5)  71  36- 8- 27  212: 219   115     V.I.P.
 38. Startronic Gastro OV (4)   88  34-12- 42  211: 227   114     Výškovice
 39. Trezor Ostrava (5)         65  35- 8- 22  202: 138   113
 40. Juventus Ostrava (5)       65  36- 3- 26  275: 230   111
 41. Zvěřáci OST (2)            58  31- 9- 18  180: 133   102
 42. KFV Roub Vítkovice C (3)   84  31- 9- 44  190: 243   102
 43. C.I.P. Ostrava (2)         60  33- 2- 25  180: 140   101
 44. TJ SK Krmelín B (4)        59  31- 6- 22  150: 117    99
 45. Deves Fifejdy Ostrava (2)  56  31- 4- 21  185: 126    97
 46. Henkel Ostrava (5)         61  29-12- 20  205: 171    95
 47. FC Narcis Ostrava (8)     109  26-14- 69  214: 368    93
 48. AC SSJ Ostrava (4)         55  29- 4- 22  159: 115    91
 49. SKP Likop Třinec B (2)     56  29- 4- 23  136: 147    91
 50. Žihadla Opava (2)          56  27- 8- 21  141: 119    89
 51. Flamengo Ostrava (7)      104  26- 9- 69  177: 390    82
 52. Tonat Ostrava (3)          38  25- 5-  8  158:  91    80
 53. FC HV Club Ostrava (4)     51  25- 4- 22  184: 121    79
 54. Old Stars 30 Ostrava (2)   56  24- 6- 26  165: 197    78
 55. KFV Roub Vítkovice (3)     37  23- 5-  9  116:  54    74
 56. FC NH Ostrava (1)          30  23- 4-  3  125:  40    73
 57. Fortuna Ostrava (2)        41  22- 2- 17  112:  57    68
 58. Alukola Ostrava (3)        44  20- 8- 16  119: 116    68
 59. KPE Oskarol Ostrava (4)    50  20- 6- 24  159: 179    66
 60. RK Profin Ostrava (1)      30  21- 2-  7  124:  72    65
 61. Vinobox Ostrava (1)        30  20- 4-  6  137:  66    64
 62. "9" kluků Ostrava (3)      41  19- 7- 15  136: 137    64
 63. Static ComProMis OV (1)    30  18- 9-  3  120:  53    63
 64. FC Bolatice (1)            30  20- 3-  7  110:  51    63
 65. Fugy Krnov (2)             30  20- 3-  7   89:  42    63
 66. Polanka (3)                71  17-12- 42  169: 265    63
 67. Polo Ostrava (4)           56  19- 5- 32  135: 190    62
 68. SPŠ Ostrava (3)            35  22- 3- 10  152: 103    60
 69. Nedohoda Ostrava (5)       61  19- 3- 39  157: 235    59
 70. Zvěřáci Ostrava B (2)      41  18- 4- 19   84:  85    58
 71. FC Domino Ostrava (3)      36  18- 3- 15  135: 116    57
 72. Olda Stars Ostrava (1)     28  17- 4-  7   86:  72    55
 73. F.T. Brušperk B (1)        26  17- 3-  6   98:  52    54
 74. FC SME Ostrava I. (2)      26  16- 6-  4   95:  50    54
 75. SKM Ostrava (3)            35  18- 4- 13   99:  84    53
 76. Man Ostrava (4)            49  18- 8- 23  119: 129    53     Ferneto, Roal B
 77. Static comProMiS OV B (1)  30  14- 8-  8   91:  65    50
 78. Panthers Ostrava (2)       24  15- 5-  2   76:  47    50
 79. GMM Ostrava (4)            49  14- 6- 29  108: 161    48
 80. Man/Tahouni B Ostrava (4)  53  14- 6- 33  106: 181    48
 81. Libero Ostrava (2)         45  14- 5- 26   76: 142    47
 82. FC Bayern Ostrava (2)      26  15- 1- 10   77:  78    46
 83. HV Club/Tonat Ostrava (1)  15  15- 0-  0   61:  13    45
 84. Tahouni Ostrava B (1)      30  13- 5- 12   62:  51    44
 85. Keravit Ostrava (2)        30  12- 8- 10   86:  75    44
 86. Parlament Třebovice (2)    28  14- 2- 12   94:  90    43
 87. CNF Krach Ostrava (4)      49  12- 8- 29   90: 173    43
 88. FC Mroki Ostrava (1)       24  12- 5-  7   82:  65    41
 89. A je to Ostrava (3)        34  12- 7- 15  105: 106    41
 90. Old boys Hrušov (3)        44  11- 8- 25   77: 116    41
 91. Elspol Bulldogs (1)        26  12- 4- 10   68:  42    40
 92. VŠB Ostrava (1)            13  13- 0-  0   66:   7    39
 93. Sokol Vítkovice (3)        37  12- 3- 22   80: 114    39
 94. Sokol Přívoz (2)           29  10- 6- 13   68:  68    36
 95. Bedřiška Ostrava (1)       13  11- 1-  1   48:  17    34
 96. Betas Třinec (1)           14  11- 1-  2   44:  22    34
 97. Dakota Ostrava (2)         24  12- 4-  8   63:  58    33
 98. Sala Ostrava (1)           30  10- 3- 17   66:  94    33
 99. KFV Roub Dorost/U-21 (1)   30   8- 8- 14   57:  83    32
100. Mandelinky Ostrava (2)     24   9- 4- 11   74:  77    31
101. 1.MVIL Hrabová (2)         29   9- 4- 16   75:  80    31
102. Švagři Havířov (1)         30   8- 7- 15   77:  94    31
103. Sporting Poruba (4)        55   9- 4- 42   78: 226    31
104. FC Anit Ostrava (2)        30  10- 0- 20   66:  96    30
105. KB Ostrava (3)             33   8- 4- 21   67: 114    28
106. Tahouni-Zvěřáci OV B (1)   15   8- 3-  4   35:  22    27
107. HI-TEC Bílovec (1)          9   8- 0-  1   45:  11    24
108. Třebovice (2)              28   8- 0- 20   59:  98    24
109. Ferneto B Ostrava (1)      12   7- 2-  3   32:  18    23
110. Fer@net Kavárna OV (1)     26   7- 2- 17   58:  69    23
111. 10% Ostravská Ostrava (2)  24   9- 2- 13   53:  99    23
112. Pragobanka Ostrava (2)     26   7- 1- 18   51: 102    22
113. TJ Horní Datyně (2)        20   8- 2- 10   55:  78    21
114. Mikeska Ostrava (1)        11  10- 0-  1   66:  21    20
115. Saturn Hlučín (1)          11   9- 1-  1   43:  20    19
116. Mikeska B Ostrava (2)      28   6- 1- 21   38: 108    19
117. LA Svinov (2)              20   5- 4- 11   55:  55    18
118. Derby/Man B Ostrava (1)    15   5- 2-  8   39:  50    17
119. Carlsberg Ostrava (2)      24   4- 7- 13   51:  93    17
120. Unie DK Ostrava (1)        11   6- 2-  3   40:  24    14
121. FC Stará Poruba (2)        24   4- 2- 18   57: 109    14
122. Zwěř o.s. Ostrava (1)      30   4- 2- 24   45: 108    14
123. Pivrnci Ostrava (1)        11   6- 1-  4   41:  39    13
124. TJ Sokol Přívoz C (1)      14   3- 4-  7   20:  29    13
125. Orio Ostrava (1)           11   4- 1-  6   26:  36    12
126. Admira Ostrava (1)         11   4- 1-  6   27:  34     9
127. Da Vinci Ostrava (1)       11   4- 1-  6   28:  46     9
128. Suchý Ostrava (1)          13   2- 2-  7   31:  67     8
129. Egé Szégére Ostrava (1)    13   2- 1- 10   19:  51     7
130. Locco Ostrava (2)          26   2- 1- 23   36: 181     7
131. Init Ostrava (1)           13   1- 1- 11   19:  66     4
132. Kozels Ostrava (1)          9   1- 0-  8   17:  41     3
133. Proskovice (1)             13   1- 0- 12   22:  57     3
134. Bytostav Ostrava (1)       12   0- 1- 11   17:  55     1
115. FT Brušperk (1)            28   0- 0- 28    0: 140     0
Poznámka:
1) Započítány týmy od sezóny 1994.
2) V sezóně 1994 se za výhru počítaly 2 body
© PSMF