FUTSAL
PMEZ 2019-20

Partneři
našeho webu

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2019/2020
Poslední aktualizace - 18. 9.2019

PŘEDKOLO - skupina A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Toulon Élite Futsal   Francie     3  2-1-0  22:10  7
 2. FC SMS Viimsi         Estonsko    3  2-1-0  15: 8  7
 3. Kampuksen Dynamo      Finsko      3  1-0-2   4:11  3
 4. KF Tirana             Albánie     3  0-0-3   5:17  0
PŘEDKOLO - skupina B
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Futsal Shkupi         Makedonie   3  3-0-0  19: 3  9
 2. Lokomotiv Daugavpils  Lotyšsko    3  2-0-1  14: 7  6
 3. Cardiff University    Wales       3  1-0-2   5:11  3
 4. FC Encamp             Andorra     3  0-0-3   5:22  0
PŘEDKOLO - skupina C
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Miercurea Ciuc     Rumunsko    3  3-0-0  19: 6  9
 2. Futsal Minerva        Švýcarsko   3  1-1-1  11:13  4
 3. Blue Magic Dublin     Irsko       3  0-2-1   8:17  2
 4. AEK Futsal            Řecko       3  0-1-2  10:12  1
PŘEDKOLO - skupina D
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Omonia Futsal         Kypr        3  2-1-0  21: 8  7
 2. Gazi Üniversitesi     Turecko     3  2-0-1  12:11  6
 3. Pinerola Bratislava   Slovensko   3  1-1-1  15: 9  4
 4. Vaengir Jupiters      Island      3  0-0-3   2:22  0
PŘEDKOLO - skupina E
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. TSV Weilimdorf        Německo     3  3-0-0  22: 9  9
 2. Allstars Wiener Neus. Rakousko    3  2-0-1  20:15  6
 3. Racing Luxembourg     Lucembursko 3  1-0-2  14:19  3
 4. Sparta Belfast        Sev. Irsko  3  0-0-3   9:22  0
PŘEDKOLO - skupina F
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Luxol St. Andrews  Malta       3  3-0-0  18: 6  9
 2. Sjarmtrollan Idretts. Norsko      3  1-1-1   7:10  4
 3. CS Dinamo Chisinau    Moldávie    3  1-1-1  14: 9  4
 4. Fiorentino Futsal     San Marino  3  0-0-3   2:15  0
PŘEDKOLO - skupina G
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Hovocubo              Nizozemí    3  3-0-0  20: 3  9
 2. Helvécia London       Anglie      3  2-0-1  17:11  6
 3. PYF Saltires          Skotsko     3  1-0-2   9:18  3
 4. FC Lynx               Gibraltar   3  0-0-3   6:20  0
PŘEDKOLO - skupina H
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Georgians Tbilisi     Gruzie      2  2-0-0  12: 3  6
 2. Maccabi Nah. Yitzhak  Izrael      2  1-0-1   3:10  3
 3. Varna City            Bulharsko   2  0-0-2   5: 7  0
PŘEDKOLO - skupina I
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Leo Futsal Club       Arménie     2  2-0-0   7: 3  6
 2. JB Futsal Gentofte    Dánsko      2  1-0-1   8: 7  3
 3. Titograd              Černá Hora  2  0-0-2   5:10  0
1. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. SC de Portugal        Portugalsko 3  3-0-0  20: 1  9
 2. KMN Dobovec           Slovinsko   3  2-0-1  11: 5  6
 3. FC Mostar SG          Bosna a H.  3  0-1-2   3:13  1
 4. Ekonomac Kragujevac   Srbsko      3  0-1-2   2:17  1
2. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. SL Benfica            Portugalsko 3  2-1-0  14: 3  7
 2. MFC Kherson           Ukrajina    3  2-1-0  16: 7  7
 3. FP Halle-Gooik        Belgie      3  1-0-2  10:14  3
 4. Araz Naxçivan         Ázerbájdžán 3  0-0-3   4:20  0
3. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Barça                 Španělsko   3  3-0-0  16: 1  9
 2. MFK Tyumen            Rusko       3  2-0-1  12: 6  6
 3. Ayat                  Kazachstán  3  1-0-2   9:19  3
 4. Vytis                 Litva       3  0-0-3   6:17  0
4. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. KMF KPRF              Rusko       3  3-0-0  14: 6  9
 2. Murcia FS             Španělsko   3  2-0-1  13: 8  6
 3. Kairat Almaty         Kazachstán  3  1-0-2   5: 6  3
 4. MVFC Berettyóújfalu   Maďarsko    3  0-0-3   1:13  0
5. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. AC Sparta Praha       ČR          3  3-0-0  16: 5  9
 2. FC Csikszereda        Rumunsko    3  1-1-1   7:10  4
 3. Record Bielsko-Biala  Polsko      3  1-0-2   5: 7  3
 4. Luxol St. Andrews     Malta       3  0-1-2   4:10  1
6. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko  3  3-0-0  14: 7  9
 2. Leo                   Arménie     3  2-0-1  16:12  6
 3. Shkupi                Sev.Makedo. 3  1-0-2  11:15  3
 4. AC Omonia Nicosia     Kypr        3  0-0-3  11:18  0
7. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. FC Stalitsa Minsk     Bělorusko   3  2-1-0  13: 3  7
 2. Toulon Elite Futsal   Francie     3  1-1-1  11: 9  4
 3. Liburni               Kosovo      3  0-3-0   9: 9  3
 4. Hovocubo              Nizozemí    3  0-1-2   5:17  1
8. S K U P I N A
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Pesaro C5             Itálie      3  3-0-0  13: 5  9
 2. Georgians Tbilisi     Gruzie      3  2-0-1  11: 9  6
 3. TSV Weilimdorf        Německo     3  1-0-2   9:11  3
 4. IFK Uddevalla         Švédsko     3  0-0-3   3:11  0
ČTVRTFINÁLE "A"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Movistar Inter        Španělsko   3  3-0-0  13: 6  9

ČTVRTFINÁLE "B"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Barça Lassa           Španělsko   3  3-0-0  11: 2  9

ČTVRTFINÁLE "C"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Sporting CP           Portugalsko 3  3-0-0  11: 1  7

ČTVRTFINÁLE "D"
poř. tým země PZ V R P skóre body
 1. Kairat Almaty         Kazachstán  3  3-0-0  15: 5  9



SEMIFINÁLE:

:
:
o 3. místo:

:
F I N Á L E:
:



HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEV
MUŽSTVO                         ZEMĚ        ÚČAST  ZÁPASY (V-R-P)     SKÓRE     BODY
  1. Inter Moviestar Boom. FS   Španělsko    13x     85  72- 4- 9     442:131    220
  2. Kairat Almaty              Kazachstán   16x     78  51- 8-19     307:182    161
  3. CP Sporting Lisabon        Portugalsko  12x     68  47- 7-14     286:153    148
  4. Dinamo Moskva              Rusko        11x     62  44- 8-10     326:128    140
  5. Benfica Lisabon            Portugalsko  10x     59  40-12- 7     292:109    132
  6. Era-pack Chrudim           Česko        14x     75  40- 6-29     259:199    126
  7. Action 21 Charleroi        Belgie       11x     66  38-10-18     357:179    124
  8. Araz Naxcivan              Ázerbájdžán  14x     67  35-10-22     256:194    115
  9. FC Barcelona               Španělsko     7x     42  33- 5- 4     205: 51    104
 10. KMF Ekonomac Kragujevac    Srbsko       11x     60  31- 6-23     188:190     99
 11. Dina Moskva                Rusko        10x     42  30- 3- 9     186:100     93
 12. FC 2003 Iberia Tbilisi     Gruzie       13x     53  22- 9-22     167:187     75
 13. Slov-Matic Bratislava      Slovensko    11x     55  22- 8-27     174:163     74
 14. FS Playas de Castellon     Španělsko     4x     27  23- 4- 0     188: 42     73
 15. FC ETO Györi               Maďarsko      7x     47  25- 5-17     193:156     71
 16. El Pozo Murcia FS          Španělsko     8x     32  22- 3- 7     162: 67     69
 17. Alter Ego Luparense C/5    Itálie        6x     35  20- 7- 8     136: 73     67
 18. Šachtor Doněck             Ukrajina      5x     30  19- 1-10     154: 68     58
 19. FK Nikars Riga             Lotyšsko     11x     51  21- 3-27     154:220     57
 20. Brodosplit MNK Split       Chorvatsko    8x     38  17- 2-19     109:160     53
 21. FC Nacional Zagreb         Chorvatsko    5x     27  14- 1-12     103: 60     38,5
 22. VIZ Sinara Jekatěrinburg   Rusko         4x     16  12- 2- 2      67: 29     38
 23. FP Halle-Gooik             Belgie        5x     26  13- 2-11     101: 77     38
 24. Gazprom Jugra Jugorsk      Rusko         2x     14  12- 1- 1      74: 25     37
 25. Marbo Beograd              Srbsko        4x     21  11- 2- 8      73: 53     35
 26. CIP Deva FC                Rumunsko      5x     24  11- 2-11      81: 88     35
 27. Lokomotiv Charkov          Ukrajina      3x     18  11- 1- 6      57: 42     34
 28. Doroznik Fanipol Minsk     Bělorusko     4x     21  11- 1- 9      86: 82     34
 29. Clearex Chorzow            Polsko        5x     23  10- 4- 9      70: 68     34
 30. City US Targu Mures        Rumunsko      6x     30  10- 3-17     106:148     33
 31. KMF Zelezarec Skopje       Makedonie     8x     36  17- 2-17     144:138     32,5
 32. Sporting Club Paris        Francie       4x     20  13- 2- 5     129: 71     31,5
 33. Rekord Bielsko-Biala       Polsko        4x     24  14- 1- 9     105: 50     29,5
 34. Pescara ASD C/5            Itálie        2x     17  11- 1- 5      79: 36     29,5
 35. Icobit Montesilvano        Itálie        2x     11   8- 3- 0      41: 12     27
 36. KMN Dobovec                Slovinsko     3x     15   9- 0- 6      45: 45     27
 37. FC Stalitsa Minsk          Bělorusko     3x     15  10- 1- 4      75: 51     26,5
 38. Athina ´90                 Řecko        14x     49  10- 4-35     115:234     26,5
 39. Lidselmash Lida            Bělorusko     4x     20  10- 0-10      49: 59     25,5
 40. Taim Lvov                  Ukrajina      2z     12   8- 1- 3      52: 24     25
 41. BNL Calcetto Roma          Itálie        4x     14   8- 1- 5      43: 47     25
 42. Baku United                Anglie        3x     17  10- 1- 6      70: 34     23,5
 43. FC Litija                  Slovinsko     3x     15   7- 2- 6      56: 44     23
 44. Furpile Prato              Itálie        2x     12   7- 1- 4      55: 42     22
 45. Marca Futsal               Itálie        2x     11   6- 3- 2      34: 20     21
 46. Energy Lvov                Ukrajina      3z     15   7- 0- 8      59: 50     21
 47. Leo Futsal Club            Arménie       3x     14  10- 1- 3      62: 36     20,5
 48. AC Omonia Nikósia          Kypr          5x     24  10- 3-11      95: 90     20,5
 49. Club Futsal Eindhoven      Nizozemí      4x     18   9- 1- 8      92: 64     20
 50. Hamburg Panthers           Německo       5x     24  10- 3-11      77:117     19,5
 51. Arzignano Grifo            Itálie        2x      9   6- 1- 2      41: 21     19
 52. Svea Lesna Litija          Slovinsko     5x     17   6- 1-10      63: 75     19
 53. FC Grand Pro Varna         Bulharsko     5x     26   9- 2-15      77: 90     19
 54. HMNK Gospič                Chorvatsko    2x     11   5- 3- 3      32: 26     18
 55. Novo Vrijeme Makarska      Chorvatsko    2x      9   6- 0- 3      29: 27     18
 56. FC Marlene                 Nizozemí      3x     12   6- 0- 6      34: 42     18
 57. FS Ilves Tampere           Finsko        8x     30   9- 5-16      83:120     17,5
 58. Kremlin Bicetre United     Francie       4x     21   8- 1-12      74: 90     17
 59. Helvécia Futsal London     Anglie        6x     18  11- 0- 7      80: 59     16,5
 60. Hapoel Ironi Rishon        Izrael        2x     15   6- 3- 6      51: 50     16,5
 61. Vegakameratene             Norsko        4x     21   8- 4- 9      49: 54     16,5
 62. AS Roma RCB                Itálie        2x      9   5- 1- 3      50: 27     16
 63. FC Mostar SG               Bosna a Her.  3x     15   8- 1- 6      69: 50     16
 64. CSO Montage BFC Budapest   Maďarsko      3x     11   5- 1- 5      53: 40     16
 65. KMF Alfa Part Skopje       Makedonie     5x     15   5- 1- 9      42: 60     16
 66. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora    2x     12   6- 2- 4      34: 40     15,5
 67. Acqua & Sapone             Itálie        1x      6   5- 0- 1      33: 10     15
 68. FC St. Andrews Luxol       Malta         3x     15   8- 2- 5      63: 52     15
 69. FC Apoel Nicosia           Kypr          4x     18   8- 3- 7      74: 77     15
 70. Georgians Tbilisi          Gruzie        3x     11   6- 0- 5      32: 38     15
 71. FK Inkaras Kaunas          Litva         5x     15   5- 0-10      39: 64     15
 72. FC Vytis                   Litva         3x     15   6- 2- 7      48: 47     14,5
 73. AGBU Ararat Nicosia        Kypr          7x     27   5- 4-18      62:161     14,5
 74. Futsal Minerva             Švýcarsko     4x     15   8- 1- 6      63: 57     14
 75. AIK Skövde                 Švédsko       4x     17   7- 0-10      62: 95     13,5
 76. FC Interkraz Kyjev         Ukrajina      1x      6   4- 1- 1      39: 15     13
 77. Hovocubo                   Nizozemí      4x     15   8- 1- 6      59: 45     13
 78. Nikel Norilsk              Rusko         1x      6   4- 1- 1      29: 16     13
 79. MFC Kherson                Ukrajina      3x     12   4- 1- 7      35: 34     13
 80. MFK VitEn Vitebsk          Bělorusko     1x      9   5- 2- 2      38: 29     12,5
 81. Golden Futsal Team Espoo   Finsko        3x     12   6- 2- 4      50: 42     12,5
 82. Caja Segovia               Španělsko     1x      4   4- 0- 0      27:  6     12
 83. Zarea Balty                Moldávie      2x      6   4- 0- 2      37: 26     12
 84. KMN Puntar Tolmin          Slovinsko     2z     11   4- 3- 4      34: 29     12
 85. Tulpar Karaganda           Kazachstán    2x      9   3- 3- 3      29: 29     12
 86. Mapid Futsal Minsk         Bělorusko     3z      9   4- 0- 5      26: 29     12
 87. Sievi Futsal               Finsko        3x     12   6- 1- 5      63: 41     11,5
 88. MFK Leotar Trebinje        Bosna a Her.  3z     14   7- 1- 6      70: 50     11,5
 89. JB Futsal Gentofte         Dánsko        5x     14   7- 1- 6      56: 43     11
 90. A+M Chatelineau            Belgie        2x      9   3- 2- 4      29: 28     11
 91. Odorheiu Secuiescu         Rumunsko      3x     14   4- 2- 8      50: 51     11
 92. IFK Göteborg Futsal Club   Švédsko       3x     11   6- 1- 4      34: 45     11
 93. MNK Centar Sarajevo        Bosna a Her.  3x     14   7- 0- 7      82: 61     10,5
 94. KMF Shkupi 1927            Makedonie     2x      9   6- 0- 3      45: 33     10,5
 95. FC Liburn                  Kosovo        2x      9   4- 3- 2      44: 34     10,5
 96. FC Feniks                  Kosovo        2x     12   5- 0- 7      44: 37     10,5
     SD Brezje Maribor          Slovinsko     2x     12   5- 0- 7      44: 37     10,5
 98. IFK Uddevalla              Švédsko       4x     12   6- 0- 6      39: 38     10,5
 99. SC Tornado Chisinau        Moldávie      3x     12   7- 0- 5      48: 52     10,5
100. ZVV ´t Knooppunt           Nizozemí      1x      9   5- 0- 4      30  37     10,5
101. Futsal Topsport Antverpy   Belgie        2x      9   3- 3- 3      52: 28     10
102. CLM Talavera               Španělsko     1x      4   3- 1- 0      27:  6     10
103. Program Dubnica n/Váhom    Slovensko     3x      8   3- 1- 4      45: 25     10
104. Ugra Yugorsk               Rusko         1x      5   3- 1- 1      19:  8     10
105. Real Rieti                 Itálie        1x      6   3- 1- 2      24: 15     10
106. Uragan Ivano-Frankovsk     Ukrajina      1x      6   3- 1- 2      22: 21     10
107. Stella Rossa Vienna        Rakousko      5z     15   6- 2- 7      58: 60     10
108. Turan Air Baku             Ázerbájdžán   3x      8   3- 1- 4      21: 26     10
109. FK Nautara Kaunas          Litva         6x     21   6- 1-14      63:110     10
110. 1.FC Wiener Neustadt All.  Rakousko      4x     12   6- 1- 5      58: 50      9,5
111. Marsans Torrehon           Španělsko     1x      3   3- 0- 0      23:  6      9
112. AC Sparta Praha            Česko         1x      3   3- 0- 0      16:  5      9
113. Pesaro C5                  Itálie        1x      3   3- 0- 0      13:  5      9
114. KMF KPRF                   Rusko         1x      3   3- 0- 0      14:  6      9
115. Karaka Mostar              Bosna a Her.  2x      6   3- 0- 3      24: 24      9
116. FC Raba Riga               Lotyšsko      2x      6   3- 0- 3      14: 19      9
117. Akademia Pniewy            Polsko        2x      9   3- 0- 6      19: 26      9
118. SK Cigi Caga Jistebník     Česko         2x      8   3- 0- 5      15: 25      9
119. FC Megatherm Gödöllö       Maďarsko      2x      9   3- 0- 6      23: 36      9
120. Politeknik Jerevan         Arménie       3x     12   5- 0- 7      41: 81      9
121. MVFS Berettyóújfalu        Maďarsko      5x     17   3- 0-14      22: 76      9
122. SSV Jahn 1889 Regensburg   Německo       1x      6   4- 1- 1      22: 12      8,5
123. MNK Gorica                 Slovinsko     1x      9   4- 1- 4      29: 23      8,5
124. KF Tirana                  Albánie       7x     20   5- 2-13      66: 97      8,5
125. Tal Grig Jerevan           Arménie       2x      9   4- 2- 3      42: 25      8
126. KMF Tango Sarajevo         Bosna a Her.  1x      8   3- 2- 3      35: 32      8
127. JB MB Morlanwelz           Belgie        1x      6   2- 2- 2      11: 24      8
128. Tbilisi State University   Gruzie        1x      6   4- 0- 2      37: 22      7,5
129. Toulon Élite Futsal        Francie       2x      6   3- 2- 1      33: 19      7,5
130. TSV Weilimdorf             Německo       1x      6   4- 0- 2      31: 20      7,5
131. MNK Orlič Sarajevo         Bosna a Her.  3x      9   4- 0- 5      33: 32      7,5
132. Informatica Timisoara      Rumunsko      1x      5   3- 1- 1      22:  6      7
133. FC Valletta                Malta         2x      9   4- 1- 4      33: 33      7
134. PA Nova Gliwice            Polsko        2x      6   2- 1- 3      26: 26      7
135. CD SHOP Danilovgrad        Jugoslávie    2x      5   2- 1- 2      23: 23      7
136. KMF Niš                    Jugoslávie    1x      5   2- 1- 2      15: 16      7
137. Tel Aviv Asa (Owl)         Izrael        3x      9   4- 2- 3      26: 31      7
138. SC Piccadilly Varna        Bulharsko     2x      6   2- 1- 3      19: 27      7
139. CSC Dinamo Chisinau        Moldávie      3x      8   4- 1- 3      41: 28      6,5
140. VFL Hohenstein-Ernstthal   Německo       1x      6   3- 1- 2      24: 14      6,5
141. EID Futsal                 Irsko         2x      9   4- 1- 4      39: 41      6,5
142. KS Flamurtari Vlore        Albánie       5x     15   4- 1-10      38:131      6,5
143. FC Encamp                  Andorra      10x     30   4- 1-25      69:182      6,5
144. Parnassos Nikosia          Kypr          2x      6   3- 3- 0      33: 19      6
145. MFC Aktobe                 Kazachstán    1x      3   2- 0- 1      12:  6      6
146. Erregi Travel Perugia      Itálie        1x      3   2- 0- 1      16:  4      6
147. MFC Varna                  Bulharsko     2x      6   4- 0- 2      32: 22      6
148. Baustal Krakow             Polsko        1x      3   2- 0- 1      14:  7      6
149. MFK Tyumen                 Rusko         1x      3   2- 0- 1      12:  6      6
150. Zaragoza                   Španělsko     1x      3   2- 0- 1      17: 10      6
151. AR de Freixieiro           Portugalsko   1x      3   2- 0- 1      10:  7      6
152. Mimel Lučenec              Slovensko     1x      3   2- 0- 1      11:  8      6
153. Bodu Bucuresti             Rumunsko      1x      3   2- 0- 1      14: 13      6
154. Kobenhavn Futsal           Dánsko        3x      8   4- 0- 4      37: 38      6
155. Futsal BGA                 Dánsko        3x      8   4- 0- 4      29: 30      6
156. Lazio Roma                 Itálie        1x      4   2- 0- 2       9: 10      6
157. Maspalomas                 Španělsko     1x      3   2- 0- 1      17: 19      6
158. Seliak Livno               Jugoslávie    1x      4   2- 0- 2      24: 28      6
159. Dynamo Kampuksen           Finsko        2x      9   4- 0- 5      21: 26      6
160. FC Nadin Sofia             Bulharsko     2x      5   3- 0- 2      20: 25      6
161. Freiherios                 Portugalsko   1x      4   2- 0- 2      12: 17      6
162. FC Kobarid                 Slovinsko     2x      6   2- 0- 4      14: 20      6
163. Braga / AAUM               Portugalsko   1x      6   2- 0- 4      14: 24      6
164. Viten Orsha Novolukoml     Bšlorusko     2x      6   2- 0- 4       7: 19      6
165. Sibiryak Novosibirsk       Rusko         1x      6   2- 0- 4       9: 22      6
166. Uspinjaca Záhřeb           Chorvatsko    2x      5   2- 0- 3      17: 31      6
167. CP Eindhoven               Nizozemí      1x      6   2- 0- 4      15: 29      6
168. SK Istanbul Üniversitesi   Turecko       5z     15   4- 0-11      61: 90      6
169. FC Anzhi Tallinn           Estonsko      6x     17   3- 3-11      49: 89      6
170. ZVV West Stars Den Haag    Nizozemí      2x      8   2- 0- 6      18: 64      6
171. Titograd KMF               Černá hora    3x      8   3- 1- 4      24: 27      5,5
172. Maccabi Nahalat Itzhak     Izrael        3x      8   3- 2- 3      22: 32      5,5
173. Eden College Futsal        Irsko         2x      6   3- 1- 2      22: 14      5
174. FC AMMK Baku               Ázerbájdžán   1x      3   1- 2- 0      13: 11      5
175. Nafta Mazeikiai            Litva         2x      9   3- 1- 5      25: 30      5
176. Roubaix Futsal             Francie       3x     12   3- 1- 8      45: 64      5
177. Carillon Boys Beverwijk    Nizozemí      1x      5   3- 0- 2      29:  8      4,5
178. FC Miercurea Ciuc          Rumunsko      1x      3   3- 0- 0      19:  6      4,5
179. FC White Bear Londýn       Anglie        2x      5   3- 0- 2      19: 11      4,5
180. Toligma Chisinau           Moldávie      1x      6   3- 0- 3      24: 22      4,5
181. FC Geneva                  Švýcarsko     1x      6   2- 2- 2      28: 26      4,5
182. SD Croatia Berlin          Německo       2x      6   3- 0- 3      27: 28      4,5
183. Gazi Üniversitesi Ankara   Turecko       2x      6   3- 0- 3      20: 22      4,5
184. MNK Kaskada Gracanica      Bosna a Her.  3x     10   2- 0- 8      46: 60      4,5
185. Camelot Chisinau           Moldávie      3x     12   3- 0- 9      27: 48      4,5
186. Unisport Budstar Kyjev     Ukrajina      1x      2   1- 1- 0      11:  3      4
187. FC Levski Sofia West       Bulharsko     2x      6   2- 2- 2      20: 13      4
188. Genzano                    Itálie        1x      4   1- 1- 2       9: 11      4
189. Promet Orkan Zagreb        Chorvatsko    2x      5   1- 1- 3      15: 18      4
190. Hasselt                    Belgie        2x      4   1- 1- 2      10: 13      4
     Colorspectrum Aramis       Maďarsko      1x      3   1- 1- 1      10: 13      4
192. Futsal Club Csikszereda    Rumunsko      1x      3   1- 1- 1       7: 10      4
193. Sjarmtrollan Idrettslag    Norsko        2x      6   2- 2- 2      15: 19      4
194. Lokomotiv Oděsa            Ukrajina      1x      4   1- 1- 2      13: 19      4
195. Bugroff Riga               Lotyšsko      1x      3   1- 1- 1      10: 16      4
196. MNK Podpičan ´98           Chorvatsko    1x      6   2- 2- 2      14: 21      4
197. UFC Műnster                Německo       2x      6   2- 2- 2      15: 23      4
198. SAC Doukas Athens          Řecko         3x      9   2- 2- 5      23: 34      4
199. FT Kemi-Torino Kemi        Finsko        2x      5   1- 1- 3       9: 29      4
200. FC Lynx                    Gibraltar     5x     14   2- 2-10      40: 79      4
201. KFUM Futsal Oslo           Norsko        1x      3   2- 1- 0      15:  7      3,5
202. FC SMS Viimsi              Estonsko      1x      3   2- 1- 0      15:  8      3,5
203. FC Progress Chisinau       Moldávie      2x      4   2- 1- 1      11: 12      3,5
204. Adana Jerevan              Arménie       1x      6   2- 1- 3      22: 33      3,5
205. FCA Classic Chisinau       Moldávie      2x      6   2- 1- 3      14: 27      3,5
206. Erebuni Jerevan            Arménie       2x      9   2- 1- 6      18: 47      3,5
207. FK Kauguri                 Lotyšsko      1x      3   2- 0- 1      19:  5      3
208. Arnavutköy Belediye Spor   Turecko       1z      3   2- 0- 1      23: 10      3
209. SV Amsterdam               Nizozemí      1x      3   2- 0- 1      18:  9      3
210. Zdunska Wola               Polsko        1x      3   2- 0- 1      22: 13      3
211. Oxford City Lions FC       Anglie        1x      3   2- 0- 1      13:  5      3
212. KMF Veles                  Makedonie     1x      3   2- 0- 1      19: 11      3
213. Bajo Pivljanin Pluzine     Černá hora    1x      3   2- 0- 1      17: 10      3
214. Lokomotiv Daugavpils       Lotyšsko      1x      3   2- 0- 1      14:  7      3
215. Anorthosis Famagusta       Kypr          1x      3   2- 0- 1      18: 11      3
216. Issy Futsal                Francie       1x      3   2- 0- 1       9:  3      3
217. Military Futsal Team       Černá hora    1x      3   2- 0- 1      14:  8      3
218. Hurtap Leczyca             Polsko        1x      3   1- 0- 2      15: 10      3
219. KSM-24 Moskva              Rusko         1x      3   1- 0- 2      19: 14      3
220. 1.FC Graz                  Rakousko      1x      3   2- 0- 1      14: 10      3
221. Jedinstvo Bijelo Polje     Černá hora    1x      3   2- 0- 1      16: 13      3
222. Rubeola Csomor             Maďarsko      1x      2   1- 0- 1       8:  6      3
223. FC Baltija                 Litva         1z      3   2- 0- 1      11:  9      3
224. MNK Alumnus Zagreb         Chorvatsko    1x      5   2- 0- 3      21: 20      3
225. Spartak Moskva             Rusko         1x      2   1- 0- 1       9:  9      3
226. Kolubara Lazarevac         Srbsko        1x      3   1- 0- 2      10: 11      3
227. Partizan Sarajevo          Bosna a Her.  1x      3   1- 0- 2       9: 11      3
     MFC Tatishvili             Gruzie        1x      3   1- 0- 2       9: 11      3
229. Simurg Minsk               Bělorusko     1x      3   1- 0- 2       8: 10      3
230. Beer Sheva                 Izrael        1x      3   1- 0- 2       8: 11      3
231. Pramen Havlíčkův Brod      Česko         1x      3   1- 0- 2      16: 20      3
232. Sandefjord Futsal          Norsko        2x      6   1- 3- 2      12: 16      3
233. Lexmax Chisinau            Moldávie      2x      4   2- 0- 2       8: 12      3
234. Zrinjski Karaka            Bosna a Her.  1x      3   1- 0- 2       4:  8      3
235. Glama Brijeg Zagreb        Chorvatsko    1x      4   1- 0- 3      12: 17      3
236. Víkingur Ólafsvik          Island        2x      5   2- 0- 3      22: 28      3
237. FC Sporting Fingal         Irsko         1x      5   2- 0- 3      19: 25      3
238. Madiar Mugi                Maďarsko      1x      4   1- 0- 3      20: 27      3
239. 1.FC Incar Nitra           Slovensko     1x      3   1- 0- 2       7: 14      3
240. MFC Zhigitter Astana       Kazachstán    1x      3   1- 0- 2       9: 18      3
241. Ayat                       Kazachstán    1x      3   1- 0- 2       9: 19      3
242. Asa Ben Gurion             Izrael        4x      9   2- 0- 7      28: 39      3
243. Buick Encamp Granvalira    Andorra       3x      7   2- 0- 5      23: 34      3
244. Sint-Truiden               Belgie        1x      3   1- 0- 2       7: 18      3
245. Racing Futsal Luxembourg   Lucembursko   2x      6   2- 0- 4      25: 38      3
246. Dinamo Tirana              Albánie       1x      6   2- 0- 4      17: 30      3
247. FC Araks Jerevan           Arménie       1x      3   1- 0- 2       9: 28      3
248. FC Mikeska Ostrava         Česko         2x      6   1- 0- 5      11: 30      3
249. Blue Magic Dublin          Irsko         3x      9   1- 3- 5      17: 48      3
250. Uni Futsal Team Bulle      Švýcarsko     4x     10   2- 0- 8      23: 60      3
251. SU Santa Coloma            Andorra       2x      6   1- 0- 5       7: 64      3
252. Mad Max Valkeakoski        Finsko        1x      3   1- 2- 0      11:  9      2,5
253. Cardiff University         Wales         4x     12   1- 2- 9      20: 57      2,5
254. Saltires Perth PYF         Skotsko       5x     15   1- 2-12      24: 98      2,5
255. FC TMC Tbilisi             Gruzie        1x      2   1- 1- 0       8:  6      2
256. Grorud                     Norsko        1x      3   1- 1- 1      12: 11      2
257. TUFAD Ankara S.            Turecko       1x      3   1- 1- 1      11: 11      2
258. Varna City                 Bulharsko     2x      5   1- 1- 3      14: 15      2
259. RCS Košice                 Slovensko     1x      3   1- 1- 1       8:  9      2
260. Pinerola Bratislava        Slovensko     2x      6   1- 1- 4      24: 27      2
261. MAG Varna                  Bulharsko     1x      4   1- 1- 2      16: 22      2
262. FC Miramar                 Portugalsko   1x      4   0- 2- 2       5: 12      2
263. ASUE                       Arménie       2x      5   1- 1- 3      16: 25      2
264. FC Seefeld Curych          Švýcarsko     2x      6   1- 1- 4      16: 29      2
265. FC Hibernians              Malta         2x      6   1- 1- 4      15: 30      2
266. ZC Excess Futsal Bidnija   Malta         2x      6   1- 1- 4      20: 40      2
267. Tirane Tirana              Albánie       1x      5   1- 1- 3      19: 43      2
268. Croatia ´97 Appenzell MNK  Švýcarsko     1x      3   1- 0- 2      17: 13      1,5
269. Ibra Göteborg              Albánie       1x      3   1- 0- 2      13: 12      1,5
270. Lokomotyvas Radviliškis    Litva         1x      3   1- 0- 2      12: 12      1,5
271. KMF Celik NK               Černá hora    1x      3   1- 0- 2      12: 11      1,5
272. FC Agama Podgorica         Černá hora    1x      2   1- 0- 1       5:  5      1,5
273. KMF Danilovgrad            Černá hora    1x      3   1- 0- 2      12: 13      1,5
274. Kaiserebersdorf-Srbija     Rakousko      1x      3   1- 0- 2       8:  9      1,5
275. KMF Elita Tetovo           Makedonie     1x      2   1- 0- 1       6:  7      1,5
276. FC Mladost Sofia           Bulharsko     1x      3   1- 0- 2      15: 17      1,5
277. Shamrock Rovers            Irsko         1x      3   1- 0- 2       9: 11      1,5
278. Niklaros Trondheim         Norsko        1x      3   1- 0- 2       8: 10      1,5
279. Wisla Krakow               Polsko        1x      2   1- 0- 1       5:  7      1,5
280. Maccabi Tel Aviv Futsal    Izrael        1x      3   1- 0- 2       7: 10      1,5
281. FC Kaghsi Jerevan          Arménie       1x      2   1- 0- 1       5:  8      1,5
282. Futsal Panthers Köln       Německo       1z      3   1- 0- 2       9: 15      1,5
283. Saint Patrick´s Athletic   Irsko         1x      3   1- 0- 2       8: 14      1,5
284. Reading Futsal Club        Anglie        1x      3   1- 0- 2      10: 18      1,5
285. FC Betoon Tallinn          Estonsko      1x      3   1- 0- 2       6: 17      1,5
286. FC Cosmos                  Estonsko      2x      6   1- 0- 5      14: 26      1,5
287. FCK De Hommel              Nizozemí      3x      8   1- 0- 7      18: 31      1,5
288. ALSS Munsbach              Lucembursko   1z      3   1- 0- 2      11: 25      1,5
289. FC Balzan Youths           Malta         2x      4   1- 0- 3       8: 22      1,5
290. FC Narva United            Estonsko      1x      3   1- 0- 2       8: 24      1,5
291. Montenegro Star Budva      Černá hora    1x      5   1- 0- 4      12: 30      1,5
292. Keflavík                   Island        1x      3   1- 0- 2      20: 39      1,5
293. ITCA Torrino               Itálie        2x      4   0- 1- 3      10: 15      1
294. FK Oma                     Lotyšsko      1x      3   0- 1- 2      10: 16      1
295. ASC Garges Djibson         Francie       1x      3   0- 1- 2       9: 16      1
296. Apenta Nestle              Maďarsko      1x      2   0- 1- 1       8: 16      1
297. Sokoli                     Chorvatsko    1x      2   0- 1- 1       4: 12      1
298. Bassi Iberia Samtredia     Gruzie        1x      3   0- 1- 2      14: 26      1
299. Aliby Almaty               Kazachstán    1x      3   0- 1- 2       6: 18      1
300. FC SS Tre Fiori            San Marino    2x      6   0- 2- 4       7: 28      1
301. RCD La Chaux-de-Fonds      Švýcarsko     1x      2   0- 1- 1       9: 10      0,5
302. AEK Futsal                 Řecko         1x      3   0- 1- 2      10: 12      0,5
303. USC Eugendorf              Rakousko      1x      3   0- 1- 2       3:  9      0,5
304. IF Albertslund             Dánsko        1x      3   0- 1- 2       7: 14      0,5
305. FC Transylvania Dublin     Irsko         1x      3   0- 1- 2       6: 14      0,5
306. FC Scorpions Gibraltar     Gibraltar     1x      3   0- 1- 2      11: 24      0,5
307. FC Differdange 03          Lucembursko   2x      6   0- 1- 5      16: 31      0,5
308. FC Malmö City              Švédsko       1x      3   0- 1- 2       5: 21      0,5
309. Fair City Santos           Skotsko       2x      6   0- 1- 5      22: 42      0,5
310. Shahumyan Jerevan          Arménie       2x      6   0- 1- 5      11: 42      0,5
311. FC Santos Perth            Skotsko       3x      9   0- 1- 8      16: 81      0,5
312. Hoornsche Veerhuys         Nizozemí      1x      2   0- 0- 2       4:  6      0
313. White Eagles               Malta         1x      2   0- 0- 2      10: 13      0
314. Ipswich Wolves             Anglie        1x      2   0- 0- 2      10: 14      0
315. Tandem GO Skopje           Makedonie     1x      3   0- 0- 3       9: 15      0
316. Edro Vlore                 Albánie       1x      3   0- 0- 3       6: 13      0
317. SK Augur                   Estonsko      1x      2   0- 0- 2       1:  8      0
318. Fjölnir Reykjavík          Island        1x      3   0- 0- 3       9: 17      0
319. Bekentas Vilnius           Litva         1z      3   0- 0- 3       5: 13      0
320. AFM Futsal Maniacs         Švýcarsko     1x      3   0- 0- 3      11: 20      0
321. Hallam Sheffield           Anglie        1x      2   0- 0- 2      10: 19      0
322. GIP Beton MTO Zagorje      Slovinsko     1x      3   0- 0- 3       5: 14      0
323. DDS Madriu                 Andorra       2x      6   0- 0- 6       6: 16      0
324. Osmanlispor                Turecko       1x      2   0- 0- 2       4: 14      0
325. FC Nejzbach Vysoké Mýto    Česko         1x      3   0- 0- 3       1: 11      0
326. FC Diamant Linz            Rakousko      1x      3   0- 0- 3       7: 18      0
327. Hvöt Blonduosi             Island        1x      3   0- 0- 3       6: 17      0
328. Memphis Tiraspol           Moldávie      1x      3   0- 0- 3       4: 15      0
329. Falcao Stockholm           Švédsko       1x      3   0- 0- 3       8: 20      0
330. TMT Futsal Club            Skotsko       1x      3   0- 0- 3       4: 16      0
331. Vídir Gardi                Island        1x      3   0- 0- 3      11: 24      0
332. Hayk Jerevan               Arménie       1x      3   0- 0- 3      10: 23      0
333. Sparta Belfast             Sev. Irsko    1x      3   0- 0- 3       9: 22      0
334. FK Vetadzoka Prilep        Makedonie     1x      2   0- 0- 2       3: 16      0
335. Fiorentino Futsal          San Marino    1x      3   0- 0- 3       2: 15      0
336. Lörinc                     Maďarsko      2x      4   0- 0- 4       8: 22      0
337. Doncaster College          Anglie        1x      3   0- 0- 3       8: 22      0
338. NAFI Stuttgart             Německo       1x      3   0- 0- 3       6: 20      0
339. PFK Olimp                  Lotyšsko      1x      3   0- 0- 3       1: 15      0
     Cardiff City FC            Wales         1x      3   0- 0- 3       1: 15      0
341. Victoria Tranmere          Anglie        1x      2   0- 0- 2       2: 17      0
342. Futsal Schwaz              Rakousko      1x      3   0- 0- 3      10: 26      0
343. Scandal Bar                Malta         1x      3   0- 0- 3       5: 21      0
344. Ford Genk                  Belgie        2x      4   0- 0- 4       3: 19      0
345. Sillamae JK                Estonsko      1x      3   0- 0- 3       6: 23      0
346. Futsamba Naas              Irsko         1x      3   0- 0- 3       5: 22      0
347. KS ALI DEMI                Albánie       2x      5   0- 0- 5       4: 21      0
348. FK Policijas Riga          Lotyšsko      1x      2   0- 0- 2       3: 20      0
349. Firat Üniversitesi Elzig   Turecko       1z      3   0- 0- 3       7: 25      0
350. FC Cork City               Irsko         1x      3   0- 0- 3       5: 23      0
351. TS Bakov nad Jizerou       Česko         1x      2   0- 0- 2       1: 19      0
352. S.S. Murata                San Marino    1x      3   0- 0- 3       4: 24      0
353. Jeepers                    Malta         1x      2   0- 0- 2       5: 26      0
354. FV Eppelborn               Německo       1x      3   0- 0- 3       4: 25      0
355. Viktoria Žižkov Praha      Česko         2x      4   0- 0- 4       9: 30      0
356. FC The New Saints          Wales         1x      3   0- 0- 3      11: 35      0
357. Vimmerby IF                Švédsko       1x      3   0- 0- 3       9: 40      0
358. KMF VIP Sofia              Bulharsko     1x      3   0- 0- 3       5: 38      0
359. Vaengir Jupiters           Island        2x      6   0- 0- 6      11: 46      0
360. Belfast United FC          Sever. Irsko  2x      6   0- 0- 6      20: 60      0
361. Wattcell Futsal Club       Skotsko       2x      6   0- 0- 6      17: 58      0
362. Wrexham Futsal Club        Wales         3x      8   0- 0- 8      13: 59      0
363. Cap del Carrer             Andorra       2x      6   0- 0- 6       3: 49      0
364. FC Olimpic Tirana          Albánie       1x      3   0- 0- 3      10: 76      0
Poznámka:
1) Týmy hrající v ročníku 2019/20 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo.
4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.



HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY 1. Španělsko 27x 203 164-17-22 1108:328 503 2. Rusko 27x 162 114-16-32 764:361 358 3. Portugalsko 22x 144 93-21-30 620:323 298 4. Itálie 27x 148 87-21-40 593:348 277,5 5. Belgie 25x 127 61-20-46 570:286 198 6. Kazachstán 17x 99 58-12-29 372:262 186 7. Ukrajina 19x 105 58- 8-39 442:276 182 8. Srbsko 20x 98 49-10-39 333:321 157 9. Chorvatsko 25x 112 50-10-52 356:392 152,5 10. Česká republika 24x 104 48- 6-50 328:339 150 11. Ázerbájdžán 18x 78 39-13-26 290:231 130 12. Bělorusko 19x 83 43- 4-36 289:279 119,5 13. Maďarsko 23x 99 39- 8-52 345:392 116 14. Slovinsko 19x 88 37- 7-44 290:287 106 15. Gruzie 19x 78 34-11-33 267:290 103,5 16. Rumunsko 17x 83 34- 9-40 299:332 100,5 17. Slovensko 19x 80 30-11-39 269:246 97 18. Polsko 17x 73 35- 6-32 276:207 93 19. Nizozemí 20x 86 38- 2-46 317:335 82,5 20. Lotyšsko 19x 74 29- 5-40 225:318 79 21. Bosna a Herzegovina 19x 82 36- 4-42 372:328 73 22. Francie 14x 65 29- 7-29 299:263 65 23. Severní Makedonie 19x 70 31- 3-36 268:280 63,5 24. Kypr 19x 78 28-13-37 284:358 63 25. Finsko 19x 71 27-11-33 237:267 54 26. Německo 14x 63 27- 7-29 215:274 52 27. Arménie 18x 69 26- 7-36 236:348 51,5 28. Anglie 17x 55 27- 1-27 222:199 49 29. Litva 19x 69 23- 4-42 203:285 48,5 30. Moldávie 19x 61 27- 3-31 214:242 48 31. Bulharsko 17x 64 23- 7-34 218:269 47,5 32. Izrael 14x 47 17- 7-23 142:173 38,5 33. Švédsko 14x 52 20- 2-30 170:271 37 34. Černá hora 12x 42 19- 3-20 146:157 36 35. Řecko 18x 61 12- 7-42 148:280 31 36. Norsko 11x 42 15-11-16 111:117 30,5 37. Malta 14x 47 15- 5-27 159:237 27,5 38. Švýcarsko 14x 45 14- 5-26 167:215 25,5 39. Rakousko 14x 42 15- 4-23 158:182 24,5 40. Dánsko 12x 33 15- 2-16 129:125 23,5 41. Kosovo 4x 21 9- 3- 9 88: 71 21 42. Irsko 13x 44 12- 6-26 130:212 21 43. Albánie 18x 57 12- 4-41 160:411 20 44. Turecko 11x 32 10- 1-21 126:172 15,5 45. Estonsko 13x 37 8- 4-25 99:195 14 46. Andorra 19x 54 7- 1-46 105:351 12,5 47. Lucembursko 5x 15 3- 1-11 52: 94 5 48. Gibraltar 6x 17 2- 3-12 51:103 4,5 49. Island 10x 29 3- 0-26 96:212 4,5 50. Skotsko 13x 39 1- 4-34 83:295 3,5 51. Wales 9x 26 1- 2-23 45:166 2,5 52. San Marino 4x 12 0- 2-10 13: 67 1 53. Severní Irsko 3x 9 0- 0- 9 29: 82 0
1) Země hrající v ročníku 2019/20 jsou vyznačeni tučně. 2) Body získané z předkola se dělí dvěma. 3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže. 4) Do bojů ještě nezasáhly tyto země: Abcházie, Athos, Doněcká republika, Faerské ostrovy, Grónsko, Jižní Osetie, Katalánsko, Liberland, Lichtenštejnsko, Luhanská republika, Monako, Náhorní Karabach, Podněstří, Rojava, Severní Kypr, Vatikán

VÍTĚZOVÉ
1998 1. CLM Talavera 2. Dina Moskva 3. Calcetto Roma + MNK Split 5. Mikeska Ostrava 1999 1. Dina Moskva 2. Lazio Roma 3. El Pozo Murcia 4. Mikeska Ostrava 2000 1. Caja Segovia 2. Calcetto Roma 3. Dina Moskva 6. Viktoria Žižkov 2001 1. Playas de Castellon 2. Dina Moskva 3. Genzano 6. TS Bakov n/J 2001/02 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. Split 1700 + SP Lisabon 18. Pramen Havlíčkův Brod 2002/03 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. - 15. Cigi Caga Jistebník 2003/04 1. Interviu Boomerang 2. Benfica Lisboa 3. - 28. Nejzbach Vysoké Mýto 2004/05 1. Action 21 Charleroi 2. Dinamo Moskva 3. - 13. Era-pack Chrudim 2005/06 1. Interviu Boomerang 2. Dinamo Moskva 3. Kairat + Šachťar Doněck 19. Era-pack Chrudim 2006/07 1. Dinamo Moskva 2. Interviu Boomerang 3. El Pozo Murcia 16. Cigi Caga Jistebník 2007/08 1. VIZ Jekatěrinburg 2. El Pozo Murcia 3. Dinamo Moskva 5. Era-pack Chrudim 2008/09 1. Interviu Moviestar 2. Sinara Jekatěrinburg 3. Kairat Alma-Ata 10. Era-pack Chrudim 2009/10 1. Interviu Moviestar 2. Benfica Lisabon 3. Araz Naxcivan 9. Era-pack Chrudim 2010/11 1. Icobit Montesilvano 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata 9. Era-pack Chrudim 2011/12 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Marca Futsal 14. Era-pack Chrudim 2012/13 1. Kairat Alma-Ata 2. Dinamo Moskva 3. FC Barcelon 10. Era-pack Chrudim 2013/14 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Araz Naxcivan 9. Era-pack Chrudim 2014/15 1. Kairat Alma-Ata 2. FC Barcelona 3. Sporting Lisabon 6. Era-pack Chrudim 2015/16 1. Gazprom Ugra Yugorsk 2. Interviu Moviestar 3. Benfica Lisabon 15. Era-pack Chrudim 2016/17 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata 8. Era-pack Chrudim 2017/18 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting de Portugal 3. FC Barcelona 29. Era-pack Chrudim 2018/19 1. Sporting de Portugal 2. Kairat Alma-Ata 3. FC Barcelona 10. Era-pack Chrudim 2019/20 1. 2. 3. ??. AC Sparta Praha
© M. SRB