FUTSAL
PMEZ 2018-19

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2018-2019
Poslední aktualizace - 31.12.2018

PŘEDKOLO - skupina A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Mostar SG          Bosna a H.  3  3-0-0  17: 5  9
 2. JB Futsal Gentofte    Dánsko      3  2-0-1  15: 4  6
 3. Maccabi Nahalat Yitz. Izrael      3  1-0-2   9:15  3
 4. Wattcell Futsal Club  Skotsko     3  0-0-3   7:24  0
PŘEDKOLO - skupina B
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Dynamo Kampuksen      Finsko      3  3-0-0  15: 1  9
 2. Allstars W.Neustadt   Rakousko    3  2-0-1  14:10  6
 3. Sandefjord Futsal     Norsko      3  1-0-2   4: 8  3
 4. FC Encamp             Andorra     3  0-0-3   5:19  0
PŘEDKOLO - skupina C
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. IFK Uddevalla         Švédsko     3  3-0-0  14: 7  9
 2. Leo Futsal Club       Arménie     3  2-0-1  13: 6  6
 3. KMF Celik NK          Černá hora  3  1-0-2  12:11  3
 4. Vaengir Jupiters      Island      3  0-0-3   9:24  0
PŘEDKOLO - skupina D
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. VFL05 Hohenstein-Ern. Německo     3  2-1-0  19: 5  7
 2. SAC Doukas            Řecko       3  1-2-0  11: 9  5
 3. KF Tirana             Albánie     3  1-1-1   8: 9  4
 4. Belfast United FC     Sev. Irsko  3  0-0-3   9:24  0
PŘEDKOLO - skupina E
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Valletta           Malta       3  3-0-0  17: 7  9
 2. KMF Veles             Makedonie   3  2-0-1  19:11  6
 3. FC Cosmos             Estonsko    3  1-0-2   9:10  3
 4. Futsamba Naas         Irsko       3  0-0-3   5:22  0
PŘEDKOLO - skupina F
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FK Vytis              Litva       3  3-0-0  20: 4  9
 2. Hovocubo              Nizozemí    3  2-0-1  20: 8  6
 3. Reading Futsal Club   Anglie      3  1-0-2  10:18  3
 4. S.S. Murata           San Marino  3  0-0-3   4:24  0
PŘEDKOLO - skupina G
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Record Bielsko-Biala  Polsko      3  3-0-0  23: 4  9
 2. Varna City            Bulharsko   3  1-1-1   9: 8  4
 3. Racing Luxembourg     Lucembursko 3  1-0-2  11:19  3
 4. Cardiff University    Wales       3  0-1-2   7:19  1
PŘEDKOLO - skupina H
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Informatica Timisoara Rumunsko    2  2-0-0  15: 2  6
 2. FC Lynx               Gibraltar   2  1-0-1   5: 8  3
 3. Osmanlispor           Turecko     2  0-0-2   4:14  0
PŘEDKOLO - skupina I
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC TMC Tbilisi        Gruzie      2  1-1-0   8: 6  4
 2. CS Dinamo Chisinau    Moldávie    2  1-0-1   6: 7  3
 3. RCD La Chaux-de-Fonds Švýcarsko   2  0-1-1   9:10  1
1. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. SL Benfica            Portugalsko 3  2-1-0  15: 5  7
 2. Barça Lassa           Španělsko   3  2-1-0  12: 6  7
 3. FP Halle-Gooik        Belgie      3  1-0-2  15:16  3
 4. Kremlin Bicetre Utd   Francie     3  0-0-3   7:22  0
2. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Inter Movistar        Španělsko   3  3-0-0   9: 3  9
 2. Era-Pack Chrudim      ČR          3  2-0-1   8: 5  6
 3. Ekonomac Kragujevac   Srbsko      3  1-0-2   8:12  3
 4. MFC Prodexim Kherson  Ukrajina    3  0-0-3   2: 7  0
3. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Gazprom Ugra Jugorsk  Rusko       3  3-0-0  15: 2  9
 2. Futsal Klub Dobovec   Slovinsko   3  2-0-1   9: 4  6
 3. Sibiryak Novosibirsk  Rusko       3  1-0-2   4:13  3
 4. MVFC Berettyóújfalu   Maďarsko    3  0-0-3   4:13  0
4. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Kairat Almaty         Kazachstán  3  3-0-0  15: 4  9
 2. Sporting CP           Portugalsko 3  2-0-1   9: 4  6
 3. LSM Lida              Bělorusko   3  1-0-2   5:11  3
 4. FC Feniks             Kosovo      3  0-0-3   5:15  0

5. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Acqua & Sapone        Itálie      3  3-0-0  18: 3  9
 2. FC APOEL Nicosia      Kypr        3  1-0-2   7:11  3
 3. Mostar SG Staklorad   Bosna a H.  3  1-0-2  10:14  3
 4. IFK Uddevalla Futsal  Švédsko     3  1-0-2   9:16  3
6. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko  3  3-0-0  14: 6  9
 2. MFC Aktobe            Kazachstán  3  2-0-1  12: 6  6
 3. MFC Tatishvili        Gruzie      3  1-0-2   9:11  3
 4. Kampuksen Dynamo      Finsko      3  0-0-3   2:14  0
7. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Record Bielsko-Biala  Polsko      3  2-1-0  13: 2  7
 2. Informatica Timisoara Rumunsko    3  1-1-1   7: 4  4
 3. FK Nikars Riga        Lotyšsko    3  1-0-2   6:16  3
 4. VFL 05 Hohenstein-Er. Německo     3  1-0-2   5: 9  3
8. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FK Vytis Futsal       Litva       3  3-0-0   9: 2  9
 2. Mimel Lučenec         Slovensko   3  2-0-1  11: 8  6
 3. Araz Naxçivan         Ázerbájdžán 3  0-1-2   3: 7  1
 4. Valletta FC           Malta       3  0-1-2   4:10  1
ČTVRTFINÁLE "A"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Movistar Inter        Španělsko   3  3-0-0  13: 6  9
 2. Futsal Klub Dobovec   Slovinsko   3  2-0-1   8:10  6
 3. FP Halle-Gooik        Belgie      3  1-0-2  12:11  3
 4. FK Vytis Futsal       Litva       3  0-0-3   5:11  0
ČTVRTFINÁLE "B"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Barça Lassa           Španělsko   3  3-0-0  11: 2  9
 2. Gazprom Ugra          Rusko       3  2-0-1   7: 7  6
 3. Ekonomac Kragujevac   Srbsko      3  1-0-2  11:13  3
 4. Record Bielsko-Biala  Polsko      3  0-0-3   8:15  0
ČTVRTFINÁLE "C"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Sporting CP           Portugalsko 3  3-0-0  11: 1  7
 2. SL Benfica            Portugalsko 3  2-1-0  10: 3  7
 3. PMFK Sibiryak         Rusko       3  1-0-2   5: 9  3
 4. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko  3  0-0-3   1:14  0
ČTVRTFINÁLE "D"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Kairat Almaty         Kazachstán  3  3-0-0  15: 5  9
 2. Acqua & Sapone Unigr. Itálie      3  2-0-1  15: 7  6
 3. Era-Pack Chrudim      ČR          3  1-0-2   6: 7  3
 4. LSM Lida              Bělorusko   3  0-0-3   5:22  0


SEMIFINÁLE:



o 3. místo:


F I N Á L E:




HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEV
MUŽSTVO                         ZEMĚ        ÚČAST  ZÁPASY (V-R-P)     SKÓRE     BODY
  1. Inter Moviestar Boom. FS   Španělsko    13x     83  72- 4- 7     438:123    220
  2. Kairat Almaty              Kazachstán   15x     73  49- 8-16     296:172    155
  3. Dinamo Moskva              Rusko        11x     62  44- 8-10     326:128    140
  4. CP Sporting Lisabon        Portugalsko  11x     63  42- 7-14     259:148    133
  5. Era-pack Chrudim           Česko        14x     75  40- 6-29     259:199    126
  6. Benfica Lisabon            Portugalsko   9x     56  38-11- 7     278:106    125
  7. Action 21 Charleroi        Belgie       11x     66  38-10-18     357:179    124
  8. Araz Naxcivan              Ázerbájdžán  13x     64  35-10-19     252:174    115
  9. KMF Ekonomac Kragujevac    Srbsko       10x     57  31- 5-21     186:173     98
 10. Dina Moskva                Rusko        10x     42  30- 3- 9     186:100     93
 11. FC Barcelona               Španělsko     6x     37  29- 5- 3     184: 44     92
 12. FC 2003 Iberia Tbilisi     Gruzie       13x     53  22- 9-22     167:187     75
 13. Slov-Matic Bratislava      Slovensko    11x     55  22- 8-27     174:163     74
 14. FS Playas de Castellon     Španělsko     4x     27  23- 4- 0     188: 42     73
 15. FC ETO Györi               Maďarsko      7x     47  25- 5-17     193:156     71
 16. Alter Ego Luparense C/5    Itálie        6x     35  20- 7- 8     136: 73     67
 17. El Pozo Murcia             Španělsko     7x     29  20- 3- 6     149: 59     63
 18. Šachtor Doněck             Ukrajina      5x     30  19- 1-10     154: 68     58
 19. FK Nikars Riga             Lotyšsko     11x     51  21- 3-27     154:220     57
 20. Brodosplit MNK Split       Chorvatsko    8x     38  17- 2-19     109:160     53
 21. FC Nacional Zagreb         Chorvatsko    5x     27  14- 1-12     103: 60     38,5
 22. VIZ Sinara Jekatěrinburg   Rusko         4x     16  12- 2- 2      67: 29     38
 23. Gazprom Jugra Jugorsk      Rusko         2x     14  12- 1- 1      74: 25     37
 24. FP Halle-Gooik             Belgie        4x     23  12- 2- 9      91: 63     35
 25. Marbo Beograd              Srbsko        4x     21  11- 2- 8      73: 53     35
 26. CIP Deva FC                Rumunsko      5x     24  11- 2-11      81: 88     35
 27. Lokomotiv Charkov          Ukrajina      3x     18  11- 1- 6      57: 42     34
 28. Doroznik Fanipol Minsk     Bělorusko     4x     21  11- 1- 9      86: 82     34
 29. Clearex Chorzow            Polsko        5x     23  10- 4- 9      70: 68     34
 30. City US Targu Mures        Rumunsko      6x     30  10- 3-17     106:148     33
 31. KMF Zelezarec Skopje       Makedonie     8x     36  17- 2-17     144:138     32,5
 32. Sporting Club Paris        Francie       4x     20  13- 2- 5     129: 71     31,5
 33. Pescara ASD C/5            Itálie        2x     17  11- 1- 5      79: 36     29,5
 34. Icobit Montesilvano        Itálie        2x     11   8- 3- 0      41: 12     27
 35. Rekord Bielsko-Biala       Polsko        3x     21  13- 1- 7     100: 43     26,5
 36. Athina ´90                 Řecko        14x     49  10- 4-35     115:234     26,5
 37. Lidselmash Lida            Bělorusko     4x     20  10- 0-10      49: 59     25,5
 38. Taim Lvov                  Ukrajina      2z     12   8- 1- 3      52: 24     25
 39. BNL Calcetto Roma          Itálie        4x     14   8- 1- 5      43: 47     25
 40. Baku United                Anglie        3x     17  10- 1- 6      70: 34     23,5
 41. FC Litija                  Slovinsko     3x     15   7- 2- 6      56: 44     23
 42. Furpile Prato              Itálie        2x     12   7- 1- 4      55: 42     22
 43. Marca Futsal               Itálie        2x     11   6- 3- 2      34: 20     21
 44. Energy Lvov                Ukrajina      3z     15   7- 0- 8      59: 50     21
 45. KMN Dobovec                Slovinsko     2x     12   7- 0- 5      34: 40     21
 46. Club Futsal Eindhoven      Nizozemí      4x     18   9- 1- 8      92: 64     20
 47. FC Stalitsa Minsk          Bělorusko     2x     12   8- 0- 4      62: 48     19,5
 48. Hamburg Panthers           Německo       5x     24  10- 3-11      77:117     19,5
 49. Arzignano Grifo            Itálie        2x      9   6- 1- 2      41: 21     19
 50. Svea Lesna Litija          Slovinsko     5x     17   6- 1-10      63: 75     19
 51. FC Grand Pro Varna         Bulharsko     5x     26   9- 2-15      77: 90     19
 52. HMNK Gospič                Chorvatsko    2x     11   5- 3- 3      32: 26     18
 53. FC Marlene                 Nizozemí      3x     12   6- 0- 6      34: 42     18
 54. FS Ilves Tampere           Finsko        8x     30   9- 5-16      83:120     17,5
 55. AC Omonia Nikósia          Kypr          4x     18   8- 2- 8      63: 64     17
 56. Kremlin Bicetre United     Francie       4x     21   8- 1-12      74: 90     17
 57. Hapoel Ironi Rishon        Izrael        2x     15   6- 3- 6      51: 50     16,5
 58. Vegakameratene             Norsko        4x     21   8- 4- 9      49: 54     16,5
 59. AS Roma RCB                Itálie        2x      9   5- 1- 3      50: 27     16
 60. CSO Montage BFC Budapest   Maďarsko      3x     11   5- 1- 5      53: 40     16
 61. KMF Alfa Part Skopje       Makedonie     5x     15   5- 1- 9      42: 60     16
 62. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora    2x     12   6- 2- 4      34: 40     15,5
 63. FC Mostar SG               Bosna a Her.  2x     12   8- 0- 4      66: 37     15
 64. Acqua & Sapone             Itálie        1x      6   5- 0- 1      33: 10     15
 65. FC Apoel Nicosia           Kypr          4x     18   8- 3- 7      74: 77     15
 66. FK Inkaras Kaunas          Litva         5x     15   5- 0-10      39: 64     15
 67. FC Vytis                   Litva         2x     12   6- 2- 4      42: 30     14,5
 68. AGBU Ararat Nicosia        Kypr          7x     27   5- 4-18      62:161     14,5
 69. Helvécia Futsal London     Anglie        5x     15   9- 0- 6      63: 48     13,5
 70. AIK Skövde                 Švédsko       4x     17   7- 0-10      62: 95     13,5
 71. FC Interkraz Kyjev         Ukrajina      1x      6   4- 1- 1      39: 15     13
 72. Nikel Norilsk              Rusko         1x      6   4- 1- 1      29: 16     13
 73. MFK VitEn Vitebsk          Bělorusko     1x      9   5- 2- 2      38: 29     12,5
 74. Golden Futsal Team Espoo   Finsko        3x     12   6- 2- 4      50: 42     12,5
 75. Caja Segovia               Španělsko     1x      4   4- 0- 0      27:  6     12
 76. Zarea Balty                Moldávie      2x      6   4- 0- 2      37: 26     12
 77. Futsal Minerva             Švýcarsko     3x     12   7- 0- 5      52: 44     12
 78. KMN Puntar Tolmin          Slovinsko     2z     11   4- 3- 4      34: 29     12
 79. Tulpar Karaganda           Kazachstán    2x      9   3- 3- 3      29: 29     12
 80. Mapid Futsal Minsk         Bělorusko     3z      9   4- 0- 5      26: 29     12
 81. Sievi Futsal               Finsko        3x     12   6- 1- 5      63: 41     11,5
 82. MFK Leotar Trebinje        Bosna a Her.  3z     14   7- 1- 6      70: 50     11,5
 83. Leo Futsal Club            Arménie       2x      9   6- 1- 2      39: 21     11,5
 84. A+M Chatelineau            Belgie        2x      9   3- 2- 4      29: 28     11
 85. Odorheiu Secuiescu         Rumunsko      3x     14   4- 2- 8      50: 51     11
 86. IFK Göteborg Futsal Club   Švédsko       3x     11   6- 1- 4      34: 45     11
 87. MNK Centar Sarajevo        Bosna a Her.  3x     14   7- 0- 7      82: 61     10,5
 88. IFK Uddevalla              Švédsko       3x      9   6- 0- 3      36: 27     10,5
 89. FC Feniks                  Kosovo        2x     12   5- 0- 7      44: 37     10,5
     SD Brezje Maribor          Slovinsko     2x     12   5- 0- 7      44: 37     10,5
 91. SC Tornado Chisinau        Moldávie      3x     12   7- 0- 5      48: 52     10,5
 92. ZVV ´t Knooppunt           Nizozemí      1x      9   5- 0- 4      30  37     10,5
 93. Futsal Topsport Antverpy   Belgie        2x      9   3- 3- 3      52: 28     10
 94. CLM Talavera               Španělsko     1x      4   3- 1- 0      27:  6     10
 95. Program Dubnica n/Váhom    Slovensko     3x      8   3- 1- 4      45: 25     10
 96. Ugra Yugorsk               Rusko         1x      5   3- 1- 1      19:  8     10
 97. Real Rieti                 Itálie        1x      6   3- 1- 2      24: 15     10
 98. Uragan Ivano-Frankovsk     Ukrajina      1x      6   3- 1- 2      22: 21     10
 99. Stella Rossa Vienna        Rakousko      5z     15   6- 2- 7      58: 60     10
100. Turan Air Baku             Ázerbájdžán   3x      8   3- 1- 4      21: 26     10
101. FK Nautara Kaunas          Litva         6x     21   6- 1-14      63:110     10
102. JB Futsal Gentofte         Dánsko        4x     12   6- 1- 5      48: 36      9,5
103. FC St. Andrews Luxol       Malta         2x      9   5- 1- 3      41: 36      9,5
104. Marsans Torrehon           Španělsko     1x      3   3- 0- 0      23:  6      9
105. Karaka Mostar              Bosna a Her.  2x      6   3- 0- 3      24: 24      9
106. Novo Vrijeme Makarska      Chorvatsko    1x      6   3- 0- 3      15: 20      9
107. FC Raba Riga               Lotyšsko      2x      6   3- 0- 3      14: 19      9
108. Akademia Pniewy            Polsko        2x      9   3- 0- 6      19: 26      9
109. SK Cigi Caga Jistebník     Česko         2x      8   3- 0- 5      15: 25      9
110. FC Megatherm Gödöllö       Maďarsko      2x      9   3- 0- 6      23: 36      9
111. Politeknik Jerevan         Arménie       3x     12   5- 0- 7      41: 81      9
112. MVFS Berettyóújfalu        Maďarsko      4x     14   3- 0-11      21: 63      9
113. SSV Jahn 1889 Regensburg   Německo       1x      6   4- 1- 1      22: 12      8,5
114. MNK Gorica                 Slovinsko     1x      9   4- 1- 4      29: 23      8,5
115. KF Tirana                  Albánie       6x     17   5- 2-10      61: 80      8,5
116. Tal Grig Jerevan           Arménie       2x      9   4- 2- 3      42: 25      8
117. KMF Tango Sarajevo         Bosna a Her.  1x      8   3- 2- 3      35: 32      8
118. JB MB Morlanwelz           Belgie        1x      6   2- 2- 2      11: 24      8
119. Tbilisi State University   Gruzie        1x      6   4- 0- 2      37: 22      7,5
120. FC Liburn                  Kosovo        1x      6   4- 0- 2      35: 25      7,5
121. Hovocubo                   Nizozemí      2x      9   5- 0- 4      34: 25      7,5
122. MNK Orlič Sarajevo         Bosna a Her.  3x      9   4- 0- 5      33: 32      7,5
123. Informatica Timisoara      Rumunsko      1x      5   3- 1- 1      22:  6      7
124. FC Valletta                Malta         2x      9   4- 1- 4      33: 33      7
125. PA Nova Gliwice            Polsko        2x      6   2- 1- 3      26: 26      7
126. CD SHOP Danilovgrad        Jugoslávie    2x      5   2- 1- 2      23: 23      7
127. KMF Niš                    Jugoslávie    1x      5   2- 1- 2      15: 16      7
128. Tel Aviv Asa (Owl)         Izrael        3x      9   4- 2- 3      26: 31      7
129. SC Piccadilly Varna        Bulharsko     2x      6   2- 1- 3      19: 27      7
130. VFL Hohenstein-Ernstthal   Německo       1x      6   3- 1- 2      24: 14      6,5
131. 1.FC Wiener Neustadt All.  Rakousko      3x      9   4- 1- 4      38: 35      6,5
132. EID Futsal                 Irsko         2x      9   4- 1- 4      39: 41      6,5
133. KS Flamurtari Vlore        Albánie       5x     15   4- 1-10      38:131      6,5
134. FC Encamp                  Andorra       9x     27   4- 1-22      64:160      6,5
135. Parnassos Nikosia          Kypr          2x      6   3- 3- 0      33: 19      6
136. MFC Aktobe                 Kazachstán    1x      3   2- 0- 1      12:  6      6
137. Erregi Travel Perugia      Itálie        1x      3   2- 0- 1      16:  4      6
138. MFC Varna                  Bulharsko     2x      6   4- 0- 2      32: 22      6
139. Baustal Krakow             Polsko        1x      3   2- 0- 1      14:  7      6
140. Zaragoza                   Španělsko     1x      3   2- 0- 1      17: 10      6
141. AR de Freixieiro           Portugalsko   1x      3   2- 0- 1      10:  7      6
142. Mimel Lučenec              Slovensko     1x      3   2- 0- 1      11:  8      6
143. Bodu Bucuresti             Rumunsko      1x      3   2- 0- 1      14: 13      6
144. Kobenhavn Futsal           Dánsko        3x      8   4- 0- 4      37: 38      6
145. Futsal BGA                 Dánsko        3x      8   4- 0- 4      29: 30      6
146. Lazio Roma                 Itálie        1x      4   2- 0- 2       9: 10      6
147. Maspalomas                 Španělsko     1x      3   2- 0- 1      17: 19      6
148. Seliak Livno               Jugoslávie    1x      4   2- 0- 2      24: 28      6
149. FC Nadin Sofia             Bulharsko     2x      5   3- 0- 2      20: 25      6
150. Freiherios                 Portugalsko   1x      4   2- 0- 2      12: 17      6
151. FC Kobarid                 Slovinsko     2x      6   2- 0- 4      14: 20      6
152. MFC Kherson                Ukrajina      2x      9   2- 0- 7      19: 27      6
153. Braga / AAUM               Portugalsko   1x      6   2- 0- 4      14: 24      6
154. Viten Orsha Novolukoml     Bšlorusko     2x      6   2- 0- 4       7: 19      6
155. Sibiryak Novosibirsk       Rusko         1x      6   2- 0- 4       9: 22      6
156. Uspinjaca Záhřeb           Chorvatsko    2x      5   2- 0- 3      17: 31      6
157. CP Eindhoven               Nizozemí      1x      6   2- 0- 4      15: 29      6
158. Georgians Tbilisi          Gruzie        2x      6   2- 0- 4       9: 26      6
159. SK Istanbul Üniversitesi   Turecko       5z     15   4- 0-11      61: 90      6
160. FC Anzhi Tallinn           Estonsko      6x     17   3- 3-11      49: 89      6
161. ZVV West Stars Den Haag    Nizozemí      2x      8   2- 0- 6      18: 64      6
162. Titograd KMF               Černá hora    2x      6   3- 1- 2      19: 17      5,5
163. Eden College Futsal        Irsko         2x      6   3- 1- 2      22: 14      5
164. FC AMMK Baku               Ázerbájdžán   1x      3   1- 2- 0      13: 11      5
165. Nafta Mazeikiai            Litva         2x      9   3- 1- 5      25: 30      5
166. Roubaix Futsal             Francie       3x     12   3- 1- 8      45: 64      5
167. Carillon Boys Beverwijk    Nizozemí      1x      5   3- 0- 2      29:  8      4,5
168. FC White Bear Londýn       Anglie        2x      5   3- 0- 2      19: 11      4,5
169. CSC Dinamo Chisinau        Moldávie      2x      5   3- 0- 2      27: 19      4,5
170. Dynamo Kampuksen           Finsko        1x      6   3- 0- 3      17: 15      4,5
171. Toligma Chisinau           Moldávie      1x      6   3- 0- 3      24: 22      4,5
172. FC Geneva                  Švýcarsko     1x      6   2- 2- 2      28: 26      4,5
173. SD Croatia Berlin          Německo       2x      6   3- 0- 3      27: 28      4,5
174. MNK Kaskada Gracanica      Bosna a Her.  3x     10   2- 0- 8      46: 60      4,5
175. Camelot Chisinau           Moldávie      3x     12   3- 0- 9      27: 48      4,5
176. Unisport Budstar Kyjev     Ukrajina      1x      2   1- 1- 0      11:  3      4
177. FC Levski Sofia West       Bulharsko     2x      6   2- 2- 2      20: 13      4
178. Genzano                    Itálie        1x      4   1- 1- 2       9: 11      4
179. Maccabi Nahalat Itzhak     Izrael        2x      6   2- 2- 2      19: 22      4
180. Promet Orkan Zagreb        Chorvatsko    2x      5   1- 1- 3      15: 18      4
181. Hasselt                    Belgie        2x      4   1- 1- 2      10: 13      4
     Colorspectrum Aramis       Maďarsko      1x      3   1- 1- 1      10: 13      4
183. Lokomotiv Oděsa            Ukrajina      1x      4   1- 1- 2      13: 19      4
184. Bugroff Riga               Lotyšsko      1x      3   1- 1- 1      10: 16      4
185. MNK Podpičan ´98           Chorvatsko    1x      6   2- 2- 2      14: 21      4
186. UFC Műnster                Německo       2x      6   2- 2- 2      15: 23      4
187. SAC Doukas Athens          Řecko         3x      9   2- 2- 5      23: 34      4
188. FT Kemi-Torino Kemi        Finsko        2x      5   1- 1- 3       9: 29      4
189. FC Lynx                    Gibraltar     4x     11   2- 2- 7      34: 59      4
190. KFUM Futsal Oslo           Norsko        1x      3   2- 1- 0      15:  7      3,5
191. FC Progress Chisinau       Moldávie      2x      4   2- 1- 1      11: 12      3,5
192. Adana Jerevan              Arménie       1x      6   2- 1- 3      22: 33      3,5
193. FCA Classic Chisinau       Moldávie      2x      6   2- 1- 3      14: 27      3,5
194. Erebuni Jerevan            Arménie       2x      9   2- 1- 6      18: 47      3,5
195. FK Kauguri                 Lotyšsko      1x      3   2- 0- 1      19:  5      3
196. Arnavutköy Belediye Spor   Turecko       1z      3   2- 0- 1      23: 10      3
197. SV Amsterdam               Nizozemí      1x      3   2- 0- 1      18:  9      3
198. Zdunska Wola               Polsko        1x      3   2- 0- 1      22: 13      3
199. Oxford City Lions FC       Anglie        1x      3   2- 0- 1      13:  5      3
200. KMF Veles                  Makedonie     1x      3   2- 0- 1      19: 11      3
201. Bajo Pivljanin Pluzine     Černá hora    1x      3   2- 0- 1      17: 10      3
202. Anorthosis Famagusta       Kypr          1x      3   2- 0- 1      18: 11      3
203. Issy Futsal                Francie       1x      3   2- 0- 1       9:  3      3
204. Military Futsal Team       Černá hora    1x      3   2- 0- 1      14:  8      3
205. Hurtap Leczyca             Polsko        1x      3   1- 0- 2      15: 10      3
206. KSM-24 Moskva              Rusko         1x      3   1- 0- 2      19: 14      3
207. 1.FC Graz                  Rakousko      1x      3   2- 0- 1      14: 10      3
208. Jedinstvo Bijelo Polje     Černá hora    1x      3   2- 0- 1      16: 13      3
209. Rubeola Csomor             Maďarsko      1x      2   1- 0- 1       8:  6      3
210. FC Baltija                 Litva         1z      3   2- 0- 1      11:  9      3
211. MNK Alumnus Zagreb         Chorvatsko    1x      5   2- 0- 3      21: 20      3
212. KMF Shkupi 1927            Makedonie     1x      3   2- 0- 1      15: 15      3
213. Spartak Moskva             Rusko         1x      2   1- 0- 1       9:  9      3
214. Kolubara Lazarevac         Srbsko        1x      3   1- 0- 2      10: 11      3
215. Partizan Sarajevo          Bosna a Her.  1x      3   1- 0- 2       9: 11      3
     MFC Tatishvili             Gruzie        1x      3   1- 0- 2       9: 11      3
217. Simurg Minsk               Bělorusko     1x      3   1- 0- 2       8: 10      3
218. Beer Sheva                 Izrael        1x      3   1- 0- 2       8: 11      3
219. Pramen Havlíčkův Brod      Česko         1x      3   1- 0- 2      16: 20      3
220. Sandefjord Futsal          Norsko        2x      6   1- 3- 2      12: 16      3
221. Lexmax Chisinau            Moldávie      2x      4   2- 0- 2       8: 12      3
222. Zrinjski Karaka            Bosna a Her.  1x      3   1- 0- 2       4:  8      3
223. Glama Brijeg Zagreb        Chorvatsko    1x      4   1- 0- 3      12: 17      3
224. Víkingur Ólafsvik          Island        2x      5   2- 0- 3      22: 28      3
225. FC Sporting Fingal         Irsko         1x      5   2- 0- 3      19: 25      3
226. Madiar Mugi                Maďarsko      1x      4   1- 0- 3      20: 27      3
227. 1.FC Incar Nitra           Slovensko     1x      3   1- 0- 2       7: 14      3
228. MFC Zhigitter Astana       Kazachstán    1x      3   1- 0- 2       9: 18      3
229. Asa Ben Gurion             Izrael        4x      9   2- 0- 7      28: 39      3
230. Buick Encamp Granvalira    Andorra       3x      7   2- 0- 5      23: 34      3
231. Sint-Truiden               Belgie        1x      3   1- 0- 2       7: 18      3
232. Dinamo Tirana              Albánie       1x      6   2- 0- 4      17: 30      3
233. FC Araks Jerevan           Arménie       1x      3   1- 0- 2       9: 28      3
234. FC Mikeska Ostrava         Česko         2x      6   1- 0- 5      11: 30      3
235. Uni Futsal Team Bulle      Švýcarsko     4x     10   2- 0- 8      23: 60      3
236. SU Santa Coloma            Andorra       2x      6   1- 0- 5       7: 64      3
237. Mad Max Valkeakoski        Finsko        1x      3   1- 2- 0      11:  9      2,5
238. FC TMC Tbilisi             Gruzie        1x      2   1- 1- 0       8:  6      2
239. Varna City                 Bulharsko     1x      3   1- 1- 1       9:  8      2
240. Grorud                     Norsko        1x      3   1- 1- 1      12: 11      2
241. TUFAD Ankara S.            Turecko       1x      3   1- 1- 1      11: 11      2
242. RCS Košice                 Slovensko     1x      3   1- 1- 1       8:  9      2
     Sjarmtrollan Idrettslag    Norsko        1x      3   1- 1- 1       8:  9      2
244. MAG Varna                  Bulharsko     1x      4   1- 1- 2      16: 22      2
245. FC Miramar                 Portugalsko   1x      4   0- 2- 2       5: 12      2
246. ASUE                       Arménie       2x      5   1- 1- 3      16: 25      2
247. FC Seefeld Curych          Švýcarsko     2x      6   1- 1- 4      16: 29      2
248. FC Hibernians              Malta         2x      6   1- 1- 4      15: 30      2
249. ZC Excess Futsal Bidnija   Malta         2x      6   1- 1- 4      20: 40      2
250. Blue Magic                 Irsko         2x      6   1- 1- 4       9: 31      2
251. Tirane Tirana              Albánie       1x      5   1- 1- 3      19: 43      2
252. Croatia ´97 Appenzell MNK  Švýcarsko     1x      3   1- 0- 2      17: 13      1,5
253. Ibra Göteborg              Albánie       1x      3   1- 0- 2      13: 12      1,5
254. Lokomotyvas Radviliškis    Litva         1x      3   1- 0- 2      12: 12      1,5
255. KMF Celik NK               Černá hora    1x      3   1- 0- 2      12: 11      1,5
256. FC Agama Podgorica         Černá hora    1x      2   1- 0- 1       5:  5      1,5
257. KMF Danilovgrad            Černá hora    1x      3   1- 0- 2      12: 13      1,5
258. Kaiserebersdorf-Srbija     Rakousko      1x      3   1- 0- 2       8:  9      1,5
259. KMF Elita Tetovo           Makedonie     1x      2   1- 0- 1       6:  7      1,5
260. FC Mladost Sofia           Bulharsko     1x      3   1- 0- 2      15: 17      1,5
261. Shamrock Rovers            Irsko         1x      3   1- 0- 2       9: 11      1,5
262. Niklaros Trondheim         Norsko        1x      3   1- 0- 2       8: 10      1,5
263. Wisla Krakow               Polsko        1x      2   1- 0- 1       5:  7      1,5
264. Gazi Ankara                Turecko       1x      3   1- 0- 2       8: 11      1,5
265. Maccabi Tel Aviv Futsal    Izrael        1x      3   1- 0- 2       7: 10      1,5
266. FC Kaghsi Jerevan          Arménie       1x      2   1- 0- 1       5:  8      1,5
267. Futsal Panthers Köln       Německo       1z      3   1- 0- 2       9: 15      1,5
268. Saint Patrick´s Athletic   Irsko         1x      3   1- 0- 2       8: 14      1,5
269. Racing Futsal Luxembourg   Lucembursko   1x      3   1- 0- 2      11: 19      1,5
270. Reading Futsal Club        Anglie        1x      3   1- 0- 2      10: 18      1,5
271. FC Betoon Tallinn          Estonsko      1x      3   1- 0- 2       6: 17      1,5
272. FC Cosmos                  Estonsko      2x      6   1- 0- 5      14: 26      1,5
273. FCK De Hommel              Nizozemí      3x      8   1- 0- 7      18: 31      1,5
274. ALSS Munsbach              Lucembursko   1z      3   1- 0- 2      11: 25      1,5
275. FC Balzan Youths           Malta         2x      4   1- 0- 3       8: 22      1,5
276. FC Narva United            Estonsko      1x      3   1- 0- 2       8: 24      1,5
277. Montenegro Star Budva      Černá hora    1x      5   1- 0- 4      12: 30      1,5
278. Keflavík                   Island        1x      3   1- 0- 2      20: 39      1,5
279. ITCA Torrino               Itálie        2x      4   0- 1- 3      10: 15      1
280. FK Oma                     Lotyšsko      1x      3   0- 1- 2      10: 16      1
281. ASC Garges Djibson         Francie       1x      3   0- 1- 2       9: 16      1
282. Apenta Nestle              Maďarsko      1x      2   0- 1- 1       8: 16      1
283. Sokoli                     Chorvatsko    1x      2   0- 1- 1       4: 12      1
284. Bassi Iberia Samtredia     Gruzie        1x      3   0- 1- 2      14: 26      1
285. Aliby Almaty               Kazachstán    1x      3   0- 1- 2       6: 18      1
286. FC SS Tre Fiori            San Marino    2x      6   0- 2- 4       7: 28      1
287. Cardiff University         Wales         3x      9   0- 2- 7      15: 46      1
288. Saltires Perth             Skotsko       4x     12   0- 2-10      15: 80      1
289. RCD La Chaux-de-Fonds      Švýcarsko     1x      2   0- 1- 1       9: 10      0,5
290. USC Eugendorf              Rakousko      1x      3   0- 1- 2       3:  9      0,5
291. IF Albertslund             Dánsko        1x      3   0- 1- 2       7: 14      0,5
292. FC Transylvania Dublin     Irsko         1x      3   0- 1- 2       6: 14      0,5
293. FC Scorpions Gibraltar     Gibraltar     1x      3   0- 1- 2      11: 24      0,5
294. FC Differdange 03          Lucembursko   2x      6   0- 1- 5      16: 31      0,5
295. FC Malmö City              Švédsko       1x      3   0- 1- 2       5: 21      0,5
296. Fair City Santos           Skotsko       2x      6   0- 1- 5      22: 42      0,5
297. Shahumyan Jerevan          Arménie       2x      6   0- 1- 5      11: 42      0,5
298. FC Santos Perth            Skotsko       3x      9   0- 1- 8      16: 81      0,5
299. Hoornsche Veerhuys         Nizozemí      1x      2   0- 0- 2       4:  6      0
300. White Eagles               Malta         1x      2   0- 0- 2      10: 13      0
301. Ipswich Wolves             Anglie        1x      2   0- 0- 2      10: 14      0
302. Tandem GO Skopje           Makedonie     1x      3   0- 0- 3       9: 15      0
303. Edro Vlore                 Albánie       1x      3   0- 0- 3       6: 13      0
304. SK Augur                   Estonsko      1x      2   0- 0- 2       1:  8      0
305. Fjölnir Reykjavík          Island        1x      3   0- 0- 3       9: 17      0
306. Bekentas Vilnius           Litva         1z      3   0- 0- 3       5: 13      0
307. AFM Futsal Maniacs         Švýcarsko     1x      3   0- 0- 3      11: 20      0
308. Hallam Sheffield           Anglie        1x      2   0- 0- 2      10: 19      0
309. Pinerola Bratislava        Slovensko     1x      3   0- 0- 3       9: 18      0
310. GIP Beton MTO Zagorje      Slovinsko     1x      3   0- 0- 3       5: 14      0
311. DDS Madriu                 Andorra       2x      6   0- 0- 6       6: 16      0
312. Osmanlispor                Turecko       1x      2   0- 0- 2       4: 14      0
313. FC Nejzbach Vysoké Mýto    Česko         1x      3   0- 0- 3       1: 11      0
314. FC Diamant Linz            Rakousko      1x      3   0- 0- 3       7: 18      0
315. Hvöt Blonduosi             Island        1x      3   0- 0- 3       6: 17      0
316. Memphis Tiraspol           Moldávie      1x      3   0- 0- 3       4: 15      0
317. Falcao Stockholm           Švédsko       1x      3   0- 0- 3       8: 20      0
318. TMT Futsal Club            Skotsko       1x      3   0- 0- 3       4: 16      0
319. Vídir Gardi                Island        1x      3   0- 0- 3      11: 24      0
320. Hayk Jerevan               Arménie       1x      3   0- 0- 3      10: 23      0
321. FK Vetadzoka Prilep        Makedonie     1x      2   0- 0- 2       3: 16      0
322. Lörinc                     Maďarsko      2x      4   0- 0- 4       8: 22      0
323. Doncaster College          Anglie        1x      3   0- 0- 3       8: 22      0
324. NAFI Stuttgart             Německo       1x      3   0- 0- 3       6: 20      0
325. PFK Olimp                  Lotyšsko      1x      3   0- 0- 3       1: 15      0
     Cardiff City FC            Wales         1x      3   0- 0- 3       1: 15      0
327. Vaengir Jupiters           Island        1x      3   0- 0- 3       9: 24      0
328. Victoria Tranmere          Anglie        1x      2   0- 0- 2       2: 17      0
329. Futsal Schwaz              Rakousko      1x      3   0- 0- 3      10: 26      0
330. Scandal Bar                Malta         1x      3   0- 0- 3       5: 21      0
331. Ford Genk                  Belgie        2x      4   0- 0- 4       3: 19      0
332. Sillamae JK                Estonsko      1x      3   0- 0- 3       6: 23      0
333. Futsamba Naas              Irsko         1x      3   0- 0- 3       5: 22      0
334. KS ALI DEMI                Albánie       2x      5   0- 0- 5       4: 21      0
335. FK Policijas Riga          Lotyšsko      1x      2   0- 0- 2       3: 20      0
336. Firat Üniversitesi Elzig   Turecko       1z      3   0- 0- 3       7: 25      0
337. FC Cork City               Irsko         1x      3   0- 0- 3       5: 23      0
338. TS Bakov nad Jizerou       Česko         1x      2   0- 0- 2       1: 19      0
339. S.S. Murata                San Marino    1x      3   0- 0- 3       4: 24      0
340. Jeepers                    Malta         1x      2   0- 0- 2       5: 26      0
341. FV Eppelborn               Německo       1x      3   0- 0- 3       4: 25      0
342. Viktoria Žižkov Praha      Česko         2x      4   0- 0- 4       9: 30      0
343. FC The New Saints          Wales         1x      3   0- 0- 3      11: 35      0
344. Vimmerby IF                Švédsko       1x      3   0- 0- 3       9: 40      0
345. KMF VIP Sofia              Bulharsko     1x      3   0- 0- 3       5: 38      0
346. Belfast United FC          Sever. Irsko  2x      6   0- 0- 6      20: 60      0
347. Wattcell Futsal Club       Skotsko       2x      6   0- 0- 6      17: 58      0
348. Wrexham Futsal Club        Wales         3x      8   0- 0- 8      13: 59      0
349. Cap del Carrer             Andorra       2x      6   0- 0- 6       3: 49      0
350. FC Olimpic Tirana          Albánie       1x      3   0- 0- 3      10: 76      0
Poznámka:
1) Týmy hrající v ročníku 2018/19 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo.
4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.



HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY 1. Španělsko 26x 193 158-17-18 1070:305 485 2. Rusko 26x 156 109-16-31 738:349 343 3. Portugalsko 21x 136 86-20-30 579:315 276 4. Itálie 26x 145 84-21-40 580:343 268,5 5. Belgie 24x 124 60-20-44 560:272 195 6. Kazachstán 16x 91 55-12-24 352:233 177 7. Ukrajina 18x 102 56- 7-39 426:269 175 8. Srbsko 19x 95 49- 9-37 331:304 156 9. Chorvatsko 24x 109 47-10-52 342:385 143,5 10. Česká republika 23x 101 45- 6-50 312:334 141 11. Ázerbájdžán 17x 75 39-13-23 286:211 130 12. Maďarsko 22x 96 39- 8-49 344:379 116 13. Bělorusko 18x 80 41- 3-36 276:276 112,5 14. Slovinsko 18x 85 35- 7-43 279:282 100 15. Slovensko 18x 77 29-10-38 254:237 95 16. Gruzie 18x 73 30-11-32 244:278 94,5 17. Rumunsko 16x 77 30- 8-39 273:316 92 18. Polsko 16x 70 34- 6-30 271:200 90 19. Nizozemí 19x 80 35- 1-44 292:315 77 20. Lotyšsko 18x 71 27- 5-39 211:311 76 21. Bosna a Herzegovina 18x 79 36- 3-40 369:315 72 22. Kypr 18x 72 26-12-34 252:332 59,5 23. Francie 13x 59 26- 5-28 266:244 57,5 24. Makedonie 18x 64 27- 3-34 238:262 56 25. Finsko 18x 68 26-11-31 233:256 52,5 26. Litva 18x 66 23- 4-39 197:268 48,5 27. Bulharsko 16x 62 23- 7-32 213:262 47,5 28. Anglie 16x 52 25- 1-26 205:188 46 29. Moldávie 18x 58 26- 2-30 200:233 46 30. Německo 13x 57 23- 7-27 184:254 44,5 31. Arménie 17x 64 22- 7-35 213:333 42,5 32. Izrael 13x 45 16- 7-22 139:163 37 33. Švédsko 13x 49 20- 2-27 167:260 37 34. Černá hora 11x 40 19- 3-18 141:147 36 35. Řecko 17x 58 12- 6-40 138:268 30,5 36. Norsko 10x 39 14-10-15 104:107 28,5 37. Švýcarsko 13x 42 13- 4-25 156:202 23,5 38. Dánsko 11x 31 14- 2-15 121:118 22 39. Malta 13x 41 12- 4-25 137:221 22 40. Rakousko 13x 39 13- 4-22 138:167 21,5 41. Irsko 12x 41 12- 4-25 122:195 20 42. Albánie 17x 54 12- 4-38 155:394 20 43. Kosovo 3x 18 9- 0- 9 79: 62 18 44. Turecko 10x 29 8- 1-20 114:161 12,5 45. Andorra 18x 51 7- 1-43 100:329 12,5 46. Estonsko 12x 34 6- 3-25 84:187 10,5 47. Gibraltar 5x 14 2- 3- 9 45: 83 4,5 48. Island 9x 26 3- 0-23 94:190 4,5 49. Lucembursko 4x 12 2- 1- 9 38: 75 3,5 50. Skotsko 12x 36 0- 4-32 74:277 2 51. San Marino 3x 9 0- 2- 7 11: 52 1 52. Wales 8x 23 0- 2-21 40:155 1 53. Severní Irsko 2x 6 0- 0- 6 20: 60 0
1) Země hrající v ročníku 2018/19 jsou vyznačeni tučně. 2) Body získané z předkola se dělí dvěma. 3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže. 4) Do bojů ještě nezasáhly tyto země: Abcházie, Athos, Doněcká republika, Faerské ostrovy, Grónsko, Jižní Osetie, Katalánsko, Lichtenštejnsko, Luhanská republika, Monako, Náhorní Karabach, Podněstří, Rojava, Severní Kypr, Vatikán

VÍTĚZOVÉ
1998 1. CLM Talavera 2. Dina Moskva 3. Calcetto Roma + MNK Split 5. Mikeska Ostrava 1999 1. Dina Moskva 2. Lazio Roma 3. El Pozo Murcia 4. Mikeska Ostrava 2000 1. Caja Segovia 2. Calcetto Roma 3. Dina Moskva 6. Viktoria Žižkov 2001 1. Playas de Castellon 2. Dina Moskva 3. Genzano 6. TS Bakov n/J 2001/02 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. Split 1700 + SP Lisabon 18. Pramen Havlíčkův Brod 2002/03 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. - 15. Cigi Caga Jistebník 2003/04 1. Interviu Boomerang 2. Benfica Lisboa 3. - 28. Nejzbach Vysoké Mýto 2004/05 1. Action 21 Charleroi 2. Dinamo Moskva 3. - 13. Era-pack Chrudim 2005/06 1. Interviu Boomerang 2. Dinamo Moskva 3. Kairat + Šachťar Doněck 19. Era-pack Chrudim 2006/07 1. Dinamo Moskva 2. Interviu Boomerang 3. El Pozo Murcia 16. Cigi Caga Jistebník 2007/08 1. VIZ Jekatěrinburg 2. El Pozo Murcia 3. Dinamo Moskva 5. Era-pack Chrudim 2008/09 1. Interviu Moviestar 2. Sinara Jekatěrinburg 3. Kairat Alma-Ata 10. Era-pack Chrudim 2009/10 1. Interviu Moviestar 2. Benfica Lisabon 3. Araz Naxcivan 9. Era-pack Chrudim 2010/11 1. Icobit Montesilvano 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata 9. Era-pack Chrudim 2011/12 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Marca Futsal 14. Era-pack Chrudim 2012/13 1. Kairat Alma-Ata 2. Dinamo Moskva 3. FC Barcelon 10. Era-pack Chrudim 2013/14 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Araz Naxcivan 9. Era-pack Chrudim 2014/15 1. Kairat Alma-Ata 2. FC Barcelona 3. Sporting Lisabon 6. Era-pack Chrudim 2015/16 1. Gazprom Ugra Yugorsk 2. Interviu Moviestar 3. Benfica Lisabon 15. Era-pack Chrudim 2016/17 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata 8. Era-pack Chrudim 2017/18 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting de Portugal 3. FC Barcelona 29. Era-pack Chrudim 2018/19
© M. SRB