FUTSAL
POHÁR - HT

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

HISTORICKÁ TABULKA POHÁRU ČMFS
Poslední aktualizace - 31.12.2018 (údaje se průběžně aktualizují)

Tabulka obsahuje zápasy celostátní soutěže (po 2017/2018).
(vyjímkou jsou chybějící výsledky - viz Statistika hráčů).
Tučnými písmeny jsou vyznačena ta mužstva, která hrála Pohár ČMFS v sezóně 2017/2018.

poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. SK Slavia Praha     78  50-13- 15  427: 241 163
  2. Era-pack Chrudim    55  50- 1-  4  371:  96 151
  3. Benago Zruč n/S     40  24- 4- 12  220: 168  76
  4. TS Bakov n/J        38  25- 0- 13  175: 111  75
  5. CC Jistebník        33  21- 6-  6  177:  79  69
  6. Mikeska Ostrava     35  21- 2- 12  148: 101  65
  7. Baník Ostrava       25  19- 0-  6  139:  68  57
  8. Alfa Liberec        32  16- 6- 10  187: 140  54
  9. Nejzbach V.Mýto     30  16- 3- 11  138: 111  51
 10. Bohemians/Damned    24  10- 5-  9  126:  89  35
 11. Combix Ústí n/L     16  11- 1-  4   85:  42  34
 12. Ajax Novesta Zlín   18  10- 3-  5   68:  31  33
 13. Balticflora Teplice 17  10- 2-  5   88:  61  32
 14. Megas Frenštát p/R  17   9- 4-  4   82:  53  31
 15. Helas Brno          19   9- 0- 10   75:  81  27
 16. TORF Pardubice      23   8- 3- 12   87: 106  27
 17. AC Sparta Praha     12   8- 0-  4   56:  35  24
 18. Adamíček Č.Krumlov  14   6- 4-  4   65:  48  22
 19. Lazio Brno          13   7- 1-  5   60:  44  22
 20. Tango Brno          11   6- 1-  4   48:  45  19
 21. Bohemians 1905       8   6- 0-  2   53:  34  18
 22. Interobal Plzeň     18   5- 3- 10   72:  83  18
 23. Rangers Chodov      11   5- 1-  5   68:  65  16
 24. Olympik Mělník       9   5- 0-  4   51:  47  15
 25. Gong Č.Budějovice   13   5- 0-  8   50:  76  15
 26. Gamaspol Jeseník    13   4- 2-  7   42:  54  14
 27. Dynamo Č.Budějice    7   4- 0-  3   34:  30  12
 28. VŠB Ostrava          7   4- 0-  3   23:  25  12
 29. Bohemia Č.Buděj.     9   3- 3-  3   32:  35  12
 30. Absolut tým ČB      15   4- 0- 11   58:  97  12
 31. Ceto Harnach Brno    7   3- 1-  3   30:  22  10
 32. Svarog Teplice       7   3- 0-  4   49:  35   9
 33. Lazor Vyškov         5   3- 0-  2   19:  11   9
 34. Delta-Real Šumperk   9   3- 0-  6   49:  43   9
 35. United Frýdek-Míst.  5   3- 0-  2   29:  32   9
 36. Rýznar Zábřeh n.M.   6   3- 0-  3   27:  35   9
 37. Tomson STŽ Brno      6   3- 0-  3   22:  35   9
 38. ESTE Pardubice       9   3- 0-  6   30:  44   9
 39. Kavčí Hory Polná     9   3- 0-  6   33:  56   9
 40. SK Pohoda Praha      6   2- 2-  2   16:  29   8
 41. AC Čepo Poruba       5   2- 1-  2   17:  20   7
 42. Slávia Vlas ČB       8   2- 1-  5   32:  39   7
 43. Mados Hr.Králové    10   2- 1-  7   29:  60   7
 44. Pramen Havl.Brod    11   2- 1-  8   24:  66   7
 45. Bazooka U.Hradiště   3   2- 0-  1   20:   7   6
 46. SKP Likop Třinec     3   2- 0-  1   12:  11   6
 47. SK Bělá 1946         4   2- 0-  2   24:  23   6
 48. Zlej se(n) Liberec   3   2- 0-  1   11:  11   6
 49. Templář Ivančice     4   2- 0-  2   12:  14   6
 50. Bosonohy Brno        6   2- 0-  4   27:  30   6
 51. Materia Sokolov      4   2- 0-  2   24:  28   6
 52. Letňany PřF Praha    5   2- 0-  3   17:  23   6
 53. Sparta Chomutov      5   2- 0-  3   28:  36   6
 54. Hustovlas Chodov     4   2- 0-  2   21:  31   6
 55. UTB VŠSK Zlín        4   2- 0-  2   10:  20   6
 56. TJ Borek             6   2- 0-  4   17:  28   6
 57. Flamengo H.Králové   5   2- 0-  3   19:  36   6
 58. Olympia Příbram      3   1- 2-  0   17:  14   5
 59. Arsenal Benešov     14   1- 2- 11   43:  84   5
 60. F.A.Zole Česká Lípa  2   1- 1-  0    5:   4   4
 61. Baník Ostrava II.    3   1- 1-  1   11:  11   4
 62. Čechie ZM Praha      3   1- 1-  1   11:  18   4
 63. Inter. V.Hleďsebe    4   1- 1-  2   13:  26   4
 64. Wizards DMM Praha    2   1- 0-  1    9:   6   3
 65. FC H Most            2   1- 0-  1   11:  10   3
     IFT C. Ostrava B     3   1- 0-  2   11:  10   3
 67. Interna. Otrokovice  3   1- 0-  2   13:  12   3
 68. K-sport Jin. Hradec  2   1- 0-  1   10:  10   3
     Medvědi M. Hoštice   2   1- 0-  1   10:  10   3
 70. Botafogo M.Bolesl.   3   1- 0-  2   13:  15   3
 71. Malibu Ml. Boleslav  2   1- 0-  1    6:   9   3
 72. Draci Karlovy Vary   2   1- 0-  1    9:  14   3
 73. Montza Č.Budějice    2   1- 0-  1    6:  12   3
     Atlantic Rakovník    2   1- 0-  1    6:  12   3
 75. Sistemo Volfířov     3   1- 0-  2   11:  18   3
 76. Těžba Dolní Nivy     3   1- 0-  2    7:  15   3
 77. AC Start K.Vary      3   1- 0-  2   12:  20   3
 78. Dino Brno            5   1- 0-  4   14:  23   3
 79. SK Kladno            3   1- 0-  2    9:  24   3
 80. AFC Rapid Páleček    3   1- 0-  2   11:  27   3
 81. Budweiser ČB         3   1- 0-  2    8:  41   3
 82. Boca Chotěboř        7   0- 2-  5   17:  35   2
 83. KuVok 03 Nový Bor    1   0- 1-  0    8:   8   1
 84. Dekora Hlinsko       2   0- 1-  1    9:  11   1
 85. Tosta Petrov         2   0- 1-  1    8:  13   1
 86. Knockout Příbram     2   0- 1-  1    3:   8   1
 87. AC Hradec Králové    2   0- 1-  1    6:  13   1
 88. 1.HFC Ústí n/L       2   0- 1-  1   11:  19   1
 89. Mako Litvínov        4   0- 1-  3    9:  21   1
 90. Fet club K.Vary      3   0- 1-  2   15:  31   1
 91. Hop Trop Ústí n/L    5   0- 1-  4    7:  27   1
 92. Herd Hradiště        7   0- 1-  6   23:  44   1
 93. Jatka Pacov          1   0- 0-  1    4:   5   0
 94. Sausfork Otovice     1   0- 0-  1    2:   3   0
 95. Beach Boys Odry      1   0- 0-  1    2:   4   0
 96. Pribina Hesov        1   0- 0-  1    4:   7   0
     ELBH Týn n/V         1   0- 0-  1    4:   7   0
 98. Penthouse Jihlava    1   0- 0-  1    3:   6   0
 99. Gardenline Litoměř.  1   0- 0-  1    1:   4   0
100. Happich team Plzeň   1   0- 0-  1    4:   8   0
101. Dalmach Turnov       1   0- 0-  1    2:   6   0
     SC Veltěž            1   0- 0-  1    2:   6   0
103. Amor Vyškov          1   0- 0-  1    3:   8   0
     Démoni Česká Lípa    2   0- 0-  2    3:   8   0
105. Motáček Plzeň        1   0- 0-  1    0:   5   0
     Jamaica Protivín     1   0- 0-  1    0:   5   0
107. Titanic Chodov       2   0- 0-  2   12:  18   0
108. Anděl Prostějov      1   0- 0-  1    6:  12   0
109. Hombre Plzeň         1   0- 0-  1    0:   6   0
110. Arsenal Brtnice      1   0- 0-  1    3:  10   0
111. Jokerit Kopřivnice   1   0- 0-  1    2:   9   0
112. Jerevan Slavičín     2   0- 0-  2    1:   8   0
113. FK Lochotín Plzeň    1   0- 0-  1    3:  11   0
114. 1.FC Šumperk         2   0- 0-  2    4:  12   0
115. Plumbum Hr.Králové   3   0- 0-  3    3:  11   0
116. Sonáta Ústí n/L      1   0- 0-  1    2:  10   0
117. Partizan Most        1   0- 0-  1    3:  12   0
     Mapa Česká Lípa      1   0- 0-  1    3:  12   0
     FC Mnichov 2001      1   0- 0-  1    3:  12   0
120. Vokno Kroměříž       2   0- 0-  2    5:  15   0
121. Big Snails K.Vary    2   0- 0-  2    0:  10   0
     Flatus Ústí n/L      2   0- 0-  2    0:  10   0
     Konflikt Praha       2   0- 0-  2    0:  10   0
     Nemesis Hr.Králové   2   0- 0-  2    0:  10   0
     Repas Praha          2   0- 0-  2    0:  10   0
     Santa Fe Benešov     2   0- 0-  2    0:  10   0
     Aston Villa K.Vary   2   0- 0-  2    0:  10   0
     SČP Ústí n/L         2   0- 0-  2    0:  10   0
129. GMM Jablonec n/N     3   0- 0-  3   14:  25   0
130. Andy Liberec         2   0- 0-  2   10:  21   0
131. Zel.kří. Ludslavice  1   0- 0-  1    4:  16   0
132. Orel Hradec Králové  1   0- 0-  1    0:  12   0
133. RSC Čechie Slaný     5   0- 0-  5   15:  28   0
134. Fialky Nejdek KV     3   0- 0-  3    0:  15   0
     Invest Hr.Králové    3   0- 0-  3    0:  15   0
     OSP Písek            3   0- 0-  3    0:  15   0
     Platan Club Písek    3   0- 0-  3    0:  15   0
     Foboz Slaný          3   0- 0-  3    0:  15   0
139. USK Slavia Ostrava   1   0- 0-  1    1:  17   0
140. Flamengo Březová     1   0- 0-  1    0:  16   0
143. Warriors Praha       1   0- 0-  1    1:  18   0
141. Linde Ústí n/L       3   0- 0-  3    4:  24   0
142. Martin team Plzeň    2   0- 0-  2   10:  31   0
143. Orchestrion Višňová  1   0- 0-  1    0:  21   0
144. Slávia junior KV     3   0- 0-  3    9:  32   0
145. Sokol Ústí n/L       5   0- 0-  5   10:  55   0
© M. SRBPSMF