|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Hapoel Ironi Rishon Izrael 3 3-0-0 18: 4 9
2. De Hommel Nizozemí 3 1-0-2 7:10 3
3. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 3 1-0-2 10:15 3
4. Nafta Mazeikiai Litva 3 1-0-2 10:16 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Municioium Pljevlja Černá hora 3 3-0-0 11: 5 9
2. Issy Futsal Francie 3 2-0-1 9: 3 6
3. Ararat Nicosia Kypr 3 1-0-2 9:12 3
4. KS ALI DEMI Albánie 3 0-0-3 3:12 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Camelot Chisinau Moldávie 3 3-0-0 18: 3 9
2. FK Kauguri Lotyšsko 3 2-0-1 19: 5 6
3. FC Anzhi Tallinn Estonsko 3 1-0-2 7:15 3
4. FV Eppelborn Německo 3 0-0-3 4:25 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Politechni Yerevan Arménie 3 3-0-0 15: 6 9
2. Stella Rossa Vienna Rakousko 3 2-0-1 13: 6 6
3. Shamrock Rovers Irsko 3 1-0-2 9:11 3
4. Fair City Santos Skotsko 3 0-0-3 6:20 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. AIK Skövde Švédsko 2 2-0-0 10: 3 6
2. Kaskada Gračanica Bosna a Her 2 1-0-1 19: 5 3
3. Jeepers Malta 2 0-0-2 5:26 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 2 2-0-0 12: 6 6
2. London White Bear Anglie 2 1-0-1 10: 8 3
3. Granvalira Encamp Andorra 2 0-0-2 6:14 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Hapoel Ironi Rishon Izrael 3 2-0-1 13: 6 6
2. Clearex Chorzow Polsko 3 2-0-1 11: 5 6
3. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 3 2-0-1 12:10 6
4. Alfa Parf Skopje Makedonie 3 0-0-3 0:15 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Benfica Lisabon Portugalsko 3 3-0-0 27: 5 9
2. Energy Lvov Ukrajina 3 2-0-1 23: 9 6
3. Piccadilly Varna Bulharsko 3 1-0-2 8:16 3
4. Politechni Yerevan Arménie 3 0-0-3 6:34 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Alter Ego Luparense Itálie 3 3-0-0 12: 0 9
2. Slov-Matic Bratislava Slovensko 3 2-0-1 10: 6 6
3. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 3 1-0-2 7: 8 3
4. Camelot Chisinau Moldávie 3 0-0-3 3:18 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Topsport Antverpy Belgie 3 2-1-0 17: 3 7
2. Municipium Pljevlja Černá hora 3 2-1-0 12: 3 7
3. Megatherm Gödöllöi Maďarsko 3 1-0-2 7:13 3
4. Athina '90 Řecko 3 0-0-3 3:20 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. HMNK Gospič Chorvatsko 3 1-2-0 10: 7 5
2. CIP Deva Rumunsko 3 1-1-1 8:10 4
3. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 3 0-3-0 7: 7 3
4. Iberia 2003 Gruzie 3 0-2-1 7: 8 2
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Era-pack Chrudim Česká rep. 3 3-0-0 17: 7 9
2. Marbo Beograd Srbsko 3 2-0-1 9: 8 6
3. AIK Skövde Švédsko 3 1-0-2 11:15 3
4. Ilves FS Tampere Finsko 3 0-0-3 8:15 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. El Pozo Murcia Španělsko 3 3-0-0 12: 5 9
2. HMNK Gospič Chorvatsko 3 1-1-1 8: 7 4
3. Marbo Beograd Srbsko 3 1-0-2 3: 9 3
4. Clearex Chorzów Polsko 3 0-1-2 6: 8 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Dinamo Moskva Rusko 3 2-1-0 20: 7 7
2. Alter Ego Luparese Itálie 3 1-2-0 9: 5 5
3. Benfica Lisabon Portugalsko 3 1-1-1 13:12 4
4. Municipium Pljevlja Černá hora 3 0-0-3 4:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Kairat Almaty Kazachstán 3 3-0-0 14: 8 9
2. Era-pack Chrudim Česká rep. 3 2-0-1 12: 7 6
3. Slov-Matic Bratislava Slovensko 3 0-1-2 9:14 1
4. Topsport Antverpy Belgie 3 0-1-2 7:13 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Viz Jekatěrinburg Rusko 3 3-0-0 15: 5 9
2. CIP Deva Rumunsko 3 2-0-1 12:16 6
3. SK Energia Lvov Ukrajina 3 1-0-2 8: 9 3
4. Hapoel Ironi Rishon Izrael 3 0-0-3 7:12 0
|
SEMIFINÁLE:
Kairat Almaty - Viz Jekaterinburg 1:4 (1:0)
Dinamo Moskva - El Pozo Murcia 1:1 pk 2:4 (1:1)
o 3. místo:
Kairat Almaty - Dinamo Moskva 0:5 (0:2)
F I N Á L E:
Viz Jekatěrinburg - El Pozo Murcia 4:4 pk 3:2
ÚČAST HRÁČŮ Z ČESKÝCH MUŽSTEV
JMÉNO ÚČAST ZÁPASY GÓLY KLUB
BARTOŠEK Vlastimil 2x 6 3 Mikeska Ostrava
BEJDA Pavel 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou
BERAN Kamil 1x 2 - Mikeska Ostrava
BLAHETA Martin 1x 2 1 Cigi Caga Jistebník
BLAŽEJ Vít 2x 8 3 Cigi Caga Jistebník
BLAŽEK Petr I. 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
BROŽ Rostislav 1x 2 1 Cigi Caga Jistebník
BUČEK Michal 1x 5 - Cigi Caga Jistebník
ČAVERA Milan 2x 5 - Cigi Caga Jistebník
DITTRICH Jaroslav 1x 1 - Era-pack Chrudim
DLOUHÝ Martin 3x 10 5 Viktoria Žižkov, TS Bakov
DOSTÁL Zdeněk 1x 2 - Era-pack Chrudim
DVOŘÁČEK Michal 2x 4 - Viktoria Žižkov
DVOŘÁK Dušan 3x 8 4 Era-pack Chrudim
ECKELSBERGER Pavel 1x 2 - Cigi Caga Jistebník
FEJERČÁK Pavel 1x 2 - Cigi Caga Jistebník
FIALA Aleš 1x 2 - Mikeska Ostrava
FIŠER Miroslav 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
FORMÁNEK Pavel 3x 7 2 Era-pack Chrudim
GALAČ Roman 2x 6 - Mikeska Ostrava
HANOUSEK Libor 1x 3 - Era-pack Chrudim
HARUŠŤÁK Jaroslav 2x 6 - Mikeska Ostrava
HLADÍK Tomáš 3x 8 2 Jistebník, Mikeska Ostrava
HLOUŠ Radek 2x 4 - Era-pack Chrudim
HORÁČEK Jan 1x 2 - Viktoria Žižkov
HRALA Václav 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
HŮLKA David 1x 2 - Viktoria Žižkov
HŮLKA Petr 1x 4 - Mikeska Ostrava
HVOLKA Tomáš 1x 5 - Cigi Caga Jistebník
CHADZIDIS Dimostenis 1x 6 - Cigi Caga Jistebník
CHURÁČEK Martin 1x 2 - Viktoria Žižkov
JANOVSKÝ Jan 1x 3 1 Cigi Caga Jistebník
JELÍNEK Ondřej 1x 5 - Cigi Caga Jistebník
JELÍNEK Petr 2x 4 - Viktoria Žižkov
JEŽEK Marek 1x 2 1 Viktoria Žižkov
KAFKA Miloslav 1x 3 1 Pramen Havlíčkův Brod
KAMENICKÝ Jaroslav 1x 2 1 TS Bakov nad Jizerou
KARBAN Josef 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
KAŠICKÝ Dušan 1x 6 - Cigi Caga Jistebník
KOPECKÝ Marek 3x 9 5 Era-pack Chrudim
KORENÝ Radek 1x 2 - Cigi Caga Jistebník
KOVAŘÍK René 1x 5 1 Cigi Caga Jistebník
KOZELSKÝ Jiří 2x 6 - Mikeska Ostrava
KOŽÍŠEK Jiří 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou
KRAYZEL Petr 2x 8 - Cigi Caga Jistebník
KRAYZEL Radim 1x 2 - Cigi Caga Jistebník
KUCHTA Pavel 1x 3 5 Pramen Havlíčkův Brod
LINHART Tomáš 3x 9 1 Era-pack Chrudim
MALÍK Jiří 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
MALÝ Oldřich 1x 6 - Cigi Caga Jistebník
MAREŠ Michal 2x 6 6 Pramen HB, Chrudim
MAREŠ Petr 1x 3 2 Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Roman 1x 3 3 Era-Pack Chrudim
MAREŠ Zbyněk 1x 2 - Viktoria Žižkov
MARUCHNIČ Ivo 1x 2 - Cigi Caga Jistebník
MELLER Tomáš 3x 9 - Era-pack Chrudim
MIČKAL Patrik 2x 6 - Mikeska Ostrava
MIKAN Radek 1x 3 3 Era-pack Chrudim
MYŠKA Pavel 1x 6 - Cigi Caga Jistebník
NEUMANN Tomáš 2x 4 - Viktoria Žižkov
NOVÁK Petr 1x 3 - Era-pack Chrudim
PAVLÍČEK Petr 2x 4 - Era-pack Chrudim
PECHÁČEK Filip 2x 4 - Era-pack Chrudim
POLZER Stanislav 2x 6 1 Mikeska Ostrava
POMPA Milan 1x 4 2 Mikeska Ostrava
POPELKA Petr 3x 8 1 Era-pack Chrudim
RAJNOCH Daniel 1x 3 2 Era-pack Chrudim
RESL Jan 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou
REZNIČENKO Ivan 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
RICHTER Jiří 1x 2 - Mikeska Ostrava
RYBA MAREK 2x 6 1 Era-pack Chrudim
SEDLÁČEK Vladimír 1x 1 - TS Bakov nad Jizerou
SEMERÁD Miroslav 1x 3 2 Pramen Havlíčkův Brod
SLANAŘ Petr 1x 3 1 Pramen Havlíčkův Brod
SLUKA Tomáš 4x 10 9 Jistebník, Mikeska Ostrava
SMETANA Jiří 2x 4 2 Viktoria Žižkov
SMETANA Josef 2x 4 - Viktoria Žižkov
SPEIERL Martin 2x 4 - Viktoria Žižkov
STEJSKAL David 1x 2 - Era-pack Chrudim
STEJSKAL Ota 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
SUCHÝ Aleš 1x 2 - Viktoria Žižkov
SVOBODA Petr 1x 2 1 Viktoria Žižkov
ŠILHÁN Pavel 1x 2 - Viktoria Žižkov
ŠIMÁNEK Josef 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
ŠMÍRA Karel 1x 4 - Mikeska Ostrava
TOMAN Jan 1x 2 - Viktoria Žižkov
TROJAN Roman 1x 2 1 Mikeska Ostrava
VALA Pavel 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
VAŠÁK Josef 1x 3 2 Pramen Havlíčkův Brod
VELINSKÝ David 1x 3 - Era-pack Chrudim
VENCL Aleš 1x 3 - Pramen Havlíčkův Brod
VLADYKA PETR 3x 9 4 Era-pack Chrudim
VRABEC Karel 2x 6 - TS Bakov n/J, Mikeska OV
VÝDA Slavomír 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
ZAPADLO Michal 1x 2 - TS Bakov nad Jizerou
ZWINGER Tomáš 1x 2 - Cigi Caga Jistebník
ŽĎÁNSKÝ Jakub 1x 3 - Era-pack Chrudim
ŽIGA Marcel 1x 6 1 Cigi Caga Jistebník
Poznámka:
1) Nejsou uvedeni hráči Nejzbachu V.Mýto, neboť klub nedodal potřebné podklady.
2) Hráčí, kteří nastoupili v sezóně 2007/2008 jsou uvedeni tučně.
HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEVMUŽSTVO ZEMĚ ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Interviu Boomerang Madrid Španělsko 6x 43 35-3- 5 262: 78 108
2. Action 21 Charleroi Belgie 7x 43 27-7- 9 273:112 88
3. FS Playas de Castellon Španělsko 4x 25 22-3- 0 181: 37 69
4. Dina Moskva Rusko 8x 26 22-2- 4 141: 62 68
5. Dinamo Moskva Rusko 4x 26 21-3- 2 165: 57 66
6. Šachtor Doněck Ukrajina 4x 25 16-1- 8 130: 59 49
7. Brodosplit (MNK) Split Chorvatsko 6x 30 15-2-13 99:106 47
8. Benfica Lisabon Portugalsko 3x 17 13-2- 2 98: 30 41
9. El Pozo Murcia Španělsko 3x 15 11-1- 3 79: 28 34
10. Doroznik Fanipol Minsk Bělorusko 4x 21 11-1- 9 86: 82 34
11. Sporting Lisabon Portugalsko 4x 20 10-3- 7 81: 59 33
12. Clearex Chorzow Polsko 5x 20 10-3- 7 64: 60 33
13. Marbo Beograd Srbsko 4x 18 10-2- 6 70: 44 32
14. Kairat Almaty Kazachstán 3x 17 10-2- 5 60: 37 32
15. BNL Calcetto Roma Itálie 4x 14 8-1- 5 43: 47 25
16. Furpile Prato Itálie 2x 12 7-1- 4 55: 42 22
17. Arzignano Grifo Itálie 2x 9 6-1- 2 41: 21 19
18. Era-pack Chrudim Česko 3x 9 6-1- 2 31: 24 19
19. Svea Lesna Litija Slovinsko 5x 17 6-1-10 63: 75 19
20. FC 2003 Iberia Tbilisi Gruzie 6x 18 5-3-10 55: 85 18
21. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 3x 12 5-2- 5 44: 36 17
22. AS Roma RCB Itálie 2x 9 5-1- 3 50: 27 16
23. CSO Montage BFC Budapest Maďarsko 3x 11 5-1- 5 53: 40 16
24. KMF Alfa Part Skopje Makedonie 5x 15 5-1- 9 42: 60 16
25. FK Inkaras Kaunas Litva 4x 12 5-0- 7 36: 47 15
26. CIP Deva Rumunsko 2x 9 4-2- 3 26: 33 14
27. AIK Skövde Švédsko 2x 11 7-0- 4 51: 44 13,5
28. FC Interkraz Kyjev Ukrajina 1x 6 4-1- 1 39: 15 13
29. Nikel Norilsk Rusko 1x 6 4-1- 1 29: 16 13
30. Caja Segovia Španělsko 1x 4 4-0- 0 27: 6 12
31. Zarea Balty Moldávie 2x 6 4-0- 2 37: 26 12
32. FC Marlene Nizozemí 2x 6 4-0- 2 21: 25 12
33. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora 1x 6 5-1- 0 23: 8 11,5
34. Hapoel Ironi Rishon Izrael 1x 6 5-0- 1 31: 10 10,5
35. CLM Talavera Španělsko 1x 4 3-1- 0 27: 6 10
36. Program Dubnica n/Váhom Slovensko 3x 8 3-1- 4 45: 25 10
37. Turan Air Baku Ázerbájdžán 3x 8 3-1- 4 21: 26 10
38. Slov-Matic Bratislava Slovensko 3x 9 3-1- 5 20: 27 10
39. SFA '90 Athina Řecko 5x 14 3-1-10 35: 75 10
40. Marsans Torrehon Španělsko 1x 3 3-0- 0 23: 6 9
41. Alter Ego Luparense Itálie 1x 3 3-0- 0 12: 0 9
42. Karaka Mostar Bosna a Her. 2x 6 3-0- 3 24: 24 9
43. FC Raba Riga Lotyšsko 2x 6 3-0- 3 14: 19 9
44. SK Cigi Caga Jistebník Česko 2x 8 3-0- 5 15: 25 9
45. FC Megatherm Gödöllö Maďarsko 2x 9 3-0- 6 23: 36 9
46. JB MB Morlanwelz Belgie 1x 6 2-2- 2 11: 24 8
47. Politeknik Jerevan Arménie 2x 9 4-0- 5 32: 62 7,5
48. AGBU Ararat Nicosia Kypr 6x 18 2-3-13 44:121 7,5
49. Futsal Topsport Antverpy Belgie 1x 3 2-1- 0 17: 3 7
50. CD SHOP Danilovgrad Jugoslávie 2x 5 2-1- 2 23: 23 7
51. KMF Niš Jugoslávie 1x 5 2-1- 2 15: 16 7
52. SC Piccadilly Varna Bulharsko 2x 6 2-1- 3 19: 27 7
53. Energy Lvov Ukrajina 1z 3 2-0- 1 23: 9 6
54. Erregi Travel Perugia Itálie 1x 3 2-0- 1 16: 4 6
55. Baustal Krakow Polsko 1x 3 2-0- 1 14: 7 6
56. Zaragoza Španělsko 1x 3 2-0- 1 17: 10 6
57. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 1z 5 2-3- 0 19: 13 6
58. AR de Freixieiro Portugalsko 1x 3 2-0- 1 10: 7 6
59. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 1z 3 2-0- 1 12: 10 6
60. Bodu Bucuresti Rumunsko 1x 3 2-0- 1 14: 13 6
61. Lazio Roma Itálie 1x 4 2-0- 2 9: 10 6
62. Maspalomas Španělsko 1x 3 2-0- 1 17: 19 6
63. Seliak Livno Jugoslávie 1x 4 2-0- 2 24: 28 6
64. Freiherios Portugalsko 1x 4 2-0- 2 12: 17 6
65. Uspinjaca Záhřeb Chorvatsko 2x 5 2-0- 3 17: 31 6
66. ZVV West Stars Den Haag Nizozemí 2x 8 2-0- 6 18: 64 6
67. Tal Grig Jerevan Arménie 1x 6 2-2- 2 22: 18 5
68. HMNK Gospič Chorvatsko 1x 3 1-2- 0 10: 7 5
69. FC AMMK Baku Ázerbájdžán 1x 3 1-2- 0 13: 11 5
70. Nafta Mazeikiai Litva 2x 9 3-1- 5 25: 30 5
71. FC White Bear Londýn Anglie 2x 5 3-0- 2 19: 11 4,5
72. Toligma Chisinau Moldávie 1x 6 3-0- 3 24: 22 4,5
73. MNK Kaskada Gracanica Bosna a Her. 3x 10 2-0- 8 46: 60 4,5
74. Camelot Chisinau Moldávie 3x 12 3-0- 9 27: 48 4,5
75. Unisport Budstar Kyjev Ukrajina 1x 2 1-1- 0 11: 3 4
76. Odorheiu Secuiescu Rumunsko 2x 8 2-1- 5 30: 30 4
77. Genzano Itálie 1x 4 1-1- 2 9: 11 4
78. Promet Orkan Zagreb Chorvatsko 2x 5 1-1- 3 15: 18 4
79. Hasselt Belgie 2x 4 1-1- 2 10: 13 4
80. Colorspectrum Aramis Maďarsko 1x 3 1-1- 1 10: 13 4
81. Lokomotiv Oděsa Ukrajina 1x 4 1-1- 2 13: 19 4
82. Bugroff Riga Lotyšsko 1x 3 1-1- 1 10: 16 4
83. FT Kemi-Torino Kemi Finsko 2x 5 1-1- 3 9: 29 4
84. Adana Jerevan Arménie 1x 6 2-1- 3 22: 33 3,5
85. FK Kauguri Lotyšsko 1z 3 2-0- 1 19: 5 3
86. Stella Rossa Vienna Rakousko 1z 3 2-0- 1 13: 6 3
87. Issy Futsal Francie 1x 3 2-0- 1 9: 3 3
88. KSM-24 Moskva Rusko 1x 3 1-0- 2 19: 14 3
89. PA Nova Gliwice Polsko 1x 3 1-0- 2 15: 12 3
90. Rubeola Csomor Maďarsko 1x 2 1-0- 1 8: 6 3
91. KF Tirana Albánie 1x 3 2-0- 1 22: 20 3
92. Spartak Moskva Rusko 1x 2 1-0- 1 9: 9 3
93. Partizan Sarajevo Bosna a Her. 1x 3 1-0- 2 9: 11 3
94. Simurg Minsk Bělorusko 1x 3 1-0- 2 8: 10 3
95. Beer Sheva Izrael 1x 3 1-0- 2 8: 11 3
96. Pramen Havlíčkův Brod Česko 1x 3 1-0- 2 16: 20 3
97. Zrinjski Karaka Bosna a Her. 1x 3 1-0- 2 4: 8 3
98. Glama Brijeg Zagreb Chorvatsko 1x 4 1-0- 3 12: 17 3
99. Madiar Mugi Maďarsko 1x 4 1-0- 3 20: 27 3
100. 1.FC Incar Nitra Slovensko 1x 3 1-0- 2 7: 14 3
101. MFC Zhigitter Astana Kazachstán 1x 3 1-0- 2 9: 18 3
102. Buick Encamp Granvalira Andorra 3x 7 2-0- 5 23: 34 3
103. Sint-Truiden Belgie 1x 3 1-0- 2 7: 18 3
104. Dinamo Tirana Albánie 1x 6 2-0- 4 17: 30 3
105. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 2x 6 2-0- 4 17: 32 3
106. FC Araks Jerevan Arménie 1x 3 1-0- 2 9: 28 3
107. FC Mikeska Ostrava Česko 2x 6 1-0- 5 11: 30 3
108. FS Ilves Tampere Finsko 3x 9 1-0- 8 18: 54 3
109. SU Santa Coloma Andorra 2x 6 1-0- 5 7: 64 3
110. Parnassos Nikosia Kypr 1x 3 1-2- 0 9: 5 2,5
111. Mad Max Valkeakoski Finsko 1x 3 1-2- 0 11: 9 2,5
112. MAG Varna Bulharsko 1x 4 1-1- 2 16: 22 2
113. FC Miramar Portugalsko 1x 4 0-2- 2 5: 12 2
114. Tirane Tirana Albánie 1x 5 1-1- 3 19: 43 2
115. FC Mladost Sofia Bulharsko 1x 3 1-0- 2 15: 17 1,5
116. Shamrock Rovers Irsko 1z 3 1-0- 2 9: 11 1,5
117. FC Anzhi Tallinn Estonsko 1z 3 1-0- 2 7: 15 1,5
118. FCK De Hommel Nizozemí 3x 8 1-0- 7 18: 31 1,5
119. Roubaix Futsal Francie 2x 6 1-0- 5 20: 36 1,5
120. ITCA Torrino Itálie 2x 4 0-1- 3 10: 15 1
121. FK Oma Lotyšsko 1x 3 0-1- 2 10: 16 1
122. UFC Műnster Německo 1x 3 0-2- 1 5: 12 1
123. Apenta Nestle Maďarsko 1x 2 0-1- 1 8: 16 1
124. Sokoli Chorvatsko 1x 2 0-1- 1 4: 12 1
125. Bassi Iberia Samtredia Gruzie 1x 3 0-1- 2 14: 26 1
126. Aliby Almaty Kazachstán 1x 3 0-1- 2 6: 18 1
127. Golden Futsal Team Espoo Finsko 1x 3 0-1- 2 5: 20 1
128. USC Eugendorf Rakousko 1x 3 0-1- 2 3: 9 0,5
129. Fair City Santos Skotsko 2x 6 0-1- 5 22: 42 0,5
130. Hoornsche Veerhuys Nizozemí 1x 2 0-0- 2 4: 6 0
131. Tandem GO Skopje Makedonie 1x 3 0-0- 3 9: 15 0
132. Hallam Sheffield Anglie 1x 2 0-0- 2 10: 19 0
133. KS ALI DEMI Albánie 1z 3 0-0- 3 3: 12 0
134. GIP Beton MTO Zagorje Slovinsko 1x 3 0-0- 3 5: 14 0
135. FK Nautara Kaunas Litva 1x 3 0-0- 3 7: 17 0
136. FC Nejzbach Vysoké Mýto Česko 1x 3 0-0- 3 1: 11 0
137. FC Hibernians Malta 1x 3 0-0- 3 8: 19 0
138. Memphis Tiraspol Moldávie 1x 3 0-0- 3 4: 15 0
139. SAC Doukas Athens Řecko 1x 3 0-0- 3 3: 14 0
140. FK Vetadzoka Prilep Makedonie 1x 2 0-0- 2 3: 16 0
141. Hayk Jerevan Arménie 1x 3 0-0- 3 10: 23 0
142. Lörinc Maďarsko 2x 4 0-0- 4 8: 22 0
143. Doncaster College Anglie 1x 3 0-0- 3 8: 22 0
144. PFK Olimp Lotyšsko 1x 3 0-0- 3 1: 15 0
145. Victoria Tranmere Anglie 1x 2 0-0- 2 2: 17 0
146. Ford Genk Belgie 2x 4 0-0- 4 3: 19 0
147. FK Policijas Riga Lotyšsko 1x 2 0-0- 2 3: 20 0
148. TS Bakov nad Jizerou Česko 1x 2 0-0- 2 1: 19 0
149. Jeepers Malta 1z 2 0-0- 2 5: 26 0
150. FV Eppelborn Německo 1z 3 0-0- 3 4: 25 0
151. Viktoria Žižkov Praha Česko 2x 4 0-0- 4 9: 30 0
152. KMF VIP Sofia Bulharsko 1x 3 0-0- 3 5: 38 0
153. Cap del Carrer Andorra 2x 6 0-0- 6 3: 49 0
154. KS Flamutari Albánie 1x 3 0-0- 3 7: 66 0
155. FC Olimpic Tirana Albánie 1x 3 0-0- 3 10: 76 0
Poznámka:
1) Týmy hrající v ročníku 2007/08 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo.
4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Španělsko 15x 100 82- 8-10 633:180 254
2. Rusko 15x 65 49- 6-10 363:156 153
3. Belgie 13x 63 33-11-19 321:189 110
4. Itálie 16x 62 34- 6-22 245:177 108
5. Portugalsko 10x 48 27- 7-14 206:125 88
6. Ukrajina 8x 40 24- 4-12 216:105 76
7. Chorvatsko 13x 49 20- 6-23 157:191 66
8. Srbsko 8x 32 16- 4-12 132:111 52
9. Bělorusko 7x 27 14- 1-12 106:102 43
10. Polsko 7x 26 13- 3-10 93: 79 42
11. Kazachstán 5x 23 11- 3- 9 75: 63 36
12. Maďarsko 11x 35 11- 3-21 130:160 36
13. Česká republika 12x 35 11- 1-23 84:159 34
14. Ázerbájdžán 7x 23 9- 5- 9 78: 73 32
15. Slovinsko 7x 25 8- 4-13 87:102 25
16. Rumunsko 5x 20 8- 3-10 70: 76 24
17. Slovensko 7x 20 7- 2-11 72: 66 23
18. Moldávie 7x 27 10- 0-17 92:111 21
19. Litva 7x 24 8- 1-15 68: 94 20
20. Bosna a Herzegovina 7x 22 7- 0-15 83:103 19,5
21. Nizozemí 8x 24 7- 0-17 61:126 19,5
22. Lotyšsko 7x 20 6- 2-12 57: 91 19
23. Gruzie 7x 21 5- 4-12 69:111 19
24. Arménie 6x 27 9- 3-15 95:164 19
25. Makedonie 7x 20 5- 1-14 54: 91 16
26. Izrael 2x 9 6- 0- 3 39: 21 13,5
27. Švédsko 2x 11 7- 0- 4 51: 44 13,5
28. Černá hora 1x 6 5- 1- 0 23: 8 11,5
29. Bulharsko 5x 16 4- 2-10 55:104 10,5
30. Finsko 7x 20 3- 4-13 43:112 10,5
31. Řecko 6x 17 3- 1-13 38: 89 10
32. Kypr 7x 21 3- 5-13 53:126 10
33. Albánie 6x 23 5- 1-17 78:247 8
34. Andorra 7x 19 3- 0-16 30:153 6
35. Francie 3x 9 3- 0- 6 29: 39 4,5
36. Anglie 5x 12 3- 0- 9 39: 69 4,5
37. Rakousko 2x 6 2- 1- 3 16: 15 3,5
38. Švýcarsko 2x 6 2- 0- 4 17: 32 3
39. Irsko 1x 3 1- 0- 2 9: 11 1,5
40. Estonsko 1x 3 1- 0- 2 7: 15 1,5
41. Německo 2x 6 0- 2- 4 9: 37 1
42. Skotsko 2x 6 0- 1- 5 22: 42 0,5
43. Malta 2x 5 0- 0- 5 13: 45 0Poznámka:
1) Státy hrající v ročníku 2007/08 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.