HANSPAULKA
ULTRAVETERÁNI - umístění

Partneři
našeho webu


HANSPAULSKÉ SOUTĚŽE

FUTSAL
historie, aktuality


ČERNOBÍLÝ FILM

HUDEBNÍ SKUPINA

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

UMÍSTĚNÍ MUŽSTEV V ULTRAVETERÁNSKÉ LIZE
Poslední aktualizace - 12. 1.2023

Čísla znamenají tyto údaje:
pořadí po sezóně Podzim '23, kolikrát se mužstvo umístilo na určitém místě v tabulce.

                                                                    1    2    3    4    5    6    7    8    9  10  11  12  13  14
   1.    Klokan club                 13  1  3  -  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -
   2.    A.G.Č.V.                     4  5  5  3  -  3  -  -  -  -  -  -  -  -
   3.    Pražačka ultraseniors        3  -  -  -  1  -  -  -  1  -  -  -  -  -
   4.    Santa Dominica               2  5  1  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -
   5.    Estudiantes Radlice          2  -  1  -  -  4  2  4  2  1  -  -  -  1
   6.    Nejistý Felix                1  5  3  2  5  1  -  2  -  -  -  -  -  -
   7.    V.C.                         1  2  -  2  -  -  -  1  1  -  -  -  -  -
   8.    OFC Benda 1964               1  1  -  2  1  5  2  -  3  -  -  -  -  -
   9.    AFC Oblouci ´81              1  1  -  -  -  -  -  3  -  -  -  -  -  -
  10.    FC Cormoran                  1  -  1  -  2  1  2  2  -  2  1  -  -  -
  11.    Tučňáci                      1  -  -  3  -  1  4  -  -  1  -  -  -  -
  12.    Valník                       1  -  -  -  -  -  1  -  1  -  -  -  -  -
  13.    Fernet Cinda                 -  3  2  1  6  1  4  1  -  1  1  -  -  -
  14.    FC Radouč A                  -  1  3  3  -  3  -  2  -  -  -  -  -  -
  15.    Lekfa                        -  1  2  3  1  4  2  2  1  3  -  -  -  -
  16.    FC Nic Moc Boys              -  1  2  -  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -
  17.    FC Radouč B                  -  1  2  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -
  18.    Kodymka Ultra                -  1  1  2  2  -  1  -  -  -  -  -  -  -
  19.    Ladronka U70                 -  1  1  1  -  -  1  2  -  -  -  -  -  -
  20.    Sokol Vysočany               -  1  -  -  -  -  1  -  -  -  -  -  -  -
  21.    Ultra Orion-Naděje           -  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -
  22.    Indus                        -  -  1  2  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -
  23.    Enzian                       -  -  1  -  1  1  1  1  -  -  -  -  -  -
  24.    Slepí koně                   -  -  1  -  1  -  1  -  -  -  -  -  -  -
  25.    L.F.C. UltraNova             -  -  1  -  -  2  -  1  1  1  -  -  -  -
  26.    Žvahov                       -  -  -  2  2  1  1  -  1  1  -  1  -  -
  27.    FC Kotlářka CAHA             -  -  -  2  1  2  1  -  2  -  -  -  -  -
  28.    KFK Betl                     -  -  -  1  1  -  1  -  -  -  -  -  -  -
  29.    TJ Zelená liška              -  -  -  1  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -
  30.    1.SK Trops                   -  -  -  -  1  -  1  -  1  -  -  -  -  -
  31.    Lomíci                       -  -  -  -  1  -  -  1  -  -  -  -  -  -
  32.    Domov Seniorů SK Orion       -  -  -  -  1  -  -  -  3  1  -  -  1  -
  33.    Trilobiti                    -  -  -  -  1  -  -  -  1  -  -  -  -  -
  34.    SUAK Rokoska                 -  -  -  -  -  -  1  -  -  -  -  -  -  -
  
© M. SRB